Ze zouden nog wel wat CDA-schroot kunnen opvangen wellichtquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:37 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik denk niet dat iemand daartoe in staat is, bovenop wat ze nu hebben. Zoveel diep-christenen zijn er gewoon niet.
Dat wellicht wel. Wat boertjes die CDA stemden, maar zich toch niet zo fijn voelen bij de PVV zegmaar.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:38 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ze zouden nog wel wat CDA-schroot kunnen opvangen wellicht
Nouja daar ben ik 't dus mee oneens.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:32 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik pleit toch niet voor opheffing van de staat Israël? Alleen voor het beperken van die staat binnen de grenzen van voor 1967.
Want zolang dat niet gebeurt worden er levens verwoest van Palestijnse families die daar al generaties lang wonen ten bate van extremistische joden die eerder elders binnen de oude grenzen woonden of in het buitenland.
Daar pleit ik dan ook niet voor, ik zeg alleen dat de Europese cultuur veel meer homogeen is dan sommigen je willen doen geloven.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:38 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dat jij dikke pret hebt gehad in Italie is nog steeds geen reden voor een 4e rijk.
Een Rouvoet wist wel een wat breder publiek aan te spreken op momenten. Zeker met een zwalkende CDA valt daar best wat winst te halen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:37 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik denk niet dat iemand daartoe in staat is, bovenop wat ze nu hebben. Zoveel diep-christenen zijn er gewoon niet.
Kloptquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Daar pleit ik dan ook niet voor, ik zeg alleen dat de Europese cultuur veel meer homogeen is dan sommigen je willen doen geloven.
Niet de meest subtiele oplossing maar wel bijna het enige wat werktquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:36 schreef Boze_Appel het volgende:
Gewoon een zwik atoombommen op heel dat midden-oosten, Israel en al die bende die erbijhoort.
OP-GE-LOST.
Je hebt in Engeland en Italie gezeten correct? Ik denk dat je verhaal anders was geweest als dat bv. Litouwen en Slovenië waren geweest.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Daar pleit ik dan ook niet voor, ik zeg alleen dat de Europese cultuur veel meer homogeen is dan sommigen je willen doen geloven.
Mwoah, in Zuid-Afrika eten ze ook droogworst, aardappelen, hun versie van haring, spreken ze raar Nederlands en leven ze in huizen met onze architectuur. Maar ik bepleit ook geen unie met ze.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:39 schreef remlof het volgende:
[..]
Daar pleit ik dan ook niet voor, ik zeg alleen dat de Europese cultuur veel meer homogeen is dan sommigen je willen doen geloven.
Jij bent natuurlijk niet de enige. Voor jou tien anderen die het niet willen maar wel hetzelfde ervaren hebben.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:36 schreef remlof het volgende:
[..]
Door meer dan vier jaar in Italië gewoond en gewerkt te hebben meen ik toch meer recht van spreken te hebben over hoe de cultuur daar zich verhoudt tot de Nederlandse dan Henk, die ooit eens een week aan het Comomeer geweest is. Of op Sicilië.
Is overal een oplossing voor, ook voor het gezeik over Europa.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:40 schreef du_ke het volgende:
[..]
Niet de meest subtiele oplossing maar wel bijna het enige wat werkt
Ach, zulke kommer en kwel is het niet. Met uitzondering van de schrijnende gevallen zoals Syrië.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:40 schreef du_ke het volgende:
[..]
Niet de meest subtiele oplossing maar wel bijna het enige wat werkt
Precies, vrije westerse landen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:41 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Je hebt in Engeland en Italie gezeten correct? Ik denk dat je verhaal anders was geweest als dat bv. Litouwen en Slovenië waren geweest.
Oh sorry voor de note dan.quote:
Daar kreeg ik een note voor.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:36 schreef Boze_Appel het volgende:
Gewoon een zwik atoombommen op heel dat midden-oosten, Israel en al die bende die erbijhoort.
OP-GE-LOST.
Noooeeeesss!!! Dan krijg ik de fallout over me heen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:43 schreef De_Nuance het volgende:
Crisis in de PvdA ?
Atoombom op Tweede Kamer!!'eins
We gaan gewoon allemaal bij Picchia wonen, die heeft filters.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:43 schreef waht het volgende:
[..]
Noooeeeesss!!! Dan krijg ik de fallout over me heen.
Sorry, is de enige oplossing die werkt blijkbaar.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:43 schreef waht het volgende:
[..]
Noooeeeesss!!! Dan krijg ik de fallout over me heen.
quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:44 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
We gaan gewoon allemaal bij Picchia wonen, die heeft filters.
Dat is dan weer wat onnodig geweldadig, gewoon seal team six eropaf.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:43 schreef De_Nuance het volgende:
Crisis in de PvdA ?
Atoombom op Tweede Kamer!!'eins
Gewoon een carrier-group in de Hofvijver.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:46 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dat is dan weer wat onnodig geweldadig, gewoon seal team six eropaf.
Dat dan weer welquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:46 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dat is dan weer wat onnodig geweldadig, gewoon seal team six eropaf.
Dat vraag ik me af, probeer maar eens 10 anderen te vinden die jarenlang in een ander EU-land hebben gewoond en gewerkt en tegen verdergaande Europese integratie zijn.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:41 schreef waht het volgende:
[..]
Jij bent natuurlijk niet de enige. Voor jou tien anderen die het niet willen maar wel hetzelfde ervaren hebben.
?quote:
Maar daar word je voor behandeld, Frank van Putten?quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:48 schreef Hexagon het volgende:
Ik heb zin om een lekker ordinair wijf te knuffelen.
Laat maar, m'n grapjes als wraak op je FB bijdragen werken niet.quote:
Ik snap ze nietquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:51 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Laat maar, m'n grapjes als wraak op je FB bijdragen werken niet.
Ik doorsta elke test.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:53 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Ik snap ze niet
En ik was heul aardig , ik deed gewoon wat Mathijs deed bij Martijn. Even goed testen.
Allemaal lapmiddelenquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:51 schreef Tem het volgende:
[..]
Maar daar word je voor behandeld, Frank van Putten?
Die doorsta ik ook prima in Nederland.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:54 schreef De_Nuance het volgende:
En alcoholblaastest.
Ik ga maar weer pitten, morgen weer een spannende dag met onze marihuana-verslaafden.
Hm, beetje (te) slank.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Allemaal lapmiddelen
Nu wil ik zoiets
[ afbeelding ]
Ze heeft of lelijke tieten of een slechte bh.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Allemaal lapmiddelen
Nu wil ik zoiets
[ afbeelding ]
Ik raad je aan kontakt op te nemen met Drugshond zodra hij weer in dit universum is gearriveerd.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:55 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Allemaal lapmiddelen
Nu wil ik zoiets
[ afbeelding ]
Ik ken wel een mannetje, niemand kent hem of neemt hem serieus maar ik garandeer je; resultaat binnen afzienbare tijd. Hij post af en toe onder de naam Diëtist Erik.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:59 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nu je het zegt mag ze idd wel een bier en frikandellen behandeling hebben.
Vandaag begonnen ook alweer mensen te zeiken dat ik dikker was geworden.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik ken wel een mannetje, niemand kent hem of neemt hem serieus maar ik garandeer je; resultaat binnen afzienbare tijd. Hij post af en toe onder de naam Diëtist Erik.
Geeft niet, in sommige landen word 't gezien als een teken van welvaart.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:02 schreef eriksd het volgende:
[..]
Vandaag begonnen ook alweer mensen te zeiken dat ik dikker was geworden.
Voornamelijk op plekken waar voedsel schaars is.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Geeft niet, in sommige landen word 't gezien als een teken van welvaart.
Bij mij zeuren ze dat ik ben afgevallen maar ik merk het zelf nog niet zoquote:Op woensdag 22 februari 2012 23:02 schreef eriksd het volgende:
[..]
Vandaag begonnen ook alweer mensen te zeiken dat ik dikker was geworden.
Hufter.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:06 schreef du_ke het volgende:
[..]
Bij mij zeuren ze dat ik ben afgevallen maar ik merk het zelf nog niet zo
Precies, daar is Erik tha bomb!quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:05 schreef waht het volgende:
[..]
Voornamelijk op plekken waar voedsel schaars is.
Kan jij niet gewoon in 't gevang?quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:07 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Precies, daar is Erik tha bomb!
Of 't aan z'n omvang of paspoort ligt laten we in 't midden.
Hij heeft een XL-paspoort nodig?quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:07 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Precies, daar is Erik tha bomb!
Of 't aan z'n omvang of paspoort ligt laten we in 't midden.
Ik vrees dat ik daar weinig bijdraag, ik was me altijd met douchegel en geen zeepjes.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:08 schreef eriksd het volgende:
[..]
Kan jij niet gewoon in 't gevang?
You'll love it there because of your disease!
Nah, dat hebben al die Afrikanen al.quote:
Hier ook.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:09 schreef du_ke het volgende:
[..]
Sorry, kan nog wel 10 kilo af hoor
Een Somaliër kan met een derde pas al toe hoorquote:Op woensdag 22 februari 2012 23:10 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nah, dat hebben al die Afrikanen al.
Ach als het toch maar de vraag is of ze nog om je pols passen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:12 schreef eriksd het volgende:
Ik vrees dat mijn horloges dan ook gejat worden.
Als je op publieke gebieden er super-de-luxe uit ziet gaan ze er van uit dat je rete belangrijk bent en er beveiliging rondloopt dus no worries. Dat is dan wel weer 't voordeel van sloebers.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:12 schreef eriksd het volgende:
Ik vrees dat mijn horloges dan ook gejat worden.
Die heeft er al 3, de Qatpas, dat verfrommelde papiertje wat paspoort heet daar en de XL-pas.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:11 schreef du_ke het volgende:
[..]
Een Somaliër kan met een derde pas al toe hoor
De gevolgen van die ene keer dat de rechtse krachten elke linkse weerstand de kop in wisten te drukken zijn duidelijk. Twee arrestaties en heel wat boetes.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:21 schreef eriksd het volgende:
Wordt er wel eens overlegd over de SC? In de zin van een soort fok ME? Dat als het gierend uit de klauwen loopt iedereen gebanned wordt?
Inderdaad. Maar het was het waard.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:22 schreef waht het volgende:
[..]
De gevolgen van die ene keer dat de rechtse krachten elke linkse weerstand de kop in wisten te drukken zijn duidelijk. Twee arrestaties en heel wat boetes.
Nee totaal niet eigenlijk.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:21 schreef eriksd het volgende:
Wordt er wel eens overlegd over de SC? In de zin van een soort fok ME? Dat als het gierend uit de klauwen loopt iedereen gebanned wordt?
Die kan binnenkort weer posten.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:24 schreef eriksd het volgende:
[..]
Inderdaad. Maar het was het waard.
Wat is er met Robin eigenlijk?
In een heel ver verleden is wel eens geopperd de SC maar te sluiten omdat het POL zou ontwrichten.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:21 schreef eriksd het volgende:
Wordt er wel eens overlegd over de SC? In de zin van een soort fok ME? Dat als het gierend uit de klauwen loopt iedereen gebanned wordt?
Wat?quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:51 schreef du_ke het volgende:
[..]
In een heel ver verleden is wel eens geopperd de SC maar te sluiten omdat het POL zou ontwrichten.
maar zolang alles goed loopt is er weinig reden lijkt me
Heel ver voor je tijd, toen speelde er heel wat onderhuids overal. Moeten we maar niet te veel meer aan denkenquote:
Ah, oké.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:54 schreef du_ke het volgende:
[..]
Heel ver voor je tijd, toen speelde er heel wat onderhuids overal. Moeten we maar niet te veel meer aan denken
Het gaat hier over van alles en nog wat maar uiteindelijk komen we steeds weer terug op de politiek en staat het redelijk goed open voor nieuwkomers of mensen die maar zo nu en dan even langskomen.quote:Ik denk dat de kracht ligt in de politiek inhoudelijke rode draad. Buitenstaanders kunnen makkelijk mengen in een kleine discussie over het koningshuis bijvoorbeeld door argumenten, feiten of meningen toe te voegen en er zo in te rollen. Persoonlijke gesprekken tussen users die elkoor door en door kennen over bijvoorbeeld een verbouwing is veel lastiger. Natuurlijk komt dergelijke chitchat ook voor, maar over een langere periode gezien blijft politiek als rode draad goed zichtbaar.
Oude koeien.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:51 schreef du_ke het volgende:
[..]
In een heel ver verleden is wel eens geopperd de SC maar te sluiten omdat het POL zou ontwrichten.
maar zolang alles goed loopt is er weinig reden lijkt me
Ik ook, hij deed het goed bij P&W.quote:
Klopt, ik denk dat dit de meest ontopic SC van heel FOK! is.quote:Op donderdag 23 februari 2012 00:04 schreef du_ke het volgende:
Goede omschrijving van bijna 6 jaar terug over deze SC en nog steeds raak
[..]
Het gaat hier over van alles en nog wat maar uiteindelijk komen we steeds weer terug op de politiek en staat het redelijk goed open voor nieuwkomers of mensen die maar zo nu en dan even langskomen.
Dat zorgt er denk ik ook voor dat het al heel lang loopt met veruit de meeste tijd een prima sfeer.
De kans dat dit in gebruik was bij het schrijven van die post is niet heel groot.quote:Op donderdag 23 februari 2012 00:17 schreef remlof het volgende:
Ligt ook aan het "cafe" in de TT denk ik
Wij doen niet aan emotioneel geneuzel.quote:Op donderdag 23 februari 2012 00:04 schreef du_ke het volgende:
Goede omschrijving van bijna 6 jaar terug over deze SC en nog steeds raak
[..]
Het gaat hier over van alles en nog wat maar uiteindelijk komen we steeds weer terug op de politiek en staat het redelijk goed open voor nieuwkomers of mensen die maar zo nu en dan even langskomen.
Dat zorgt er denk ik ook voor dat het al heel lang loopt met veruit de meeste tijd een prima sfeer.
Ik heb wat teruggelezen toen Whiskers verdweenquote:Op donderdag 23 februari 2012 00:32 schreef waht het volgende:
[..]
Wij doen niet aan emotioneel geneuzel.
Ik heb laatst een andere SC gelezen en ik kreeg zelfmoordneigingen.
Dat heb ik ook gelezen. Plaatsvervangende schaamte.quote:Op donderdag 23 februari 2012 00:33 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik heb wat teruggelezen toen Whiskers verdween. Wat een drama
.
Hier zijn we gewoon hard en eerlijk
De oudste POL SC met POLCAFE in de titel die ik kan vinden is anders wel geopend door jouquote:Op donderdag 23 februari 2012 00:23 schreef du_ke het volgende:
[..]
De kans dat dit in gebruik was bij het schrijven van die post is niet heel groot.
Ik gok dat het toen gewoon
DEEL # heette.
Als je zo je tijd op internet moet slijtenquote:Op donderdag 23 februari 2012 00:35 schreef waht het volgende:
[..]
Dat heb ik ook gelezen. Plaatsvervangende schaamte.
Oh, dat klopt. Heb ook niets tegen die titel maar ben gewoon voor gezonde afwisseling en willekeur.quote:Op donderdag 23 februari 2012 00:38 schreef remlof het volgende:
[..]
De oudste POL SC met POLCAFE in de titel die ik kan vinden is anders wel geopend door jou
[POLCafe #533] Bijna weekend.
En nu ga ik mijn baard afscheren tot ik een pornosnor overhoud, tot zo.
Ik heb geen idee, man.quote:
Vette polsenquote:Op woensdag 22 februari 2012 23:12 schreef eriksd het volgende:
Ik vrees dat mijn horloges dan ook gejat worden.
1970 belde, ze willen hun snor terugquote:Op donderdag 23 februari 2012 01:09 schreef remlof het volgende:
Ik heb nu een James Hetfield snorrebaard, dat leek me toch beter dan een pornosnor:
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |