FOK!forum / Lifestyle / Slank #1323 - Tulpen voor een viswijf
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 11:44
nl%20windmuehle%20tulpen.jpg
SPOILER
viswijf.jpg
Maar het is wel donders lekker.

Het vorige deel: Slank #1322 - Helaas geen rotikus
De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.
Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.
Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!
forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 11:46
Waarom zijn kappers zo duur :( en moet ik er heen omdat ik zelf net zo hard mijn haar verkloot als de kapper zelf. Ok, misschien dat ik het zelf ietsje erger maak :')
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 11:46
Omdat mensen die hun eigen haar verkloten alles betalen opm gered te worden.
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 11:47
Ik ga ook tulpen kopen!! Lente!! *O*
Perruchewoensdag 2 februari 2011 @ 11:47
Hoi :) zo lunchen!
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 11:47
Ik ga toch geen 45 euro betalen om m'n haar te laten knippen... 8)7
Ewelinawoensdag 2 februari 2011 @ 11:48
Hoi.
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 11:48
45 euro? :o Gewoon naar een andere kapper gaan zeg ik! :P
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 11:49
:o Die TT :') thanks Loveli.
Wel een zielig viswijf hè, dat dat even duidelijk is.
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 11:49
Mja, het moet wel rolstoeltoegankelijk zijn en dat is vaak niet zo. -O- Maar 45 euro vind ik echt te veel hoor.
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 11:51
Tondeuse kost maar ¤15,- ofzo... :P

Dat plaatje :r
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 11:52
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:49 schreef Razztwizzle het volgende:
:o Die TT :') thanks Loveli.
Wel een zielig viswijf hè, dat dat even duidelijk is.
Ja, ik had niet in de gaten dat 'ie vol zat. Ff Mo lief aankijken of ze "zielig" wil toevoegen.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 11:53
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:51 schreef V1z0R het volgende:
Tondeuse kost maar ¤15,- ofzo... :P

Dat plaatje :r
Eerste hit met google. Speciaal voor mensen zoals jij achter een spoiler.
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 11:54
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:49 schreef Swietje het volgende:
Mja, het moet wel rolstoeltoegankelijk zijn en dat is vaak niet zo. -O- Maar 45 euro vind ik echt te veel hoor.
Dat is best slecht :o -O-
Chicolatewoensdag 2 februari 2011 @ 11:54
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:46 schreef Swietje het volgende:
Waarom zijn kappers zo duur :( en moet ik er heen omdat ik zelf net zo hard mijn haar verkloot als de kapper zelf. Ok, misschien dat ik het zelf ietsje erger maak :')
Kappersschool is gratis. En daar is een docent bij om te voorkomen dat ze het verkloten, of om de schade te beperken. Maar of dat rolstoeltoegankelijk is weet ik niet ...
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 11:54
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:53 schreef loveli het volgende:

[..]

Eerste hit met google. Speciaal voor mensen zoals jij achter een spoiler.
Plaatje 5 :X .
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 11:54
ik heb laatst zelf met de keukenschaar m'n pony geknipt *) ging best goed :P
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 11:55
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:53 schreef loveli het volgende:

[..]

Eerste hit met google. Speciaal voor mensen zoals jij achter een spoiler.
Oh dat plaatje had ik even gemist, maar hoe kan haar hoofd nu wel normaal zijn? :?
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 11:57
quote:
10s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:54 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Plaatje 5 :X .
Liever plaatje 1 he...
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 11:57
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:54 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb laatst zelf met de keukenschaar m'n pony geknipt *) ging best goed :P
Ik heb laatst in de douche mn haren geknipt. Staartje gemaakt, en daar een centimeter of 10 afgeknipt.

Soms irriteer ik me gewoon zo aan m'n haar, dan moet er *NU* iets gebeuren. En dan knip ik het af. Resultaat is helaas wisselend ^^
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 11:57
Plaatje 5 is wel kunstig!
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 11:59
Ik ben ook wel eens te lui om naar de kapper te gaan en dan knip ik zelf een stukkie pony af :Y De rest van mn haar blijf ik vanaf, waardoor ik nu een niet zo mooie pony heb en de rest best wel heel lang en wildgroeiig aan het worden is :')
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 11:59
Ik durf echt niet zelf m'n haar te knippen. Het is eindelijk meer levend dan dood dus ik ga er niet aan klooien..... waarschijnlijk komt het er dus op neer dat ik te veel geld ga betalen, maar goed. :{
Ewelinawoensdag 2 februari 2011 @ 12:00
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:48 schreef MariaEtcetera het volgende:
45 euro? :o Gewoon naar een andere kapper gaan zeg ik! :P
Ik ga altijd naar Rob Peetoom. En die is idd zo duur maar als student krijg je 20% korting O+

En daar word ik wel altijd heel goed geholpen en ze hebben mijn haar nog nooit verkloot. Meeste kappers in Amsterdam zijn trouwens zo duur.
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:04
Ja, bij die kapper krijg ik dus wel studentenkorting, maar niet op vrijdag. En ik kan deze week alleen vrijdag en ik wil mooi haar. Boehoe. Oke, ik zeur een beetje. Maar ik had me gewoon verheugd op een net kapsel. ;(
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:08
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:04 schreef Swietje het volgende:
Ja, bij die kapper krijg ik dus wel studentenkorting, maar niet op vrijdag. En ik kan deze week alleen vrijdag en ik wil mooi haar. Boehoe. Oke, ik zeur een beetje. Maar ik had me gewoon verheugd op een net kapsel. ;(
Ik wil ook mooi haar ;(

Mijn haar is stom :(
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 12:09
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:08 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik wil ook mooi haar ;(

Mijn haar is stom :(
Niet.

Cocokrullies O+
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:10
ik wil vooral voller haar ;(
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:10
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:09 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Niet.

Cocokrullies O+
Jawel. Het doet nooit wat ik wil. En het pluist. Soms ben ik net een ontplofte poedel ;(
shintekwoensdag 2 februari 2011 @ 12:11
Wat een wijventopic :)
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 12:12
Ach niemand is ooit helemaal blij met zijn/haar eigen haar!

Ik ben overigens over het algemeen wel blij met het mijne, al heeft het wel eens de neiging tot ontploffen / pluizen / etc.
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 12:13
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:11 schreef shintek het volgende:
Wat een wijventopic :)
Oei. Je hebt in een wijventopic gepost D:
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:13
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:11 schreef shintek het volgende:
Wat een wijventopic :)
Arme V1z0R
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:13
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:13 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Arme V1z0R
En crap. Volgens mij heb ik zn naam weer fout ;(
Chicolatewoensdag 2 februari 2011 @ 12:14
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:13 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Arme V1z0R
En neen en Duvel niet te vergeten.
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:14
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:13 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Arme V1z0R.

Edit: en Neen natuurlijk O+

en Duvel, Nachtwacht, BoemDikkie...
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:15
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:14 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Bah. Wilde mn post editten. En nu heb ik een quote ge-edit. Faal.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 12:15
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:08 schreef Cocotrimonium het volgende:
Mijn haar is stom :(
Hoax! Jij hebt toch een bos krullen?
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 12:16
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:11 schreef shintek het volgende:
Wat een wijventopic :)
Stronkje broccoli?
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:17
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:11 schreef shintek het volgende:
Wat een wijventopic :)
wijf :W
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 12:20
Zo, weer lekker gelopen *O*.
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:21
weet iemand bij welke webshop ik die Nike+ sensorshizzle kan kopen?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 12:22
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:21 schreef motorbloempje het volgende:
weet iemand bij welke webshop ik die Nike+ sensorshizzle kan kopen?
Google is your friend :P.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 12:23
@ Mo: iFactors.nl. Vergeet ook de Runaway niet hè?
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:23
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:15 schreef loveli het volgende:

[..]

Hoax! Jij hebt toch een bos krullen?
Vroegah had ik hele mooie krullen O+

De laatste paar jaar vind ik ze juist vies tegenvallen. Als ik ze los heb, dan zitten ze nooit zoals ik wil. Stom haar :6
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 12:24
En @ XM: sorry, zo bedoelde ik het dus niet :).
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:24
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Google is your friend :P.
ja, al gezocht (zit weer op 't werk) maar vond vooral oude links en NIke kleding links :')
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:25
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:23 schreef Viking84 het volgende:
@ Mo: iFactors.nl. Vergeet ook de Runaway niet hè?
wat is een Runaway?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 12:25
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:25 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

wat is een Runaway?
Het houdertje waar je de sensor in kunt doen als je geen Nike+-schoen hebt :P (en dat houdertje bevestig je dus aan je veters). Je kunt ook voor een huis- tuin- en keukenoplossing kiezen, maar dat is dan op eigen risico :+.
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:26
quote:
14s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:24 schreef Viking84 het volgende:
En @ XM: sorry, zo bedoelde ik het dus niet :).
\

Awwwww *;
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:27
huis- tuin- en keukenoplossingen ftw :P

thanks iig voor de link :9
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:29
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:23 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Vroegah had ik hele mooie krullen O+

De laatste paar jaar vind ik ze juist vies tegenvallen. Als ik ze los heb, dan zitten ze nooit zoals ik wil. Stom haar :6
Kijk. Op deze fotootjes zie je dat het (a) doet wat het wil en (b) het er duf en futloos uitziet ;(

SPOILER
[]
haal ze straks weer weg..

[ Bericht 6% gewijzigd door Cocotrimonium op 02-02-2011 13:46:26 ]
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 12:31
Coco, ik zou een moord doen voor zulke krullen van mezelf O+!

Ik laat elk half jaar permanent zetten, maar da's hartstikke nep natuurlijk. Groeit ook genadeloos weer uit, dus echt, als ik ze van mezelf had zou dat heerlijk zijn.

Misschien kun je er iets meer laagjes in laten knippen? Dan komt er wat meer volume in en is het minder futloos?
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:32
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:31 schreef Razztwizzle het volgende:
Coco, ik zou een moord doen voor zulke krullen van mezelf O+!

Ik laat elk half jaar permanent zetten, maar da's hartstikke nep natuurlijk. Groeit ook genadeloos weer uit, dus echt, als ik ze van mezelf had zou dat heerlijk zijn.

Misschien kun je er iets meer laagjes in laten knippen? Dan komt er wat meer volume in en is het minder futloos?
Vroeger vond ik ze ook echt mooi! Ja, misschien zijn nieuwe laagjes wel een oplossing. Want de laatste tijd voel ik me juist erg ongelukkig met mn haar.
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 12:32
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 11:53 schreef loveli het volgende:

[..]

Eerste hit met google. Speciaal voor mensen zoals jij achter een spoiler.
Dat weerhoudt Fok! er niet van om het bovenaan de pagina met alle andere plaatjes te zetten...

Je hebt 'm goed hoor Coco! ^O^
Hoezo zielig trouwens? Wij als selecte groepje mannenvolk hier hebben het voorrecht om in een topic vol met mooie vrouwen te resideren.
Waar de andere mannelijke Fok!ers er vooral voor kiezen om te trollen in bijv. ONZ en KLB :D
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 12:33
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:31 schreef Razztwizzle het volgende:
Coco, ik zou een moord doen voor zulke krullen van mezelf O+!
^^
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 12:33
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:32 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Dat weerhoudt Fok! er niet van om het bovenaan de pagina met alle andere plaatjes te zetten...
Ligt aan je browserinstellingen.
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:33
Coco, jouw haar is zo mooi! O+

Ik weet nooit wat ik wil met m'n haar. Nu ben ik hard op weg om het weer lang te laten groeien! *O*
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 12:34
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:32 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Vroeger vond ik ze ook echt mooi! Ja, misschien zijn nieuwe laagjes wel een oplossing. Want de laatste tijd voel ik me juist erg ongelukkig met mn haar.
En ik gebruik die Andrélon perfecte krul-lijn. Shampoo, conditioner, créme en spray. Geweldig spul en nog niet de helft van de prijs van dat "professionele kappers-spul".
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 12:36
Cocohaar
Cocowenkbrauwen
Coco

O+

My two cents :+

V1z0R :D Ja de lol van KLB zie ik veelal ook niet in, maar soit :+
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 12:36
:o Ik dacht dat die krullen van jezelf waren, Razz!

Ik ben al sinds december 2009 niet meer naar de kappert geweest en het begint bovenop een beetje futloos te worden, dus ik moet ook maar eens laagjes laten knippen. Maar ik ben vooral heel goed in plannen maken om ze vervolgens toch niet uit te voeren oO< .
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 12:37
In KLB en ONZ zitten de kneuzen van Fok. Ik heb die subfora niet voor niets uit m'n index gegooid.
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:39
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:36 schreef MariaEtcetera het volgende:
Cocohaar
Cocowenkbrauwen
Coco

O+

My two cents :+

Cocowenkbrauwen? :D
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 12:40
quote:
14s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:34 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

En ik gebruik die Andrélon perfecte krul-lijn. Shampoo, conditioner, créme en spray. Geweldig spul en nog niet de helft van de prijs van dat "professionele kappers-spul".
Ja, doet dat spul het goed? Ik ben steeds op zoek naar iets dat écht werkt. Tot nu toe weinig succes qua shampoo/conditioner. Al ben ik trouw aan de Fructise haarmousse.
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 12:41
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:31 schreef Razztwizzle het volgende:
Coco, ik zou een moord doen voor zulke krullen van mezelf O+!

Ik laat elk half jaar permanent zetten, maar da's hartstikke nep natuurlijk. Groeit ook genadeloos weer uit, dus echt, als ik ze van mezelf had zou dat heerlijk zijn.

Misschien kun je er iets meer laagjes in laten knippen? Dan komt er wat meer volume in en is het minder futloos?
ik vond jouw haar zo mooi op de bruiloftsfoto's!
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 12:42
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:36 schreef Viking84 het volgende:
:o Ik dacht dat die krullen van jezelf waren, Razz!
:D! Nee, al ben ik er nu wel zo aan gewend dat ik ze niet meer kwijt wil.

SPOILER
Dit is mijn eigen haar:
stijl.jpg
En dit zijn de nepkrullen:
IMG_0208.jpg
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 12:43
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:41 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik vond jouw haar zo mooi op de bruiloftsfoto's!
^^

John Frieda heeft ook goede (dure) spullen voor krullen.
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:43
notaris opleiding

'visschaal recht' :') _O-
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 12:44
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:43 schreef motorbloempje het volgende:
notaris opleiding

'visschaal recht' :') _O-
Oooh wat erg :X en dat in 5HAVO..
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 12:45
Ik word trouwens schijtziek van bedrijven die vervulde vacatures niet van hun website verwijderen of er geen sluitingsdatum bij vermelden. Had gisteren een brief gestuurd naar een functie die me geweldig leek: is al vervuld. Maar ze houden m'n brief en cv wel in portefeuille als ik dat wil. Ja, leuk, nu zit ik bij drie bedrijven in de portefeuille, maar wanneer levert dat nou een keer iets concreets op? :'( [/mopper]
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:51
Razz met krullen!! O+ O+
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 12:52
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:36 schreef Viking84 het volgende:
:o Ik dacht dat die krullen van jezelf waren, Razz!

Ik ben al sinds december 2009 niet meer naar de kappert geweest en het begint bovenop een beetje futloos te worden, dus ik moet ook maar eens laagjes laten knippen. Maar ik ben vooral heel goed in plannen maken om ze vervolgens toch niet uit te voeren oO< .
Wauw, ik moet daar toch echt m'n complimenten over geven, hoe je haar er op de meet uitzag! ^O^
Of laat je het wel door iemand anders knippen?
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 12:54
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:44 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Oooh wat erg :X en dat in 5HAVO..
ja :') het moet wel een troll zijn, hoop ik _O-
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 12:54
Razzt, mooie deerne O+ Maar dat vind ik met stijl haar én krullen, je kan met jouw gezicht een boel hebben, blijkt :D

Coco: yarp, je hebt van die gestroomlijnde welgevormde wenkbrauwen O+ Ik heb meer vuilnisbakkemonster-brows ;( Misschien dat me daarom mooie brows extra opvallen :P

images?q=tbn:ANd9GcTP9JZ3TLjAWdsGMx_rYqw1wI2ov0aYAXhg7JzuZoj0p378lXd9dA&t=1
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 12:56
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:52 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Wauw, ik moet daar toch echt m'n complimenten over geven, hoe je haar er op de meet uitzag! ^O^
Of laat je het wel door iemand anders knippen?
Nachtwacht is donders handig met een schaar :Y
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 12:56
Whahow, ik ben op een complimentenspree, come and get them while they're hot B-)

Nee glapje, maar ik meen het wel :Y
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 12:59
Coco, heeft knokkelkuiltjes, hoe schattig :D

:o Razz is een schoon wiggie!
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:54 schreef MariaEtcetera het volgende:
Razzt, mooie deerne O+ Maar dat vind ik met stijl haar én krullen, je kan met jouw gezicht een boel hebben, blijkt :D

Coco: yarp, je hebt van die gestroomlijnde welgevormde wenkbrauwen O+ Ik heb meer vuilnisbakkemonster-brows ;( Misschien dat me daarom mooie brows extra opvallen :P

[ afbeelding ]
'Bitch! I live in a fucking trashcan!' _O-
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 13:02
Ohw, en ik heb, mits ik het niet bijwerk, een echte Bert wenkbrauw (ja maar 1) :')
BertEnErnie.gif
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 13:02
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:56 schreef loveli het volgende:

[..]

Nachtwacht is donders handig met een schaar :Y
Dan mag ie mij ook wel knippen ^O^
Ik kan alleen m'n broer tondeuzen. Hij is niet zo kritisch en ik heb niet van die vervelende praatjes :D
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 13:03
Ja hoi.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 13:03
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:02 schreef V1z0R het volgende:
Ohw, en ik heb, mits ik het niet bijwerk, een echte Bert wenkbrauw (ja maar 1) :')
[ afbeelding ]
Bernie-und-ert.jpg

:7
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 13:05
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:03 schreef Merel het volgende:
Ja hoi.
Valt 't mee op het werk?
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 13:05
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:03 schreef loveli het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

:7
Telefonsex :')
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:07
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:52 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Wauw, ik moet daar toch echt m'n complimenten over geven, hoe je haar er op de meet uitzag! ^O^
Of laat je het wel door iemand anders knippen?
:o Thanks :P. Ik dacht even dat je het over Mo's bruiloft had en wilde zeggen dat ik toen nog slechts 7 maanden niet naar de kapper was geweest, maar de meet is iets recenter :P. Het inzakken bovenop is ook recenter }:|.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:09
lalala het is al gelukt :P
Phaidrawoensdag 2 februari 2011 @ 13:12
Ik ben sinds juli niet meer naar de kapper geweest en eigenlijk moet het nodig. Maar juist nu krijg ik van mensen complimentjes dat mijn haar zo leuk zit :? :P . En dat terwijl het vol zit met gespleten punten, langer=zwaarder=minder krullen, laagjes zijn zo goed als weg... Vaag. De lengte is nu wel mooier, maar het wordt er helaas niet gezonder op.
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 13:15
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:12 schreef Phaidra het volgende:
Ik ben sinds juli niet meer naar de kapper geweest en eigenlijk moet het nodig. Maar juist nu krijg ik van mensen complimentjes dat mijn haar zo leuk zit :? :P . En dat terwijl het vol zit met gespleten punten, langer=zwaarder=minder krullen, laagjes zijn zo goed als weg... Vaag. De lengte is nu wel mooier, maar het wordt er helaas niet gezonder op.
Ga dan naar de kapper en vraag of ze niet veel aan het model wil veranderen?
Naar de kapper gaan is voor mij ook altijd een ramp. Zo lastig om een goede te vinden!
progjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:16
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:42 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

:D! Nee, al ben ik er nu wel zo aan gewend dat ik ze niet meer kwijt wil.

SPOILER
Dit is mijn eigen haar:
[ afbeelding ]
En dit zijn de nepkrullen:
[ afbeelding ]
wauw staat je geweldig! O+
mooie meid ben je O+
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:22
krullen zijn wel mooi O+ staat je goed, vraag me af of 't mij zou staan :?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:23
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:22 schreef motorbloempje het volgende:
krullen zijn wel mooi O+ staat je goed, vraag me af of 't mij zou staan :?
Ik zie jou niet met krullen eigenlijk :@.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 13:23
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:22 schreef motorbloempje het volgende:
krullen zijn wel mooi O+ staat je goed, vraag me af of 't mij zou staan :?
Carmenset, krultang, papilotten... Give it a try.
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 13:25
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:23 schreef loveli het volgende:

[..]

Carmenset, krultang, papilotten... Give it a try.
Dit!
Krullen zetten (voor even) is zo gedaan.
Andersom daarentegen is veel meer gedoe :{
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:26
whehe.. papillotten is wel een idee ja, dat deed m'n moeder vroeger ook altijd bij me voor feestjes enzo O+
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 13:26
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:26 schreef motorbloempje het volgende:
whehe.. papillotten is wel een idee ja, dat deed m'n moeder vroeger ook altijd bij me voor feestjes enzo O+
Pics!!!!
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:27
volgens mij staat dat vooral op video's enzo, van toen ik als prinsesje of fee verkleed naar school ging _O-
Perruchewoensdag 2 februari 2011 @ 13:29
Als je bij steps iets online besteld, kan je dat dan in de winkel retouren?
uniekhoornwoensdag 2 februari 2011 @ 13:30
Wow wat zijn jullie mooi!
Razz, had jou heel anders voorgesteld, meer zoals je ava :') Mooi ben jij!

LIjst:
O: boterham met een markeelfilet, beschuit kaas, beker melk
S: 1.15 uur wandelen
t: gekookt ei met 2 plakjes rosbief
L: boterham rosbief, beschuit kaas, appel
T's: sinaasappel, peer, blokje choco, paar koekjes
D: halve grote bloemkool, tuinbonen, salade met makreel
T: 250 volle kwark, 200 vla
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:31
hn, nu zit ik met krullen in m'n hoofd _O- in plaats van erop! :")!
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 13:33
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:27 schreef motorbloempje het volgende:
volgens mij staat dat vooral op video's enzo, van toen ik als prinsesje of fee verkleed naar school ging _O-
Herkenbaar! O+

Nouja zonder de krullen dan :+ Mn mams heeft wel foto's van mini-mij in een oude hippie-tuniek van moeders, met maillot en op balletschoentjes, met rode lippenstift op en veel te veel blush, als 'elfje' _O-
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:33
maar mams gaat ze binnenkort allemaal op DVD laten zetten *) _O-
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 13:35
Mo - gewoon proberen! Ik vind krullen gezichten vaak wat zachter maken. En thanks voor de complimentjes allemaal :@ Dat meisje uit m'n ava is trouwens Kelly uit the Office :D daar lijk ik niet echt op ;).
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:36
ShirleyTemple.jpg

Zij is zo'n mooie krullenbol O+.
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 13:36
Kan me nog herinneren dat ik als leeuw ben geweest en als cowboy! :D
Waarom ging ik eigenlijk verkleed naar school :?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:38
Ik ben ooit als Minnie Mouse verkleed geweest :D. Compleet met oren _O-.
Zal die foto's nog wel eens opzoeken als ik weer eens in Friesland ben :P.
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:41
Razz: het staat jou zo goed O+ en ik heb ongeveer dezelfde lengte haar.. ben dat hangerige zo ontzettend zát en toen ik 't verschil met jou zag dacht ik: hm.. waarom probeer ik zoiets niet...

moet wel een grove krul zijn, dan, geen poedel :P maar dat kun je vast aangeven? :?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:41
Hehe, Nachtwacht ging net zonder sleutels naar buiten om de afvalzakken weg te brengen. Vervolgens aanbellen, aanbellen, aanbellen, maar ik heb m'n CI niet op, dus ik hoorde niks :'). Gelukkig was één van de buren thuis :7.
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 13:42
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:41 schreef motorbloempje het volgende:
Razz: het staat jou zo goed O+ en ik heb ongeveer dezelfde lengte haar.. ben dat hangerige zo ontzettend zát en toen ik 't verschil met jou zag dacht ik: hm.. waarom probeer ik zoiets niet...

moet wel een grove krul zijn, dan, geen poedel :P maar dat kun je vast aangeven? :?
Razz heeft dik haar, hou daar wel rekening mee!

Het is voor het eerst dat ik een permanent mooi vind bij iemand trouwens!! Zeer naturel ziet het er uit!!
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:43
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:41 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik vond jouw haar zo mooi op de bruiloftsfoto's!
Awww, thx :) Daar was het ook heel mooi. Maar dat is het resultaat van mijn haar heel langzaam onder de droogkap laten opdrogen (heb daar 2 uur ofzo gezeten voor het droog was!). En daar heb ik normaal gesproken dan niet het geduld voor. Dan moet het snel-snel droog ^^

quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:43 schreef loveli het volgende:
John Frieda heeft ook goede (dure) spullen voor krullen.
Ik heb dat serum wel eens geprobeerd. Had het gevoel dat ik daar een hele vette kop van kreeg. Maar misschien deed ik wel iets fout (teveel gebruikt ofzo).
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 13:43
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:41 schreef motorbloempje het volgende:
Razz: het staat jou zo goed O+ en ik heb ongeveer dezelfde lengte haar.. ben dat hangerige zo ontzettend zát en toen ik 't verschil met jou zag dacht ik: hm.. waarom probeer ik zoiets niet...

moet wel een grove krul zijn, dan, geen poedel :P maar dat kun je vast aangeven? :?
Ja hoor, ik heb ook een vrij grof permanent erin. Héél veel rollers in m'n haar, en de eerste dag lijkt het nog even coupe poedel, maar daarna zakt het wat en worden het grovere krullen.
't Was wel duur trouwens :{ 130 euro, en je zit echt vier uur bij de kapper :') maar dan heb je ook wat.

En ik föhn m'n haar nooit, trouwens. Laat het opdrogen met dat Andrélon crèmespul erin en dan op school nog even spray er doorheen. Als ik ga föhnen, dan wordt het coupe pluizenbolletje ;).

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 02-02-2011 13:45:11 ]
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:43
zal 't eerst 's aan de kapper voorleggen iig :+ iets meer slag zou ik al fijn vinden... maar ik ben niet iemand die dat elke ochtend gaat lopen doen met 'n krultang ofzo :+
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:43
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:42 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

:D! Nee, al ben ik er nu wel zo aan gewend dat ik ze niet meer kwijt wil.

SPOILER
Dit is mijn eigen haar:
[ afbeelding ]
En dit zijn de nepkrullen:
[ afbeelding ]
Moet zeggen dat ik je steile haar ook erg mooi vind :)

Edit: maar steil is sexier O+
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 13:44
overigens is m'n haar wel aan het indikken weer, da's wel heel fijn O+
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:45
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 12:59 schreef V1z0R het volgende:
Coco, heeft knokkelkuiltjes, hoe schattig :D
Omg. Ehrm, thanks?

_O-
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:47
Knokkelkuiltjes, wat zijn dat nu weer? :').
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:47
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:05 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Telefonsex :')
? :o
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 13:49
Ja V1z0R - enlighten us, please :D
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:49
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:43 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Ja hoor, ik heb ook een vrij grof permanent erin. Héél veel rollers in m'n haar, en de eerste dag lijkt het nog even coupe poedel, maar daarna zakt het wat en worden het grovere krullen.
't Was wel duur trouwens :{ 130 euro, en je zit echt vier uur bij de kapper :') maar dan heb je ook wat.

En ik föhn m'n haar nooit, trouwens. Laat het opdrogen met dat Andrélon crèmespul erin en dan op school nog even spray er doorheen. Als ik ga föhnen, dan wordt het coupe pluizenbolletje ;).
Hoe lang blijven de krullen eigenlijk? M.a.w. hoe vaak moet je terug naar de kapper?
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 13:49
What have I done :')
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 13:50
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:49 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Hoe lang blijven de krullen eigenlijk? M.a.w. hoe vaak moet je terug naar de kapper?
Na 3 maanden moet er een stuk af, dan krult het weer een heel stuk op, en na een half jaar moet er echt een nieuw permanent in, want dan is het weer gewoon haar met nog wat krullende flupjes onderin.
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:51
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:50 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Na 3 maanden moet er een stuk af, dan krult het weer een heel stuk op, en na een half jaar moet er echt een nieuw permanent in, want dan is het weer gewoon haar met nog wat krullende flupjes onderin.
Ow, maar dat valt best mee dan :) Twee keer per jaar 4 uur bij de kapper zitten.
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 13:53
[edit] Iemand waarvan ik zei dat ze heerlijk smerig was :') [/edit] stuurde mij ooit dit leuke filmpje :D

En knokkelkuiltjes zijn kuiltjes waar normaal je knokkels zitten! Hebben vrouwen met kleine handen vaak... :@
Ow, en ik vind ze schattig.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 13:54
:') :')
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:55
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:53 schreef V1z0R het volgende:
En knokkelkuiltjes zijn kuiltjes waar normaal je knokkels zitten! Hebben vrouwen met kleine handen vaak... :@
Yeh. Kleine handen met dikke worstjes als vingers ;(
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 13:56
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:54 schreef loveli het volgende:
:') :')
Dat is er beter op geworden hè ;)
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:56
Nu ga ik de knokkelkuiltjes van Coco ook even bestuderen :P.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 13:57
Kut, te laat! :'(.

Even naar FB dan om te kijken of ik ze daar kan spotten >:) .
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:58
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:56 schreef Viking84 het volgende:
Nu ga ik de knokkelkuiltjes van Coco ook even bestuderen :P.
Ik heb ze meteen verwijderd na de knokkelkuiltjesopmerking van V1z0R. Aansluitend ben ik 10 minutend huilend op-en-neer-wiegend in een hoek van het lokaal gaan zitten.

Knokkelkuiltjes.... :'(
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 13:58
quote:
10s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:57 schreef Viking84 het volgende:
Kut, te laat! :'(.

Even naar FB dan om te kijken of ik ze daar kan spotten >:) .
Ik stuur je de link wel. Sec.
Edit: zie facebookchat.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:00
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 13:58 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik stuur je de link wel. Sec.
Edit: zie facebookchat.

Ik zie er niks geks aan hoor. Als ik platte handen heb heb ik ook knokkelkuiltjes.

Maar normaal gesproken absoluut niet }:|.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:02
Hoei, Vodafone is bezig met m'n order. 300 min/sms + 1gb internet voor 12,95 per maand :D. Niet dat ik dat allemaal op ga krijgen, maar het is toch wel fijn dat ik mijn moeder eens kan bellen zonder te hoeven vragen of ze me terug belt :P.
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 14:02
Ik heb trouwens yoga-spierpijn ;(
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:04
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:02 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik heb trouwens yoga-spierpijn ;(
Dan heb je het vast goed gedaan :)
Ik heb ook een beetje spierpijn, maar niet voldoende om een andere taktiek te kiezen dan m'n bijna-8 km-rondje in 2 evy lessen :)
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 14:11
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:04 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Dan heb je het vast goed gedaan :)
Ik heb ook een beetje spierpijn, maar niet voldoende om een andere taktiek te kiezen dan m'n bijna-8 km-rondje in 2 evy lessen :)
Ik hoop het! :D

Ik heb hele korte spieren geloof ik, dus zo'n beetje alles waarbij je benen moest strekken en weetikwat deed auw _O-

Doe je dan 2 Evy lessen achter elkaar? :o 8 km is veel!
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:17
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:11 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik hoop het! :D

Ik heb hele korte spieren geloof ik, dus zo'n beetje alles waarbij je benen moest strekken en weetikwat deed auw _O-

Doe je dan 2 Evy lessen achter elkaar? :o 8 km is veel!
Jup :)
Maar gisteren heb ik dus nog maar 23 minuten hardgelopen in totaal hè, dus wees niet teveel impressed :P
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:18
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:17 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Jup :)
Maar gisteren heb ik dus nog maar 23 minuten hardgelopen in totaal hè, dus wees niet teveel impressed :P
8 km in 23 minuten? :P. Dan loop je wel erg hard.
De 23 minuten zijn dan hardloopminuten en de 8km is incl wandelen?
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 14:18
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:17 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Jup :)
Maar gisteren heb ik dus nog maar 23 minuten hardgelopen in totaal hè, dus wees niet teveel impressed :P
Ik ben al impressed met mijn 18 minuten van les 1 :P
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:19
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:18 schreef Viking84 het volgende:

[..]

8 km in 23 minuten? :P. Dan loop je wel erg hard.
De 23 minuten zijn dan hardloopminuten en de 8km is incl wandelen?
Het was dus 7,7 mn rondje is 8. Daar deed ik dan in totaal 47 minuten over ;)
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:21
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:19 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Het was dus 7,7 mn rondje is 8. Daar deed ik dan in totaal 47 minuten over ;)
Ooh, maar dat is valsspelen :P. Ik zet mijn Nike+- stil tijdens de wandelminuten dus ik weet dat ik vandaag 4,4 km heb gelopen in 28 minuten (9,37 km/u... beeeeh, eergisteren liep ik 9,38, ik word echt pissig van zo'n klein negatief verschil terwijl ik zo m'n best doe :'))
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 14:21
vlucht naar Duitsland geboekt voro de duutser z'n verjaardag. Was in een keer heel goedkoop, maar 40 euro totaal. Nu weet ik niet of ik het een verassing moet houden, of gewoon moet vertellen...Voor beide is wat te zeggen. Ik denk, voor m'n eigen gemoedsrust, maar gewoon vertellen...
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:22
Verrassing! Tenzij hij daar een hekel aan heeft en je de kans hebt dat ie andere plannen heeft gemaakt (al kan je daarop anticiperen) en chagrijnig wordt.
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:21 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ooh, maar dat is valsspelen :P. Ik zet mijn Nike+- stil tijdens de wandelminuten dus ik weet dat ik vandaag 4,4 km heb gelopen in 28 minuten (9,37 km/u... beeeeh, eergisteren liep ik 9,38, ik word echt pissig van zo'n klein negatief verschil terwijl ik zo m'n best doe :'))
Omdat jij het anders berekent is het valsspelen? ;)
Ik bekijk m'n rondje op afstandmeten.nl aan de snelheid hecht ik niet zo heel veel waarde, tenzij ik denk dat ik te sloom ga :)
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 14:26
ik heb de boekingsbevestiging geforward, ben benieuwd of hij het doorheeft...
VulcanJwoensdag 2 februari 2011 @ 14:27
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:02 schreef Viking84 het volgende:
Hoei, Vodafone is bezig met m'n order. 300 min/sms + 1gb internet voor 12,95 per maand :D. Niet dat ik dat allemaal op ga krijgen, maar het is toch wel fijn dat ik mijn moeder eens kan bellen zonder te hoeven vragen of ze me terug belt :P.
Leuk bedrag! Mits je onder de 1 GB blijft. Let daar wel op want voor de volgende 1 GB betaal je ¤ 30,- ( ¤ 0,30 / 10MB ).

Syrena had een tooltje om je dataverbruik in te zien.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:27
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:22 schreef MevrouwPuff het volgende:
Verrassing! Tenzij hij daar een hekel aan heeft en je de kans hebt dat ie andere plannen heeft gemaakt (al kan je daarop anticiperen) en chagrijnig wordt.

[..]

Omdat jij het anders berekent is het valsspelen? ;)
Ik bekijk m'n rondje op afstandmeten.nl aan de snelheid hecht ik niet zo heel veel waarde, tenzij ik denk dat ik te sloom ga :)
Ik kan het ook heel verkeerd lezen, maar jij wekt nu de indruk dat je 23 minuten doet over 8 km, terwijl je er 47 minuten over hebt gedaan. Het gaat er toch niet om welke afstand je aflegt? Het gaat erom welke afstand je hardlopend aflegt. Maar goed, waar bemoei ik me mee, want ik zet m'n iPod tijdens de wandelpauzes op pauze, zodat het lijkt alsof ik het hele stuk in 1 keer heb afgelegd :'). Dat zou je ook valsspelen kunnen noemen. Ik vind zo'n gemiddelde pas echt interessant in het geval van een duurloop(je) :).
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:28
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:27 schreef VulcanJ het volgende:

[..]

Leuk bedrag! Mits je onder de 1 GB blijft. Let daar wel op want voor de volgende 1 GB betaal je ¤ 30,- ( ¤ 0,30 / 10MB ).

Syrena had een tooltje om je dataverbruik in te zien.
Zit er niet ook gewoon een datateller bij de 'instellingen' van de meeste telefoons, waar je ook je minuten kan zien?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:28
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:27 schreef VulcanJ het volgende:

[..]

Leuk bedrag! Mits je onder de 1 GB blijft. Let daar wel op want voor de volgende 1 GB betaal je ¤ 30,- ( ¤ 0,30 / 10MB ).

Syrena had een tooltje om je dataverbruik in te zien.
Ik heb 3G Watchdog al gedownd, dus dat komt goed :) Op dit moment verbruik ik niks, logisch :P. Verder maak ik overal waar wifi is gebruik van wifi en dat zal ik zeker doen als ik grotere apps wil binnenhalen en filmpjes wil bekijken :).
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 14:29
quote:
Op woensdag 2 februari 2011 13:05 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Valt 't mee op het werk?
Ik zit vandaag op een andere locatie, dus niks aan de hand.

Maar we smsen weer een beetje. Ik ben zwak.

SPOILER
Hij zei dus "maar ik had toch gezegd dat ik een scharrel had?". Waarop ik antwoorde dat ik daarop gezegd had dat hij - als hij mij verder wilde - moest kiezen, want ik doe niet aan delen. En aangezien we daarna verder gingen en hij ook duidelijk was dat hij mij zag zitten, ging ik er van uit dat de scharrel dus passé was. Onterecht blijkt nu :{ En volgens mij wilde hij niet voor haar kiezen en mij dumpen (voor zover je iemand kan dumpen die niet eens je vriendinnetje is maar met wie je in de verkennende fase zit :+) maar bedoelde hij dat hij tijd wilde om na te denken. Maar daar werk ik dus niet aan mee. Je gaat voor me of niet, en als je twijfelt is dat een niet. Maar ik merk dat m'n boosheid begint weg te ebben en dat moet niet, want dan word ik weer zwak en toegeeflijk.
Ontopic: lijstje is weer niks, met een kaassoufflé tussen de middag.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 14:29
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:27 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik kan het ook heel verkeerd lezen, maar jij wekt nu de indruk dat je 23 minuten doet over 8 km,
Oi, mooie marathonsnelheid.
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:30
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:27 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik kan het ook heel verkeerd lezen, maar jij wekt nu de indruk dat je 23 minuten doet over 8 km, terwijl je er 47 minuten over hebt gedaan. Het gaat er toch niet om welke afstand je aflegt? Het gaat erom welke afstand je hardlopend aflegt. Maar goed, waar bemoei ik me mee, want ik zet m'n iPod tijdens de wandelpauzes op pauze, zodat het lijkt alsof ik het hele stuk in 1 keer heb afgelegd :'). Dat zou je ook valsspelen kunnen noemen. Ik vind zo'n gemiddelde pas echt interessant in het geval van een duurloop(je) :).
Ik ben het niet met je eens, want met 8 km in 23 minuten zou ik echt wel onder de indruk zijn van mezelf _O-
VulcanJwoensdag 2 februari 2011 @ 14:31
Ow, en slanktechnisch natuurlijk! :)

Ik zit aan de weetabix O+

Het valt me reuze mee.. 't ziet er niet uit als ik naar m'n bakkie zit te staren maar de smaak valt me reuze mee, heel neutraal!
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:31
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:30 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ik ben het niet met je eens, want met 8 km in 23 minuten zou ik echt wel onder de indruk zijn van mezelf _O-
:? Ik zeg toch ook niet dat je dat niet mag zijn? Op welk punt ben je het niet met me eens dan? Volgens mij begrijpen we elkaar even niet.
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 14:31
Ik had mijn nikeplus thingie gekalibreerd en alles, maar toch klopte het niet als ik dezelfde route op mapmyrun, of afstandmeten.nl invoerde. Doe jij dat eens, Vik, kijken of het bij jou wel klopt?
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:32
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:31 schreef Viking84 het volgende:

[..]

:? Ik zeg toch ook niet dat je dat niet mag zijn? Op welk punt ben je het niet met me eens dan? Volgens mij begrijpen we elkaar even niet.
Dat ik de indruk zou wekken dat die twee lessen samen 23 minuten duurden, en dat ik daarin, alleen in het hardlopende deel, 8 km afgelegd zou hebben.
Dat vond ik geen logische conclusie n.a.v. mijn post :P
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:34
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:31 schreef conleche het volgende:
Ik had mijn nikeplus thingie gekalibreerd en alles, maar toch klopte het niet als ik dezelfde route op mapmyrun, of afstandmeten.nl invoerde. Doe jij dat eens, Vik, kijken of het bij jou wel klopt?
Woef! :P. Ik zal het even proberen als ik weer ga lopen. Heb nu Runkeeper Pro geïnstalleerd en zal eens kijken wat die doet. Of bedoel je via Nike+? Die heeft geen officiele applicatie voor de Android ;(.

@ Puff: dank voor de datateller tip! :P Ik had er al eentje voor data, nu ook eentje voor belminuten en sms! ^O^.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 14:36
Vik, niet aanvallend of beledigend bedoeld, ik heb soms bij jou het idee dat je de toon van een opmerking niet goed interpreteert. Vraag me dan af of het komt omdat we onbewust 'intonatie' gebruiken met hoe we op een forum formuleren en of jij het anders 'hoort' (leest) vanwege je slechthorendheid.

edit: die XM-opmerking van vanmorgen bijvoorbeeld.
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 14:36
Ik vond net in een broekzak 90 euro. Heel niet gemist :')

Verder ben ik trots, want barstende hoofdpijn en toch aan de administratie.

/dagboek

oh, ik heb net wel als lunch 70 gram sjokola gegeten. :@
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 14:37
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:36 schreef conleche het volgende:
Ik vond net in een broekzak 90 euro. Heel niet gemist :')

Verder ben ik trots, want barstende hoofdpijn en toch aan de administratie.

/dagboek

oh, ik heb net wel als lunch 70 gram sjokola gegeten. :@
das geen lunch! eet ook nog eens een boterham met het een of ander?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:37
@ Puff: eerst zeg je: "Bijna 8 km-rondje in totaal" en in je volgende post zeg je "maar gisteren heb ik nog maar 23 minuten hardgelopen in totaal hè?". Ik vind het dus niet zo gek dat ik denk dat jij 23 min over 8 km doet. Edit: hoewel dat niet zo waarschijnlijk zou zijn idd, maar dat is wel wat er imho stáát.

Maar goed, nevermind.
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 14:38
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:37 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

das geen lunch! eet ook nog eens een boterham met het een of ander?
Nou straks misschien, ik ben eerst even misselijk. :+
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 14:38
En Jagar, ik zou ook gewoon zeggen dat je naar Duitsland komt hoor! Straks sta je als verassing voor de deur en is 'ie er niet :+
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 14:40
Gewoon sterk wezen Merel!
Als hij tijd nodig was om na te denken had hij dat kunnen zeggen toch? En zoiets bespreek je 'face-to-face', niet via een sms... De Hork! :Y) (v=h)
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 14:40
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:38 schreef conleche het volgende:

[..]

Nou straks misschien, ik ben eerst even misselijk. :+
Vooruit dan maar!

*thee voert* c_/
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:40
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:36 schreef loveli het volgende:
Vik, niet aanvallend of beledigend bedoeld, ik heb soms bij jou het idee dat je de toon van een opmerking niet goed interpreteert. Vraag me dan af of het komt omdat we onbewust 'intonatie' gebruiken met hoe we op een forum formuleren en of jij het anders 'hoort' (leest) vanwege je slechthorendheid.

edit: die XM-opmerking van vanmorgen bijvoorbeeld.
Hoe bedoel je 'niet goed interpreteren'? Vanochtend ging het om een opmerking van mij over XM.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:41
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:37 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

das geen lunch! eet ook nog eens een boterham met het een of ander?
:D.
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:41
quote:
7s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:37 schreef Viking84 het volgende:
@ Puff: eerst zeg je: "Bijna 8 km-rondje in totaal" en in je volgende post zeg je "maar gisteren heb ik nog maar 23 minuten hardgelopen in totaal hè?". Ik vind het dus niet zo gek dat ik denk dat jij 23 min over 8 km doet. Edit: hoewel dat niet zo waarschijnlijk zou zijn idd, maar dat is wel wat er imho stáát.

Maar goed, nevermind.
Ik zal er nog één post aan wijden.
hardgelopen, in totaal. Dat impliceert dat er ook niet hardgelopen wordt. En daar hou ik het bij, en zal u het mee moeten doen.
0012F920-8FAD-4990-A97E-83974ED379B4.jpg
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:42
quote:
7s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:41 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ik zal er nog één post aan wijden.
hardgelopen, in totaal. Dat impliceert dat er ook niet hardgelopen wordt. En daar hou ik het bij, en zal u het mee moeten doen.
[ afbeelding ]
:P.

Wel 'zult' aub, want 'zal' vind ik bijna net zo erg als 'kan' :').
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 14:42
quote:
7s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:41 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Ik zal er nog één post aan wijden.
hardgelopen, in totaal. Dat impliceert dat er ook niet hardgelopen wordt. En daar hou ik het bij, en zal u het mee moeten doen.
[ afbeelding ]
Wiesdiegriezel die op mijn fysio van vroegahhh lijkt? :')
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 14:42
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:40 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Hoe bedoel je 'niet goed interpreteren'? Vanochtend ging het om een opmerking van mij over XM.
Dat haal ik er nu even als voorbeeld bij, maar die indruk heb ik al vaker gehad (in de tijd dat MissS nog MissS heette). Nu dacht ik, ik probeer het te formuleren en zet het eens neer.

Bedoel dat je op een andere manier leest/interpreteert dan een horende, net bepaalde intonaties mist die in de kale letters niet terug te vinden zijn.
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 14:44
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:38 schreef Merel het volgende:
En Jagar, ik zou ook gewoon zeggen dat je naar Duitsland komt hoor! Straks sta je als verassing voor de deur en is 'ie er niet :+
ja, ik heb de email geforward, maar nu reageert hij niet en kan ik niet concentreren op m'n werk want ik vind het zo leuk en ben zo benieuwd wat hij denkt en normaal kijkt hij elke 5 minuten z'n email etc etc etc....

8)7
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:44
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:42 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Wiesdiegriezel die op mijn fysio van vroegahhh lijkt? :')
De rijdende rechter (8>
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:44
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:42 schreef loveli het volgende:

[..]

Dat haal ik er nu even als voorbeeld bij, maar die indruk heb ik al vaker gehad (in de tijd dat MissS nog MissS heette). Nu dacht ik, ik probeer het te formuleren en zet het eens neer.
Volgens mij postte ik toen MissS hier nog postte veel agressiever dan nu, dus daar kan ik thans niet echt meer over mee praten :P.

quote:
Bedoel dat je op een andere manier leest/interpreteert dan een horende, net bepaalde intonaties mist die in de kale letters niet terug te vinden zijn.
Zou best kunnen hoor, maar ik merk daar hier weinig van, eigenlijk. We hebben hier toch PI's en smileys om mee aan te geven hoe een boodschap bedoeld wordt? :).
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:46
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:44 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Volgens mij postte ik toen MissS hier nog postte veel agressiever dan nu, dus daar kan ik thans niet echt meer over mee praatte.

[..]

Zou best kunnen hoor, maar ik merk daar hier weinig van, eigenlijk. We hebben hier toch PI's en smileys om mee aan te geven hoe een boodschap bedoeld wordt? :).
En jij wijst mij op iets dat nog correct is ook?
Shit, je ninja-editte
Met pàssende PI!
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 14:46
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:44 schreef Viking84 het volgende:
Zou best kunnen hoor, maar ik merk daar hier weinig van, eigenlijk. We hebben hier toch PI's en smileys om mee aan te geven hoe een boodschap bedoeld wordt? :).
Dat wel, maar mijn punt was een beetje dat jij en ik tekst op een andere manier verwerken. Ofzo, kan het niet echt duidelijk uitleggen wat ik bedoel. (daarom heb ik het eigenlijk nog niet eerder geprobeerd :')
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 14:47
De rijdende rechter _O_
Voor de betere TV-momenten en pareltjes als deze:
'Neeeuh ik prakkiseer er niet over!'
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:47
quote:
12s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:46 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

En jij wijst mij op iets dat nog correct is ook?
Shit, je ninja-editte
Met pàssende PI!
Dat was echt een megafaal idd :P Niet doorvertellen :P.
Mini_rulezwoensdag 2 februari 2011 @ 14:48
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:44 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Volgens mij postte ik toen MissS hier nog postte veel agressiever dan nu, dus daar kan ik thans niet echt meer over mee praten :P.

[..]

Zou best kunnen hoor, maar ik merk daar hier weinig van, eigenlijk. We hebben hier toch PI's en smileys om mee aan te geven hoe een boodschap bedoeld wordt? :).
Smilies worden ook niet door iedereen hetzelfde geïnterpreteerd trouwens. Sommige mensen gebruiken de :') bijvoorbeeld best vaak in reactie op anderen, terwijl ik die echt als een afzeiksmiley zie.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 14:48
Klote automatische refresh... Alle verbeterde fouten worden meteen weggewist.
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 14:48
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:46 schreef loveli het volgende:

[..]

Dat wel, maar mijn punt was een beetje dat jij en ik tekst op een andere manier verwerken. Ofzo, kan het niet echt duidelijk uitleggen wat ik bedoel. (daarom heb ik het eigenlijk nog niet eerder geprobeerd :')
ik snap denk ik wel wat je bedoelt. Dat Vik haar tekst op het forum altijd heel erg scherp is, en dat er weinig nuances in haar tekst zitten, en dat dat misschien anders is dan bij ons door het verschil horend/slechthorend? Ik heb dat ook wel eens gedacht!
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 14:48
Ik zie de :') volgens mij als ironische zelfspot.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 14:49
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:48 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik snap denk ik wel wat je bedoelt. Dat Vik haar tekst op het forum altijd heel erg scherp is, en dat er weinig nuances in haar tekst zitten, en dat dat misschien anders is dan bij ons door het verschil horend/slechthorend? Ik heb dat ook wel eens gedacht!
Dat dus.
progjewoensdag 2 februari 2011 @ 14:49
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:48 schreef loveli het volgende:
Ik zie de :') volgens mij als ironische zelfspot.
ja ik ook vaak inderdaad :Y
Mini_rulezwoensdag 2 februari 2011 @ 14:49
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:48 schreef loveli het volgende:
Ik zie de :') volgens mij als ironische zelfspot.
Als het over jezelf gaat wel ja, maar in reactie op anderen?
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 14:50
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:29 schreef Merel het volgende:

[..]

Ik zit vandaag op een andere locatie, dus niks aan de hand.

Maar we smsen weer een beetje. Ik ben zwak.

SPOILER
Hij zei dus "maar ik had toch gezegd dat ik een scharrel had?". Waarop ik antwoorde dat ik daarop gezegd had dat hij - als hij mij verder wilde - moest kiezen, want ik doe niet aan delen. En aangezien we daarna verder gingen en hij ook duidelijk was dat hij mij zag zitten, ging ik er van uit dat de scharrel dus passé was. Onterecht blijkt nu :{ En volgens mij wilde hij niet voor haar kiezen en mij dumpen (voor zover je iemand kan dumpen die niet eens je vriendinnetje is maar met wie je in de verkennende fase zit :+) maar bedoelde hij dat hij tijd wilde om na te denken. Maar daar werk ik dus niet aan mee. Je gaat voor me of niet, en als je twijfelt is dat een niet. Maar ik merk dat m'n boosheid begint weg te ebben en dat moet niet, want dan word ik weer zwak en toegeeflijk.
Ontopic: lijstje is weer niks, met een kaassoufflé tussen de middag.
Hmmm...

SPOILER
Kijk, ik vind hem nog steeds een HORK om dat stomme smsje van 'm. Maar je hoeft natuurlijk niet altijd kwaad te blijven. Mijn ervaring is dat daar -op den duur- zoveel energie in gaat zitten, en da's zonde.

Misschien ben ik zelf ook heel naïef hoor, en ik probeer zijn gedrag zeker niet goed te praten. Maar stel dat hij *echt* tijd nodig had om na te denken. En stel dat hij de komende weken/maanden zijn best doet om jou weer voor zich te winnen. Zonder een andere scharrel ernaast natuurlijk. Nou ja. In dat geval zou ik hem zelf volgens mij best weer een kans kunnen geven.

Mensen doen soms stomme dingen en maken fouten.

Uitgangspunt is uiteraard wel dat hij oprecht is momenteel.
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 14:50
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:48 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Smilies worden ook niet door iedereen hetzelfde geïnterpreteerd trouwens. Sommige mensen gebruiken de :') bijvoorbeeld best vaak in reactie op anderen, terwijl ik die echt als een afzeiksmiley zie.
Ik gebruik de :') heel vaak, maar eigenlijk vooral als zelfspot. Samen met de :+ , die vind ik ook geniaal. :D
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:50
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:46 schreef loveli het volgende:

[..]

Dat wel, maar mijn punt was een beetje dat jij en ik tekst op een andere manier verwerken. Ofzo, kan het niet echt duidelijk uitleggen wat ik bedoel. (daarom heb ik het eigenlijk nog niet eerder geprobeerd :')
Misschien wel, maar of dat dan door mijn slechthorendheid komt weet ik niet.
Nachtwacht is niet slechthorend en die snapte die hele heisa van vanochtend niet en vond ook dat ik niet sorry had hoeven zeggen voor iets wat ik niet zo bedoeld had.

Dan kun je ons natuurlijk als twee autistjes wegzetten (wat mijn moeder graag doet :P), maar je slechthorendheidhypothese gaat niet echt meer op :P.

Dus: eerlijk gezegd vind ik het wel een vervelende opmerking, hoe voorzichtig je hem ook probeert in te kleden. Waar mensen bij elkaar zijn ontstaan misverstanden en ergernissen. Waarom je dan juist tegen mij erover begint, snap ik niet echt.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:53
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:48 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik snap denk ik wel wat je bedoelt. Dat Vik haar tekst op het forum altijd heel erg scherp is, en dat er weinig nuances in haar tekst zitten, en dat dat misschien anders is dan bij ons door het verschil horend/slechthorend? Ik heb dat ook wel eens gedacht!
Nu je dat zegt heb ik wel vaak het idee dat ik veel serieuzer word genomen dan mijn bedoeling is. Maar goed, nu ben ik wel benieuwd naar specifieke voorbeelden dus op een moment dat jullie een post tegenkomen waarvan je denkt "hey", zeg dat dan even :P.
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 14:53
Hmm, ik heb eigenlijk ook weleens het idee dat ik dingen erg letterlijk kan nemen, of dat ik signalen krijg dat anderen het raar vinden wat ik zeg, terwijl ik dat zelf (in het begin nog) niet merk.
Mijn excuus is altijd m'n broer met PDD-NOS en dat ik dan misschien wel enig autisme heb, of gewoon letterlijk opgevoed ben :P Het gaat erom dat je je bewust bent dat het anders kan overkomen.
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 14:53
quote:
10s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:50 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik gebruik de :') heel vaak, maar eigenlijk vooral als zelfspot. Samen met de :+ , die vind ik ook geniaal. :D
Ik zoek zelf nog altijd naar een geschikt moment om de >:O te gebruiken. Maar dat vind ik nooit, eigenlijk.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 14:53
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:50 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Misschien wel, maar of dat dan door mijn slechthorendheid komt weet ik niet.
Nachtwacht is niet slechthorend en die snapte die hele heisa van vanochtend niet en vond ook dat ik niet sorry had hoeven zeggen voor iets wat ik niet zo bedoeld had.
Als je je omdraait en met je elleboog iemand een gebroken neus hoekt, was dat niet de bedoeling. Doet wel pijn voor degene met gebroken neus, denk ik.

Als je dan reageert met "ja het was niet zo bedoeld dus waarom zou ik sorry zeggen" is dat uhm.. ietwat bot.

/beeldspraak
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 14:54
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:53 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Ik zoek zelf nog altijd naar een geschikt moment om de >:O te gebruiken. Maar dat vind ik nooit, eigenlijk.
Ik gebruik die met enige regelmaat, ik zie het een beetje als een *randomness* smiley! Een 'durpedurp"-smiley, zo je wilt :7
Mini_rulezwoensdag 2 februari 2011 @ 14:56
Ik denk dat mensen in zo'n geval niet sorry zeggen voor hun intentie (die inderdaad niet verkeerd was) maar voor het feit dat ze blijkbaar niet genoeg hebben stilgestaan bij hoe het over zou komen.
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 14:56
quote:
Op woensdag 2 februari 2011 14:48 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Smilies worden ook niet door iedereen hetzelfde geïnterpreteerd trouwens. Sommige mensen gebruiken de :') bijvoorbeeld best vaak in reactie op anderen, terwijl ik die echt als een afzeiksmiley zie.
Dat heb ik ook. Vik en Mo gebruiken 'm vaak, en dat vind ik dan in eerste instantie verschrikkelijk onaardig, en in tweede instantie denk ik "ach, ze zullen het vast een stuk aardiger bedoelen dan ik het interpreteer" :)
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 14:56
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:53 schreef loveli het volgende:

[..]

Als je je omdraait en met je elleboog iemand een gebroken neus hoekt, was dat niet de bedoeling. Doet wel pijn voor degene met gebroken neus, denk ik.

Als je dan reageert met "ja het was niet zo bedoeld dus waarom zou ik sorry zeggen" is dat uhm.. ietwat bot.

/beeldspraak
:D

Wel eensch! :Y Vooral omdat het in dit geval sowieso al om een pijnlijke situatie gaat.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:56
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:53 schreef loveli het volgende:

[..]

Als je je omdraait en met je elleboog iemand een gebroken neus hoekt, was dat niet de bedoeling. Doet wel pijn voor degene met gebroken neus, denk ik.

Als je dan reageert met "ja het was niet zo bedoeld dus waarom zou ik sorry zeggen" is dat uhm.. ietwat bot.

/beeldspraak
Dat vind ik niet helemaal vergelijkbaar en natuurlijk zeg ik dan sorry, al is het maar omdat ik dat dan automatisch doe. Als ik een kutopmerking maak die maar voor 1 uitleg vatbaar is en die echt bedoeld is om iemand te kwetsen, dan zeg ik achteraf ook "sorry" als ik ben afgekoeld. Maar dit ging om een opmerking die ook voor een andere uitleg vatbaar was en ik kan er toch niks aan doen dat jullie er iets anders in lezen? Ik vond het gezien de context wel duidelijk.
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 14:57
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:56 schreef Mini_rulez het volgende:
Ik denk dat mensen in zo'n geval niet sorry zeggen voor hun intentie (die inderdaad niet verkeerd was) maar voor het feit dat ze blijkbaar niet genoeg hebben stilgestaan bij hoe het over zou komen.
Wahow, mini door de bocht! Goed geformuleerd, mademoiselle :Y)
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 14:57
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:53 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nu je dat zegt heb ik wel vaak het idee dat ik veel serieuzer word genomen dan mijn bedoeling is. Maar goed, nu ben ik wel benieuwd naar specifieke voorbeelden dus op een moment dat jullie een post tegenkomen waarvan je denkt "hey", zeg dat dan even :P.
ik zal het roepen! Die post met XM vond ik trouwens, nadat je het uitgelegd had, niet raar. Hier ontbrak gewoon de duidelijkheid, en mensen vatten het verkeerd op. Nu met Puff was je scherper, vond ik.
Perruchewoensdag 2 februari 2011 @ 14:58
Hoe heet missS nu dan?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:58
Nou ja, anyway, ik heb al "sorry" gezegd. Laat ik dat nou niet ontkrachten met een "ja maarrrrr" :P.
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 14:58
:@ ik wil nu kijken hoe krullen staan :') :@
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 14:59
quote:
11s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:58 schreef Perruche het volgende:
Hoe heet missS nu dan?
Sarabi. Komt volgens mij vooral veel in CUL nu!
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 14:59
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:54 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ik gebruik die met enige regelmaat, ik zie het een beetje als een *randomness* smiley! Een 'durpedurp"-smiley, zo je wilt :7
Dat vind ik juist een 'wat ben ik ook een dombo'-smiley :'). En zo lees ik hem ook :P.
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 15:00
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:57 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik zal het roepen! Die post met XM vond ik trouwens, nadat je het uitgelegd had, niet raar. Hier ontbrak gewoon de duidelijkheid, en mensen vatten het verkeerd op. Nu met Puff was je scherper, vond ik.
Ik heb teruggelezen, maar in het heen-en-weer gequote & gecomment tussen Puff en Vik kan ik echt niets vinden waarvan ik denk "nou nou".

Ik moest daarentegen wel gniffelen omdat ze zo geniaal langs elkaar heen zaten te kletsen :P
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 15:00
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:59 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Dat vind ik juist een 'wat ben ik ook een dombo'-smiley :'). En zo lees ik hem ook :P.
Ja, óf, als je 'm gebruikt in een reactie op anderen: "Want ben jij een dombo"-smiley ^^
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:00
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:59 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

Sarabi. Komt volgens mij vooral veel in CUL nu!
Ik mis d'r hier nog soms.
Duvelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:01
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:44 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Volgens mij postte ik toen MissS hier nog postte veel agressiever dan nu, dus daar kan ik thans niet echt meer over mee praten :P.
Kan ik me wat bij voorstellen.
conlechewoensdag 2 februari 2011 @ 15:01
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:00 schreef loveli het volgende:

[..]

Ik mis d'r hier nog soms.
Je kan ook overdrijven.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:01
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:00 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik heb teruggelezen, maar in het heen-en-weer gequote & gecomment tussen Puff en Vik kan ik echt niet vinden waarvan ik denk "nou nou".

Ik moest daarentegen wel gniffelen omdat ze zo geniaal langs elkaar heen zaten te kletsen :P
Dat komt doordat ik ongeduldig ben :P. Dan lees ik vluchtig en dan denk ik later: "Als ik nou even beter gelezen had..."

Irritant: ik heb allerlei nieuwsbrieven opgezegd omdat ik nu ook mail via m'n phone binnen krijg, krijg ik ze alsnog }:|.
Perruchewoensdag 2 februari 2011 @ 15:01
Wat ik tot nu toe heb gegeten is nog geen 800 kcal en ik heb niet eens honger?
O: 2x gekookt ei
T: 2 wortels
L: 100 gr rauwkost, waldkornbol met tonijnsalade
T: 150 ml kwark met 4 gr suiker erdoor (gewoon zon zakje hoor ik weeg de suiker niet :P )
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:01
quote:
Op woensdag 2 februari 2011 14:50 schreef Cocotrimonium het volgende:

Hmmm...

SPOILER
verhaal
Maar hij heeft het wel verschrikkelijk stom aangepakt, op een manier die me echt gekwetst heeft. Al ben ik ook wel makkelijk kwetsbaar op dat gebied. Maar het is mijn tweede natuur om excuses voor anderen te zoeken, om het allemaal niet zo zwaar op te vatten, en om me vervolgens gewoon een tweede keer weer net zo hard te laten naaien :+ Dus daar wil ik niet weer intrappen.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:01
quote:
14s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:01 schreef Duvel het volgende:

[..]

Kan ik me wat bij voorstellen.
Wat bedoel je daarmee?
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:02
ik trek in 't echt ook vaak een :') gezicht :') of althans, dat probeer ik :') :P
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:02
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:00 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ik heb teruggelezen, maar in het heen-en-weer gequote & gecomment tussen Puff en Vik kan ik echt niets vinden waarvan ik denk "nou nou".

Ik moest daarentegen wel gniffelen omdat ze zo geniaal langs elkaar heen zaten te kletsen :P
Ik was blijkbaar te stellig ofzo.
Duvelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:02
quote:
5s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:01 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Wat bedoel je daarmee?
Wat denk je?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:03
quote:
7s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:02 schreef Duvel het volgende:

[..]

Wat denk je?
Als ik het wist, dan vroeg ik het niet.
VulcanJwoensdag 2 februari 2011 @ 15:04
quote:
11s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:01 schreef conleche het volgende:

[..]

Je kan ook overdrijven.
Voor de rellen natuurlijk! :P ;)
Mini_rulezwoensdag 2 februari 2011 @ 15:04
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 14:56 schreef Merel het volgende:

[..]

Dat heb ik ook. Vik en Mo gebruiken 'm vaak, en dat vind ik dan in eerste instantie verschrikkelijk onaardig, en in tweede instantie denk ik "ach, ze zullen het vast een stuk aardiger bedoelen dan ik het interpreteer" :)
Ja precies, bij sommige mensen gebeurt het vaker dan bij anderen dat ik actief moet denken "ze zullen het vast niet onaardig bedoelen" omdat iets er in eerste instantie wel onaardig uitziet. Als je weet dat dat nou eenmaal iemands stijl is, is het niet zo'n probleem meer maar het risico dat iets verkeerd opgevat wordt is dan wel groter.

Mo: met permanent is het wel zo dat je nooit precies weet hoe het uitpakt, dus daar moet je wel een beetje mee oppassen. Mijn zusje heeft het ook een keer gedaan, die wilde ook grove krullen maar uiteindelijk had ze van die kleine krulletjes.
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 15:04
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:01 schreef Merel het volgende:

[..]

Maar hij heeft het wel verschrikkelijk stom aangepakt, op een manier die me echt gekwetst heeft. Als ben ik ook wel makkelijk kwetsbaar op dat gebied. Maar het is mijn tweede natuur om excuses voor anderen te zoeken, om het allemaal niet zo zwaar op te vatten, en om me vervolgens gewoon een tweede keer weer net zo hard te laten naaien :+ Dus daar wil ik niet weer intrappen.
SPOILER
Nee, natuurlijk verdient zo'n zwabber niet zonder meer een tweede kans of een "ach, het maakt eigenlijk niks uit" of een "ah joh, het viel wel mee".

Door het stof kruipen zal 'ie! ><

Ik wil alleen maar zeggen, stel dat hij na een paar maanden nog steeds leuk is. En alleen aandacht voor jou heeft. En eerlijk is, oprecht is, en in geen geval jou onder druk zet om weet-ik-wat-te-doen. In dat geval zou ik je echt geen domme doos vinden als je besluit hem te vergeven.
Duvelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:05
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:03 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Als ik het wist, dan vroeg ik het niet.
Dat ze bij mij ook een zekere vorm van agressie opwekt, dus ik me kan voorstellen dat jij indertijd agressiever postte dan nu.

Dat jullie nog steeds bezig zijn over die opmerking van vanmorgen vind ik wel opvallend trouwens.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:05
quote:
2s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:05 schreef Duvel het volgende:
Dat jullie nog steeds bezig zijn over die opmerking van vanmorgen vind ik wel opvallend trouwens.
Wij vrouwen vergeten niks en over 18 weken komen we er nog op terug.
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:06
oh, ik ga trouwens hardlopen vanavond 8-)

spierpijn van 't motorongelukje is weg *O*
Perruchewoensdag 2 februari 2011 @ 15:06
Ja duvel het is wel een "wijventopic" he :P
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:06
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:05 schreef loveli het volgende:

[..]

Wij vrouwen vergeten niks en over 18 weken komen we er nog op terug.
omdat iemand anders dan zoiets doet en iemand zegt 'je lijkt wel een Vik'

:')
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:07
quote:
2s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:05 schreef Duvel het volgende:

[..]

Dat ze bij mij ook een zekere vorm van agressie opwekt, dus ik me kan voorstellen dat jij indertijd agressiever postte dan nu.

Dat jullie nog steeds bezig zijn over die opmerking van vanmorgen vind ik wel opvallend trouwens.
Oh ok, sorry, ik ben een beetje in een defensieve modus vandaag :@.

En ja, zo'n opmerking zit mij dwars. Ik vind het altijd ontzettend leuk om hier mee te posten, maar nu krijg ik een beetje zo'n "maar intussen vinden ze me maar een rare kwibus"-gevoel. En dat vind ik niet tof.
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 15:07
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:06 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

omdat iemand anders dan zoiets doet en iemand zegt 'je lijkt wel een Vik'

:')
een vikingkje (vikingtje??) doen!
Duvelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:07
quote:
12s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:06 schreef Perruche het volgende:
Ja duvel het is wel een "wijventopic" he :P
Behoorlijk.
Jagärtrutwoensdag 2 februari 2011 @ 15:07
quote:
7s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Oh ok, sorry, ik ben een beetje in een defensieve modus vandaag :@.

En ja, zo'n opmerking zit mij dwars. Ik vind het altijd ontzettend leuk om hier mee te posten, maar nu krijg ik een beetje zo'n "maar intussen vinden ze me maar een rare kwibus"-gevoel. En dat vind ik niet tof.
helemaal niet!
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 15:07
Zijn wij niet allen rare kwibi?
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:08
O+ kwibi O+
Duvelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:08
quote:
7s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Viking84 het volgende:

[..]

En ja, zo'n opmerking zit mij dwars. Ik vind het altijd ontzettend leuk om hier mee te posten, maar nu krijg ik een beetje zo'n "maar intussen vinden ze me maar een rare kwibus"-gevoel. En dat vind ik niet tof.
Iedereen hier is gek, anders zaten ze niet op FOK.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:08
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:05 schreef loveli het volgende:

[..]

Wij vrouwen vergeten niks en over 18 weken komen we er nog op terug.
Het is wel opvallend dat iedereen nog even z'n zegje moet doen. Vanavond komen de dames die nu aan het werk zijn weer terug en die hebben er vast ook nog wel wat over te zeggen :+.

Dames: spuit elluf! :6.
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 15:08
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

een vikingkje (vikingtje??) doen!
De n en k zitten op de bank en de g hoort er niet tussen
Er was zo'n rijmpje op de basisschool om dat te leren en ik weet 'm niet meer! :{

Ik vond vik niet echt fel net, maar ik ging wel m'n tekst nalezen erdoor, of het echt zo raar stond.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:09
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

een vikingkje (vikingtje??) doen!
Leuk, dus een opmerking maken die iemand anders in het verkeerde keelgat schiet is een vikje doen? ;( :P.
Duvelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:09
quote:
6s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Razztwizzle het volgende:
Zijn wij niet allen rare kwibi?
Zeker en vast.
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:09
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:09 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Leuk, dus een opmerking maken die iemand anders in het verkeerde keelgat schiet is een vikje doen? ;( :P.
bij deze :+
Perruchewoensdag 2 februari 2011 @ 15:09
Hoi razz :W

(had je in eerste instantie niet herkend op feestboek :P )

ik ga weer even werken :W
Tinkepinkwoensdag 2 februari 2011 @ 15:10
quote:
7s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Viking84 het volgende:En ja, zo'n opmerking zit mij dwars. Ik vind het altijd ontzettend leuk om hier mee te posten, maar nu krijg ik een beetje zo'n "maar intussen vinden ze me maar een rare kwibus"-gevoel. En dat vind ik niet tof.
Niet naar bedoeld,maar je bent toch ook een beetje raar Vik :D Maar dat zijn wel volgens mij allemaal in meer en minder in mindere mate hier :')
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 15:10
quote:
6s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Razztwizzle het volgende:
Zijn wij niet allen rare kwibi?
Wat een mooi woord! Die ga ik vereeuwigen O+
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 15:11
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:09 schreef Perruche het volgende:
Hoi razz :W

(had je in eerste instantie niet herkend op feestboek :P )

ik ga weer even werken :W
:D! Ik voeg ook maar random mensen toe waarvan ik vermoed dat ze Slank-gerelateerd zijn. En dan haal ik vaak uit de posts en foto's wel wie wie is :') :@.
Mini_rulezwoensdag 2 februari 2011 @ 15:11
quote:
6s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Razztwizzle het volgende:
Zijn wij niet allen rare kwibi?
:D O+
Ik wel, and proud of it. *)
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:12
[quasi serieus gezicht]
Ik ben doodnormaal :{w
[/quasi serieus gezicht]
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 15:12
-wijst naar sig-
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:12
quote:
10s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:10 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Niet naar bedoeld,maar je bent toch ook een beetje raar Vik :D Maar dat zijn wel volgens mij allemaal in meer en minder in mindere mate hier :')
Dat is dan ook weer waar :P.

En kwibi is het woord van het jaar! _O_.
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 15:12
Spuit11
SPOILER
Vik, waar een ander het snel inzag wie ProBilly was, hadden anderen er veel moeite mee te ontcijferen wie het was...
uitspraken in de juiste context zien is een vorm van begrijpend lezen en daarin verschillen veel mensen. Vooral wanneer de tekst ambigue is!

Aangezien ik een-en-al lompigheid gewend ben zal ik nergens aanstoot aan nemen, de meeste andere mensen wel, vooral wanneer het een persoonlijk nogal gevoelig/persoonlijk onderwerp betreft.
Nuance aanbrengen zal dan geen slecht punt zijn, vooral wanneer je er zelf moeite mee hebt om oprecht er voor te verontschuldigen bij gebrek aan empathie.
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:09 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Leuk, dus een opmerking maken die iemand anders in het verkeerde keelgat schiet is een vikje doen? ;( :P.
Beter dan die ik voorstelde toch?! :P

* rare kwibus meldt
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:12
quote:
17s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:12 schreef MariaEtcetera het volgende:
-wijst naar sig-
Damn, ik wilde hem ook in m'n sig zetten :'(.
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 15:13
Kwibi Soerjadi O+
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 15:13
:D ;( :D :X Auw!
*Imagine een Razztwizzle die heel hard moet lachen om Maria, maar dat helemaal niet kan, want hechtingen
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:13
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:13 schreef Razztwizzle het volgende:
:D ;( :D :X Auw!
*Imagine een Razztwizzle die heel hard moet lachen om Maria, maar dat helemaal niet kan, want hechtingen
:D.
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 15:14
Self-quote door jägar
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:08 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

De n en k zitten op de bank en de g hoort er niet tussen
Er was zo'n rijmpje op de basisschool om dat te leren en ik weet 'm niet meer! :{

Ik vond vik niet echt fel net, maar ik ging wel m'n tekst nalezen erdoor, of het echt zo raar stond.
*; nk zitten samen op de bank, er mag niemand tussen, anders kunnen ze niet kussen. *;
#ANONIEMwoensdag 2 februari 2011 @ 15:14
* >:O Ibuprofen 600 gaat halen.
* En mondelingen in gaat lezen.

Dag, kwibi van me :W O+.
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 15:14
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:13 schreef Razztwizzle het volgende:
:D ;( :D :X Auw!
*Imagine een Razztwizzle die heel hard moet lachen om Maria, maar dat helemaal niet kan, want hechtingen
Aww, snorry! *koesje op niet-gezwollen-wang*
progjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:14
Kwibi O+
Tinkepinkwoensdag 2 februari 2011 @ 15:15
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:14 schreef Razztwizzle het volgende:
* >:O Ibuprofen 600 gaat halen.
* En mondelingen in gaat lezen.

Dag, kwibi van me :W O+.
Die heb ik er ook net ingegooid. Fijn O+ voor het eerst deze week geen pijn O+
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:16
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:13 schreef MariaEtcetera het volgende:
Kwibi Soerjadi O+
_O- _O-
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:16
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:12 schreef V1z0R het volgende:
Spuit11
SPOILER
Vik, waar een ander het snel inzag wie ProBilly was, hadden anderen er veel moeite mee te ontcijferen wie het was...
uitspraken in de juiste context zien is een vorm van begrijpend lezen en daarin verschillen veel mensen. Vooral wanneer de tekst ambigue is!

Aangezien ik een-en-al lompigheid gewend ben zal ik nergens aanstoot aan nemen, de meeste andere mensen wel, vooral wanneer het een persoonlijk nogal gevoelig/persoonlijk onderwerp betreft.
Nuance aanbrengen zal dan geen slecht punt zijn, vooral wanneer je er zelf moeite mee hebt om oprecht er voor te verontschuldigen bij gebrek aan empathie.
[..]

Beter dan die ik voorstelde toch?! :P

* rare kwibus meldt
Misschien moet ik al mijn posts voortaan maar 10 minuten laten staan voor ik ze post, zodat ik ze in de tussentijd nog kan voorzien van allerhande disclaimers :|W . Maw: als ik me van geen kwaad bewust ben, valt er ook weinig aan te doen.

En die laatste opmerking klinkt een beetje te klinisch. Ik ben geen gediagnosticeerde autist ofzo.
Tinkepinkwoensdag 2 februari 2011 @ 15:17
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:16 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Misschien moet ik al mijn posts voortaan maar 10 minuten laten staan voor ik ze post, zodat ik ze in de tussentijd nog kan voorzien van allerhande disclaimers :|W . Maw: als ik me van geen kwaad bewust ben, valt er ook weinig aan te doen.

En die laatste opmerking klinkt een beetje te klinisch. Ik ben geen gediagnosticeerde autist ofzo.
Vizor heeft zelf ook een beetje moeite met nuances Vik. Hij bedoelt het vast niet vervelend.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:18
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:11 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

:D! Ik voeg ook maar random mensen toe waarvan ik vermoed dat ze Slank-gerelateerd zijn. En dan haal ik vaak uit de posts en foto's wel wie wie is :') :@.
Als veel andere slankies die persoon als vriend hebben @ FB weet ik wel vrij zeker dat het ook een slankie moet zijn :P.
Mini_rulezwoensdag 2 februari 2011 @ 15:18
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:16 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Misschien moet ik al mijn posts voortaan maar 10 minuten laten staan voor ik ze post, zodat ik ze in de tussentijd nog kan voorzien van allerhande disclaimers :|W . Maw: als ik me van geen kwaad bewust ben, valt er ook weinig aan te doen.

En die laatste opmerking klinkt een beetje te klinisch. Ik ben geen gediagnosticeerde autist ofzo.
Met die smiley lijkt het voor mij dus ook weer alsof je V1z0R's post verschrikkelijk dom vindt. Om maar even aan te geven wat ik net bedoelde, iedereen interpreteert die dingen toch anders.
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:19
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:18 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Met die smiley lijkt het voor mij dus ook weer alsof je V1z0R's post verschrikkelijk dom vindt. Om maar even aan te geven wat ik net bedoelde, iedereen interpreteert die dingen toch anders.
Nee, die smiley betekent (edit in dit geval, voor men denkt dat ik de smileybaas ben :')): omg, waar moet ik aan beginnen :').

Ik ga geloof ik maar stoppen met communiceren oO< .
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:19
ja, wie is Probably eigenlijk? :')
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:20
Weet je wat pas mooi zou zijn? Als kwibus van de u-declinatie was en het meervoud ook kwibus zou zijn O+
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:20
de term 'u-declinatie' roept herinneringen op :P
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:22
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:20 schreef motorbloempje het volgende:
de term 'u-declinatie' roept herinneringen op :P
Hier niet.

Ik kwam niet veel verder dan Diana sagittas portat :P en als ik een beetje moeite doe, kan ik al die naamvallen ook nog wel even opfrissen.

Maar dat het agricola bonus is en niet agricola bona vind ik stom en verwarrend :{w.
Mini_rulezwoensdag 2 februari 2011 @ 15:25
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:19 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee, die smiley betekent (edit in dit geval, voor men denkt dat ik de smileybaas ben :')): omg, waar moet ik aan beginnen :').

Ik ga geloof ik maar stoppen met communiceren oO< .
Hey, je vroeg of mensen het aan wilden geven als er een voorbeeld voorbijkwam! :P

Nee maar ik weet heus wel dat je het niet zo bedoelt hoor, dat is gewoon even zo'n momentje dat ik denk "goh, die smiley zou ik anders gebruiken".
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:26
kwibus
kwibi
kwibo
kwibum
kwibo
kwibi
kwiborum
kwibis
kwibos
kwibis

Klinkt niet helemaal...
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:27
Ik ben sowieso helemaal niet zo bezig met de betekenis van smileys zoals jullie. Smileys staan niet op zichzelf. Je moet ze zien in verband brengen met de persoon die ze post, de context, het subforum.

Veel users gebruiken de glimlachende PI ook als een afzeiksmiley. Hij lijkt heel vriendelijk, maar intussen...
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 15:27
Wat Tink zegt... Nuancering is aan mij niet besteed :{
Wanneer ik ga bedenken of ik iemand kwets met een uitspraak, draaf ik zover door dat ik dan denk dat ik überhaupt beter niets kan zeggen.

Een kiwibos! :o Jompels *O*
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:28
En het plaatje van de :D lijkt niet op de big smile die ermee bedoeld hoort te worden.

Met z'n stomme blosjes.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:28
Selderijstengel, broccoli.
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:29
ik heb juist hele nare associaties bij de :D :X
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 15:29
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb juist hele nare associaties bij de :D :X
Dat snap ik ook weer wel ;)
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:28 schreef loveli het volgende:
En het plaatje van de :D lijkt niet op de big smile die ermee bedoeld hoort te worden.

Met z'n stomme blosjes.
Die is toch keilief O+
Maar dat vind ik dan weer zo'n misvormd hoofdje :X
En die is dan weer heel zielig omdat ie ontvoerd is en niet mag praten met een sticker enzovoorts...
Tinkepinkwoensdag 2 februari 2011 @ 15:30
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb juist hele nare associaties bij de :D :X
Ik niet. Ik vind dat een blij smilie. Iets van ''Ha''. Ik vind de :) naar.
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:30
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb juist hele nare associaties bij de :D :X
Miss_S?
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 15:30
Ik
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb juist hele nare associaties bij de :D :X
Die betekent voor mij iets als "WHAHAHAHA"

of

"LOL LOL LOL"
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:30
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:30 schreef loveli het volgende:

[..]

Miss_S?
Denk het wel :P Daar moet ik ook nog steeds aan denken bij die smiley.

Ik gebruik hem (dus?) nooit.
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 15:30
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb juist hele nare associaties bij de :D :X
Mensen met alektorofobie juist bij deze oO<
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:30
:o

Kom er maar in, Merel.
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:31
ik gebruik als ik iets echt leuk vind meestal de *)
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 15:31
:X

Moet dat een pleister voorstellen?

Ik dacht dat het een mond-in-afgrijzen was ^^
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 15:31
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:29 schreef motorbloempje het volgende:
ik heb juist hele nare associaties bij de :D :X
Ik gebruik de :D heel vaak! :o ;(

Ik ben gewoon een blij ei :') :+
MevrouwPuffwoensdag 2 februari 2011 @ 15:31
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:31 schreef Cocotrimonium het volgende:
:X

Moet dat een pleister voorstellen?

Ik dacht dat het een mond-in-afgrijzen was ^^
Het was een voorbeeld van foute interpretaties :7
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:31
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:31 schreef motorbloempje het volgende:
ik gebruik als ik iets echt leuk vind meestal de *)
Nee, check mij eens stoer zijn. Tezamen met :7 8-) B-) .
motorbloempjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:31
bij jou heb ik er iig geen 'verkeerde gedachtes' bij..

gebruik hem wel in combinatie:

:D :'( :D
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:32
:X is een afgeplakte mond: ik houd me wijselijk stil! :P.

:D :'( :D :'( is Goodbyestijl :P.
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 15:33
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:31 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Het was een voorbeeld van foute interpretaties :7
Nu zie ik steeds een pleister ;(
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 15:33
Jaaa die :) is wel naar ja! Vooral in van die contexten als "Dat mag je vinden :) " ofzo _O- Staat bol van de connotaties, dat kreng :')
Cocotrimoniumwoensdag 2 februari 2011 @ 15:34
Ik vind de:

: (

zo stom worden weergegeven hier. :( --> dat is gewoon PISSED OFF. En de : ( is meer gewoon zo van: "awwww" of "he bah" of "shit".
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:34
Als mo de :) gebruikt vind ik dat vaak onaardig :P. Maar dan is 'ie ook onaardig bedoeld denk ik. Zo van: houd je kop aub :P.
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:36
Het komt er eigenlijk op neer dat iedereen elke smiley zo'n beetje anders interpreteert en dat er dus altijd wel iemand jouw post anders opvat dan dat jij zou willen. :P Oh en bij mij kan één smiley op meerdere manieren gebruikt/bedoelt worden. :P
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:36
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:36 schreef Swietje het volgende:
Het komt er eigenlijk op neer dat iedereen elke smiley zo'n beetje anders interpreteert en dat er dus altijd wel iemand jouw post anders opvat dan dat jij zou willen. :P Oh en bij mij kan één smiley op meerdere manieren gebruikt/bedoelt worden. :P
context
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:37
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:36 schreef loveli het volgende:

[..]

context
Context is een lastig iets. :P
MariaEtceterawoensdag 2 februari 2011 @ 15:38
Laat ik es ontopic doen!

O: twee sneetjes met shoarmarollade
T: mini-bounty
L: twee sneetjes met pindakaas
T: instant hot coco
T: paar pretzelsticks oids
D: gado gado
S: Club Dance
T: yoghurt met fruit
Swietjewoensdag 2 februari 2011 @ 15:41
Da's een goed idee Maria!

Die shoarma rollade wil ik ook eens proberen :9

O: boterham rosbief, halfvolle melk
T: 150gr Optimel yoghurt
L: fruit smoothie (mango, appel, peer, mandarijn, yoghurt)
T: plakje boerenmetworst
T: nog een smoothie want het fruit moet op anders gaat het rotten :r
D: chili con carne, één eetlepel rijst
T: verse sinaasappelsap

Niet zo goed vind ik, te veel fruit en ik heb honger en het is gewoon niet best. Maar mijn moeder zit als 'n havik op mij te letten en noemt bij alles het aantal kcal op en zegt zelfs dat ik lijstjes moet bijhouden op sites enzo met hoeveel kcal's ik eet en ik word er een beetje gestoord van. Volgens mij heeft ze zelf een eetprobleem en projecteert ze dat ff op mij. -O-
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:42
quote:
Op woensdag 2 februari 2011 15:30 schreef loveli het volgende:
:o

Kom er maar in, Merel.
Dat hangt volledig van de context af!
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:42
quote:
Op woensdag 2 februari 2011 15:42 schreef Merel het volgende:

[..]

Dat hangt volledig van de context af!
Maar zonder context is het dus de pijpsmiley 8-)
Syrenawoensdag 2 februari 2011 @ 15:43
Mpf, ik ga een uur vroeger weg van werk want wil vanvond naar de Ikea, dus ik mail mijn paps dat ik een uur eerder wegkan en hoe laat ie dan wil gaan. Antwoord: 18.30.

ZUCHT. Dan zijn we er pas om 19 en dat vind ik dus te laaaaahaaaaat. En dan is dat uur vrij ook nogal onnodig. En hij moet wel mee, want de pakketten moeten in zijn grote oto.
uniekhoornwoensdag 2 februari 2011 @ 15:44
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:42 schreef Merel het volgende:

[..]

Dat hangt volledig van de context af!
LOL

Lieve Mona Vik,

Razz heeft een mooie mond, die kan ik wel zoenen...
Ben ik nu lesbisch?

Uniekhoorn
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:44
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:43 schreef Syrena het volgende:
Mpf, ik ga een uur vroeger weg van werk want wil vanvond naar de Ikea, dus ik mail mijn paps dat ik een uur eerder wegkan en hoe laat ie dan wil gaan. Antwoord: 18.30.

ZUCHT. Dan zijn we er pas om 19 en dat vind ik dus te laaaaahaaaaat. En dan is dat uur vrij ook nogal onnodig. En hij moet wel mee, want de pakketten moeten in zijn grote oto.
Ikea: ga rond etenstijd. Geen kinderwagens om over te struikelen, veel parkeerplek.
Tinkepinkwoensdag 2 februari 2011 @ 15:47
quote:
10s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:44 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

LOL

Lieve Mona Vik,

Razz heeft een mooie mond, die kan ik wel zoenen...
Ben ik nu lesbisch?

Uniekhoorn
Ben Vik dan wel niet. Maar langzamerhand krijg ik bij jou wel het idee dat je in ieder geval bi bent :P
V1z0Rwoensdag 2 februari 2011 @ 15:47
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:42 schreef Merel het volgende:

[..]

Maar zonder context is het dus de pijpsmiley 8-)
:P :9 zonder context slaan deze dus op cunnilingus ?
Merelwoensdag 2 februari 2011 @ 15:49
Sjemig Vizor wat gebruik je moeilijke woorden :o
loveliwoensdag 2 februari 2011 @ 15:49
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:47 schreef V1z0R het volgende:

[..]

:P :9 zonder context slaan deze dus op cunnilingus ?
Heb je moeilijke woorden gegoogled?
Viking84woensdag 2 februari 2011 @ 15:49
quote:
1s.gif Op woensdag 2 februari 2011 15:47 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ben Vik dan wel niet. Maar langzamerhand krijg ik bij jou wel het idee dat je in ieder geval bi bent :P
Eens :P.