Ajacieden zijn sowieso mongolen. O, nu generaliseer ik. Nee maar ik meen het, allemaal.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:00 schreef TBakkert het volgende:
[..]
meeste Ajacieden die ik in real life ken, komen dan met allemaal non-argumenten. En ze verdedigen hem, alleen maar omdat hij bij ajax heeft gespeeld
Hij is gewoon koning der intimidatie, daarnaast is hij ook nog behendig en heeft ie veel techniek. Haters zullen altijd haten.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:02 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Racist ja? Hij ging bij Ajax altijd om met de "zwarte" jongens. Net alsof jij nooit kut Turk of neger hebt geroepen dat maakt je geen racist.
O ik roep dat vaak genoeg, en ben ook de baas in de neger grapjes maar we hebben het nu niet over mij. Ik heb geen voorbeeld functie voor het publiek hij wel. Wel leuk dat je mij met een profvoetballer vergelijkt overigensquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:02 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Racist ja? Hij ging bij Ajax altijd om met de "zwarte" jongens. Net alsof jij nooit kut Turk of neger hebt geroepen dat maakt je geen racist.
Iemand in zijn nek bijten is intimidatie?quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:04 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Hij is gewoon koning der intimidatie, daarnaast is hij ook nog behendig en heeft ie veel techniek. Haters zullen altijd haten.
Vampier films tog, graaf dracula is voorbeeld jwtquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:05 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Iemand in zijn nek bijten is intimidatie?
En dat hij een hele goede voetballer is is iedereen het volgens mij wel over eens ....
Als elke andere speler zoiets had geroepen was het waarschijnlijk niet eens nieuws geweest. Het is niet slim maar alles wordt opgeblazen bij Suarez.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:04 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
O ik roep dat vaak genoeg, en ben ook de baas in de neger grapjes maar we hebben het nu niet over mij. Ik heb geen voorbeeld functie voor het publiek hij wel. Wel leuk dat je mij met een profvoetballer vergelijkt overigens![]()
Dat hele gedoe met Evra was niet echt een goed voorbeeld van de lieve suarez.
Dat is agressie en blinde woede. Intimidatie is iemand boos maken en psychisch beïnvloeden. Iemand in z'n nek bijten is dus geen intimidatie.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:05 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Iemand in zijn nek bijten is intimidatie?
En dat hij een hele goede voetballer is is iedereen het volgens mij wel over eens ....
Wat heeft Feyenoord hier ineens mee te maken? Snel van onderwerp veranderen, wat een zwaktebod. Je lijkt Jolanda Sap wel. Het wordt tijd dat je gaat uitloggen en een nachtje gaat slapen voordat je nog meer troep uitkraamt.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als elke andere speler zoiets had geroepen was het waarschijnlijk niet eens nieuws geweest. Het is niet slim maar alles wordt opgeblazen bij Suarez.
Overigens denk ik dat Suarez dit vind van die holbewoners
Op je pikkie getrapt ja?quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:10 schreef vandermar het volgende:
[..]
Wat heeft Feyenoord hier ineens mee te maken? Snel van onderwerp veranderen, wat een zwaktebod. Je lijkt Jolanda Sap wel. Het wordt tijd dat je gaat uitloggen en een nachtje gaat slapen voordat je nog meer troep uitkraamt.
Haha ja inderdaad, dat van Terry totaal niet ofzo in het nieuws....quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:08 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als elke andere speler zoiets had geroepen was het waarschijnlijk niet eens nieuws geweest. Het is niet slim maar alles wordt opgeblazen bij Suarez.
Overigens denk ik dat Suarez dit vind van die holbewoners
Nee hoor, ik deel de mening van veel andere mensen dat Suarez een vuile rat is.quote:
Wat dacht je van aantal verkochte kaarten? Dat een redelijk groot deel niet komt opdagen daar kan Ajax niks aandoen.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:48 schreef vandermar het volgende:
Hoe komt teletekst bij die telling van toeschouwers in de arena? Ik kijk die samenvatting maar zowat de helft is leeg op de tweede ring en ook nog een deel op de eerste ring.
Als hij voor feyenoord had gespeeld was het jullie held geweest.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:11 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nee hoor, ik deel de mening van veel andere mensen dat Suarez een vuile rat is.
Wat een vieze kakkerlak ben je toch.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:02 schreef vandermar het volgende:
[..]
Ajacieden zijn sowieso mongolen. O, nu generaliseer ik. Nee maar ik meen het, allemaal.
quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:01 schreef vandermar het volgende:
[..]
Objectief bedoel je neem ik aan? En ik vind het niet belangrijk wat schwalbuarez vindt.
Als als als.quote:Op maandag 8 oktober 2012 01:12 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Als hij voor feyenoord had gespeeld was het jullie held geweest.
Nee dat is een koning hoor!!!quote:
Wat is daar mee? Tegen ajax was een schwalbe ja, jammer dat het zo moet. Ik houd daar niet van. Maar bijt hij mensen? Maakt hij stelselmatig schwalbes?quote:
Sssssssssssssshquote:Op maandag 8 oktober 2012 01:14 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nee dat is een koning hoor!!!
Trots zijn dat je club een huurling nodig heeft om wat klaar te spelen
Ben blij dat Ajax nooit naar zo'n triest niveau zal afzakken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |