Heel knap, doe je goed, de hele dag op internet zitten en toch binnenlopenquote:
Laat'm, het is zijn onzekerheid, mijn foto liep ie ook al zo te bashen. En ik heb uit diverse bronnen vernomen dat hij meer van dit soort praat uitslaat via de DM.quote:Op maandag 31 januari 2011 20:44 schreef Holograph het volgende:
[..]
Nee, je verdraait de waarheid. Je vroeg of ik homo was, daaruit concludeer ik dat je wel interesse hebt.
Du hast recht, ik houd wel op.quote:Op maandag 31 januari 2011 20:46 schreef betyar het volgende:
Pas maar op dadelijk krijgen jullie alle drie een ban, waarvan PHP denk ik het strengste word gestraft.
Het is de 21e eeuw vriend. Tegenwoordig gaat alles met computers. In ieder geval interesseert het me vrij weinig wat je denkt of gelooft, alsof ik zo rechts ben, en tegen uitkeringen ben, omdat ik een pauper ben.quote:Op maandag 31 januari 2011 20:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Heel knap, doe je goed, de hele dag op internet zitten en toch binnenlopenWat klopt hier niet
Wat jij wil jongen.quote:Op maandag 31 januari 2011 20:48 schreef mlg het volgende:
[..]
Het is de 21e eeuw vriend. Tegenwoordig gaat alles met computers. In ieder geval interesseert het me vrij weinig wat je denkt of gelooft, alsof ik zo rechts ben, en tegen uitkeringen ben, omdat ik een pauper ben.
[POL Feedback] sticks and stones...quote:Op maandag 31 januari 2011 20:51 schreef du_ke het volgende:
Wat een stel kneuzen weer hier.
Kunnen jullie niet gewoon proberen een beetje normaal tegen elkaar te doen? Al die persoonlijke aanvallen zijn nergens voor nodig.
Dit is dus wat ik bedoel met kontkameraden...quote:Op maandag 31 januari 2011 20:53 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
[POL Feedback] sticks and stones...
Vanaf hier lezen, hier zie je wie er begint met zuigen/trollen en gek doen, oh, en check zijn dm even. Dat schijnt nogal intiem te zijn
ze hebben niet eens tijd meer om de linksen te bestrijdenquote:
De Islam bedoel je. Links is mijn taak.quote:Op maandag 31 januari 2011 21:08 schreef du_ke het volgende:
[..]
ze hebben niet eens tijd meer om de linksen te bestrijden.
Dat is niet goed, tweespalt in de rechtse gelederen. Er is duidelijk een sterke leider nodig.quote:Op maandag 31 januari 2011 21:08 schreef du_ke het volgende:
[..]
ze hebben niet eens tijd meer om de linksen te bestrijden.
En dan nu de vraag: wil je door php of holograph vertegenwoordigd worden?quote:Op maandag 31 januari 2011 21:10 schreef Sachertorte het volgende:
[..]
Dat is niet goed, tweespalt in de rechtse gelederen. Er is duidelijk een sterke leider nodig.
De volgende keer ligt ie er af.quote:Op maandag 31 januari 2011 21:19 schreef phpmystyle het volgende:
Dit is de derde keer alweer dat MLG mij vanuit het niets aanvalt, niet normaal dat dit hier geaccepteerd wordt
Tenzij het past in de lijn van je betoog. Een beetje creatief zijn! Ik zou zelf sturen op Do you really want to hurt me. Als je die onopvallend dit topic weet binnen te smokkelen, open ik weer een pareltje van een PvdA topic!quote:
Waarom?quote:Op maandag 31 januari 2011 20:46 schreef betyar het volgende:
Pas maar op dadelijk krijgen jullie alle drie een ban, waarvan PHP denk ik het strengste word gestraft.
Laatste waarschuwing voor een permban gehad, geloof ik..quote:
Ach, ik heb al 4 keer een perm gehad, ze willen mij niet kwijt hoor. Ze laten me liever 1 maand bij hun in de inbox janken dan dat ik 1234 kloons aanmaak.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:53 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Laatste waarschuwing voor een permban gehad, geloof ik..
Je bent wel een lief jong. Dat heb je wrs. wel mee.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ach, ik heb al 4 keer een perm gehad, ze willen mij niet kwijt hoor. Ze laten me liever 1 maand bij hun in de inbox janken dan dat ik 1234 kloons aanmaak.
Ik denk dat ze je op een gegeven moment wel zat zijn.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 00:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ach, ik heb al 4 keer een perm gehad, ze willen mij niet kwijt hoor. Ze laten me liever 1 maand bij hun in de inbox janken dan dat ik 1234 kloons aanmaak.
De POLpoes.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:43 schreef Whiskers2009 het volgende:
Nu krijg IK waarschijnlijk de ban.. Maar wat een sneue zooi hier..
Dat doen ze niet.. Ze staan ergens voor, worden boos, en gaan te verquote:
Jij kunt het weten.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat doen ze niet.. Ze staan ergens voor, worden boos, en gaan te ver
Die beste jongen weet vele goedlopende discussies om te toveren naar persoonlijke aanvallen en getroll, dat bedoelt hij niet zo, maar het valt wel op.quote:
Een prachtig eufemisme.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 01:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat doen ze niet.. Ze staan ergens voor, worden boos, en gaan te ver
quote:Op dinsdag 1 februari 2011 08:33 schreef du_ke het volgende:
Mensen kunnen we het hier weer gewoon over Feedback hebben in plaats van over elkaar?
als overdrijven een vak was dan was je miljonair, daarbij post ik vaak zat inhoudelijke dingen.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 08:04 schreef betyar het volgende:
[..]
Die beste jongen weet vele goedlopende discussies om te toveren naar persoonlijke aanvallen en getroll, dat bedoelt hij niet zo, maar het valt wel op.
Zeg, je laat allerlei persoonlijke aanvallen passeren over het gehele subforum maar een huilende baby posten mag niet?quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:22 schreef du_ke het volgende:
Start maar een nieuw topic met die insteek dan vind ik het prima. Nu zag je de helft van het topic al weer over de PVV gaan met de gebruikelijke herhaling van zetten.
Ninja, edit.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:32 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Zeg, je laat allerlei persoonlijke aanvallen passeren over het gehele subforum maar een huilende baby posten mag niet?
Niet zonder enige context in het FB-topic. Wil je domme plaatjes posten dan doe je dat maar in bv de SC.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:32 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Zeg, je laat allerlei persoonlijke aanvallen passeren over het gehele subforum maar een huilende baby posten mag niet?
Oh, maar de context stond erboven. Twee jankzak-reacties.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:34 schreef du_ke het volgende:
[..]
Niet zonder enige context in het FB-topic. Wil je domme plaatjes posten dan doe je dat maar in bv de SC.
Dan nog voegt een dom plaatje niets toe.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:34 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Oh, maar de context stond erboven. Twee jankzak-reacties.
Sorry du_ke. Volgende keer zal ik er direct jankzak neerzetten. Is meer in lijn met de POL manier van posten.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:35 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dan nog voegt een dom plaatje niets toe.
Of je negeert het. Dat is vaak verstandiger dan het weer opstoken.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:36 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Sorry du_ke. Volgende keer zal ik er direct jankzak neerzetten. Is meer in lijn met de POL manier van posten.
Iemand zin in een potje trefbal? Links tegen rechts.quote:
[berlitz]zwart tegen wit![/berlitz]quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:59 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Iemand zin in een potje trefbal? Links tegen rechts.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin
Rechts mag niet meedoen aan de Paralympics, dus helaas.quote:Op dinsdag 1 februari 2011 18:59 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Iemand zin in een potje trefbal? Links tegen rechts.
Doen wequote:Op dinsdag 1 februari 2011 21:11 schreef Ryan3 het volgende:
Einde Wilders en PVV, als Egypte democratie wordt?
Die kun je weer openen als er in Egypte een democratie ontstaat, du_ke.
Je kunt ze naar goedlinkse traditie naar de Goelag verbannen.quote:Op donderdag 3 februari 2011 12:42 schreef du_ke het volgende:
Je hebt gelijk dat dit heel irritant is daarom is er bijvoorbeeld ook een centraal PvdA topic om die jongens een beetje in goede banen te leiden. Maar zolang ze niet echt over de schreef gaan is er weinig aan te doen.
Hoho, mij werd geadviseerd om dit topic in POL te plaatsen indien het over links-rechts zou gaan.quote:Op donderdag 3 februari 2011 12:42 schreef Tijger_m het volgende:
Dit topic is in NWS gesloten omdat er zonodig weer eens een links bash topic van gemaakt moet worden en nu opent men het in POL en gaat op dezelfde voet verder.
Met jou valt niet te discussieren omdat de schuld van links een vaststaand gegeven is terwijl het topic an sich niets met links of rechts te maken heeft.quote:Op donderdag 3 februari 2011 16:58 schreef Zienswijze het volgende:
Ik bash links niet; ik heb kritiek op links en daar lever ik de nodige argumenten bij.
Hopelijk kunnen we hier verder discussieren.
Indien, dan is dat de schuld van links!fok.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:17 schreef Cerbie het volgende:
Als ik die redenering volg kan ik met niemand in POL meer discussiëren. Wat zeg ik, half Fok! zal afvallen.
Nee, ik poneer niet zomaar een stelling. Ik geef er argumenten bij waarmee ik mijn stelling onderbouw. Als jij het niet eens bent met mijn stelling, dan geef je je weerwoord jegens mijn argumenten. Dit wordt ook wel een discussie genoemd. En zodoende overtuigen wij elkaar van elkaars mening; mooi systeem toch?quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:07schreef Tijger_m het volgende:
Met jou valt niet te discussieren omdat de schuld van links een vaststaand gegeven is terwijl het topic an sich niets met links of rechts te maken heeft.
Alleen indien rechts weer een overdosis bagger produceert.quote:
Rechts is een geciviliseerd volk.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:25 schreef du_ke het volgende:
[..]
Alleen indien rechts weer een overdosis bagger produceert.
Ach de kleutertjes moeten eerst even uitrazenquote:Op donderdag 3 februari 2011 17:28 schreef Tem het volgende:
du_ke, leer die watjes hier een lesje. Don't fok with the mod!
Maar jij weet niet zo goed wat wel of geen bagger isquote:Op donderdag 3 februari 2011 17:25 schreef du_ke het volgende:
[..]
Alleen indien rechts weer een overdosis bagger produceert.
Je geeft geen argumenten, het is een nieuwsdump met een stelling die niks met politiek te maken heeft. Daarnaast kan je zoveelste links-rechts gekwijl in meer dan voldoende lopende topics kwijt.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:30 schreef Zienswijze het volgende:
Dit is toch werkelijk niet te gelover. Dit topic over criminaliteit is alweer gesloten, ditmaal door een links mod
Wat is er uberhaupt mis mee om de rechtse visie jegens het oplossen van criminaliteiten te poneren. Ik geef er toch argumenten bij?
Nou daar heb ik onderhand wel enige ervaring meequote:Op donderdag 3 februari 2011 17:33 schreef mlg het volgende:
[..]
Maar jij weet niet zo goed wat wel of geen bagger is
Mij werd door Frutsel geadviseerd om het topic in POL te openen. Dat heb ik dus gedaan.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:30 schreef du_ke het volgende:
Je geeft geen argumenten, het is een nieuwsdump met een stelling die niks met politiek te maken heeft.
Nee, want dit topic gaat over criminaliteit als hoofdonderwerp. .quote:Daarnaast kan je zoveelste links-rechts gekwijl in meer dan voldoende lopende topics kwijt.
Het ging in NWS nergens over en nu leek het nog sneller bergaf te gaan...
Nee ik bedoel te zeggen dat het een kansloos kuttopic is. Frutsel kan roepen dat je het hier moet proberen en dat kan eventueel ook wel maar dan is het nooit de bedoeling dat je op de oude voet verder gaat op basis waarvan het topic in NWS is gesloten. Dat snap je zelf toch ook wel?quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:36 schreef Cerbie het volgende:
Volgens mij probeert du_ke te zeggen dat al die inbraken door links wanbeleid komen. Anders zie ik de link ook even niet.
Kansloos kuttopic is een subjectieve mening. Het topic gaat over een nieuwsbericht over criminaliteit. De bron is De Telegraaf, die ik er overigens netjes in de OP heb bijgezet.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:36 schreef du_ke het volgende:
Nee ik bedoel te zeggen dat het een kansloos kuttopic is.
Nee, dat snap ik eerlijk gezegd nietquote:Frutsel kan roepen dat je het hier moet proberen en dat kan eventueel ook wel maar dan is het nooit de bedoeling dat je op de oude voet verder gaat op basis waarvan het topic in NWS is gesloten. Dat snap je zelf toch ook wel?
Als je dat op gelijke wijze had aangepakt was het topic ook dichtgegaan.quote:Op donderdag 3 februari 2011 17:43 schreef Zienswijze het volgende:
Of is er sprake van censuur? Stel dat ik had getypt dat we betere begeleiding voor criminelen moeten opzetten, een hogere pakkans en het aanpakken van de werkloosheid; zou het topic dan niet dicht gaan?
Bron?quote:Op donderdag 3 februari 2011 18:18 schreef Zienswijze het volgende:
Weet je dat zeker? Ik ken voorbeelden uit het verleden, waarbij een soortgelijk nieuws werd geplaatst, en men in discussie ging over de oorzaken en oplossingen van criminaliteit. Waarbij een hogere pakkans, aanpakken van de werkloosheid, betere begeleiding van criminelen aan bod kwam....toen gingen de topics niet dicht.
Waarom nu dan wel?
Laat die voorbeelden uit POL maar eens zien dan.quote:Op donderdag 3 februari 2011 18:18 schreef Zienswijze het volgende:
Weet je dat zeker? Ik ken voorbeelden uit het verleden, waarbij een soortgelijk nieuws werd geplaatst, en men in discussie ging over de oorzaken en oplossingen van criminaliteit. Waarbij een hogere pakkans, aanpakken van de werkloosheid, betere begeleiding van criminelen aan bod kwam....toen gingen de topics niet dicht.
Waarom nu dan wel?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |