Trouw is niet heilig. Het bericht is zo zwaar aangedikt dat het gewoon niet meer klopt.quote:Op zondag 31 maart 2013 07:18 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Wat denk je wel niet dat Trouw is, een lokaal schoolkrantje? Of wat ik ook al heb gehoord in het topic door mensen die het nieuws niet aanstaat: dat het een 1 april grap is?
Het is een van de grootste Nederlandse kranten met een reputatie en die gaan echt niet voor de grap schrijven dat er jaarlijks duizenden kinderen in Turkije onnodig sterven vanwege een achterlijk idee in hun geloof. Zoiets suggereren is pas een belediging.
Ik weet niet welke link je van D_G bedoeld en met alle respect voor D_G, maar ik heb maar 1 link naar een turks bericht gezien die mij echt niet aan het twijfelen zet over een halve pagina groot Trouw bericht.
Het bericht is niet een maand oud maar juist uiterst actueel.
Waarom je verder Erdogan en in jouw woorden 'die idioterie' erbij haalt is ook onduidelijk. Erdogan is zonder enig twijfel een van de grotere nieuwsitems in Nederland geweest en zulke kwalificaties zeggen louter iets over jouw nieuwsopvattingen.
Er zijn oneliners, maar dat is overal. Uitlatingen die alleen bedoeld zijn om te kwetsend en volkomen offtopic zijn die zullen net als overal verwijderd worden, maar die heb ik nog maar amper gezien.
Ik ben bijvoorbeeld oprecht geïnteresseerd in zulk soort nieuwsitems en ik vind het wel prettig om over zo'n topic te lezen. Over eventuele oneliners die in elk topic voorkomen lees ik gewoon overheen.
Dat het een nieuwsbericht is dat jij liever niet zou willen zien, dat is me nu duidelijk. Maar dat doet niets af aan de nieuwswaarde en dat jij de bronnen van dit bericht in twijfel trekt is al helemaal lachwekkend.
Ja, wat is het nu volgens jou? Feitelijk onjuist of ontspoord?quote:Op maandag 1 april 2013 09:33 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Trouw is niet heilig. Het bericht is zo zwaar aangedikt dat het gewoon niet meer klopt.
Het slotje ging er niet op vanwege de betrouwbaarheid van het bericht maar omdat het topic weer eens was ontspoord.
Er is inderdaad meer religie in Turkije zichtbaar dan voorheen en daar mag je best over praten. Maar als een bericht gewoon feitelijk onjuist is dan mag dat ook gewoon worden gezegd.
Het is zeker een opruiend onzinbericht/poging makkelijk te scoren.quote:Op zondag 31 maart 2013 10:37 schreef Duvel het volgende:
[..]
Je zou dus ook kunnen zeggen dat Trouw trots mag zijn op zijn columnist in Istanbul, die stukken schrijft over zaken die normaal het nieuws niet halen. Ik ben het met je eens dat het topic niet de fraaiste reacties op heeft geleverd, maar het wegzetten als een opruiend onzinbericht is niet terecht. De schrijver van het artikel geeft vaker commentaar op de gang van zaken in Turkije en toont zich daarin kritisch op de toenemende invloed van de islam aldaar. In die trend past ook dit stuk.
Beide.quote:Op maandag 1 april 2013 09:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Ja, wat is het nu volgens jou? Feitelijk onjuist of ontspoord?
Het is een nieuwsbericht van een betrouwbare bron. Dat voorop.quote:Op maandag 1 april 2013 09:38 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Beide.
Maar onjuist zijn is geen reden tot een slotje, of wel?
Maar dat is het nu juist. Kan je niet geloven dat het een serieus stuk is waar Trouw en de lezers van Trouw oprecht in geïnteresseerd in kunnen zijn ipv het af te doen als een onzinbericht dat slechts geschreven is om te kunnen 'scoren'?quote:Op maandag 1 april 2013 09:50 schreef De_Guidance het volgende:
Trouw kan het zich prima permitteren. Het is door een correspondent geschreven en men wil nu graag geloven dat Turkije religieus aan het doorslaan is.
Zo kun je dus prima een verhaal aandikken om mee te scoren. Geen haan die er naar kraait.
Ik zag de behoefte om het te willen geloven ook in jouw reacties. De aannames over de artsen bijvoorbeeld. En ook de behoefte het te willen linken met de Yunus-zaak.
Verder maakt het mij niet heel veel uit of het slotje erafgaat. Zoveel onzinberichten hebben al een topic.
Daar ben je zo achter als je dat wil weten, even je postcode intoetsen op justeat.nl en je krijgt een mooi overzicht van wat er bij jou in de buurt allemaal te knagen valt. Ik heb even gekeken en bij mij in de buurt zitten maar liefst 5 Surinamers, ik woon geloof ik in roti paradise.quote:Op zaterdag 23 maart 2013 17:59 schreef sp3c het volgende:
ik ook niet koken vandaag
vraag me af of er een redelijke Surinamer in de buurt zit hier
Moet het topic dan op slot omdat het opgeklopte melk is? Ik vind opgeklopte melk wel lekker, wat me er aan herinnert dat de koffie klaar is.quote:Op maandag 1 april 2013 10:25 schreef Copycat het volgende:
Het blijft natuurlijk vreemd dat er verder niets te vinden is over deze kwestie. Maakt het idee van opgeklopte melk toch wat geloofwaardiger imo.
quote:Op maandag 1 april 2013 18:51 schreef Specularium het volgende:
NWS / Geert Al-Wilders bekeert zich tot de Islam
deels, als er binnen een paar pagina's mensen doodgewenst worden dan ben ik geneigd om het op slot te doen en de sleutel weg te gooienquote:
Ja, daar zit op zich ook wel wat in.quote:Op maandag 1 april 2013 19:13 schreef sp3c het volgende:
[..]
deels, als er binnen een paar pagina's mensen doodgewenst worden dan ben ik geneigd om het op slot te doen en de sleutel weg te gooien
Schopje SPT.quote:maar je hebt gelijk, ik weet het niet, ik heb de discussie niet gevolgd en ik moet me er niet mee bemoeien
* sp3c runs away
Hij zat niet in de reeks.quote:Op dinsdag 2 april 2013 01:10 schreef Duderinnetje het volgende:
Beste mods, is het topic over de vermiste Patrick Diks definitief dicht? Ik volgde het met belangstelling, dus vraag me af waarom het niet meer open is/mag.
Ik heb even bij gelezen en het is er wel meer dan één maar je hebt een punt... opgeschoond en we kijken het nog ff aan. Is weer openquote:Op woensdag 3 april 2013 15:34 schreef Jik32 het volgende:
Ik kom klagen over het slotje op PatrickEr is maar 1 iemand echt bezig om de rest op te jutten. POEN die alles aan zijn laars lapt. Zelfs Gia doet alles op een veel betere manier uiten. En de rest ook.
Vind het jammer dat door eigenlijk maar 1 iemand er een slotje op moet.
Dankjewelquote:Op woensdag 3 april 2013 15:54 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Ik heb even bij gelezen en het is er wel meer dan één maar je hebt een punt... opgeschoond en we kijken het nog ff aan. Is weer open
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |