Ik dacht al.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:58 schreef GrunnigsTrots het volgende:
Mooi,ik kan op tablet geen nieuwe delen openen
Maakt die oude viespeuk nog foto's van ook zo één is het welquote:Op dinsdag 9 april 2013 22:59 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
Maar dit dus doen bij schutting:
[ afbeelding ]
Als iemand zijn adres weet moet je hem aanmelden voor tuingidsenquote:Op dinsdag 9 april 2013 22:59 schreef marcodej het volgende:
Ik kan nu niet slapen door deze uitspraak. Het onrecht houdt mij wakker.
Dat was mooi geweest en dan een paar keer met zijn stok slaan maar helaasquote:Op dinsdag 9 april 2013 23:01 schreef djkoelkast het volgende:
Elke keer als iedereen hier roept "dit wordt een hele leuke" dan valt hij enorm tegen.
Vooral omdat die man niet op de hoorzitting kwam.
Volgende week wordt sowieso een flopshowquote:Op dinsdag 9 april 2013 23:01 schreef djkoelkast het volgende:
Elke keer als iedereen hier roept "dit wordt een hele leuke" dan valt hij enorm tegen.
Vooral omdat die man niet op de hoorzitting kwam.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik zei toch al dat hij niet gemakkelijk is ! De opname waar hij niet bij was : was bij ons in café de Graaf.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:19 schreef golfer het volgende:
Wat een geweldige aflevering en vooral die onverstaanbare ouwe die zo uit z'n dak ging.
Boerenmoes...![]()
Lekker een grote schutting met veel graffiti, naakte wijven en scheldwoorden tegen de buurman op je eigen grond zetten als tegenzet nu de heg weg moet.
Jij proat ook zo onverstaanbaarquote:Op dinsdag 9 april 2013 23:25 schreef Haaibaaike het volgende:
ik zei toch al dat hij niet gemakkelijk is ! De opname waar hij niet bij was : was bij ons in café de Graaf.
Jij hebt wel gehoord dat Erik goed Nederlands spreekt en terwijl hij ook uit Maasbommel komt. En boerenmoes betekent boerenkool.quote:
Raar, ik wel.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:58 schreef GrunnigsTrots het volgende:
Mooi,ik kan op tablet geen nieuwe delen openen
Wie was Erik?quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:36 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Jij hebt wel gehoord dat Erik goed Nederlands spreekt en terwijl hij ook uit Maasbommel komt. En boerenmoes betekent boerenkool.
eerstehuplbijrecht.nl staat hij alquote:Op dinsdag 9 april 2013 23:45 schreef kissaa het volgende:
De uitzending van vanavond staat (nog) niet op uitzending gemist. Heeft iemand een idee/link waar ik het kan zien? Nu?
Hoezo niet? Ik heb hem toch echt op uitzending gemist zitten kijken.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:45 schreef kissaa het volgende:
De uitzending van vanavond staat (nog) niet op uitzending gemist. Heeft iemand een idee/link waar ik het kan zien? Nu?
Toch is het raar. Die ouwe beweerde eerst dat hij dat muurtje in 1963 had neergezet. In de hoorzitting was er opeens sprake van 1960. Verjaring heeft 50 jaar nodig; het precieze jaar is dus erg belangrijk, aangezien we nu in 2013 leven. k had verwacht dat Visser ietsje meer z'n best zou doen te achterhalen wanneer dat muurtje werkelijk geplaatst is.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:52 schreef Operc het volgende:
Net even teruggekeken, zonde van de uitspraak, maar ik ging er al wel vanuit dat het zoiets zou worden op basis van dat muurtje.
Jep, dit is 'm: http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1336565quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:56 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Hoezo niet? Ik heb hem toch echt op uitzending gemist zitten kijken.
20 jaar heeft het nodig, niet 50. In die zin maakt dat dus niets uit.quote:Op woensdag 10 april 2013 00:05 schreef Lkw het volgende:
[..]
Toch is het raar. Die ouwe beweerde eerst dat hij dat muurtje in 1963 had neergezet. In de hoorzitting was er opeens sprake van 1960. Verjaring heeft 50 jaar nodig; het precieze jaar is dus erg belangrijk, aangezien we nu in 2013 leven. k had verwacht dat Visser ietsje meer z'n best zou doen te achterhalen wanneer dat muurtje werkelijk geplaatst is.
Dat gebeurde totaal niet en ik vond de uitspraak dus weinig overtuigend en in elk geval zeer onbevredigend.
Viel idd een beetje tegen omdat die man (op zich verstandig natuurlijk maar voor ons minder leuk) niet kwam opdagen.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:01 schreef djkoelkast het volgende:
Elke keer als iedereen hier roept "dit wordt een hele leuke" dan valt hij enorm tegen.
Vooral omdat die man niet op de hoorzitting kwam.
Geen idee maar heb de aflevering gezien. Viel ietwat tegen.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:56 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Hoezo niet? Ik heb hem toch echt op uitzending gemist zitten kijken.
Ja daarom kunnen ze uitzenden wat ze filmen maar ze kunnen die man niet dwingen naar een hoorzitting te komenquote:Op woensdag 10 april 2013 00:24 schreef tralalala het volgende:
Tekenen ze er eigenlijk niet voor om mee te werken aan het programma/rechtszaak?
Ja klopt, thnx, ik zat er nogal ruim naastquote:Op woensdag 10 april 2013 00:10 schreef Deckard het volgende:
[..]
20 jaar heeft het nodig, niet 50. In die zin maakt dat dus niets uit.
Nou, het is recht, een recht doet niet aan emoties, het muurtje is verjaard, maar die ouwe gek wist wel dat ie onterecht die 70 cm had gejatquote:Op dinsdag 9 april 2013 22:59 schreef marcodej het volgende:
Ik kan nu niet slapen door deze uitspraak. Het onrecht houdt mij wakker.
Vind ik niet. Op basis van de uitzending zou ik 100x liever die zogenaamde drankorgels als buren hebben dan die idioot met z'n stok.quote:Op woensdag 10 april 2013 00:43 schreef tralalala het volgende:
Ach die andere vrouw was geen haar beter. Beide partijen gewoon een stel paupers, ze verdienen elkaar.
Ze was wel beter, in die zin dat ze wel naar de rechtzitting kwam en ook niet wilde dat haar man zich zo agressief gedroeg.quote:Op woensdag 10 april 2013 00:43 schreef tralalala het volgende:
Ach die andere vrouw was geen haar beter. Beide partijen gewoon een stel paupers, ze verdienen elkaar.
Ik bedoel trouwens de vrouw van de andere partij, echt zo'n stokertje.quote:Op woensdag 10 april 2013 00:51 schreef Pulzzar het volgende:
[..]
Ze was wel beter, in die zin dat ze wel naar de rechtzitting kwam en ook niet wilde dat haar man zich zo agressief gedroeg.
Dat betekent niet dat ik haar houding goedkeur.
Maar ik denk dat ze een beetje zielig is, dat ze zichzelf geen eigen mening gunt en vierkant achter haar man blijft staan.
Ja, dat was echt jammerquote:Op dinsdag 9 april 2013 23:01 schreef djkoelkast het volgende:
Elke keer als iedereen hier roept "dit wordt een hele leuke" dan valt hij enorm tegen.
Vooral omdat die man niet op de hoorzitting kwam.
Oh hij komt uit jouw dorp? Dat verklaartquote:Op dinsdag 9 april 2013 23:25 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
ik zei toch al dat hij niet gemakkelijk is ! De opname waar hij niet bij was : was bij ons in café de Graaf.
Zo makkelijk gaat dat natuurlijk niet. Vaak genoeg wordt er geprobeerd om iets op verjaring te gooien wat de rechter vervolgens afwijst.quote:Op woensdag 10 april 2013 08:22 schreef Tha_Duck het volgende:
Wat bizar is en blijft is dat je je dus gewoon land kan toe-eigenen en als niemand wat zegt dan is het van jouw![]()
Gelukkig wel. In dit geval had dat wat mij betreft ook gemoeten, het is duidelijk dat het stukje land niet weggegeven is of dringend noodzakelijk voor de buurman.quote:Op woensdag 10 april 2013 08:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Zo makkelijk gaat dat natuurlijk niet. Vaak genoeg wordt er geprobeerd om iets op verjaring te gooien wat de rechter vervolgens afwijst.
Dat zijn niet de criteria. Je kunt stellen dat als er al 50 jaar een muurtje staat waar niemand over klaagt de grens inmiddels is opgeschoven.quote:Op woensdag 10 april 2013 08:36 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Gelukkig wel. In dit geval had dat wat mij betreft ook gemoeten, het is duidelijk dat het stukje land niet weggegeven is of dringend noodzakelijk voor de buurman.
Nee dat muurtje is echt van 1963 ! Helaas pech en dom van Erik en Riet moeten ze daarom de heg eruit laten.quote:Op woensdag 10 april 2013 08:22 schreef Tha_Duck het volgende:
Wat bizar is en blijft is dat je je dus gewoon land kan toe-eigenen en als niemand wat zegt dan is het van jouw![]()
Ik snap ook niet dat ze niet aanvochten dat ze daar pas sinds 2001 woont, en dat ze dus geen weet had van de erfgrens. Misschien is dat muurtje wel een dag voor ze er kwam wonen er neergezet, niemand die het kan bewijzen.
Ben persoonlijk meer van het principe wat van jouw is, blijft van jouw. Klaar. Boeiend wat andere mensen bedenken en op jouw grond neerzetten, het is jouw grond. Maar dat is nu eenmaal een rare kronkel in ons rechtssysteem.
Ik zou trouwens een muur metselen met daarin het woord "KLOOTZAK". Zodat die zeikerds dat de hele dag moeten aanzienEn aan je eigen kant zie je dat toch niet
Hou oe gemak vrouwke.quote:Op dinsdag 9 april 2013 23:36 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Jij hebt wel gehoord dat Erik goed Nederlands spreekt en terwijl hij ook uit Maasbommel komt. En boerenmoes betekent boerenkool.
Volgens mij werd gezegd dat de heg er neergezet is door de huidige bewoner (de vrouw) en haar vorige man, toen ze er in 2000 kwamen wonen.quote:Op woensdag 10 april 2013 09:09 schreef Marcomacro het volgende:
Wat ik vreemd vind is dat niet gekeken is of de heg met wederzijdse instemming van de vorige eigenaar van het huis is geplaatst op de erfgrens. De heg stond er al toen de eisers er kwamen wonen. Waarom zit daar niet ook "verjaringsrecht" aan. En hoe werd die heg dan onderhouden voordat de eisers er kwamen wonen.
[...]
quote:Terwijl ik dacht dat een rechter juist voor dit soort moeilijke beslissingen was. Als het alleen maar gaat over wat er letterlijk in het wetboek staat, dus niet over de moeilijke afwegingen over hoe dat toe te passen in lastige situaties als deze, waar heb je dan een rechter voor nodig, en waarom staan ze dan in aanzien? Dit was een uitgelezen kans voor een Salomonsoordeel en de rechter heeft gefaald in mijn ogen, en zich er als een voorleesjuf van afgemaakt. Speelt er soms in zijn eigen leven, of vrienden of familieleden, iets soortgelijks waardoor hij een bepaald standpunt voor het voetlicht wil brengen?
De grens wordt bepaald door het kadaster. De enige reden dat daarvan afgeweken wordt is als er een duidelijke andere grens is (bv een muur) en dit al minstens 20 jaar zo is.quote:Op woensdag 10 april 2013 09:27 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Ik weet niets van regels over erfafscheidingen, maar blijkbaar is een muurtje plaatsen buiten je erf genoeg om een stuk grond te claimen?
Maar hoe moet je dan je erf afscheiden met zo'n haag coniferen? Ze moeten een bepaalde afstand van de erfgrens staan, en de rest van de ruimte laat je logischerwijs leeg. Maar hoe zorg je dan dat door verjaring de grens niet opschuift naar je coniferen, die daardoor weer moeten opschuiven, etc.?
Of wordt de grens bij gebrek aan muurtje bepaald door een x cm afstand vanaf de coniferen te nemen?
Maar wat nou als de coniferen de "duidelijke andere grens" zijn?quote:Op woensdag 10 april 2013 09:36 schreef Tijn het volgende:
[..]
De grens wordt bepaald door het kadaster. De enige reden dat daarvan afgeweken wordt is als er een duidelijke andere grens is (bv een muur) en dit al minstens 20 jaar zo is.
Zie mn toevoegingquote:Op woensdag 10 april 2013 09:38 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Maar wat nou als de coniferen de "duidelijke andere grens" zijn?
Woon jij in hetzelfde dorp? En is de heg nu ook weg? En wat staat er nu?quote:
Ja, maak een fotoquote:Op woensdag 10 april 2013 09:51 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Woon jij in hetzelfde dorp? En is de heg nu ook weg? En wat staat er nu?
Dat ouwe wijf met die bril had zelf een non-conflict met haar buurmanquote:Op woensdag 10 april 2013 10:05 schreef penny-wise het volgende:
Als die jury een weerspiegeling moet zijn van wat er in Nederland woont, dan hebben ze wel de allerergste figuren geselecteerd zeg...![]()
Mijn god zeg, dat ouwe wijf met die bril
Ja, dat! Foto's willen we!quote:Op woensdag 10 april 2013 09:51 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Woon jij in hetzelfde dorp? En is de heg nu ook weg? En wat staat er nu?
Idd, dat mogen ze wel weglaten. Zouteloos zootjequote:Op woensdag 10 april 2013 10:06 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Dat ouwe wijf met die bril had zelf een non-conflict met haar buurman![]()
Ik neem Rijdende Rechter altijd op zodat ik een minuut of 10 later begin met kijken, dan kan ik de jury doorspoelen want hun mening interesseert me geen reet.
Same here. Ik kijk alleen alles buiten de studio en uiteraard de uitspraak.quote:Op woensdag 10 april 2013 10:06 schreef djkoelkast het volgende:
Ik neem Rijdende Rechter altijd op zodat ik een minuut of 10 later begin met kijken, dan kan ik de jury doorspoelen want hun mening interesseert me geen reet.
Aan tafel valt meestal nog wel te lachenquote:Op woensdag 10 april 2013 10:22 schreef Arcee het volgende:
[..]
Same here. Ik kijk alleen alles buiten de studio en uiteraard de uitspraak.
Bazenaflevering, trouwens.
De heg staat nog steeds las ik op facebook! Ja, ik woon daar ookquote:Op woensdag 10 april 2013 09:51 schreef Biancavia het volgende:
Woon jij in hetzelfde dorp? En is de heg nu ook weg? En wat staat er nu?
Wat maakt dat nou uit? Even langslopen, foto maken met je mobiel, doorlopen. Ze zullen vast wel meer pottenkijkers hebben momenteelquote:Op woensdag 10 april 2013 11:05 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat ik mee gaat bemoeien met hun
quote:Op woensdag 10 april 2013 11:07 schreef Marcomacro het volgende:
Yep,
Doe ik ook: opnemen en terugkijken. Met name om de jury te kunnen doorspoelen. Die jury is ook de reden dat ik ook regelmatig niet terugkijk. Omdat zij als commentator zichzelf zo belangrijk vinden, denken ze dat ze "iets interessants" moeten zeggen. Maar het draagt niets bij aan de zaak en levert ook geen andere inzichten op. Juist doordat het programma dit jury element heeft ingebouwd, en de inhoudsloosheid van de geselecteerde juryleden, kijk ik heel anders tegen de rijdende rechter aan. Eerst vond ik mr. Visser wel interessant. Nu vind ik het meer een kermisatractie. Door de jury. Maar ook door bijvoorbeeld de uitzending van gisterenavond. Waarom geven specialisten niet een wat uitgebreidere toelichting, of de rechter een wat meer onderbouwd vonnis. De dikke uitvreter eist dat de kadasterpalen weggehaald worden, en dat geeft mr. Visser toe. Vanaf dat moment is mr. Visser het schoothondje. De bolle nietsnut bepaalt vervolgens wat er gebeurt. Wat een gerechtelijke armoede. Het is tijd dat al die bolle nietsnutten worden aangepakt. Met hun partij die schijnheilig 50+ heet. Ammehoela 60 en ouder zal je bedoelen.
Ja, dat begreep ik ook niet. Als die kerel zó dwars gaat liggen en niet naar de hoorzitting wil komen, waarom dan niet gelijk de zaak toewijzen aan de tegenpartij? De rechter werd enorm geschoffeerd.quote:Op woensdag 10 april 2013 11:07 schreef Marcomacro het volgende:
- knip - De dikke uitvreter eist dat de kadasterpalen weggehaald worden, en dat geeft mr. Visser toe. Vanaf dat moment is mr. Visser het schoothondje. De bolle nietsnut bepaalt vervolgens wat er gebeurt. Wat een gerechtelijke armoede.
Hij is niet dement maar een grote baas..Niemand bij ons mag hem..En zij heeft nikst te zeggen..quote:
In het Land van Maas en Waal in Maasbommel..Tussen Tiel,Nijmegen en Oss ligt Maasbommel.Geen Friesland.quote:Op dinsdag 9 april 2013 22:35 schreef Stickertje het volgende:
[..]
beetje meer naar rechts bij nijmegen.. hun zijn omgeving wijchen.. dus niet heel ver weg
Hij kan moeilijk de andere partij gelijk geven omdat die ouwe zo onbeschoft is. Hij is rechter, geen scheids.quote:Op woensdag 10 april 2013 11:34 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ja, dat begreep ik ook niet. Als die kerel zó dwars gaat liggen en niet naar de hoorzitting wil komen, waarom dan niet gelijk de zaak toewijzen aan de tegenpartij? De rechter werd enorm geschoffeerd.
Je hoeft ook niet aan te bellen en koffie met ze te drinken. Gewoon even een kiekje schieten van hoe het er nu bij ligt en weer doorlopenquote:Op woensdag 10 april 2013 11:05 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat ik mee gaat bemoeien met hun
Dat valt wel mee. Er is alleen sprake van verjaring als je de grond "als eigenaar" in bezit hebt.Zoals in dit geval, de man heeft een muurtje neer gezet en beide partijen weten niet beter dan dat de grens juist is. Zie ook http://www.eerstehulpbijr(...)en-verjaring28-09-20quote:Op woensdag 10 april 2013 09:39 schreef Tijn het volgende:
[..]
Maar het blijft oppassen met dit soort grappen. Als je je buren een stukje grond in bruikleen geeft, kun je het na 20 jaar ook opeens kwijt zijn door verjaring.
quote:Op woensdag 10 april 2013 11:34 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ja, dat begreep ik ook niet. Als die kerel zó dwars gaat liggen en niet naar de hoorzitting wil komen, waarom dan niet gelijk de zaak toewijzen aan de tegenpartij? De rechter werd enorm geschoffeerd.
Dus ik wordt erop aangekeken door jouquote:Op woensdag 10 april 2013 08:15 schreef Viking84 het volgende:
Oh hij komt uit jouw dorp? Dat verklaart.
quote:Op woensdag 10 april 2013 12:36 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dus ik wordt erop aangekeken door jouTerwijl ik helemaal niks mee van doen hebt.
Omdat het niet relevant is natuurlijk. Het is zuur dat een onsympathiek persoon het recht aan z'n zijde heeft, maar het zou de wereld op z'n kop zijn als-ie daardoor geen gelijk zou krijgen wanneer hij dat wel heeft.quote:Op woensdag 10 april 2013 12:40 schreef Marcomacro het volgende:
Waarom heeft de rechter in zijn uitspraak niet gereageerd op de schoffering?
dat zegt Visser ook regelmatig, emotie hoort niet thuis bij rechtspraak. Hij zal de man ongetwijfeld een zure zak vinden maar hij staat wel in zn rechtquote:Op woensdag 10 april 2013 12:41 schreef Tijn het volgende:
[..]
Omdat het niet relevant is natuurlijk. Het is zuur dat een onsympathiek persoon het recht aan z'n zijde heeft, maar het zou de wereld op z'n kop zijn als-ie daardoor geen gelijk zou krijgen wanneer hij dat wel heeft.
De man heeft al 50 jaar een muurtje, hij weet dat hij 70 cm heeft gestolen 50 jaar terug maar dat doet niet meer ter zake.quote:Op woensdag 10 april 2013 12:40 schreef Marcomacro het volgende:
D
Waarom heeft de rechter in zijn uitspraak niet gereageerd op de schoffering?
Het meeste onbegrip heb ik voor het feit dat een rechter, die wordt geacht voorbeeldgedrag te bevorderen, dit soort onbeschoftheid zo compromisloos beloont.
Was jij niet de echtgenote dan van die man?quote:Op woensdag 10 april 2013 12:36 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Dus ik wordt erop aangekeken door jouTerwijl ik helemaal niks mee van doen hebt.
Zo werkt de rechtspraak gelukkig niet.quote:Op woensdag 10 april 2013 12:40 schreef Marcomacro het volgende:
Waarom heeft de rechter in zijn uitspraak niet gereageerd op de schoffering?
omdat Visser betaald wordt voor een programma van 30 minuten en niet om het recht in de eerste plaats te laten zegevieren.quote:Op woensdag 10 april 2013 11:34 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Ja, dat begreep ik ook niet. Als die kerel zó dwars gaat liggen en niet naar de hoorzitting wil komen, waarom dan niet gelijk de zaak toewijzen aan de tegenpartij? De rechter werd enorm geschoffeerd.
In dat soort gevallen gaat het om strafzaken. Wat er het slachtoffer is aangedaan.quote:Op woensdag 10 april 2013 13:04 schreef Marcomacro het volgende:
Aha, geen emotie. Dat is toch niet wat ik waarneem bij de verschillende rechterlijke uitspraken die worden uitgezonden vanuit rechtbanken. (dus niet films). Daar merk ik wel emotie op bij rechters en ook wordt dat geuit in woorden tijdens hun uitspraak.
Maar hecht er kennelijk geen waarde aan. De nieuwe eigenaar pleegt ook onderhoud op het nieuwe stuk grond. In die zin zitten daar ook kosten aan verbonden. Maar dan moet je de wet zelf maar eens gaan lezen waarom dat zo is.quote:Maar waarom is het niet zo dat er over de ingepikte grond, moet worden afgerekend? Degene van wie de grond eerst was heeft er toch ook voor betaald?
Zoiets dacht ik al. Ik vond het maar een zielige vrouw. Ze schaamde zich ook voor haar man toen die zo agressief deed voor de camera.quote:Op woensdag 10 april 2013 11:35 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Hij is niet dement maar een grote baas..Niemand bij ons mag hem..En zij heeft nikst te zeggen..
Ik bekeek gisteravond een oude aflevering, toen er van een jury nog geen sprake was. Hoe heerlijk zonder dat domme gewauwel! De enige die ik overigens wel kan dulden, is die Belg. De rest is op een paar na te dom voor woorden.quote:Op woensdag 10 april 2013 10:05 schreef penny-wise het volgende:
Als die jury een weerspiegeling moet zijn van wat er in Nederland woont, dan hebben ze wel de allerergste figuren geselecteerd zeg...![]()
Mijn god zeg, dat ouwe wijf met die bril
Dit is niet BNW of TRU hèquote:Op woensdag 10 april 2013 16:37 schreef Marcomacro het volgende:
Mmmmm, dat speelt iets te makkelijk in de kaart van gerechtelijk Nederland. De rechters in Nederland willen onder geen beding jury-rechtspraak. Ik ben het daar gedeeltelijk niet mee eens. De arrogantie van de rechterlijke macht wordt nu nooit beteugeld, en vele juridisch mederwerkers, juristen en rechters, zijn niet per definitie integer. Een actieve rol van een goede jury kan om te beginnen in een bepaald soort zaken mijns inziens geen kwaad.
De jury bij de rijdende rechter is een slechte jury.
Op grond daarvan kun je niet zeggen dat het een goed argument tegen is. Hoe graag de rechters dat zelf ook willen of wellicht zo hebben voorbesproken met de NRCV.
Wat een sneu figuur idd..quote:Op woensdag 10 april 2013 14:30 schreef Discombobulate het volgende:
Wat was die ene vent, dat kakkertje met z'n bril die zei van: "Weet jij nou hoe je een heg moet onderhouden of niet?"
een ontzettende droplul
Hahaha, vermakelijke tv dit, lekker met ranja gooien naar de camera. ^^
Land van Maas en Waal.quote:Op woensdag 10 april 2013 18:52 schreef egeltje1985 het volgende:
Aan het kijken nu. En het topic aan het teruglezen. Dit dorpje is superdicht bij mijn ouders. Ik versta alles dus prima.
Iedere keer opnieuw.quote:Op woensdag 10 april 2013 16:12 schreef DrDentz het volgende:
Die jury is een goed argument tegen juryrechtspraak.
Dat is ook 100 procent zeker in Maasbommelquote:Op woensdag 10 april 2013 19:29 schreef egeltje1985 het volgende:
Zekers. Mijn vader kan ook zo praten. Gelukkig wel minder boos.
In het recht bestaat toch ook zoiets als 'bij verstek veroordelen'?quote:Op woensdag 10 april 2013 12:47 schreef Stefan het volgende:
[..]
omdat Visser betaald wordt voor een programma van 30 minuten en niet om het recht in de eerste plaats te laten zegevieren.
Daarbij stonden die palen op de grond van de man dus hij kan dat eisen
Niet dat ik juryrechtspraak zo'n goed idee vind, maar deze jury doet wat anders dan jury's in de rechtspraak doen.quote:Op woensdag 10 april 2013 16:12 schreef DrDentz het volgende:
Die jury is een goed argument tegen juryrechtspraak.
Ik vind deze bij lange na niet zo goed, één leuk moment was het gooien van het drinken richting de NCRV vrouw die je hoorde "dan gaan we wel weg" en de Rijdende Rechter die op zijn strepen ging staan was aardig, maar verder...quote:Op donderdag 11 april 2013 11:17 schreef FoXje het volgende:
Die jury moet weg
Verder een nieuwe nummer 2 (na Mr Woning met zijn hengel).
Hmm ja ok. Die met 'ik eis een massage' is een betere nr 2.quote:Op donderdag 11 april 2013 11:41 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik vind deze bij lange na niet zo goed, één leuk moment was het gooien van het drinken richting de NCRV vrouw die je hoorde "dan gaan we wel weg" en de Rijdende Rechter die op zijn strepen ging staan was aardig, maar verder...
quote:Op woensdag 10 april 2013 11:41 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Hij kan moeilijk de andere partij gelijk geven omdat die ouwe zo onbeschoft is. Hij is rechter, geen scheids.
WIe was dat? Nooit gezien!quote:Op zondag 14 april 2013 00:45 schreef kissaa het volgende:
Net even naar Het vistuig gekeken met dhr Wonink
Van vistuig?quote:
Weet ik, dit is wat Mr Woning zeiquote:Op zondag 14 april 2013 10:55 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Waarschijnlijk de leukste aflevering ooit
Ben je mij aan het besodeflikkeren?quote:
Een vreselijke man. Ik heb ook medelijden met mevrouw. Je zal maar zo'n echtgenoot hebbenquote:Op zondag 14 april 2013 09:16 schreef Haaibaaike het volgende:
Iedereen bij ons in het dorp vinden Boerakker onbeschoft en hebben medelijden met haar. Zij heeft niks te zeggen.
Dat ze twee afleveringen over een erfafscheiding na elkaar doen snap ik nietquote:
Die kerelquote:Op zondag 14 april 2013 11:29 schreef tralalala het volgende:
[..]
Van vistuig?
of
http://www.uitzendinggemist.nl/afleveringen/1134810
Laatste aflevering: http://www.eerstehulpbijr(...)/verboden-te-snoeien
Eens. Nu al op basis van kapsel en onderbuikgevoelens.quote:
Er is maar één Frank. En dat is mr. Frank Visser. En nu zappen naar Ned 1!quote:
Dat was grappig.quote:
Ja sorry, ik ga al weer terug. Maar Big Frank! http://www.bigfrank.nl/quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:23 schreef alors het volgende:
[..]
Er is maar één Frank. En dat is mr. Frank Visser. En nu zappen naar Ned 1!
Met een natte plek eronder.quote:
inderdaadquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:27 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Ik mag hopen dat de parkeerders verliezen.
inderdaadquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:27 schreef Phaelanx_NL het volgende:
Ik mag hopen dat de parkeerders verliezen.
Ook rood, Corrie?quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:28 schreef Karina het volgende:
[..]
Je weet best dat dat niet waar is man
Nee dat heeft de rijdende rechter wel vaker aangehaaldquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:29 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Eis van gedeelte kosten is natuurlijk kansloos.
Dat hebben we wel geleerd van de vorige aflevering.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:30 schreef alors het volgende:
Die coniferen zullen wel weg moeten, die moeten toch 50 cm van de erfgrens?
Iddquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:30 schreef Phaelanx_NL het volgende:
zeiken over die 2 takjes, en je bus gewoon op de oprit van de buurman zetten.
Beetje uitgegroeid ook.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:31 schreef OProg het volgende:
Er zit weer een lekkere kleurspoeling door, speciaal voor de studio show.
Deze mensen maken zich ook schuldig aan schuttingtaal.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:31 schreef ajacied4lf het volgende:
Schuttingproblemen komen best vaak voor![]()
Makkelijke zaakquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:30 schreef Phaelanx_NL het volgende:
zeiken over die 2 takjes, en je bus gewoon op de oprit van de buurman zetten.
Past die bus alleen niet meer.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:32 schreef trovey het volgende:
Schutting 4 meter, elkaar nooit meer zien...opgelost.
Inderdaad, ik word boos als die Tokkies winnen.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:32 schreef fespo het volgende:
wat een gedoe, die bus mag daar toch gewoon niet staan?
quote:
Een stapel maken, deze figuren erop gooien en de zaak aansteken.quote:
Dank voor deze mental image.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:33 schreef Tem het volgende:
Ze heeft ook zo'n leren BH met gaten bij de tepels en spijkers langs de rand.
Gerda is het ergste. Een schreeuwende bejaarde feministquote:Op dinsdag 16 april 2013 22:32 schreef Phaelanx_NL het volgende:
[..]
Ik sterf altijd een klein beetje van binnen als ik de jury hoor
Vouwen is een groot woord voor dit gedrocht.quote:
Dit soort wezens.quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:34 schreef OProg het volgende:
[..]
Vouwen is een groot woord voor dit gedrocht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |