ok, ook goedquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:04 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Echte kijkers downloaden meteen de BBC uitzending.
Daar blijf ik voor thuisquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:05 schreef GGMM het volgende:
Vergeten jullie 'Van der Vorst ziet sterren' niet?
Godver, goed dat je het zegt.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:05 schreef GGMM het volgende:
Vergeten jullie 'Van der Vorst ziet sterren' niet?
Of kijken de BBC uitzending op het moment van uitzenden.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:04 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Echte kijkers downloaden meteen de BBC uitzending.
Maar dan verstaan we 't nietquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:22 schreef Aguero het volgende:
[..]
Of kijken de BBC uitzending op het moment van uitzenden.
quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:53 schreef michaeld het volgende:
[..]
http://adaptive.rtl.nl/IP(...)b6ae8668e7942117.mp4
quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 22:53 schreef michaeld het volgende:
[..]
http://adaptive.rtl.nl/IP(...)b6ae8668e7942117.mp4
Je zou eigenlijk die "woh-woh-woh-wop" van Derksen even los moeten knippen en er een loop van moeten maken. En diequote:
Die toeter van genee er ook achteraanquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 23:57 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Je zou eigenlijk die "woh-woh-woh-wop" van Derksen even los moeten knippen en er een loop van moeten maken. En dievan Genee ook in een aparte gif
Ik vond het eerder slecht dat niemand aan tafel op die naam kon komen hoorquote:
Het was een prima uitzending. Vond het begin juist het beste.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:43 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik ga hem morgen toch maar terug kijken, je bent die-hard of je bent het niet...maar was weinig boeiends als ik het zo terug lees
Oke, mooi. Ik ga ondertussen FIFA doen dus mocht het mij tegenvallen dan vermaak ik me sowieso welquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Het was een prima uitzending. Vond het begin juist het beste.
Voor op de achtergrond is het een redelijke aflevering: 7-quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:49 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Oke, mooi. Ik ga ondertussen FIFA doen dus mocht het mij tegenvallen dan vermaak ik me sowieso wel
Ziet er prima uitquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 01:04 schreef DrDentz het volgende:
Ik krijg die avatar niet zodat hij mooi doorhapt
Klopt een die-hard kijkt livequote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:43 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik ga hem morgen toch maar terug kijken, je bent die-hard of je bent het niet...maar was weinig boeiends als ik het zo terug lees
thanxquote:
quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 23:57 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Je zou eigenlijk die "woh-woh-woh-wop" van Derksen even los moeten knippen en er een loop van moeten maken. En dievan Genee ook in een aparte gif
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 13:07 schreef xCore het volgende:
[..]
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Zaterdagmiddag verveling
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 9 juli 2010 22:51 schreef Runselpink het volgende: kerel, dit is drama.
http://isarjenrobben.geblesseerd.com/
http://www.henkeningrid.org/
Ik heb ook geen flauw ideequote:Op zaterdag 29 oktober 2011 13:39 schreef ZuidGrens het volgende:
Mij best, maar ik weet niet eens hoe ik er een moet maken. Liefst zou ik er eentje van Boskamp hebben.
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 13:45 schreef xCore het volgende:
Aangezien ik me toch verveel, zal ik wel wat gifjes maken
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:00 schreef xCore het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
quote:De upload van dit bestand kon niet worden voltooid. Het bestand is te groot.
Je bestand is ~ bytes groot. De maximaal toegestane grootte is 10240 bytes.
Ga terug, controleer de bestandsgrootte en probeer het opnieuw.
Ik de koeken van Boskamp geprobeerd.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:05 schreef xCore het volgende:
[..]
Klote, helemaal vergeten, om welke gaat het?
Fixedquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:06 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Ik de koeken van Boskamp geprobeerd.
Thanks!quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:00 schreef xCore het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Shit, ik zie nu pas dat je plaatje max 50kb mag zijnquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:22 schreef Heufd het volgende:
[..]
Kun je de "hah, daar ben ik weer"-Wilfred ook fixen?
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:47 schreef xCore het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Fixed
Zoals ik al voorspeld had, maar niemand wilde me gelovenquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 00:09 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Die zei ook geen reet dus dan mis je alsnog vrijwel niks...
Waarom zat Derks te zeuren dat er perse Jupiler League gezegd moest worden? Omdat hij gesponsord wordt ofzoquote:
omdat hij tot voor kort voorzitter van eerste divisie was en daar vast nog wel enige banden mee heeft?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:00 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarom zat Derks te zeuren dat er perse Jupiler League gezegd moest worden? Omdat hij gesponsord wordt ofzo![]()
.
quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:02 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik wilde eigenlijk die van die lachende Boskamp maar die is ook te groot? Dus ff deze genomen, die werkt wel.
Ja en - als de heren het gewoon Eredivisie willen noemen moet Derks gewoon zijn smoel houden. Je gaat de Premier League toch ook niet elke keer Barclays League noemen?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:02 schreef planethugo het volgende:
[..]
omdat hij tot voor kort voorzitter van eerste divisie was en daar vast nog wel enige banden mee heeft?
Thanksquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 14:47 schreef xCore het volgende:
[ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ] [ afbeelding ]
Fixed
Mijn achteraf-analyses worden prima gewaardeerd, blijkt altijd uit de verontwaardigde reacties.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:17 schreef Veerboot het volgende:
Kijken jullie ook altijd zo uit naar de mening van pberends, die hij de middag na een uitzending nog even in deze topicreeks komt geven? Ik ben altijd zo benieuwd of er wel of geen-smiley in zijn reacties verwerkt is!
Wie is pberends?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:17 schreef Veerboot het volgende:
Kijken jullie ook altijd zo uit naar de mening van pberends, die hij de middag na een uitzending nog even in deze topicreeks komt geven?
Dat is een misvatting.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:22 schreef pberends het volgende:
[..]
Mijn achteraf-analyses worden prima gewaardeerd, blijkt altijd uit de verontwaardigde reacties.
Hij deed het prima, niet arrogant zoals die ouwe slet van een Mies.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:51 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Ik vind het nog een leuke knul ook!
Eerlijk gezegd boeit me het geen reet.quote:
Idd gewoon normaal, zonder een 'air'.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:53 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij deed het prima, niet arrogant zoals die ouwe slet van een Mies.
Vooral het feit dat hij zich er zo druk over maakt vind ik altijd bijzonder.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:17 schreef Veerboot het volgende:
Kijken jullie ook altijd zo uit naar de mening van pberends, die hij de middag na een uitzending nog even in deze topicreeks komt geven? Ik ben altijd zo benieuwd of er wel of geen-smiley in zijn reacties verwerkt is!
Waarom maak jij je zo druk om een comment op FOK!? Ben je wel goed bij je hoofd?quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 16:00 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Vooral het feit dat hij zich er zo druk over maakt vind ik altijd bijzonder.
Zie bijvoorbeeld zijn post over Frans Derks. Niemand ter wereld maakt zich daar druk over waarom iemand vindt dat de 1e divisie Jupiler League genoemd moet worden, maar hij blijkbaar wel. Hij is dus een interessant psychologisch studie-object, want wat gaat er dan in die bovenkamer om, vraag ik mij af?
Je profiel aanpassen was nog een flinke zoektocht, maar aangenomen en done.quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 13:35 schreef Veerboot het volgende:
Ik wil graag de volgende motie in stemming brengen:
• Iedereen die in dit topic post moet verplicht een VI-usericon hanteren!
Naja uitkijken is een groot woord, maar ik weet wel van te voren dat ik het 90% van de keer niet met hem eens benquote:Op zaterdag 29 oktober 2011 15:17 schreef Veerboot het volgende:
Kijken jullie ook altijd zo uit naar de mening van pberends, die hij de middag na een uitzending nog even in deze topicreeks komt geven? Ik ben altijd zo benieuwd of er wel of geen-smiley in zijn reacties verwerkt is!
Ook paradoxale antwoorden weet hij op onnavolgbare wijzes te counteren. Die radartjes werken op volle toeren mensen!quote:Op zaterdag 29 oktober 2011 16:03 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarom maak jij je zo druk om een comment op FOK!? Ben je wel goed bij je hoofd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |