Niet altijd, ik weet dat het verkeerd is. Maar ik heb vaak geen tijd in de ochtend. In het weekend sta ik op ga ik naar de sportschool. Doordeweeks sta ik op en ga ik naar het werk. Soms eet ik daar dan nog wel een krentenbol oid.quote:Op dinsdag 19 april 2011 09:09 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Als je opstaat, dan begin je je dag toch met ontbijt? Dat je het 's middags vergeet, zou ik me eventueel nog iets bij kunnen voorstellen. Alhoewel ik dan tegen vier uur tegen de vlakte zou gaan
Je moet ook even je vetpercentage meten. Moet je even kijken of daar iets aan veranderd.quote:Op dinsdag 19 april 2011 09:09 schreef seasushi het volgende:
Ik ben jaloers..... Nog steeds niks eraf. 1700 calorieen per dag. 3 keer in de week cardio en kracht.
nu 2 maanden.![]()
Spieren kunnen wel zwaarder zijn dan vet maar er moet 20 kg af. Wil ik een beetje gezond BMI krijgen. Ik begin toch echt een crashdieet te overwegen
Onderweg kun je ook ontbijtenquote:Op dinsdag 19 april 2011 09:12 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Niet altijd, ik weet dat het verkeerd is. Maar ik heb vaak geen tijd in de ochtend. In het weekend sta ik op ga ik naar de sportschool. Doordeweeks sta ik op en ga ik naar het werk. Soms eet ik daar dan nog wel een krentenbol oid.
Misschien maar eens een goede gewoonte inderdaad om snel even wat erin te gooien. Desnoods maak ik de avond ervoor wel wat klaar.quote:Op dinsdag 19 april 2011 09:13 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Onderweg kun je ook ontbijtenIk neem mijn ontbijt mee naar kantoor, vanwege tijdgebrek en geen trek meteen 's morgens.
Omdat je lichaam het dan beter kan verbranden. 's Nachts verbrand je lichaam veel minder.quote:Op dinsdag 19 april 2011 09:28 schreef Ordos20 het volgende:
Ha, waarom MOET je ontbijten in de ochtend?
Om een mythe aan de kant te schuiven: ontbijt overslaan is helemaal niet slecht. Het "start" je lichaam helemaal niet. Veel mensen hebben het nodig om tot de lunch door te kunnen, bij anderen is de behoefte er totaal niet: en daar is juist helemaal niks ongezonds aan. Je moet doen waar je je lekker bij voelt, NIET wat zou "moeten"
Gezien de felheid waarmee je hapt, lijkt het net alsof je honger hebt...quote:Op dinsdag 19 april 2011 09:28 schreef Ordos20 het volgende:
Ha, waarom MOET je ontbijten in de ochtend?
Om een mythe aan de kant te schuiven: ontbijt overslaan is helemaal niet slecht. Het "start" je lichaam helemaal niet. Veel mensen hebben het nodig om tot de lunch door te kunnen, bij anderen is de behoefte er totaal niet: en daar is juist helemaal niks ongezonds aan. Je moet doen waar je je lekker bij voelt, NIET wat zou "moeten"
Bronquote:Eén keer per dag eten is slecht voor gezondheid
Afvallen en vet verliezen, maar toch meer kans op hart- en vaatziekten lopen? Dat zijn de gevolgen wanneer je een keer per dag eet, zo stellen Amerikaanse onderzoekers.
Driemaal daags eten blijft het gezondst
Onderzoekers van het Amerikaanse ministerie van Landbouw en het National Institute on Aging (NIA) verdeelden gezonde vrijwilligers in twee groepen. De ene groep begon met een dieet van een maaltijd per dag voor acht weken, de andere groep at drie maaltijden per dag. In totaal kregen beide groepen evenveel calorieën binnen.
Na deze periode wisselden de groepen van dieet, zodat elke deelnemer als zijn eigen controlepersoon fungeerde, tussentijds werden de proefpersonen getest.
Cholesterol
In de periode dat ze een maaltijd per dag aten, hadden de deelnemers een aanmerkelijk hoger cholesterolgehalte dan tijdens de periode dat ze driemaal daags aten. Verder steeg de bloedsuikerspiegel omdat het lichaam minder insuline aanmaakte en ging de bloeddruk omhoog.
Daardoor nam de kans op hart- en vaatziekten toe, ondanks dat het eenmaal per dag eten wel zorgde voor minder vet en een lager gewicht.
De bevindingen zijn gepubliceerd in de wetenschappelijke tijdschrijften American Journal of Clinical Nutrition en Metabolism.
Nog steeds via WW?quote:Op dinsdag 19 april 2011 13:30 schreef eleusis het volgende:
Hallo geile mokkels,
ik ga weer eens serieus afvallen, nu echt
Mneh, wel het principe, niet meer het punten tellen. Ik werd echt zo moe van 30 minuten per dag in die webapplicatie zitten om alles exact in te voeren, terwijl ik toch elke dag onder het aantal punten zat.quote:
quote:Op dinsdag 19 april 2011 22:31 schreef Swetsenegger het volgende:
Mijn primaire doel is in ieder geval bereikt. Vandaag heeft de huisarts besloten dat we het ivm mijn goede bloedwaarden nu 2 maanden zonder diabetes medicatie gaan proberen. Te danken aan het gewichtsverlies.
Waarom? In vlees zitten een heleboel voedingsstoffen en zolang het mager vlees is kan het toch geen kwaad. Ik bedoel, een tartaartje maakt echt niks uit.quote:Op dinsdag 19 april 2011 22:01 schreef eleusis het volgende:
Ik heb ook weer eens mijn vegetarisme opgepakt.
Dat moet je eigenlijk als minimum zien.quote:Op dinsdag 19 april 2011 22:05 schreef hierissieweer het volgende:
@eleusis
4keer in de week sporten vind ik nog best heftig hoor!
Het zou erg tof zijn dat je straks geen last meer hebt van al die dingenquote:Op dinsdag 19 april 2011 22:31 schreef Swetsenegger het volgende:
Mijn primaire doel is in ieder geval bereikt. Vandaag heeft de huisarts besloten dat we het ivm mijn goede bloedwaarden nu 2 maanden zonder diabetes medicatie gaan proberen. Te danken aan het gewichtsverlies.
Na 3 weken kotste ik van eieren als ontbijt. Ik had het gevoel veel te vet te eten ondanks alle bergen sla. Een cracker met tomaat sávonds wer een stuk worst. Ik voelde me er niet goed bij. Hoewel ik meer afviel als dat ik nu doe...quote:Op dinsdag 19 april 2011 21:54 schreef hierissieweer het volgende:
iemand hier aan het atkins dieet? ik ga er aan beginnen na 5 mei.
Nee tuurlijk, maar je moet het natuurlijk wel opbouwen. Ik bedoel, je moet niet zo heel veel verwachten van 2 keer in de week een half uur cardio.quote:Op woensdag 20 april 2011 07:51 schreef Muks het volgende:
Juicyhil voor jou is 4x misschien niet veel maar voor een ander kan het heel veel zijn ! Ik ben ook niet van plan om 7x per week te gaan sporten maar probeer wel elke dag 30 minuten te fietsen of wandelen. Een sportschool vind ik waardeloos (past gewoon niet bij mij) en zo komt het ook goed.
Geen idee wat je moet verwachtenquote:Op woensdag 20 april 2011 09:02 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Nee tuurlijk, maar je moet het natuurlijk wel opbouwen. Ik bedoel, je moet niet zo heel veel verwachten van 2 keer in de week een half uur cardio.
Dat bedoel ik met opbouwen. Maar over een jaar (als je het volhoud natuurlijk) zal het daar neem ik aan niet bij blijven.quote:Op woensdag 20 april 2011 10:31 schreef Muks het volgende:
[..]
Geen idee wat je moet verwachtenIk volg nu bij de fysio een programma, eens per week een 45 minuten training en ik zie mijn conditie vooruit gaat. Dus het doet wel degelijk wat bij mij (ik doe lopen op de loopband, crosstrainer, roeien en iets met gewichten en hele *not* fijne buikspieroefeningen)
Zit ik ook op, helaas zijn mijn buddies niet heel erg actiefquote:Op woensdag 20 april 2011 10:56 schreef eleusis het volgende:
Ik heb me aangemeld op valtaf.nl voor de morele steun. Vind het wel een onhandige site.
Is het voor jou niet handiger om op zoek te gaan naar de excelsheet van Snoopy en die te tweaken? Heb ik ook gedaan ik tel liever punten dan calorieen op de een of andere manier.quote:Op woensdag 20 april 2011 10:56 schreef eleusis het volgende:
Ik heb me aangemeld op valtaf.nl voor de morele steun. Vind het wel een onhandige site.
Valtaf.nl is niet echt een methode, gewoon een beetje sociale drukquote:Op woensdag 20 april 2011 11:29 schreef MalaCocinera het volgende:
Is het voor jou niet handiger om op zoek te gaan naar de excelsheet van Snoopy en die te tweaken? Heb ik ook gedaan ik tel liever punten dan calorieen op de een of andere manier.
Ja, dat was absoluut de bedoeling bij Muksquote:Op woensdag 20 april 2011 12:38 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Bijna 12 kilo in 3 weken? Was dat ook de bedoeling?
Kan toch nooit gezond zijn ook al hebben jullie wel die schattige TTquote:Op woensdag 20 april 2011 13:26 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ja, dat was absoluut de bedoeling bij Muks
Hoe is het bij jou Sarabi? Ik vond het zo zonde dat een deel van mijn zomergarderobe hangt weg te stoffen, dat ik toch maar weer een poging waag om die hardnekkige paar kilo's weg te krijgen.
Ik mag dus hoop hebben als het zo langzaam gaat?quote:Op woensdag 20 april 2011 14:42 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Kan toch nooit gezond zijn ook al hebben jullie wel die schattige TT
Hier gaat alles goedik heb een jaar over 12 kilo's gedaan en die 2 jaren erop nog eens voor 25 kilo's
En die zijn er nu na 6 jaar nog steeds af
Lekker aan het sporten (veel buikdansen) dagelijks en normaal eten.
Succes met je zomerkilo's zo te horen
Zal wel weer drukker worden hier
Daar mag je juist erg blij mee zijnquote:Op woensdag 20 april 2011 14:54 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik mag dus hoop hebben als het zo langzaam gaat?
Langzaam maar zeker ;-)quote:Op woensdag 20 april 2011 14:54 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik mag dus hoop hebben als het zo langzaam gaat?
Heb je wel begeleiding met het fitnessen?quote:Op woensdag 20 april 2011 15:34 schreef Sometimes het volgende:
Het wordt weer warmer, dan heb ik altijd extra last van m'n overgewicht. Hoogste tijd om daar weer eens wat aan te doen (voor de 23423234e keer, dat wel).
Squash momenteel 2 keer per week, dat helpt wel. Nu nog proberen een avondje fitness ergens in te plannen...
Ik wil ook graag weer terug in de OP:
[ afbeelding ]
Zelfs geen trainingsschema? Ik bedoel niet personal training he, maar gewoon iemand die even vetmeting doet enzo en even een training voor je uitstippelt.quote:Op woensdag 20 april 2011 16:12 schreef Sometimes het volgende:
Mijn basisvoeding is goed, sinds ik een jaar of 5 geleden begeleiding heb gehad van een diëtiste. Mijn probleem zit in de snacks. Overdag (werkdagen) eigenlijk geen probleem, in de avonduren rampzalig. Daarnaast kunnen er altijd wel wat dingen beter (en minder) natuurlijk.
Geen persoonlijke begeleiding bij het fitnessen, die optie heeft de club niet waar ik lid van ben. Probleem voor mij is meer dat ik daarvoor een vaste dag moet zien te vinden, en dat lukt matig.
Uiteraard maar als je een panlat als dietiste hebt is dat wel eens moeilijk.quote:Op woensdag 20 april 2011 14:59 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Daar mag je juist erg blij mee zijnstuk gezonder, je lichaam zal er blij mee zijn.
Meer kans dat het er over 5 jaar nog af is en dat is wat je wil neem ik aan?
quote:
Dat 's avonds eten heb ik opgelost door 1. op tijd naar bed te gaan (sinds kortquote:Op woensdag 20 april 2011 16:12 schreef Sometimes het volgende:
Mijn basisvoeding is goed, sinds ik een jaar of 5 geleden begeleiding heb gehad van een diëtiste. Mijn probleem zit in de snacks. Overdag (werkdagen) eigenlijk geen probleem, in de avonduren rampzalig. Daarnaast kunnen er altijd wel wat dingen beter (en minder) natuurlijk.
Geen persoonlijke begeleiding bij het fitnessen, die optie heeft de club niet waar ik lid van ben. Probleem voor mij is meer dat ik daarvoor een vaste dag moet zien te vinden, en dat lukt matig.
Wat ik anders ga doen is - hopelijk - niet zo snel opgeven.
De eerste keer dat ik serieus en zelfstandig af wilde vallen (2007) ging dat eigenlijk heel goed (42 kilo kwijt in 8 maanden), maar dit ging gepaard met akelig veel sporten (dagelijks zo'n 2 uur). Dat kan ik sindsdien (bijna alle kilo's zijn weer terug) niet meer opbrengen.
Ik streef nu daarom ook naar een manier die structureel vol te houden is. Dat het afvallen dan langzamer zal gaan besef ik.
quote:Op woensdag 20 april 2011 12:38 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Bijna 12 kilo in 3 weken? Was dat ook de bedoeling?
Ik heb teruggelezen en heb heel lang mijn mond kunnen houden.quote:Op woensdag 20 april 2011 19:59 schreef Muks het volgende:
[..]
ik moet er nog maar 41 of zo
Oh voor de mensen die vragen hebben over gezond crashen, lees ff terug![]()
Ohh dat kan lekker irritant zijn inderdaad, maar gelukkig is ze nog wel aardigquote:Op woensdag 20 april 2011 18:23 schreef trovey het volgende:
[..]
Uiteraard maar als je een panlat als dietiste hebt is dat wel eens moeilijk.Enfin, ze is verder wel erg aardig.
![]()
Dan zal je ook zien dat die veranderd isquote:Op woensdag 20 april 2011 20:31 schreef Sjeen het volgende:
S. We zijn al jaren op de hoogte van jouw mening mbt afvallen
Kijk en daar sla je de spijker op de kop... Je hebt het over gewoon overgewicht. In deze gevallen gaat het niet over gewoon overgewicht maar over morbide obesitas.quote:Op woensdag 20 april 2011 20:33 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Dan zal je ook zien dat die veranderd is
Ik was de eerste die crashen zou aanmoedigen, maar jij denkt dat je lichaam het fijn vind om 12 kilo zo snel kwijt te raken?
Tuurlijk vind ie het ook niet fijn om 50 kilo teveel te hebben maar je doet je lichaam nog veel meer kwaad met zo extreem af te vallen.
(En dan praat ik inderdaad nog geeneens over de grotere kans die je hebt om alles weer aan te komen en dat dat nog ongezonder is dan gewoon overgewicht te hebben).
Same storyquote:Op woensdag 20 april 2011 21:15 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Kijk en daar sla je de spijker op de kop... Je hebt het over gewoon overgewicht. In deze gevallen gaat het niet over gewoon overgewicht maar over morbide obesitas.
Wat jij wiltquote:
Ehm nee. In het geval van morbide obesitas is een snellere gewichtsafname namelijk meer gewenst dan bij 'gewoon' overgewicht. Dit omdat de acute gezondheidsrisico's van morbide obesitas simpelweg opwegen tegen eventuele nadelen van snel gewichtsverlies.quote:
Precies wat ik bedoel, en hoewel ik dus na 3 weken uit de morbide obesitas ben, wil dat niet zeggen dat ik nu moet stoppen, ik val nog steeds in de heftige daarvoor met even zoveel risico's.quote:Op woensdag 20 april 2011 22:33 schreef Ciske- het volgende:
[..]
Ehm nee. In het geval van morbide obesitas is een snellere gewichtsafname namelijk meer gewenst dan bij 'gewoon' overgewicht. Dit omdat de acute gezondheidsrisico's van morbide obesitas simpelweg opwegen tegen eventuele nadelen van snel gewichtsverlies.
En om die laatste nadelen in te perken wordt het dus ook onder begeleiding gedaan (zoals Muks dus ook doet)
Zoek maar eens op Pubmed naar Very Low Calorie Diets. Daar is gewoon (goed) onderzoek naar gedaan waaruit blijkt dat het in dergelijke gevallen winstgevender kan zijn dan een 'normaal' dieet.
Ik ga ook al een stuk vroeger naar bed, lig er toch echt wel om 23u in.quote:Op woensdag 20 april 2011 18:28 schreef trovey het volgende:
[..]
Dat 's avonds eten heb ik opgelost door 1. op tijd naar bed te gaan (sinds kort), erg moeilijk voor een nachtmens zoals ik.
2. Als je honger hebt in ieder geval iets te eten wat gezond is dus b.v. een boterham met mager beleg of een magere yoghurt-fruitshake (leve de blender
), bakje magere kwark etc. Bezoek heeft hier het heel erg moeilijk want er is niets meer te snacken in huis, zelfs dingen als koekjes heb ik niet meer in huis...geen verleiding meer voor mij.
![]()
's Avonds hapjes, chips etc. doe ik al tig jaren niet meer, dan zou ik helemaal dichtgroeien.
Overigens doe ik het wel goed met het avondeten hier, mijn broer eet hier regelmatig mee en die is het afgelopen jaar ongewild ook afgevallen...en hij had het niet eens nodig.![]()
Ik lig er probeer er om 23.30 uur in te liggen, slapen is dan weer wat anders.quote:Op donderdag 21 april 2011 07:37 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Ik ga ook al een stuk vroeger naar bed, lig er toch echt wel om 23u in.
Inderdaad allemaal gezonde snacks in huis (appel, banaan, augurk, komkommer). Geen kwark, dat is veel te lekker met wat suiker![]()
Alle ongezonde dingen die ik nog had liggen sinds maandagavond in de kliko...
Ben je niet bang voor "teveel vel"" met dat snelle afvallen ook als is het in jouw geval noodzakelijk. Ik merk dat ik als 40+-er al duidelijk minder soepel "terugveer"dan 10 jaar terug.quote:Op donderdag 21 april 2011 06:51 schreef Muks het volgende:
[..]
Precies wat ik bedoel, en hoewel ik dus na 3 weken uit de morbide obesitas ben, wil dat niet zeggen dat ik nu moet stoppen, ik val nog steeds in de heftige daarvoor met even zoveel risico's.
Als je behoorlijk veel striae hebt maakt het niet meer uit in welk tempo je afvalt. Dan moet echt de winterschilder er overheen om jarenlang roofbouw weer recht te trekkenquote:Op donderdag 21 april 2011 09:56 schreef trovey het volgende:
[..]
Ben je niet bang voor "teveel vel"" met dat snelle afvallen ook als is het in jouw geval noodzakelijk. Ik merk dat ik als 40+-er al duidelijk minder soepel "terugveer"dan 10 jaar terug.
Ik heb absoluut geen striae, dat is het net.quote:Op donderdag 21 april 2011 10:13 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Als je behoorlijk veel striae hebt maakt het niet meer uit in welk tempo je afvalt. Dan moet echt de winterschilder er overheen om jarenlang roofbouw weer recht te trekken
Veel vroeger moet ik ook niet gaan, maar na middernacht is sowieso niets voor mij. Dan ben ik 's ochtends niet gezelligquote:Op donderdag 21 april 2011 09:54 schreef trovey het volgende:
[..]
Ik lig er probeer er om 23.30 uur in te liggen, slapen is dan weer wat anders.Soms val ik snel in slaap maar vannacht lag ik om 2.00 uur nog klaarwakker, enfin als het echt niet werkt dan maar een melatoninetabletje maar die wil ik ook niet te vaak nemen want een bijwerking schijnt "gewichtstoename"
te zijn en dat moet ik nu helemaal niet hebben.
Ik mag officieel 2 x per week "wat lekkers"hebben maar doe zoiets dan alleen als ik bij iemand anders op bezoek ben....en dan niet meteen een bakkers gevulde koek zoals mijn buurman(een panlat dus) een tijdje geleden aanbood want ik moest toch niet magerder worden.
Zolang het komkommers of cherrytomaten zijn maakt het niks uitquote:Op donderdag 21 april 2011 12:53 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik kan dat ook heel moeilijk, "een beetje snacken".... Ik ben redelijk alles of niets daarin, dus ik zorg maar gewoon dat ik niets in huis heb
Een bui waarin je eigenlijk helemaal geen honger hebt maar wel wat wil/moet eten?quote:Op donderdag 21 april 2011 13:04 schreef DancingPhoebe het volgende:
Mja die zit ik dan ook weer neurotisch achter elkaar weg te schranzen als ik "een bui" heb...
Dat vind ik dus ook moeilijk. Ik drink graag Fanta of Cassis en vind eigenlijk dat ik best 1 glas mag in de avond. Maar als die fles eenmaal open is...quote:Op donderdag 21 april 2011 15:51 schreef Juicyhil het volgende:
Gewoon afkicken![]()
Ik ben ook afgekickt van de cola, alleen in het weekend een blikje of 2.
Tuurlijk, maar het maakt toch ook niets uit als je jezelf af en toe eens beloond met chocola. Dat kan best wel eens in de twee weken ofzo. Maar dan ook goed zorgen dat het bij die ene keer blijftquote:Op donderdag 21 april 2011 15:54 schreef trovey het volgende:
Afkicken zei je toch...ik ben bang dat ik altijd wel iets met chocolade zal houden...iets met stofjes die erin zitten.
Wat bij mij wel helpt is zorgen te hebben...eet ik zo twee dagen helemaal niet ...alleen is dat dan weer niet zo goed voor mijn nachtrust en bloeddruk.
Precies, ik heb ook altijd dat het nooit bij 1 glas blijft. Daarom ook voor mezelf, en op aandringen van mn fitnesscoach, besloten gewoon alleen maar water te drinken. Alleen vind mijn maag water niet echt fijnquote:Op donderdag 21 april 2011 15:55 schreef Sometimes het volgende:
[..]
Dat vind ik dus ook moeilijk. Ik drink graag Fanta of Cassis en vind eigenlijk dat ik best 1 glas mag in de avond. Maar als die fles eenmaal open is...
Probleem is meer..waar is de grens.quote:Op donderdag 21 april 2011 15:59 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar het maakt toch ook niets uit als je jezelf af en toe eens beloond met chocola. Dat kan best wel eens in de twee weken ofzo. Maar dan ook goed zorgen dat het bij die ene keer blijft
Ik was gisteren heel erg druk met iets. Om 11 uur in de avond wilde ik eens wat eten. Toen kwam ik erachter dat mij kant-en-klare maaltijd van AH (pasta met saus) over datum wasWinkels waren natuurlijk gesloten. Toen stond ik op het punt naar de McDonalds
(wat om de hoek is) te rijden, die zijn tot laat in de nacht open. Maar toch maar doorgereden naar het tankstation voor een broodje ei
Ik ben bang dat het niet bij 1 stukje chocolade of 1 glas cola blijven juist het grootste probleem is in dit topic. We weten het allemaal prima maar moeten gewoon niet de voor ons verkeerde dingen eten.quote:Op donderdag 21 april 2011 16:00 schreef Juicyhil het volgende:
[..]
Precies, ik heb ook altijd dat het nooit bij 1 glas blijft. Daarom ook voor mezelf, en op aandringen van mn fitnesscoach, besloten gewoon alleen maar water te drinken. Alleen vind mijn maag water niet echt fijn
Mijn moeder is 60+ en ruim 35 kg afgevallen (ook noodzaak) en heeft dus geen vellen, dus daar hoop ik op. Tot nu toe plooit het mooi terug en tot een jaar na het afvallen zal het terug gaan. Heb dus goede hoop op weinig veloverschot.quote:Op donderdag 21 april 2011 09:56 schreef trovey het volgende:
[..]
Ben je niet bang voor "teveel vel"" met dat snelle afvallen ook als is het in jouw geval noodzakelijk. Ik merk dat ik als 40+-er al duidelijk minder soepel "terugveer"dan 10 jaar terug.
vooralsnog heb ik er meer baat bij dan schade van. Moet wel zeggen dat ik het op dokters recept krijg, ik maak weinig tot geen melatonine aan om onbekende reden. Maar men vermoed dat mijn glutenintollerantie er iets mee te maken heeft. En slaap heb je toch wel nodig. Vooral doorslapen is wel handigquote:De bijwerkingen van melatonine lijken beperkt tot sufheid overdag bij langdurig gebruik van hoge doses (zoals 3 tot 5 mg), en tot het verder naar achteren verschuiven van de slaapfase bij op een verkeerde tijd innemen van de melatonine (vóór 15.30 uur en ná 24 uur). Onderzoekers en artsen die ruim 20 jaar melatonine voorschrijven hebben tot nu toe geen schadelijke effecten waargenomen. Maar gecontroleerd onderzoek (melatonine vergeleken met placebo) ontbreekt dus nog.
Ik heb weer hoop.quote:Op donderdag 21 april 2011 19:47 schreef Muks het volgende:
[..]
Mijn moeder is 60+ en ruim 35 kg afgevallen (ook noodzaak) en heeft dus geen vellen, dus daar hoop ik op. Tot nu toe plooit het mooi terug en tot een jaar na het afvallen zal het terug gaan. Heb dus goede hoop op weinig veloverschot.
Ik heb het een paar weken geleden gebruikt toen ik door wat problemen totaal niet kon slapenquote:Op donderdag 21 april 2011 19:54 schreef Muks het volgende:
Trovey, gewichtstoename bij melatonine gebruik is niet bewezen hoor, ik gebruik al langere tijd.
[..]
vooralsnog heb ik er meer baat bij dan schade van. Moet wel zeggen dat ik het op dokters recept krijg, ik maak weinig tot geen melatonine aan om onbekende reden. Maar men vermoed dat mijn glutenintollerantie er iets mee te maken heeft. En slaap heb je toch wel nodig. Vooral doorslapen is wel handig
in principe (en dan ga ik 'even' voorbij aan cravings en alle andere dingen enzo) is dat het ook: wat je niet koopt, kan je ook niet eten. (als je geen snackbars etc bezoekt).quote:
Eens hoorquote:Op vrijdag 22 april 2011 11:01 schreef DarkElf het volgende:
[..]
in principe (en dan ga ik 'even' voorbij aan cravings en alle andere dingen enzo) is dat het ook: wat je niet koopt, kan je ook niet eten. (als je geen snackbars etc bezoekt).
Met volle maag gaan winkelen, lijstje maken en jezelf inprenten: geen slechte zooi!
Ja hèquote:
Thanks, ik had van de week echt even een paar ontzettend zware dagen. Ook omdat mijn vriend de meest tactische vent ever is (Ik hou helemaal niet van grote borsten, je kan echt niet steeds je schildklier de schuld geven, etc). Op sommige dagen ben je wat gevoeliger en lekker weer zorgde ineens voor een nieuwe schok voor de kledingkast. Vrouwen zeggen altijd dat ze geen kleren hebben, maar als je nog maar 2 shirts past is het echt niet leuk meer.quote:Op donderdag 21 april 2011 20:02 schreef DarkElf het volgende:
@Lucky-Strike
Lijkt me erg moeilijk als je lichaam je zo tegenwerkt ensnap dat dat heftig is. In de winter kan je je nog verstoppen in dikke truien voor je gevoel maar nu?
Je bent iig bezig met het probleem aanpakken en ik hoop voor je dat het niet maanden duurt voor het werkt en je weer kan afvallen
DEtjequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |