Pitch Black, de voorganger, daar in tegen is een zeer degelijke Sci-Fi. Zeker aan te raden.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 17:41 schreef Falco het volgende:
The Chronicles of Riddick
Laagvliegertje dit . Een simpel on-the-run-verhaaltje wordt opgesmukt door een hele hoop quasi-stijlvolle CGI-decors. Van Vin Diesel hoef je ook niks te verwachten, dus dan blijft er maar bitter weinig over. Van een film die gelikt over wil komen, verwacht je overigens niet dat de SFX van wisselende kwaliteit waren. Cijfer: 5
Scene dat Nick Nolte op hotelkamer in huilen uitbarst.quote:Op woensdag 15 februari 2012 15:56 schreef Chuck_Norris het volgende:
Warrior [2011]
Na de trailer werd ik er niet echt enthousiast van maar wat een filmZeker 1 van mijn favoriete films van het jaar. Naast goede gevechten een cliche verhaal maar de acteerprestaties verbloemen dat compleet
De drie hoofdrolspelers maken van deze film zeker 1 die ik lang zal onthouden. Het feit dat mijn enige broertje ook MMA doet geeft nog een extra lading aan de film. Keek de film samen met mijn broertje en had toch een paar momenten dat ik mezelf tegen moest houden om niet emotioneel te worden.
9/10
Een van de eerste films die ik ooit halverwege uit heb gezet.quote:Op dinsdag 14 februari 2012 12:42 schreef Mike het volgende:
[..]
Het is dan ook geen docu, maar een film. En ik ben het inderdaad compleet niet met je eens. Ik vond het een hele interessante film die ook nog eens erg spannend is. 9/10.
Goed om te lezen dat het origineel is.quote:Op woensdag 15 februari 2012 20:35 schreef -Strawberry- het volgende:
Man On A Ledge
[ afbeelding ]
As a police psychologist tries to talk down an ex-con who is threatening to jump from a Manhattan hotel rooftop, but what is he really doing up there?
Vermakelijk filmpje. Wel wat plotholes hier en daar en het acteerwerk had op sommige punten beter gekund, maar de setting is origineel en het geheel kijkt lekker weg. De personages zijn daarnaast redelijk goed uitgewerkt. Leuk om een keer gezien te hebben dus.
Ik zou je overigens aanraden om niet de trailer te kijken of te veel te lezen, want vrijwel overal wordt een deel van het plot verraden en het is denk ik leuker als je niet weet waar de rest van de film over gaat.
Eens.quote:Op woensdag 15 februari 2012 17:22 schreef FUUUU het volgende:
[..]
Pitch Black, de voorganger, daar in tegen is een zeer degelijke Sci-Fi. Zeker aan te raden.
Die heb ik ook net gekeken haha, ik vond het ook wel een leuke film. De muziek die erin zat was leuk, vooral de titelsong Footloose en Holding Out For A Hero, en nou ja, het verhaal was natuurlijk niet om over naar huis te schrijven, maar dat had ik ook niet verwacht. Plus, ik betrapte mezelf soms wel op een glimlachquote:Op donderdag 16 februari 2012 22:56 schreef loezzzje het volgende:
Footloose
[ afbeelding ]
Vond het een leuke film. Ik hou altijd wel van dansfilms (behalve Body Language) Leuke muziek, goed gedanst, goed geacteerd en ook nog redelijk wat humor erin. Voor iedereen die van dansfilms houdt, is dit een aanrader
Imdb : 5.2/10
Ik : 8.0/10
Ik vond die chick trouwens echt zo'n sloeriequote:Op donderdag 16 februari 2012 23:08 schreef loezzzje het volgende:
Ja het verhaal was redelijk voorspelbaar ja
Nou idd zegquote:Op donderdag 16 februari 2012 23:10 schreef Sooph het volgende:
[..]
Ik vond die chick trouwens echt zo'n sloerieen die jurk die ze bij dat laatste feest aan had, mijn god
maar goed, dat maakt verder ook niet
Dit is de enige film waarbij ik ooit ben weggelopen in de bioscoop. Wat een prutswerk zeg.quote:Op donderdag 16 februari 2012 16:30 schreef Roces18 het volgende:
Anonymous
[ afbeelding ]
Een film van Ronald Emmerich, die zich baseert op de theorie dat Shakespeare niet kon schrijven, maar dat al zijn werk afkomstig was van de graaf van Oxford, die niet zijn naam op toneelstukken kon zetten aangezien hij een reputatie had hoog te houden. Dankzij een verschrikkelijk slecht script raak je sowieso de eerste half uur de weg kwijt door constante flashbacks en flashforwards waar niet eens in wordt uitgelegd wie nou eigenlijk wie is en aan wie precies familie van elkaar is. En dat is al zeker geen goede basis om op te beginnen, bovendien lijkt iedereen ook nog eens op elkaar wat natuurlijk al helemaal niet helpt. Ook is David Thewlis een absolute mis-cast doordat hij de hele tijd mij in ieder geval doet denken aan Remus Lupin uit Harry PotterDe film duurt ongelooflijk lang met ruim 2 uur, waar er nergens to-the-point gekomen wordt en we alleen maar stukken van Shakespeare zien die naar mijn mening niet eens de beste waren met als resultaat het toppunt van saaiheid. Met de verwachting een goede film te zien, ben ik teleurgesteld en raad ik hem ook flink af!
Een Emmerich film dan weet je toch al genoeg.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 08:40 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
[..]
Dit is de enige film waarbij ik ooit ben weggelopen in de bioscoop. Wat een prutswerk zeg.Ik dacht eerst nog: is dit komisch bedoeld? Maar het was blijkbaar een serieus bedoeld kostuumdrama.....hoog (onbedoeld) Monty Python-gehalte.
Eigenlijk wel ..... maar ik wilde het toch proberen.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 08:41 schreef Waaghals het volgende:
[..]
Een Emmerich film dan weet je toch al genoeg.
Ja, maar er viel weinig op te blazen in Anonymous, dus bleef alleen de slechte, lege schelp over.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 09:33 schreef HostiMeister het volgende:
Je kan lullen over Emmerich wat je wil, maar die vent weet wel hoe die vernietiging en chaos prachtig in beeld brengt. Jammer alleen dat alle andere aspecten van zijn films zo falen.
is j edgar nou vooral een praat film of zit er ookactie in zeg maar?quote:Op donderdag 16 februari 2012 23:37 schreef mschol het volgende:
J Edgar (2011)
De kijker volgt het leven van Edgar J. Hoover, de niet onomstreden oprichter van de FBI
ja best een vermakelijke film, goed gespeeld door di caprio..
The Muppets (2011)
de muppets moeten hun theater terug zien te krijgen van een of andere snode oliebaron..
ja.. het verhaal is wel wat voor de muppets... het was ook zeker een leuke film, en toch heb ik liever kortere sketches met de muppets.... vind ik een hele film wel erg lang..
maar ondanks dat: errug leuke film
een praatfilmquote:Op vrijdag 17 februari 2012 21:04 schreef casper019 het volgende:
[..]
is j edgar nou vooral een praat film of zit er ookactie in zeg maar?
Het einde van de film vind ik zo'n goedkope gimmick.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 02:27 schreef -Strawberry- het volgende:
Remember me (2010)
[ afbeelding ]
Gandhi once said that whatever you do in life will be insignificant,
but it is very important that you do it.
Tyler, gespeeld door Robert Pattinson, raakt op een avond verzeild in een knokpartij. Hij krijgt daarbij ruzie met een politieagent (Chris Cooper) en moet een nacht in de cel doorbrengen. Als blijkt dat de verantwoordelijke agent een dochter heeft, wordt Tyler gepushed door zijn vriend en huisgenoot Aidan om wraak te nemen, door haar te versieren.
Het is een romantisch drama die diepgaander is dan dat je op basis van deze beschrijving zou denken. Mede door de slechte relatie van Tyler met zijn vader en de tragedies die hij en andere personages in de film te verwerken hebben gehad, overstijgt het de standaard boy meets girl clichés. Hoewel het voorspelbaar is dat de voorwendselen waaronder Tyler het meisje versiert, zullen uitkomen, maakt dat niet uit. Want deze film draait om meer dan dat. De personages en de dialoog voelen erg realistisch aan. De film opent al sterk, met een heftige scene. Daarna worden de hoofdpersonen verder uitgediept, zowel hun goede als slechte eigenschappen. Dit maakt het geheel extra meeslepend.
En uit deze film blijkt dat Robert meer kan dan de vampier spelen. Dit is de beste rol die ik tot nu toe van hem heb gezien, een die hij zeker aan kan. Hij was echt Tyler, niet de standaard mooie jongen zoals gewoonlijk. Zijn zusje Caroline zal je hart stelen, in zoverre dat je zou willen dat je de film binnen kon dringen en haar in je armen kan sluiten door het onrecht wat haar wordt aangedaan. Ik was zwaar overrompeld.
De soms wat donkere beelden waren een minpuntje en bepaalde scene's had ik iets anders gedaan. Desondanks is het is wat mij betreft zeker een aanrader, al was het maar voor dat ene moment waarvan je denkt dat je het ziet aankomen, maar die waarschijnlijk toch anders uitpakt dan je had gedacht.
Ik vond het mooi, zeker na het zien van de making of en de motivatie erachter. Niks goedkoops aan.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 09:50 schreef Waaghals het volgende:
[..]
Het einde van de film vind ik zo'n goedkope gimmick.
Volgens mij heeft de schrijver eerst die gimmick bedacht en is daarna een verhaal erbij gaan verzinnen.
Vond de film best aardig tot dan, maar het einde verknalde het voor mij.
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 09:50 schreef Waaghals het volgende:
[..]
Het einde van de film vind ik zo'n goedkope gimmick.
Volgens mij heeft de schrijver eerst die gimmick bedacht en is daarna een verhaal erbij gaan verzinnen.
Vond de film best aardig tot dan, maar het einde verknalde het voor mij.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 8% gewijzigd door DigitalGirl op 18-02-2012 13:59:54 ]Drama means nothing, it's part of the game.
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 13:33 schreef DigitalGirl het volgende:
[..]Misschien handiger om het in een spoiler te doen, voor de mensen die m nog moeten zien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grappig dat meningen zo verschillen over deze film. Ik vond hem juist erg goed. Vooral omdat je in het eerste deel niets snapt van bepaalde gedragingen maar die heel begrijpelijk en invoelbaar werden naargelang de film vorderde. Dit was wel een film die me bijbleef.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 23:43 schreef speknek het volgende:
Melancholia
Kirsten Dunst is een kutwijf, dan gaat iedereen dood. Het is wel mooi in beeld gebracht, dat wel, en de acteerprestaties zijn ook prima in orde. Er is alleen geen substance onder de style en als je niet om de karakters geeft heeft het einde ook weinig impact. Er zitten wat aardige ideeen in, maar als de film tien minuten had geduurd in plaats van twee uur en tien minuten, had het niets aan kracht ingeboet.
Doch, vanwege de mooie plaatjes verpest het je avond niet, en daarom een 6,5.
Ik vond hem ook erg sterk maar had inderdaad wat korter gemogen.quote:Op maandag 6 februari 2012 10:43 schreef HAL9000S het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Sterke mysterie/drama film. Regisseur Jeff Nichols weet een zeer onheilspellende sfeer neer te zetten en dankzij de uitstekende en overtuigende acteerprestaties van Michael Shannon zit je continu te twijfelen aan de geestelijke gesteldheid van de hoofdrolspeler, die zich meer zorgen maakt om 'gek' te worden dan dat zijn apocalyptische visoenen waarheid zullen worden.
Ook Jessica Chastain weet wederom een zeer sterke rol neer te zetten, tel daarbij op dat de film ook op audiovisueel erg goed in elkaar zit, en je hebt in mijn optiek een prachtig eindresultaat. Enige nadeel is de net iets te lange speelduur waardoor hij, zeker naar het einde toe wat langdradig is.
8-/10.
Spoilers.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 23:43 schreef speknek het volgende:
Melancholia
Kirsten Dunst is een kutwijf, dan gaat iedereen dood. Het is wel mooi in beeld gebracht, dat wel, en de acteerprestaties zijn ook prima in orde. Er is alleen geen substance onder de style en als je niet om de karakters geeft heeft het einde ook weinig impact. Er zitten wat aardige ideeen in, maar als de film tien minuten had geduurd in plaats van twee uur en tien minuten, had het niets aan kracht ingeboet.
Doch, vanwege de mooie plaatjes verpest het je avond niet, en daarom een 6,5.
Waarom grappig? Alsof een groot gedeelte van de charme van de film niet het idee is dat het plebs het gaat haten en dat vice versa laten blijken dat je het mooi vindt jou eleveert boven het plebs. In ieder geval, ik ben zelf niet vies van een filmhuisfilm op z'n tijd, maar ik vond deze ernstig tekort schieten juist omdat de meeste gedragingen niet begrijpelijk waren. Kirsten Dunst had dan wellicht nog een excuus (een filmtechnisch slechte, want een copout, maar dat terzijde), maar voor de rest gedroeg niemand zich echt geloofwaardig. En dan heb ik de onmogelijke fysica en slechte dialogen (Earth is evil!) expres genegeerd. Het zat ook vol losse eindjes die niet nuttig waren voor het plot (welk plot? maar een plot is irrelevant in het licht van het einde der tijden hurrr). En uiteindelijk had je Kirsten Dunst's geestesgesteldheid prima in tien minuten en veel doeltreffender inzichtelijk kunnen maken dan deze een uur durende exercitie in ongemakkelijkheid, zonder verder nut voor het plot. Overigens vond ik het dus wel een aardige film omdat het de thematiek van Dunst' geestesgesteldheid interessant in beeld brengt, maar het was mijns inziens wel volkomen style over substance.quote:Op zondag 19 februari 2012 01:13 schreef Dutchguy het volgende:
Grappig dat meningen zo verschillen over deze film. Ik vond hem juist erg goed. Vooral omdat je in het eerste deel niets snapt van bepaalde gedragingen maar die heel begrijpelijk en invoelbaar werden naargelang de film vorderde. Dit was wel een film die me bijbleef.
Dus het heeft echt een meerwaarde om hem in 3D te zien?quote:Op zondag 19 februari 2012 12:35 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
Gisteren naar Hugo geweest. Ontzettend mooi gemaakte film, adembenemende decors en effecten. En de eerste film voor mij waarbij 3D een beetje uit de verf lijkt te komen. Veel bekende namen, sowieso weer een erg mooie rol van Kingsley. Traag verhaal, maar heeft me geen moment gestoord, Een dikke 7,5.
Hij vertelt even de complete film in één zin inclusief het einde, wat kwallificeert volgens jouw dan als een spoiler?quote:
Nou, ik heb nog nooit een 3D-film gezien die mij meerwaarde bood (als in: goh, deze had ik echt niet in 2D moeten zien). Maar als ik moet kiezen, komt Hugo er dan nog het dichtst bij in de buurt.....quote:Op zondag 19 februari 2012 12:38 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Dus het heeft echt een meerwaarde om hem in 3D te zien?
'Grappig' was niet de lading die jij er in legt. Ik bedoelde dat het opmerkelijk is hoe deze film zoveel verschillende reacties oproept, daar is niets 'eleverends' aan.quote:Op zondag 19 februari 2012 12:28 schreef speknek het volgende:
[..]
Waarom grappig? Alsof een groot gedeelte van de charme van de film niet het idee is dat het plebs het gaat haten en dat vice versa laten blijken dat je het mooi vindt jou eleveert boven het plebs. In ieder geval, ik ben zelf niet vies van een filmhuisfilm op z'n tijd, maar ik vond deze ernstig tekort schieten juist omdat de meeste gedragingen niet begrijpelijk waren. Kirsten Dunst had dan wellicht nog een excuus (een filmtechnisch slechte, want een copout, maar dat terzijde), maar voor de rest gedroeg niemand zich echt geloofwaardig. En dan heb ik de onmogelijke fysica en slechte dialogen (Earth is evil!) expres genegeerd. Het zat ook vol losse eindjes die niet nuttig waren voor het plot (welk plot? maar een plot is irrelevant in het licht van het einde der tijden hurrr). En uiteindelijk had je Kirsten Dunst's geestesgesteldheid prima in tien minuten en veel doeltreffender inzichtelijk kunnen maken dan deze een uur durende exercitie in ongemakkelijkheid, zonder verder nut voor het plot. Overigens vond ik het dus wel een aardige film omdat het de thematiek van Dunst' geestesgesteldheid interessant in beeld brengt, maar het was mijns inziens wel volkomen style over substance.
Ook net gezien zonder reviews te lezen of wat dan ook, heel erg mooi gemaakt en een leuk verhaaltje, maar niet veel beter dan elk ander droomverhaal over een kindje. Beetje niveau Polar Express ofzo, weet niet deed me ergens aan denken.quote:Op zondag 19 februari 2012 10:13 schreef kevin_ het volgende:
Hugo.
[ afbeelding ]
Gister Hugo gezien. De film wordt overal in de hemel geprezen en krijgt erg goede cijfers, maar het kon mij totaal niet boeien. Het is mooi gemaakt, maar ik vond het verhaal vreselijk saai, simpel en traag. Er gebeurde te weinig en het duurde allemaal veelte lang. Het ziet er visueel allemaal wel erg mooi uit. Ik zou de film alleen kijken als je een simpele, mooi gemaakte familiefilm wilt zien.
Cijfer: 6je.
Avatar niet in 3D gezien? daar is het dus echt van meerwaarde. Mensen die Avatar wel in 3D hebben gezien en dan nog durven zeggen dat het een gimmick is of niets toevoegt snappen het IMHO niet echtquote:Op zondag 19 februari 2012 12:51 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
[..]
Nou, ik heb nog nooit een 3D-film gezien die mij meerwaarde bood (als in: goh, deze had ik echt niet in 2D moeten zien). Maar als ik moet kiezen, komt Hugo er dan nog het dichtst bij in de buurt.....
Had ik ook bij Transformers. Met vrienden in 3D gezien en later een keer zonder 3D thuis..quote:Op zondag 19 februari 2012 21:38 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Avatar niet in 3D gezien? daar is het dus echt van meerwaarde. Mensen die Avatar wel in 3D hebben gezien en dan nog durven zeggen dat het een gimmick is of niets toevoegt snappen het IMHO niet echt
Galaxy Questquote:Op woensdag 15 februari 2012 13:00 schreef speknek het volgende:
[..]
"But I want you to know that I'm not a complete brain case, okay? I understand completely that it's just a TV show. I know there's no beryllium sphere..." --"It's all real" --"Oh my god, I knew it!"
Bij een film die z'n eigen einde al in de eerste minuten laat zien kan je onmogelijk spreken van een spoiler.quote:Op zondag 19 februari 2012 12:49 schreef GieJay het volgende:
[..]
Hij vertelt even de complete film in één zin inclusief het einde, wat kwallificeert volgens jouw dan als een spoiler?
Ik sluit mij hirebij aan heel jammer. Ik geef het ook een 6.5quote:Op woensdag 15 februari 2012 11:50 schreef casper019 het volgende:
Underworld: Awakening
[ afbeelding ]
Verenigde Staten
Actie / Fantasy
88 minuten
geregisseerd door Mĺns Mĺrlind en Björn Stein
met Kate Beckinsale, Charles Dance en India Eisley
Selene (Beckinsale), de vampierenstrijdster, is net uit een twaalfjarige cryogene slaap ontwaakt. De wereld is in die periode drastisch veranderd: de mens heeft het bestaan van vampieren en weerwolven ontdekt, en voert een meedogenloze oorlog om beide onsterfelijke soorten uit te roeien.
ik ben een dikke fan van de underworld serie, maar vond deze helaas wel het minste deel... verhaal was nou niet echt om naar huis te schrijven en ook de ''band'' die je met de personages had was er niet echt.
toch was het wel een lekkere actie film die lekkerwegkijkt en heb me er prima mee vermaakt. dus zeker nog het kijken waard maar helaas niet de nieuwe UNDERWORLD film waar ik op gehoopt had
6.5
letterlijke beschrijving bij pathequote:Achtste groepers huilen niet vertelt het verhaal van de levenslustige Akkie die wild is van voetbal, ook al vindt klasgenoot Joep dat voetballen geen meidensport is
Weer is een film waar Mohammed niet de hoofdrol in speeltquote:Op maandag 20 februari 2012 00:39 schreef mschol het volgende:
achtste groepers huilen niet
[..]
letterlijke beschrijving bij pathe
Aangezien ik geen zin had in 3D films deze maar gekeken in bioscoop, enigsinds met een gevoel van "mwa weer een nederlandse kinderfilm, zal wel matig tot slecht zijn"
ik was dan ook enigsinds verrast door het toch wel heftige onderwerp dat wordt aangesneden in de film, die had ik niet verwacht in een kinderfilm..
De film werd daardoor wel wat serieuzer wat wel goed voor de film was..
Uiteindelijk kwam ik de bioscoop uit met toch wel een tevreden gevoel: hij was niet briljant, maar was zeker niet zo slecht(/voorspelbaar?) als ik had gedacht.
7/10
Dan ben ik zo iemand die het naar jouw mening niet snapt!quote:Op zondag 19 februari 2012 21:38 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Avatar niet in 3D gezien? daar is het dus echt van meerwaarde. Mensen die Avatar wel in 3D hebben gezien en dan nog durven zeggen dat het een gimmick is of niets toevoegt snappen het IMHO niet echt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Imdb: 8.3
Ik: 9All you know about me is what I've sold you, dumb fuck
Eindelijk weer eens een goede film gezien. Liam Neeson is sowieso een sterke acteur. Goed verhaal, goede cast, kijkt lekker weg. Jammer genoeg hebben ze niet veel Bear Grylls gekeken. Een 7,5/10.quote:Thriller over een groep overlevenden van een vliegtuigcrash, die middenin de wildernis van Alaska proberen te overleven. Opgejaagd door wolven en de kou proberen ze mensen te bereiken. Zal dit lukken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mensen mensen, blijf weg van deze. Wat een ongeďnspireerde baggerquote:In Awakening keert Kate Beckinsale weer terug in haar rol als de vampier Selene. Nadat ze twaalf jaar lang in een cryogene slaap bevond, zijn de zaken iets anders dan ze gewend was. Waar de oorlog eerst eigenlijk alleen tussen vampiers en lycans draaide, bevinden zich er nu ook mensen op het strijdtoneel, met de nodige actie als gevolg.
Toevallig, ik ook, en ik deel je mening.quote:Op maandag 20 februari 2012 11:22 schreef Garisson72 het volgende:
Gisteren Immortals gezien. Aanvankelijk was de stijl van de beelden erg fraai (ŕ la 300) maar na verloop van tijd wen je daar ook weer aan, en dan blijft er niet zo gek veel interessants aan die film meer over.
Zelfde mening hier.quote:Op maandag 20 februari 2012 11:22 schreef Garisson72 het volgende:
Gisteren Immortals gezien. Aanvankelijk was de stijl van de beelden erg fraai (ŕ la 300) maar na verloop van tijd wen je daar ook weer aan, en dan blijft er niet zo gek veel interessants aan die film meer over.
Mooiste shorts op YouTube ?quote:Op maandag 20 februari 2012 16:26 schreef daftme het volgende:
Er is geen apart topic voor animatie shorts op bijvoorbeeld YouTube, dus ik zet hem hier maar neer.
Oh thanks, had al wel gezocht, maar niks kunnen vindenquote:
Nee blijkbaar niet nee. Als je die films wel in 3D hebt gezien dan zie je toch ook dat het 3D iets toevoegt aan de film en de film ervaring? zonder 3D is Avatar een mindere film dan in 3D, dus is het IMHO niet slechts een gimmick maar een echt onderdeel van de film.quote:Op maandag 20 februari 2012 09:30 schreef Miss-MacPhisto het volgende:
[..]
Dan ben ik zo iemand die het naar jouw mening niet snapt!
Het meest geniale van de film vond ik toch welquote:Op maandag 20 februari 2012 22:42 schreef Timo20 het volgende:
Vandaag gezien:
Midnight in Paris
De meest recente film van Woody Allen is ook meteen één van de meest originele die ik van hem gezien. Een liefdesbrief aan Parijs en aan het rijke artistieke verleden ervan. Het is een warme film waar de liefde voor de kunst, literatuur en film vanaf druipt. Owen Wilson zet een mooie rol neer als de schrijver met een writer`s block.
Een hele fijne film, alleen vond ik het jammer dat het einde zo abrupt aanvoelde. Dat liet wel een beetje rare nasmaak achter.
IMDB Cijfer: 7,8/10
Mijn Cijfer: 8,3/10
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, voor mij voegde het 3D niets toe aan de filmervaring van Avatar, sorry.quote:Op maandag 20 februari 2012 22:29 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Nee blijkbaar niet nee. Als je die films wel in 3D hebt gezien dan zie je toch ook dat het 3D iets toevoegt aan de film en de film ervaring? zonder 3D is Avatar een mindere film dan in 3D, dus is het IMHO niet slechts een gimmick maar een echt onderdeel van de film.
En ik sluit me hier ook bij aan.quote:Op maandag 20 februari 2012 11:22 schreef Garisson72 het volgende:
Gisteren Immortals gezien. Aanvankelijk was de stijl van de beelden erg fraai (ŕ la 300) maar na verloop van tijd wen je daar ook weer aan, en dan blijft er niet zo gek veel interessants aan die film meer over.
quote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:00 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Het meest geniale van de film vond ik toch welJa dat was wel een goede jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.!
War Horse
Het komt regelmatig voor dat een trailer een ander beeld van een film laat zien dan het uiteindelijke resultaat. Maar af en toe komt het voor dat je na het zien van een trailer exact weet wat je voorgeschoteld gaat krijgen. War Horse is een typisch voorbeeld van die laatste categorie.
Het is één grote sentimentele, oninteressante bende! Zoals ze op het Engels zouden zeggen: watching paint dry is more interesting.
Het ziet er allemaal prachtig uit maar het is toch echt iets te veel van het goede. Het lijkt net alsof het alleen maar daarom te doen is. Mooie shots maken als einddoel. Want daar houdt het ook op. Het is langdradig en saai en het interesseerde me helemaal niets wat er met de personages en het paard gebeurde.
Als het hoogtepunt van de film de muzikale score is dan weet je wel hoe laat het is.
Een grote misser van Steven Spielberg...
IMDB Cijfer: 7,2/10
Mijn Cijfer: 6,0/10How can you know what things are worth if your hands don`t move `till you do a day`s work?
Ich veul mich net enne klok, want ich tik neet richtig
quote:Op maandag 20 februari 2012 10:49 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[ afbeelding ]
The Grey
[..]
Eindelijk weer eens een goede film gezien. Liam Neeson is sowieso een sterke acteur. Goed verhaal, goede cast, kijkt lekker weg. Jammer genoeg hebben ze niet veel Bear Grylls gekeken. Een 7,5/10.Heb hem ook bekeken op jouw aanraden. Goeie film idd en een sterke Neeson.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Met al je aangehaalde zaken in de spoiler ben ik het trouwens ook met je eens.
7/10Jusqu'ici tout va bien
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.maar als dat alles je niet interesseerd is ie wel behoorlijk slecht eigenlijk, met hele goede momenten. net een 6je.
[ Bericht 3% gewijzigd door okiokinl op 22-02-2012 14:12:51 ]
ja beter, tnx.quote:Op woensdag 22 februari 2012 13:56 schreef JDx het volgende:
Zou ff een spoiler zetten vanaf achtige techniek tot gecombineerd.
Mooi gefilmd en goed neergezet door Fassbender. Geloofwaardige rol als succesvolle dertiger maar waar het leven toch niet compleet is. Hij zoekt zijn heil voornamelijk in seks en vluchtige contacten.quote:Shame is the story of Brandon, a New York thirty-something struggling with sex addiction and seeking help from family and co-workers.
Steve McQueen is dan ook een Brit en geen Amerikaan.quote:Op woensdag 22 februari 2012 16:06 schreef Godtje het volgende:
Shame
[ afbeelding ]
[..]
Het is wel vrij bizar voor een Amerikaanse film de hoeveelheid bloot en het trage tempo.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dus op het een beetje vage einde na toch zeker een film die het kijken waard is en waar ik me dik mee heb vermaakt
7+!
Jaaaa die is geniaal! Een van mijn favo films!quote:Op woensdag 22 februari 2012 10:44 schreef Roces18 het volgende:
Cashback
[ afbeelding ]
In het kader van Melancholia ben ik deze film gaan kijken. Sean Biggerstaff (Oliver Wood uit Harry Potter) , is een jongen die aan insomnie leidt nadat hij en zijn vrienden uit elkaar zijn gegaan. Om zijn nachten te vullen en om geld te verdienen besluit hij te werken bij de lokale supermarkt. Doordat hij al 3 weken niet heeft geslapen komt hij terecht in twee verschillende werelden waarin hij leert om de tijd stil te zetten. Met deze gave gaat hij uiteindelijk de vrouwelijke schoonheid in de winkel bewonderen, maar zien we ook zijn kijk op verlangen terug in mooie artistieke presentaties. Een originele stijl en goed camerawerk zorgen dat de film je aandacht blijft houden. Niet alleen visueel is het een pareltje, maar er zitten ook zat grappige dingen in. Een stuk beter dan Melancholia in het kader van depressies en zeker een aanrader!
8
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |