Dochter was mee boodschappen wezen doen en wilde ze zo graag weer eens......quote:Op donderdag 29 september 2011 09:49 schreef Sarabi het volgende:
Hoe kwam het seasushi? en voor de volgende keer zorgen dat je het niet in huis hebt
Er voor zorgen dat ze iets in een 1 portie verpakking kiest, dan kom jij ook niet in de verleiding.quote:Op donderdag 29 september 2011 10:06 schreef seasushi het volgende:
[..]
Dochter was mee boodschappen wezen doen en wilde ze zo graag weer eens......
nog geen ideequote:Op donderdag 29 september 2011 11:01 schreef Sarabi het volgende:
Wat zit er allemaal in de salade Barreltje?
Lekker. En gezond. Zelfs met roomboter. Vet is niet slecht. Alleen teveel vet.quote:Op donderdag 29 september 2011 12:52 schreef Barreltje het volgende:
et voila , de salade:
[ afbeelding ]
sla dus, met ham, tomaatjes, wat radijs, wat paprika, wat selerie en wat feta.
vergezeld door 2 bruine boterhamen belegd met roomboter
en een haring
Ligt eraan wat je drinkt. Spa en Fruit en Rivella hebben amper suiker (al drink ik sowieso zelden fris) net als Crystal Clear. Mijn aanlenglimonade is light, daar zit geen toegevoegde suiker in, alleen natuurlijk suikers en het aantal kcal's is dan ook erg laag. Mijn sapje per dag drink ik vooral, omdat ik geen fruit eet (zelden tenminste) en toch m'n vitamine c wil binnenkrijgen en niet aan de pilletjes wil.quote:Op donderdag 29 september 2011 09:28 schreef Silmarwen het volgende:
Aanleng limonade/sapjes/fris etc zitten echt barstesvol calorieen he. Toen ik zwangerschapsdiabetes had en naar een hypo dreigde, moest ik aanlenglimonade drinken of roosvicee. Zegt genoeg.
Beter dan al die suikermeuk en ze drinken bijvoorkeur water of thee dus dat scheeltquote:Op donderdag 29 september 2011 15:52 schreef Sjeen het volgende:
Dat komt mijn huis niet in... ik heb het niet zo op zoetstoffen voor mijn kind.
Ik heb liever dat ze met mate suikermeuk binnenkrijgt, eerlijk gezegd. Maar goed, ik ben van het principe liever genieten met mate dan veul naar binnenwerken van spul dat het net niet is... Hier zul je ook nooit light frisdrank, optimel of 30+ kaas vinden.quote:Op donderdag 29 september 2011 21:57 schreef Muks het volgende:
[..]
Beter dan al die suikermeuk en ze drinken bijvoorkeur water of thee dus dat scheelt
Uhmz, dat van die light frisdrank en optimel snap ik nog, zoetstoffen enzo, maar 30+ kaas? Wat kan daar nou mis mee zijn? Het is gewoon kaas die van halfvolle melk gemaakt wordt in plaats van volle... Overigens vind ik "gewone" kaas altijd heel vettig en glibberig, heb 30+ altijd lekkerder gevonden, maar dat doet er niet toequote:Op donderdag 29 september 2011 23:13 schreef Sjeen het volgende:
Ik heb liever dat ze met mate suikermeuk binnenkrijgt, eerlijk gezegd. Maar goed, ik ben van het principe liever genieten met mate dan veul naar binnenwerken van spul dat het net niet is... Hier zul je ook nooit light frisdrank, optimel of 30+ kaas vinden.
Ik (let op: puur een persoonlijke meningquote:Op vrijdag 30 september 2011 08:25 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Uhmz, dat van die light frisdrank en optimel snap ik nog, zoetstoffen enzo, maar 30+ kaas? Wat kan daar nou mis mee zijn? Het is gewoon kaas die van halfvolle melk gemaakt wordt in plaats van volle... Overigens vind ik "gewone" kaas altijd heel vettig en glibberig, heb 30+ altijd lekkerder gevonden, maar dat doet er niet toe
Net ontbeten trouwens, 2 poptarts...
Xx
Oh, maar met je principe van liever lekker en met mate dan minder lekker en veel ben ik het helemaal eensquote:Op vrijdag 30 september 2011 08:41 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik (let op: puur een persoonlijke mening) vind 30+ kaas geen kaas, maar plastic. En nogmaals, ik maak de keuze om liever een beetje te eten van iets dat ik echt lekker vind dan een boel van iets wat erop lijkt, maar in mijn ogen niet lekker is.
Ik vind het geen kaas, net zoals ik optimel geen vla vindquote:Op vrijdag 30 september 2011 08:55 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Oh, maar met je principe van liever lekker en met mate dan minder lekker en veel ben ik het helemaal eensalleen vroeg ik me af of er nog een reden achter zat, zoals bij de zoetstoffen, of dat je het gewoon niet zo lekker vindt...
![]()
Xx
Jups, verkopen ze veel bij Toko's enzo ook... ziet er soms verbluffend echt uit. Het is dus een soort "nepkip"quote:
Zo denk ik er nou ook over!quote:Op vrijdag 30 september 2011 08:41 schreef Sjeen het volgende:
Ik (let op: puur een persoonlijke mening) vind 30+ kaas geen kaas, maar plastic. En nogmaals, ik maak de keuze om liever een beetje te eten van iets dat ik echt lekker vind dan een boel van iets wat erop lijkt, maar in mijn ogen niet lekker is.
Maar het ziet er dus uit als kipfilet? Ik stelde me echt een kip voor met poten enzo die eruit zag als zo'n rubberen speelgoedkipquote:Op vrijdag 30 september 2011 10:33 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Jups, verkopen ze veel bij Toko's enzo ook... ziet er soms verbluffend echt uit. Het is dus een soort "nepkip"
Xx
Ik ben ook van de Full Monty: Fritessaus, halvarine en demi-fraiche komt er ook niet in bij mij.quote:Op vrijdag 30 september 2011 18:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Zo denk ik er nou ook over!
Ik heb liever 1x in de week een boterham met 48+ kaas dan elke dag 30+ kaas.
Wat bizar, het heeft ook de vorm van een echte kipquote:Op vrijdag 30 september 2011 21:14 schreef RandomMoron het volgende:
neeals een halve rubberen kip zeg maar, inclusief velletje. Alleen dan minder rubberig
[ afbeelding ]
bizar jaquote:Op vrijdag 30 september 2011 21:20 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Wat bizar, het heeft ook de vorm van een echte kip
Dat is bizar eigenlijkquote:Op vrijdag 30 september 2011 21:14 schreef RandomMoron het volgende:
neeals een halve rubberen kip zeg maar, inclusief velletje. Alleen dan minder rubberig
[ afbeelding ]
Niet per se, ik heb niks tegen het doden van dieren, maar vind het gewoon te slecht voor het milieu, die hele vleesindustrie.quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:56 schreef LieLie het volgende:
Ik vind het raar! Als vegetariër heb je toch iets tegen het doden van dieren voor consumptie, maar dan moet het nepvlees er wel uitzien als een kip?
Elke keer vraag ik het me weer af en nu moet ik het toch vragen: waarom die 'xx' elke keer onder je posts?quote:Op zondag 2 oktober 2011 12:15 schreef Tink89 het volgende:
Duur? Op de markt krijg ik een halve kilo 30+ komijnenkaas voor +- 4,- euro... vind ik niet duur.
Wat doe jij dan op je brood?
Xx
Haha, die Xx is gewoonte. Doe ik al jaren en is er ingesleten... waarom ik er ooit mee begonnen ben? Geen idee, was 17 ofzoquote:Op zondag 2 oktober 2011 12:31 schreef m@x het volgende:
Elke keer vraag ik het me weer af en nu moet ik het toch vragen: waarom die 'xx' elke keer onder je posts?
Ik eet tomaat, kipfilet, rookvlees, een gekookt ei, sandwichspread, hutenkase, etc op brood. Genoeg keus zonder kaas hoor.
Ik had van de week ontzettende zin in oude geitenkaas. Hoppaaa 5 euro nog iets voor een pielig stukje.quote:Op zondag 2 oktober 2011 12:15 schreef Tink89 het volgende:
Duur? Op de markt krijg ik een halve kilo 30+ komijnenkaas voor +- 4,- euro... vind ik niet duur.
Wat doe jij dan op je brood?
Xx
JE VERGEET WAT!!!quote:Op zondag 2 oktober 2011 12:53 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Haha, die Xx is gewoonte. Doe ik al jaren en is er ingesleten... waarom ik er ooit mee begonnen ben? Geen idee, was 17 ofzo
En kipfilet en rookvlees vind ik duurder dan een stuk kaas, zeker omdat rookvlees toch wel 2 plakjes op een boterham vraagt, anders smaakt het naar niks. Gekookte eieren vind ik niet lekker, sandwichspread is verbazingwekkend vet en hutenkase is natuurlijk ook gewoon kaas
Mjah, ben druk bezig met Ierland-verhuizings-plannen, dus ga even snel verder!
Ik denk dat 20+ kaas en sandwichspread elkaar niet zo gek veel ontlopen qua vet. Ik ga niet bezuinigen op mijn eten. Zeker nu ik moet afvallen vind ik het belangrijk dat ik lekker eet. Anders ga ik dit nooit volhouden. Ik kook nu veel meer vers en winkel met een lijstje. Uiteindelijk scheelt het me zelfs geld want mijn mandje zit eigenlijk nooit meer vol met allerlei impulsaankopen. Ik hoef niet zo nodig alles wat me lekker lijkt meer te proberen.quote:Op zondag 2 oktober 2011 12:53 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Haha, die Xx is gewoonte. Doe ik al jaren en is er ingesleten... waarom ik er ooit mee begonnen ben? Geen idee, was 17 ofzo
En kipfilet en rookvlees vind ik duurder dan een stuk kaas, zeker omdat rookvlees toch wel 2 plakjes op een boterham vraagt, anders smaakt het naar niks. Gekookte eieren vind ik niet lekker, sandwichspread is verbazingwekkend vet en hutenkase is natuurlijk ook gewoon kaas
Mjah, ben druk bezig met Ierland-verhuizings-plannen, dus ga even snel verder!
Oeps...quote:
Moet je nagaan hoeveel spierweefsel omgezet is in vet die afgelopen 4 maanden...quote:Op zondag 2 oktober 2011 14:46 schreef Juicyhil het volgende:
Meer dan 4 maanden niet gesport, ongezond gegeten en alles. En ik weeg nog gewoon hetzelfde
Niet "ik wil het wel graag..." maar "Ik ga op dat en dat tijdstip, dit en dit aan sport doen". Concreet plannen (Implementatie Intentie heet dat eigenlijk) werkt veel beterquote:Op zondag 2 oktober 2011 15:09 schreef Juicyhil het volgende:
Heel wat inderdaad. M'n vetpercentage was wel een paar procenten omhoog gegaan.
Vandaag dan weer eens een keer wezen fitnessen. Wil het wel weer graag gaan oppakken, maar dat zeg ik iedere keer.
Ik heb afslankthee gehad van de DA, snap waarom je daar van afvalt, kreeg er enorme maagklachten van... dan heb je geen honger meer.quote:Op maandag 3 oktober 2011 10:07 schreef Sjeen het volgende:
Planning voor vandaag:
O - 2 sneden bruin, pindakaas, koffie met koffiemelk
T - kleine appel en klein peer, thee
L - 4 sneden bruin, cervelaat, boterhamworst, thee
T - pure chocola of evergreen, thee
D - verse groentensoep, worstenbroodje/saucijzenbroodje
L - twee koekjes, koffie verkeerd
S - dozen uitpakken op kantoor en was wegwerken thuis
Geen ervaring met groene thee capsules, ik drink wel regelmatig groene thee. Brandnetelthee werkt vochtafdrijvend en kalium (zit schijnbaar veel in witlof) ook. Ik kan wel eens uitzoeken hier welke voedingssupplementen allemaal zouden moeten helpen bij afvallen, het zijn er nogal wat...
Ben inmiddels zelf wel met een multi voor vrouwen begonnen, vaak moe en last van gespleten nagels en haaruitval, dus waarschijnlijk toch wat meer B vitamientjes nodig. Slik nu twee van deze enorme pillenper dag:
[ afbeelding ]
Ja, dat zou kunnen, maar dit lag er in mijn koelkast vanmorgen helaasquote:Op maandag 3 oktober 2011 10:27 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Ik heb afslankthee gehad van de DA, snap waarom je daar van afvalt, kreeg er enorme maagklachten van... dan heb je geen honger meer.
Over je lijstje Sjeen, vind je een worstenbroodje, twee koekjes, een evergreen en cervelaat en boterhamworst verstandig? Kun je niet de helft van je boterhammen met mager beleg doen? En je evergreen of chocolade vervangen door een stuk fruit?
Hier mijn lijstje:
O: 3 volkorenboterhammen, 1 kipfilet, 1 30+kaas, 1 20+-smeerkaas. Beker thee.
T: Twee hartige sultana's.
L: O, maar dan sap ipv thee.
T: Een bakje druiven (1/3 van zo'n supermarktbak).
D: Nog geen idee, denk dat het Oosterse wraps worden, met kipfilet, veel wokgroente en een komkommer voor erbij. Groot glas water.
T: Niks of een bakje yoghurt.
Xx
Ik heb van de week zowel bij de Hema als bij het Kruidvat staan kijken, maar zag door de potjes het bos niet meerquote:Op maandag 3 oktober 2011 10:07 schreef Sjeen het volgende:
Geen ervaring met groene thee capsules, ik drink wel regelmatig groene thee. Brandnetelthee werkt vochtafdrijvend en kalium (zit schijnbaar veel in witlof) ook. Ik kan wel eens uitzoeken hier welke voedingssupplementen allemaal zouden moeten helpen bij afvallen, het zijn er nogal wat...
Ben inmiddels zelf wel met een multi voor vrouwen begonnen, vaak moe en last van gespleten nagels en haaruitval, dus waarschijnlijk toch wat meer B vitamientjes nodig. Slik nu twee van deze enorme pillenper dag:
[ afbeelding ]
Groene thee is lekkerder als je hem maakt met water dat al een beetje afgekoeld is (dus +- 75 graden ipv 100), staat meestal ook op het pakje, maar niemand leest dat ooitquote:Op maandag 3 oktober 2011 11:50 schreef m@x het volgende:
Ik zoek vooral iets wat vochtafdrijvend werkt. Ik heb bij normale temperaturen al de neiging om vocht vast te houden, maar met dit weer zwel ik helemaal op tot formaat waterballon. Iemand nog tips? Groene thee of andere kruidentheetjes vind ik overigens niet te zuipen. Die vallen dus al af
ik in jouw chocoladequote:
Euh ja, die is opquote:
Jeeej voor de koekjes, jammer van het en-en bij de broodjes.quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 09:39 schreef Sjeen het volgende:
D - verse groentensoep, worstenbroodje en saucijzenbroodje
L - twee koekjes, koffie verkeerd
je weegt iedere dag??quote:Op dinsdag 4 oktober 2011 10:09 schreef Purdey het volgende:
Je moet jezelf uithongeren Sjeen, dat helpt!
Ik was 8 ons kwijt sinds gisteren,
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |