SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Sets & RepsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Speciale Newb GuideOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2011Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd., na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.
De OP staat hier![]()
Mja, het is aapjes kijken of atleten kijken.quote:Op zondag 16 juni 2013 00:52 schreef StraatSoldaat het volgende:
[ afbeelding ]
Gaat tegenwoordig alleen maar nog om zo groot mogelijk te worden door je vol te pompen met hgh,peptides,IGF,insuline en andere zooi. Is niks meer aesthetic aan.![]()
Net alsof ze toen zich niet vol zaten te pompen met middelen? Niet in zo'n extreme mate als nu, maar alsnog behoorlijk wat. Alleen het voordeel was inderdaad dat het gericht was op aesthetics.quote:Op zondag 16 juni 2013 00:52 schreef StraatSoldaat het volgende:
[ afbeelding ]
Gaat tegenwoordig alleen maar nog om zo groot mogelijk te worden door je vol te pompen met hgh,peptides,IGF,insuline en andere zooi. Is niks meer aesthetic aan.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Toen werd er ook veel gebruikt maar bijna niets vergeleken nu. Bodybuilding is nu meer een freakshow dan mirin aestheticsquote:Op zondag 16 juni 2013 01:18 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Net alsof ze toen zich niet vol zaten te pompen met middelen? Niet in zo'n extreme mate als nu, maar alsnog behoorlijk wat. Alleen het voordeel was inderdaad dat het gericht was op aesthetics.![]()
Tegenwoordig is groter beter, dat zie je overal terug. Maar Arnie zag er wel beter uit ja, je ziet mooi alle spieren terwijl Coleman er zo opgeblazen uitziet.. Als genoeg mensen vinden wat jij/ik vinden dan heb je kans dat het weer terugkomt. Simpelweg omdat we dan de markt bepalen.quote:Op zondag 16 juni 2013 00:52 schreef StraatSoldaat het volgende:
[ afbeelding ]
Gaat tegenwoordig alleen maar nog om zo groot mogelijk te worden door je vol te pompen met hgh,peptides,IGF,insuline en andere zooi. Is niks meer aesthetic aan.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Je hebt nu het gewone bodybuilding aka de freakshows en je hebt van die Jeff Seid achtige wedstrijden. Arnold zat er net tussenin en ik denk niet dat het nog terugkomtquote:Op zondag 16 juni 2013 07:35 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Tegenwoordig is groter beter, dat zie je overal terug. Maar Arnie zag er wel beter uit ja, je ziet mooi alle spieren terwijl Coleman er zo opgeblazen uitziet.. Als genoeg mensen vinden wat jij/ik vinden dan heb je kans dat het weer terugkomt. Simpelweg omdat we dan de markt bepalen.![]()
veel minder minder dan nuquote:Op zondag 16 juni 2013 01:18 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Net alsof ze toen zich niet vol zaten te pompen met middelen? Niet in zo'n extreme mate als nu, maar alsnog behoorlijk wat. Alleen het voordeel was inderdaad dat het gericht was op aesthetics.
toen alleen nog maar AAS![]()
Toppunt van emancipatiequote:Op zondag 16 juni 2013 11:04 schreef MarMar het volgende:
[ afbeelding ]
miss Olypmpia 1981
[ afbeelding ]
de versie van 2012
...
Nuff said.we don't let bygones be bygones we buy guns and squeeze like a python until the night come typical flow to keep you n*ggas on the tip of your toes lo and behold make your temple explode![]()
Vanaf nu gaat dit topic over Eugen Sandow, The Father of Modern Bodybuilding.Echt een oldbie en voor zover ik weet gewoon natty. Sterk als een beest, veel one-armed lifts en dumbbells, had een hele goede snor en sliep gemiddeld 11 uur per nacht.quote:SANDOW'S MEASUREMENTS
At age 35 (1902)
height: 5'9 1/4"
weight: 202 lbs.
neck: 18"
chest: 48"
biceps: 18 1/2"
forearm: 16 1/2"
wrist: 7 1/2"
waist: 30"
hips: 42"
thigh: 26"
knee: 14"
calf: 18"
ankle: 8 1/2"Nog best veel over te vinden, alleen het beeldmateriaal uit die tijd laat veel te wensen over.
Winnaar van de jaarlijkse Mr. Olympia contest krijg deze trofee. (de 'Sandow')
![]()
![]()
Het lijkt nu echt een wedstrijdje 'wie heeft het meeste VVM t.o.v. de lengte bij een zo laag mogelijk BF%?'
Iets wat je ook zonder jury kan bepalen.BEASTMODE![]()
![]()
Wat een baas, helemaal Hercules.quote:Sandow's resemblance to the physiques found on classical Greek and Roman sculpture was no accident, as he measured the statues in museums and helped to develop "The Grecian Ideal" as a formula for the "perfect physique." Sandow built his physique to the exact proportions of his Grecian Ideal, and is considered the father of modern bodybuilding, as one of the first athletes to intentionally develop his musculature to pre-determined dimensions.
In his books Strength and How to Obtain It and Sandow's System of Physical Training, Sandow laid out specific prescriptions of weights and repetitions in order to achieve his ideal proportions.
Focus lag toen totaal op andere dingen. Weinig tot geen V-vorm of traps, etc. Gewoon zoals die standbeelden en sterk als fuck. Las ook dat hij een man van 80 kg op een paar vingers kon optillen. Met één arm, that is.![]()
![]()
Vanochtend maximaal borst en biceps gedaan, kon bijna niet meer naar huis rijden.
A man is not old until regrets take the place of dreams.![]()
Snap echt niet wat er mooi is aan zo'n vieze hgh gut.quote:Op zondag 16 juni 2013 10:47 schreef 16meter het volgende:
[..]
veel minder minder dan nu
toen alleen nog maar AAS
Vraag me echt af wat voor problemen mensen zoals Coleman op latere leeftijd gaan krijgen. Volgens mij moeten ze wel hun hele leven on cycle blijven![]()
Ik heb zijn boek. Nog niet gelezen though, maar lijkt me wel leuk om te lezen.quote:Op zondag 16 juni 2013 11:32 schreef Panzermaus het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Wat een baas, helemaal Hercules.
Focus lag toen totaal op andere dingen. Weinig tot geen V-vorm of traps, etc. Gewoon zoals die standbeelden en sterk als fuck. Las ook dat hij een man van 80 kg op een paar vingers kon optillen. Met één arm, that is.
Het is sowieso wel leuk om geschiedenis van krachtsport te lezen. Zie hier een stukje over de grieken. http://www.buildmybody.nl/krachttraining-voor-vechtsport/
Stenen dumbbells.![]()
En ik vind het verhaal van Milo wel stoer. Er zijn meerdere verhalen maar die ik ken is dat elke dag een kalf begon te dragen, welke uiteindelijk een koe werd uiteraard. Progressief trainen dus.![]()
![]()
Die vrouw heeft grotere quads dan Arnoldquote:Op zondag 16 juni 2013 11:04 schreef MarMar het volgende:
[ afbeelding ]
miss Olypmpia 1981
[ afbeelding ]
de versie van 2012
...
Nuff said.
![]()
![]()
Dus...
Ik sta op het punt om mijn leven om te gooien en 4 keer per week te fitnessen. Mijn doel is om spiermassa op te bouwen, maar er niet zo overdreven gespierd uit te zien. Mijn ultieme doel is dan ook een zichtbaar six-packje
Maar na het uitvogelen van een goed voedingsschema en het afsluiten van een redelijk goedkoop fitness abonnement van een half jaar, zit ik met een heel groot probleem. Wat is nu een goed trainingsschema?
Ik heb het internet rondgezocht, maar ik vind alleen maar schema's die de fitnessapparaten ten volste benutten. Ik wil dat niet en wil mijzelf zoveel mogelijk beperken tot DB's, BB's en zit bankjes. Mijn doel is om 4x in de week te gaan en elke spiergroep aan te pakken. Hebben jullie misschien trainingsschema's voor een 4-daagse split met de eisen die ik hier stel?![]()
'six-packje' is gewoon een kwestie van een tijdje weinig eten
denk dat men je in de dieetclub beter kan helpen![]()
Doe wat research en maak je eigen schema. Kleine investering als je je leven voor altijd zo drastisch gaat omgooien.quote:Op zondag 16 juni 2013 14:40 schreef Ryoku het volgende:
Dus...
Ik sta op het punt om mijn leven om te gooien en 4 keer per week te fitnessen. Mijn doel is om spiermassa op te bouwen, maar er niet zo overdreven gespierd uit te zien. Mijn ultieme doel is dan ook een zichtbaar six-packje
Maar na het uitvogelen van een goed voedingsschema en het afsluiten van een redelijk goedkoop fitness abonnement van een half jaar, zit ik met een heel groot probleem. Wat is nu een goed trainingsschema?
Ik heb het internet rondgezocht, maar ik vind alleen maar schema's die de fitnessapparaten ten volste benutten. Ik wil dat niet en wil mijzelf zoveel mogelijk beperken tot DB's, BB's en zit bankjes. Mijn doel is om 4x in de week te gaan en elke spiergroep aan te pakken. Hebben jullie misschien trainingsschema's voor een 4-daagse split met de eisen die ik hier stel?"Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Zoek eens op ub/lb split, dan doe je dag a upperbody en dag b lowerbody en dit tweemaal per week. Je kan ook beginnen met starting strength alleen dat is drie dagen in de week, ik zou dit persoonlijk wel aanraden.quote:Op zondag 16 juni 2013 14:40 schreef Ryoku het volgende:
Dus...
Ik sta op het punt om mijn leven om te gooien en 4 keer per week te fitnessen. Mijn doel is om spiermassa op te bouwen, maar er niet zo overdreven gespierd uit te zien. Mijn ultieme doel is dan ook een zichtbaar six-packje
Maar na het uitvogelen van een goed voedingsschema en het afsluiten van een redelijk goedkoop fitness abonnement van een half jaar, zit ik met een heel groot probleem. Wat is nu een goed trainingsschema?
Ik heb het internet rondgezocht, maar ik vind alleen maar schema's die de fitnessapparaten ten volste benutten. Ik wil dat niet en wil mijzelf zoveel mogelijk beperken tot DB's, BB's en zit bankjes. Mijn doel is om 4x in de week te gaan en elke spiergroep aan te pakken. Hebben jullie misschien trainingsschema's voor een 4-daagse split met de eisen die ik hier stel?No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
Heerlijk, deadlift en squat in 1 sessie, verder niks.
Voor herhaling vatbaar. Wou er nog wat core werk bijdoen maar dat werd te gortig qua tijd. Eerst effe kijken hoe ik me morgen voel. Indien goed, volgende week tweede ronde inclusief core werk.
Zal wel loslopenheerlijk traininkje iig!
![]()
Nice man, hoeveel sets totaal? En hoelang was je in totaal bezig dan?quote:Op zondag 16 juni 2013 15:33 schreef NomanIW het volgende:
Heerlijk, deadlift en squat in 1 sessie, verder niks.
Voor herhaling vatbaar. Wou er nog wat core werk bijdoen maar dat werd te gortig qua tijd. Eerst effe kijken hoe ik me morgen voel. Indien goed, volgende week tweede ronde inclusief core werk.
Zal wel loslopenheerlijk traininkje iig!
Glute/ham raises tot failure doen aan het einde, probeer maar eens. Ik voel me nog steeds alsof ik onder een vrachtauto ben gerold.![]()
![]()
Totaal sets valt nog mee. Zou ff mn boekkie moeten pakken dan, maar volgens mij alles bij elkaar iets van 15 sets, inc opwarmer en 3 series van 1 met deadlift.quote:Op zondag 16 juni 2013 15:35 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Nice man, hoeveel sets totaal? En hoelang was je in totaal bezig dan?
Glute/ham raises tot failure doen aan het einde, probeer maar eens. Ik voel me nog steeds alsof ik onder een vrachtauto ben gerold.
Glute-ham raise gaat er vanaf aanstaande week in. Dan ga ik meer core werk doen ook. Ik zit in een cut (al ben ik minder strict dan ik zelf zou willen, maar hoop deze week de knop echt om te zetten) maar hoop stiekem toch een beetje progressie te boeken met deadlift en squat. Deadlift wordt moeilijk, maar hoe beter voorbereid ik ben, hoe beter dat zal gaan wanneer ik na de zomer weer aan de bulk ga. En squat moet ik vooral psychologisch een grens over. Ik merk gewoon dat daar nog ruimte inzit qua kracht die ik nog niet benut, en ik hoop dat een hogere squat mn deadlift wellicht ook wat vooruit kan helpen. Andersom is dat nl wel het geval geweest.
Deadlift max is 140, stall al een maand of 2 rond de 130. Squat max is 2x100 atf. Beiden gaan technisch nu goed, alleen de allerzwaarste gewichten (voor mij dan) gaan met enige moeite, maar goede vorm. Onder mn max vind ik mezelf vrij gracieus als ik eerlijk ben, maar mss is dat de dopamine die praat.
Saillant detail is dat squats bij mij altijd ellende waren. Pas toen ik deadliften een beetje op de rit had en opnieuw ging squatten, ging dat okee. Dat zal nu 4 maanden terug zijn vermoed ik?
Anyway, daar zit nog een hoop potentie in. Als ik vlak onder mn max zit gaat het zo heerlijk soepeltjes... Maar bij gewichten die echt zwaar voelen als ik ermee het rek uitloop.... Dat vergt op de een of andere manier een psychische knop die om moet, die ik nog niet heb kunnen vindenmaar vind ik best leuk eigenlijk.
Alleen DL wil ik nu wel weer eens vooruit.![]()
Ik ben even met de voeding bezig.
in de OP staat minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht, dit zou voor mij inhouden 214 gram eiwitten per dag.
Mijn eiwit shake bevat 74,4gr eiwitten per 100gr, dat betekend 300gr per dag.
in 1 bus shake zit 900gr, dan zou je dus maar 3 dagen met zo'n bus die 40 euro kost![]()
hoeveel gram eiwitten zou je uit je normale voeding halen denken jullie?Sometimes noise is just your mind.![]()
Je neemt geen 100 gram whey per dag, je neemt een scoop wat ongeveer 25 gram is. Dat staat ook op de bus trouwens.quote:Op zondag 16 juni 2013 16:09 schreef NineteenOFour het volgende:
Ik ben even met de voeding bezig.
in de OP staat minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht, dit zou voor mij inhouden 214 gram eiwitten per dag.
Mijn eiwit shake bevat 74,4gr eiwitten per 100gr, dat betekend 300gr per dag.
in 1 bus shake zit 900gr, dan zou je dus maar 3 dagen met zo'n bus die 40 euro kost![]()
hoeveel gram eiwitten zou je uit je normale voeding halen denken jullie?![]()
Als je eiwitten wil eten kan je die bus whey trouwens beter laten voor wat het is en casein kopen.
Hoeveel eiwit je per dag uit je voeding haalt is afhankelijk van wat je eet. De beste manier om te weten hoeveel eiwit je op een dag eet is je calorieen en je macro's tellen.![]()
verschil tussen whey en casein is toch de snelheid waarmee het opgenomen wordt?
waar vind ik meer info over macro's?Sometimes noise is just your mind.![]()
google.nlquote:Op zondag 16 juni 2013 16:19 schreef NineteenOFour het volgende:
verschil tussen whey en casein is toch de snelheid waarmee het opgenomen wordt?
waar vind ik meer info over macro's?"Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Wat is je vet%?quote:Op zondag 16 juni 2013 16:09 schreef NineteenOFour het volgende:
Ik ben even met de voeding bezig.
in de OP staat minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht, dit zou voor mij inhouden 214 gram eiwitten per dag.
Mijn eiwit shake bevat 74,4gr eiwitten per 100gr, dat betekend 300gr per dag.
in 1 bus shake zit 900gr, dan zou je dus maar 3 dagen met zo'n bus die 40 euro kost![]()
hoeveel gram eiwitten zou je uit je normale voeding halen denken jullie?I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
In mijn aankomende bulkschema heb ik iets van 150g whey per dag als een soort kickstart, stuk makkelijker en goedkoper dan 400g kipfilet per dag die je bijna niet weg krijgtquote:Op zondag 16 juni 2013 16:13 schreef Snakey het volgende:
[..]
Je neemt geen 100 gram whey per dag, je neemt een scoop wat ongeveer 25 gram is. Dat staat ook op de bus trouwens.![]()
ik zeg toch ook niet dat 100 gram whey per dag neem? alleen dat er 74,4gram eiwitten per 100 gram in zit. een scoop is bij mij 70 gram.quote:Op zondag 16 juni 2013 16:13 schreef Snakey het volgende:
[..]
Je neemt geen 100 gram whey per dag, je neemt een scoop wat ongeveer 25 gram is. Dat staat ook op de bus trouwens.Sometimes noise is just your mind.![]()
weet ik niet.quote:
ook geen idee hoe ik daar achter zou kunnen komen, ik ken die apparaatjes wel maar die zijn niet echt betrouwbaar toch?Sometimes noise is just your mind.![]()
Magere kwark kan ook nog he? Denk dat 150 gr whey niet echt ergens op slaat. Maar dat ben ikmaar en ik doe ook wel eens dingen die wellicht marginaal bezijden de ultieme bodybuilding filosofie liggen.quote:Op zondag 16 juni 2013 16:26 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
In mijn aankomende bulkschema heb ik iets van 150g whey per dag als een soort kickstart, stuk makkelijker en goedkoper dan 400g kipfilet per dag die je bijna niet weg krijgt![]()
Trollen doe je maar in de gymquote:Op zondag 16 juni 2013 16:26 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
In mijn aankomende bulkschema heb ik iets van 150g whey per dag als een soort kickstart, stuk makkelijker en goedkoper dan 400g kipfilet per dag die je bijna niet weg krijgt![]()
Nee ik ben nieuwsgierig want je weegt dus >100kg maar je weet niets van macro's af. Daaruit trok ik de conclusie dat je een beginner bent (met behoorlijk wat vet). Ga je eerst maar eens concentreren op een goed dieet en discipline kweken dan je bezig te houden met welke eiwitten je binnen dient te krijgen.quote:Op zondag 16 juni 2013 16:31 schreef NineteenOFour het volgende:
[..]
weet ik niet.
ook geen idee hoe ik daar achter zou kunnen komen, ik ken die apparaatjes wel maar die zijn niet echt betrouwbaar toch?I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Ait ik ben na 12,5kg aangekomen te zijn (lengte 1,89, van 70 naar 82,5 kg) een kilo afgevallen
Arie is net weg en die nigger belt me op![]()
klopt idd, en is een goed advies waarvoor dankquote:Op zondag 16 juni 2013 16:40 schreef Seam het volgende:
[..]
Nee ik ben nieuwsgierig want je weegt dus >100kg maar je weet niets van macro's af. Daaruit trok ik de conclusie dat je een beginner bent (met behoorlijk wat vet). Ga je eerst maar eens concentreren op een goed dieet en discipline kweken dan je bezig te houden met welke eiwitten je binnen dient te krijgen.
Ikzit dan alleen wel met wat is nou een goed dieet, ik bedoe ik vind overal wel stukjes en beetjes informatie maar het is zo weinig praktisch.
Ik heb besloten dat ik niet meer gewoon mee eet met de rest van het gezin maar echt voor mezelf ga koken en nu wil ik dus een eetschema maken voor aankomende week maar kom niet echt verder.Sometimes noise is just your mind.![]()
quote:Op zondag 16 juni 2013 16:26 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
In mijn aankomende bulkschema heb ik iets van 150g whey per dag als een soort kickstart, stuk makkelijker en goedkoper dan 400g kipfilet per dag die je bijna niet weg krijgt
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Wijze woorden.quote:Op zondag 16 juni 2013 14:53 schreef Panzermaus het volgende:
Ultieme doel: een sixpackje. Als je het goed doet dan is dat ding is gewoon een bijproduct.![]()
Belangrijk is dat je erachter komt wat je onderhoud is qua kcal. Dwz met welke hoeveelheid inname kom je niet aan en val je niet af. Ga hier 300-500 kcal onder zitten. Wat betreft eiwitten/koolhydraten/vetten kun je niet zoveel verkeerd doen. Probeer de simpele suikers te vermijden, veel vis/kip en groente/fruit en noten en dan kom je al je heel eind.quote:Op zondag 16 juni 2013 16:46 schreef NineteenOFour het volgende:
[..]
klopt idd, en is een goed advies waarvoor dank
Ikzit dan alleen wel met wat is nou een goed dieet, ik bedoe ik vind overal wel stukjes en beetjes informatie maar het is zo weinig praktisch.
Ik heb besloten dat ik niet meer gewoon mee eet met de rest van het gezin maar echt voor mezelf ga koken en nu wil ik dus een eetschema maken voor aankomende week maar kom niet echt verder.
Dan gewoon een schema pakken met veel compounds zoals Starting Strength en daarna 30 min cardio.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.![]()
Je kan gewoon met de rest van het gezin mee eten, maar je zal, als je te zwaar bent, minder moeten gaan eten. Het pricipe is heel simpel, calorieen in calorieen uit. Als meer calorieen binnenkrijgt dan je verbruikt wordt je vet. Simple as that.quote:Op zondag 16 juni 2013 16:46 schreef NineteenOFour het volgende:
[..]
klopt idd, en is een goed advies waarvoor dank
Ikzit dan alleen wel met wat is nou een goed dieet, ik bedoe ik vind overal wel stukjes en beetjes informatie maar het is zo weinig praktisch.
Ik heb besloten dat ik niet meer gewoon mee eet met de rest van het gezin maar echt voor mezelf ga koken en nu wil ik dus een eetschema maken voor aankomende week maar kom niet echt verder.
Ik gebruik dit programma om m'n calorieen/macro's bij te houden. http://cronometer.com/![]()
Ik hou mij gewoon aan 40/40/20 macro's maakt niet uit waar die macro's vandaan komen. Vast voedsel of vloeibaar. Zorg ook gewoon dat ik mijn micro's haal.quote:
http://www.t-nation.com/p(...)06-154-training.html
Deze mag wel in de OP, wat een wijsheid![]()
![]()
quote:Op zondag 16 juni 2013 12:16 schreef 16meter het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
fapfapfapapf![]()
,,/![]()
Wat til jij eigenlijk inmiddels? En wat was je max?quote:Op zondag 16 juni 2013 18:10 schreef Panzermaus het volgende:
Steve Reeves
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]"Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Dat feel iedere donderdag en vrijdagquote:Op zondag 16 juni 2013 15:35 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
Nice man, hoeveel sets totaal? En hoelang was je in totaal bezig dan?
Glute/ham raises tot failure doen aan het einde, probeer maar eens. Ik voel me nog steeds alsof ik onder een vrachtauto ben gerold.
Deathlift or Die.![]()
Nu op Ned2 een docu over de overproductie van mais in de jaren 70 wat een van de oorzaken is van obesitas heden ten dageBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
wtf als ik een hemd van 2,50 euro 3 workouts achter elkaar draag dan ruikt deze nog helemaal fris maar een voetbalshirt ruikt na 1 workout al naar de zweet.
Toch voortaan maar in een hemd/tank-top trainen![]()
Gaat niet alleen over overproductie van mais, maar over alle oorzaken van obesitas in Amerika.quote:Op zondag 16 juni 2013 19:50 schreef fathank het volgende:
Nu op Ned2 een docu over de overproductie van mais in de jaren 70 wat een van de oorzaken is van obesitas heden ten dageOp vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Daar kwam ik ook achter, maar zover was de uitzending nog niet. Ik viel er precies in bij dat maisgedeelte.quote:Op zondag 16 juni 2013 20:15 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Gaat niet alleen over overproductie van mais, maar over alle oorzaken van obesitas in Amerika.
Het eerste wat ik dacht was 'dat niet ik delen met de grote jongens van fok'![]()
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Eugen Sandow en Steve Reeves zijn mijn rolmodellenquote:Op zondag 16 juni 2013 18:10 schreef Panzermaus het volgende:
Steve Reeves
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]Deze thread is trouwens goud: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=137518653
![]()
gelukkig niets te klagen, vandaagquote:Op zondag 16 juni 2013 20:14 schreef StraatSoldaat het volgende:
wtf als ik een hemd van 2,50 euro 3 workouts achter elkaar draag dan ruikt deze nog helemaal fris maar een voetbalshirt ruikt na 1 workout al naar de zweet.
Toch voortaan maar in een hemd/tank-top trainen![]()
gymtopic gemistquote:
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Jij doet 3 workouts met 1 hemd? Nasty..quote:Op zondag 16 juni 2013 20:14 schreef StraatSoldaat het volgende:
wtf als ik een hemd van 2,50 euro 3 workouts achter elkaar draag dan ruikt deze nog helemaal fris maar een voetbalshirt ruikt na 1 workout al naar de zweet.
Toch voortaan maar in een hemd/tank-top trainen![]()
Is toch normaal? Doe ook 3 workouts met één onderbroek.quote:Op zondag 16 juni 2013 20:57 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Jij doet 3 workouts met 1 hemd? Nasty..Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
ok.quote:Op zondag 16 juni 2013 21:01 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Is toch normaal? Doe ook 3 workouts met één onderbroek.![]()
Zolang het niet naar zweet ruikt.quote:Op zondag 16 juni 2013 20:57 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Jij doet 3 workouts met 1 hemd? Nasty..![]()
als je niks doet, ruikt het nooit naar zweetquote:Op zondag 16 juni 2013 21:17 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Zolang het niet naar zweet ruikt.![]()
quote:Op zondag 16 juni 2013 20:57 schreef Fanta-stick het volgende:
[..]
Jij doet 3 workouts met 1 hemd? NasTty..Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
ik doe 3 weken met 1 shirt zodat ik lekker met niemand om me heen hoef te trainen
kut niet het ONZ-topic.![]()
![]()
Agelopen dondedag jiu jitsu gedaan. Voor het eerst gebruik gemaakt van de resultaten van het liften.
Armklem puur op kracht doorbroken en maatje klein stukje opgetild. Hij liet los
/DagboekDat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
De neiging om iemand te slammen tijdens BJJ heb ik ook wel eens maar volgens mij doet dat best pijn en er zitten bij BJJ niet echt klootzakken zoals je die bij kickboksen wel hebtquote:Op zondag 16 juni 2013 21:58 schreef stinkie het volgende:
Agelopen dondedag jiu jitsu gedaan. Voor het eerst gebruik gemaakt van de resultaten van het liften.
Armklem puur op kracht doorbroken en maatje klein stukje opgetild. Hij liet los
/Dagboek
Met kracht kan je inderdaad veel totdat je tegen iemand van je eigen gewicht moet![]()
Ik trainde met een Israelier. Die is wt gewendquote:Op zondag 16 juni 2013 22:11 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
De neiging om iemand te slammen tijdens BJJ heb ik ook wel eens maar volgens mij doet dat best pijn en er zitten bij BJJ niet echt klootzakken zoals je die bij kickboksen wel hebt
Met kracht kan je inderdaad veel totdat je tegen iemand van je eigen gewicht moetMaar JJ is niet mijn stijl. Ik ben meer vn Iaido/Kendo/Aikidi. Maar soms gewoon op kracht is ook leuk
Dat wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat een ander aan, voor hij het ziet![]()
Ik heb gepowercleaned op laag gewicht..
Maar ik voel toch alsof er een spiertje in mijn rug even verkeerd geschoten is... Wat helpt voor het herstel? Wat moet ik hiermee doen?Rustig aan.![]()
Even afwachten hoe het er morgen voorstaat. Eventueel kan je een warme douche nemen of licht masseren.quote:Op zondag 16 juni 2013 22:18 schreef kingtoppie het volgende:
Ik heb gepowercleaned op laag gewicht..
Maar ik voel toch alsof er een spiertje in mijn rug even verkeerd geschoten is... Wat helpt voor het herstel? Wat moet ik hiermee doen?Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Punt is meer dat dit wel van ehm.. Ik denk alweer 5 dagen geleden is ofzo.quote:Op zondag 16 juni 2013 22:22 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Even afwachten hoe het er morgen voorstaat. Eventueel kan je een warme douche nemen of licht masseren.Rustig aan.![]()
Waar dan?quote:Op zondag 16 juni 2013 22:18 schreef kingtoppie het volgende:
Ik heb gepowercleaned op laag gewicht..
Maar ik voel toch alsof er een spiertje in mijn rug even verkeerd geschoten is... Wat helpt voor het herstel? Wat moet ik hiermee doen?"Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Wat bevorderend kan zijn voor het herstel is licht stretchen van de spier (Moet je wel weten welke), een warmte bron(bijv. douche), massage en bewegen.quote:Op zondag 16 juni 2013 22:26 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Punt is meer dat dit wel van ehm.. Ik denk alweer 5 dagen geleden is ofzo.
Dit kan allemaal bijdragen aan het natuurlijke herstel. Maar is bestrijding zonder dat je weet wat de oorzaak is. Mocht het aanhouden probeer dan iemand met verstand ervan op te zoeken.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Daar lopen nog meer spieren in dat gebied. Bijv. de trapezius ascendus of rhomboids.quote:
Wat handiger is; zijn er bepaalde bewegingen of houdingen die de pijn verergeren. En welke zijn verlichtend?Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Bij geen beweging heb ik geen last... Als er een gewicht naar beneden trekt en ik hou het een klein beetje naar voren dan voel ik wel een klein beetje pijn.quote:Op zondag 16 juni 2013 22:38 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Daar lopen nog meer spieren in dat gebied. Bijv. de trapezius ascendus of rhomboids.
Wat handiger is; zijn er bepaalde bewegingen of houdingen die de pijn verergeren. En welke zijn verlichtend?
Dit aan de rechter kant van mijn rug.. Als ik het gewicht omhoog hou met links dan is het een stuk minder... Het voelt dus alsof een spiertje verkeerd zit daarzo..
Als ik spring dan doet het ook zeer.
[ Bericht 12% gewijzigd door kingtoppie op 16-06-2013 22:46:37 ]Rustig aan.![]()
Dus als je de rug strekt zoals bij een deadlift? Want dan is het inderdaad een van de erector truncii(Longissimus thoracis is hier een onderdeel van).quote:Op zondag 16 juni 2013 22:39 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Bij geen beweging heb ik geen last... Als er een gewicht naar beneden trekt en ik hou het een klein beetje naar voren dan voel ik wel een klein beetje pijn.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Misschien.. Ik zal het even met 30 kilo proberen...quote:Op zondag 16 juni 2013 22:46 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Dus als je de rug strekt zoals bij een deadlift? Want dan is het inderdaad een van de erector truncii(Longissimus thoracis is hier een onderdeel van).
Klein beetje, als ik spring dan doet het echt meer zeer.Rustig aan.![]()
Iemand die een artikel heeft over stretching en explosiviteit? Bedoel dan niet stretching voor een inspanning. Dus of je explosiviteit minder wordt naarmate je flexibeler wordt is eigenlijk de vraag."Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Als je gaat stretchen na de inspanning dan haal je de spanning van je benen, terwijl die spanning juist goed zou zijn voor de explosiviteit.quote:Op zondag 16 juni 2013 23:35 schreef Push. het volgende:
Iemand die een artikel heeft over stretching en explosiviteit? Bedoel dan niet stretching voor een inspanning. Dus of je explosiviteit minder wordt naarmate je flexibeler wordt is eigenlijk de vraag.
Ik heb gehoord van topschaatsers dat ze na een krachttraining dan ook nooit fietsen... Ze minimaal ook 3 uur rust houden om die spanning / explosiviteit benefits te behouden.Rustig aan.![]()
Die gasten hadden echt trieste benen.quote:Op zondag 16 juni 2013 20:50 schreef Bendoe het volgende:
[..]
Eugen Sandow en Steve Reeves zijn mijn rolmodellenDeze thread is trouwens goud: http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=137518653
Jaja zij hadden nog geen crenartine enzo maar toch.This isn't even my final form.![]()
Nee, bedoel stretchen op bijvoorbeeld off-days of gewoon 's ochtends als je 's avonds traint. Dus het heeft dan geen invloed op de inspanning zelf. Gaat me er puur om of meer flexibele spieren tot minder explosiviteit zouden leiden.quote:Op zondag 16 juni 2013 23:37 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Als je gaat stretchen na de inspanning dan haal je de spanning van je benen, terwijl die spanning juist goed zou zijn voor de explosiviteit.
Ik heb gehoord van topschaatsers dat ze na een krachttraining dan ook nooit fietsen... Ze minimaal ook 3 uur rust houden om die spanning / explosiviteit benefits te behouden."Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Haha, het is gemakkelijker om spieren te onderscheiden als je bepaalde bewegingen uitvraagt. Bijvoorbeeld: het buigen,strekken, opzij buigen of roteren van de romp. Of vooruit-, achteruit- en zijwaarts- en naar binnen heffen en roteren van de schouder.quote:Op zondag 16 juni 2013 22:47 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Misschien.. Ik zal het even met 30 kilo proberen...
Klein beetje, als ik spring dan doet het echt meer zeer.
Wanneer je verticaal springt maak je een strekking in je romp en hef je de armen vooruit vanuit de schouder. Dus zowel de longissimus thoracis en trapezius worden gebruikt. oftewel lastig om dan onderscheid te maken als er zo veel bewegingen plaatsvinden..
Voorbeeld van onderscheiden is: de rug strekken gebruik je de longssimus, wanneer je schouders omlaag brengt zal je trapezius ascendens actief zijn en wanneer je een hand op je rug legt en deze ervan af tilt gebruik je rhomboids.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Nee, daar geloof ik niet in in ieder geval.quote:Op zondag 16 juni 2013 23:49 schreef Push. het volgende:
[..]
Nee, bedoel stretchen op bijvoorbeeld off-days of gewoon 's ochtends als je 's avonds traint. Dus het heeft dan geen invloed op de inspanning zelf. Gaat me er puur om of meer flexibele spieren tot minder explosiviteit zouden leiden.
Maar ik weet het fijne daar verder niet van.Rustig aan.![]()
Dat doet allen vrij weinigquote:Op zondag 16 juni 2013 23:52 schreef Verbosity het volgende:
uik je de longssimus, wanneer je schouders omlaag brengt zal je trapezius ascendens actief zijn en wanneer je een hand op je rug legt en deze ervan af tilt gebruik je rhomboids.
Rustig aan.![]()
Zou je eigenlijk met wat weerstand moeten uitvoeren zodat er meer provocatie komt. Is nogal lastig om alles indirect uit te leggen. Normaal gesproken kan je zelf corrigeren of zelf voordoen.quote:Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Ik denk het niet aangezien olympische lifters erg veel stretchen en natuurlijk enorm explosief moeten zijn.quote:Op zondag 16 juni 2013 23:49 schreef Push. het volgende:
[..]
Nee, bedoel stretchen op bijvoorbeeld off-days of gewoon 's ochtends als je 's avonds traint. Dus het heeft dan geen invloed op de inspanning zelf. Gaat me er puur om of meer flexibele spieren tot minder explosiviteit zouden leiden.No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
Geprobeerd, doet nog steeds weinig eerlijk gezegdquote:Op zondag 16 juni 2013 23:59 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Zou je eigenlijk met wat weerstand moeten uitvoeren zodat er meer provocatie komt. Is nogal lastig om alles indirect uit te leggen. Normaal gesproken kan je zelf corrigeren of zelf voordoen.
Tjah naarzou je het plekje eigenlijk moeten aanwijzen,maar het voelt toch echt als die grote spier waarnaar ik al eerder verwees.
Rustig aan.![]()
Kan je gerust doen. Zal je niet hinderen in explosiviteit. Turners en Olympische gewichtheffers hebben er ook geen problemen mee. Alleen statisch stretchen voor een training is nogal onzinnig.quote:Op zondag 16 juni 2013 23:49 schreef Push. het volgende:
[..]
Nee, bedoel stretchen op bijvoorbeeld off-days of gewoon 's ochtends als je 's avonds traint. Dus het heeft dan geen invloed op de inspanning zelf. Gaat me er puur om of meer flexibele spieren tot minder explosiviteit zouden leiden.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Die spier zorgt voor het strekken van de rug. Oftewel een deadlift of goodmorning uitvoeren.quote:Op maandag 17 juni 2013 00:01 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Geprobeerd, doet nog steeds weinig eerlijk gezegd
Tjah naarzou je het plekje eigenlijk moeten aanwijzen,maar het voelt toch echt als die grote spier waarnaar ik al eerder verwees.
Maar mocht je er veel last van hebben zoek dan een fysiotherapeut op. Tot die tijd kan je het dus masseren, warmte aanbrengen(douche/bad bijv.) of bewegen zonder dat het pijnlijk is om het herstel te verbeteren.Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Kan het niet zijn dat het een beetje van zijn plek gescheurd is oid?quote:Op maandag 17 juni 2013 00:05 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Die spier zorgt voor het strekken van de rug. Oftewel een deadlift of goodmorning uitvoeren.
Maar mocht je er veel last van hebben zoek dan een fysiotherapeut op. Tot die tijd kan je het dus masseren, warmte aanbrengen(douche/bad bijv.) of bewegen zonder dat het pijnlijk is om het herstel te verbeteren.Rustig aan.![]()
Kan ook zijn om te voorkomen dat ze bijvoorbeeld de liezen scheuren bij een diepe catch, maar dat ze zonder het stretchen wel sterker zouden zijn. Toch?quote:Op zondag 16 juni 2013 23:59 schreef esv7 het volgende:
[..]
Ik denk het niet aangezien olympische lifters erg veel stretchen en natuurlijk enorm explosief moeten zijn.Thanksquote:Op maandag 17 juni 2013 00:02 schreef Verbosity het volgende:
[..]
Kan je gerust doen. Zal je niet hinderen in explosiviteit. Turners en Olympische gewichtheffers hebben er ook geen problemen mee. Alleen statisch stretchen voor een training is nogal onzinnig.Heb je er toevallig een idee waar ik er een studie over zou kunnen vinden? Kan er op google vrij weinig over vinden.
"Fear is only as deep as the mind allows."![]()
Ze doen het voornamelijk voor de flexibiliteit om een diepe catch te kunnen ontvangen ja. Hard stretchen kan zelfs de spierversterken bij mensen (Neem aan bij zwakkere mensen maar heb de studie erachter niet gelezen. Kwam het in een tekstboek voor uit mijn studie.)quote:Op maandag 17 juni 2013 00:11 schreef Push. het volgende:
[..]
Kan ook zijn om te voorkomen dat ze bijvoorbeeld de liezen scheuren bij een diepe catch, maar dat ze zonder het stretchen wel sterker zouden zijn. Toch?
[..]
ThanksHeb je er toevallig een idee waar ik er een studie over zou kunnen vinden? Kan er op google vrij weinig over vinden.
Maar als je studie zoekt:
http://scholar.google.nl/(...)=&hl=nl&as_sdt=0%2C5
Moet je wel kijken of het chronisch is of acuut. Hier is er een die misschien handig is:
https://minds.wisconsin.edu/handle/1793/23607Op vrijdag 27 januari 2017 17:02 schreef fathank het volgende:
Verbo is terug?
Hier moet ik gepost hebben.![]()
Had het over die ~1900 lui van die link, Steve Reeves is nog post-WOII dus die had het inderdaad wel.quote:Op zondag 16 juni 2013 23:43 schreef 16meter het volgende:
steve reeves had zeker wel illegale crenartinesThis isn't even my final form.![]()
Ik denk zelf dat je explosiever wordt van stretching.quote:Op zondag 16 juni 2013 23:35 schreef Push. het volgende:
Iemand die een artikel heeft over stretching en explosiviteit? Bedoel dan niet stretching voor een inspanning. Dus of je explosiviteit minder wordt naarmate je flexibeler wordt is eigenlijk de vraag.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: