Gewoon evenredig mee laten lopen met je benchpressquote:Op zondag 12 augustus 2012 15:29 schreef MrGuma het volgende:
Thanks alvast voor de snelle antwoorden maar ik zie dat ik iets vergeten ben bij de tweede vraag;
dit was specifiek voor de power clean bedoelt. Aangezien die technisch vooral moeilijker is.
Vergeet niet je hip flexors te stretchen. Dat is het belangrijkste deel. De pigeon pose is een goeie stretch uit yoga.quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:19 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Duidelijk, thanks. Moet ik die squat toch maar eens gaan doen.
Wat is dit voor onmogelijke houdingquote:Op zondag 12 augustus 2012 15:35 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Vergeet niet je hip flexors te stretchen. Dat is het belangrijkste deel. De pigeon pose is een goeie stretch uit yoga.
Right... Als ik dat doe doe ik het voor de deur van het ziekenhuis, dan ben ik alvast op de juiste plek.quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:35 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Vergeet niet je hip flexors te stretchen. Dat is het belangrijkste deel. De pigeon pose is een goeie stretch uit yoga.
Die zal ik dan maar eens gaan oefenen. Als warming up loop ik altijd 10 minuutjes op de loopband (6/7 km/h; rennen lukt niet), is dat een beetje goeie warming up voor die spieren?quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:35 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Vergeet niet je hip flexors te stretchen. Dat is het belangrijkste deel. De pigeon pose is een goeie stretch uit yoga.
Jezus Vinnie, zoek zelf ook eens wat uit ajb.quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:39 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Die zal ik dan maar eens gaan oefenen. Als warming up loop ik altijd 10 minuutjes op de loopband (6/7 km/h; rennen lukt niet), is dat een beetje goeie warming up voor die spieren?
Oke baasquote:Op zondag 12 augustus 2012 15:40 schreef Snakey het volgende:
[..]
Jezus Vinnie, zoek zelf ook eens wat uit ajb.
Die doe je pas na 2 weken.quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:29 schreef MrGuma het volgende:
Thanks alvast voor de snelle antwoorden maar ik zie dat ik iets vergeten ben bij de tweede vraag;
dit was specifiek voor de power clean bedoelt. Aangezien die technisch vooral moeilijker is.
Valt reuze mee. Rustig beginnen en jezelf niet teveel pushen is zoals altijd het advies. Ik krijg mijn voorste knie ook nog niet in een hoek van 90 graden, maar met de tijd komt dat wel.quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:38 schreef duncannn het volgende:
[..]
Wat is dit voor onmogelijke houding
Ik heb altijd dat de dooier kapot gaat en dan gaan ze vies smaken.quote:Op zondag 12 augustus 2012 15:39 schreef Drommeldaris het volgende:
[ afbeelding ]
Zo waar, hoewel het me bijna nooit gebeurd
Een goede lichaamshouding (belangrijk doel van yoga en pilates) voorkomt op lange termijn veel ellende. Daarnaast raken flexibele spieren en pezen minder snel geblesseerd.quote:Op zondag 12 augustus 2012 16:15 schreef BigSmurf het volgende:
Ik snap het nut niet van al die yoga/pilates/lenigheidsoefeningen. Ik heb de lenigheid van een plank, maar dat heeft me nog nooit in de weg gezeten met sporten of wat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door star_gazer op 12-08-2012 16:27:27 ]"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.
Mij wel. Betere looptechniek, waardoor je sneller bent. Grotere ROM voor je benen, dus kan beter hoog aangespeelde ballen uit de lucht halen.quote:Op zondag 12 augustus 2012 16:15 schreef BigSmurf het volgende:
Ik snap het nut niet van al die yoga/pilates/lenigheidsoefeningen. Ik heb de lenigheid van een plank, maar dat heeft me nog nooit in de weg gezeten met sporten of wat.
Yoga is trouwens ook een goeie core workoit. En het is ook gewoon leuk om te doenquote:Op zondag 12 augustus 2012 16:31 schreef BigSmurf het volgende:
Ik had voordat ik krachttraining deed een slechte houding (APT, dus holle rug en een "buikje"), maar KT + continue zelf corrigeren is voor mij voldoende geweest om hier nu vrijwel vanaf te zijn. Verder lijkt het me vrij nutteloos om naast 3-4 uur waterpolotraining en KT nog yoga te doen, afgezien van de dames natuurlijk.
http://www.zimbio.com/The(...)HiZQD/Michael+Phelpsquote:The Most Impressive Olympic Abs
Check out the most chiseled six-packs of the 2012 Olympics ahead.
Naar mijn smaak toch iets te plat allemaal. Ik vind ronde, serieuze massa mooier.quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:10 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
http://www.zimbio.com/The(...)HiZQD/Michael+Phelps
Zeg het maar, mooi of nietHeb het idee dat die atleten allemaal rond de 8-12% bf zitten.
Mm nee, lelijk zelfs. Zit geen enkele massa aan. Hoewel dat voor een zwemmer ook niet handig zou zijn.quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:10 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
http://www.zimbio.com/The(...)HiZQD/Michael+Phelps
Zeg het maar, mooi of nietHeb het idee dat die atleten allemaal rond de 8-12% bf zitten.
Hoe bedoel je? Mensen die op hun 70ste aan joga beginnen zullen ook leniger worden.quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:24 schreef Levolution het volgende:
Hoeveel leniger kun je nog worden na een leeftijd van 22 jaar?
Ik bedoel, wat is realistisch om te bereiken als je op zo'n leeftijd begint? Ik ben zelf totaal niet lenig, kan ik bijvoorbeeld ooit een split doen?quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:31 schreef Snakey het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? Mensen die op hun 70ste aan joga beginnen zullen ook leniger worden.
Sure. Als je het lang genoeg oefent kan je dat wel.quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:32 schreef Levolution het volgende:
[..]
Ik bedoel, wat is realistisch om te bereiken als je op zo'n leeftijd begint? Ik ben zelf totaal niet lenig, kan ik bijvoorbeeld ooit een split doen?
Lijkt me ziek om een muscle-up te doen, dan een handstand op die bar en dan je benen 180 graden uit elkaar en dan handstand push ups.quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:32 schreef Snakey het volgende:
[..]
Sure. Als je het lang genoeg oefent kan je dat wel.
Bij 22 ben je écht niet 'oud' of 'te oud' voor wat dan ook, lichamelijk gezien.quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:32 schreef Levolution het volgende:
[..]
Ik bedoel, wat is realistisch om te bereiken als je op zo'n leeftijd begint? Ik ben zelf totaal niet lenig, kan ik bijvoorbeeld ooit een split doen?
Wel laten filmen dan he.quote:Op zondag 12 augustus 2012 18:35 schreef Levolution het volgende:
[..]
Lijkt me ziek om een muscle-up te doen, dan een handstand op die bar en dan je benen 180 graden uit elkaar en dan handstand push ups.
Zeg je dat omdat je te weinig gains maakt of omdat je nu kei brak op bed ligt en elke beweging je doet laten kotsen?quote:Op zondag 12 augustus 2012 19:20 schreef mtchel112 het volgende:
ik ga denk ik maar nooit meer drinken
faggot alert!quote:Op zondag 12 augustus 2012 19:20 schreef mtchel112 het volgende:
ik ga denk ik maar nooit meer drinken
Een jaar of 6 geleden dronk ik elke dag, en flink. Maar ik stond wel elke dag om 8 uur in de gym.quote:Op zondag 12 augustus 2012 19:41 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
faggot alert!
's avonds een vent, 's ochtends absent, zeker
Gewoon eens in de zoveel tijd lekker zuipen joh, je bent jong en je wilt wat. Wanneer je bijna 30 bent (comme moi), en je katers 2 dagen duren, dan kom je maar 's terug om te piepen!
(wil overigens niet weten hoelang de 40+'ers hier krom liggen na een nachtje doorhalen)
Ik hang gewichten aan een stang, ik leg de stang op de grond, ik zet mn voeten eronder een klein beetje uit elkaar, ga door mn knieën, pak de stang vast, borst vooruit, rug recht en dan vanuit een cm of 10 boven m'n lul duw/trek ik volgens mij mn lijf omhoog (maar om dit goed te omschrijven moet ik het nog een paar keer doen en er dan nog eens goed op letten) terwijl ik min of meer tegelijk m'n benen strek en de stang een klein stukje van me afhou terwijl ik omhoog kom. Eindig rechtop. Terugweg vind ik moeilijker uit te leggen, kom ik woensdag op terugquote:Op zondag 12 augustus 2012 12:01 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Vertel maar 's wat je doet dan...
[Bodybuilding] (#211) -|||-------|||- Make it hurt, baby!!!quote:Op zondag 12 augustus 2012 20:57 schreef ElDinosaur het volgende:
Je kan beter als volgt beginnen:
- Voeten op iets minder dan schouderbreedte voor 50% onder de bar zetten.
- Bar vastpakken zonder je knieen te buigen
- Knieen buigen tot je schenen de bar raken
- Borst vooruit, buikspieren aanspannen
Zie http://stronglifts.com/how-to-deadlift-with-proper-technique/
Oh nee, je quote kwam niet zo over, maar idealiter zijn er vanaf het begin wel dingen waar je rekening mee houdt bij een deadlift en waar een beginner ten zeerste over na moet denken tot het een automatisme is. (dat weet ik nu, omdat ik het vroeger niet zo deed...)quote:Op zondag 12 augustus 2012 20:42 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ik hang gewichten aan een stang, ik leg de stang op de grond, ik zet mn voeten eronder een klein beetje uit elkaar, ga door mn knieën, pak de stang vast, borst vooruit, rug recht en dan vanuit een cm of 10 boven m'n lul duw/trek ik volgens mij mn lijf omhoog (maar om dit goed te omschrijven moet ik het nog een paar keer doen en er dan nog eens goed op letten) terwijl ik min of meer tegelijk m'n benen strek en de stang een klein stukje van me afhou terwijl ik omhoog kom. Eindig rechtop. Terugweg vind ik moeilijker uit te leggen, kom ik woensdag op terug
Op- en aanmerkingen zijn altijd welkom maar ik denk dat het via internet niet zo zinnig isIk weet dat het een moeilijke oefening is en ik pretendeer hem ook niet tot in perfectie te beheersen oid. Misschien kwam die post zo over, maar zo was het zeker niet bedoeld
Ik probeer het filmpje te vinden waar ik het van af heb gekeken als het ware, maar ik kan die zo gauw niet vinden.
Wat een baas ben je dan.quote:Op zondag 12 augustus 2012 21:50 schreef Snakey het volgende:
Geen squat rack? Dan bouw je er zelf een.
Wtfquote:Should have been balls deep in that girl instead of watching the Lakers game.
I don't want to give you a bad idea, but her ankle is broken, you could go see her right now and rape her immobilized body.
quote:Op maandag 13 augustus 2012 00:46 schreef ZuidGrens het volgende:
Doen jullie trouwens shrugs met dumbells of met plates? Ik vind plates op de een of andere manier fijner, gewoon twee plates van 25 kg en knallen maar
Barbellquote:Op maandag 13 augustus 2012 00:46 schreef ZuidGrens het volgende:
Doen jullie trouwens shrugs met dumbells of met plates? Ik vind plates op de een of andere manier fijner, gewoon twee plates van 25 kg en knallen maar
Het is wel vervelend als die barbell langs je zaakje schraapt jaquote:Op maandag 13 augustus 2012 01:20 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Oh ja, kan ook. Vind ik persoonlijk minder.
Er zijn geen DB's of plates zwaar genoeg om 't zonder barbell te doen.quote:Op maandag 13 augustus 2012 00:46 schreef ZuidGrens het volgende:
Doen jullie trouwens shrugs met dumbells of met plates? Ik vind plates op de een of andere manier fijner, gewoon twee plates van 25 kg en knallen maar
Dat begrijp ik ja, maar er is op internet best veel over te vinden. Niet dat je er altijd veel wijzer uit wordt.quote:Op zondag 12 augustus 2012 21:55 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Oh nee, je quote kwam niet zo over, maar idealiter zijn er vanaf het begin wel dingen waar je rekening mee houdt bij een deadlift en waar een beginner ten zeerste over na moet denken tot het een automatisme is. (dat weet ik nu, omdat ik het vroeger niet zo deed...)
Bijvoorbeeld, op welke plek plaats je je voeten? Is dat random?
Wat doe je met je pens? En met je schouderbladen? Hoe is je beginpositie? Is het eigenlijk niet een squat die je uitvoert? Welke spieren gebruik je in het begin, welke halverwege en welke om te locken? etc.
Hoe sneller je dit soort vragen kan beantwoorden voor jezelf, hoe sneller je een goede techniek hebt.
Verder wat dino zegt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |