Je hoeft ook niet in de wildste complottheorieën te geloven - dat doe ik ook totaal niet -, maar dat betekent niet dat zij niet achter de schermen zaken ten gunste van vooral zichzelf kan beinvloeden. En veel meer wilde ik eigenlijk ook niet over haar beweren.quote:Op zondag 4 september 2011 15:21 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Mwah dat NWO en Complotten, geen idee wat ik moet geloven, niet erg sterk, maar goed het kàn.
Je leest teveel sprookjes.quote:Op zondag 4 september 2011 15:21 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Als ik jou vertel dat er over 10 minuten 5 mannen jouw huis zullen binnenstormen die je vrouw gaan verkrachten en je kinderen levend gaan opeten en ik je vervolgens een geweer in je handen duw heb ik ook niet gezegd dat je die mannen moet neerknallen. Toch kan ik mij voorstellen dat (even veronderstellend dat je mijn claim betreffende die 5 mannen zonder meer voor waarheid aanneemt) je misschien wel die neiging zou kunnen hebben.
Hetzelfde is van toepassing op de doemscenarios van Wilders waarin de moslims ons komen onderwerpen. Sommige mensen zullen dat nu eenmaal opvatten als een oproep om huis, haard en gezin te verdedigen. Net zoals sommige mensen deze cartoon zouden kunnen opvatten als een oproep Wilders te doden. Terwijl noch Wilders, noch de cartoonist het geweld wensen.
Wiens schuld dat is ? Tsja. Dat is een lastige.
Ergens heb je gelijk, maar de vergelijking is te wreed. En ja ik zou ze in het been schieten als ze aanstalten zouden maken tot moord/verkrachting. Probleem is dan dat die mannen dan echt iets crimineels proberen te doen, en moslims die over straat lopen dat niet doen.quote:Op zondag 4 september 2011 15:21 schreef MisterSqueaky het volgende:
[..]
Als ik jou vertel dat er over 10 minuten 5 mannen jouw huis zullen binnenstormen die je vrouw gaan verkrachten en je kinderen levend gaan opeten en ik je vervolgens een geweer in je handen duw heb ik ook niet gezegd dat je die mannen moet neerknallen. Toch kan ik mij voorstellen dat (even veronderstellend dat je mijn claim betreffende die 5 mannen zonder meer voor waarheid aanneemt) je misschien wel die neiging zou kunnen hebben.
Hetzelfde is van toepassing op de doemscenarios van Wilders waarin de moslims ons komen onderwerpen. Sommige mensen zullen dat nu eenmaal opvatten als een oproep om huis, haard en gezin te verdedigen. Net zoals sommige mensen deze cartoon zouden kunnen opvatten als een oproep Wilders te doden. Terwijl noch Wilders, noch de cartoonist het geweld wensen.
Wiens schuld dat is ? Tsja. Dat is een lastige.
Hij mag misschien wel overdrijven, maar hij kaart zeker een goed punt aan. Stel dat ik zou roepen dat de SGP zou moeten worden bestreden. Veel mensen zullen denken dat je het debat moet aangaan met de SGP, maar een enkeling zal denken dat elke SGP'er moet worden omgebracht, terwijl ik dit niet zo bedoelde. De zaken zijn niet zo ongecompliceerd zoals ze er misschien uit zien.quote:
Als jij als boodschapper je bij de feiten houdt en die partij niet aan de lopende band schoffeert, dan heb je een stuk minder kans dat mensen jou helemaal verkeerd begrijpen.quote:Op zondag 4 september 2011 15:31 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Hij mag misschien wel overdrijven, maar hij kaart zeker een goed punt aan. Stel dat ik zou roepen dat de SGP zou moeten worden bestreden. Veel mensen zullen denken dat je het debat moet aangaan met de SGP, maar een enkeling zal denken dat elke SGP'er moet worden omgebracht, terwijl ik dit niet zo bedoelde. De zaken zijn niet zo ongecompliceerd zoals ze er misschien uit zien.
Maar wat hier zo is dat beide partijen, links én rechts, elkaar aan de lopende band schoffeert, ookal zijn de feiten niet waar.quote:Op zondag 4 september 2011 15:34 schreef Ijsbergvla het volgende:
[..]
Als jij als boodschapper je bij de feiten houdt en die partij niet aan de lopende band schoffeert, dan heb je een stuk minder kans dat mensen jou helemaal verkeerd begrijpen.
Of hun vrouw mogen mishandelen.quote:Op zondag 4 september 2011 15:35 schreef Jordony het volgende:
Wilders is gewoon een sukkel. De islam maar als slecht bestempelen omdat dat mag (vrijheid van meningsuiting). Maar cartoons over hemzelf mag ineens niet? (vrijheid van meningsuiting toch, Mr Wilders?)
Hetzelde als alle PVV'ers die dronken achter het stuur zitten en met een schouderklopje en een sorry ervan af komen, terwijl asielzoekers maar gewoon moeten opdonderen.
Het gaat erom dat jij als boodschapper wel degelijk voor een deel in de hand hebt hoe mensen jouw boodschap interpreteren.quote:Op zondag 4 september 2011 15:36 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Maar wat hier zo is dat beide partijen, links én rechts, elkaar aan de lopende band schoffeert, ookal zijn de feiten niet waar.
Terecht!quote:Op zondag 4 september 2011 15:35 schreef Jordony het volgende:
Hetzelde als alle PVV'ers die dronken achter het stuur zitten en met een schouderklopje en een sorry ervan af komen, terwijl asielzoekers maar gewoon moeten opdonderen.
Je weet dat dit gewoon een faal is van het Openbaar Ministerie en dat de politieke partijen hier niks mee te maken hebben. Met een PvdA'er had dit ook kunnen gebeuren.quote:
En ik zeg dat dat op beide fronten verkeerd gaat.quote:Op zondag 4 september 2011 15:37 schreef Ijsbergvla het volgende:
[..]
Het gaat erom dat jij als boodschapper wel degelijk voor een deel in de hand hebt hoe mensen jouw boodschap interpreteren.
Vanzelfsprekend, maar heb jij daar ooit een weldenkend mens aan zien twijfelen?quote:Op zondag 4 september 2011 15:39 schreef Rivalo het volgende:
En ik zeg dat dat op beide fronten verkeerd gaat.
Dat wijf boven je, maar of dat weldenkend is...quote:Op zondag 4 september 2011 15:40 schreef Ijsbergvla het volgende:
[..]
Vanzelfsprekend, maar heb jij daar ooit een weldenkend mens aan zien twijfelen?
Dit was al langer bekend, maar toch heeft Wilders hem altijd de hand boven het hoofd gehouden.quote:Op zondag 4 september 2011 15:39 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Je weet dat dit gewoon een faal is van het Openbaar Ministerie en dat de politieke partijen hier niks mee te maken hebben. Met een PvdA'er had dit ook kunnen gebeuren.
Ik denk dat dat als "teleurgesteld" in de krant komt te staan.quote:Op zondag 4 september 2011 15:39 schreef Monidique het volgende:
Zou Wilders hier ook woedend om zijn? Dat een van zijn naaste medewerkers, de zoveelste al, een agressieve wife beater is?
Gebeurd overal, het is bekend dat de politieke partijen op dat soort punten schijt hebben aan de Nederlandse regelgeving en gewoon een hand boven hun hoofd houden.quote:Op zondag 4 september 2011 15:42 schreef remlof het volgende:
[..]
Dit was al langer bekend, maar toch heeft Wilders hem altijd de hand boven het hoofd gehouden.
Geheel juist, ik denk dat de gemiddelde burger ons parlement net zo serieus neemt als de gemiddelde kijker naar de genoemde shows, voor sommigen is het bloedserieus maar voor de meesten is het tijdverdrijf en amusement van de C categorie.quote:Op zondag 4 september 2011 08:53 schreef DDDDDaaf het volgende:
Ik zie, eerlijk gezegd, maar weinig verschil met andere partijen. Die verschuilen zich achter internationale verdragen en afspraken om toch maar vooral niet met oplossingen te hoeven komen. Oplossingen worden al lang niet meer bedacht, politiek bedrijven is tegenwoordig vooral een soort scheldende kleuteruitvoering van tv-diarree als 'idols' en al die "realityshows" geworden...
Volgens mij haal je wat zaken door elkaar.quote:Op zondag 4 september 2011 15:22 schreef Monidique het volgende:
[..]
Tsja. Wilders mening, hoor. Ik kan er weinig aan doen dat het een gevaarlijke, ranzige haatprofeet is.
Aha, zoals verwacht het ontbreekt je aan argumenten. Dat had verder vast niemand aan zien komenquote:Op zondag 4 september 2011 14:55 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Stalk je ook mensen als ze PVV'ers met nazi's vergelijken? Nee zeker?
Maar goed, andersdenkenden die een groep of een politicus neerzetten als het Grote Kwaad doen mij inderdaad best een beetje aan de nazi's denken. Of beter nog, aan communisten, die hadden er een handje van om mensen voor gek te verklaren of te ridiculiseren als deze niet meepraten met het regime. Bij nader inzien is de vergelijking met die laatsten nog net even treffender.
Ach, wat dat betreft ben ik blijkbaar dus niet anders dan een linkse die Wilders "extreem-rechts" noemt.quote:Op zondag 4 september 2011 17:02 schreef du_ke het volgende:
[..]
Aha, zoals verwacht het ontbreekt je aan argumenten. Dat had verder vast niemand aan zien komen
Blijkbaar wel, zie dit topic.quote:Op zondag 4 september 2011 17:17 schreef TweeGrolsch het volgende:
Zijn er nou werkelijk mensen die dit gedoe boeiend vinden?
Vara ziet Wilders graag dood. Wilders is boos. Dat is al jaren zo, niks nieuws.
Ik zei al: het boet fors in aan kracht, dat woord. Totdat het dusdanig betekenisloos wordt dat het helemáál niemand meer boeit.quote:Op zondag 4 september 2011 17:33 schreef remlof het volgende:
Wilders is dan ook gewoon extreem-rechts, dus waarom zou hij niet zo benoemd mogen worden?
Ik vind je kreten en argumentatie nogal zwak en dubieus. Maar goed als dit alles is waar je het van moet hebben dan weten we dat ook weerquote:Op zondag 4 september 2011 17:30 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ach, wat dat betreft ben ik blijkbaar dus niet anders dan een linkse die Wilders "extreem-rechts" noemt.
Waar maak je je eigenlijk ook druk om? Door met vele misbruik door lieden als die achter Joop.nl hebben termen als extreem-rechts en nazisme fors aan kracht ingeboet.
Wat moet die man dan nog meer willen en roepen naast het van staatswege mensen om een bepaald geloof stevig willen discrimineren?quote:Op zondag 4 september 2011 17:41 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ik zei al: het boet fors in aan kracht, dat woord. Totdat het dusdanig betekenisloos wordt dat het helemáál niemand meer boeit.
Cartoons bashen...nog leuker!quote:Op zondag 4 september 2011 17:40 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Blijkbaar wel, zie dit topic.
Dan kunnen ze wilders bashen
Ik durf Wilders zelfs een fascist te noemen, maar daarmee ontspoort meteen elke discussie. Dus volg ik Rob Riemen maar: "tegenwoordig noemen we fascisten populisten".quote:Op zondag 4 september 2011 17:41 schreef Ferdo het volgende:
[..]
Ik zei al: het boet fors in aan kracht, dat woord. Totdat het dusdanig betekenisloos wordt dat het helemáál niemand meer boeit.
Ik hou niet van dat verhullende gedoe en noem het beestje gewoon bij de naam. Wilders is een fascist, zo simpel is het. Dat een discussie dan ontspoort zegt meer over de mensen die daartegenin gaan en de discussie doen ontsporen dan over mij.quote:Op zondag 4 september 2011 18:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik durf Wilders zelfs een fascist te noemen, maar daarmee ontspoort meteen elke discussie. Dus volg ik Rob Riemen maar: "tegenwoordig noemen we fascisten populisten".
Durf het dan ook gewoon direct te benoemen. Je verstoppen achter zo'n constructie is gewoon zielig.quote:Op zondag 4 september 2011 18:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik durf Wilders zelfs een fascist te noemen, maar daarmee ontspoort meteen elke discussie. Dus volg ik Rob Riemen maar: "tegenwoordig noemen we fascisten populisten".
Nee, het doet elke discussie over de PVV in een welles/nietes veranderen.quote:Op zondag 4 september 2011 19:04 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Durf het dan ook gewoon direct te benoemen. Je verstoppen achter zo'n constructie is gewoon zielig.
Wat is een schaar in iemand zijn borst dan?quote:Op zondag 4 september 2011 20:37 schreef Re het volgende:
Die cartoon gaat helemaal niet over geweld, wel leuk te zien dat het blijkbaar zo geïnterpreteerd moet worden
Hetzelfde als een bom in iemands hoofddoek.quote:Op zondag 4 september 2011 20:47 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Wat is een schaar in iemand zijn borst dan?
daarom faalt de tekenaarquote:Op zondag 4 september 2011 20:37 schreef Re het volgende:
Die cartoon gaat helemaal niet over geweld, wel leuk te zien dat het blijkbaar zo geïnterpreteerd moet worden
Niet genoeg subsidie gekregen om een fatsoenlijke kunstopleiding te volgen.quote:
Nietes.quote:Op zondag 4 september 2011 19:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, het doet elke discussie over de PVV in een welles/nietes veranderen.
Terwijl het juist over de fascistoïde politiek van de PVV zou moeten gaan.
nou gewoon niet creatief genoeg om dat punt te maken met een cartoonquote:Op zondag 4 september 2011 21:02 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Niet genoeg subsidie gekregen om een fatsoenlijke kunstopleiding te volgen.
Schuld van de cultuurbezuinigers.
Altijd leuk dat woorden in iemand anders zijn mond leggen. Het verschil is hier wel dat dat niet gesubsidieerd was en dit rechtstreeks van de VARA komt.quote:Op zondag 4 september 2011 20:49 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Hetzelfde als een bom in iemands hoofddoek.
De VARA mag geen cartoons maken? En de cartoonist werd gesubsidiëerd? omg...wat een gelul en meten met 2 maten zeg.quote:Op zondag 4 september 2011 21:11 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Altijd leuk dat woorden in iemand anders zijn mond leggen. Het verschil is hier wel dat dat niet gesubsidieerd was en dit rechtstreeks van de VARA komt.
Ik wist niet dat jij zo'n uitgesproken mening had...quote:Op zondag 4 september 2011 14:55 schreef Rivalo het volgende:
Wat ik trouwens wel heel erg misselijk vind aan de cartoon is dat het erg lijkt op de moord van Theo van Gogh of Pim Fortuyn, in ieder geval zo'n verband wordt er wel snel gelegd, en dat is denk ik ook niet geheel per ongeluk...
Als Wilders echt een keer neergestoken wordt kan het nog eens druk worden bij het VARA gebouw, als je weet hoeveel mensen PVV stemmen
Ja wij Nederlanders moeten mee betalen aan dit soort dingen. En je kunt mij veel zeggen, maar ik leg direct het verband met de moord op Theo van Gogh.quote:Op zondag 4 september 2011 21:13 schreef Kingstown het volgende:
[..]
De VARA mag geen cartoons maken? En de cartoonist werd gesubsidiëerd? omg...wat een gelul en meten met 2 maten zeg.
Wilders is net een moslim....meteen huilen en boe roepen als hij het ergens niet mee eens is.
Wat dacht je dan?quote:Op zondag 4 september 2011 21:18 schreef G007Drummer het volgende:
[..]
Ik wist niet dat jij zo'n uitgesproken mening had...
Met een flinke teenverlenging weet je hem toch nog een onder een hak te manouvreren, knap hoor.quote:Op zondag 4 september 2011 14:55 schreef Rivalo het volgende:
Wat ik trouwens wel heel erg misselijk vind aan de cartoon is dat het erg lijkt op de moord van Theo van Gogh of Pim Fortuyn, in ieder geval zo'n verband wordt er wel snel gelegd, en dat is denk ik ook niet geheel per ongeluk...
Ik heb echt een hekel aan hokjesdenken, dat heeft dan weer niks met jouw te maken, maar ik blijf meer aan de linksige kant van het midden.quote:Op zondag 4 september 2011 21:21 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Ja wij Nederlanders moeten mee betalen aan dit soort dingen. En je kunt mij veel zeggen, maar ik leg direct het verband met de moord op Theo van Gogh.
Wat die andere cartoonist deed klopte ook niet, maar maakte geen vergelijking met moorden. Én het was niet gesubsidieerd.
[..]
Wat dacht je dan?
Hij weet wel de aandacht te trekken met zijn plaatjes. Voor een weblogje niet onbelangrijkquote:Op zondag 4 september 2011 21:09 schreef sp3c het volgende:
[..]
nou gewoon niet creatief genoeg om dat punt te maken met een cartoon
andere baan zoeken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |