PS3 Gamertags (Tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:dedafmonteur (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
Jonnsie89 (Jonnsie)
tonymacerony (Johnbon)
Luukiee09 (Luukiee09)
DutchStoner (Tobi-wan)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
IwanovichIzBack ( BDIL)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)
fetsss (fetss)
Smookz (jepperdeprep)
Cha0s_Jr (WezepAFCA)
BesottedOrb (BesottedOrb)
quote:kkbal (wieisboos)
OmniRocket_nl (OmniRocket)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (Over_hedge)
bnoankaas (laucas)
Nickskeh (Nickskuh)
psvunited (zerokil)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Fuszy2806 (Fuszy)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
MaartenFM (MaartenFM)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
Sjineez (Rijst)
Mr_Don123 (RavioliPunch)
KrAlex-03 (KrAlex)
TheFast0ne (TheFastOne)
marciezimo (marcie216)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
Mr_Lars1982 (PrideoftheSouth)
Maikdeboer (Der_rudi)
Pvt_Wollie (tostitomaatkaas)
LinQ-NL (LinQ)
Rojiblancos (Timez)
Zo'n record heb ik ook hoor, niks mis mee. Alleen minder gespeeld.quote:Op zondag 7 oktober 2012 23:54 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Waarom zou je dat doen? Ik ga liever uit het raam kijken dan tegen de computer spelen....
Rijst is gewoon slecht![]()
[ afbeelding ]
als je een budget PL team wil op FUT, dan is El Ahmadi best een goede keusquote:Op zondag 7 oktober 2012 23:57 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Aston Villa is wel echt slecht maar wat wil je met aankopen zoals Vlaar en El Ahmadi
Vlaar en el Ahmadi zijn anders wel steeds een van de beste op het veld.quote:Op zondag 7 oktober 2012 23:57 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Aston Villa is wel echt slecht maar wat wil je met aankopen zoals Vlaar en El Ahmadi
Mwa, ik wil toch altijd wel 3 a 4x meer winnen dan verliezen. Anders ben je de helft van de tijd aan het verliezen en daar ben ik te fanatiek voorquote:Op zondag 7 oktober 2012 23:56 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
Zo'n record heb ik ook hoor, niks mis mee. Alleen minder gespeeld.
Nou echt fantastisch inderdaad. Zulke spelers gaan je nooit aan de subtop helpen in de BPLquote:Op zondag 7 oktober 2012 23:58 schreef Greenpeas het volgende:
[..]
Vlaar en el Ahmadi zijn anders wel steeds een van de beste op het veld.
zoiets had ik wel in FIFA 12, maar ja single matches hequote:Op zondag 7 oktober 2012 23:59 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Mwa, ik wil toch altijd wel 3 a 4x meer winnen dan verliezen. Anders ben je de helft van de tijd aan het verliezen en daar ben ik te fanatiek voor
Wat bedoel je daarmee? Ik heb echt nooit single matches gedaan. Er moet wel wat op het spel zijn, anders heb ik niets om op te scheldenquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:00 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
zoiets had ik wel in FIFA 12, maar ja single matches he
dat ik 4x meer won dan verloor door single matches, anders zou ik dat nooit hebben gehaald. Nu blijkt tenminste echt hoe slecht ik benquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:02 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Wat bedoel je daarmee? Ik heb echt nooit single matches gedaan. Er moet wel wat op het spel zijn, anders heb ik niets om op te schelden
quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:03 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
dat ik 4x meer won dan verloor door single matches, anders zou ik dat nooit hebben gehaald. Nu blijkt tenminste echt hoe slecht ik ben
dat is niet grappig hoor.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:03 schreef TBakkert het volgende:
[..]
ik wil ooit nog wel eens een keer tegen GJE spelen
je moet gewoon seizoenen gaan spelen, door die niveaus daarin wordt je opeens vet goed.quote:
ja ik moet wel seasons spelen he nuquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:05 schreef TBakkert het volgende:
[..]
je moet gewoon seizoenen gaan spelen, door die niveaus daarin wordt je opeens vet goed.
Want wat ik heb gemerkt op FUT is dat mensen vaak wel goed kunnen handelen, maar heel slecht zijn in het spelen van FIFA zelf.
de gewone online seasons toch?quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:08 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
ja ik moet wel seasons spelen he nu
Ik probeer goed te zijn in FIFA en in handelenquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:05 schreef TBakkert het volgende:
[..]
je moet gewoon seizoenen gaan spelen, door die niveaus daarin wordt je opeens vet goed.
Want wat ik heb gemerkt op FUT is dat mensen vaak wel goed kunnen handelen, maar heel slecht zijn in het spelen van FIFA zelf.
dit. Ik ben op zich wel een goede FIFA speler, maar ik faal nog een beetje in handelen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:10 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Ik probeer goed te zijn in FIFA en in handelen
nee, de 'gewone' en niet in Ultimate Team. Daar ligt het niveau hoger en wordt je een betere speler vanquote:
ja maar ik heb geen zin om H2H te doenquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:12 schreef TBakkert het volgende:
[..]
nee, de 'gewone' en niet in Ultimate Team. Daar ligt het niveau hoger en wordt je een betere speler van
Klopt wel dit. Ben ook pas beter geworden in FIFA sinds ik gewoon vol h2h ging spelen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:12 schreef TBakkert het volgende:
[..]
nee, de 'gewone' en niet in Ultimate Team. Daar ligt het niveau hoger en wordt je een betere speler van
ik denk altijd: laat ik eens even divisie 1 gaan halen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:13 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
ja maar ik heb geen zin om H2H te doen
moet ik eerst die hoge divisies door gaan werken, daar kan ik nog wel winnenquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:14 schreef TBakkert het volgende:
[..]
ik denk altijd: laat ik eens even divisie 1 gaan halen.
Dan kom ik zonder verliespartijen in divisie 5 en dan opeens verlies ik 1 potje en ben ik totaal gedemotiveerd________!!!!
Speel jij op xbox of ps3?quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:14 schreef TBakkert het volgende:
[..]
ik denk altijd: laat ik eens even divisie 1 gaan halen.
Dan kom ik zonder verliespartijen in divisie 5 en dan opeens verlies ik 1 potje en ben ik totaal gedemotiveerd________!!!!
Het is jammer dat winnen zo veel leuker is dan verliezen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:14 schreef TBakkert het volgende:
[..]
ik denk altijd: laat ik eens even divisie 1 gaan halen.
Dan kom ik zonder verliespartijen in divisie 5 en dan opeens verlies ik 1 potje en ben ik totaal gedemotiveerd________!!!!
ik maak die balletjes die mensen met de keeper zo inleveren nooit af, maar als het echt MOET, dan is mijn tegenstander doodquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:15 schreef diedjuh het volgende:
Ik had een overwinning nodig om niet uit divisie 1 te degraderen. Ik begon lekker en stond al binnen de kortste keren met 2-0 achter. Daarna wist ik met heel veel kunst en vliegwerk twee keer te scoren: 2-2.
Ik had me al half bij een gelijkspel neergelegd, maar toen kreeg mijn tegenstander een vrije trap op de rand van zijn eigen strafschoppengebied en passte zijn keeper de bal zo in mijn voeten: 3-2 en handhaving.
Dat was echt fantastisch.
Ik heb hem na afloop nog even vriendelijk bedankt.
PS3, en u?quote:
Wel kut dat de tegenstanders bij wie jij per ongeluk de bal inlevert het wel gewoon afstraffen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:16 schreef TBakkert het volgende:
[..]
ik maak die balletjes die mensen met de keeper zo inleveren nooit af, maar als het echt MOET, dan is mijn tegenstander dood
ja, maar ik pass de bal nooit zo, ik schiet hem gewoon altijd hard uitquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:17 schreef Greenpeas het volgende:
[..]
Wel kut dat de tegenstanders bij wie jij per ongeluk de bal inlevert het wel gewoon afstraffen.
Bij die pannenkoeken die ik in divisie 1 tegenkom, maak ik ze maar al te graag afquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:16 schreef TBakkert het volgende:
[..]
ik maak die balletjes die mensen met de keeper zo inleveren nooit af, maar als het echt MOET, dan is mijn tegenstander dood
wat ik kut vind in divisie 1, is dat ze soms helemaal niet goed meer kunnen spelen, maar gewoon enorm goed zijn in afmaken. Dan heb ik zo 70% balbezit en 10 schoten op doel; 2 goals. zij hebben dan 30%, 2 schoten op doel en ook 2 goalsquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:18 schreef diedjuh het volgende:
[..]
Bij die pannenkoeken die ik in divisie 1 tegenkom, maak ik ze maar al te graag af.
Ik heb gelijk trek in pannekoekenquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:18 schreef diedjuh het volgende:
[..]
Bij die pannenkoeken die ik in divisie 1 tegenkom, maak ik ze maar al te graag af.
maar is het pannekoeken of pannenkoeken?quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:22 schreef Greenpeas het volgende:
[..]
Ik heb gelijk trek in pannekoeken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik vind Marcellis wel zo iemand die er op zijn 28e achter komt dat hij eigenlijk linksbenig is." - Tim86
"Marcellis legt ze zo op de stropdas. Mits ze een stropdas van 8 meter aan zouden hebben." - Toefjes
kortom:
quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:23 schreef TBakkert het volgende:
[..]
maar is het pannekoeken of pannenkoeken?Volgens mij mag het allebei, net als frikandel en frikadel. En het is friet, Vlaamse friet, jummie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I see peas of green, red roses too....
Bittencourt was een baas als bronze in Fut 12quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:24 schreef Dudeweiser het volgende:
http://www.futhead.com/fifa/squads/159765/#squad-player
de stats van die spitsen![]()
![]()
Ik moest net tegen die Mlapa spelen, is wel een beest ja.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:24 schreef Dudeweiser het volgende:
http://www.futhead.com/fifa/squads/159765/#squad-player
de stats van die spitsen![]()
![]()
Precies ja, of ze sweaten gewoon alles met de gervinho - bent - walcott of giovinco - muriel - palacio voorhoedes.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:20 schreef TBakkert het volgende:
[..]
wat ik kut vind in divisie 1, is dat ze soms helemaal niet goed meer kunnen spelen, maar gewoon enorm goed zijn in afmaken. Dan heb ik zo 70% balbezit en 10 schoten op doel; 2 goals. zij hebben dan 30%, 2 schoten op doel en ook 2 goals
dit ja. in die zin is Manchester United echt een kutteam, maar ik vertik het om een ander team te gebruiken. Enige wat wel lekker is met ze is het schieten van afstandquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:28 schreef diedjuh het volgende:
[..]
Precies ja, of ze sweaten gewoon alles met de gervinho - bent - walcott of giovinco - muriel - palacio voorhoedes.
Jij hebt het volgens mij over Seasons en hij over FUTquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:29 schreef TBakkert het volgende:
[..]
dit ja. in die zin is Manchester United echt een kutteam, maar ik vertik het om een ander team te gebruiken. Enige wat wel lekker is met ze is het schieten van afstand
hahahahhaquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:30 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Jij hebt het volgens mij over Seasons en hij over FUT
Seasons divisie 1 is anders heb ik het idee
Hernandez, Young en Nani zijn nou ook niet bepaald sloom.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:29 schreef TBakkert het volgende:
[..]
dit ja. in die zin is Manchester United echt een kutteam, maar ik vertik het om een ander team te gebruiken. Enige wat wel lekker is met ze is het schieten van afstand
Seasons is gewoon echt resultaat voetbal in divisie 1, maar dat is juist wat ik er zo leuk aan vind. Moet daar echt geconcentreerd spelen .quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:30 schreef TBakkert het volgende:
[..]
hahahahha
ik heb net anders wel al gezegd dat ik het over de gewone seasons had
ik gebruik Hernandez en Young nooit.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:31 schreef diedjuh het volgende:
[..]
Hernandez, Young en Nani zijn nou ook niet bepaald sloom.
Oh ik had het over futquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:30 schreef TBakkert het volgende:
[..]
hahahahha
ik heb net anders wel al gezegd dat ik het over de gewone seasons had
dat is dan wel weer zo, het is echt die uitdaging die de trailer van elke FIFA game weer belooftquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:31 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Seasons is gewoon echt resultaat voetbal in divisie 1, maar dat is juist wat ik er zo leuk aan vind. Moet daar echt geconcentreerd spelen .
Hoe speel jij dan met united?quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:33 schreef TBakkert het volgende:
[..]
ik gebruik Hernandez en Young nooit.
Ik speel 3-4-1-2;quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:34 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Hoe speel jij dan met united?
Ik altijd 4-2-3-1 met op de CDM's Scholes en Carrick en dan op LAM Nani, RAM Kagawa en CF Rooney en natuurlijk Persie in de spits.
dan hack je er toch wat pace bij.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:36 schreef Confetti het volgende:
Je weet dat het spel naar de klote is als Balotelli met zijn 84 pace te traag is voor divisie 1.
Pace was op FIFA12 overpowered, maar nu is Strength overpowered t.o.v pace, echt niet meer normaalquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:36 schreef Confetti het volgende:
Je weet dat het spel naar de klote is als Balotelli met zijn 84 pace te traag is voor divisie 1.
Geen last van en ik speel met Suarez en Ba.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:36 schreef Confetti het volgende:
Je weet dat het spel naar de klote is als Balotelli met zijn 84 pace te traag is voor divisie 1.
Puike pot voetbal van Ajax vandaag hequote:Op maandag 8 oktober 2012 00:42 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Geen last van en ik speel met Suarez en Ba.
quote:
Had beter bij real gepast inderdaad, ook allemaal van die iq-loze schoppers en duikelaars.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:29 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Wel jammer dat Suarez in zo'n kut team moet spelen
Nou ik heb genotenquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:43 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Puike pot voetbal van Ajax vandaag he
Suarez wordt de hele wedstrijd rot geschopt en krijgt niets mee. Hij valt een keer en de halve wereld is weer aan het huilenquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:44 schreef vandermar het volgende:
[..]
Had beter bij real gepast inderdaad, ook allemaal van die iq-loze schoppers en duikelaars.
En terecht, trouwens doet hij het stelselmatig en roept het over zichzelf af.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:46 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Suarez wordt de hele wedstrijd rot geschopt en krijgt niets mee. Hij valt een keer en de halve wereld is weer aan het huilen
dit.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:47 schreef vandermar het volgende:
[..]
En terecht, trouwens doet hij het stelselmatig en roept het over zichzelf af.
Nee hoor hij wordt vandaag 2 keer nagetrapt en verschillende keren belachelijk getackeld dat ze daar ook eens naar kijken. Natuurlijk moet hij niet duiken maar ze moeten niet doen alsof hij de enige isquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:47 schreef vandermar het volgende:
[..]
En terecht, trouwens doet hij het stelselmatig en roept het over zichzelf af.
Aantal verkochte kaarten. Vorig jaar tegen Utrecht zat het ook half leeg zeiden ze dat het helemaal vol zatquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:48 schreef vandermar het volgende:
Hoe komt teletekst bij die telling van toeschouwers in de arena? Ik kijk die samenvatting maar zowat de helft is leeg op de tweede ring en ook nog een deel op de eerste ring.
Het is gewoon een tyfus jong, maar wel een met een winnaarsmentaliteit.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:49 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee hoor hij wordt vandaag 2 keer nagetrapt en verschillende keren belachelijk getackeld dat ze daar ook eens naar kijken. Natuurlijk moet hij niet duiken maar ze moeten niet doen alsof hij de enige is
Nou, hij heeft ook een behoorlijke historie hoor met viespeukerij. Klap in het gezicht babovic, bijten van bakkel, tenen trappen bij afellay. Hij is gewoon een viespeuk en maakt het er zelf naar dat hij gehaat wordt en niets meekrijgt.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:49 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee hoor hij wordt vandaag 2 keer nagetrapt en verschillende keren belachelijk getackeld dat ze daar ook eens naar kijken. Natuurlijk moet hij niet duiken maar ze moeten niet doen alsof hij de enige is
Het is voor jou ook nooit goed he, als er ook maar ergens 'Ajax' staat heb je commentaarquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:48 schreef vandermar het volgende:
Hoe komt teletekst bij die telling van toeschouwers in de arena? Ik kijk die samenvatting maar zowat de helft is leeg op de tweede ring en ook nog een deel op de eerste ring.
Ik bedoel voor Season Pass & UT Editionquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:51 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ik, heel veel.
Voor 5 of 7,5K coins.
Een speler die Oranje miste in de WK finale.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:51 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Het is gewoon een tyfus jong, maar wel een met een winnaarsmentaliteit.
Sorry dat ik iets constateer. Tering hé, het valt gewoon op. TT zegt 48k mensen maar de samenvatting doet iets heel anders lijken.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:52 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Het is voor jou ook nooit goed he, als er ook maar ergens 'Ajax' staat heb je commentaar
Daar hoort een scheidsrechter niets om te geven. Hij ontvangt veel en veel meer dan hij uitdeelt maar als hij wat doet is de wereld in eens te klein.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:52 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nou, hij heeft ook een behoorlijke historie hoor met viespeukerij. Klap in het gezicht babovic, bijten van bakkel, tenen trappen bij afellay. Hij is gewoon een viespeuk en maakt het er zelf naar dat hij gehaat wordt en niets meekrijgt.
Hij maakt het er zelf naar. Misschien moet hij nigel de jong eens tegenkomen, tot die tijd mag hij de bende niet meer flessen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:54 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Daar hoort een scheidsrechter niets om te geven. Hij ontvangt veel en veel meer dan hij uitdeelt maar als hij wat doet is de wereld in eens te klein.
Ging niet zo goed ket je clubje AZ vandaag hé!quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:56 schreef Dudeweiser het volgende:
Suarez is gewoon een baas, meer niet.
Ja ik denk niet dat hij er een fuck om geeft wat jij vind. Scheidsrechters horen subjectief te zijn en niet te kijken naar het verleden.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:55 schreef vandermar het volgende:
[..]
Hij maakt het er zelf naar. Misschien moet hij nigel de jong eens tegenkomen, tot die tijd mag hij de bende niet meer flessen.
nee, met Makkelie als scheidsrechter is dat niet zo moeilijkquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:57 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ging niet zo goed ket je clubje AZ vandaag hé!
Nou nou moraalridder, suarez is gewoon een smeerlap hoor.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:58 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja ik denk niet dat hij er een fuck om geeft wat jij vind. Scheidsrechters horen subjectief te zijn en niet te kijken naar het verleden.
meeste Ajacieden die ik in real life ken, komen dan met allemaal non-argumenten. En ze verdedigen hem, alleen maar omdat hij bij ajax heeft gespeeldquote:Op maandag 8 oktober 2012 00:59 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Nou nou moraalridder, suarez is gewoon een smeerlap hoor.
Ook nog is een racist, weet niet hoe je dat wil goedpraten?
Objectief bedoel je neem ik aan? En ik vind het niet belangrijk wat schwalbuarez vindt.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:58 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ja ik denk niet dat hij er een fuck om geeft wat jij vind. Scheidsrechters horen subjectief te zijn en niet te kijken naar het verleden.
Racist ja? Hij ging bij Ajax altijd om met de "zwarte" jongens. Net alsof jij nooit kut Turk of neger hebt geroepen dat maakt je geen racist.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:59 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Nou nou moraalridder, suarez is gewoon een smeerlap hoor.
Ook nog is een racist, weet niet hoe je dat wil goedpraten?
Ajacieden zijn sowieso mongolen. O, nu generaliseer ik. Nee maar ik meen het, allemaal.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:00 schreef TBakkert het volgende:
[..]
meeste Ajacieden die ik in real life ken, komen dan met allemaal non-argumenten. En ze verdedigen hem, alleen maar omdat hij bij ajax heeft gespeeld
Hij is gewoon koning der intimidatie, daarnaast is hij ook nog behendig en heeft ie veel techniek. Haters zullen altijd haten.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:02 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Racist ja? Hij ging bij Ajax altijd om met de "zwarte" jongens. Net alsof jij nooit kut Turk of neger hebt geroepen dat maakt je geen racist.
O ik roep dat vaak genoeg, en ben ook de baas in de neger grapjes maar we hebben het nu niet over mij. Ik heb geen voorbeeld functie voor het publiek hij wel. Wel leuk dat je mij met een profvoetballer vergelijkt overigensquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:02 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Racist ja? Hij ging bij Ajax altijd om met de "zwarte" jongens. Net alsof jij nooit kut Turk of neger hebt geroepen dat maakt je geen racist.
Iemand in zijn nek bijten is intimidatie?quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:04 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Hij is gewoon koning der intimidatie, daarnaast is hij ook nog behendig en heeft ie veel techniek. Haters zullen altijd haten.
Vampier films tog, graaf dracula is voorbeeld jwtquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:05 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Iemand in zijn nek bijten is intimidatie?
En dat hij een hele goede voetballer is is iedereen het volgens mij wel over eens ....
Als elke andere speler zoiets had geroepen was het waarschijnlijk niet eens nieuws geweest. Het is niet slim maar alles wordt opgeblazen bij Suarez.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:04 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
O ik roep dat vaak genoeg, en ben ook de baas in de neger grapjes maar we hebben het nu niet over mij. Ik heb geen voorbeeld functie voor het publiek hij wel. Wel leuk dat je mij met een profvoetballer vergelijkt overigens![]()
Dat hele gedoe met Evra was niet echt een goed voorbeeld van de lieve suarez.
Dat is agressie en blinde woede. Intimidatie is iemand boos maken en psychisch beïnvloeden. Iemand in z'n nek bijten is dus geen intimidatie.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:05 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Iemand in zijn nek bijten is intimidatie?
En dat hij een hele goede voetballer is is iedereen het volgens mij wel over eens ....
Wat heeft Feyenoord hier ineens mee te maken? Snel van onderwerp veranderen, wat een zwaktebod. Je lijkt Jolanda Sap wel. Het wordt tijd dat je gaat uitloggen en een nachtje gaat slapen voordat je nog meer troep uitkraamt.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als elke andere speler zoiets had geroepen was het waarschijnlijk niet eens nieuws geweest. Het is niet slim maar alles wordt opgeblazen bij Suarez.
Overigens denk ik dat Suarez dit vind van die holbewoners
Op je pikkie getrapt ja?quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:10 schreef vandermar het volgende:
[..]
Wat heeft Feyenoord hier ineens mee te maken? Snel van onderwerp veranderen, wat een zwaktebod. Je lijkt Jolanda Sap wel. Het wordt tijd dat je gaat uitloggen en een nachtje gaat slapen voordat je nog meer troep uitkraamt.
Haha ja inderdaad, dat van Terry totaal niet ofzo in het nieuws....quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als elke andere speler zoiets had geroepen was het waarschijnlijk niet eens nieuws geweest. Het is niet slim maar alles wordt opgeblazen bij Suarez.
Overigens denk ik dat Suarez dit vind van die holbewoners
Nee hoor, ik deel de mening van veel andere mensen dat Suarez een vuile rat is.quote:
Wat dacht je van aantal verkochte kaarten? Dat een redelijk groot deel niet komt opdagen daar kan Ajax niks aandoen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:48 schreef vandermar het volgende:
Hoe komt teletekst bij die telling van toeschouwers in de arena? Ik kijk die samenvatting maar zowat de helft is leeg op de tweede ring en ook nog een deel op de eerste ring.
Als hij voor feyenoord had gespeeld was het jullie held geweest.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:11 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nee hoor, ik deel de mening van veel andere mensen dat Suarez een vuile rat is.
Wat een vieze kakkerlak ben je toch.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:02 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ajacieden zijn sowieso mongolen. O, nu generaliseer ik. Nee maar ik meen het, allemaal.
quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:01 schreef vandermar het volgende:
[..]
Objectief bedoel je neem ik aan? En ik vind het niet belangrijk wat schwalbuarez vindt.
Als als als.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:12 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als hij voor feyenoord had gespeeld was het jullie held geweest.
Nee dat is een koning hoor!!!quote:
Wat is daar mee? Tegen ajax was een schwalbe ja, jammer dat het zo moet. Ik houd daar niet van. Maar bijt hij mensen? Maakt hij stelselmatig schwalbes?quote:
Sssssssssssssshquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee dat is een koning hoor!!!
Trots zijn dat je club een huurling nodig heeft om wat klaar te spelen
Ben blij dat Ajax nooit naar zo'n triest niveau zal afzakken
quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:14 schreef Rijst het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel baas als je die badge heb en op nr1 staat
Doe niet zo schijheilig kerel dat siert je niet.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:14 schreef vandermar het volgende:
[..]
Wat is daar mee? Tegen ajax was een schwalbe ja, jammer dat het zo moet. Ik houd daar niet van. Maar bijt hij mensen? Maakt hij stelselmatig schwalbes?
Hoezo mag ik niet eerlijk zijn? Ik houd niet van dat schijnheilige, direct toen het gebeurde, ik keek het met vrienden, zei ik: dat is geen penalty, een schwalbe. Ik vond het mooi dat hij zat maar jammer dat het met een schwalbe was.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:16 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Doe niet zo schijheilig kerel dat siert je niet.
Inderdaad, na dit seizoen zijn het er niet meer.quote:
Het feit dat je het steeds over Suarez hebt is gewoon sneu. Maar als Guidetti het doet oh nee dan zeg je er niks over.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:14 schreef vandermar het volgende:
[..]
Wat is daar mee? Tegen ajax was een schwalbe ja, jammer dat het zo moet. Ik houd daar niet van. Maar bijt hij mensen? Maakt hij stelselmatig schwalbes?
Geloof je het echt zelf?Je zou die Twitterberichten van jezelf eens moeten terug lezen. Ik kan niet geloven dat er dan zoiets uit jou mond komt.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:21 schreef vandermar het volgende:
[..]
Hoezo mag ik niet eerlijk zijn? Ik houd niet van dat schijnheilige, direct toen het gebeurde, ik keek het met vrienden, zei ik: dat is geen penalty, een schwalbe. Ik vond het mooi dat hij zat maar jammer dat het met een schwalbe was.
Maar ok, jij hebt liever dat ik dingen zeg die jij wilt horen ipv. Dingen die ik meen.
quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:21 schreef vandermar het volgende:
[..]
Inderdaad, na dit seizoen zijn het er niet meer 31.
Ja ok, wat is dan geen waarheid in mijn berichten? Vertel het eens even.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:23 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Geloof je het echt zelf. Je zou die Twitterberichten van jezelf eens moeten lezen. Ik kan niet geloven dat er dan zoiets uit jou mond komt.
Vorig jaar 2 keer verloren van Utrecht, toch kampioen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:22 schreef Greenpeas het volgende:
[..]
Moet Ajax wel stoppen met gelijk spelen tegen Utrecht.
quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:14 schreef Rijst het volgende:
[..]
Dat lijkt me wel baas als je die badge heb en op nr1 staat
Slechte start is al 4 jaar zo volgens mij, dit seizoen gewoon nog ongeslagen. Gewoon weer kampioen dus.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:24 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Ik tel die van dit jaar kennelijk al vast mee
De scheidsrechter had het vandaag wel bij je gedaan. Feyenoord kan niet winnen omdat de scheidsrechter tegen jullie flootquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:24 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ja ok, wat is dan geen waarheid in mijn berichten? Vertel het eens even.
Begint wel saai te worden, vind je niet?quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:25 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Slechte start is al 4 jaar zo volgens mij, dit seizoen gewoon nog ongeslagen. Gewoon weer kampioen dus.
Jij vond hem goed fluiten natuurlijk. Ach we zullen de raporten zien.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
De scheidsrechter had het vandaag wel bij je gedaan. Feyenoord kan niet winnen omdat de scheidsrechter tegen jullie floot
Had dit ook wel zien aankomen na de CL wedstrijd eigenlijkquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:25 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Slechte start is al 4 jaar zo volgens mij, dit seizoen gewoon nog ongeslagen. Gewoon weer kampioen dus.
Voorspelbaar allemaal, je weet gewoon van te voren al welke wedstrijden een hel gaan worden.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:26 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Begint wel saai te worden, vind je niet?
En ook nog eens om half een.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:27 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Had dit ook wel zien aankomen na de CL wedstrijd eigenlijk
Als dat garantie is voor een kampioenschap had ik liever gehad dat Feyenoord daar ook de eerste wedstrijd verloor.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:25 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Vorig jaar 2 keer verloren van Utrecht, toch kampioen.
Jij deed net alsof het een blinde hond was terwijl Feyenoord gewoon kut speelde kijk daar maar eerst na ipv te huilen over de scheidsrechter.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:27 schreef vandermar het volgende:
[..]
Jij vond hem goed fluiten natuurlijk. Ach we zullen de raporten zien.
ManC uit wordt wel weer een lastige ja.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:28 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Voorspelbaar allemaal, je weet gewoon van te voren al welke wedstrijden een hel gaan worden.
Na die rode kaart die niet gegeven had mogen worden was het kut ja. Alles wat Feyenoord deed was gelijk geel. Groningen had nog rood moeten krijgen voor een charge op immers. De arbitrage was een drama en floot beide kanten slecht op.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:29 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Jij deed net alsof het een blinde hond was terwijl Feyenoord gewoon kut speelde kijk daar maar eerst na ipv te huilen over de scheidsrechter.
Klopt dan speel je de wedstrijd gewoon op halve kracht uit. Nu heb je misschien nog wel geluk met een punt omdat Utrecht er weet geloof in had. Laat mensen Ajax maar afschrijven doen ze al 2 jaarquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:30 schreef j0rdiiii het volgende:
En toch ligt het allemaal vrij dicht bij elkaar, maak je voor rust de 2-0 dan verlies je die wedstrijd nooit meer.
quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:31 schreef pascal08 het volgende:
[..]
ManC uit wordt wel weer een lastige ja.
Feyenoord laat te veel punten liggen in de makkelijke wedstrijden en na de dramatische jaren vind ik het beste knap dat ze vorig jaar 2e zijn geworden.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:28 schreef Greenpeas het volgende:
[..]
Als dat garantie is voor een kampioenschap had ik liever gehad dat Feyenoord daar ook de eerste wedstrijd verloor.
Ajax ook niet en dan komt het op individuele kwaliteit aan.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:33 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]Ja waarschijnlijk wel. Al heb je daar misschien nog wel meer kans dan tegen Dortmund.
Europees stelt City nog niet zoveel voor.
Die wilde ik ook een keer gaan kijken.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:29 schreef detennismaster het volgende:
Net "172 hours" gekeken. Mooie film!
Dit jaar mogen we blij zijn met top 5, de belangrijkste spelers zijn allemaal weg en in de plaats daarvoor op Janmaat na allemaal matige spelers voor terug.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:34 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Feyenoord laat te veel punten liggen in de makkelijke wedstrijden en na de dramatische jaren vind ik het beste knap dat ze vorig jaar 2e zijn geworden.
Gaan gewoon alles verliezen in de CL.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:33 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]Ja waarschijnlijk wel. Al heb je daar misschien nog wel meer kans dan tegen Dortmund.
Europees stelt City nog niet zoveel voor.
Tsja, een gelijkspel is eigenlijk niet genoeg. Winnen zie ik niet zo snel gebeuren en zelfs dan is Europees overwinteren nog niet eens uitgesloten. Jammer, maar gewoon heel ongelukkig geloot. Mij lijkt het nu belangrijker om weer landskampioen te worden, zodat we volgend jaar misschien een betere kans hebben in de CL.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:33 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]Ja waarschijnlijk wel. Al heb je daar misschien nog wel meer kans dan tegen Dortmund.
Europees stelt City nog niet zoveel voor.
Nee die jij bedoelt is 127 Hours.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:34 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Die wilde ik ook een keer gaan kijken.Dat is toch die film over die wandelaar die klem komt te zitten?
Resultaten in europa!quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:38 schreef Greenpeas het volgende:
Als je vaker landskampioen wordt, kom je dan uiteindelijk in een betere pot voor de CL-loting? Of is dat puur gebaseerd op UEFA resultaat?
Oh, nee, ik ben niet van de mannen, niks voor mij die film. Ga 127 hours wel kijken.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:38 schreef n0ir het volgende:
[..]
Nee die jij bedoelt is 127 Hours.
Die van Kent gaat over een gangbang met alleen maar mannen.
quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:38 schreef Greenpeas het volgende:
Als je vaker landskampioen wordt, kom je dan uiteindelijk in een betere pot voor de CL-loting? Of is dat puur gebaseerd op UEFA resultaat?
Dinamo tegen Lyon vorig jaarquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:46 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
In pot 2 maakt je sowieso al een veel grotere kans op overwintering in de CL, zo groot is het verschil helemaal niet. Vorig seizoen moest Ajax ook gewoon al door.
Jupquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:34 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Die wilde ik ook een keer gaan kijken.Dat is toch die film over die wandelaar die klem komt te zitten?
Door dit soort reacties is het alleen maar mooier om het te zeggenquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:58 schreef Kamikazie het volgende:
Ajacieden die denken dat ze in de CL kunnen overwinteren
Begrijp me niet verkeerd 'jullie' spelen prima voetbal en zijn 2x op rij kampioen wat heel knap is, maar in de knock-out fase van de CL heeft geen enkele Nederlandse club iets te zoeken.
En ook leuk dat jullie allemaal een glazen bol hebben en zeggen dat Ajax dit seizoen weer kampioen wordt, zet er wat geld op in kan je rijk worden!
Nani of Hazardquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:59 schreef DutchSL het volgende:
Wie is de beste LM voor 3-5-2 in de BPL na Bale ?
Dempsey want workratesquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:59 schreef DutchSL het volgende:
Wie is de beste LM voor 3-5-2 in de BPL na Bale ?
quote:
Nee joh, dat zijn typische LW's met rechterpoot..quote:
Ah ja, de knock out fase van de EL hebben ze zeker ook niks te zoeken omdat ze in de kwart of halve finale er toch wel uitgaan. Dan maar niet meer meedoen of niet?quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:58 schreef Kamikazie het volgende:
Ajacieden die denken dat ze in de CL kunnen overwinteren
Begrijp me niet verkeerd 'jullie' spelen prima voetbal en zijn 2x op rij kampioen wat heel knap is, maar in de knock-out fase van de CL heeft geen enkele Nederlandse club iets te zoeken.
En ook leuk dat jullie allemaal een glazen bol hebben en zeggen dat Ajax dit seizoen weer kampioen wordt, zet er wat geld op in kan je rijk worden!
Ofnietquote:Op maandag 8 oktober 2012 02:05 schreef Greenpeas het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat was weer lekker hypen voor niets
Alleen Season Tickets, maar twee accounts aan m'n EA gekoppeld. Die Mandzukic is 3-5-2 misschien dat ik daar eens wat mee ga doen als ik weer coins heb, ooit.quote:Op maandag 8 oktober 2012 02:06 schreef Anonymous61 het volgende:
[..]
Ofnietheb je season sticket en ut edition
Als je in een poultje met Porto, Kiev en Nordsjealland komt is overwinteren prima mogelijk hoor.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:58 schreef Kamikazie het volgende:
Ajacieden die denken dat ze in de CL kunnen overwinteren
Begrijp me niet verkeerd 'jullie' spelen prima voetbal en zijn 2x op rij kampioen wat heel knap is, maar in de knock-out fase van de CL heeft geen enkele Nederlandse club iets te zoeken.
En ook leuk dat jullie allemaal een glazen bol hebben en zeggen dat Ajax dit seizoen weer kampioen wordt, zet er wat geld op in kan je rijk worden!
Die poule van Anderlecht is nou ook niet bepaald pittig.quote:Op maandag 8 oktober 2012 02:07 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Als je in een poultje met Porto, Kiev en Nordsjealland komt is overwinteren prima mogelijk hoor.
Heb een xbox maar moet FIFA13 nog halen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 02:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Die poule van Anderlecht is nou ook niet bepaald pittig.
Jordi speel je op de xbox of ps3?
Doe eens dan kan ik je pakkie gevenquote:Op maandag 8 oktober 2012 02:14 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Heb een xbox maar moet FIFA13 nog halen.
Zijn 2 assists en andere goal ook zeker?quote:Op maandag 8 oktober 2012 02:21 schreef Anonymous61 het volgende:
[..]
Kevin Simons? Ronaldinho's goal was puur geluk
quote:Op maandag 8 oktober 2012 02:10 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Die poule van Anderlecht is nou ook niet bepaald pittig.
Jordi speel je op de xbox of ps3?
Oud plaatje, wat is je punt?quote:Op maandag 8 oktober 2012 06:43 schreef stoereboii het volgende:
TOTY staat nu in het blauw!
[ afbeelding ]
Dat volgens hem bij generations nu je kaarten blauw zijn, waar ze eerst gewoon goud werden.quote:Op maandag 8 oktober 2012 07:37 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Oud plaatje, wat is je punt?
Ninja edit faaldequote:Op maandag 8 oktober 2012 07:37 schreef Thorb het volgende:
[..]
Dat volgens hem bij generations nu je kaarten blauw zijn, waar ze eerst gewoon goud werden.
Non-rare zelfsquote:Op maandag 8 oktober 2012 07:37 schreef Thorb het volgende:
[..]
Dat volgens hem bij generations nu je kaarten blauw zijn, waar ze eerst gewoon goud werden.
Ox kan toch ook LM?quote:Op maandag 8 oktober 2012 02:18 schreef DutchSL het volgende:
[ afbeelding ]
Jammer dat er een redelijke Spaanse LM bij zowel Sporting als Benfica speelt, maar niet bij Porto.
Ik had ook alleen maar troep.... Dus maar ge discard voor ongeveer 2Kquote:Op maandag 8 oktober 2012 05:49 schreef Toefjes het volgende:
2 Packs, en heb Coutinho en veel troep.
Schoolse en werkse allen
Uiteindelijk wil ik gewoon Bale, maar dit is nog even te duur dus wil ik een goedkope oplossing en Ox is niet goedkoop + moet ik dan LM maken, en hij is inderdaad niet linksbenig.quote:Op maandag 8 oktober 2012 08:20 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ja, maar hij wil volgens mij een linkspoot.
Die liliputter van CB halen en Busquets zou ik er ook uit halen (misschien Khedira ook, weet die stats niet uit mijn hoofd). Alternatieven liggen aan je budget.quote:
Alves eruit voor Neuer, Mascherano eruit voor Pepe, Pepe eruit voor Boateng en dan nog Montreal eruit voor Coentrao zou toch kunnenquote:Op maandag 8 oktober 2012 09:21 schreef DutchSL het volgende:
edit.
.. never mind, stupid suggestion
Gewoon Miranda op CB
Ik zou Montreal er uit halen voor Toronto, maar verderquote:Op maandag 8 oktober 2012 09:30 schreef Thorb het volgende:
[..]
Alves eruit voor Neuer, Mascherano eruit voor Pepe, Pepe eruit voor Boateng en dan nog Montreal eruit voor Coentrao zou toch kunnen
Gaan we leuk doenquote:Op maandag 8 oktober 2012 09:32 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ik zou Montreal er uit halen voor Toronto, maar verder
quote:Op maandag 8 oktober 2012 09:32 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ik zou Montreal er uit halen voor Toronto, maar verder
Qua Bundesliga valt er weinig te verbeteren (Neuer op goal), dus als je het anders/beter wil moet je gewoon 1 competitie kiezen en dan bijvoorbeeld je linker/rechter kant aanpassen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 09:40 schreef Ferdii het volgende:
iemand nog tips voor mijn squad?
budget ongeveer 200k hoeft niet perse bundesliga te zijn als ik maar 100 chem hou
http://www.futhead.com/fifa/squads/163012/#
Schweinsteiger pakken op het middenveld? Hummels en Piszcek? JE kan ook nog IF Blasz kopenquote:Op maandag 8 oktober 2012 09:47 schreef Ferdii het volgende:
opzich ben ik wel tevreden over mijn verdediging,
LW/RW moeten robben en ribery worden op ten duuralleen middenveld blijft zwak.
Is er toevallig vervanging op het middenveld in andere competities die wel een link hebben met verdediging en aanval die ik nu mis?
schwein is een goede optie ja, maar vind de 70k wel veel voor zijn statsquote:Op maandag 8 oktober 2012 09:49 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Schweinsteiger pakken op het middenveld? Hummels en Piszcek? JE kan ook nog IF Blasz kopen
Khedira, Marin (Geen CM eigenlijk met 34 def) en Özil maar daar wordt het niet echt beter van, Je kan ook kijken naar een Schweinsteiger, Götzequote:Op maandag 8 oktober 2012 09:47 schreef Ferdii het volgende:
opzich ben ik wel tevreden over mijn verdediging,
LW/RW moeten robben en ribery worden op ten duuralleen middenveld blijft zwak.
Is er toevallig vervanging op het middenveld in andere competities die wel een link hebben met verdediging en aanval die ik nu mis?
Je hebt toch een snellere verdediger ernaast staan? Ik vind hem prima, daarnaast is Santana volgens mij beter dan Naldoquote:Op maandag 8 oktober 2012 09:51 schreef Ferdii het volgende:
[..]
schwein is een goede optie ja, maar vind de 70k wel veel voor zijn statsSpaar dan liever ff door en haal eerst robben oid
Is hummels niet te langzaam?
Dan zou ik Makiadi laten staan en Khedira eruit halen voor Schweinsteiger.quote:Op maandag 8 oktober 2012 09:59 schreef Ferdii het volgende:
Khedira is wel de moeite waard om te proberen jalekkere defense is nooit weg
dan kan gundogan naar de zijkant en heb ik daar ook iets meer snelheid en ben ik af van holtby, die gast rent enkel ver naar voren zonder nuttig te zijn
op later termijn kan dan schweini nog halen in plaats van makiadi
9k moet je sowieso wel kunnen halen als je alles verkoopt, zelfs als het poep isquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:01 schreef KrAlex het volgende:
[ afbeelding ]
Mwa toch nog een kleine 9K uit de 2 packs gehaald.
quote:Op maandag 8 oktober 2012 10:04 schreef Fuszy het volgende:
[..]
9k moet je sowieso wel kunnen halen als je alles verkoopt, zelfs als het poep is
Heel vaak discard ik al die troep.quote:Op maandag 8 oktober 2012 10:04 schreef Fuszy het volgende:
[..]
9k moet je sowieso wel kunnen halen als je alles verkoopt, zelfs als het poep is
luckerquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:05 schreef Patje1987 het volgende:
Deze net uit een pakje. Staat niet op de auction. 30k waard ofzo?
http://futhead.com/fifa/players/5348/#.UHKJEvl3yXQ
Ja heb al een paar keer geluk gehad gisteren en vandaag. Niet te veel mijn geluk proberen te beproeven denk ik anders gaat het alsnog misquote:
contracts verkopen voor 450 tot 650c, fitness voor 450-500c en squad fitness voor 2k nu.quote:Op maandag 8 oktober 2012 10:06 schreef KrAlex het volgende:
[..]
Heel vaak discard ik al die troep.Alleen contracts bewaar ik dan.
6k buyout is standaard en ik verkoop ze voor minimaal 7.5kquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:01 schreef KrAlex het volgende:
[ afbeelding ]
Mwa toch nog een kleine 9K uit de 2 packs gehaald.
Nog een weekje en je haalt een messi of ronaldo uit een pakjequote:Op maandag 8 oktober 2012 10:07 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ja heb al een paar keer geluk gehad gisteren en vandaag. Niet te veel mijn geluk proberen te beproeven denk ik anders gaat het alsnog mis
Lekker man, nu heb je een mooi kapitaaltje voor 2 leuke teamsquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:05 schreef Patje1987 het volgende:
Deze net uit een pakje. Staat niet op de auction. 30k waard ofzo?
http://futhead.com/fifa/players/5348/#.UHKJEvl3yXQ
Betwijfel hetquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:09 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Nog een weekje en je haalt een messi of ronaldo uit een pakje
Voor 150 coins zal Toefjes of JoodNL hem wel kopenquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:13 schreef KrAlex het volgende:
Voor hoeveel gaan de gold healing all? IK krijg ze niet verkocht voor 500BIN.
quote:Op maandag 8 oktober 2012 10:14 schreef Thorb het volgende:
[..]
Voor 150 coins zal Toefjes of JoodNL hem wel kopen
Ik had er al tientallen voor het spel uit kwam, maar er zijn er een handvol verkocht en heb er nog steeds veel opstaan.. ben inmiddels naar 200/250 gegaan maar zelfs daarvoor verkopen ze nietquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:13 schreef KrAlex het volgende:
Voor hoeveel gaan de gold healing all? IK krijg ze niet verkocht voor 500BIN.
Gelukkig heb ik er maar stuk of 15.quote:Op maandag 8 oktober 2012 10:15 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ik had er al tientallen voor het spel uit kwam, maar er zijn er een handvol verkocht en heb er nog steeds veel opstaan.. ben inmiddels naar 200/250 gegaan maar zelfs daarvoor verkopen ze niet
Had beter meer squad fitnesses goedkoop kunnen kopen (had ik ook een stuk of 20 ingeslagen).
Wie weet komt het nog goed als hij er een paar weken mee wachtquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:16 schreef KrAlex het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik er maar stuk of 15.Iemand van dit forum had het 500 ofzo ingeslagen.
Gewoon doorgaanquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:22 schreef Patje1987 het volgende:
En nu Hart in mijn pakje. Ik kap er nu mee
Wattefak manquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:22 schreef Patje1987 het volgende:
En nu Hart in mijn pakje. Ik kap er nu mee
Baasquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:22 schreef Patje1987 het volgende:
En nu Hart in mijn pakje. Ik kap er nu mee
39k en nog op auction.quote:
Nice.quote:
Nu jij nogquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:28 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Patje ging van 1k in de bank naar 100k op de bank
Goud is ziek overpowerdquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:27 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Ben ik de enige die het eigenlijk leuker vind om met Silvers te spelen? Dat heeft voor mij gevoel wat meer weg van "echt" voetbal (en de seizoensmodus), terwijl het met goede gold-teams al snel lijkt op ping-pong en vliegenrennenhollen enz enz. Ter vergelijking: laatste uitslagen met golds: 4-7, 5-5 en 6-2. Laatste uitslagen met silvers: 3-0, 2-1 en 2-0...
Ja kerel weet je hoelang ik heb lopen kutten met FIFA 12. Mag nu wel een beetje geluk hebben tochquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:28 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
Patje ging van 1k in de bank naar 100k op de bank
Ik heb 80k nog steedsquote:
Ik gun het je van harte, maar er lijkt een bepaalde regelmaat in die packs te zittenquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:29 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ja kerel weet je hoelang ik heb lopen kutten met FIFA 12. Mag nu wel een beetje geluk hebben toch
Maar met Hart op goal en 100k in de pocket kan ik wel een leuk Barclays team maken ofniet.
Als ik verlies met mijn gouden elftal dan ga ik er ook hard op, maar als ik win dan is het meestal 3-0, 4-1 of 2-0. Ik denk dat het ook aan je eigen spel ligt. Bij goud is het af en toe belangrijk om het spel te vertragen, anders blijft het op en neer gaanquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:27 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Ben ik de enige die het eigenlijk leuker vind om met Silvers te spelen? Dat heeft voor mij gevoel wat meer weg van "echt" voetbal (en de seizoensmodus), terwijl het met goede gold-teams al snel lijkt op ping-pong en vliegenrennenhollen enz enz. Ter vergelijking: laatste uitslagen met golds: 4-7, 5-5 en 6-2. Laatste uitslagen met silvers: 3-0, 2-1 en 2-0...
Als als als. Als je tante een lul had was het je oomquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:30 schreef KrAlex het volgende:
[..]
Als je die Benzema niet had gehad stond je nog op 30K
Dit dus ja...hoewel ik ook al eens met mn bronzen van een gold-team (met lage chem weliswaar) heb gewonnenquote:
Ik verloor bijna alles met goud, met zilver win ik regelmatig met 8-0, 9-0 of tegen een goede tegenstander 2-2, 3-3, 4-3. Ik heb pas 1x 0-0 gespeeld ovlgens mijquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:27 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Ben ik de enige die het eigenlijk leuker vind om met Silvers te spelen? Dat heeft voor mij gevoel wat meer weg van "echt" voetbal (en de seizoensmodus), terwijl het met goede gold-teams al snel lijkt op ping-pong en vliegenrennenhollen enz enz. Ter vergelijking: laatste uitslagen met golds: 4-7, 5-5 en 6-2. Laatste uitslagen met silvers: 3-0, 2-1 en 2-0...
Welke formatie ga je spelen?quote:Op maandag 8 oktober 2012 10:31 schreef Patje1987 het volgende:
Cavani verkocht voor 32k dus heb nu 70k coins.
Weet nog niet.quote:
Met H2H was met Chelsea ook ziek, alles kwam aanquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:31 schreef DutchSL het volgende:
[..]
Ik verloor bijna alles met goud, met zilver win ik regelmatig met 8-0, 9-0 of tegen een goede tegenstander 2-2, 3-3, 4-3. Ik heb pas 1x 0-0 gespeeld ovlgens mij
Ik verlies of speel gelijk met worldclassquote:Op maandag 8 oktober 2012 10:32 schreef Fuszy het volgende:
Ik heb maar 18k. Speel ook meer offline nu dan online. Vind ik leuker, ondanks dat ik veel te vaak verlies
. Alhoewel, dat doe ik online ook wel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |