Nee, ja, wat kan ik zeggen? Wil geen mensen uit dit topic wegsturen maar mocht er ook maar iemand zijn die mn verhaal in twijfel trekt, verzoek ik om gewoon niet te reageren.... Ik denk dat dat de meest wijze oplossing isquote:Op dinsdag 22 mei 2012 22:07 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Joh, niks van aantrekken wat eeb ander erover denkt of zegt. Er zullen altijd mensen zijn die je wantrouwen. Lekker laten lullen
Als ze zich eraan houden wel. Anders gewoon negerenquote:Op dinsdag 22 mei 2012 22:13 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Nee, ja, wat kan ik zeggen? Wil geen mensen uit dit topic wegsturen maar mocht er ook maar iemand zijn die mn verhaal in twijfel trekt, verzoek ik om gewoon niet te reageren.... Ik denk dat dat de meest wijze oplossing is
Ik ken deze medicijn, een maat van me (ook collega) slikt deze ook.quote:Op dinsdag 22 mei 2012 21:47 schreef billie1985 het volgende:
Ik heb inderdaad een geschiedenis met epilepsie. Vanaf mijn 12 slik ik daar Depakine Chrono 300 voor.
Dat heb ik wel eens meegemaakt op mijn werk, ik werk in de sociale werkvoorziening (ben ook voorzien van een EHBO diploma)quote:Dan heb je het nog enkel over het lichamelijke gedeelte. Ik kan je zeggen, misschien heb je dat es meegemaakt bij anderen, een tongbeet (zoals ik die gisteren had) voelt op zn zachtst gezegd, niet prettig... Maar daarnaast ben je de tijd daarna ook even in de war, zoals net, ben 2 keer teruggegaan naar de winkels omdat ik wat was vergeten mee te nemen.
Nouja, wat is vaak? De laatste jaren 1 x per 2-3 maanden waar dat vroeger veel ruimer lag.quote:Op donderdag 24 mei 2012 11:12 schreef achterlijke_gladiool het volgende:
Ik ken deze medicijn, een maat van me (ook collega) slikt deze ook.
Maar heb je er vaak last van?
Klopt, de vergelijking van een marathon lopen is zo gek nog niet, lichamelijk. Geestelijk ben je gewoon enorm... In de war... Kan het niet anders beschrijven. Vergelijk het met knetter stoned zijn, dat komt misschien het dichtste in de buurt?quote:Dat heb ik wel eens meegemaakt op mijn werk, ik werk in de sociale werkvoorziening (ben ook voorzien van een EHBO diploma)
En daar heb ik een aantal collega's met epilepsie.
En het in de war zijn is ook iets wat erbij kan horen, want het is toch een behoorlijke rommel wat signalen in je hersenen.
Hier stopte ik met lezen. Nog zo iemand die alles zo goed weet, maar overduidelijk niet uit eenzelfde situatie komt.quote:Op woensdag 23 mei 2012 09:53 schreef wolkenkrabber het volgende:
Epilepsie word meestal.niet getriggerd door stress net zoals yet niet erfelijk is vermeld ik maar even bij... Ik zeg niet dat je liegt... Ik zeg dat je dingen erbij vergeet te melden... Je hebt altijd zelf ook schuld aan je situatie...
quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:28 schreef LaLouchi het volgende:
Ja echt geweldig! Scheelt al een hoop! Nu nog een fornuisje en meubeltjes. Je komt er wel! Super dat dit nu gebeurd! Gun het je zo
Dit, ik kan nog wel een hartverscheurender verhaal dan TS hier neer plempen, met 1 verschil, degene waar dat verhaal overgaat heeft wel ballen en geeft niet iedereen behalve zichzelf de schuld.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 05:12 schreef wolkenkrabber het volgende:
Oke jij bent overduidelijk iemand die alleen wilt horen hoe erg jouw situatie wel niet is...
dat is verdomd knap meneer de huispsycholoogquote:Op vrijdag 25 mei 2012 05:17 schreef MPC60 het volgende:
uit je verhaal haal ik dat je de slachtofferrol stiekem best lekker vind.
Valt opzich nog wel mee, ik heb collega's die vaker aanvallen hebben.quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:20 schreef billie1985 het volgende:
Nouja, wat is vaak? De laatste jaren 1 x per 2-3 maanden waar dat vroeger veel ruimer lag.
Dat kan best heel goed in de buurt komen, maar dat gevoel verschilt ook per persoon net als de aanvallen en de hevigheid ervan.quote:Klopt, de vergelijking van een marathon lopen is zo gek nog niet, lichamelijk. Geestelijk ben je gewoon enorm... In de war... Kan het niet anders beschrijven. Vergelijk het met knetter stoned zijn, dat komt misschien het dichtste in de buurt?
Dat is hartstikke positief nieuws man, en van daaruit elke keer een stapje verder.quote:Teven een kleine (nouja, kleine?) update! Positief nieuws
Mijn stagebegeleider hadden afgelopen dagen contact over mijn vloer (die er dus niet is) en hij heeft met wat andere mensen geregeld dat ik een nieuwe laminaatvloer krijg, helemaal gratis!
Dus vanavond rond 11 uur komen ze hier de platen brengen zodat ze kunnen "wennen" aan het klimaat ofzo, en ze willen me zelfs helpen met leggen! Al moet dat geen probleem zijn lijkt me? Nog nooit laminaat gelegd
Aldus de update, verder weinig verandering. Met dit mooie weer ga ik heus naar buiten hoor, maar het zou toch leuker zijn om (veel) vrienden te hebben om mee af te spreken
Ik vind het oprecht erg voor je hoe sommige dingen in jou leven zijn gelopen en ik vind het goed dat je nu (kleine) voorwaartse stappen maakt. Toen ik je verhaal las, leefde ik met je mee en kon ik je wel begrijpen. Maar toen ik jou posts las, viel me erg op dat je aan de ene kant zegt dat je er alles aan wil doen om uit deze situatie te komen maar je aan de andere kant alle (vrij simpele) manieren al hebt afgeschreven. Het komt op mij over alsof je wel uit de situatie wil komen, maar er zelf niks/weinig voor wil doen.quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:21 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Hier stopte ik met lezen. Nog zo iemand die alles zo goed weet, maar overduidelijk niet uit eenzelfde situatie komt.
Je verwacht nu dat iemand zo'n preek pikt?quote:Op vrijdag 25 mei 2012 21:19 schreef mangler_fcu het volgende:
[..]
Ik vind het oprecht erg voor je hoe sommige dingen in jou leven zijn gelopen en ik vind het goed dat je nu (kleine) voorwaartse stappen maakt. Toen ik je verhaal las, leefde ik met je mee en kon ik je wel begrijpen. Maar toen ik jou posts las, viel me erg op dat je aan de ene kant zegt dat je er alles aan wil doen om uit deze situatie te komen maar je aan de andere kant alle (vrij simpele) manieren al hebt afgeschreven. Het komt op mij over alsof je wel uit de situatie wil komen, maar er zelf niks/weinig voor wil doen.
Wolkenkrabber en Rechten_Student maken namelijk wel een goed punt. Ze geven waardevolle tips en ze hebben op veel punten gelijk. Op een bepaald punt moet je stoppen met in het verleden blijven hangen en vooruit gaan kijken. Je hebt een moeilijke jeugd gehad, oké dat is zo, daar kun je niks meer aan veranderen maar je kunt de toekomst, jou toekomst wel veranderen. Maar als je steeds maar blijft zeggen 'ik kan er niks aan doen, het komt door wat er allemaal is gebeurd' dan loop je weg voor je eigen verantwoordelijkheid, want jou toekomst is jou verantwoordelijkheid en niet die van iemand anders.
Maar ik heb het idee, naar aanleiding van onder andere je bovenstaande reactie, dat jij het eigenlijk wel prima vindt om in deze situatie te zitten en andere de schuld te geven, want zolang jij er niks aan kan doen, hoef je er niks aan te doen. Jij vindt dat, omdat jou in het verleden (door verschillende mensen) onrecht is aangedaan en omdat jou de steun en liefde die je nodig had(waar je recht op had) is ontzegt, het nu aan andere is om dat recht te zetten omdat dat eerlijk is, je verdient het je hebt het vroeger immers nooit gehad en nu nog niet. En eerlijk waar, je verdient ook alle steun en liefde die jou is ontzegt nu en in het verleden, maar helaas werkt het zo niet.
Om vooruit te komen moet je keuzes maken en dingen opgeven, dat is inderdaad niet eerlijk want je hebt al zoveel opgegeven en je bent al zoveel kwijt geraakt, maar het is nou eenmaal niet eerlijk. Je woont nu in een huis dat je eigenlijk niet kunt betalen, ga op kamers. Er zijn genoeg kamers waar je alsnog de rust hebt die je zoekt (soms zijn er bijvoorbeeld mensen die alleen in een groot huis wonen en een kamer verhuren, die mensen zoeken vaak een rustige huurder) Kijk eens op kamernet.nl. Als je niet wil stoppen met roken kun je ook potten met sjagge kopen en hulzen (scheelt je ook weer heel wat euro's) En zo zijn er nog veel meer manieren waarop je geld kunt besparen en uit deze situatie te klimmen, maar dat moet jij doen en niet iemand anders.
Ik verwacht nu al dat jij van mening bent dat ik niet in jou schoenen sta en niet weet hoe het is, maar vergeet het je bent niet de enige die een moeilijke jeugd heeft gehad en ik weet hoe het is maar ik laat me daar niet door tegenhouden, sterker nog, ik ben er sterk en zelfstandig uitgekomen en dat kan jij ook.. Je moet alleen je instelling veranderen.
Gek genoeg pik ik die preek ja, omdat er punten tussen zitten waar wel waarheid in zit, en eerlijk gezegd is dit een hele goede post die me raakte. Ik wil er morgen even op reageren, aangezien ik nu bij m'n vader thuis slaap vannacht en op een mobieltje moet posten nu.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 22:35 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
[..]
Je verwacht nu dat iemand zo'n preek pikt?
Een moeilijke jeugd kan veel dingen betekenen. Vaak ruzie met je ouders of 2 jaar op de basisschool te zijn gepest is heel iets anders dan bijvoorbeeld thuis mishandeld of misbruikt worden.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 21:19 schreef mangler_fcu het volgende:
Ik verwacht nu al dat jij van mening bent dat ik niet in jou schoenen sta en niet weet hoe het is, maar vergeet het je bent niet de enige die een moeilijke jeugd heeft gehad en ik weet hoe het is maar ik laat me daar niet door tegenhouden, sterker nog, ik ben er sterk en zelfstandig uitgekomen en dat kan jij ook.. Je moet alleen je instelling veranderen.
Zeker, maar wat het ook betekent, je zult het toch achter je moeten laten, hoe moeilijk dat ook is. Veel sterkte, TS, ik herken sommige dingen in je verhaal hier wel en heb mijn leven uiteindelijk ook drastisch verbeterd.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 23:01 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Een moeilijke jeugd kan veel dingen betekenen. Vaak ruzie met je ouders of 2 jaar op de basisschool te zijn gepest is heel iets anders dan bijvoorbeeld thuis mishandeld of misbruikt worden.
Niet dat die eerste 2 dingen niet erg zijn, maar het is toch van een ander kaliber.
En hiermee zette je me aan het denken. Misschien is dat ook wel zo... Ik zal het even uitleggen. Toen ik nog een kleine jongen was, ouders nog bij elkaar en die dingen, ben ik opgegroeid met de gedachte alles voor elkaar te kunnen krijgen van mn ouders. Kreeg ik mijn zin niet? Avondje mokken/chagrijnen/janken did the trick. Zaten mijn ouders een maand krap bij kas (wat vrij vaak voorkwam), telefoontje naar oma om 100 gulden te mogen lenen (wat uiteindelijk dus ook nooit werd terugbetaald) did the trick. Even voor alle duidelijkheid, ik was en ben geen rijkeluiskindje, maar in mijn kinderjaren kreeg ik gewoon wat vaker mijn zin dan de rest van mijn leeftijdsgenoten, omdat ik m'n ouder's zwakke plek wist te raken (of omdat zij zo weinig weerstand daartegen boden, zo kun je het ook zien aangezien elk kind zoiets kan verzinnen), heb ik minder goed leren omgaan met teleurstellingen (beter gezegd: niet geleerd). En dat merk ik nu tot op de dag van vandaag nog steeds. Om een voorbeeld te geven -> relaties. Ik kan het níet verkroppen als mn relaties worden verbroken. Nu hebben meer mensen daar last van, maar ik heb nog steeds regelmatig momenten dat ik terugdenk aan "die tijd", toen ik nog met mijn ex van 2009 had. Maargoed. Dit was eigenlijk alleen maar om uit te leggen waarom ik zo overkom of ben. Misschien ben ik materialistisch wel een beetje verwend vroeger, meer dan goed voor me is.quote:Op vrijdag 25 mei 2012 21:19 schreef mangler_fcu het volgende:
[..]
Ik vind het oprecht erg voor je hoe sommige dingen in jou leven zijn gelopen en ik vind het goed dat je nu (kleine) voorwaartse stappen maakt. Toen ik je verhaal las, leefde ik met je mee en kon ik je wel begrijpen. Maar toen ik jou posts las, viel me erg op dat je aan de ene kant zegt dat je er alles aan wil doen om uit deze situatie te komen maar je aan de andere kant alle (vrij simpele) manieren al hebt afgeschreven. Het komt op mij over alsof je wel uit de situatie wil komen, maar er zelf niks/weinig voor wil doen.
Misschien wel, maar de manier van HOE je iets brengt is ook belangrijk he?quote:Wolkenkrabber en Rechten_Student maken namelijk wel een goed punt. Ze geven waardevolle tips en ze hebben op veel punten gelijk.
Dat vind ik wel een heel erg makkelijke denkwijze. Dus stel, jouw ouders komen morgen om bij een heel zwaar ongeluk, dan kom ik naar jou toe en zeg ik tegen jou "Joh, heel lullig allemaal, maar ze zijn nu toch al dood, je kunt er niets meer aan veranderen dus ga maar verder met je leven". Wat ik er mee wil zeggen is, je verleden kan je heden en toekomst bepalen. Ik ben het met je eens dat je je toekomst zelf in de hand hebt (grotendeels dan), maar een patroon, een manier van denken (mijn denken) veranderen, dat doe je niet in 1 dag. Zoiets kan misschien wel jaaaaren duren, en al helemaal als een bepaald patroon er in je kinderjaren (je basis, fundament) is ingeslopen.quote:Op een bepaald punt moet je stoppen met in het verleden blijven hangen en vooruit gaan kijken. Je hebt een moeilijke jeugd gehad, oké dat is zo, daar kun je niks meer aan veranderen maar je kunt de toekomst, jou toekomst wel veranderen.
foutquote:Maar als je steeds maar blijft zeggen 'ik kan er niks aan doen, het komt door wat er allemaal is gebeurd' dan loop je weg voor je eigen verantwoordelijkheid, want jou toekomst is jou verantwoordelijkheid en niet die van iemand anders.
Maar ik heb het idee, naar aanleiding van onder andere je bovenstaande reactie, dat jij het eigenlijk wel prima vindt om in deze situatie te zitten
Weet ik eerlijk gezegd niet, normaal ben ik nooit zo van de schuld op anderen afschuivenquote:en andere de schuld te geven,
Ik zal om deze opmerking wel een lading stront over me heen krijgen, dat zij dan maar zo, maar denk dat je hier wel gelijk hebt, jaquote:want zolang jij er niks aan kan doen, hoef je er niks aan te doen.
Ik weet niet in welke context je dit precies bedoelt. Ik wil hier overigens wel meteen even zeggen dat ik het schandalig vind van de Sociale Dienst Drechtsteden dat ze, zelfs nu ze van de situate af weten, ze ALSNOG voet bij stuk houden door mij geen verhuiskosten of andere bijzondere bijstand toe te kennen. Daar ís dat toch voor? Al was het maar iets van 1500 euro, desnoods een renteloze lening? Zodat ik alsnog me van mn basisbehoefte kan voorzien. Een koelkast (niet geheel ondenkbaar met deze dagen), een wasmachine, een vloer, een bed. Ze laten je gewoon stikken, zelfs als je voor de 6e keer belt of ze een voorschot van je geld (desnoods 50 euro ofzo) om wat brood, melk en avondeten van te kunnen kopen. DAT vind ik een schande!quote:Jij vindt dat, omdat jou in het verleden (door verschillende mensen) onrecht is aangedaan en omdat jou de steun en liefde die je nodig had(waar je recht op had) is ontzegt, het nu aan andere is om dat recht te zetten omdat dat eerlijk is, je verdient het je hebt het vroeger immers nooit gehad en nu nog niet.
Ik heb er over nagedacht, maar dat zou me NOG meer kosten opleveren dan ik nu al gemaakt hebquote:En eerlijk waar, je verdient ook alle steun en liefde die jou is ontzegt nu en in het verleden, maar helaas werkt het zo niet.
Om vooruit te komen moet je keuzes maken en dingen opgeven, dat is inderdaad niet eerlijk want je hebt al zoveel opgegeven en je bent al zoveel kwijt geraakt, maar het is nou eenmaal niet eerlijk. Je woont nu in een huis dat je eigenlijk niet kunt betalen, ga op kamers.
Ik rook van nelle exportquote:Er zijn genoeg kamers waar je alsnog de rust hebt die je zoekt (soms zijn er bijvoorbeeld mensen die alleen in een groot huis wonen en een kamer verhuren, die mensen zoeken vaak een rustige huurder) Kijk eens op kamernet.nl. Als je niet wil stoppen met roken kun je ook potten met sjagge kopen
Misschien moet ik maar maatschappelijk werk aanvragen.quote:en hulzen (scheelt je ook weer heel wat euro's) En zo zijn er nog veel meer manieren waarop je geld kunt besparen en uit deze situatie te klimmen, maar dat moet jij doen en niet iemand anders.
Ik verwacht nu al dat jij van mening bent dat ik niet in jou schoenen sta en niet weet hoe het is, maar vergeet het je bent niet de enige die een moeilijke jeugd heeft gehad en ik weet hoe het is maar ik laat me daar niet door tegenhouden, sterker nog, ik ben er sterk en zelfstandig uitgekomen en dat kan jij ook.. Je moet alleen je instelling veranderen.
En hier sla je de spijker op zn kop. Maar bedankt anywayquote:Op zaterdag 26 mei 2012 12:23 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Zeker, maar wat het ook betekent, je zult het toch achter je moeten laten, hoe moeilijk dat ook is. Veel sterkte, TS, ik herken sommige dingen in je verhaal hier wel en heb mijn leven uiteindelijk ook drastisch verbeterd.
Graag. Maar first things first, niet?quote:Op zondag 27 mei 2012 01:47 schreef Piet_Piraat het volgende:
Probeer onafhankelijk te worden van de zogenaamde hulpverlenende instanties is mijn advies
Goed uitgangspunt.quote:Op zondag 27 mei 2012 01:53 schreef billie1985 het volgende:
Waarmee ik bedoel te zeggen: eerst over een gezonde basis beschikken
Daar is geen ontkomen aan, wat je wel kunt doen is het een plek geven en er handig met omgaan.quote:Op zondag 27 mei 2012 01:57 schreef billie1985 het volgende:
Nu begin ik me ineens af te vragen, zou zoiets nog mogelijk zijn? Zou het mogelijk zijn dat sommige dingen uit je jeugd je verdere leven ook NIET beinvloeden? Net als dat omgaan met teleurstellingen wat ik net schreef, dat zoiets in je karakter gekerft is?
Ben erg benieuwd, dankjewelquote:Op zondag 27 mei 2012 02:10 schreef MaJo het volgende:
Even een tvp, ik zal morgen uitgebreid posten, maar ik wil wel even zeggen dat ik het heel goed van je vind dat je hier je verhaal doet
En die truuk beheers ik nog niet, maatschappelijk werk zal me helpen om die te leren?quote:Op zondag 27 mei 2012 02:19 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Daar is geen ontkomen aan, wat je wel kunt doen is het een plek geven en er handig met omgaan.
Als je het niet probeert dan weet je het niet.quote:Op zondag 27 mei 2012 02:22 schreef billie1985 het volgende:
En die truuk beheers ik nog niet, maatschappelijk werk zal me helpen om die te leren?
En bij dit idee twee nuttige sitesquote:Op zondag 27 mei 2012 03:54 schreef Mishu het volgende:
De truc is om negatieve gedachtes om te buigen in positieve. "Vandaag is de eerste dag van mijn leven." "Door wat ik heb meegemaakt ben ik juist een doorzetter, ik zit niet bij de pakken neer." "Ik probeer mezelf te verbeteren en dat is al heel goed." Etc. Klinkt heel stom maar het werkt wel echt heel goed raar genoeg. Je gaat in ieder geval minder erdoor in de put zitten.
Waarom heb je eigenlijk nog geen topic geopend in FHF? Ik weet zeker dat als je dat doet je al deze spullen zo bij elkaar hebt. En je hoeft niet een heel uitgebreide OP te schrijven. Hou het gewoon kort en duidelijk met een verwijzing naar dit topic.quote:Op zondag 27 mei 2012 01:41 schreef billie1985 het volgende:
Ik weet niet in welke context je dit precies bedoelt. Ik wil hier overigens wel meteen even zeggen dat ik het schandalig vind van de Sociale Dienst Drechtsteden dat ze, zelfs nu ze van de situate af weten, ze ALSNOG voet bij stuk houden door mij geen verhuiskosten of andere bijzondere bijstand toe te kennen. Daar ís dat toch voor? Al was het maar iets van 1500 euro, desnoods een renteloze lening? Zodat ik alsnog me van mn basisbehoefte kan voorzien. Een koelkast (niet geheel ondenkbaar met deze dagen), een wasmachine, een vloer, een bed. Ze laten je gewoon stikken, zelfs als je voor de 6e keer belt of ze een voorschot van je geld (desnoods 50 euro ofzo) om wat brood, melk en avondeten van te kunnen kopen. DAT vind ik een schande!
Dat was dus iemand anders... Iemand die ik helemaal geeneens kenquote:Op maandag 28 mei 2012 13:43 schreef Brentmeister het volgende:
Klote, maar wat ik niet begrijp: Als ze een verkeerd nummer gegeven had, hoe kan het dan dat je toch afgesproken en zelfs bevestigd hebt via Whatsapp
Die zat je gewoon te neppen dusquote:Op maandag 28 mei 2012 13:44 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Dat was dus iemand anders... Iemand die ik helemaal geeneens ken
Klopt, vandaar de opmerking dat ik me in de maling genomen voel... En wat betreft die fiets, die heb ik dus nietquote:Op maandag 28 mei 2012 13:46 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Die zat je gewoon te neppen dus
Maar wat betreft "opgesloten" zitten: Ik zou zeggen ga er lekker op uit met de fiets en fiets eens een kant op waar je normaal niet (vaak) komt!
Hoe kan je in Nederland geen fiets hebben?! Eet 3 dagen ipv 6 euro patat voor 2 euro en je hebt genoeg om een fiets van marktplaats te halen.quote:Op maandag 28 mei 2012 13:47 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Klopt, vandaar de opmerking dat ik me in de maling genomen voel... En wat betreft die fiets, die heb ik dus niet
Of dit idd, fietsen zijn er genoeg voor weinig.quote:Op maandag 28 mei 2012 13:51 schreef Tchock het volgende:
Open een topic in FHF en je hebt binnen een week een gratis fiets.
Hoe kun je in nederland geen koelkast, bed, inboedel hebben? Misschien is ons "sociale" stelsel toch niet zo sociaal als veel mensen denken....quote:Op maandag 28 mei 2012 13:50 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Hoe kan je in Nederland geen fiets hebben?! Eet 3 dagen ipv 6 euro patat voor 2 euro en je hebt genoeg om een fiets van marktplaats te halen.
Even doen dan... Al weet ik bij god niet wat ik er in moet zettenquote:Op maandag 28 mei 2012 13:51 schreef Tchock het volgende:
Open een topic in FHF en je hebt binnen een week een gratis fiets.
Zoals ik al zei, fietsen zijn er genoeg voor zeer weinig. Dat heeft weinig met ons sociale stelsel te maken.quote:Op maandag 28 mei 2012 13:51 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Hoe kun je in nederland geen koelkast, bed, inboedel hebben? Misschien is ons "sociale" stelsel toch niet zo sociaal als veel mensen denken....
http://kopen.marktplaats.(...)ig=&mv=&submit1=Zoekquote:Op maandag 28 mei 2012 13:57 schreef billie1985 het volgende:
En wat als je ook "weinig" niet kunt missen door een tekort van 175 euro per maand?
Begrijp ik hier nu uit dat je ook een smartphone hebt? Aangezien je gewoon kan whatsappen?quote:Op maandag 28 mei 2012 13:26 schreef billie1985 het volgende:
Ik reageer vanavond wel op de reacties die ik heb gekregen hoor, bedankt daarvoor trouwens, maar wil nu gewoon even van me afpraten
Een paar weken geleden kwam ik bij de shoarmaboer een 2 oudcollega's van me tegen... 1tje kende ik al voordat ze een collega was omdat ze 1 van de beste vriendinnen van mn ex uit 2009 was...
We spraken elkaar, vroegen elkaar hoe t ging en zo. Leek me leuk om nummers uit te wisselen dus ik kreeg hun nummer.
Gistermiddag besloot ik 1 van die meiden te whatsappen, om te vragen of ze zin hadden om morgen (dus vandaag) te gaan zwemmen bij het strandje dat hier vlak achter is. Leek dr een goed idee, en we hadden afgesproken om vandaag 11 uur te gaan zwemmen. Vanmorgen rond half 10 ook nog even gewhatsapped om er zeker van te zijn dat ze wakker was. Dat was ze en ze zou "zo" naar de bus lopen.
Om een lang verhaal kort te maken, niemand komt opdagen... Ik bellen, niemand neemt op. Via twitter aan die andere meid gevraagd waar ze bleven, wist ze van niks? Via Facebook chat contact met die eerste meid gehad, blijkt dat ze me expres een verkeerd nummer gegeven heeft destijds "want wat moet ik met haar nummer?"
Crap... Voel me belazerd, ben gewoon in de maling genomen door een onbekende, heb bewust een verkeerd nummer gekregen en stond al klaar om weg te gaan, met mn zwemspullen... Kan alles dus weer opbergen -_-
Ik wou dat ik iemand had om mee op te trekkenKan wel janken om zo "opgesloten" te zitten met dit mooie weer...
Hmm, ik weet niet wat voor abonnement je hebt, maar als je kan whatsappen kan je ook internetten. Dat lijkt me wat overbodig. Haal een goedkoop sim-only abo.quote:Op maandag 28 mei 2012 14:26 schreef Barbapapamama het volgende:
[..]
Begrijp ik hier nu uit dat je ook een smartphone hebt? Aangezien je gewoon kan whatsappen?
Verkoop die en koop een oude nokia, kan je mooi een koelkast kopen van die smartphone en een gedeelte van je schulden afbetalen.
Ja heb ik dus ook al gezegd, ze moesten er nog om lachen ook :S Ik vind dat je dan best gefrustreerd bent als je daar om kunt lachen, maargoed.quote:Op maandag 28 mei 2012 15:22 schreef LaLouchi het volgende:
Stom van die meiden billy. Wees dan eerlijk en zeg dat je dat niet zo ziet zitten. Verder lees ik dat je een bed hebt gekregen. Super toch? En is het gelukt met je vloertje?
En dat is dan nog duur ook, als je van die van die satéstokjes haalt, die kosten een paar dubbeltjes, blikje mais (Euroshopper!) sla erbij en beetje pasta in de magnetron en je bent voor een euro klaar.quote:Op maandag 28 mei 2012 16:34 schreef MrBaas het volgende:
TS, hoezo eigenlijk altijd die vette troep bestellen?
Je hebt toch een magnetron?
Koop een blikje mais voor ¤0,70 en 2 bakjes 150 gram magnetronrijst voor ¤1,50 en je hebt voor ¤2,20 een "normale" maaltijd. Er zijn toch ook veel kant-en-klaarmaaltijden die je alleen maar even in de magnetron moet stoppen maar waar wel allemaal belangrijke voedingsstoffen inzitten?
Neem dit: Bami met kipsaté samen met een blikje mais voor ¤4,70.
Zo'n ding als dit is ook echt super handig! http://www.marskramer.nl/ovens/tomado-mini-oven-tm2402.html
Hoi, dat wat je beschrijft over dat je sigaret zowat het hoogtepunt van de dag is, herken ik maar al te goedquote:Op zondag 27 mei 2012 22:00 schreef MaJo het volgende:
Hier dan de beloofde reactieEr is al heel veel gezegd maar ik wil nog een paar dingen toevoegen.
Het stoppen met roken: iedereen kan wel heel makkelijk zeggen dat je moet stoppen met roken maar dit is een van de moeilijkste dingen die er is en dat lukt pas als je er zelf aan toe bent en er echt helemaal achter staat. Mij is ooit door mijn huisarts afgeraden om te stoppen met roken toen ik ontzettend depressief was. Dat klinkt misschien raar maar soms is je leven zo uitzichtloos dat roken gewoon het hoogtepunt van je dag is. Voor mij was het zelfs de enige reden om mijn bed uit te komen. Iedereen kan dus wel makkelijk roepen dat je daarmee moet stoppen maar dit lukt echt alleen als je er zelf helemaal achter staat. Minderen is misschien wel een optie, dan hou je wat meer geld over
Wat het sociale deel betreft: je zegt dat je vrijwilligerswerk doet. Heb je daar niet collega's waar je een keer iets mee kunt drinken? Dan komen we natuurlijk wel weer bij de geldkwestie maar dat hoeft ook niet al te duur te zijn. Met dit weer kun je lekker in een park gaan zitten met een sixpackje bier uit de supermarkt
Dan het financiele deel: je zegt steeds dat je niet kunt werken omdat je volledig afgekeurd bent. In hoeverre denk je nooit meer te kunnen werken? Want je komt over als een welbespraakt iemand die alles goed op een rijtje heeft. Besef ook dat je door het niet werken in een vicieuze spiraal terecht komt. Ik heb ondanks mijn depressies altijd doorgewerkt, om twee redenen: een reden om uit bed te komen en onder de mensen te zijn. Door dit niet te doen hou je als het ware de situatie in stand. Is het niet een idee om bijvoorbeeld in het weekend in een computerwinkel te werken? Ik heb het idee dat je dat best wel aankan. Je verdient dan gelijk wat centjes en je hebt meteen meer sociale contacten waardoor je je ook weer gelukkiger voelt.
Dan nog wat de spullen in huis betreft: ben je wel eens naar een vlooienmarkt geweest van bijvoorbeeld de kerk? Daar kun je vaak de meest gekke dingen kopen voor een paar euro, zoals een kookplaatje, koelkast enz. Ik heb ooit voor 5 euro een hometrainer gekocht. Kost geen drol en daarmee kun je thuis ook nog even sporten.
Ik hoop dat je iets aan mijn reactie hebt. Ik vind het sowieso heel tof van je dat je gewoon je verhaal hier neer hebt gezet, dat is al de eerste stap
Misschien is dat ook wel zo. Niet geheel ondenkbaar als je alles een beetje meeleest denk ik zo?quote:Op maandag 28 mei 2012 20:28 schreef Piet_Piraat het volgende:
Sorry maar ik krijg steeds meer het idee dat je serieus de weg kwijt bent.
Nou dat is niet helemaal waar, zoals je misschien wel hebt gelezen heb ik van de week een heel bericht gestuurd, waarin ik ook heb aangehaald wat jij en Rechten Student zeiden en daar heeft hij wel op gereageerd. Ik denk dat het niet zozeer ligt aan WAT jij (jullie) zegt(gen) maar meer aan HOE jij (jullie) het zegt(gen).quote:Op maandag 28 mei 2012 20:50 schreef wolkenkrabber het volgende:
Ja maar weet je wat het is...
Je neemt alleen de adviezen aan die jouw uitkomen... Er word je gevraagd of je een smartphone hebt en dat negeer je... Is smartphone om mee te whatsappe is minimaal 70 euro.. Of je ebt een abbonement van minimaal 20 euro per maand... Ik heb geen abbonement... Vind ik zonde van mijn geld maar dat ben ik... En die 20 euro in de maand draagt bij aan die 175 euro tekort..
stoppen met roken ben ik het mee eens dat dat niet 123 gebeurt en een echte roker weet ook dat je er egt klaar mee moet zijn... Het is een verslaving en dat vergt veel wilskracht...
Daarnaast als je in de buurt vent van mensen op je vrijwilligerswerk probeer veel te lachen en zo en ook intresse te tonen... Je hoeft niet meteen te vragen om wat te doen want vriendshappen moet je opbouwen.. En niemand houd van wanhopige en ongeintreseerde mensen...
Maar even to the point waar besteed je je geld dan allemaal aan ???
Dat zal niet bewust gegaan zijn, ik heb een smartphone inderdaad jaquote:Op maandag 28 mei 2012 20:50 schreef wolkenkrabber het volgende:
Ja maar weet je wat het is...
Je neemt alleen de adviezen aan die jouw uitkomen... Er word je gevraagd of je een smartphone hebt en dat negeer je...
ik welquote:Is smartphone om mee te whatsappe is minimaal 70 euro.. Of je ebt een abbonement van minimaal 20 euro per maand... Ik heb geen abbonement...
truequote:Vind ik zonde van mijn geld maar dat ben ik... En die 20 euro in de maand draagt bij aan die 175 euro tekort..
stoppen met roken ben ik het mee eens dat dat niet 123 gebeurt en een echte roker weet ook dat je er egt klaar mee moet zijn... Het is een verslaving en dat vergt veel wilskracht...
Nou, ik heb dit bewust niet meteen gezegd, omdat ik dan weer "ja maar" zou overkomen, maar nu laat je me geen andere keuze. Op mijn stage heb je 2 groepen mensen, 1 de nerds (niks mis mee, prima mensen) en de groep met gasten die op mij neerkijkt (omdat uitkering). Heb geprobeerd met beide groepen wat op te bouwen, maar de nerds zijn toch stuk meer in zichzelf gekeerd en die andere groep? tsja, die zullen nooit met mij door 1 deur kunnen. Heb ze niks misdaan, maar soms voelen mensen zich meer dan een ander blijkbaar.quote:Daarnaast als je in de buurt vent van mensen op je vrijwilligerswerk probeer veel te lachen en zo en ook intresse te tonen...
heb hier ergens in huis een lijstje liggen zal ik straks even opzoeken als ik met alle pm's en dm's klaar benquote:Je hoeft niet meteen te vragen om wat te doen want vriendshappen moet je opbouwen.. En niemand houd van wanhopige en ongeintreseerde mensen...
Maar even to the point waar besteed je je geld dan allemaal aan ???
Ik stuur jou straks even een prive bericht, veel dingen die je beschrijft zijn gewoon bijna eng om te lezen, omdat ik ze als hetzelfde ervaarquote:Op maandag 28 mei 2012 10:21 schreef ChristianeF het volgende:
Ik ben 18 jaar.. en drie maanden heb ik alleen gewoond ook omdat ik het eigelijk niet meer kon uithouden met mijn mama die steeds opnieuw dronk. ik kon het niet meer opbrengen iedere dag zoveel energie in haar te steken.
dus drie maanden heb ik in een andere stad, in mijn appartementje gewoont.. tot mama weer eens in een diepe depressie belanden.. mijn moeder heeft een 'bipolaire stoornis' dit is een psychische 'aandoening'. ze heeft vooral last van 2persoonlijkheden, depressieve gevoelens, zelfmoordgedachten.. nu dit hield ze altijd onder controle met haar medicatie.. maar sinds ik het huis uit was gegaan heeft ze op een of andere manier gedacht foert, ik neem geen medicatie meer!
Ik zat dus in een tweestrijd.. kies ik voor mijzelf? niet dat ik zo gelukkig was op mijn appartementje, want ik kreeg niemand anders over de vloer dan mijn mama en af en toe mijn tante.. maar ik was wel fier op mijzelf dat ik dit had bereikt..
maar ik heb voor mijn mama gekozen, wat ik nog altijd de juiste keuze vind.. want je zorgt voor je ouders en zij zorgen voor jou (ookal mis ik dit gevoel van zorgen voor mij zo erg hard en heb ik daar zo hard nood aan)
ik ben terug thuis bij mama gaan wonen.. 6 maanden huurloon was ik kwijt want ik had mijn contract verbroken.. moest nog eens 200 euro aan de mama betalen.. dus financieel zat ik echt wel vast.. kon niet erg veel meer doen buiten werken en thuis zitten..
we zijn nu 4 maanden verder.. en ondertussen heeft mama 2 pogingen gedaan om te stoppen met drinken.. die iedere keer een week hebben geduurd, dan ben ik zo gelukkig! dan vraagt ze ook eens achter mij, zegt ze niet dat alles mijn schuld is..
maar ik wou helemaal niet zoveel over mijzelf praten, sorry! ik wou laten weten dat je zeker niet de enige bent met zo een rotgevoel, precies of, elke dag komt er wel iets bij.. keer op keer een nieuwe ervaring.. ik weet eigelijk vrij zeker dat dit gevoel van eenzaamheid, er alleen voor staan, steeds moeten vechten, duizend keer omvallen, je pijn doen en toch weer moeten rechtstaan.. ik geloof niet dat ik ooit echt rust ga hebben met mijzelf en mijn ervaringen in dit leven..
opzich heb ik dit allemaal heel goed kunnen relativeren, maar ergens is het ook zo vermoeiend.. doorbijten en proberen niet achteruit te kijken.. maar dat is mijn maar ook blijkbaar u probleem.. blijven achteruit kijken..maar dit zijn dingen die je zo hard hebben gekwetst , dat ze een deel van je hebben in beslag genomen.. ik ben nu verliefd op een ander en ben heel gelukkig op het moment.. maar ik weet dat het morgen helemaal anders kan zijn. heb zoals u toenmalige vriendin ook heel erg lang aan zelfverminking gedaan.. comadrinken, overdosisen. niet om fier op te zijn.. maar toen ik jonger was leek alles zo onduidelijk, zo chaotisch! nu heb ik er iets meer vrede mee.
waarom dat je vriendin opeens die keuze maakte van er een punt achter te zetten kan ik je niet zeggen.. ik heb ook vaak beslissingen genomen gewoon omdat ik het gevoel had dat het moest.. maar er ook niet echt een uitleg aan kon geven. maar misschien is het belangrijk dat dat meisje eerst van haarzelf gaat houden, vrede vind met haar verleden.. en dan pas aan iets nieuw kan beginnen..
ik wil ook nog even zeggen dat ik heel erg veel respect heb dat je hier een topic over hebt gemaakt, ik vond het heel goed leesvoer!
je moet altijd op jezelf vertrouwen, in jezelf geloven.. van jezelf houden! ik weet dat dit niet gemakkelijk is.. maar je kan jezelf nooit in de steek laten.. en er komen zowiezo nog mensen die je veel gaan kwetsen ( dit is bij iedereen wel) dus waardeer jezelf maar : ) want als het puntje bij paaltje komt dan heb je enkel jezelf..
ik heb ook een tijdje in een psychiatriche instelling gezeten voor het verwerken van mijn verleden met mama, stiefvader, anorexia, noem maar op ik ga niet in detail treden.. en toen zei mijn vader mij, dat ik mij niet als slachtoffer mocht laten behandelen.. maar dit is ook helemaal mijn bedoeling niet.. die uitspraak heeft mij echt heel erg gekwetst. hij vond het nodig om dit te zeggen, dit zou mij wel wakker schudden en terug op het goede pad brengen.. maar het enigste wat jij en ik vragen is.. een luisterend oor.. gewoon de veiligheid die je ouders u normaal gezien moeten geven mis ik zo enorm.. oke ik ben nu 'volwassen' maar dit heb ik altijd zo ervaren.. ik zou er veel voor geven terug kind te zijn.. maar dan anders behandeld te worden.. ik weet dat mijn ouders mij doodgraag zien. maar mijn vader is zo afstandelijk, vind dat ik mij nooit mag laten 'hangen' papa verwacht zoveel van mij, terwijl ik er hard aan twijfel of ik dat wel allemaal aankan.. ik ben toch nog zo klein papa zie je dan niet hoe kwetsbaar ik ben? en ja voor mijn mama heb ik me altijd meer moeder gevoelt dan zij haar gedroeg..
ik denk niet dat je op een rooskleurige toekomst moet hopen, dat doe ik ook niet.. maar relativeren is al heel erg veel waard.. weten dat je leeft om iets te leren.. uit elke situatie lessen te trekken, en er sterker uit te komen! want je groeit enorm als persoon als je het goede haalt uit de minder goede ervaringen! en hoe beter je luisterd naar je gevoel.. hoe makkelijker het zal worden.. leer er mee leven dat sommige mensen geboren zijn om een gezin, geld, roem te hebben (waar ook niks mis bij is! want iedereen zijn eige ervaringen)
maar er zijn mensen die geboren worden om te groeien, elke dag, elk uur te groeien als persoon.
oke genoeg gezaag he foei foei , maar bedankt voor u topic, ik hoop dat je iets hebt aan mijn reactie.. in ieder geval werkt het opluchtend.. je mag nooit je gevoelens opkroppen!
groetjes, en veel geluk.
Ik kijk op NIEMAND neer! Niemand. Maar probeer eens in je vrije tijd contact te houden met mensen die vrijwel nooit van hun zolderkamertje af komen? Die daar 16 uur per dag doorbrengen. Ik heb zelf die fase ook gehad hoor! En ik kwam vroeger ook nooit vaak uit mn kamer.quote:Op maandag 28 mei 2012 21:07 schreef wolkenkrabber het volgende:
Je kijkt zelf ook neer op de "nerds"
ik zou daar beginnen.. De wat introvertere mensen, zijn voor jouw makkelijker in omgang op dit moment. Ik begrijp dat je een smartphone hebt hoor daar niet van is hartstikke handig om sociale contacten mee te onderhouden en ik denk in deze tijd ook essentieel.. Maar het is maar net waar je prioriteiten liggen.. Maar goed ik ben nieuwsgierog naar je lijstje
Onzin dat een smartphone in deze tijd essentïeel is.quote:Op maandag 28 mei 2012 21:07 schreef wolkenkrabber het volgende:
Je kijkt zelf ook neer op de "nerds"
ik zou daar beginnen.. De wat introvertere mensen, zijn voor jouw makkelijker in omgang op dit moment. Ik begrijp dat je een smartphone hebt hoor daar niet van is hartstikke handig om sociale contacten mee te onderhouden en ik denk in deze tijd ook essentieel.. Maar het is maar net waar je prioriteiten liggen.. Maar goed ik ben nieuwsgierog naar je lijstje
1 ik ben hier niet om daar over te discusserenquote:Op maandag 28 mei 2012 21:21 schreef wolkenkrabber het volgende:
Je noemt het nerds dat is geen compliment... En hoevaak chill jij met mensen?? Het zijn dus eigenlijk mensen van jouw kaliber... Weinig sociale contacten ..
maar ik denk dat 'nerds' of meer teruggetrokken mensen, of wat je hier onder verstaat.. zeker evenveel nood hebben aan sociaal contact dan jij.. maar mischien laten ze dit gewoon niet blijken?quote:Op maandag 28 mei 2012 21:38 schreef billie1985 het volgende:
[..]
1 ik ben hier niet om daar over te discusseren
ja, ik noem een groep mensen nerds ja. Hoe noem jij ze dan?
Hoevaak ik chill met mensen? minder vaak dan ik zou willen, en daar zit het verschil tussen "hen" en mij. Zij hebben de behoefte niet, ik wel.
Nog meer om over te vallen? Jeez
Je vind het zelf vervelend als er niet op je posts wordt gereageerd, maar je reageert zelf ook niet als iemand op jou reageert. Maar dat terzijde, de manier waarop je jou advies brengt komt heel erg denigrerend over, alsof je hem veroordeeld. Je hebt op veel punten in mijn ogen wel gelijk maar door de manier waarop je het zegt breng je hem (bijna) in de positie dat hij zich moet verdedigen. Ik kan je aanraden je advies anders te formuleren, dan komt je boodschap beter over.quote:Op maandag 28 mei 2012 22:01 schreef wolkenkrabber het volgende:
Ik probeer je niet de grond in te trappen laat dat even duidelijk zijn.. Ik probeer je wat duidelijk te maken.
Ik zeg alleen als jij die "nerds" niet goed genoeg vind moet je niet klagen dat die "coole" mensen jouw niet goed genoeg vinden.. Want daar waar jij et hebt over zolderkamertjes hebben hun et over werken voor je geld..
En wat ik al de hele tijd probeer duidelijk te maken is als je dingen wilt bereiken moet je er wat voor doen.. Als het in babystapjes moet doe je het in babystapjes..
Je gebruikt een chronisch tekort van 175 euro in de maand heel vaak als smoes.. Maar daarentegen heb je wel een abbo voor je telefoon en voor internet en eet je elke dag uit de snackbar..
Jouw oplossing 1 was studeren en geld lenen om je schulden af te betalen.. Oplossing 2 is maatschappelijk werkster..
Je vind het belachelijk dat je geen 1500 euro krijgt voor het inrichten van je huis??
Als je het egt zo graag wilt maar ik bedoel echt dan zou je zegen ah fuck it dat idee van dat blikje rijst en mais is ook wel slim en goedkoper en op de langere termijn zou je veel goedkoper kunnen leven... Voor die 20/30 in de maand had je eerst kunnen sparen voor een.koelkast waardoor je eten kan bewaren en dus ook weer goedkopere dingen kan maken ... Op de langere termijn had jij je die abbonement wel kunnen veroorloven..
Ik zie een heleboel punten waar je serieus aan moet timmeren.quote:Op maandag 28 mei 2012 20:40 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Misschien is dat ook wel zo. Niet geheel ondenkbaar als je alles een beetje meeleest denk ik zo?
Als je dat gevoel hebt, kun je daar 2 dingen mee doen. Kom kijken, mag je mn huis zien, mn afschriften, mn dagbesteding allesquote:Op maandag 28 mei 2012 23:14 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Zijn wolkenkrabber en ik nou de enige die doorhebben dat dit verhaal rammelt aan alle kanten? Als iemand iets nuttigs roept wordt er niet op gereageerd omdat het hem niet past op die manier. Klinkt mij niet als iemand die echt hulp nodig heeft. Heb een tijd niet gereageerd omdat je dat vroeg. Vaak op het punt gestaan je weer advies te geven.. Maar waarom zou ik? De vorige keren reageerde je er ook maar half op.
Een ander weet het altijd beterquote:Op maandag 28 mei 2012 22:01 schreef wolkenkrabber het volgende:
Ik probeer je niet de grond in te trappen laat dat even duidelijk zijn.. Ik probeer je wat duidelijk te maken.
Ik zeg alleen als jij die "nerds" niet goed genoeg vind moet je niet klagen dat die "coole" mensen jouw niet goed genoeg vinden.. Want daar waar jij et hebt over zolderkamertjes hebben hun et over werken voor je geld..
En wat ik al de hele tijd probeer duidelijk te maken is als je dingen wilt bereiken moet je er wat voor doen.. Als het in babystapjes moet doe je het in babystapjes..
Je gebruikt een chronisch tekort van 175 euro in de maand heel vaak als smoes.. Maar daarentegen heb je wel een abbo voor je telefoon en voor internet en eet je elke dag uit de snackbar..
Jouw oplossing 1 was studeren en geld lenen om je schulden af te betalen.. Oplossing 2 is maatschappelijk werkster..
Je vind het belachelijk dat je geen 1500 euro krijgt voor het inrichten van je huis??
Als je het egt zo graag wilt maar ik bedoel echt dan zou je zegen ah fuck it dat idee van dat blikje rijst en mais is ook wel slim en goedkoper en op de langere termijn zou je veel goedkoper kunnen leven... Voor die 20/30 in de maand had je eerst kunnen sparen voor een.koelkast waardoor je eten kan bewaren en dus ook weer goedkopere dingen kan maken ... Op de langere termijn had jij je die abbonement wel kunnen veroorloven..
Ik wil graag geloven dat het waar is.. Ook al hoop ik voor jou van niet... Maar waarom reageer je dan zo enorm selectief?quote:Op maandag 28 mei 2012 23:19 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Als je dat gevoel hebt, kun je daar 2 dingen mee doen. Kom kijken, mag je mn huis zien, mn afschriften, mn dagbesteding alles
of
Laat ik het maar bij dat eerste houden.
Heb je gezien op hoeveel posts we inmiddels al zitten?quote:Op maandag 28 mei 2012 23:23 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik wil graag geloven dat het waar is.. Ook al hoop ik voor jou van niet... Maar waarom reageer je dan zo enorm selectief?
Ja maar je reageert ook weleens maar op halve berichten. Waarom de andere helft dan niet?quote:Op maandag 28 mei 2012 23:24 schreef billie1985 het volgende:
[..]
Heb je gezien op hoeveel posts we inmiddels al zitten?
check pmquote:Op maandag 28 mei 2012 23:25 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ja maar je reageert ook weleens maar op halve berichten. Waarom de andere helft dan niet?
Ik zeg het alleen maar: zo help je de rest van de wantrouwers niet bepaald gemoedsrust te krijgenquote:
En waarom zou hij zich daar druk om moeten maken?quote:Op maandag 28 mei 2012 23:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik zeg het alleen maar: zo help je de rest van de wantrouwers niet bepaald gemoedsrust te krijgen
Waarom hij dat zou moeten? Geen idee. Maar hij maakt zich er overduidelijk wél druk over, dus dan kan het helpen.quote:Op maandag 28 mei 2012 23:30 schreef mangler_fcu het volgende:
[..]
En waarom zou hij zich daar druk om moeten maken?
Geen enkele reden, blijkbaar lopen de dingen goed.quote:Op maandag 28 mei 2012 23:30 schreef mangler_fcu het volgende:
[..]
En waarom zou hij zich daar druk om moeten maken?
Lees eerst is goed, voor je reageert..quote:Op maandag 28 mei 2012 23:33 schreef Piet_Piraat het volgende:
[..]
Geen enkele reden, blijkbaar lopen de dingen goed.
Voor degenen die nieuwschierig zijn: Dit heb ik gestuurd:quote:Op maandag 28 mei 2012 23:29 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ik zeg het alleen maar: zo help je de rest van de wantrouwers niet bepaald gemoedsrust te krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |