geen loterij, gewoon verkiezingen.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:40 schreef Grouch het volgende:
[..]
Een loterij om de 30 jaar - winner gets the crown ?
In wezen hoeven we heel weinig. De monarchie heeft nou ook niet echt een negatieve invloed op de gemiddelde burger, of wel? Het is niet zo dat Beatrix doorlopend bij je langskomt om te zien of je wel hard genoeg werkt.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:40 schreef Syntix het volgende:
[..]
/care. nu moeten wij hun als koning/koningin zien terwijl wij daar niet om vragen. dus daarom verkiesbaar maken en maarten van rossem koning maken.
Nee, die belasting die dat gezinnetje niet hoeft te betalen heeft totaal geen invloed op de gemiddelde burger nee.. Goh..quote:Op maandag 28 januari 2013 18:42 schreef Strani het volgende:
[..]
In wezen hoeven we heel weinig. De monarchie heeft nou ook niet echt een negatieve invloed op de gemiddelde burger, of wel? Het is niet zo dat Beatrix doorlopend bij je langskomt om te zien of je wel hard genoeg werkt.
Joh, Nederland is zó klein, alles is áltijd in de buurtquote:Op maandag 28 januari 2013 18:41 schreef Karina het volgende:
[..]
Ja dat hoorde ik ook net dat dat nog maar te bezien valt of het doorgaat. Heb ik weer...
Nee, maar dat heeft er verder weinig mee te maken.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:41 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Uiteindelijk maakt het toch geen reet uit wie er op de troon zit.
De troon is puur symbolisch, op kantoor hebben ze daar normale stoelen vermoed ik.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:41 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Uiteindelijk maakt het toch geen reet uit wie er op de troon zit.
Charmante foto heb je opgezocht, gurlll.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:43 schreef gurlll het volgende:
[ afbeelding ]
wat een engerd is t eigenlijk ook
DAT is waar. Maar ik moet er niet teveel moeite voor hoeven te doen.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:42 schreef Strani het volgende:
[..]
Joh, Nederland is zó klein, alles is áltijd in de buurt
Oe dat is ook dichtbijquote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef Arcee het volgende:
Gaat Links Nederland weer rellen op de Dam?
Dat geld ben je toch wel kwijt, of dat nou aan een president is of aan een monarchie. En een monarchie haalt tenminste weer geld op uit het buitenland, zoals al besproken. (En zóveel is het nou ook weer niet hè, per persoon.)quote:Op maandag 28 januari 2013 18:42 schreef Blistering het volgende:
[..]
Nee, die belasting die dat gezinnetje niet hoeft te betalen heeft totaal geen invloed op de gemiddelde burger nee.. Goh..
Nee die zijn tegenwoordig voor. Net zoals ze eerst tegen religie waren en nu voor.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef Arcee het volgende:
Gaat Links Nederland weer rellen op de Dam?
Laat de ME zich dan maar lekker erop uitleven.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef Arcee het volgende:
Gaat Links Nederland weer rellen op de Dam?
Nee, nu is er Twitter.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef Arcee het volgende:
Gaat Links Nederland weer rellen op de Dam?
Ja. Welkom in de wereld van 2013. Hou je vast: bij jouw voetbalclubje draait ook alles om geld.quote:
Jij staat altijd goed op de foto?quote:Op maandag 28 januari 2013 18:43 schreef gurlll het volgende:
[ afbeelding ]
wat een engerd is t eigenlijk ook
zelfs nog tandpasta bij zn muil![]()
Schieten met scherp graag.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Laat de ME zich dan maar lekker erop uitleven.
ja nu mis ik Spangasquote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef venomsnake het volgende:
Ze zenden die toespraak ook gelijk op alle zenders uit, alsof er een grote ramp gebeurd is..
Gewoon op ned1, ned2 en ned3
Ik hoop hetquote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef Arcee het volgende:
Gaat Links Nederland weer rellen op de Dam?
Dan lijkt 't me helemaal in kannen en kruikenquote:Op maandag 28 januari 2013 18:45 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Rutte komt met reactie
DEN HAAG -
Premier Mark Rutte houdt vanavond direct na de toespraak van koningin Beatrix zelf ook een toespraak die eveneens wordt uitgezonden op radio en televisie. Rutte zal het land vanuit het Torentje toespreken.
Da's waar maar Max is beeldig en die spreekt ook de rest vd wereld aan qua uitstraling dus we krijgen een koning met geen drol te zeggen en laten het aan Max over. Knappe vrouwen doen het altijd goed, royalty of niet. Win-win.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:43 schreef gurlll het volgende:
[ afbeelding ]
wat een engerd is t eigenlijk ook
zelfs nog tandpasta bij zn muil![]()
idd opdonderen met die onzin.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef venomsnake het volgende:
Ze zenden die toespraak ook gelijk op alle zenders uit, alsof er een grote ramp gebeurd is..
Gewoon op ned1, ned2 en ned3
opdonderen rutte. Waarom niet Samsom de alwetendequote:Op maandag 28 januari 2013 18:45 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Rutte komt met reactie
DEN HAAG -
Premier Mark Rutte houdt vanavond direct na de toespraak van koningin Beatrix zelf ook een toespraak die eveneens wordt uitgezonden op radio en televisie. Rutte zal het land vanuit het Torentje toespreken.
een? een wat?quote:Op maandag 28 januari 2013 18:46 schreef Doodloper het volgende:
Toch jammer dat we nooit eens een achter de schermen van de koningin krijgen.
Koninkrijk is meer puntenquote:
Het gaat er niet om of het geld kost of niet. Het gaat erom of wij als Nederlands volk een totaal achterlijk en achterhaald idee, namelijk dat je een positie toekomt op basis van je geboorte, nog steeds accepteren of niet.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:44 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat geld ben je toch wel kwijt, of dat nou aan een president is of aan een monarchie. En een monarchie haalt tenminste weer geld op uit het buitenland, zoals al besproken. (En zóveel is het nou ook weer niet hè, per persoon.)
Nog zo´n falerquote:Op maandag 28 januari 2013 18:47 schreef Syntix het volgende:
[..]
alsof hij echt premier isIedereen weet dat hij dom is en dat Samsom de echte baas is
Dat is ook treurig inderdaad.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:47 schreef livelink het volgende:
Ik vind het in ieder geval netjes dat zij Willem Alexander niet aandoet wat Elizabeth haar zoon Charles aandoet. Eeuwigdurend in de wachtkamer zitten lijkt me vooral heel wreed.
Geld, aandacht. Alle vrouwen zijn...quote:Op maandag 28 januari 2013 18:47 schreef gurlll het volgende:
ik snap sowieso niet wat max in wim lex ziet
Ze wordt koningin ze is sinds haar relatie prinses, welke vrouw wil dat nou niet?quote:Op maandag 28 januari 2013 18:47 schreef gurlll het volgende:
ik snap sowieso niet wat max in wim lex ziet
ko-ho-ning!quote:Op maandag 28 januari 2013 18:48 schreef johannes_vermeer het volgende:
Oranje boven, oranje boven, leve de koning**.
Je mist toch een lettergreep.
Not sure....quote:Op maandag 28 januari 2013 18:47 schreef gurlll het volgende:
ik snap sowieso niet wat max in wim lex ziet
maarten van rossemquote:Op maandag 28 januari 2013 18:48 schreef Confetti het volgende:
[..]
Nog zo´n faler![]()
Beiden zijn niet geschikt als vaderfiguur voor het land.
Als Wim Lex een vuilnisman was geweest had ze 'm niet zien staan.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:47 schreef gurlll het volgende:
ik snap sowieso niet wat max in wim lex ziet
Een leven als een koningin denk ik.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:47 schreef gurlll het volgende:
ik snap sowieso niet wat max in wim lex ziet
Ik begrijp je punt, maar als er iemand over zou moeten klagen is het de koningin zelf wel. Zo'n leuke baan lijkt het me niet.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:48 schreef Polacco het volgende:
[..]
Het gaat er niet om of het geld kost of niet. Het gaat erom of wij als Nederlands volk een totaal achterlijk en achterhaald idee, namelijk dat je een positie toekomt op basis van je geboorte, nog steeds accepteren of niet.
Oranje boven, oranje boven, leve koning Willem...quote:Op maandag 28 januari 2013 18:48 schreef johannes_vermeer het volgende:
Oranje boven, oranje boven, leve de koning**.
Je mist toch een lettergreep.
Leve Willem vier!quote:Op maandag 28 januari 2013 18:49 schreef Adelante het volgende:
[..]
Oranje boven, oranje boven, leve koning Willem...
zo kan ie wel weer
Lelijk is ze zeker niet maar om te zeggen dat ze in m'n fantasiën voorkomt, nee.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:49 schreef Rockiejj het volgende:
[..]
Ik vind deze koningin ook wel knap hoor!
We have a winner!quote:
Ghehehequote:Op maandag 28 januari 2013 18:46 schreef johannes_vermeer het volgende:
Zou leuk zijn als de koningin gewoon aan het trollen is, en dat ze de toespraak eindigt met #yolo
klinkt niet lekker, want dan moet je koníng zingen, terwijl je kóning zou zeggen.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:49 schreef Adelante het volgende:
[..]
Oranje boven, oranje boven, leve koning Willem...
zo kan ie wel weer
Denk maar niet dat die na morgen nog verkocht mogen worden...quote:Op maandag 28 januari 2013 18:38 schreef Karina het volgende:
eens kijken of ik nog wat waxinelichtjes in huis heb![]()
Nee, ik neem aan dat het gewoon 30 april blijft.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:50 schreef Syntix het volgende:
Krijgen we nu ook nog een koningdag erbij? 25 mei of zo (random datum)?
Omdat het de vierde koning word in Nederland, en Lodewijk had 13 vaders en grootvader's die Lodewijk heette.. Duh.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:49 schreef _dodecahedron_ het volgende:
Waarom zegt men vaak "Willem Drie" en "Willem Vier", maar heeft men het wel over "Lodewijk de Veertiende" en "Filips de Tweede"?
Mwoah. Als ik mijn kinderen straks mijn vermogen van miljoenen euros nalaat zullen zij ook een ietwat betere positie in het leven hebben dan de kinderen van een bijstandsmoeder.quote:Op maandag 28 januari 2013 18:48 schreef Polacco het volgende:
[..]
Het gaat er niet om of het geld kost of niet. Het gaat erom of wij als Nederlands volk een totaal achterlijk en achterhaald idee, namelijk dat je een positie toekomt op basis van je geboorte, nog steeds accepteren of niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |