Is een motie van wantrouwen met 76+ stemmen genoeg, of moet men zich echt terugtrekken uit de regering als (gedoog)partij?quote:Op woensdag 21 september 2011 19:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, semantisch verschil, en daar kan de regering dan zijn conclusie uit trekken.
quote:
Zie mijn postquote:Op woensdag 21 september 2011 19:45 schreef De_Nuance het volgende:
Maar even serieus , waar dreigde hij mee?
Steun aan het kabinet stop te zetten op de punten waar zij het mee eens zijn, als het kabinet hen niet wat tegemoet komt.quote:
quote:
ChristenUnie-fractievoorzitter Slob zei zojuist dat zijn partij tot nu toe soms bereid was om het kabinet te steunen, maar dat het niet vanzelfsprekend is dat de ChristenUnie dit blijft doen. De oppositiepartij wil voor haar steun meer terugzien, aldus Slob. Eerder dit jaar trok de ChristenUnie al haar steun in voor het eurobeleid van het kabinet omdat de partij het nieuwe steunpakket voor Griekenland niet zag zitten.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:45 schreef De_Nuance het volgende:
Maar even serieus , waar dreigde hij mee?
Oo, storm en glas water.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:45 schreef Whiskers2009 het volgende:
19.39 uur: ChristenUnie-fractievoorzitter Slob zei zojuist dat zijn partij tot nu toe soms bereid was om het kabinet te steunen, maar dat het niet vanzelfsprekend is dat de ChristenUnie dit blijft doen. De oppositiepartij wil voor haar steun meer terugzien, aldus Slob. Eerder dit jaar trok de ChristenUnie al haar steun in voor het eurobeleid van het kabinet omdat de partij het nieuwe steunpakket voor Griekenland niet zag zitten.
Jep, brave qua standpunten netjes linksprogressieve maar qua achterban rechtsconservatieve menschen. Komt Staaij, hun 4 eeuwen oudere variant.quote:
Leuk voor de D66'er die meer naar de VVD neigt.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:44 schreef zaans_boefje het volgende:
[..]
Het zal mij niet verbazen als bijvoorbeeld d66 en groen-links zouden fuseren.
Dat trekt aandacht, en verlegt de stemverhoudingen -> peilingen
Zo'n uitspraak van de CU staat ongeveer gelijk met Job Cohen die Wilders publiekelijk een lul noemt. Nogal onverwacht, zal ik maar zeggenquote:
Ik blijf hem een v/d Vlies-light vinden... Jammer, maar hij is al wel wat gegroeid in zijn rol.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:47 schreef superworm het volgende:
Je wil die man toch gewoon knuffelen of niet dan.
Ja, maar Van der Vlies wil ik ook knuffelen. Schattige figuren in een soort bubbelwereld van vroeger. Van moraal.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:48 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik blijf hem een v/d Vlies-light vinden... Jammer, maar hij is al wel wat gegroeid in zijn rol.
Lol, ok. Dan snap ik je. Eens, dat soort wereldvreemde naïevelingen moet je knuffelenquote:Op woensdag 21 september 2011 19:49 schreef superworm het volgende:
[..]
Ja, maar Van der Vlies wil ik ook knuffelen. Schattige figuren in een soort bubbelwereld van vroeger. Van moraal.
Ik ben ermee opgegroeid, gereformeerd qua kerk. Jammer genoeg kon ik die naïeve bubbel niet accepteren.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:50 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Lol, ok. Dan snap ik je. Eens, dat soort wereldvreemde naïevelingen moet je knuffelen
Yepquote:Op woensdag 21 september 2011 19:48 schreef Doodloper het volgende:
Hoe laat begint 't morgen? Weer 10:15?
Het knuffelen heeft niets van doen met de standpunten (voor mij iig)... Het is gewoon aandoenlijk om te zien dat de wereldvreemde mens ook wat van zijn leven kan makenquote:Op woensdag 21 september 2011 19:51 schreef De_Nuance het volgende:
Ik wil ze wel minder knuffelen als ik aan bepaalde standpunten denk maar goed.
Klopt, bovendien is deel uitmaken van die wereld een restrictieve hel van sociale TOTALE controle, inleveren persoonlijke ontwikkeling, kop houden en geen vragen stellen, restrictief wereldbeeld en tv en open internet min of meer no-go; het is echt een kooi. Wat dat betreft knuffel ik ze niet.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:51 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Totdat je bijvoorbeed homoseksueel bent. Kijk dan maar eens of je nog geknuffeld wordt in hun pluizige bubbelwereld.
Vraag me af wat ze JanKees vindenquote:Op woensdag 21 september 2011 19:51 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Totdat je bijvoorbeed homoseksueel bent. Kijk dan maar eens of je nog geknuffeld wordt in hun pluizige bubbelwereld.
Volgens mij is hij een stuk slimmer, een van intelligentere kamerleden. Ik heb die waardering voor Van der Vlies ook nooit zo begrepen. Maar ja, een fossiel is ook interessanter dan een of ander levend kruipdier.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:48 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik blijf hem een v/d Vlies-light vinden... Jammer, maar hij is al wel wat gegroeid in zijn rol.
Geen enkel Kamerlid was intelligenter dan v/d Vlies. Noch was er een Kamerlid met meer kennis van zaken over de onderwerpen waar hij/zij over sprak.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:52 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Volgens mij is hij een stuk slimmer, een van intelligentere kamerleden. Ik heb die waardering voor Van der Vlies ook nooit zo begrepen. Maar ja, een fossiel is ook interessanter dan een of ander levend kruipdier.
Vieze paap waarschijnlijk.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:52 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Vraag me af wat ze JanKees vinden
Ben benieuwd wat zwaarder weeg... Zijn katholicisme, of zijn seksuele voorkeur...quote:Op woensdag 21 september 2011 19:54 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Vieze paap waarschijnlijk.
In 2003 overtraden Duitsland en Frankrijk zelf het stabiliteitspact.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:53 schreef superworm het volgende:
Haha, zei Buma nou 2002 of 2003 qua Griekenland? Dat werd in 1998 al besloten. DINGriekenlandFLOFBIPS. En ik was toen gvd 9.
Stabiliteitspact, yerghh.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:55 schreef remlof het volgende:
[..]
In 2003 overtraden Duitsland en Frankrijk zelf het stabiliteitspact.
Hij had het over de euro he?quote:Op woensdag 21 september 2011 19:53 schreef superworm het volgende:
Haha, zei Buma nou 2002 of 2003 qua Griekenland? Dat werd in 1998 al besloten. DINGriekenlandFLOFBIPS. En ik was toen gvd 9.
Pff, dat doet men overal. Ook in de witteboordencorrupte cultuur in Nederland zal er ongetwijfeld gesjoemeld worden. Lage werkloosheid, maar ook miljoenen mensen in andere verzorg-en-thuiszit-potjes.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:55 schreef remlof het volgende:
[..]
In 2003 overtraden Duitsland en Frankrijk zelf het stabiliteitspact.
Dat soort onmogelijke dingen krijg je als je geen politieke unie maar wel één munt hebt.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:56 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Stabiliteitspact, yerghh.
Alleen de naam al.
Tot de euro werd definitief besloten in '98, ging in vanaf 1-1-99 giraal en 1-1-2002 chartaal.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:56 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Hij had het over de euro he?
En ze zitten al sinds '81 in de EU, niet sinds '98
Denk "Bouwfraude"...quote:Op woensdag 21 september 2011 19:56 schreef superworm het volgende:
[..]
Pff, dat doet men overal. Ook in de witteboordencorrupte cultuur in Nederland zal er ongetwijfeld gesjoemeld worden. Lage werkloosheid, maar ook miljoenen mensen in andere verzorg-en-thuiszit-potjes.
Die mensen hebben het geluk dat Nederland dat nog kan betalen. Anders is het snel afgelopen daarmee.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:56 schreef superworm het volgende:
[..]
Pff, dat doet men overal. Ook in de witteboordencorrupte cultuur in Nederland zal er ongetwijfeld gesjoemeld worden. Lage werkloosheid, maar ook miljoenen mensen in andere verzorg-en-thuiszit-potjes.
Ja maar Griekenland kwam pas in 2001 bij de euro.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:57 schreef superworm het volgende:
[..]
Tot de euro werd definitief besloten in '98, ging in vanaf 1-1-99 giraal en 1-1-2002 chartaal.
Dan nog heeft Buma geen gelijk.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:57 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Ja maar Griekenland kwam pas in 2001 bij de euro.
Mwa mwa, geen politieke unie is natuurlijk niet waar als je kijkt hoeveel er al in Europa over de landen besloten wordt.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:57 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat soort onmogelijke dingen krijg je als je geen politieke unie maar wel één munt hebt.
Ah, okquote:Op woensdag 21 september 2011 19:57 schreef superworm het volgende:
[..]
Tot de euro werd definitief besloten in '98, ging in vanaf 1-1-99 giraal en 1-1-2002 chartaal.
Over de begroting helemaal niks dus. Het is in de verste verte geen politieke unie.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:58 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Mwa mwa, geen politieke unie is natuurlijk niet waar als je kijkt hoeveel er al in Europa over de landen besloten wordt.
Hoezo dat dan? Ze zaten toch gewoon in de EU?quote:Op woensdag 21 september 2011 19:57 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Ja maar Griekenland kwam pas in 2001 bij de euro.
Helaas is er geen politieke meerderheid voor echte secularisatiequote:Op woensdag 21 september 2011 19:59 schreef remlof het volgende:
Godverdomme, hou geloof eens buiten het parlement jongens
Het is al seculier, kerk en staat is gescheiden in Nederland.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:00 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Helaas is er geen politieke meerderheid voor echte secularisatie.
Mooi, dat ga ik kijken vanavond dusquote:Op woensdag 21 september 2011 19:59 schreef Kwaliteit het volgende:
Rechtse_Hbo_er Jeroen
by APechtold
Gatver @APechtold WEER bij #penw. Weer janken natuurlijk! #pvv #d66
Moet je in Frankrijk eens proberen.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:58 schreef superworm het volgende:
HET KONINKRIJK DER HEMELEN FTW! GEEFT HOOP EN LIEFDE ALS RENDEMENT! BEVRIJDING VAN HEBZUCHT!
Retweeten is wel een sterk somsquote:Op woensdag 21 september 2011 19:59 schreef Kwaliteit het volgende:
Rechtse_Hbo_er Jeroen
by APechtold
Gatver @APechtold WEER bij #penw. Weer janken natuurlijk! #pvv #d66
Ik nie snap nie... Probeert die scholier nou leuk te zijn?quote:Op woensdag 21 september 2011 19:59 schreef Kwaliteit het volgende:
Rechtse_Hbo_er Jeroen
by APechtold
Gatver @APechtold WEER bij #penw. Weer janken natuurlijk! #pvv #d66
Moet je eerst doodgaan....quote:Op woensdag 21 september 2011 19:58 schreef superworm het volgende:
HET KONINKRIJK DER HEMELEN FTW! GEEFT HOOP EN LIEFDE ALS RENDEMENT! BEVRIJDING VAN HEBZUCHT!
Sja, en awww, 'modern vertaald', hij slaat dus GEHEEL TEGEN REFORMATORISCH OOGPUNT de Statenvertaling van 1637 terzijde om speciaal voor de Kamer quotes te lezen in nieuwere vertalingen. Dat is voor SGP'ers een enorme opoffering.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:59 schreef remlof het volgende:
Godverdomme, hou geloof eens buiten het parlement jongens
Nee hoor, anders waren de partijen CDA, SGP & CU wel verbodenquote:Op woensdag 21 september 2011 20:00 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Het is al seculier, kerk en staat is gescheiden in Nederland.
Nee hij denkt slim te zijn en krijgt een sarcastische retweet van Pechtoldquote:Op woensdag 21 september 2011 20:00 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik nie snap nie... Probeert die scholier nou leuk te zijn?
Dat heeft niks met scheiding van kerk en staat te maken.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:01 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Nee hoor, anders waren de partijen CDA, SGP & CU wel verboden
Lol. Inderdaad. Safe bet. SGP 76 zetels, alle kernwapens in Volkel afgevuurd. "HEEL NEDERLAND VOLLEDIG GELUK Vandaag Nog" headlines van Telegraaf die ochtend.quote:
Eeh, nee.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:01 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Nee hoor, anders waren de partijen CDA, SGP & CU wel verboden
Pechtold was geweldige tv vandaagquote:Op woensdag 21 september 2011 20:02 schreef De_Nuance het volgende:
Ik vind het echt leuk als Pechtold de rechtse partijen loopt te trollen
Omdat zelfmoord niet mag zullen ze dan Volkert van der G. en Mohammed B. de knop laten indrukken in een televisiemoment vol reclame en rondborstige presentatrices.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:02 schreef superworm het volgende:
[..]
Lol. Inderdaad. Safe bet. SGP 76 zetels, alle kernwapens in Volkel afgevuurd. "HEEL NEDERLAND VOLLEDIG GELUK Vandaag Nog" headlines van Telegraaf die ochtend.
Pechtold was baas vandaag.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:02 schreef De_Nuance het volgende:
Ik vind het echt leuk als Pechtold de rechtse partijen loopt te trollen
Wie dan leeft, wie dan zorgt, zou ik zeggen...quote:Op woensdag 21 september 2011 20:02 schreef superworm het volgende:
[..]
Lol. Inderdaad. Safe bet. SGP 76 zetels, alle kernwapens in Volkel afgevuurd. "HEEL NEDERLAND VOLLEDIG GELUK Vandaag Nog" headlines van Telegraaf die ochtend.
Zal wel aan mij liggen, ik vind m niet leuk.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:01 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Nee hij denkt slim te zijn en krijgt een sarcastische retweet van Pechtold
Eeh, ja. Kerk en staat gescheiden houdt (imo) ook in dat er geen partijen zijn die een theocratie willen stichten. En dat zijn nou net de 3 partijen die ik noemde (CDA nog in de minste mate, maar willen ook zeker de bijbel tot wet verheffen, indien ze daar de kans toe krijgen)quote:
Ze preken ook voor eigen achterban, 2 zetels, hooguit met een extra restzetel, al 80 jaar.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:04 schreef Doodloper het volgende:
Toch vind ik het altijd saaie speeches.
Hoezo stiekem? Is toch al lang nationaal bekend?quote:Op woensdag 21 september 2011 20:02 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Thieme is trouwens stiekem ook een religekkie he.
Om bij het thema te blijven, goddank wel.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:05 schreef Whiskers2009 het volgende:
Hij was toch bijna door zijn tijd he?
Nouja stiekem in de zin dat je het normaal niet merkt.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:05 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Hoezo stiekem? Is toch al lang nationaal bekend?
Waarom? Andere levensbeschouwingen (socialisme, liberalisme, etc) zijn toch ook aanwezig in het parlement?quote:Op woensdag 21 september 2011 19:59 schreef remlof het volgende:
Godverdomme, hou geloof eens buiten het parlement jongens
Krijg je met die (iets té) blije evangelisten.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:05 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[..]
Nouja stiekem in de zin dat je het normaal niet merkt.
Mariannequote:Op woensdag 21 september 2011 20:06 schreef Kwaliteit het volgende:
pff wanneer is dit afgelopen? wie is hierna?
Naar huis en slapen.quote:
Klote, ga ik dus morgen het meeste van de beantwoording & de tweede termijnquote:Op woensdag 21 september 2011 20:07 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Marianne
[..]
Naar huis en slapen.
Je mag toch een standpunt hebben dat gebaseerd is op religieuze waarden? Als je tegen abortus bent, dan mag dat niet omdat dit een schending van de scheiding van kerk en staat is? Dat zou belachelijk zijn. Hoe erg ik het er ook mee oneens ben.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:04 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zal wel aan mij liggen, ik vind m niet leuk.
[..]
Eeh, ja. Kerk en staat gescheiden houdt (imo) ook in dat er geen partijen zijn die een theocratie willen stichten. En dat zijn nou net de 3 partijen die ik noemde (CDA nog in de minste mate, maar willen ook zeker de bijbel tot wet verheffen, indien ze daar de kans toe krijgen)
Je kunt het opnemenquote:Op woensdag 21 september 2011 20:07 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Klote, ga ik dus morgen de complete beantwoording missen & het meeste van de tweede termijn. School van 12:00 tot 16:00
Standpunt != geloof. Anders zou je de SP een christelijke partij moeten noemen, aangezien zij voor naastenliefde zijn.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:08 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Je mag toch een standpunt hebben dat gebaseerd is op religieuze waarden? Als je tegen abortus bent, dan mag dat niet omdat dit een schending van de scheiding van kerk en staat is? Dat zou belachelijk zijn. Hoe erg ik het er ook mee oneens ben.
Opnemen kan ik niet, geen pol24 op tv. Ben aangewezen op de stream.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:08 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Je kunt het opnemenen kijken van 10:15 tot 11:30.
En natuurlijk vanaf 16:30 weer, dus het valt reuuuuuuze mee
Neem vrijquote:Op woensdag 21 september 2011 20:10 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Opnemen kan ik niet, geen pol24 op tv. Ben aangewezen op de stream.
Al zou ik het HC wel kunnen overslaan... Scheelt weer tot 14:15
Zoals ik eerder zei: tweedekamer.nl heeft 'debatgemist', je kunt elke seconde terugzien.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:10 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Opnemen kan ik niet, geen pol24 op tv. Ben aangewezen op de stream.
Al zou ik het HC wel kunnen overslaan... Scheelt weer tot 14:15
Ja, maar jij vindt de bijbel lariekoek, maar een PvdA'er vindt het gedachtegoed van een VVD'er ook lariekoek en vice versa. En beide zijn het seculiere partijen.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:09 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Standpunt != geloof. Anders zou je de SP een christelijke partij moeten noemen, aangezien zij voor naastenliefde zijn.
SGP cs willen wetgeving op basis van de bijbel. Dat is imo fout & zou verboden moeten zijn.
Voelt net als een Toyota Aygo rijden... Officieel is het een auto, maar het voelt toch nep aan.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:11 schreef superworm het volgende:
[..]
Zoals ik eerder zei: tweedekamer.nl heeft 'debatgemist', je kunt elke seconde terugzien.
quote:Op woensdag 21 september 2011 20:12 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Daarna WC... Verplichte aanwezigheid
quote:Op woensdag 21 september 2011 20:12 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Voelt net als een Toyota Aygo rijden... Officieel is het een auto, maar het voelt toch nep aan.
Of gewoon Frankrijkquote:Op woensdag 21 september 2011 20:12 schreef Poppenkastpop het volgende:
[..]
Ja, maar jij vindt de bijbel lariekoek, maar een PvdA'er vindt het gedachtegoed van een VVD'er ook lariekoek en vice versa. En beide zijn het seculiere partijen.
Een enge samenleving krijg je dan, als je religie/geloof in politieke partijen gaat verbieden. George-Orwell-achtige Ministry-of-Truth-achtige taferelen.
Daar is niks aanquote:Op woensdag 21 september 2011 20:11 schreef superworm het volgende:
[..]
Zoals ik eerder zei: tweedekamer.nl heeft 'debatgemist', je kunt elke seconde terugzien.
Download 'HiDownload Platinum', zoek de stream op van P24, [ http://livestreams.omroep.nl/nos/politiek24-sb ], voer die in, zet hem aan om 10:15 en zet hem uit als je weer thuis bent.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:10 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Opnemen kan ik niet, geen pol24 op tv. Ben aangewezen op de stream.
Al zou ik het HC wel kunnen overslaan... Scheelt weer tot 14:15
Ik vind de dreiging van een theocratie wegen boven het recht van vereniging in politieke partij.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:12 schreef Poppenkastpop het volgende:
[..]
Ja, maar jij vindt de bijbel lariekoek, maar een PvdA'er vindt het gedachtegoed van een VVD'er ook lariekoek en vice versa. En beide zijn het seculiere partijen.
Een enge samenleving krijg je dan, als je religie/geloof in politieke partijen gaat verbieden. George-Orwell-achtige Ministry-of-Truth-achtige taferelen.
Denk niet dat het Saxion het daar mee eens is... Volgens mij krijgen hbo'ers die nou net nietquote:Op woensdag 21 september 2011 20:13 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
Neem een ADV dag, zelfs middelbaar onderwijs leerlingen hebben ze, 3 per jaar!
Het "mevrouw de voorzitter" zeggen ook, gok ikquote:Op woensdag 21 september 2011 20:01 schreef superworm het volgende:
[..]
Sja, en awww, 'modern vertaald', hij slaat dus GEHEEL TEGEN REFORMATORISCH OOGPUNT de Statenvertaling van 1637 terzijde om speciaal voor de Kamer quotes te lezen in nieuwere vertalingen. Dat is voor SGP'ers een enorme opoffering.
Kan ook al nietquote:Op woensdag 21 september 2011 20:13 schreef superworm het volgende:
[..]
Ik lees dan altijd de FOK!topics 'live' mee
Same here, maar toch enigszins hetzelfde Aygo gevoelquote:Op woensdag 21 september 2011 20:13 schreef superworm het volgende:
[..]
Ik lees dan altijd de FOK!topics 'live' mee
Hey Whisk, klik eens opquote:Op woensdag 21 september 2011 20:14 schreef Whiskers2009 het volgende:
KeesVee Kees Verhoeven
Een ding is vandaag wel duidelijk geworden. De gedoogconstructie is een vorm die de inhoud in de weg staat. #APB #conclusie
10 minuten geleden
Vast en zeker, maar een partij op christelijke grondslag kan daar niet.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:14 schreef Poppenkastpop het volgende:
[..]
Zitten heus wel christelijke politici hoor bij UMP
Wattes?quote:Op woensdag 21 september 2011 20:16 schreef remlof het volgende:
[..]
Hey Whisk, klik eens op [ afbeelding ] en vul in de pop-up de url van de tweet in
zit die kale pisvlek er alweer?quote:Op woensdag 21 september 2011 20:16 schreef Ryan3 het volgende:
Ik kijk dwdd, maar Rottenberg heeft wel gelijk.
Cohen moet mensen inhuren die tegen Wilders bestand zijn.
Gedachte 1 :quote:Op woensdag 21 september 2011 20:13 schreef superworm het volgende:
[..]
Ik lees dan altijd de FOK!topics 'live' mee
Wat een tegenstelling: CU - lichtdoorschijnendquote:Op woensdag 21 september 2011 20:17 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Over jurk gesproken, heb nog steeds de jurk niet gezien waar de VK liveblog het over had:
13.01 uur: Opvallendste outfit van de dag en hét gesprek op de perstribune. De licht doorschijnende jurk van Carola Schouten (ChristenUnie).
Dus er is maar één politieke partij die dan wel door de beugel kan, want er is maar één waarheid.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:13 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Ik vind de dreiging van een theocratie wegen boven het recht van vereniging in politieke partij.
Verder mag iedereen zijn/haar waanideeën hebben. Ik de mijne, v/d Staaij de zijne, jij de jouwe, etc. Geloven die je maar privé, niet op belastingcenten.
quote:
twitter:KeesVee twitterde op woensdag 21-09-2011 om 20:04:23Een ding is vandaag wel duidelijk geworden. De gedoogconstructie is een vorm die de inhoud in de weg staat. #APB #conclusie reageer retweet
Hij heeft wel gelijk.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:17 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
zit die kale pisvlek er alweer?
Das juist de reden dat ik DWDD niet meer kijk... ik walg van die man
Integer misschien wel, hoewel ik naarmate iemand strenger gereformeerd is evenredig minder snel geneigd ben dat aan te nemen. Met die verwerpelijke ideeen ben ik het ook eens. Alleen die kennis van zaken en intelligentie zijn mij nooit opgevallen. Wel dat hij als het staatsrechtelijk geweten werd beschouwd, maar volgens mij is dat deels een kwestie van routine en folklore, je moet die christelijken kennelijk ook wat lof toezwaaien af en toe en dat betreft dan standaard hun staatsrechtelijke inzichten. Anderzijds had dat een hoog koning eenooggehalte in het tijdperk waarin Van der Vlies actief was. Maar lui was hij natuurlijk niet en hij zat er al een tijdje, dus dan was hij er vanzelf wel behoorlijk mee op de hoogte.quote:Op woensdag 21 september 2011 19:54 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Geen enkel Kamerlid was intelligenter dan v/d Vlies. Noch was er een Kamerlid met meer kennis van zaken over de onderwerpen waar hij/zij over sprak.
Hij mag dan verwerpelijke politieke ideeën hebben, maar dat neemt niet weg dat hij een intelligente en integere politicus was.
Nee hoor, enkel de fascistische, racistische & theocratische partijen. De rest mag blijven. NSB & CP'86 zijn al verboden, dus de eerste stap is al gezet.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:18 schreef Poppenkastpop het volgende:
[..]
Dus er is maar één politieke partij die dan wel door de beugel kan, want er is maar één waarheid.
De Piratenpartij zeker.
Het gedachtengoed van de andere partijen berust allemaal op verzinsels. Anders was je immers niet lid geworden van de Piratenpartij. Dus moeten de andere partijen dan ook verboden worden?
Ja, nu de fascistische PVV nog.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:20 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Nee hoor, enkel de fascistische, racistische & theocratische partijen. De rest mag blijven. NSB & CP'86 zijn al verboden, dus de eerste stap is al gezet.
Ja, dat snapte ik wel, maar HOE doe je dat dan?quote:Op woensdag 21 september 2011 20:18 schreef remlof het volgende:
[..]twitter:KeesVee twitterde op woensdag 21-09-2011 om 20:04:23Een ding is vandaag wel duidelijk geworden. De gedoogconstructie is een vorm die de inhoud in de weg staat. #APB #conclusie reageer retweet
Boven het reageerveld staatquote:Op woensdag 21 september 2011 20:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, dat snapte ik wel, maar HOE doe je dat dan?
Door opquote:Op woensdag 21 september 2011 20:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, dat snapte ik wel, maar HOE doe je dat dan?
Ja idd.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:21 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
Tering, als je enkel "biologisch" gaan boeren zonder kunstmest hebben we helemaal 4 Aardes nodig om genoeg voedsel te verbouwen.
quote:Op woensdag 21 september 2011 20:21 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Boven het reageerveld staat [ afbeelding ], klik daar eens op.
Nu zie ik hetquote:Op woensdag 21 september 2011 20:22 schreef remlof het volgende:
[..]
Door op [ afbeelding ] te klikken boven het reageervak.
betonblokkenquote:Op woensdag 21 september 2011 20:22 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Ja idd.
En ze wil geen asfalt. Wat moet je dan? 1 karrespoor van Amsterdam naar Groningen en een van Amsterdam naar Maastricht ofzo?
quote:
Lukt je nooit, het verkiezingsprogramma is te goed geschreven om het racisme en fascisme terug te vinden.quote:
Nein, das nimmer!quote:
Dat vod goed geschreven?quote:Op woensdag 21 september 2011 20:23 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Lukt je nooit, het verkiezingsprogramma is te goed geschreven om het racisme en fascisme terug te vinden.
twitter:Koningin_NL twitterde op woensdag 21-09-2011 om 19:18:49Even dachten Wij een herhaling van die rare Jerry Springer te bekijken, maar het zijn de Algemene Beschouwingen. Dit is beschamend. #APB reageer retweet
quote:Op woensdag 21 september 2011 20:24 schreef remlof het volgende:
twitter:Koningin_NL twitterde op woensdag 21-09-2011 om 19:18:49Even dachten Wij een herhaling van die rare Jerry Springer te bekijken, maar het zijn de Algemene Beschouwingen. Dit is beschamend. #APB reageer retweet
wat een hoop volgersquote:Op woensdag 21 september 2011 20:24 schreef remlof het volgende:
twitter:Koningin_NL twitterde op woensdag 21-09-2011 om 19:18:49Even dachten Wij een herhaling van die rare Jerry Springer te bekijken, maar het zijn de Algemene Beschouwingen. Dit is beschamend. #APB reageer retweet
Ik herinner mij "Op 4 mei herdenken wij de slachtoffers van het (nationaal) socialisme."quote:
quote:Op woensdag 21 september 2011 20:24 schreef remlof het volgende:
twitter:Koningin_NL twitterde op woensdag 21-09-2011 om 19:18:49Even dachten Wij een herhaling van die rare Jerry Springer te bekijken, maar het zijn de Algemene Beschouwingen. Dit is beschamend. #APB reageer retweet
Dat maakt verder niet uit, lijkt me.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:19 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
en toch blijft het een pisvlek
Helaas staat dat niet gelijk aan fascisme.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:25 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik herinner mij "Op 4 mei herdenken wij de slachtoffers van het (nationaal) socialisme."
Dat zei mij al genoeg.
twitter:gertjansegers twitterde op woensdag 21-09-2011 om 19:32:49Fragmenten van #APB gezien. Wilders, Cohen, Buma. Heb Klinks brief er weer eens bijgepakt. Hij heeft gelijk gekregen: http://t.co/D5WpY6sQ reageer retweet
quote:Harde kern Feyenoord hekelt ‘simplistische’ Miljoenennota
Vanuit de harde kern van Feyenoordsupporters zwelt de kritiek op de plannen voor het komende jaar aan. Dubbelzinnigheid en zelfoverschatting vieren volgens de fans hoogtij en grote hervormingen ontbreken.
“Met een titel als ‘Koersvast in Onzekere Tijden’ begeeft het kabinet zich op glad ijs en verschaft het de burger onterechte hoop”, aldus Harry ‘de hakker’ Bijlveld, woordvoerder van de harde supporterskern van de stadionclub. “Het huidige beleid werkt zo tijdelijk als traangas. Den Haag zou meer de nadruk moeten leggen op het creëren van een robuuste economie.”
Bijlveld kan bogen op een lange ervaring in het contact met tekortschietend bestuur en leerde zich spelenderwijs directe communicatie met zijn tegenstanders aan. Hij staat bekend om zijn scherpe analyses en zijn kordate, ondubbelzinnige wijze van communiceren.
Bijlveld ziet juist in dubbelzinnigheid de valkuil van het huidige kabinet. “De schizofrenie van deze Miljoenennota ten aanzien van Europa is schribarend. Dit kabinet benadrukt enerzijds het belang van Europees handelsverkeer, maar richt tegelijkertijd zijn spreekkoren richting afzondering en isolatie. Het bepleit een geloofwaardige consolidatiestrategie voor de Zuid-Europese landen, maar legt een stadionverbod op aan de eigen hervormingen.”
“Het is juist de zelfoverschatting van Den Haag die in deze schrijnend is”, onderbreekt medesupporter ‘Moker’ Jaap Stijn zijn kameraad. “Monetair beleid zal slechts een marginale rol spelen in het geheel en waarschijnlijk geen ‘double dip’ voorkomen. Wat we de laatste jaren hebben gezien is een massale herverdeling van werk naar kapitaal en dat kapitaal komt niet meer terug naar de markt. Maar twijfelen aan het systeem is dit kabinet blijkbaar niet gegeven.”
De supportersgroep, bekend om zijn oplossingsgerichte handelen, reikt de burger graag handvatten aan om de situatie die het kabinet wil creëren het hoofd te bieden. Bijlveld: “Een tekortschietend bestuur kan door de burger worden gecorrigeerd. Hiertoe dient hij zijn bestuurder in levenden lijve tegemoet te treden, en zich met name te richten op non-verbale communicatie, die toch 90% van de communicatie vormt. Voor het teweegbrengen van echte verandering biedt contact in fysieke nabijheid onbegrensde mogelijkheden.”
Nee, maar wel aan domme indoctrinatie.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:26 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Helaas staat dat niet gelijk aan fascisme.
quote:Op woensdag 21 september 2011 20:29 schreef RvLaak het volgende:
En ook ik staak de beraadslagen en sluit FOK! voor vanavond
Tot morgen
Idem.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:29 schreef RvLaak het volgende:
En ook ik staak de beraadslagen en sluit FOK! voor vanavond
Tot morgen
Ik vond Wilders wel de grootste loser vandaag, met z'n kleutergedrag en omzeilen van de kernpunten.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:34 schreef farscapevr8 het volgende:
conclusies? winnaars? verliezers? als die er al zijn natuurlijk
Heppie Cohen nie gesien dan? Die wer boos, jonguh. Wilders het het echt goet gedaan. Dus.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik vond Wilders wel de grootste loser vandaag, met z'n kleutergedrag en omzeilen van de kernpunten.
Maar het zal me niks verbazen als hij hiermee gewoon weer wat zetels stijgt.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:48 schreef De_Nuance het volgende:
Geert Wilders is gewoon een regelrechte pestkop met uitspraken als 'de hele zomer voor de spiegel geoefend'
een beetje respect mag best...
Ik zat dat net met verbazing te kijken. Cohen werd daar inderdaad gewoon regelrecht gepest, ook te zien aan zijn reactie. Ik had een hoop medelijden met 'm en woede richting Wilders. Wat een eikel zeg.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:48 schreef De_Nuance het volgende:
Geert Wilders is gewoon een regelrechte pestkop met uitspraken als 'de hele zomer voor de spiegel geoefend'
een beetje respect mag best...
Inderdaad, en maar klagen over Marokkanen die mensen naschelden op straat.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:56 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Maar het zal me niks verbazen als hij hiermee gewoon weer wat zetels stijgt.
Zijn achterban vindt het allemaal prachtig.
Eenschquote:Op woensdag 21 september 2011 21:02 schreef superworm het volgende:
[..]
Ik zat dat net met verbazing te kijken. Cohen werd daar inderdaad gewoon regelrecht gepest, ook te zien aan zijn reactie. Ik had een hoop medelijden met 'm en woede richting Wilders. Wat een eikel zeg.
Kom op zeg, normaliter is het de hele kamer tegen Wilders....geen wonder dat hij zo terug slaat.quote:Op woensdag 21 september 2011 21:02 schreef superworm het volgende:
[..]
Ik zat dat net met verbazing te kijken. Cohen werd daar inderdaad gewoon regelrecht gepest, ook te zien aan zijn reactie. Ik had een hoop medelijden met 'm en woede richting Wilders. Wat een eikel zeg.
Toch wel he?quote:Sybrand van Haersma Buma (CDA) zei na afloop van het debat dat hij het “respect” miste bij Wilders. Hij heeft het betoog met “plaatsvervangende schaamte” aangehoord. “Er zijn ook fatsoensgrenzen.
Cohen is wat mij betreft de grote verliezer. Jolande Sap maakte een flater met haar stekkerdoos, dus ja ook geen handig optreden.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:34 schreef farscapevr8 het volgende:
conclusies? winnaars? verliezers? als die er al zijn natuurlijk
Nou inderdaad. Ik zat op de publieke tribune, maar wat een walgelijk vak is dat PVV-vak toch.quote:Op woensdag 21 september 2011 18:25 schreef Poppenkastpop het volgende:
Gatver, die PVV'ers ook die zo applaudiseren na zo'n opmerking van Wilders.
Wilders zette zichzelf weer eens voor paal door zijn gedrag en eeuwig gebash tegenover Cohen en de PvdA. Nu weten we het wel dat de PvdA alles heeft gedaan. Pechtold was sterk zoals gewoonlijk. Bij vlagen had Pechtold het op zijn heupen. Dit kon je vooral zien toen hij Ferrier en Koppejan van het CDA op hun verantwoordelijkheid wees tegenover die 32% die tegen samenwerking met de PVV stemde.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:34 schreef farscapevr8 het volgende:
conclusies? winnaars? verliezers? als die er al zijn natuurlijk
Wilders, hoe triest dit ook is. Mensen zien een paar korte fragmenten en die o zo 'hilarische' opmerkingen van Wilders blijven hangen.quote:Op woensdag 21 september 2011 20:34 schreef farscapevr8 het volgende:
conclusies? winnaars? verliezers? als die er al zijn natuurlijk
quote:Heb genoten vandaag! Geert veel +!~Job Poedel héél véél -!
pim achtertuin 21-09-11 @ 21:03
Zijn uithaal naar Mariko was wel goed raak. Heerlijk.
Agent Orange 21-09-11 @ 21:03
Mooi , Geert heeft alle linkschmenschen bij de ballen ......
y@joh 21-09-11 @ 21:04
-weggejorist-
192999993280189303 21-09-11 @ 21:04
Haha, ik vind dit weer bijzonder komisch.
En die Mariko Peters blijft een lekkerding.
Enos 21-09-11 @ 21:04
+1 voor wilders speech
RauweSla 21-09-11 @ 21:04
Wilders +1
MeneerWipKip 21-09-11 @ 21:05
Als ik dit kippenhok zie... Geef mij maar Wimlex als dictator...
HTV101 21-09-11 @ 21:05
Wilders altijd +veel
VloerKleedje 21-09-11 @ 21:06
DrDokter 21-09-11 @ 20:59
Hij is slim, zijn antwoorden zijn gevat...
.
@DrDokter: heel goed opgemerkt en welke andere slimme politicus hoorde u in zijn betoog? Of welke andere 'slimme' politicus verdiend uw stem?
Ferrari-racer 21-09-11 @ 21:06
Heerlijk die harde klappen die hij aan dat nare links uitdeelt.
Die mensen kijken niet naar de inhoud, die kijken naar de huidige samenleving, besluiten dat ze het op de een of andere manier niet goed vinden (of dat nou is omdat ze horen dat een pedo na 4 jaar weer op verlof mag tijdens z'n tbs, of dat nou is vanwege te hoge belastingen, vanwege oprukkende moskeeën die ze op het journaal zien, vanwege stoute allochtonen die ze via-via kennen), en Geert speelt daar mooi op in door hun boosheid te verwoorden.quote:Op woensdag 21 september 2011 23:26 schreef Breekfast het volgende:
[..]
Wilders, hoe triest dit ook is. Mensen zien een paar korte fragmenten en die o zo 'hilarische' opmerkingen van Wilders blijven hangen.![]()
Even een paar reacties bij een dumpert (geenstijl) filmpje van Wilders van vandaag:
[..]
Boeiend, ik heb er ook spullen van.quote:Op donderdag 22 september 2011 00:46 schreef Sloggi het volgende:
Ik las dat Wilders Hugo Boss draagt.
Ach, ook ik marcheer weleens in dat soort kleding, PVV laaat vooral zien slecht te zijn in geschiedenis.quote:Op donderdag 22 september 2011 01:42 schreef Sloggi het volgende:
Onder andere de SS, ja. Boss is na de oorlog veroordeeld vanwege zijn verregaande steun aan de nazi's.
Het feit dat Wilders er pakken van draagt zegt uiteraard niets, maar ik moet toch altijd stiekem lachen om dat soort dingen. De meeuw, de Hugo Boss-kleding en zo nog wat dingen. Bewust of onbewust blijft hij zich met het nationaalsocialisme associëren, terwijl hij naar eigen zeggen zo fel gekant is tegen dat gedachtegoed.
Inderdaad, Cohen mag blij zijn als er nog niet in zijn postvakje is gepist. Ze zijn agressief, lawaaiig, gewelddadig, ze schelden, ze intimideren, ze zijn relatief laagopgeleid en kansarm, ze willen makkelijk geld verdienen, hun beheersing van het Nederlands is gebrekkig, ze hebben een strafblad van hier tot ginder en geen respect voor vrouwen, pesten Joden, zwaaien met wapens, zijn niet voor rede vatbaar en hebben totaal geen verantwoordelijkheidsbesef, en ze zijn loyaal aan een ander land dan Nederland. Het mag duidelijk zijn dat het Binnenhof zijn eigen buurtterroristen heeft.quote:Op donderdag 22 september 2011 08:03 schreef Verbal het volgende:
WIlders is gewoon de parlementaire equivalent van een kut-Marokkaan. Alleen maar rotzooi trappen maar wel respect willen.
V.
Dus het zegt wel wat volgens jou?quote:Op donderdag 22 september 2011 01:42 schreef Sloggi het volgende:
Onder andere de SS, ja. Boss is na de oorlog veroordeeld vanwege zijn verregaande steun aan de nazi's.
Het feit dat Wilders er pakken van draagt zegt uiteraard niets, maar ik moet toch altijd stiekem lachen om dat soort dingen. De meeuw, de Hugo Boss-kleding en zo nog wat dingen. Bewust of onbewust blijft hij zich met het nationaalsocialisme associëren, terwijl hij naar eigen zeggen zo fel gekant is tegen dat gedachtegoed.
Same here, zo kort als het kan voor mijquote:
Hoewel ik groot fan ben van BNR, vind ik hun politieke verslaggeving helaas zwaar achterlopen op bijv. de NOS. Maar helaas kan ik die nou net niet streamen op mijn iPhonequote:Op donderdag 22 september 2011 10:05 schreef Doodloper het volgende:
BNR doet misschien wat updates af en toe?
Volgens mij is er geen zender die het nonstop uitzendt.
Oh, radio 1 "besteedt er aandacht aan", maar ook niet live dus lijkt me.
Hmm, net ff geprobeerd over WiFi... Dat werkt. Kan alleen geen kwaliteit instellen, dus hopen dat 3G ook werktquote:Op donderdag 22 september 2011 10:08 schreef Doodloper het volgende:
iPhone? Kun je dan niet gewoon de p24-stream in lage kwaliteit openen? Kost je wel meer dataverkeer enzo omdat beeld.
Vooruit, het zegt dat W. op zijn minst geen enkel historisch besef heeft.quote:Op donderdag 22 september 2011 08:32 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dus het zegt wel wat volgens jou?
Welke stream heb je?quote:Op donderdag 22 september 2011 10:10 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Hmm, net ff geprobeerd over WiFi... Dat werkt. Kan alleen geen kwaliteit instellen, dus hopen dat 3G ook werkt
http://nos.nl/nieuws/live/politiek24quote:Op donderdag 22 september 2011 10:12 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Welke stream heb je?
Je hebt die eindigt op sb en die eindigt op bb. De sb is smallband (langzaam dus), bb is broadband (snel dus).
Oh, ik dacht dat je echt de stream-link zelf had.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:13 schreef RvLaak het volgende:
[..]
http://nos.nl/nieuws/live/politiek24
Heb je een link naar de sb versie voor me?
Nietus, suiker is gewoon lekkerquote:Op donderdag 22 september 2011 10:16 schreef betyar het volgende:
[..]
Alleen zwart. Als er melk en suiker in hoorden deden ze dat al tussen de bonen.
Ik ben niet zo'n zoetekauw.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:16 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Nietus, suiker is gewoon lekker
Hoe hij tegen Cohen tekeer ging vond ik ook niet normaal.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:17 schreef Sloggi het volgende:
Alleen de manier waarop Wilders over Grieken sprak kan volgens Bleker niet.
Helaas, bij beide krijg ik maar een seconde of wat beeldquote:Op donderdag 22 september 2011 10:16 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Oh, ik dacht dat je echt de stream-link zelf had.
Je moet hier zijn:
http://nos.nl/nieuws/live/politiek24/wmv/?lowres=1
of de directe:
http://livestreams.omroep.nl/nos/politiek24-sb
Hm oke jammerquote:Op donderdag 22 september 2011 10:19 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Helaas, bij beide krijg ik maar een seconde of wat beeld
Na ja... Dan maar houden bij dit topic
Ja precies, alsof ernstige crisis ditdat een goed excuus is om iedereen maar voor lul te zetten als Wilders zijndequote:
Roemer is pissig. Motie gaat er komen, reken daar maar op.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:24 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Ja, ook of die motie van afkeuring/wantrouwen nog komt.
Ik heb geen iphone, maar er is toch zo'n mobiele site met alle radiozenders op?quote:Op donderdag 22 september 2011 10:19 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Helaas, bij beide krijg ik maar een seconde of wat beeld
Na ja... Dan maar houden bij dit topic
Da's een goede... Ik ga zoeken. Dankquote:Op donderdag 22 september 2011 10:27 schreef Droopie het volgende:
[..]
Ik heb geen iphone, maar er is toch zo'n mobiele site met alle radiozenders op?
Dan zou daar ook de zender van de 2e kamer op kunnen staan, die hebben een eigen radio kanaal
Ja, want die kunnen het echt niet met elkaar vindenquote:Op donderdag 22 september 2011 10:27 schreef eriksd het volgende:
Handig van de oppositie om de coalitie en Geert naar elkaar toe te drijven
Bijna de voltallige oppositie heeft Rutte in de hoek gedrukt om afstand te nemen van Wilders' taalgebruik. Rutte weigerde half en zei dit aan te stippen in zijn beantwoording. Zei wel dat hij zich heeft geërgerd aan Wilders gisteren.quote:
quote:Op donderdag 22 september 2011 10:32 schreef KoosVogels het volgende:
Hoop echt dat Rutte effe flink op de eurofiele toer gaat.
Wanneer moet die motie ingediend worden oid, of maakt dat niet uit?quote:Op donderdag 22 september 2011 10:25 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Roemer is pissig. Motie gaat er komen, reken daar maar op.
Zou wel leuk zijn ja, gaat Wilders steigeren en zichzelf weer als incapabel neerzetten (hij doet er immers niets aan)quote:Op donderdag 22 september 2011 10:32 schreef KoosVogels het volgende:
Hoop echt dat Rutte effe flink op de eurofiele toer gaat.
tijdens de 2e termijn van de sprekerquote:Op donderdag 22 september 2011 10:33 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Wanneer moet die motie ingediend worden oid, of maakt dat niet uit?
Komt ie weer aanschijten met een of ander jankverhaal over 'die luie Grieken'. Ook zo'n zwaktebod.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:33 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Zou wel leuk zijn ja, gaat Wilders steigeren en zichzelf weer als incapabel neerzetten (hij doet er immers niets aan)
Enig idee wanneer/hoelaat dat is? Ik kijk niet zo vaak debattenquote:Op donderdag 22 september 2011 10:33 schreef RvLaak het volgende:
[..]
tijdens de 2e termijn van de spreker
Doorgaans is de volgorde van een geheel debat:quote:Op donderdag 22 september 2011 10:35 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Enig idee wanneer/hoelaat dat is? Ik kijk niet zo vaak debatten
Danku!quote:Op donderdag 22 september 2011 10:36 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Doorgaans is de volgorde van een geheel debat:
Regering spreekt
1e termijn Kamer
Regering beantwoord
2e termijn Kamer
Regering beantwoord en geeft stemadvies over moties (aan- of afraden)
Stemming over moties
quote:Op donderdag 22 september 2011 10:37 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Danku!
En in de termijnen van de Kamer, krijgt iedereen dan weer spreektijd oid, of is dat alleen voor interrupties ofzo?
De Jager en Elias alleen bij de lunch.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:39 schreef attila_de_hun het volgende:
zit rechts trouwens nog steeds de vingers af te likken???
Tuurlijk. Waarom zouden ze niet?quote:Op donderdag 22 september 2011 10:39 schreef attila_de_hun het volgende:
zit rechts trouwens nog steeds de vingers af te likken???
quote:Op donderdag 22 september 2011 10:39 schreef betyar het volgende:
[..]
De Jager en Elias alleen bij de lunch.
Omdat bepaalde nivellerende maatregelen op de agenda staan van het kabinet.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Tuurlijk. Waarom zouden ze niet?
Boeien. HRA blijft in stand, de nivellering treft voornamelijk particulieren en niet de bedrijven en de PVV-aanhangers horen alleen maar de delen die over moslims gaan en kwijlen al dagenlang over het boerkaverbod.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Omdat bepaalde nivellerende maatregelen op de agenda staan van het kabinet.
Wellicht dat ze verhinderd worden door schaamte (door zich in de uitverkoop te gooien en zich afhankelijk te maken van die bralnar).quote:Op donderdag 22 september 2011 10:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Tuurlijk. Waarom zouden ze niet?
Rechts en schaamtequote:Op donderdag 22 september 2011 10:42 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
Wellicht dat ze verhinderd worden door schaamte (door zich in de uitverkoop te gooien en zich afhankelijk te maken van die bralnar).
Hij heeft $ 59 miljard. Misschien kunnen we hem vragen ons daar 18 miljard van te geven?quote:Op donderdag 22 september 2011 10:43 schreef betyar het volgende:
Gates heeft vorig jaar 4 miljard verdiend.
en de natuur niet vergetenquote:Op donderdag 22 september 2011 10:43 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Rechts en schaamteVan een stroming die het in zijn botte collectieve hersens haalt om kunst en cultuur te kwantificeren?
omdat het luie parasieten zijn natuurlijk (vermoed ik)quote:Op donderdag 22 september 2011 10:44 schreef alors het volgende:
Waarom denkt Rutte nou dat mensen in een sociale werkplaats werken? Omdat ze dat zelf zo tof vinden? Of omdat werkgevers zitten te springen om mensen die allerlei extra hulp nodig hebben?
Ik bedoel maar.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:44 schreef attila_de_hun het volgende:
[..]
en de natuur niet vergeten
Elk jaar? Dat kun je dan 3 keer doen. En dan is het geld op.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:44 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Hij heeft $ 59 miljard. Misschien kunnen we hem vragen ons daar 18 miljard van te geven?
Nou, nee. Cohen is juist een heel goede en vloeiende spreker als hij boos is. Zie gisteren met Wilders.quote:Op donderdag 22 september 2011 10:44 schreef Verbal het volgende:
Ik vind Cohen een aardige man, maar hij heeft niet de wapens om in deze Kamer de strijd aan te gaan. Zodra hij boos wordt/speelt gaat hij altijd hakkelen. Dat komt niet over.
V.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |