Gertruida.quote:
Aww jammer. Phil is ook niet zo stoer tochquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:13 schreef eriksd het volgende:
Nee, ik heb het geluisterd Disana
Vond het te soft. Zelfs ik.
Robert Plant is wat beter m.i.
The Doorsquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:14 schreef betyar het volgende:
Om maar even over goed muziek te beginnen.
Hey pas op hèquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:14 schreef KoosVogels het volgende:
Je zou maar van jaren tachtig muziek houden. Wat een lambal ben je dan eigenlijk.
quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:18 schreef KoosVogels het volgende:
Geef mij een flinke portie Hip Hop en rock.
quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:14 schreef KoosVogels het volgende:
Je zou maar van jaren tachtig muziek houden. Wat een lambal ben je dan eigenlijk.
The Mama's And The Papa'squote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:20 schreef Voorschrift het volgende:
Ah hier draait nu California dreaming, dat is al beter.
quote:
Speel die shit allang niet meer man.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:20 schreef remlof het volgende:
Ik heb als jullie WA-delegate gestemd voor:
Legalizing Prostitution
A resolution to reduce barriers to free trade and commerce.
Geen dank
Jazeker, relaxte muziek die bij het weer past. Deze kroeg is het einde, goede afsluiter van een uur college.quote:
Rustig maar, luister ook rock, techno en electro.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:22 schreef eriksd het volgende:
God Koos, wat een kansloze muziek luister jij.
Nou daar noem je me toch een paar goede genre'squote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:24 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Rustig maar, luister ook rock, techno en electro.
Beetje Lowlands-stijl zegmaar.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gadgets: iPhone 3GS, HP LaserJet P2035, Acer V193HQV
Yuck Fou he.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:21 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Speel die shit allang niet meer man.
quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:26 schreef Vluchtdeur het volgende:
[..]
Nou daar noem je me toch een paar goede genre'sNee, van Emile Roemer worden we lekker vrolijk.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 3 februari 2014 08:10 schreef Enchanter het volgende:[/b]
In discussie gaan met Koos Vogels :') , een grotere mongool is er niet :r
Wat ben je toch ook een stuk chagrijn hè kameraad Koos?quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:26 schreef KoosVogels het volgende:
Mij kansloos noemen om vervolgens zelf Easy Lover aan te slingeren.
Nigger please.
Het is weer bijna zo ver.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:28 schreef remlof het volgende:
Maar als je bier op hebt ben je wel te pruimen
Die is 1,5. Ik ben een klootzak, maar niet zo'n grote.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:31 schreef remlof het volgende:
Dan ga je toch bier drinken met je nichtje?
Maak pannenkoeken van bierbeslag.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Die is 1,5. Ik ben een klootzak, maar niet zo'n grote.
Gewoon een trechter erin en opschenken.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Die is 1,5. Ik ben een klootzak, maar niet zo'n grote.
Het is maar goed dat jij geen vader bent.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:37 schreef remlof het volgende:
[..]
Gewoon een trechter erin en opschenken.
Dat vind ik ook.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het is maar goed dat jij geen vader bent.
quote:
quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 15:54 schreef KoosVogels het volgende:
Naamsverbasteringen zijn tof.
Dr. Kwartjeshoer.
Het is dan ook een lachwekkende partij.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 16:42 schreef Disana het volgende:
Ik wist niet dat posten in het PVV-topic zoveel humor veroorzaakt
quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 16:50 schreef Friek_ het volgende:
[..]
Die had ik dan net weer niet van je verwacht.
Geef mij maar gewoon fijne electronica.
Beatles, Pink Floyd misschien? Ook deels elektronisch.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 16:57 schreef remlof het volgende:
Ik heb elektronische muziek nooit een ruk aan gevonden.
Kraftwerk, DAF....niets mis mee!quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 16:57 schreef remlof het volgende:
Ik heb elektronische muziek nooit een ruk aan gevonden.
Aardige clip wel. Grappig: de agent druipt van de regen en de man in pak is kurkdroog.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 17:31 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
Soundtrack op het leven van Reya.
Nu zal ie dat nooit meer doen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 17:07 schreef betyar het volgende:
Mijn zoontje snijdt zich met een rolmaat, na herhaaldelijke waarschuwingen. Wat een knurft.
quote:‘A View To A Kill' bevat ook verreweg de slechtste acteerprestaties van eender welke Bondfilm. Roger Moore begint er pijnlijk oud uit te zien, lijkt buiten adem telkens wanneer hij een paar meter moet lopen zonder dat z'n stuntman het kan overnemen en slaakt tijdens actiescènes regelmatig een tamelijk lachwekkend "Ooooow"-geluidje. ‘A View To A Kill' werd z'n zevende en laatste Bond - het was er minstens één, en eigenlijk twee, te veel.
Dan is er nog Tanya Roberts als Stacey Sutton, Bondgirl van dienst. Roberts acteert zoals veertienjarige meisjes in een schooltoneel dat wel eens doen: ze laat haar stem omhoog gaan aan het einde van elke zin en maakt er een punt van om elke emotie die ze dient te voelen expliciet ook nog eens op haar gezicht te tonen. Bezorgdheid of verbazing: frons! Angst: grote ogen en wijde mond! Het publiek moet vooral kunnen verstaan wat je zegt en duidelijk aan je mimiek kunnen aflezen wat je voelt. Haar vertolking is dan ook verregaand irritant.
De voornaamste cast wordt afgerond door Christopher Walken, voordat die zelfbewuste... pauzes... begon te leggen... in z'n... zinnen, en die het er ietsje beter van afbrengt, hoewel het eigenlijk geen naam mag hebben.
Zolang het maar geen Timothy Dalton Bond film is, wat is die vent een slechte Bond zeg.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 17:50 schreef remlof het volgende:
Ik vond elke Bondfilm met Sean Connery beter.
What the fuck is dit nou weer? Heeft er totaal niets mee te maken!quote:
Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, en oh wat zijn we blij.quote:
Lachen om idealen? Leek me duidelijk.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:00 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
What the fuck is dit nou weer? Heeft er totaal niets mee te maken!
Niet echt....wie er ook komt, het gaat ze altijd meer zetels opleveren als zonder Cohen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, en oh wat zijn we blij.
Misschien kopen ze Roemer wel van de SP. Net zoals voetbalclubs dat doen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:06 schreef Nautilus. het volgende:
Ten derde: er is geen reden om nu Cohen te vervangen, want Lodewijk Asscher wil geen partijleider worden. Uit tactische overwegingen, neem ik aan. Ze wachten totdat de populariteit van Rutte afneemt, en dan presenteren ze hem. Dat duurt nog wel een jaar of vier.
The Living Daylightsquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:05 schreef Nautilus. het volgende:
Timothy Dalton is veruit de meest geloofwaardige Bond, dat is een, en ten tweede, Voorschrift: je bent een idioot. Cohen gaat pas weg als hij ergens rector magnificus kan worden, of zoiets, of lid van de RvS, of zoiets.
Ik vind Sean Connery nog steeds de echte Bond.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:05 schreef Nautilus. het volgende:
Timothy Dalton is veruit de meest geloofwaardige Bond
Timothy Dalton de meest geloofwaardige Bond?quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:05 schreef Nautilus. het volgende:
Timothy Dalton is veruit de meest geloofwaardige Bond, dat is een, en ten tweede, Voorschrift: je bent een idioot. Cohen gaat pas weg als hij ergens rector magnificus kan worden, of zoiets, of lid van de RvS, of zoiets.
U daarentegen niet madame, u heeft bonuspunten verdient.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind Sean Connery nog steeds de echte Bond.
Thank you muchlyquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:16 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
U daarentegen niet madame, u heeft bonuspunten verdient.
Dagdaaaaag.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:11 schreef von_Preussen het volgende:
Dag klapjosti's en fatsoenlijke users.
Het is ook van de zotte, kut NS.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:16 schreef Reya het volgende:
Nederland timmert aan zijn imago:
http://www.foxnews.com/wo(...)-bags-for-bathrooms/
Weinig gadgets, veel bloed, en hij kiest uiteindelijk voor 't minst knappe meisje.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:15 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Timothy Dalton de meest geloofwaardige Bond?
U diskwalificeert uzelf mijnheer.
Die stopt dan ook normaal gesproken om de 5 minuten als het al niet minder is, de Nederlandse sprinter wordt echter ingezet op trajecten waar er wel meer dan 5 minuten tussen zitten. Hier in de Oost buiten de geliefde Randstad is een kwartier, half uur of langer met een Sprinter niet zo vreemd.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:19 schreef Reya het volgende:
Het is vooral publicitair heel onhandig; een metro die door een calamiteit stil komt te staan, heeft bijvoorbeeld ook geen sanitaire voorzieningen.
Jij bent dan ook geen opa of oma met een blaas die in de jaren '80 al over datum was.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:23 schreef remlof het volgende:
Ik zit bijna elke dag 2x een half uur in een Sprinter en heb er nog nooit in moeten pissen.
Gezien je PvdA voorkeur is urine ook je bloed. Je plast natuurlijk geen bloed.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:23 schreef remlof het volgende:
Ik zit bijna elke dag 2x een half uur in een Sprinter en heb er nog nooit in moeten pissen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |