abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_97925576

De hardstyle liefhebbers onder ons O+
Eric_thumb.jpgStewie.gifTwitter_photol.jpgUntitled-2.gifUntitled-6.gifcartmanmisslopez.jpgfok_usericon1.gifavio.gifenzyme2.jpgavatar.gifkrustyFok.jpgdj_party.giftreces_bg_mini.pngwillemjan2(3).jpgbovendasboot.jpg2ecg8du.giffok.pngFOKApples.jpgHard%20Bass%2012.jpgWGAF.gifwc_slot%2060x60.jpg118773.jpg161372.gifgrom.jpgq.jpgfok4.gifDSC00840.mini.jpg35085n7.jpg2hhdcup.pngusericon.jpgfat%20bleach.jpgrsz_baron.jpg2gxg2s9.gifhoppa%20definitief.gifwario.jpgavatar60x60.jpgfarm98.png29fcpr4.jpg.png

Welkom! :W
Welkom in het FOK!-Hardstyle topic. Hét topic voor alle hardstyle liefhebbers onder ons. Discussiëren over de nieuwste platen, even vertellen wat je van die ene liveset vindt of gewoon lekker ouwehoeren over hardstyle en alles wat er bij komt kijken... hier is het aan de orde van de dag.

Newbies zijn altijd welkom en bij vragen helpen we graag! Er zijn veel ervaren hardstylers in dit topic te vinden dus meestal is er wel iemand die een antwoord heeft.

Wat is Hardstyle? :?
Hardstyle is een muziekgenre dat overeenkomsten vertoont met trance, hardcore en hardtrance. Hardstyle, ook wel hard dance, hard trance of hardbass in het buitenland genoemd, klinkt qua melodie en opbouw ongeveer als de moderne hardcore, maar is vaak ongeveer 30 BPM langzamer. Het gemiddelde tempo ligt tussen de 140 en de 160 beats per minuut. Vaak worden de nummers wel versneld afgespeeld door DJ's.

De sound is karakteristiek voor de stijl en kan omschreven worden als harde beats gecombineerd met erg aanwezige (in tegenstelling tot hardcore) melodielijnen. Veel hardcore-artiesten produceren ook hardstyle tracks, die vergelijkbaar klinken maar toegankelijker zijn. Hardstyle wordt in het Verenigd Koninkrijk vaak gecombineerd met hardhouse. In de rest van de wereld echter vindt men vaker de combinatie met hardtrance of hardcore.

Geschiedenis (8>
Hardstyle is ontstaan uit Duitse, Italiaanse, en Nederlandse hardhouse en Rave die zijn vermengd met invloeden van hardtrance en oldschool-hardcore rond 2000. De oorsprong vindt zijn plaats in Nederland, waar de eerste hardstyle evenementen werden gehouden op het einde van 1999, begin 2000.

Één van de sleutelfiguren in de ontwikkeling van de stijl is Dana van Dreven (met name onder Danamite), bekend onder haar hardstyle dj-alias Dana (Lady Dana voor hardcore). Later hielpen meer van haar collega's uit het hardcore-tijdperk, zoals Pavo, Darkraver, Luna (met name onder Straight On), Zany, DJ Isaac en The Prophet.

Bekende Feesten _O_


Bekende producers en DJ's~:)
*Abyss*Digital Punk*Noisecontrollers
*Activator*DJ Stephanie*Pavo
*Alpha Twins*DJ Thera*Philippe Rochard
*Alphaverb*Dj Titan*Pulse
*Alter Egosz*Donkey Rollers *Ran-D
*A-Lusion*Dozer (f.k.a. Tony)*Scope DJ
*Balistic*Dutch Master*Showtek
*Bass Modulators*Faistos (a.k.a. Frequencerz)*Slim Shore
*Beat Providers*Francesco Zeta*Southstylers
*Beholder*Frontliner (f.k.a. Abject)*Super Marco May
*B-Front*Geck-O*Tatanka
*Bioweapon*Gizmo*Technoboy
*Blutonium Boy*Grandmaster Q*The Machine
*Brainkicker*Hardstyle Masterz*The Partycrushers
*Brennan Heart*Headhunterz*The Pitcher
*Chris One*Intractable One*The Prophet
*Clive King*Isaac*The Vision
*Crypsis*Jack of Sound*Toneshifterz
*Da Tweekaz*Jones*Tuneboy
*Dana*Josh & Wesz*Unloaders
*Daniele Mondello*Kodex*Wasted Penguinz
*Davide Sonar*Kold Konexion*Wildstylez
*D-Block & S-te-Fan*Luna*Zany
*Deepack*Max B. Grant*Zatox
*Degos & Re-Done*Max Enforcer*Zero Sanity
*DHHD*Mind.Illusion

MC's ^O^
MC Da Syndrome
MC DV8
MC Jeff
MC Linez
MC Rems
MC Renegade
MC Ruffian
MC Villain

Hardstyle op Twitter oO<
DJ's & ProducersIsaacWildstylez
A-LusionJonesZany
Abyss & JudgeJosh & Wesz
Alpha TwinsJowan van KorvenMC's
B-FrontKutskiDa Syndrome
BioweaponLow-EDV8
CrypsisLuna
D-Block + S-Te-FanNoisecontrollersOverig
DeepackPavoB2S
Digital PunkProfylerFusion Records
FrontlinerScope DJHardstyle.com
ShowtekScantraxx Records
HeadhunterzThe PitcherQ-Dance

Links ^O^
Partyflock
Wiki

Downloads/Fora
0daymusic
HarderState
HardTraxx
LSDB (Liveset Database)
MusicInControl
Screamer Hardstyle

Organisaties
Art of Dance
B2S
Bass Events
ID&T
Multigroove
Q-dance
UDC

Platenlabels
AVIO-Records
Fusion
M!d!fy
Q-dance
Rytmic Records
Saifam
Scantraxx
Seismic
Theracords
Zanzatraxx
TiLLT Records

Luister NU! hardstyle *O*
Digitally Imported - winamp / Digitally Imported - wmp
FreshFM Alleen op de woens(Showtek-Bash)dag-avond
Q-Dance radio
Fear.FM
HardStation.FM
b2s Radio
hardstyle.nu

Oude topics :z
#1 - #100
#101 - #150
#151 - #200
[Hardstyle #201] Again we will rise!
[Hardstyle #202] And every night, I dream the same dream
[Hardstyle #204] Live hard now!
[Hardstyle #205] I'm Gonna Kick Your Ass!
[Hardstyle #206] Are you ready for the new shit?
[Hardstyle #207] It's a label!
[Hardstyle #208] Dance to the fucking beat!
[Hardstyle #209] Haunter of the dark
[Hardstyle #210] Fucking lowlife cowards... Go Kill Somebody
[Hardstyle #211] These are the tales of thousand and one nights

[Hardstyle] Best of 2008
[Hardstyle] Best of 2009
[Hardstyle] Best of 2010

TT:



De OP

pi_97925599
Mijn laatste post @ #213:
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 08:14 schreef Levitas het volgende:

[..]

Daar had ik het vandeweek nog over met een maat van me. Hij vond de DR nog steeds helemaal geweldig, terwijl ik het niet zo super bijzonder meer vind. De oude DR tracks zijn stuk voor stuk pareltjes, maar elke liveset was de afgelopen jaren bijna hetzelfde, te voorspelbaar. Ik vond het dan ook niet zo super gek dat ik de DR al een tijdje niet meer op een feest heb gezien. Ik haalde toen ook aan dat DR wat nieuwe tracks, met hun eigen style natuurlijk, moeten maken. Dan worden DR setjes voor mij in ieder geval een stuk aantrekkelijker.

Dit heb ik overigens ook met Crypsis de laatste tijd. Op Emporium bijvoorbeeld vond ik het een standaard setje met de standaard Crypsis tracks (die overigens wel vet zijn!). Als ik het goed heb is Nackt zijn laatste track en de preview daarvan is (volgens YouTube) op 31 oktober 2010 geüpload. Sinds die tijd heb ik eigenlijk geen nieuwe tracks meer van hem gehoord, en dat vind ik jammer. Crypsis tracks zijn ook allemaal pareltjes, maar hij mag zich van mij wel even opsluiten in de studio om weer een bult producties te maken :)
pi_97925872
Wie of wat is DR? :@
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
  donderdag 9 juni 2011 @ 08:44:11 #4
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_97925892
quote:
1s.gif Op donderdag 9 juni 2011 08:43 schreef robuust89 het volgende:
Wie of wat is DR? :@
Donkey Rollers
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_97926023
Ik wacht op een echte hardstyle klapper. De laatste tijd vind ik de nummers wel heel dicht bij elkaar liggen qua baseline en "vrolijke'' melodietjes vinden jullie niet? Krijg steeds meer hetzelfde gevoel toen rond 2000 de gabber in elkaar klapte.
  donderdag 9 juni 2011 @ 08:54:18 #6
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_97926059
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 08:52 schreef Hardrebel het volgende:
De laatste tijd vind ik de nummers wel heel dicht bij elkaar liggen qua baseline en "vrolijke'' melodietjes vinden jullie niet?
Als je alleen 1 soort hardstyle luistert wel ja.
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  donderdag 9 juni 2011 @ 09:05:46 #7
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_97926264
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 08:52 schreef Hardrebel het volgende:
Ik wacht op een echte hardstyle klapper. De laatste tijd vind ik de nummers wel heel dicht bij elkaar liggen qua baseline en "vrolijke'' melodietjes vinden jullie niet? Krijg steeds meer hetzelfde gevoel toen rond 2000 de gabber in elkaar klapte.
Luister ff wat theracords tracks :P
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
  donderdag 9 juni 2011 @ 10:13:33 #8
197724 NLS04
moeilijk hard
pi_97927744
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 09:05 schreef Baronpilsener het volgende:

[..]

Luister ff wat theracords tracks :P

*)
Hard Tripping, Overclipping, Psykomatik Beatz Skipping,
Straight Jacket, Rage Package, This is how we used to have it.
pi_97928426
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 09:05 schreef Baronpilsener het volgende:

[..]

Luister ff wat theracords tracks :P
Ach, ook bij de traditionele labels zijn nog wel lekkere harde tracks te vinden:

pi_97928739
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 08:14 schreef Levitas het volgende:

[..]
Als ik het goed heb is Nackt zijn laatste track en de preview daarvan is (volgens YouTube) op 31 oktober 2010 geüpload.
Nu je het zegt, Nackt is volgens mij nog niet eens gereleased? :o
pi_97928866
Hij heeft ook nog die release met Thera (Pull the trigger en If All Fails) :)
Vooral If All Fails is lekker, daar sloot hij zijn set bij Intents mee af :9~ Op de een of andere manier krijg ik standaard kippenvel bij die track *;
pi_97930066
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 08:52 schreef Hardrebel het volgende:
Ik wacht op een echte hardstyle klapper. De laatste tijd vind ik de nummers wel heel dicht bij elkaar liggen qua baseline en "vrolijke'' melodietjes vinden jullie niet? Krijg steeds meer hetzelfde gevoel toen rond 2000 de gabber in elkaar klapte.
Het gaat echt niet uit elkaar klappen. Hardstyle-evenementen zijn drukker dan ooit.
gr gr
  donderdag 9 juni 2011 @ 11:24:47 #13
117642 Sethje
Notoire betweter
pi_97930102
Nog mensen naar 7th Sunday ?
Greetings brothers and sisters, let me welcome you to the council of the five eyes
27 en 28 april 2013 REBIRTH FESTIVAL - www.rebirth-festival.nl
Mijn party reviews
  donderdag 9 juni 2011 @ 11:25:30 #14
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_97930135
quote:
Dit heb ik overigens ook met Crypsis de laatste tijd. Op Emporium bijvoorbeeld vond ik het een standaard setje met de standaard Crypsis tracks (die overigens wel vet zijn!). Als ik het goed heb is Nackt zijn laatste track en de preview daarvan is (volgens YouTube) op 31 oktober 2010 geüpload. Sinds die tijd heb ik eigenlijk geen nieuwe tracks meer van hem gehoord, en dat vind ik jammer. Crypsis tracks zijn ook allemaal pareltjes, maar hij mag zich van mij wel even opsluiten in de studio om weer een bult producties te maken :)
Grappig want je hoort vaak genoeg dat dj's oudere tracks ook moeten draaien. Volgens mij kan je het als dj vrijwel nooit goed doen :).
There is no rehab for stupidity.
  donderdag 9 juni 2011 @ 11:28:42 #15
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_97930245
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 11:25 schreef Just_Shut_Up het volgende:

[..]

Grappig want je hoort vaak genoeg dat dj's oudere tracks ook moeten draaien. Volgens mij kan je het als dj vrijwel nooit goed doen :).
Er is een verschil tussen oud en oud. Er is altijd een periode waarbij de track nieuw is, daarna een tijdje dat hij begint te vervelen en na 1-2 jaar is het weer leuk om hem af en toe te horen. ;)
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
pi_97930337
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 11:25 schreef Just_Shut_Up het volgende:

[..]

Grappig want je hoort vaak genoeg dat dj's oudere tracks ook moeten draaien. Volgens mij kan je het als dj vrijwel nooit goed doen :).
Als je altijd hetzelfde draait worden de tracks vanzelf wel oud.
pi_97930359
Ik blijf dit ook een lekker nummer vinden, krijg gelijk zin om los te gaan op Defqon! :9 *O*

  donderdag 9 juni 2011 @ 12:00:37 #18
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_97931383
Frequencerz Vs Dj N3ck - Ta Reine
Wie heeft deze toptrack nog liggen? :@
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
  donderdag 9 juni 2011 @ 12:02:16 #19
246608 T_Killer
Rochelle, Rochelle
pi_97931434
Crypsis heeft nog die collab met Radical Redemption die nog iets nieuwer is als Nackt volgens mij.
Draaide hem voor het eerst op Hardbass. Lekkere plaat, super kicks.

Ik denk dat Radical Redemption een nieuwe naam gaat worden op MiM. Zijn stijl past wel bij het label.

Verder ben ik enthousiast over de nieuwe van de Rebels

"A young girl's strange erotic journey from Milan to Minsk"
pi_97931879
Hele lekkere plaat die nieuwe Rebels. :Y

RR ook.
  donderdag 9 juni 2011 @ 12:28:21 #21
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_97932309
Bij gebrek aan mensen die feedback kunnen geven; Heb wat snippets liggen, maar die ga ik niet online flikkeren... Dus als je een paar sneak peaks wilt horen, PM je msn adres ff :@
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
  donderdag 9 juni 2011 @ 12:35:13 #22
197724 NLS04
moeilijk hard
pi_97932522
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 12:02 schreef T_Killer het volgende:

Ik denk dat Radical Redemption een nieuwe naam gaat worden op MiM. Zijn stijl past wel bij het label.
Over Mim gesproken.. Waar is die kold konexxion gebleven? Had met sonic sabotage, Dust in your eyes en showtime toch altijd wel leuke plaatjes.. Of had ie al vrij snel genoeg van elke keer die verkleedpartij ? :?
Hard Tripping, Overclipping, Psykomatik Beatz Skipping,
Straight Jacket, Rage Package, This is how we used to have it.
  donderdag 9 juni 2011 @ 12:36:59 #23
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_97932580
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 12:35 schreef NLS04 het volgende:
verkleedpartij
:?
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
pi_97932647
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 12:36 schreef Baronpilsener het volgende:

[..]

:?
  donderdag 9 juni 2011 @ 12:42:55 #25
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_97932757
:D :D :D :D

:')
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
pi_97933275
quote:
10s.gif Op donderdag 9 juni 2011 12:39 schreef eQuaL het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
De Jan Jaap van Wal onder de hardstyle :+
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
pi_97933974
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 11:25 schreef Just_Shut_Up het volgende:

[..]

Grappig want je hoort vaak genoeg dat dj's oudere tracks ook moeten draaien. Volgens mij kan je het als dj vrijwel nooit goed doen :).
Niks mis om oude plaatjes te draaien, maar het gaat me wel vervelen als elke liveset van een bepaalde groep/DJ hetzelfde is. Er zijn genoeg oude klappers en daar kun je prima mee variëren, maar als live-act is het logisch dat je je eigen platen draait, en wat mij betreft mogen daar wel wat nieuwe Donkeyrollers met hun oude karakter bij komen.
pi_97934575
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 13:18 schreef Levitas het volgende:
Niks mis om oude plaatjes te draaien, maar het gaat me wel vervelen als elke liveset van een bepaalde groep/DJ hetzelfde is. Er zijn genoeg oude klappers en daar kun je prima mee variëren, maar als live-act is het logisch dat je je eigen platen draait, en wat mij betreft mogen daar wel wat nieuwe Donkeyrollers met hun oude karakter bij komen.
Ik vind juist dat je als live-act maar een keer of 4 per jaar moet optreden. Dan blijf je toch enigszins vernieuwend qua sets :Y

Desalniettemin vind ik AVIO, Crypsis, Donkey Rollers nog steeds briljant en elke keer kijk ik er weer naar uit *O*
pi_97934647
Er is nog wat wel wat leven van zijn kant: http://soundcloud.com/koldkonexion

Die bovenste track is alleen mja, bagger? :P

Maar het blijft jammer:

  donderdag 9 juni 2011 @ 13:44:33 #30
296234 benniesnugger
Stiekem toch wel snugger
pi_97934941
Laatste tijd naar albums van Digital Punk, A² records en TnT aan het luisteren.
Vooral het A² album spreekt me wel aan. Staan toch wel paar pareltjes op, maar op het moment vind ik:


er toch echt uitspringen. Wat vind ik dat een heerlijk nummer zeg.

Verder merk ik gewoon dat ik te lang niet op een feest ben geweest. Verlangen is zo groot om eindelijk weer eens los te kunnen gaan.
pi_97935895
Magic Show Top 10

This is The Magic Show Top 10 for the month: June. Some of these tracks have been released or will be released on short note, for others you will have to listen The Magic Show or visit the artist performance!

1. Gunz4Hire – Put It On
2. Tartaros – Dark Age
3. Kodex – Insomnia Anthem
4. The Vision – Pandorum 2011
5. The R3bels – The Shade
6. The Machine – Never Fall Asleep (Ft Chris One)
7. Da Tweekaz – Nothingness
8. Solutio & The I’s – Immortal
9. Zero Sanity – Stars
10.TNT – The Second Match (Amazed Remix)
pi_97936203
quote:
6s.gif Op donderdag 9 juni 2011 14:09 schreef eQuaL het volgende:
Tartaros - Dark Age
Ik vind Dreams May Come beter :@

En die van The Vision veel slechter dan het origineel :P

Verder wel lekkere tracks _O_
  donderdag 9 juni 2011 @ 15:12:05 #33
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_97938590
toevallig zat ik vanochtend ook aan Kold Konexion te denken, de man maakte ook eigenzinnige muziek:) het kon me zeer bekoren.

ik heb hem 1x horen draaien, het grootste gedeelte van het publiek kon het niet waarderen (hokjesgeest FTW) want hij draaide een combinatie van eigen werk, wat oudere platen (her voice, revival x), en aparte technoachtige dingen die ik niet kon herkennen maar die ik wel vet vond(unlocked opende hij mee 0+ )

ik vond hem een held in ieder geval, en hij mag van mij vaker optreden :Y
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  donderdag 9 juni 2011 @ 16:09:55 #34
183691 Just_Shut_Up
Moments we forget...
pi_97941194
Was dat toevallig op Reset 2008? Toen opende hij ook met Unlocked, wat een bazenset was dat toen :9.
There is no rehab for stupidity.
  donderdag 9 juni 2011 @ 16:27:36 #35
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_97942180
quote:
14s.gif Op donderdag 9 juni 2011 16:09 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Was dat toevallig op Reset 2008? Toen opende hij ook met Unlocked, wat een bazenset was dat toen :9.
nee was op audio attack maar kan me even niet voor de geest halen wanneer. Ga het nit opzoeken mijn telefoon nu, want dat is kut ;)
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
  donderdag 9 juni 2011 @ 18:34:27 #36
213010 haakon
Bier moet. Bier doet je goed.
pi_97947420
TF? :P
The Outside Agency
pi_97947991
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 18:34 schreef haakon het volgende:
TF? :P
?
fan van Putin, Baudet, Jorge Lorenzo en Assad
  donderdag 9 juni 2011 @ 18:51:10 #38
213010 haakon
Bier moet. Bier doet je goed.
pi_97948026
quote:
7s.gif Op donderdag 9 juni 2011 18:50 schreef Beach het volgende:

[..]

?
nvm, pagina's waren nog niet refreshed, liep er wat achter :P Ging om het plaatje van die grapjas in het wit.
The Outside Agency
pi_97948185
Haakon was jij dat vandaag op Saxion?
pi_97948577
Dq.1 Australia Anthem staat erop:


Tja... Vrij standaard. Outro is wel gewoon nice.
gr gr
pi_97948608
vast een domme vraag, maar is er nou een early-hardstyle area op Defqon.1 dit jaar? :@ zo ja, welke?
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_97948640
Nee Remco, helaas niet.
pi_97949615
Ook toevallig.. Crypsis @ Facebook:

Hello facebook! I'm still alive :-)
It's time for some activity....

Stay tuned......................

Nieuwe tracks? :D
  donderdag 9 juni 2011 @ 20:03:10 #44
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_97951111
om even op Kold konexion terug te komen, het was dit feest: http://partyflock.nl/party/115911:Audio_Attack.html

en die nieuwste plaat op soundcloud vind ik nog best redelijk, geen topper maar ik kan er wel iets mee.
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_97952461
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 20:03 schreef Tha_Bartman het volgende:
om even op Kold konexion terug te komen, het was dit feest: http://partyflock.nl/party/115911:Audio_Attack.html
quote:
04:15 - 05:00: Live: Southstylers
* 16meter pinkt een traantje weg.
  donderdag 9 juni 2011 @ 20:54:55 #46
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_97953524
ja dat waren nog eens tijden *bartman pinkt mee*
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_97957678
100 % Deepack, Super marco may, Zenith DJ op Decibel! _O_ remember

Line up is verder voor Euphoria en Loudness erg vet _O_

Heb er nu al zin in!
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
  donderdag 9 juni 2011 @ 22:14:06 #48
285940 Krulliewullie
Come on, dance with me!
pi_97958258
Yeah, B2S maakt mij erg blij met Miss Djaxx, Transfarmers, Crypsis, Avio, Sasha F, Titan, Gecko-o, Chris One, Tymon, The Sickest Squad, Radium, Super Marco May en 100% Deepack op de lijst! *O* *O* *O*
Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
  donderdag 9 juni 2011 @ 22:31:28 #49
165164 Tha_Bartman
And so it goes.
pi_97959422
Ja het is een line-up waar ik zelfs een trucje op kan.

Die remember namen _O_
Maar ook bij de techno staan dikke dingen, evenals bij de loudness.
Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
pi_97959849
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 22:31 schreef Tha_Bartman het volgende:
Ja het is een line-up waar ik zelfs een trucje op kan.

Die remember namen _O_
Maar ook bij de techno staan dikke dingen, evenals bij de loudness.
Dat wordt mijn wandelschoenen weer aandoen en als het kan iedere stage langs (behalve misschien de pussy lounge :r En ik denk dat ik de Techno wel ga proberen...maar dat is nog maar even afwachten!
Waar moet ik de energie daarna vandaan halen om nog te draaien op de after _O-
pi_97959917
Euphoria *O* _O_

Endymion sluit af bij de main O+ (hopen dat hij wat oude plaatjes draait)

Loudness _O_ Misschien toch eens AVIO live zien, nog nooit gezien :@

Refuse en Remember klinken ook goed :9

[ Bericht 7% gewijzigd door robuust89 op 09-06-2011 23:00:24 ]
Hoi, ik ben robuust89 en ik ben nieuw!
  donderdag 9 juni 2011 @ 23:07:51 #52
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_97961606
:o staat er al een nieuwe Loudness op de planning ?
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_97961863
Loudness Area op Decibel, gekkie! :P
pi_97962552
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 11:24 schreef Sethje het volgende:
Nog mensen naar 7th Sunday ?
Jij wist zeker al dat je de kaartjes ging winnen _O-

quote:
2DangerousNL Dozer & TheDizZorder
by TheDizZorder
@sethje_@Rickposthuma congratz and we dm you for all the info!
1 minute ago
Dozer & TheDizZorder
2DangerousNL Dozer & TheDizZorder
by TheDizZorder
and the winners of the@ 7thsundahy& @HOHfestival geust list combi tickets are ???????
Typ- en spellingsfouten voorbehouden.
  donderdag 9 juni 2011 @ 23:32:17 #55
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_97962980
Ahh :( jammer
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_97963114
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 23:25 schreef Boy_Snakeye het volgende:

[..]

Jij wist zeker al dat je de kaartjes ging winnen _O-

[..]

Hoogst verdacht :o
pi_97963193
Main stage is pure tyfus niet zo leuk dit jaar.

Loudness + Remember _O_
  donderdag 9 juni 2011 @ 23:35:41 #58
213010 haakon
Bier moet. Bier doet je goed.
pi_97963202
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 18:55 schreef poiuytr het volgende:
Haakon was jij dat vandaag op Saxion?
Ja ;) :P
The Outside Agency
pi_97964089
Deeltje 11 in da shizznit!

Headhunterz ft. Abject - End Of My Existence
DBSTF - Stronger
Showtek - Early Soundz (Da Tweekaz remix)
Toneshifterz - Elektro Shock
Crypsis & Sasha F. - Get Hit
Scope DJ - Mashed Up Volume 1
Wildstylez - Phantom Beat
Josh & Wesz - Autumn Green
Dutch Master - Pride
Geck-O & Phrantic - The Hard Way
Donkey Rollers - Silver Bullet
Boozed Panders ft. Sasha F. - Boozed Up
Phuture Noize - Sleep
Zatox - The Future
Digital Punk & Profyler - Bringing The Funk (Zatox remix) met extra sample
  donderdag 9 juni 2011 @ 23:50:41 #60
213010 haakon
Bier moet. Bier doet je goed.
pi_97964091
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 23:35 schreef 16meter het volgende:
Main stage is pure tyfus niet zo leuk dit jaar.

Loudness + Remember _O_
Vind de H4L ook niet echt top hoor..
En die andere ook niet eerlijk gezegd, hoewel wel betere namen...
The Outside Agency
pi_97966154
Mis vooral Thera op Decibel
  vrijdag 10 juni 2011 @ 01:12:34 #62
338299 DjThera
www.dj-thera.com
pi_97967201
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 10:49 schreef T-Force het volgende:
Hij heeft ook nog die release met Thera (Pull the trigger en If All Fails) :)
Vooral If All Fails is lekker, daar sloot hij zijn set bij Intents mee af :9~ Op de een of andere manier krijg ik standaard kippenvel bij die track *;
Die is alweer een hele tijd uit hoor :)
http://www.junodownload.c(...)1-part-2/1735750-02/

quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 00:39 schreef stoeltafel het volgende:
Mis vooral Thera op Decibel
Ik sta al hier .... :P https://vip.partyflock.nl/party/193666
  vrijdag 10 juni 2011 @ 01:13:03 #63
338299 DjThera
www.dj-thera.com
pi_97967211
Morgen Ground Zero!! :D

Special closing act is een unieke exclusieve live act van DANO en mijzelf... :D
  vrijdag 10 juni 2011 @ 01:53:55 #64
125461 Sc0tTy
Kiss the sound!
pi_97967867
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 01:13 schreef DjThera het volgende:
Morgen Ground Zero!! :D

Special closing act is een unieke exclusieve live act van DANO en mijzelf... :D
Jammer dat ik er niet bij kan zijn, had helemaal losch gegaan :D
Are we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
pi_97969127
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 01:13 schreef DjThera het volgende:
Morgen Ground Zero!! :D

Special closing act is een unieke exclusieve live act van DANO en mijzelf... :D
Grrrrruwelijk veel zin hierin O+
Er is alleen zoveel leuks te zien dat ik niet de hele dag op de Theracords-stage zal verblijven, wat ik van de ene kant jammer vind, omdat de sfeer hier hartstikke relaxt zal zijn, maar aan de andere kant hou ik enorm van afwisseling qua muziek ^O^
  vrijdag 10 juni 2011 @ 06:31:40 #66
285940 Krulliewullie
Come on, dance with me!
pi_97969161
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 01:13 schreef DjThera het volgende:
Morgen Ground Zero!! :D

Special closing act is een unieke exclusieve live act van DANO en mijzelf... :D
Ik ben erbij!! En zeeeer benieuwd :D
Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
pi_97970381
quote:
0s.gif Op donderdag 9 juni 2011 22:38 schreef T-Force het volgende:
Waar moet ik de energie daarna vandaan halen om nog te draaien op de after _O-
dat ging ik toch doen? :@ O-)

@ Decibel line-up; best tof :9
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
pi_97973194
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 09:08 schreef ReMcOrE het volgende:
dat ging ik toch doen? :@ O-)
Kom je wel naar de after dan :D? Omdat je niet naar Decibel zelf komt :)
Zo ja, stem ik voor een back2back set 2005-2008 knallers! ReMcOrE vs. T-Force-stijl :P
pi_97973351
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 10:51 schreef T-Force het volgende:

[..]

Kom je wel naar de after dan :D? Omdat je niet naar Decibel zelf komt :)
Zo ja, stem ik voor een back2back set 2005-2008 knallers! ReMcOrE vs. T-Force-stijl :P
zaterdag 20 augustus is hier in de buurt zomerfeesten Buurse en vriendin van kameraad is zondag 21 augustus jarig, maar weet zo niet wanneer ze het viert. dus even kijken hoe en wat, maar als er verder niks bijzonders is zou ik zomaar jullie kant op kunnen komen ^O^ blijft natuurlijk nog wel de vraag over hoelang die after dan gaat duren, of het dan zin heeft om die hele afstand te rijden voor een paar uurtjes (omdat jullie kapot zijn van Decibel) :+
(_/_)
(='.'=)
(")_(")
  vrijdag 10 juni 2011 @ 13:50:07 #70
255848 InGebruik
Als de nood het hoogst is
pi_97979663
Decibel wordt zeer goed vertoeven met deze line-up! :D

Net even die site bekeken en ondanks dat ik die trailer al een aantal keer gezien heb stond het kippenvel me op de armen. Lekkere plaat en dan die beelden erbij. O+
Alleen hopen op meer zon dit jaar.
  vrijdag 10 juni 2011 @ 13:52:46 #71
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_97979783
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 13:50 schreef InGebruik het volgende:
Alleen hopen op meer zon dit jaar.
Op meer zon?

Afgelopen 2 jaar was de zon anders prima aanwezig :Y
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
  vrijdag 10 juni 2011 @ 13:53:58 #72
301430 Baronpilsener
twitter.com/black_outmedia
pi_97979842
Weet niet of ik hem al had geplaatst... Maar GRATIS TRACKS JONGEKUT! :D
Aka Black/Out
http://twitter.com/black_outmedia
Zany | B-Front | Titan | Chris One | Zatox | Donkey Rollers | Noisecontrollers | Digital Punk | Ran-D | The Machine | 4v10 | Max Enforcer | Beholder | Alpha² | Crypsis | A-lusion
pi_97979917
quote:
1s.gif Op donderdag 9 juni 2011 22:39 schreef robuust89 het volgende:
Euphoria *O* _O_

Endymion sluit af bij de main O+ (hopen dat hij wat oude plaatjes draait) ¹

Loudness _O_ Misschien toch eens AVIO live zien, nog nooit gezien :@ ²

Refuse en Remember klinken ook goed :9
¹ Zou er maar niet te veel van verwachten, lijkt me echt helemaal niks (tenzij je van standaard lelijke hitjes houdt) ;)
² Schaam je! o|O zondag weer *O*
  vrijdag 10 juni 2011 @ 13:57:08 #74
255848 InGebruik
Als de nood het hoogst is
pi_97979990
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 13:52 schreef em-dee-em-aa het volgende:

[..]

Op meer zon?

Afgelopen 2 jaar was de zon anders prima aanwezig :Y
Vorig jaar nog veel wolken hoor. :o
Zo zonnig was het niet.
  vrijdag 10 juni 2011 @ 13:58:18 #75
238230 em-dee-em-aa
methyleendioxymethamfetamine
pi_97980039
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 juni 2011 13:57 schreef InGebruik het volgende:

[..]

Vorig jaar nog veel wolken hoor. :o
Zo zonnig was het niet.
Dan was ik wel erg van de kaart want kan me enkel het heerlijke weertje met zon herinneren :P
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'd rather live it, cause dreamers always chase but never get it
-----------------------------------------------------------------------------------------
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')