FOK!forum / Lifestyle / Slank # 1309 - shit, ik gooi 'm dicht#2
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:17
Het vorige deel:Slank # 1308 - shit, ik gooi 'm dicht!

tumblr_lf8zm7GWCn1qd646ho1_500.jpg

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden

• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.

• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.

• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.

• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.

• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!

Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport

Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.

BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!

forum-img.png

Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden
Goodbyedonderdag 20 januari 2011 @ 21:19
Dat buikje in de OP O+ Ik heb nog een lange weg te gaan _O-
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:19
Oh, dat had ik dus even gemist.
DevilsAndDustdonderdag 20 januari 2011 @ 21:20
Ik heb sowieso niet van die mooie verticale strepen op m'n buik. ;( .
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 21:21
Het woord is hulpverlener.
Goodbyedonderdag 20 januari 2011 @ 21:21
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb sowieso niet van die mooie verticale strepen op m'n buik. ;( .
Ik ook niet, ik heb ze zittend wel horizontaal! *)

:')
Principessa.Farfallusdonderdag 20 januari 2011 @ 21:21
Helleu. :W!!
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:21
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb sowieso niet van die mooie verticale strepen op m'n buik. ;( .
Ik wel. 's Morgens na het je-weet-wel en vóór het ontbijt en als de lichtinval goed is :').
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:22
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:21 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Helleu. :W!!
O hai :W.
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:22
Ik hád een buik die er op leek. Maar had is verbrande turf. Of iets in die geest. :P
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:22
Goed team dit :Y. Klinisch fysicus en promovendus filosofie. Zou die laatse zich ook met syllogismen bezighouden? :P.
DevilsAndDustdonderdag 20 januari 2011 @ 21:22
Ik heb van die rare uitstekende ribben en daaronder een gat.
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:22
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:22 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb van die rare uitstekende ribben en daaronder een gat.
Wist jij die vraag over die hond van Pavlov? (oid?)
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:23
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:22 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb van die rare uitstekende ribben en daaronder een gat.
Jij weet jezelf wel te verkopen! _O-
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 21:23
hulluupppverleneerrrrt!!
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:23
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:23 schreef conleche het volgende:

[..]

Jij weet jezelf wel te verkopen! _O-
Ze is al verkocht O+.
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:23
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:23 schreef XcUZ_Me het volgende:
hulluupppverleneerrrrt!!
:D
V1z0Rdonderdag 20 januari 2011 @ 21:24
Ik wist Ermelo!

XM, met haar spoiler... :(
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:24
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:23 schreef XcUZ_Me het volgende:
hulluupppverleneerrrrt!!
Dat zijn 21 letters en dus is het antwoord niet... goed!
DevilsAndDustdonderdag 20 januari 2011 @ 21:25
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Wist jij die vraag over die hond van Pavlov? (oid?)
Nee, nooit van die kerel gehoord ook.
DevilsAndDustdonderdag 20 januari 2011 @ 21:25
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:23 schreef conleche het volgende:

[..]

Jij weet jezelf wel te verkopen! _O-
Whehe. :P.
Principessa.Farfallusdonderdag 20 januari 2011 @ 21:26
quote:
Op donderdag 20 januari 2011 21:22 schreef conleche het volgende:
Ik hád een buik die er op leek. Maar had is verbrande turf. Of iets in die geest. :P
As is verbrande turf. ;)
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:27
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:26 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

As is verbrande turf. ;)
:P joh

Hoe is het met jou, Piefert? Nog steeds gelukkig met het vriendje?
motorbloempjedonderdag 20 januari 2011 @ 21:30
o hai :z
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 21:30
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:21 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Ik ook niet, ik heb ze zittend wel horizontaal! *)

:')
*boks
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:30
Ik heb laarzen besteld. XM gaat ze niet zo mooi vinden, maar ik vind ze stoer! O+

ImageServerMexx?T=BgScale&P_L=W%2CH%2CC%2CF%2CQ&P_I_Q=90&P_I_F=JPEG&P_I_W=555&P_I_H=555&P_I_C=FFFFFF&A_L=SRC&A_I_SRC_O=y1rAqAEN1d8AAAEsHbpPe4ky

Ik haat mensen die helemaal goed, of helemaal leuk zeggen. ;(
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:31
Omg btw, ik heb weer een verhaal :|W .

De moeder van Nachtwacht heeft een vriend uit Syrië (vriend als in boyfriend dus). Hij is iets van 25-30 jaar jonger dan zij en hij woont in België, maar bivakkeert geregeld bij zijn broer in Nederland, bij de buurman van Nachtwachts zus. Laatst vroeg hij aan haar of hij haar dvd-speler mocht hebben. Ze zou erover nadenken. Nu is die dvd-speler ineens verdwenen :{. Vandaag probeerde Nachtwacht haar steeds te bellen maar ze nam niet. Vanavond belde hij via haar vaste telefoon en toen nam ze wel op. Ze had helemaal geen gemiste oproepen op haar mobiel. Na wat gepruts kwam Nachtwacht erachter dat ze alleen maar noodoproepen kan doen en dus betekent dat dat haar simkaart (abonnement) er waarschijnlijk uit gehaald is en er is er maar één die dat gedaan kan hebben en die zit nu weer in Belgie :|W . Mogelijk belt die 'vriend' nu dus overal naartoe vanaf de simkaart van Nachtwachts moeder. Morgen is Nachtwacht daar, dus dan kan hij even checken of het idd zo is.

Dit klinkt echt als zo'n verhaal dat je bij Opgelicht ziet: jonge charmeur die een vermogende (dat valt overigens wel mee) oudere vrouw het hof maakt om er met haar spullen vandoor te gaan :N.
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 21:31
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:30 schreef conleche het volgende:
Ik heb laarzen besteld. XM gaat ze niet zo mooi vinden, maar ik vind ze stoer! O+

[ afbeelding ]

Ik haat mensen die helemaal goed, of helemaal leuk zeggen. ;(
Helemaal leuk! ^O^.
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:32
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:31 schreef Viking84 het volgende:
Omg btw, ik heb weer een verhaal :|W .

De moeder van Nachtwacht heeft een vriend uit Syrië (vriend als in boyfriend dus). Hij is iets van 25-30 jaar jonger dan zij en hij woont in België, maar bivakkeert geregeld bij zijn broer in Nederland, bij de broer van Nachtwachts zus. Laatst vroeg hij aan haar of hij haar dvd-speler mocht hebben. Ze zou erover nadenken. Nu is die dvd-speler ineens verdwenen :{. Vandaag probeerde Nachtwacht haar steeds te bellen maar ze nam niet. Vanavond belde hij via haar vaste telefoon en toen nam ze wel op. Ze had helemaal geen gemiste oproepen op haar mobiel. Na wat gepruts kwam Nachtwacht erachter dat ze alleen maar noodoproepen kan doen en dus betekent dat dat haar simkaart (abonnement) er waarschijnlijk uit gehaald is en er is er maar één die dat gedaan kan hebben en die zit nu weer in Belgie :|W . Mogelijk belt die 'vriend' nu dus overal naartoe vanaf de simkaart van Nachtwachts moeder. Morgen is Nachtwacht daar, dus dan kan hij even checken of het idd zo is.

Dit klinkt echt als zo'n verhaal dat je bij Opgelicht ziet: jonge charmeur die een vermogende (dat valt overigens wel mee) oudere vrouw het hof maakt om er met haar spullen vandoor te gaan :N.
Ja, dat klinkt niet zo heel best. Ik ben all for jongere mannen, maar 30 jaar is wat veel inderdaad. Misschien maar alvast laten blokkeren die simkaart?
Swietjedonderdag 20 januari 2011 @ 21:33
Omg, wat een verhaal weer Vik -O- Zijn ze mooi klaar mee dan.

Aaaah, geen nachtwerk vandaag. Hoe fijn is dat. O+
uniekhoorndonderdag 20 januari 2011 @ 21:39
Uhmm, kijk morgen met man 2 voor 12 terug :')
uniekhoorndonderdag 20 januari 2011 @ 21:40
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:31 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Helemaal leuk! ^O^.
Toppie :7
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 21:41
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:30 schreef conleche het volgende:
Ik heb laarzen besteld. XM gaat ze niet zo mooi vinden, maar ik vind ze stoer! O+

[ afbeelding ]

Ik haat mensen die helemaal goed, of helemaal leuk zeggen. ;(
Ik vind ze eh.. vrij.. mannelijk :'). Niet mijn keus inderdaad :D.
progjedonderdag 20 januari 2011 @ 21:46
pfff Viking, dat klinkt inderdaad echt als een slechte soap... bah.. ik hoop dat het meevalt.
Blokkeren van die sim lijkt me inderdaad geen slecht plan.
progjedonderdag 20 januari 2011 @ 21:47
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:30 schreef conleche het volgende:
Ik heb laarzen besteld. XM gaat ze niet zo mooi vinden, maar ik vind ze stoer! O+

[ afbeelding ]

Ik haat mensen die helemaal goed, of helemaal leuk zeggen. ;(
ik vind ze wel stoer!

maar ja ik wissel dan ook nogal van stoer naar super vrouwelijk met 12/15 cm hakken :P

Leve de afwisseling ;)
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:48
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:41 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik vind ze eh.. vrij.. mannelijk :'). Niet mijn keus inderdaad :D.
Ja ze zijn redelijk stoer ja. maar ik loop toch niet overdag in mijn atelier op hakken? En voor stoere laarzen zijn ze heel leuk! Vind ik dan. :P

Om eerlijk te zijn vind ik het wel fijn om 2 kanten te hebben. Als ik dan een keer op van die hoge hakken rondparadeer is het effect groter, dan wanneer ik dat altijd zou doen. :+
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 21:49
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:40 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Toppie :7
Die is ook vrij erg, ja. :'(

Wanneer ben ik zo onverdraagzaam geworden? :o Maar ik vind het echt zo lelijk :')
ihatefastcarsdonderdag 20 januari 2011 @ 21:55
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:41 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik vind ze eh.. vrij.. mannelijk :'). Niet mijn keus inderdaad :D.
Eigenlijk moet ik 't niet meer vragen maar onder 't mom van retail therapy: heb jij 'n idee hoe die super spy jurkjes ongeveer vallen? Dus als je 38-40 als maat hebt, welke 'moet' je dan kopen?
Goodbyedonderdag 20 januari 2011 @ 21:57
Weet je waar ik een hekel aan heb?

Ik ben zooooo spontaan en aaaaaaaltijd vrolijk
conlechedonderdag 20 januari 2011 @ 22:00
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:57 schreef Goodbye het volgende:
Weet je waar ik een hekel aan heb?

Ik ben zooooo spontaan en aaaaaaaltijd vrolijk
Spontaan is gewoon een ander woord voor je hersenen niet in de goede volgorde gebruiken inderdaad. :D

Waarom gaan je plannen niet door?
DevilsAndDustdonderdag 20 januari 2011 @ 22:02
Ja, inmiddels duurt dat overwerken me lang genoeg. :@.
Goodbyedonderdag 20 januari 2011 @ 22:03
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:00 schreef conleche het volgende:

[..]

Spontaan is gewoon een ander woord voor je hersenen niet in de goede volgorde gebruiken inderdaad. :D

Waarom gaan je plannen niet door?
Hihihihihi :D :'(

Eentje heeft werkgerelateerde afspraken die hem nu nog 'ns door z'n strot werden geduwd en de ander heeft het drukdrukdruk en valt bijna om van vermoeidheid.

Dus wel te begrijpen allemaal, maar wel jammer voor mij :P
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:07
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:55 schreef ihatefastcars het volgende:

[..]

Eigenlijk moet ik 't niet meer vragen maar onder 't mom van retail therapy: heb jij 'n idee hoe die super spy jurkjes ongeveer vallen? Dus als je 38-40 als maat hebt, welke 'moet' je dan kopen?
M.
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 22:07
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:49 schreef conleche het volgende:

[..]

Die is ook vrij erg, ja. :'(

Wanneer ben ik zo onverdraagzaam geworden? :o Maar ik vind het echt zo lelijk :')
chillax, niet zo moeilijk doen! (aarrghhh dat vind ik dus echt een vreselijk woord he!)

Viking mn stats al gezien?
5.4 km!! *O* en sneller dan verwacht
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:08
quote:
14s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:07 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

M.
En als je wat minder aansluitend en slobberiger wilt: L.
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 22:09
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:08 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

En als je wat minder aansluitend en slobberiger wilt: L.
en alstie multifunctioneel moet zijn en je er ook in wilt kunnen kamperen XL
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 22:10
quote:
14s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:09 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

en alstie multifunctioneel moet zijn en je er ook in wilt kunnen kamperen XL
en als je samen met je lover wilt kamperen, of ook graag een buitentent wil: XXL
Blurred86donderdag 20 januari 2011 @ 22:11
leuke laarzen Co!

één van mijn buren heeft de TV echt belachelijk hard staan }:| super irritant!
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:12
quote:
14s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:09 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

en alstie multifunctioneel moet zijn en je er ook in wilt kunnen kamperen XL
:')!
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:12
En als je levensmoe bent: S.
Mini_rulezdonderdag 20 januari 2011 @ 22:12
Oh jammer, 2 voor 12 gemist. Dan maar Uitzending Gemist. :)
ihatefastcarsdonderdag 20 januari 2011 @ 22:13
quote:
6s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:10 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

en als je samen met je lover wilt kamperen, of ook graag een buitentent wil: XXL
:')

Als ik 'n lover had, had ik 't overwogen. ;)
ihatefastcarsdonderdag 20 januari 2011 @ 22:14
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
En als je levensmoe bent: S.
Ja, S ga ik echt niet redden zonder aan 't infuus te liggen vrees ik. Maar M durf ik wel aan, denk ik. Thanks! :*
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:15
sjips.

Ze hebben die hele mooie jas nu ook in maat 38...

:X

Maar heb toch 40 nodig denk ik.
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:16
Maar ik ben morgen in R'dam... ik kán natuurlijk even langsgaan bij de winkel...
Swietjedonderdag 20 januari 2011 @ 22:17
Gewoon doen XM!!!!! ^O^
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 22:22
Ik heb suikervrije koekjes en die zijn helemaal niet zo lekker :')
Goodbyedonderdag 20 januari 2011 @ 22:22
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:22 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik heb suikervrije koekjes en die zijn helemaal niet zo lekker :')
Duh. :D
Blurred86donderdag 20 januari 2011 @ 22:27
er zijn echt wel lekkere suikervrije koekjes hoor!
Blurred86donderdag 20 januari 2011 @ 22:31
of nou ja, 'suikervrij' dan. vaak met fructose of anders wel zoetstoffen, volgens mij kun je dan eigenlijk beter een normaal koekje eten eigenlijk..

maar er zijn van die koffiewafels van één van die merken (zonnatura ofzo?), die zijn echt wel lekker :9
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 22:32
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
En als je levensmoe bent: S.
:D :').

Cali, ik kan je stats niet vinden :'(.
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 22:36
Bahahaa! _O-

Ik verslikte me bij Co's beschrijving van 'spontaan' al in mn yoghurt, en toen kwamen jullie met de XXL-kampeerjurk voor twee :')

*gnork* _O-
V1z0Rdonderdag 20 januari 2011 @ 22:39
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:12 schreef XcUZ_Me het volgende:
En als je levensmoe bent: S.
_O-

Ik ben waarschijnlijk al dood verklaard op de dag dat ik een M aankan :')

SPOILER
Vergeten hoe goed hij was omdat hij begon te vervelen toen ze hem 3x in het uur draaiden...
_aurum_donderdag 20 januari 2011 @ 22:40
hai!

Ik heb niet teruggelezen want dood :P Cursus is leuk maar supervermoeiend. Meedoen/opletten en tussendoor ook nog werk shizzle regelen ( }:| ) is erg vermoeiend. Ik heb maandag mijn interview bij de potentiële nieuwe werkgever :o

Lijstje van vandaag:

O: havermoutpap
L: 2 boterhammen, beetje huzarensalade en beetje parmaham
D: tournedos met beetje groente, beetje salade en beetje mosterdaus
T: 2 handjes cashewnoten
T: 1/2 bak kwark

En ik hoop dat ik vannacht beter slaap, ik heb volgens mij het halve bed doorgeschuifeld op zoek naar mijn man :') En ik ben erg druk in mijn hoofd en kan de komende dagen niet sporten (uitlaatklep), dus ik kan het niet echt kwijt :s)
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 22:42
:?
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:32 schreef Viking84 het volgende:

[..]

:D :').

Cali, ik kan je stats niet vinden :'(.
Als je bij 'home' van de nike site kijkt, zie je als het geod is wat je vrienden hebben gedaan. bij mij staat er dat jij een run hebt gedaan, en nog een run, en een doel hebt gesteld etc. Daar zou het bij moeten staan dus
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 22:42
Oh en assertiviteitsprops voor mij *)

SPOILER
Maf mensch heeft het idee dat ze een vast 'plekje' heeft in de Zumbales. Ik stond daar eerst veelal, maar ja, ik denk dan, als ik eerst ben is ie voor mij, als zij eerst is issie voor haar, toch? Logica enzulks :')
Maarjaaa toen ging ze me vorige week, toen ik daar al stond, wegduwen met d'r reet :o Ik dacht echt, wut? :X Ze deed het een beetje semi-grappig, maar ik was echt flabbergasted, dus ik had zoiets van hee, chill, ik doe wel een stap naar achter. Maar dat vond ik stom van mezelf, want ik ben niet zo goed in voor mezelf opkomen oO< Dus ik vond dat dat de volgende keer anders moest.

Vandaag was die volgende keer :+ Ik stond weer klaar, en madam kwam aan. Ging heul subtiel vlák achter me staan, in de hoop dat ik dan weg ging ofzo? :') En semi-grappig 'Haaaai' *) Dus ik bleef staan :+ Ging ze me óptillen :o Als in, watwatwat? Niet ammekomme! Ik was wéér te flabbergasted, maar zei toen wel, met een vriendelijke lach, "Ja hee, maar je gaat me niet wegduwen he, da's niet zo leuk!" ofzoiets :') Een beetje zoals je tegen een kind praat :') Zij weer beetje lachen. Weer vlák naast me staan. Ik keerde haar de kont toe en bleef staan :+
En plekje behouden 8-)

Ja heu, ik ben de beroerdste niet, maar we zitten toch verdorie niet in de kleuterklas :')
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:43
Optillen? Srsly? WTF!!!
_aurum_donderdag 20 januari 2011 @ 22:44
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:42 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh en assertiviteitsprops voor mij *)

SPOILER
Maf mensch heeft het idee dat ze een vast 'plekje' heeft in de Zumbales. Ik stond daar eerst veelal, maar ja, ik denk dan, als ik eerst ben is ie voor mij, als zij eerst is issie voor haar, toch? Logica enzulks :')
Maarjaaa toen ging ze me vorige week, toen ik daar al stond, wegduwen met d'r reet :o Ik dacht echt, wut? :X Ze deed het een beetje semi-grappig, maar ik was echt flabbergasted, dus ik had zoiets van hee, chill, ik doe wel een stap naar achter. Maar dat vond ik stom van mezelf, want ik ben niet zo goed in voor mezelf opkomen oO< Dus ik vond dat dat de volgende keer anders moest.

Vandaag was die volgende keer :+ Ik stond weer klaar, en madam kwam aan. Ging heul subtiel vlák achter me staan, in de hoop dat ik dan weg ging ofzo? :') En semi-grappig 'Haaaai' *) Dus ik bleef staan :+ Ging ze me óptillen :o Als in, watwatwat? Niet ammekomme! Ik was wéér te flabbergasted, maar zei toen wel, met een vriendelijke lach, "Ja hee, maar je gaat me niet wegduwen he, da's niet zo leuk!" ofzoiets :') Een beetje zoals je tegen een kind praat :') Zij weer beetje lachen. Weer vlák naast me staan. Ik keerde haar de kont toe en bleef staan :+
En plekje behouden 8-)

Ja heu, ik ben de beroerdste niet, maar we zitten toch verdorie niet in de kleuterklas :')
ik zou d'r denk ik vragen of ze wel helemaal lekker is als ze me zou proberen op te tillen :X :')
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 22:44
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:42 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh en assertiviteitsprops voor mij *)

SPOILER
Maf mensch heeft het idee dat ze een vast 'plekje' heeft in de Zumbales. Ik stond daar eerst veelal, maar ja, ik denk dan, als ik eerst ben is ie voor mij, als zij eerst is issie voor haar, toch? Logica enzulks :')
Maarjaaa toen ging ze me vorige week, toen ik daar al stond, wegduwen met d'r reet :o Ik dacht echt, wut? :X Zo semi-grappig, maar ik was echt flabbergasted, dus ik had zoiets van hee, chill, ik doe wel een stap naar achter. Maar dat vond ik stom van mezelf, want ik ben niet zo goed in voor mezelf opkomen oO< Dus ik vond dat dat de volgende keer anders moest.

Vandaag was die volgende keer :+ Ik stond weer klaar, en madam kwam aan. Ging heul subtiel vlák achter me staan, in de hoop dat ik dan weg ging ofzo? :') En semi-grappig 'Haaaai' *) Dus ik bleef staan :+ Ging ze me óptillen :o Als in, watwatwat? Niet ammekomme! Ik was wéér te flabbergasted, maar zei toen wel, met een vriendelijke lach, "Ja hee, maar je gaat me niet wegduwen he, da's niet zo leuk!" ofzoiets :') Een beetje zoals je tegen een kind praat :') Zij weer beetje lachen. Weer vlák naast me staan. Ik keerde haar de kont toe en bleef staan :+
En plekje behouden 8-)

Ja heu, ik ben de beroerdste niet, maar we zitten toch verdorie niet in de kleuterklas :')
Jemig wat een zielige dame! Goed gedaan, en je plekje verdedigd hoor w/

hoe durft ze je zomaar op te tillen trouwens, dat dóe je toch niet bij iemand :?
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:45
Wel props voor het feit dat je optilbaar bent overigens! :7 ;) :D
Blurred86donderdag 20 januari 2011 @ 22:45
omg Maria _O- dat klinkt echt als een Raar Mens!
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 22:46
Nee ik was daar dus 'gek genoeg' ook niet op voorbereid, dus ik was met stomheid geslagen :') Echt what the hell :')

Maar goed, ik ben erg tegen stennis maken oO< Desalniettemin moet ik voor reet-duwen en optillen misschien een uitzondering maken ;(
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 22:46
Ik heb trouwens mn jas vandaag op kunnen halen, hij is vernieuwd, maar kreeg geen korting.
heb voet bij stuk gehouden en gezegd dat ik dan mijn geld terug wil.
Ik heb 'm immers nog bínnen de 2 weken termijn (want feestdagen etc) teruggebracht (omdat ie lek was) en als ik terugreken hebben zij echt enkele dagen nadat ik m had gekocht die korting erin gegooid. Ik had 'm dus officeel nog kunnen ruilen, en dan 1 dag later voor 100 euro minder weer kunnen kopen :?
anyway, nu wil ik óf ook korting, of gewoon mijn geld terug, ik ben niet tevreden dat ik mijn jas twee weken kwjit ben geweest en dattie lek was en zulks :N (maar ik kan niet zo goed boos worden, ik stond te shaken in die winkel :@ )
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 22:47
quote:
14s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:45 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wel props voor het feit dat je optilbaar bent overigens! :7 ;) :D
Ja, dat ging wel onder luidkeels gekreun en gesteun :') (dus ik zei: "Ja, til me dan ook niet op.")Ze is dan ook ruim een kop kleiner en een ehh stukje breder dan ik :')

Indianennaam: Lichte Veder B-) _O-
uniekhoorndonderdag 20 januari 2011 @ 22:48
:D good for you Maria!

Cali, ik was gaan janken denk ik :')
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:48
quote:
10s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:47 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ja, dat ging wel onder luidkeels gekreun en gesteun :') (dus ik zei: "Ja, til me dan ook niet op.")Ze is dan ook ruim een kop kleiner en een ehh stukje breder dan ik :')

Indianennaam: Lichte Veder B-) _O-
Ik zie het ook echt helemaal voor me gewoon _O-. Echt, unbelievable! :D 8)7
V1z0Rdonderdag 20 januari 2011 @ 22:49
Wist niet dat zumba zo spannend was :o :D En props natuurlijk ^O^

Aurum, props voor zo'n net lijstje terwijl je het zo druk hebt ^O^
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 22:49
quote:
14s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:45 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wel props voor het feit dat je optilbaar bent overigens! :7 ;) :D
:D.
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 22:50
Optillen, hoe kómt ze d'r bij _O-.
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 22:50
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:46 schreef _Calimero_ het volgende:
Ik heb trouwens mn jas vandaag op kunnen halen, hij is vernieuwd, maar kreeg geen korting.
heb voet bij stuk gehouden en gezegd dat ik dan mijn geld terug wil.
Ik heb 'm immers nog bínnen de 2 weken termijn (want feestdagen etc) teruggebracht (omdat ie lek was) en als ik terugreken hebben zij echt enkele dagen nadat ik m had gekocht die korting erin gegooid. Ik had 'm dus officeel nog kunnen ruilen, en dan 1 dag later voor 100 euro minder weer kunnen kopen :?
anyway, nu wil ik óf ook korting, of gewoon mijn geld terug, ik ben niet tevreden dat ik mijn jas twee weken kwjit ben geweest en dattie lek was en zulks :N (maar ik kan niet zo goed boos worden, ik stond te shaken in die winkel :@ )
Goed dat je voet bij stuk hebt gehouden! _O_ Ik ben Zeer Trots! Maar wat is er uiteindelijk gebeurd nu? Is het gelukt?
En ja, boos worden is lastig :') *verwijst naar eerdergemeld incident* :+
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 22:51
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:50 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Goed dat je voet bij stuk hebt gehouden! _O_ Ik ben Zeer Trots! Maar wat is er uiteindelijk gebeurd nu? Is het gelukt?
En ja, boos worden is lastig :') *verwijst naar eerdergemeld incident* :+
Whehe, ik ben ook heul niet goed in boos worden zonder emo te worden :').

*boks met Maria, Uniek en Cali*

En ik ben ook wel benieuwd hoe het eigenlijk verder ding. Cliffhangerrrrr! :9.
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 22:51
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:49 schreef V1z0R het volgende:
Wist niet dat zumba zo spannend was :o :D En props natuurlijk ^O^

Aurum, props voor zo'n net lijstje terwijl je het zo druk hebt ^O^
Megaspannend *)

Allemaal vrouwmenschen in één kleine ruimte he :') Maar ja, dit is wel een soort van record qua rare dingen die ik bij Zumba heb meegemaakt :') Mweh.
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 22:54
ja ik ben ook benieuwd! Ze zei dat ze niet wist of dat kon, en dat ze daarover moest bellen.
toen wilde ze de jas daarhouden en daar heb ik ooknog eens een stokje voor gestoken (ik heb er namelijk HEUL VEUL voor betaald en ben dus de rechtmatige en wettelijke ( :P ) eigenaar. Mijn jas, totdat je mijn geld terug geeft.

Maarrr eerlijk gezegd had ik van de katmandu betere service verwacht :'(
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 22:58
Zumba on the beach:

hqdefault.jpg
progjedonderdag 20 januari 2011 @ 23:02
quote:
12s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:39 schreef V1z0R het volgende:

[..]

SPOILER
Vergeten hoe goed hij was omdat hij begon te vervelen toen ze hem 3x in het uur draaiden...
ik moet daar bijna bij huilen :@ zo mooi vind ik het
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 23:03
Oh, en over de zoutacties waar vaste klanten geen klap aan hebben. NS heeft een reactie gegeven:

Update
In een reactie in de krant Metro laat een NS-woordvoerder weten het goed te maken met de vaste klanten door de komende weken (!) zo op tijd mogelijk te rijden. Rover betreurt het dat NS het op tijd rijden als een vorm van compensatie ziet.


:') ;(
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 23:03
quote:
6s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:58 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zumba on the beach:

[ afbeelding ]
Huuuu dat was het gelukkig ook weer niet :')
progjedonderdag 20 januari 2011 @ 23:04
quote:
6s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:58 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zumba on the beach:

[ afbeelding ]
en daar ging mijn drinken bijna over het beeldscherm
V1z0Rdonderdag 20 januari 2011 @ 23:05
Je weet zeker dat je niet bij de les bodycombat zat trouwens?!
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 23:06
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:05 schreef V1z0R het volgende:
Je weet zeker dat je niet bij de les bodycombat zat trouwens?!
Was het maar waar ;(
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 23:07
Ben overigens wel blij dat jullie mijn verbijstering zo overduidelijk delen :+
V1z0Rdonderdag 20 januari 2011 @ 23:07
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oh, en over de zoutacties waar vaste klanten geen klap aan hebben. NS heeft een reactie gegeven:

Update
In een reactie in de krant Metro laat een NS-woordvoerder weten het goed te maken met de vaste klanten door de komende weken (!) zo op tijd mogelijk te rijden. Rover betreurt het dat NS het op tijd rijden als een vorm van compensatie ziet.


:') ;(
Zo veel moeite hebben ze inderdaad nog nooit voor klanten gedaan! :P
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 23:08
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:07 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Zo veel moeite hebben ze inderdaad nog nooit voor klanten gedaan! :P
Het treurige is, is dat dat nog best wel eens waar zou kunnen zijn ook :').
progjedonderdag 20 januari 2011 @ 23:10
pfff wat heb ik toch een hekel er aan om 's avonds make-up weer te verwijderen en gezicht daarna te wassen en insmeren :r

*lui is*
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 23:11
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:10 schreef progje het volgende:
pfff wat heb ik toch een hekel er aan om 's avonds make-up weer te verwijderen en gezicht daarna te wassen en insmeren :r

*lui is*
Als ik dat braaf doe, heb ik meer pukkels dan wanneer ik het er gewoon op laat zitten :'). Maakt overigens niet uit welk merk ik gebruik of dat het lotion / facewash / whatever is.
progjedonderdag 20 januari 2011 @ 23:13
quote:
11s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:11 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Als ik dat braaf doe, heb ik meer pukkels dan wanneer ik het er gewoon op laat zitten :'). Maakt overigens niet uit welk merk ik gebruik of dat het lotion / facewash / whatever is.
nou ik was er dus wat laks mee de laatste tijd... en ik kreeg echt van die charmante onderhuidse ontstekingen @ kin ;(

dus ben gewisseld van merk en doe het nu maar weer ff braaf elke avond (maar het zal wel weer niet helpen :( )
XcUZ_Medonderdag 20 januari 2011 @ 23:14
Nouja, als je dat weet... Ik kan dus beter laks zijn :+.

En dat ga ik nu doen, lekker slapen :z. Morgen moet ik weer vroeg richting fysio.

:W :*
V1z0Rdonderdag 20 januari 2011 @ 23:18
Trusten XM! Veel plezier in de 'zo op tijd mogelijke' trein morgen :D
Viking84donderdag 20 januari 2011 @ 23:22
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:10 schreef progje het volgende:
pfff wat heb ik toch een hekel er aan om 's avonds make-up weer te verwijderen en gezicht daarna te wassen en insmeren :r

*lui is*
Geen make-up gebruiken ftw.

Ik ben een natuurlijke schoonheid! *).

En nu moet ik slapen van Mark, want ik hol mezelf weer eens voorbij en dan kan ik weer niet slapen en morgen moet er hardgelopen worden, dus ik moet fit zijn! ^O^.

Doei!
Chicolatedonderdag 20 januari 2011 @ 23:25
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 21:22 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Wist jij die vraag over die hond van Pavlov? (oid?)
Dat beest dat ging kwijlen als ie een belletje hoorde omdat ie dacht dat ie dan eten kreeg?

Props voor Maria dat je wel wat zegt en niet boos wordt. Ik zou geprobeerd hebben een eleboog in dr oog/maag te planten :'). Mensen die je ongevraagd aanraken, brrrr.
mazarudonderdag 20 januari 2011 @ 23:26
Wat een mooie buiken in de OP
_Calimero_donderdag 20 januari 2011 @ 23:30
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:25 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Dat beest dat ging kwijlen als ie een belletje hoorde omdat ie dacht dat ie dan eten kreeg?

Props voor Maria dat je wel wat zegt en niet boos wordt. Ik zou geprobeerd hebben een eleboog in dr oog/maag te planten :'). Mensen die je ongevraagd aanraken, brrrr.
*O*
Klassieke conditionering is dat.
Zoals mijn kat het geluid van mijn fiets die ik tegen het huis zet associeert met mijn thuiskomst, je koppelt twee digen aan elkaar dus.
V1z0Rdonderdag 20 januari 2011 @ 23:32
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:25 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Dat beest dat ging kwijlen als ie een belletje hoorde omdat ie dacht dat ie dan eten kreeg?

Props voor Maria dat je wel wat zegt en niet boos wordt. Ik zou geprobeerd hebben een eleboog in dr oog/maag te planten :'). Mensen die je ongevraagd aanraken, brrrr.
Mensen moeten jou verzoeken om alleen al je hand te schudden? :P

Nu hou ik op met die flauwe opmerkingen...
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 23:35
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:32 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Mensen moeten jou verzoeken om alleen al je hand te schudden? :P

Nu hou ik op met die flauwe opmerkingen...
Technisch gezien is het uitsteken van een hand een non-verbale uitnodiging tot handen schudden, en nog niet het daadwerkelijk aanraken van de persoon in kwestie :+

Onder ongewenste aanraking bij het handen-schudden valt dan het grijpen van iemand anders zn hand zonder dat die een toereikende beweging heeft gemaakt en er dan driftig mee gaan schudden oO<

Tot zover deze levenschles (8>
Chicolatedonderdag 20 januari 2011 @ 23:35
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:30 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

*O*
Klassieke conditionering is dat.
Zoals mijn kat het geluid van mijn fiets die ik tegen het huis zet associeert met mijn thuiskomst, je koppelt twee digen aan elkaar dus.
Ja ik dacht, laat ik maar niet de biologische termen erin gooien :+.

@vizor: als ik mn hand niet uitsteek, is het idd duidelijk dat ik geen hand wil geven. Toestemming kan je ook krijgen door op iemand zn houding te letten ;).
Ewelinadonderdag 20 januari 2011 @ 23:35
Wat een raar mens Maria!
MariaEtceteradonderdag 20 januari 2011 @ 23:38
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:35 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Ja ik dacht, laat ik maar niet de biologische termen erin gooien :+.

@vizor: als ik mn hand niet uitsteek, is het idd duidelijk dat ik geen hand wil geven. Toestemming kan je ook krijgen door op iemand zn houding te letten ;).
Ja, wat jij zegt dus!

Und jetzt, schlaf'n geh'n (8>

[ Bericht 7% gewijzigd door MariaEtcetera op 20-01-2011 23:48:48 ]
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 00:30
Raar Maria!
Net terug van tivoli. Ik heb nog nooit zoveel geroezemoes gehoord tijdens een concert. Erg jammer en ik begreep wel dat er geen toegift kwam.
progjevrijdag 21 januari 2011 @ 00:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 00:30 schreef MevrouwPuff het volgende:
Raar Maria!
Net terug van tivoli. Ik heb nog nooit zoveel geroezemoes gehoord tijdens een concert. Erg jammer en ik begreep wel dat er geen toegift kwam.
bah dat is niet leuk inderdaad :(
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 01:10
dat is wel heel vervelend Puff
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 01:29
tvp trusten
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 01:33
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 01:29 schreef loveli het volgende:
tvp trusten
Terusten loveli. What's up?
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 01:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 01:33 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Terusten loveli. What's up?
Net thuis na een lange week met nauwelijks internet. Alles is goed :)
Merelvrijdag 21 januari 2011 @ 01:47
O+
progjevrijdag 21 januari 2011 @ 01:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 01:47 schreef Merel het volgende:
O+
O+ O+

dat klinkt goed O-)
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 07:35
Goeiemorgen :W.

De ultieme wakkerwordtruc gevonden: Nachtwacht doet het licht in de keuken aan. Niet te fel, wel fel genoeg om rustig wakker te worden *O*. Even eten, hardlopen, boodschappen doen en dan richting het noorden!
DevilsAndDustvrijdag 21 januari 2011 @ 08:15
quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 23:25 schreef Chicolate het volgende:

[..]

Dat beest dat ging kwijlen als ie een belletje hoorde omdat ie dacht dat ie dan eten kreeg?

Props voor Maria dat je wel wat zegt en niet boos wordt. Ik zou geprobeerd hebben een eleboog in dr oog/maag te planten :'). Mensen die je ongevraagd aanraken, brrrr.
De vraag ging over een dichtbundel genaamd De hond van Pavlov. :P.
DevilsAndDustvrijdag 21 januari 2011 @ 08:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 01:47 schreef Merel het volgende:
O+
Yay. O+. Idem, trouwens.
Jagärtrutvrijdag 21 januari 2011 @ 08:35
NOg drie weken, dan heb ik ook weer O+
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 08:37
Mogge! Wat een O+ hier :D. Onderweg naar R'dam :W.
Merelvrijdag 21 januari 2011 @ 08:38
Er ligt een vent in m'n bed te slapen terwijl ik onderweg ben naar werk :(
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 08:41
Vik! Gefeliciteerd!!!!! *O* Dat je maar een grote meid mag worden :*.
motorbloempjevrijdag 21 januari 2011 @ 08:43
:W mogge!

Gefeliciteerd Vik! :*
Merelvrijdag 21 januari 2011 @ 08:45
Vik jarig? :)
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 08:45
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 08:45 schreef Merel het volgende:
Vik jarig? :)
Nee hoor, hoe komen ze erbij? :P.
Merelvrijdag 21 januari 2011 @ 08:47
quote:
Op vrijdag 21 januari 2011 08:45 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee hoor, hoe komen ze erbij? :P.
Nou dan hoef ik je ook niet te feliciteren :+
Jagärtrutvrijdag 21 januari 2011 @ 08:47
Gefeliciteerd, vikkestein! Ging je vandaag naar het noorden, of ben je daar al?
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 08:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 08:47 schreef Merel het volgende:

[..]

Nou dan hoef ik je ook niet te feliciteren :+
Ha-ha }:| ;).

Ik ga straks naar het noorden ja. Zo eerst even mijn faalles van woensdag opnieuw lopen.
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 08:48
Leuk dat je het leuk hebt gehad, Merel! O+.
Merelvrijdag 21 januari 2011 @ 08:50
Nou dan zal ik je ook maar feliciteren Vik :) :* :* :*
DevilsAndDustvrijdag 21 januari 2011 @ 09:02
Van harte gefeliciteerd, Vik! *O*.
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 09:16
Gefeliciteerd Vik!
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 09:21
Gefeli Vik *O*
Phaidravrijdag 21 januari 2011 @ 09:23
Jeej Vik, gefeliciteerd!! *O*

Ik denk dat ik ook naar Rotterdam ga voor een bepaalde winkel (en dat er geen toeslag betaald hoeft te worden voor de Fyra helpt ook wel mee) ;) . Zijn er mensen die zin hebben om aan het eind van de middag een drankje te doen?
motorbloempjevrijdag 21 januari 2011 @ 09:25
O+ York gemailed...

ga gewoon beginnen met het regelen van m'n dingen ^O^ want we gaan *)

en nu ga ik 'op cursus' :') :P :W
Lienekienvrijdag 21 januari 2011 @ 09:26
Gefeliciteerd, Viking!
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 09:27
en goedemorgen.

Lijstje gisteren:

O: Pistoletje ham/kaas, appel
T: yoghurt
L: grote bol tonijnsalade/komkommer, 200 gr salade
T: bakje sultana
B: 40 min fietsen, 30 min lopen
D: zalm, spinazie, rijst, toe: vla met bosbessen
T:pure chocola, 2 grote glazen wijn
Syrenavrijdag 21 januari 2011 @ 09:29
Proficiat Viking!!!! *O* *O* *O*

Merel> Ieh, slaapt ie nog?? :o
_Calimero_vrijdag 21 januari 2011 @ 09:34
Gefeliciteerd Vikje!! Dat je maar een mooie dag mag hebben en nog vele gelukkige, gezonde jaren! *O*
_Calimero_vrijdag 21 januari 2011 @ 09:36
Voordeel van thuis mensen voor studie/werk ontvangen: je huis is wel vaker schoon/netjes O-)
Nu nog even gauw m'n sessie voorbereiden en dan gaan we er maar weer voor w/

Ik ben vandaag overigens in A'dam, niet in R'dam, maar veel plezier voor de mensen die er wel heen gaan :Y
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 09:37
quote:
Op vrijdag 21 januari 2011 09:23 schreef Phaidra het volgende:
Jeej Vik, gefeliciteerd!! *O*

Ik denk dat ik ook naar Rotterdam ga voor een bepaalde winkel (en dat er geen toeslag betaald hoeft te worden voor de Fyra helpt ook wel mee) ;) . Zijn er mensen die zin hebben om aan het eind van de middag een drankje te doen?
Naar welke winkel ga je? Very cherry, met XM? ;) of primark, gaan mensen vaak heen.
Als ik in rdam was, leek het me gezellig, maar ben in utrecht.
_Calimero_vrijdag 21 januari 2011 @ 09:37
Ohja,ik heb toch suiker gegeten denk ik.. Ik had chocola gehaald met veel cacao/weinig chocola, en nu heb ik daar heel veel van gegeten en voel ik me mega beroerd, alsof ik 6 koffie op heb :? en misselijk :r
goede les in ieder geval }:| oO<
Swietjevrijdag 21 januari 2011 @ 09:38
Vik, gefeliiiiiii en 3 lekkere zoenen O-)
Phaidravrijdag 21 januari 2011 @ 09:48
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 09:37 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Naar welke winkel ga je? Very cherry, met XM? ;) of primark, gaan mensen vaak heen.
Als ik in rdam was, leek het me gezellig, maar ben in utrecht.
De primark hebben we tegenwoordig ook in mijn eigen woonplaats (maar ik vond het behoorlijk tegenvallen)!!

Dus je eerste optie it is! Maar niet met XM, want ik kan pas rond 12.30 uur die kant op. Hoewel ik eigenlijk niet weet wat de planning van XM is :P .
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 09:55
quote:
Op vrijdag 21 januari 2011 09:48 schreef Phaidra het volgende:

[..]

De primark hebben we tegenwoordig ook in mijn eigen woonplaats (maar ik vond het behoorlijk tegenvallen)!!

Dus je eerste optie it is! Maar niet met XM, want ik kan pas rond 12.30 uur die kant op. Hoewel ik eigenlijk niet weet wat de planning van XM is :P .
Veel plezier als het lukt :)
Primark vond ik ook tegenvallen, maar zie altijd zoveel mensen met zoveel tassen van die winkel, moet wel echt populair zijn.
Chicolatevrijdag 21 januari 2011 @ 09:56
Ik ben vandaag in Den Haag. Niet dat ik denk dat demonstreren bijzonder nuttig is, maar het is wel een gezellig uitje want studiegenootjes gaan ook :').

Vik gefeliciteerd met je verjaardag *O*.
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 09:59
Dank voor de feli's, allen :*.

Net hardgelopen en het ging een stuk beter dan woensdag, gelukkig! *O*. Geen PR's gebroken though :P.
Phaidravrijdag 21 januari 2011 @ 10:01
Oh, ja die demonstratie... Zal wel druk zijn in de trein dan :') .

Jammer dat een aantal mensen vandaag nou net niet in de buurt van R'dam zit.
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 10:05
In de trein VAN Den Haag - naar waar dan ook zal het iig wel rustig zijn :Y.
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 10:06
quote:
11s.gif Op donderdag 20 januari 2011 22:16 schreef XcUZ_Me het volgende:
Maar ik ben morgen in R'dam... ik kán natuurlijk even langsgaan bij de winkel...
Ze hebben ook een echte winkel? Waarom zeg je dat nou...

In Duitsland heb je deze http://www.tkmaxx.de/ en daar hebben ze best leuke koopjes... Tink, top voor jou?
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 10:07
TK maxx O+
Jagärtrutvrijdag 21 januari 2011 @ 10:09
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 10:06 schreef loveli het volgende:

[..]

Ze hebben ook een echte winkel? Waarom zeg je dat nou...

In Duitsland heb je deze http://www.tkmaxx.de/ en daar hebben ze best leuke koopjes... Tink, top voor jou?
Daar heb ik ook nog nooit van gehoord!

Lijstje:
O: yoghurt met muesli
B: 30 minuten wandelen
T: banaan
L: restje kip palava, met spinazie en wortel
T: appel
B: 30 minuten wandelen
T: halve koude biefstuk
S: 45 minuten pilates of yoga
D: spruitjesstamppot, ik denk met appel en spekjes
T: mango

Beetje veel fruit..maar ik ben tevreden.
progjevrijdag 21 januari 2011 @ 10:15
Gefeliciteerd Viking!
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 10:15
Nachtwacht en moeders: sim blokkeren en sterkte!

Viking, gefeli *O*

Merel O+

Co, als jij ze mooi vindt ;) Dat van die 2 kanten begrijp ik wel.

Maria, kudo's voor assertiviteit en volgende keer ook weerr gewoon je plek verdedigen ;)

Even verder bijlezen...
conlechevrijdag 21 januari 2011 @ 10:19
images?q=tbn:ANd9GcR7m5HHEB9jMScJUHH55r2U0XMeSQ83rVHeOCC0AFZ67Ln9DlI5DLPCPygXCw
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 10:20
Wat een braaf plaatje dit jaar :O . Ben je door je inspiratie heen? ;).
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 10:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 10:09 schreef Jagärtrut het volgende:
Daar heb ik ook nog nooit van gehoord!
Is een erg goedkope winkel/outlet waar ze vanalles verkopen. Ik heb er bv voor een euro of 6 een setje koffer-organisers gekocht. http://www.tintamar.com/boutique/easy-travel-set.html
Meteen een tip voor Co, zodat je ipv je koffer in de gang leegstort, alleen je in-koffer-koffer met shirts eruit hoeft te halen.
En een Bodum cafetiere voor een tientje. En ze hadden ook heel mooie handtassen (Betty Barclay, Peter Kaiser) voor een schijntje van de nieuwprijs. En een hoop zooi die ik heb laten liggen. Het ziet er armoedig uit (de winkel), maar er liggen leuke dingen.
Phaidravrijdag 21 januari 2011 @ 10:24
quote:
12s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 10:20 schreef Viking84 het volgende:
Wat een braaf plaatje dit jaar :O . Ben je door je inspiratie heen? ;).
De Kate Winslet afbeeldingen raken op! Maar ik kan het proberen:

kate_winslet.JPG
conlechevrijdag 21 januari 2011 @ 10:42
quote:
12s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 10:20 schreef Viking84 het volgende:
Wat een braaf plaatje dit jaar :O . Ben je door je inspiratie heen? ;).
Ik zocht op lesbian birthday. Ik schrok zo van het liederlijke aanbod, dat ik deze maar heb gekozen. :P
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 10:44
quote:
6s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 10:42 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik zocht op lesbian birthday. Ik schrok zo van het liederlijke aanbod, dat ik deze maar heb gekozen. :P
Ik ga nu niet googlen hoor! O-) .

Edit: tss, wat een deceptie :P.
conlechevrijdag 21 januari 2011 @ 10:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 10:44 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik ga nu niet googlen hoor! O-) .

Edit: tss, wat een deceptie :P.
Broekzak. :+
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 11:18
Teruglezend:

Sigme, WB!

quote:
1s.gif Op donderdag 20 januari 2011 12:14 schreef XcUZ_Me het volgende:
http://www.zalando.nl/bro(...)t-ob121i00a-802.html

Meh, niet meer in mijn maat op voorraad. Hopelijk komt ie nog binnen!
Of niet. Waarom nu dingen kopen die je nog steeds aan kunt als je 70 bent? Over 40 jaar mag je 'em kopen.
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 11:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 10:15 schreef loveli het volgende:
Maria, kudo's voor assertiviteit en volgende keer ook weerr gewoon je plek verdedigen ;)
images?q=tbn:ANd9GcTo34y4dTr8L0oNzqnwqe54gbxFOCmoJvxKt0kvqoGyxYJOg0_vIA&t=1

(8>
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 11:24
En voor Vik!

img-set?.out=jpg&id=OPB22iyN3hG_htlLqmO0lA&size=l
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 11:35
Jas paste niet! Dus dat scheelt me weer een hoop geld!

@loveli: ik vind 'm leuk :) En het scheelt me in mn benen-euvel. Dus ik ga m wel bestellen en als't niks is, gaat ie terug. Op mn zomerse maxidress keeg ik ook veel positieve reacties.

En de planning van XM: nu in de trein terug naar Gouda, gekochte treinenporno voor Duuf thuis dumpen, wat eten en me vanaf kwart voor 2 heerlijk laten vertroetelen bij de schoonheidsspecialiste O+.
_Calimero_vrijdag 21 januari 2011 @ 11:35
:D
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 09:59 schreef Viking84 het volgende:
Dank voor de feli's, allen :*.

Net hardgelopen en het ging een stuk beter dan woensdag, gelukkig! *O*. Geen PR's gebroken though :P.
Ik zal eens ff kieken wat je hebt gedaan met lopen :D
Duvelvrijdag 21 januari 2011 @ 11:53
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 11:35 schreef XcUZ_Me het volgende:
gekochte treinenporno voor Duuf thuis dumpen
Ah, ik ga vanmiddag thuiswerken zie ik. :7
anna82vrijdag 21 januari 2011 @ 12:02
Fan herte lokwinske Viking!! :*
anna82vrijdag 21 januari 2011 @ 12:04
en een lijstje:

O: 1 boterham ei, 1 boterham pindakaas, 1 cracker kaas, verse jus d'orange
T: halve eierkoek bij de thee
S: evy les 9
L: afbakpistoletje met rosbief en rucola
D: nader te bepalen
T: alcohol en hapjes in de kroeg
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 12:17
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 11:53 schreef Duvel het volgende:

[..]

Ah, ik ga vanmiddag thuiswerken zie ik. :7
:D
motorbloempjevrijdag 21 januari 2011 @ 12:17
O+ mijn motor is klaar O+
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 12:19
Ja fhhfhhferrhgghr, vanochtend mailtje binnen van Zalando dat maat M weer beschikbaar is, en nu is ie alweer uitverkocht.

-O-
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 12:29
Honger.
conlechevrijdag 21 januari 2011 @ 12:35
Dat pakt misschien nog goed uit zeg met die belastingen. Ik was over 2007 nog getrouwd en misschien is het heel gunstig om als fiscaal partner op te geven. Dat zou me zo maar eens even bijna 5000 euro kunnen schelen. Damn. Ik ga een reis uitzoeken alvast. :+ *duimt*

lijstje gisteren

O: gekookt eitje, verse jus, 1x geroosterd brood met filet A. en ui
L: dubbele boterham met ertussen: sla, gerookte kip, ui, mayo, sambal, augurk
T: cracker met rauwkostsalade
S: misschien hardlopen, maar nog steeds niet heel fit en keelpijn
T: wodka, ovenzoutjes
T: 3 melbatoastjes met 1 gekookt ei

D: gevulde portobello's, groene salade, Valessding met camembert. Naanbroodje Misschien ijs als toetje.
T: stroopwafel
Kcals: 1824

Planning voor vandaag

O: gekookt eitje, 1x geroosterd brood met filet A. en ui
L: ham/kaas tosti
S: stepshape interval
T: verse jus
T: wodka, ovenzoutjes
D: portobello's :') als ze nog goed zijn tenminste. En nog iets wat ik nog moet kopen.
Syrenavrijdag 21 januari 2011 @ 13:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 12:35 schreef conleche het volgende:

D: portobello's :') als ze nog goed zijn tenminste. En nog iets wat ik nog moet kopen.[/i]
Portobello's met geitenkaas, honing en pijnboompitjes :9~
En ik duim voor de belastingen!

Ik moet de voorlopige teruggaaf 2011 eens snel gaan aanvragen trouwens :o elke maand alvast de HRA :9 (nou ja, het is gewoon financieel ook nodig zeg maar :') )
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 13:07
Viking *O*
3 tûten foar dy
verjaardagskaart.jpg
Mini_rulezvrijdag 21 januari 2011 @ 13:10
Gefeliciteerd Vik! *O*
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 13:11
Lekkere lijstjes Co!
Van jou zien er ook goed uit Jaeger.. een keer wat extra fruit is heul niet erg natuurlijk.

Lijstje:
O: dikke plak zelfgebakken brood met FA, appel, beker melk
L: boterham FA, beschuit kaas, gekookt ei
T's: minneola, blokje choco, beschuit kaas
L: veel spruitjes, beetje bami met satesaus, stukje kip, spinazie
T: kwark met vla (400 gr)
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 13:20
Zo, ik ga richting m'n vertroetelgebeuren *O*
Mini_rulezvrijdag 21 januari 2011 @ 13:27
quote:
17s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zo, ik ga richting m'n vertroetelgebeuren *O*
Geniet ervan! :)

Oh, en Merel ook goed nieuws zie ik? O+ Wat fijn...
Jagärtrutvrijdag 21 januari 2011 @ 13:30
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:11 schreef uniekhoorn het volgende:
Lekkere lijstjes Co!
Van jou zien er ook goed uit Jaeger.. een keer wat extra fruit is heul niet erg natuurlijk.

Lijstje:
O: dikke plak zelfgebakken brood met FA, appel, beker melk
L: boterham FA, beschuit kaas, gekookt ei
T's: minneola, blokje choco, beschuit kaas
L: veel spruitjes, beetje bami met satesaus, stukje kip, spinazie
T: kwark met vla (400 gr)
dank! Ben je weer beter? :*
Mini_rulezvrijdag 21 januari 2011 @ 13:32
WTF, het sneeuwt hier!
Principessa.Farfallusvrijdag 21 januari 2011 @ 13:34
Gefeliciteerd Vik :*
silly11_katecate.jpg
Goodbyevrijdag 21 januari 2011 @ 13:35
quote:
11s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:32 schreef Mini_rulez het volgende:
WTF, het sneeuwt hier!
Hier ook! Blijft nog niet liggen, gelukkig.

Vik, gefeliciteerd! *O* :*
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 13:40
Sneeuw! *O*
motorbloempjevrijdag 21 januari 2011 @ 13:43
sneeuw :r
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 13:47
Vik gefeliciteerd!
Uniekhoorn, hoe is het nu met je?

Lijst:
bak warme melk
spekjes, sla & ei
50gr pinda's
spekjes, romanesco, ei & griekse yoghurt
blik sperziebonen, blik tonijn & mayo
meer ei?
tomatensaus & gehakt


Ik doe een poging tot koolhydraatarm, willen de deskundigen er een kritische blik op werpen?
Duvelvrijdag 21 januari 2011 @ 13:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:40 schreef MevrouwPuff het volgende:
Sneeuw! *O*
Alweer over. -O-
conlechevrijdag 21 januari 2011 @ 13:52
quote:
7s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:47 schreef sigme het volgende:
Vik gefeliciteerd!
Uniekhoorn, hoe is het nu met je?

Lijst:
bak warme melk
spekjes, sla & ei
50gr pinda's
spekjes, romanesco, ei & griekse yoghurt
blik sperziebonen, blik tonijn & mayo
meer ei?
tomatensaus & gehakt


Ik doe een poging tot koolhydraatarm, willen de deskundigen er een kritische blik op werpen?
Het is KH arm, hoewel in melk (en in mindere mate ook in yoghurt) wel lactose zit en ook in pinda's zitten meer koolhydraten dan je denkt. Als je zuivel wilt eten kan je het beste crème fraiche eten of zure room. :+ En wat noten betreft: de macadamianoot werd aangeraden door Mr.Lowcarb goeroe himself. (Atkins)
Principessa.Farfallusvrijdag 21 januari 2011 @ 13:54
Zucht, geen zin meer in tentamens!!
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 13:57
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:52 schreef conleche het volgende:

[..]

Het is KH arm, hoewel in melk (en in mindere mate ook in yoghurt) wel lactose zit en ook in pinda's zitten meer koolhydraten dan je denkt. Als je zuivel wilt eten kan je het beste crème fraiche eten of zure room. :+ En wat noten betreft: de macadamianoot werd aangeraden door Mr.Lowcarb goeroe himself. (Atkins)
Ah, dank voor de macadamianoottip! Dat van die pinda's had ik achterhaald, maar ik had zo'n trek :+. Creme fraiche en zure room lust ik ook best :D. Vroeger aten we dat op vakantie, franse kwark, en dan zo'n hele literbak opeten met drie kinderen & 1 volwassene.

Voorlopig heb ik vandaag flink trek; hoe lang duurt het gewoonlijk voordat de eetlust afneemt?
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 13:59
Pinda's zijn toch een soort flink ingedroogde bonen?
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 14:00
*nieuwsgierig* waarom ga jij eigenlijk KH-arm, sigme? Ik meen me te herinneren dat je een vrij ideaal lichaam hebt :+ Of is het vanuit gezondheidsoverwegingen?
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 14:01
Gaat alweer wat beter, thanks...
Ik zie dat mijn man speculaaskruiden van de vrouw van een collega mee heeft genomen, die deed er niks mee, daar ga ik zo maar een grote koek van maken, kan hij die vannacht weer meenemen :D
V1z0Rvrijdag 21 januari 2011 @ 14:03
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:54 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Zucht, geen zin meer in tentamens!!
Moet jij niet in DH zijn dan?!
conlechevrijdag 21 januari 2011 @ 14:04
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:57 schreef sigme het volgende:

[..]

Ah, dank voor de macadamianoottip! Dat van die pinda's had ik achterhaald, maar ik had zo'n trek :+. Creme fraiche en zure room lust ik ook best :D. Vroeger aten we dat op vakantie, franse kwark, en dan zo'n hele literbak opeten met drie kinderen & 1 volwassene.

Voorlopig heb ik vandaag flink trek; hoe lang duurt het gewoonlijk voordat de eetlust afneemt?
Dat gaat vrij rap en hoe strenger hoe sneller. En ik raad je aan om altijd wat gebakken vlees of kip te hebben staan. Bij enige trek neem je daar dan een stukje van en na 2 hapjes is je honger weer gestild. Oh en kaas. Ik was vergeten kaas te noemen, ook prima KH-arm voedsel.
Principessa.Farfallusvrijdag 21 januari 2011 @ 14:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:03 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Moet jij niet in DH zijn dan?!
Nee, protesteren is voor arbeiders
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 14:09
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:00 schreef MariaEtcetera het volgende:
*nieuwsgierig* waarom ga jij eigenlijk KH-arm, sigme? Ik meen me te herinneren dat je een vrij ideaal lichaam hebt :+ Of is het vanuit gezondheidsoverwegingen?
Ideaal? Hmpf. En het hardlopen schiet er ernstig bij in, ook nog.

Toen we op vakantie gingen was ik iets boven de 65kg, dat is echt 2kg te veel. Nu ben ik weer in de 63'ers (63,6 gister, dacht ik). Dat is een beetje veel maar niet zorgwekkend, eigenlijk wil ik rond de 63,0 zijn. Dus a) er moet een beetje af en b) er moeten geen nieuwe winterkilo's bij aan.

Bij het wandelen moesten we uit voorraadbeheeroverwegingen voornamelijk leven op worst, kaas en noten en dat ging eigenlijk beter dan verwacht. Dus leek me koolhydraatarm nog wel eens de moeite van het proberen waard. Twee jaar geleden kreeg ik er vooral erg veel honger van, maar ik denk dat ik toen teveel smokkelde (toch brinta, toch wat brood).

We hadden nu ook brinta mee voor op de wandeltocht maar op de laatste driedaagse wandeling hadden we te weinig water om het te verspillen aan eten.
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:09
Pief :') "arbeider" :P

Sigme ik ben ook nieuwsgierig naar jouw redenen voor KH arm...ik zou het niet kunnenn trouwens, vooral in de ochtend zou ik niet weten wat te eten...?

Mijn lijstje:

O: dubbele boterham kaas, 330 ml appelsap
T: plakje ontbijtkoek
L: 3 tosti's (dus 3 boterhammen) kaas/tomaat, 200 gr salade
T: kiwi gold, misschien sinaasappel
D: paps kookt, dat word wel gezond :Y met waarschijnlijk veel rode wijn en een lekker toetje!
T: chocolademoudde toe denk ik, mijn pap's favoriet haha
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:11
Sigme heb je eigenlijk ergens wat foto's van je vakantie? Ben echt benieuwd. het klinkt als een barbaarse tocht, maar wel prachtig :)
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 14:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:09 schreef sigme het volgende:

[..]

Ideaal? Hmpf. En het hardlopen schiet er ernstig bij in, ook nog.

Toen we op vakantie gingen was ik iets boven de 65kg, dat is echt 2kg te veel. Nu ben ik weer in de 63'ers (63,6 gister, dacht ik). Dat is een beetje veel maar niet zorgwekkend, eigenlijk wil ik rond de 63,0 zijn. Dus a) er moet een beetje af en b) er moeten geen nieuwe winterkilo's bij aan.

Bij het wandelen moesten we uit voorraadbeheeroverwegingen voornamelijk leven op worst, kaas en noten en dat ging eigenlijk beter dan verwacht. Dus leek me koolhydraatarm nog wel eens de moeite van het proberen waard. Twee jaar geleden kreeg ik er vooral erg veel honger van, maar ik denk dat ik toen teveel smokkelde (toch brinta, toch wat brood).

We hadden nu ook brinta mee voor op de wandeltocht maar op de laatste driedaagse wandeling hadden we te weinig water om het te verspillen aan eten.
Oh nouja :+ Ideaal is in the eye of the beholder? Ofzeu :+ Maar okee, duidelijk! Als jij je er prettig bij voelt, das het belangrijkste :Y

Ik heb het wel eens kort geprobeerd, maar ik mis duidelijk de discipline :')
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 14:14
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 13:57 schreef sigme het volgende:

[..]

Ah, dank voor de macadamianoottip! Dat van die pinda's had ik achterhaald, maar ik had zo'n trek :+. Creme fraiche en zure room lust ik ook best :D. Vroeger aten we dat op vakantie, franse kwark, en dan zo'n hele literbak opeten met drie kinderen & 1 volwassene.

Voorlopig heb ik vandaag flink trek; hoe lang duurt het gewoonlijk voordat de eetlust afneemt?
Ene Dr. Bernstein heeft ook een low-carb 'dieet'. Uitgangspunt: hij had als kind diabetes met een levensverwachting van 30 jaar. Om ervoor te zorgen dat hij gezond ouder werd heeft hij als eerste particulier een suikerapparaat aangeschaft (formaat ziekenhuisapparaat). Omdat de medische wereld hem (ingenieur) niet serieus nam, heeft 'ie er een studie medicijnen achteraan gedaan.

Principes van het dieet zijn dat je suikerschommelingen voorkomt door voeding. Heel interessant als achtergrondinfo bij low carb eten.
http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_K._Bernstein
http://www.diabetes-book.com/
motorbloempjevrijdag 21 januari 2011 @ 14:14
Er heeft iemand interesse in m'n motor, en da's wel tof, maar ik ga al huilen bij 't idee dat iemand er op weg rijdt en hij niet meer van mij is :')

1.jpg
;( O+

wel net foto's staan maken voor de verkoop dus :X
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 14:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:06 schreef Principessa.Farfallus het volgende:

[..]

Nee, protesteren is voor arbeiders
:')
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 14:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:14 schreef motorbloempje het volgende:
Er heeft iemand interesse in m'n motor, en da's wel tof, maar ik ga al huilen bij 't idee dat iemand er op weg rijdt en hij niet meer van mij is :')

[ afbeelding ]
;( O+
Gewoon houden en voortaan zelf onderhoud en reparaties doen.
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 14:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:09 schreef Perruche het volgende:
Pief :') "arbeider" :P

Sigme ik ben ook nieuwsgierig naar jouw redenen voor KH arm...ik zou het niet kunnenn trouwens, vooral in de ochtend zou ik niet weten wat te eten...?
Het scheelt ook dat ik nu toch werkloos ben, dat experimenteert een stuk makkelijker.
Ik vind een bak warme melk 's ochtends best prima, dat lijkt genoeg op mijn bak brinta (lekker warm).

quote:
Mijn lijstje:

O: dubbele boterham kaas, 330 ml appelsap
T: plakje ontbijtkoek
L: 3 tosti's (dus 3 boterhammen) kaas/tomaat, 200 gr salade
T: kiwi gold, misschien sinaasappel
D: paps kookt, dat word wel gezond :Y met waarschijnlijk veel rode wijn en een lekker toetje!
T: chocolademoudde toe denk ik, mijn pap's favoriet haha
Beetje veel suiker(s), heb je daar geen last van? (Ik wel, ik ga daar enorm van eten.)
motorbloempjevrijdag 21 januari 2011 @ 14:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:14 schreef loveli het volgende:

[..]

Gewoon houden en voortaan zelf onderhoud en reparaties doen.
Nee, dat is niet haalbaar, het houden. Heb nieuwe motor gekocht en daar moet gewoon weer wat geld op terug komen... :)

Daarbij deed ik 't meeste al zelf, alleen dat wat we écht niet zelf konden.
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 14:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:14 schreef motorbloempje het volgende:
Er heeft iemand interesse in m'n motor, en da's wel tof, maar ik ga al huilen bij 't idee dat iemand er op weg rijdt en hij niet meer van mij is :')

[ afbeelding ]
;( O+

wel net foto's staan maken voor de verkoop dus :X
dit: eh ja laamaa dus, had je post niet gezien!
Principessa.Farfallusvrijdag 21 januari 2011 @ 14:16
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:09 schreef Perruche het volgende:
Pief :') "arbeider" :P

Sigme ik ben ook nieuwsgierig naar jouw redenen voor KH arm...ik zou het niet kunnenn trouwens, vooral in de ochtend zou ik niet weten wat te eten...?

Mijn lijstje:

O: dubbele boterham kaas, 330 ml appelsap
T: plakje ontbijtkoek
L: 3 tosti's (dus 3 boterhammen) kaas/tomaat, 200 gr salade
T: kiwi gold, misschien sinaasappel
D: paps kookt, dat word wel gezond :Y met waarschijnlijk veel rode wijn en een lekker toetje!
T: chocolademoudde toe denk ik, mijn pap's favoriet haha
en voor burgers :P
nee heb om 16.00 een tentamen :s)
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 14:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:11 schreef Perruche het volgende:
Sigme heb je eigenlijk ergens wat foto's van je vakantie? Ben echt benieuwd. het klinkt als een barbaarse tocht, maar wel prachtig :)
Ik zal zo eens wat aan de foto's gaan doen. Maar het was geen barbaarse tocht hoor :D. Alleen is lopen met volle bepakking een héle goede stimulans om te minimaliseren :+. De driedaagse tocht begon met een rugzak van zo'n 14kg - en een klim van 2000 meter (op een afstand van 10km ofzo).
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:15 schreef sigme het volgende:

[..]

Het scheelt ook dat ik nu toch werkloos ben, dat experimenteert een stuk makkelijker.
Ik vind een bak warme melk 's ochtends best prima, dat lijkt genoeg op mijn bak brinta (lekker warm).

[..]

Beetje veel suiker(s), heb je daar geen last van? (Ik wel, ik ga daar enorm van eten.)
Hmmm ja ik houd niet van melk, misschien soyamelk. Of een gekookt ei ofzo, maar ik ontbijt pas @ work... misschien kan ik de avond van te voren eitjes koken ofzo. ik probeer wel minder brood te eten maar makkelijk is anders.

Ja suikers, last niet, maar het is niet goed. Ik ga denk ik het fruit vervangen voor een paprika :) maar thanks voor je commentaar!
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:23
quote:
11s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:21 schreef sigme het volgende:

[..]

Ik zal zo eens wat aan de foto's gaan doen. Maar het was geen barbaarse tocht hoor :D. Alleen is lopen met volle bepakking een héle goede stimulans om te minimaliseren :+. De driedaagse tocht begon met een rugzak van zo'n 14kg - en een klim van 2000 meter (op een afstand van 10km ofzo).
Voor mij klinkt dat vrij "barbaars". Maar wel echt super gaaf. ben benieuwd naar de foto's :)
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:24
Succes met je tentamens pief! hoeveel moet je er nog?

Mo, ik heb het gevoel dat jij heel veel motors koopt en verkoopt, klopt dat?
motorbloempjevrijdag 21 januari 2011 @ 14:25
Deze motor heb ik alweer bijna 3 jaar nu :) En ik had er nog een crossmotor bij gekocht vorig jaar die nu weer verkocht is :+

en onlangs heb ik alvast de vervanger voor deze gekocht :P doel is om één motor over te houden :P
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 14:26
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:22 schreef Perruche het volgende:

[..]

Hmmm ja ik houd niet van melk, misschien soyamelk. Of een gekookt ei ofzo, maar ik ontbijt pas @ work... misschien kan ik de avond van te voren eitjes koken ofzo. ik probeer wel minder brood te eten maar makkelijk is anders.

Ja suikers, last niet, maar het is niet goed. Ik ga denk ik het fruit vervangen voor een paprika :) maar thanks voor je commentaar!
Voor een volgende keer is het zinniger om het (appel)sap te schrappen en het fruit te laten staan. Er gaan echt wáánzinnig veel appels, ontdaan van hun vezels, in die 3dl appelsap (ik heb wel eens zelf appelsap gemaakt, je weet niet wat je ziet).
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 14:27
Lijstjeeee!

O: twee sneetjes met leidse kaas
T: wrap met pesto, wat parmezaan en een plakje jamon serrano
L: twee gekookte eieren met twee sneetjes brood
T: ? beker melk ofzo?
D: iets makkelijks, want ik moet rond etenstijd mn paspoort ophalen :')
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 14:29
Brood staat in de machine :9 Al zag ik wel dat er vrij veel 'troep' in die mixen zit ook. Toch eens kijken naar zelf dingen erin gooien.

In Zweden waren er in het berghutje ook wat mensen die daar overnacht hadden en verder gingen met flinke bepakking... Ik was wel blij dat ik dat niet was met die halve meter sneeuw en een zware rugzak :{ .
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 14:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:22 schreef Perruche het volgende:

[..]

Hmmm ja ik houd niet van melk, misschien soyamelk. Of een gekookt ei ofzo, maar ik ontbijt pas @ work... misschien kan ik de avond van te voren eitjes koken ofzo. ik probeer wel minder brood te eten maar makkelijk is anders.

Ja suikers, last niet, maar het is niet goed. Ik ga denk ik het fruit de ontbijtkoek vervangen voor een paprika :) maar thanks voor je commentaar!
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:29
quote:
2s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:26 schreef sigme het volgende:

[..]

Voor een volgende keer is het zinniger om het (appel)sap te schrappen en het fruit te laten staan. Er gaan echt wáánzinnig veel appels, ontdaan van hun vezels, in die 3dl appelsap (ik heb wel eens zelf appelsap gemaakt, je weet niet wat je ziet).
Ja daar heb je gelijk in... ik drink eigenlijk nooi appelsap en het was niet eens lekker want ik vind die troebele lekkerder :@

maar geen fruit? Dat kan ik niet hoor... Die ontbijtkoek kan ik wel weglaten. En ik zal eens wat gerookte kip ofzo kopen voor tussendoor.
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 14:31
quote:
2s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:26 schreef sigme het volgende:

[..]

Voor een volgende keer is het zinniger om het (appel)sap te schrappen en het fruit te laten staan. Er gaan echt wáánzinnig veel appels, ontdaan van hun vezels, in die 3dl appelsap (ik heb wel eens zelf appelsap gemaakt, je weet niet wat je ziet).
Oh ja, dat. Had het sap niet meteen gezien.
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:32
ja loveli die ontbijtkoek is al op kan ik niet meer eruit halen :P
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 14:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:29 schreef Perruche het volgende:

[..]

Ja daar heb je gelijk in... ik drink eigenlijk nooi appelsap en het was niet eens lekker want ik vind die troebele lekkerder :@

maar geen fruit? Dat kan ik niet hoor... Die ontbijtkoek kan ik wel weglaten. En ik zal eens wat gerookte kip ofzo kopen voor tussendoor.
Ik druk mij onduidelijk uit, sorry. Fruit laten staan = fruit op je lijstje laten staan.
Ontbijtkoek ritueel verbranden natuurlijk (behalve een plakje ontbijtkoek in een pan draadjesvlees, die niet verbranden, da's sund).
Principessa.Farfallusvrijdag 21 januari 2011 @ 14:42
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:24 schreef Perruche het volgende:
Succes met je tentamens pief! hoeveel moet je er nog?

Mo, ik heb het gevoel dat jij heel veel motors koopt en verkoopt, klopt dat?
nog 4 :') en 2 opdrachten
Principessa.Farfallusvrijdag 21 januari 2011 @ 14:43
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:23 schreef Perruche het volgende:

[..]

Voor mij klinkt dat vrij "barbaars". Maar wel echt super gaaf. ben benieuwd naar de foto's :)
14 kilo is nog wel te doen maar wel zwaarder (moet het voor mij) niet worden.. Als je veel moet klimmen is een zware rugzak echt kut..
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:45
Wat is een goed boek of website (met recepten) voor KH arm?
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 14:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:45 schreef Perruche het volgende:
Wat is een goed boek of website (met recepten) voor KH arm?
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:14 schreef loveli het volgende:

[..]

Ene Dr. Bernstein heeft ook een low-carb 'dieet'. Uitgangspunt: hij had als kind diabetes met een levensverwachting van 30 jaar. Om ervoor te zorgen dat hij gezond ouder werd heeft hij als eerste particulier een suikerapparaat aangeschaft (formaat ziekenhuisapparaat). Omdat de medische wereld hem (ingenieur) niet serieus nam, heeft 'ie er een studie medicijnen achteraan gedaan.

Principes van het dieet zijn dat je suikerschommelingen voorkomt door voeding. Heel interessant als achtergrondinfo bij low carb eten.
http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_K._Bernstein
http://www.diabetes-book.com/
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:49
Ja maar loveli dat ziet er te ingewikkeld uit. Iets meer kant & klaar, weinig verdiepwerk, veel ah zo ik ga nu koken werk.
Principessa.Farfallusvrijdag 21 januari 2011 @ 14:50
ik heb een betalingsachterstand die lager is dan mn huur, huh?
bel ik ze op: wij zijn gesloten, wij zijn geopend op werkdagen van 9 tot 5

huh is vrijdag al weekend?????
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 14:50
:P
http://www.diabetes-book.com/recipes/zucchini_souffle.shtml
http://www.diabetes-book.com/recipes/dijon_turkey_pecan.shtml
http://www.diabetes-book.com/recipes/pigs_in_blankets.shtml
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 14:51
http://www.diet.com/recipes/
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 14:55
jamaar ik wil een boek :'( in het Nederlands
V1z0Rvrijdag 21 januari 2011 @ 14:59
Grip op koolhydraten?
Heeft m'n zus, moet vrij simpel zijn...
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 15:01
South Beach is toch wel in het Nederlands verkrijgbaar? (Ja, dat moet wel, ik heb schoonfamilie die eruit kookt, dus.)
Ik meen dat Progje daarvan wat gebruikt heeft, naar wens, dus misschien kan zij daar wat nuttigs over zeggen?
Blurred86vrijdag 21 januari 2011 @ 15:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:29 schreef MevrouwPuff het volgende:
Brood staat in de machine :9 Al zag ik wel dat er vrij veel 'troep' in die mixen zit ook. Toch eens kijken naar zelf dingen erin gooien.

Doen ja! ^O^ Het is zo makkelijk, en lekkerder ook vind ik!
Ik ben pizzadeeg aan het maken voor vanavond :9
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 15:04
Thanks voor de tips :) ik zal binnenkort eens gaan neuzen.
ihatefastcarsvrijdag 21 januari 2011 @ 15:21
(nog) Niet bijgelezen, maar wel even dit natuurlijk: van harte gefeliciteerd, Vik! :*
V1z0Rvrijdag 21 januari 2011 @ 15:21
Ohja, gefeliciteerd Vik! *O* :D
Blurred86vrijdag 21 januari 2011 @ 15:22
oh ja, en gefeliciteerd voor Vik natuurlijk *O* hoop dat je een fijne dag hebt!
Syrenavrijdag 21 januari 2011 @ 15:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 14:50 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
ik heb een betalingsachterstand die lager is dan mn huur, huh?
bel ik ze op: wij zijn gesloten, wij zijn geopend op werkdagen van 9 tot 5

huh is vrijdag al weekend?????
Bij de meeste woningcorporaties wel ja :+ Toen ik mijn huis kocht op vrijdag om 14 uur kon de makelaar ze pas de maandag daarop bereiken, want ze gingen op vrijdag om 13 uur dicht.

Hier op school zijn de meeste afdelingen ook op vrijdag dicht en ik zie ook altijd veel docenten na de middag wegstiefelen naar huis. Ik werk duidelijk op de verkeerde plek }:|

vroegah gooiden ze hier automatisch om 16 uur op vrijdag de pc's van de studenten uit. Zalig :@ het was hier dan in no time leeg.
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 15:44
Ik ben helemaal rozig O+ en poezelhuidje O+

Lowcarb zeg ik maar niks meer over. Mijn mening is wel bekend.

Lijstje:

O: kom magere yoghurt met wat muesli
T: -
L: 2 bth, 1x kaas, 1x pindakaas
T: 2 mandarijnen, paar engelse dropkens
D: spinazielasagne
T: vast nog wel een wijntje en wat lekkers bij Top Gear vanaaf

Het weekend wordt eettechnisch dramalamatisch, want 2 feestjes.
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 15:47
Nou het is nog redelijk lowcarb hoor XM ;)
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 15:49
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 15:44 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik ben helemaal rozig O+ en poezelhuidje O+

Lowcarb zeg ik maar niks meer over. Mijn mening is wel bekend.

Lijstje:

O: kom magere yoghurt met wat muesli
T: -
L: 2 bth, 1x kaas, 1x pindakaas
T: 2 mandarijnen, paar engelse dropkens
D: spinazielasagne
T: vast nog wel een wijntje en wat lekkers bij Top Gear vanaaf

Het weekend wordt eettechnisch dramalamatisch, want 2 feestjes.
Beetje weinig maar niet slecht :)

En ik ken jouw mening over lowcarb niet, dus ik ben wel benieuwd :P

ik zal nooit helemaal lowcarb gaan (ik weet niet eens waar carbs in zitten :') ), maar ik denk denk dat wat minder brood en pasta/rijst helemaal geen kwaad kan in mijn levensstijl...
Perruchevrijdag 21 januari 2011 @ 15:50
Wij krijgen zo een presentatie *O* woei.
DevilsAndDustvrijdag 21 januari 2011 @ 15:53
Baardmans is afgestudeerd! *O*.
Ewelinavrijdag 21 januari 2011 @ 15:54
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 15:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
Baardmans is afgestudeerd! *O*.
*O* *O* *O* *O*
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 15:54
Ik heb het een aantal weken geprobeerd en ik vond het niks. Hongergevoel bleef bij mij aanhouden, ik viel er niet echt denderend snel van af en ik had echt gigantische cravings naar koekjes en brood.
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 15:54
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 15:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
Baardmans is afgestudeerd! *O*.
Feli!
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 15:54
Mijn daglijstje, totaal NIET lowcarb:

O: brood met hagelslag en pindakaas
L: brood met hagelslag en pindakaas
T: ?
D: zelfgemaakte rundvleesragout met champignons en tuinerwtjes met munt, zelfgebakken brood erbij
T: chocoladekoekjes die ik zo ga bakken :@

Gefeli aan Baardmans!
DevilsAndDustvrijdag 21 januari 2011 @ 16:02
Lief van jullie, ik zal het aan hem laten lezen!

Oh, wacht.
conlechevrijdag 21 januari 2011 @ 16:03
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 15:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ik heb het een aantal weken geprobeerd en ik vond het niks. Hongergevoel bleef bij mij aanhouden, ik viel er niet echt denderend snel van af en ik had echt gigantische cravings naar koekjes en brood.
Jij deed het dan ook niet goed. :)

Als je begint met low carb is het zaak om het behoorlijk streng te doen. Als je het half half doet werkt het eerder averechts.

Na 2 weken kan je dan weer beetje bij beetje gezonde KH's gaan inbouwen.

Maar als je op 2 gedachten hinkt kom je eerder aan dan je afvalt én je hongergevoel blijft.
Laurelinevrijdag 21 januari 2011 @ 16:05
Gefeliciteerd Viking! *O* Nog veel mooie Haagsche jaren gewenst, mèt snel weer fijn werk!

En sigme, oei, jij nu ook al aan de lowcarb? Jou en uniek vond ik altijd wel de goede voorbeelden hier, met die kolensjouwershoeveelheden voedsel, en er dan toch nog goed uitzien! :Y

Zelf lukt lowcarben me nooit, ik houd toch teveel van bier (geloof de nr 1 qua zondigen als je kijkt naar die tabel met glycemische indexwaarden). Iets halfslachtigs heb ik nog wel eens een tijd volgehouden, maar ongemerkt sluipt er al snel veel suiker in bij mij, met die fruit/kwarkontbijten, en na de biertjes tussendoor is de discipline vaak weer zoek :')
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 16:09
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:03 schreef conleche het volgende:

[..]

Jij deed het dan ook niet goed. :)

Als je begint met low carb is het zaak om het behoorlijk streng te doen. Als je het half half doet werkt het eerder averechts.

Na 2 weken kan je dan weer beetje bij beetje gezonde KH's gaan inbouwen.

Maar als je op 2 gedachten hinkt kom je eerder aan dan je afvalt én je hongergevoel blijft.
Ik volgende het lowcarbdieet van de mevroi. Volgens mij deed ik het best goed, in ieder geval strenger dan sigme's lijstje van vandaag. No offence en zulks uiteraard.
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 16:11
En welke geep heeft deze laarzen in de categorie "elegante enkellaarzen" onder durven te brengen :').
Laurelinevrijdag 21 januari 2011 @ 16:12
Oja, de mevroi van XM! Daar waren de meningen ook over verdeeld, herinner ik me.

De hele tijd een ronkende helicopter over de wijk, af en toe vuurwerkknallen, spannend hoor :P
Laurelinevrijdag 21 januari 2011 @ 16:14
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
En welke geep heeft deze laarzen in de categorie "elegante enkellaarzen" onder durven te brengen :').
Oei, dat is toch gewoon een model uit de jaren '90? Met die lompe neuzen en vierkante hak ("lekker makkelijk!")
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 16:14
quote:
13s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:14 schreef Laureline het volgende:

[..]

Oei, dat is toch gewoon een model uit de jaren '90? Met die lompe neuzen en vierkante hak ("lekker makkelijk!")
En wat doet die dooie cavia bovenop? Hmmm?
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 16:15
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
En welke geep heeft deze laarzen in de categorie "elegante enkellaarzen" onder durven te brengen :').
megamind14.jpg

Of de uiteindelijke versie:
SPOILER
297145_806x453.jpg
conlechevrijdag 21 januari 2011 @ 16:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:09 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik volgende het lowcarbdieet van de mevroi. Volgens mij deed ik het best goed, in ieder geval strenger dan sigme's lijstje van vandaag. No offence en zulks uiteraard.
Volgens mij had die mevroi van jou er weinig kaas van gegeten. :P Ook nofi bien sûr.
V1z0Rvrijdag 21 januari 2011 @ 16:16
Die laars ziet er uit als Rod Stewart :')
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 16:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:15 schreef conleche het volgende:

[..]

Volgens mij had die mevroi van jou er weinig kaas van gegeten. :P Ook nofi bien sûr.
Hm ik vond haar heel plezierig :). Maar goed, ik kan gewoon niet zonder m'n boterhammetjes :+.
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 16:17
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:15 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Of de uiteindelijke versie:
SPOILER
Uitstekende verdachte idd!
Laurelinevrijdag 21 januari 2011 @ 16:19
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:15 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Of de uiteindelijke versie:
SPOILER
O, is dat uit een film? Welke is dat? Ziet er wel leuk uit!
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 16:21
quote:
5s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:19 schreef Laureline het volgende:

[..]

O, is dat uit een film? Welke is dat? Ziet er wel leuk uit!
Megamind! Leuker dan gedacht! :D

Oh en dit kan ik jullie ook niet onthouden: meatloaf cupcakes met mashed potatoe frosting _O-
443365.jpeg
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 16:22
Ziet er erg lowcarbish uit :P.
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 16:22
Ik heb speculaaskoekjes gebakken en nu ruikt het hier naar sinterklaas :')

Feli voor Baardmans *O*
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 16:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:22 schreef uniekhoorn het volgende:
Ik heb speculaaskoekjes gebakken en nu ruikt het hier naar sinterklaas :')

Feli voor Baardmans *O*
Hihi! Ouwemannelucht (8> Sinterklaas heeft zeker eau du pepernoot :Y

En inderdaad, hoera voor de Baard, die goed voor ons DaDtje zorgt! *O* En schijnbaar ook voor zichzelf :+
MariaEtceteravrijdag 21 januari 2011 @ 16:24
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:22 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ziet er erg lowcarbish uit :P.
Afgezien van de aardappel en de loaf-factor van de meatloaf dan :+ iig wel suikervrij!
DevilsAndDustvrijdag 21 januari 2011 @ 16:53
Ik had echt nóóit naar Baardmans z'n seksverleden moeten vragen, trouwens. ;( . Collega waar 'ie nog steeds mee werkt, onder andere. Meh.
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 16:58
Tja DaD, naarmate je ouder wordt hoe meer sexverleden iemand heeft natuurlijk.
Ik ken 3 persoonlijk van mijn vriend, de ene werk ik mee samen, de andere zijn ex vrouw, andere beste vriendin van zijn schoonzus..

Maar ja, ik ben de lekkerste en natuurlijk de jongste :+

Niet teveel van aantrekken, je went wel aan die gedachte
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 17:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:53 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik had echt nóóit naar Baardmans z'n seksverleden moeten vragen, trouwens. ;( . Collega waar 'ie nog steeds mee werkt, onder andere. Meh.
Liever dan een ex die 'em stalkt of die hij wil vermoorden, to ch?
DevilsAndDustvrijdag 21 januari 2011 @ 17:03
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:02 schreef loveli het volgende:

[..]

Liever dan een ex die 'em stalkt of die hij wil vermoorden, to ch?
Euhm. Als je het zo stelt.
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 17:05
Iemand die nog op goede voet staat met z'n ex zal best ok zijn, zo bedoel ik het.
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 17:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:05 schreef loveli het volgende:
Iemand die nog op goede voet staat met z'n ex zal best ok zijn, zo bedoel ik het.
Precies en als er nog " iets" was tussen zijn collega dan had hij het verzwegen.
Even wennen aan de gedachte
DevilsAndDustvrijdag 21 januari 2011 @ 17:10
Het was een eenmalig iets, zei 'ie.

Ik vind het gewoon stom dat ik me om zoiets druk loop te maken terwijl 'ie op zoveel manieren laat merken dat 'ie gek op me is. Alsof er altijd iets moet zijn om me druk over te maken.
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 17:13
Hoi! In Friesland! (al een tijdje hoor, maar ik klap niet meteen m'n laptop open natuurlijk ;)).
M'n ouders waren onder de indruk van m'n syllogismen _O-. Verder kwam ik een bekende tegen in Heerenveen die nog niet wist van mijn ontslag, dus moest ik dat ook weer eens vertellen :r.

Oh ja, de simkaart zat nog gewoon in de telefoon en mama Nachtwacht had zelf iets verkeerd ingesteld, dus de Syriër is volledig valschelijk beschuldigd wat dat betreft, waarvoor excuus! :o. Maar die dvd-speler moet nog wel even boven water komen dus.

Nu eens even bijlezen :9.
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 17:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:13 schreef Viking84 het volgende:
Oh ja, de simkaart zat nog gewoon in de telefoon en mama Nachtwacht had zelf iets verkeerd ingesteld, dus de Syriër is volledig valschelijk beschuldigd wat dat betreft, waarvoor excuus! :o. Maar die dvd-speler moet nog wel even boven water komen dus.
Ondanks dat 'ie niet met de foon heeft gekloot lijkt er iets niet in de haak met de Syrier...
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 17:15
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:13 schreef Viking84 het volgende:

Oh ja, de simkaart zat nog gewoon in de telefoon en mama Nachtwacht had zelf iets verkeerd ingesteld, dus de Syriër is volledig valschelijk beschuldigd wat dat betreft, waarvoor excuus! :o. Maar die dvd-speler moet nog wel even boven water komen dus.

Nu eens even bijlezen :9.
Dat krijg je ervan als je meteen iemand verdenkt :P

Misschien moet mijn moeder nog een 25 jaar jongere vriend uit syrië krijgen voor ik zoiets bedenk.

Hmm, loveli heeft blijkbaar meer levenservaring dan ik O-)
Ewelinavrijdag 21 januari 2011 @ 17:16
quote:
10s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:11 schreef XcUZ_Me het volgende:
En welke geep heeft deze laarzen in de categorie "elegante enkellaarzen" onder durven te brengen :').
Er zijn wel meer laarzen raar gecategoriseerd. Ook in de categorie (niet) elegante enkellaarzen:
RA511Z001-802__default__1.jpg
XcUZ_Mevrijdag 21 januari 2011 @ 17:17
Huuuu!
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 17:17
Ben er voorstander van om mensen in eerste instantie als onschuldig te zien. Ben er ook voorstander van om gezond verstand niet uit te schakelen.
Ewelinavrijdag 21 januari 2011 @ 17:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:17 schreef XcUZ_Me het volgende:
Huuuu!
Juist ;(

Overigens heb ik wel nieuwe laarzen vandaag gekocht.
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 17:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:16 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Er zijn wel meer laarzen raar gecategoriseerd. Ook in de categorie (niet) elegante enkellaarzen:
[ afbeelding ]
M'n eetlust, wat doe je!
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 17:18
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:17 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Juist ;(

Overigens heb ik wel nieuwe laarzen vandaag gekocht.
Pics om m'n eetlust te redden?
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 17:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:18 schreef loveli het volgende:

[..]

Pics om m'n eetlust te redden?
Ik kan me er zonder pics ook wel een voorstelling van maken :').
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 17:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:20 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Ik kan me er zonder pics ook wel een voorstelling van maken :').
Vind je het soms niet leuk als we het over jurkjes en laarzen hebben? :o
Ewelinavrijdag 21 januari 2011 @ 17:21
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:18 schreef loveli het volgende:

[..]

Pics om m'n eetlust te redden?
Precies dezelfde als vorig jaar, want ze zaten zo lekker en de zool was stuk en niet meer te repareren :')
laars-2.jpg

Als tegenwicht voor deze, die ik eerder gekocht heb.
081-1.jpg
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 17:22
:') ja
Ewelinavrijdag 21 januari 2011 @ 17:23
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:22 schreef loveli het volgende:
:') ja
Niet goed voor je eetlust?
lovelivrijdag 21 januari 2011 @ 17:23
Die laarzen had ik niet van je verwacht ;)
Ewelinavrijdag 21 januari 2011 @ 17:24
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:23 schreef loveli het volgende:
Die laarzen had ik niet van je verwacht ;)
Zelfs ik koop af en toe verstandige schoenen. Maar die andere kunnen hopelijk wel je goedkeuring wegdragen? ;)
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 17:25
quote:
12s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:21 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Vind je het soms niet leuk als we het over jurkjes en laarzen hebben? :o
Zo kun je het ook opvatten idd :P.

En verder wat loveli zegt :o.
Ewelinavrijdag 21 januari 2011 @ 17:26
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:25 schreef Viking84 het volgende:

[..]

En verder wat loveli zegt :o.
Ik heb die vorige helemaal stuk gelopen. Zaten zo ontzettend lekker (en ze zijn best elegant, hoewel dat op de foto niet zo lijkt). O+
Viking84vrijdag 21 januari 2011 @ 17:27
M'n moeder eerder vanmiddag: "Heb je een nieuwe trui?"
En nu net: "Heb je een nieuwe broek?"

Alles wat ik aan heb, heb ik al jaren :').
Ewelinavrijdag 21 januari 2011 @ 17:31
Ah, de eerste die ik tegenkom die wél goed gecategoriseerd is in de categorie elegante enkellaarzen.
PU2-fzw-0011-99__default__1.jpg
MevrouwPuffvrijdag 21 januari 2011 @ 17:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:27 schreef Viking84 het volgende:
M'n moeder eerder vanmiddag: "Heb je een nieuwe trui?"
En nu net: "Heb je een nieuwe broek?"

Alles wat ik aan heb, heb ik al jaren :').
Op m'n diplomauitreiking vroeg m'n pa: "Heb je een nieuw jurkje?" :P
mazaruvrijdag 21 januari 2011 @ 17:40
quote:
1s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 17:21 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Precies dezelfde als vorig jaar, want ze zaten zo lekker en de zool was stuk en niet meer te repareren :')
[ afbeelding ]

Als tegenwicht voor deze, die ik eerder gekocht heb.
[ afbeelding ]
De blik van je kat op die onderste foto! _O-
sigmevrijdag 21 januari 2011 @ 18:05
quote:
14s.gif Op vrijdag 21 januari 2011 16:05 schreef Laureline het volgende:
Gefeliciteerd Viking! *O* Nog veel mooie Haagsche jaren gewenst, mèt snel weer fijn werk!

En sigme, oei, jij nu ook al aan de lowcarb? Jou en uniek vond ik altijd wel de goede voorbeelden hier, met die kolensjouwershoeveelheden voedsel, en er dan toch nog goed uitzien! :Y
Gezien de hoeveelheden die ik toch gewoon moet sjouwen (4x per dag emmer 10 liter water, brandhout (includief hakken (geen hakjes ;))) én de aanstaande sloopwerkzaamheden (1 muur stukslaan maar vooral daarna alle onderdelen oppakken, naar kar sjouwen en afvoeren en fundering uitgraven, nou ja, gezien dat dus, denk ik dat ik de kolensjouwershoeveelheden ga handhaven ;).

En daarbij vind ik jou een beter voorbeeld van onwaarschijlijke hoeveelheden en dingen eten en er zeer goed uitzien (ik ben die taille niet vergeten :9~ ).
quote:
Zelf lukt lowcarben me nooit, ik houd toch teveel van bier (geloof de nr 1 qua zondigen als je kijkt naar die tabel met glycemische indexwaarden). Iets halfslachtigs heb ik nog wel eens een tijd volgehouden, maar ongemerkt sluipt er al snel veel suiker in bij mij, met die fruit/kwarkontbijten, en na de biertjes tussendoor is de discipline vaak weer zoek :')
Ik zal ook niet te lang zonder bier moeten zitten :P.
Swietjevrijdag 21 januari 2011 @ 19:16
Hoi. :P
uniekhoornvrijdag 21 januari 2011 @ 19:57
Hoi :)

Koorts :( en dan na het ontzettend veel warm eten ook nog een hele bak magere kwark weg eten :')

Wij gaan morgen naar het theater en een hotelletje dus ik mag niet ziek zijn.
Swietjevrijdag 21 januari 2011 @ 20:01
Ah, bah Uniek, wat naar! Ik hoop dat je morgen weer wat beter bent. Beterschap :*

Lijstje:

O: boterham met gehakt, halfvolle melk
L: witte pistolet filet americain en plakjes ei, activia start
T: kom verse kippensoep met groente
D: gourmetten, alweer ja... :@
T: verse sinaasappelsap
Phaidravrijdag 21 januari 2011 @ 20:05
He, jakkes Uniek.. Beterschap! Lekker vroeg onder de wol na een warme grog?