Laatste liep beter en zat nog een beetje OP bij. Had het eerst voor een merge gevraagd, maar FAhok had gelijk.quote:Op maandag 4 juni 2012 11:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Nederlandse politie 'vergeet' stoffelijke resten na verkeersongeluk. Deze was eerder dan waar je nu naar verwijst.
Toch nog maar een keer vragen....quote:Op vrijdag 1 juni 2012 09:27 schreef Stranger het volgende:
Kan er misschien een subforum komen speciaal voor sensatienieuws waar woestijnvos en slashdotter3 lekker alles los en vast kunnen spammen met onzinnig 'nieuws', zodat ik me geen breuk hoef te scrollen op zoek naar een topic met daadwerkelijk nieuwswaarde?
Nee. tong80 zou iets heel anders moeten krijgen. Een enorme rotschop onder zijn vervelende hol, namelijk.quote:Op donderdag 7 juni 2012 12:13 schreef sp3c het volgende:
nou in all fairness ... tong80 zou er dan ook 1 moeten krijgen
Topic is gesloten.quote:Op zondag 10 juni 2012 11:48 schreef deedeetee het volgende:
Moslim man - vrouw relatie in de praktijk
Ik heb hier al de merkwaardigste topics voorbij zien komen maar is NWS echt zo vér gezonken dat dit mag
quote:Op zondag 10 juni 2012 21:17 schreef Woestijnvos het volgende:
Kan deze ook gesloten worden Dubbelpost.![]()
Man wint 2,7 miljoen euro met inzet van 7,50.
terrorist met racistische neigingen... of net andersomquote:Op maandag 11 juni 2012 02:07 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Er waren genoeg apen aanwezig. Zij waren een vreemde mogendheid op ons grondgebied met de planning tot zware terroristische handelingen (het uitmoorden van peuters kan ik niet anders noemen). Dat ze die apen afgeslacht hebben kan ik enkel toejuichen. Jammer helaas dat er een aantal gevangen zijn genomen, die hadden ze ter plekke een nekschot moeten geven.
Bedreigingen zijn strafbaar dacht ik zo.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 22:46 schreef Macabrefuture het volgende:
[..]
Wat jij wilt vriend. Maar ik ken er genoeg die het zat zijn. Dat multiculti onzin en dat EU gedrocht.
Wacht maar er komt vanzelf bijltjes dag voor mensen zoals JIJ..
Volgens mij is dat geen bedreiging maar een insinuatie.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 22:55 schreef De_Guidance het volgende:
[..]
Bedreigingen zijn strafbaar dacht ik zo.
Het is inderdaad totaal niet racistisch om niet-blanke mensen apen te noemen.quote:Op maandag 11 juni 2012 09:45 schreef Dr.Nikita het volgende:
Ahgossiepossie zeg, voor sommigen is inmiddels alles racistisch.
Al afgehandeld, dacht ikquote:Op woensdag 13 juni 2012 05:40 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
Het is inderdaad totaal niet racistisch om niet-blanke mensen apen te noemen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |