quote:Uit(17): Vertonghen, Anita, Janssen, Aissati, Lodeiro, Bulykin, Özbiliz, Ooijer, Verhoeven, Cvitanich, El Hamdaoui, Castillion, Sneijder, Bizot, Jozefzoon en Silva en van der Wiel.
In(9): Sana, Moisander, Poulsen, Schøne, Boccara, Hoesen, Babel, Andersen en Meleg*
Doorgestroomd uit jeugdopleiding(6): Denswil, Veltman, Fischer, Dijks, Klaassen en van der Hart.
In: ¤26.655.000
Uit: ¤6.500.000
* = per 1 januari 2013.
Ik had net een goede TTquote:Op maandag 8 oktober 2012 20:22 schreef The_Groove het volgende:
Tyron die Stinho verslaat met een topic openen
Deze beter naar wens dan?quote:In relatie tot de wedstrijd Ajax-Real Madrid heb ik heel veel mensen horen praten over het verschil in financieel budget tussen beide clubs. Volgens mij beginnen we dat aspect aardig te overdrijven in ons land. Alsof het een omstandigheid is waarachter we voor altijd een bepaald onvermogen kunnen verstoppen. Misschien om het gevoel te creëren dat er geen beginnen aan is en dat we maar moeten berusten zolang we niet allemaal over precies evenveel geld beschikken. Iedereen praat elkaar nu allemaal na, het grote geld tegen die kleine calimero's uit Nederland. Was het vroeger anders dan?
Tussen 1969 en 1975 was het Nederlandse clubvoetbal de baas in heel de wereld. En ook toen hadden clubs als Inter Milaan, AC Milan, Real Madrid en Bayern München veel grotere budgetten dan wij. Hoe konden we toen beter worden en blijven? Door te geloven in onze eigen spelopvatting en door kei- en keihard te trainen. Dat kan nu nog steeds, ook al bleven destijds spelers langer bij een club dan nu het geval is.
Laten we Ajax als voorbeeld nemen. Het is eigenlijk te gek voor woorden dat Ajax tegen zowel Real Madrid als gisteren tegen FC Utrecht - twee nogal verschillende elftallen - met precies hetzelfde probleem geconfronteerd wordt. De ploeg komt onmiddellijk in de moeilijkheden als de tegenstander Ajax onder druk zet. Het balbezit en het positiespel, meestal in de achterste linie, is op het eerste gezicht goed verzorgd bij Ajax, maar zodra de tegenstander in balbezit is, komen ze er voetballend nauwelijks meer uit. Ze hebben te veel tijd nodig, missen de snelheid van handelen en de concentratie om snel weer in balbezit te komen.
Dat laatste is de essentie van het spel zoals Ajax en zoals wij in Nederland eigenlijk allemaal willen voetballen. Hoog tempo, jagen op de tegenstander en zodra we in balbezit zijn direct vooruit spelen. Liefst naar het tweede beschikbare station, zodat het overgeslagen eerste station als extra afspeelmogelijkheid dient in een aanvallende beweging, waardoor de druk op de tegenstander toeneemt. De enige ploeg die dit echt probeert in de Eredivisie is gek genoeg ADO Den Haag. Bij de rest zie ik het nauwelijks.
Dat ik het bij Ajax niet zie, is gezien hun traditie en het kabaal dat ze daar vaak maken nog het ergst. Vooral in zo'n wedstrijd tegen Real Madrid wordt het gewoon zielig. Volgens mij ligt de oplossing van dit probleem in de trainingen. Er moet over de gehele linie, vermoed ik, harder getraind worden in ons profvoetbal. Je moet meer van je spelers eisen. En daarbij mag er geen mededogen met onvermogen zijn. Je mag best eens een collega helpen. Maar over het algemeen maak je je medespeler sterker en scherper door hem constant te dwingen snel te handelen en snel van de eigen verdedigingslinie weg te spelen. Van balbezit op zich moet je geen doelstelling maken, balbezit in een hoog tempo op de helft van de tegenstander, dat moet het doel zijn. Ik snap best dat je zoiets tegen Real Madrid niet meteen waarmaakt. Maar tegen FC Utrecht, met alle respect voor die club, mogen de spelers van Ajax niet de onderliggende partij worden. Dan is er structureel iets mis in je selectie.
In Frank de Boer als trainer-coach heb ik best veel vertrouwen, daarom verwacht ik dat hij het lek boven krijgt. Hij is een praktijkman die geen genoegen neemt met half werk, ook niet als het tegen Real is. Dat merkte je meteen na afloop van die wedstrijd aan hem. Maar als je dan vier dagen later tegen FC Utrecht ongeveer hetzelfde ziet gebeuren, snap ik dat je als trainer heel even moedeloos wordt.
Stijnquote:
Mwa, ik vond ze niet geweldig voetballen hoor. Of ben ik dan te kritisch of in de war met het jaar ervoor..quote:Op maandag 8 oktober 2012 20:31 schreef j0rdiiii het volgende:
Ben ik het wel mee eens hoor, Ajax moet in feite weer opnieuw opbouwen.
De reeks overwinningen vorig seizoen speelde Ajax gewoon heel goed voetbal, alleen zijn alle belangrijke pionnen uit dat elftal verdwenen. (Vertonghen, Anita, van der Wiel, Aissati.)
Je hebt nu spelers lopen op cruciale posities die het gewoon niet kunnen. (Poulsen, Siem de Jong op het middenveld, Boerrigter.)
Wat dat betreft ben ik het wel met hem eens, zoals hij ook al heel vroeg aangaf dat Poulsen er helemaal niks van kan. Ook eens.
De Boer moet weer de juiste spelers op de juiste posities zetten en weer echt gaan voetballen.
2010/11 was het inderdaad niet allemaal fantastisch...maar in 2011/2012 tijdens de 14 wedstrijden dat we ongeslagen waren was het bij tijd en wijlen erg goed. Zeker toen Anita weer als CVM stond en met de Jong in de spits heb ik mooie wedstrijden van Ajax gezien. Om de wedstrijd tegen Man U niet te vergetenquote:Op maandag 8 oktober 2012 22:50 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Mwa, ik vond ze niet geweldig voetballen hoor. Of ben ik dan te kritisch of in de war met het jaar ervoor..
Ja ik ben in de war ouwe, kan die wedstrijden vorig jaar niet meer voor me halenquote:Op maandag 8 oktober 2012 22:53 schreef The_Groove het volgende:
[..]
2010/11 was het inderdaad niet allemaal fantastisch...maar in 2011/2012 tijdens de 14 wedstrijden dat we ongeslagen waren was het bij tijd en wijlen erg goed. Zeker toen Anita weer als CVM stond en met de Jong in de spits heb ik mooie wedstrijden van Ajax gezien. Om de wedstrijd tegen Man U niet te vergeten
Die wedstrijd uit tegen Twente.quote:Op maandag 8 oktober 2012 22:53 schreef The_Groove het volgende:
[..]
2010/11 was het inderdaad niet allemaal fantastisch...maar in 2011/2012 tijdens de 14 wedstrijden dat we ongeslagen waren was het bij tijd en wijlen erg goed. Zeker toen Anita weer als CVM stond en met de Jong in de spits heb ik mooie wedstrijden van Ajax gezien. Om de wedstrijd tegen Man U niet te vergeten
Deed pijn aan mijn ogenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die heb ik al een keer of 7 nu gekekenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 00:22 schreef Tjacka het volgende:
Had vandaag trouwens de wedstrijd van 15 mei terug gekeken.
Kippenvel stond gewoon weer op mijn arm.
Die sfeer toenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 00:22 schreef Tjacka het volgende:
Had vandaag trouwens de wedstrijd van 15 mei terug gekeken.
Kippenvel stond gewoon weer op mijn arm.
twitter:PieterZwartNL twitterde op dinsdag 09-10-2012 om 07:24:48Revolutie #Cruijff is van de lange adem. http://t.co/AbIJuewP #Ajax reageer retweet
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 08:32 schreef TIM-846 het volgende:
Oh yes. Weer een Eriksen topic. Wat was die man slecht afgelopen weekend!
Waarschijnlijk. En zo niet, dan zullen Rommedahl of Krohn Dehli zijn briljante passjes wel niet begrijpenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 08:34 schreef Tarado het volgende:
[..]Hij zal voor Denemarken wel weer scoren aanstaand weekend
quote:Op medisch gebied is de focus verschoven van het genezen van blessures, naar het voorkomen van blessures. Dat probeert men door de focus te leggen op fysieke ontwikkeling van het individu. Daardoor is de medische staf ook bezig met het verbeteren van spelers.
Illustratief voor de werkwijze van Ajax in de afgelopen jaren is het feit dat jeugdspelers geen krachttraining voor hun benen kregen. De reden? Dan hadden ze zaterdag spierpijn, wat ten koste gaat van het resultaat. Daardoor komen er alleen spillebeentjes uit de opleiding. Een vervelende erfenis.
Cruijff heeft niet voor niets geconstateerd dat Ajax rot van binnen was.... Er klopte de afgelopen jaren gewooon werkelijk niets.quote:
Ronaldo vind ik wel een goed voorbeeld omdat het aantoont dat het niet ten koste gaat van zijn voetbalkwaliteitenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 09:17 schreef tammepiet het volgende:
Gebruik Ronaldo niet als voorbeeld maar Enoh.
Onderstel als een beest.
Spacecake op?quote:De 25-jarige Boerrigter was vorig seizoen (indien fit) een plaag voor vele verdedigers in de Eredivisie, maar dit seizoen wil het vooralsnog niet echt lukken met de vleugelflitser. [b]"Maar ik weet wat ik kan en dat ik gewoon een goede speler ben", zegt Boerrigter in gesprek met NUsport. "Dat heb ik bewezen. Alleen sta ik nu nog op nul."[/b]
beetje onterecht, hij WAS daadwerkelijk best ok vorig jaar, geen wereldtop, absoluut niet, maar wel bloedsnel met een redelijk voorzet. En hij had best en goed schot.quote:
20! Elk supertalent heeft een punt van stilstaan of stagnatie om daarna weer 2 stappen vooruit te zetten.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:02 schreef J2T het volgende:
Eriksen is gewoon een leuke speler voor de eredivisie. Hij voegt zeker wat toe aan Ajax en ik denk ook dat hij dit jaar nog van grote waarde kan zijn voor ons. Maar een supertalent/topper in wording? Nahhh. Next.
Veel assists idd. Maar wat is een assist tegenwoordig? Een assist is in mijn ogen een bal panklaar neerleggen voor een medespeler. Tegenwoordig wordt een tikkie breed, die vervolgens er vanaf 30 meter ingeknald wordt, ook meegerekend als assist. Maar goed, jij vond hem vorig jaar goed spelen op basis van die statistieken? Ik zeg je eerlijk, vorig jaar viel Eriksen mij ook niet zo op.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:07 schreef The_Groove het volgende:
[..]
20! Elk supertalent heeft een punt van stilstaan of stagnatie om daarna weer 2 stappen vooruit te zetten.
Zijn statistieken vorig jaar zijn fantastisch en ik kan maar weinig 19 jarige bedenken die dat voor elkaar krijgen. Zelfs nu hij bagger speelt is hij nog regelmatig beslissend. Wel heel makkelijk om hem nu al af te schrijven. Zelfs als hij pas over 4 jaar echt goed is vind ik het waard om tot die tijd met een grillige Eriksen opgescheept te zitten.
Dit snapt FdB ook wel, maar er gaan jaren overheen voordat al die spelers uit de selectie zijn gespeeld (talenten) of vervangen (aankoop). Je zag dat De Boer het vorig jaar ook een jaar met Ozbiliz en Ebecilio moest doen op de flanken, omdat hij nou eenmaal geen alternatief had op dat moment. Zodra de kans er is worden zulke spelers er echt wel uitgefilterd zoals nu met vervanging (Sana/Babel) en talenten (Lukoki). We moeten het dus gewoon op de lange termijn bekijken, zodat er elk jaar 2 spelers bij komen die wel kunnen doorgroeien naar de Europese (sub)top.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:05 schreef J2T het volgende:
Was het ook eens met Kieft gisteren in VI. Als je kijkt naar onze selectie, dan zie ik van de basis niemand ooit naar een topclub gaan. Ja, misschien v. Rhijn en Alderweireld ofzo, maar de rest van het elftal is wel erg pover.
Meer spieren? Je kunt niet eens 'meer' spieren krijgen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 11:01 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Jullie weten toch wel dat meer spieren niet betekent dat je minder blessures krijgt.
Sja, dan moet de jeugdopleiding echt beter worden, want er komt gewoon niet echt genoeg door de laatste tijd. je kan wel zeggen, we kopen nooit meer wat, maar dan ga je het echt niet redden.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:20 schreef Syntix het volgende:
[..]
Dit snapt FdB ook wel, maar er gaan jaren overheen voordat al die spelers uit de selectie zijn gespeeld (talenten) of vervangen (aankoop). Je zag dat De Boer het vorig jaar ook een jaar met Ozbiliz en Ebecilio moest doen op de flanken, omdat hij nou eenmaal geen alternatief had op dat moment. Zodra de kans er is worden zulke spelers er echt wel uitgefilterd zoals nu met vervanging (Sana/Babel) en talenten (Lukoki). We moeten het dus gewoon op de lange termijn bekijken, zodat er elk jaar 2 spelers bij komen die wel kunnen doorgroeien naar de Europese (sub)top.
100% eigen jeugd is volgens mij nooit de insteek geweest. Wat zelf niet opgeleid kan worden of niet goed genoeg is voor het eerste elftal wordt aangekocht. Dat was in 95 met Kanu/Finidi ook en is nu ook met Sana/Boerrigter (al zijn dat mss niet de juiste voorbeelden op dit moment;)) De jeugdopleiding zal ook echt wel beter worden, maar dit is niet zomaar binnen 1/2 jaar te zien... Daarnaast proberen de media een kwantitatief uitgangspunt (Real Madrid bijv.) en tijdspanne (vragen aan De Boer en Cruijff hoelang het gaat duren voor resultaat) te zoeken om de revolutie van Cruijff bij Ajax af te rekenen. Helaas voor hen is het niet zo zwart/wit en zal het gewoon lange-termijn visie zijn waar Ajax aan vast houdt.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, dan moet de jeugdopleiding echt beter worden, want er komt gewoon niet echt genoeg door de laatste tijd. je kan wel zeggen, we kopen nooit meer wat, maar dan ga je het echt niet redden.
95 was ook geen 100% eigen jeugd.
Als je elke week je spieren traint, dan heb je na x aantal tijd geen spierpijn meer, maar dan train je echt je spieren. Tenminste, zover het mij bekend isquote:
Als jij 10 kilo aan spier aan komt betekent het niet dat je minder blessures krijgt zo beter danquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:24 schreef 16meter het volgende:
[..]
Meer spieren? Je kunt niet eens 'meer' spieren krijgen.
Sterkere spieren betekent weldegelijk minder blessures, dus weet niet waar je op doelt?
http://www.sciencedaily.com/releases/1997/10/971022155847.htm
http://scholar.google.nl/(...)nl&as_sdt=0&as_vis=1
Ligt eraan of je ook zwaarder wordt door de grotere spieren. Hoe zwaarder je bent des te meer kracht heb je nodig om op gang te komen. Omdat je ook sterker wordt door de krachttraining heft het elkaar eigenlijk gewoon op.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:37 schreef 16meter het volgende:
Onzin. Je explosiviteit neemt juist toe. Net als je duelkracht, sprongkracht, snelheid.
Nee hoor je hebt altijd uitzonderingen zoals Balotelli,Zlatan en Ronaldo die hebben een indrukwekkend fysiek maar over het algemeen hebben voetballers niet zo'n postuur omdat ze hier meer nadeel van hebben dan voordeel.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:37 schreef 16meter het volgende:
Onzin. Je explosiviteit neemt juist toe. Net als je duelkracht, sprongkracht, snelheid.
Ik zou Bolt wel eens 90 minuten lang willen zien sprinten. Als je dit soort dingen gaat zeggen kun je beter ophouden.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:42 schreef 16meter het volgende:
Juist... daarom zijn sprinters ook zo log en traag.
Krachttraining heeft inderdaad helemaal geen nut.
Sprinters zijn inderdaad niet log en traag, daarom zijn het ook sprinters. Ik snap niet echt wat je hiermee bedoelt.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:42 schreef 16meter het volgende:
Juist... daarom zijn sprinters ook zo log en traag.
Krachttraining heeft inderdaad helemaal geen nut.
Fischer, Andersen, Boilesen, Boccara, Denswil, Kishna en Tete zijn grote talenten die eraan komen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 12:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, dan moet de jeugdopleiding echt beter worden, want er komt gewoon niet echt genoeg door de laatste tijd. je kan wel zeggen, we kopen nooit meer wat, maar dan ga je het echt niet redden.
95 was ook geen 100% eigen jeugd.
Ik verwacht dat de helft daarvan niet het niveau eredivisie echt zal ontstijgen. Castillion werd vroeger bij Ajax van gedacht dat hij de nieuwe Kluivert zou worden.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:27 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Fischer, Andersen, Boilesen, Boccara, Denswil, Kishna en Tete zijn grote talenten die eraan komen.
Meleg ook waarschijnlijk.
Dat was toch Brutil Hose ?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:37 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ik verwacht dat de helft daarvan niet het niveau eredivisie echt zal ontstijgen. Castillion werd vroeger bij Ajax van gedacht dat hij de nieuwe Kluivert zou worden.
Dat was de nieuwe kluivert eind jaren '90, geloof ik? Nooit meer wat over gehoord.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:44 schreef DrommelsDrommels het volgende:
[..]
Dat was toch Brutil Hose ?
Nee maar er werd gezegd dat je minder blessures krijgt door gespierder te worden en dat is gewoon klets.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:35 schreef kurk_droog het volgende:
Denkt iedereen hier ineens dat je spieren krijgt zoals al die kneuzen in de sportschool die alleen grotere spieren willen. Het gaat erom dat spierkracht toeneemt, de spiergrootte staat daar echt los van hoor.
De fuck.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:37 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Ik verwacht dat de helft daarvan niet het niveau eredivisie echt zal ontstijgen. Castillion werd vroeger bij Ajax van gedacht dat hij de nieuwe Kluivert zou worden.
Ok, dan wachten we nog even!quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:27 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Fischer, Andersen, Boilesen, Boccara, Denswil, Kishna en Tete zijn grote talenten die eraan komen.
Meleg ook waarschijnlijk.
Ik zou bijna ook durven zeggen dat Blind de sensatie van het huidige Ajax is. Van mij mogen ze zijn contract verlengen als die zo tot de winterstop doorgaat.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:23 schreef Marsenal het volgende:
Ik ben wel erg teleurgesteld over het gelijkspel dit weekend. Ben ook volledig klaar met Boerrigter en zijn gefaal. Blind daarentegen heeft eindelijk mijn vertrouwen definitief gewonnen, nadat ik hem twee seizoenen lang ieder weekend weer een nieuwe kans gaf.
Maar gelijk tegen Utrecht in eigen huis... Wat een armoe zeg.
Absoluut, maar er komt meer bij kijken dan talent. Iedere keer weer is er een rijtje van zes of zeven namen van de jeugd bij Ajax die het absoluut gaan maken, en die later blijken weg te rotten op een amateurveld of ergens in Nijmegen ofzo. Ik wordt daar gewoon niet meer geil van.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:50 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
De fuck.![]()
Jij ziet ze wekelijks spelen? Dit zijn allemaal grote talenten.
Ik wordt hahaquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:53 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Absoluut, maar er komt meer bij kijken dan talent. Iedere keer weer is er een rijtje van zes of zeven namen van de jeugd bij Ajax die het absoluut gaan maken, en die later blijken weg te rotten op een amateurveld of ergens in Nijmegen ofzo. Ik wordt daar gewoon niet meer geil van.
Aldus onze Eriksen-fapfanaat.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:50 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
De fuck.![]()
Jij ziet ze wekelijks spelen? Dit zijn allemaal grote talenten.
Eriksen bevind zich gewoon in een v. Persie situatie bij Feyenoord. Alleen maar rotzooi om zich heen. Hij moet zo snel mogelijk weg.quote:
ik denk dat er sowieso maar een paar ploegen zijn waar je zo tegen wordt weggespeeld en dat zijn Barca, Real en Bayern. Het valt allemaal wel mee, want dat is geen schande.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 14:00 schreef Stiggie het volgende:
Fischer wordt denk ik echt een wereldspeler. Kan niet wachten tot hij mee gaat doen... en we kunnen hem eigenlijk best gebruiken.
Vooralsnog vind ik dat iedereen door twee wedstrijden wel heel erg in paniek is. Real heeft in tegenstelling tot voorgaande jaren dit duel nodig gehad (voor zelfvertrouwen) en was het pas de 2de wedstrijd uit de poule. Dat we dan kansloos zijn als we ook nog eens met ontzag gaan spelen is niet gek. Real speelde gewoon ook erg goed, er lopen daar bizarre kwaliteiten rond. Onze jongens zijn in de beginfase en die gasten die daar spelen zijn de sterren van de wereld op allemaal de beste leeftijd in hun carriere. Wedstrijd na CL duel maken we al jaren mee dat dat kut gaat... is het ook nog eens tegen utrecht en om half 1. Komt wel goed met Ajax, ben eigenlijk nog niet zo in paniek.
Absoluut niet in paniek hier. We zijn ongeslagen en hebben een punt meer dan vorig jaar. Alles kan nog.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 14:00 schreef Stiggie het volgende:
Fischer wordt denk ik echt een wereldspeler. Kan niet wachten tot hij mee gaat doen... en we kunnen hem eigenlijk best gebruiken.
Vooralsnog vind ik dat iedereen door twee wedstrijden wel heel erg in paniek is. Real heeft in tegenstelling tot voorgaande jaren dit duel nodig gehad (voor zelfvertrouwen) en was het pas de 2de wedstrijd uit de poule. Dat we dan kansloos zijn als we ook nog eens met ontzag gaan spelen is niet gek. Real speelde gewoon ook erg goed, er lopen daar bizarre kwaliteiten rond. Onze jongens zijn in de beginfase en die gasten die daar spelen zijn de sterren van de wereld op allemaal de beste leeftijd in hun carriere. Wedstrijd na CL duel maken we al jaren mee dat dat kut gaat... is het ook nog eens tegen utrecht en om half 1. Komt wel goed met Ajax, ben eigenlijk nog niet zo in paniek.
Nee joh supporters kijken veel objectiever en gaan dan echt niet de polonaise lopen hoor.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 14:17 schreef tammepiet het volgende:
Winnen bij Heracles en in Rotterdam en dan steekt iedereen de loftrompet weer uit.
v. Persie was 17 toen hij naar Arsenal ging. Eriksen wordt 21.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:59 schreef CaasS het volgende:
[..]
Eriksen bevind zich gewoon in een v. Persie situatie bij Feyenoord. Alleen maar rotzooi om zich heen. Hij moet zo snel mogelijk weg.
Seizoen 2004-2005 was zijn eerste. Ook 20 a 21 dus. http://www.voetbalzone.nl/speler.asp?uid=49quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 14:26 schreef J2T het volgende:
[..]
v. Persie was 17 toen hij naar Arsenal ging. Eriksen wordt 21.
My bad. Dacht dat hij veel jonger was.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 14:29 schreef CaasS het volgende:
[..]
Seizoen 2004-2005 was zijn eerste. Ook 20 a 21 dus. http://www.voetbalzone.nl/speler.asp?uid=49
Dunno. Er zijn hier 2 topics over volgegooid, maar niemand weet het.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 14:29 schreef J2T het volgende:
Waarom wint Ajax zo makkelijk van Utrecht in de Galgenwaard? Even serieus, waarom is dat?
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:48 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee maar er werd gezegd dat je minder blessures krijgt door gespierder te worden en dat is gewoon klets.
Paniek is ook niet het juiste woord. Ze kunnen echt wel beter, maar om de een of andere reden komt het er niet uit. het is geen wereldteam,maar tegen Dortmund was al velen malen beter dan tegen utrecht. Ook tegen Twente speelden ze beter.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 15:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik ben in het geheel niet in paniek. Kwaliteitsgebrek zag je al lang. We moeten het van de toekomst hebben, en die kan nog alle kanten op. Vind wel nog steeds jammer dat men niet een paar ton meer voor Narsingh over had, dat had al een flink probleem opgelost. Had ik liever gezien dan Moisander eerlijk gezegd.
Alleen jammer dat hij door zijn gefaal van de vorige 2 jaar dat hij door het gros van de supporters geen vertrouwen krijgt...quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 13:51 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Ik zou bijna ook durven zeggen dat Blind de sensatie van het huidige Ajax is. Van mij mogen ze zijn contract verlengen als die zo tot de winterstop doorgaat.
Wat vind jij van het dilemma jeugdspelers met potentie vs meer ervaren spelers 'zonder' potentie? Dus zie je Boerigter en Sana in de basis, of Fischer en Andersen? Zou een boost kunnen geven aan de ontwikkeling van deze twee, maar het reduceert je kansen op de 1e / 2e plaats misschien enigszins.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:01 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Paniek is ook niet het juiste woord. Ze kunnen echt wel beter, maar om de een of andere reden komt het er niet uit. het is geen wereldteam,maar tegen Dortmund was al velen malen beter dan tegen utrecht. Ook tegen Twente speelden ze beter.
het is geen team dat ik als kampioenkandidaat nummer 1 neer zou zetten, maar wel om als team dat mee kan doen. Maar dan moeten ze hun niveau halen, en dat lukt er maar 1 of 2 per wedstrijd.
Mits de spieren in relatie staan tot de uitgeoefende sport. Een bodybuilder die gaat voetballen houdt geen knieën over.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 15:53 schreef 16meter het volgende:
[..]
Ik gaf je de wetenschappelijke publicaties erbij en nog verkondig je dat grotere spierkracht geen preventieve werking heeft op blessures.
Zelfs zonder kennis snapt iedereen dat een ielig brekebeentje eerder geblesseerd raakt dan een sterke, robuuste speler.
De besten moeten spelen. Op ongemotiveerde spelers na als Sulejmani ofzo.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Wat vind jij van het dilemma jeugdspelers met potentie vs meer ervaren spelers 'zonder' potentie? Dus zie je Boerigter en Sana in de basis, of Fischer en Andersen? Zou een boost kunnen geven aan de ontwikkeling van deze twee, maar het reduceert je kansen op de 1e / 2e plaats misschien enigszins.
Wie had je dan achterin neergezet?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 15:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik ben in het geheel niet in paniek. Kwaliteitsgebrek zag je al lang. We moeten het van de toekomst hebben, en die kan nog alle kanten op. Vind wel nog steeds jammer dat men niet een paar ton meer voor Narsingh over had, dat had al een flink probleem opgelost. Had ik liever gezien dan Moisander eerlijk gezegd.
Liever Andersen en Fischer ipv die andere 2. And while youre at it, gooi Bocarra of Sporksklede er maar in ipv die lompe Deen van een Poulsen. Niks te verliezen. Mensen hebben het toch over een tussenjaar? Nou, maak er dan maar goed gebruik van ook. Liever 6e worden met talenten, dan 3e of 4e worden met tweederangs.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:09 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Wat vind jij van het dilemma jeugdspelers met potentie vs meer ervaren spelers 'zonder' potentie? Dus zie je Boerigter en Sana in de basis, of Fischer en Andersen? Zou een boost kunnen geven aan de ontwikkeling van deze twee, maar het reduceert je kansen op de 1e / 2e plaats misschien enigszins.
Maar zelfs als Fischer in potentie getalenteerder kan zijn dan de backs van Madrid, dan nog win je helemaal niks door jeugdigheid en gebrek aan karakter.. Doorslaggevend karakter is iets wat bij de meeste spelers pas rond de 25 komt opzetten.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
De besten moeten spelen. Op ongemotiveerde spelers na als Sulejmani ofzo.
Je moet de jonkies brengen als het kan, niet als het moet.
Van Rhijn, en dan Ligeon op rechtsback. Of koop een jongere cv, en geef Alderweireld meer verantwoordelijkheid.quote:
Een achterhoede met Ligeon, Alderweireld, van Rhijn en Blind? Dat lijkt me, zeker voor de CL, toch echt te licht. Moisander vind ik een prima aankoop.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:30 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Van Rhijn, en dan Ligeon op rechtsback. Of koop een jongere cv, en geef Alderweireld meer verantwoordelijkheid.
Gelukkig zijn we nu niet te licht voor de CL. En natuurlijk is een verdediging met Moisander beter, maar mijn stelling is dat ik liever Narsingh op de (nu extreem falende) vleugels erbij had gehad, dan Moisander in de verdediging. Het beleid is toch om te investeren in de toekomst? Doe dat dan nu echt goed, dam heb je kans dat er over 2 jaar een topteam staat, en niet half half (eigenlijk 80-20).quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:33 schreef M.rak het volgende:
[..]
Een achterhoede met Ligeon, Alderweireld, van Rhijn en Blind? Dat lijkt me, zeker voor de CL, toch echt te licht. Moisander vind ik een prima aankoop.
van Duivenbode en Marc Netto geloven in de jeugd. nu is het maar weer geduld hebbenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:39 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Gelukkig zijn we nu niet te licht voor de CL. En natuurlijk is een verdediging met Moisander beter, maar mijn stelling is dat ik liever Narsingh op de (nu extreem falende) vleugels erbij had gehad, dan Moisander in de verdediging. Het beleid is toch om te investeren in de toekomst? Doe dat dan nu echt goed, dam heb je kans dat er over 2 jaar een topteam staat, en niet half half (eigenlijk 80-20).
De jeugd staat er ook goed voor.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:44 schreef DrommelsDrommels het volgende:
[..]
van Duivenbode en Marc Netto geloven in de jeugd. nu is het maar weer geduld hebben
als ze het goed doen in Ajax 1 wel jaquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:44 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De jeugd staat er ook goed voor.
Een artikel ja zijn er net zoveel die dit tegen spreken. Dat laatste slaat al helemaal nergens op. Anders zou Messi toch ook non stop geblesseerd moeten zijn?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 15:53 schreef 16meter het volgende:
[..]
Ik gaf je de wetenschappelijke publicaties erbij en nog verkondig je dat grotere spierkracht geen preventieve werking heeft op blessures.
Zelfs zonder kennis snapt iedereen dat een ielig brekebeentje eerder geblesseerd raakt dan een sterke, robuuste speler.
Messi is geen brekebeentjequote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Een artikel ja zijn er net zoveel die dit tegen spreken. Dat laatste slaat al helemaal nergens op. Anders zou Messi toch ook non stop geblesseerd moeten zijn?
En wat precies is een "brekebeentje" spierblessures zijn meestal gewoon domme pech net zoals knie blessures.quote:
Dat bedoel ik, Lukoki is meer een "brekebeentje" scharminkeltjequote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:36 schreef DrommelsDrommels het volgende:
[..]
Messi is nog best breed hoor
Kan beiden, spelers groeien ook en dat heeft ook invloed op hun techniek etc.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:38 schreef Afhaalchinees het volgende:
Fysieke kracht kan je altijd op trainen na je 18e daarvoor moet juist techniek enzo getraind worden.
Oke? Laten we gaan vergelijken met Messi.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:39 schreef J2T het volgende:
Lukoki heeft kippenpoten. Messi zijn benen zijn 4 keer zo dik als die van Lukoki.
Waar zie jij mij wat zeggen over zijn blessure? Ik vind gewoon dat de jongen kippenpoten heeft. Thats it.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:40 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Oke? Laten we gaan vergelijken met Messi.
Ik zie dit al vaker dat zijn blessure komt door te weinig beenspieren. Uhh, yeah no. Meniscus heeft NUL te maken met spieren, maar dan letterlijk nul.
klopt . maar Lukoki kan sowieso wat breder worden . handig als de linksback net zo snel als hem isquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:40 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Oke? Laten we gaan vergelijken met Messi.
Ik zie dit al vaker dat zijn blessure komt door te weinig beenspieren. Uhh, yeah no. Meniscus heeft NUL te maken met spieren, maar dan letterlijk nul.
Nee niet op jou gericht maar op iedereen en zijn moeder die ik dat zie verkondigen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:41 schreef J2T het volgende:
[..]
Waar zie jij mij wat zeggen over zijn blessure? Ik vind gewoon dat de jongen kippenpoten heeft. Thats it.
Kan ook aan zijn bouw liggen..quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:41 schreef DrommelsDrommels het volgende:
[..]
klopt . maar Lukoki kan sowieso wat breder worden . handig als de linksback net zo snel als hem is
Inderdaad het is beter worden of breder wordenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:41 schreef DrommelsDrommels het volgende:
[..]
klopt . maar Lukoki kan sowieso wat breder worden . handig als de linksback net zo snel als hem is
Precies als het zo makkelijk was als been spieren trainen dan zou iedereen het doen en er nooit meer blessures zijn.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:40 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Oke? Laten we gaan vergelijken met Messi.
Ik zie dit al vaker dat zijn blessure komt door te weinig beenspieren. Uhh, yeah no. Meniscus heeft NUL te maken met spieren, maar dan letterlijk nul.
Van die momenten dat je spijt hebt dat ik na 2 Havo besloot nooit meer een les Frans te bezoekenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:19 schreef J2T het volgende:
Over Bocarra gesproken, hier een docu van Canal+ over het verleden en heden van hem. Wel een Franse docu though, maar erg leuk om te zien;
http://www.canalplus.fr/c(...)_cmpid=FBSharePlayer
Het wordt uit zijn verband getrokken nu, het is wel zo dat je met meer spierkracht klappen op je kniebanden makkelijker op kan vangenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:45 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Precies als het zo makkelijk was als been spieren trainen dan zou iedereen het doen en er nooit meer blessures zijn.
Een scheur in de meniscus komt gewoon een foute beweging..hij had er geen klap op gehad, dan zou er niks met je meniscus gebeuren ook..quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het wordt uit zijn verband getrokken nu, het is wel zo dat je met meer spierkracht klappen op je kniebanden makkelijker op kan vangen
Het ging niet om hem of zijn blessure maar of er in de jeugdopleiding ook aan krachttraining gedaan moet worden,als je terug leest zie je datquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:56 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Een scheur in de meniscus komt gewoon een foute beweging..hij had er geen klap op gehad, dan zou er niks met je meniscus gebeuren ook..
Ja I know en dat gebeurt nu, lekker laat maar je kunt weinig veranderen aan het verleden.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het ging niet om hem of zijn blessure maar of er in de jeugdopleiding ook aan krachttraining gedaan moet worden,als je terug leest zie je dat
Is natuurlijk pure onzin van het AD. Guy heeft een contract gekregen, denk je altijd over na. Maar hij is er net bij en is bij Ajax om te ontwikkelen, dan ga je nog niet weg.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:36 schreef Pedroso het volgende:
Klopt het dat Fischer (nog) niet wil verlengen ? Las het gisteren in het AD dat Ajax een bod had gedaan maar hij de boot afhoudt. Als dat zo is dan is ie waarschijnlijk gewoon weg eind van dit seizoen met nauwelijks wedstrijden in Ajax1. Zou zonde zijn.
Zou kunnen dat dit onderwerp al ruimschoots besproken is maar heb geen zin om alles terug te lezen.
Hij is nu in Denemarken, en de aanbieding was van afgelopen vrijdag geloof ik, lijkt me wat voorbarig die conclusie in het ADquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 18:36 schreef Pedroso het volgende:
Klopt het dat Fischer (nog) niet wil verlengen ? Las het gisteren in het AD dat Ajax een bod had gedaan maar hij de boot afhoudt. Als dat zo is dan is ie waarschijnlijk gewoon weg eind van dit seizoen met nauwelijks wedstrijden in Ajax1. Zou zonde zijn.
Zou kunnen dat dit onderwerp al ruimschoots besproken is maar heb geen zin om alles terug te lezen.
quote:Ajax staat verkoop De Meersche Helden toe in Arena
De Meersche Helden kan definitief doorgaan. De Milieupolitie legde het fanzine een verkoopverbod op, omdat ze niet in het bezit waren van een vergunning voor openbare verkoop. Het stadsdeel kon echter geen vergunning verlenen, simpelweg omdat een dergelijke vergunning niet bestaat.
Ajax bood uiteindelijk uitkomst door de verkoop van het fanzine in de Arena toe te staan. Dat zullen we met nog meer plezier en inzet doen dan we al deden. Wij willen Ajax en alle betrokken personen hartelijk voor hun steun en hulp bedanken, evenals de supporters die dit weekend door middel van diverse spandoeken voor een prachtige steunbetuiging zorgden. Ook de diverse media die aandacht aan ons hebben besteed willen wij bedanken, zo luidt een verklaring van de makers van het fanzine.
Heb de youtube versie in de OP hier gezet;quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:19 schreef J2T het volgende:
Over Bocarra gesproken, hier een docu van Canal+ over het verleden en heden van hem. Wel een Franse docu though, maar erg leuk om te zien;
http://www.canalplus.fr/c(...)_cmpid=FBSharePlayer
Fischer en Kishna.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:40 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Daarbij zie ik de komende jaren niet veel doorbreken op de vleugels, voor de cv is er meer talent.
Zo is in dat rapport te lezen dat ze bij Barcelona niet voor hun 17e met gewichten mogen trainen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:38 schreef Afhaalchinees het volgende:
Fysieke kracht kan je altijd op trainen na je 18e daarvoor moet juist techniek enzo getraind worden.
Het probleem ligt op het middenveld --> Poulsen en de Jong.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 16:39 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Gelukkig zijn we nu niet te licht voor de CL. En natuurlijk is een verdediging met Moisander beter, maar mijn stelling is dat ik liever Narsingh op de (nu extreem falende) vleugels erbij had gehad, dan Moisander in de verdediging. Het beleid is toch om te investeren in de toekomst? Doe dat dan nu echt goed, dam heb je kans dat er over 2 jaar een topteam staat, en niet half half (eigenlijk 80-20).
quote:Ier Hawkins op proef bij Ajax
Ajax heeft deze week de Ier Ronnie Hawkins op proef. Hij deed vanmorgen ook mee met het oefenduel van Ajax tegen AS Trencin op de Toekomst. In de eerste helft speelde de 18-jarige Ier als linksback. Na rust kwam hij op het middenveld in actie. Hawkins kwam de laatste jaren uit in de jeugdopleiding van Tottenham Hotspur. Afgelopen zomer werd zijn contract niet verlengd, hij is sindsdien op zoek naar een nieuwe club.
quote:Ajax en Trencin willen samenwerken
Ajax en het Slowaakse AS Trencin willen gaan samenwerken. "Het idee is dat we een samenwerking met de club van Tscheu La Ling aangaan", aldus Johan Cruijff.
Met Tscheu La Ling, eigenaar van Trencin, was Cruijff woensdagmorgen toeschouwer bij een oefenduel tussen Jong Ajax en de Slowaakse club op jeugdcomplex De Toekomst.
"Ik wist niet dat Johan Cruijff er ook zou zijn. Ik had een bespreking met de directie van Ajax. We hebben koffie en gevulde koeken gehad en we gaan kijken of we iets voor elkaar kunnen betekenen", zei Ling.
Cruijff schoof Ling vorig jaar naar voren als algemeen directeur van Ajax. Dat werd tegengehouden door de toenmalige Raad van Commissarissen.
quote:Johan Cruijff: "Verschil met Real overbrugbaar"
Johan Cruijff zegt dat het verschil in de toekomst tussen Ajax en de Europese top overbrugbaar is. "Natuurlijk is dat het. Maar je praat wel over één van de twee beste teams van Europa."
Cruijff was dinsdag op sportcomplex "De Toekomst" om de praten met het technisch hart van Ajax. "Het gaat uitstekend met de club, we gaan stapje voor stapje vooruit", zei Cruijff na de meeting.
Cruijff was duidelijk in zijn analyse over het Champions League-duel van Ajax tegen Real Madrid. Doelstelling van de Amsterdammers is om als club weer bij de besten van Europa te horen: "We hebben in het duel tegen Real te veel fouten gemaakt. Bedenk wel dat het één van de twee grootste ploegen van de wereld is. Maar aan het eind van de rit is het elf tegen elf op het veld. Wij moeten zorgen dat we goeie spelers hebben."
De jeugdopleiding is volgens het clubicoon op de goede weg: "Er is een nieuw proces aan gang. Op bepaalde onderdelen loopt het goed, op andere onderdelen niet." Als voorbeeld van dat laatste noemt Cruijff de financiële situatie: "Er is veel verkocht, er staat een half nieuw elftal. Dan mag je niet verwachten dat je in één dag klaar bent."
Tscheu la Ling
Opmerkelijk was dat Ajax vandaag tegen Trencin speelde; de club van Tscheu La Ling. Ling werd enige tijd geleden door Cruijff vooruitgeschoven als algemeen directeur. Dat plan strandde; Ling en voormalig voorzitter van de Raad van Commissarissen Steven ten Have kregen ruzie, tot aan de rechtbank toe.
"Het idee is dat we gaan samenwerken met Trencin, de club van Ling", aldus Cruijff. Ling beaamt dat: "Ik heb met de directie van Ajax gesproken. We hebben koffie en gevulde koeken gehad en we gaan kijken of we iets voor elkaar kunnen betekenen."
Ling wilde niet al te veel meer kwijt over het verleden: "Er zit nu een nieuwe club mensen. Het is nu anders dan toen."
Prima, zo moet het ook. Grootste probleem de laatste 10 jaar is dat we in de jeugd fysiek prima meekunnen maar er qua technisch vermogen er flink op achteruit zijn gegaan.quote:[..]
Zo is in dat rapport te lezen dat ze bij Barcelona niet voor hun 17e met gewichten mogen trainen.
Onzin. Elke sportfysiotherapeut zal mensen met meniscusproblemen aanraden om spierversterkende oefeningen te doen. Om de eenvoudige reden dat de klappen op je meniscus wel degelijk opgevangen worden door beenspieren. Vooral de spieren aan de voorzijde van je bovenbenen zijn daarin belangrijk.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:56 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Een scheur in de meniscus komt gewoon een foute beweging..hij had er geen klap op gehad, dan zou er niks met je meniscus gebeuren ook..
Ja ik weet het, zelf ook meniscus gescheurd laatst. Maar dat is om het te 'maken', voorkomen lukt daardoor niet.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 20:30 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Onzin. Elke sportfysiotherapeut zal mensen met meniscusproblemen aanraden om spierversterkende oefeningen te doen. Om de eenvoudige reden dat de klappen op je meniscus wel degelijk opgevangen worden door beenspieren. Vooral de spieren aan de voorzijde van je bovenbenen zijn daarin belangrijk.
Absoluut wel. De meniscus kan om verschillende redenen kapot gaan of verzwakken. Vaak is niet alleen de acute beweging het probleem, maar het feit dat de meniscus al verzwakt is. De meniscus is namelijk vooral een schokdemper, door je bovenbenen goed te trainen vangen deze ook een deel van de klappen op, waardoor de meniscus minder te verduren krijgt.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 20:35 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Ja ik weet het, zelf ook meniscus gescheurd laatst. Maar dat is om het te 'maken', voorkomen lukt daardoor niet.
Alright de chirurg zei dat het bij mij niks uitmaakte, maar ik had wel een aparte scheur erinquote:
Ik heb ze bij mij aan gort geholpen door van mijn mountainbike te flikkeren. Later nog een keer gescheurd met voetbal.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 20:40 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Alright de chirurg zei dat het bij mij niks uitmaakte, maar ik had wel een aparte scheur erin
Eens. Poulsen en De Jong op een middenveld, daarmee kun je niet het Ajax spel spelen wat je wil... Toch ga ik weer in herhaling als ik zeg dat dit vanzelf eruit gefilterd wordt en we gewoon jarenlang geduld moeten hebben zodat de Ebecilio's enz. van Ajax niet meer in het eerste hoeven te spelen, want er zijn dan betere.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:10 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Heb de youtube versie in de OP hier gezet;
Ilan Boccara #1: Beest op het middenveld
[..]
Fischer en Kishna.
[..]
Zo is in dat rapport te lezen dat ze bij Barcelona niet voor hun 17e met gewichten mogen trainen.
[..]
Het probleem ligt op het middenveld --> Poulsen en de Jong.
twitter:ajaxmuseumNL twitterde op dinsdag 09-10-2012 om 23:03:44Serero niet op tijd fit voor Africa Cup half januari. #AJAX reageer retweet
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:12 schreef Tarado het volgende:
twitter:ajaxmuseumNL twitterde op dinsdag 09-10-2012 om 23:03:44Serero niet op tijd fit voor Africa Cup half januari. #AJAX reageer retweet
Beter, lekker op Ajax richten. Wel jammer voor die jongen en ons natuurlijk.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:12 schreef Tarado het volgende:
twitter:ajaxmuseumNL twitterde op dinsdag 09-10-2012 om 23:03:44Serero niet op tijd fit voor Africa Cup half januari. #AJAX reageer retweet
quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:38 schreef Afhaalchinees het volgende:
Fysieke kracht kan je altijd op trainen na je 18e daarvoor moet juist techniek enzo getraind worden.
In balbezit is fysieke kracht meer stabiliteit/balans dan rauwe spierkracht.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:51 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Make that Bony wise.
Wat jammer nouquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 23:12 schreef Tarado het volgende:
twitter:ajaxmuseumNL twitterde op dinsdag 09-10-2012 om 23:03:44Serero niet op tijd fit voor Africa Cup half januari. #AJAX reageer retweet
Hij kan aardig voetballen maar is wel erg lichtquote:Op woensdag 10 oktober 2012 08:45 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Zo'n plaatje maakt het niet minder waar.
Mja. Dat is helaas het gebrek bij de meeste in Ajax 1. Serero is een leuke speler voor Utrecht.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 08:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij kan aardig voetballen maar is wel erg licht
Ik vond Theo eigenlijk wel tegenvallen, daar had ik echt meer van verwacht, heeft een goeie pass en trap maar de leiderskwaliteiten die hem toegedicht werden heb ik niet kunnen ontdekken, bleek uiteindelijk een boertje met heimwee.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:09 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Mja. Dat is helaas het gebrek bij de meeste in Ajax 1. Serero is een leuke speler voor Utrecht.
Ik pleitte in de zomerstop al voor een behoud van Theo Janssen. Wellicht niet als CVM maar hij had toch niet misstaan op dat middenveld van ons.
Leuk dat je daarover al kunt oordelenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:09 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Mja. Dat is helaas het gebrek bij de meeste in Ajax 1. Serero is een leuke speler voor Utrecht.
Zegt al genoeg dat hij zo weinig speelt.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Leuk dat je daarover al kunt oordelen
[ afbeelding ]
Mwah. Vond hem vorig jaar toch aardig sterk toen hij meer naar voren stond.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vond Theo eigenlijk wel tegenvallen, daar had ik echt meer van verwacht, heeft een goeie pass en trap maar de leiderskwaliteiten die hem toegedicht werden heb ik niet kunnen ontdekken, bleek uiteindelijk een boertje met heimwee.
quote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:53 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Zegt al genoeg dat hij zo weinig speelt.
quote:Op 22 mei 2011 heeft Serero het aangeboden contract ondertekend. Het gaat om een contract voor 2 jaar met optie tot nog 2 jaar. Hij zal gaan spelen onder het rugnummer 25.[4] Op 7 augustus 2011 debuteerde Serero officieel voor Ajax. Hij kwam als invaller in het veld in de wedstrijd tegen De Graafschap. In zijn eerste seizoen speelde Serero maar zes wedstrijden, mede door een blessure.
Ik vind van nietquote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:54 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Mwah. Vond hem vorig jaar toch aardig sterk toen hij meer naar voren stond.
Weet zeker dat hij meer toevoegt dan Siem de Jong op die positie. Eriksen zal ik maar niet over beginnen.
quote:
Goed om te zien dat de meeste spelers gewoon leuk en correct reageren.quote:
Qua positie wordt het keuzes maken voor de Boer: Poulsen, Sporkslede, Boccara of Enoh.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 10:25 schreef Ajacied422 het volgende:
Enoh weer fit, wat betekent dit voor sporkslede?
Moeilijk te oordelen maar op mij maakte die Boccara de beste indruk, maar van hem en Sporkslede nog te weinig gezien, Poulsen is gewoon een extra slot op de deur maar opbouwend slecht, Enoh eigenlijk hetzelfde.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 10:32 schreef tammepiet het volgende:
[..]
Qua positie wordt het keuzes maken voor de Boer: Poulsen, Sporkslede, Boccara of Enoh.
Zegt hij nou tegen Klaassen 'jij bent de keeper van Ajax'quote:
dankquote:Op woensdag 10 oktober 2012 09:40 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Leuk dat je daarover al kunt oordelen
[ afbeelding ]
Lol idd hahahahquote:Op woensdag 10 oktober 2012 10:50 schreef FredVleespet het volgende:
[..]
Zegt hij nou tegen Klaassen 'jij bent de keeper van Ajax'?
Wat bedoel je met te licht? Serero pakt meer ballen af dan iedereen die we nu hebbenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 08:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij kan aardig voetballen maar is wel erg licht
Hij verloor ze ook vaak, maar met hem draaide het middenveld wel. En dan kan je best met Poulsen spelen. De Jong is gewoon de doodsteek daar.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 13:41 schreef gniffie het volgende:
[..]
Wat bedoel je met te licht? Serero pakt meer ballen af dan iedereen die we nu hebben
Zoals vd grijp zei, de Jong is alleen goed in de spits of heel dicht bij de spitsquote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:44 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Hij verloor ze ook vaak, maar met hem draaide het middenveld wel. En dan kan je best met Poulsen spelen. De Jong is gewoon de doodsteek daar.
He Tyronquote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:45 schreef Tyron het volgende:
[..]
Zoals vd grijp zei, de Jong is alleen goed in de spits of heel dicht bij de spits
Dan moet je een spits hebben die de bal vast kan houden en dan afleggen op De Jong, ging prima met Pantelic toen. Met onze lichtgewichten op de vleugels heb ik liever De Jong in de spits en Babel op links. Maar wie onze middenvelders dan moeten zijn?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:45 schreef Tyron het volgende:
[..]
Zoals vd grijp zei, de Jong is alleen goed in de spits of heel dicht bij de spits
Eriksen - Poulsen - Serero zou een goed middenveld geweest zijn en dan idd de Jong in de spits en Babel op links.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:48 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Dan moet je een spits hebben die de bal vast kan houden en dan afleggen op De Jong, ging prima met Pantelic toen. Met onze lichtgewichten op de vleugels heb ik liever De Jong in de spits en Babel op links. Maar wie onze middenvelders dan moeten zijn?
Iniesta - Xavi - Iniesta
Moet voetballen bij Denemarken volgens mijquote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:47 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
He Tyron
Hoe is het met Eriksen vandaag?
Hij verliest zo veel ballen en koste ons 2 punten in Heerenveen. Leuk die goaltjes maar dat zegt natuurlijk helemaal niets.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:44 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Hij verloor ze ook vaak, maar met hem draaide het middenveld wel. En dan kan je best met Poulsen spelen. De Jong is gewoon de doodsteek daar.
True, het kon beter. Maar je hebt wel een middenveld dat kan voetballen. Daar zie ik nu echt niks meer van terug.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:50 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Hij verliest zo veel ballen en koste ons 2 punten in Heerenveen. Leuk die goaltjes maar dat zegt natuurlijk helemaal niets.
Vooruit voetballen kan hij zeker maar als je met hem en Eriksen gaat spelen is het voor Poulsen al helemaal niet meer te belopen.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:56 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
True, het kon beter. Maar je hebt wel een middenveld dat kan voetballen. Daar zie ik nu echt niks meer van terug.
Mja, maakt nu ook niks meer uit. Ik hoop alleen dat de ogen van Frank opengaan.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:59 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Vooruit voetballen kan hij zeker maar als je met hem en Eriksen gaat spelen is het voor Poulsen al helemaal niet meer te belopen.
Nog steeds vertrouwen in Poulsen? Die laat iedere pot zien het totaal niet aan te kunnenquote:Op woensdag 10 oktober 2012 14:49 schreef Tyron het volgende:
[..]
Eriksen - Poulsen - Serero zou een goed middenveld geweest zijn en dan idd de Jong in de spits en Babel op links.
Sporkslede liet ook niet veel goeds zien, misschien Boccara die is wel lekker felquote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:03 schreef gniffie het volgende:
[..]
Nog steeds vertrouwen in Poulsen? Die laat iedere pot zien het totaal niet aan te kunnen
Sja Sporkslede en Boccara hebben mij ook nog niet echt overtuigd. Laat staan wat Lasse op die plek heeft laten zienquote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:02 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Mja, maakt nu ook niks meer uit. Ik hoop alleen dat de ogen van Frank opengaan.
Lasse...:') Anitaquote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:05 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Sja Sporkslede en Boccara hebben mij ook nog niet echt overtuigd. Laat staan wat Lasse op die plek heeft laten zien
Do Jong, Vermeer, Boerrigter, enz. zijn er ook nog niet klaar voorquote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:12 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Heeft talent maar is er nog niet klaar voor.
Vermeer moet je er alleen inzetten in top wedstrijden.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:14 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Do Jong, Vermeer, Boerrigter, enz. zijn er ook nog niet klaar voor
fixedquote:Op woensdag 10 oktober 2012 15:36 schreef Class het volgende:
Babel . De Jong . Lukoki
Eriksen ................. Serero
Wel verschrikkelijk veel snelheidmaar of dit echt effectief is tegen de gemiddelde tegenstander in de eredivisie.. in de omschakeling ja
Zou Enoh graag zien spelen, is beter gaan voetballen onder Frankie.quote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:01 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Jongens we hebben Enoh toch nog
Jazeker, maar Boerrigter verschrikkelijk en de Jong is wel een goeie spits en is aanvoerder, vandaar.quote:
Daar zit wel wat in, er wordt om spelers gesmeekt waarvan we nog niet weten of ze een versterking zijn, laat Frank dat maar beslissen, maar ik zou toch Fischer wel in Ajax1 willen zien, al is het maar om te kijken waar die staat qua niveauquote:Op woensdag 10 oktober 2012 16:08 schreef 16meter het volgende:
Gewoon steeds weer een talent dat nog niks heeft laten zien extreem ophemelen en dan na 1 of 2 wedstrijden afschrijven.
Next in line: Boccara.
Boccara![]()
![]()
Dat is wel een geval van jammer jaquote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:30 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Schõne mag heel snel oprotten van mij
2 vleugelss op links?quote:Op woensdag 10 oktober 2012 17:06 schreef J2T het volgende:
Ik vind Siem echt een veel betere spits dan Babel. Babel zou ik liever op de flanken willen zien, samen met DerkieDerk.
En nog steeds. Godverdomme wat een baas.quote:
Daarna knalde hij nog even doodleuk een vrije trap van 30 meter binnenquote:Op donderdag 11 oktober 2012 10:05 schreef baasvandemaffia het volgende:
[..]
En nog steeds. Godverdomme wat een baas.
twitter:AT5 twitterde op donderdag 11-10-2012 om 10:26:26Fred Grim gaat weg bij Ajax. Hij wordt hoofdtrainer bij Almere City FC http://t.co/DedhuuMK reageer retweet
bij elke andere speler zou je denken dat het puur geluk is om met zo'n trap met de bal van je voet te makenquote:
Dus er is hoop voor Eriksenquote:Op donderdag 11 oktober 2012 11:20 schreef Burrito het volgende:
Ibrahimovic speelde helemaal niet zo goed bij Ajax, op een paar wedstrijden na waarna hij vrijwel meteen weggging
Geweldige speler. Heel veel landstitels gewonnen uiteraard, maar het ontbreekt hem nog aan een grote prijs helaas. Nog geen Champions League op z'n naam en met Zweden natuurlijk ook geen kans op een EK of WK.quote:
"druk"quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:19 schreef Tyron het volgende:
Eriksen ruim de meeste meters gemaakt van CL![]()
Bijna altijd aanspeelaar en zet altijd druk
Dat gaat tyron nu ook doenquote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
"druk".
Tot je hem aankijkt, dat gaat ie jankend in de hoek zitten.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
"druk".
Tot je hem aankijkt, dat gaat ie jankend in de hoek zitten.
Druk is niet op een wandeltempo naar de tegenstander.Dat is er bovenop zodat de bal telkens in paniek lang gegeven wordt of terug op de keeper gespeeld wordt. Dat doet Ajax dit jaar niet meer hoorquote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:19 schreef Tyron het volgende:
Eriksen ruim de meeste meters gemaakt van CL![]()
Bijna altijd aanspeelaar en zet altijd druk
Hij is zoooo trouw aan Ajaxquote:Ajax-middenvelder Christian Eriksen is mogelijk bezig aan zijn laatste seizoen in Amsterdam. De Deen (20) staat naar verluidt in de belangstelling van het Engelse Liverpool en sluit een overgang in de zomer van 2013 niet uit.
"Het is fijn wanneer grote clubs interesse tonen", vertelt Eriksen aan Tipsbladet. "Voor mij is het speciaal, maar op dit moment denk ik niet aan een transfer. Het is van belang hoe dit seizoen zich gaat ontwikkelen."
De Ajacied heeft ondanks zijn leeftijd al de nodige ervaring opgedaan. Eriksen won diverse prijzen met Ajax, waaronder twee landstitels. Zijn 26 interlands voor Denemarken verdeelde hij onder meer onder het WK 2010 en het EK 2012.
Eriksen heeft bij Ajax nog een contract tot medio 2014.
Ja loopt matige spelers als Messi en Ronaldo er finaal uit.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:19 schreef Tyron het volgende:
Eriksen ruim de meeste meters gemaakt van CL![]()
Bijna altijd aanspeelaar en zet altijd druk
wat moet die in godsnaam bij liverpoolquote:Op donderdag 11 oktober 2012 17:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hij is zoooo trouw aan Ajax.
Ja, daar gaat ie het wel redden, met zijn fysieke kracht.
quote:Op donderdag 11 oktober 2012 17:20 schreef Adames het volgende:
[..]
wat moet die in godsnaam bij liverpool
Sorry HeatWave maar ik heb jou nog nooit wat verstandigs over voetbal horen zeggen, dus ik neem je niet serieus. Vind je verder wel een aardige kerel.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 15:24 schreef HeatWave het volgende:
[..]
"druk".
Tot je hem aankijkt, dat gaat ie jankend in de hoek zitten.
Eriksen zet altijd volop druk man.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 16:37 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Druk is niet op een wandeltempo naar de tegenstander.Dat is er bovenop zodat de bal telkens in paniek lang gegeven wordt of terug op de keeper gespeeld wordt. Dat doet Ajax dit jaar niet meer hoor
Je bent sarcastisch neem ik aan? Waar zegt hij dat hij gaat vertrekken dan?quote:Op donderdag 11 oktober 2012 17:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Hij is zoooo trouw aan Ajax.
Ja, daar gaat ie het wel redden, met zijn fysieke kracht.
Betekent deels dat Poulsen zijn werk niet goed doet, Eriksen hoort eigenlijk een beetje bij de spits te blijven en aanvallend op het middenveld, niet helemaal naar de verdediging.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:28 schreef Marsenal het volgende:
Ik durf moeilijk te zeggen of dat nou positief is of niet, al dat geloop van die jongen.
Ach ja, hij zet tenminste druk. Iets wat de Jong en vooral Poulsen niet snappen of niet kunnen. Of het gewoon niet doen.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:28 schreef Marsenal het volgende:
Ik durf moeilijk te zeggen of dat nou positief is of niet, al dat geloop van die jongen.
Denk dat we meer aan Enoh zouden hebben dan aan Poulsen, Enoh kan misschien niet voetballen maar knapt wel al het vuile werk op.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:30 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ach ja, hij zet tenminste druk. Iets wat de Jong en vooral Poulsen niet snappen of niet kunnen. Of het gewoon niet doen.
Absoluut eens, zie Enoh graag terugkomen. Maar Poulsen heeft wel een wat scherpere pass, en die is in grote wedstrijden wel handig. Maar goed, dat was de oude Poulsen, heb t m bij ajax nog amper zien doen... Ja, bij z'n debuut, geloof ik. Meer niet.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:31 schreef Tyron het volgende:
[..]
Denk dat we meer aan Enoh zouden hebben dan aan Poulsen, Enoh kan misschien niet voetballen maar knapt wel al het vuile werk op.
Nou moet ik eerlijk zeggen dat Enoh voor zijn blessure toch vooruitgang toonde met zijn passing.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 20:31 schreef Tyron het volgende:
[..]
Denk dat we meer aan Enoh zouden hebben dan aan Poulsen, Enoh kan misschien niet voetballen maar knapt wel al het vuile werk op.
Ja Frank heeft hem voetballend beter gemaakt.quote:Op donderdag 11 oktober 2012 22:07 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Nou moet ik eerlijk zeggen dat Enoh voor zijn blessure toch vooruitgang toonde met zijn passing.
quote:'Nouri behoort tot buitencategorie'
De spelverdeler van Ajax B1, Abdelhak Nouri, wordt bij Ajax als een zeer groot talent bestempeld. Hij heeft volgens Henk Spaan door Frank de Boer al de titel 'buitencategorie' gekregen.
Zijn broer Ronald geeft hem de status 'Triple A', verwijzend naar de gerenommeerde rentestatus voor economieën. 'Volgend jaar moet Marc Overmars deze Appie (Nouri) een contract aanbieden. Moge zijn spreekwoordelijke zuinigheid hem voor één keer in de steek laten', schrijft Spaan donderdag in zijn column in Het Parool.
Nouri scoorde dit seizoen al vier keer en is daarmee topscorer van Ajax B1.
Ik geef hem tot april, dan is dat ook weer voorbijquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 07:22 schreef Ajacied422 het volgende:
Een van de kwakzalvers uit de oude RvC heeft een nieuwe job in het voetbal.
Peter weet.twitter:PeterRdeV twitterde op woensdag 10-10-2012 om 10:24:15Eyong Enoh is weer fit... Top! In mijn ogen is hij de ontbrekende schakel in het te lichtvoetige #Ajax. reageer retweet
er helemaal niets vanquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:46 schreef tammepiet het volgende:
Peter weet.twitter:PeterRdeV twitterde op woensdag 10-10-2012 om 10:24:15Eyong Enoh is weer fit... Top! In mijn ogen is hij de ontbrekende schakel in het te lichtvoetige #Ajax. reageer retweet
Het gaat erom wat j0rdiiii zegt, opbouwend een drama die Enohquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:47 schreef HeatWave het volgende:
Sja, kan je lacherig over doen omdat ie niet zo "goed" kan voetballen als Eriksen, maar hij zorgt wel dat er meer ruimte voor hem is, dan hoeft stickboy de fysieke duels niet aan te gaan.
ja, dus? Daar hebben we wonderboy toch voor? Enoh zorgt dat we de bal HEBBEN (itt eriksen die hem altijd kwijtraakt) en dan mag Eriksen zijn magie laten zien...quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het gaat erom wat j0rdiiii zegt, opbouwend een drama die Enoh
Dat is de opbouw niet.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:50 schreef HeatWave het volgende:
[..]
ja, dus? Daar hebben we wonderboy toch voor? Enoh zorgt dat we de bal HEBBEN (itt eriksen die hem altijd kwijtraakt) en dan mag Eriksen zijn magie laten zien...
Dat heb ik ookquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:58 schreef ValHallen het volgende:
Als Enoh speelt kijk ik veel zenuwachtiger naar de wedstrijd. Hij is sowieso niet de oplossing.
Ben ik opzich wel met je eens hoor, maar als Frank hem iets simpeler laat spelen zou het evt nog wel moeten kunnen.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 11:02 schreef j0rdiiii het volgende:
Enoh gaat 20 keer opendraaien naar de andere kant en geeft dan uiteindelijk een pass die iedereen had kunnen geven.
Hij heeft het inzicht en voetballende vermogen voor die positie niet.
Enoh met z'n Afrikaanse 2-benen er in tacklequote:Op vrijdag 12 oktober 2012 12:05 schreef kurk_droog het volgende:
Zet Enoh er maar in, dan krijgt de tegenstander toch angst van tenminste 1 speler.
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 12:13 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Enoh met z'n Afrikaanse 2-benen er in tackle
Jaja, vandaar dat een Ibrahimovic overal aan de lopende band kan scoren.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 12:13 schreef wieisboos het volgende:
Cruijff over minder presteren Eriksen: 'Dat ligt niet aan ervaring, maar aan kwaliteit om hem heen.'
Kloptquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 12:13 schreef wieisboos het volgende:
Cruijff over minder presteren Eriksen: 'Dat ligt niet aan ervaring, maar aan kwaliteit om hem heen.'
Wat een rare vergelijking maar ja je hebt gelijk, als Ibrahimovic bij een middenmoter in Frankrijk had gespeeld had hij een stuk minder gescoord.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 12:43 schreef Sickert het volgende:
[..]
Jaja, vandaar dat een Ibrahimovic overal aan de lopende band kan scoren.
Kwaliteit bij PSG![]()
Laat Chrisje maar eens een vent worden op het veld!
Want Ibrahimovic was wel op zijn 20ste de leider van het team? Ik kan mij kritieken in zijn begintijd bij Ajax herinneren daar is het gezeik op Eriksen nog mals bij.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 12:53 schreef Sickert het volgende:
Ik bedoel er mee te zeggen dat een echt talent een elftal draagt en het niet zoveel moet uitmaken wie er om hem heen staan.
Eriksen moet nu eens als het grote talent laten zien dat hij Ajax kan dragen op het middenveld. Ik wil goede passes zien ipv halfzachte slappe nichten balletjes!
quote:'Team rond Eriksen niet sterk genoeg'
Johan Cruijff gaat in het programma 'Dit is mijn club' van AT5 in op de moeizame periode van Christian Eriksen. Volgens Cruijff komt de terugval van Eriksen door het team om de Deen heen.
'Toen ik 20 was, was ik een van de jonkies binnen de selectie. Dat is nu niet het geval. Het team dat Ajax nu heeft is nog niet sterk genoeg om een talent als Eriksen volledig te ondersteunen. Dan hebben we het over ervaring en kwaliteit', zegt Cruijff. 'Ik had de hulp van veel mensen die ouder waren dan mij.'
Inderdaad. Zlatan was vierde keus achter Arveladze, Machlas en Mido en mocht naar Wolverhampton vertrekken.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 12:56 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Want Ibrahimovic was wel op zijn 20ste de leider van het team? Ik kan mij kritieken in zijn begintijd bij Ajax herinneren daar is het gezeik op Eriksen nog mals bij.
dat doet hij ook nietquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 13:23 schreef Artillerieschaap het volgende:
[..]
Inderdaad. Zlatan was vierde keus achter Arveladze, Machlas en Mido en mocht naar Wolverhampton vertrekken.
Eriksen wordt teveel in bescherming genomen. Hij is al drie seizoenen basisspeler met wedstrijden in Champions League en WK achter zijn naam, dan mag je je niet meer achter je leeftijd verstoppen...
Op zich leuk, maar ja, welke spelers zouden dat moeten zijn dan?quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 13:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
Blij dat de meester er zelf wat over zegt
Die spelers zijn er niet, ok Babelquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 13:30 schreef Monolith het volgende:
[..]
Op zich leuk, maar ja, welke spelers zouden dat moeten zijn dan?
Zijn spelers als Babel, Poulsen, Schöne, Moisander enz daar geschikt voor?
Van een veel hoger niveau gaat Ajax ze op die leeftijd echt niet meer krijgen.
Nee, dat zegt Cruijff ook, maar mijn stelling is dat je ze überhaupt niet gaat krijgen.quote:
De enige manier om het niveau omhoog te krijgen is betere spelers afleveren door de jeugdopleiding, het zal nog even duren maar dat kan wel.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:16 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee, dat zegt Cruijff ook, maar mijn stelling is dat je ze überhaupt niet gaat krijgen.
Een type van Bommel is nog een uitzondering wat betreft ervaren spelers die nog niet volkomen uitgerangeerd terugkeren naar de Eredivisie. Ik zie het een Sneijder of v/d Vaart niet direct doen.
Dan praat je enkel over kwaliteit, maar nog niet over ervaring. Cruijff geeft aan dat hij op z'n 20e een jonkie was en omringt door spelers met ervaring en kwaliteit.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
De enige manier om het niveau omhoog te krijgen is betere spelers afleveren door de jeugdopleiding, het zal nog even duren maar dat kan wel.
niet snappen dat Poulsen als 3e CV er staat om de backs omhoog te zetten en dan 3-4-3 spelen zoals Barcaquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:55 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Dat is de opbouw niet.
De mensen achterin hebben de bal en die moeten door het midden kunnen opbouwen, niet via de backs. Janssen en Enoh kunnen dat niet en Poulsen speelt gewoon als 3e CV dus daar heb je ook niks aan.
Anita vulde dat perfect in, daarom ging Ajax ineens zo goed voetballen.
Dat werkt niet echt lekker hé vooralsnog. Zeker tegen 'grotere' clubs valt hij hard door de mand.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:43 schreef Syntix het volgende:
[..]
niet snappen dat Poulsen als 3e CV er staat om de backs omhoog te zetten en dan 3-4-3 spelen zoals Barca
Ik denk dat we wel kunnen concluderen dat de CVM uit onze eigen jeugd moet komen en 1 van de belangrijkste, zo niet de belangrijkste, positie is binnen het Ajax-spel dat we voor ogen hebben. Het vooruit druk kunnen zetten, goed kunnen passen EN ook nog eens een loopvermogen+meedogenloosheid hebben waar eigen opgeleiden Ajacieden niet om bekend staan.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:17 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Dat werkt niet echt lekker hé vooralsnog. Zeker tegen 'grotere' clubs valt hij hard door de mand.
Niet snappen dat die backs bij Barca dieper staan dan de spits en bij Ajax rond de halfspelers.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:43 schreef Syntix het volgende:
[..]
niet snappen dat Poulsen als 3e CV er staat om de backs omhoog te zetten en dan 3-4-3 spelen zoals Barca
Binnekort weer bij Ajax?quote:'Ajax hoeft niet te wanhopen'
HAMBURG - Hoewel Rafael van der Vaart deze zomer voor drie jaar tekende bij Hamburger SV, sluit de 29-jarige Heemskerker een terugkeer naar de eredivisie niet uit.
© ANP
Door Edwin Struis
“Plannen is vrij lastig, maar ik wil wel zo lang mogelijk doorgaan met voetballen. Dat zou ook in de eredivisie kunnen", zegt de honderdvoudig international in het nieuwe magazine van NUsport.
Na bijna vijftien seizoenen actief te zijn op het hoogste niveau, zit de sleet er nog niet op, ook niet op het mentale vlak.
“Ik ben nog lang niet uitgekeken op het voetbal, het heeft me zoveel gegeven en gebracht. Ik heb er ook geen enkele moeite mee om een niveau lager te voetballen. Sommige spelers zitten daarmee, ik niet. Ik heb er nog zoveel plezier in."
"Voor mijn part speel ik rond m’n veertigste in de derde liga, maakt mij het uit. Misschien overdrijf ik het een beetje, maar ik wil er maar mee zeggen dat Ajax niet hoeft te wanhopen. Als ik terugkeer in Nederland is er voor mij maar één club waarvoor ik wil voetballen. Dat weet iedereen.”
Heb je Ajax-Real Madrid nog gezien?
“Niet live. Ze komen niet echt dichterbij, hè? Maar ja, we hebben het wel over Real, één van de beste clubteams op aarde. Dat is andere koek dan Hongarije of Roemenië. Zelfs als ze als team een slechte dag hebben en jij een superdag, dan geven de persoonlijke kwaliteiten van een paar spelers nog de doorslag. Real is een superteam, en ik kan het weten.”
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |