Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, en oh wat zijn we blij.quote:
Lachen om idealen? Leek me duidelijk.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:00 schreef Nautilus. het volgende:
[..]
What the fuck is dit nou weer? Heeft er totaal niets mee te maken!
Niet echt....wie er ook komt, het gaat ze altijd meer zetels opleveren als zonder Cohen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, Cohen gaat weg, en oh wat zijn we blij.
Misschien kopen ze Roemer wel van de SP. Net zoals voetbalclubs dat doen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:06 schreef Nautilus. het volgende:
Ten derde: er is geen reden om nu Cohen te vervangen, want Lodewijk Asscher wil geen partijleider worden. Uit tactische overwegingen, neem ik aan. Ze wachten totdat de populariteit van Rutte afneemt, en dan presenteren ze hem. Dat duurt nog wel een jaar of vier.
The Living Daylightsquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:05 schreef Nautilus. het volgende:
Timothy Dalton is veruit de meest geloofwaardige Bond, dat is een, en ten tweede, Voorschrift: je bent een idioot. Cohen gaat pas weg als hij ergens rector magnificus kan worden, of zoiets, of lid van de RvS, of zoiets.
Ik vind Sean Connery nog steeds de echte Bond.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:05 schreef Nautilus. het volgende:
Timothy Dalton is veruit de meest geloofwaardige Bond
Timothy Dalton de meest geloofwaardige Bond?quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:05 schreef Nautilus. het volgende:
Timothy Dalton is veruit de meest geloofwaardige Bond, dat is een, en ten tweede, Voorschrift: je bent een idioot. Cohen gaat pas weg als hij ergens rector magnificus kan worden, of zoiets, of lid van de RvS, of zoiets.
U daarentegen niet madame, u heeft bonuspunten verdient.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik vind Sean Connery nog steeds de echte Bond.
Thank you muchlyquote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:16 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
U daarentegen niet madame, u heeft bonuspunten verdient.
Dagdaaaaag.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:11 schreef von_Preussen het volgende:
Dag klapjosti's en fatsoenlijke users.
Het is ook van de zotte, kut NS.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:16 schreef Reya het volgende:
Nederland timmert aan zijn imago:
http://www.foxnews.com/wo(...)-bags-for-bathrooms/
Weinig gadgets, veel bloed, en hij kiest uiteindelijk voor 't minst knappe meisje.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:15 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Timothy Dalton de meest geloofwaardige Bond?
U diskwalificeert uzelf mijnheer.
Die stopt dan ook normaal gesproken om de 5 minuten als het al niet minder is, de Nederlandse sprinter wordt echter ingezet op trajecten waar er wel meer dan 5 minuten tussen zitten. Hier in de Oost buiten de geliefde Randstad is een kwartier, half uur of langer met een Sprinter niet zo vreemd.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:19 schreef Reya het volgende:
Het is vooral publicitair heel onhandig; een metro die door een calamiteit stil komt te staan, heeft bijvoorbeeld ook geen sanitaire voorzieningen.
Jij bent dan ook geen opa of oma met een blaas die in de jaren '80 al over datum was.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:23 schreef remlof het volgende:
Ik zit bijna elke dag 2x een half uur in een Sprinter en heb er nog nooit in moeten pissen.
Gezien je PvdA voorkeur is urine ook je bloed. Je plast natuurlijk geen bloed.quote:Op vrijdag 7 oktober 2011 18:23 schreef remlof het volgende:
Ik zit bijna elke dag 2x een half uur in een Sprinter en heb er nog nooit in moeten pissen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |