FOK!forum / Sport Algemeen / [Bodybuilding] #152 - Whopper curl
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 22:34
2utrudi.png

"Keep your purpose in mind, simply go to the gym and do your workout. Do it well and don't worry what other people are doing. Confidence will grow as you achieve." - Arnold Schwarzenegger

SPOILER: Algemeen
Als je besluit echt wat aan je lichaam te willen doen raad ik een ieder aan om het thuistrainen te vergeten. De middelen die je hebt zijn te beperkt, en zullen al snel niet genoeg zijn. Naar de sportschool dus! :P

Verwacht niet dat je na 2 maanden eruit ziet als onze grote vriend Arnold Schwarzenegger. Dit heeft allemaal veel tijd nodig, denk hierbij echt aan jaren!!!

Hou in het achterhoofd dat een mooi lichaam opbouwen niet alleen lukt met trainen. Voeding en rust zijn even belangrijk! Als 1 van deze 3 niet in orde is, haal je simpelweg bij lange na niet eruit wat erin zit.

Grofgezegd zijn er 2 redenen waarom mensen gaan trainen. Ze willen of gewicht verliezen, of juist massa aanzetten. Tuurlijk zijn er combinaties hiervan, maar dit is voor de meeste toch de eerste drijfveer.

Als wilt afvallen, ga je niet meteen met zware gewichten slepen. Cardio (lopen, roeien en fietsen) zal dan je eerste behoefte zijn. Dit in een rustig tempo, en minimaal een 1/2 uur. Echter is het aan te raden al redelijk ook met wat gewichten te gaan trainen. Dit omdat hoe meer spiermassa je hebt, hoe sneller je verbranding werken en hoe sneller je dus vetten kwijt raakt. Sluit echter wel je training af met een 1/2 uur (of meer) aan cardio erna.

Wil je massa aanzetten, dan gaan we niets met cardio doen, maar meteen met gewichten trainen. Korte en zware trainingen zijn het meest effectief dan.

Concentreer je altijd op één van bovenstaande redenen. Het is nutteloos om spieren aan te willen zetten en tegelijkertijd te willen afvallen. Voor het eerste is een calorieoverschot noodzakelijk, voor het tweede een calorietekort. Daarom is het verstandig in de wintermaanden flink te trainen/eten om spiermassa aan te zetten, en tegen de zomer d.m.v. cardio vet te verbranden (en zo weinig mogelijk spiermassa te verliezen).

Het is raadzaam je trainingen niet te lang te laten duren. Op het moment dat de intensiteit van je training drastisch daalt, betekent dit dat de catabole (spierafbrekende) hormonen in een overschot voorkomen ten opzichte van de anabole (spieropbouwende) hormonen. De meeste mensen zouden het bij maximaal 4-5 kwartier moeten houden; echter een goede conditie (fitness-level) verhoogt deze tijdsduur en dat is natuurlijk ook gewoon te trainen :).

Keep in mind dat er geen standaard training bestaat voor iedereen. De trainingsbehoefte verschilt per individu en daar zal men zelf door praktijkervaring achter moeten komen.

Allereerst kan je je wel gaan oriënteren op wat je min of meer nodig hebt aan de hand van je lichaamsbouw. Er bestaan 3 types lichaamsbouw:

• Ectomorph (slanke bouw, hoge verbranding)
• Mesomorph (gespierde bouw, middel verbranding)
• Endomorph (stevige bouw, trage verbranding)

Kijk hier om uit te zoeken wat jij precies bent en waarin je in eerste instantie aan moet denken als je begint met training. http://www.bodybuilding.com/fun/becker3.htm

Overigens behoort niemand echt tot 1 van de hoofdtypes lichaamsbouw. Iedereen is een unieke combinatie tussen bovenstaande typen.

Ook het type sportschool waar je wilt gaan trainen biedt stof tot nadenken.

Je hebt aan de ene kant die mooie moderne sportscholen, met apparaten die op luchtdruk werken en zich met jouw pasje zich instellen op het gewicht wat jij moet doen die dag. Bij deze sportschool is er vaak geen mogelijkheid tot (of is het zelfs verboden) het doen van sommige "echte" bodybuild oefeningen zoals squats, uitstappen, deadlifts ed. Ook gaan de losse gewichten vaak niet zwaarder dan 30kg. Publiek is vaak een beetje, eh, trendy als 't ware. De sfeer is hierbij vaak zoiets van "Zie mij in m'n nieuwe dure trainingsoutfit de huppelkut uithangen." :{

Aan de andere kant heb je de old school sportscholen. Veel zwaar gewicht ipv hypermodern spul. Het publiek is hier degenen die echt willen trainen en groeien. Voor een beginner kunnen een aantal grote jongens van 120kg die zwaar aan 't trainen zijn imponerend overkomen, maar als je verder kijkt dan je neus lang is merk je dat de sfeer stukken gemoedelijker en behulpzamer is dan die "moderne" sportscholen.

En hier zijn dus ook weer tussenvormen in. :)
SPOILER: Trainingsmethoden
Wat krachtsport aangaat zijn er eigenlijk 2 theorieën over training, of beter gezegd; de supercompensatie:

Single factor theory: fatigue (belasting) over 1 workout
Dual factor theory: fatigue over meerdere workouts

In het eerste geval heb je dus een training, waarin een spier belast wordt, waarna hij herstelt en er supercompensatie optreedt. Op dat moment doe je een nieuwe training.
Bij dual factor draait het om fatigue over meerdere trainingen. Je werkt progressief in elke training zodat je je lichaam steeds zwaarder belast (loading). Op het randje van overtraining doe je een deload week (lager volume).

In het bodybuilding is single factor training overweldigend in de meerderheid. Men traint elke spiergroep 1x per week en bouwt zo meer spiermassa op. In de overige krachtsporten (sprinten, gewichtheffen etc) volgt men voornamelijk het dual factor principe.

Elk van beide heeft voor- en nadelen. Het is dus aan jezelf om te bepalen op wat voor manier je traint. Het is niet zo dat je van single factor training alleen gespierd wordt en van dual factor alleen sterk; er zijn genoeg bodybuilders die sterker zijn dan de gemiddelde powerlifter en omgekeerd zijn er genoeg powerlifters die gespierder zijn dan de gemiddelde bodybuilder.
Kortgezegd kan je je training zo simpel of ingewikkeld maken als je zelf wilt :).

Meer informatie over (met name) dual factor training en/of vragen zijn altijd welkom, google ook eens op “dual factor training” of “fitness fatigue model”.
SPOILER: Oefeningen
"Help! Er zijn 1001 verschillende oefeningen te doen in de sportschool, waar moet ik in hemelsnaam beginnen?!"

Sportscholen hebben hiervoor vaak speciale beginnersschema's waarin je elke training je hele lichaam traint. Dit is op zich een redelijke manier om met training in contact te komen, maar ikzelf (LedZep) ben niet zo'n fan van deze methoden omdat ze veel spiergroepen isoleren in plaats van de grote compoundoefeningen (die je de meeste massa opleveren).

Als je al wat langer traint ben je zelf in staat om een geheel eigen schema op te stellen wat aansluit bij jouw behoefte.

Vergeet niet je gehele lichaam te trainen. Dus ook benen en rug. Hieronder gemakshalve een quote van mij uit een ander topic:

quote:
MrJ schreef op 28 april 2003 @ 16:54:

Yep.

1 spiergroep trainen is niet goed. Of je traint je gehele lichaam, of je traint niet. :P

Er zijn zat mensen die alleen in de sportschool aan hun borst+schouders+armen+buik werken, terwijl ze vergeten dat een goede rug, traps, onderarmen, bovenbenen en kuiten o zo belangrijk zijn.

Dit omdat het a) voor een betere lichaamsdoorbloeding zorgt en b) het er simpelweg niet uitziet.

Beetje nette voorkant, maar geen wijde rug en goede benen waardoor het totaalplaatje simpelweg een lachertje wordt.

Ook de lichaamshouding is bij die mensen totaal fout. De armen gaan naar binnen staan (aaphouding) omdat er geen rug en traps getraind wordt om het geheel weer naar achteren te corrigeren.
Een goed trainingsschema bestaat voor een groot gedeelte uit de grote compound oefeningen zoals squats, deadlifts, bench press, overhead presses, bent over rows etc. De rest van je trainingsschema kan je opvullen met andere (zoals isolatie) oefeningen.
SPOILER: Voeding
Alles staat of valt met voeding. Of je nu wilt afvallen of massa wilt winnen, voeding is de sleutel tot succes.

De volgende voedingsstoffen kan je grofweg onderscheiden:

• (Complexe) Koolhydraten.
Dit is de energiebron van je lichaam. Koolhydraten leveren in eerste instantie de energie voor je spiercellen om de training te kunnen doorstaan. Deze haal je oa uit brinta, havermout, (zilvervlies)rijst, (volkoren)pasta etc.
• Eiwitten.
Eiwitten bestaan uit aminozuren, dit zijn de bouwstenen van je lichaam. Eiwitten haal je ondermeer uit vis, wit vlees (kip, kalkoen), kwark, eieren (duh) etc.
• Vetten.
Vetten zijn één van de belangrijkste bouwstoffen van het lichaam. Zowel verzadigde als onverzadigde vetten kan je zonder problemen (veel) consumeren.
Transvetzuren kan je maar beter wel zo veel mogelijk mijden, deze zijn zeer slecht voor je hart- en bloedvaten en je algemene gestel. Je vindt ze onder andere in koekjes, taart e.d.

Let vooral op je eiwitinname!
Om spiermassa te winnen moet je dus meer eiwitten naar binnen werken dan dat je lichaam nodig heeft. Het evenwichtspunt tussen te weinig eiwitten waarbij je lichaam zich in de catabole fase (spierafbrekend), of genoeg eiwitten waarbij je lichaam zich in de anabole fase (spieropbouwend) bevind is je 'proteine turn over point' genaamd.

Zorg er dus voor deze weegschaal naar de goede kant doorslaat! Minimaal 2 gram eiwitten per kg lichaamsgewicht per dag is een mooie basic regel.

Als je wilt aankomen dien je hoog in je voedingsstoffen te zitten. Daarvoor geldt gemiddeld genomen een minimum van 500 kcal boven je dagelijkse behoefte. Ectomorphe mensen kunnen echter maar beter een stuk meer eten – mits clean food kan je dit zelfs uitbouwen tot 2000-2500kcal boven je behoefte (mits een goed trainingsschema en een fucked up metabolisme :P).

Wil je afvallen, ga je grofweg gezegd koolhydraten voor eiwitten en vetten vervangen (minder kcals) om zodoende zo'n 500kcals onder je dagelijks verbruik te komen. Maar dan wel met veel eiwitten om spiermassaverlies tegen te gaan.

De verhouding koolhydraten/eiwitten/vetten 'regel' is als je wilt aankomen 50/30/20 en 33/33/33 als je wilt afvallen.

Direct na het trainen is het aan te raden om een zgn 'post workout shake' tot je te nemen. Je lichaam is op dat moment in catabole fase, en schreeuwt als het ware om voeding. Je lichaam op dat moment van snelle energie (dextrose) en snelle eiwitten zoals whey voorzien is bijna een must.

Deze shake maak je gemakshalve thuis al klaar, en werk je in de kleedkamer naar binnen. Hoe de samenstelling er precies uit dient te zien verschilt per individu, maar laat er zeker 30gram dextrose en 50gram eiwitten in voorkomen op zo'n 1/2 liter water/melk. Whey eiwitten zijn snel opneembaar en worden het meest gebruikt hiervoor. Eventueel kan je casseine (traag opneembaar) ook nog toevoegen.
SPOILER: Rust
Rust is de tweede sleutel tot succes. Je spieren groeien na een prikkel (de training) wanneer er ná die prikkel een rustperiode wordt ingelast. Over de lengte van die rust wordt veel geroepen, maar dit is voor ieder persoon verschillend én hangt af van de intensiteit (% van je 1 Rep Max op een lift), het volume (totaal gewicht) van je trainingen én de vraag of je tot failure traint.

Wanneer je elke set doorgaat tot je het gewicht niet meer omhoog krijgt (concentric failure) krijgen zowel de spieren als je CZS (centraal zenuwstelsel) een grote opdonder. Voor de laatste heeft dan zeker 6 dagen nodig om volledig te herstellen.

Wanneer je daarentegen altijd 1 à 2 reps onder failure blijft en het volume van je trainingen beperkt houdt, kan je een spier veel vaker belasten. Dit zelfs tot 4-6 keer per week (en in extreme gevallen nog vaker, zoals bv. olympisch gewichtheffers doen)

Het hangt dus volledig van je eigen trainingsmethode af hoelang je recupereert, en je zult ook zelf moeten uitvinden wat voor jou de beste manier is.
SPOILER: Supplementatie
Buiten voeding gebruiken mensen die al een tijdje trainen supplementatie als aanvulling op hun voeding. Dit kan variëren van eiwitten in de vorm van aminozuren, wat creatine voor het uithoudingsvermogen tot een GABA wat voor een diepe nachtrust een hogere testosteron spiegel zorgt.

Supplementen zijn overal te koop en niet illegaal. Voor sommige is het aan te raden deze niet langer dan 8 weken achterelkaar te gebruiken om gewenning te voorkomen, andere supplementen kunnen gewoon het hele jaar door worden gebruikt.

Tegen de tijd dat je een jaartje serieus traint heb je in principe zelf al redelijk wat kennis vergaart over dit onderwerp zodat je zelf wel in staat bent een keuze te maken wat je wilt gaan proberen. Combinaties van supplementen zijn altijd aan te raden. De nieuwste generatie supplementen is trouwens al vaak een combinatie van het eea. Creatine met amino's en een revolutionaire nieuwe transportmethode schreeuwen je vanaf de stellingen toe. Trial and error geldt hiervoor. Wat voor de 1 lekker aanslaat, zal voor de ander geen resultaten brengen.

Verwacht er dus geen wonderen van, je gaat vaak wel een stuk vooruit, maar je wordt niet in 1x super gespierd ofzo. :)

Persoonlijk vind ik eiwitsupplementatie meer onder het kopje voeding vallen, dan supplementatie, maar dat is mijn (Mr.J) persoonlijke mening.
SPOILER: Vitamines en mineralen
"Een uitgebalanceerde en evenwichtige voeding behoeft geen verdere extra ondersteuning" is vaak te horen uit de monden van mensen die een bodybuilder een handje vol pillen ziet wegwerken bij een maaltijd. Helaas vergeten deze mensen dat een lichaam van een bodybuilder totaal andere behoeftes heeft dan die van een niet bodybuilder/sporter.

Vitamines in grote hoeveelheden zoals Vitamine B en Vitamine C zijn nodig en niet schadelijk in hoge (lees: hoog, niet extreem hoog ;) ) hoeveelheden (ze zijn nl. in water oplosbaar, in tegenstelling tot Vitamine A en Vitamine D. Met vitamine A is overdosering snel mogelijk en gevaarlijk; Voor vitamine D zijn er steeds meer aanwijzingen dat suppletie (bijvoorkeur in D3 vorm) de kans op allerlei ziekten en aandoeningen verkleint). Mineralen zoals magnesium en zink zijn ook bijna onmisbaar voor velen. ZMA is hiervoor een veelgebruikt supplement.

Zeer uitgebreide info hierover:
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit1.htm
http://www.bodybuilding.com/fun/catvit2.htm

Met diezelfde auteur heb ik onderstaand schematje samengesteld:
http://home.kpn.nl/geem0008//vitaminesmineralen.doc
SPOILER: Steroiden
Als iemand wilt gaan gebruiken doe dan de moeite jezelf goed in te lezen in de materie, het zijn namelijk medicijnen die je overgedoseerd gaat gebruiken ten behoeve van cosmetische doeleiden.

Hier op GoT is geen ruimte tot educatie op dit punt, ik raad iedereen dan ook aan in deze subsectie goed de sticky topics door te lezen. http://forum.dutchbodybuilding.com/f10/

Educate yourself before you medicate yourself!
SPOILER: Handige en informatieve linkjes
Geen idee wat er allemaal precies voor info te vinden is, maar met wat zoekwerk kan je er denk ik wel wat relevante info vinden. :P
http://bodybuilding.pagina.nl

Officiële site van de internationale bodybuild federatie. Niet zoveel spannends te vinden op wat foto sessies na.
http://www.ifbb.com

Zeer groot en uitgebreid informatief forum:
http://www.bodybuilding.com/forum

Groot en informatief Nederlandstalig forum. De meeste 'stamgasten' uit dit topic zijn daar ook te vinden. De supermoderators zijn heel toffe gasten! :7
http://forum.dutchbodybuilding.com

Deze mag niet ontbreken in dit rijtje. :)
http://www.getbig.com

Specifieke voeding FAQ:
http://bodybuilding.about.com/library/weekly/aa020403a.htm

Nog een voeding pagina:
http://www.getbig.com/articles/bottom.htm

Site met oefeningen in animated .gif:
http://exrx.net/Exercise.html

Uitleg type spiervezels:
http://fitnessnet.nl/phpBB2/viewtopic.php?t=8532

Vitamines en mineralen info:
http://forum.dutchbodybuilding.com/showthread.php?t=4010

Site waar artikelen door diverse mensen worden gepubliceerd:
http://www.t-nation.com
SPOILER: Tot Slot
Zoals je ziet is er een overload aan informatie omtrent fitness en bodybuilding te vinden. Deze info is vaak ook tegenstrijdig, site A zegt X, terwijl site B over hetzelfde onderwerp weer Y zegt.

Het is zaak door middel van praktijkervaring erachter te komen wat voor jou van belang is. Dat kost tijd, maar trainen zoals jou lichaam het nodig heeft, is zoveel malen beter dan steeds maar weer klakkeloos alles wat je op de sites/ in de bladen leest over te nemen.

Combineer dus al die info en praktijkervaring tot het jouw ding is! :P

Train like an animal, eat like a horse, sleep like a baby and grow like a weed!
SPOILER: FAQ
- Ik wil beginnen: hoe vind ik een goede sportschool?
Let erop dat er een squat rack (niet alleen een Smith Machine), dumbbells tot minimaal 30kg (gevordenen hebben meer nodig) en losse barbells aanwezig zijn.

- Jullie zeggen dat ik ook moet squatten, bankdrukken en deadliften, maar bij mij op de sportschool kan/mag dat niet.
Zeg je abonnement op en zoek een andere sportschool.

- Ik wil graag sneller sterker en breder worden: wat moet ik doen?
Allereerst: leest de OP goed en helemaal door. Verder: post je eet- en trainingsschema, dan kunnen de ervaren mensen hier je persoonlijk advies geven.
SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2011
#1 Phil Heath

mr-olympia-2011-phil-heath-bodybuilding.jpg

#2 Jay Cutler

SuWKk.jpg

#3 Kai Greene

Un9eo.jpg

En 2 van (volgens kenners ;) ) de beste bodybuilder aller tijden; Arnold Schwarzenegger.

m7.jpg

m8.jpg

vo97bs.jpg
* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd. :), na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd.*

Link naar OP.

* Als probeersel is de OP nu netjes onderverdeeld in spoilers door Yuri_Boyka, we zien wel hoe het gaat. Oude OP kan desgewenst terug worden gehaald uit eerdere delen van de reeks.
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 22:36
2664179435_db6a66ddf8.jpg

Bacon/Cheese Curly Fries
Kroczaterdag 22 oktober 2011 @ 22:36
op je laatste vraag:

mijn intentie is dat jullie teveel druk maken om details
ukgazaterdag 22 oktober 2011 @ 22:36
woppercurl? :P
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 22:36 schreef Kroc het volgende:
op je laatste vraag:

mijn intentie is dat jullie teveel druk maken om details
Als je naar wens groeit, dan hoef je je niet druk te maken. Als je niet groeit, moet je systematisch je rust, voeding en training afgaan en kijken waar je kunt verbeteren.
ukgazaterdag 22 oktober 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 22:36 schreef Kroc het volgende:
op je laatste vraag:

mijn intentie is dat jullie teveel druk maken om details
Ik vind precieze voeding niet echt een 'detail'.

Maar ik snap je punt wel. Maar ikw eeg me eten ook niet af op de gram. Na een tijd serieus trainen en eten weet je toch wel zo ongeveer hoeveel en wel eten je moet eten.
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 22:38
Overigens ben ik het wel met je eens dat mensen die whey/dextrose op een gram afwegen of een voedingsschema echt op de minuut moeten volgen of op de gram een chill pill moeten nemen.
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 22:36 schreef ukga het volgende:
woppercurl? :P
Ja, hij staat er niet bij op exrx.net, raar :P
Kroczaterdag 22 oktober 2011 @ 22:43
70/80% is voeding in bodybuilding, maar ik vind het echt saai om hier constant over te lezen.

Training zelf vind ik veel interessanter, manieren en technieken... net dat ding voor een extra boost
Panzermauszaterdag 22 oktober 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 22:30 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Je begrijpt dat dit uiteindelijk op hetzelfde neer komt? Tenzij je letterlijk bovengenoemde verdeling noemt natuurlijk

De studies maten het x gram eiwit per kg lichaamsgewicht. Als jij denkt dat je een uitzondering bent als skinny fuck ecto, en wat je nu doet werkt voor je en is vol te houden met zoveel eiwit op een dag ivm praktische zaken, dan zou ik gewoon doorgaan met waar je mee bezig bent.
Ik heb sinds juni vastgehouden aan ~ 140 gram eiwit per dag, en ben ook prima van 68 naar 73 kg gegroeid. Een eetschema had ik niet, ik zorgde gewoon dat ik aan die ~ 140 gram eiwit kwam en voor de rest genoeg van alles at.

Maar nu merk ik gewoon dat ik graag een schema wil hebben, zodat ik voeding elke dag in ieder geval op orde heb. Niet meer aan het einde van de dag denken 'hm, misschien nog maar even wat gaan eten', en dat je dan weer naar beneden gaat om een shake te drinken, bapao's in de oven schoppen, banaantje erbij en daarna weer naast je vriendin gaan liggen. Gewoon wat meer structuur. En dan begin je dus met je macro's bepalen, en met die 30% / 40% eiwit in een 3300 kcal bulk kom ik dan al gauw uit op meer dan met die 100 gram extra eiwit dan die 'x gram per kg lichaamsgewicht'-richtlijn. En dan ga ik twijfelen welke richting ik nu op moet. :P

Ik ben absoluut niet iemand die gelooft dat streng naleven van magische nummers en tijdsstippen ook maar enig noemenswaardig verschil zal maken. Maar wanneer mensen schrijven 'bereken je macros en maak dan je schema'... dan kom je uiteindelijk wel weer bij de getallen uit. En dan is 100+ gram eiwit meer of minder op een dag wel een groot verschil. What do?
Ganzzzaterdag 22 oktober 2011 @ 22:52
Ik vind deze er toch veel smakelijker uit zien. Om 16.00 gegeten en nu eigenlijk nog steeds neit echt honger. Misschien als ik zo thuis ben. Maar die ga ik vaker eten!

Chicken_Teriyaki.jpg
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 22:54
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 22:47 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Ik heb sinds juni vastgehouden aan ~ 140 gram eiwit per dag, en ben ook prima van 68 naar 73 kg gegroeid. Een eetschema had ik niet, ik zorgde gewoon dat ik aan die ~ 140 gram eiwit kwam en voor de rest genoeg van alles at.

Maar nu merk ik gewoon dat ik graag een schema wil hebben, zodat ik voeding elke dag in ieder geval op orde heb. Niet meer aan het einde van de dag denken 'hm, misschien nog maar even wat gaan eten', en dat je dan weer naar beneden gaat om een shake te drinken, bapao's in de oven schoppen, banaantje erbij en daarna weer naast je vriendin gaan liggen. Gewoon wat meer structuur. En dan begin je dus met je macro's bepalen, en met die 30% / 40% eiwit in een 3300 kcal bulk kom ik dan al gauw uit op meer dan met die 100 gram extra eiwit dan die 'x gram per kg lichaamsgewicht'-richtlijn. En dan ga ik twijfelen welke richting ik nu op moet. :P

Ik ben absoluut niet iemand die gelooft dat streng naleven van magische nummers en tijdsstippen ook maar enig noemenswaardig verschil zal maken. Maar wanneer mensen schrijven 'bereken je macros en maak dan je schema'... dan kom je uiteindelijk wel weer bij de getallen uit. En dan is 100+ gram eiwit meer of minder op een dag wel een groot verschil. What do?
Die 40/30/30 is wel populair ja, maar je zou het ook op 50/25/25 of 50/30/20 kunnen trekken, da's ongeveer wat ik doe. Mijn maintenance is 2200 kcal (ja, dwerg). Dus 2200*0.2=440 kcal uit eiwitten. 440/4 = 110 gram eiwitten op een dag. Ik weeg 62 kg, dus dat ligt tussen die 1.5-2x aanbeveling in.

Voor zover ik weet hebben er geen studies zich gefocust op de macro ratio's, maar zijn die als vuistregels afgeleid van de x gram per kg lichaamsgewicht-studies.

Dus ik zou gewoon die 140 gram eiwitten van jou aanhouden en daar je macroverhouding eiwit uit halen.

En jonguh jij weer met je vriendin w/
ukgazaterdag 22 oktober 2011 @ 22:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 22:52 schreef Ganzz het volgende:
Ik vind deze er toch veel smakelijker uit zien. Om 16.00 gegeten en nu eigenlijk nog steeds neit echt honger. Misschien als ik zo thuis ben. Maar die ga ik vaker eten!

[ afbeelding ]
wat kost die nou?
maandag werken in de bijlmer. daar zit ook een subway. ga ik hem ook ff uittesten
Ganzzzaterdag 22 oktober 2011 @ 22:58
Bijna 10,- voor de 12" versie met extra vlees en extra kaas.
Panzermauszaterdag 22 oktober 2011 @ 23:02
quote:
7s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 22:54 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Die 40/30/30 is wel populair ja, maar je zou het ook op 50/25/25 of 50/30/20 kunnen trekken, da's ongeveer wat ik doe. Mijn maintenance is 2200 kcal (ja, dwerg). Dus 2200*0.2=440 kcal uit eiwitten. 440/4 = 110 gram eiwitten op een dag. Ik weeg 62 kg, dus dat ligt tussen die 1.5-2x aanbeveling in.

Voor zover ik weet hebben er geen studies zich gefocust op de macro ratio's, maar zijn die als vuistregels afgeleid van de x gram per kg lichaamsgewicht-studies.

Dus ik zou gewoon die 140 gram eiwitten van jou aanhouden en daar je macroverhouding eiwit uit halen.

En jonguh jij weer met je vriendin w/
Vuistregel
73 kg
73 * 2 = 146 gram eiwit.

Macro verhouding
3300 kcal totaal
40% eiwit -> 3300 * 0.4 = 1320 kcal -> 1320 / 4 = 330 gram eiwit.

146g vs 330g. Dat vind ik wel een hele sterke afleiding? Of maak ik gewoon ergens een rekenfout? Want ik lees nooit over mensen die 330 gram eiwit per dag eten, behalve die extreme transformaties van forcefeedende gasten @ bb.com die 20 kg in een halfjaar zijn aangekomen ofzo. :')
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 23:09
Oh, 40% ? :D Wie zegt 40% ? Verdient een high five. In z'n gezicht. Met een stoel.

Ik had het idee dat 30% zo'n beetje het max was wat aangeraden werd als je naar macronummers kijkt? Vind ik zelf al aan de hoge kant. :)

Misschien heb je 40% nodig als je aan de steroiden gaat, maar daar weet ik niets vanaf. :)
Panzermauszaterdag 22 oktober 2011 @ 23:16
Op bb.com forum is het vaak 30% - 50% protein, in een clean bulk. Google 'clean bulk macro ratio'. Dan kom je dus op dit soort enorme hoeveelheden eiwit uit. En dan ga ik dus twijfelen of die 2 gram per kg niet veel te weinig is geweest, en ik er meer groei uit had kunnen halen.

En al dit soort onduidelijkheden weerhouden me er dus van een schema te maken. Fucking ectrostreken, maar ik heb er echt genoeg van. :')
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 23:17
quote:
11s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:16 schreef Panzermaus het volgende:
Op bb.com forum is het vaak 30% - 50% protein.
Broscience :) 50% man, jezus :')

Of dus idd steroiden, dat je die hoeveelheden eiwit nodig hebt, maar nogmaals daar weet ik niks van af. :)
Panzermauszaterdag 22 oktober 2011 @ 23:19
Al die supps companies lachen zich kapot natuurlijk. :') Ze huren een team van broscientists in om het in de wereld te helpen, en iedereen brah't het na. Mensen posten hun schema, en 'yo brah u should try upping the protein try a 40/40/20 ratio, (protein/carbs/fat)'. :')

Dus het enige harde wat er op dit moment beschikbaar is aan 'harde resultaten', is dat er na > 2 g per kg lichaamsgewicht niet noemenswaardig meer hypertrofie optrad?
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 23:22
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:19 schreef Panzermaus het volgende:

Dus het enige harde wat er op dit moment beschikbaar is aan 'harde resultaten', is dat er na > 2 g per kg lichaamsgewicht niet noemenswaardig meer hypertrofie optrad?
Ja, dat zou ik de huidige consensus noemen. Heb wel studies gezien met megasupplementatie eiwit. Er was gewoon geen extra gain te zien.

Conclusie was dat het belangrijker is om boven je maintenance te eten voor spiergroei (met carbs, proteine en waarschijnlijk ook vet) dan de extra energie per se te moeten krijgen vanuit proteine.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12094125

Natuurlijk staat het je vrij om meer dan die 2 g / kg eiwit te eten, als je dat trekt. Ik vind dat moeilijk, ook uit praktische bezwaren, en ik voel me daarnaast beter met meer carbs.

En uiteraard weten we dat meer carbs != dikker worden. Gaat om wat voor energie je erin stopt en wat je verbrandt.
Autobandjezaterdag 22 oktober 2011 @ 23:29
Ja de broscientists doen of eiwit spiergroei stimuleert, het is 'slechts' een bouwstof en helpt daarom niet om extra aan te maken. Als je natuurlijk te weinig hebt dan kan je lichaam niet doen wat het wil, maar 3 gram eiwit per kilo is gewoon onzin en ongefundeerd.
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 23:32
Ik vergelijk het altijd met een sushi bar met een loopband:

bangkok_sushi_bar_2.jpg

Je kunt die loopband wel volstouwen en opstapelen met sushi, maar daar gaan de mensen niet meer van eten. Precies genoeg of net iets meer dan genoeg, is genoeg.
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 23:32
Beetje manke vergelijking, maargoed.
Autobandjezaterdag 22 oktober 2011 @ 23:39
quote:
9s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:32 schreef Stereotomy het volgende:
Beetje manke vergelijking, maargoed.
Kzou meer denken aan een watertank waar je water in kan doen, en als ie vol zit heeft het geen zin als je nog meer water hebt, loopt toch alleen maar over :P.
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 23:39
Ja nouja, ik dacht lopende band = bloedsomloop enzo :P
Panzermauszaterdag 22 oktober 2011 @ 23:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:32 schreef Stereotomy het volgende:
Ik vergelijk het altijd met een sushi bar met een loopband:

[ afbeelding ]

Je kunt die loopband wel volstouwen en opstapelen met sushi, maar daar gaan de mensen niet meer van eten. Precies genoeg of net iets meer dan genoeg, is genoeg.
Haha, dat inderdaad. :') Ik ben bang dat er geredeneerd wordt vanuit 'yo brah muscle = protein so get in more protein to slap on more muscle mass'. :') Terwijl dat overtollige protein niet gebruikt/gekocht wordt om meer weefselopbouw te stimuleren, maar gewoon dure carbs worden.

Dan bouw ik maar een schema rond die 2 gram per kg lichaamsgewicht regel, 73*2 = 146, ronden we het mooi af naar 150 gram eiwit per dag.

150 * 4 = 600 kcal uit eiwit, de overblijvende 2700 uit mijn 3300 kcal vul ik dus op met carbs en vet. Ik ben gek op carbs, ze smaken fantastisch en ze zijn makkelijk in grote hoeveelheden te krijgen. Is er een gezondheidsrichtlijn (a la gram/kg) voor vet? Want dan kan ik de rest gewoon aanvullen met die lekkere carbs.
setozaterdag 22 oktober 2011 @ 23:40
Ik heb in Japan bij zo'n lopende band gezeten en je gaat er zeker wel meer van eten :P
Autobandjezaterdag 22 oktober 2011 @ 23:42
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:40 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

150 * 4 = 600 kcal uit eiwit, de overblijvende 2700 uit mijn 3300 kcal vul ik dus op met carbs en vet. Ik ben gek op carbs, ze smaken fantastisch en ze zijn makkelijk in grote hoeveelheden te krijgen. Is er een gezondheidsrichtlijn (a la gram/kg) voor vet? Want dan kan ik de rest gewoon aanvullen met die lekkere carbs.
Mwah maakt niet zoveel uit, als maar iets van minimum 20% van je intake vet is, dan zit je wel goed.
Stereotomyzaterdag 22 oktober 2011 @ 23:45
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:40 schreef Panzermaus het volgende:

150 * 4 = 600 kcal uit eiwit, de overblijvende 2700 uit mijn 3300 kcal vul ik dus op met carbs en vet. Ik ben gek op carbs, ze smaken fantastisch en ze zijn makkelijk in grote hoeveelheden te krijgen. Is er een gezondheidsrichtlijn (a la gram/kg) voor vet? Want dan kan ik de rest gewoon aanvullen met die lekkere carbs.
Niet dat ik weet :) Je kunt dus kijken naar 50/30 k/v bijvoorbeeld. En dan voornamelijk voor de (meervoudig) overzadigde vetzuren kiezen, zoals de olijfolie of vette vis.
Panzermauszaterdag 22 oktober 2011 @ 23:51
Ah, thanks! En dan gewoon uitsmeren over vijf eetmomenten per dag? Of is dat inmiddels ook achterhaald/herzien?
Autobandjezaterdag 22 oktober 2011 @ 23:55
quote:
10s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:51 schreef Panzermaus het volgende:
Ah, thanks! En dan gewoon uitsmeren over vijf eetmomenten per dag? Of is dat inmiddels ook achterhaald/herzien?
Schijnt metabolisch gezien eigenlijk geen zak uit te maken of je nou 3 maaltijden doet of het uitsmeert (kan e.v.t. de onderzoeken opzoeken). Persoonlijk vind ik het wel fijner om vaker (en dan minder per keer ofc) te eten qua hongergevoel enzo.
1517zondag 23 oktober 2011 @ 03:21
quote:
10s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:51 schreef Panzermaus het volgende:
Ah, thanks! En dan gewoon uitsmeren over vijf eetmomenten per dag? Of is dat inmiddels ook achterhaald/herzien?
Maakt zeer zeker wel uit. Je kan beter per dag een periode van 3-4 uur kiezen om al je voeding binnen te krijgen en de rest van de dag te vasten. Wel veel water drinken natuurlijk.
Hierbij wel van uitgaande dat je weet hoe je moet eten, dus geen suikers, frisdranken, brood, pasta, aardappelen, bananen, alles met hoge http://www.glycemicindex.com/ laten staan.
Voornamelijk clean eten: dode dieren, groenten, noten, zaden en beetje fruit.
Deze methode heet Intermittent fasting, google de term maar.
Helaas lijkt me dit niet echt geschikt voor de fokbodybuilders aangezien als je pindakaas smeert dit langer dan 4 uur blijft zitten
zozzondag 23 oktober 2011 @ 03:52
Hoe zit dat met al die eiwitten en vieze scheetjes?
Diaboxzondag 23 oktober 2011 @ 04:33
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 03:21 schreef 1517 het volgende:

[..]

Je kan beter per dag een periode van 3-4 uur kiezen om al je voeding binnen te krijgen en de rest van de dag te vasten.
Vandaar dat al die wedstrijdatleten dat ook doen.
kidkash19zondag 23 oktober 2011 @ 08:55
:D jezelf vergelijken met Pro's, die gasten hebben een abnormaal calorie aantal nodig wat je gewoon simpelweg niet in 3x kan eten, dus verdelen zij het over de dag inderdaad. Dit geldt echt niet voor de gemiddelde sporter hier hoor
fathankzondag 23 oktober 2011 @ 09:58
Over abnormaal veel eten gesproken, Ian Thorpe doet zo'n 10.000 kcal op een dag. Maar die ligt ook meerdere uren per dag in het zwembad.
Stereotomyzondag 23 oktober 2011 @ 10:18
Over intermittent fasting is nog veel onderzoek nodig. Er zijn hypotheses dat het je leven zou verlengen etc. maar dat is allemaal nog niet bewezen. Ook is deze manier van eten méér bestudeerd voor vet afvallen dan voor spier opbouwen.

Wat er wél nog steeds uit komt is dat je nog steeds een bepaald aantal kcal's moet eten om hypertrofie te bewerkstelligen (ja, ook hier gelden de regels van thermodynamica, net als zwaartekracht) en voldoende eiwit.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16529878

[ Bericht 5% gewijzigd door Stereotomy op 23-10-2011 11:08:19 ]
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 12:27
Bende nerds met jullie biologie-uiteenzetting :6

Ik begrijp er gewoon niks van :')
Stereotomyzondag 23 oktober 2011 @ 12:30
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 12:27 schreef DeMessias het volgende:
Bende nerds met jullie biologie-uiteenzetting :6

Ik begrijp er gewoon niks van :')
Eten (niet te veel, niet te weinig), trainen (niet te veel, niet te weinig), slapen (niet te veel, niet te weinig).

Zo :P
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 12:57
Welk van deze oefeningen zou je als eerste schrappen: chest press - bench press (smith) - machine fly?
Fanta-stickzondag 23 oktober 2011 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 12:57 schreef DeMessias het volgende:
Welk van deze oefeningen zou je als eerste schrappen: chest press - bench press (smith) - machine fly?
Chest press als die op de machine is.
Losse oefeningen > Machine oefeningen.
H1N1zondag 23 oktober 2011 @ 13:04
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 13:00 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Chest press als die op de machine is.
Losse oefeningen > Machine oefeningen.
Als het mogelijk is schrap ze alledrie en stap idd over op normale bench (dus geen smith) en losse gewichten?
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 13:23
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 13:00 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Chest press als die op de machine is.
Losse oefeningen > Machine oefeningen.
Zijn alle drie machines hoor, chest press ken ik niet in de losse oefeningen variant tenzij je twee dumbells neemt...
Panzermauszondag 23 oktober 2011 @ 13:54
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 13:23 schreef DeMessias het volgende:

[..]

Zijn alle drie machines hoor, chest press ken ik niet in de losse oefeningen variant tenzij je twee dumbells neemt...
Dat is gewoon dumbbell bench press.

Verder: je kan toch wel gewoon benchen met een barbell daar?
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 14:07
quote:
10s.gif Op zondag 23 oktober 2011 13:54 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Dat is gewoon dumbbell bench press.

Verder: je kan toch wel gewoon benchen met een barbell daar?
Daar zie ik het nut al helemaal niet van in als beginner.

Verder geen barbell om te benchen (zo'n kleine kan niet genoeg gewicht dragen?).
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 14:11
Je sportschool heeft geen fatsoenlijke barbell? :') Ik zou weggaan.
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 14:12
quote:
2s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:11 schreef Luchtkoker het volgende:
Je sportschool heeft geen fatsoenlijke barbell? :') Ik zou weggaan.
Doe ik ook. In augustus volgend jaar :')
Panzermauszondag 23 oktober 2011 @ 14:13
Beter ga je dumbbell bench pressen inplaats van op die chest press machine. Veel betere oefening, srs. Voor beginners en gevorderden. Triceps, chest, schouders, en een heel stuk coordinatie.
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 14:15
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:13 schreef Panzermaus het volgende:
Beter ga je dumbbell bench pressen inplaats van op die chest press machine. Veel betere oefening, srs. Voor beginners en gevorderden. Triceps, chest, schouders, en een heel stuk coordinatie.
Op voorwaarde dat je de oefening juist uitvoert zal dat wel goed zijn. Als beginner is het gewoon makkelijker om chest press te doen vind ik. Daar train je overigens ook je triceps, chest en deels je schouders mee.
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 14:19
Ik moet Panzermaus hier toch echt steunen. Dumbbell chest press is gewoon een bazen oefening, geen excuus dat je beginner bent oid. Dan pak je maar wat lichter gewicht.

Beters begin je vroeg met free weights. Meer resultaat, je leert meteen te letten op je form, etc.
Panzermauszondag 23 oktober 2011 @ 14:23
Inderdaad. Je verdoet je tijd op die machine als je ook gewoon dumbbells tot je beschikking hebt. Minstens zoveel groei stimulatie en je traint ook nog eens je coordinatie, die later goed van pas komt, ook buiten de gym. Wat heb je nu, helemaal als beginner, aan ervaring op zo'n machine?
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 14:25
Gewoon schrik dat ik ga falen met die losse gewichten :P Op die chest press kan ik maar 40-45 kg (8 reps) :')
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 14:25
Ik heb ook echt te lang aangekloot op machines voor ik een keer met m'n boii Diabox ging trainen en hij me the ways liet zien. Toen was ik ook echt dramatisch qua gewichten etc, maar toch gewoon dumbbell chest press etc gaan doen.

Achteraf vind ik het echt jammer dat ik zoveel tijd op machines heb verdaan. ;(
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 14:26
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:25 schreef DeMessias het volgende:
Gewoon schrik dat ik ga falen met die losse gewichten :P Op die chest press kan ik maar 40-45 kg (8 reps) :')
Nee joh. Gewoon licht beginnen, beetje de goede vorm doorkrijgen, stabiliseren is op het begin ook een beetje wennen. Dan gewoon opbouwen.

Je moet echt niet bang zijn dat je gaat falen oid, iedereen begon ergens, en 40-45 kg is een stuk meer dan ik kon toen ik begon. :)
Panzermauszondag 23 oktober 2011 @ 14:34
Bij ons beginnen de dumbbells op letterlijk 1 kg, en lopen op tot 22 kg. Daarna kun je met schijven + stangetje met draaimoer dumbbells tot ruim 50 kg maken.

Geloof me, je kan echt wel 8 reps maken met 1 kg dumbbells. 5 kg moet ook geen probleem zijn, enzovoort. Bang voor falen, voor wie? Je ego? Mening van anderen? Je komt er om te groeien, van klein naar groot. Doe dat dan ook. :P
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 14:35
Wat een wijsheid weer.
Yuri_Boykazondag 23 oktober 2011 @ 14:37
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:35 schreef Weissman het volgende:
Wat een wijsheid weer.
Eigenlijk horen hun Weissman te heten.
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 14:37
Falen voor mezelf. Ik heb gewoon een slecht gevoel als ik naar mijn mening te lichte gewichten moet nemen of een oefening verkeerd uitvoer.
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 14:38
quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:37 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Eigenlijk horen hun Weissman te heten.
Horen zij.

Dat is dus weer die wijsheid. :7
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 14:38
Fok dat, 3 jaar terug kon ik niet eens 1 keer opdrukken :') nu doe ik er met gemak 80.

Zet je ego opzij. Ze zeggen niet voor niks; ''the mind is your battleground''
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 14:40
quote:
11s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:37 schreef DeMessias het volgende:
Falen voor mezelf. Ik heb gewoon een slecht gevoel als ik naar mijn mening te lichte gewichten moet nemen of een oefening verkeerd uitvoer.
Laat ik het zo zeggen, als je nooit gaat beginnen aan dumbbells omdat je misschien kan falen, dan zal je het ook nooit 'leren'. Als je nooit autorijlessen neemt omdat je bang bent dat je gaat falen, zal je ook nooit leren autorijden.

Wederom, ik weet eigenlijk wel zeker dat ik een stuk zwakker was dan jij nu bent toen ik met dumbbells begon, en mij lukte het ook gewoon prima. Begin gewoon wat lichter om je form goed in orde te krijgen en een beetje aan de vrije gewichten te wennen, en vervolgens zal je snel genoeg hogere gewichten kunnen pakken.

Maar goed, we kunnen er tegenaan praten wat we willen, eigenlijk komt het erop neer dat je een mentale drempel hebt waar je jezelf gewoon over heen moet zetten.
star_gazerzondag 23 oktober 2011 @ 14:41
Don't use machines. Become one.
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:41 schreef star_gazer het volgende:
Don't use machines. Become one.
_O_ ^O^ _O_
DeMessiaszondag 23 oktober 2011 @ 14:42
Goed, de pussy in mij wat uitschakelen en me morgen er eens aan wagen. Bedankt voor de motivatie.
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 14:45
Speciaal voor jou over ''falen'':


In principe kan je nooit falen, je kan er alleen van leren.
Panzermauszondag 23 oktober 2011 @ 14:50
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:41 schreef star_gazer het volgende:
Don't use machines. Become one.
De volgende TT, en wat een uitspraak. _O_

quote:
14s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:42 schreef DeMessias het volgende:
Goed, de pussy in mij wat uitschakelen en me morgen er eens aan wagen. Bedankt voor de motivatie.
Show us what you got man. Wanna see how freakin' huge, solid, thick and tight you can get.
Yuri_Boykazondag 23 oktober 2011 @ 15:00
quote:
10s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:50 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

De volgende TT, en wat een uitspraak. _O_

[..]

Show us what you got man. Wanna see how freakin' huge, solid, thick and tight you can get.
Deze TT wijzigen!
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 15:06
quote:
14s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 23:40 schreef Panzermaus het volgende:

[..]

Haha, dat inderdaad. :') Ik ben bang dat er geredeneerd wordt vanuit 'yo brah muscle = protein so get in more protein to slap on more muscle mass'. :') Terwijl dat overtollige protein niet gebruikt/gekocht wordt om meer weefselopbouw te stimuleren, maar gewoon dure carbs worden.

Dan bouw ik maar een schema rond die 2 gram per kg lichaamsgewicht regel, 73*2 = 146, ronden we het mooi af naar 150 gram eiwit per dag.

150 * 4 = 600 kcal uit eiwit, de overblijvende 2700 uit mijn 3300 kcal vul ik dus op met carbs en vet. Ik ben gek op carbs, ze smaken fantastisch en ze zijn makkelijk in grote hoeveelheden te krijgen. Is er een gezondheidsrichtlijn (a la gram/kg) voor vet? Want dan kan ik de rest gewoon aanvullen met die lekkere carbs.
Luister ik doe 6 gram per kilo lichaams gewicht en maak de gains van mijn leven.

2 gram zou idd meer als voldoende moeten zijn.
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 15:33
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 12:27 schreef DeMessias het volgende:
Bende nerds met jullie biologie-uiteenzetting :6

Ik begrijp er gewoon niks van :')
Zo moeilijk is het echt niet hoor :7

Ik vind het heerlijk om Stereotomy zijn theoretische kennis te lezen, sommige hebben echt verstand van zaken.
Ik leer er een boel van... Begrijp ik het niet, ga ik direct googlen totdat het duidelijk is.
Simpel.
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 15:41
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:45 schreef Weissman het volgende:
Speciaal voor jou over ''falen'':


In principe kan je nooit falen, je kan er alleen van leren.
Falen is pas waneer je weigert op te staan
Kroczondag 23 oktober 2011 @ 15:53
net weer 270kg deadlift 2 reps jwz
Om_nomnomzondag 23 oktober 2011 @ 15:59
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 13:00 schreef Fanta-stick het volgende:

[..]

Chest press als die op de machine is.
Losse oefeningen > Machine oefeningen.
Sommige machines zijn wel goed hoor als je eens goed wil isoleren. Zou nu niet snel op zo'n borst machine gaan maar die voor biceps/triceps zijn altijd wel fijn aan het einde van je training.
Kroczondag 23 oktober 2011 @ 16:03
niks mis met chestpress, ja de stabilisator spieren etc. maar je kan prima een grote borst bouwen met chestpress

dan nog functionaliteit, wat is er functioneel aan benchpress. Op je rug liggen en een gewicht omhoog drukken, erg functioneel en veel voorkomend.
DeRakker.zondag 23 oktober 2011 @ 16:10
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 15:53 schreef Kroc het volgende:
net weer 270kg deadlift 2 reps jwz
:')
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 16:12
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 15:59 schreef Om_nomnom het volgende:

[..]

Sommige machines zijn wel goed hoor als je eens goed wil isoleren. Zou nu niet snel op zo'n borst machine gaan maar die voor biceps/triceps zijn altijd wel fijn aan het einde van je training.
Triceps afmaken met one-arm supinated grip tricep extensions _O_ Echt een killer :D
Kroczondag 23 oktober 2011 @ 16:13
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 16:10 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

:')
jelly?
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 16:13
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 16:13 schreef Kroc het volgende:

[..]

jelly?
Je bedoelde zeker 27kg :)
Kroczondag 23 oktober 2011 @ 16:14
nee 270
DeRakker.zondag 23 oktober 2011 @ 16:14
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 16:13 schreef Kroc het volgende:

[..]

jelly?
nee :')

Gister 500kg squat gedaan.
Kroczondag 23 oktober 2011 @ 16:16
dan niet, veel succes verder ik ga weer wieberen
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 16:22
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 16:14 schreef Kroc het volgende:
nee 270
oh ok ecto
H1N1zondag 23 oktober 2011 @ 16:24
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 16:14 schreef Kroc het volgende:
nee 270
Da's netjes, wat pak je op bp, sq?
DeRakker.zondag 23 oktober 2011 @ 16:25
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 16:16 schreef Kroc het volgende:
dan niet, veel succes verder ik ga weer wieberen
wat dan niet?

Ik zeg gewoon ff wat ik gisteren heb gedaan :P
zozzondag 23 oktober 2011 @ 18:24
Maar hoe zit het nou met eiwitten en vieze scheetjes??
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 18:33
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 18:24 schreef zoz het volgende:
Maar hoe zit het nou met eiwitten en vieze scheetjes??
Er is een direct verband gevonden tussen rotte eieren eten en vieze scheten.
Yuri_Boykazondag 23 oktober 2011 @ 18:35
Krijg de laatste tijd steeds vaker bultjes op me schouders (rug kant), is dit acne?
ukgazondag 23 oktober 2011 @ 18:58
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 18:35 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Krijg de laatste tijd steeds vaker bultjes op me schouders (rug kant), is dit acne?
geen idee. post eens piccas
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 19:06
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 18:35 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Krijg de laatste tijd steeds vaker bultjes op me schouders (rug kant), is dit acne?
Waarschijnlijk aids. Gebaseerd op de informatie die je ons gaf. Maar uitsluitsel kan alleen worden gegeven met foto's of een veel duidelijkere omschrijving.

In dezelfde lijn heb ik trouwens ook nog een vraag. Ik heb de laatste tijd steeds vaker pijn, betekent dit dat ik osteogenesis imperfecta heb?
Autobandjezondag 23 oktober 2011 @ 19:07
quote:
2s.gif Op zondag 23 oktober 2011 19:06 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Waarschijnlijk aids. Gebaseerd op de informatie die je ons gaf. Maar uitsluitsel kan alleen worden gegeven met foto's of een veel duidelijkere omschrijving.

In dezelfde lijn heb ik trouwens ook nog een vraag. Ik heb de laatste tijd steeds vaker pijn, betekent dit dat ik osteogenesis imperfecta heb?
Ja dat of lupus
Yuri_Boykazondag 23 oktober 2011 @ 19:21
Laat maar. :)
Fanta-stickzondag 23 oktober 2011 @ 19:22
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 14:25 schreef DeMessias het volgende:
Gewoon schrik dat ik ga falen met die losse gewichten :P Op die chest press kan ik maar 40-45 kg (8 reps) :')
ja op chest press kan ik ook 40 kg terwijl ik met dumbells begon met 8 kg (per hand)en nu op de 16 kg zit. Dat bouw je gewoon op zelfs in korte tijd en vraag, als je alleen bent, aan iemand o je houding wel goed is.
Diaboxzondag 23 oktober 2011 @ 19:31
quote:
2s.gif Op zondag 23 oktober 2011 19:06 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Waarschijnlijk aids. Gebaseerd op de informatie die je ons gaf. Maar uitsluitsel kan alleen worden gegeven met foto's of een veel duidelijkere omschrijving.

In dezelfde lijn heb ik trouwens ook nog een vraag. Ik heb de laatste tijd steeds vaker pijn, betekent dit dat ik osteogenesis imperfecta heb?
Pijn is niet kenmerkend aan osteogenesis imperfecta, eerder dat je alles breekt bij de lulligste dingen.
Luchtkokerzondag 23 oktober 2011 @ 19:34
quote:
3s.gif Op zondag 23 oktober 2011 19:31 schreef Diabox het volgende:

[..]

Pijn is niet kenmerkend aan osteogenesis imperfecta, eerder dat je alles breekt bij de lulligste dingen.
WAT WEET JIJ ER NOU VAN
Jac0buszondag 23 oktober 2011 @ 21:09
Yes mijn Captains of Crush is binnen _O_
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 21:09 schreef Jac0bus het volgende:
Yes mijn Captains of Crush is binnen _O_
Yeah Buddy!
Panzermauszondag 23 oktober 2011 @ 21:31
Lijkt me wel boss als je een echt dikke grip hebt en gewoon shit kan verkruimelen met je handen enzo. _O_
Jac0buszondag 23 oktober 2011 @ 21:33
Ja maar het is een #1 en die krijg ik nu nog lang niet dicht dus het gaat nog even duren :P Ik hoorde wel dat het heel snel gaat. Maar ik ga voor de #3 certification _O_
Panzermauszondag 23 oktober 2011 @ 21:35
Maar wat doe je met die dingen als je ze eenmaal dicht hebt geknepen? Is er geen ruilprogramma voor die dingen? Want als je eenmaal eentje goed en snel dicht kan krijgen, dan heb je de voorgaande eigenlijk niet meer nodig?
Autobandjezondag 23 oktober 2011 @ 21:49
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 21:09 schreef Jac0bus het volgende:
Yes mijn Captains of Crush is binnen _O_
Waar heb je hem besteld? Ga er mss ook een kopen voor de aardigheid
#ANONIEMzondag 23 oktober 2011 @ 23:36
Rug
Borst
Benen
Schouders
Armen
Buik

Hoe te verdelen over 2 dagen ?
H1N1maandag 24 oktober 2011 @ 00:00
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:36 schreef Weissman het volgende:
Rug
Borst
Benen
Schouders
Armen
Buik

Hoe te verdelen over 2 dagen ?
Dag 1: squat
Militairy press
Bor of pendlay
Chins
Evt biceps? Al pak je die met rows en chins ook

Dag 2:bp
Ring push ups
Dips
Crunch

Eerste wat me te binnen schoot, grotendeels compound en losjes gebaseerd op stronglifts.
Luchtkokermaandag 24 oktober 2011 @ 00:00
Rug, biceps, schouders.
Borst, triceps, benen.

Schouders zoberzo eerst. Anders heb je geen triceps meer over om schouders mee te doen :') Buik op een van de 2, waar je minder oefeningen doet.
DeRakker.maandag 24 oktober 2011 @ 00:20
Ik hebt t momenteel zo:

Borst, rug, biceps, triceps
Benen, schouders, buik

Niet echt ideaal.. maar dat zal het helaas nooit worden als je 2 dagen split schema hebt.
r3gi3boymaandag 24 oktober 2011 @ 01:02
Ik stond laatst te praten met Pedro in de gym (afgetrainde mexicano: "jai moet drooog worden, drooog trainen frind") en die adviseerde me te beginnen aan een schema met supersets i.c.m. bcaa's en amino's en cardio op z'n tijd.

Nu doe ik al een paar maanden full body per week, verdeeld over 3 dagen (borst/tri, rug/bi en schou/benen) icm goed eetschema.

Heeft Pedro een punt en is zijn aanpak beter?
1517maandag 24 oktober 2011 @ 01:40
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 10:18 schreef Stereotomy het volgende:
Over intermittent fasting is nog veel onderzoek nodig. Er zijn hypotheses dat het je leven zou verlengen etc. maar dat is allemaal nog niet bewezen. Ook is deze manier van eten méér bestudeerd voor vet afvallen dan voor spier opbouwen.

Wat er wél nog steeds uit komt is dat je nog steeds een bepaald aantal kcal's moet eten om hypertrofie te bewerkstelligen (ja, ook hier gelden de regels van thermodynamica, net als zwaartekracht) en voldoende eiwit.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16529878
Bedankt voor je reactie. Zelf heb ik veel resultaat gehaald met IF. Vond het in het begin erg moeilijk om te begrijpen dat ik echt maar 1x per dag kon eten en dat genoeg zou zijn. Maar later vond ik het eigenlijk wel fijn. Hoefde de hele dag niet aan eten te denken en zodra ik 's avonds thuis kwam begon het vreetfestijn.
Al begrijp ik wel dat het een iets wat extreem voedingstyle is
1517maandag 24 oktober 2011 @ 01:48
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:36 schreef Weissman het volgende:
Rug
Borst
Benen
Schouders
Armen
Buik

Hoe te verdelen over 2 dagen ?
HIIT
D1:
Cleans
Pullup-varianten
Squat-varianten

D2:
Press-varianten
deadlift-varianten
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 02:03
Keihard.

star_gazermaandag 24 oktober 2011 @ 05:31
quote:
2s.gif Op zondag 23 oktober 2011 19:06 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Waarschijnlijk aids. Gebaseerd op de informatie die je ons gaf. Maar uitsluitsel kan alleen worden gegeven met foto's of een veel duidelijkere omschrijving.

In dezelfde lijn heb ik trouwens ook nog een vraag. Ik heb de laatste tijd steeds vaker pijn, betekent dit dat ik osteogenesis imperfecta heb?
dr-house-season-3-rd-4.jpg

Sarcoidosis, ik zeg het je.
star_gazermaandag 24 oktober 2011 @ 05:38
Toch wel zuur om met mijn laagje bulking-vet + moobs over Bondi beach te lopen rond al die strak afgetrainde lijven. Maarja, dat krijg je als je vier maanden geleden serieus bent begonnen :{ Cutten heeft gewoon geen zin nog ;(

[ Bericht 12% gewijzigd door star_gazer op 24-10-2011 08:30:22 ]
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 08:11
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 21:49 schreef Autobandje het volgende:

[..]

Waar heb je hem besteld? Ga er mss ook een kopen voor de aardigheid
Sportfood.nl. Zijn best duur(30 euro incl. verzendkosten) maar dan heb je ze wel meteen en dan hoeven ze niet helemaal uit de USA te komen.
Krocmaandag 24 oktober 2011 @ 08:51
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:36 schreef Weissman het volgende:
Rug
Borst
Benen
Schouders
Armen
Buik

Hoe te verdelen over 2 dagen ?
pull/push
ub/lb
torso/limbs
mister_popcornmaandag 24 oktober 2011 @ 09:06
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 23:36 schreef Weissman het volgende:
Rug
Borst
Benen
Schouders
Armen
Buik

Hoe te verdelen over 2 dagen ?
welke dagen zijn 't in de week? Wat doe je aan sport de andere dagen?
#ANONIEMmaandag 24 oktober 2011 @ 09:10
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 09:06 schreef mister_popcorn het volgende:
welke dagen zijn 't in de week? Wat doe je aan sport de andere dagen?
Dat weet ik nog niet en kan elke week verschillen maar dacht er zelf aan om 2 achtereen volgende dagen te doen. Maandag-dinsdag (zeer waarschijnlijk) of dinsdag/donderdag . Verder zwem ik 1x per week en 1 dag wil ik vrijhouden voor fullbody (crossfit :@ ;) )
Krocmaandag 24 oktober 2011 @ 09:15
lb/ub? en dan zonder ballistische oefeningen gezien je die al bij crossfit doet?
#ANONIEMmaandag 24 oktober 2011 @ 09:17
Verklaar nader, want ik begrijp je niet.
Krocmaandag 24 oktober 2011 @ 09:19
ballistisch train je vooral bij crossfit lijkt me: snatch, clean, jerk, pushpress etc.

wat ik wel vaak zag bij rugby spelers:

maandag: pull of lb

woensdag: push of ub

vrijdag: olympisch of crossfit dan in jouw geval
Autobandjemaandag 24 oktober 2011 @ 10:03
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 08:11 schreef Jac0bus het volgende:

[..]

Sportfood.nl. Zijn best duur(30 euro incl. verzendkosten) maar dan heb je ze wel meteen en dan hoeven ze niet helemaal uit de USA te komen.
Thanks ^O^ , net jarig geweest dus de 1.5 besteld. 1 klonk zoals ik de omschrijving las iets te makkelijk, maar misschien verkijk ik me hier wel enorm op :P.
mister_popcornmaandag 24 oktober 2011 @ 10:46
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 09:10 schreef Weissman het volgende:

[..]

Dat weet ik nog niet en kan elke week verschillen maar dacht er zelf aan om 2 achtereen volgende dagen te doen. Maandag-dinsdag (zeer waarschijnlijk) of dinsdag/donderdag . Verder zwem ik 1x per week en 1 dag wil ik vrijhouden voor fullbody (crossfit :@ ;) )
Wat kroc says, of een push en pull. Al blijf ik er wel bij dat je beter 1 dag rust kan houden. Een front squat of deadlift trainen bijv beide je rug ook. Push pull is squat en deads uit elkaar halen, maar die zijn in grote mate ook overeenkomstig, bijv zwaar voor de onderrug.

Als je toch twee dagen op rij gaat zou ik dag 1 squat / deads (of variant) / rug / biceps en dag 2 bench / mp / dips / schouder / tri's doen. Zo hou je mi de oefeningen het beste uit elkaar.

Daarnaast went je lichaam ook wel aan dag1 squatten en dag2 deads (dus geen dag ertussen), maar dan zou ik dag3 wel rust inplannen (en goed vreten).

Keuze = reuze!
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 10:51
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:03 schreef Autobandje het volgende:

[..]

Thanks ^O^ , net jarig geweest dus de 1.5 besteld. 1 klonk zoals ik de omschrijving las iets te makkelijk, maar misschien verkijk ik me hier wel enorm op :P.
Ik weet niet hoeveel ervaring je hebt en of je al goede grip hebt maar ik krijg hem lang niet dicht ;) Ik vraag me wel af of je die dingen net zo moet gebruiken en trainen als normale spieren, dus niet elke dag die grippers gebruiken enz.
Autobandjemaandag 24 oktober 2011 @ 10:58
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:51 schreef Jac0bus het volgende:

[..]

Ik weet niet hoeveel ervaring je hebt en of je al goede grip hebt maar ik krijg hem lang niet dicht ;) Ik vraag me wel af of je die dingen net zo moet gebruiken en trainen als normale spieren, dus niet elke dag die grippers gebruiken enz.
Train nu zo'n 6~ maanden, al heb ik vooral nadruk gelegd op vetverlies en niet op gains (maar ook de nodige gains gemaakt gelukkig !). Grip altijd al geisoleerd omdat ik in het begin niet beter wist, en het nu eigenlijk wel leuk vind.

Het zijn heel kleine spiertjes dus denk dat je het wel elke 1-2 dagen kan doen hoor.
MrNilesmaandag 24 oktober 2011 @ 11:05
Weet iemand of een vet%-meter van Omron
http://www.fysiowebwinkel.nl/products/Vetmeter-Omron-BF-306.html
een nauwkeurig/betrouwbaar apparaat is?

Lijkt me iig al stuk beter dan een weegschaal met zo'n functie
Autobandjemaandag 24 oktober 2011 @ 11:08
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 11:05 schreef MrNiles het volgende:
Weet iemand of een vet%-meter van Omron
http://www.fysiowebwinkel.nl/products/Vetmeter-Omron-BF-306.html
een nauwkeurig/betrouwbaar apparaat is?

Lijkt me iig al stuk beter dan een weegschaal met zo'n functie
Lijkt me een raar ding, beter om handigheid te krijgen met een goedkope skinfold caliper ("huidplooimeter") en het veel beter te kunnen meten.
Krocmaandag 24 oktober 2011 @ 11:09
ik vind towel grip pullups en farmer walks toch wel het lekkerst voor onderarmen
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 11:38
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:58 schreef Autobandje het volgende:

[..]

Train nu zo'n 6~ maanden, al heb ik vooral nadruk gelegd op vetverlies en niet op gains (maar ook de nodige gains gemaakt gelukkig !). Grip altijd al geisoleerd omdat ik in het begin niet beter wist, en het nu eigenlijk wel leuk vind.

Het zijn heel kleine spiertjes dus denk dat je het wel elke 1-2 dagen kan doen hoor.
Ik heb hem vooral gehaald omdat ik motorrijd en ik na een uurtje ongeveer hele erge last krijg van mijn linkerpols omdat ik de hele tijd de koppeling moet intrekken wat nogal stroef gaat op mijn motor.

Maar nu ik toch bezig ben, ga ik wel ff de CoC #3 certification halen :P
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 14:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 01:02 schreef r3gi3boy het volgende:
Ik stond laatst te praten met Pedro in de gym (afgetrainde mexicano: "jai moet drooog worden, drooog trainen frind") en die adviseerde me te beginnen aan een schema met supersets i.c.m. bcaa's en amino's en cardio op z'n tijd.

Nu doe ik al een paar maanden full body per week, verdeeld over 3 dagen (borst/tri, rug/bi en schou/benen) icm goed eetschema.

Heeft Pedro een punt en is zijn aanpak beter?
Full body verdeeld over 3 dagen = split
Bij full body train je alle spiergroepen op 1 dag.

Het belangrijkst is dat je compound oefeningen doet. Hoe je de details invult boeit niet zo, supersets, dropsets, piramide, hoog volume, lager volume, blabla, als je maar hard traint en tot failure gaat.

BCAA's = amino's, ik geloof niet zo in de toegevoegde waarde hiervan. Voor een beginner is het al helemaal bullshit.

Droogtrainen = onzinnige beach boy term. Je vetpercentage verlagen doe je niet door te trainen, maar door je voeding aan te passen (en evt. cardio). Dat noemt men 'cutten'. Vergeet droogtrainen en negeer mensen die beweren dat je 6x25 herhalingen moet doen om 'dr0g3rr te w0rduh'. Het is aan jou om te bepalen of je wilt (clean) bulken, of eerst af wil vallen. Het is het een of het ander.

Goed trainen + eten + rusten, dat is alles.

[ Bericht 3% gewijzigd door 16meter op 24-10-2011 14:40:11 ]
MrNilesmaandag 24 oktober 2011 @ 14:41
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:31 schreef 16meter het volgende:

[..]

Full body verdeeld over 3 dagen = split
Bij full body train je alle spiergroepen op 1 dag.

Het belangrijkst is dat je compound oefeningen doet. Hoe je de details invult boeit niet zo, supersets, dropsets, piramide, hoog volume, lager volume, blabla, als je maar hard traint en tot failure gaat.

BCAA's = amino's, ik geloof niet zo in de toegevoegde waarde hiervan. Voor een beginner is het al helemaal bullshit.

Droogtrainen = onzinnige beach boy term. Je vetpercentage verlagen doe je niet door te trainen, maar door je voeding aan te passen (en evt. cardio). Dat noemt men 'cutten'. Vergeet droogtrainen en negeer mensen die beweren dat je 6x25 herhalingen moet doen om 'dr0g3rr te w0rduh'. Het is aan jou om te bepalen of je wilt (clean) bulken, of eerst af wil vallen. Het is het een of het ander.

Goed trainen + eten + rusten, dat is alles.

wat zijn een beetje redelijke termijnen om te bulken en te cutten
ik zou ik graag wat meer over willen weten..enkele te adviseren websites?
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 14:42
lees de sticky's op DBB even daarover

wat redelijk is, dat is geheel aan jezelf.

zelf wil ik nooit boven de 15% komen, hoe hoger je vp, hoe langer/zwaarder de cut.

gebruikelijk is om in de wintermaanden te bulken en tegen het voorjaar aan een cut te denken.
gwn voor de chickies op de strand weetje
MrNilesmaandag 24 oktober 2011 @ 14:58
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:42 schreef 16meter het volgende:
lees de sticky's op DBB even daarover

wat redelijk is, dat is geheel aan jezelf.

zelf wil ik nooit boven de 15% komen, hoe hoger je vp, hoe langer/zwaarder de cut.

gebruikelijk is om in de wintermaanden te bulken en tegen het voorjaar aan een cut te denken.
gwn voor de chickies op de strand weetje
en wat is "gezond"?
denk niet dat 6maanden bulk en 6 maand cutten goed is..of dat het uberhaupt zou werken
star_gazermaandag 24 oktober 2011 @ 15:26
Zijn er hier toevallig mensen met gyno? Ben zelf wel een gevalletje (poffige tepels, maar niet gevoelig), maar heb eigenlijk geen idee wat ik er tegen kan doen :{
setomaandag 24 oktober 2011 @ 15:30
http://denver.cbslocal.co(...)il-heath-brian-shaw/

Mr. Olympia tegenover World's Strongest Man.
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 16:12
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 15:26 schreef star_gazer het volgende:
Zijn er hier toevallig mensen met gyno? Ben zelf wel een gevalletje (poffige tepels, maar niet gevoelig), maar heb eigenlijk geen idee wat ik er tegen kan doen :{
Eerst vetpercentage omlaag krijgen (12-14%), dan nog een keer kijken. Ik vermoed(de) dat ik het zelf ook had, maar nu op 16% is het al een stuk minder. Ik ga kijken hoe het eruit ziet op 14.

Kan gewoon zijn doordat je chubby bent en aanleg tot vetopslag hebt bij je tieten. Is genetisch.

Balen, want bij koude temperaturen heb je er waarschijnlijk geen last van (dan trekt je tepelhof samen).
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 16:12
quote:
10s.gif Op maandag 24 oktober 2011 15:30 schreef seto het volgende:
http://denver.cbslocal.co(...)il-heath-brian-shaw/

Mr. Olympia tegenover World's Strongest Man.
"And I'm the world's strongest man".

*Tilt twee kleuters op*
kidkash19maandag 24 oktober 2011 @ 16:13
Mr Olympia is maar een kleintje
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 16:14
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 16:13 schreef kidkash19 het volgende:
Mr Olympia is maar een kleintje
Dat is wat ik dacht ja.
DjMarkmaandag 24 oktober 2011 @ 16:16
Is altijd zo.
Als je lang bent krijg je bijna nooit genoeg massa bij elkaar om net zo massief te lijken als de 'kleintjes'.
slacker_nlmaandag 24 oktober 2011 @ 16:55
quote:
10s.gif Op maandag 24 oktober 2011 15:30 schreef seto het volgende:
http://denver.cbslocal.co(...)il-heath-brian-shaw/

Mr. Olympia tegenover World's Strongest Man.
Leuk stukje.
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 17:11
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 14:58 schreef MrNiles het volgende:

[..]

en wat is "gezond"?
denk niet dat 6maanden bulk en 6 maand cutten goed is..of dat het uberhaupt zou werken
Moet geen probleem zijn, lijkt mij.

Maar ik heb nog nooit gecut, anderen kunnen je er vast meer over vertellen.

Nogmaals: lees de sticky's, die beantwoorden waarschijnlijk (bijna) al je vragen
Snakeymaandag 24 oktober 2011 @ 17:17
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 16:16 schreef DjMark het volgende:
Is altijd zo.
Als je lang bent krijg je bijna nooit genoeg massa bij elkaar om net zo massief te lijken als de 'kleintjes'.
Schwarzenegger is 1.88 :P
Seammaandag 24 oktober 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:17 schreef Snakey het volgende:

[..]

Schwarzenegger is 1.88 :P
Maar Jay is ook maar 1,75. Tijden veranderen. Arnie zou met zijn figuur destijds nu ook niet meer mr. Olympia worden.
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 17:21
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:17 schreef Snakey het volgende:

[..]

Schwarzenegger is 1.88 :P
Had ook een veel atletischer fysiek dan die opgepropte freaks van vandaag de dag.
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 17:24
arnold-coleman.jpg

Die buiken... en bovenbenen, quads, rectus femoris...
DjMarkmaandag 24 oktober 2011 @ 17:24
Precies, het draait veel meer om massa nu
DeRakker.maandag 24 oktober 2011 @ 17:28
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:24 schreef Stereotomy het volgende:
[ afbeelding ]

Die buiken... en bovenbenen, quads, rectus femoris...
zn armen + borst zijn wel groter :P
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 17:31
-

[ Bericht 55% gewijzigd door 16meter op 24-10-2011 17:32:13 (dubbel) ]
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 17:31
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:28 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

zn armen + borst zijn wel groter :P
Borst misschien, armen zeker niet.

Esthetisch gezien blaast Arnold hem natuurlijk wel weg.
setomaandag 24 oktober 2011 @ 17:33
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:28 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

zn armen + borst zijn wel groter :P
Coleman zijn triceps en voorarmen zijn groter :)
DeRakker.maandag 24 oktober 2011 @ 17:33
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:31 schreef 16meter het volgende:

[..]

Borst misschien, armen zeker niet.

Esthetisch gezien blaast Arnold hem natuurlijk wel weg.
check de biceps dan... vind ik echt wel groter
Dat tweede sowieso... ook tenminste geen string :P
Ideaal beeld... onder smal, boven breed.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 17:38
Voor me beachboy braddas.

db0d578e10.png

Here's how to get your situation up to the level of the Situation

Listen, dawg. You're probably hitting the gym, doing your tanning, and picking up fresh laundry every day. And maybe you've had some success beating up the beat and creeping on chicks in the club. But do you really think your situation is where it needs to be? Be honest with yourself, bro.

This book here will take your game to a level thought unattainable, given your physical limitations (because we can't all look like Rambo, pretty much, with our shirt off). We start with GTL-the bedrock of life itself. And then we hit the GTL Remix-the rules for getting your personal grooming did. From there it's my guide to the Jersey Shore, battle plans for the club, a primer on grenades and wingmen, and tips for ridding yourself of all levels of clinger. Then I look at the big picture: how to cook the perfect lasagna, how to find a life partner, and how to deal with being one of the most famous people on the planet-which is guaranteed if you follow my advice.

This is the bible for Situation Nation. Read it, live it, and crush it.
Panzermausmaandag 24 oktober 2011 @ 17:39
Ik vind die benen van Ronnie gewoon niet mooi meer. Ook te veel massa, in die filmpjes in de gym waar hij op zo'n calf ding zit, gewoon niet mooi meer. Ziet er een beetje zielig uit, alsof hij dik is.
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 17:41
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:33 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

check de biceps dan... vind ik echt wel groter
Dat tweede sowieso... ook tenminste geen string :P
Ideaal beeld... onder smal, boven breed.
kun je wel vinden, maar de cijfers zeggen iets anders
setomaandag 24 oktober 2011 @ 17:42
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:38 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Voor me beachboy braddas.

[ afbeelding ]

Here's how to get your situation up to the level of the Situation

Listen, dawg. You're probably hitting the gym, doing your tanning, and picking up fresh laundry every day. And maybe you've had some success beating up the beat and creeping on chicks in the club. But do you really think your situation is where it needs to be? Be honest with yourself, bro.

This book here will take your game to a level thought unattainable, given your physical limitations (because we can't all look like Rambo, pretty much, with our shirt off). We start with GTL-the bedrock of life itself. And then we hit the GTL Remix-the rules for getting your personal grooming did. From there it's my guide to the Jersey Shore, battle plans for the club, a primer on grenades and wingmen, and tips for ridding yourself of all levels of clinger. Then I look at the big picture: how to cook the perfect lasagna, how to find a life partner, and how to deal with being one of the most famous people on the planet-which is guaranteed if you follow my advice.

This is the bible for Situation Nation. Read it, live it, and crush it.
Cool, even lezen na deze workout:

16metermaandag 24 oktober 2011 @ 17:47
Sinds ik The Situation workout doe maak ik de gains van m'n leven.

Wel i.c.m. de shake weight.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:47 schreef 16meter het volgende:
Sinds ik The Situation workout doe maak ik de gains van m'n leven.

Wel i.c.m. de shake weight.
Ik ook, duurde 78 uur totdat ik een supersixpack had, daarvoor zat er nog allemaal vet op.
DeRakker.maandag 24 oktober 2011 @ 17:49
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:41 schreef 16meter het volgende:

[..]

kun je wel vinden, maar de cijfers zeggen iets anders
weet ik veel wat de cijfers zijn, ik kijk naar de foto die hij heeft geplaatst.
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 17:49
Vooral m'n benen gaan er hard op. Heb bijna net zulke shredded wheels als Sitch nu.

quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:49 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

weet ik veel wat de cijfers zijn, ik kijk naar de foto die hij heeft geplaatst.
ok, dan heb je gelijk, ik ben om.
DeRakker.maandag 24 oktober 2011 @ 17:51
quote:
Hij is echt zo lelijk :')
DeRakker.maandag 24 oktober 2011 @ 17:51
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 17:49 schreef 16meter het volgende:
Vooral m'n benen gaan er hard op. Heb bijna net zulke shredded wheels als Sitch nu.

[..]

ok, dan heb je gelijk, ik ben om.
ruik ik sarcasme? :P
#ANONIEMmaandag 24 oktober 2011 @ 18:01
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 15:26 schreef star_gazer het volgende:
Zijn er hier toevallig mensen met gyno? Ben zelf wel een gevalletje (poffige tepels, maar niet gevoelig), maar heb eigenlijk geen idee wat ik er tegen kan doen :{
Hier, ben bezig met de verzekering om onder het mes te gaan hiervoor.
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 18:05
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:01 schreef Weissman het volgende:

[..]

Hier, ben bezig met de verzekering om onder het mes te gaan hiervoor.
Kun je misschien iets meer vertellen daarover? Welke onderzoeken moet je doen, hoe kom je ervoor in aanmerking?
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 18:10
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 21:33 schreef Jac0bus het volgende:
Ja maar het is een #1 en die krijg ik nu nog lang niet dicht dus het gaat nog even duren :P Ik hoorde wel dat het heel snel gaat. Maar ik ga voor de #3 certification _O_
Waar heb je deze besteld, in Nederland ergens?

Iemand ervaring met die pull-up bars die je om je deurpost klemt? Wil zo'n ding bestellen voor thuis.
edit: dit soort: http://link.marktplaats.nl/492027012
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 18:14
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:10 schreef 16meter het volgende:

[..]

Waar heb je deze besteld, in Nederland ergens?

Iemand ervaring met die pull-up bars die je om je deurpost klemt? Wil zo'n ding bestellen voor thuis.
edit: dit soort: http://link.marktplaats.nl/492027012
Sportfood.nl :)

Gaat iedereen nu aan de CoC? Misschien allemaal doorgaan tot de certification :P
#ANONIEMmaandag 24 oktober 2011 @ 18:15
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:05 schreef Stereotomy het volgende:
Kun je misschien iets meer vertellen daarover? Welke onderzoeken moet je doen, hoe kom je ervoor in aanmerking?
Ik heb er al sinds mijn puberteit last van, aan de rechterkant dan. Eerst naar de huisarts gegaan, die me een paar plastische chirurgen aan kon raden. Heb toen met de verzekering gebeld en die zeiden dat ze het gingen vergoeden.

Daarna heb ik dus een afspraak gemaakt met die chirurg, probleem uitgelegd, hij heeft er naar gekeken, kon het bevestigen en heeft een aanvraag voor de vergoeding ingediend.

Heb vorige week een brief van de verzekering gekregen; ze willen foto's zien en daarna besluiten ze of ze het gaan vergoeden of niet. ( i know, klinkt allemaal een beetje vaag)

Vergeet niet dat het een medische ingreep is met cosmetische redenen. Daarom is het nogal een taboe en in vele gevallen (die ik op DBB heb gelezen) moet je het zelf vergoeden omdat het niet ''noodzakelijk'' of ''levensbedreigend'' is.
DeMessiasmaandag 24 oktober 2011 @ 18:18
Terug van de gym, m'n dumbbell bench press nog niet gedaan want vergeten hoe het moest dus dat staat woensdag op het programma :o wel een faal want dat is blijkbaar recht naar boven stoten...

Drie beachboytjes waren ook aan het trainen: biceps curlen à volonté en steeds meer gewichten plaatsen op de smith om te bench pressen. Als je ze dan de oefening ziet uitvoeren :N De stang van de smith lieten ze ipv tot op hun borst, minstens 20 cm erboven zweven bij het terugkomen. :|W

Een van de beachboytjes had ik pas laattijdig herkend, dat was de broer van een ex :') De grootste idioot van de drie... Hij was vrijwel voortdurend aan het klagen van schouderpijn (vooral tijdens z'n biceps curls), ging hij uiteindelijk de shoulder press doen met een gewicht dat hij nauwelijks deftig omhoog kreeg :{w
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:14 schreef Jac0bus het volgende:

[..]

Sportfood.nl :)

Gaat iedereen nu aan de CoC? Misschien allemaal doorgaan tot de certification :P
Thanks.
DeRakker.maandag 24 oktober 2011 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:18 schreef DeMessias het volgende:
Terug van de gym, m'n dumbbell bench press nog niet gedaan want vergeten hoe het moest dus dat staat woensdag op het programma :o wel een faal want dat is blijkbaar recht naar boven stoten...

Drie beachboytjes waren ook aan het trainen: biceps curlen à volonté en steeds meer gewichten plaatsen op de smith om te bench pressen. Als je ze dan de oefening ziet uitvoeren :N De stang van de smith lieten ze ipv tot op hun borst, minstens 20 cm erboven zweven bij het terugkomen. :|W

Een van de beachboytjes had ik pas laattijdig herkend, dat was de broer van een ex :') De grootste idioot van de drie... Hij was vrijwel voortdurend aan het klagen van schouderpijn (vooral tijdens z'n biceps curls), ging hij uiteindelijk de shoulder press doen met een gewicht dat hij nauwelijks deftig omhoog kreeg :{w
dumbell press is hetzelfde als benchpress... enige verschil is dat het 2 losse gewichten zijn ipv 1 stang.
Oefening blijft hetzelfde.
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 18:32
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:15 schreef Weissman het volgende:

[..]

Ik heb er al sinds mijn puberteit last van, aan de rechterkant dan. Eerst naar de huisarts gegaan, die me een paar plastische chirurgen aan kon raden. Heb toen met de verzekering gebeld en die zeiden dat ze het gingen vergoeden.

Daarna heb ik dus een afspraak gemaakt met die chirurg, probleem uitgelegd, hij heeft er naar gekeken, kon het bevestigen en heeft een aanvraag voor de vergoeding ingediend.

Heb vorige week een brief van de verzekering gekregen; ze willen foto's zien en daarna besluiten ze of ze het gaan vergoeden of niet. ( i know, klinkt allemaal een beetje vaag)

Vergeet niet dat het een medische ingreep is met cosmetische redenen. Daarom is het nogal een taboe en in vele gevallen (die ik op DBB heb gelezen) moet je het zelf vergoeden omdat het niet ''noodzakelijk'' of ''levensbedreigend'' is.
Thanks. En veel succes. :)

Ongelovelijk dat dit als taboe wordt gezien en vette zeugen/varkens die nooit gezond hebben leren eten wel volledig vergoed een maagverkleining / maagband krijgen. En dan gewoon doorvreten. |:(
#ANONIEMmaandag 24 oktober 2011 @ 18:35
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:32 schreef Stereotomy het volgende:
Thanks. En veel succes. :)

Ongelovelijk dat dit als taboe wordt gezien en vette zeugen/varkens die nooit gezond hebben leren eten wel volledig vergoed een maagverkleining / maagband krijgen. En dan gewoon doorvreten. |:(
Thanx brah.

en tja -O-
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 18:36
Het gekke is wel dat ik in de gym bijna nooit een flatbench dumbell press zie, altijd incline. Iemand een idee waarom?
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 18:42
Misschien omdat de meeste mensen 2 presses doen per borst training, waarvan 1 incline. Veel kiezen ervoor om de dumbbell press incline te doen.

Zelf doe ik dat ook, omdat ik met barbell incline altijd pijn in m'n schouders krijg.
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 18:43
Geef zelf voorkeur aan decline en flat. Met de shoulder press pak je ook al de bovenkant van je pecs mee.
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 18:45
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:32 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Ongelovelijk dat dit als taboe wordt gezien en vette zeugen/varkens die nooit gezond hebben leren eten wel volledig vergoed een maagverkleining / maagband krijgen. En dan gewoon doorvreten. |:(
Best krom, inderdaad.
Panzermausmaandag 24 oktober 2011 @ 18:48
Veel succes met je gyno, Weissman. Ik zit er ook nog steeds mee, maar ik begin nu pas haargroei op mijn kin te krijgen, ben 19.

Het lijkt wel minder te worden, en die fase waarin ik er in kon knijpen om melk-achtige shit eruit te krijgen (srs :{) is nu voorbij. :') Hopen dat de rest binnen een jaar ook volgt, is nogal kut met strakke shirts enzo. Bij kou, trainen en 's avonds heb ik er geen last van. kk puberty hormones
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 18:50
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:32 schreef Stereotomy het volgende:

[..]

Thanks. En veel succes. :)

Ongelovelijk dat dit als taboe wordt gezien en vette zeugen/varkens die nooit gezond hebben leren eten wel volledig vergoed een maagverkleining / maagband krijgen. En dan gewoon doorvreten. |:(
Had gisteravond voor het eerst dat programma op RTL4 gekeken, Obese heet het ofzo. Ik heb echt met open mond van verbazing zitten kijken. Heb je dat wel eens gezien?
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 18:53
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:50 schreef Jac0bus het volgende:

[..]

Had gisteravond voor het eerst dat programma op RTL4 gekeken, Obese heet het ofzo. Ik heb echt met open mond van verbazing zitten kijken. Heb je dat wel eens gezien?
Ja, tweede aflevering had ik gezien. :)

Maar die mensen bewijzen dat je wel af kunt vallen. Mits je je ertoe zet. En dat is moeilijk, snap ik, maar ik weet vrij zeker dat niet alle mensen met een maagband er alles toe hebben gezet (fysiek, psychologisch, kennis over gezonde voeding) voordat ze hiermee aan de slag gaan. te zien in het topic op Fok

Maargoed. Makkelijk om als buitenstaander erover te oordelen.
Seammaandag 24 oktober 2011 @ 18:54
Helaas is de gemiddelde persoon dom en bevooroordeeld wat betreft gezondheid. Maar wat wil je ook als er nog altijd zo'n groot deel van bezoekers van de sportschool totaal geen idee heeft waar ze mee bezig zijn. Ik heb er gelukkig nooit last van gehad, maar wel twee keer een verhaal aangehoord van 'patienten' die de operatie ondergingen. Toch erg vervelend inderdaad.
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 19:04
http://stores.ebay.com/OS(...)trksid=p4634.c0.m322

Hier betaalbare Heavy Grips. Net de 150 en 200lbs besteld voor 45 dollar.

40 euro voor 1 zo'n Captain of Crush gaat me iets te ver..
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 19:10
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:54 schreef Seam het volgende:
Helaas is de gemiddelde persoon dom en bevooroordeeld wat betreft gezondheid. Maar wat wil je ook als er nog altijd zo'n groot deel van bezoekers van de sportschool totaal geen idee heeft waar ze mee bezig zijn. Ik heb er gelukkig nooit last van gehad, maar wel twee keer een verhaal aangehoord van 'patienten' die de operatie ondergingen. Toch erg vervelend inderdaad.
Het zal me niet verbazen als de bedoeling van de sportschool vaak is om mensen "dom" te houden. Cause at the end of the day is het een bedrijf met een winstoogmerk.
Panzermausmaandag 24 oktober 2011 @ 19:13
Inderdaad, en dat lukt ze aardig. Mensen die je met grote ogen aankijken wanneer je ze dingen vertelt, maar de volgende keer zie je ze toch weer die broscience toepassen 'ja want die instructeur zei <broscience> zus en <niet passend bij doelen> zo'. :')
Snakeymaandag 24 oktober 2011 @ 19:17
Ik denk dat heel veel mensen helemaal niet door hebben wat ze in hun mond steken. "Geholpen" door allerlei reclames waarin gezegd wordt dat producten vetvrij zijn, en dus gezond. Het mag dan bijna vetvrij zijn, maar als je even de moeite neemt om de achterkant te lezen dan lijkt het vervangen door suikers, die misschien nog wel slechter zijn.

Daarbij zijn carbs gewoon verslavend. Ik heb er een hele periode aan toegegeven, en nu niet meer. De drang naar koekjes en dat soort dingen is soms erger dan de drang naar een blikje bier. :D
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 19:17
Ik ben ook voornamelijk om zulke redenen thuis gaan trainen, want dan ben je keihard aan het pumpen en dan komt die kneus me vertellen hoe ik dit moet aanpakken en dat moet aanpakken blabkabla.. bedankt hoor maar gtfo please.
Snakeymaandag 24 oktober 2011 @ 19:18
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Het zal me niet verbazen als de bedoeling van de sportschool vaak is om mensen "dom" te houden. Cause at the end of the day is het een bedrijf met een winstoogmerk.
Ook dat. Ik zie soms personal trainers maanden if not jaren met dezelfde persoon werken. Ik kan dan alleen maar denken dat ze hun eigen inkomen aan het waarborgen zijn.
Seammaandag 24 oktober 2011 @ 19:19
Helaas berperkt de verplichte introductie bij onze sportschool zich vaak tot apparaten en wat uitleg over de gewichten. Informatie over goede oefeningen wordt alleen gegeven als je er naar vraagt, dus bij ons is het gehalte onwetenden erg hoog. Ik erger me er gelukkig niet meer aan, ik heb het wel met ze te doen eigenlijk.
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:17 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik ben ook voornamelijk om zulke redenen thuis gaan trainen, want dan ben je keihard aan het pumpen en dan komt die kneus me vertellen hoe ik dit moet aanpakken en dat moet aanpakken blabkabla.. bedankt hoor maar gtfo please.
:D Ben je serieus door zo'n newbie aangesproken _O- ? Ik zou keihard in de lach schieten als ze mij ooit zoiets zouden vertellen. Vandaag keek een groepje mij ook weer erg vreemd aan toen ik deadlifts deed :')
obsamamaandag 24 oktober 2011 @ 19:19
Hebben jullie wel eens gehoord van het principe dat alle onderdelen van het lichaam op 1 dag worden getraind, maar 1 set per keer. Op die manier zou je dus elke dag bijv je benen kunnen trainen ?

complete waanzin of is daar nog wel wat voor te zeggen ?
Panzermausmaandag 24 oktober 2011 @ 19:21
Al die mensen denken inderdaad in producten en commerciële labels + beweringen, en niet in de stoffen die je lichaam ziet. Ze kennen alleen 'gezond eten' en 'ongezond eten', en weten niks over hoeveelheden en energiewaarde, wanneer je afvalt en wanneer je juist aankomt, etc. Dingen als onderhouds energiehoeveelheid etc is ze vreemd.
Om_nomnommaandag 24 oktober 2011 @ 19:21
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:43 schreef Stereotomy het volgende:
Geef zelf voorkeur aan decline en flat. Met de shoulder press pak je ook al de bovenkant van je pecs mee.
Not sure if serious...
Good luck with your bodybuilding goals of 2011.
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 19:23
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:21 schreef Om_nomnom het volgende:

[..]

Not sure if serious...
Good luck with your bodybuilding goals of 2011.
Want wat is er zo speciaal aan een incline press dat ik er een ecto van word door ze niet vaak te doen?
Snakeymaandag 24 oktober 2011 @ 19:24
quote:
15s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:21 schreef Panzermaus het volgende:
Al die mensen denken inderdaad in producten en commerciële labels + beweringen, en niet in de stoffen die je lichaam ziet. Ze kennen alleen 'gezond eten' en 'ongezond eten', en weten niks over hoeveelheden en energiewaarde, wanneer je afvalt en wanneer je juist aankomt, etc. Dingen als onderhouds energiehoeveelheid etc is ze vreemd.
Als je daar over begint kijken ze je aan alsof ze water zien branden. :')

In dat programma obese zie je mensen trouwens hard werken, wat allemaal goed is natuurlijk. Maar zoveel afvallen in een jaar heb je toch echt ook deskundigen nodig voor je voeding én je gezondheid. Dat blijft, in de ene aflevering die ik gezien heb wel erg onderbelicht.
Seammaandag 24 oktober 2011 @ 19:24
quote:
15s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:21 schreef Panzermaus het volgende:
Al die mensen denken inderdaad in producten en commerciële labels + beweringen, en niet in de stoffen die je lichaam ziet. Ze kennen alleen 'gezond eten' en 'ongezond eten', en weten niks over hoeveelheden en energiewaarde, wanneer je afvalt en wanneer je juist aankomt, etc. Dingen als onderhouds energiehoeveelheid etc is ze vreemd.
Haha bekend probleem. Zelfs bij studiegenoten waarvan je verwacht dat ze wel enige kennis hebben over voeding worden sommige onzin kreten gedaan als: Jouw voedingspatroon kan toch ook niet echt gezond zijn? Terwijl ze tegelijkertijd gulzig aan een stuk brownie liggen te vreten :')
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 19:26
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:24 schreef Seam het volgende:

[..]

Haha bekend probleem. Zelfs bij studiegenoten waarvan je verwacht dat ze wel enige kennis hebben over voeding worden sommige onzin kreten gedaan als: Jouw voedingspatroon kan toch ook niet echt gezond zijn? Terwijl ze tegelijkertijd gulzig aan een stuk brownie liggen te vreten :')
Ben ooit in de OK door een ietwat mollige arts-assistent gevraagd of ik z'n dagelijkse voeding wilde doornemen om te kijken hoe hij zou kunnen afvallen :')_!
obsamamaandag 24 oktober 2011 @ 19:27
Heb het zelf ook nooit helemaal begrepen hoor, wat is er mist met gewoon goed eten.
Maak s'ochtends 8/10 boterhammen klaar die ik verspreid opeet tot 5 uur (samen met wat fruit/yoghurt). s'avonds lekkere maaltijd en na het trainen nog een eitje bakken met wat kwark ofzo. prima toch ? Concentreer me liever op sporten.

Bruine boterhammen en water doen het voor mij
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 19:28
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:19 schreef Seam het volgende:
Helaas berperkt de verplichte introductie bij onze sportschool zich vaak tot apparaten en wat uitleg over de gewichten. Informatie over goede oefeningen wordt alleen gegeven als je er naar vraagt, dus bij ons is het gehalte onwetenden erg hoog. Ik erger me er gelukkig niet meer aan, ik heb het wel met ze te doen eigenlijk.

[..]

:D Ben je serieus door zo'n newbie aangesproken _O- ? Ik zou keihard in de lach schieten als ze mij ooit zoiets zouden vertellen. Vandaag keek een groepje mij ook weer erg vreemd aan toen ik deadlifts deed :')
Nee geen newb, meneer werkt er al wel 10 jaar ofzo. Ze hulp is waarderend maar ik heb er niet aan. Ik leer zelf en als ik iets niet weet vraag ik het idd. Kom me dan niet fucken tijdens me training.

Net zoals al die klootmongolen in de kledingwinkels die je om de minuut komen vragen of ze je kunnen helpen terwijl ik daarvoor al duidelijk gezegd heb dat ik aan het rondkijken ben.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 19:30
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:27 schreef obsama het volgende:
Heb het zelf ook nooit helemaal begrepen hoor, wat is er mist met gewoon goed eten.
Maak s'ochtends 8/10 boterhammen klaar die ik verspreid opeet tot 5 uur (samen met wat fruit/yoghurt). s'avonds lekkere maaltijd en na het trainen nog een eitje bakken met wat kwark ofzo. prima toch ? Concentreer me liever op sporten.

Bruine boterhammen en water doen het voor mij
Voeding telt voor 33,3% mee vriend.
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 19:32
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:24 schreef Snakey het volgende:

[..]

Als je daar over begint kijken ze je aan alsof ze water zien branden. :')

In dat programma obese zie je mensen trouwens hard werken, wat allemaal goed is natuurlijk. Maar zoveel afvallen in een jaar heb je toch echt ook deskundigen nodig voor je voeding én je gezondheid. Dat blijft, in de ene aflevering die ik gezien heb wel erg onderbelicht.
Volgens mij moeten de deelnemers ook regelmatig naar de psych.

Daarnaast krijgen ze een huidcorrectie pas na een jaar, als ze nog steeds hetzelfde gewicht hebben. Goeie motivator.

Maar idd, 40 kilo afvallen in een jaar is echt enorm fors. Enerzijds nodig om een programma te kunnen maken, anderzijds helpt dit soort shock therapy misschien alleen goed bij dit soort mensen.
obsamamaandag 24 oktober 2011 @ 19:32
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:30 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Voeding telt voor 33,3% mee vriend.
Wel meer denk ik, wie wil groeien moet eten.
Maar soms gaat het te ver vind ik, mensen die goed eten als een wiskundig bolwerk gaan zien.

Zorg gewoon dat je 6/7 keer per dag een goede gezonde hap eet(lees, veel), dat komt het wel goed.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 19:33
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:32 schreef obsama het volgende:

[..]

Wel meer denk ik, wie wil groeien moet eten.
Maar soms gaat het te ver vind ik, mensen die goed eten als een wiskundig bolwerk gaan zien.

Zorg gewoon dat je 6/7 keer per dag een goede gezonde hap eet(lees, veel), dat komt het wel goed.
Erg kort door de bocht dit, maarja succes met je gains.
obsamamaandag 24 oktober 2011 @ 19:34
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:33 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Erg kort door de bocht dit, maarja succes met je gains.
thanks
Panzermausmaandag 24 oktober 2011 @ 19:35
quote:
7s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:24 schreef Seam het volgende:

[..]

Haha bekend probleem. Zelfs bij studiegenoten waarvan je verwacht dat ze wel enige kennis hebben over voeding worden sommige onzin kreten gedaan als: Jouw voedingspatroon kan toch ook niet echt gezond zijn? Terwijl ze tegelijkertijd gulzig aan een stuk brownie liggen te vreten :')
Ach, als daar tegenover genoeg 'gezonde dingen' (lees: appel, yoghurt en gesuikerd Liga-koelje) tegenoverstaan dan is het wel goed? :) :) :)

Van die mensen die denken dat hun lichaam een balans is van gezond/niet gezond eten, schijf van vijf dit dat, maar niet naar energiewaardes kijken. ;(
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 19:36
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:24 schreef Snakey het volgende:

[..]

Als je daar over begint kijken ze je aan alsof ze water zien branden. :')

In dat programma obese zie je mensen trouwens hard werken, wat allemaal goed is natuurlijk. Maar zoveel afvallen in een jaar heb je toch echt ook deskundigen nodig voor je voeding én je gezondheid. Dat blijft, in de ene aflevering die ik gezien heb wel erg onderbelicht.
Check dit brah, geschreven door de man uit de 1ste EP. ook gelijk de man waar ik het meeste respect voor heb en die ik het echt, echt gun.

Dit moet wel duidelijk maken dat ze heel erg goed in de gaten worden gehouden. Soort van backstage verhaal.

99l3kl.png
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 19:39
Mooi stukje man. Respect. :)
L-Dmaandag 24 oktober 2011 @ 19:40
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:28 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]
Net zoals al die klootmongolen in de kledingwinkels die je om de minuut komen vragen of ze je kunnen helpen terwijl ik daarvoor al duidelijk gezegd heb dat ik aan het rondkijken ben.
Dus dat, irritant idd.
Snakeymaandag 24 oktober 2011 @ 19:43
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Check dit brah, geschreven door de man uit de 1ste EP. ook gelijk de man waar ik het meeste respect voor heb en die ik het echt, echt gun.

Dit moet wel duidelijk maken dat ze heel erg goed in de gaten worden gehouden. Soort van backstage verhaal.

[ afbeelding ]
Goed stukje inderdaad. Ik vind dat ze extra hulp wel wat meer in beeld mogen brengen, zo krijg een soort van half verhaal te zien. Maar ik baseer dit op de ene keer dat ik het gezien heb. Misschien dat ze dat nu wel laten zien.
Jac0busmaandag 24 oktober 2011 @ 19:54
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:43 schreef Snakey het volgende:

[..]

Goed stukje inderdaad. Ik vind dat ze extra hulp wel wat meer in beeld mogen brengen, zo krijg een soort van half verhaal te zien. Maar ik baseer dit op de ene keer dat ik het gezien heb. Misschien dat ze dat nu wel laten zien.
Dit dus, jammer dat je dat hele team dat er achter zit niet te zien krijgt.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 19:56
Even een reality check, een fysio maakt je spieren los en helpt je bij je blessures?
16metermaandag 24 oktober 2011 @ 20:01
Gewoon alles met 'Ik kies bewust'-logo eten. Dat is gezond.
Krocmaandag 24 oktober 2011 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:56 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Even een reality check, een fysio maakt je spieren los en helpt je bij je blessures?
zo uit me hoofd: je komt met een 'probleem', fysio lokaliseert het 'probleem', fysio stuurt je naar huis met preventieve oefeningen. Repeat tot het probleem minimaal of verdwenen is.
obsamamaandag 24 oktober 2011 @ 20:09
Zo'n beetje eet schema wat je op internet tegenkomt is zwaar gebaseerd op voedingsupplementen zoals whey. Weet iemand een site met schema's zonder dit ?
Luchtkokermaandag 24 oktober 2011 @ 20:12
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 19:36 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Check dit brah, geschreven door de man uit de 1ste EP. ook gelijk de man waar ik het meeste respect voor heb en die ik het echt, echt gun.

Dit moet wel duidelijk maken dat ze heel erg goed in de gaten worden gehouden. Soort van backstage verhaal.

[ afbeelding ]
Niet gelezen omdat geen paragrafen.
Luchtkokermaandag 24 oktober 2011 @ 20:14
quote:
2s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:12 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Niet gelezen omdat geen paragrafen.
Toch gelezen, wel interessant. :)
#ANONIEMmaandag 24 oktober 2011 @ 20:31
quote:
1s.gif Op maandag 24 oktober 2011 00:00 schreef H1N1 het volgende:

[..]

Dag 1: squat
Militairy press
Bor of pendlay
Chins
Evt biceps? Al pak je die met rows en chins ook

Dag 2:bp
Ring push ups
Dips
Crunch

Eerste wat me te binnen schoot, grotendeels compound en losjes gebaseerd op stronglifts.
Bedankt maar nee.

quote:
2s.gif Op maandag 24 oktober 2011 00:00 schreef Luchtkoker het volgende:
Rug, biceps, schouders.
Borst, triceps, benen.
Is daar nog over nagedacht of kan je het onderbouwen ?

quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 09:15 schreef Kroc het volgende:
lb/ub? en dan zonder ballistische oefeningen gezien je die al bij crossfit doet?
En kan je upperbody/lower body ook toelichten ?

quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 10:46 schreef mister_popcorn het volgende:
Wat kroc says, of een push en pull. Al blijf ik er wel bij dat je beter 1 dag rust kan houden. Een front squat of deadlift trainen bijv beide je rug ook. Push pull is squat en deads uit elkaar halen, maar die zijn in grote mate ook overeenkomstig, bijv zwaar voor de onderrug.

Als je toch twee dagen op rij gaat zou ik dag 1 squat / deads (of variant) / rug / biceps en dag 2 bench / mp / dips / schouder / tri's doen. Zo hou je mi de oefeningen het beste uit elkaar.

Daarnaast went je lichaam ook wel aan dag1 squatten en dag2 deads (dus geen dag ertussen), maar dan zou ik dag3 wel rust inplannen (en goed vreten).

Keuze = reuze!
Thanx brah. Is een verdeling a la rippetoe ook verstandig ?

quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:48 schreef Panzermaus het volgende:
Veel succes met je gyno, Weissman. Ik zit er ook nog steeds mee, maar ik begin nu pas haargroei op mijn kin te krijgen, ben 19.
Thanx bro.

quote:
Het lijkt wel minder te worden, en die fase waarin ik er in kon knijpen om melk-achtige shit eruit te krijgen (srs :{) is nu voorbij. :') Hopen dat de rest binnen een jaar ook volgt, is nogal kut met strakke shirts enzo. Bij kou, trainen en 's avonds heb ik er geen last van. kk puberty hormones
Daar heb ik dus nooit last van gehad. Ken wel mensen die er aan zijn geopereerd en die klachten ook hadden daarvoor.

quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:01 schreef 16meter het volgende:
Gewoon alles met 'Ik kies bewust'-logo eten. Dat is gezond.
Deze man snapt het _O_

quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:09 schreef obsama het volgende:
Zo'n beetje eet schema wat je op internet tegenkomt is zwaar gebaseerd op voedingsupplementen zoals whey. Weet iemand een site met schema's zonder dit ?
Deze en deze.
Luchtkokermaandag 24 oktober 2011 @ 20:42
Gebaseerd op mijn eigen split :D

Borst/triceps en rug/biceps is sowieso baas, omdat je bij borst ook triceps gebruikt en bij rug veelal ook biceps. Je maakt dus de twee groepen bij die bij elkaar 'horen' allebei kapot, vervolgens kan je ze een week laten rusten.

Verder gebruik je bij schouders ook triceps dus schouders sowieso vóór triceps doen, als je triceps te kapot zijn pomp je er nauwelijks meer schouder oefeningen uit. Je zou ook schouders op triceps dag kunnen doen, zou ik ze wel doen voordat je heavy triceps oefeningen gaat doen.
robuust89maandag 24 oktober 2011 @ 20:44
Wat is de beste formule om je BMR (en je behoefte) uit te rekenen?
Autobandjemaandag 24 oktober 2011 @ 20:48
quote:
5s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:44 schreef robuust89 het volgende:
Wat is de beste formule om je BMR (en je behoefte) uit te rekenen?
http://www.scoobysworkshop.com/caloriecalculator.htm

Gewoon een calculator laten doen, dit is mijn persoonlijke favoriet
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:03 schreef Kroc het volgende:

[..]

zo uit me hoofd: je komt met een 'probleem', fysio lokaliseert het 'probleem', fysio stuurt je naar huis met preventieve oefeningen. Repeat tot het probleem minimaal of verdwenen is.
Naja, dat is niet wat ik zoek volgens mij, ik zoek iemand die me spieren los maakt en even kan kijken naar me schouder omdat ik daar last van heb. Ik geloof dat daar een naam voor is.
DeMessiasmaandag 24 oktober 2011 @ 20:52
In mijn kutgym is de bench in hoogte verstelbaar: incline, decline of flat; wat je maar wil.

*O*
DeMessiasmaandag 24 oktober 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Naja, dat is niet wat ik zoek volgens mij, ik zoek iemand die me spieren los maakt en even kan kijken naar me schouder omdat ik daar last van heb. Ik geloof dat daar een naam voor is.
Chiropractor?
Autobandjemaandag 24 oktober 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:52 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Naja, dat is niet wat ik zoek volgens mij, ik zoek iemand die me spieren los maakt en even kan kijken naar me schouder omdat ik daar last van heb. Ik geloof dat daar een naam voor is.
Ja is gewoon de fysio hoor. Alleen moet je je er niet teveel bij voorstellen. Het zijn geen artsen en kunnen geen medicijnen voorschrijven, alleen maar oefeningen.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:53 schreef Autobandje het volgende:

[..]

Ja is gewoon de fysio hoor. Alleen moet je je er niet teveel bij voorstellen. Het zijn geen artsen en kunnen geen medicijnen voorschrijven, alleen maar oefeningen.
Dat verwacht ik ook niet, het gaat me erom dat alles losgemaakt wordt en er naar kleine vervelende pijntjes wordt gekeken wat me training en slaap beïnvloed.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 21:24
Het woord "obsetias" of "super obsetias" doet me al kippenvel krijgen. ( ik check nu de ep. van gisteren vandaar.. )

Ik ga deze morgen ook bestellen: http://www.thebodystore.n(...)mGgqwCFcyHDgodhDrvLw
obsamamaandag 24 oktober 2011 @ 21:50
Wat voor een supplementen gebruiken jullie ? Na een beetje inlezen komt de interesse toch wel. Lees een heleboel over eiwit shakes, maar oook daar zijn weer tig verschillen in te vinden.
Seammaandag 24 oktober 2011 @ 21:59
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 21:50 schreef obsama het volgende:
Wat voor een supplementen gebruiken jullie ? Na een beetje inlezen komt de interesse toch wel. Lees een heleboel over eiwit shakes, maar oook daar zijn weer tig verschillen in te vinden.
Mijn supps zijn goede voeding en juist berekende macro's verdeeld over de dag eten. Kan je het aanraden ^O^
Panzermausmaandag 24 oktober 2011 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 01:02 schreef r3gi3boy het volgende:
Ik stond laatst te praten met Pedro in de gym (afgetrainde mexicano: "jai moet drooog worden, drooog trainen frind") en die adviseerde me te beginnen aan een schema met supersets i.c.m. bcaa's en amino's en cardio op z'n tijd.

Nu doe ik al een paar maanden full body per week, verdeeld over 3 dagen (borst/tri, rug/bi en schou/benen) icm goed eetschema.

Heeft Pedro een punt en is zijn aanpak beter?
Pics van je Pedro?
obsamamaandag 24 oktober 2011 @ 22:10
quote:
14s.gif Op maandag 24 oktober 2011 21:59 schreef Seam het volgende:

[..]

Mijn supps zijn goede voeding en juist berekende macro's verdeeld over de dag eten. Kan je het aanraden ^O^
domme vraag: Macro's ?
Stereotomymaandag 24 oktober 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 22:10 schreef obsama het volgende:

[..]

domme vraag: Macro's ?
Is een typo, moet 'Marokkanen' zijn.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 22:10 schreef obsama het volgende:

[..]

domme vraag: Macro's ?
Je e/k/v verhouding oftewel eiwitten/koolhydraten/vetten. Om dit het beste te begrijpen zijn toch wel deze sticky's heel handig om door te nemen:

http://forum.dutchbodybuilding.com/f9/

Want we kunnen jou wel van alles gaan uitleggen maar het werkt toch het beste als je het zelf begrijpt en er moeite voor doet.
CarbonCmaandag 24 oktober 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 21:50 schreef obsama het volgende:
Wat voor een supplementen gebruiken jullie ? Na een beetje inlezen komt de interesse toch wel. Lees een heleboel over eiwit shakes, maar oook daar zijn weer tig verschillen in te vinden.
Suggestie: Myofusion van Gaspari is deze week in de aanbieding bij Body and Fit Shop. 37,50 voor 5lbs (2,27kg):
L-Dmaandag 24 oktober 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 21:50 schreef obsama het volgende:
Wat voor een supplementen gebruiken jullie ? Na een beetje inlezen komt de interesse toch wel. Lees een heleboel over eiwit shakes, maar oook daar zijn weer tig verschillen in te vinden.
Ben zelf erg tevreden over Whey. Wil niet zeggen dat ik daardoor gegroeid ben, maar het heeft wel geholpen volgens mij. Uiteraard zorgen dat je voeding op orde is (kwark, brinta, melk, noten etc). 1 shake voor je training en 1 shake na de training. Dus niet op rustdagen. Whey perfection is een aanrader (body en fitstore) en vooral banana is goed te doen. Succes ermee.

Creatine hoor ik ook goeie verhalen over maar kan ik zelf niks over zeggen.
CarbonCmaandag 24 oktober 2011 @ 22:42
Creatinemonohydraat is effectief en goedkoop. Andere vormen van creatine zijn niet bewezen beter, maar wel duurder.
Yuri_Boykamaandag 24 oktober 2011 @ 22:43

of

http://forum.bodybuilding(...)409402&CJPID=4003003

Hahaha keihard, zit op DBB te kijken.. een Bodybuilding Pizza!! High proteine, low fat. Ik ga het binnenkort is proberen.

http://forum.dutchbodybui(...)eine-low-fat-269795/

Tonijn-burgers, ziet er ook goed uit!

30s7fk3.jpg

[ Bericht 14% gewijzigd door Yuri_Boyka op 24-10-2011 22:53:48 ]
CarbonCmaandag 24 oktober 2011 @ 22:56
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 22:43 schreef Yuri_Boyka het volgende:

[..]

Tonijn-burgers, ziet er ook goed uit!

[ afbeelding ]
Alleen jammer dat de tonijn bijna op is.
Krocmaandag 24 oktober 2011 @ 23:12
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 22:42 schreef CarbonC het volgende:
Creatinemonohydraat is effectief en goedkoop. Andere vormen van creatine zijn niet bewezen beter, maar wel duurder.
laatste keer dat ik creatine gebruikte is 3 jaar geleden, maar snel mee gestopt omdat mijn hoofd op een basketbal ging lijken.

zijn er ook vormen waarbij de vochtretentie minimaal is?
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 00:11
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 21:50 schreef obsama het volgende:
Wat voor een supplementen gebruiken jullie ? Na een beetje inlezen komt de interesse toch wel. Lees een heleboel over eiwit shakes, maar oook daar zijn weer tig verschillen in te vinden.
in het voedings topic kun je vragen stellen over whey
r3gi3boydinsdag 25 oktober 2011 @ 00:16
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 23:12 schreef Kroc het volgende:

[..]

laatste keer dat ik creatine gebruikte is 3 jaar geleden, maar snel mee gestopt omdat mijn hoofd op een basketbal ging lijken.

zijn er ook vormen waarbij de vochtretentie minimaal is?
dat is wel interessant. Hebben BCAA's en EEA's ook dat effect?
Je kunt ook zo'n alles-in-één poeder kopen (amino's + creatine), hier zat ik in eerste instantie naar te kijken, maar ik heb van mezelf al een dikke kop (die ik door hard sporten inmiddels al wat slanker heb weten te vormen), maar ik zit niet te wachten op een varkenshoofd...
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 00:17
Wat zijn je stats regieboy?
Luchtkokerdinsdag 25 oktober 2011 @ 00:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 00:16 schreef r3gi3boy het volgende:

[..]

dat is wel interessant. Hebben BCAA's en EEA's ook dat effect?
Je kunt ook zo'n alles-in-één poeder kopen (amino's + creatine), hier zat ik in eerste instantie naar te kijken, maar ik heb van mezelf al een dikke kop (die ik door hard sporten inmiddels al wat slanker heb weten te vormen), maar ik zit niet te wachten op een varkenshoofd...
Van creatine krijg je echt niet gegarandeerd een opgeblazen hoofd hoor :') Dat is eerder de uitzondering dan de regel.
Diaboxdinsdag 25 oktober 2011 @ 00:42
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 23:12 schreef Kroc het volgende:

[..]

laatste keer dat ik creatine gebruikte is 3 jaar geleden, maar snel mee gestopt omdat mijn hoofd op een basketbal ging lijken.

zijn er ook vormen waarbij de vochtretentie minimaal is?
Creatine kan onmogelijk subcutaan vocht vasthouden, alleen intramusculair, dus het heeft dan ergens anders aan gelegen.
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 00:48
ik weet niet, 2x geprobeerd en iedere keer kreeg ik binnen een paar dagen een enorme kop ervan
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 00:49
ik heb wel behoorlijk brede en gespierde kaken, maar of dat het is??
star_gazerdinsdag 25 oktober 2011 @ 01:30
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 18:15 schreef Weissman het volgende:

[..]

Ik heb er al sinds mijn puberteit last van, aan de rechterkant dan. Eerst naar de huisarts gegaan, die me een paar plastische chirurgen aan kon raden. Heb toen met de verzekering gebeld en die zeiden dat ze het gingen vergoeden.

Daarna heb ik dus een afspraak gemaakt met die chirurg, probleem uitgelegd, hij heeft er naar gekeken, kon het bevestigen en heeft een aanvraag voor de vergoeding ingediend.

Heb vorige week een brief van de verzekering gekregen; ze willen foto's zien en daarna besluiten ze of ze het gaan vergoeden of niet. ( i know, klinkt allemaal een beetje vaag)

Vergeet niet dat het een medische ingreep is met cosmetische redenen. Daarom is het nogal een taboe en in vele gevallen (die ik op DBB heb gelezen) moet je het zelf vergoeden omdat het niet ''noodzakelijk'' of ''levensbedreigend'' is.
Opvallend hier dit soort zaken in Nederland een taboe zijn. Ik kan me herinneren dat ze me zelfs scheef aankeken als ik zei dat ik whey en/of creatine gebruikte :{ Hier in Australie praat ik met gemakt over zaken als mijn haarverlies, moobs, supplementen, enz.
star_gazerdinsdag 25 oktober 2011 @ 01:32
Wat een mongool trouwens gisteren in de gym... 180kg deadliften, maar hij had geen straps, geen belt en geen handschoenen. "Dus dan maar zonder", zei hij toen ik vroeg of het allemaal ging. Alles uiteraard met de form van een autist en het geschreeuw van een speenvarken... Verbaast me dat die gast zijn rug nog heeft :')

[ Bericht 10% gewijzigd door star_gazer op 25-10-2011 01:46:56 ]
Diaboxdinsdag 25 oktober 2011 @ 01:42
Ik deadlift ook zonder straps, belt en handschoenen. Alleen niet met de vorm van een autist en het geschreeuw van een speenvarken. 10.gif
star_gazerdinsdag 25 oktober 2011 @ 01:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 01:42 schreef Diabox het volgende:
Ik deadlift ook zonder straps, belt en handschoenen. Alleen niet met de vorm van een autist en het geschreeuw van een speenvarken. [ afbeelding ]
Ja, ik had erbij moeten zeggen dat hij dat normaal wel met die dingen traint.
mister_popcorndinsdag 25 oktober 2011 @ 08:40
quote:
0s.gif Op maandag 24 oktober 2011 20:31 schreef Weissman het volgende:

[..]

Thanx brah. Is een verdeling a la rippetoe ook verstandig ?

Rippetoe is zeker aan te raden om eens te proberen, maar wel (minstens) 1 dag rust ertussen. Anders is het op dag1 squats / deads / bench / dips en dag2 squats en mp (en nog rows en pull ups).

Om dit zonder dag rust na elkaar te doen is teveel voor de niet profs onder ons :)
Mr.Jdinsdag 25 oktober 2011 @ 08:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 00:48 schreef Kroc het volgende:
ik weet niet, 2x geprobeerd en iedere keer kreeg ik binnen een paar dagen een enorme kop ervan
Goedkoop product --> veel sodium toegevoegd --> Na/K balans overhoop --> plofkop.
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 09:00
quote:
3s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 08:54 schreef Mr.J het volgende:

[..]

Goedkoop product --> veel sodium toegevoegd --> Na/K balans overhoop --> plofkop.
creatine mono xxl nutritution huismerk was het
kidkash19dinsdag 25 oktober 2011 @ 10:50
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 01:32 schreef star_gazer het volgende:
Wat een mongool trouwens gisteren in de gym... 180kg deadliften, maar hij had geen straps, geen belt en geen handschoenen. "Dus dan maar zonder", zei hij toen ik vroeg of het allemaal ging. Alles uiteraard met de form van een autist en het geschreeuw van een speenvarken... Verbaast me dat die gast zijn rug nog heeft :')
Veel deadliften is wel garant voor publiek en een hogere motivatie voor jezelf heb ik zaterdag gemerkt :D

Ik gebruik ook geen straps en geen handschoenen, alleen een beetje magnesium.

[ Bericht 4% gewijzigd door kidkash19 op 25-10-2011 10:57:45 ]
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 10:50 schreef kidkash19 het volgende:

[..]

Ik gebruik ook geen straps en geen handschoenen, alleen een beetje magnesium.
Maar ik deadlift ook niet veel. Keertje proberen met straps.
setodinsdag 25 oktober 2011 @ 11:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 01:32 schreef star_gazer het volgende:
Wat een mongool trouwens gisteren in de gym... 180kg deadliften, maar hij had geen straps, geen belt en geen handschoenen. "Dus dan maar zonder", zei hij toen ik vroeg of het allemaal ging. Alles uiteraard met de form van een autist en het geschreeuw van een speenvarken... Verbaast me dat die gast zijn rug nog heeft :')
Zag het er ongeveer zo uit?

tinyurl.com/6lb6st2
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:12
Tering. :') Zoals die laatste gast het doet had ik 'm ook allang laten vallen. Te groot risico op blessures bij dat soort gestuntel.
Luchtkokerdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:18
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 01:42 schreef Diabox het volgende:
Ik deadlift ook zonder straps, belt en handschoenen. Alleen niet met de vorm van een autist en het geschreeuw van een speenvarken. [ afbeelding ]
Dit zijn leugens. Diabox schreeuwt als een speenvarken, dat wil je niet geloven. :@
#ANONIEMdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:20
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 11:18 schreef Luchtkoker het volgende:
Dit zijn leugens. Diabox schreeuwt als een speenvarken, dat wil je niet geloven. :@
Iedereen weet dan ook wel dat Diabox een beachb0i is, maar tja interwebz he :{w
Luchtkokerdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:21
quote:
12s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 11:20 schreef Weissman het volgende:

[..]

Iedereen weet dan ook wel dat Diabox een beachb0i is, maar tja interwebz he :{w
Inderdaad. Zogenaamd doen alsof 'ie alles weet, wie denkt 'ie wel niet dat hij is ? :') Beetje interessant doen met z'n broscience. :{w
SPOILER
garpje hoor :* ntb jwz
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 09:00 schreef Kroc het volgende:

[..]

creatine mono xxl nutritution huismerk was het
Deze? http://www.xxlnutrition.nl/creatine-monohydraat/xxl-nutrition Deze gebruik ik nu zelf en nergens last van.
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:25
yo bradaz, wie heeft er ervaring met de belt van XXL Nutrition?

Zoek gewoon een redelijk ding voor af en toe, hoef geen super kwaliteit te zijn. Ook wel handig als je er wat gewicht aan kunt hangen.
mister_popcorndinsdag 25 oktober 2011 @ 11:27
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 11:09 schreef seto het volgende:

[..]

Zag het er ongeveer zo uit?

tinyurl.com/6lb6st2
geniaal :)
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:43
quote:
2s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 11:21 schreef Luchtkoker het volgende:

[..]

Inderdaad. Zogenaamd doen alsof 'ie alles weet, wie denkt 'ie wel niet dat hij is ? :') Beetje interessant doen met z'n broscience. :{w
SPOILER
garpje hoor :* ntb jwz
[..]

Deze? http://www.xxlnutrition.nl/creatine-monohydraat/xxl-nutrition Deze gebruik ik nu zelf en nergens last van.
was destijds een wit potje met blauwe print, maar is hetzelfde product denk ik
Panzermausdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:49
Wie doen hier regelmatig overhead of military presses? (barbell) Zoja, hoe lang trainde jij voordat je je eigen lichaamsgewicht kon pressen?

Ik zit nu op 3x5x45 kg en ga elke week zwaarder en merk het echt in alle delts, traps en triceps. Ook prima voor je core. Geweldige oefening, maar ik zie niemand anders het doen hier. Ze zitten liever op de machine of dumbbell shoulder press op een bankje. ;(
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:51
ik doe het 2 jaar en press m'n eigen lichaamsgewicht nog niet (no homo) wel seated, plafond is een beetje aan de lage kant in gym :')

machine is wel beter omdat je het dan nooit fout kunt doen + je pakt lekker veel gewicht :)
#ANONIEMdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:52
Ik doe m sinds een paar weken en het gaat nog wel ff duren voordat ik mijn eigen lichaamsgewicht kan pressen. (100kg) (no homo)
Panzermausdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:57
Geschiedenis van de overhead press in weightlifting-competities is wel interessant. Eerst was de overhead press dé upperbody-oefening, squat/deadlift/press, maar omdat mensen naar achteren gingen leunen enzo om meer gewicht te pressen is hij in 1972 vervangen door de bench press. Dat terwijl bench eigenlijk inferieur is aan overhead press, al helemaal als het om functionele kracht gaat.
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 11:59
ik orienteer me al iets meer dan een jaar op oh lifts (snatch, pushpress etc.) en besteed niet echt veel tijd meer aan bench of uberhaupt oefeningen waar ik niet op mijn voeten sta.

pushpress lukt me wel voor reps maar mp strict net niet
setodinsdag 25 oktober 2011 @ 12:00
quote:
17s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 11:57 schreef Panzermaus het volgende:
Geschiedenis van de overhead press in weightlifting-competities is wel interessant. Eerst was de overhead press dé upperbody-oefening, squat/deadlift/press, maar omdat mensen naar achteren gingen leunen enzo om meer gewicht te pressen is hij in 1972 vervangen door de bench press. Dat terwijl bench eigenlijk inferieur is aan overhead press, al helemaal als het om functionele kracht gaat.
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 12:03
quote:
staande incline press, hoe dan ook alsnog beresterk

03.jpg

Until 1972, the Olympics included three lifts: press, snatch, clean and jerk. "But the competitive press became sloppier and sloppier, resembling a laid-back standing bench press rather than a strict military press," says longtime T NATION contributor Dan John.
Snakeydinsdag 25 oktober 2011 @ 12:10
Ik doe de militairy press op de machine, dan druk ik 8 x 50, of 6 x 60, met moeite. Dat is dan nog 32 kilo onder mijn gewicht.

Of ik ooit 92 kilo zal drukken betwijfel ik, maar ik wil nog zo'n 7 kilo kwijt dus wie weet. :P Denk het niet. :')
setodinsdag 25 oktober 2011 @ 12:11
Ja dat is helaas wel zo, zou de press graag weer terug willen zien bij Olympisch gewichtheffen.

Volgende maand is trouwens het WK gewichtheffen in Parijs, voor degenen die geinteresseerd zijn :)
#ANONIEMdinsdag 25 oktober 2011 @ 12:13
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 12:10 schreef Snakey het volgende:
Ik doe de militairy press op de machine,
:{w :')
Stereotomydinsdag 25 oktober 2011 @ 12:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 12:03 schreef Kroc het volgende:

[..]

staande incline press, hoe dan ook alsnog beresterk

[ afbeelding ]

Until 1972, the Olympics included three lifts: press, snatch, clean and jerk. "But the competitive press became sloppier and sloppier, resembling a laid-back standing bench press rather than a strict military press," says longtime T NATION contributor Dan John.
Jezus, dat kan toch niet goed zijn voor je tussenwervelschijven?

Maar idd, met assistentie van de pecs is deze press wel beter te doen dan puur met je delts.
Stereotomydinsdag 25 oktober 2011 @ 12:15
Ik doe afwisselend shoulder press met dumbbels en idd de machine, kan ik concentreren op gewicht, en als ik dat geupped heb ga ik verder met stabiliteit en form met de dumbbels.

Machine ja. :( :6
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 12:18
met alleen pushpress & farmerwalks zijn mijn traps en schouders wel zoet voor een paar dagen om te herstellen
Panzermausdinsdag 25 oktober 2011 @ 12:23
Kroc, hoeveel weeg je en welke gewichten gebruik je bij push press en farmer walk?
Snakeydinsdag 25 oktober 2011 @ 12:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 12:13 schreef Weissman het volgende:

[..]

:{w :')
Smith machine jah.
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 12:28
90, 90, 2x50 (heb niet meer om te gebruiken)
robuust89dinsdag 25 oktober 2011 @ 12:28
quote:
5s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 11:49 schreef Panzermaus het volgende:
Wie doen hier regelmatig overhead of military presses? (barbell) Zoja, hoe lang trainde jij voordat je je eigen lichaamsgewicht kon pressen?

Ik zit nu op 3x5x45 kg en ga elke week zwaarder en merk het echt in alle delts, traps en triceps. Ook prima voor je core. Geweldige oefening, maar ik zie niemand anders het doen hier. Ze zitten liever op de machine of dumbbell shoulder press op een bankje. ;(
Doe nu hetzelfde als jij qua reps en gewicht, maar 1x BW haal je niet zomaar :P Alhoewel, met mijn 83 kilo is dat gewicht pussy :')

Iets anders, wat wel kut is, is dat ik opeens pijn heb in mijn linker nekspier als ik OH doe. Valt daar iets tegen te doen, behalve minder gewicht pakken?

[ Bericht 6% gewijzigd door robuust89 op 25-10-2011 12:47:28 ]
BeamofLightdinsdag 25 oktober 2011 @ 12:46
Overhead press, military press, shouder oress, dumbbell press. What's the difference?
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 12:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 12:28 schreef robuust89 het volgende:

[..]

Iets anders, wat wel kut is, is dat ik opeens pijn heb in mijn linker nekspier als ik OH doe. Valt daar iets tegen te doen, behalve minder gewicht pakken?
heb je al gekeken naar oefeningen voor external rotation, scapular depression/retraction?
robuust89dinsdag 25 oktober 2011 @ 13:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 12:54 schreef Kroc het volgende:

[..]

heb je al gekeken naar oefeningen voor external rotation, scapular depression/retraction?
Nee, bedankt! Ga ik naar kijken ^O^ Is dat ook handig voor als je een "klik" in je schouder heb bij het neergaan met dumbell overhead press?
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 12:46 schreef BeamofLight het volgende:
Overhead press, military press, shouder oress, dumbbell press. What's the difference?
ja, allemaal precies hetzelfde
SPOILER
:') nee.
Panzermausdinsdag 25 oktober 2011 @ 13:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 12:46 schreef BeamofLight het volgende:
Overhead press, military press, shouder oress, dumbbell press. What's the difference?
Overhead press en Military press zijn allebei staand en met barbell, maar bij Military press heb je je hakken tegen elkaar aan en moet je zo blijven staan, stricter dus.

Shoulder press en dumbbell press zijn allebei hetzelfde volgens mij, zittend en met dumbbells.
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 13:29
dumbbell press wordt meestal flat dumbbell bench press mee bedoeld
MrNilesdinsdag 25 oktober 2011 @ 13:37
mensen met dunne polsen (ecto?) kunnen die wel gespierde (dikke) onderarmen trainen..of blijft er dat altijd wel een beetje zielig uit zien?
+ goede exercises voor onderarmen?
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 13:38
onderarmen wel, polsen natuurlijk niet

wrist curl varianten, wrist roller, hammer curls

voor de meeste krachtsporters is isolatie van de onderarmen trouwens overbodig, groeien voldoende mee als je zware compounds (deadlift, rows, pull-ups etc..) doet

[ Bericht 27% gewijzigd door 16meter op 25-10-2011 13:43:55 ]
Stereotomydinsdag 25 oktober 2011 @ 13:48
Merk dat mijn onderarmen een betere workout krijgen als ik oefeningen met handschoen (ja :7 ) aan doe: de meeste stangen zijn voor mij vrij dik omdat ik een klein postuur en kleine handen heb. Met handschoenen aan wordt mijn grip kleiner en moet ik meer knijpen.
MrNilesdinsdag 25 oktober 2011 @ 13:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 13:38 schreef 16meter het volgende:
onderarmen wel, polsen natuurlijk niet

wrist curl varianten, wrist roller, hammer curls

voor de meeste krachtsporters is isolatie van de onderarmen trouwens overbodig, groeien voldoende mee als je zware compounds (deadlift, rows, pull-ups etc..) doet
Pure-Pulldown-116870_160x160.jpg
Werkt deze ook voor onderarm...en dan handpalm naar je toe?
Ik voel het wel...of doe ik het dan niet goed?
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 13:59
bij die machine activeer je de brachialis en brachioradialis wel wat, maar niet iets wat je moet gaan doen voor grotere onderarmen ;)

deadlift je wel?
Stereotomydinsdag 25 oktober 2011 @ 13:59
Ik weet niet of die vertical traction / lat pull down machine ervoor gemaakt is om met de handpalm naar je toe te gebruiken.

Maar alles wat zwaar is en een trekkende beweging maakt, daar train je je onderarmen mee.
#ANONIEMdinsdag 25 oktober 2011 @ 14:03
Hey Snakey, je kan wel mijn post verwijderen maar doe eens ook wat aan dat ONZ-postgedrag in dit topic van BoL :{w :r }:|
MrNilesdinsdag 25 oktober 2011 @ 14:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 13:59 schreef 16meter het volgende:
bij die machine activeer je de brachialis en brachioradialis wel wat, maar niet iets wat je moet gaan doen voor grotere onderarmen ;)

deadlift je wel?
pas mee begonnen
wrist curl doet niets heb ik het idee...die roller ga ik zelf een maken

over de deadlift..
n00b vraag waarschijnlijk
maar waarom houd je je armen niet hetzelfde, 1 palm in, 1 palm uit (snap je wat ik bedoel?)
16meterdinsdag 25 oktober 2011 @ 14:05
voor betere grip, dan haak je de stang vast als het ware, wordt mixed grip genoemd.

je kunt ook prima deadliften met beide palmen naar binnen, maar minder zwaar dan met mixed grip.
#ANONIEMdinsdag 25 oktober 2011 @ 14:05
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 14:04 schreef MrNiles het volgende:
over de deadlift..
n00b vraag waarschijnlijk
maar waarom houd je je armen niet hetzelfde, 1 palm in, 1 palm uit (snap je wat ik bedoel?)
betere grip, betere controle over de bar, beter voor je balans ^O^

EDIT: plus wat 16meter zegt

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 25-10-2011 14:05:46 ]
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 14:11
mixed grip

MrNilesdinsdag 25 oktober 2011 @ 14:21
quote:
auw
kidkash19dinsdag 25 oktober 2011 @ 15:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 14:05 schreef Weissman het volgende:

[..]

betere grip, betere controle over de bar, beter voor je balans ^O^

EDIT: plus wat 16meter zegt
Blij dat wij een trap bar hebben op de sportschool, meest natuurlijke houding IMO
r3gi3boydinsdag 25 oktober 2011 @ 15:20
quote:
GATVERDAMME als je die spier naar binnen ziet klappen! Minstens net zo smerig als een prolapse anus!
Luchtkokerdinsdag 25 oktober 2011 @ 15:58
quote:
5s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 11:49 schreef Panzermaus het volgende:
Wie doen hier regelmatig overhead of military presses? (barbell) Zoja, hoe lang trainde jij voordat je je eigen lichaamsgewicht kon pressen?

Ik zit nu op 3x5x45 kg en ga elke week zwaarder en merk het echt in alle delts, traps en triceps. Ook prima voor je core. Geweldige oefening, maar ik zie niemand anders het doen hier. Ze zitten liever op de machine of dumbbell shoulder press op een bankje. ;(
Ik doe dumbbell shoulder press :@ Wat is het verschil met de barbell variant, behalve dat je een stang vasthoudt en dus meer een 'limited bewegingsvrijheid' hebt?

Vandaag tevens nieuw PR deadlift gezet. :)
DjMarkdinsdag 25 oktober 2011 @ 16:56
quote:
2s.gif [b]Op
Ik doe dumbbell shoulder press :@ Wat is het verschil met de barbell variant, behalve dat je een stang vasthoudt en dus meer een 'limited bewegingsvrijheid' hebt?

Vandaag tevens nieuw PR deadlift gezet. :)
onder andere dat de bewegingsbaan bij de barbell variant anders is, omdat je hoofd in de weg zit.
Demon_Hunterdinsdag 25 oktober 2011 @ 16:58
Vanavond trainen met Fanta-stick in roffa, lachen..
Demon_Hunterdinsdag 25 oktober 2011 @ 17:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 10:50 schreef kidkash19 het volgende:

[..]

Veel deadliften is wel garant voor publiek en een hogere motivatie voor jezelf heb ik zaterdag gemerkt :D

Ik gebruik ook geen straps en geen handschoenen, alleen een beetje magnesium.
Haha idd, als ik deadlift op dinsdagavond komen er ook altijd mensen kijken, het BLIJFT gewoon de lekkerste lift vind ik..
DeRakker.dinsdag 25 oktober 2011 @ 17:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 16:58 schreef Demon_Hunter het volgende:
Vanavond trainen met Fanta-stick in roffa, lachen..
'trainen' ...
Demon_Hunterdinsdag 25 oktober 2011 @ 17:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 17:06 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

'trainen' ...
Haha ja, geloof me trainen.
DeRakker.dinsdag 25 oktober 2011 @ 17:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 17:07 schreef Demon_Hunter het volgende:

[..]

Haha ja, geloof me trainen.
ok :P
Panzermausdinsdag 25 oktober 2011 @ 17:08
inb4 crossfit kipping pullups met 2m+

Nieuwe TT suggestie trouwens, van eerder uit dit topic:

"Don't use machines, become one"
#ANONIEMdinsdag 25 oktober 2011 @ 17:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 16:58 schreef Demon_Hunter het volgende:
Vanavond trainen met Fanta-stick in roffa, lachen..
Laat ff weten hoe het is gegaan :D
Krocdinsdag 25 oktober 2011 @ 17:15
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 oktober 2011 17:08 schreef Panzermaus het volgende:
inb4 crossfit kipping pullups met 2m+

Nieuwe TT suggestie trouwens, van eerder uit dit topic:

"Don't use machines, become one"
yeah baby

a5egz.jpg