FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Juf beschuldigd van seksuele intimidatie (poging #2)
pagaddervrijdag 21 juni 2013 @ 12:20
quote:
ANTWERPEN - Aan de kleuter- en lagere school De Pinguïn en de Blokkendoos in de Antwerpse wijk Kiel zijn de jeugdbrigade en de cel Diversiteit van de politie tussenbeide moeten komen. De gemoederen raakten verhit bij enkele ouders in verband met een vermeend geval van seksuele intimidatie door een kleuterjuf. Het Antwerpse Stedelijk Onderwijs zegt de hetze te betreuren en blijft achter het schoolteam en de juf staan totdat het tegendeel bewezen is.

Een aantal ouders klaagden vorige week over het ‘seksueel gedrag’ van hun kinderen. De ouders beschuldigen een kleuterjuf van seksuele intimidatie. ‘De school nam de aantijgingen ernstig en organiseerde gesprekken met de ouders en consulteerde het Stedelijk Centrum voor Leerlingenbegeleiding (CLB) en de jeugdbrigade van de politie’, klinkt het in een reactie van het AG Stedelijk Onderwijs, dat zelf ook een intern onderzoek is gestart.

De betrokken juf en het schoolteam werden volgens het Stedelijk Onderwijs met de beschuldigingen geconfronteerd. Uit die gesprekken zou echter geen enkele aanwijzing blijken. Er werd maandagochtend opnieuw een gesprek met een van de ouders gevoerd.

Later op de dag kwam het dan tot het nodige tumult aan de schoolpoort. Om de gemoederen te bedaren is de betrokken juf nu tijdelijk niet op de school aanwezig, al is er voorlopig nog geen officiële klacht ingediend bij de politie. De school heeft ook contact opgenomen met het vertrouwensartsencentrum met de vraag naar een kindertherapeute. Intussen is in de school de rust opnieuw weergekeerd.
http://www.nieuwsblad.be/(...)DMF20130617_00625777
En vervolgens escaleerde het uit de hand zodat de stront in de ventillator vloog:
slechte woordgrap, sorry :@

quote:
De ophef rond de vermeende kindermishandeling bij kleuter- en basisschool De Blokkendoos op het Antwerpse Kiel houdt aan.

Bezorgde ouders eisen het ontslag van de schooldirectie omdat die niet streng genoeg gereageerd zou hebben. Twee ouders dienden een klacht in bij de politie.

Net als heel wat andere ouders besliste een ouder dinsdag om zijn kinderen thuis te houden. “Onze kinderen hebben vannacht geen oog dichtgedaan. Wij vinden het niet veilig in De Blokkendoos”, klonk het.

De angstpsychose is het gevolg van berichten over wat de ouders ‘seksuele intimidatie’ noemen door een 23-jarige kleuterjuf. De eerste melding kreeg de school vorige donderdag binnen. Een jongetje zou zich raar zijn beginnen gedragen en een aantal dingen hebben gezegd over de juf. Zo zou hij een beschrijving hebben kunnen geven van haar geslachtsdelen.

Maandag volgde een tweede beschuldiging en dinsdag was er sprake van zes slachtoffers.

Het Antwerpse parket benadrukte dinsdag nog eens dat er voorlopig geen enkele aanwijzing van schuld is. Voor veel ouders lijkt het een uitgemaakte zaak dat de jonge kleuterjuf zes kinderen heeft verkracht.

“De schooldirectie was op de hoogte van het verhaal, maar liet die juf gewoon lesgeven”, vindt Najat Mejdoubi. Zij stapte gisteren als eerste het politiekantoor op de Sint-Bernardsesteenweg binnen om klacht in te dienen.

http://www.gva.be/regio-a(...)ele-intimidatie.aspx
quote:
Het tumult over mogelijke seksuele intimidatie en misbruik van enkele kindjes uit de eerste kleuterklas door hun juf in kleuterschool De Blokkendoos in de Antwerpse wijk Kiel heeft "een enorme emotionele ravage" aangericht bij het schoolteam aldaar. Dat zegt Antwerps onderwijsschepen Claude Marinower.

Omwille van de sfeer van conflict, verbaal geweld en zelfs bedreigingen die de voorbije dagen te merken vielen in en rond de school, is er voorlopig geen normaal lessenverloop meer mogelijk. Er wordt wel nog tot het einde van het schooljaar kinderopvang voorzien voor wie dat wenst.

http://www.gva.be/regio-a(...)-bij-schoolteam.aspx
quote:
Najet Mejdoubi, de vrouw die als eerste klacht indiende tegen de 23-jarige leerkracht van de Kielse basisschool De Blokkendoos wegens vermeende seksuele intimidatie, is niet te spreken over de manier waarop ze gisteren werd behandeld. Ze gaat een aanvraag indienen om te betogen. De bewijslast tegen de betrokken leerkracht lijkt ondertussen niet groot.

“Tijdens het overleg was er geen begrip voor de gevoelens van de slachtoffers”, vindt Najet Mejdoubi. “Er werd veel tegen ons gepraat, maar nog te weinig geluisterd. Ik vind dat ik al van bij het begin behandeld word als een verdachte en niet als een slachtoffer. Zo snel als ik kan, dien ik een aanvraag in om te mogen betogen. Vermoedelijk volgende woensdag komen we op straat. Anders is het de zaterdag daarna.” Het parket bevestigde gisteren nogmaals dat er tot nu toe geen objectieve aanwijzingen over de lerares naar voren zijn gekomen uit het dossier.

Voortrekkersrol
Bovendien zegt een bron dicht bij het onderzoek dat Mejdoubi niet aan haar proefstuk toe is als het om klachten wegens seksuele intimidatie gaat. Zelf ontkent de vrouw echter formeel dat ze ooit eerder een klacht indiende. “Ik had wel gedacht dat mensen dat soort verhalen zouden oprakelen omdat ik een voortrekkersrol vervul”, zegt ze. “Dat men echter zo ver wil gaan om mij onderuit te halen, verbaast me.” Het parket wilde geen commentaar geven op mogelijke eerdere klachten.

Doktersattest
Uw krant kon ook een doktersattest inkijken dat is gebruikt om een van de drie klachten te staven. Daarin staan geen harde bewijzen. “Het kind is bang tijdens het onderzoek en wil zijn ondergoed niet uit doen, terwijl hij voordien net wel graag werd onderzocht”, stelt het verslag.

“Er zijn tekenen van psychische traumatische toestand. Hij is stil en teruggetrokken. Momenteel zijn er ter hoogte van de benen verschillende echymosen (blauwe plekken, red.). Ter hoogte van de poep is er roodheid te bemerken. Hij heeft hier ook wat pijn.”

De conclusie van de arts: “Doorverwijzing naar kinderpsycholoog noodzakelijk indien psychische toestand aanhoudt.” Het kind moet ook drie dagen rust houden.

http://www.gva.be/regio-a(...)oging-aanvragen.aspx
Tweede topic, laten we het hier nu proper houden.

Al van het begin had ik het sterke gevoel dat heel deze affaire een storm in een glas water was.
Er zijn geen concrete beschuldigingen, alleen het vermoeden van seksuele 'intimidatie' wat voor mij toch een andere lading heeft da seksueel misbruik.

Overigens lijkt die moeder ook geen normaal geval: ze weet niet eens hoe de juf van haar kind heet, maar beschuldigt haar wel van seksueel misbruik. Hoe betrokken ben je eigenlijk bij de opvoeding van je kind?

Als de beschuldigingen waar zouden zijn is een strenge straf sowieso gepast, maar op basis van de berichtgevingen denk ik gewoon dat heel deze zaak enorm overroepen is.

[EDIT] In de TT moet voor => van zijn. :@
kovenantvrijdag 21 juni 2013 @ 12:24
Poeh,
word inmiddels tijd voor 24 uurs video surveillance in elke kinder opvang gebeuren.
al is het alleen maar om het personeel vrij te pleiten van enige verdenking.
Deetchvrijdag 21 juni 2013 @ 12:38
Wat een mooi belgisch woord is dat toch "poep"voor anus.

Missblackhairhighheelsvrijdag 21 juni 2013 @ 12:39
quote:
3s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 12:38 schreef Deetch het volgende:
Wat een mooi belgisch woord is dat toch "poep"voor anus.

:')
Cerbiattovrijdag 21 juni 2013 @ 12:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 12:20 schreef pagadder het volgende:

[..]

En vervolgens escaleerde het uit de hand zodat de stront in de ventillator vloog:
slechte woordgrap, sorry :@

[..]


[..]


[..]

Tweede topic, laten we het hier nu proper houden.

Al van het begin had ik het sterke gevoel dat heel deze affaire een storm in een glas water was.
Er zijn geen concrete beschuldigingen, alleen het vermoeden van seksuele 'intimidatie' wat voor mij toch een andere lading heeft da seksueel misbruik.

Overigens lijkt die moeder ook geen normaal geval: ze weet niet eens hoe de juf van haar kind heet, maar beschuldigt haar wel van seksueel misbruik. Hoe betrokken ben je eigenlijk bij de opvoeding van je kind?

Als de beschuldigingen waar zouden zijn is een strenge straf sowieso gepast, maar op basis van de berichtgevingen denk ik gewoon dat heel deze zaak enorm overroepen is.

[EDIT] In de TT moet voor => van zijn. :@
Heb je het filmpje niet bekeken? Vrij concrete beschuldigingen.

En het kind heeft bepaalde handelingen verricht (de moeder is niet in details getreden) en gezegd dat de juf dingen in bepaalde plekken van kinderen (de meisjes) stopt. Is dat nog seksuele intimidatie?
TheThirdMarkvrijdag 21 juni 2013 @ 12:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 12:45 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Heb je het filmpje niet bekeken? Vrij concrete beschuldigingen.

En het kind heeft bepaalde handelingen verricht (de moeder is niet in details getreden) en gezegd dat de juf dingen in bepaalde plekken van kinderen (de meisjes) stopt. Is dat nog seksuele intimidatie?
Binnendringen van een lichaam is in Nederland verkrachting. In Belgie eigenlijk geen flauw idee.
Je zou iig verwachten dat ze de wetten mbt tot misbruik daar onderhand op orde hebben.
Cerbiattovrijdag 21 juni 2013 @ 12:52
En een 'storm in een glas water' terwijl er 6 kleine kindjes zijn die soortgelijke ervaringen hebben met de juf, seksueel getint gedrag vertonen, over details spreken, het lichaam van de juf kunnen beschrijven en zelfs vreemde plekken op het lichaam hebben?

Het lijkt mij zeer onwaarschijnlijk dat meerdere kleine kindjes (we hebben het over kleine kinderen) dit verhaal verzinnen en 'zomaar' zulk gedrag vertonen. En 'zomaar' onder rare plekken zitten.

Op zo'n leeftijd kun je dat niet eens verzinnen.
Cerbiattovrijdag 21 juni 2013 @ 13:03
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 12:50 schreef TheThirdMark het volgende:

[..]

Binnendringen van een lichaam is in Nederland verkrachting. In Belgie eigenlijk geen flauw idee.
Je zou iig verwachten dat ze de wetten mbt tot misbruik daar onderhand op orde hebben.
Ja. Maar met een voorwerp, ofzo? In ieder geval zeer treurig en ik hoop echt dat dit goed wordt onderzocht.

Overigens: de topicstarter maakt zich druk omdat de moeder de naam niet weet ipv het zorgwekkende verhaal van haar :') Ik zie dat de vrouw in kwestie best ongerust/in de war is en kan best begrijpen dat iemand van alle onrust een naam vergeet. Heb ik zelf ook wel eens als ik heel erg in paniek ben en iets helemaal vreselijk vind.
Jianvrijdag 21 juni 2013 @ 13:13
Hoop geschreeuw weer, ik vind het een beetje vaag allemaal, eerst maar eens het resultaat van het onderzoek afwachten.
3-voudvrijdag 21 juni 2013 @ 13:28
Ik vind de school hier erg fout. Die moeten die schreeuwerts bedaren en anders wegsturen. Het past niet in deze tijd je zo te laten gaan en eisen te stellen op basis van eigen mening.
Onderzoek afwachten en optiefen met dat geblèr.
Peunagevrijdag 21 juni 2013 @ 13:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 13:28 schreef 3-voud het volgende:
Ik vind de school hier erg fout. Die moeten die schreeuwerts bedaren en anders wegsturen. Het past niet in deze tijd je zo te laten gaan en eisen te stellen op basis van eigen mening.
Onderzoek afwachten en optiefen met dat geblèr.
Dit inderdaad. Je moet bezorgde ouders gewoon geen toneel geven. Meteen wegsturen.
#ANONIEMvrijdag 21 juni 2013 @ 14:34
Bizar genoeg is er geen enkel bewijs voor de aantijgingen. Trouwens nog los van wat die juf wel of niet gedaan heeft: waar komen die blauwe plekken bij dat kind vandaan? Als die juf al iets deed, zou ze vast niet zo dom zijn om blauwe plekken bij die kinderen te veroorzaken. Dan zouden haar praktijken toch veel sneller aan het licht komen?
3-voudvrijdag 21 juni 2013 @ 14:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 14:34 schreef Svarabhaktivocaal het volgende:
Bizar genoeg is er geen enkel bewijs voor de aantijgingen. Trouwens nog los van wat die juf wel of niet gedaan heeft: waar komen die blauwe plekken bij dat kind vandaan? Als die juf al iets deed, zou ze vast niet zo dom zijn om blauwe plekken bij die kinderen te veroorzaken. Dan zouden haar praktijken toch veel sneller aan het licht komen?
Dat is bedenkelijk inderdaad. Dat veroorzaak je niet snel met seksuele handelingen lijkt me. Moet je wel flink voor te keer gaan.
Dit verhaal krijgt nog wel een staartje...
#ANONIEMvrijdag 21 juni 2013 @ 14:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 14:38 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Dat is bedenkelijk inderdaad. Dat veroorzaak je niet snel met seksuele handelingen lijkt me. Moet je wel flink voor te keer gaan.
Dit verhaal krijgt nog wel een staartje...
Dat idee heb ik ook.
Cerbiattovrijdag 21 juni 2013 @ 15:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 14:38 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Dat is bedenkelijk inderdaad. Dat veroorzaak je niet snel met seksuele handelingen lijkt me. Moet je wel flink voor te keer gaan.
Dit verhaal krijgt nog wel een staartje...
Een kind zegt sowieso dat de juf boos was en hem bij zijn keel greep en daarom heeft hij een kras. Overige leerlingen weet ik niet.

Al met al denk ik: waar rook is, is vuur. Het lijkt mij onrealistisch dat meerdere kinderen met hetzelfde gedrag en verhalen thuiskomen. Het zijn kleuters.
TheThirdMarkvrijdag 21 juni 2013 @ 15:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 14:38 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Dat is bedenkelijk inderdaad. Dat veroorzaak je niet snel met seksuele handelingen lijkt me. Moet je wel flink voor te keer gaan.
Dit verhaal krijgt nog wel een staartje...
Mwoa, tere kinderlichaampjes.
3-voudvrijdag 21 juni 2013 @ 15:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 15:04 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Een kind zegt sowieso dat de juf boos was en hem bij zijn keel greep...
Plekken zaten ter hoogte van de benen.
Cerbiattovrijdag 21 juni 2013 @ 15:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 15:28 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Plekken zaten ter hoogte van de benen.
Ja, dat is dus weer een ander kind. En een ander kind had een schram in z'n nek en zei dat de juf hem daar had gegrepen (en dus wordt er gezegd dat er sprake was van wurging). Ben echt benieuwd wat er naar voren komt. Lijkt mij niet best al met al.
Nelvalhilvrijdag 21 juni 2013 @ 17:16
quote:
3s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 12:38 schreef Deetch het volgende:
Wat een mooi belgisch woord is dat toch "poep"voor anus.

_O- _O- _O- _O-
Veldkampzaterdag 22 juni 2013 @ 11:20
Grondig onderzoeken, maar onschuldig tot tegendeel bewezen is.

Zeker Marokkaanse jongens worden als kleine volwassen prinsjes beschouwd thuis. Terwijl ook zij fantaseren, rare dingen in reclames en media zien.

Ik vind het vergezocht. En dan die dreigende mannen van allochtone komaf. Wat een dwazen.
RamboDirkzaterdag 22 juni 2013 @ 11:26
ze staan er weer goed op de habibi's :')
Cerbiattozaterdag 22 juni 2013 @ 11:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 11:20 schreef Veldkamp het volgende:

Zeker Marokkaanse jongens worden als kleine volwassen prinsjes beschouwd thuis. Terwijl ook zij fantaseren, rare dingen in reclames en media zien.
Kleuters? Dan heb je het van kinderen van 3 t/m 6 jaar, kom op zeg. Al die kleuters verzinnen massaal soortgelijke verhalen aan ouders en vertonen massaal seksueel getint gedrag? Dus dat is dan allemaal overgenomen van tv. Dát lijkt mij nou weer vergezocht. :')
justanickzaterdag 22 juni 2013 @ 11:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 11:30 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Kleuters? Dan heb je het van kinderen van 3 t/m 6 jaar, kom op zeg. Al die kleuters verzinnen massaal soortgelijke verhalen aan ouders en vertonen massaal seksueel getint gedrag? Dus dat is dan allemaal overgenomen van tv. Dát lijkt mij nou weer vergezocht. :')
Je doet het nu voorkomen alsof het nog niet eerder is gebeurt dat dit soort beschuldigingen (tot en met gedetailleerde verklaringen van kleuters) niet waar bleken te zijn.
Cerbiattozaterdag 22 juni 2013 @ 11:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 11:41 schreef justanick het volgende:

[..]

Je doet het nu voorkomen alsof het nog niet eerder is gebeurt dat dit soort beschuldigingen (tot en met gedetailleerde verklaringen van kleuters) niet waar bleken te zijn.
Dat zeg ik niet. Maar ik geloof er niet in dat 6 verschillende kleuters (dus niet 1) spontaan seksueel getint gedrag vertonen en spontaan met zulke verhalen aan komen zetten thuis. Het zijn kinderen van 3 t/m 6 jaar, die verzinnen zulke zaken niet spontaan. En al helemaal niet tot in de detail (en het is ook tot in de detail beschreven door sowieso 1 kind als we op het filmpje afgaan).
3-voudzaterdag 22 juni 2013 @ 12:07

:')

Moet zo lachen om dat simpel volkje...
Dat ene mens ergens halverwege zie je kijken naar de camera om te controleren of ze goed in beeld is. Dan pas ontploft ze. Hahaha... mediageil, gespeelde drama.
En de rest van de schreeuwerts. Roepen dat ze eerder in hadden moeten grijpen. Hoe dan? Je moet er toch eerst achter komen? Of dat de school niets doet. Euh, onderzoek is aan de gang mensen, dat is "iets doen".

Teringjantje, lijkt alsof die ouders wel wat school kunnen gebruiken. Wat een onderontwikkelde bende.
simmuzaterdag 22 juni 2013 @ 12:08
even over blauwe plekken op de benen: heeft mijn kind ook. heel erg. heeft niks met eventuele mishandeling te maken, ook al niet met onhandigheid; ze is hypermobiel. krijgt gewoon vanzelf blauwe plekken.

wb seksueel gedrag van kinderen: kinderen zijn geen seksloze wezentjes. ze vrotten aan zichzelf en elkaar, ze weten dat papa en mama samen in 1 bed slapen. treffen papa en mama 's ochtends bloot aan in bed, of stampen psies op een oopsie momentje binnen }:|

wb "kleine kinderen verzinnen zoiets niet". dat klopt. remember oude pekela?http://www.vn.nl/Archief/(...)naar-Oude-Pekela.htm achteraf is gebleken dat er waarschijnlijk wel degelijk sprake was van seksueel misbruik onder een aantal van de kinderen. wat er precies is gebeurd toen is niet meer te achterhalen.

hier een stukje wat wellicht interressant is: http://www.dewitteraaf.be/artikel/detail/nl/3321
Cerbiattozaterdag 22 juni 2013 @ 12:27
Dat geloof ik ook wel allemaal.

Maar dit is anders. Het zijn 6 kinderen van 3 t/m 6 jaar die seksueel gedrag vertonen en details kunnen opnoemen van wat er heeft plaatsgevonden met de juf. Lichaam wordt beschreven en er is een kind met een kras in de nek die zegt dat de juf hem daar heeft gepakt trouwens. En het is niet 1 kind die zoiets benoemd maar het zijn er 6. Noem mij hysterisch, maar ik denk dat er dan iets heeft plaatsgevonden daar.

Nooit van gehoord, interessant dus ik ga het lezen. :)
pagadderzaterdag 22 juni 2013 @ 12:35
quote:
ANTWERPEN - Bij het parket is een vierde klacht binnengelopen tegen de 23-jarige kleuterjuf van De Blokkendoos in Antwerpen. Maar intussen wordt ook alsmaar meer duidelijk over de mogelijke aanleiding van de heisa. Het gezin van de kleutertjes rond wie de eerste klacht werd ingediend, wordt al twee jaar gevolgd door Bijzondere Jeugdzorg.

De 4-jarige kleuter die volgens zijn moeder het slachtoffer werd van misbruik op de kleuterschool, wordt net als zijn 2-jarige zusje al twee jaar gevolgd door Bijzondere Jeugdzorg. Dat is formeel bevestigd aan onze krant door bronnen dichtbij het onderzoek.

Bovendien is er vóór die periode in Nederland een vonnis tegen de vrouw en haar gezin uitgesproken. De moeder in kwestie heeft de Nederlandse nationaliteit en is in 2011 zelf met het Nederlandse vonnis naar de politie in ons land gestapt, met de vraag om het te laten wijzigen. Ze werd doorverwezen naar Nederland. Mogelijk was de inhoud van dat vonnis de reden om haar dossier aan Bijzondere Jeugdzorg door te spelen.

Lees het hele verhaal in Het Nieuwsblad van zaterdag 22 juni
http://www.nieuwsblad.be/(...)DMF20130621_00632135
Volledig artikel staat in onze krant. Als ik straks tijd heb zal ik het wel eens inscannen.
simmuzaterdag 22 juni 2013 @ 12:37
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 12:27 schreef Cerbiatto het volgende:
Dat geloof ik ook wel allemaal.

Maar dit is anders. Het zijn 6 kinderen van 3 t/m 6 jaar die seksueel gedrag vertonen en details kunnen opnoemen van wat er heeft plaatsgevonden met de juf. Lichaam wordt beschreven en er is een kind met een kras in de nek die zegt dat de juf hem daar heeft gepakt trouwens. En het is niet 1 kind die zoiets benoemd maar het zijn er 6. Noem mij hysterisch, maar ik denk dat er dan iets heeft plaatsgevonden daar.

Nooit van gehoord, interessant dus ik ga het lezen. :)
ten tijde van dat bolderkar gebeuren was "men" ook helemaal overtuigd.....
Cerbiattozaterdag 22 juni 2013 @ 12:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 12:37 schreef simmu het volgende:

[..]

ten tijde van dat bolderkar gebeuren was "men" ook helemaal overtuigd.....
Bolderkar? Ik moet het nog lezen. :p Tja, ik geloof niet dat meerdere kindjes zoiets verzinnen eigenlijk.
3-voudzaterdag 22 juni 2013 @ 12:42
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 12:39 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Bolderkar? Ik moet het nog lezen. :p Tja, ik geloof niet dat meerdere kindjes zoiets verzinnen eigenlijk.
Met gedis over "geloof ik wel" of "geloof ik niet", kun je hele fora's vullen. Hebben we weinig aan hier.
Cerbiattozaterdag 22 juni 2013 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 12:42 schreef 3-voud het volgende:

[..]

Met gedis over "geloof ik wel" of "geloof ik niet", kun je hele fora's vullen. Hebben we weinig aan hier.
Oke. Maar ik heb het al een paar keer onderbouwd waarom. Daar zou je wel wat mee kunnen.
Krunepzaterdag 22 juni 2013 @ 14:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 12:07 schreef 3-voud het volgende:

:')

Moet zo lachen om dat simpel volkje...
Dat ene mens ergens halverwege zie je kijken naar de camera om te controleren of ze goed in beeld is. Dan pas ontploft ze. Hahaha... mediageil, gespeelde drama.
En de rest van de schreeuwerts. Roepen dat ze eerder in hadden moeten grijpen. Hoe dan? Je moet er toch eerst achter komen? Of dat de school niets doet. Euh, onderzoek is aan de gang mensen, dat is "iets doen".

Teringjantje, lijkt alsof die ouders wel wat school kunnen gebruiken. Wat een onderontwikkelde bende.
België he..
Marokkanen he..
Belgische Marokkanen he.. :')
Dance99Vvzaterdag 22 juni 2013 @ 14:27
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 12:39 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Bolderkar? Ik moet het nog lezen. :p Tja, ik geloof niet dat meerdere kindjes zoiets verzinnen eigenlijk.
De bolderkar affaire was verzonnen door volwassenen(medewerkers v.d. bolderkar) ,n.a.v. het poppenspel.
Ze waren niet eens daarvoor opgeleid.
ouders werden beticht van seksueel misbruik, kinderen werden direct uit huisgeplaatst.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Bolderkar-affaire

[ Bericht 8% gewijzigd door Dance99Vv op 22-06-2013 14:33:59 ]
justanickzaterdag 22 juni 2013 @ 14:28
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 11:46 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Dat zeg ik niet. Maar ik geloof er niet in dat 6 verschillende kleuters (dus niet 1) spontaan seksueel getint gedrag vertonen en spontaan met zulke verhalen aan komen zetten thuis. Het zijn kinderen van 3 t/m 6 jaar, die verzinnen zulke zaken niet spontaan. En al helemaal niet tot in de detail (en het is ook tot in de detail beschreven door sowieso 1 kind als we op het filmpje afgaan).
Leuk dat je dat niet gelooft, maar aangezien het al eens eerder is gebeurt dat een dergelijk verhaal niet bleek te kloppen (en ja, dat was inclusief details van de kleuters, 'seksueel getint gedrag' van de kleuters, etcetera) denk ik niet dat veel mensen daar een boodschap aan zullen hebben.

Afgezien daarvan leven we in een rechtsstaat die simpel is: onschuldig totdat het tegendeel is bewezen.
erodomezaterdag 22 juni 2013 @ 14:32
Toch vind ik het wel raar dat die juf niet gelijk op non-actief is gesteld na de eerste klacht hierover. Het is een ernstige klacht en dan zou je eerst moeten uitzoeken hoe het zit ipv mensen weg te wuiven. Dat is denk ik het grootste probleem hier, dat de school vierkant achter de juf bleef staan terwijl er een klacht van seksuele intimidatie/misbruik binnen kwam.

Als een kind zegt de geslachtsdelen van de juf te kunnen beschrijven en zegt dat er dingen? ingebracht zijn bij meisjes, er bij de keel gegrepen is e.d. dan vind ik dat ernstig genoeg om de juf gelijk op non actief te stellen en dan goed uit te zoeken wat er allemaal aan de hand is.
Cerbiattozaterdag 22 juni 2013 @ 14:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:28 schreef justanick het volgende:

[..]

Leuk dat je dat niet gelooft, maar aangezien het al eens eerder is gebeurt dat een dergelijk verhaal niet bleek te kloppen (en ja, dat was inclusief details van de kleuters, 'seksueel getint gedrag' van de kleuters, etcetera) denk ik niet dat veel mensen daar een boodschap aan zullen hebben.

Afgezien daarvan leven we in een rechtsstaat die simpel is: onschuldig totdat het tegendeel is bewezen.
Waar anders is het voorgekomen dat meerdere kleuters seksueel gedrag vertonen, de juf haar lichaam kunnen beschrijven en met zeer veel details komen over seks-ervaringen met de juf? Bolderkar-affaire heb ik net doorgelezen en dat is niet hetzelfde.
Dance99Vvzaterdag 22 juni 2013 @ 14:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:37 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Waar anders is het voorgekomen dat meerdere kleuters seksueel gedrag vertonen, de juf haar lichaam kunnen beschrijven en met zeer veel details komen over seks-ervaringen met de juf? Bolderkar-affaire heb ik net doorgelezen en dat is niet hetzelfde.
nee is niet hetzelfde ,maar toont wel aan dat voorzichtigheid en terughoudendheid op zijn plaats is , je wil geen franse toestanden > http://nl.wikipedia.org/wiki/Zaak-Outreau
erodomezaterdag 22 juni 2013 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:39 schreef Dance99Vv het volgende:

[..]

nee is niet hetzelfde ,maar toont wel aan dat voorzichtigheid en terughoudendheid op zijn plaats is , je wil geen franse toestanden > http://nl.wikipedia.org/wiki/Zaak-Outreau
Voorzichtigheid is idd geboden, iemand gelijk voor het gerecht slepen en de cel ingooien lijkt me niet handig, maar de klachten gelijk serieus nemen en iemand tijdelijk op non actief stellen lijkt me meer dan gepast ipv er vierkant achter te blijven staan en pas op no actief stellen als er teveel gezeik en media-aandacht van komt.
Cerbiattozaterdag 22 juni 2013 @ 14:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:41 schreef erodome het volgende:

[..]

Voorzichtigheid is idd geboden, iemand gelijk voor het gerecht slepen en de cel ingooien lijkt me niet handig, maar de klachten gelijk serieus nemen en iemand tijdelijk op non actief stellen lijkt me meer dan gepast ipv er vierkant achter te blijven staan en pas op no actief stellen als er teveel gezeik en media-aandacht van komt.
Eens. Rare reactie van de school, alsof de klachten niet serieus werden (of worden) genomen.
SuperHarregarrezaterdag 22 juni 2013 @ 14:50
Belgisch. _O- "Poep" voor anus. "Poepen" in plaats van sex hebben. Ben je lekker aan 't zoenen met je Belgische vriendin, roept ze opeens: "Poep me lekker hard in m'n poep!"
Dance99Vvzaterdag 22 juni 2013 @ 14:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:46 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Eens. Rare reactie van de school, alsof de klachten niet serieus werden (of worden) genomen.
uit de OP

‘De school nam de aantijgingen ernstig en organiseerde gesprekken met de ouders en consulteerde het Stedelijk Centrum voor Leerlingenbegeleiding (CLB) en de jeugdbrigade van de politie’, klinkt het in een reactie van het AG Stedelijk Onderwijs, dat zelf ook een intern onderzoek is gestart.

hoezo niet serieus genomen?
simmuzaterdag 22 juni 2013 @ 14:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:41 schreef erodome het volgende:

[..]

Voorzichtigheid is idd geboden, iemand gelijk voor het gerecht slepen en de cel ingooien lijkt me niet handig, maar de klachten gelijk serieus nemen en iemand tijdelijk op non actief stellen lijkt me meer dan gepast ipv er vierkant achter te blijven staan en pas op no actief stellen als er teveel gezeik en media-aandacht van komt.
dan krijg je evengoed dat hele "waar rook is, is vuur". want tsja: ze zetten je echt niet zomaar op non actief he!
Hathorzaterdag 22 juni 2013 @ 15:12
quote:
9s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:50 schreef SuperHarregarre het volgende:
Belgisch. _O- "Poep" voor anus. "Poepen" in plaats van sex hebben. Ben je lekker aan 't zoenen met je Belgische vriendin, roept ze opeens: "Poep me lekker hard in m'n poep!"
Daar zou je toch spontaan een erectiestoornis van krijgen.
Cerbiattozaterdag 22 juni 2013 @ 15:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:50 schreef Dance99Vv het volgende:

[..]

uit de OP

‘De school nam de aantijgingen ernstig en organiseerde gesprekken met de ouders en consulteerde het Stedelijk Centrum voor Leerlingenbegeleiding (CLB) en de jeugdbrigade van de politie’, klinkt het in een reactie van het AG Stedelijk Onderwijs, dat zelf ook een intern onderzoek is gestart.

hoezo niet serieus genomen?
De juf is niet op non-actief gesteld na de beschuldigingen, dát vind ik al een aanwijzing dat de school niet serieus met de aanklacht omgaat. Er gaan zulke ernstige beschuldigingen rond en de vrouw in kwestie mag nog steeds lesgeven terwijl er vooralsnog simpelweg niet is bevestigd dat het niet heeft plaatsgevonden. Pas nadat de ouders op het schoolplein een enorme drama hebben gemaakt, is de juf naar huis gebracht. En: de school staat achter de juf. Het lijkt mij dat je juist in zo'n proces de kinderen en ouders enorm zou moeten steunen als school-zijnde. En eigenlijk sowieso geen uitspraken doen van 'wij staan achter onze leerkracht'.
permban_06032014_01zaterdag 22 juni 2013 @ 15:28
Oh dus mevrouw beweert dat een 23 jarige kinderjuf haar kind in de anus heeft verkracht _O-
Hoezo ongeloofwaardig.
permban_06032014_01zaterdag 22 juni 2013 @ 15:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 15:12 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

De juf is niet op non-actief gesteld na de beschuldigingen, dát vind ik al een aanwijzing dat de school niet serieus met de aanklacht omgaat. Er gaan zulke ernstige beschuldigingen rond en de vrouw in kwestie mag nog steeds lesgeven terwijl er vooralsnog simpelweg niet is bevestigd dat het niet heeft plaatsgevonden. Pas nadat de ouders op het schoolplein een enorme drama hebben gemaakt, is de juf naar huis gebracht. En: de school staat achter de juf. Het lijkt mij dat je juist in zo'n proces de kinderen en ouders enorm zou moeten steunen als school-zijnde. En eigenlijk sowieso geen uitspraken doen van 'wij staan achter onze leerkracht'.
Misschien is het wel heel ongeloofwaardig om te denken dat een 23 jarige lerares 6 kinderen anaal heeft verkracht terwijl op de school een open deur procedure van kracht is zoals op de meeste kleuterscholen.
matthijstzaterdag 22 juni 2013 @ 15:45
Misschien dat die kleine Achmedjes haar wel hadden toegeroepen dat ze "een vuile hoer iesch die ik in kont ga noiken"... En toen heeft ze ze een whiteboard marker in de poep gedrukt.

Of, misschien is er gewoon helemaal niks aan de hand en is er 1 zo'n kleuter thuis uitgewoond en heeft die vieze praatjes tegen de rest gehad.

Eerst maar 's afwachten.
justanickzaterdag 22 juni 2013 @ 19:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 14:37 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Waar anders is het voorgekomen dat meerdere kleuters seksueel gedrag vertonen, de juf haar lichaam kunnen beschrijven en met zeer veel details komen over seks-ervaringen met de juf? Bolderkar-affaire heb ik net doorgelezen en dat is niet hetzelfde.
Er zijn meerdere van dit soort affaires geweest en het komt doorlopend voor dat er dit soort beschuldigingen worden geuit die niet blijken te kloppen. McMartin case is ook een bekend voorbeeld, overigens.

Definieer trouwens 'seksueel gedrag' bij kleuters. Je doet er zo hysterisch over dat het lijkt alsof je denkt dat die kleuters 18+-dingen doen.

quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 15:12 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

De juf is niet op non-actief gesteld na de beschuldigingen, dát vind ik al een aanwijzing dat de school niet serieus met de aanklacht omgaat. Er gaan zulke ernstige beschuldigingen rond en de vrouw in kwestie mag nog steeds lesgeven terwijl er vooralsnog simpelweg niet is bevestigd dat het niet heeft plaatsgevonden.
Er kan nooit 100% bevestigd of bewezen worden dat ze het NIET heeft gedaan. Feitelijk zeg je dus dat ze nooit meer les mag geven.
Dance99Vvzaterdag 22 juni 2013 @ 20:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 19:01 schreef justanick het volgende:

Er kan nooit 100% bevestigd of bewezen worden dat ze het NIET heeft gedaan. Feitelijk zeg je dus dat ze nooit meer les mag geven.
Met zo'n beschuldiging heb je al een behoorlijke smet over je , waar of niet waar ,je bent getekent .
pagadderzaterdag 13 juli 2013 @ 13:52
Nu komt de aap uit de mouw:

quote:
Er zijn geen feiten van kindermisbruik gebeurd in de kleuter- en basisschool De Blokkendoos op het Antwerpse Kiel. Dat bevestigen ‘verschillende zeer betrouwbare bronnen’ aan Gazet van Antwerpen.

‘Niets wijst erop dat er in De Blokkendoos strafbare feiten zijn gepleegd’, zegt ook de Antwerpse burgemeester Bart De Wever. 'Het gaat hier om een geval van massahysterie die nog verergerd is omdat het zich binnen een etnische groep afspeelde. Daarenboven hebben moslimextrimisten deze situatie misbruikt', zegt de Antwerpse burgemeester.

Voor de leerkrachten in de school heeft deze zaak grote gevolgen. 'Sommige leraars worden nog steeds bedreigd. Dat is onaanvaardbaar', aldus De Wever.

Het parket wil het nieuws niet bevestigen omdat het dossier nog niet helemaal is afgerond.

Commotie

De Blokkendoos op het Antwerpse Kiel was enkele weken geleden het decor van een ongeziene commotie. Half juni was bij de politie een drietal klachten over vermeend kindermisbruik door een juf ingediend. Woedende ouders betoogden voor de school en het Antwerpse stadsbestuur zag zich genoodzaakt om de school een week voor de zomervakantie al te sluiten.

Voor de betrokken juf en de schooldirectie waren de gevolgen dramatisch. Ze ontvingen doodsbedreigingen en moesten politiebescherming krijgen. Nu blijkt na een grondig onderzoek dat hen helemaal niets ten laste kan worden gelegd en er geen enkel kindermisbruik heeft plaatsgevonden.
http://www.standaard.be/cnt/dmf20130713_00657533
PizzaMizzazaterdag 13 juli 2013 @ 14:03
Wat moet ik onder deze vorm van seksuele intimidatie verstaan dan? :?
nolamoetblijvenzondag 14 juli 2013 @ 11:21
Wel een toepasselijke naam van die school...de Pinguin... en dan dat foto'tje van het filmpje, geniaal.

Verder is het natuurlijk niet verrassend dat er achteraf weer niets aan de hand is. Altijd veel geblaat en weinig wol bij die mensen, als je verkeerd kijkt rand je al iemand aan en dat terwijl de 'eigen mannen/jongens' niet van de vrouwen kunnen afblijven en ze daar waar mogelijk uitmaken voor hoer. Enge lui, dat zijn het.
hpeopjeszondag 14 juli 2013 @ 11:36
Dat filmpje uit de openingspost... man man man wat een volk :')
Chernazondag 14 juli 2013 @ 13:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 15:43 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Ja, dat is dus weer een ander kind. En een ander kind had een schram in z'n nek en zei dat de juf hem daar had gegrepen (en dus wordt er gezegd dat er sprake was van wurging). Ben echt benieuwd wat er naar voren komt. Lijkt mij niet best al met al.
Er is maar een oplossing. Geen leraar worden en laat ouders het dan maar zelf doen. Als je al een kind een aai over de bol geeft word je in deze tijd al voor pedofiel uitgemaakt etc etc. Het is helemaal uit de hand gelopen de laatste 30 jaar. Tjonge een schram in de nek en een leraar is de klos.
Er is geen bewijslast tot nu toe.
#ANONIEMzondag 14 juli 2013 @ 13:44
Benieuwd of dit nog een staartje krijgt:

2cgj3eq.jpg

quote:
‘Verantwoordelijken voor massahysterie kunnen niet streng genoeg gestraft worden’
ANTWERPEN - Het Antwerpse gerecht overweegt om de woedende moslimouders van kleuterschool De Blokkendoos te vervolgen als blijkt dat hun aantijgingen over kindermisbruik door een juf vals zijn. Na een maand onderzoek is er geen enkele aanwijzing dat er strafbare feiten gepleegd zijn. ‘Dit lijkt een geval van massahysterie, veroorzaakt door ophitsende extremistische moslims’, zegt burgemeester Bart De Wever.

‘Blijf van onze kinderen af! Blijf van onze kinderen af!’ Tientallen ouders en sympathisanten zorgden eind juni voor zware commotie aan kleuter- en basisschool De Blokkendoos aan het Kiel in Antwerpen. De gemoederen raakten zo verhit dat zelfs beslist werd om de school een week voor de zomervakantie te sluiten.

Aanleiding van de commotie was de klacht van een allochtone moeder, die beweerde dat haar kind seksueel misbruikt werd door een 23-jarige kleuterjuf. Gevolg: onrustige manifestaties, nieuwe klachten van andere ouders en doodsbedreigingen aan de juf en de directie.
Bron: http://www.nieuwsblad.be/(...)ction_ref_map=%5B%5D
#ANONIEMzondag 14 juli 2013 @ 13:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 13 juli 2013 13:52 schreef pagadder het volgende:
Nu komt de aap uit de mouw:

[..]

Sorry, ik had je kick even gemist. Het is schrijnend hoe moslims de boel hebben opgehitst. Hopelijk lukt het alsnog om een aantal verantwoordelijken te bestraffen.
Peunagezondag 14 juli 2013 @ 14:17
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 11:21 schreef nolamoetblijven het volgende:
Wel een toepasselijke naam van die school...de Pinguin... en dan dat foto'tje van het filmpje, geniaal.

Verder is het natuurlijk niet verrassend dat er achteraf weer niets aan de hand is. Altijd veel geblaat en weinig wol bij die mensen, als je verkeerd kijkt rand je al iemand aan en dat terwijl de 'eigen mannen/jongens' niet van de vrouwen kunnen afblijven en ze daar waar mogelijk uitmaken voor hoer. Enge lui, dat zijn het.
Ja hoe durven die ouders zeg, ongerust worden over hun kinderen. Pfff, wat een volk.
probeerzondag 14 juli 2013 @ 14:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 12:27 schreef Cerbiatto het volgende:
Dat geloof ik ook wel allemaal.

Maar dit is anders. Het zijn 6 kinderen van 3 t/m 6 jaar die seksueel gedrag vertonen en details kunnen opnoemen van wat er heeft plaatsgevonden met de juf. Lichaam wordt beschreven en er is een kind met een kras in de nek die zegt dat de juf hem daar heeft gepakt trouwens. En het is niet 1 kind die zoiets benoemd maar het zijn er 6. Noem mij hysterisch, maar ik denk dat er dan iets heeft plaatsgevonden daar.

Nooit van gehoord, interessant dus ik ga het lezen. :)
Als ik die ouders zo zie, acht ik de kans ook best aanwezig dat die kinderen gepushed zijn om zoiets toe te geven.

Er doet er 1tje zijn/haar mond open (al dan niet aan de hand van verzinsels) en andere ouders ondervragen hun kinderen of er ook iets gebeurd is op een zodanig suggestieve manier dat dat kind gewoon ja en amen zegt.

.. and i was probably right ..
Knipoogjezondag 14 juli 2013 @ 14:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 juni 2013 15:12 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

De juf is niet op non-actief gesteld na de beschuldigingen, dát vind ik al een aanwijzing dat de school niet serieus met de aanklacht omgaat. Er gaan zulke ernstige beschuldigingen rond en de vrouw in kwestie mag nog steeds lesgeven terwijl er vooralsnog simpelweg niet is bevestigd dat het niet heeft plaatsgevonden. Pas nadat de ouders op het schoolplein een enorme drama hebben gemaakt, is de juf naar huis gebracht. En: de school staat achter de juf. Het lijkt mij dat je juist in zo'n proces de kinderen en ouders enorm zou moeten steunen als school-zijnde. En eigenlijk sowieso geen uitspraken doen van 'wij staan achter onze leerkracht'.
Achteraf maar goed dat de school niet naar jou geluisterd heeft dus. Iemand op non-actief zetten betekent in de volksmond 'waar rook is is vuur, dus min of meer schuldig'. Ik ben blij dat de schoolleiding volledig achter haar lerares stond, zodat ze nog enigszins redelijk ongeschonden uit de ongelijke strijd kon komen. Die tegen de allochtone onderbuik.
AgLarrrzondag 14 juli 2013 @ 15:27
Iemand de film "Jagten" gezien toevallig?
#ANONIEMzondag 14 juli 2013 @ 19:11
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 13:55 schreef SuperHarregarre het volgende:
Goed dat de aap uit de mouw is. En wederom schitteren bepaalde users door afwezigheid.
Het begint wat eentonig te worden, inderdaad. Maar ja, ze zijn te druk met hun parodie-topic. Ondertussen duren de reële integratieproblemen vrolijk voort. Massa laat zich ophitsen door extremisten, slachtoffers worden met de dood bedreigd, etc.

Een veroordeling van dergelijke praktijken? Nee, die hoef je van dat soort struisvogels niet te verwachten.
nolamoetblijvenmaandag 15 juli 2013 @ 10:52
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 14:17 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ja hoe durven die ouders zeg, ongerust worden over hun kinderen. Pfff, wat een volk.
Ongerust ? Ze hitsen mensen onterecht op tegen een lerares. Weet je wat het is met die lui, ze maken zich altijd 'ongerust' over bepaalde zaken. Zodra westerlingen zich ' ongerust' maken over 'zaken' zijn het racisten.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 13:45
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 10:52 schreef nolamoetblijven het volgende:

[..]

Ongerust ? Ze hitsen mensen onterecht op tegen een lerares. Weet je wat het is met die lui, ze maken zich altijd 'ongerust' over bepaalde zaken. Zodra westerlingen zich ' ongerust' maken over 'zaken' zijn het racisten.
Ach hou toch op met dat slappe gelul. 'Zielige westerlingen buhbuhbuhbuhbuh' :'( :'(
Als je nou de moeite neemt om te lezen wat er in het artikel staat zou je weten dat een aantal idioten geruchten hebben verspreid over kindermisbruik. Wat verwacht jij dan van de ouders van deze kinderen? Natuurlijk worden ze ongerust. Dus doe je aluhoedje maar weer af, en hou maar op met dat racisme gejank.
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 13:47
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 13:45 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ach hou toch op met dat slappe gelul. 'Zielige westerlingen buhbuhbuhbuhbuh' :'( :'(
Als je nou de moeite neemt om te lezen wat er in het artikel staat zou je weten dat een aantal idioten geruchten hebben verspreid over kindermisbruik. Wat verwacht jij dan van de ouders van deze kinderen? Natuurlijk worden ze ongerust. Dus doe je aluhoedje maar weer af, en hou maar op met dat racisme gejank.
Ik verwacht van volwassen mensen een volwassen opstelling. Maar kennelijk is dat van sommige moslim-ouders te veel gevraagd. Die gaan dan schuimbekkend over straat en gedragen zich op een manier waar een 12-jarige puber zich nog voor zou schamen. Maar dat is dan kennelijk "cultuur" of zo. Dat hebben we maar normaal te vinden.
kovenantmaandag 15 juli 2013 @ 13:48
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 13:45 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ach hou toch op met dat slappe gelul. 'Zielige westerlingen buhbuhbuhbuhbuh' :'( :'(
Als je nou de moeite neemt om te lezen wat er in het artikel staat zou je weten dat een aantal idioten geruchten hebben verspreid over kindermisbruik. Wat verwacht jij dan van de ouders van deze kinderen? Natuurlijk worden ze ongerust. Dus doe je aluhoedje maar weer af, en hou maar op met dat racisme gejank.
tuurlijk zijn ze ongerust.
wat zou jij doen , gaan roeptoeteren of je kind van school houden afwachtend op het lopende onderzoek.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 13:50
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 13:47 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ik verwacht van volwassen mensen een volwassen opstelling. Maar kennelijk is dat van sommige moslim-ouders te veel gevraagd. Die gaan dan schuimbekkend over straat en gedragen zich op een manier waar een 12-jarige puber zich nog voor zou schamen. Maar dat is dan kennelijk "cultuur" of zo. Dat hebben we maar normaal te vinden.
Pfff af en toe denk ik echt dat ik met een stel mentaal gehandicapten te maken heb :')
Dus jij wilt nu zeggen dat autochtone Nederlandse ouders heel bedaard en rustig blijven wanneer hun kinderen mogelijk seksueel misbruikt zijn? Dat geloof jij echt?
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 13:57
Alle cultuurroepers, lees dit maar goed door. Gebeurd in Gelderland en Limburg, dus grote kans dat het rasechte autochtonen zijn.
quote:
Bedreigingen na publicatie van privégegevens pedofielen


Rotterdam, 9 febr. De website van de stichting Stop Kindersex, waarop foto’s en adressen van pedoseksuelen zijn geplaatst, heeft voor heftige reacties gezorgd. Zaterdagmiddag zijn de ruiten ingegooid van een Limburgse man die wordt verdacht van pedofilie. Ook zou een man uit Gelderland herhaaldelijk telefonisch zijn bedreigd naar aanleiding van het plaatsen van zijn naam op de website.

De privégegevens van (vermeende) pedofielen verschenen vrijdag op een in Amerika geregistreerde site, die is gelieerd aan de al langer bestaande Nederlandse website van Stop Kindersex. Negentien pedofielen staan met naam, foto en adres op deze Amerikaanse site. Wel zijn inmiddels bijna alle huisnummers verwijderd, omdat de vermelding hiervan volgens de stichting tot „geweld” kon leiden. De site heeft als doel, zegt woordvoerster Yvonne van Hertum, om „een bom te leggen onder de Nederlandse regering”. De stichting wil dat het legaal wordt om ook op een Nederlandse site de privégegevens van pedofielen te vermelden.

Advocaat Serge Weening, raadsman van de man bij wie stenen naar binnen zijn gegooid, wil dat alle persoonlijke informatie van de site wordt gehaald. Zijn cliënt is niet veroordeeld voor pedofilie. Er loopt wel een rechtszaak tegen hem. Weening zoekt uit wie er precies achter de site zit.

Ad van den Berg, ook op de site vermeld, heeft zaterdag aangifte gedaan tegen de site. Hij is penningmeester van de Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit, ook wel bekend als ‘pedopartij’. Zijn partij is tegen deze online pedofielenlijsten. Voorzitter Marthijn Uittenbogaard zegt dat zo’n lijst „geen effect tegen recidive” heeft, maar wel de privacy van de genoemde mensen schaadt.

Volgens Van Hertum is het juist goed om zo’n database beschikbaar te hebben. „Bewoners worden gewaarschuwd, en een pedofiel bedenkt zich wel twee keer voor hij iets doet.”
http://vorige.nrc.nl/binn(...)egegevens_pedofielen
Ruiten ingooien, bedreigingen. En hier gaat het niet eens om ouders.

quote:
GRONINGEN - 'Pedojager' Tinus van der Laan uit Wildervank is door de rechtbank in Groningen veroordeeld tot een werkstraf van 100 uur en 4 maanden voorwaardelijke gevangenisstraf.

De man bezocht de vermeende pedofiel vorig jaar thuis en bedreigde hem daar met een mes. Het slachtoffer, dat twee kinderen zou hebben misbruikt, vluchtte twee dagen later het dorp uit.
De rechter oordeelde dat er geen enkele rechtvaardiging is voor een pedofielenjacht en dat dit ook nooit meer mag gebeuren, meldt RTV Noord.
Zelfbenoemde pedojager Tinus Al-Laan, duidelijk een moslim. Ook geen eens een ouder van een (vermeend) misbruikt kind.
zatoichimaandag 15 juli 2013 @ 13:59
quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 14:17 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ja hoe durven die ouders zeg, ongerust worden over hun kinderen. Pfff, wat een volk.
Dat mag best, maar het gaat erom hoe je ermee omgaat.

Een tijdje terug kreeg ik een brief mee van mij KDV dat sommige moeders zich zorgen maakten over het feit dat er mannen werken op het KDV.

Ik vind het vooral zorgen dat mijn dochter op een KDV zit waar dergelijke moeders met zulke bekrompen gedachten rondlopen. (Overigens gaat het hier overigens niet over Moslims, maar gewoon Nederlanders).
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 14:00
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 13:50 schreef Peunage het volgende:

[..]

Pfff af en toe denk ik echt dat ik met een stel mentaal gehandicapten te maken heb :')
Dus jij wilt nu zeggen dat autochtone Nederlandse ouders heel bedaard en rustig blijven wanneer hun kinderen mogelijk seksueel misbruikt zijn? Dat geloof jij echt?
Dat heb ik nou als ik groepen moslims schuimbekkend voor zo'n school zie staan schreeuwen, zonder enige concrete aanleiding. En als we er een paar IQ-testen tegenaan zouden gooien, zou het me niks verbazen als de uitkomsten daarvan mijn indruk bevestigen.

Autochtone Nederlandse ouders zullen niet op deze manier hysterisch voor een school staan te schreeuwen, nee. Dus ja, dat wil ik zeggen. Graag zelfs. Omdat Nederlandse ouders in zo'n situatie het belang van hun kind op de eerste plaats zetten, in plaats van een boel drama te maken op straat.

Zelfs in gevallen waarbij er concreet en grootschalig misbruik is geweest, hebben ouders zich niet op deze manier misdragen. Waar het neerkomt, is dat mensen zich hebben laten ophitsen door een geschift wijf (Google maar eens op die naam) en dat ze als idioten tekeer stonden te gaan over iets waar achteraf geen bal van klopt.

Maar ja, bepaalde mensen zijn nogal vatbaar voor ophitsers, zo blijkt wel... - Ik ben benieuwd wanneer de schuimbekkende massa hun excuses gaat aanbieden voor het tentoongespreide gedrag en het feit dat er doodsbedreigingen zijn ge-uit.
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 14:04
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 13:57 schreef Peunage het volgende:
Alle cultuurroepers, lees dit maar goed door. Gebeurd in Gelderland en Limburg, dus grote kans dat het rasechte autochtonen zijn.

[..]

Ruiten ingooien, bedreigingen. En hier gaat het niet eens om ouders.
Ook de autochtone bevolking heb je gekken. Die Van Hertum is trouwens veroordeeld voor haar daden als "pedojager". Benieuwd hoe ze in België zullen omgaan met de mensen voor wie jij zo veel begrip hebt. :')
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 14:04
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:00 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Dat heb ik nou als ik groepen moslims schuimbekkend voor zo'n school zie staan schreeuwen, zonder enige concrete aanleiding. En als we er een paar IQ-testen tegenaan zouden gooien, zou het me niks verbazen als de uitkomsten daarvan mijn indruk bevestigen.

Autochtone Nederlandse ouders zullen niet op deze manier hysterisch voor een school staan te schreeuwen, nee. Dus ja, dat wil ik zeggen. Graag zelfs. Omdat Nederlandse ouders in zo'n situatie het belang van hun kind op de eerste plaats zetten, in plaats van een boel drama te maken op straat.

Zelfs in gevallen waarbij er concreet en grootschalig misbruik is geweest, hebben ouders zich niet op deze manier misdragen. Waar het neerkomt, is dat mensen zich hebben laten ophitsen door een geschift wijf (Google maar eens op die naam) en dat ze als idioten tekeer stonden te gaan over iets waar achteraf geen bal van klopt.

Maar ja, bepaalde mensen zijn nogal vatbaar voor ophitsers, zo blijkt wel... - Ik ben benieuwd wanneer de schuimbekkende massa hun excuses gaat aanbieden voor het tentoongespreide gedrag en het feit dat er doodsbedreigingen zijn ge-uit.
Ja nee Nederlandse ouders doen dit nooit.

Alle cultuurroepers, lees dit maar goed door. Gebeurd in Gelderland en Limburg, dus grote kans dat het rasechte autochtonen zijn.
quote:
Bedreigingen na publicatie van privégegevens pedofielen


Rotterdam, 9 febr. De website van de stichting Stop Kindersex, waarop foto’s en adressen van pedoseksuelen zijn geplaatst, heeft voor heftige reacties gezorgd. Zaterdagmiddag zijn de ruiten ingegooid van een Limburgse man die wordt verdacht van pedofilie. Ook zou een man uit Gelderland herhaaldelijk telefonisch zijn bedreigd naar aanleiding van het plaatsen van zijn naam op de website.

De privégegevens van (vermeende) pedofielen verschenen vrijdag op een in Amerika geregistreerde site, die is gelieerd aan de al langer bestaande Nederlandse website van Stop Kindersex. Negentien pedofielen staan met naam, foto en adres op deze Amerikaanse site. Wel zijn inmiddels bijna alle huisnummers verwijderd, omdat de vermelding hiervan volgens de stichting tot „geweld” kon leiden. De site heeft als doel, zegt woordvoerster Yvonne van Hertum, om „een bom te leggen onder de Nederlandse regering”. De stichting wil dat het legaal wordt om ook op een Nederlandse site de privégegevens van pedofielen te vermelden.

Advocaat Serge Weening, raadsman van de man bij wie stenen naar binnen zijn gegooid, wil dat alle persoonlijke informatie van de site wordt gehaald. Zijn cliënt is niet veroordeeld voor pedofilie. Er loopt wel een rechtszaak tegen hem. Weening zoekt uit wie er precies achter de site zit.

Ad van den Berg, ook op de site vermeld, heeft zaterdag aangifte gedaan tegen de site. Hij is penningmeester van de Partij voor Naastenliefde, Vrijheid en Diversiteit, ook wel bekend als ‘pedopartij’. Zijn partij is tegen deze online pedofielenlijsten. Voorzitter Marthijn Uittenbogaard zegt dat zo’n lijst „geen effect tegen recidive” heeft, maar wel de privacy van de genoemde mensen schaadt.

Volgens Van Hertum is het juist goed om zo’n database beschikbaar te hebben. „Bewoners worden gewaarschuwd, en een pedofiel bedenkt zich wel twee keer voor hij iets doet.”
http://vorige.nrc.nl/binn(...)egegevens_pedofielen
Ruiten ingooien, bedreigingen. En hier gaat het niet eens om ouders.

quote:
GRONINGEN - 'Pedojager' Tinus van der Laan uit Wildervank is door de rechtbank in Groningen veroordeeld tot een werkstraf van 100 uur en 4 maanden voorwaardelijke gevangenisstraf.

De man bezocht de vermeende pedofiel vorig jaar thuis en bedreigde hem daar met een mes. Het slachtoffer, dat twee kinderen zou hebben misbruikt, vluchtte twee dagen later het dorp uit.
De rechter oordeelde dat er geen enkele rechtvaardiging is voor een pedofielenjacht en dat dit ook nooit meer mag gebeuren, meldt RTV Noord.
Zelfbenoemde pedojager Tinus Al-Laan, duidelijk een moslim. Ook geen eens een ouder van een (vermeend) misbruikt kind.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 14:05
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:04 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ook de autochtone bevolking heb je gekken. Die Van Hertum is trouwens veroordeeld voor haar daden als "pedojager". Benieuwd hoe ze in België zullen omgaan met de mensen voor wie jij zo veel begrip hebt. :')
Ho wacht even, niet meteen gaan wijzen en dingen roepen die ik niet heb gezegd. Voor wie heb ik zo veel begrip? :')
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 14:08
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:04 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Ook de autochtone bevolking heb je gekken. Die Van Hertum is trouwens veroordeeld voor haar daden als "pedojager". Benieuwd hoe ze in België zullen omgaan met de mensen voor wie jij zo veel begrip hebt. :')
Oh, nu zijn het ineens gekken. Kun je nu niet even een hele cultuur over 1 kam scheren?
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 14:09
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:00 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Dat heb ik nou als ik groepen moslims schuimbekkend voor zo'n school zie staan schreeuwen, zonder enige concrete aanleiding. En als we er een paar IQ-testen tegenaan zouden gooien, zou het me niks verbazen als de uitkomsten daarvan mijn indruk bevestigen.

Autochtone Nederlandse ouders zullen niet op deze manier hysterisch voor een school staan te schreeuwen, nee. Dus ja, dat wil ik zeggen. Graag zelfs. Omdat Nederlandse ouders in zo'n situatie het belang van hun kind op de eerste plaats zetten, in plaats van een boel drama te maken op straat.

Zelfs in gevallen waarbij er concreet en grootschalig misbruik is geweest, hebben ouders zich niet op deze manier misdragen. Waar het neerkomt, is dat mensen zich hebben laten ophitsen door een geschift wijf (Google maar eens op die naam) en dat ze als idioten tekeer stonden te gaan over iets waar achteraf geen bal van klopt.

Maar ja, bepaalde mensen zijn nogal vatbaar voor ophitsers, zo blijkt wel... - Ik ben benieuwd wanneer de schuimbekkende massa hun excuses gaat aanbieden voor het tentoongespreide gedrag en het feit dat er doodsbedreigingen zijn ge-uit.
Er was wel degelijk een concrete aanleiding. Namelijk: kleine kinderen die aangeven dat er seksuele handelingen hebben plaatsgevonden door een juf. Je doet het nu voorkomen alsof deze mensen op basis van helemáál niks op een schoolplein staan te schreeuwen.

Nee, autochtonen doen zoiets natuurlijk niet. Ik vraag mij of hoe intelligent jij bent (met je gezeik over IQ) als je op basis van afkomst gedrag wil gaan beoordelen. Er zullen ook autochtonen zijn die als debielen op straat gaan schreeuwen als er mogelijk iets vervelends aan de hand is.
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 14:14
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:05 schreef Peunage het volgende:
Ho wacht even, niet meteen gaan wijzen en dingen roepen die ik niet heb gezegd. Voor wie heb ik zo veel begrip? :')
Dat blijkt duidelijk uit deze opmerking:

quote:
0s.gif Op zondag 14 juli 2013 14:17 schreef Peunage het volgende:
Ja hoe durven die ouders zeg, ongerust worden over hun kinderen. Pfff, wat een volk.
Je doet hun agressieve wangedrag af als "ongerust zijn" en je toont er duidelijk begrip voor. "Natuurlijk zijn ze ongerust" schrijf je ook nog eens.

Maar geef anders even je mening over het gedrag van de klagende moeder, met zeer dubieuze staat van dienst. Ze hebben alles vakkundig uit de duim lopen zuigen en lopen opruien. Zie bijvoorbeeld dit bericht: http://www.clint.be/actua/kinderen-aangerand-omdat-we-moslim-zijn

En je zou ook eens kennis moeten nemen van de opruiende teksten op dit soort pagina's:
http://censored31.blogspot.nl/2013/06/iquote_21.html
http://censored31.blogspot.be/2013/07/iquote_11.html
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 14:15
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:08 schreef Peunage het volgende:

[..]

Oh, nu zijn het ineens gekken. Kun je nu niet even een hele cultuur over 1 kam scheren?
Als er in Nederland een breed gedeelde cultuur bestond die dergelijk gedrag goedkeurde of aanmoedigde, zou ik je gelijk geven. Maar je raadt het al: dat is niet het geval. Sterker nog: uit de voorbeelden die je noemt, blijkt dat mensen voor hun gedrag zijn veroordeeld.
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 14:18
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:09 schreef bzl. het volgende:

[..]

Er was wel degelijk een concrete aanleiding. Namelijk: kleine kinderen die aangeven dat er seksuele handelingen hebben plaatsgevonden door een juf. Je doet het nu voorkomen alsof deze mensen op basis van helemáál niks op een schoolplein staan te schreeuwen.

Nee, autochtonen doen zoiets natuurlijk niet. Ik vraag mij of hoe intelligent jij bent (met je gezeik over IQ) als je op basis van afkomst gedrag wil gaan beoordelen. Er zullen ook autochtonen zijn die als debielen op straat gaan schreeuwen als er mogelijk iets vervelends aan de hand is.
_O- Even de feiten:

quote:
Toch zijn er voorlopig nog weinig zaken die erop wijzen dat de juf daadwerkelijk iets misdaan heeft bij de kinderen. GVA kon bovendien een doktersattest inkijken van één van de ‘slachtoffertjes’, maar ook daarin staan eigenlijk geen bewijzen. Bovendien heeft Najat Mejdoubi een reputatie: ze zou al wel meerdere mensen beschuldigd hebben van seksuele intimidatie en aanranding. Beschuldigingen die na onderzoek volledig uit de duim gezogen bleken.
Bron: http://www.clint.be/actua/kinderen-aangerand-omdat-we-moslim-zijn

De boel is bewust zo opgeruid. En nadrukkelijk is de moslim-slachtoffer-troefkaart gespeeld. Dus laat me niet lachen met je opmerkingen over kleine kinderen die dingen hebben gezegd. De grote duim van Najat; daar komen de verhalen vandaan.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 14:21
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:14 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Dat blijkt duidelijk uit deze opmerking:

[..]

Je doet hun agressieve wangedrag af als "ongerust zijn" en je toont er duidelijk begrip voor. "Natuurlijk zijn ze ongerust" schrijf je ook nog eens.

Maar geef anders even je mening over het gedrag van de klagende moeder, met zeer dubieuze staat van dienst. Ze hebben alles vakkundig uit de duim lopen zuigen en lopen opruien. Zie bijvoorbeeld dit bericht: http://www.clint.be/actua/kinderen-aangerand-omdat-we-moslim-zijn

En je zou ook eens kennis moeten nemen van de opruiende teksten op dit soort pagina's:
http://censored31.blogspot.nl/2013/06/iquote_21.html
http://censored31.blogspot.be/2013/07/iquote_11.html
'Ze' hebben helemaal niet alles uit hun duim gezogen. Er was een groep mensen bij die wisten dat het niet waar was. Over die mensen heb ik het helemaal niet. Ik heb het over de mensen die daar stonden en er van overtuigd waren dat hun kinderen inderdaad misbruikt zijn.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 14:24
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:15 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Als er in Nederland een breed gedeelde cultuur bestond die dergelijk gedrag goedkeurde of aanmoedigde, zou ik je gelijk geven. Maar je raadt het al: dat is niet het geval. Sterker nog: uit de voorbeelden die je noemt, blijkt dat mensen voor hun gedrag zijn veroordeeld.
De ouders die dit verhaal verzonnen hadden worden ook gewoon aangeklaagd, dus wat is je punt? :')
Zoek maar eens hier op fok! naar topics over (vermeende) pedofielen. En kijk maar wat er over ze gezegd wordt, op welke manieren ze allemaal vermoord/gemarteld moeten worden. Als je dat gedaan hebt mag je weer terugkomen en beweren dat er in Nederland geen cultuur bestaat die schreeuwende ouders op een schoolplein aanmoedigt.
#ANONIEMmaandag 15 juli 2013 @ 14:24
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:21 schreef Peunage het volgende:

[..]

'Ze' hebben helemaal niet alles uit hun duim gezogen. Er was een groep mensen bij die wisten dat het niet waar was. Over die mensen heb ik het helemaal niet. Ik heb het over de mensen die daar stonden en er van overtuigd waren dat hun kinderen inderdaad misbruikt zijn.
Sommige mensen laten zich erg makkelijk opruien. Zeker als de moslim-troefkaart wordt gespeeld, zoals vakkundig is gedaan in deze zaak...
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 14:25
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:24 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Sommige mensen laten zich erg makkelijk opruien. Zeker als de moslim-troefkaart wordt gespeeld, zoals vakkundig is gedaan in deze zaak...
Ja dat verzin jij er nu bij. Ouders kregen te horen dat kinderen zijn misbruikt, en dat de kinderen dat zelf hebben gezegd. Elke ouder zou dan ongerust en boos worden. Jij blijkbaar niet, maar dat moet je voor jezelf bepalen.
nolamoetblijvenmaandag 15 juli 2013 @ 14:30
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 13:45 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ach hou toch op met dat slappe gelul. 'Zielige westerlingen buhbuhbuhbuhbuh' :'( :'(
Als je nou de moeite neemt om te lezen wat er in het artikel staat zou je weten dat een aantal idioten geruchten hebben verspreid over kindermisbruik. Wat verwacht jij dan van de ouders van deze kinderen? Natuurlijk worden ze ongerust. Dus doe je aluhoedje maar weer af, en hou maar op met dat racisme gejank.
Ze hadden beter wat meer onderzoek kunnen doen maar ja, het is bij 'hen' natuurlijk altijd eerst rellen en dan vragen stellen. Het verbaast mij in ieder geval niet.

quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:18 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

_O- Even de feiten:

[..]

Bron: http://www.clint.be/actua/kinderen-aangerand-omdat-we-moslim-zijn

De boel is bewust zo opgeruid. En nadrukkelijk is de moslim-slachtoffer-troefkaart gespeeld. Dus laat me niet lachen met je opmerkingen over kleine kinderen die dingen hebben gezegd. De grote duim van Najat; daar komen de verhalen vandaan.
Vervolgen wegens smaad.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 14:34
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:30 schreef nolamoetblijven het volgende:

[..]

Ze hadden beter wat meer onderzoek kunnen doen maar ja, het is bij 'hen' natuurlijk altijd eerst rellen en dan vragen stellen. Het verbaast mij in ieder geval niet.
Nee dat is natuurlijk het eerste wat ouders doen wanneer te horen krijgen dat hun kinderen misbruikt zijn. Een onderzoek instellen.
simmumaandag 15 juli 2013 @ 14:34
quote:
15s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:24 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Sommige mensen laten zich erg makkelijk opruien. Zeker als de moslim-troefkaart wordt gespeeld, zoals vakkundig is gedaan in deze zaak...
mensen met jouw houding faciliteren het gedrag rondom "de moslim-troefkaart" zoals je het uitdrukt. want wanneer je enkel kijkt naar de feiten is er geen mislimgedoe. dan hebben we het alleen over bange ouders die een rel schoppen. da's wel vaker gebeurd. heeft niks met kleur of afkomst van doen.
classpcmaandag 15 juli 2013 @ 14:51
Wat noemen ze daar seksueel getint gedrag dan?

En misschien heeft die juf wel een kind meegenomen naar de wc om het kind in de gaten te kunnen houden of om ermee te praten ofzo, dat ze daarom dergelijke lichaamsdelen kunnen omschrijven?

Het was bij mij als kind niet ongewoon om m'n ouders naakt te zien wanneer ze zich omkleedden of naar de wc gingen.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 14:51
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:34 schreef simmu het volgende:

[..]

mensen met jouw houding faciliteren het gedrag rondom "de moslim-troefkaart" zoals je het uitdrukt. want wanneer je enkel kijkt naar de feiten is er geen mislimgedoe. dan hebben we het alleen over bange ouders die een rel schoppen. da's wel vaker gebeurd. heeft niks met kleur of afkomst van doen.
Inderdaad. Het is bijna ziek te noemen dat bepaalde mensen het hebben over het geloof (Islam) op basis van deze ernstige zaak. Het gaat niet om het geloof. Maar het zal wel een soort van obsessie zijn, of bepaalde frustraties door het leven en op basis daarvan altijd maar zeuren op een bepaalde groep.
classpcmaandag 15 juli 2013 @ 14:53
Oké, jullie hebben je zegje gedaan over Moslims. Nu weer on-topic!
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 14:54
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:51 schreef classpc het volgende:
Wat noemen ze daar seksueel getint gedrag dan?

En misschien heeft die juf wel een kind meegenomen naar de wc om het kind in de gaten te kunnen houden of om ermee te praten ofzo, dat ze daarom dergelijke lichaamsdelen kunnen omschrijven?

Het was bij mij als kind niet ongewoon om m'n ouders naakt te zien wanneer ze zich omkleedden of naar de wc gingen.
Wordt duidelijk in het filmpje gezegd? Seksueel gedrag vertonen thuis, verhalen over vingers/voorwerpen 'ergens' insteken, wurging en de juf (blijkbaar) plezieren want kinderen konden het naakte lichaam van de juf beschrijven. Edit: kan (maar vergezocht). Maar volgens mij zijn er ook kinderen die hebben beweerd dat ze de juf moesten plezieren.

En nu blijkt het ingefluisterd te zijn door boze ouders? Ik snap het hele verhaal niet meer.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 14:57
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:51 schreef classpc het volgende:
Wat noemen ze daar seksueel getint gedrag dan?

En misschien heeft die juf wel een kind meegenomen naar de wc om het kind in de gaten te kunnen houden of om ermee te praten ofzo, dat ze daarom dergelijke lichaamsdelen kunnen omschrijven?

Het was bij mij als kind niet ongewoon om m'n ouders naakt te zien wanneer ze zich omkleedden of naar de wc gingen.
Blijkbaar was er niks aan de hand. Kwaadwillenden die ouders ophitsten om 1 of andere reden.
classpcmaandag 15 juli 2013 @ 14:59
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:54 schreef bzl. het volgende:

[..]

Wordt duidelijk in het filmpje gezegd? Seksueel gedrag vertonen thuis, verhalen over vingers/voorwerpen 'ergens' insteken, wurging en de juf (blijkbaar) plezieren want kinderen konden het naakte lichaam van de juf beschrijven.

En nu blijkt het ingefluisterd te zijn door boze ouders? Ik snap het hele verhaal niet meer.
Ik vind het allemaal nogal suggestief. Die mevrouw in het filmpje noemt geen concrete dingen. En een hoop dingen die multi-interpretabel zijn. Het komt op mij ook over als een storm in een glas water. Het kan goed zijn dat die juf iets onschuldigs doet wat die moeder vanwege haar geloof opvat als sexueel. Terwijl dat hier in onze Westerse maatschappij heel normaal is.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 15:01
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:59 schreef classpc het volgende:

[..]

Ik vind het allemaal nogal suggestief. Die mevrouw in het filmpje noemt geen concrete dingen. En een hoop dingen die multi-interpretabel zijn. Het komt op mij ook over als een storm in een glas water. Het kan goed zijn dat die juf iets onschuldigs doet wat die moeder vanwege haar geloof opvat als sexueel. Terwijl dat hier in onze Westerse maatschappij heel normaal is.
Nee het is nu duidelijk geworden dat de juf niks gedaan heeft. Het was blijkbaar verzonnen door 1 van de moeders. Maar de andere ouders wisten dat niet.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 15:01
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:59 schreef classpc het volgende:

[..]

Ik vind het allemaal nogal suggestief. Die mevrouw in het filmpje noemt geen concrete dingen. En een hoop dingen die multi-interpretabel zijn. Het komt op mij ook over als een storm in een glas water. Het kan goed zijn dat die juf iets onschuldigs doet wat die moeder vanwege haar geloof opvat als sexueel. Terwijl dat hier in onze Westerse maatschappij heel normaal is.
Ik vind het juist vrij concreet als we het hebben over wekenlang seksueel afwijkend gedrag vertonen, voordoen wat de juf heeft gedaan, voorwerpen in geslachtsdelen doen en wurging, zij verwoord het alleen netjes. Het klinkt in mijn ogen niet onschuldig en zoiets is in de westerse maatschappij ook niet onschuldig mocht het waar zijn.

quote:
1s.gif Op maandag 15 juli 2013 15:01 schreef Peunage het volgende:

[..]

Nee het is nu duidelijk geworden dat de juf niks gedaan heeft. Het was blijkbaar verzonnen door 1 van de moeders. Maar de andere ouders wisten dat niet.
Bizar dat iemand zoiets verzint. Ik snap niet waarom. Maar ik zie nergens in nieuwsberichten staan dat 't is verzonnen? Enkel dat de zaak is opgehitst door moslimextremisten?
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 15:09
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 15:01 schreef bzl. het volgende:
Bizar dat iemand zoiets verzint. Ik snap niet waarom. Maar ik zie nergens in nieuwsberichten staan dat 't is verzonnen? Enkel dat de zaak is opgehitst door moslimextremisten?
Had het ergens gelezen, weet niet meer waar.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 15:14
Ik zie het nergens staan, ook als ik zoek niet. Ik zie enkel dat d'r geen feiten zijn gevonden en dat daarom wordt aangenomen dat er geen seksueel misbruik heeft plaatsgevonden.
nolamoetblijvenmaandag 15 juli 2013 @ 15:40
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:34 schreef Peunage het volgende:

[..]

Nee dat is natuurlijk het eerste wat ouders doen wanneer te horen krijgen dat hun kinderen misbruikt zijn. Een onderzoek instellen.
Nee eerst lynchen toch?
Agressief volkje blijkbaar.
Twiitchmaandag 15 juli 2013 @ 15:42
wordt er nog iemand aangeklaagd wegens smaad?
nolamoetblijvenmaandag 15 juli 2013 @ 15:43
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 15:14 schreef bzl. het volgende:
Ik zie het nergens staan, ook als ik zoek niet. Ik zie enkel dat d'r geen feiten zijn gevonden en dat daarom wordt aangenomen dat er geen seksueel misbruik heeft plaatsgevonden.
http://www.knack.be/nieuw(...)le-4000349593641.htm

niet goed gezocht wellicht? Of wou je niets vinden?
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 15:46
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 15:43 schreef nolamoetblijven het volgende:

[..]

http://www.knack.be/nieuw(...)le-4000349593641.htm

niet goed gezocht wellicht? Of wou je niets vinden?
Nee hoor, prima gezocht. Daar staat toch nergens dat een specifieke ouder het verhaal heeft verzonnen? Of kan ik niet goed lezen?
Lavenderrmaandag 15 juli 2013 @ 15:51
quote:
7s.gif Op maandag 15 juli 2013 15:42 schreef Twiitch het volgende:
wordt er nog iemand aangeklaagd wegens smaad?
Het is toch te hopen. Anders kan iedereen wel van alles roepen en mensen kapot maken.
Ferdomaandag 15 juli 2013 @ 16:00
quote:
7s.gif Op maandag 15 juli 2013 15:42 schreef Twiitch het volgende:
wordt er nog iemand aangeklaagd wegens smaad?
Natuurlijk niet! Dat zou immers racisme zijn. Of zoiets. :N
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 16:07
Je kinderen thuis houden, ongerustheid uiten en opheldering vragen/eisen over vermeende misstanden is in mijn beleving toch wel iets anders dan als een soort hysterische lynch mob voor een school gaan staan krijsen en brullen. Achterlijke tokkies, verantwoordelijk houden en waar mogelijk juridisch aanpakken dat asociale tuig!
probeermaandag 15 juli 2013 @ 16:10
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 13:45 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ach hou toch op met dat slappe gelul. 'Zielige westerlingen buhbuhbuhbuhbuh' :'( :'(
Als je nou de moeite neemt om te lezen wat er in het artikel staat zou je weten dat een aantal idioten geruchten hebben verspreid over kindermisbruik. Wat verwacht jij dan van de ouders van deze kinderen? Natuurlijk worden ze ongerust. Dus doe je aluhoedje maar weer af, en hou maar op met dat racisme gejank.
Blijkbaar zodanig ongerust dat ze in hun onrust toch nog 6 kinderen zo ver hebben gekregen iets te bekennen wat nooit heeft plaats gevonden.
simmumaandag 15 juli 2013 @ 16:12
quote:
13s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:10 schreef probeer het volgende:

[..]

Blijkbaar zodanig ongerust dat ze in hun onrust toch nog 6 kinderen zo ver hebben gekregen iets te bekennen wat nooit heeft plaats gevonden.
oh, maar het is heel makkelijk om kinderen zover te krijgen dat ze dingen zeggen dat die gebeurd zijn terwijl dat helemaal niet zo is hoor. kinderen staan erg open voor suggestieve vraagstelling
probeermaandag 15 juli 2013 @ 16:12
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 14:04 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ja nee Nederlandse ouders doen dit nooit.

Alle cultuurroepers, lees dit maar goed door. Gebeurd in Gelderland en Limburg, dus grote kans dat het rasechte autochtonen zijn.

[..]

Ruiten ingooien, bedreigingen. En hier gaat het niet eens om ouders.

[..]

Zelfbenoemde pedojager Tinus Al-Laan, duidelijk een moslim. Ook geen eens een ouder van een (vermeend) misbruikt kind.
Gebeurde dat dan bij het hofnarretje? Stonden daar de autochtone ouders woedend op de stoep?

Nee dus. point proven.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 16:13
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:12 schreef simmu het volgende:

[..]

oh, maar het is heel makkelijk om kinderen zover te krijgen dat ze dingen zeggen dat die gebeurd zijn terwijl dat helemaal niet zo is hoor. kinderen staan erg open voor suggestieve vraagstelling
ja, dat weet ik. en dat neem ik dan ook de ouders kwalijk, niet de kinderen natuurlijk.
Lavenderrmaandag 15 juli 2013 @ 16:17
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:12 schreef probeer het volgende:

[..]

Gebeurde dat dan bij het hofnarretje? Stonden daar de autochtone ouders woedend op de stoep?

Nee dus. point proven.
Terwijl het daar dus wel gebeurde.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 16:20
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:17 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Terwijl het daar dus wel gebeurde.
ja, en omdat ze zich schuldig maken aan bedreiging, dienen ze daarvoor bestraft te worden.

En zeker die aanstichtster, Najet Mejdoubi.
Lavenderrmaandag 15 juli 2013 @ 16:21
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:20 schreef probeer het volgende:

[..]

ja, en omdat ze zich schuldig maken aan bedreiging, dienen ze daarvoor bestraft te worden.

En zeker die aanstichtster, Najet Mejdoubi.
Eens hoor. Lui die dit soort laster flikken moeten aangeklaagd worden.
Dr.Nikitamaandag 15 juli 2013 @ 16:25
En weer iemand die voor het leven is gebrandmerkt.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 16:26
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:21 schreef Lavenderr het volgende:

[..]

Eens hoor. Lui die dit soort laster flikken moeten aangeklaagd worden.
En belangrijker, opdraaien voor de schade toegedaan aan die juffrouw. Emotionele schade, én gemiste inkomsten (ook in de toekomst).

Maar er zal wel weer geen fuck gebeuren ..
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 16:58
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:20 schreef probeer het volgende:

[..]

ja, en omdat ze zich schuldig maken aan bedreiging, dienen ze daarvoor bestraft te worden.

En zeker die aanstichtster, Najet Mejdoubi.
Zij heeft het verzonnen?
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:00
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:58 schreef bzl. het volgende:

[..]

Zij heeft het verzonnen?
Blijkbaar, want er is niets gebeurd.

Of iig de verkeerde conclusies getrokken en op basis daarvan een haatcampagne begonnen.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:03
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:00 schreef probeer het volgende:

[..]

Blijkbaar, want er is niets gebeurd.

Of iig de verkeerde conclusies getrokken en op basis daarvan een haatcampagne begonnen.
Ik begrijp niet waarom iedereen hier (zelfs moderators) zeggen dat iemand 't per definitie bewust heeft verzonnen. En dat jij dan ook nog eens een naam van iemand moet noemen. Op basis van wat? Er staat letterlijk in geen enkel nieuwsartikel dat het is verzonnen, er staat enkel dat het niet is bewezen omdat er geen feiten zijn gevonden en er daarom wordt geconstateerd dat er geen seksueel misbruik heeft plaatsgevonden. Niet meer, niet minder. Dat mensen nu vanuit onderbuikgevoelens weer moeten roepen en schreeuwen, namen bekend moeten maken, 't is mij een raadsel.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:03 schreef bzl. het volgende:

[..]

Ik begrijp niet waarom iedereen hier (zelfs moderators) zeggen dat iemand 't per definitie bewust heeft verzonnen. En dat jij dan ook nog eens een naam van iemand moet noemen. Op basis van wat? Er staat letterlijk in geen enkel nieuwsartikel dat het is verzonnen, er staat enkel dat het niet is bewezen omdat er geen feiten zijn gevonden en er daarom wordt geconstateerd dat er geen seksueel misbruik heeft plaatsgevonden. Niet meer, niet minder. Dat mensen nu vanuit onderbuikgevoelens weer moeten roepen en schreeuwen, namen bekend moeten maken, 't is mij een raadsel.
Die naam staat in de OP, daar kom ik niet mee aanzetten.

En lees mijn tweede zin eens.

Laster, smaad en bedreiging zijn strafbaar. Kan me niet schelen waar ze het vandaan heeft / hebben.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:11
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:06 schreef probeer het volgende:

[..]

Die naam staat in de OP, daar kom ik niet mee aanzetten.

En lees mijn tweede zin eens.

Laster, smaad en bedreiging zijn strafbaar. Kan me niet schelen waar ze het vandaan heeft / hebben.
Ohhh oke. Maar toch snap ik niet waarom iedereen hier er vanuit gaat dat de ouders het hebben verzonnen of één van de ouders. Het staat nergens in de media.

Bovendien moet het dan een complot zijn van de ouders samen omdat meerdere kinderen met verhalen thuiskwamen? Of is er nog een andere verklaring voor?
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:14
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:11 schreef bzl. het volgende:

[..]

Ohhh oke. Maar toch snap ik niet waarom iedereen hier er vanuit gaat dat de ouders het hebben verzonnen of één van de ouders. Het staat nergens in de media.

Bovendien moet het dan een complot zijn van de ouders samen omdat meerdere kinderen met verhalen thuiskwamen? Of is er nog een andere verklaring voor?
Of ze het hebben verzonnen of onjuist aangenomen, zal me worst wezen. Maakt hun reactie (bedreiging en laster) niet minder strafbaar.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 17:18
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 15:40 schreef nolamoetblijven het volgende:

[..]

Nee eerst lynchen toch?
Agressief volkje blijkbaar.
Er is niemand gelyncht, dus je zielige racisme verhaal kun je achterwege laten. Blijkbaar heb jij moeite met begrijpend lezen van je eigen taal. De ouders klaagden over het feit dat de lerares gewoon nog les gaf terwijl er zeer ernstige verdenkingen tegen haar waren.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 17:19
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:12 schreef probeer het volgende:

[..]

Gebeurde dat dan bij het hofnarretje? Stonden daar de autochtone ouders woedend op de stoep?

Nee dus. point proven.
Bij het hofnarretje bleef de dader of vermeende dader ook geen les geven terwijl er verdenkingen tegen hem waren. Volgens mij was die gast meteen gearresteerd en kregen de ouders het later te horen.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:20
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:14 schreef probeer het volgende:

[..]

Of ze het hebben verzonnen of onjuist aangenomen, zal me worst wezen. Maakt hun reactie (bedreiging en laster) niet minder strafbaar.
Het gaat mij er nogmaals om dat mensen hier doen alsof deze mensen alles hebben verzonnen terwijl dat nergens aangegeven wordt. Nu doe jij 't ook weer. Er was geen laster, misschien dachten/denken die mensen wel dat het de waarheid was.

Als ik een kind zou hebben en het kind komt thuis met verhalen over dat de juf voorwerpen in hem/haar stopt, wurgplekken op het lichaam en zegt dat het door de juf komt en het lichaam van de juf kan beschrijven en de handelingen als voorbeeld verricht bij mij, en ik beschuldig op basis daarvan de juf (dus ik wil een onderzoek naar het gebeuren en vervolgens mag de juf - terwijl zulke verhalen rondgaan - nog gewoon lesgeven en daar word ik - mijns inziens terecht - boos om), is dat dan ook per definitie laster?

Ik vind het best een menselijk dat zulke mensen een klein kind dan geloven en willen dat er serieus wordt omgesprongen met de klacht.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:21
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:20 schreef bzl. het volgende:

[..]

Het gaat mij er nogmaals om dat mensen hier doen alsof deze mensen alles hebben verzonnen terwijl dat nergens aangegeven wordt. Nu doe jij 't ook weer. Er was geen laster, misschien dachten/denken die mensen wel dat het de waarheid was.

Als ik een kind zou hebben en het kind komt thuis met verhalen over dat de juf voorwerpen in hem/haar stopt, wurgplekken op het lichaam en zegt dat het door de juf komt en het lichaam van de juf kan beschrijven en de handelingen als voorbeeld verricht bij mij, en ik beschuldig op basis daarvan de juf (dus ik wil een onderzoek naar het gebeuren en vervolgens mag de juf - terwijl zulke verhalen rondgaan - nog gewoon lesgeven en daar word ik - mijns inziens terecht - boos om), is dat dan ook per definitie laster?

Ik vind het best een menselijk dat zulke mensen een klein kind dan geloven en willen dat er serieus wordt omgesprongen met de klacht.
Je wilt gewoon niet lezen wat ik schrijf he.

Of ze het hebben verzonnen of onjuist aangenomen, zal me worst wezen.

Maar jij vindt het vast prima om op basis van vermoedens iemand te bedreigen.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:23
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:21 schreef probeer het volgende:

[..]

Je wilt gewoon niet lezen wat ik schrijf he.

Of ze het hebben verzonnen of onjuist aangenomen, zal me worst wezen.
Het gaat mij niet specifiek om jou, wat begrijp je daar nou niet aan? Het gaat mij erom dat iedereen hier massaal doet alsof al deze mensen (of één) het hebben verzonnen. Dat staat nergens, weten we niet. En je kunt een mens niet afstraffen op het onjuist aannemen van zoiets. Je kunt iemand wel afstraffen op het bedreigen van zo'n vrouw.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 17:23
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 16:07 schreef Jian het volgende:
Je kinderen thuis houden, ongerustheid uiten en opheldering vragen/eisen over vermeende misstanden is in mijn beleving toch wel iets anders dan als een soort hysterische lynch mob voor een school gaan staan krijsen en brullen. Achterlijke tokkies, verantwoordelijk houden en waar mogelijk juridisch aanpakken dat asociale tuig!
Ze zijn dus naar die school gegaan om hun kinderen op te halen. Van de 30+ mensen die er waren stonden er welgeteld 3 mensen te schreeuwen. Maar omdat het allochtonen zijn komt het meteen over als een lynchmob.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:24
quote:
10s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:23 schreef bzl. het volgende:

[..]

Het gaat mij niet specifiek om jou, wat begrijp je daar nou niet aan? Het gaat mij erom dat iedereen hier massaal doet alsof al deze mensen (of één) het hebben verzonnen. Dat staat nergens, weten we niet. En je kunt een mens niet afstraffen op het onjuist aannemen van zoiets. Je kunt iemand wel afstraffen op het bedreigen van zo'n vrouw.
Waarom loop je dan steeds commentaar op mijn posts te hebben? qoute dan iemand anders.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:24
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:24 schreef probeer het volgende:

[..]

Waarom loop je dan steeds commentaar op mijn posts te hebben? qoute dan iemand anders.
Wat een fucking gare vraag. Omdat jij mij quote.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:25
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:23 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ze zijn dus naar die school gegaan om hun kinderen op te halen. Van de 30+ mensen die er waren stonden er welgeteld 3 mensen te schreeuwen. Maar omdat het allochtonen zijn komt het meteen over als een lynchmob.
jij stond er bij?
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:25
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:21 schreef probeer het volgende:
Maar jij vindt het vast prima om op basis van vermoedens iemand te bedreigen.
De fuck is dit dan.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:26
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:25 schreef probeer het volgende:

[..]

jij stond er bij?
Nee, jij stond erbij. En jij weet precies dat de mensen het onjuist hebben aangenomen of hebben verzonnen. Juist.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 17:26
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:25 schreef probeer het volgende:

[..]

jij stond er bij?
:')

probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:27
quote:
10s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:24 schreef bzl. het volgende:

[..]

Wat een fucking gare vraag. Omdat jij mij quote.
Post #112 is de 1e in dit topic waar één van ons de ander quote. En dat was jij.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:27
quote:
14s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:26 schreef bzl. het volgende:

[..]

Nee, jij stond erbij. En jij weet precies dat de mensen het onjuist hebben aangenomen of hebben verzonnen. Juist.
Ja dat hebben ze onjuist aangenomen ja. Want onderzoek heeft uitgewezen dat er niets gebeurd is.

Als mensen dan denken dat er toch iets gebeurd is, is dat een onjuiste aanname.

En als je iets aanneemt als waarheid voordat er überhaupt onderzoek naar gedaan is, heeft je aanname ook niet echt onderbouwing.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:29
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:27 schreef probeer het volgende:

[..]

Ja dat hebben ze onjuist aangenomen ja. Want onderzoek heeft uitgewezen dat er niets gebeurd is.

Als mensen dan denken dat er toch iets gebeurd is, is dat een onjuiste aanname.
Nee, als een kind heel gedetailleerd tegen jou zegt dat hij/zij is aangeraakt daar en daar, neem jij helemaal niets onjuist aan. Je neemt namelijk - heel erg simpel - aan wat er wordt gezegd. De boodschap kan mogelijk onjuist zijn, maar daarom is de aanname nog niet onjuist.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 17:30
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:27 schreef probeer het volgende:

[..]

Ja dat hebben ze onjuist aangenomen ja. Want onderzoek heeft uitgewezen dat er niets gebeurd is.

Als mensen dan denken dat er toch iets gebeurd is, is dat een onjuiste aanname.

En als je iets aanneemt als waarheid voordat er überhaupt onderzoek naar gedaan is, heeft je aanname ook niet echt onderbouwing.
Ben jij serieus zo dom? Het gaat hier om ouders die te horen krijgen dat de juf waar hun kinderen les van krijgen, kinderen misbruikt. Jij kunt je dan absoluut niet voorstellen dat ze naar die school gaan om tekst en uitleg te vragen?
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:31
quote:
Hier reageren enkel domme mensen, volgens mij. Alles vanuit de onderbruik, alles op de moslims gericht en het is per definitie verzonnen door iemand. Niemand gaat uit van de nieuwsberichten - waar het om draait.
Fir3flymaandag 15 juli 2013 @ 17:32
Als het niet is gebeurd, moet het toch verzonnen zijn?
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 17:33
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:23 schreef Peunage het volgende:

[..]

Maar omdat het allochtonen zijn komt het meteen over als een lynchmob.
Zelf heb ik het niet gehad over allochtonen maar over asocialen en tokkies, maar als jij het zegt ...
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 17:34
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:31 schreef bzl. het volgende:

[..]

Hier reageren enkel domme mensen, volgens mij. Alles vanuit de onderbruik, alles op de moslims gericht en het is per definitie verzonnen door iemand. Niemand gaat uit van de nieuwsberichten - waar het om draait.
Zelfs als we er van uit gaan dat het allemaal verzonnen is door iemand, dan nog is de reactie van de meeste ouders begrijpelijk. En dan bedoel ik niet die 3 die lopen te schreeuwen en bedreigen, maar de andere tientallen die er om heen staan.

Maar zodra het over een groep moslims gaat, dan gaan mensen met 2 maten meten.
Dit soort dingen kunnen ze bijvoorbeeld goed waarderen;
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:34
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:30 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ben jij serieus zo dom? Het gaat hier om ouders die te horen krijgen dat de juf waar hun kinderen les van krijgen, kinderen misbruikt. Jij kunt je dan absoluut niet voorstellen dat ze naar die school gaan om tekst en uitleg te vragen?
Dat begrijp ik best. Maar dan wacht je vervolgens onderzoek af, en ga je diegene niet bedreigen.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 17:34
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:33 schreef Jian het volgende:

[..]

Zelf heb ik het niet gehad over allochtonen maar over asocialen en tokkies, maar als jij het zegt ...
Ok prima. Er stonden 3 asocialen en tokkies te schreeuwen. Waarom komt het over als lynchmob?
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:35
quote:
14s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:32 schreef Fir3fly het volgende:
Als het niet is gebeurd, moet het toch verzonnen zijn?
En daarom is 't per definitie verzonnen door de ouders of één daarvan? Er kan zoveel aan de hand zijn. En op basis van wat concluderen ze dat er niets is gebeurd? Op basis van het feit dat er geen bewijzen zijn gevonden. En daar moeten we 't gewoonweg mee doen, meer weten wij niet. Niet meteen roepen dat het allemaal aso's zijn die het bij elkaar hebben gelogen zoals de meeste mensen hier doen (zelfs moderators, nog gekker), dat is raar.
Fir3flymaandag 15 juli 2013 @ 17:35
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:34 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ok prima. Er stonden 3 asocialen en tokkies te schreeuwen. Waarom komt het over als lynchmob?
Groepsdruk etc. Zo moeilijk is het toch niet?

Lekker ook weer, iedereen springt weer in de verdediging cq aanval :').
Fir3flymaandag 15 juli 2013 @ 17:36
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:35 schreef bzl. het volgende:

[..]

En daarom is 't per definitie verzonnen door de ouders of één daarvan? Er kan zoveel aan de hand zijn. En op basis van wat concluderen ze dat er niets is gebeurd? Op basis van het feit dat er geen bewijzen zijn gevonden. En daar moeten we 't gewoonweg mee doen, meer weten wij niet. Niet meteen roepen dat het allemaal aso's zijn die het bij elkaar hebben gelogen zoals de meeste mensen hier doen (zelfs moderators, nog gekker), dat is raar.
Iemand moet het verzonnen hebben. Wie heeft er motief en gelegenheid? Etc.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 17:39
quote:
14s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:35 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Groepsdruk etc. Zo moeilijk is het toch niet?

Lekker ook weer, iedereen springt weer in de verdediging cq aanval :').
Wat heeft groepsdruk er mee te maken? Kijk het filmpje maar. Er lopen op verschillende momenten 2 mannen en 1 vrouw te schreeuwen en te bedreigen. Andere mensen proberen ze weer te kalmeren. Niks engs aan.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:39
quote:
14s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:36 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Iemand moet het verzonnen hebben. Wie heeft er motief en gelegenheid? Etc.
Nee. Misschien niet, misschien wel. Ik ga niet speculeren/beschuldigen en het staat nergens. Nogmaals: op basis van het feit dat er geen bewijzen zijn gevonden, is geconstateerd dat er geen seksueel misbruik heeft plaatsgevonden. Dat is het.
Fir3flymaandag 15 juli 2013 @ 17:40
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:39 schreef bzl. het volgende:

[..]

Nee. Misschien niet, misschien wel. Ik ga niet speculeren/beschuldigen en het staat nergens. Nogmaals: op basis van het feit dat er geen bewijzen zijn gevonden, is geconstateerd dat er geen seksueel misbruik heeft plaatsgevonden. Dat is het.
Dat klopt. Maar waar komt het idee dan vandaan dat er wel iets gebeurd is?
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:42
quote:
10s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:40 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Dat klopt. Maar waar komt het idee dan vandaan dat er wel iets gebeurd is?
Een onjuiste veronderstelling dat het verhaal van één kind waar is. die andere 5? schrijf ik toe aan suggestieve vraagstelling door de ouders.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:42
quote:
10s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:40 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Dat klopt. Maar waar komt het idee dan vandaan dat er wel iets gebeurd is?
Van het kind met allerlei details en seksueel afwijkend gedrag, luister het filmpje nog eens. Dan zou ik ook denken dat er sowieso iets heeft plaatsgevonden.
probeermaandag 15 juli 2013 @ 17:45
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:42 schreef bzl. het volgende:

[..]

Van het kind met allerlei details en seksueel afwijkend gedrag, luister het filmpje nog eens. Dan zou ik ook denken dat er sowieso iets heeft plaatsgevonden.
Dan is het nog steeds een onjuiste aanname.

aan·na·me (de; v(m); meervoud: aannames, aannamen) 1 veronderstelling

ver·on·der·stel·ling (de; v; meervoud: veronderstellingen) 1 hetgeen men als waar aanneemt

'hetgeen' is hier onjuist, daaruit volgt dat de aanname gebaseerd is op iets wat niet waar is, dus is de aanname onjuist.
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 17:45
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:34 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ok prima. Er stonden 3 asocialen en tokkies te schreeuwen. Waarom komt het over als lynchmob?
Door de algehele agressieve, hitserige sfeer van onredelijkheid van de "mob" met name vertegenwoordigt door meerdere hysterische schreeuwers ... of wilde je zeggen dat de rest zich gedecideerd distantieerde van dat gekrijs en gebrul, kom op zeg.
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 17:48
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:39 schreef Peunage het volgende:

[..]

Wat heeft groepsdruk er mee te maken? Kijk het filmpje maar. Er lopen op verschillende momenten 2 mannen en 1 vrouw te schreeuwen en te bedreigen. Andere mensen proberen ze weer te kalmeren. Niks engs aan.
Schei toch uit met je gebagatelliseer op grond van dat ene filmpje en het drietal scheeuwlelijkerds dat daar wordt getoond. De agressie droop eraf.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:48
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:45 schreef probeer het volgende:

[..]

Dan is het nog steeds een onjuiste aanname.

aan·na·me (de; v(m); meervoud: aannames, aannamen) 1 veronderstelling

ver·on·der·stel·ling (de; v; meervoud: veronderstellingen) 1 hetgeen men als waar aanneemt

'hetgeen' is hier onjuist, daaruit volgt dat de aanname gebaseerd is op iets wat niet waar is, dus is de aanname onjuist.
Zucht. :')
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 17:51
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:48 schreef Jian het volgende:

[..]

Schei toch uit met je gebagatelliseer op grond van dat ene filmpje en het drietal scheeuwlelijkerds dat daar wordt getoond. De agressie droop eraf.
Das onzin. Heb net even gekeken t/m minuut 1 en ik zie één man tot nu toe agressief bewegen, verder staat en praat iedereen erg rustig juist. In ieder geval niet agressief, dat zijn er dus wel een paar. :P

Ah, het zijn er welgeteld 4 en er staan echt heel wat mensen. En één enge vrouw die echt uit haar dak ging werd tegengehouden door 6 mensen. Maar ja, tuig hoor :').
Life2.0maandag 15 juli 2013 @ 18:00
quote:
Om de gemoederen te bedaren is de betrokken juf nu tijdelijk niet op de school aanwezig, al is er voorlopig nog geen officiële klacht ingediend bij de politie.
gewoon toegeven en veroordelen zonder klacht of bewijs :r :N
Life2.0maandag 15 juli 2013 @ 18:01
die vrouw weet niet eens wat de naam van de juf van haar kind is

HOOOOOAX
Life2.0maandag 15 juli 2013 @ 18:02
laat me raden, blanke juf? _O-
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 18:03
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:51 schreef bzl. het volgende:

[..]

Das onzin. Heb net even gekeken t/m minuut 1 en ik zie één man tot nu toe agressief bewegen, verder staat en praat iedereen erg rustig juist. In ieder geval niet agressief, dat zijn er dus wel een paar. :P

Ah, het zijn er welgeteld 4 en er staan echt heel wat mensen. En één enge vrouw die echt uit haar dak ging werd tegengehouden door 6 mensen. Maar ja, tuig hoor :').
Wat snap je niet aan wat je gewoon in de op kunt lezen:

De politie moest tussenbeide komen en omwille van de sfeer van conflict, verbaal geweld en bedreigingen in en rond de school, is er voorlopig geen normaal lessenverloop meer mogelijk.
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 18:04
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:48 schreef Jian het volgende:

[..]

Schei toch uit met je gebagatelliseer op grond van dat ene filmpje en het drietal scheeuwlelijkerds dat daar wordt getoond. De agressie droop eraf.
Ja nee, zeer duidelijk agressief. Vooral dat vrouwtje met het piepstemmetje en het zware Belgische accent :')
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 18:06
quote:
1s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:04 schreef Peunage het volgende:

[..]

Ja nee, zeer duidelijk agressief. Vooral dat vrouwtje met het piepstemmetje en het zware Belgische accent :')
Ja,je kunt het wel blijven ontkennen omdat het toevallig allochtonen betreft (ja, je kwam er tenslotte niet voor niets mee, waar het hart vol van is ..... ), maar het blijven gewoon asociale tokkies!
Peunagemaandag 15 juli 2013 @ 18:08
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:06 schreef Jian het volgende:

[..]

Ja,je kunt het wel blijven ontkennen omdat het toevallig allochtonen betreft (ja, je kwam er tenslotte niet voor niets mee, waar het hart vol van is ..... ), maar het blijven gewoon asociale tokkies!
Er zaten tokkies tussen ja. Maar 'ze' zijn niet allemaal tokkies omdat ze daar op hun kinderen staan wachten.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 18:09
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:03 schreef Jian het volgende:

[..]

Wat snap je niet aan wat je gewoon in de op kunt lezen:

De politie moest tussenbeide komen en omwille van de sfeer van conflict, verbaal geweld en bedreigingen in en rond de school, is er voorlopig geen normaal lessenverloop meer mogelijk.

Heh, je hebt het over het filmpje en dat de agressie ervan afdroop. Nu ineens richt je je op de tekst en begrijp ik 't niet volgens jou. Ik spreek je gewoon tegen op basis van 't filmpje. Onzin dat de agressie er vanaf druipt, das bij vier mensen zo. De rest is toch echt rustig.
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 18:16
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:09 schreef bzl. het volgende:

[..]

Heh, je hebt het over het filmpje en dat de agressie ervan afdroop. Nu ineens richt je je op de tekst en begrijp ik 't niet volgens jou. Ik spreek je gewoon tegen op basis van 't filmpje. Onzin dat de agressie er vanaf druipt, das bij vier mensen zo. De rest is toch echt rustig.
Waar heb ik het over het filmpje. Leer eerst maar eens echt lezen! Ik zal je een beetje op weg helpen, het filmpje werd specifiek door Peunage ter sprake gebracht.
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 17:48 schreef Jian het volgende:

[..]

Schei toch uit met je gebagatelliseer op grond van dat ene filmpje en het drietal scheeuwlelijkerds dat daar wordt getoond. De agressie droop eraf.
De agressie droop er vanaf is toch weer gebaseerd op het filmpje? Waar anders op? Het geschreven bericht?
Life2.0maandag 15 juli 2013 @ 18:22
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:18 schreef bzl. het volgende:

[..]

De agressie droop er vanaf is toch weer gebaseerd op het filmpje? Waar anders op? Het geschreven bericht?
keken we hetzelfde filmpje?
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 18:30
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:18 schreef bzl. het volgende:

[..]

De agressie droop er vanaf is toch weer gebaseerd op het filmpje? Waar anders op? Het geschreven bericht?
En als ik dan in de aangehaalde quote juist verwijs naar het beperktheid van de beelden van dat ene filmpje dan haal jij juist dat aan om te beargumenteren dat mijn mening slechts daarop is gebaseerd!? Nogmaals,wat snap je allemaal niet? En los van het feit dat de gebeurtenissen uitgebreid in het nieuws zijn geweest in beeld en geschrift, probeer je met je opmerking "waar anders op" nu te zeggen dat je uit geschreven berichten geen sfeer kan destilleren ofzo?
bzl.maandag 15 juli 2013 @ 18:42
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:30 schreef Jian het volgende:

[..]

En als ik dan in de aangehaalde quote juist verwijs naar het beperktheid van de beelden van dat ene filmpje dan haal jij juist dat aan om te beargumenteren dat mijn mening slechts daarop is gebaseerd!? Nogmaals,wat snap je allemaal niet? En los van het feit dat de gebeurtenissen uitgebreid in het nieuws zijn geweest in beeld en geschrift, probeer je met je opmerking "waar anders op" nu te zeggen dat je uit geschreven berichten geen sfeer kan destilleren ofzo?
Je hebt nog steeds geen antwoord gegeven waar 't dan vanaf droop, jammer, hoor. Het gaat erom dat jij simpelweg zegt dat de agressie er vanaf druipt en daarvoor praat over het filmpje, dan ga ik logischerwijs er vanuit dat je doelt op het filmpje. En dat is simpelweg onzin. Bovendien: als je het baseert op de tekst is het ook onzin. Tenzij je erbij was.

Nee, ik kan niet zeggen op basis van een tekst dat de agressie er vanaf droop, ik weet namelijk niet wát er specifiek is voorgevallen dat de politie moest komen, ik was er niet bij. Misschien was 'de rest' wel rustig (zoals op 't filmpje) en was er één persoon die volledig door 't lint ging.

Ik weet niet, ik vul die dingen niet zo snel in. Ik 'oordeel' gewoonweg op basis van wat ik lees en zie. En jij moet niet zo onnozel en simpel doen. Je oordeelt op basis van je eigen fantasie met je 'agressie droop er vanaf' en 'het zijn allemaal asociale tokkies'.
Life2.0maandag 15 juli 2013 @ 18:44
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:42 schreef bzl. het volgende:

[..]

Je hebt nog steeds geen antwoord gegeven waar 't dan vanaf droop, jammer, hoor. Het gaat erom dat jij simpelweg zegt dat de agressie er vanaf druipt en daarvoor praat over het filmpje, dan ga ik logischerwijs er vanuit dat je doelt op het filmpje. En dat is simpelweg onzin. Bovendien: als je het baseert op de tekst is het ook onzin. Tenzij je erbij was.

Nee, ik kan niet zeggen op basis van een tekst dat de agressie er vanaf droop, ik weet namelijk niet wát er specifiek is voorgevallen dat de politie moest komen, ik was er niet bij. Misschien was 'de rest' wel rustig (zoals op 't filmpje) en was er één persoon die volledig door 't lint ging.

Ik weet niet, ik vul die dingen niet zo snel in. Ik 'oordeel' gewoonweg op basis van wat ik lees en zie. En jij moet niet zo onnozel en simpel doen. Je oordeelt op basis van je eigen fantasie met je 'agressie droop er vanaf' en 'het zijn allemaal asociale tokkies'.
wat

ben jij een van die boze moeders ofzo? _O-
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 18:45
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:42 schreef bzl. het volgende:

Ik 'oordeel' gewoonweg op basis van wat ik lees en zie.
Laten we het er maar op houden dan ik niet erg onder de indruk ben van je lees- en beoordelingsvermogen. :)
Jianmaandag 15 juli 2013 @ 18:47
quote:
10s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:44 schreef Life2.0 het volgende:

[..]

wat

ben jij een van die boze moeders ofzo? _O-
:D
Hexagonmaandag 15 juli 2013 @ 19:06
Ik vind die ouders eigenlijk geweldig goed geintegreerd. Ze doen immers zelfs mee met de opgeklopte pedofielen hetze van dit moment.

Hoe meer ingeburgerd wil je het hebben?
HetKlusKonijnmaandag 15 juli 2013 @ 19:16
Het zou heel best kunnen dat er helemaal niks opzettelijk is 'verzonnen', maar dat het gewoon een uit de hand gelopen reactie van de ouders is op de fantasie'tjes van een paar kinderen (of wellicht maar ééntje). Een heksenjacht is immers zó gecreëerd, dat leert de geschiedenis wel.

Stel je bijvoorbeeld het volgende scenario voor: kindje vraagt aan de lerares "waar de kindjes vandaan komen". Lerares is opgegroeid in een cultuur waar we het bestaan van het verschijnsel 'seks' niet (meer) wegstoppen en geeft dus antwoord - op het niveau van het kind welteverstaan. Kindje gaat een beetje fantaseren, vertelt vervolgens een verhaal aan mamma - opgegroeid in een cultuur waar 'seks' zowat de grootste doodzonde is die je kan bedenken - en bij mamma slaan er een paar stoppen door, vertelt dit aan andere leden van 'de gemeenschap' en vervolgens hebben die ouders hun kinderen verbaal doorgezaagd en met suggestieve vraagstelling te horen gekregen wat ze 'wilden' horen. Dan blijkt het ook nog eens te gaan om heethoofden met een geringe opleiding, en hoppa, daar is je heksenjacht.
't Zou me niks verbazen als er zoiets is gebeurd. Maar uiteraard moet de rol van die ene dame eens goed onderzocht worden.

Arme lerares. Lijkt me traumatisch om zoiets mee te moeten maken. Ik hoop dat ze goed wordt opgevangen, en - als blijkt dat die hysterische dame inderdaad bewust laster heeft verspreid en daardoor dus vervolgd kan worden - een fikse schadevergoeding ontvangt.

quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 19:06 schreef Hexagon het volgende:
Ik vind die ouders eigenlijk geweldig goed geintegreerd. Ze doen immers zelfs mee met de opgeklopte pedofielen hetze van dit moment.

Hoe meer ingeburgerd wil je het hebben?
Best een goed punt, eigenlijk. ;)
znarchmaandag 15 juli 2013 @ 19:24
Wat klinke Belgische marocs leuk O+
AdoraBellemaandag 15 juli 2013 @ 21:36
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:45 schreef Jian het volgende:

[..]

Laten we het er maar op houden dan ik niet erg onder de indruk ben van je lees- en beoordelingsvermogen. :)
Ik ook niet echt. Ik heb het idee dat bzl. ziet/leest wat ze zelf wil lezen en er zo een heel eigen verhaal van maakt.
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 19:16 schreef HetKlusKonijn het volgende:
<arme lerares verhaal>
Hier ben ik het heel erg mee eens.
#ANONIEMdinsdag 16 juli 2013 @ 00:29
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:42 schreef bzl. het volgende:
Ik weet niet, ik vul die dingen niet zo snel in. Ik 'oordeel' gewoonweg op basis van wat ik lees en zie. En jij moet niet zo onnozel en simpel doen. Je oordeelt op basis van je eigen fantasie met je 'agressie droop er vanaf' en 'het zijn allemaal asociale tokkies'.
Nee, we oordelen hier op basis van informatie beschikbaar is, bijvoorbeeld omdat media erover hebben bericht. Het is namelijk ondoenlijk om zelf uitvoerig veldonderzoek te gaan doen bij elk nieuwsfeit dat zich aandient.
#ANONIEMdinsdag 16 juli 2013 @ 00:34
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 18:45 schreef Jian het volgende:

[..]

Laten we het er maar op houden dan ik niet erg onder de indruk ben van je lees- en beoordelingsvermogen. :)
Volledig mee eens.

quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 19:16 schreef HetKlusKonijn het volgende:
(...) Kindje gaat een beetje fantaseren, vertelt vervolgens een verhaal aan mamma - opgegroeid in een cultuur waar 'seks' zowat de grootste doodzonde is die je kan bedenken - en bij mamma slaan er een paar stoppen door, vertelt dit aan andere leden van 'de gemeenschap' en vervolgens hebben die ouders hun kinderen verbaal doorgezaagd en met suggestieve vraagstelling te horen gekregen wat ze 'wilden' horen. Dan blijkt het ook nog eens te gaan om heethoofden met een geringe opleiding, en hoppa, daar is je heksenjacht.
En dat moeten we dan maar normaal vinden of tolereren? Het is wangedrag van volwassen mensen van wie we verantwoordelijkheidsgevoel zouden mogen verwachten. Maar ze konden even lekker de radicale moslim uithangen en lekker ageren tegen de westerse samenleving. Zie de eerdere bronnen die ik heb aangedragen.

quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 19:16 schreef HetKlusKonijn het volgende:
Maar uiteraard moet de rol van die ene dame eens goed onderzocht worden.

Arme lerares. Lijkt me traumatisch om zoiets mee te moeten maken. Ik hoop dat ze goed wordt opgevangen, en - als blijkt dat die hysterische dame inderdaad bewust laster heeft verspreid en daardoor dus vervolgd kan worden - een fikse schadevergoeding ontvangt.
Hopelijk wordt overgegaan tot strafrechtelijke vervolging van dat hysterische wijf en wordt ze verantwoordelijk gehouden voor de verspreide laster en de noodgedwongen vroegtijdige sluiting van de school.

Bovendien is het vertrouwen natuurlijk weg. Je denkt nog niet serieus dat die lerares op die school nog les kan en wil geven aan kinderen van die schuimbekkende ouders? En omgekeerd zal hetzelfde gelden. Je zult er als naburige school maar mee opgezadeld worden...
Byzantynixschiidinsdag 16 juli 2013 @ 00:36
Wat een volk zeg. :{w
VanishedEntitydinsdag 16 juli 2013 @ 00:40
quote:
0s.gif Op maandag 15 juli 2013 19:06 schreef Hexagon het volgende:
Ik vind die ouders eigenlijk geweldig goed geintegreerd. Ze doen immers zelfs mee met de opgeklopte pedofielen hetze van dit moment.

Hoe meer ingeburgerd wil je het hebben?
Daarom dat de reactie mbt tot de ethniciteit er eentje van not that shit again is en de meeste kritiek op de overtrokken reacties zelf geleverd wordt. Maar de usual suspects zijn alweer gearriveerd en hebben alweer geprobeerd dit met de race card trekken te overtroeven.
El_Matadordinsdag 16 juli 2013 @ 05:16
Jagten.
pagadderdinsdag 16 juli 2013 @ 09:06
quote:
Najat Mejdoubi, de moeder die als eerste aan de alarmbel trok in het verhaal van vermeend kindermisbruik in de Kielse school De Blokkendoos, was lid van Sharia Sisters. Dat is een organisatie die parallel liep met Sharia4Belgium. Zij stapte als eerste het politiebureau op het Kiel binnen om een klacht in te dienen tegen een leerkracht van de kleuterschool van haar vierjarig zoontje.

“Sisters4Sharia was een vrouwenorganisatie die werd aangestuurd vanuit Sharia4Belgium”, vertelt een gerechtelijke bron. “Ze bestond voor een deel uit vrouwen van leden van Sharia4Belgium, maar er waren ook andere vrouwen bij. Ze kregen elke woensdag les in hetzelfde lokaal in de Dambruggestraat als waar Sharia4Belgium haar bijeenkomsten organiseerde. "Het is duidelijk dat het om een bijzonder extremistisch clubje gaat.”

Gecoördineerd?
Dat de hysterie rond de vermeende feiten in De Blokkendoos gecoördineerd werd vanuit een of andere organisatie, is niet bewezen. “Wat er in De Blokkendoos gebeurd is, past wel perfect in de strategie die Sharia4Belgium in het verleden heeft toegepast”, zegt de bron bij het gerecht.

“We zagen hetzelfe fenomeen als bij het niqab-incident in Molenbeek vorig jaar. Een aantal extremisten probeerde het probleem met De Blokkendoos toen te gebruiken om de rest van de gemeenschap op te zetten tegen alles wat niet-moslim was.”

Alhoewel aan de schoolpoort van De Blokkendoos luid werd geprotesteerd, sloeg de vonk niet over naar de rest van de Antwerpse moslimgemeenschap. De oproerkraaiers zijn niet geslaagd in hun opzet. En dat is vooral de verdienste van de moslimgemeenschap zelf.”

Najat Mejdoubi houdt vol dat haar kind wel degelijk is aangerand en wil niet antwoorden op de vragen over het lidmaatschap bij Sisters4Sharia.

http://www.gva.be/regio-a(...)haria-sisters-2.aspx
Ik denk dat het nu wel echt duidelijk is vanwaar de wind waait. :N

[ Bericht 0% gewijzigd door Frutsel op 16-07-2013 09:52:29 ]
Peunagedinsdag 16 juli 2013 @ 09:10
Duidelijk dus dat er een schuldige was en ouders die werden misbruikt voor de agenda van de schuldige. Nog steeds cultuur/racisme-roepers die willen dat alle ouders standrechtelijk geëxecuteerd worden?

[ Bericht 2% gewijzigd door Peunage op 16-07-2013 09:15:27 ]
#ANONIEMdinsdag 16 juli 2013 @ 10:05
quote:
Alhoewel aan de schoolpoort van De Blokkendoos luid werd geprotesteerd, sloeg de vonk niet over naar de rest van de Antwerpse moslimgemeenschap. De oproerkraaiers zijn niet geslaagd in hun opzet. En dat is vooral de verdienste van de moslimgemeenschap zelf.”
Credits waar ze op hun plaats zijn dan. ^O^

Verder lijkt het me zaak om dergelijke extremisten met pek en veren het land uit te trappen. En niet te zachtzinnig graag.
ReplaRdinsdag 16 juli 2013 @ 10:06
Wederom een clash of cultures, ook in dit topic...
#ANONIEMdinsdag 16 juli 2013 @ 10:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 10:06 schreef ReplaR het volgende:
Wederom een clash of cultures, ook in dit topic...
Als werkelijk blijkt dat het leeuwendeel van de moslimgemeenschap zich niet heeft laten ophitsen en het hoofd koel liet, dan is het wangedrag toe te schrijven aan een kleine groep extremisten. En dan valt dat dus nog wel mee.
Weltschmerzdinsdag 16 juli 2013 @ 13:45
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 10:06 schreef ReplaR het volgende:
Wederom een clash of cultures, ook in dit topic...
Totaal hysterisch gaan doen bij het minste vermoeden van kindermisbruik lijkt me anders prima te passen in onze joods-christelijke traditie.
3-vouddinsdag 16 juli 2013 @ 13:58
quote:
15s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 10:05 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Credits waar ze op hun plaats zijn dan. ^O^

Verder lijkt het me zaak om dergelijke extremisten met pek en veren het land uit te trappen. En niet te zachtzinnig graag.
100 punten ^O^
#ANONIEMdinsdag 16 juli 2013 @ 14:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 13:45 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Totaal hysterisch gaan doen bij het minste vermoeden van kindermisbruik lijkt me anders prima te passen in onze joods-christelijke traditie.
Dat denk ik dus niet. Ik denk dat de gemene deler binnen onze traditie is dat mensen de gevoeligheid van de kwestie aanvoelen. En dat ze de belangen van het kind (privacy, rust) over het algemeen zwaarder wegen dan het uiten van woede richting een verdachte pedofiel. Ik kan me bijvoorbeeld niks herinneren van schuimbekkende ouders voor de deur van het Hofnarretje, toen eind 2010 de misbruikzaak van Robert M naar buiten kwam; jij wel?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 16-07-2013 14:13:53 ]
Weltschmerzdinsdag 16 juli 2013 @ 14:14
quote:
15s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 14:04 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Dat denk ik dus niet. Ik denk dat de gemene deler binnen onze traditie is dat mensen de gevoeligheid van de kwestie aanvoelen. En dat ze de belangen van het kind (privacy, rust) zwaarder wegen dan het uiten van woede richting een verdachte pedofiel. Ik kan me bijvoorbeeld niks herinneren van schuimbekkende ouders voor de deur van het Hofnarretje, toen eind 2010 de misbruikzaak van Robert M naar buiten kwam; jij wel?
Ik kan me wel Pekelders clownspakken, anatomisch correcte bolderkarpoppen en omsingelen van huizen van (vermeende) pedofielen herinneren, terwijl het maken van foto's ook al meteen 'monsterlijk' is.
Dr.Nikitadinsdag 16 juli 2013 @ 16:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 13:45 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Totaal hysterisch gaan doen bij het minste vermoeden van kindermisbruik lijkt me anders prima te passen in onze joods-christelijke traditie.
Joh doe niet zo interessant want je weet er weer zoals zo vaak geen kloten vanaf, in islamitische landen is kindermisbruik aan de orde van de dag net zoals huiselijk geweld, uithuwelijken en incest. Dat het onder gelovigen onbespreekbaar is, is van een andere orde.
Peunagedinsdag 16 juli 2013 @ 16:11
quote:
15s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 14:04 schreef Elfletterig het volgende:

[..]

Dat denk ik dus niet. Ik denk dat de gemene deler binnen onze traditie is dat mensen de gevoeligheid van de kwestie aanvoelen. En dat ze de belangen van het kind (privacy, rust) over het algemeen zwaarder wegen dan het uiten van woede richting een verdachte pedofiel. Ik kan me bijvoorbeeld niks herinneren van schuimbekkende ouders voor de deur van het Hofnarretje, toen eind 2010 de misbruikzaak van Robert M naar buiten kwam; jij wel?
Slechte vergelijking. Robert M was aangehouden. Hij was toen al niet meer werkzaam toen de ouders het te horen kregen.

Maar ook bij het hofnarretje werden medewerkers bedreigd.
Weltschmerzdinsdag 16 juli 2013 @ 16:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 16:05 schreef Dr.Nikita het volgende:

[..]

Joh doe niet zo interessant want je weet er weer zoals zo vaak geen kloten vanaf, in islamitische landen is kindermisbruik aan de orde van de dag net zoals huiselijk geweld, uithuwelijken en incest. Dat het onder gelovigen onbespreekbaar is, is van een andere orde.
En hoe weerspreekt dat mijn stelling?
VanishedEntitydinsdag 16 juli 2013 @ 16:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 13:45 schreef Weltschmerz het volgende:
Totaal hysterisch gaan doen bij het minste vermoeden van kindermisbruik lijkt me anders prima te passen in onze joods-christelijke traditie.
Jaren 70 gemist?
nolamoetblijvendinsdag 16 juli 2013 @ 16:39
Sommige culturen zijn een beetje raar, dat weten we inmiddels wel.
Van sommige culturen, waaronder de moslims, kunnen vaak overmatig en niet reeel reageren.
Dit terwijl kinderen vaak op jonge leeftijd al met seks te maken hebben én op hun 13e bijvoorbeeld worden uitgehuwelijkt. Ik snap die gespeelde commotie dan ook niet zo.

Ik moet altijd aan dit soort beelden denken als ik weer 'onrust' hoor bij mensen uit een 'achtergestelde' cultuur.

http://www.ad.nl/ad/nl/56(...)ak-in-Colombia.dhtml
Peunagedinsdag 16 juli 2013 @ 16:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 16:39 schreef nolamoetblijven het volgende:
Sommige culturen zijn een beetje raar, dat weten we inmiddels wel.
Van sommige culturen, waaronder de moslims, kunnen vaak overmatig en niet reeel reageren.
Dit terwijl kinderen vaak op jonge leeftijd al met seks te maken hebben én op hun 13e bijvoorbeeld worden uitgehuwelijkt. Ik snap die gespeelde commotie dan ook niet zo.
Er bestaat niet zoiets als moslimcultuur, maar dat terzijde.

Maar zeg je nu dat kinderen in die culturen eerder met seks in aanraking komen dan hier? :')
Life2.0dinsdag 16 juli 2013 @ 17:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 21 juni 2013 15:43 schreef Cerbiatto het volgende:

[..]

Ja, dat is dus weer een ander kind. En een ander kind had een schram in z'n nek en zei dat de juf hem daar had gegrepen (en dus wordt er gezegd dat er sprake was van wurging). Ben echt benieuwd wat er naar voren komt. Lijkt mij niet best al met al.
uiteindelijk stoeien ze veel en hadden ze 'gezelligheid' met een achteroom, en dan de juf de schuld geven, schaamcultuurtje
Dr.Nikitadinsdag 16 juli 2013 @ 17:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 16:11 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

En hoe weerspreekt dat mijn stelling?
Als je al aankomt met hullie doen het ook zet je je zelf voor lul. Ten overvloede, kindermisbruik komt overal ter wereld voor of je hebt enorme oogkleppen op of behoorlijke ervaring met pedofiele aan de joodse/christelijke inclusief islamitische kant dat je je zo ongelooflijk betweterig opstelt.
Weltschmerzdinsdag 16 juli 2013 @ 17:14
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 17:06 schreef Dr.Nikita het volgende:

[..]

Als je al aankomt met hullie doen het ook zet je je zelf voor lul. Ten overvloede, kindermisbruik komt overal ter wereld voor of je hebt enorme oogkleppen op of behoorlijke ervaring met pedofiele aan de joodse/christelijke inclusief islamitische kant dat je je zo ongelooflijk betweterig opstelt.
Wat een agressie ineens.

quote:
0s.gif Op dinsdag 16 juli 2013 13:45 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Totaal hysterisch gaan doen bij het minste vermoeden van kindermisbruik lijkt me...
Waaruit precies leid jij af dat ik beweer dat kindermisbruik in andere culturen niet of minder voorkomt?
#ANONIEMwoensdag 1 april 2015 @ 15:17
UPDATE

Ik lees net bij toeval op een Belgische website dat de kleuterjuf "buiten vervolging is gesteld", zoals dat in België heet. Dat is afgelopen week bekend geworden.

Op deze website is een kort interview met de kleuterjuf te zien:
http://atv.be/nieuws/2015(...)at-eindelijk-vrijuit

^O^
TheThirdMarkwoensdag 1 april 2015 @ 16:39
Dus, positief!
twiFightwoensdag 1 april 2015 @ 16:40
Ja, behalve dat die meid dus geen juf meer is. Ik zou er ook de kanker in hebben. De kinderen van dat soort ouders wil je ook niet eens je tijd aan besteden.
Dance99Vvwoensdag 1 april 2015 @ 17:35
quote:
14s.gif Op woensdag 1 april 2015 16:39 schreef TheThirdMark het volgende:
Dus, positief!
De ouders kunnen nog in beroep gaan, maar voor die juf is het een hel geweest, baan kwijt en 2 jaar verder voor er een uitspraak is.
Mag hopen dat ze een goede schade-vergoeding krijgt.
Oh en elfletterig bedankt voor de update ^O^
wahtwoensdag 1 april 2015 @ 18:22
3-voud heeft nog in dit topic gepost. _O_
NotYouwoensdag 1 april 2015 @ 21:16
Dit moet wel waar zijn want westerlingen zijn pedofiel en racistisch. ^O^
Schunckelstardonderdag 2 april 2015 @ 15:37
Dat filmpje :')

Lijkt wel een trailer van march of the penguins
Richestoragsdonderdag 2 april 2015 @ 15:49
Dit is een soort Jagten verhaal (zeer goede Deense film).