Moeilijk uit te leggen, vooral het gevoelquote:Op donderdag 24 november 2011 17:42 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
zal ik een foto maken? (als ik het onthou)
[..]
jullie zijn altijd welkomwat is het verschil tussen Tribal Fusion en 'gewone' Bellydance?
polderuh! krijg je al kaakkramp?quote:Op donderdag 24 november 2011 18:34 schreef PdeHoog het volgende:
Bijna thuis. Ff snel eten en dan weer vergaderen.
quote:
je hebt 0,5 punt teveel gedaanquote:Op donderdag 24 november 2011 19:09 schreef Sunnythesun het volgende:
gaar, koppijn, en dan ook maar een 6je voor mijn 1e toets krijgen
![]()
bah.
om precies te zijn was het een 6,4quote:Op donderdag 24 november 2011 19:15 schreef flying-dutchman het volgende:
[..]
je hebt 0,5 punt teveel gedaan
5,5 studenten tien
Je bent mij toch niet faalangst schmaelangstquote:Op donderdag 24 november 2011 19:15 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]niet hoog genoeg en ik snap niet waarom ik bepaalde onderdelen niet hoger heb gescoord
En ben meteen bang dat ik dan de volgende toets, waar de eisen uitgebreider zijn, niet ga halen
faalangst 2.0
Weet ik niet.. We hebben maandag weer studiegroep bijeenkomst, en dat is met de docent die het beoordeeld heb, dus ik hoop wel iets te kunnen vragen.quote:Op donderdag 24 november 2011 19:17 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Je bent mij toch niet faalangst schmaelangst![]()
Kun je feedback krijgen van de docent?
Als Sunny nog eens bij de Boston Consulting Group wil werken...quote:Op donderdag 24 november 2011 19:18 schreef freecell het volgende:
Hullo!
Een 6 is een zes meiske! Das een voldoende! Niemand kijkt ooit weer naar je cijfers
Past een beetje krakkemikkig immuunsysteem ook bij een bindweefselaandoening? (en dat vraag ik hèquote:Op donderdag 24 november 2011 19:18 schreef freecell het volgende:
Hullo!
Een 6 is een zes meiske! Das een voldoende! Niemand kijkt ooit weer naar je cijfers
Leander was dinsdag hartstikke ziek, gisteren en vandaag stomvervelend en koortsig en nu heeftie vlekjes
Dus ik de vlekjes googelen, zesde ziekte (ik dacht trouwens dattie dat al gehad had)
En ik ben al drie dagen snotverkouden en dacht al de hele dag: heb ik ander wasmiddel ofzo, ik heb jeuk
Kijk ik net: vlekjes
Welja, 3x waterpokken, 2x pfeiffer, bof op mijn 23e, ook al was ik ingeënt.
En nu voor de derde keer sinds mijn volwassen bestaan 6e ziekte, aaah! Ik doe werkelijk met elk kind mee.
wat klote zegquote:Op donderdag 24 november 2011 19:35 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Past een beetje krakkemikkig immuunsysteem ook bij een bindweefselaandoening? (en dat vraag ik hè) Je bent nl wel een beetje oud voor al die dingen en daarbij heten die aandoeningen kinderziektes omdat je ze vaak voor het eerst op kinderleeftijd krijgt en daaran nooit weer
Zo moest ik het althans leren
Verder had ik een kutdag; zat echt alles tegen; kreeg ik de neiging tegen iedereen te snauwen en kwam ik er om 5 uur achter dat ik waarschijnlijk morgen ongesteld moet worden. Dat verklaarde al een boel en heb ik mezelf uitgelachen. Op het station bleek als kers op de taart mijn nieuwe fiets te zijn gestolen
Nja, vroeger was ik er altijd wel blij mee omdat ik nooit echt verwachtte dat ik überhaupt een voldoende kreegquote:Op donderdag 24 november 2011 19:35 schreef Isabeau het volgende:
Oh, en Sun, ik was ook nooit blij met een zes, dus laat iedereen maar zeuren je gaat dan nl toch aan jezelf twijfelen als je dacht het beter te hebben gedaan
Ik herinner me nog een zwangerschapquote:Op donderdag 24 november 2011 19:37 schreef freecell het volgende:
Ow balen IsaWas het een nieuwe-nieuwe fiets? Verzekerd? Heb je chocolade in huis?
Nee, dat past er in principe niet bij, maar langzamerhand begint het wel op te vallen dat mijn immuunsysteem wat...ehm...krakkemikkig is. Ik bedoel, weet je die bof nog?
Ik ga mijn moeder geloof ik maar aanklagen... 3 maanden borstvoeding gehad ipv de door de WHO aangeraden 2 jaar. Tsk, allemaal haar schuld.
quote:Op donderdag 24 november 2011 19:38 schreef Stereotomy het volgende:
Oh nee Isawas het een dure fiets?
en ik heb flesvoeding gehad en heb nog nooit n echte griep gehad dusquote:Op donderdag 24 november 2011 19:37 schreef freecell het volgende:
Ow balen IsaWas het een nieuwe-nieuwe fiets? Verzekerd? Heb je chocolade in huis?
Nee, dat past er in principe niet bij met bindweefsel, maar langzamerhand begint het wel op te vallen dat mijn immuunsysteem wat...ehm...krakkemikkig is. Ik bedoel, weet je die bof nog?
Ik ga mijn moeder geloof ik maar aanklagen... 3 maanden borstvoeding gehad ipv de door de WHO aangeraden 2 jaar. Tsk, allemaal haar schuld.
Niveau wat ze verwachten ligt blijkbaar hoog (en dat is iets goeds! zie InHollandquote:Op donderdag 24 november 2011 19:37 schreef Sunnythesun het volgende:
Nja, vroeger was ik er altijd wel blij mee omdat ik nooit echt verwachtte dat ik überhaupt een voldoende kreeg![]()
Maar nu dacht ik eigenlijk wel echt een goed stuk op goed niveau te hebben afgeleverd, maar niet echt dus
Oh en wat onwijs klote van je fiets zeg![]()
pure mazzelquote:Op donderdag 24 november 2011 19:40 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
en ik heb flesvoeding gehad en heb nog nooit n echte griep gehad dus
Ja, maar ik was vandaag mijn extra kettingslot vergeten (dat doe ik ongeveer 2x per week)quote:Op donderdag 24 november 2011 19:40 schreef Stereotomy het volgende:
RIP bling bling
Had je er een duur slot omheen?
Haha ja dit is Master niveau, dat is ook gewoon even wennen.. Maar goed. Ik zal de punten nog eens doornemen voor mezelf, en kijken of ik er voor de 2e toets wat mee kan.quote:Op donderdag 24 november 2011 19:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Niveau wat ze verwachten ligt blijkbaar hoog (en dat is iets goeds! zie InHolland) en op zich hebben zij een bepaalde grens 'voldoende' genoemd en dat was die 5,5 waar je dus bijna een punt boven zat.
Ah, geen kettingslot, ja dat is dan een prooi voor dieven. Zelfs in Drenthequote:Op donderdag 24 november 2011 19:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, maar ik was vandaag mijn extra kettingslot vergeten (dat doe ik ongeveer 2x per week)Dus ik geef mezelf ook nog enorm de schuld. Iemand heeft nu de fiets gewoon opgetild en meegenomen (sinterklaascadeau voor dochter?). Er zat ook een Diefstalpreventiechip op, maar geen idee wat dat nou precies doet
Oiquote:Op donderdag 24 november 2011 19:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, maar ik was vandaag mijn extra kettingslot vergeten (dat doe ik ongeveer 2x per week)Dus ik geef mezelf ook nog enorm de schuld. Iemand heeft nu de fiets gewoon opgetild en meegenomen (sinterklaascadeau voor dochter?). Er zat ook een Diefstalpreventiechip op, maar geen idee wat dat nou precies doet
Heb ik net al ingevuld. Nou ja, wordt toch niet gevonden. Heb in de aangifte ook nog gemeld dat het vlak bij het perron stond waar een camera op staat gericht. Maar ik weet bijna zeker dat ze dat echt nooit gaan checkenquote:Op donderdag 24 november 2011 19:45 schreef freecell het volgende:
Oi
In ieder geval aangifte doen dus!
Dat zou heel fijn zijn tot ik zelf geld heb om een fiets te kopen...quote:Op donderdag 24 november 2011 19:48 schreef freecell het volgende:
Stom
Je mag mijn oude fiets wel hebben? Staat hier niks te doen. Bandje plakken en hij rijdt prima.
quote:Op donderdag 24 november 2011 19:50 schreef Isabeau het volgende:
Ross: For someone who claims to be so unlucky, you have the nicest friends in the world.
Is prima, ik kan ook wel even kijken of ik die band zelf an plakken, maar ergens staat het me bij dat er een goede reden is dat ik dat nog niet gedaan heb... *pieker*quote:Op donderdag 24 november 2011 19:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat zou heel fijn zijn tot ik zelf geld heb om een fiets te kopen...
Ik moest naar huis lopen en dat duurt een half uurtje. En ik kon niet bellen, want ik had geen beltegoed meer (nog kopen dus). Dus belde Ross waar ik bleef. Toen ik zei dat mijn fiets was gestolen was hij opgelucht dat ik in orde wasquote:Op donderdag 24 november 2011 19:52 schreef Sunnythesun het volgende:
dat is wel een lieve manier om te zeggen dat je niet zo moet zeuren
![]()
quote:Op donderdag 24 november 2011 19:57 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moest naar huis lopen en dat duurt een half uurtje. En ik kon niet bellen, want ik had geen beltegoed meer (nog kopen dus). Dus belde Ross waar ik bleef. Toen ik zei dat mijn fiets was gestolen was hij opgelucht dat ik in orde wasDus je kan best eens gelijk hebben
Haha ja dat hadden wij ook. Soort metalen koffie & theequote:Op donderdag 24 november 2011 20:12 schreef TAV74 het volgende:
![]()
Rampzalige ontwikkelingen @work: er zijn nieuwe koffieautomaten zijn geplaatst. Helaas is de koffie niet geschikt voor menselijke consumptie![]()
Tja, het is aanbesteed, dus je weet eigenlijk op voorhand al dat je rotzooi krijgtquote:Op donderdag 24 november 2011 20:15 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Haha ja dat hadden wij ook. Soort metalen koffie & thee
leuk he de europese aanbesteding. als je niet heel goed op papier zet wat je eisen zijn ga je de boot in. een weg terug is er dan niet meer.quote:Op donderdag 24 november 2011 20:18 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Tja, het is aanbesteed, dus je weet eigenlijk op voorhand al dat je rotzooi krijgtWe hadden vsan die freshbrew koffie, ofwel: gewoon vers gezet vanuit gemalen koffie. Nu hebben we van die gore vriesdroogzooi
![]()
Nieuwe printers schijnen ook al een zware achteruitgang te worden![]()
Volgens wordt er één criterium gehanteerd: prijs.quote:Op donderdag 24 november 2011 20:23 schreef z80 het volgende:
[..]
leuk he de europese aanbesteding. als je niet heel goed op papier zet wat je eisen zijn ga je de boot in. een weg terug is er dan niet meer.
Handig beleidquote:Op donderdag 24 november 2011 20:23 schreef Sunnythesun het volgende:
Onze directrice is er achter gekomen dat er een beetje een raar contract afgesloten is voor de 2 kopieer apparaten op onze school. Die op de ene locatie heeft een contract voor 300.000 kopieën, en daar betalen we boete voor omdat we dat niet halen, op onze locatie (en dat is ook de locatie waar het meeste gekopieerd wordt) slechts voor 180.000, dus betalen we daar boete omdat we er dus ruim overheen gaansnugger he..
Ze zijn een beetje zoals die Nederlandse satire-site. Naam kwijtquote:
Die jaquote:
dat artikel daar nu bovenaan over taal, briljant! Anti-alliteratici, lolquote:Op donderdag 24 november 2011 20:49 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Die jaBeetje zelfde soort humor.
Was ik net aan het lezen, geniaal idd.quote:Op donderdag 24 november 2011 20:53 schreef freecell het volgende:
[..]
dat artikel daar nu bovenaan over taal, briljant! Anti-alliteratici, lol
Op de VU is de koffie juist verbeterdquote:Op donderdag 24 november 2011 20:12 schreef TAV74 het volgende:
![]()
Rampzalige ontwikkelingen @work: er zijn nieuwe koffieautomaten zijn geplaatst. Helaas is de koffie niet geschikt voor menselijke consumptie![]()
Ah, daar zijn onze oude automaten naar toequote:Op donderdag 24 november 2011 21:00 schreef borisz het volgende:
[..]
Op de VU is de koffie juist verbeterd.
Bij ons mist het niet meer hoorquote:Op donderdag 24 november 2011 20:58 schreef Stereotomy het volgende:
![]()
![]()
Net mailtje van m'n dansvrienden uit Maastricht, ze willen een workshop organiseren met mijn dansdocenten waar ik les van heb op maandag, dus er komen er volgende week misschien drie hier naar toe om een lesje mee proef te dansen. Heb ze meteen uitgenodigd om te gaan eten voor de les.
Ze zeiden dat ze me mistten.
1 zeker eens. In de mediaexperience stond zo'n automaat. Wel gratis koffiequote:Op donderdag 24 november 2011 21:02 schreef flying-dutchman het volgende:
mijn top 3 van meest slechte koffie automaten
3 DE
2 Maas International
en met stip op 1
Max Havelaar. Dat was zo goor!
Ligt er helemaal aan het contract, DE heeft bijvoorbeeld erg goede en erg slechte varianten.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:02 schreef flying-dutchman het volgende:
mijn top 3 van meest slechte koffie automaten
3 DE
2 Maas International
en met stip op 1
Max Havelaar. Dat was zo goor!
ik ben dus niet de enige die het spul niet te drinken vind.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:04 schreef borisz het volgende:
[..]
1 zeker eens. In de mediaexperience stond zo'n automaat. Wel gratis koffie. Maar alleen de espresso op dubble sterkte was nog een beetje drinkbaar.
de variant die bij ons staat werkt met pakken siroop. indien het pak binnen een week op gaat is het nog wel te drinken op de sterkste stand. als het pak er langer in zit is het niet meer binnen te houden.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:05 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ligt er helemaal aan het contract, DE heeft bijvoorbeeld erg goede en erg slechte varianten.
quote:
Dat is net een variant minder slecht dat die vriesdroog. De DE automaten met verse maling of voorgemalen verse koffie zijn goed te doen.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:07 schreef z80 het volgende:
[..]
de variant die bij ons staat werkt met pakken siroop. indien het pak binnen een week op gaat is het nog wel te drinken op de sterkste stand. als het pak er langer in zit is het niet meer binnen te houden.
Ze hebben het ook bij RU Nijmegen. Niet te drinken.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:06 schreef z80 het volgende:
[..]
ik ben dus niet de enige die het spul niet te drinken vind.
standaard bak is net slootwater.
Wij hadden ook ooit Maas, die waren best goed. Maar laatst kwam ik een Maas tegen die echt niet te zuipen was.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:08 schreef borisz het volgende:
Oh op de VU hebben we nu dus de SL1000 van Maas International. Dat is echt een stuk beter dan de oude hotbar automaten.
die espresso extra stronk is het enige dat ik nog uit automaten halen krijg wat nog een beetje te hachelen isquote:Op donderdag 24 november 2011 21:04 schreef borisz het volgende:
[..]
1 zeker eens. In de mediaexperience stond zo'n automaat. Wel gratis koffie. Maar alleen de espresso op dubble sterkte was nog een beetje drinkbaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Glaasje concentraatquote:Op donderdag 24 november 2011 21:08 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]![]()
En door al dat geklets over wijn heb ik mezelf maar een glas ingeschonken ookalishetnogmaardonderdag
Ik mag over een uurtjequote:Op donderdag 24 november 2011 21:14 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Geen enkel probleem mee momenteel
je mag ze houden van mequote:Op donderdag 24 november 2011 21:17 schreef flying-dutchman het volgende:
zo weer wat manchetknopen besteld:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
echt wel!quote:
Prachtig tochquote:
Zitten toch hetzelfde te kijkenquote:
as usualquote:Op donderdag 24 november 2011 21:29 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Welneeging hier toch nergens over
voetbal =quote:Op donderdag 24 november 2011 21:31 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Meestal is het voetbal wat de klok slaat op dooie punten
quote:Op donderdag 24 november 2011 21:31 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Meestal is het voetbal wat de klok slaat op dooie punten
Praten over koffieautomaten is wel weer culinair genoeg.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:31 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Meestal is het voetbal wat de klok slaat op dooie punten
Het is een slowchat, als het per ongeluk culinair is is het mooi meegenomenquote:Op donderdag 24 november 2011 21:34 schreef borisz het volgende:
[..]
Praten over koffieautomaten is wel weer culinair genoeg.
Vriesdroog is er bij ons voor 'het personeel' de verse maling is er op de directiegangquote:Op donderdag 24 november 2011 21:08 schreef TAV74 het volgende:
Dat is net een variant minder slecht dat die vriesdroog. De DE automaten met verse maling of voorgemalen verse koffie zijn goed te doen.
He? Weet ie nu al of ie over zoveel jaar geen tijd heeft voor een gesprek?quote:Op donderdag 24 november 2011 21:48 schreef LieLie het volgende:
Mijn studieloopbaanbegeleider wil geen afsluitend gesprek met me als ik straks klaar ben na 3,5 jaar studie, hij heeft het te druk.. Hoe suf is dat?
OMG, dat is wel echt ernstigquote:Op donderdag 24 november 2011 21:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vriesdroog is er bij ons voor 'het personeel' de verse maling is er op de directiegang
Nee joh! Als ik over twee maand klaar ben heb ik er 3,5 opzittenquote:Op donderdag 24 november 2011 21:50 schreef Bluezz het volgende:
[..]
He? Weet ie nu al of ie over zoveel jaar geen tijd heeft voor een gesprek?
Ik vind dat soort signalen altijd nogal slechtquote:
Beetje vaag eigenlijk. Maar vind je dat erg?quote:Op donderdag 24 november 2011 21:52 schreef LieLie het volgende:
Nee joh! Als ik over twee maand klaar ben heb ik er 3,5 opzittenDie hele periode sluit je af en dan wil die slb'er niet eens even terugblikken.
Vind ik ook, al heb je er voor jezelf nog zo'n plausibel verhaal bij (we krijgen veel extern bezoek oid), dan nog komt het erg beroerd over.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:52 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik vind dat soort signalen altijd nogal slecht
Dan nog.. die hoeven er maar 1x van te zuipen, je personeel de hele dagquote:Op donderdag 24 november 2011 21:53 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Vind ik ook, al heb je er voor jezelf nog zo'n plausibel verhaal bij (we krijgen veel extern bezoek oid), dan nog komt het erg beroerd over.
Nou, op hem persoonlijk zit ik niet te wachten. Maar hij krijgt gewoon uren voor begeleiding en zou toch enige interesse in zijn studenten moeten hebben.. Dus ik vond het vooral slecht dat ie het gewoon niet doet.quote:Op donderdag 24 november 2011 21:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Beetje vaag eigenlijk. Maar vind je dat erg?
Je hoeft het mij niet uit te leggen, ik zuip ook van die rommelquote:Op donderdag 24 november 2011 21:54 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Dan nog.. die hoeven er maar 1x van te zuipen, je personeel de hele dag
Helpt niet tegen virussenquote:Op donderdag 24 november 2011 21:54 schreef Sunnythesun het volgende:
*hoest*
![]()
*hoest*
![]()
![]()
Antibioticakuur anyone??
Werk je bij de NS?quote:Op donderdag 24 november 2011 21:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Vriesdroog is er bij ons voor 'het personeel' de verse maling is er op de directiegang
Ik schijn dan ook geen virusinfectie te hebben, maar na dat die aanwezig was zijn er bacteriën ingetrokken. Althans, dat was de lezing van de huisarts waarna ik antibiotica kreeg.. en nu hoest ik nog steeds/weer. We veel minder gelukkig.. dus misschien dat het nu dan toch over gaat?? Please?? Pretty please??quote:
Wordt het hoesten steeds erger en stik je er soms bijna in? Werkt de antibiotica niet?quote:Op donderdag 24 november 2011 22:11 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Ik schijn dan ook geen virusinfectie te hebben, maar na dat die aanwezig was zijn er bacteriën ingetrokken. Althans, dat was de lezing van de huisarts waarna ik antibiotica kreeg.. en nu hoest ik nog steeds/weer. We veel minder gelukkig.. dus misschien dat het nu dan toch over gaat?? Please?? Pretty please??
Nee, zo erg is het gelukkig niet. En de kuur heb ik eergister afgerond, dus ik wacht het nog ff af hoor.. Maar ik vind het wel stom dat ik nu weer hoestquote:Op donderdag 24 november 2011 22:12 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wordt het hoesten steeds erger en stik je er soms bijna in? Werkt de antibiotica niet?
Ik hoest bijna niet meer, maar dat heeft maanden geduurd.quote:Op donderdag 24 november 2011 22:14 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nee, zo erg is het gelukkig niet. En de kuur heb ik eergister afgerond, dus ik wacht het nog ff af hoor.. Maar ik vind het wel stom dat ik nu weer hoestDat is echt niet handig als je les moet geven namelijk
Ik ben nu 2 maanden bezig.. Begon met een zeer pijnlijke luchtweg, dat duurde 1,5 dag. Daarna alleen maar hoesten. Niet heel erg verschrikkelijk vreselijk erg, maar wel dodelijk vermoeiend, zeker als je de hele dag moet praten.. Vandaar dat ik vorige week een kuur ben gaan halen..quote:Op donderdag 24 november 2011 22:15 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik hoest bijna niet meer, maar dat heeft maanden geduurd.
Oh er is een geneesmiddel! Paracetomoxyfrusebendroneomycin!quote:Op donderdag 24 november 2011 22:16 schreef Sunnythesun het volgende:
Ik ben nu 2 maanden bezig.. Begon met een zeer pijnlijke luchtweg, dat duurde 1,5 dag. Daarna alleen maar hoesten. Niet heel erg verschrikkelijk vreselijk erg, maar wel dodelijk vermoeiend, zeker als je de hele dag moet praten.. Vandaar dat ik vorige week een kuur ben gaan halen..
Oh soquote:Op donderdag 24 november 2011 21:52 schreef LieLie het volgende:
[..]
Nee joh! Als ik over twee maand klaar ben heb ik er 3,5 opzittenDie hele periode sluit je af en dan wil die slb'er niet eens even terugblikken.
quote:Op donderdag 24 november 2011 22:34 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Oh er is een geneesmiddel! Paracetomoxyfrusebendroneomycin!
Wie heeft de selectie van die gasten dan gedaan? Jullie zelf?quote:Op donderdag 24 november 2011 22:50 schreef PdeHoog het volgende:
Zo. Dat was interessant. De door ons aangestelde huismeesters blijken te stelen (niet te bewijzen), geen flikker uit te voeren, bewoners af te bekken en vooral heel makkelijk te zijn in ons geld uitgeven. Blij dat die gasten volgende maand vertrekken.
Eigenlijk zou ik ze nu de deur uit willen trappen.
Goed dat ze vertrekken. Vreselijk zegquote:Op donderdag 24 november 2011 22:50 schreef PdeHoog het volgende:
Zo. Dat was interessant. De door ons aangestelde huismeesters blijken te stelen (niet te bewijzen), geen flikker uit te voeren, bewoners af te bekken en vooral heel makkelijk te zijn in ons geld uitgeven. Blij dat die gasten volgende maand vertrekken.
Eigenlijk zou ik ze nu de deur uit willen trappen.
lol! Ik kan het morgen zingen, ok?quote:Op donderdag 24 november 2011 22:34 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Oh er is een geneesmiddel! Paracetomoxyfrusebendroneomycin!
quote:Op donderdag 24 november 2011 22:58 schreef freecell het volgende:
lol! Ik kan het morgen zingen, ok?
Ja. Het vorige bestuur jaren geledenquote:Op donderdag 24 november 2011 22:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Wie heeft de selectie van die gasten dan gedaan? Jullie zelf?
Gaan jullie ze vervangen?quote:Op donderdag 24 november 2011 23:13 schreef PdeHoog het volgende:
Ja. Het vorige bestuur jaren geledenMaar deze verhalen komen de laatste maanden pas omhoog. Allerlei gereedschap is ook verdwenen. Alleen niet te bewijzen dat zij dat zijn geweest.
Per 1 januari komt er een ander. Vanavond een gesprek mee gehad. Hij doet ook al een aantal jaar tot grote tevredenheid de schoonmaak bij ons, is aanzienlijk goedkoper, stuk vriendelijker en komt oprechter en eerlijker over.quote:
Wel even verdere referenties vragen en checken!quote:Op donderdag 24 november 2011 23:28 schreef PdeHoog het volgende:
Per 1 januari komt er een ander. Vanavond een gesprek mee gehad. Hij doet ook al een aantal jaar tot grote tevredenheid de schoonmaak bij ons, is aanzienlijk goedkoper, stuk vriendelijker en komt oprechter en eerlijker over.
Wat ik al zei: we kennen de beste man al een tijd en hij heeft ook de huidige huismeesters vervangen in vakanties.quote:Op donderdag 24 november 2011 23:31 schreef golfer het volgende:
[..]
Wel even verdere referenties vragen en checken!
Ik kende die latere serie-moordenaar ook al erg lang en heb ook nooit verder navraag bij eerdere werkgevers gedaan.quote:Op donderdag 24 november 2011 23:48 schreef PdeHoog het volgende:
Wat ik al zei: we kennen de beste man al een tijd en hij heeft ook de huidige huismeesters vervangen in vakanties.
Worden ze alleen maar resistenter vanquote:Op donderdag 24 november 2011 21:54 schreef Sunnythesun het volgende:
*hoest*
![]()
*hoest*
![]()
![]()
Antibioticakuur anyone??
Ze weten allemaal dus dat je wel degelijk een stiekeme alcoholist bent.quote:Op vrijdag 25 november 2011 00:09 schreef FutureFairytale het volgende:
heb een fles rose, rode wijn en witte wijn gekregen... leuk he haha
net mam gesproken en die vind het wel leuk. ze komt het morgen ophalen en gelijk lunchen met soep, brood met pesto en quichequote:Op vrijdag 25 november 2011 00:10 schreef golfer het volgende:
[..]
Ze weten allemaal dus dat je wel degelijk een stiekeme alcoholist bent.
degene die rode en witte wijn gaf kent me wel goed maar nam ze mee voor het eten alleen niemand wilde. van een ander meisje kreeg ik een boekje met de titel 'koken, zo doe je dat'. en bedankt haha. gelukkig kreeg ik dat boekje al voordat ze had gegetenquote:Op vrijdag 25 november 2011 00:14 schreef Bluezz het volgende:
Gezellig zo met die meiden FF lekker kleppen.
Alleen kennen ze je niet heel goed als ze je wijn geven
Ik zal je buren even opdracht geven om weer te gaan boren.quote:Op vrijdag 25 november 2011 01:27 schreef FutureFairytale het volgende:
en slapen. hopelijk word ik niet weer om half 8 mn bed uit geboord. zou nog een normaal ritme moeten krijgen door zo iemand pff
Dat wilde ik nog zeggen iddquote:Op vrijdag 25 november 2011 05:46 schreef krakkemieke het volgende:
Wat jammer dat je fiets gestolen is Isa.![]()
Kettingslot bij je?quote:Op vrijdag 25 november 2011 07:29 schreef Isabeau het volgende:
Soms zit het mee, soms zit het tegen(zei ze stoer, en nu ga ik dus op Ross' fiets naar het station en dat is toch een rotfiets
)
Dat klinkt relatief lekker rustig ook.quote:Op vrijdag 25 november 2011 07:54 schreef freecell het volgende:
Goedemorgen!
Dit is een grappige ochtend
Dus nou zit hij naast me te kleuren en ontdek ik net dat het een heel ráár kleurboek is, lol
Maar het is wel gezellig hier
Ja, die mis ik. Sinds wanneer hebben joints stippels?quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:06 schreef freecell het volgende:
Je mist de muis met een joint op een paddo gok ik zo
Da's een stuk kaas natuurlijkquote:Op vrijdag 25 november 2011 08:06 schreef freecell het volgende:
Je mist de muis met een joint op een paddo gok ik zo
Wel goed.quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:15 schreef freecell het volgende:
Hoe ist daar verder vandaag kraks? Nu we toch aan het duo-chatten zijn
Veel succesquote:Op vrijdag 25 november 2011 08:16 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Wel goed.Vandaag zijn de doelen wandelen en afwassen. En wat verder ter tafel komt.
Er zijn maar weinig verdorven mensen en daar hoor jij niet bij hoor!quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:30 schreef freecell het volgende:
[..]
Veel succes
En het ligt aan mij, ik ben verdorven
Zijn hand, Krakquote:
Lekker bakkie troep, TAV?quote:
je hebt het niet naar je zin he. laat je er niet door opvreten man!quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:39 schreef PdeHoog het volgende:
GrmblIk dacht ff rustig te werken vanmorgen, maar de pleuris breekt alweer uit
Oh, ik heb het wle naar mijn zin hoorquote:Op vrijdag 25 november 2011 08:42 schreef flying-dutchman het volgende:
[..]
je hebt het niet naar je zin he. laat je er niet door opvreten man!
Op de manier... dacht dat de vlam in de pan vloog voor je projectquote:Op vrijdag 25 november 2011 08:47 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Oh, ik heb het wle naar mijn zin hoorHeerlijk dit
Maar het is het nadeel van supportwerk. Gebruikersvragen zijn niet te plannen
ik ook...quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:09 schreef freecell het volgende:
Ok, serieus, ligt het aan mij?Was het eerste wat ik erin zag!
wat een fantasie heb jij! Ik zie t niet hoor.quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:06 schreef freecell het volgende:
Je mist de muis met een joint op een paddo gok ik zo
Dat slaapgebrek ook?quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:52 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik ook...
ooh, ik wil ook zo'n leuk gezinnetje. Klinkt gezellig bji jou, FC!
Zijn ze weer aan het boren?quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:53 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
wat een fantasie heb jij! Ik zie t niet hoor.
Nee. Da's vanmiddag pasquote:Op vrijdag 25 november 2011 08:51 schreef flying-dutchman het volgende:
[..]
Op de manier... dacht dat de vlam in de pan vloog voor je project
Goed zoquote:
Eigen apparaat mag hier absoluut niet helaas. Toen ik de eerste klachten hoorde dacht ik dat het overdreven was, maar het spul is gewoon niet te zuipen, heb mijn tweede bakkie weggegooid net. Ik ga wel een pot roodmerk oploskoffie halen, in ieder geval tien keer beter dan deze ellende.quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:35 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Lekker bakkie troep, TAV?nespressootje voor op kantoor dan maar? Of met het hele gebouw uit protest koffie halen op de directieverdieping
![]()
ik zag het stickie (fikse hoerentoeter zeg) en paddo meteen. Maar ik ben dan ook getraint overal een dubbele betekenis achter te zoeken (krijg je vanzelf met mijn collega's)quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:01 schreef freecell het volgende:
[ afbeelding ]
Ik rust mijn kaas
Volgende keer beter opletten met kopen, hihi
En het is inderdaad lekker rustig hier nu
dat is wel prut, bij een afdeling bij mij op kantoor hebben ze een nespresso pro staan.quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:57 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Eigen apparaat mag hier absoluut niet helaas. Toen ik de eerste klachten hoorde dacht ik dat het overdreven was, maar het spul is gewoon niet te zuipen, heb mijn tweede bakkie weggegooid net. Ik ga wel een pot roodmerk oploskoffie halen, in ieder geval tien keer beter dan deze ellende.
en daarna vind ik dat je weekend verdient heb hoor! geen vergaderingen meer vanavond. Anders word je vanzelf.....quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waarom mag dat eigenlijk niet?quote:Op vrijdag 25 november 2011 08:57 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Eigen apparaat mag hier absoluut niet helaas. Toen ik de eerste klachten hoorde dacht ik dat het overdreven was, maar het spul is gewoon niet te zuipen, heb mijn tweede bakkie weggegooid net. Ik ga wel een pot roodmerk oploskoffie halen, in ieder geval tien keer beter dan deze ellende.
Oh, en ik zit op de directieverdieping, dus dat is niet echt een oplossing...
zelfde reden als geen tosti ijzers, die dingen geven behoorlijke spannings pieken. Vind men niet echt fijn (stoppen kunnen doorslaan bv)quote:
Right. Ik zat meer te denken aan concurrentie voor die apparaten meukquote:Op vrijdag 25 november 2011 09:04 schreef flying-dutchman het volgende:
[..]
zelfde reden als geen tosti ijzers, die dingen geven behoorlijke spannings pieken. Vind men niet echt fijn (stoppen kunnen doorslaan bv)
quote:Op vrijdag 25 november 2011 09:00 schreef flying-dutchman het volgende:
[..]
en daarna vind ik dat je weekend verdient heb hoor! geen vergaderingen meer vanavond. Anders word je vanzelf.....Vanavond met camera naar De StaatSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
en ja, ik was idd van plan na die vergadering even mijn mail te schonen en dan richting huis te gaan
"We need to learn to set our course by the stars, not by the light of every passing ship." - Omar N. Bradley
quote:Op vrijdag 25 november 2011 09:13 schreef Isabeau het volgende:
We mogen geen koffie halen bij de twee dichtstbijzijnde apparaten omdat men het vervelend vindt als mensen van een andere afdeling in en uit lopen
van je collega;s moet je het hebbenquote:Op vrijdag 25 november 2011 09:13 schreef Isabeau het volgende:
Wij hadden hier ook een senseo en waterkoker: mag ook niet meer. Nu moeten we steeds op zoek naar een koffieapparaat (ver weg) omdat ons koffiehoekje is gesloopt voor een extra wachtruimteWe mogen geen koffie halen bij de twee dichtstbijzijnde apparaten omdat men het vervelend vindt als mensen van een andere afdeling in en uit lopen
Er was gisteren nog iets veel frustrerenders aan de hand wat in mijn ogen het toppunt van kinderachtigheid/oncollegialiteit was, maar goed, laat ik dat maar niet via internet ventileren. Ging niet over mijn collega's op de planning gelukkigquote:
Da's vaak zoquote:Op vrijdag 25 november 2011 09:38 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Er was gisteren nog iets veel frustrerenders aan de hand wat in mijn ogen het toppunt van kinderachtigheid/oncollegialiteit was, maar goed, laat ik dat maar niet via internet ventileren. Ging niet over mijn collega's op de planning gelukkig
Je denkt dat we hier allemaal werken voor patiëntenzorg (doel van de organisatie?), maar nee hoor, mensen hebben hun eigen toko in hun eigen wereldje
LOLquote:Op vrijdag 25 november 2011 10:30 schreef Pietverdriet het volgende:
LIDL wild week, tamme eend en kweekhert...
Waar heb je die rogge dan voor nodig?quote:Op vrijdag 25 november 2011 10:30 schreef freecell het volgende:
Beetje zinloos wel...Yeah, ik heb macht in een organisatie die niet doet waar hij voor bedoeld is
Ik zoek me een rotje naar rogge, gewoon een zak van een kilo of 5, ongemalen. Uiteindelijk besteld bij de molen, hehe.
Privé of zakenlijk?quote:Op vrijdag 25 november 2011 10:54 schreef Den_Haag het volgende:
morguh
Nog eventjes op kantoor voordat we weer 3 weken op reis zijn.
Nope, heeft inderdaad met stroomgebruik en brandveiligheid te maken.quote:Op vrijdag 25 november 2011 09:07 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Right. Ik zat meer te denken aan concurrentie voor die apparaten meuk.
Zelfde bij ons over printersquote:Op vrijdag 25 november 2011 09:13 schreef Isabeau het volgende:
Wij hadden hier ook een senseo en waterkoker: mag ook niet meer. Nu moeten we steeds op zoek naar een koffieapparaat (ver weg) omdat ons koffiehoekje is gesloopt voor een extra wachtruimteWe mogen geen koffie halen bij de twee dichtstbijzijnde apparaten omdat men het vervelend vindt als mensen van een andere afdeling in en uit lopen
Had het een paar weken terug in kroatie ook gemaakt, en thuis die van monin nog eens geproeft, die van mij was zoveel lekkerder dat toen ik ze goedkoop op de markt zag het niet kon laten.quote:
Ik heb geen flauw ideequote:Op vrijdag 25 november 2011 12:58 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Had het een paar weken terug in kroatie ook gemaakt, en thuis die van monin nog eens geproeft, die van mij was zoveel lekkerder dat toen ik ze goedkoop op de markt zag het niet kon laten.
Zou een granaatappelboom het in ons klimaat doen?
Om pittenzakken mee te makenquote:Op vrijdag 25 november 2011 13:35 schreef Isabeau het volgende:
Rogge, FC! Waar had je rogge voor nodig!
Geniaalquote:Op vrijdag 25 november 2011 13:54 schreef freecell het volgende:
Om pittenzakken mee te maken
Het is kleiner dan kersenpitten, dus voelt zachter aan, het blijft langer warm, het ruikt minder en is veel goedkoper
Gaafquote:Op vrijdag 25 november 2011 14:18 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
zakelijk. Polen, Turkije, Frankrijk, Duitsland, Frankrijk.
Ik zie het idd, volgend jaar een boom/struik op de zuidkant!quote:Op vrijdag 25 november 2011 13:01 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee!
Hmm google zegt dat het in nl wel mogelijk is tot -15! Piet ik zeg planten die handel
![]()
Ga zo ook eens, vanavond steak frites en salade.quote:Op vrijdag 25 november 2011 14:31 schreef golfer het volgende:
Zo, dat was een flinke shitload aan boodschappen voor het weekend. Verhongeren of verdorsten zullen we in ieder geval niet.
In folie met witte wijn of visbouillon en kruiden?quote:Op vrijdag 25 november 2011 14:47 schreef freecell het volgende:
Heeft iemand een tip voor me?
Ik heb zalmfiletEn dat wil ik graag opeten.
En dat doe ik normaal met een roomsausje, of met spinazie en room door de pasta...
Maar ik heb een kind die geen melk, ei en soja mag
Ik heb wel groente en aardappelen, ook wel pasta, maar wat kan ik er nou mee doen zonder melk, ei en soja
Ja das logisch, rustig opbouwen en luisteren naar je lijf he?quote:Op vrijdag 25 november 2011 14:51 schreef krakkemieke het volgende:
DE, de pijn is te doen, maar ik heb minder conditie dan toen ik uit het ziekenhuis kwam. Ik ben dus begonnen met wandelen, maar vandaag lekker niet.
Ik heb vandaag goed naar mijn hoofd geluisterd.quote:Op vrijdag 25 november 2011 15:12 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Ja das logisch, rustig opbouwen en luisteren naar je lijf he?
Grillen?quote:Op vrijdag 25 november 2011 14:47 schreef freecell het volgende:
Heeft iemand een tip voor me?
Ik heb zalmfiletEn dat wil ik graag opeten.
En dat doe ik normaal met een roomsausje, of met spinazie en room door de pasta...
Maar ik heb een kind die geen melk, ei en soja mag
Ik heb wel groente en aardappelen, ook wel pasta, maar wat kan ik er nou mee doen zonder melk, ei en soja
Hier 15 down! Eigenlijk nog 1 to go, maar die ging op het laatste moment niet door. Denk dat ik die maar laat, heb niet het idee dat er nog nieuwe informatie uit gaat komen.quote:Op vrijdag 25 november 2011 14:58 schreef TAV74 het volgende:
Zo, dat waren weer 5 gesprekken. 13 down, 8 to go.
Nu ook wel flink gaar .
Jah, das wel een planquote:
Dat wordt hier nooit gaarquote:Op vrijdag 25 november 2011 14:49 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
In folie met witte wijn of visbouillon en kruiden?
Pocheren in visbouillon met dille?quote:Op vrijdag 25 november 2011 16:08 schreef freecell het volgende:
[..]
Dat wordt hier nooit gaarDuurt een eeuwigheid en dan is het niet gaar.
Breek me de bek niet open iddquote:Op vrijdag 25 november 2011 11:28 schreef Isabeau het volgende:
Weet je wat ik net te horen kreeg? Een grote zorgverzekering betaalt orthopedische ingrepen in dit ziekenhuis niet meer vanaf 1 januari! (knie, heup etc) We zijn één van de beste ziekenhuizen in Nederland op het gebied van orthopedie maar blijkbaar dus ook een duur ziekenhuis op dat gebied. Nou, fraai zeg. Zal je zien dat patiënten (oudere mensen vaak) dat allemaal niet weten en straks ver moeten reizen voor een knieoperatie etc. Gaat niet om kwaliteit, alleen om $$$. Lang leve ons zorgstelsel!
Wat aardappel erdoor, bind mooi en past er goed bij.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:36 schreef krakkemieke het volgende:
Mijn Irish stew is na het ontdooien wat soeperig, maar nog steeds heerlijk!
Goeie tip, maar er zit genoeg aardappel in en ik ben te lui.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:37 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Wat aardappel erdoor, bind mooi en past er goed bij.
Een vriend van me hebben ze verkloot in Deventer, die nu behandeld door de endoklinik in hamburg en kan nu weer lopen. Heeft een tijd in een rolstoel gezeten door een prutser aldaar.quote:Op vrijdag 25 november 2011 11:28 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Waar heb je die rogge dan voor nodig?
Weet je wat ik net te horen kreeg? Een grote zorgverzekering betaalt orthopedische ingrepen in dit ziekenhuis niet meer vanaf 1 januari! (knie, heup etc) We zijn één van de beste ziekenhuizen in Nederland op het gebied van orthopedie maar blijkbaar dus ook een duur ziekenhuis op dat gebied. Nou, fraai zeg. Zal je zien dat patiënten (oudere mensen vaak) dat allemaal niet weten en straks ver moeten reizen voor een knieoperatie etc. Gaat niet om kwaliteit, alleen om $$$. Lang leve ons zorgstelsel!
Hoe ist verder met je?quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:38 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Goeie tip, maar er zit genoeg aardappel in en ik ben te lui.
Loesje is mainstream gewordenquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:41 schreef Bluezz het volgende:
Zitten leuke nieuwe bij!
http://www.loesjeopcanvas.nl/
Redelijk. De pijn is te doen en ik heb deze week 3x gewandeld. Ik heb nog minder conditie dan toen ik uit het ziekenhuis kwam, maar het huishouden met de hulp ging al beter dan vorige week.quote:
Jep, conditie is veel beter, kan weer uren lopen. Volgend jaar verhuis ik en dan komt er een hond, om een reden te hebben iedere dag een uur of wat te gaan lopen,quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:44 schreef krakkemieke het volgende:
[..]
Redelijk. De pijn is te doen en ik heb deze week 3x gewandeld. Ik heb nog minder conditie dan toen ik uit het ziekenhuis kwam, maar het huishouden met de hulp ging al beter dan vorige week.
Hoe gaat het met jou, kan je weer alles?
Jakkes.quote:Op vrijdag 25 november 2011 18:22 schreef Ouqz het volgende:
Check mij die schapenlever klaar maken.
[ afbeelding ]
Mnah, het ziet er eerlijk gezegd niet heeeel anders uit dan de stoofperen van Pquote:Op vrijdag 25 november 2011 18:25 schreef Sunnythesun het volgende:
Getsiedekkie.. kom ik daar mee binnen vallen![]()
![]()
Zo gaar.. zin in het weekend!![]()
![]()
Leuk Piet, een hond! Heb je al een merk in gedachten??
Zeg, ken je het liedje al uit je hoofd?quote:Op vrijdag 25 november 2011 18:52 schreef freecell het volgende:
ik koop bijna nooit boeken, maar DEZE is vandaag binnengekomen en ik ben er blij mee
Het refrein wel ja.quote:Op vrijdag 25 november 2011 18:53 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Zeg, ken je het liedje al uit je hoofd?
Volgens mij is dit de melodiequote:Op vrijdag 25 november 2011 18:55 schreef freecell het volgende:
Het refrein wel ja.
Kan het alleen niet spelen op gitaar, waardoor het niet klinkt
Als je me de tabs kan leveren, maak ik een filmpje.
http://www.moron.nl/lyric(...)mateur%20Transplantsquote:Op vrijdag 25 november 2011 19:00 schreef freecell het volgende:
Ow, das heel makkelijk te spelen O_O
Heb je de tekst ook, dan zet ik hem even over
Nopequote:Op vrijdag 25 november 2011 18:57 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Volgens mij is dit de melodiehttp://bettylou.zzruss.com/supercalifragilistic.htm
Golden of Doodlequote:Op vrijdag 25 november 2011 18:53 schreef Pietverdriet het volgende:
Zit te denken aan een labrador, of een labradoodel. Had vroeger een golden retriever, ook een optie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Grrrrrr! Balen joh!quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:07 schreef Isabeau het volgende:
Goed, ik maak net een gigant van een winkelhaak op het kontdeel van mijn vorige week dinsdag nieuw gekochte broek. Het zadel van Ross' fiets is net een scheermes blijkbaar. Ik koop nooit nieuwe broeken want ze zijn te duur, maar deze zat zo goed
Ja maar het origineel is ook vals! Ik kan geen chords/tabs vindenquote:Op vrijdag 25 november 2011 19:15 schreef freecell het volgende:
Nope
Het kan wel, maar wordt behoorlijk vals zo
Nee, srsly?quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:31 schreef Isabeau het volgende:
En Lein, ik kwam er achter dat ik een afspraak bij de neuroloog heb op 6 december
Neuh, doelde meer op het destructieve gedrag als ze ergens langs rennenquote:
Pepsiquote:Op vrijdag 25 november 2011 19:43 schreef PdeHoog het volgende:
Zo. Eerst even een echte cola in het cafe voor ik vieze pepsi moet drinken bij de staat
Niet zo VALS als ikquote:Op vrijdag 25 november 2011 19:29 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ja maar het origineel is ook vals! Ik kan geen chords/tabs vinden
Ohhhhh tofquote:Op vrijdag 25 november 2011 19:46 schreef freecell het volgende:
Niet zo VALS als ikEn ook heel erg uit ritme
LOL, durf ik?
*klik*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |