abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:53:32 #1
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354217
Lees dit eerst voordat je mij begint af te zeiken, ik heb een goede reden waarom ik hier zo bovenop zit:

Ik wil gewoon weten wat jullie denken over zijn rookgedrag. Zelf ben ik er tegen, aangezien mijn vader er een hersenbloeding aan over heeft gehouden en een goede kennis is overleden (als gevolg van roken). Misschien dat jullie nu begrijpen waarom ik er zo bovenop zit.

Klacht 1: mijn broertje rookt waarschijnlijk, maar ontkent het steeds ondanks vele aanwijzingen, bewijzen en getuigen.

[i]Klacht 2: gevolg van klacht 1 is dat mijn broertje ''nieuwe hobby's'' zoekt zodat hij een reden heeft om meer geld te vragen. Dit geld wordt waarschijnlijk besteed aan sigaretten.

________________________________________________________________________________

Ik wil graag jullie mening horen over het volgende incident en over wat voor valstrikken en nieuwe manieren ik nog kan toepassen om de waarheid uit hem te krijgen. Hieronder staat mijn volledige verslag over dit incident tot nu toe. Mijn broertje heeft meerdere conflicten die ik in de gaten houd en hem er dagelijks mee confronteer, maar dit staat bij mij gemarkeerd als een top conflict. Ik wil dit probleem dan ook z.s.m oplossen, want hij begint mij nu geld te vragen en opeens heeft hij een hobby waar hij geld voor nodig heeft.

Dit is serieus, niet verzonnen. Ik open niet zo vaak een topic, maar ik vond dat dit wel een eigen topic waard was. Hieronder het verslag.
________________________________________________________________________________

Incident nr. 1 - Conflict ''Roken''

Aanwijzing 1: Broertje gaat naar de WC (nee, natuurlijk kijkt er niemand, maar je ziet nou eenmaal dat hij naar buiten komt). Ik ga naar binnen en zie het raam openstaan. Ik spoel de wc nog eens door en zie iets naar boven drijven... een peuk. Eerste aanwijzing: broertje rookt mogelijk en het raam staat open.

Reactie broertje bij confrontatie: ik rook niet, dat is nog van mijn oom (die al 3 dagen weg was).

Aanwijzing 2: Broertje gaat vaak naar een plein waar tuig bij elkaar komt. Wanneer ik naar de stad fiets, zie ik mijn broertje pokeren en wat is de inzet? Juist ja, pakjes sigaretten.

Reactie van broertje: ik keek enkel toe.

Aanwijzing 3: Kamer van broertje begint steeds vaker naar sigaret te ruiken en hij verfrist zijn kamer opeens wel heel vaak (zo'n toename van 10000%). Broertje komt naar mij toe en geeft mij ¤5,- + ¤1,- rente uit zich zelf. Wanneer hij zegt ''Hier heb je je geld terug plus 1 euro extra'' ruikt zijn adem naar sigaret en ik confronteer hem hiermee. Ik dreig ermee naar mijn vader te gaan, mijn moeder had ik bij aanwijzing nr.1 al ingelicht maar zij wou eerst meer bewijs hebben.

Reactie van broertje: ik ga om met vrienden die roken.

Aanwijzing 4: Mijn neef komt op bezoek en ruikt ook de vreselijke geur in mijn broertjes kamer. Wij besluiten samen om mijn moeder in te lichten en zij ruikt het ook. Hij houd vol dat zijn vrienden roken en hij zelf nooit rookt, maar hier trapte ik niet in.

Aanwijzing 5: Broertje komt steeds vaker laat thuis van school. Ik besluit om stiekem contact op te nemen met zijn vrienden en zij bevestigen dat hij rookt en daarom later thuis komt (hangen bij de poort enz.).

Reactie van broertje: haha, broer, je gelooft hun toch niet hun maken maar geintje matties enz. je weet zelf toch.

Ik zei nee, dat weet ik niet. Leg uit.

Aanwijzing 6: Mijn broertje krijgt ook bankafschriften, ik controleer deze en tot mijn grote verbazing zie ik dat er heel vaak per dag ¤5,- is gepind. Dit bedrag komt in de buurt van zo'n pakje sigaretten en ik confronteerde mijn broertje ermee. Hij zei dat hij heel veel energie drank drinkt en ik sloeg hem in zijn gezicht en riep: 'JIJ DENKT DAT IK JE NIET DOOR HEB HE! GEEF HET TOE EN IK ZAL HET AAN NIEMAND DOOR VERTELLEN, JE KUNT MIJ VERTROUWEN!'

Ik gaf hem nog een kans en zei dat als ik hem nog één keer betrap hij moet bidden om genade.

Aanwijzing 7: Mijn broertje heeft een bijbaan en moet alleen op zaterdag werken. Meestal vanaf 07:00 's ochtends. Nadat hij zaterdag van zijn werk thuis was gekomen, zou hij in het geheim aan mijn ouders verteld hebben zondag te moeten werken. Ik was hier niet van op de hoogte, en de volgende ochtend sta ik dus gewoon om 13:00 op. Ik vraag waar die dikke is en mijn ouders zeggen simpel ''op het werk''. Ik werd boos, ik ging gillen en ik riep dat hij LIEGT.

Ik belde hem op en hij zegt dat hij op zijn werk zit. Ik wou zijn baas spreken ''maar die had pauze''. Ik vroeg of ik dan een vriend mocht spreken zodat hij dit kon bevestigen (natuurlijk moet hij dan de juiste woorden aan mij vertellen, maar dit was een valstrik). Zijn vriend bevestigt dat ze aan het werk zijn. Ondertussen kijk ik welke van zijn échte collega's ik ook ken en bel hem op. Ik vraag of ze vandaag moeten werken en het antwoord luid: ''Nee, op zondag is er nooit werk, hij liegt.''

Ik bel mijn broertje weer op en zeg dat ik hem wel kom ophalen van het werk, want op zaterdag stopt hij altijd om 16:00 en het was nu 15:30. Hij zei ''Nee, doe maar niet''. Ik zei: ''Je hebt geen keus, als je er niet bent dan heb je een groot probleem''.

Dus wij naar het werk gaan en ja hoor, het is gesloten. Mijn broertje belt in de tussen tijd 10x dat ze eerder uit waren en komt pas na een uur opdagen bij het bedrijf. Ik neem contact op met de bedrijfsleider en ook hij bevestigt dat er vandaag geen werk was. Broertje straf, ik blij + geld.

Maar daarmee nog niet bewezen dat hij daadwerkelijk rookt. Wel heb ik 14 getuigen, maar hij blijft het ontkennen. Wat verkeerde vrienden met je kunnen doen...

[ Bericht 2% gewijzigd door computerprobleem op 19-06-2011 00:02:57 ]
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:54:32 #2
298746 Dalando
18, niet meer gefrustreerd
pi_98354268
tl;dr. Op de TT af te zien zou ik hem kapot slaan.
Spel-, taal- en grammaticafouten voorbehouden.
994a040db3f025e25771e045468fc121
pi_98354287
Roken is vet stoer man.

TS is een HOMO
pi_98354303
ts heeft een achterstands stoornis
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:56:04 #5
199256 kwiwi
de enige echte.
pi_98354344
verkapt 'kijk mij eens een huis-tuin-en-keuken sherlock zijn' topic.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:57:31 #6
165512 MASD
Music is dead.
pi_98354388
/care. :') Is jouw eigen leven zo oninteressant dat je je zo actief met anderen moet bemoeien?
Long live music.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:57:31 #7
244650 MYV
Indonesian Pride
pi_98354389
Jezus laat dat jong roken en bemoei je met jezelf. Ik zou jou ook niks vertellen. Wat een kut broer/zus ben jij.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:58:02 #8
306043 tomaat52
Hallo Boppers!
pi_98354408
quote:
13s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:56 schreef kwiwi het volgende:
verkapt 'kijk mij eens een huis-tuin-en-keuken sherlock zijn' topic.
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '@_
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:58:06 #9
8760 Beavis
Proud to be South African!
pi_98354413
quote:
Mijn broertje krijgt ook bankafschriften, ik controleer deze
Triest figuur!! Zoek een homo vriend en laat je broertje lekker doen wat hij wil.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:58:22 #10
285244 EnemyRock
No scratch, no snatch.
pi_98354425
Samenvatting: TS is een autist zonder leven en spendeert al zijn beschikbare tijd in het imiteren van een bepaalde detective om zijn broeder die wel een sociaal leven heeft het leven zuur te maken.
''Before you talk to the chief, you must party with the chief.''
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:58:23 #11
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98354428
tl;dr

Samenvatting?
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:58:36 #12
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_98354443
Als je broertje 8 is heb je een probleem. Maar hierom gaan janken.. hm :{
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:58:46 #13
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98354453
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:58 schreef EnemyRock het volgende:
Samenvatting: TS is een autist zonder leven en spendeert al zijn beschikbare tijd in het imiteren van een bepaalde detective om zijn broeder die wel een sociaal leven heeft het leven zuur te maken.
Ty :)
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:58:54 #14
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354458
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:58 schreef Ryon het volgende:
Als je broertje 8 is heb je een probleem. Maar hierom gaan janken.. hm :{
Hij is 14.
pi_98354461
Hoe oud is je broertje?

[ Bericht 52% gewijzigd door #ANONIEM op 18-06-2011 23:59:26 ]
pi_98354464
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:58 schreef EnemyRock het volgende:
Samenvatting: TS is een autist zonder leven en spendeert al zijn beschikbare tijd in het imiteren van een bepaalde detective om zijn broeder die wel een sociaal leven heeft het leven zuur te maken.
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:59:07 #17
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354470
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:58 schreef zarGon het volgende:
Hoe oud is je broertje?
14.
pi_98354487
quote:
Hij zei dat hij heel veel energie drank drinkt en ik sloeg hem in zijn gezicht en riep: 'JIJ DENKT DAT IK JE NIET DOOR HEB HE! GEEF HET TOE EN IK ZAL HET AAN NIEMAND DOOR VERTELLEN, JE KUNT MIJ VERTROUWEN!'
Maar wel achter zijn rug om je ouders hierover inlichten :')

Wat een nozem ben jij :') "Je kunt mij vertrouwen" rofl

En haal je neus eens uit die zaken man dit is hooguit iets tussen je broer en je ouders. back off ofzo
pi_98354488
Leuk getypt TS. Vermakelijk verhaal. :D
Hoe oud is je broertje?
Over 2 jaar woont iedereen in cobanland.
pi_98354490
Als je dan toch een verhaal verzint doe het dan goed.

"Dus wij naar het werk gaan en ja hoor, het is gesloten. Mijn broertje belt in de tussen tijd 10x dat ze eerder uit waren en komt pas na een uur opdagen bij het bedrijf"

Eerder uit waren op een zondag? Right :').
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zaterdag 18 juni 2011 @ 23:59:45 #21
310900 Doutzen
winnen is voor winnaars
pi_98354494
Waarom je broertje zoveel controleren en intimideren?

Wat is zijn leeftijd?
pi_98354511
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:59 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

14.
Goed gehandeld.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:00:07 #23
301382 TheHundreds
Nu ook als Sint
pi_98354518
Wat een KNEUS is TS :')
  zondag 19 juni 2011 @ 00:00:19 #24
244650 MYV
Indonesian Pride
pi_98354531
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef TheHundreds het volgende:
Wat een KNEUS is TS :')
  zondag 19 juni 2011 @ 00:00:21 #25
285244 EnemyRock
No scratch, no snatch.
pi_98354536
Wat is zijn leeftijd autist?
''Before you talk to the chief, you must party with the chief.''
  zondag 19 juni 2011 @ 00:00:24 #26
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354540
Mensen die roken en zo nodig anti-TS (ik) moeten reageren, doe dat a.u.b. niet.
Wil gewoon weten wat jullie denken over zijn rookgedrag. Zelf ben ik er tegen, aangezien mijn vader er een hersenbloeding aan over heeft gehouden en een goede kennis is overleden (als gevolg van roken). Misschien dat jullie nu begrijpen waarom ik er zo bovenop zit.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:00:35 #27
301382 TheHundreds
Nu ook als Sint
pi_98354550
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:58 schreef EnemyRock het volgende:
Samenvatting: TS is een autist zonder leven en spendeert al zijn beschikbare tijd in het imiteren van een bepaalde detective om zijn broeder die wel een sociaal leven heeft het leven zuur te maken.
pi_98354562
Oh en je broertje rookt geen sigaretten, maar jonko's
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98354568
Wat is je eigen leeftijd?
  zondag 19 juni 2011 @ 00:01:03 #30
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354573
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef HTCfreak het volgende:
Wat is je eigen leeftijd?
18.

Ik meld dit er maar weer even bij, misschien is het dan duidelijker waarom ik er zo bovenop zit. Zal het ook even in OP plaatsen:

Mensen die roken en zo nodig anti-TS (ik) moeten reageren, doe dat a.u.b. niet.
Wil gewoon weten wat jullie denken over zijn rookgedrag. Zelf ben ik er tegen, aangezien mijn vader er een hersenbloeding aan over heeft gehouden en een goede kennis is overleden (als gevolg van roken). Misschien dat jullie nu begrijpen waarom ik er zo bovenop zit.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:01:19 #31
8760 Beavis
Proud to be South African!
pi_98354588
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef computerprobleem het volgende:
Mensen die roken en zo nodig anti-TS (ik) moeten reageren, doe dat a.u.b. niet.
Wil gewoon weten wat jullie denken over zijn rookgedrag. Zelf ben ik er tegen, aangezien mijn vader er een hersenbloeding aan over heeft gehouden en een goede kennis is overleden (als gevolg van roken). Misschien dat jullie nu begrijpen waarom ik er zo bovenop zit.

bron?
pi_98354599
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef TheHundreds het volgende:
Wat een KNEUS is TS :')
quote:
2s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef MYV het volgende:

[..]

Roken op je 14de en erover liegen is inderdaad geen kneuzengedrag.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 19-06-2011 00:01:49 ]
  zondag 19 juni 2011 @ 00:01:44 #33
232644 Dhaha
lachmeneer
pi_98354607
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:59 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

14.
lekker laten roken dus.
wat is dit
  zondag 19 juni 2011 @ 00:02:15 #34
165512 MASD
Music is dead.
pi_98354625
quote:
5s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:01 schreef Beavis het volgende:

[..]

bron?
:') .
Long live music.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:02:34 #35
285244 EnemyRock
No scratch, no snatch.
pi_98354642
TS' zijn broertje's stiekeme gedrag is erg maar nog lang niet zo sneu als het stalker gedrag van TS.
''Before you talk to the chief, you must party with the chief.''
  zondag 19 juni 2011 @ 00:02:55 #36
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98354663
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:01 schreef Dhaha het volgende:

[..]

lekker laten roken dus.
Idd ik ben ook begonnen op mijn 14e, ik vertelde het mijn vader en hij moest lachen, hier heb je 5 euro voor sigaretten zei die. :)
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:03:31 #37
285244 EnemyRock
No scratch, no snatch.
pi_98354695
Nee, maar wel als je dagelijks voor de hema tegen iedereen gaat staan jammeren, en tot in het kleinste detail gaat verkondigen wat er zo slecht aan die worst is, wat er aan verbeterd kan worden, en hoe dom de makers zijn om met zo'n product te komen, om nog maar te zwijgen over de mensen die het wél lekker vinden, kijk als je dát doet moet je wél met een betere worst komen.
Wat een onzin, op worstenmeter.nl mag iedereen zijn mening over Hema worst geven. Dat is juist de bedoeling van zo'n site. Hoef je ook helemaal geen worstenmaker voor te zijn. Eerder goed als mensen de moeite nemen te omschrijven waarom ze een Hema worst vies of lekker vinden.

En zo gek is het toch niet dat kenners en liefhebbers van ambachtelijk bereide streekworsten zich soms verbazen over de populariteit van zo'n massaproduct als de Hema worst. Zou wat zijn als die op 1 stond op de top 250 van worstenmeter.nl
''Before you talk to the chief, you must party with the chief.''
pi_98354705
Lemming :')
  zondag 19 juni 2011 @ 00:04:01 #39
244650 MYV
Indonesian Pride
pi_98354718
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef Nick-GizMo het volgende:
Oh en je broertje rookt geen sigaretten, maar jonko's
:') _O-
  zondag 19 juni 2011 @ 00:04:18 #40
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354732
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:02 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Idd ik ben ook begonnen op mijn 14e, ik vertelde het mijn vader en hij moest lachen, hier heb je 5 euro voor sigaretten zei die. :)
That's really fat men you are so cool! Can I enter your very popular friend groop so I can be a kool guy to?
  zondag 19 juni 2011 @ 00:04:42 #41
177582 Ryon
Alle neuzen naar rechts
pi_98354750
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef computerprobleem het volgende:
Mensen die roken en zo nodig anti-TS (ik) moeten reageren, doe dat a.u.b. niet.
Wil gewoon weten wat jullie denken over zijn rookgedrag. Zelf ben ik er tegen, aangezien mijn vader er een hersenbloeding aan over heeft gehouden en een goede kennis is overleden (als gevolg van roken). Misschien dat jullie nu begrijpen waarom ik er zo bovenop zit.

Hij is 14, puber, en wil gaan roken. Boeie.

Natuurlijk is het niet gezond. Maar dat weet hij zelf ook wel. Blijft hij de komende 60 jaar door roken, heeft hij een probleem. Maar dat is zijn ding. Paar sigaretten doen hem nu waarschijnlijk meer goed dan kwaad. Hoort bij het ouder worden.
For every complex problem there is an answer that is clear, simple, and wrong.
--
Mijn meningen zijn gewoon feiten. Ik heb gelijk en anderen hebben ongelijk - TB / Ryon
  zondag 19 juni 2011 @ 00:05:32 #42
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98354780
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:04 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

That's really fat men you are so cool! Can I enter your very popular friend groop so I can be a kool guy to?
Sorry heb geen vrienden, als ik die wel had zou ik je niet toelaten, vieze stalker. :')
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:05:51 #43
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354792
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:04 schreef Ryon het volgende:

[..]

Hij is 14, puber, en wil gaan roken. Boeie.

Natuurlijk is het niet gezond. Maar dat weet hij zelf ook wel. Blijft hij de komende 60 jaar door roken, heeft hij een probleem. Maar dat is zijn ding. Paar sigaretten doen hem nu waarschijnlijk meer goed dan kwaad. Hoort bij het ouder worden.
Ik vind niet dat dat bij het ouder worden hoort. Mensen die ouder worden, worden vaak wijzer en niet dommer. Wat hij nu doet is niet bepaald wijs te noemen, terwijl hij ouder wordt. Maar ja, het is zijn eigen keus alleen ik wil er wel wat aan doen, hem de goede richting in wijzen zodat hij ermee stopt.
pi_98354808
Hersenbloeding van roken?
  zondag 19 juni 2011 @ 00:06:32 #45
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354832
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:05 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Sorry heb geen vrienden, als ik die wel had zou ik je niet toelaten, vieze stalker. :')
O very cool man but sorry I dont want to be friends with friendless people. :)
  zondag 19 juni 2011 @ 00:06:38 #46
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98354839
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:06 schreef friekin_ het volgende:
Hersenbloeding van roken?
TS bazelt.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98354843
Wow ik houd mijn broertje ook wel in de gaten maar jij slaat hier wel echt door man.
hey ik ben tim
  zondag 19 juni 2011 @ 00:06:51 #48
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354849
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:06 schreef friekin_ het volgende:
Hersenbloeding van roken?
Jep.
pi_98354856
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:05 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ik vind niet dat dat bij het ouder worden hoort. Mensen die ouder worden, worden vaak wijzer en niet dommer. Wat hij nu doet is niet bepaald wijs te noemen, terwijl hij ouder wordt. Maar ja, het is zijn eigen keus alleen ik wil er wel wat aan doen, hem de goede richting in wijzen zodat hij ermee stopt.
Dan zul je hem op moeten sluiten, anders doet ie nog steeds ze eigen ding.
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:07:02 #50
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98354858
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:06 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

O very cool man but sorry I dont want to be friends with friendless people. :)
Moet je je broertje niet stalken ofzo.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:07:14 #51
8760 Beavis
Proud to be South African!
pi_98354863
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:06 schreef friekin_ het volgende:
Hersenbloeding van roken?
Da's nieuw en hip :Y
  zondag 19 juni 2011 @ 00:07:53 #52
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98354889
quote:
14s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:07 schreef Beavis het volgende:

[..]

Da's nieuw en hip :Y
Is longkanker uit? :(
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:08:42 #53
285244 EnemyRock
No scratch, no snatch.
pi_98354924
Ga aan de pruimtabak, krijg je mondkanker van is veel toffer!
''Before you talk to the chief, you must party with the chief.''
  zondag 19 juni 2011 @ 00:08:45 #54
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354926
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:07 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Moet je je broertje niet stalken ofzo.
Nee, hij zit in de kelder. Momenteel kan hij dus nergens heen. :')

Wow, denken jullie echt dat ik zo'n harde stalker ben. Bovenstaande gegevens zijn verzamelt in 3 maanden tijd als het niet meer is. Dat is 1 aanwijzing per 2 weken of zo. :P
pi_98354935
Fijn zo'n broer die je stalkt :')
  zondag 19 juni 2011 @ 00:09:05 #56
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_98354945
Laat je broertje toch lekker roken jongen, als hij daar toch gelukkig van wordt...
Irritante kankerbemoeial.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:09:28 #57
8760 Beavis
Proud to be South African!
pi_98354967
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Nee, hij zit in de kelder. Momenteel kan hij dus nergens heen. :')

Wow, denken jullie echt dat ik zo'n harde stalker ben. Bovenstaande gegevens zijn verzamelt in 3 maanden tijd als het niet meer is. Dat is 1 aanwijzing per 2 weken of zo. :P
Vast. Maar zijn bankgegevens controleren is stalken!
  zondag 19 juni 2011 @ 00:09:29 #58
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98354968
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Nee, hij zit in de kelder. Momenteel kan hij dus nergens heen. :')

Wow, denken jullie echt dat ik zo'n harde stalker ben. Bovenstaande gegevens zijn verzamelt in 3 maanden tijd als het niet meer is. Dat is 1 aanwijzing per 2 weken of zo. :P
Misschien is hij wel aan het roken in de kelder, ik zou gauw gaan kijken als ik jou was hoor! :D
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:09:30 #59
346869 MarokkaanseKip
Denk je dat ja?
pi_98354970
Denk dat je er weinig aan kan doen eerlijk gezegd.
pi_98354976
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:06 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Jep.
Dat wist ik niet.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:09:34 #61
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98354977
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:09 schreef tuut-chips het volgende:
Laat je broertje toch lekker roken jongen, als hij daar toch gelukkig van wordt...
Irritante kankerbemoeial.
Houd het een beetje netjes wil je..
  zondag 19 juni 2011 @ 00:10:28 #62
310900 Doutzen
winnen is voor winnaars
pi_98355017
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef computerprobleem het volgende:
Mensen die roken en zo nodig anti-TS (ik) moeten reageren, doe dat a.u.b. niet.
Wil gewoon weten wat jullie denken over zijn rookgedrag. Zelf ben ik er tegen aangezien mijn vader er een hersenbloeding aan over heeft gehoudenen een goede kennis is overleden (als gevolg van roken). Misschien dat jullie nu begrijpen waarom ik er zo bovenop zit.
Hij weet dus duidelijk wat de consequenties kunnen zijn en wil zichzelf doelbewust de vernieling in helpen. Spelen er thuis nog meerr dingen? Je had het in je openingspost over meerdere ergernissen!
  zondag 19 juni 2011 @ 00:10:40 #63
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355026
quote:
13s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:09 schreef Beavis het volgende:

[..]

Vast. Maar zijn bankgegevens controleren is stalken!
Iedereen weet elkaars pincode in dit huis, dus zo vreemd is dat niet hier. Ik ben vast niet de enige in Nederland die iets meer weet over de bankgegevens binnen het gezin, zo vreemd is dat niet denk ik?
pi_98355037
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Nee, hij zit in de kelder. Momenteel kan hij dus nergens heen. :')

Wow, denken jullie echt dat ik zo'n harde stalker ben. Bovenstaande gegevens zijn verzamelt in 3 maanden tijd als het niet meer is. Dat is 1 aanwijzing per 2 weken of zo. :P
Jullie hebben hem opgesloten? :')
  zondag 19 juni 2011 @ 00:11:20 #65
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355050
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:10 schreef Doutzen het volgende:

[..]

Hij weet dus duidelijk wat de consequenties kunnen zijn en wil zichzelf doelbewust de vernieling in helpen. Spelen er thuis nog meerr dingen? Je had het in je openingspost over meerdere ergernissen!
Ja, hij zit op het VMBO heeft bijna 4 verliespunten, gaat om met ''gangstertjes''.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:11:22 #66
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_98355055
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:09 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Houd het een beetje netjes wil je..
Misschien is het woord kanker hier niet zo gepast :') sorry.

Wat ik wil zeggen is dat zoveel kinderen van zijn leeftijd roken, is gewoon een fase. Over een tijdje maakt hij weer andere vrienden en dan is het met dat roken ook weer over. Zolang hij voorlopig niet gaat blowen is er toch niks aan de hand?
  zondag 19 juni 2011 @ 00:11:24 #67
322510 stan97
Boomstronk
pi_98355059
Laat die gast roken als hij wilt!
De oudste vrouw van Nederland rookt ook..
  zondag 19 juni 2011 @ 00:11:33 #68
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355073
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:10 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Iedereen weet elkaars pincode in dit huis, dus zo vreemd is dat niet hier. Ik ben vast niet de enige in Nederland die iets meer weet over de bankgegevens binnen het gezin, zo vreemd is dat niet denk ik?
Wat heeft de pincode te maken met het controleren van zijn gegevens?
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:11:40 #69
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355081
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:10 schreef Paxcon het volgende:

[..]

Jullie hebben hem opgesloten? :')
Was sarcastisch bedoeld, zie je smile. :P
pi_98355083
Nee niet echt.

En breek zijn neus gewoon.
pi_98355099
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:09 schreef tuut-chips het volgende:
Laat je broertje toch lekker roken jongen, als hij daar toch gelukkig van wordt...
Irritante kankerbemoeial.
LOL! Jij hebt ook zo'n broer? Of zit het gewoon diep?

Oh TS, ik steek er nog 1 op, kreeg een paar peuken van je broertje
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98355106
Even eerlijk gezegd, ik was totaal niet op de hoogte dat roken er zo'n grote invloed op had. Ik dacht altijd dat hersenbloedingen veroorzaakt werden door stress (oa).
  zondag 19 juni 2011 @ 00:12:35 #73
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_98355126
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:12 schreef friekin_ het volgende:
Even eerlijk gezegd, ik was totaal niet op de hoogte dat roken er zo'n grote invloed op had. Ik dacht altijd dat hersenbloedingen veroorzaakt werden door stress (oa).
Ik zou ook kapot gaan van de stress als er altijd op me gelet werd :{
  zondag 19 juni 2011 @ 00:12:37 #74
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355127
Als ik jouw broertje was had ik je allang koud gemaakt volgens mij, jezus wat een bemoeial.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98355128
TS laat je broertje gewoon als hij wil roken is het zijn probleem niet die van jou.
Putin for President _O_
  Redactie Frontpage zondag 19 juni 2011 @ 00:12:44 #76
145738 superworm
is erbij
pi_98355135
Ik ben 22 en rook al 5 jaar als een schoorsteen, pakje per dag. Als bij mij een rookgerelateerde ziekte wordt geconstateerd, kan ik niets anders dan erkennen dat het m'n eigen domme schuld is. Zolang een roker daar flink gewaar van is, laat 'm lekker; we betalen netto 3,50 belasting per dag extra, gaan 12 jaar eerder dood en gebruiken dus vrijwel geen pensioen, leveren zelfs geld op door onze vrijwillige welriekende euthanasie, omdat we snel sterven aan ongeneeslijke dus goedkope (want morfine en straling zijn haast gratis) ziektes.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  zondag 19 juni 2011 @ 00:12:52 #77
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355144
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:11 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

LOL! Jij hebt ook zo'n broer? Of zit het gewoon diep?

Oh TS, ik steek er nog 1 op, kreeg een paar peuken van je broertje
Doet hij tenminste iets goeds, heeft hij minder om te roken. ;)
  zondag 19 juni 2011 @ 00:13:16 #78
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98355159
Backfire topic. Ts is 'n stalker. :')
Hallon!
pi_98355181
Putin for President _O_
  zondag 19 juni 2011 @ 00:14:30 #80
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355202
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:12 schreef friekin_ het volgende:
Even eerlijk gezegd, ik was totaal niet op de hoogte dat roken er zo'n grote invloed op had. Ik dacht altijd dat hersenbloedingen veroorzaakt werden door stress (oa).
De combinatie daarvan ja. Stress heel veel in die periode en vanwege het verleden, die was niet bepaald ''vredig'' en dat is dan nog heel licht beschreven. Gelukkig heeft hij het gered. :)
  zondag 19 juni 2011 @ 00:15:07 #81
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355226
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:14 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

De combinatie daarvan ja. Stress heel veel in die periode en vanwege het verleden, die was niet bepaald ''vredig'' en dat is dan nog heel licht beschreven. Gelukkig heeft hij het gered. :)
Als je zo doorgaat krijgt je broertje binnenkort een hersenbloeding door jou en niet door het roken.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:15:25 #82
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_98355242
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:15 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Als je zo doorgaat krijgt je broertje binnenkort een hersenbloeding door jou en niet door het roken.
pi_98355269
Moeilijk.

Ik heb een jaar of 10 terug mijn broertje ook voor een soort blok gezet
dat hier een klein beetje verwant aan is. Omdat ie begon af te glijden richting foute vrienden.
Moet ik wel bij zeggen dat roken een iets lichter 'vergrijp' is.

Op die leeftijd mag je je jongere broertje best op deze manier in bescherming willen nemen.
Hoeven je ouders er ook niet achter te komen.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:16:45 #84
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355312
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:15 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Als je zo doorgaat krijgt je broertje binnenkort een hersenbloeding door jou en niet door het roken.
Of komt hij geld te kort, wordt door zijn gangster vriendjes aangezet tot diefstal, wordt tijdens zo'n criminele toestand achtervolgd door de politie en voila...

Denk dat zijn omgang met gangstertjes en zijn rook/school gedrag een stuk dodelijker is dan mijn ''stalk-gedrag'' omdat ik hem op het goede pad wil brengen.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:16:56 #85
285244 EnemyRock
No scratch, no snatch.
pi_98355318
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:15 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Als je zo doorgaat krijgt je broertje binnenkort een hersenbloeding door jou en niet door het roken.
''Before you talk to the chief, you must party with the chief.''
  zondag 19 juni 2011 @ 00:17:11 #86
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355333
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:16 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Of komt hij geld te kort, wordt door zijn gangster vriendjes aangezet tot diefstal, wordt tijdens zo'n criminele toestand achtervolgd door de politie en voila...

Denk dat zijn omgang met gangstertjes en zijn rook/school gedrag een stuk dodelijker is dan mijn ''stalk-gedrag'' omdat ik hem op het goede pad wil brengen.
Dit is niet The Bronx.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:17:19 #87
322510 stan97
Boomstronk
pi_98355339
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:16 schreef EnemyRock het volgende:

[..]

  zondag 19 juni 2011 @ 00:18:02 #88
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98355369
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:15 schreef Specularium het volgende:
Moeilijk.

Ik heb een jaar of 10 terug mijn broertje ook voor een soort blok gezet
dat hier een klein beetje verwant aan is. Omdat ie begon af te glijden richting foute vrienden.
Moet ik wel bij zeggen dat roken een iets lichter 'vergrijp' is.

Op die leeftijd mag je je jongere broertje best op deze manier in bescherming willen nemen.
Hoeven je ouders er ook niet achter te komen.
Ts heeft z'n ouders al ingelicht. :')
Hallon!
  zondag 19 juni 2011 @ 00:18:11 #89
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355376
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:15 schreef Specularium het volgende:
Moeilijk.

Ik heb een jaar of 10 terug mijn broertje ook voor een soort blok gezet
dat hier een klein beetje verwant aan is. Omdat ie begon af te glijden richting foute vrienden.
Moet ik wel bij zeggen dat roken een iets lichter 'vergrijp' is.

Op die leeftijd mag je je jongere broertje best op deze manier in bescherming willen nemen.
Hoeven je ouders er ook niet achter te komen.
Eindelijk iemand die inhoudelijk en serieus reageert. De meesten hier zullen ook wel rond de 14 jaar zijn en zo'n broer niet willen hebben, omdat al hun plannetjes dan ontdekt zouden worden. :P

Snap het ook wel dat sommige zo'n persoon weinig waarderen, maar ja, soms moet het nou eenmaal.
pi_98355393
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:14 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

De combinatie daarvan ja. Stress heel veel in die periode en vanwege het verleden, die was niet bepaald ''vredig'' en dat is dan nog heel licht beschreven. Gelukkig heeft hij het gered. :)
Ja, daar mag je blij mee zijn.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:18:58 #91
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355406
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:18 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Eindelijk iemand die inhoudelijk en serieus reageert. De meesten hier zullen ook wel rond de 14 jaar zijn en zo'n broer niet willen hebben, omdat al hun plannetjes dan ontdekt zouden worden. :P

Snap het ook wel dat sommige zo'n persoon weinig waarderen, maar ja, soms moet het nou eenmaal.
Ben 20 en heb een zusje van 16 dat ook stiekem rookt. /care
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98355422
Laat je broertje anders een paar foto's zien van wat er kan gebeuren als je rookt, misschien draait ie bij :)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98355440
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:18 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Ben 20 en heb een zusje van 16 dat ook stiekem rookt. /care
Waarschijnlijk zitten er bij jou in de familie geen ziektes die behoorlijk erfelijk bepaald zijn.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:19:42 #94
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98355445
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:18 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Ben 20 en heb een zusje van 16 dat ook stiekem rookt. /care
Sowieso letten op wat andere mensen doen of laten. :')
Hallon!
pi_98355447
Wat een kut topic. Zo lang en uitgebreid beschreven door TS dat ik bijna medelijden krijg met zijn broertje. Laat dat joch toch lekker roken en confronteer hem er niet mee. De tering.
pi_98355453
TS is een naaibal.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:20:12 #97
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_98355469
Moet ie lekker zelf weten.
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
  zondag 19 juni 2011 @ 00:20:19 #98
285244 EnemyRock
No scratch, no snatch.
pi_98355475
Serieuze reactie? Je kan je broertje best laten weten dat het slechte gevolgen heeft zowel financieel als voor zijn gezondheid maar als hij niet wilt luisteren is dat lekker zijn eigen probleem en hoef je niet als een stalker alles te volgen wat hij doet en ook zijn vrienden lastig te vallen.
''Before you talk to the chief, you must party with the chief.''
  zondag 19 juni 2011 @ 00:20:27 #99
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355483
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:19 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Waarschijnlijk zitten er bij jou in de familie geen ziektes die behoorlijk erfelijk bepaald zijn.
Al mijn opa's en oma's zijn dood door het roken.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:21:03 #100
254206 Levolution
-|||----------|||-
pi_98355512
Maar kijkt je broertje ook in jouw bankafschriften om je vervolgens te confronteren met de alcohol die je nuttigt?
This isn't even my final form.
pi_98355565
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef TheHundreds het volgende:
Wat een KNEUS is TS :')
pi_98355620
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:20 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Al mijn opa's en oma's zijn dood door het roken.
Het zou anders zijn als 1 van je ouders iets overkwam, that's all i'm saying.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:23:02 #103
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_98355624
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:20 schreef EnemyRock het volgende:
Serieuze reactie? Je kan je broertje best laten weten dat het slechte gevolgen heeft zowel financieel als voor zijn gezondheid maar als hij niet wilt luisteren is dat lekker zijn eigen probleem en hoef je niet als een stalker alles te volgen wat hij doet en ook zijn vrienden lastig te vallen.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:23:29 #104
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355649
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:22 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Het zou anders zijn als 1 van je ouders iets overkwam, that's all i'm saying.
als als...
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:24:09 #105
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355680
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:21 schreef Levolution het volgende:
Maar kijkt je broertje ook in jouw bankafschriften om je vervolgens te confronteren met de alcohol die je nuttigt?
Wat heeft dat ermee te maken dan?
  zondag 19 juni 2011 @ 00:24:35 #106
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355699
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:23 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

als als...
Ja, en dat ''als als'' geldt in dit geval ook voor ons. Lees de OP eens goed voordat je zo begint te praten.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:24:47 #107
165512 MASD
Music is dead.
pi_98355709
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:24 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Wat heeft dat ermee te maken dan?
Alcohol is schadelijker dan heroïne.
Long live music.
pi_98355719
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:23 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

als als...
Als het broertje van TS een echte vent was, had ie TS allang op ze neus gemept
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:24:54 #109
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355720
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:24 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Wat heeft dat ermee te maken dan?
Dat je je gewoon niet moet bemoeien met andersmans geldzaken, zoiets heet privacy.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:25:47 #110
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355760
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:24 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Als het broertje van TS een echte vent was, had ie TS allang op ze neus gemept
Denken dat mensen mij iets aan kunnen doen. :')
pi_98355771
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:24 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Wat heeft dat ermee te maken dan?
Dat was de vraag niet :)
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:26:09 #112
254206 Levolution
-|||----------|||-
pi_98355783
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:24 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Dat je je gewoon niet moet bemoeien met andersmans geldzaken, zoiets heet privacy.
Wat hij zegt dus.
This isn't even my final form.
pi_98355801
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:25 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Denken dat mensen mij iets aan kunnen doen. :')
Met zo'n nickname zou ik daar niet zo gerust op zijn :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:28:07 #114
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98355869
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:24 schreef MASD het volgende:

[..]

Alcohol is schadelijker dan heroïne.
Tuurlijk. :')
Bijna iedereen in mijn familie drinkt, mijn vader nog voordat hij begon te roken en dan hebben we het niet over een biertje, maar vooral over sterke drank. Is niets mis mee, is slechts drank.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:28:17 #115
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98355875
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:24 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ja, en dat ''als als'' geldt in dit geval ook voor ons. Lees de OP eens goed voordat je zo begint te praten.
De achtergrond maakt geen fuck uit, of je halve familie nou dood is door roken of niet, je broertje zit gewoon in de experimentele puberfase, laat hem die sigaretjes proberen, en of hij nou rookt of niet het blijft toch je broertje. Hij komt er heus wel achter.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:29:06 #116
254206 Levolution
-|||----------|||-
pi_98355922
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:28 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Tuurlijk. :')
Bijna iedereen in mijn familie drinkt, mijn vader nog voordat hij begon te roken en dan hebben we het niet over een biertje, maar vooral over sterke drank. Is niets mis mee, is slechts drank.
TS is troll.
This isn't even my final form.
pi_98355930
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:28 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Tuurlijk. :')
Bijna iedereen in mijn familie drinkt, mijn vader nog voordat hij begon te roken en dan hebben we het niet over een biertje, maar vooral over sterke drank. Is niets mis mee, is slechts drank.
Hoezo hypocrisie?
  Redactie Frontpage zondag 19 juni 2011 @ 00:29:31 #118
145738 superworm
is erbij
pi_98355936
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:20 schreef EnemyRock het volgende:
Serieuze reactie? Je kan je broertje best laten weten dat het slechte gevolgen heeft zowel financieel als voor zijn gezondheid maar als hij niet wilt luisteren is dat lekker zijn eigen probleem en hoef je niet als een stalker alles te volgen wat hij doet en ook zijn vrienden lastig te vallen.
Exact. Zeker ratten naar ouders is het breken van de ongeschreven broer-code.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
pi_98355940
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:28 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Tuurlijk. :')
Bijna iedereen in mijn familie drinkt, mijn vader nog voordat hij begon te roken en dan hebben we het niet over een biertje, maar vooral over sterke drank. Is niets mis mee, is slechts drank.
Dus jij mag wel doen wat je wilt? Haha en fail @ drank is slechts drank :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98355944
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:24 schreef MASD het volgende:

[..]

Alcohol is schadelijker dan heroïne.
Crack en heroine zijn juist de enige 2 dingen die schadelijker zijn.

De rest zit allemaal onder alcohol.
  Redactie Frontpage zondag 19 juni 2011 @ 00:31:00 #121
145738 superworm
is erbij
pi_98355997
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:29 schreef Specularium het volgende:

[..]

Crack en heroine zijn juist de enige 2 dingen die schadelijker zijn.

De rest zit allemaal onder alcohol.
Ik doe zo nu en dan de doldwaze tabakTHCalcoholmix, dolwaas zeg ik je.
Steun Stichting Bijen Zonder Zorgen!
op FOK!
op Facebook
op de website
  zondag 19 juni 2011 @ 00:31:08 #122
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98356005
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:29 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Dus jij mag wel doen wat je wilt? Haha en fail @ drank is slechts drank :')
Mensen met een drankverslaving hebben een veel groter probleem dan menen met een rookverslaving.
Kijk als je broertje van 14 nou elke dag een fles jenever naar binnen giet vind ik je op terecht, maar om die paar sigaretjes die die rookt zo moeilijk doen is overdreven.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:31:53 #123
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98356030
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:22 schreef friekin_ het volgende:

[..]

Het zou anders zijn als 1 van je ouders iets overkwam, that's all i'm saying.
Mwah mam d'r vader (mijn opa dus) stierf aan longkanker maar denk maar niet dat ze daar ooit één pakje minder om gerookt heeft. :')

quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:28 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Tuurlijk. :')
Bijna iedereen in mijn familie drinkt, mijn vader nog voordat hij begon te roken en dan hebben we het niet over een biertje, maar vooral over sterke drank. Is niets mis mee, is slechts drank.
Die hersenbloeding heeft niks met je vaders alcoholgebruik te maken? :)
Hallon!
  zondag 19 juni 2011 @ 00:32:00 #124
165512 MASD
Music is dead.
pi_98356038
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:29 schreef Specularium het volgende:

[..]

Crack en heroine zijn juist de enige 2 dingen die schadelijker zijn.

De rest zit allemaal onder alcohol.
Joh.
Long live music.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:32:46 #125
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98356072
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:26 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Met zo'n nickname zou ik daar niet zo gerust op zijn :')
Mensen beoordelen op basis van een nickname... hoe diep kun je zinken.
Laat ik het zo zeggen: mijn woede uitbarstingen tijdens een gevecht zijn meestal rede genoeg dat de tegenpartij verstijfd en niets meer doet en dat iedereen eerst niets durft te doen om mij tegen te houden, meestal zie ik dan zelf dat het te ver gaat en stop ik voordat het gevecht echt is begonnen.

Laatste tijd is dat wel wat minder, ik had dat vooral toen ik iets jonger was. Nu heb ik meer geduld, volgens sommigen te veel..
  zondag 19 juni 2011 @ 00:32:50 #126
165512 MASD
Music is dead.
pi_98356076
quote:
5s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:31 schreef BlueMage het volgende:

[..]

Die hersenbloeding heeft niks met je vaders alcoholgebruik te maken? :)
Nee, want drank is maar drank. :) :) :).
Long live music.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:34:16 #127
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98356148
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef Nick-GizMo het volgende:
Oh en je broertje rookt geen sigaretten, maar jonko's
Dit sowieso.
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
  zondag 19 juni 2011 @ 00:34:21 #128
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98356153
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:32 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Mensen beoordelen op basis van een nickname... hoe diep kun je zinken.
Laat ik het zo zeggen: mijn woede uitbarstingen tijdens een gevecht zijn meestal rede genoeg dat de tegenpartij verstijfd en niets meer doet en dat iedereen eerst niets durft te doen om mij tegen te houden, meestal zie ik dan zelf dat het te ver gaat en stop ik voordat het gevecht echt is begonnen.

Laatste tijd is dat wel wat minder, ik had dat vooral toen ik iets jonger was. Nu heb ik meer geduld, volgens sommigen te veel..
Zou je je hart niet is gaan luchten bij een professioneel iemand i.p.v. hier op klb? of ga naar een serieuzer subforum ofzo?
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98356156
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:32 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Mensen beoordelen op basis van een nickname... hoe diep kun je zinken.
Laat ik het zo zeggen: mijn woede uitbarstingen tijdens een gevecht zijn meestal rede genoeg dat de tegenpartij verstijfd en niets meer doet en dat iedereen eerst niets durft te doen om mij tegen te houden, meestal zie ik dan zelf dat het te ver gaat en stop ik voordat het gevecht echt is begonnen.

Laatste tijd is dat wel wat minder, ik had dat vooral toen ik iets jonger was. Nu heb ik meer geduld, volgens sommigen te veel..
Get real :'). Wie moet hier nou wie in de gaten gaan houden :D
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:34:35 #130
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98356162
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:32 schreef MASD het volgende:

[..]

Nee, want drank is maar drank. :) :) :).
Ach ja inderdaad dom van me om dat te vergeten. Ik ga nog even deze fles whiskey verder leeg drinken. ^O^
Hallon!
pi_98356164
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:32 schreef MASD het volgende:

[..]

Nee, want drank is maar drank. :) :) :).
Klopt helemaal deze post, gewoon ten allen tijden alcohol drinken geen probleem. Kom niet in de buurt van rokers want dan heb je meteen een hersenbloeding :)
  zondag 19 juni 2011 @ 00:36:06 #132
33140 bas-beest
Sine Metu
pi_98356224
Aanwijzing 6 en 7 zijn wel heel erg :') van jouw kant...
- En zoals pijn ook een vorm van voelen is, laat kou me weten dat ik wist wat warmte was.
- Ik ben de reden voor wie voor zijn lijden reden zoekt!
- Those people who tell you not to take chances, they are all missing on what life is about.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:36:26 #133
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98356245
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:34 schreef BlueMage het volgende:

[..]

Ach ja inderdaad dom van me om dat te vergeten. Ik ga nog even deze fles whiskey verder leeg drinken. ^O^
Zou het niet doen als je met problemen zit, dat zou het effect alleen maar versterken en dat leid meestal tot problemen (ruzie e.d.). Drink het alleen als je van je zelf weet dat je niet dronken kunt worden, anders niet. Of neem anders gewoon wat bier, misschien dat dat geschikter is.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:36:38 #134
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98356253
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:34 schreef Supertolll het volgende:

[..]

Klopt helemaal deze post, gewoon ten allen tijden alcohol drinken geen probleem. Kom niet in de buurt van rokers want dan heb je meteen een hersenbloeding :)
Kratje bier? Geen probleem! Flesje wodka? Geen probleem! Maar een sigaret, oei nu zijn de rapen gaar. :')
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:37:00 #135
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98356271
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:34 schreef Supertolll het volgende:

[..]

Klopt helemaal deze post, gewoon ten allen tijden alcohol drinken geen probleem. Kom niet in de buurt van rokers want dan heb je meteen een hersenbloeding :)
Daarom vind ik 't ook heel goed dat ze roken verboden hebben in café's. Ik rij dadelijk nog even naar de kroeg, lekker doorzakken, 't is maar drank, als de politie me laat blazen zeg ik dat ook gewoon en dan geven ze me gelijk want computerprobleem zegt 't ook en wat hij zegt is gewoon waar. :)
Hallon!
pi_98356288
Alcohol is niet schadelijk, want het is drinken en je krijgt soms gewoon dorst :) :) Roken valt niet onder eten of drinken en is dus niet nodig, zwaar schadelijk zelfs :) :) :)
pi_98356303
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:36 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Zou het niet doen als je met problemen zit, dat zou het effect alleen maar versterken en dat leid meestal tot problemen (ruzie e.d.). Drink het alleen als je van je zelf weet dat je niet dronken kunt worden, anders niet. Of neem anders gewoon wat bier, misschien dat dat geschikter is.
:D!! Nu word ie helemaal mooi :D
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:37:39 #138
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98356312
quote:
14s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:37 schreef BlueMage het volgende:

[..]

Daarom vind ik 't ook heel goed dat ze roken verboden hebben in café's. Ik rij dadelijk nog even naar de kroeg, lekker doorzakken, 't is maar drank, als de politie me laat blazen zeg ik dat ook gewoon en dan geven ze me gelijk want computerprobleem zegt 't ook en wat hij zegt is gewoon waar. :)
Roken verboden in kroegen. :') Welke stad leef jij?
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
pi_98356321
quote:
14s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:37 schreef BlueMage het volgende:

[..]

Daarom vind ik 't ook heel goed dat ze roken verboden hebben in café's. Ik rij dadelijk nog even naar de kroeg, lekker doorzakken, 't is maar drank, als de politie me laat blazen zeg ik dat ook gewoon en dan geven ze me gelijk want computerprobleem zegt 't ook en wat hij zegt is gewoon waar. :)
Daarna gewoon met de auto naar huis gaan is geen probleem hoor. Drank = drank :) Pas wel op dat je niet naar rook ruikt
  zondag 19 juni 2011 @ 00:38:48 #140
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98356358
quote:
14s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:37 schreef BlueMage het volgende:

[..]

Daarom vind ik 't ook heel goed dat ze roken verboden hebben in café's. Ik rij dadelijk nog even naar de kroeg, lekker doorzakken, 't is maar drank, als de politie me laat blazen zeg ik dat ook gewoon en dan geven ze me gelijk want computerprobleem zegt 't ook en wat hij zegt is gewoon waar. :)
Als ik moet blazen zeg ik ook altijd tegen oom-agent: Maar ik heb niet gerookt! En dan krijg ik geen boete, ongeacht mijn promillage. :)
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98356371
Die drank = drank opmerking gaat dit topic nog een mooie draai geven :D
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:39:30 #142
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98356397
quote:
10s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:37 schreef VanPikkesteijn. het volgende:

[..]

Roken verboden in kroegen. :') Welke stad leef jij?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hallon!
  zondag 19 juni 2011 @ 00:39:42 #143
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98356406
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:36 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Kratje bier? Geen probleem! Flesje wodka? Geen probleem! Maar een sigaret, oei nu zijn de rapen gaar. :')
Sigaretten hebben meer invloed op een mens. En ik heb het niet over dat er elke dag, niet eens elke week gedronken word. Niemand wordt er dronken van, iedereen houd zich in, besloten sfeer e.d. Ken genoeg mensen die 20 jaar lang gedronken hebben, een gezin kregen en omwille van hen begonnen te minderen (om een goed voorbeeld te geven, niet om problemen) en vervolgens zelf gestopt zijn en enkel uit respect voor anderen binnen de familie soms mee drinken.
pi_98356467
Respect tonen door een fles whiskey mee leeg te drinken?
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:41:59 #145
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98356488
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:39 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Sigaretten hebben meer invloed op een mens. En ik heb het niet over dat er elke dag, niet eens elke week gedronken word. Niemand wordt er dronken van, iedereen houd zich in, besloten sfeer e.d. Ken genoeg mensen die 20 jaar lang gedronken hebben, een gezin kregen en omwille van hen begonnen te minderen (om een goed voorbeeld te geven, niet om problemen) en vervolgens zelf gestopt zijn en enkel uit respect voor anderen binnen de familie soms mee drinken.
Ik weet niet hoor, maar als ik een sigaret rook ga ik me niet anders gedragen, als ik alcohol nuttig word ik dronken.
En als we het gaan hebben over: Ik ken mensen!

Mijn vader rookte van zijn 18e tot zijn 28e, toen leerde hij mijn moeder kennen en is op de dag van de trouwerij gestopt met roken. Na de scheiding 7 jaar later is hij op precies die dag weer begonnen met roken, dus /care
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:42:26 #146
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98356505
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:38 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Als ik moet blazen zeg ik ook altijd tegen oom-agent: Maar ik heb niet gerookt! En dan krijg ik geen boete, ongeacht mijn promillage. :)
Sowieso: moeten blazen.
Dat geeft aan dat alcohol jou enorm kan beïnvloeden en dat jij niet geschikt ben om alcohol te nuttigen. Drink het alleen als je de sterke drank aan kunt en vervolgens verder kunt gaan zoals je kon voordat je eraan begon, en anders niet. Als je van jezelf weet dat je het drinkt omdat je dan ''populair'' over komt bij anderen, doe het dan i.i.g. niet bij het uitgaan, maar gewoon thuis, zodat je geen gevaar vormt voor anderen.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:42:28 #147
348296 Magneet51
Alles is grappig
pi_98356507
Waar bemoei je je mee ?
pi_98356516
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:39 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Sigaretten hebben meer invloed op een mens. En ik heb het niet over dat er elke dag, niet eens elke week gedronken word. Niemand wordt er dronken van, iedereen houd zich in, besloten sfeer e.d. Ken genoeg mensen die 20 jaar lang gedronken hebben, een gezin kregen en omwille van hen begonnen te minderen (om een goed voorbeeld te geven, niet om problemen) en vervolgens zelf gestopt zijn en enkel uit respect voor anderen binnen de familie soms mee drinken.
Er zijn natuurlijk geen mensen die verslaafd zijn aan alcohol. Drank is immers maar drank, sigaretten daarentegen vernietigen volledige gezinnen :) :)
  zondag 19 juni 2011 @ 00:43:04 #149
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98356539
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:39 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Sigaretten hebben meer invloed op een mens. En ik heb het niet over dat er elke dag, niet eens elke week gedronken word. Niemand wordt er dronken van, iedereen houd zich in, besloten sfeer e.d. Ken genoeg mensen die 20 jaar lang gedronken hebben, een gezin kregen en omwille van hen begonnen te minderen (om een goed voorbeeld te geven, niet om problemen) en vervolgens zelf gestopt zijn en enkel uit respect voor anderen binnen de familie soms mee drinken.
Ik word ook nooit dronken, kan eindeloos doordrinken dus dat doe ik dan ook. Want ik rook niet, als ik nou zou roken ja dan was 't anders natuurlijk, dan had ik allang hersenbeschadigingen opgelopen en was ik misschien al dood geweest maar alcohol redt me daarom ga ik ook 'n reclamecampagne beginnen "Alcohol? Ik zeg...doen!" dit om 't drinken te promoten want iedereen moet toch de kans krijgen om gelukkig te worden?!
Hallon!
  zondag 19 juni 2011 @ 00:43:10 #150
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98356548
quote:
9s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:39 schreef BlueMage het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Och, ik denk niet dat TS dat door zal hebben, aangezien hij overduidelijk zeer wereldvreemd is en krampachtig probeert zijn broertje te verneuken die wel goed op weg is om een leuk leven te gaan leiden. :Y)

Ik steek er nog even een op trouwens.
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
  zondag 19 juni 2011 @ 00:43:12 #151
8760 Beavis
Proud to be South African!
pi_98356550
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:41 schreef Nick-GizMo het volgende:
Respect tonen door een fles whiskey mee leeg te drinken?
Ik zit al aan mijn 3e fles stroh....uit respect natuurlijk :Y
  zondag 19 juni 2011 @ 00:44:35 #152
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98356612
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:41 schreef Nick-GizMo het volgende:
Respect tonen door een fles whiskey mee leeg te drinken?
Als wij terug gaan en we worden uitgenodigd/nodigen anderen uit, dan drinkt een familielid die misschien al gestopt is met drinken, uit respect/voor de sfeer mee. Niet dat het zo'n kroeg-party achtig sfeer is, nooit eigenlijk. Gewoon met mannen aan tafel, praten over zaken/politiek/algemene dingen/persoonlijk leven, soms een zanger/muzikant erbij en bestellen tot het geld op is, om vervolgens allemaal naar huis te gaan en te slapen. De volgende dag verzamelen op de markt en allemaal aan de thee + 's avonds tweede ronde.
pi_98356645
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:42 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Sowieso: moeten blazen.
Dat geeft aan dat alcohol jou enorm kan beïnvloeden en dat jij niet geschikt ben om alcohol te nuttigen. Drink het alleen als je de sterke drank aan kunt en vervolgens verder kunt gaan zoals je kon voordat je eraan begon, en anders niet. Als je van jezelf weet dat je het drinkt omdat je dan ''populair'' over komt bij anderen, doe het dan i.i.g. niet bij het uitgaan, maar gewoon thuis, zodat je geen gevaar vormt voor anderen.
Als je zo doorgaat moeten wij ook nog bang worden :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98356680
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:44 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Als wij terug gaan en we worden uitgenodigd/nodigen anderen uit, dan drinkt een familielid die misschien al gestopt is met drinken, uit respect/voor de sfeer mee. Niet dat het zo'n kroeg-party achtig sfeer is, nooit eigenlijk. Gewoon met mannen aan tafel, praten over zaken/politiek/algemene dingen/persoonlijk leven, soms een zanger/muzikant erbij en bestellen tot het geld op is, om vervolgens allemaal naar huis te gaan en te slapen. De volgende dag verzamelen op de markt en allemaal aan de thee + 's avonds tweede ronde.
TS is een boer?
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:46:14 #155
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98356694
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:42 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Sowieso: moeten blazen.
Dat geeft aan dat alcohol jou enorm kan beïnvloeden en dat jij niet geschikt ben om alcohol te nuttigen. Drink het alleen als je de sterke drank aan kunt en vervolgens verder kunt gaan zoals je kon voordat je eraan begon, en anders niet. Als je van jezelf weet dat je het drinkt omdat je dan ''populair'' over komt bij anderen, doe het dan i.i.g. niet bij het uitgaan, maar gewoon thuis, zodat je geen gevaar vormt voor anderen.
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
  zondag 19 juni 2011 @ 00:46:17 #156
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98356698
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:45 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

TS is een boer?
Of een Noord-Afrikaan, die drinken ook altijd thee met z'n allen.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:46:45 #157
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98356720
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:45 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Als je zo doorgaat moeten wij ook nog bang worden :')
Waarom zou je bang worden? Ben gewoon heel relax in real-life hoor, alleen heb een aantal waarden en normen die voor sommigen misschien een beetje extreem zijn. Verder doe ik met alle andere ''sociale/normale'' dingen met iedereen mee. :)
  zondag 19 juni 2011 @ 00:47:13 #158
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98356747
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:46 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Of een Noord-Afrikaan, die drinken ook altijd thee met z'n allen.
Geen van beiden. :D
pi_98356800
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:46 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Waarom zou je bang worden? Ben gewoon heel relax in real-life hoor, alleen heb een aantal waarden en normen die voor sommigen misschien een beetje extreem zijn. Verder doe ik met alle andere ''sociale/normale'' dingen met iedereen mee. :)
Relax? Vraag je broertje maar eens war die er van denkt :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:48:58 #160
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98356833
Check de reacties in TS zijn fobo. Hij zit users ook allemaal te controleren. :')
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
  zondag 19 juni 2011 @ 00:49:02 #161
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98356834
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:44 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Als wij terug gaan en we worden uitgenodigd/nodigen anderen uit, dan drinkt een familielid die misschien al gestopt is met drinken, uit respect/voor de sfeer mee. Niet dat het zo'n kroeg-party achtig sfeer is, nooit eigenlijk. Gewoon met mannen aan tafel, praten over zaken/politiek/algemene dingen/persoonlijk leven, soms een zanger/muzikant erbij en bestellen tot het geld op is, om vervolgens allemaal naar huis te gaan en te slapen. De volgende dag verzamelen op de markt en allemaal aan de thee + 's avonds tweede ronde.
Groot gelijk hoor! Wij als familie hebben ook altijd vergaderingen over belangrijke zaken zoals de politiek (iedereen moet PVV stemmen! Hero Brinkman is ons grote voorbeeld! _O_ ) en dan ga ik de boodschappen doen, als vrouw zijnde mag ik bij de vergadering zelf natuurlijk niet aanwezig zijn maar ik sla dan altijd 'n krat de man in (bier) met nog wat extra kratten voor als iemand meer dorst heeft. Zelf ga ik gewoon lekker naar André Hazes en andere topartiesten luisteren met 'n paar flessen wijn naast me. ^O^
Hallon!
  zondag 19 juni 2011 @ 00:49:26 #162
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98356865
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:48 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Relax? Vraag je broertje maar eens war die er van denkt :')
Dat was dus gebaseerd op die normen en waarden. :)

En hij zegt er nooit wat over eigenlijk, jullie reacties zijn daarom best overdreven. :P
  zondag 19 juni 2011 @ 00:50:00 #163
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98356900
Maar om het gehele topic tot zover even samen te vatten:

Ts stress vanwege zijn broertje dat rookt.
Roken is slecht.
Drinken is slecht. (TS denkt hier anders over.)
Drinken is op de korte termijn slechter dan roken.
Drinken en roken op de lange termijn zijn ik denk ongeveer even slecht.
Ts moet niet zo stressen en zelf is een sigaretje opsteken.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98356931
quote:
6s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:48 schreef VanPikkesteijn. het volgende:
Check de reacties in TS zijn fobo. Hij zit users ook allemaal te controleren. :')
Serieus? :') computerprobleem = fokprobleem.

Misschien is hij ook wel de gast van de Adsense problemen :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98356945
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:49 schreef BlueMage het volgende:

[..]

Groot gelijk hoor! Wij als familie hebben ook altijd vergaderingen over belangrijke zaken zoals de politiek (iedereen moet PVV stemmen! Hero Brinkman is ons grote voorbeeld! _O_ ) en dan ga ik de boodschappen doen, als vrouw zijnde mag ik bij de vergadering zelf natuurlijk niet aanwezig zijn maar ik sla dan altijd 'n krat de man in (bier) met nog wat extra kratten voor als iemand meer dorst heeft. Zelf ga ik gewoon lekker naar André Hazes en andere topartiesten luisteren met 'n paar flessen wijn naast me. ^O^
Heel normaal dit :). Voor sommigen mogen deze waarden wel heel extreem overkomen, maar verder is dit gewoon heel normaal :)
pi_98356981
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:50 schreef Bonzoo het volgende:
Maar om het gehele topic tot zover even samen te vatten:

Ts stress vanwege zijn broertje dat rookt.
Roken is slecht.
Drinken is slecht.
Drinken is op de korte termijn slechter dan roken.
Drinken en roken op de lange termijn zijn ik denk ongeveer even slecht.
Ts moet niet zo stressen en zelf is een sigaretje opsteken.
Drank is maar drank joh
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 00:51:58 #167
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98357001
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:50 schreef Bonzoo het volgende:
Maar om het geheel even samen te vatten:

Ts stress vanwege zijn broertje dat rookt.
Roken is slecht.
Drinken is slecht.
Drinken is op de korte termijn slechter dan roken.
Drinken en roken op de lange termijn zijn ik denk ongeveer even slecht.
Ts moet niet zo stressen en zelf is een sigaretje opsteken.
Iemand probeerde mij een keer te laten roken (toen ik 8 jaar was of zo), nam een trekje en moest hoesten en sloeg hem in zijn gezicht omdat hij loog: het was helemaal niet zo lekker als hij zei. Sindsdien die dingen verafschuwd en toen mijn vader rookte meerdere malen sloffen weggegooid en verscheurd (niet alleen om het eerste, maar gewoon omdat ik vond dat hij moest stoppen. Ik had ook astma en het werd er alleen maar erger om, 4 pakjes per dag op roken is niet niets namelijk).
  zondag 19 juni 2011 @ 00:52:07 #168
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357012
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:51 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Drank is maar drank joh
Oja, zal het even aanpassen.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:53:05 #169
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357061
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:51 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Iemand probeerde mij een keer te laten roken (toen ik 8 jaar was of zo), nam een trekje en moest hoesten en sloeg hem in zijn gezicht omdat hij loog: het was helemaal niet zo lekker als hij zei. Sindsdien die dingen verafschuwd en toen mijn vader rookte meerdere malen sloffen weggegooid en verscheurd (niet alleen om het eerste, maar gewoon omdat ik vond dat hij moest stoppen. Ik had ook astma en het werd er alleen maar erger om, 4 pakjes per dag op roken is niet niets namelijk).
Eerste keer dat ik rookte was het ook niet lekker, lekker boeiend. Ik vond spruitjes vroeger ook niet lekker en nu wel. :)
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:53:33 #170
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98357085
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:50 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Serieus? :') computerprobleem = fokprobleem.

Misschien is hij ook wel de gast van de Adsense problemen :')
Het zou me niks verbazen. :')
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
pi_98357087
Wat een naar persoon is die TS als ik die op zo lees :')
  zondag 19 juni 2011 @ 00:53:42 #172
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98357090
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:51 schreef Supertolll het volgende:

[..]

Heel normaal dit :). Voor sommigen mogen deze waarden wel heel extreem overkomen, maar verder is dit gewoon heel normaal :)
Ja ik hoor steeds van m'n casemanager dat ik in 'n fantasiewereld leef en moet stoppen met drinken maar ik ben blij dat dit gewoon heel normaal doorsnee gedrag is! :)
Hallon!
pi_98357129
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:51 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Iemand probeerde mij een keer te laten roken (toen ik 8 jaar was of zo), nam een trekje en moest hoesten en sloeg hem in zijn gezicht omdat hij loog: het was helemaal niet zo lekker als hij zei. Sindsdien die dingen verafschuwd en toen mijn vader rookte meerdere malen sloffen weggegooid en verscheurd (niet alleen om het eerste, maar gewoon omdat ik vond dat hij moest stoppen. Ik had ook astma en het werd er alleen maar erger om, 4 pakjes per dag op roken is niet niets namelijk).
Je kan ook gewoon te veel roken hé. Gelukkig heb je dit bij alcohol niet, alle remmen los. Drank = Drank. :)
  zondag 19 juni 2011 @ 00:55:33 #174
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357167
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:54 schreef Supertolll het volgende:

[..]

Je kan ook gewoon te veel roken hé. Gelukkig heb je dit bij alcohol niet, alle remmen los. Drank = Drank. :)
4 flessen whiskey op een dag is net appelsap joh, volgens ts kunnen sommige mensen toch niet dronken worden.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98357176
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:58 schreef EnemyRock het volgende:
Samenvatting: TS is een autist zonder leven en spendeert al zijn beschikbare tijd in het imiteren van een bepaalde detective om zijn broeder die wel een sociaal leven heeft het leven zuur te maken.
Ik ben detective :Y
TS is kopieërder
“Advertising is based on one thing, happiness. Happiness is the smell of a new car. It’s a billboard on the side of the road that screams reassurance that whatever you are doing is okay. You are okay.”
-Don Draper
  zondag 19 juni 2011 @ 00:56:06 #176
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98357189
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:50 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Serieus? :') computerprobleem = fokprobleem.

Misschien is hij ook wel de gast van de Adsense problemen :')
Tuurlijk joh, op basis van een voorbeeld oordeel jij meteen over problemen die 100x zo groot zijn.
Ik zit bij de film redactie, steek elke dag veel tijd in Fok, controleer mensen op inhoud van hun berichten in FP, verwijder berichten wanneer deze foute inhoud bevat (o.a. op basis van de nieuwe regels m.b.t. het plaatsen van bepaalde afbeeldingen) en open topics met zulke OP's om er vervolgens uren lang op in te gaan. Denk je nou echt dat ik zoiets zou doen tegen Fok?
Wat denk jij over mij? Ik zie in hoe belangrijk deze site is voor sommigen (heb het dan niet alleen over de velen vriend-loze users, maar b.v. ook over de mensen die hun brood verdienen met Fok) en jij denkt dat ik daar een eind aan wil maken? Ik wil toch ook een eind maken aan het rook gedrag van mijn broertje, omdat dat beter is voor hem. Niet slechter.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:58:00 #177
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357266
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:56 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Tuurlijk joh, op basis van een voorbeeld oordeel jij meteen over problemen die 100x zo groot zijn.
Ik zit bij de film redactie, steek elke dag veel tijd in Fok, controleer mensen op inhoud van hun berichten in FP, verwijder berichten wanneer deze foute inhoud bevat (o.a. op basis van de nieuwe regels m.b.t. het plaatsen van bepaalde afbeeldingen) en open topics met zulke OP's om er vervolgens uren lang op in te gaan. Denk je nou echt dat ik zoiets zou doen tegen Fok?
Wat denk jij over mij? Ik zie in hoe belangrijk deze site is voor sommigen (heb het dan niet alleen over de velen vriend-loze users, maar b.v. ook over de mensen die hun brood verdienen met Fok) en jij denkt dat ik daar een eind aan wil maken? Ik wil toch ook een eind maken aan het rook gedrag van mijn broertje, omdat dat beter is voor hem. Niet slechter.
Als je zoveel tijd steekt in fok had je ook wel kunnen weten dat je dit topic beter in een ander subforum had kunnen plaatsen. :')
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 00:58:14 #178
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98357278
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:56 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Tuurlijk joh, op basis van een voorbeeld oordeel jij meteen over problemen die 100x zo groot zijn.
Ik zit bij de film redactie, steek elke dag veel tijd in Fok, controleer mensen op inhoud van hun berichten in FP, verwijder berichten wanneer deze foute inhoud bevat (o.a. op basis van de nieuwe regels m.b.t. het plaatsen van bepaalde afbeeldingen) en open topics met zulke OP's om er vervolgens uren lang op in te gaan. Denk je nou echt dat ik zoiets zou doen tegen Fok?
Wat denk jij over mij? Ik zie in hoe belangrijk deze site is voor sommigen (heb het dan niet alleen over de velen vriend-loze users, maar b.v. ook over de mensen die hun brood verdienen met Fok) en jij denkt dat ik daar een eind aan wil maken? Ik wil toch ook een eind maken aan het rook gedrag van mijn broertje, omdat dat beter is voor hem. Niet slechter.
Hij kan ondertussen zelf wel bepalen wat beter voor hem is. Jij probeert nu de taak van je ouders over te nemen en dat is gewoon kansloos (niet dat het je ouders wel zou lukken want hij is duidelijk aan het puberen).
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
  zondag 19 juni 2011 @ 00:58:31 #179
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98357291
Maar ja, ik ga nog een beetje gokken en straks nog een paar films kijken waarvan ik er een aantal nooit zal afkijken, om vervolgens nog wat te eten en in slaap te vallen.

Misschien dat ik nog op een paar reacties antwoord, maar ik neem aan dat de klacht nu wel duidelijk is. Mochten jullie nog vragen hebben, PM of DM mij dan. Houd het wel netjes, we willen niet dat het hier een puinhoop wordt. Als het op dit niveau blijft, komt het wel goed! :D
pi_98357304
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:56 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Tuurlijk joh, op basis van een voorbeeld oordeel jij meteen over problemen die 100x zo groot zijn.
Ik zit bij de film redactie, steek elke dag veel tijd in Fok, controleer mensen op inhoud van hun berichten in FP, verwijder berichten wanneer deze foute inhoud bevat (o.a. op basis van de nieuwe regels m.b.t. het plaatsen van bepaalde afbeeldingen) en open topics met zulke OP's om er vervolgens uren lang op in te gaan. Denk je nou echt dat ik zoiets zou doen tegen Fok?
Wat denk jij over mij? Ik zie in hoe belangrijk deze site is voor sommigen (heb het dan niet alleen over de velen vriend-loze users, maar b.v. ook over de mensen die hun brood verdienen met Fok) en jij denkt dat ik daar een eind aan wil maken? Ik wil toch ook een eind maken aan het rook gedrag van mijn broertje, omdat dat beter is voor hem. Niet slechter.
Het zit diep hè?
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98357330
Wat je broertje doet is gezonder dan wat jij doet, TS.
More oneness, less categories
Open hearts, no strategies
Decisions based upon faith and not fear
People who live right now and right here
  zondag 19 juni 2011 @ 00:59:42 #182
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98357354
quote:
14s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:58 schreef computerprobleem het volgende:
Maar ja, ik ga nog een beetje gokken en straks nog een paar films kijken waarvan ik er een aantal nooit zal afkijken, om vervolgens nog wat te eten en in slaap te vallen.

Misschien dat ik nog op een paar reacties antwoord, maar ik neem aan dat de klacht nu wel duidelijk is. Mochten jullie nog vragen hebben, PM of DM mij dan. Houd het wel netjes, we willen niet dat het hier een puinhoop wordt. Als het op dit niveau blijft, komt het wel goed! :D
Gokken is natuurlijk ook 'n prima gewoonte, daar kun je bergen geld mee verdienen en is verder ook niet verslavend ofzo! ^O^
Hallon!
  zondag 19 juni 2011 @ 01:00:03 #183
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357372
quote:
14s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:58 schreef computerprobleem het volgende:
Maar ja, ik ga nog een beetje gokken en straks nog een paar films kijken waarvan ik er een aantal nooit zal afkijken, om vervolgens nog wat te eten en in slaap te vallen.

Misschien dat ik nog op een paar reacties antwoord, maar ik neem aan dat de klacht nu wel duidelijk is. Mochten jullie nog vragen hebben, PM of DM mij dan. Houd het wel netjes, we willen niet dat het hier een puinhoop wordt. Als het op dit niveau blijft, komt het wel goed! :D
Nee gokken, nachtbraken en 's nachts eten is niet slecht voor je. :')
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:00:08 #184
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98357376
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:58 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Het zit diep hè?
Nou ja, ik ben niet van die kant, maar ik kan begrijpen dat jij bij zulke fantastische verhalen gaat fantaseren over bepaalde dingen diep in je.
pi_98357394
quote:
14s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:58 schreef computerprobleem het volgende:
Maar ja, ik ga nog een beetje gokken en straks nog een paar films kijken waarvan ik er een aantal nooit zal afkijken, om vervolgens nog wat te eten en in slaap te vallen.

Misschien dat ik nog op een paar reacties antwoord, maar ik neem aan dat de klacht nu wel duidelijk is. Mochten jullie nog vragen hebben, PM of DM mij dan. Houd het wel netjes, we willen niet dat het hier een puinhoop wordt. Als het op dit niveau blijft, komt het wel goed! :D
Te weinig slaap is ook niet goed he
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 01:00:45 #186
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98357407
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:00 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Nou ja, ik ben niet van die kant, maar ik kan begrijpen dat jij bij zulke fantastische verhalen gaat fantaseren over bepaalde dingen diep in je.
Ik post het plaatje maar nogmaals:

And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
pi_98357470
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:00 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Nou ja, ik ben niet van die kant, maar ik kan begrijpen dat jij bij zulke fantastische verhalen gaat fantaseren over bepaalde dingen diep in je.
Conclusies trekken ben je wel goed in :').

Maar ga jij lekker verder gokken en drinken en maak je vooral druk om je broertje en ze paar sigaretten :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98357531
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:59 schreef BlueMage het volgende:

[..]

Gokken is natuurlijk ook 'n prima gewoonte, daar kun je bergen geld mee verdienen en is verder ook niet verslavend ofzo! ^O^
Gokken = Gokken en drank = drank. Niks aan de hand volgens TS
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 01:03:50 #189
320891 Geelman
Uw conservatieve baken
pi_98357551
Heel de OP gelezen. :7

Conclusie: ts is antisociaal
Ook zag ik, dat al het zwoegen, alsook alle bekwaamheid in het werk, louter naijver is van de een op de ander; ook dit is ijdelheid en najagen van wind.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:03:57 #190
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357558
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:03 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Gokken = Gokken en drank = drank. Niks aan de hand volgens TS
Dacht TS nou ook maar roken=roken dan had hij dit falende topic niet hoeven openen. :')
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:04:18 #191
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98357584
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:01 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Conclusies trekken ben je wel goed in :').

Maar ga jij lekker verder gokken en drinken en maak je vooral druk om je broertje en ze paar sigaretten :')
Ik drink niet veel. Onder gokken versta ik alle kansspelen, dus ook bingo, poker e.d. Doe het alleen met micro-limieten en heel soms inzet van ¤1,-. Dus het valt wel mee en het is controleerbaar.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:05:02 #192
320891 Geelman
Uw conservatieve baken
pi_98357611
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:04 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Dus het valt wel mee en het is controleerbaar.
Dat zeggen ze allemaal.... :')
Ook zag ik, dat al het zwoegen, alsook alle bekwaamheid in het werk, louter naijver is van de een op de ander; ook dit is ijdelheid en najagen van wind.
pi_98357612
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:04 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ik drink niet veel. Onder gokken versta ik alle kansspelen, dus ook bingo, poker e.d. Doe het alleen met micro-limieten en heel soms inzet van ¤1,-. Dus het valt wel mee en het is controleerbaar.
Ga films kijken trol
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 01:05:17 #194
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98357622
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:04 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ik drink niet veel. Onder gokken versta ik alle kansspelen, dus ook bingo, poker e.d. Doe het alleen met micro-limieten en heel soms inzet van ¤1,-. Dus het valt wel mee en het is controleerbaar.
Wat is niet veel?
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
  zondag 19 juni 2011 @ 01:06:01 #195
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357663
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:04 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ik drink niet veel. Onder gokken versta ik alle kansspelen, dus ook bingo, poker e.d. Doe het alleen met micro-limieten en heel soms inzet van ¤1,-. Dus het valt wel mee en het is controleerbaar.
Grinden op de microlimieten is geen gokken. Als je weet wat je doet tenminste.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:08:19 #196
348296 Magneet51
Alles is grappig
pi_98357767
  zondag 19 juni 2011 @ 01:08:58 #197
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98357796
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:03 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Dacht TS nou ook maar roken=roken dan had hij dit falende topic niet hoeven openen. :')
Ja, maar roken is slecht voor je want het is niet controleerbaar (daar doel ik niet op dat je niet kunt controleren of iemand rookt, aan de OP is duidelijk te zien dat dat wel kan, maar wanneer je verslaafd bent kom je er niet vanaf).

Bij drinken is dat niet zo, enkel bij mensen die het heel slecht hebben en zwak zijn (makkelijk beïnvloedbaar). Daarom zijn er ook veel minder alcohol verslaafde dan rokers. Alcohol = een drank wat meestal gebruikt worden om een bepaalde sfeer te creëren, rokers roken constant en hun rookgedrag beïnvloed anderen ongevraagd (mee-rokers e.d.).

Er zit dus degelijk een heel groot verschil tussen die twee dingen. Daarnaast is het al lang bekend dat roken zeer dodelijk is, daarom staat het ook al decennia op die verpakkingen. Natuurlijk is alcohol ook dodelijk, maar alleen als je een extreem geval bent, je het combineert met o.a. tabak, je het gebruikt omdat het een gewoonte is geworden etc. En dat geldt nou eenmaal niet voor zoveel mensen. Er zijn kinderen van 3 die verslaafd zijn aan roken, maar ik geen kinderen van 12 die elke dag een fles Wodka achterover slaan (onder bier versta ik geen drank, bier is... gewoon bier).

Is het nu iets duidelijker? :D
  zondag 19 juni 2011 @ 01:09:45 #198
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98357830
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:06 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Grinden op de microlimieten is geen gokken. Als je weet wat je doet tenminste.
Zie je, het is niet eens gokken, dus dat doe ik ook al niet. :P
  zondag 19 juni 2011 @ 01:12:00 #199
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357943
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:09 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Zie je, het is niet eens gokken, dus dat doe ik ook al niet. :P
Als je weet wat je doet zeg ik toch, afgaande van jouw kwaliteitspost hier ga ik uit van gokken bij jou.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:12:28 #200
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98357966
Maar jongens, ik ga nu echt!

Ik spreek jullie morgen wel weer.

Later!
  zondag 19 juni 2011 @ 01:12:54 #201
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98357991
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ja, maar roken is slecht voor je want het is niet controleerbaar (daar doel ik niet op dat je niet kunt controleren of iemand rookt, aan de OP is duidelijk te zien dat dat wel kan, maar wanneer je verslaafd bent kom je er niet vanaf).

Bij drinken is dat niet zo, enkel bij mensen die het heel slecht hebben en zwak zijn (makkelijk beïnvloedbaar). Daarom zijn er ook veel minder alcohol verslaafde dan rokers. Alcohol = een drank wat meestal gebruikt worden om een bepaalde sfeer te creëren, rokers roken constant en hun rookgedrag beïnvloed anderen ongevraagd (mee-rokers e.d.).

Er zit dus degelijk een heel groot verschil tussen die twee dingen. Daarnaast is het al lang bekend dat roken zeer dodelijk is, daarom staat het ook al decennia op die verpakkingen. Natuurlijk is alcohol ook dodelijk, maar alleen als je een extreem geval bent, je het combineert met o.a. tabak, je het gebruikt omdat het een gewoonte is geworden etc. En dat geldt nou eenmaal niet voor zoveel mensen. Er zijn kinderen van 3 die verslaafd zijn aan roken, maar ik geen kinderen van 12 die elke dag een fles Wodka achterover slaan (onder bier versta ik geen drank, bier is... gewoon bier).

Is het nu iets duidelijker? :D
Van roken kan je ook afkomen, ik ken zat mensen die gestopt zijn na jarenlang gerookt te hebben.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98357995
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ja, maar roken is slecht voor je want het is niet controleerbaar (daar doel ik niet op dat je niet kunt controleren of iemand rookt, aan de OP is duidelijk te zien dat dat wel kan, maar wanneer je verslaafd bent kom je er niet vanaf).

Bij drinken is dat niet zo, enkel bij mensen die het heel slecht hebben en zwak zijn (makkelijk beïnvloedbaar). Daarom zijn er ook veel minder alcohol verslaafde dan rokers. Alcohol = een drank wat meestal gebruikt worden om een bepaalde sfeer te creëren, rokers roken constant en hun rookgedrag beïnvloed anderen ongevraagd (mee-rokers e.d.).

Er zit dus degelijk een heel groot verschil tussen die twee dingen. Daarnaast is het al lang bekend dat roken zeer dodelijk is, daarom staat het ook al decennia op die verpakkingen. Natuurlijk is alcohol ook dodelijk, maar alleen als je een extreem geval bent, je het combineert met o.a. tabak, je het gebruikt omdat het een gewoonte is geworden etc. En dat geldt nou eenmaal niet voor zoveel mensen. Er zijn kinderen van 3 die verslaafd zijn aan roken, maar ik geen kinderen van 12 die elke dag een fles Wodka achterover slaan (onder bier versta ik geen drank, bier is... gewoon bier).

Is het nu iets duidelijker? :D
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 01:13:04 #203
348296 Magneet51
Alles is grappig
pi_98358000
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:12 schreef computerprobleem het volgende:
Maar jongens, ik ga nu echt!

Ik spreek jullie morgen wel weer.

Later!
Mazzel
pi_98358034
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]
Bij heroïne is dat niet zo, enkel bij mensen die het heel slecht hebben en zwak zijn (makkelijk beïnvloedbaar). Daarom zijn er ook veel minder heroïne verslaafde dan rokers. heroïne = een drug wat meestal gebruikt worden om een bepaalde sfeer te creëren, rokers roken constant en hun rookgedrag beïnvloed anderen ongevraagd (mee-rokers e.d.).

Is het nu iets duidelijker? :D
  zondag 19 juni 2011 @ 01:14:06 #205
345825 VanPikkesteijn.
Brabant represent!
pi_98358054
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ja, maar roken is slecht voor je want het is niet controleerbaar (daar doel ik niet op dat je niet kunt controleren of iemand rookt, aan de OP is duidelijk te zien dat dat wel kan, maar wanneer je verslaafd bent kom je er niet vanaf).

Bij drinken is dat niet zo, enkel bij mensen die het heel slecht hebben en zwak zijn (makkelijk beïnvloedbaar). Daarom zijn er ook veel minder alcohol verslaafde dan rokers. Alcohol = een drank wat meestal gebruikt worden om een bepaalde sfeer te creëren, rokers roken constant en hun rookgedrag beïnvloed anderen ongevraagd (mee-rokers e.d.).

Er zit dus degelijk een heel groot verschil tussen die twee dingen. Daarnaast is het al lang bekend dat roken zeer dodelijk is, daarom staat het ook al decennia op die verpakkingen. Natuurlijk is alcohol ook dodelijk, maar alleen als je een extreem geval bent, je het combineert met o.a. tabak, je het gebruikt omdat het een gewoonte is geworden etc. En dat geldt nou eenmaal niet voor zoveel mensen. Er zijn kinderen van 3 die verslaafd zijn aan roken, maar ik geen kinderen van 12 die elke dag een fles Wodka achterover slaan (onder bier versta ik geen drank, bier is... gewoon bier).

Is het nu iets duidelijker? :D
Deze man. :')____!!!
And they knew I was a creep since the day I was born
Get popping out of momma like some chemical
And the doctor saw my head and he starting freaking
Cause I came clean and I came out creeping
  zondag 19 juni 2011 @ 01:14:46 #206
348296 Magneet51
Alles is grappig
pi_98358084
De beste tip om te stoppen met roken:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:17:15 #207
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98358211
Ah bier is gewoon bier, dus 'n krat leegdrinken is eigenlijk hetzelfde als 'n paar flessen water leegdrinken, 't is me nu geheel duidelijk. ^O^ Wijze woorden van computerprobleem! _O_
Hallon!
  zondag 19 juni 2011 @ 01:17:57 #208
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98358248
Ts heeft echt een verkeerd wereldbeeld. :')

Wat zijn de gevolgen van te veel alcohol drinken?

Drinkt u lange tijd te veel dan krijgt u last van misselijkheid, zweten en spierkrampen. U wordt rusteloos, angstig, geprikkeld en depressief. U hebt soms black-outs: gaten in uw herinnering.

Uw hart, hersenen en lever kunnen beschadigd raken. Ook is de kans op bepaalde vormen van kanker groter. Alcohol drinken wanneer u zwanger bent, is heel gevaarlijk voor uw baby (foetaal alcoholsyndroom).

Alcoholverslaving komt heel veel voor. In Nederland zijn meer dan 500.000 mensen verslaafd aan alcohol, ongeveer evenveel mannen als vrouwen.

Maar nee Drank = Drank
en Bier = gewoon Bier.

TS je faalt in het leven en op fok.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98358363
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:17 schreef Bonzoo het volgende:
Ts heeft echt een verkeerd wereldbeeld. :')

Uw hart, hersenen en lever kunnen beschadigd raken. Ook is de kans op bepaalde vormen van kanker groter. Alcohol drinken wanneer u zwanger bent, is heel gevaarlijk voor uw baby (foetaal alcoholsyndroom).

Alcoholverslaving komt heel veel voor. In Nederland zijn meer dan 500.000 mensen verslaafd aan alcohol, ongeveer evenveel mannen als vrouwen.

Maar nee Drank = Drank
en Bier = gewoon Bier.

TS je faalt in het leven en op fok.
TS heeft gelijk hoor je drinkt alcohol om een bepaalde sfeer te hebben :). Rokers willen het gewoon voor iedereen verzieken met hun vieze rook. Ze doen het niet uit eigen wil, maar ze zijn alle controle kwijt. Sigaretten zijn kwaadaardig, beter drink je een paar flessen whisky oid.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:21:17 #210
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98358409
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:20 schreef Supertolll het volgende:

[..]

TS heeft gelijk hoor je drinkt alcohol om een bepaalde sfeer te hebben :). Rokers willen het gewoon voor iedereen verzieken met hun vieze rook. Ze doen het niet uit eigen wil maar ze zijn alle controle kwijt. Sigaretten zijn kwaadaardig beter drink je een paar flessen whisky oid.
Jij faalt ook. tenzij dit als grap bedoeld is.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98358434
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ja, maar roken is slecht voor je want het is niet controleerbaar (daar doel ik niet op dat je niet kunt controleren of iemand rookt, aan de OP is duidelijk te zien dat dat wel kan, maar wanneer je verslaafd bent kom je er niet vanaf).

Bij drinken is dat niet zo, enkel bij mensen die het heel slecht hebben en zwak zijn (makkelijk beïnvloedbaar). Daarom zijn er ook veel minder alcohol verslaafde dan rokers. Alcohol = een drank wat meestal gebruikt worden om een bepaalde sfeer te creëren, rokers roken constant en hun rookgedrag beïnvloed anderen ongevraagd (mee-rokers e.d.).

Er zit dus degelijk een heel groot verschil tussen die twee dingen. Daarnaast is het al lang bekend dat roken zeer dodelijk is, daarom staat het ook al decennia op die verpakkingen. Natuurlijk is alcohol ook dodelijk, maar alleen als je een extreem geval bent, je het combineert met o.a. tabak, je het gebruikt omdat het een gewoonte is geworden etc. En dat geldt nou eenmaal niet voor zoveel mensen. Er zijn kinderen van 3 die verslaafd zijn aan roken, maar ik geen kinderen van 12 die elke dag een fles Wodka achterover slaan (onder bier versta ik geen drank, bier is... gewoon bier).

Is het nu iets duidelijker? :D
Omdat het gewoon opvalt als een kind van 12 elke dag een fles wodka achterover slaat. Komt zo'n joch niet zo snel mee weg als elke dag een sigaret :')

En dan ook nog dat bier = bier, hiermee is het voor mij toch echt een trolltopic geworden :')

O, en tevens drinkt met niet alleen om een sfeer te maken, mijn broertje neemt er gerust nog een paar biertjes als hij thuiskomt van avonddienst. Welke sfeer maakt hij, die tussen hem en de tv?
pi_98358457
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:21 schreef Bonzoo het volgende:

[..]

Jij faalt ook. tenzij dit als grap bedoeld is.
Neen, wat een aantijgingen. Ik ben heel erg serieus :)
  zondag 19 juni 2011 @ 01:22:49 #213
348296 Magneet51
Alles is grappig
pi_98358484
THUMBS UP IF ROKERS ARE BAD, AND JUSTIN BIEBER IS GAY !!1111
  zondag 19 juni 2011 @ 01:24:05 #214
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98358555
Ik ga roken :) of het nou slecht is of niet, of ik er nou eerder aan doodga ofniet, /care
Ik heb toch altijd pech in me leven dus waarschijnlijk word ik op m'n 40e toch aangereden door een bus.
Drinking for the motherland, thinking for myself.
  zondag 19 juni 2011 @ 01:37:48 #215
304064 richnigger
Stunna Island
pi_98359128
Ik vind dat iedereen het zelf moet weten of hij/zij rookt.
Als jij je zorgen maakt om je broertje moet je vooral niet boos op hem worden, dit werkt namelijk niet. Leg op zijn kamer een pakje sigaretten neer. Als hij er niks over zegt en het pakje op mysterieue wijze verdwijnt dan rookt hij zeer waarschijnlijk.
pi_98360694
Ok, dus wat wil je nou dat we zeggen? Knap speurwerk?
Play hard, go pro.
  zondag 19 juni 2011 @ 02:36:32 #217
316009 Whutzur
aids + opeten=aidsopeten
pi_98361214
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:24 schreef Bonzoo het volgende:
Ik ga roken :) of het nou slecht is of niet, of ik er nou eerder aan doodga ofniet, /care
Ik heb toch altijd pech in me leven dus waarschijnlijk word ik op m'n 40e toch aangereden door een bus.
Kun je ook mijn toekomst voorspellen
  zondag 19 juni 2011 @ 02:59:26 #219
269099 Bonzoo
Perfectly Lonely
pi_98361239
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 02:57 schreef wietparkiet het volgende:

[..]

Kun je ook mijn toekomst voorspellen
Als je een tientje stort op rekening nr: 8900917 altijd :)
Drinking for the motherland, thinking for myself.
pi_98363023
quote:
'JIJ DENKT DAT IK JE NIET DOOR HEB HE! GEEF HET TOE EN IK ZAL HET AAN NIEMAND DOOR VERTELLEN, JE KUNT MIJ VERTROUWEN!'
quote:
Ik dreig ermee naar mijn vader te gaan, mijn moeder had ik bij aanwijzing nr.1 al ingelicht maar zij wou eerst meer bewijs hebben.
vuile rat
pi_98363438
TS ik hoop dat jij ook een hersenbloeding krijgt, steriele homo!!
pi_98363996
Wat een vieze rat ben jij :r :r :r :r.

Wedden dat je een minderwaardigheidscomplex hebt, je broertje wordt voorgetrokken en dat jij gigantisch jaloers bent.
pi_98364082
Wat is ts een vieze nazi nsb broer zeg :r Je bent knettergek en geobsedeerd door roken.
pi_98364236
Dat mensen nog steeds reageren op deze kutleming :')
pi_98364399

+
pi_98365028
Mooi topic!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 12:00:36 #227
268070 DeKleineBaas
De Kleine Baas Is Hier !!
pi_98365134
Ts had rond 1940 moeten leven ! ~O>
Groot Geworden Door Klein Te Blijven !!!
pi_98365203
meer dan 200 reacties op dit :')
-
pi_98365297
Ik vind dat de TS maar een ziekelijke obsessie heeft voor het rookgedrag van zijn broertje.
Van het concert des levens krijgt niemand een program.
  zondag 19 juni 2011 @ 12:05:43 #230
277821 pugehenis
keytar hero
pi_98365298
TS :')
360: henk de vries
3ds: 2105-8632-9991
  zondag 19 juni 2011 @ 12:19:03 #231
331431 Detegenpartij
Lekker zeiken
pi_98365681
Als je pech hebt TS, dan overlijd jij misschien eerder dan je rokende broertje.
Misschien krijg jij morgen een afslaande vrachtauto in je oog.

Millions ways to die.......

Bovendien ben je een kk lijder dat je de post van je broertje controleert, en al heulemaal de bankafschriften.
Het hoeft helemaal niet onverdienstelijk te zijn.
  zondag 19 juni 2011 @ 12:20:57 #232
331246 Kentekenplaat
Vaak op de foto.
pi_98365745
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:00 schreef computerprobleem het volgende:
Mensen die roken en zo nodig anti-TS (ik) moeten reageren, doe dat a.u.b. niet.
Wil gewoon weten wat jullie denken over zijn rookgedrag. Zelf ben ik er tegen, aangezien mijn vader er een hersenbloeding aan over heeft gehouden en een goede kennis is overleden (als gevolg van roken). Misschien dat jullie nu begrijpen waarom ik er zo bovenop zit.

Ja en? Jij hoeft hem niet op te voeden. Roken doet hij toch wel en hij komt vanzelf op het moment dat hij stopt, of niet. Dat is iig niet jouw zaak en ik ga er vanuit dat je ouders het ook al lang weten. Ouders hebben dat soort dingen sneller door dan jij denkt.

Je kunt hooguit tegen hem zeggen dat je vermoedt dat hij rookt en dat je dat niet leuk vindt en waarom je dat niet leuk vindt, maar jij hebt echt geen fuck over je broertje te zeggen.
Verkrijgbaar met diverse letter- en cijfercombinaties!
pi_98365752
Mensen het is een troll en jullie trappen er allemaal in. :')

Rookt mijn broertje? Het bewijs spreekt hem tegen.
  zondag 19 juni 2011 @ 12:24:01 #234
277821 pugehenis
keytar hero
pi_98365855
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 12:21 schreef Document1 het volgende:
Mensen het is een troll en jullie trappen er allemaal in. :')

Rookt mijn broertje? Het bewijs spreekt hem tegen.
}:|
360: henk de vries
3ds: 2105-8632-9991
  zondag 19 juni 2011 @ 12:24:05 #235
331246 Kentekenplaat
Vaak op de foto.
pi_98365858
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:39 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Sigaretten hebben meer invloed op een mens. En ik heb het niet over dat er elke dag, niet eens elke week gedronken word. Niemand wordt er dronken van, iedereen houd zich in, besloten sfeer e.d. Ken genoeg mensen die 20 jaar lang gedronken hebben, een gezin kregen en omwille van hen begonnen te minderen (om een goed voorbeeld te geven, niet om problemen) en vervolgens zelf gestopt zijn en enkel uit respect voor anderen binnen de familie soms mee drinken.
:') Ik denk toch dat alcohol wat meer problemen veroorzaakt.
Verkrijgbaar met diverse letter- en cijfercombinaties!
pi_98365867
Ik ga dit allemaal echt niet lezen :{
  zondag 19 juni 2011 @ 12:26:00 #237
331246 Kentekenplaat
Vaak op de foto.
pi_98365904
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 00:51 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Iemand probeerde mij een keer te laten roken (toen ik 8 jaar was of zo), nam een trekje en moest hoesten en sloeg hem in zijn gezicht omdat hij loog: het was helemaal niet zo lekker als hij zei. Sindsdien die dingen verafschuwd en toen mijn vader rookte meerdere malen sloffen weggegooid en verscheurd (niet alleen om het eerste, maar gewoon omdat ik vond dat hij moest stoppen. Ik had ook astma en het werd er alleen maar erger om, 4 pakjes per dag op roken is niet niets namelijk).
Als ik je vader was had ik daar niet achter moeten komen.
Verkrijgbaar met diverse letter- en cijfercombinaties!
  zondag 19 juni 2011 @ 12:26:31 #238
331250 tuut-chips
Koning redstone
pi_98365919
quote:
14s.gif Op zondag 19 juni 2011 12:05 schreef Stoeprand het volgende:
Ik vind dat de TS maar een ziekelijke obsessie heeft voor het rookgedrag van zijn broertje.
Jij bent hier de twaalfjarige rokende neger...
  zondag 19 juni 2011 @ 12:27:48 #239
331246 Kentekenplaat
Vaak op de foto.
pi_98365961
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ja, maar roken is slecht voor je want het is niet controleerbaar (daar doel ik niet op dat je niet kunt controleren of iemand rookt, aan de OP is duidelijk te zien dat dat wel kan, maar wanneer je verslaafd bent kom je er niet vanaf).

Bij drinken is dat niet zo, enkel bij mensen die het heel slecht hebben en zwak zijn (makkelijk beïnvloedbaar). Daarom zijn er ook veel minder alcohol verslaafde dan rokers. Alcohol = een drank wat meestal gebruikt worden om een bepaalde sfeer te creëren, rokers roken constant en hun rookgedrag beïnvloed anderen ongevraagd (mee-rokers e.d.).

Er zit dus degelijk een heel groot verschil tussen die twee dingen. Daarnaast is het al lang bekend dat roken zeer dodelijk is, daarom staat het ook al decennia op die verpakkingen. Natuurlijk is alcohol ook dodelijk, maar alleen als je een extreem geval bent, je het combineert met o.a. tabak, je het gebruikt omdat het een gewoonte is geworden etc. En dat geldt nou eenmaal niet voor zoveel mensen. Er zijn kinderen van 3 die verslaafd zijn aan roken, maar ik geen kinderen van 12 die elke dag een fles Wodka achterover slaan (onder bier versta ik geen drank, bier is... gewoon bier).

Is het nu iets duidelijker? :D
Voordat je dingen uitkraamt zou je je er beter in kunnen verdiepen. Echt.. :')
Verkrijgbaar met diverse letter- en cijfercombinaties!
  zondag 19 juni 2011 @ 13:05:09 #240
299486 BaasD
GREED is GOOD!
pi_98367159
TS is kees kankerkachel?:')
'wat niet rekt, dat scheurt'
pi_98367244
TS=TS
  zondag 19 juni 2011 @ 13:08:17 #242
280741 W1ckeDxt
Locomotive
pi_98367262
Sowieso: 'Gillen' ? :')
  zondag 19 juni 2011 @ 13:13:10 #243
151340 Casino.Bob
level 100 paladin
pi_98367441
tl;dr
anders steek je gewoon even je tong erin
  zondag 19 juni 2011 @ 13:15:35 #244
165512 MASD
Music is dead.
pi_98367533
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 12:21 schreef Document1 het volgende:
Mensen het is een troll en jullie trappen er allemaal in. :')

Rookt mijn broertje? Het bewijs spreekt hem tegen.
Maar wij zijn niet degenen die op zaterdagavond lappen tekst schrijven voor een beetje vermaak. The joke's on him.
Long live music.
  zondag 19 juni 2011 @ 13:16:47 #245
139380 Keltie
Meemeemeemee
pi_98367578
Ouwe landwachter :')
pi_98368157
quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 13:15 schreef MASD het volgende:

[..]

Maar wij zijn niet degenen die op zaterdagavond lappen tekst schrijven voor een beetje vermaak. The joke's on him.
Daar heb je idd een punt te pakken. _O_
  zondag 19 juni 2011 @ 13:36:31 #247
312743 Mr.King
is koning
pi_98368222
Eerste helft was nog geloofwaardig en een beetje triest van jouw kant, tweede helft ging je de mist in door over de grens te gaan. Slechte troll
  zondag 19 juni 2011 @ 13:42:18 #248
211554 BlueMage
FOK! Insect
pi_98368429
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 12:21 schreef Document1 het volgende:
Mensen het is een troll en jullie trappen er allemaal in. :')

Rookt mijn broertje? Het bewijs spreekt hem tegen.
;(



[ Bericht 9% gewijzigd door BlueMage op 19-06-2011 13:45:14 (Ah plaatje werkt nou.) ]
Hallon!
pi_98368855
TS is zwaar autistisch ((A) (A)
pi_98368992
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 12:21 schreef Document1 het volgende:
Mensen het is een troll en jullie trappen er allemaal in. :')

Rookt mijn broertje? Het bewijs spreekt hem tegen.
Lees het topics eens door :D en dat wat hieronder staat

quote:
7s.gif Op zondag 19 juni 2011 13:15 schreef MASD het volgende:

[..]

Maar wij zijn niet degenen die op zaterdagavond lappen tekst schrijven voor een beetje vermaak. The joke's on him.
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  zondag 19 juni 2011 @ 14:06:56 #251
306043 tomaat52
Hallo Boppers!
pi_98369314
Smakelijk leesvoer. :D :Y) ^O^
_@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/' _@/'? '@_
  zondag 19 juni 2011 @ 14:17:57 #252
312477 tostitomaatkaas
Op pain de madeleine.
pi_98369697
Edit

[ Bericht 98% gewijzigd door LudoSanders op 19-06-2011 19:22:09 (Doe eens niet) ]
Op zondag 28 april 2013 22:57 schreef Schaamlipposaurus het volgende:
Dit is een serieuze vraag.
Graag serieuze reacties graag, waar ik op kan masturberen.
pi_98370389
Achtervolgen tot aan de poorten van de hel al die rokers!
Ik wil die biertje beetje koud en die schoentje beetje mooi
  zondag 19 juni 2011 @ 14:51:45 #254
284024 ecktebaas
Hardwerkende Yugoslav
pi_98370978
TS:
somige mense zijn belangerijk (L) andere niet
  zondag 19 juni 2011 @ 15:23:45 #255
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98372074
Hallo mensen, ik ben er weer. :D
Ik zie dat jullie het erg netjes hebben gehouden, goed zo! ^O^
pi_98374271
Je slaat er wel erg in door, TS :')
Of toch du vader?
  zondag 19 juni 2011 @ 17:28:19 #257
258339 Dartanion
Dictum, factum
pi_98377008
Ik vond de lemming leuker :-)
:-)
pi_98379607
Edit

[ Bericht 99% gewijzigd door LudoSanders op 19-06-2011 19:23:22 (Niet quoten dan. :')) ]
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_98379878
gewoon zeggen tijdens het avondeten altijd leuk familieruzies. ^O^
  zondag 19 juni 2011 @ 19:01:00 #260
286575 Roces18
Chef de party
pi_98380056
quote:
13s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:56 schreef kwiwi het volgende:
verkapt 'kijk mij eens een huis-tuin-en-keuken sherlock zijn' topic.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
  zondag 19 juni 2011 @ 19:04:36 #261
331553 Schalks.
Ik wil eruit Houten Achtbaan 1
pi_98380170
Wat een ziekelijke controlfreak is de TS zeg :').
and then...
pi_98380397
Schakel deze man in:

"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes."
pi_98380549
Waar bemoei je je mee. Laat hem lekker roken als hij dat wil..
Ik typ straat.
Mijn fashion blog: http://ludosfashionblog.wordpress.com/
  zondag 19 juni 2011 @ 19:17:05 #264
122155 arucard
Amplifier Worship
pi_98380572
Ts is jaloers op zijn broertje
O)))
  zondag 19 juni 2011 @ 19:17:31 #265
79000 Maikuuul
Dat zeg ik ook altijd
pi_98380590
Sla je broertje in elkaar

Grappige tekst "ik ging gillen" :D

[ Bericht 73% gewijzigd door Maikuuul op 19-06-2011 19:29:45 ]
[b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
Sokkel Lolleromfg[/b]
pi_98380818
Freak dat je bent.
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
pi_98380868
Tokkies ;(
pi_98381434
Erg para van je
  zondag 19 juni 2011 @ 20:09:26 #269
312477 tostitomaatkaas
Op pain de madeleine.
pi_98382888
Maar meneer Sanders ik had hem toch in NSFW spoiler gezet!?
Op zondag 28 april 2013 22:57 schreef Schaamlipposaurus het volgende:
Dit is een serieuze vraag.
Graag serieuze reacties graag, waar ik op kan masturberen.
  zondag 19 juni 2011 @ 23:45:15 #270
285613 Verbodsbord
Verwijderd door Admin
pi_98394547
Ik denk dat ik ga roken alleen om TS boos te krijgen :')
  zondag 19 juni 2011 @ 23:52:08 #271
330677 Internepper
Malafide paardenhandelaar
pi_98394839
Al die aanwijzingen zeker genoteerd? Toch niet stiekem in het verloren kladblokje van Socios hè!?
040
  zondag 19 juni 2011 @ 23:54:26 #272
343419 Hakki
kom je halen in een CLS
pi_98394951
deed ik vroeger ook stiekem uit de raam roken als je ouders wegzijn enzo :P
One day my mortal body will turn to dust, but the Turkish Republic will stand forever.
  zondag 19 juni 2011 @ 23:55:12 #273
285613 Verbodsbord
Verwijderd door Admin
pi_98394983
quote:
0s.gif Op zondag 19 juni 2011 23:54 schreef Hakki het volgende:
deed ik vroeger ook stiekem uit de raam roken als je ouders wegzijn enzo :P
Je Nederlands is er niet beter op geworden.
  maandag 20 juni 2011 @ 00:16:19 #274
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98395992
quote:
1s.gif Op zondag 19 juni 2011 23:55 schreef Verbodsbord het volgende:

[..]

Je Nederlands is er niet beter op geworden.
Daarom houd ik mijn broertje in de gaten, hij zit al op het vmbo, als hij zo doorgaat ... :P
  maandag 20 juni 2011 @ 00:26:36 #275
285613 Verbodsbord
Verwijderd door Admin
pi_98396442
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 00:16 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Daarom houd ik mijn broertje in de gaten, hij zit al op het vmbo, als hij zo doorgaat ... :P
Feit is dat je ouders niet fatsoenlijk kunnen opvoeden.
pi_98396591
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 00:16 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Daarom houd ik mijn broertje in de gaten, hij zit al op het vmbo, als hij zo doorgaat ... :P
En ondertussen zit jij op fok.
  maandag 20 juni 2011 @ 00:31:46 #277
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98396606
quote:
1s.gif Op maandag 20 juni 2011 00:30 schreef Zolder het volgende:

[..]

En ondertussen zit jij op fok.
En jij op je zolder.
  maandag 20 juni 2011 @ 00:38:06 #278
313320 telefoonmaatschappij
DM voor pokemon kaarten
pi_98396833
TS is een computernerd zonder enig vorm van sociaal contact.
Zo onzelfverzekerd dat hij dit gedrag gaat vertonen en gaat dit op Fok! verkondigen in de hoop dat mensen serieus reageren.
If she ain't a FOK!er, you shouldn't fok her
  maandag 20 juni 2011 @ 00:38:27 #279
287148 Kridje
Ik krijg nog geld van je...
pi_98396844
quote:
0s.gif Op zaterdag 18 juni 2011 23:54 schreef Rekkie het volgende:
Roken is vet stoer man.

TS is een HOMO
Miauw
  maandag 20 juni 2011 @ 00:59:19 #280
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98397572
quote:
13s.gif Op maandag 20 juni 2011 00:38 schreef telefoonmaatschappij het volgende:
TS is een computernerd zonder enig vorm van sociaal contact.
Zo onzelfverzekerd dat hij dit gedrag gaat vertonen en gaat dit op Fok! verkondigen in de hoop dat mensen serieus reageren.
Om dit te bewijzen heb je minstens 45 volledig opgestelde aanwijzingen nodig, elk van elkaar verschillend met minstens 10 woorden, de eerste 10 woorden van elk volgende aanwijzing mogen niet overeenkomen met de aanwijzing daarvoor of daarna, minstens 5 verschillende mensen moeten elke aanwijzing schriftelijk bevestigen en daarbij ook een afbeelding van hun zelf uploaden. Dit houd dus in 5 x 45 verschillende mensen, datzelfde aantal verschillende foto's.
Verder moet jij een overeenkomst/contract opstellen waarin staat dat jij homo bent. Mensen die dit bericht quoten en ''jij'' veranderen in ''ik'' zijn net genomen door (de) telefoonmaatschappij en verdedigen het/hem enkel en alleen zodat hij/zij/het de gesprekopnames niet publiceert waarin de persoon die dit bericht quote en iets wijzigt, contact heeft met de homo sex-lijn. De user Kridje zit in de ontkenningsfase.

Ik weet dus niet waarom ik het bovenstaande heb getiept het kwam zomaar in mij op maar het is wel officieel. Zelf hoef ik overigens niet te voldoen aan die eisen.

Prettige nacht verder! :D :D

^O^ B-) (8>
pi_98397731
Bam. Gedist door TS.
Over 2 jaar woont iedereen in cobanland.
  maandag 20 juni 2011 @ 01:03:42 #282
313320 telefoonmaatschappij
DM voor pokemon kaarten
pi_98397757
quote:
10s.gif Op maandag 20 juni 2011 00:59 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Om dit te bewijzen heb je minstens 45 volledig opgestelde aanwijzingen nodig, elk van elkaar verschillend met minstens 10 woorden, de eerste 10 woorden van elk volgende aanwijzing mogen niet overeenkomen met de aanwijzing daarvoor of daarna, minstens 5 verschillende mensen moeten elke aanwijzing schriftelijk bevestigen en daarbij ook een afbeelding van hun zelf uploaden. Dit houd dus in 5 x 45 verschillende mensen, datzelfde aantal verschillende foto's.
Verder moet jij een overeenkomst/contract opstellen waarin staat dat jij homo bent. Mensen die dit bericht quoten en ''jij'' veranderen in ''ik'' zijn net genomen door (de) telefoonmaatschappij en verdedigen het/hem enkel en alleen zodat hij/zij/het de gesprekopnames niet publiceert waarin de persoon die dit bericht quote en iets wijzigt, contact heeft met de homo sex-lijn. De user Kridje zit in de ontkenningsfase.

Ik weet dus niet waarom ik het bovenstaande heb getiept het kwam zomaar in mij op maar het is wel officieel. Zelf hoef ik overigens niet te voldoen aan die eisen.

Prettige nacht verder! :D :D

^O^ B-) (8>
Briljant kenmerk van mijn opmerking. Daar heb je al 1 aanwijzing.
If she ain't a FOK!er, you shouldn't fok her
  maandag 20 juni 2011 @ 01:03:52 #283
285613 Verbodsbord
Verwijderd door Admin
pi_98397762
quote:
10s.gif Op maandag 20 juni 2011 00:59 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Om dit te bewijzen heb je minstens 45 volledig opgestelde aanwijzingen nodig, elk van elkaar verschillend met minstens 10 woorden, de eerste 10 woorden van elk volgende aanwijzing mogen niet overeenkomen met de aanwijzing daarvoor of daarna, minstens 5 verschillende mensen moeten elke aanwijzing schriftelijk bevestigen en daarbij ook een afbeelding van hun zelf uploaden. Dit houd dus in 5 x 45 verschillende mensen, datzelfde aantal verschillende foto's.
Verder moet jij een overeenkomst/contract opstellen waarin staat dat jij homo bent. Mensen die dit bericht quoten en ''jij'' veranderen in ''ik'' zijn net genomen door (de) telefoonmaatschappij en verdedigen het/hem enkel en alleen zodat hij/zij/het de gesprekopnames niet publiceert waarin de persoon die dit bericht quote en iets wijzigt, contact heeft met de homo sex-lijn. De user Kridje zit in de ontkenningsfase.

Ik weet dus niet waarom ik het bovenstaande heb getiept het kwam zomaar in mij op maar het is wel officieel. Zelf hoef ik overigens niet te voldoen aan die eisen.

Prettige nacht verder! :D :D

^O^ B-) (8>
Ik krijg het idee dat de ouders en het broertje van TS in zijn hoofd zitten, al 10 jaar dood zijn, en hem hebben achtergelaten in een instelling.
  maandag 20 juni 2011 @ 01:04:19 #284
313320 telefoonmaatschappij
DM voor pokemon kaarten
pi_98397783
quote:
1s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:03 schreef Verbodsbord het volgende:

[..]

Ik krijg het idee dat de ouders en het broertje van TS in zijn hoofd zitten, al 10 jaar dood zijn, en hem hebben achtergelaten in een instelling.
:')
^O^
If she ain't a FOK!er, you shouldn't fok her
  maandag 20 juni 2011 @ 01:08:39 #285
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98397943
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:03 schreef coban het volgende:
Bam. Gedist door TS.
Ach, als je het topic doorleest zie je dat ik in mijn eentje iedereen stuk voor stuk heb gedist. Daar kunnen ze niet tegen dus gaan ze dingen verzinnen om zelf niet betrapt te worden door mij. Van een aantal heb ik al een vermoeden waarom ze de deuren van de kast aan elkaar gelijmd hebben en er het liefst voor altijd aan vast zitten, maar ja... er zitten gelukkig ook normale users in dit topic (waaronder ik, jij en een aantal anderen die dit topic goed vonden). De rest is een beetje kinderachtig/provocerend bezig, alleen dat komt omdat ze geen sociaal leven lijden en het liefst anderen afkraken op punten die voor hen in real-life wel écht gelden.

:D

Ik ga weer even Married with Children kijken, het programma voor de echte echte bazen. :D
pi_98398007
Sowieso mensen die jou gaan proberen te dissen. :{w :')
Over 2 jaar woont iedereen in cobanland.
  maandag 20 juni 2011 @ 01:10:10 #287
313320 telefoonmaatschappij
DM voor pokemon kaarten
pi_98398009
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ach, als je het topic doorleest zie je dat ik in mijn eentje iedereen stuk voor stuk heb gedist. Daar kunnen ze niet tegen dus gaan ze dingen verzinnen om zelf niet betrapt te worden door mij. Van een aantal heb ik al een vermoeden waarom ze de deuren van de kast aan elkaar gelijmd hebben en er het liefst voor altijd aan vast zitten, maar ja... er zitten gelukkig ook normale users in dit topic (waaronder ik, jij en een aantal anderen die dit topic goed vonden). De rest is een beetje kinderachtig/provocerend bezig, alleen dat komt omdat ze geen sociaal leven lijden en het liefst anderen afkraken op punten die voor hen in real-life wel écht gelden.

:D

Ik ga weer even Married with Children kijken, het programma voor de echte echte bazen. :D
Users 'normaal' vinden als ze jouw verdedigen :')
Ik ben van mening dat TS altijd de leiding wilt hebben.
If she ain't a FOK!er, you shouldn't fok her
pi_98398170
Trololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololo
  maandag 20 juni 2011 @ 01:16:19 #289
316009 Whutzur
aids + opeten=aidsopeten
pi_98398245
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ach, als je het topic doorleest zie je dat ik in mijn eentje iedereen stuk voor stuk heb gedist. Daar kunnen ze niet tegen dus gaan ze dingen verzinnen om zelf niet betrapt te worden door mij. Van een aantal heb ik al een vermoeden waarom ze de deuren van de kast aan elkaar gelijmd hebben en er het liefst voor altijd aan vast zitten, maar ja... er zitten gelukkig ook normale users in dit topic (waaronder ik, jij en een aantal anderen die dit topic goed vonden). De rest is een beetje kinderachtig/provocerend bezig, alleen dat komt omdat ze geen sociaal leven lijden en het liefst anderen afkraken op punten die voor hen in real-life wel écht gelden.

:D

Ik ga weer even Married with Children kijken, het programma voor de echte echte bazen. :D
Word eens wakker kwal :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  maandag 20 juni 2011 @ 01:19:15 #291
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98398248
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:10 schreef telefoonmaatschappij het volgende:

[..]

Users 'normaal' vinden als ze jouw verdedigen :')
Ik ben van mening dat TS altijd de leiding wilt hebben.
Met dat laatste is niets mis mee.
  maandag 20 juni 2011 @ 01:19:57 #292
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98398267
quote:
1s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:16 schreef Whutzur het volgende:
bazUH topic.
:)

*Whutzer is dus wél een normale, goede, aardige user.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_98398279
Ik mis de klacht aan het einde van dit topic, dus kut topic TS is homo en z'n broertje is gewoon erg stoer
pi_98398289
TS zijn broertje:
  maandag 20 juni 2011 @ 01:21:57 #296
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98398308
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:10 schreef coban het volgende:
Sowieso mensen die jou gaan proberen te dissen. :{w :')
Of niet soms? :D
  maandag 20 juni 2011 @ 01:22:32 #297
344644 computerprobleem
I am not fat, I AM FLUFFY!
pi_98398319
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:21 schreef AchmedJan het volgende:
Of deze?
[ afbeelding ]
Achmedjan, plaatjes waarop tepels te zien zijn, zijn sinds een aantal dagen verboden.
Wil je die baby aub weg halen?
pi_98398325
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:21 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Of niet soms? :D
Ben het totaal met wat jij zegt eens :Y
Over 2 jaar woont iedereen in cobanland.
  maandag 20 juni 2011 @ 01:23:29 #299
316009 Whutzur
aids + opeten=aidsopeten
pi_98398345
ik mag ts wel....#nohomo broeder
pi_98398346
pi_98398353
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 01:22 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Achmedjan, plaatjes waarop tepels te zien zijn, zijn sinds een aantal dagen verboden.
Wil je die baby aub weg halen?
Ga jij ook weg dan stoere Batty Boy!? :')
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')