quote:Op vrijdag 11 maart 2011 12:46 schreef Aoraki het volgende:
Hier ook nog steeds niet echt veel woorden... Maar bij ons op het CB vonden ze dat bij 14 maanden wel zorgwekkend. Hij zei toen: papa, op en uit. Nu zegt hij wel wat meer. (maar ik ben er achter dat ik ook een beetje te streng ben. Ik telde alleen een woordje als hij het goed uitsprak, maar blijkbaar hoeft dat niet helemaal...)
quote:Op vrijdag 11 maart 2011 12:55 schreef Meimeltje het volgende:
[..]
Toch vind ik het vreemd als een CB aan geeft dat dat zorgwekkend is. Volgens mij stond hier op de lijst dat ze bij 14 maanden ongeveer 2 woordjes moeten zeggen.
Ik heb gewoon kindjes die echt alles in zich op nemen. Kyllian gooide er ook ineens vanalles na 1,5 jaar uit en hij sprak ook gelijk al vrij duidelijk. Andere kindjes zijn misschien veel eerder met praten, maar hebben meer tijd nodig om het goed uit te spreken. Kyllian ligt nu iig eerder voor dan achter en ik maak me dus bij Dyon ook echt geen zorgen. Komt vast vanzelf wel.
Dito. Ik móest iets op de post doen met nog een half uur te gaan voordat de bus geleegd zou worden. Amélie lag op bed en de bus is aan de overkant van de straat. Buh ik vond het zo naarquote:Op vrijdag 11 maart 2011 13:12 schreef Chan het volgende:
Over angsten en consultatiebureaus die er bij 14 maanden al een punt van maken als je kind weinig praat geloof ik.. maar ik heb niet zo heel goed opgelet
Ohw ja en over je kind alleen thuislaten als het slaapt. Dat hebben we met Timo één keer gedaan, met rookmelder naast zn bed en open telefoonverbinding (was te ver voor babyfoon) maar brr, ik vond het zó naar, nooit weer..
Hij wijst wel alles aan. Maar zegt er niets bijquote:Op vrijdag 11 maart 2011 13:30 schreef huuphuup het volgende:
die is ook een woord he ymmet kan zomaar snel gaan hoor
Mijn cb draait gewoon het vaste afsprakenschema af, we gaan gewoon naar alle afspraken dus, ondanks dat ook hier eigenlijk alles gewoon keurig gaat. Ik vind het zelf wel best, ben ik weer even precies op de hoogte van lengte en gewicht enzo.
@Sorbo, t is wel verstaanbaar hoor maar niet alles is duidelijk.
ja, wij zitten in drenthe. hele grote gemeente met heel weinig inwoners per m^2quote:Op vrijdag 11 maart 2011 13:24 schreef Sorbootje het volgende:
Waar is hier Simmu? Ook 't noorden toch?
psies, daar ga je vanzelf wel belabberd van pratenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 14:05 schreef Claudia_x het volgende:
Ja, zie, dat is het probleem. Amélie moet niet alleen Nederlands leren maar ook zo'n beetje alle Aziatische talen.
Dat hou ik me maar voor met alles, zoals bijvoorbeeld slapen. Senna gaat het ooit best goed doen, net als andere kindjes. En die krijgen we straks ook haar bed niet uit, net als de meeste pubersquote:Op vrijdag 11 maart 2011 13:48 schreef Claudia_x het volgende:
Ik begrijp de ophef over taalontwikkeling niet zo goed. Net alsof jouw kind het enige kind ter wereld zal zijn dat onder relatief normale omstandigheden opgroeit en niet zal leren praten.![]()
Uhuquote:Op vrijdag 11 maart 2011 16:54 schreef Asyniur het volgende:
Pff, ken je dat? Je staat op het punt iets leuks te gaan doen waar je je al de hele week op verheugd (etentje met collega's) en als het puntje bij paaltje komt (nu dus) sta je op punt van instorten van vermoeidheid en denk je: waarom moet dit uitgerekend vanavond???
En dan moet ik me ook nog door de spits van Maastricht zien te wurmen...
Maar goed, kabouter is met papa eten bij opa en oma. Ben benieuwd hoe het vanavond gaat met die 2 mannen
Oeps sowwy!quote:Op vrijdag 11 maart 2011 13:10 schreef Ssserpente het volgende:
Omdat Meimel het volgens mij niet in de gaten had. Waar ging het ook alweer over?
Gewoon gaan meten en wegen dan hoor! Hier hoeven we ook niet met 18 maanden, doen ze hier blijkbaar alleen als het je 1e kind is. Denk dat ik zelf tegen die tijd ook wel weer nieuwsgierig ben en wie weet ga ik ook even snel meten dan (alhoewelk het hier op een dinsdag is en dan werk ik).quote:Op vrijdag 11 maart 2011 13:37 schreef miss_sly het volgende:
wij mochten ook wel met 18 maanden op het cb komen, maar het leek me niet echt nodig. Nu vind ik het toch wel jammer, vandaar dat ik erover denk even te gaan meten en wegen.
Jahoor waarom niet. Met zulk 'tussenweer' doe ik ze regematig een vest met daarover een bodywarmer aan. Gewoon even voelen hoe jij het zelf buiten vindt. Als hij lekker beweegt gewoon zo'n beetje hetzelfde aankleden (naja wel andere kleding hequote:Op vrijdag 11 maart 2011 13:46 schreef ymme het volgende:
Even een vraagje.
Zondag/maandag wordt het ontzettend mooi weer.
En ik heb hier een hele leuke (dikke, winterspul) bodywarmer hangen voor Mart.
Zal hij deze dan al aankunnen? Het is echt van dat dikke winterjassen, maar dan zonder mouw
De eerste twee dagen was Eli ook compleet van slag. We zijn toen voor het slapen gaan bij hem gaan zitten en hebben echt ijna 10 minuten bij hem gezeten, vertellen dat hij zo lief is, en dat er wel een nwe baby is, maar dat het niet betekent dat hij minder lief is, etc.quote:Op vrijdag 11 maart 2011 15:23 schreef MamaPurk het volgende:
Zow wat gaan jullie hard zeg!
Jaël heeft vandaag haar dag niet, ik vermoed dat het besef komt dat ze niet meer alleen is en dus niet meer alle aandacht krijgt.. Ze maakt werkelijk overal een strijd van. Wil niet aankleden, wil niet eten, wil niet slapen (doet het overigens allemaal uiteindelijk toch, negeren helpt).. maar het is wel wat vermoeiend. Gelukkig slaapt haar zusje nog lekker veelHopelijk is dit een korte fase en is ze morgen haar eigen ikje weer want die vind ik veel leuker!! Maar goed het is ook niet niets voor haar na weken lang 100% aandacht van mama en nu opeens moeten delen (wat zowieso al erg moeilijk is op deze leeftijd)!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
Ow en door jou zit ik nu oude filmpjes van Kyllian te bekijkenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:32 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Ik hoorde laatst mijn dochter (toen nog dreumes) zeggen op een filmpje:
Tijte Ab, jij vinne mooi?
Dat zei S?quote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:45 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Kijk R af, vind je dit mooi?
Nee ik kan me Dyon dus ook nog niet zo voorstellenquote:Op vrijdag 11 maart 2011 21:55 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Wat een hummeltje nog Meimel. En wat er toch veel in die dreumestijd gebeurt hè? Ik kan me R ook nog niet zo voorstellen.
Dan heb jij ook zo'n snellequote:Op vrijdag 11 maart 2011 22:07 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Wat grappig dat hij dat voelen ook zo bewust doet.
Enne,wat R doet lijkt hier al aardig op.
In echte ORS zitten ook nog mineralen enzo. Dus ik zou gewoon dan echt ORS halen ipv zelf te gaan knutselen. Dan weet je zeker dat hij het goede binnenkrijgt.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 09:24 schreef ymme het volgende:
Hij drinkt nog wel. Wellicht iets minder.
Plast ook nog. Maar ga voor alle zekerheid zo wel even ORS maken.
En slaap is het beste medicijn. Nou dat doet hij wel. Als hij langer dan 2 uur op is achter elkaar is het veel.
Snap ik, maar het is en zaterdag en geen drogist in de buurt hier.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 09:29 schreef Asyniur het volgende:
[..]
In echte ORS zitten ook nog mineralen enzo. Dus ik zou gewoon dan echt ORS halen ipv zelf te gaan knutselen. Dan weet je zeker dat hij het goede binnenkrijgt.
Ja, dat dacht ik ook!quote:
*troost*quote:Op zaterdag 12 maart 2011 10:58 schreef Ssserpente het volgende:
Lente heeft zojuist een spin opgegeten.
Een grote, zwarte.
Ik geloof dat ik psychische hulp nodig heb.
Ow, damn...quote:Op zaterdag 12 maart 2011 09:48 schreef freecell het volgende:
Ik denk het niet Asyen dan is hij 18 en dan is er een meisje dat hem leuk vindt (logisch) en die knapt uiteindelijk op hem af omdat ze zich zo schaamt als ze met hem uit eten is
Heeft iemand misschien nog tips/ervaringen om te delen?quote:Op zaterdag 12 maart 2011 08:31 schreef Claudia_x het volgende:
Ivan was om half zeven wakker en we hebben hem na het eten meteen weer in bed gestopt. Hij slaapt!Misschien wordt hij dus wakker van de honger. Als dat zo is dan moeten we hem overdag maar weer iets meer aan proberen te bieden.
Ik heb zo met hem te doen, vroeg wakker, weinig slapen overdag... Hij zit er na zijn middagdut helemaal doorheen en ik weet niet wat ik kan doen om het makkelijker voor hem te maken. Ik probeer maar wat: eten geven, wandelen zodat hij in de kinderwagen tot rust kan komen, televisiekijken, bij mama zitten en rustig boekjes lezen, avondeten vervroegen, iets eerder naar bed... Ik wil alleen niet terug naar twee middagdutjes, want ik wil dit 'schema' eerst een tijdje proberen om te zien of hij eraan kan wennen.
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 09:29 schreef Keshet het volgende:
Beterschap voor Mart Ymme!
Emma is een kleine Neanderthaler.![]()
Tessa krijgt bij elk slaapje nog een speentje, voorlopig laten we dit ook zo aangezien meerdere pogingen om te stoppen/minderen vreselijk zijn verlopenquote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:36 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Heeft iemand misschien nog tips/ervaringen om te delen?
Oh, en wat ik ookal een tijdje wil vragen: denken degenen die nog bij elk slaapje een speen meegeven wel eens over het afbouwen na? Wanneer/hoe?
Dat idee heb ik ook. Maar wanneer gaan ze het dan wel begrijpen? En wordt het niet juist moeilijker als ze het gaan begrijpen? Ik heb het idee dat ik hem nu nog kan 'trainen' om in slaap te vallen zonder speen, bijvoorbeeld door hem iets vervangends te bieden. Straks is hij zich er veel bewuster van dat hij die speen nodig heeft.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:49 schreef Poppejans het volgende:
Het geeft hem ook ontzettend veel troost bij verdriet dus dat wil ik hem echt niet afnemen nu, nu hij dat nog helemaal niet zou begrijpen.
hier gingen de spenen tegen 2 de deur uit. toen werden ze stuk gebeten. Heb er erg tegenop gezien want ja, verknocht enzo. Middelste had 3 (!!) spenen in bed, een in zijn mond, en dan in elk vuistje één, met de ring op z'n duim. (wat ie dan zo heel schattig*prutspruts) voor elkaar kreeg. maar goed, toen dus het kind zélf de kapotte speen laten weggooien uitgelegd dat het gevaarlijk was en toen gezegd dat het nu klaar was. Geen speen meer.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:54 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat idee heb ik ook. Maar wanneer gaan ze het dan wel begrijpen? En wordt het niet juist moeilijker als ze het gaan begrijpen? Ik heb het idee dat ik hem nu nog kan 'trainen' om in slaap te vallen zonder speen, bijvoorbeeld door hem iets vervangends te bieden. Straks is hij zich er veel bewuster van dat hij die speen nodig heeft.
We hebben net even geprobeerd om hem niet zijn speen te geven maar een knuffel. Nou, dat had 'ie haarfijn door.
Helemaalquote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:00 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
de andere twee waren rond hun eerste verjaardag helemaal van de slaapjes af. Waakhonden
Bedoel je gelukkig dat hij steeds vaker maar 1 boterham wil? Waarom? Als hij er eentje wil is dat natuurlijk prima, maar er is niks mis met 2 boterhammen voor een opgoeiend kind. En dat heeft ook verder niks met postuur te maken. Hoeveel rammagere mensen zijn er niet die op een dag 8 boterhammen wegwerken?quote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:10 schreef Claudia_x het volgende:
Ik houd nu wat beter in de gaten hoe hij zijn eerste boterham eet. Als die er razendsnel ingaat geef ik hem nog een tweede. Als op een bepaald moment het tempo vertraagt en wat ermee gaat spelen weet ik dat hij genoeg heeft gehad. Dat komt tegenwoordig gelukkig steeds vaker voor.
's Avonds eet hij niet superveel maar wel altijd zijn bord leeg. Ik denk dat we hem maar weer eens yoghurt na gaan geven. Ik wil niet meer aan de flessen met melk, want dat voelt als een stap terug.
Ik vind vroeger op bed leggen ook wel een goed idee. Ik forceer mezelf om nu te wachten tot in ieder geval 12 uur, maar ik ga het gewoon eens iets vroeger proberen! Eerst maar eens een tijdje een half uur om te zien hoe dat uitpakt.
quote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:00 schreef debuurvrouw het volgende:
Middelste had 3 (!!) spenen in bed, een in zijn mond, en dan in elk vuistje één, met de ring op z'n duim. (wat ie dan zo heel schattig*prutspruts) voor elkaar kreeg. maar goed, toen dus het kind zélf de kapotte speen laten weggooien uitgelegd dat het gevaarlijk was en toen gezegd dat het nu klaar was. Geen speen meer.![]()
Ze sliepen helemaal niet meer overdag toen ze 1 jaar oud waren?quote:Voor wat betreft slaapjes, oudste heeft nog best lang slaapjes gedaan, maar meer omdat ik aan de routine gehecht was, omdat een strak schema het antwoord leek op 7 maanden huilen. (waar val je naar terug als je het heilige schema loslaat?) de andere twee waren rond hun eerste verjaardag helemaal van de slaapjes af. Waakhonden
Nee, ik bedoel 'gelukkig' omdat ik signalen van verzadiging zie. Ik ben inmiddels wel van het consultatiebureau-idee af dat een kind maar 2-3 boterhammen per dag mag. Het was heel verhelderend om hier te lezen hoeveel kinderen een fase hebben waarin ze ineens een gigantische berg boterhammen wegwerken.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:15 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Bedoel je gelukkig dat hij steeds vaker maar 1 boterham wil? Waarom? Als hij er eentje wil is dat natuurlijk prima, maar er is niks mis met 2 boterhammen voor een opgoeiend kind. En dat heeft ook verder niks met postuur te maken. Hoeveel rammagere mensen zijn er niet die op een dag 8 boterhammen wegwerken?
jups, helemaal van de slaapjes af. handig is anders maar soms kwam het ook wel van pas.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:15 schreef Claudia_x het volgende:
[..]!
Maar toen hij twee was begreep hij dat dus?
Ik zit te twijfelen of ik er nu wel een 'projectje' van wil maken om hem van de speen af te krijgen. Het schijnt voor zijn gebit en spraakvermogen het beste te zijn om dat voor de tweede verjaardag te doen, maar er komen nu wat veranderingen aan. In april gaat hij voor het eerst naar het kinderdagverblijf en ik ga weer werken. Misschien is de vakantie wel een handige periode om het eens te proberen, dan hebben we er weer alle rust en ruimte voor.
Ik wil hem trouwens echt niet laten huilen. Het idee van de gewoonte 'breken' staat me te zeer tegen.
[..]
Ze sliepen helemaal niet meer overdag toen ze 1 jaar oud waren?
Ah ok, ik schrok er al een beetje van.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:17 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel 'gelukkig' omdat ik signalen van verzadiging zie. Ik ben inmiddels wel van het consultatiebureau-idee af dat een kind maar 2-3 boterhammen per dag mag. Het was heel verhelderend om hier te lezen hoeveel kinderen een fase hebben waarin ze ineens een gigantische berg boterhammen wegwerken.
Nou, ik was er ook erg over aan het twijfelen, maar er stond me een verhaal bij dat dat al véél vroeger kan als je eigenlijk zou denken. En ik had de oven voorverwarmd hoor, als het op niks was uitgelopen waren er héél snel een paar vissticks klaargemaakt voor hemquote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:51 schreef Claudia_x het volgende:
Het is ook geen groot drama verder, maar het maakt voor Ivan het verschil tussen 's middags vrolijk rondbanjeren en alleen maar onder een dekentje willen zitten televisiekijken. Dat mag 'ie best van me, maar ik heb het gevoel dat ik hem iets ontneem. Twee slaapjes doen ging echt niet meer, dus ik moet dit nu wel doorzetten. Nou ja, als ik de gouden tip vind laat ik het weten.![]()
Ik ben trouwens bezig in Lekker slapen zonder huilen omdat Twinkly, miss_sly en WupWup er zo positief over waren. Het is niet dat ik het echt nodig heb - Ivan slaapt altijd wel prima op deze problematiek na en Lena is (nog) heel makkelijk - maar het leek me gewoon interessante materie. Misschien staat daar ook nog wel iets zinvols in!
Oh, Incantrix, wat is het superstoer dat Stef kan kluiven! Toen je er pas naar vroeg was ik geneigd te zeggen dat 'ie daar te jong voor is en dat je het beter niet kunt doen. Wat begrijpen dreumesjes soms toch veel!Nu kun je ook onbeperkt spareribs met hem gaan eten.
![]()
Lijkt me het proberen waardquote:Op zaterdag 12 maart 2011 19:44 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Spareribs eten. Wat leuk dat dat al kan!
Maar wanneer dan wel, geen ideequote:Op zaterdag 12 maart 2011 14:17 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel 'gelukkig' omdat ik signalen van verzadiging zie. Ik ben inmiddels wel van het consultatiebureau-idee af dat een kind maar 2-3 boterhammen per dag mag. Het was heel verhelderend om hier te lezen hoeveel kinderen een fase hebben waarin ze ineens een gigantische berg boterhammen wegwerken.
Ik denk dat jij mijn dreumes ook al heel groot cindt, en die 'stapt' echt nog nietquote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:12 schreef leonieke het volgende:
En wat is hij al zo groot, chan.
Ik zit echt in een fase dat kinderen die zelf kunnen stappen groot zijn en al de rest nog baby's zijnMaar zo schattig om hem bezig te zien
Ah, uitzonderingen zijn er om de regel te bevestigen, nietwaarquote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:18 schreef groofskendezoveelste het volgende:
[..]
Ik denk dat jij mijn dreumes ook al heel groot cindt, en die 'stapt' echt nog niet.
Dat zei ik toch, Harry is een dreumesquote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:39 schreef Asyniur het volgende:
Leonie, mijn dreumes is heel klein en toch stapt ie
Waarschijnlijkquote:En Thomas zal zich wel wat slapjes voelen nadat hij zo ziek geweest is. Over 2 dagen stapt ie gewoon weer rond.
Maar hij ziet er uit als een grote babyquote:Op zaterdag 12 maart 2011 20:42 schreef leonieke het volgende:
[..]
Dat zei ik toch, Harry is een dreumes
Hmm ja daar kan je best eens gelijk in hebben.quote:Op zaterdag 12 maart 2011 13:54 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Dat idee heb ik ook. Maar wanneer gaan ze het dan wel begrijpen? En wordt het niet juist moeilijker als ze het gaan begrijpen? Ik heb het idee dat ik hem nu nog kan 'trainen' om in slaap te vallen zonder speen, bijvoorbeeld door hem iets vervangends te bieden. Straks is hij zich er veel bewuster van dat hij die speen nodig heeft.
We hebben net even geprobeerd om hem niet zijn speen te geven maar een knuffel. Nou, dat had 'ie haarfijn door.
quote:Op zondag 13 maart 2011 20:00 schreef Sorbootje het volgende:
Oh bah Groofs, zou willen dat ik voor je kon oppassen morgen! Rotgevoel is dat hè?!
Tsssquote:Op zondag 13 maart 2011 20:24 schreef oeke het volgende:
Ik word alleen altijd zo draaierig van jullie vloer.![]()
En wat staat er nou daar bij je tas, een satelietschotel, of is het een kapstok? Haha, helemaal niet nieuwsgierig hoor!![]()
Oh! Jeetje, wat een aparte lamp!quote:Op zondag 13 maart 2011 20:28 schreef Sorbootje het volgende:
Da's een lamp. Hij heet orbital en van 't Italiaanse lampenmerk Foscarini.
[ afbeelding ]
Samen uitgezochtquote:Op zondag 13 maart 2011 20:31 schreef oeke het volgende:
[..]
Oh! Jeetje, wat een aparte lamp!![]()
Is dat jouw inbreng? Of die van B?
Sorry voor het off-topic.
quote:Op zondag 13 maart 2011 20:33 schreef Sorbootje het volgende:
Samen uitgezochtWe zijn samen verknipt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Meer dan een paar ochtendzoenen
heb ik nood aan stoute schoenen.
https://www.etsy.com/nl/shop/byLisdottir
Nee, geen voorrang, wij hebben nog steeds geen bevestiging dat Lena dr broertje straks terecht kan, maar bij Lena kregen we die ook pas tijdens mijn verlof. Ze hebben me al wel laten weten dat ik me er geen zorgen over hoef te maken, dus dat zal ook voor jullie wel goedkomen als je beeb 2 al opgegeven hebt nu! Voor wat betreft de overstap naar de volgende groep.. ik had aangegeven dat ik het fijn zou vinden als het niet te veel zou samen vallen met de geboorte van Lena's broertje en alle veranderingen die daarmee thuis al gepaard zouden gaan, dat vonden ze ook heel logisch. Dat betekende dan dus of per 1 april over, of per 1 augustus als mijn verlof ook weer afgelopen was. Bij de laatste optie is ze echter bijna 2 en de juffies dachten dat Lena zich tegen die tijd zou gaan vervelen bij de wijsneuzen, omdat ze nu al steeds stiekem door de badkamer naar de bengels sneakt om daar te gaan spelenquote:Op zondag 13 maart 2011 20:35 schreef Beessie-Jen het volgende:
ik denk dat Evie rond de tijd dat muppie 2 naar de kinderopvang gaat; ook overkan naar de volgende groep. (eind nov-begin dec ga ik weer werken en dan is Evie dus bijna 2). Zal binnenkort eens informeren hoe dat gaat.
De 2e is inmiddels aangemeld; en ik vraag me af, of je kindje voorrang krijgt als de 1e er ook heengaat. (dus op 'nieuwe' aanmeldingen).
weet jij dat Poppedein???
en Lena gaat dus naar de volgende groep! goed joh!
en ik denk dat wij die 12 uur misschien maar gewoon laten staan dan...
kan ik lekker 2 middagen voor mezelf plannen...
best een fijn idee eigenlijk.
en die vermoeidheid heb jij dus ook zo extreem gehad? ik hoop ook dat het nog beter wordt...maar tnt is het nog steeds net als in het begin...
Oeh, Sorbo, dit zinnetje doet me ineens zo beseffen wat het draagmoederschap, juist voor jou, moet betekenen. Wat een onbeschrijfelijk geschenk geef jij, zeg.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:37 schreef Sorbootje het volgende:
Dat van dat verlof en het kdv dat vraag ik me ook wel eens af. Als alles goed gaat heb ik straks verlof zonder baby. Om Isabeau dan 3 dagen naar het kdv te brengen vind ik raar voelen, maar ik wil onze plek ook niet kwijt...
Ik zou het gewoon informeren zodra je weer zwanger zou zijn Sorbo, Wij hebben 2 maand opzeg termijn, dus wij hebben nu 3 contracten. Het huidige van 24 uur, het contract per 1 april voor 12 uur en vervolgens weer een contract per 1 augustus voor 24 uur. Was totaal geen probleem, zolang t maar tijdig geregeld wordt. Nou is (denk ik) wel t verschil dat Lena geen vaste dagen heeft en ik dus alleen maar algemene uren hoef te reserveren, waardoor ik ook geen vaste dagen kwijtraak voor haar.quote:Op zondag 13 maart 2011 20:37 schreef Sorbootje het volgende:
Dat van dat verlof en het kdv dat vraag ik me ook wel eens af. Als alles goed gaat heb ik straks verlof zonder baby. Om Isabeau dan 3 dagen naar het kdv te brengen vind ik raar voelen, maar ik wil onze plek ook niet kwijt...
Het overgeven duurde hier 2 dagen (maar in totaal is Thomas nu al 7 dagen "out" waarvan 1 goeie dag (hij is vandaag terug "hervallen")quote:Op zondag 13 maart 2011 19:35 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Beetje offtopic: Mensen met overgevende kinderen (met koorts)..., hoe lang duurde dat virus ongeveer? S heeft er nu een nacht en een dag overgeven opzitten.
Ontopic: Mijn zoon is echt een grotere boef dan ooit nu hij weer opgeknapt is.
Bij Evie hoorde we pas dat ze terecht kon nadat ze geboren wasquote:Op zondag 13 maart 2011 20:45 schreef Poppedein het volgende:
[..]
Nee, geen voorrang, wij hebben nog steeds geen bevestiging dat Lena dr broertje straks terecht kan, maar bij Lena kregen we die ook pas tijdens mijn verlof. Ze hebben me al wel laten weten dat ik me er geen zorgen over hoef te maken, dus dat zal ook voor jullie wel goedkomen als je beeb 2 al opgegeven hebt nu! Voor wat betreft de overstap naar de volgende groep.. ik had aangegeven dat ik het fijn zou vinden als het niet te veel zou samen vallen met de geboorte van Lena's broertje en alle veranderingen die daarmee thuis al gepaard zouden gaan, dat vonden ze ook heel logisch. Dat betekende dan dus of per 1 april over, of per 1 augustus als mijn verlof ook weer afgelopen was. Bij de laatste optie is ze echter bijna 2 en de juffies dachten dat Lena zich tegen die tijd zou gaan vervelen bij de wijsneuzen, omdat ze nu al steeds stiekem door de badkamer naar de bengels sneakt om daar te gaan spelenVandaar dat we in overleg hebben besloten haar per 1 april daar echt te gaan laten wennen en haar over te laten stappen. Hun juffies hebben er gewoon het meeste zicht op, dus ik zou ze ook bij evie gewoon mee laten denken wat hen handig en verstandig lijkt voor Evie tegen die tijd!
quote:Op zondag 13 maart 2011 20:58 schreef Beessie-Jen het volgende:
[..]
Bij Evie hoorde we pas dat ze terecht kon nadat ze geboren washaha
Wel grappig trouwens, Lena dus naar de volgende groep, En Stef is ook net over; kan Evie straks met de 2e generatie spelenen dan ook naar de volgende groep..
Zal binnenkort eens informeren.. Denk dat het verstandig is om Evie in elk geval voor de komst van nr 2 (op de opvang dan) te laten wennen op de volgende groep; zodat ze niet samen komen te zitten bij de wijsneusjes...
En als ik zo kijk hoe wijs Evie is; denk ik dat ze dr ook niet tot dr 2e op de groep moet blijven, die gaat zich geheid vervelen...
thanx voor je info in elk geval.
wij hebben natuurlijk ook de flexibele opvang; hadden 8 uur, sinds 1 maart 12 uur (aangezien papa weer werkt!!) en voor baby 2 hebben we ook voor 12 uur aangevraagd.
Tot dusver hebben we genoeg aan 12 uur voor Evie, maar is wel erg afhankelijk van mijn diensten, denk dat ons contract ook omhoog moet, als ik na het verlof weer nachten ga doen enzo..
Dat is zo he? Bijzonder is het!quote:Op zondag 13 maart 2011 20:47 schreef Ssserpente het volgende:
Oeh, Sorbo, dit zinnetje doet me ineens zo beseffen wat het draagmoederschap, juist voor jou, moet betekenen. Wat een onbeschrijfelijk geschenk geef jij, zeg.
Zo ongeveer zijn dit ook Ko zijn tijden. Met uitschieters naar beide kanten.quote:Op maandag 14 maart 2011 08:42 schreef Sorbootje het volgende:
Over het slapen van Isabeau heb ik weinig te klagen. Ze slaapt meestal niet uit (half zeven/ zeven uur wakker, zeer acceptabel), maar daar staat tegenover dat ze 's avonds om 7 uur als een roosje gaat slapen (meestal).
En over de luier van Florian dan? Of gebruik je dan ook al echt onderbroekjes/shorts?quote:Op maandag 14 maart 2011 12:11 schreef freecell het volgende:
Ik gebruik eigenlijk nooit lange mouwen rompers
Uhm... ik gebruik niet eens rompers meer, haha
Hemd en die instoppen in de broek
En evrder vaak een longsleeve of een trui.
Ik heb wasbare luiers en die lekker sneller met rompers. Dus ik doe er gewoon een broek overheenquote:Op maandag 14 maart 2011 12:15 schreef Poppejans het volgende:
[..]
En over de luier van Florian dan? Of gebruik je dan ook al echt onderbroekjes/shorts?
Omdat je toch niet tegen smeren kunt? Of alleen niet tegen smeren met eten?quote:
Ja, zoooo lekker!quote:Op maandag 14 maart 2011 12:37 schreef Ssserpente het volgende:
Hoezo dapper, Twink?
Heerlijk he, free, klooien in de tuin? Dat zijn voor mij echt de ultieme geluksmomentjes.
Nu pas??!quote:Op maandag 14 maart 2011 12:39 schreef Jeetjejom het volgende:
Hier is klooien in het algemeen al helemaal the Bomb, ze heeft sinds kort de waterbak van de katten ontdekt en staat daar dus uren in te spetteren (arme poesjes staan zieligjes te kijken hoe hun water over de vloer gaat)
Gelukkig heeft ze de kattenbak nog niet ontdekt!
Ooh, vandaar!quote:Op maandag 14 maart 2011 12:38 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Omdat je toch niet tegen smeren kunt? Of alleen niet tegen smeren met eten?
Jorja is met alles laatquote:Op maandag 14 maart 2011 12:41 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Nu pas??!
Niels doet dat al vanaf dat hij kan kruipenZijn leukste speeltjes doopt hij in het water en likt ze dan af
De kattenbak staat tegenwoordig in de tuin...
't Was hier wel hard huilen toen ze naar binnen moest om te eten...quote:Op maandag 14 maart 2011 12:40 schreef freecell het volgende:
[..]
Ja, zoooo lekker!
En ineens geen eind van de middag drama's.
Want waarom zou je geen huilen dat je moe en hongerig bent als je ook mama's Tijm uit de tuin kan plukken
wacht maar tot ze de kattenbrokken ontdektquote:Op maandag 14 maart 2011 12:39 schreef Jeetjejom het volgende:
Hier is klooien in het algemeen al helemaal the Bomb, ze heeft sinds kort de waterbak van de katten ontdekt en staat daar dus uren in te spetteren (arme poesjes staan zieligjes te kijken hoe hun water over de vloer gaat)
Gelukkig heeft ze de kattenbak nog niet ontdekt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |