Ik heb teruggelezen, maar in het heen-en-weer gequote & gecomment tussen Puff en Vik kan ik echt niets vinden waarvan ik denk "nou nou".quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:57 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
ik zal het roepen! Die post met XM vond ik trouwens, nadat je het uitgelegd had, niet raar. Hier ontbrak gewoon de duidelijkheid, en mensen vatten het verkeerd op. Nu met Puff was je scherper, vond ik.
Ja, ķf, als je 'm gebruikt in een reactie op anderen: "Want ben jij een dombo"-smiley ^^quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:59 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dat vind ik juist een 'wat ben ik ook een dombo'-smiley. En zo lees ik hem ook
.
Ik mis d'r hier nog soms.quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:59 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Sarabi. Komt volgens mij vooral veel in CUL nu!
Kan ik me wat bij voorstellen.quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:44 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Volgens mij postte ik toen MissS hier nog postte veel agressiever dan nu, dus daar kan ik thans niet echt meer over mee praten.
Dat komt doordat ik ongeduldig benquote:Op woensdag 2 februari 2011 15:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik heb teruggelezen, maar in het heen-en-weer gequote & gecomment tussen Puff en Vik kan ik echt niet vinden waarvan ik denk "nou nou".
Ik moest daarentegen wel gniffelen omdat ze zo geniaal langs elkaar heen zaten te kletsen
quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:50 schreef Cocotrimonium het volgende:
Hmmm...Maar hij heeft het wel verschrikkelijk stom aangepakt, op een manier die me echt gekwetst heeft. Al ben ik ook wel makkelijk kwetsbaar op dat gebied. Maar het is mijn tweede natuur om excuses voor anderen te zoeken, om het allemaal niet zo zwaar op te vatten, en om me vervolgens gewoon een tweede keer weer net zo hard te laten naaienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dus daar wil ik niet weer intrappen.
"I have learned now that while those who speak about one's miseries usually hurt , those who keep silent hurt more." - C.S. Lewis
Ik was blijkbaar te stellig ofzo.quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:00 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik heb teruggelezen, maar in het heen-en-weer gequote & gecomment tussen Puff en Vik kan ik echt niets vinden waarvan ik denk "nou nou".
Ik moest daarentegen wel gniffelen omdat ze zo geniaal langs elkaar heen zaten te kletsen
Ja precies, bij sommige mensen gebeurt het vaker dan bij anderen dat ik actief moet denken "ze zullen het vast niet onaardig bedoelen" omdat iets er in eerste instantie wel onaardig uitziet. Als je weet dat dat nou eenmaal iemands stijl is, is het niet zo'n probleem meer maar het risico dat iets verkeerd opgevat wordt is dan wel groter.quote:Op woensdag 2 februari 2011 14:56 schreef Merel het volgende:
[..]
Dat heb ik ook. Vik en Mo gebruiken 'm vaak, en dat vind ik dan in eerste instantie verschrikkelijk onaardig, en in tweede instantie denk ik "ach, ze zullen het vast een stuk aardiger bedoelen dan ik het interpreteer"
quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:01 schreef Merel het volgende:
[..]
Maar hij heeft het wel verschrikkelijk stom aangepakt, op een manier die me echt gekwetst heeft. Als ben ik ook wel makkelijk kwetsbaar op dat gebied. Maar het is mijn tweede natuur om excuses voor anderen te zoeken, om het allemaal niet zo zwaar op te vatten, en om me vervolgens gewoon een tweede keer weer net zo hard te laten naaienDus daar wil ik niet weer intrappen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat ze bij mij ook een zekere vorm van agressie opwekt, dus ik me kan voorstellen dat jij indertijd agressiever postte dan nu.quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:03 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Als ik het wist, dan vroeg ik het niet.
Wij vrouwen vergeten niks en over 18 weken komen we er nog op terug.quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:05 schreef Duvel het volgende:
Dat jullie nog steeds bezig zijn over die opmerking van vanmorgen vind ik wel opvallend trouwens.
omdat iemand anders dan zoiets doet en iemand zegt 'je lijkt wel een Vik'quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:05 schreef loveli het volgende:
[..]
Wij vrouwen vergeten niks en over 18 weken komen we er nog op terug.
Oh ok, sorry, ik ben een beetje in een defensieve modus vandaagquote:Op woensdag 2 februari 2011 15:05 schreef Duvel het volgende:
[..]
Dat ze bij mij ook een zekere vorm van agressie opwekt, dus ik me kan voorstellen dat jij indertijd agressiever postte dan nu.
Dat jullie nog steeds bezig zijn over die opmerking van vanmorgen vind ik wel opvallend trouwens.
een vikingkje (vikingtje??) doen!quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:06 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
omdat iemand anders dan zoiets doet en iemand zegt 'je lijkt wel een Vik'
Behoorlijk.quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:06 schreef Perruche het volgende:
Ja duvel het is wel een "wijventopic" he
helemaal niet!quote:Op woensdag 2 februari 2011 15:07 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Oh ok, sorry, ik ben een beetje in een defensieve modus vandaag.
En ja, zo'n opmerking zit mij dwars. Ik vind het altijd ontzettend leuk om hier mee te posten, maar nu krijg ik een beetje zo'n "maar intussen vinden ze me maar een rare kwibus"-gevoel. En dat vind ik niet tof.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |