FOK!forum / Televisie / Het grote anime/manga topic #172: Yvonne? Wie is dat?
-Strawberry-maandag 7 november 2011 @ 15:27
lutci.png

Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)

5kopzc.png

Anime is de Japanse variant op "onze" tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet.
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte afbeeldingen (hentai) of onze (kinderlijke) series (op Jetix, Nickelodeon).
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende genres. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jongens (Shonen): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series "Bleach" en "Naruto" vallen in dit gedeelte

Gericht op meisjes (Shoujo): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn "Sailor Moon", "Cardcaptor Sakura" en "Fruits Basket"

Gericht op de jong volwassen vrouw (Josei): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series "Nana", "Paradise Kiss" en "Honey and Clover" zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn "Junjou Romantica" en "Gravitation"

Gericht op de jong volwassen man (Seinen): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn "Elfen Lied" en "Ghost in the Shell".

Gericht op kinderen (Kodomo): "Hello Kitty" en "Hamtaro" - dit spreekt voor zich.

nzllxh.png

De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

iptmk0.jpg

Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC rondvragen, een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen, het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer eerst deze eerst te downloaden.

2isjkmf.png

Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!

Fall 2011

2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall

nybk0l.png

Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #17
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Animé/Manga meetingtopic dl. 5 - beware of the Ice tea.
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #17
[ANIME] One Piece

jk7ndh.png

http://www.animenewsnetwork.com/
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

http://animenfo.com/
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

http://anidb.net/
De anime-database.

http://anime-planet.com/
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

http://myanimelist.net/
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
.Cake. 8-)
Bakakame
Qunix
Xaryna
ArcticBlizzard
SleepSub
Denninho
NeeEcht
Gaddle
Robin007bond
Sinterklaaskapoentje

Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!

Iedereen is welkom, behalve Naruto fanboys.
.Cake.maandag 7 november 2011 @ 15:30
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 15:26 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Oh mijn god, zoek ik naar een gifje van wat jij beschrijft, geeft google images me een naakte hitler. :{
_O-
-Strawberry-maandag 7 november 2011 @ 15:30
En naakte Hitler voor de liefhebbers ;(

Klik hier
outcast_withinmaandag 7 november 2011 @ 15:30
lol
outcast_withinmaandag 7 november 2011 @ 15:31
Also
http://www.google.nl/sear(...)puu3TtevCoeAOtHv-PwB

anime head pat
-Strawberry-maandag 7 november 2011 @ 15:31
tumblr_lpbblk4UL21qbvovho1_500.gif

_O-
-Strawberry-maandag 7 november 2011 @ 15:33
WK-Pet-2-Gif.gif
tumblr_lps86chQSj1qbvovho1_500.gif

[ Bericht 34% gewijzigd door -Strawberry- op 07-11-2011 15:40:08 ]
-Strawberry-maandag 7 november 2011 @ 15:33
Is dit een leuke anime trouwens, wie kent het?

http://metanorn.net/2011/10/first-impressions-working
outcast_withinmaandag 7 november 2011 @ 15:35
quote:
5B3DB.gif
blessed19maandag 7 november 2011 @ 15:36
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 15:33 schreef -Strawberry- het volgende:
Is dit een leuke anime trouwens, wie kent het?

http://metanorn.net/2011/10/first-impressions-working
Een paar afleveringen van S1 gezien, het sprak me niet echt zo aan, kwam allemaal een beetje erg simpel over...
outcast_withinmaandag 7 november 2011 @ 15:36
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 15:33 schreef -Strawberry- het volgende:
Is dit een leuke anime trouwens, wie kent het?

http://metanorn.net/2011/10/first-impressions-working
Grappig. Toestanden op de werkvloer van een fami resu
.Cake.maandag 7 november 2011 @ 16:37
Fate/Zero 6 op animees :D
mscholmaandag 7 november 2011 @ 16:47
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 15:26 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Oh mijn god, zoek ik naar een gifje van wat jij beschrijft, geeft google images me een naakte hitler. :{
:D _O-
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 17:15
Meisjes die anime kijken nemen vaak die trekjes van hoofd aaien enzo over.

Ook in real life, is mijn ervaring :P

Net als het poken :')
outcast_withinmaandag 7 november 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 17:15 schreef robin007bond het volgende:
Meisjes die anime kijken nemen vaak die trekjes van hoofd aaien enzo over.

Ook in real life, is mijn ervaring :P

Net als het poken :')
Dan neem jij het struikelen over.
mscholmaandag 7 november 2011 @ 18:35
maria holic valt mij erg tegen, nog een stuk 4 afleveringen en dan zie ik wel of ik de ova en S2 ga kijken
Repelsteeltjumaandag 7 november 2011 @ 18:45
Ik weet dat het niet hoort maar ik vind Miyano Tomochika's Rika eigenlijk wel leuk.

O en Maria†Holic is Shafterig maar ik vind het wel een redelijk leuke serie.
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 18:52
Die ontploffing van dat gebouw in Fate/Zero, mooie animatie!

Overal op internet hoor ik mensen klagen over de CGI bij het autorijden. Ik vond het er wel gelikt uitzien.
.Cake.maandag 7 november 2011 @ 18:55
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 18:52 schreef robin007bond het volgende:
Die ontploffing van dat gebouw in Fate/Zero, mooie animatie!

Overal op internet hoor ik mensen klagen over de CGI bij het autorijden. Ik vond het er wel gelikt uitzien.
Mja, het was wel te zien dat het CGI was, maar verder heb ik mij er niet aan gestoord ofzo :P

Mensen op internet zeiken over alles, haters gonna hate.
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 19:01
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 18:55 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Mja, het was wel te zien dat het CGI was, maar verder heb ik mij er niet aan gestoord ofzo :P

Mensen op internet zeiken over alles, haters gonna hate.
254888.gif
Repelsteeltjumaandag 7 november 2011 @ 19:03
look-up_design.png

Het beste aan die aflevering was dat Irisviel in een oldtimer, die grofweg een half miljoen waard is, over een kronkelig hobbelig tweebaansweggetje in de bergen om en nabij de 100 km/h rijdt.
Vrouwen achter het stuur. O+

Ik ben eerlijk gezegd ook niet zo heel bij met de computeranimatie, het past gewoon niet bij de rest... maar zolang ze kosten die ze er mee besparen maar weer in de serie steken kan ik er wel mee leven.

Behalve Berserkers computeranimatie. _O_

O en welkom terug Robin. :D
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 19:08
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 19:03 schreef Repelsteeltju het volgende:
[ afbeelding ]

Het beste aan die aflevering was dat Irisviel in een oldtimer, die grofweg een half miljoen waard is, over een kronkelig hobbelig tweebaansweggetje in de bergen om en nabij de 100 km/h rijdt.
Vrouwen achter het stuur. O+

Ik ben eerlijk gezegd ook niet zo heel bij met de computeranimatie, het past gewoon niet bij de rest... maar zolang ze kosten die ze er mee besparen maar weer in de serie steken kan ik er wel mee leven.

Behalve Berserkers computeranimatie. _O_

O en welkom terug Robin. :D
Die CGI vind ik wel mooi, mij maakt dat niet zo veel uit. Het schijnt zelfs duurder te zijn om het toe te passen, volgens mij.

En bedankt :P
wdnmaandag 7 november 2011 @ 19:31
Ik vond het erg mooi gedaan *O*
F/0 is zeer goed :)
Bakakamemaandag 7 november 2011 @ 19:42
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 19:01 schreef robin007bond het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ze houdt het heel lang uit zonder te botsen :o
SPOILER
O wacht, het is een gifje
-Strawberry-maandag 7 november 2011 @ 19:43
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 19:01 schreef robin007bond het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Tof gifje.
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 20:08
Inderdaad heel mooi :)
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 20:35
Iemand Gantz gezien? het verhaal klinkt EPIC!!!!!!11!!

quote:
Thought your life was bad? Sometimes, death is worse. There is no salvation, peace, nor god waiting to receive you into their care. But wait, a god? Maybe you are talking about that big black ball stuck in the room with you. Now you are thrown into a game, fighting green aliens and robot monsters for the chance to survive.

When Kei Kurono is killed, he thus finds himself caught in such a game; a test of his skills, morals and will to survive. His life is not his own, his death spat and trampled upon over and over again. What happens if he does not listen? God knows.

A word of warning: Gantz is not for the faint-hearted, but neither is it as simple as it looks. Gore, rape and violence is rampant, as are portrayals of greed, violence, and all the ugliness that one sees in society today.
Xarynamaandag 7 november 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 17:15 schreef robin007bond het volgende:
Meisjes die anime kijken nemen vaak die trekjes van hoofd aaien enzo over.

Ook in real life, is mijn ervaring :P

Net als het poken :')
Ik pokete al voor ik anime keek. En aaien ook! :7

Al neem ik wel dingen over. Ik ben 'ne?' gaan zeggen aan het einde van zinnen, dat soort dingetjes. :')

Strawbs, je moet mschols MAL even in de OP editen. Hij meldde hem afgelopen topic. :)
http://myanimelist.net/animelist/mschol
mscholmaandag 7 november 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:18 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Ik pokete al voor ik anime keek. En aaien ook! :7

Al neem ik wel dingen over. Ik ben 'ne?' gaan zeggen aan het einde van zinnen, dat soort dingetjes. :')
je gaat nog niet je zinnen ver-'nya'en? :+
te pas en te onpas overal nya tussenproppen en achterzetten
Xarynamaandag 7 november 2011 @ 21:21
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:19 schreef mschol het volgende:

[..]

je gaat nog niet je zinnen ver-'nya'en? :+
te pas en te onpas overal nya tussenproppen en achterzetten
Zo erg ben ik niet. _O-

Al zeg ik wel af en toe 'nyaa' of 'kyaa' of 'auu~~'. :@
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:21 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Zo erg ben ik niet. _O-

Al zeg ik wel af en toe 'nyaa' of 'kyaa' of 'auu~~'. :@
Dat heb ik dan echt nooit :P

Ik moet mezelf proberen te beheersen het niet te doen. dat wel :@
PAACmaandag 7 november 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:18 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Al neem ik wel dingen over. Ik ben 'ne?' gaan zeggen aan het einde van zinnen, dat soort dingetjes. :')

Ik begin steeds meer "baka" te zeggen tegen mezelf als ik (weer) iets stoms doe op het werk.
Repelsteeltjumaandag 7 november 2011 @ 21:24
MAL updater zegt dat auu~~ steeds als hij geen verbinding kan maken ofzo. Gek wordt ik er van! :X
mscholmaandag 7 november 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:24 schreef PAAC het volgende:

[..]

Ik begin steeds meer "baka" te zeggen tegen mezelf als ik (weer) iets stoms doe op het werk.
dat doe ik soms ook :@
Lithiamaandag 7 november 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 17:15 schreef robin007bond het volgende:
Meisjes die anime kijken nemen vaak die trekjes van hoofd aaien enzo over.

Ook in real life, is mijn ervaring :P

Net als het poken :')
Nah, dat niet. Aaien doe ik wel vaker.
Dit heb ik volgens wel overgenomen van anime:
16420034a12654771b718830937l.jpg
:D :')
Lithiamaandag 7 november 2011 @ 21:27
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:24 schreef Repelsteeltju het volgende:
MAL updater zegt dat auu~~ steeds als hij geen verbinding kan maken ofzo. Gek wordt ik er van! :X
Irritant inderdaad. Vooral als er gezelschap is en je hebt je speakers hard aan staan.
mscholmaandag 7 november 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:27 schreef Lithia het volgende:

[..]

Irritant inderdaad. Vooral als er gezelschap is en je hebt je speakers hard aan staan.
je kan mal updater waarschijnlijk gewoon muten :s)
Lithiamaandag 7 november 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:28 schreef mschol het volgende:

[..]

je kan mal updater waarschijnlijk gewoon muten :s)
Oh vet. :o Straks even checken.
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 20:35 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Iemand Gantz gezien? het verhaal klinkt EPIC!!!!!!11!!

[..]

Episode 1 gezien, wat een vreselijke wereld ;(
mscholmaandag 7 november 2011 @ 21:32
quote:
14s.gif Op maandag 7 november 2011 21:30 schreef Lithia het volgende:

[..]

Oh vet. :o Straks even checken.
mja, wellicht niet in het programma zelf (gebruik het niet) maar bij windows 7/vista kan je per programma het geluidsvolume aangeven :)
mscholmaandag 7 november 2011 @ 21:34
voor de gene die anime daadwerkelijk bewaren: houden jullie de fangroep bestandsnaam aan of hernoemen jullie alles?

persoonlijk kan ik er echt niet tegen als de boel gerenamed is _O-
outcast_withinmaandag 7 november 2011 @ 21:36
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:21 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Zo erg ben ik niet. _O-

Al zeg ik wel af en toe 'nyaa' of 'kyaa' of 'auu~~'. :@
Soms als ik een knop indruk zeg ik wel eens pochi
Lithiamaandag 7 november 2011 @ 21:37
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:32 schreef mschol het volgende:

[..]

mja, wellicht niet in het programma zelf (gebruik het niet) maar bij windows 7/vista kan je per programma het geluidsvolume aangeven :)
Weer wat geleerd. *O*
Xarynamaandag 7 november 2011 @ 21:39
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:24 schreef PAAC het volgende:

[..]

Ik begin steeds meer "baka" te zeggen tegen mezelf als ik (weer) iets stoms doe op het werk.
Oh oh, dat doe ik ook! En ik zeg "tadaima" als ik mijn kamer binnenkom na een lange dag. En "itadakimasu" voor ik ga eten.

... misschien ben ik eigenlijk best erg.
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:34 schreef mschol het volgende:
voor de gene die anime daadwerkelijk bewaren: houden jullie de fangroep bestandsnaam aan of hernoemen jullie alles?

persoonlijk kan ik er echt niet tegen als de boel gerenamed is _O-
Ik stop het in een mapje dat ik zelf noem, bestandsnamen van subbers houd ik aan. Vind ik wel fijn om te weten. :)
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:39 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Oh oh, dat doe ik ook! En ik zeg "tadaima" als ik mijn kamer binnenkom na een lange dag. En "itadakimasu" voor ik ga eten.

... misschien ben ik eigenlijk best erg.

[..]

Ik stop het in een mapje dat ik zelf noem, bestandsnamen van subbers houd ik aan. Vind ik wel fijn om te weten. :)
In mijn Video's map heb ik voor elke serie een aparte map, met daarin de originele bestandsnamen van de subgroepen.
Xarynamaandag 7 november 2011 @ 21:46
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:42 schreef robin007bond het volgende:

[..]

In mijn Video's map heb ik voor elke serie een aparte map, met daarin de originele bestandsnamen van de subgroepen.
Ja, dat heb ik ook. Alleen verwoord jij het beter.
PAACmaandag 7 november 2011 @ 21:47
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:39 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Oh oh, dat doe ik ook! En ik zeg "tadaima" als ik mijn kamer binnenkom na een lange dag. En "itadakimasu" voor ik ga eten.

... misschien ben ik eigenlijk best erg.
Valt mee, klinkt eerder schattig :P
.Cake.maandag 7 november 2011 @ 21:55
Meestal kan ik mijn vocabulair Japanvrij houden.

Riep laatst wel met een overdreven zware stem "Nani?!" toen ik alleen met m'n broertje was.
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:21 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Zo erg ben ik niet. _O-

Al zeg ik wel af en toe 'nyaa' of 'kyaa' of 'auu~~'. :@
Doe je dit ook?
mscholmaandag 7 november 2011 @ 21:56
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:42 schreef robin007bond het volgende:

[..]

In mijn Video's map heb ik voor elke serie een aparte map, met daarin de originele bestandsnamen van de subgroepen.
oke dan :)
ik heb zoiets:

eerst de boel alfabetisch gesorteerd in een stuk of 10 folders (aantal letters per folder) dan serienaam, dan de betreffende release (anime/manga/muziek/whatever) en dan originele bestandsnaam

althans, dat is hoe ik het wil hebben :+
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 21:59
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:56 schreef mschol het volgende:

[..]

oke dan :)
ik heb zoiets:

eerst de boel alfabetisch gesorteerd in een stuk of 10 folders (aantal letters per folder) dan serienaam, dan de betreffende release (anime/manga/muziek/whatever) en dan originele bestandsnaam

althans, dat is hoe ik het wil hebben :+
Dat vind ik overdreven.

Ik heb het zo:

4Isiw.png

Jullie hebben trouwens nog steeds geen kamer gepost, terwijl ik die van mij 1000 topics terug wel heb gepost :'(
mscholmaandag 7 november 2011 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:59 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat vind ik overdreven.

Ik heb het zo:

[ afbeelding ]

Jullie hebben trouwens nog steeds geen kamer gepost, terwijl ik die van mij 1000 topics terug wel heb gepost :'(
dat zijn maar 117 mappen, daar kom ik makkelijk bovenuit (het is ergens rond de 2TB aan anime he :+ waarvan veel nog in xvid kwaliteit helaas)

en kamer posten?
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 22:03
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:00 schreef mschol het volgende:

[..]

dat zijn maar 117 mappen, daar kom ik makkelijk bovenuit (het is ergens rond de 2TB aan anime he :+ waarvan veel nog in xvid kwaliteit helaas)

en kamer posten?
Dat had ik ooit gedaan :P

Toen was iedereen van: "Oh, leuk energy collectie, mijn kamer komt nog". Maar niemand heeft wat laten zien :'(
Xarynamaandag 7 november 2011 @ 22:04
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:59 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat vind ik overdreven.

Ik heb het zo:

[ afbeelding ]

Jullie hebben trouwens nog steeds geen kamer gepost, terwijl ik die van mij 1000 topics terug wel heb gepost :'(
Je hebt Kyou no Go no Ni niet netjes gespeld. :(
Repelsteeltjumaandag 7 november 2011 @ 22:05
Een klasgenote van me zei zo nu en dan wel eens Japanse woorden. Aan de ene kant was het echt leuk om te horen, maar aan de andere kant duurde het even voor ik begreep dat het Japans was omdat ik een Nederlands woord verwachte. En dan had ik vaak al iets gezegd als: huh? of wat zei je? *facepalm*
gniffiemaandag 7 november 2011 @ 22:05
facepalm je dan ook echt jah?
Repelsteeltjumaandag 7 november 2011 @ 22:08
Deze keer niet, soms wel. :@
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 22:09
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:04 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Je hebt Kyou no Go no Ni niet netjes gespeld. :(
NEE! MIJN PERFECTIE NAAR DE KNOPPEN :(

:'( :'( :'(

* robin007bond zit huilend te kijken naar zijn PC. De letters kan ik niet lezen door de tranen en mijn hoofd doet pijn van verdriet :'( :'( :'(
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 22:10
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:00 schreef mschol het volgende:

[..]

dat zijn maar 117 mappen, daar kom ik makkelijk bovenuit (het is ergens rond de 2TB aan anime he :+ waarvan veel nog in xvid kwaliteit helaas)

en kamer posten?
post je collectie :D
gniffiemaandag 7 november 2011 @ 22:10
Waarom al die zooi opslaan op je hdd, gewoon downloaden binnen 10 minuten
Repelsteeltjumaandag 7 november 2011 @ 22:13
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:03 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat had ik ooit gedaan :P

Toen was iedereen van: "Oh, leuk energy collectie, mijn kamer komt nog". Maar niemand heeft wat laten zien :'(
Belofte maakt schuld, maar verwacht niet meer dan twee vage foto's.

2cgoc1u.jpg

8y56xw.jpg

Met mijn kat moet je niet sollen. :7
.Cake.maandag 7 november 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:13 schreef Repelsteeltju het volgende:
Met mijn kat moet je niet sollen. :7
Or he'll lick my ass?!
mscholmaandag 7 november 2011 @ 22:24
quote:
14s.gif Op maandag 7 november 2011 22:10 schreef gniffie het volgende:
Waarom al die zooi opslaan op je hdd, gewoon downloaden binnen 10 minuten
liever een voorraad dan moeten wachten ^O^
mscholmaandag 7 november 2011 @ 22:26
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:10 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

post je collectie :D
morgen zal ik eens kijken of ik een uitdraai van de collectie kan vinden (of maken) (de desbetreffende pc staat nu uit)
tis een flinke mix, maar de meeste dubbele zijn er volgens mij uit :+
#ANONIEMmaandag 7 november 2011 @ 22:27
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:13 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Belofte maakt schuld, maar verwacht niet meer dan twee vage foto's.

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Met mijn kat moet je niet sollen. :7
Student zie ik. Die katana's zijn wel stoer.

Oh en je hebt Axe deodorant en Diesel. Mooiboy! :+
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:26 schreef mschol het volgende:

[..]

morgen zal ik eens kijken of ik een uitdraai van de collectie kan vinden (of maken) (de desbetreffende pc staat nu uit)
tis een flinke mix, maar de meeste dubbele zijn er volgens mij uit :+
vooral manga ?
mscholmaandag 7 november 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:28 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

vooral manga ?
nauwelijks tot geen manga, hoofdzakelijk anime :P

even snel wat foto's
SPOILER
2u62qlc.jpg
3321gnr.jpg
104kg9l.jpg
3013s6s.jpg
ja slechte kwaliteit en ja tering bende :+
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 22:36
Dat TV scherm :o

en ja typische jongenskamer zal ik maar zeggen :P
gniffiemaandag 7 november 2011 @ 22:37
wat een zooi, gooi het dan tenminste allemaal op 1 hoop :')
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 22:37
Ik mis tevens de loli posters :P
Xarynamaandag 7 november 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:37 schreef gniffie het volgende:
wat een zooi, gooi het dan tenminste allemaal op 1 hoop :')
Opruimtip #1. :7
Xarynamaandag 7 november 2011 @ 22:42
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:30 schreef mschol het volgende:

[..]

nauwelijks tot geen manga, hoofdzakelijk anime :P

even snel wat foto's
SPOILER
ja slechte kwaliteit en ja tering bende :+
Waarom staat er een PC op je bed, en waarom staan er twee bakjes eten ( ? ) voor je tv?
En waarom is je TV het enige dat schoon is? :')
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:42 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Waarom staat er een PC op je bed, en waarom staan er twee bakjes eten ( ? ) voor je tv?
En waarom is je TV het enige dat schoon is? :')
Show dan jouw kamer :P
PAACmaandag 7 november 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:42 schreef Xaryna het volgende:

[..]

en waarom staan er twee bakjes eten ( ? ) voor je tv?

Nu ik zo kijk lijkt het meer op lego?
Vlgs mij zag ik ook al zo'n lego huisje en bootje op de eerste foto.
En een doos lego technic op de 2e nu(met daarop nog meer lego)

Overigens niks mis met lego :P
gniffiemaandag 7 november 2011 @ 22:48
Lego :')

Duplo _O_
Xarynamaandag 7 november 2011 @ 22:51
Ik doe mijn kamer showen morgen ofzo wel, ben nou te moe. Ik ga pitten. :)
Bakakamemaandag 7 november 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:13 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Belofte maakt schuld, maar verwacht niet meer dan twee vage foto's.

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

Met mijn kat moet je niet sollen. :7
Wat is er met je bed gebeurd? :P

Mijn kamer zal ik nog wel een keer posten, moet dan eerst foto's maken etc. Enige Japanse dat ik hier heb is volume 1 van Bakuman en een boek "Basic Japanese for College Students," dat niet zo heel handig is omdat het alleen maar uitspraak heeft en ik er dus geen katakana, hiragana of andere scribbles mee leer :P
.Cake.maandag 7 november 2011 @ 22:56
Ik vind mijn kamer opeens zo netjes nu :P
Het enige wat ik er heb staan dat ook maar enigszins relevant is aan dit onderwerp is een boek van Haruki Murakami.
PAACmaandag 7 november 2011 @ 23:02
Mijn "kamer" is gewoon de woonkamer.
Als ik m'n PC ergens anders zou hebben staan dan zou ik m'n vriendin wss bijna nooit meer zien omdat ik toch niets anders doe dan achter de PC luieren :P
Bakakamemaandag 7 november 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:56 schreef .Cake. het volgende:
Ik vind mijn kamer opeens zo netjes nu :P
Het enige wat ik er heb staan dat ook maar enigszins relevant is aan dit onderwerp is een boek van Haruki Murakami.
Oja, heb ik ook! Kafka on the shore heb ik. Leuk boek ^O^
.Cake.maandag 7 november 2011 @ 23:14
quote:
14s.gif Op maandag 7 november 2011 23:07 schreef Bakakame het volgende:
Oja, heb ik ook! Kafka on the shore heb ik. Leuk boek ^O^
Die was goed ja! Heb laatst ook Dance Dance Dance gelezen en heb nu The Windup Bird Chronicles klaarliggen :) Ik hoor dat 1q84 ook goed is, ben ik voor aan het sparen!
Bakakamemaandag 7 november 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 23:14 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Die was goed ja! Heb laatst ook Dance Dance Dance gelezen en heb nu The Windup Bird Chronicles klaarliggen :) Ik hoor dat 1q84 ook goed is, ben ik voor aan het sparen!
Ja, ik wil nog een keer Norwegian Wood lezen. Maar ik heb héél veel boeken die ik wil kopen... En de eerstvolgende manga die ik koop wordt waarschijnlijk Bakuman vol. 2, al hoop ik dat ze Wakusei no Samidare een keer vertalen O+ O+
mscholmaandag 7 november 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:36 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Dat TV scherm :o

en ja typische jongenskamer zal ik maar zeggen :P
40", inmiddels alweer bijna 3 jaar oud ofzo, gekocht van m'n eerste echte salarisstrook :+

quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:37 schreef gniffie het volgende:
wat een zooi, gooi het dan tenminste allemaal op 1 hoop :')
dan kan ik niet meer door m'n kamer heen bewegen ;( (maar als ik opruimwoede heb doe ik dat wel hoor :P)

quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:42 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Waarom staat er een PC op je bed, en waarom staan er twee bakjes eten ( ? ) voor je tv?
En waarom is je TV het enige dat schoon is? :')
pc op bed is daar tijdelijk geplaatst, is m'n oude pc en weet niet waar ik em kwijt moet dus hij schuift nogal door de kamer heen waar ik op dat moment plek heb..
er ligt op dat bed ook nog een laptop overigens :+
m'n bureau (+ uitbreiding) is ook schoon hoor :{w ligt alleen veel tering zooi op
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:48 schreef PAAC het volgende:

[..]

Nu ik zo kijk lijkt het meer op lego?
Vlgs mij zag ik ook al zo'n lego huisje en bootje op de eerste foto.
En een doos lego technic op de 2e nu(met daarop nog meer lego)

Overigens niks mis met lego :P
lego it is indeed..
ik zwem momenteel in de lego, daar ik probeer oude modellen (uit m'n jeugd, sommige dus zo'n 20 jaar oud) weer bijelkaar te zoeken

quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:48 schreef gniffie het volgende:
Lego :')

Duplo _O_
:{
SPOILER: idee van mijn lego collectie
het is geen compleet overzicht, ik heb veel meer _O-
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 22:56 schreef .Cake. het volgende:
Ik vind mijn kamer opeens zo netjes nu :P
Het enige wat ik er heb staan dat ook maar enigszins relevant is aan dit onderwerp is een boek van Haruki Murakami.
ik heb wel wat anime relevants, maar dat staat bij m'n dvd's
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 23:51
Ik heb een aantal manga's, stuk of 5 hunter x hunter, allebij de ocarina of time mangas wat kutmanga's en een stapel originele dragonball in het nederlands :P
Verwerkermaandag 7 november 2011 @ 23:54
Zeg, wanneer komt Dragonball AF nou uit!
sinterklaaskapoentjemaandag 7 november 2011 @ 23:55
quote:
8s.gif Op maandag 7 november 2011 23:54 schreef Verwerker het volgende:
Zeg, wanneer komt Dragonball AF nou uit!
geen idee, maar vet wordt het zeker!

dragon-ball-af2.jpg
gniffiedinsdag 8 november 2011 @ 00:04
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 23:55 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

geen idee, maar vet wordt het zeker!

[ afbeelding ]
wtf is dat ?!?!?!? vertel!!!
DJ_dinsdag 8 november 2011 @ 00:14
quote:
8s.gif Op maandag 7 november 2011 23:54 schreef Verwerker het volgende:
Zeg, wanneer komt Dragonball AF nou uit!
hoelang ik daar vroeger wel niet het internet naar heb afgezocht _O-

( was rond 2000/2001 )

overigens mijn man-cave

2011-11-07235049.jpg

2011-11-07235649.jpg

2011-11-07235149.jpg

2011-11-07235857.jpg
Verwerkerdinsdag 8 november 2011 @ 00:16
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:14 schreef DJ_ het volgende:

[..]

hoelang ik daar vroeger wel niet het internet naar heb afgezocht _O-

( was rond 2000/2001 )

10 jaar later nog steeds geen info :(

Ik weet nog met mattiesz in de bieb zitten en half uur lang op internet zoeken naar dragonball info langer mocht niet in de bieb, tijdslimiet :')

Niemand had destijds internet thuis lol
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 00:17
voor de mal updater gebruikers: als je naar settings gaat -> plugins -> rechtermuisklik op sounds kan je je volume en geluidjes instellen...
sinterklaaskapoentjedinsdag 8 november 2011 @ 00:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:17 schreef mschol het volgende:
voor de mal updater gebruikers: als je naar settings gaat -> plugins -> rechtermuisklik op sounds kan je je volume en geluidjes instellen...
ik heb sowieso geen geluidjes op MAL :?

Wel irritant dat ik mijn eigen topics niet terug kan vinden :{
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 00:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:19 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

ik heb sowieso geen geluidjes op MAL :?

Wel irritant dat ik mijn eigen topics niet terug kan vinden :{
mal updater
sinterklaaskapoentjedinsdag 8 november 2011 @ 00:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:21 schreef mschol het volgende:

[..]

mal updater
Geen toolbar geneuzel magik hopen he :P
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 00:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:22 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

Geen toolbar geneuzel magik hopen he :P
nope geheel losstaand programma wat opzich niet eens heel slecht werkt, maar het updaten van anime lijst vanaf harddisk contents wordt wat lastig gok ik (tenzij je het dus kijkt!)
sinterklaaskapoentjedinsdag 8 november 2011 @ 00:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:24 schreef mschol het volgende:

[..]

nope geheel losstaand programma wat opzich niet eens heel slecht werkt, maar het updaten van anime lijst vanaf harddisk contents wordt wat lastig gok ik (tenzij je het dus kijkt!)
mwa dat doe ik altijd handmatig, kan ik gelijk in het topic over de aflevering kijken als die er is
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 00:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:25 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:

[..]

mwa dat doe ik altijd handmatig, kan ik gelijk in het topic over de aflevering kijken als die er is
ik ook hoor, wel handig dat ik een overzicht krijg (+ melding om torrent te downloaden) als de release uit is..
dat is wel fijn.. maar of ik dat alleen daarvoor ga blijven gebruiken? dunno
morgen gaat m'n fileserver aan en dan ga ik kijken wat het programma echt kan :)
sinterklaaskapoentjedinsdag 8 november 2011 @ 00:29
Ziet er ingewikkeld uit... te laat om het nog te gaan snappen :P
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 00:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:29 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
Ziet er ingewikkeld uit... te laat om het nog te gaan snappen :P
good point
Repelsteeltjudinsdag 8 november 2011 @ 02:38
quote:
14s.gif Op maandag 7 november 2011 22:52 schreef Bakakame het volgende:

[..]

Wat is er met je bed gebeurd? :P
Ik wou van mijn hoogslaper een laagslaper maken maar sommige schroeven kwamen moeilijk los... ik had geduldig doch krachtig aan die dingen kunnen blijven draaien òf ik kon het mannelijke doen een hamer pakken en er op los timmeren. :+

Die foto is overigens een maandje of twee geleden gemaakt.
quote:
Enige Japanse dat ik hier heb is volume 1 van Bakuman en een boek "Basic Japanese for College Students," dat niet zo heel handig is omdat het alleen maar uitspraak heeft en ik er dus geen katakana, hiragana of andere scribbles mee leer :P
Ik heb precies 11 manga op mijn boekenplank (B.Ichi II, Samurai Champloo I en Welcome to the N.H.K. I t/m VIII) een paar xbox en nintendo spellen die uit Japan komen (sommigen gebaseerd op anime) en het boek Oosterse literatuur. Een inleiding tot De Oosterse Bibliotheek.

quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 23:42 schreef mschol het volgende:

lego it is indeed..
ik zwem momenteel in de lego, daar ik probeer oude modellen (uit m'n jeugd, sommige dus zo'n 20 jaar oud) weer bijelkaar te zoeken

[..]

:{
SPOILER: idee van mijn lego collectie
het is geen compleet overzicht, ik heb veel meer _O-
Ik heb al mijn lego eens op een kille regenachtige Koninginnedag voor een paar tientjes verkocht.
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:17 schreef mschol het volgende:
voor de mal updater gebruikers: als je naar settings gaat -> plugins -> rechtermuisklik op sounds kan je je volume en geluidjes instellen...
ik dankje

Wat doe ik hier nog het is half 3!!!

* Repelsteeltju gaat vlug slapen.
PaRoDiUzZdinsdag 8 november 2011 @ 02:44
quote:
8s.gif Op maandag 7 november 2011 23:54 schreef Verwerker het volgende:
Zeg, wanneer komt Dragonball AF nou uit!
Dragonball was al AF na de cell-saga.
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 08:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:14 schreef DJ_ het volgende:

[..]

hoelang ik daar vroeger wel niet het internet naar heb afgezocht _O-

( was rond 2000/2001 )

overigens mijn man-cave

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
Ik kom liever in jouw man-cave dan in die van mschol. :P Wat heb jij het netjes zeg! :D

Ik heb trouwens best veel manga hier, het zit alleen nog in dozen bij gebrek aan plankruimte. Tevens heb ik meer dozen niet geheel uitgepakt. :') Zal zo even foto's schieten voor ik naar school ga.

Edit: foto's gemaakt, will upload later.
Edit2: Misschien had ik eerst de damesproducten moeten verstoppen. :')

[ Bericht 2% gewijzigd door Xaryna op 08-11-2011 08:18:44 ]
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 08:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 08:05 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Ik kom liever in jouw man-cave dan in die van mschol. :P Wat heb jij het netjes zeg! :D

Ik heb trouwens best veel manga hier, het zit alleen nog in dozen bij gebrek aan plankruimte. Tevens heb ik meer dozen niet geheel uitgepakt. :') Zal zo even foto's schieten voor ik naar school ga.

Edit: foto's gemaakt, will upload later.
Edit2: Misschien had ik eerst de damesproducten moeten verstoppen. :')
Damesproducten _O-

Leuke kamer, DJ :)

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 08-11-2011 08:35:50 ]
Qunixdinsdag 8 november 2011 @ 08:44
quote:
0s.gif Op maandag 7 november 2011 21:59 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat vind ik overdreven.

Ik heb het zo:

[ afbeelding ]

Jullie hebben trouwens nog steeds geen kamer gepost, terwijl ik die van mij 1000 topics terug wel heb gepost :'(
Netjes... Ik heb alles in 1 folder.
Lithiadinsdag 8 november 2011 @ 09:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 00:17 schreef mschol het volgende:
voor de mal updater gebruikers: als je naar settings gaat -> plugins -> rechtermuisklik op sounds kan je je volume en geluidjes instellen...
_O_
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 10:19
Ik heb zin in Tsunacon O+
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 10:24
Mijn vriend over een anime girl: she was cute ... so tsun tsun ... yet so dere dere

:')

[ Bericht 0% gewijzigd door Xaryna op 08-11-2011 10:33:51 ]
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 10:37
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 10:24 schreef Xaryna het volgende:
Mijn vriend over een anime girl: she was cute ... so tsun tsun ... yet so dere dere

:')
_O-

Geniaal.
Weaklingdinsdag 8 november 2011 @ 10:41
Tsundere, maar mensen die buitenlandse woorden in spreektaal gebruiken vind ik soo not done ...
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 10:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 02:38 schreef Repelsteeltju het volgende:

Ik heb al mijn lego eens op een kille regenachtige Koninginnedag voor een paar tientjes verkocht.
-O-
ik heb hier een trein met raampjes die 2de hands verkochtworden a 28 euro per stuk :')
ieder zo z'n hobby zeg maar :+


[ Bericht 5% gewijzigd door mschol op 08-11-2011 10:53:50 ]
blessed19dinsdag 8 november 2011 @ 10:46
Ik heb al mijn manga gedoneerd, was volgens mij een kleine 35 stuks. :')

Alleen Azumanga Daioh en Battle Royal heb ik gehouden, daarnaast ben ik op zoek naar een goedkope leverancier voor chi's sweet home. :@

Zal van de week foto's maken van mijn woonkamer. :)
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 10:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 10:41 schreef mschol het volgende:

[..]

-O-
ik heb hier een trein met raampjes die 2de hands verkochtworden a 28 euro per stuk :')
ieder zo z'n hobby zeg maar :+

Ik krijg bij lego-fanaten zoals jij altijd de neiging om al je platte stukjes aan elkaar te plakken en dan te zeggen 'VIND JE HET NOU NOG STEEDS ZO LEUK?' :')
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 10:46 schreef blessed19 het volgende:
Ik heb al mijn manga gedoneerd, was volgens mij een kleine 35 stuks. :')

Alleen Azumanga Daioh en Battle Royal heb ik gehouden, daarnaast ben ik op zoek naar een goedkope leverancier voor chi's sweet home. :@

Zal van de week foto's maken van mijn woonkamer. :)
Ik ben aan het sparen. Ik heb een manga-verlanglijstje, en geen geld. :)
blessed19dinsdag 8 november 2011 @ 11:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 10:56 schreef Xaryna het volgende:
Ik ben aan het sparen. Ik heb een manga-verlanglijstje, en geen geld. :)
Aan het werk, jij! ~O> En kom op met die foto's.
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 11:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 10:56 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Ik krijg bij lego-fanaten zoals jij altijd de neiging om al je platte stukjes aan elkaar te plakken en dan te zeggen 'VIND JE HET NOU NOG STEEDS ZO LEUK?' :')
TBs_20111002_1f.gif ^O^
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 11:08
quote:
6s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:07 schreef mschol het volgende:

[..]

[ afbeelding ] ^O^
Die verstop ik dan, natuurlijk. 8-)
Ik heb trouwens een litteken van lego, levensgevaarlijk, dat spul.
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:03 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Aan het werk, jij! ~O> En kom op met die foto's.
Vanavond na het werk zal ik ze uplooden.
blessed19dinsdag 8 november 2011 @ 11:09
quote:
6s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:07 schreef mschol het volgende:

[..]

[ afbeelding ] ^O^
Nou, als je die dingen aan elkaar plakt krijg je ze niet zo makkelijk van elkaar. :')

Dat is net zoiets als het kleine nichtje je manga's met stift aan het inkleuren is. :X
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 11:11
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:09 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Nou, als je die dingen aan elkaar plakt krijg je ze niet zo makkelijk van elkaar. :')

Dat is net zoiets als het kleine nichtje je manga's met stift aan het inkleuren is. :X
Je hebt ook vna die platte stukjes die je op zo'n normaal plat stukje kan doen, maar die geen puntjes aan de bovenkant hebben. Daar kun je zo'n mooi glad dak van maken. Die krijg je er nooit meer af! :D

En als ze ze met kleurpotlood inkleurt, krijg je het er eigenlijk ook nooit meer af. Dan gum je nog eerder de oorspronkelijke lijnen weg dan dat je alle kleur weg krijgt. -O-
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 11:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:09 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Nou, als je die dingen aan elkaar plakt krijg je ze niet zo makkelijk van elkaar. :')

Dat is net zoiets als het kleine nichtje je manga's met stift aan het inkleuren is. :X
als je ze echt aan elkaar plakt (uitgaande van secondelijm) valt er automagisch een rekening op de mat })
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:11 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Je hebt ook vna die platte stukjes die je op zo'n normaal plat stukje kan doen, maar die geen puntjes aan de bovenkant hebben. Daar kun je zo'n mooi glad dak van maken. Die krijg je er nooit meer af! :D
met de originele brick seperator niet nee, altijd een groot gemis geweest..
inmiddels schijnt er een nieuwe te zijn die ook daarmee kan omgaan :P (hebben ze naar mijn idee wat te lang over gedaan :P)
blessed19dinsdag 8 november 2011 @ 11:20
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:13 schreef mschol het volgende:

[..]

als je ze echt aan elkaar plakt (uitgaande van secondelijm) valt er automagisch een rekening op de mat })

[..]

met de originele brick seperator niet nee, altijd een groot gemis geweest..
inmiddels schijnt er een nieuwe te zijn die ook daarmee kan omgaan :P (hebben ze naar mijn idee wat te lang over gedaan :P)
Die heeft zuignapjes?
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 11:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:20 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Die heeft zuignapjes?
nope, een hele platte achterkant waardoor je em net onder zou moeten kunnen schuiven (heb het ding niet, hij wordt (nog?) niet los verkocht)
klik
maar voorlopig peuter ik het los (bij de oude lego, die is vaak toch wel licht beschadigd door het spelen ermee vroeger..)

om OT te gaan: ik ben Sengoku Otome Momoiro Paradox gaan kijken..
DJ_dinsdag 8 november 2011 @ 11:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 08:05 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Ik kom liever in jouw man-cave dan in die van mschol. :P Wat heb jij het netjes zeg! :D

ik hou niet zo van rommel, al moet ik er wel eerst een zooi van maken voor ik ga opruimen :P
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 12:55
Lucky Star is echt saai. De eerste 10 minuten praten ze de hele tijd over eten en heb ik het maar afgesloten :P
outcast_withindinsdag 8 november 2011 @ 12:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 12:55 schreef robin007bond het volgende:
Lucky Star is echt saai. De eerste 10 minuten praten ze de hele tijd over eten en heb ik het maar afgesloten :P
choco coronet :D
sinterklaaskapoentjedinsdag 8 november 2011 @ 12:58
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 12:55 schreef robin007bond het volgende:
Lucky Star is echt saai. De eerste 10 minuten praten ze de hele tijd over eten en heb ik het maar afgesloten :P
had hetzelfde, het schijnt dus de hele serie (26 afleveringen) op dat niveau te blijven _O-
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 13:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:51 schreef DJ_ het volgende:

[..]

ik hou niet zo van rommel, al moet ik er wel eerst een zooi van maken voor ik ga opruimen :P
Ik ruim soort van op als ik dingen in mijn zooi niet meer kan vinden terwijl ik wel weet waar ze liggen. Dan is mijn grens bereikt. Mocht je het willen weten, de foto's die ik vanavond zal posten hebben een kamer/bureau dat vrij recent is opgeruimd.
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 13:18
ik heb van t'weekend shigurui gezien. omdat ik iets wou zien met samurai enzo. vond het heel rare serie en raar uitgelegd enzo. amper iets uitgelegd en moeilijk om te volgen.

ben nu american dad aan het zien ja i know telt niet :P

[ Bericht 31% gewijzigd door #ANONIEM op 08-11-2011 13:19:12 ]
Bakakamedinsdag 8 november 2011 @ 13:23
Zo, tentamen gehaald (hopelijk) *O*

Nu even relaxen en donderdag m'n laatste :D

Kamer volgt nog :P
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 13:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 13:18 schreef redboyke het volgende:
ik heb van t'weekend shigurui gezien. omdat ik iets wou zien met samurai enzo. vond het heel rare serie en raar uitgelegd enzo. amper iets uitgelegd en moeilijk om te volgen.

ben nu american dad aan het zien ja i know telt niet :P
Hyakka Ryouran: Samurai Girls

Voor Samurai met tieten. :7
.Cake.dinsdag 8 november 2011 @ 13:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 13:23 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Hyakka Ryouran: Samurai Girls

Voor Samurai met tieten. :7
Fixed.
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 13:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 12:55 schreef robin007bond het volgende:
Lucky Star is echt saai. De eerste 10 minuten praten ze de hele tijd over eten en heb ik het maar afgesloten :P
ik ben na episode 1 toendertijd ook afgehaakt, en toch was hij niet heel erg vervelend eigenlijk...
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 14:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 13:23 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Hyakka Ryouran: Samurai Girls

Voor Samurai met tieten. :7
aan de afbeeldingen te zien van google denk ik wel dat ik dit tof ga vinden. :D
.Cake.dinsdag 8 november 2011 @ 15:24
Last Exile: Fam the Silver Wing weet mij nog niet echt te pakken...
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 17:24
hey mschol ben aan het wachten tot de prijzen van externe harde schijf terug op normale prijs zitten.
ik wou een qnap kopen maar zonder schijven heb ik daar niks aan. nu vraag ik altijd aan mijn zus om haar laptop aan te zetten zodat ik thuis kan downloaden omdat ik hier een limiet heb van 2GB en thuis 50GB
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 18:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 17:24 schreef redboyke het volgende:
hey mschol ben aan het wachten tot de prijzen van externe harde schijf terug op normale prijs zitten.
ik wou een qnap kopen maar zonder schijven heb ik daar niks aan. nu vraag ik altijd aan mijn zus om haar laptop aan te zetten zodat ik thuis kan downloaden omdat ik hier een limiet heb van 2GB en thuis 50GB
zal nog wel eff duren voordat de prijzen weer op een enigsinds normaal niveau zijn.. ik heb echt het idee dat de boel is gexplodeerd (dus in paar dagen tijd 60 euro duurder ofzo) maar dat zal wel niet :P
hij is volgens deze statistieken wel gexplodeerd :') (al vind ik voor een 3,5" disk 109,90 voor 2TB nog te doen eigenlijk :P

[ Bericht 8% gewijzigd door mschol op 08-11-2011 18:40:20 ]
.Cake.dinsdag 8 november 2011 @ 19:29
!!!
K-ON! film theme song!
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 19:36
quote:
woei :D maar die kunnen we pas ergens april 2012 verwachten zeker? ;(
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 19:36 schreef mschol het volgende:

[..]

woei :D maar die kunnen we pas ergens april 2012 verwachten zeker? ;(
De film komt deze winter al! 3 December al zo te zien.


Overzicht Winter 2011/2012.
http://www.uploadplaatjes.nl/plaatjes/7/252839.jpg

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 08-11-2011 20:22:25 ]
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 18:33 schreef mschol het volgende:

[..]

zal nog wel eff duren voordat de prijzen weer op een enigsinds normaal niveau zijn.. ik heb echt het idee dat de boel is gexplodeerd (dus in paar dagen tijd 60 euro duurder ofzo) maar dat zal wel niet :P
hij is volgens deze statistieken wel gexplodeerd :') (al vind ik voor een 3,5" disk 109,90 voor 2TB nog te doen eigenlijk :P
die link is 1TB
ben benieuwd hoelang het gaat duren voor alles terug normaal is.
kut overstroming in thailand!
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 20:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 20:19 schreef robin007bond het volgende:

[..]

De film komt deze winter al!

Overzicht Winter 2011/2012.
http://www.uploadplaatjes.nl/plaatjes/7/252839.jpg
Een sequel van bakemonogatari :D
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 20:23
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 20:21 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Een sequel van bakemonogatari :D
Ik heb vooral zin in Amagami SS++

Another ziet er ook wel goed uit.
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 20:26
Er is trouwens een hele goede dating-sim voor de DS vertaald.

De game ziet er goed uit.


Hier is de vertaling te vinden:

https://sites.google.com/site/loveplusguide/home
https://sites.google.com/site/loveplustrans/downloads

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 08-11-2011 20:30:45 ]
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 20:44
Chihayafuru ep 6 is erg leuk! *O* O+
Repelsteeltjudinsdag 8 november 2011 @ 20:54
Mirai Nikki was... anders.

#12 is GERECHTIGHEID!
PAACdinsdag 8 november 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 20:54 schreef Repelsteeltju het volgende:
Mirai Nikki was... anders.

#12 is GERECHTIGHEID!
Ik vond hem wel weer goed :)
Helemaal nu ik m'n PC weer kan aansluiten op de tv en m'n series daarop kan bekijken :P
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 21:10
Als ik mijn liefde wil verklaren moet ik in het Japans "Ik hou van jou" en "Ik wil niemand anders" in de DS spreken :')
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 21:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 21:10 schreef robin007bond het volgende:
Als ik mijn liefde wil verklaren moet ik in het Japans "Ik hou van jou" en "Ik wil niemand anders" in de DS spreken :')
_O-

YouTube het als je het doet! _O-
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 21:12 schreef Xaryna het volgende:

[..]

_O-

YouTube het als je het doet! _O-
Ja dag, of misschien toch wel grappig. Misschien laat ik het Microsoft Sam gewoon spreken :P
Qunixdinsdag 8 november 2011 @ 21:36
quote:
Jeuj!

Nieuwe trailert van de film (wel cam)
#ANONIEMdinsdag 8 november 2011 @ 21:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 21:10 schreef robin007bond het volgende:
Als ik mijn liefde wil verklaren moet ik in het Japans "Ik hou van jou" en "Ik wil niemand anders" in de DS spreken :')
ik weet nietmeer welk spel het was maar er was ook een spel dat je iets in de microfoon moest zeggen en ik moest haast roepen voor er iets gebeurde.

cookie & cream in co-op is wel leuk heeft ook paar mini games waar je moet blazen.
Xarynadinsdag 8 november 2011 @ 22:08

Catchy. :D
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 22:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 20:19 schreef robin007bond het volgende:

[..]

De film komt deze winter al! 3 December al zo te zien.

Overzicht Winter 2011/2012.
http://www.uploadplaatjes.nl/plaatjes/7/252839.jpg
maar dan komtie toch in bios in japan en niet op BD/DVD?
Klipnapdinsdag 8 november 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 13:26 schreef mschol het volgende:

[..]

ik ben na episode 1 toendertijd ook afgehaakt, en toch was hij niet heel erg vervelend eigenlijk...
Ja idd. Gewoon meerdere episodes kijken bij deze. De eerste is saai, daarna wordt het leuker.
.Cake.dinsdag 8 november 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 22:12 schreef mschol het volgende:

[..]

maar dan komtie toch in bios in japan en niet op BD/DVD?
Jep, dus duurt nog half jaartje ofzo voordat ie op BD/DVD uitkomt. Dus ik verwacht rond Mei dat we m hier kunnen bekijken met subs.
mscholdinsdag 8 november 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 22:35 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Jep, dus duurt nog half jaartje ofzo voordat ie op BD/DVD uitkomt. Dus ik verwacht rond Mei dat we m hier kunnen bekijken met subs.
met april zat ik dus al aardig in de buurt :'(
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 00:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 21:47 schreef redboyke het volgende:

[..]

ik weet nietmeer welk spel het was maar er was ook een spel dat je iets in de microfoon moest zeggen en ik moest haast roepen voor er iets gebeurde.

cookie & cream in co-op is wel leuk heeft ook paar mini games waar je moet blazen.
Hmm, dat zegt me niets.

Ik heb wel ontdekt dat dating-sims helemaal mijn ding zijn. Echt heel leuk O+

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-11-2011 00:22:22 ]
-Strawberry-woensdag 9 november 2011 @ 00:24
Niemand heeft geklaagd over de TT. Like a boss.
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 00:24
quote:
1s.gif Op woensdag 9 november 2011 00:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm, dat zegt me niets.

Ik heb wel ontdekt dat dating-sims helemaal mijn ding is. Echt heel leuk O+
bij co-op mode als je bovenste scherm bent moet je alleen maar juist springen enzo
en moet je partner op de andere ds al de mini games op het onderste scherm doen als je alleen speelt moet je echter beide doen.

enige ervaring met dating sims dat ik heb zijn degene die ik gespeeld heb op een of andere flash site en daar was het meestal gaan trainen of naar school gaan enzo

heb er wel eentje in het engels maar daar geef ik precies altijd de verkeerde antwoorden enzo :P
vooral de i like ... zijn meestal strikvragen

welke is een goeie voor op ds die in het engels is?

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 09-11-2011 00:26:17 ]
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 00:25
quote:
6s.gif Op woensdag 9 november 2011 00:24 schreef -Strawberry- het volgende:
Niemand heeft geklaagd over de TT. Like a boss.
Shit, vergeten O-)
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 00:26
yvonne met de tentakles :P
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 00:28
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 00:24 schreef redboyke het volgende:

[..]

bij co-op mode als je bovenste scherm bent moet je alleen maar juist springen enzo
en moet je partner op de andere ds al de mini games op het onderste scherm doen als je alleen speelt moet je echter beide doen.

enige ervaring met dating sims dat ik heb zijn degene die ik gespeeld heb op een of andere flash site en daar was het meestal gaan trainen of naar school gaan enzo

heb er wel eentje in het engels maar daar geef ik precies altijd de verkeerde antwoorden enzo :P
vooral de i like ... zijn meestal strikvragen

welke is een goeie voor op ds die in het engels is?
Love Plus is vertaald in het Engels. Je moet de Japanse rom patchen daarvoor. Patchen is niet moeilijk, gewoon de instructies opvolgen van de site, van dat ene youtube filmpje :P

Mocht je er niet uitkomen, dan ben ik altijd nog bereikbaar via DM.

Dat Cookie and Cream ziet er ook wel leuk uit :)

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 09-11-2011 00:31:00 ]
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 00:34
is dat deze love + 5027.jpg

cover ziet er oud uit

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 09-11-2011 00:34:50 ]
blessed19woensdag 9 november 2011 @ 01:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 22:41 schreef mschol het volgende:

[..]

met april zat ik dus al aardig in de buurt :'(
Op de LA van Beck moest ik een klein driekwart/volledig jaar wachten. ;(

En hij suckte! Alles was goed, casting, verhaal en muziek. Maar je hoorde de hoofdpersoon niet zingen, nee, als hij het deed gooide ze alles op mute. ''omdat hij zo'n ongelofelijke stem heeft dat iedereen overtreft''

;(
blessed19woensdag 9 november 2011 @ 01:40
_O- _O- _O- _O- 8)7 8)7 8)7 ^) ^) ^) :* :* :Z -O- :X :X O-) O-) :o
quote:
0s.gif Op dinsdag 8 november 2011 11:08 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Die verstop ik dan, natuurlijk. 8-)
Ik heb trouwens een litteken van lego, levensgevaarlijk, dat spul.

[..]

Vanavond na het werk zal ik ze uplooden.
SHOW THEM!!!!!!!!!!!!! UAGHHHHH!!!!!!! ~O> ~O> ~O> ~O> ~O> ~O> oO<
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 02:03
fuu.. Dragonaut - the resonance heb ik niet meer :')
binnen aan et hengelen
-Strawberry-woensdag 9 november 2011 @ 02:10
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 01:40 schreef blessed19 het volgende:
_O- _O- _O- _O- 8)7 8)7 8)7 ^) ^) ^) :* :* :Z -O- :X :X O-) O-) :o

[..]

SHOW THEM!!!!!!!!!!!!! UAGHHHHH!!!!!!! ~O> ~O> ~O> ~O> ~O> ~O> oO<
Gaat ie helemaal goed blessed?
outcast_withinwoensdag 9 november 2011 @ 02:17
His manly spirit has been awakened by the lego scars
blessed19woensdag 9 november 2011 @ 08:34
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 02:10 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Gaat ie helemaal goed blessed?
Het verbaast me dat mijn post daarbover wel helemaal goed is getyped.

Oh, mên! Ik heb een dik slaaptekort. ;(
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 10:44
"
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 00:34 schreef redboyke het volgende:
is dat deze love + [ afbeelding ]

cover ziet er oud uit
Dat is love plus plus, je hebt de gewone plus nodig. Plus plus is een vervolg :)
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 11:21

Ze maakt best leuke Youtube reviews :Y
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 11:31
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 11:21 schreef robin007bond het volgende:

Ze maakt best leuke Youtube reviews :Y
Een concurrent! :(
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 11:31
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 11:31 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Een concurrent! :(
Maak je ook reviews? :o
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 11:32
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 11:31 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Maak je ook reviews? :o
Animees.nl wel :Y
.Cake.woensdag 9 november 2011 @ 11:35
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 11:21 schreef robin007bond het volgende:

Ze maakt best leuke Youtube reviews :Y
Ha! Zij is heul niet geschikt voor reviews op deze manier! Ik zag haar lippen bewegen maar hoorde alleen maar "blablabla" terwijl ik zat te bedenken of ze niet toevallig een keertje met mij zou willen "samenwerken" voor de site.

tl;dr she can't watch anime, she's too hot! :P
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 11:36
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 11:35 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ha! Zij is heul niet geschikt voor reviews op deze manier! Ik zag haar lippen bewegen maar hoorde alleen maar "blablabla" terwijl ik zat te bedenken of ze niet toevallig een keertje met mij zou willen "samenwerken" voor de site.

tl;dr she can't watch anime, she's too hot! :P
Viel mij ook al op, ook die game-reviews. Blijkbaar bestaat het dus wel :P
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 12:13
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 11:35 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ha! Zij is heul niet geschikt voor reviews op deze manier! Ik zag haar lippen bewegen maar hoorde alleen maar "blablabla" terwijl ik zat te bedenken of ze niet toevallig een keertje met mij zou willen "samenwerken" voor de site.

tl;dr she can't watch anime, she's too hot! :o
Wil je zeggen dat de dames die in dit topic posten dus per definitie niet hot zijn omdat ze anime kijken? :o
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 12:28
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 12:13 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Wil je zeggen dat de dames die in dit topic posten dus per definitie niet hot zijn omdat ze anime kijken? :o
post een foto om het tegendeel te bewijzen? :7
.Cake.woensdag 9 november 2011 @ 12:37
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 12:13 schreef Xaryna het volgende:
Wil je zeggen dat de dames die in dit topic posten dus per definitie niet hot zijn omdat ze anime kijken? :o
Neen, ik zeg alleen dat zij te hot is om een review in deze vorm te gieten, omdat het (enorm) afleid van wat ze zegt.

En nu je er toch over begint, ik heb géén idee hoe jullie er allemaal uitzien, dus ik kan daar geen oordeel over geven. Wat mij betreft zie jij er net zo uit als je UI :P
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 12:37
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 12:28 schreef mschol het volgende:

[..]

post een foto om het tegendeel te bewijzen? :7
Heb je mijn fobo niet gezien? Ik ben hartstikke lekker. :+
outcast_withinwoensdag 9 november 2011 @ 12:39
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 11:31 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Een concurrent! :(
concurentie hoezo? Wat is die roare toal die ze sprekuh? Het lijkt een beetje op nederlands, maar dan Mongolisch.
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 12:40
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 12:37 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Heb je mijn fobo niet gezien? Ik ben hartstikke lekker. :+
dan zie je er, in mijn ogen, verschrikkelijk vies uit :s)
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 12:41
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 12:39 schreef outcast_within het volgende:

[..]

concurentie hoezo? Wat is die roare toal die ze sprekuh? Het lijkt een beetje op nederlands, maar dan Mongolisch.
Dan zouden 'we' op animees eigenlijk alleen SleepSubs moetn recenseren. :+
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 12:40 schreef mschol het volgende:

[..]

dan zie je er, in mijn ogen, verschrikkelijk vies uit :s)
Mijn chocola, wat doe je. ;(
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 13:37
Bij Love Plus heb ik Nene gehosselt.

Ik moest haar zoenen en wist niet wat ik moest doen. Eerst maakte ik kus geluiden in de microfoon, toen kusde ik het touch-screen, wat ook niet werkte. Bleek ik gewoon met m'n stylus te moeten tikken :')

Dit is Nene O+

Love.Plus.428314.jpg

[ Bericht 26% gewijzigd door #ANONIEM op 09-11-2011 13:39:13 ]
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 13:38
quote:
1s.gif Op woensdag 9 november 2011 13:37 schreef robin007bond het volgende:
Bij Love Plus heb ik Nene gehosselt.

Ik moest haar zoenen en wist niet wat ik moest doen. Eerst maakte ik kus geluiden in de microfoon, toen kusde ik het touch-screen, wat ook niet werkte. Bleek ik gewoon met m'n stylus te moeten tikken :')
:D _O-
outcast_withinwoensdag 9 november 2011 @ 13:51
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 12:41 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Dan zouden 'we' op animees eigenlijk alleen SleepSubs moetn recenseren. :+

[..]

Of iniedergeval een nederlandse review van die review
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 13:58
robin007 eerste kus was met een DS :P

bij zelda had je ook zoiets dat je een stamp op je ds moest zetten na vanalles te proberen bleek het dus gewoon dat je je ds gewoon effe moest dichtklappen
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 13:58 schreef redboyke het volgende:
robin007 eerste kus was met een DS :P

bij zelda had je ook zoiets dat je een stamp op je ds moest zetten na vanalles te proberen bleek het dus gewoon dat je je ds gewoon effe moest dichtklappen
Dat soort dingen heb je ook vaak bij die games.

Ik moet nu m'n relatie onderhouden en dat is een stuk moeilijker. Soms moet ik in het Japans met haar steen-papier-schaar doen, zeggen dat ik van haar hou, ja en nee zeggen. Pff, en ik moet haar altijd precies in een volgorde aanraken. Eerst haar, dan voorhoofd, dan oren, dan tieten, dan arm en vervolgens hand :')

Hetzelfde bij kussen :P

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 09-11-2011 14:15:00 ]
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 14:35
quote:
1s.gif Op woensdag 9 november 2011 14:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Dat soort dingen heb je ook vaak bij die games.

Ik moet nu m'n relatie onderhouden en dat is een stuk moeilijker. Soms moet ik in het Japans met haar steen-papier-schaar doen, zeggen dat ik van haar hou, ja en nee zeggen. Pff, en ik moet haar altijd precies in een volgorde aanraken. Eerst haar, dan voorhoofd, dan oren, dan tieten, dan arm en vervolgens hand :')

Hetzelfde bij kussen :P
Da's in het echte leven net zo. :+
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 14:35
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 14:35 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Da's in het echte leven net zo. :+
Damn. :'(
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 14:36
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 14:35 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Da's in het echte leven net zo. :+
vrouwen, lastige wezens zijn het...
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 14:39
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 14:36 schreef mschol het volgende:

[..]

vrouwen, lastige wezens zijn het...
Inderdaad. Dat je tegenwoordig zelfs dating-sims nodig hebt om te oefenen zegt genoeg :{w :P
PAACwoensdag 9 november 2011 @ 15:01
Dating sims doen me denken aan "The world god only knows" :P
-Strawberry-woensdag 9 november 2011 @ 15:24
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 12:13 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Wil je zeggen dat de dames die in dit topic posten dus per definitie niet hot zijn omdat ze anime kijken? :o
}:|
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 15:25
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 14:35 schreef Xaryna het volgende:

[..]

Da's in het echte leven net zo. :+
in het echte leven is gewoon drank geven, drank geven, drank geven en dan direct kussen.

bij die simgames is meestal wel zo dat je alles in volgorde moet doen zeker als je nog maar net friends bent. maar als ze al je vriendin is dan kan je ze soms wel direct kussen
-Strawberry-woensdag 9 november 2011 @ 15:27
Morgen nog één tentamen en dan kan ik eens wat series kijken weer.
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 15:32
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 15:27 schreef -Strawberry- het volgende:
Morgen nog één tentamen en dan kan ik eens wat series kijken weer.
Same here :P
Alleen moet ik nog beginnen :@ Al heb ik wel door het blok heen van alles moeten lezen, dus denk wel dat het goed komt :P
boriszwoensdag 9 november 2011 @ 15:38
Dat was Major S2 :)
PaRoDiUzZwoensdag 9 november 2011 @ 16:31
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 17:12

Deze man is officieel getrouwd met een meisje uit de game Love Plus :D
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 17:15
quote:
_O-
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 17:39
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 17:12 schreef robin007bond het volgende:

Deze man is officieel getrouwd met een meisje uit de game Love Plus :D
U jelly?
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 17:44
quote:
10s.gif Op woensdag 9 november 2011 17:39 schreef Bakakame het volgende:

[..]

U jelly?
Ik vind het wel geniaal _O-

Ook echt de DS kussen, bijna net zoals ik dat had gedaan :'(
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 17:59
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 17:44 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik vind het wel geniaal _O-

Ook echt de DS kussen, bijna net zoals ik dat had gedaan :'(
je wilt het dus ook :P
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 18:00
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 17:59 schreef redboyke het volgende:

[..]

je wilt het dus ook :P
Nah, maar hij heeft wel een punt.

Als homohuwelijk mag, vind ik dat dit ook mag.
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 18:01
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Nah, maar hij heeft wel een punt.

Als homohuwelijk mag, vind ik dat dit ook mag.
homohuwelijk is toch wel een totaal ander 'level' als trouwen met een fictief karakter/persoon :')
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 18:04
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:01 schreef mschol het volgende:

[..]

homohuwelijk is toch wel een totaal ander 'level' als trouwen met een fictief karakter/persoon :')
Dit
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 18:04
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:01 schreef mschol het volgende:

[..]

homohuwelijk is toch wel een totaal ander 'level' als trouwen met een fictief karakter/persoon :')
Ach, er zijn ook mensen die geloven in een fictief persoon in de hemel :+
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 18:05
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:04 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ach, er zijn ook mensen die geloven in een fictief persoon in de hemel :+
dat is religie, dat is -weer- wat anders :+
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 18:07
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:05 schreef mschol het volgende:

[..]

dat is religie, dat is -weer- wat anders :+
Mensen hebben zelfs toestemming nodig van een fictief persoon om te trouwen en moeten dat ook beloven aan hem.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 09-11-2011 18:08:04 ]
PAACwoensdag 9 november 2011 @ 18:14
quote:
4s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:07 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mensen hebben zelfs toestemming nodig van een fictief persoon om te trouwen en moeten dat ook beloven aan hem.
Dat fictieve persoontje is niet nodig daarvoor :P
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 18:15
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:14 schreef PAAC het volgende:

[..]

Dat fictieve persoontje is niet nodig daarvoor :P
Ja ach, bijna al onze wetten en moralen zijn bepaald door een fictief persoon :+
DJ_woensdag 9 november 2011 @ 18:21
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 17:12 schreef robin007bond het volgende:

Deze man is officieel getrouwd met een meisje uit de game Love Plus :D
zal ik deze man een stuk touw van 2 meter sturen voor kerst ?

dat is toch sneu :')
blessed19woensdag 9 november 2011 @ 18:49
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja ach, bijna al onze wetten en moralen zijn bepaald door een fictief persoon :+
In Nederland wel, omdat Nederland Christelijk/katholiek is.

Vroeger hadden we de Edda. :)
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 18:57
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 19:04
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Gefeliciteerd! :D
Geen feestje?
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 19:09
quote:
14s.gif Op woensdag 9 november 2011 19:04 schreef Bakakame het volgende:

[..]

Gefeliciteerd! :D
Geen feestje?
Thanks.
Nope. Wel in het weekend, maar klein.
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 19:30
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Gefeliciteerd man.
PAACwoensdag 9 november 2011 @ 19:41
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Gefeli :)
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 20:02
quote:
14s.gif Op woensdag 9 november 2011 19:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Gefeliciteerd man.
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 19:41 schreef PAAC het volgende:

[..]

Gefeli :)
Thanks :)
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 20:03
Was een goeie episode van Gundam AGE. :Y

One Piece _O_ _O_
Lithiawoensdag 9 november 2011 @ 20:06
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Gefeliciteerd. *O*
Lithiawoensdag 9 november 2011 @ 20:06
Site om anime te kijken
Iemand dat weet waar je HD anime kan zien, online?
blessed19woensdag 9 november 2011 @ 20:10
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Gefeliciteerd!

*O*
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 20:17
quote:
14s.gif Op woensdag 9 november 2011 20:06 schreef Lithia het volgende:

[..]

Gefeliciteerd. *O*
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 20:10 schreef blessed19 het volgende:

[..]

Gefeliciteerd!

*O*
どうも
Koito91woensdag 9 november 2011 @ 20:18
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Gefeliciteerd! En nog VELE jaren he, want stel je eens voor dat je geen anime meer kunt kijken! :o *O*
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 20:25
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 20:18 schreef SleepSub het volgende:

[..]

Gefeliciteerd! En nog VELE jaren he, want stel je eens voor dat je geen anime meer kunt kijken! :o *O*
:P

Thanks
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 20:25
quote:
9s.gif Op woensdag 9 november 2011 20:06 schreef Lithia het volgende:
Site om anime te kijken
Iemand dat weet waar je HD anime kan zien, online?
IJsfilms misschien? Daar wil nog wel eens wat op staan
blessed19woensdag 9 november 2011 @ 20:34
.Cake.woensdag 9 november 2011 @ 20:35
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
wdnwoensdag 9 november 2011 @ 20:45
Gefeliciteerd Q! :)
PAACwoensdag 9 november 2011 @ 20:50
quote:
14s.gif Op woensdag 9 november 2011 20:03 schreef Qunix het volgende:

One Piece _O_ _O_
Anime I presume? (die was wel goed overigens :) )

Manga is "on break" deze week :(
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 20:52
quote:
:')
Thanks.
quote:
Thanks.
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 20:45 schreef wdn het volgende:
Gefeliciteerd Q! :)
Thanks.
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 20:50 schreef PAAC het volgende:

[..]

Anime I presume? (die was wel goed overigens :) )

Manga is "on break" deze week :(
:Y

Ik lees geen manga's.
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 21:10
Kan Animees misschien een partnership starten met SleepSub?
-Strawberry-woensdag 9 november 2011 @ 21:11
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Gefeliciteerd! :)
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 21:23
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 21:11 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Gefeliciteerd! :)
Thanks!

One Piece 3D is net een game :') Wel leuke OVA.
Ascendancywoensdag 9 november 2011 @ 21:42
Gefeliciteerd *O*

Wat doet Yvonne eigenlijk in de TT? Komt die hier tegenwoordig ook :o
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 22:07
quote:
7s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:57 schreef Qunix het volgende:
Zo... Vanavond helemaal *niets* doen. Beetje anime kijken. Het is tenslotte mijn verjaardag. En dat in een best drukke week :o
Gratz!
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 22:15
Thanks!

Mirai Nikki is tof en vaag.
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 22:26
mast_gundam.jpg

Release 12-11-'11
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 22:26
Gefeliciteerd! *O*

274402.jpg
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 22:26
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 22:26 schreef Xaryna het volgende:
Gefeliciteerd! *O*

[ afbeelding ]
Je mag niet hotlinken :o

Thanks :)
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 22:29
quote:
14s.gif Op woensdag 9 november 2011 22:26 schreef Qunix het volgende:

[..]

Je mag niet hotlinken :o

Thanks :)
Kut. Ik zoek een andere, één moment.
Xarynawoensdag 9 november 2011 @ 22:30
HappyBirthday05.jpg

Deze dan!
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 22:39
Thanks :)
KrentebolHooftwoensdag 9 november 2011 @ 22:42
Na mirai nikki 05 kan ik het opsommen in 2 woorden:
SPOILER
Gore en Rape
Qunixwoensdag 9 november 2011 @ 22:43
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 22:42 schreef KrentebolHooft het volgende:
Na mirai nikki 05 kan ik het opsommen in 2 woorden:
SPOILER
Gore en Rape
:Y
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 22:42 schreef KrentebolHooft het volgende:
Na mirai nikki 05 kan ik het opsommen in 2 woorden:
SPOILER
Gore en Rape
En Yuno!
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 23:06
Argh, ik moet studeren voor m'n tentamen morgen, maar ik ben op Youtube nieuwe muziek aan het vinden en voel de dringendheid van m'n naderende tentamen niet zo :P
-Strawberry-woensdag 9 november 2011 @ 23:08
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 18:00 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Nah, maar hij heeft wel een punt.

Als homohuwelijk mag, vind ik dat dit ook mag.
Ja dat is hetzelfde.
-Strawberry-woensdag 9 november 2011 @ 23:09
quote:
14s.gif Op woensdag 9 november 2011 21:42 schreef Ascendancy het volgende:
Gefeliciteerd *O*

Wat doet Yvonne eigenlijk in de TT? Komt die hier tegenwoordig ook :o
Nah, niemand hier kent haar blijkbaar. Afgaande op het vorige topic, toen de ban van robin ter sprake kwam.
mscholwoensdag 9 november 2011 @ 23:15
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 22:42 schreef KrentebolHooft het volgende:
Na mirai nikki 05 kan ik het opsommen in 2 woorden:
SPOILER
Gore en Rape
whut?
snel eff nog 4 downloaden, dan beide eff kijken :')
.Cake.woensdag 9 november 2011 @ 23:20
quote:
14s.gif Op woensdag 9 november 2011 21:42 schreef Ascendancy het volgende:
Gefeliciteerd *O*

Wat doet Yvonne eigenlijk in de TT? Komt die hier tegenwoordig ook :o
Wauw, jij leeft nog?

quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 23:09 schreef -Strawberry- het volgende:
Nah, niemand hier kent haar blijkbaar. Afgaande op het vorige topic, toen de ban van robin ter sprake kwam.
Nog steeds geen idee wie/wat het is...
Bakakamewoensdag 9 november 2011 @ 23:30
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 23:20 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Wauw, jij leeft nog?

[..]

Nog steeds geen idee wie/wat het is...
The mother of all mods
#ANONIEMwoensdag 9 november 2011 @ 23:39
quote:
10s.gif Op woensdag 9 november 2011 23:08 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Ja dat is hetzelfde.
:6
Je kan die moé anime characters ook wel een geaardheid noemen tegenwoordig :P
-Strawberry-woensdag 9 november 2011 @ 23:57
quote:
1s.gif Op woensdag 9 november 2011 23:39 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:6
Je kan die moé anime characters ook wel een geaardheid noemen tegenwoordig :P
Fetish misschien. :P
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 00:07
quote:
0s.gif Op woensdag 9 november 2011 23:57 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Fetish misschien. :P
Oh shit ;(
mscholdonderdag 10 november 2011 @ 00:15
quote:
11s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:07 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Oh shit ;(
busted... :+

iemand nog tips voor serie's in de volgende genre's (must see's zeg maar):
actie, martial arts en horror
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 00:20
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:15 schreef mschol het volgende:

[..]

busted... :+

iemand nog tips voor serie's in de volgende genre's (must see's zeg maar):
actie, martial arts en horror
Rurouni Kenshin, Samurai Champloo en Slut of sluts, oh wacht, dat is een pornofilm.

SPOILER
hihi
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 00:23
Ik zoek een anime waar ik weer flink om kan lachen.

Pervy humor mag ook :P
mscholdonderdag 10 november 2011 @ 00:23
quote:
1s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:23 schreef robin007bond het volgende:
Ik zoek een anime waar ik weer flink om kan lachen.

Pervy humor mag ook :P
ga een serie herhalen? :)
Toradora!?
Karin?
PaRoDiUzZdonderdag 10 november 2011 @ 00:25
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:23 schreef mschol het volgende:

[..]

ga een serie herhalen? :)
Toradora!?
Karin?
of GTO?
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 00:28
Hmm, bedankt voor de tips
:)
PaRoDiUzZdonderdag 10 november 2011 @ 00:31
quote:
99s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:28 schreef robin007bond het volgende:
Hmm, bedankt voor de tips
:)
Ranma 1/2 (8> :')
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 00:33
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ranma 1/2 (8> :')
Shin Chan :P

Die Japanse stemmen van Shin Chan klinken echt verlept :')
mscholdonderdag 10 november 2011 @ 00:33
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ranma 1/2 (8> :')
7 seizoenen.. pfff
DJ_donderdag 10 november 2011 @ 00:33
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:

[..]

Ranma 1/2 (8> :')
ranma is de shit :D
mscholdonderdag 10 november 2011 @ 00:35
B Gata H Kei? :+
.Cake.donderdag 10 november 2011 @ 01:00
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 00:35 schreef mschol het volgende:
B Gata H Kei? :+
Dies best leuk jah

heb je Arakawa under the bridge (x bridge) al gezien?
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 01:06
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 01:00 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Dies best leuk jah

heb je Arakawa under the bridge (x bridge) al gezien?
Ook nog niet.. ;(
mscholdonderdag 10 november 2011 @ 02:08
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 01:00 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Dies best leuk jah

heb je Arakawa under the bridge (x bridge) al gezien?
ik vond die wat matig.. (arakawa dus, B gata H kei was best grappig :))

nog wat ideetjes:
inukami
Nagasarete Airantou
beide ouder, maar dat mag de pret niet drukken :+
Xarynadonderdag 10 november 2011 @ 09:42
Goshuushou-sama Ninomiya-kun is ook wel vermakelijk. :P
Bakakamedonderdag 10 november 2011 @ 10:05
Seto no Hanayome *O*
Qunixdonderdag 10 november 2011 @ 10:30
Moddermother
mscholdonderdag 10 november 2011 @ 15:04
ranma _O-
ondanks de leeftijd (toch uit 1989 :P) ga ik em wel kijken.. heeft stiekem best een geinige insteek :+


wtf zie ik nu weer, SnS III heeft maar 5 episodes? gelukkig niet..

[ Bericht 31% gewijzigd door mschol op 10-11-2011 15:12:30 ]
outcast_withindonderdag 10 november 2011 @ 16:00
ep 6 en 7 gedownload van carnival phantasm en doorheen geskipped. wtf is this shit? Saber/Rider/ meets dvd extra?
Ascendancydonderdag 10 november 2011 @ 17:43
Wat moet ik kijken wat op dit moment aired??? /bored
Qunixdonderdag 10 november 2011 @ 17:49
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 17:43 schreef Ascendancy het volgende:
Wat moet ik kijken wat op dit moment aired??? /bored
Retro anime?
.Cake.donderdag 10 november 2011 @ 18:03
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 17:43 schreef Ascendancy het volgende:
Wat moet ik kijken wat op dit moment aired??? /bored
Fate/Zero en Mirai Nikki.
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 18:23
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 17:43 schreef Ascendancy het volgende:
Wat moet ik kijken wat op dit moment aired??? /bored
Wat .Cake zegt. :)

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 10-11-2011 18:26:12 ]
Ascendancydonderdag 10 november 2011 @ 18:27
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 18:03 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Fate/Zero en Mirai Nikki.
Is fate/zero een spin-off van fate/stay night?
En bedankt. Zo eens checken
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 18:48
quote:
14s.gif Op donderdag 10 november 2011 18:27 schreef Ascendancy het volgende:

[..]

Is fate/zero een spin-off van fate/stay night?
En bedankt. Zo eens checken
Fate/Zero is een prequel van Fate/Stay Night.
mscholdonderdag 10 november 2011 @ 18:49
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 17:43 schreef Ascendancy het volgende:
Wat moet ik kijken wat op dit moment aired??? /bored
SnS 3?
Ascendancydonderdag 10 november 2011 @ 19:16
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 18:48 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Fate/Zero is een prequel van Fate/Stay Night.
Laat dan maar. Fate/stay night was een grandioze kutserie :')
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 19:25
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 19:16 schreef Ascendancy het volgende:

[..]

Laat dan maar. Fate/stay night was een grandioze kutserie :')
weafm awerofmawergmweopmfoaerfpkawemgopermkgn

De visual novel was goed. Deze serie is echt een topper.

Mensen die de Fate-franchise beoordelen op die ene slechte anime :{w
Ascendancydonderdag 10 november 2011 @ 19:40
De serie was compleet ruk, omdat de hoofdpersoon een huiligerige moralistische lambal was zonder ballen en Saber een lege puppet.
De rest bestond uit pure evils en kawaii's. Kom op zeg :')
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 19:44
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 19:40 schreef Ascendancy het volgende:
De serie was compleet ruk, omdat de hoofdpersoon een huiligerige moralistische lambal was zonder ballen en Saber een lege puppet.
De rest bestond uit pure evils en kawaii's. Kom op zeg :')
De visual novel is erg goed!
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 20:22
images?q=tbn:ANd9GcSGcxFmZeoaIS5EUdB0XNBgjWL0ICgpCQGhFq_EmHLEPhciinSDYA

robin007bond is zo'n leuke jongen. Hij laat mij altijd sandwiches voor hem maken, waarna hij me vervolgens oraal pleziert.

:')

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 10-11-2011 20:23:02 ]
Ascendancydonderdag 10 november 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 20:22 schreef robin007bond het volgende:
[ afbeelding ]

robin007bond is zo'n leuke jongen. Hij laat mij altijd sandwiches voor hem maken, waarna hij me vervolgens oraal pleziert.

:')
Jonge, jat mijn fetish niet :{w
#ANONIEMdonderdag 10 november 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 21:07 schreef Ascendancy het volgende:

[..]

Jonge, jat mijn fetish niet :{w
Het is tegenwoordig al mainstream :{w
.Cake.donderdag 10 november 2011 @ 21:23
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 19:40 schreef Ascendancy het volgende:
De serie was compleet ruk, omdat de hoofdpersoon een huiligerige moralistische lambal was zonder ballen en Saber een lege puppet.
De rest bestond uit pure evils en kawaii's. Kom op zeg :')
Ik ben het enigszins met je heen, Fate/Stay Night was niet al te best als anime.

Fate/Zero is awesome. Eerlijk waar, trust mie. It is ferry koel!
mscholdonderdag 10 november 2011 @ 23:43
quote:
0s.gif Op donderdag 10 november 2011 19:40 schreef Ascendancy het volgende:
De serie was compleet ruk, omdat de hoofdpersoon een huiligerige moralistische lambal was zonder ballen en Saber een lege puppet.
De rest bestond uit pure evils en kawaii's. Kom op zeg :')
ah, de reguliere anime dus :+

persoonlijk kan ik niet herrinneren dat ik em echt slecht vond...
Repelsteeltjuvrijdag 11 november 2011 @ 00:44
quote:
I'm starting to realize why all the servants are males except for Saber. It's like they're all just facinated with her. And the only way to take out their sexual desires or... their sexual frustrations, is to attemt to kill her or fight her. Sooo I guess like everybody is wanting Saber. I luve that Saber and the Einzenburg wife are getting so close at the end of episode five I was like ~aaaw they're so gay~.
Dit precies dit. Alleen niet dat gedeelte waar zij Irisviel von Einsbern abusievelijk Eizenburg (lol wftf) noemt en ik zag Iri's (door mij ingebeelde) lust voor Saber al in aflevering twee.

Maar wat ik vooral leuk vond aan dit meisje was dat zij zonder gêne al dat 'sexual' en 'wanting' uit haar mond kon krijgen en vooral met die haar.... dingetjes die haar nog meer op Hanagai's Sena vlees laken lijken.

O' en Asc Fate/Zero is the shit. :)
#ANONIEMvrijdag 11 november 2011 @ 00:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 november 2011 00:44 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Dit precies dit. Alleen niet dat gedeelte waar zij Irisviel von Einsbern abusievelijk Eizenburg (lol wftf) noemt en ik zag Iri's (door mij ingebeelde) lust voor Saber al in aflevering twee.

Maar wat ik vooral leuk vond aan dit meisje was dat zij zonder gêne al dat 'sexual' en 'wanting' uit haar mond kon krijgen en vooral met die haar.... dingetjes die haar nog meer op Hanagai's Sena vlees laken lijken.

O' en Asc Fate/Zero is the shit. :)
Dat vond ik ook zo grappig, inderdaad. _O-
.Cake.vrijdag 11 november 2011 @ 01:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 november 2011 00:44 schreef Repelsteeltju het volgende:
en vooral met die haar.... dingetjes die haar nog meer op Hanagai's Sena vlees laken lijken.

O' en Asc Fate/Zero is the shit. :)
Dáár doet ze me aan denken!! Op miku (of is het niku? geen zin om het op te zoeken) idd!

Net Bakemonogatari rewatch afgerond. Blijft een sublieme serie, zeer goed gedaan! _O_


^O^
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 11 november 2011 01:04 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Dáár doet ze me aan denken!! Op miku (of is het niku? geen zin om het op te zoeken) idd!

Net Bakemonogatari rewatch afgerond. Blijft een sublieme serie, zeer goed gedaan! _O_


^O^
Heb het gevoel alsof elk moment hans teeuwen er doorheen gaat bleren :p
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:14
9
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:14
8
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:14
7
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:14
6
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:14
5
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:15
4
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:15
3
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:15
2
outcast_withinvrijdag 11 november 2011 @ 01:15
Tientet