abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 20 december 2010 @ 20:56:33 #1
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_90198057
100513_112545_haaktopic.gif

Handige sites:
Haakpatronen poppen en knuffels
Hobbydoos.nl - Haken
HobbyGigant.nl
Stitch Diva's Crochet Tutorial (Engelstalig, met foto's )
Jessica Tromp - Haaksteken en hun symbolen pagina 1
Jessica Tromp - Haaksteken en hun symbolen pagina 2
Amigurumi leren haken (incl. linkjes naar deel 2 en 3)
Handige tips om (bijna onzichtbaar) te meerderen en minderen
Haaknaalden
Hier kun je je werk bijhouden
Bloemen haken
Zpagetti bollen kun je hier vinden
Ravelry, een grote Engelstalige handwerkcommunity. Er is zelfs een FOK!groep!
Gratis Nederlandse patronen
Heuse blogpost over onze eigen Wampi aan het haken in de trein!
Voor een indicatie van de gemiddelde afmetingen van babyvoetjes, kom maar op met de slofjes!



Vorige delen:
01 - 02 - 03 - 04 - 05 - 06 - 07 - 08 - 09 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 -
25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 -33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57

Heb je de laatste post in het topic? Open dan even een nieuw deel. De openingspost vind je hier.

De laatst geshowde haaksels:

een boom van herfstblad, hoe toepasselijk!


EsseEi's kerstkranskaartjes:


van alles van knitwit:










leuke slof à la LadyBlack:


pinquin-met-muts van Nijna-UK:


kerstig hangertje met sneeuwrand van trui:


ynske's jurk (voor barbie)


daste's bloemsquares, spookje en sneeuwvlokkaart:






bloem & pot van soempie:


kerstslinger van lijnloos:


Loqi's löke octopus:


herfstblads struisvogel:


herfstblad's (ja ze was erg productief!) TGIO-nijlpaard:


appelfan's kerstboom:


eska's deken:


whoops pinquins:


[ Bericht 11% gewijzigd door trui op 20-12-2010 21:17:11 ]
in de haak.
  maandag 20 december 2010 @ 20:57:55 #2
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_90198159
En terwijl ik een reactie aan het maken ben, sturen jullie zoveel dat het topic vol is!
maar gelukkig, was ik niet de gene die 'm sloot daardoor ;)
goed nu de reactie:

Whoop ik gebruik nooit zelfde wol als er staat :P *eigenwijs* dus kan vast wel. Zolang je maar beetje de zelfde soort wol in 1 beestje gebruikt (zelfde dikte)

mooie stapel kerstkaartkransjes! :D
En leuk WIP van de boom :D

en ik overdrijf niet als ik zeg dat hier minstens een centimeter IJS op de weg ligt, niet eens meer platgestampte sneeuw, kan de stenen er doorheen zien. Ik trapte (nadat ik bijna was gevallen) en m'n fiets bleef staan terwijl m'n wiel draaide :S
Ga maar eens haken :)
pi_90198745
Zeg dat nou niet ik moet morgen levend bij de bushalte aankomen, en vervolgens op t station en dan weer bij de bus(hopen dat die rijden in leiden). En dan weer in omgekeerde volgorde.
  maandag 20 december 2010 @ 21:07:34 #4
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_90198833
maar whoop: jij woont op een hele andere plek dan ik, en de grotere wegen waren best wel goed te doen :)

goed verstop me weer onder dekentje op de bank met filmpje en haaksel! tsusch!
pi_90199111
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 21:06 schreef Whoopdidoo het volgende:
Zeg dat nou niet ik moet morgen levend bij de bushalte aankomen, en vervolgens op t station en dan weer bij de bus(hopen dat die rijden in leiden). En dan weer in omgekeerde volgorde.
de bussen rijden al twee dagen weer hoor! alleen niet erg op tijd en er valt er regelmatig eentje uit.

treinen rijden ook, maar minder. :Y

ik ben vrijdag van delft naar leiden gekomen, zaterdag van leiden naar hilversum en zondag van hilversum naar delft, vandaag van delft via den haag naar leiden - alles zonder noemenswaardige problemen, incl. trams en bussen. alleen vrijdag was wat precair...
Kwak
pi_90199200
ah fijn heb geen zin om naar mn tentamen te lopen in de vrieskou.

etsy is echt O+
pi_90199669
Wat een leuke winterse dingen maken we toch O+
pi_90199981
Kom ik met mijn bikini... ;) Donderdag komen er foto's.
"An unfortunate thing about this world is that the good habits are much easier to give up than the bad ones."
W. Somerset Maugham
  maandag 20 december 2010 @ 21:45:35 #9
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_90201648
quote:
1s.gif Op maandag 20 december 2010 21:23 schreef Daste het volgende:
Kom ik met mijn bikini... ;) Donderdag komen er foto's.
LOL ga je altijd de dwarsligger zijn Daste? (grapje!!)

O+ TT O+
pi_90202184
Thanx voor de tips! Ik ga eens op zoek naar lijm!

Hier nu bezig met een internationale swap vanuit het creepy cute boekje! :D
pi_90204097
Oranje boven *O* (lucy-versiering in Holland-sferen):



Daste, een bikini? Jij bent optimistisch! _O-
pi_90205857
Ik ben onschuldig, mijn zus vroeg er zelf om! O-)
"An unfortunate thing about this world is that the good habits are much easier to give up than the bad ones."
W. Somerset Maugham
pi_90209877
Leuk, knitwit!

Ik gebruik voor textiel een extra sterke lijm van Bison. Wel prijzig, maar ik vind hem wel goed :)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik gebruik meestal ook niet dezelfde wol als de ontwerper, maar probeer wel de dikte hetzelfde te houden, hoewel ik pas Bravo met Wibra-acryl heb gecombineerd en dat ging goed :)

[ Bericht 42% gewijzigd door Herfstblad op 20-12-2010 23:46:32 ]
  maandag 20 december 2010 @ 23:47:52 #14
38674 Spiegelei
sunny side up!
pi_90210525
@ Whoopdidoo: ik heb Ollie de schildpad net af. Ik heb wel de kleuren gebruikt als aangegeven. Nou ja ik heb niet de nummers gecheckt, maar geel is geel hoor! haha Morgen maak ik ff een fotootje. Wel een tip, vul het schild vooral niet te veel op, eigenlijk moet je die voor je gevoel veel te weinig vullen! Ik heb het schild teveel gevuld en als je het dan aan het lijfje vast maakt gaat het helemaal van het lijfje afstaan. Nou ja, je ziet het morgen wel.

Verder heb ik weer een lavender bunny af met weer een gemengde kleur (geel, groen en lichtblauw), pics volgen morgen.

M'n vulspul is nu bijna op dus ik ga een kijken wat ik nu ga maken. Een slinger van GS'jes of een kussen hoes van GS'jes of grannystripes ofzo. Dat is wel een uitdaging want behalve een paar losse GS'jes een jaar geleden heb ik eigenlijk nooit zoiets gemaakt.

* Spiegelei in haakboeken bladeren gaat
klerkje
pi_90220669
Vulspul is vrij goedkoop bij kwantum. of leenbakker...nu ik t zeg weet ik t niet meer, mn moeder haalt het altijd, en ze zitten hier ook nog naast elkaar.

@herfstblad, ik vind wibra vaak wel dikker dan bravo, maar bij bravo zit er onderling wel veel verschil tussen, sommige moeten met een 3 andere gewoon met een 3,5(waarmee ik de wibra ook doe).

Willen jullie alsjeblieft aan me denken van 1 tot 4(nou om 3 uur ben ik wel klaar :P) want ik moet het echt halen want ik wil echt geen vak overdoen. Dat voelt zo slecht.

Ah nee he. Zie net dat mijn trein dus maar tot haarlem gaat, gelukkig zegt ie dat ik daar over kan stappen voor Leiden. Alleen weet ik dus niet of ik terug nou via haarlem moet gaan of amsterdam...Nou laat ik er eens maar zien te komen.

[ Bericht 16% gewijzigd door Whoopdidoo op 21-12-2010 07:46:17 ]
pi_90222049
Whoop, heel veel succes met je tentamen!

LB, is het nog gelukt met het tweede slofje? En ik vroeg me af, een tijdje geleden had je 2 paar slofjes voor baby's...heb je daar een internetpatroon van? Of?

Ik ben nog steeds bezig met Rudolf. Moet alleen nog een stuk gewei en 2 poten, dus hopelijk heb ik daar vanavond tijd voor. Eerst maar eens werken.
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_90223339
Wibra-acryl is ook een stuk dikker, maar ik had geen Bravozwart, dus toen met Wibra gedaan en het valt niet zo op, maar misschien komt dat ook wel omdat het zwart is ;)
  dinsdag 21 december 2010 @ 10:57:39 #18
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_90224328
mijn sterrenslinger:



de sterren zijn nog niet zo mooi in model, dat moet nog even. nou maar hopen dat oma 't een leuke kadootje vindt. :)
in de haak.
pi_90226625
Ik kan even niets meer haakgerelateerds-derders dan dat ik gisteren even snel een nr. 5 heb opgepikt zodat ik weer aan die deken doorkan. O en superleuke dingen zijn er weer gemaakt (heb de laatste 2 pagina's van #57 even gemist :P dus weet geen namen)

SPOILER: AAAAAAAAAAAAAAAAAH
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 21 december 2010 @ 14:48:13 #20
171422 LadyBlack
paint it black
pi_90234888
Schattige slinger Trui :D die moet ze wel leuk vinden!
quote:
1s.gif Op dinsdag 21 december 2010 09:30 schreef Soempie het volgende:
LB, is het nog gelukt met het tweede slofje? En ik vroeg me af, een tijdje geleden had je 2 paar slofjes voor baby's...heb je daar een internetpatroon van? Of?
Heb je al ravelry? Zoja, dan kun je het patroon wel vinden in mijn notebook :)
Zonee, gauw een account aanmaken dan!! *O*
pi_90235834
Vraagje over de Lavender Bunny, lukt dat met 1 bol garen? Ik kan de grootte niet zo goed inschatten...
Cat hair is a fashion statement
I'm really a cat you see and it's not my last life at all
pi_90236181
Whiskers, ligt er denk ik aan welke garen... Ik had een bolletje multicolor van Anchor (magicline) en daar had ik met 1 bolletje het lijf en nog ietsje over, maar zeker niet meer voldoende voor pootjes, oortjes en staartje... Maar misschien dat het met een grote bol van Wibra of zo wel lukt.
pi_90238155
Vandaag kreeg ik zo'n leuke kerstkaart met gewoon gehaakte schaatsen. Wat een ontzettend leuk idee. O+

Jullie kunnen mijn twitter foto's niet zien geloof ik, dus spammen gaat nog niet.

Nu verder met stofzuigen, dit moest ik eerst vertellen. O+
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  dinsdag 21 december 2010 @ 16:25:07 #24
38674 Spiegelei
sunny side up!
pi_90239761
@Whiskers: ik heb de Lavender Bunny gemaakt met catania en daar had ik 1,5 bol voor nodig (50gram per bol). Ik heb met ook met Phildar Aviso gemaakt (zie ook hieronder), dat is een stuk dikker en de bunny wordt dan ook een stuk groter. Daar had ik 3 of 3,5 bol van nodig (ook 50 gram per bol).

Hier mijn nieuwste lavender bunny:


en Ollie de schildpad uit het 2e boekje van Christel Krukkert:



zonder petje:


oeps, stipjes niet zo goed verdeeld!
klerkje
  dinsdag 21 december 2010 @ 16:34:41 #25
171422 LadyBlack
paint it black
pi_90240241
I O+ Ollie!!

En die kersthuisjes ook trouwens..... _O_
  dinsdag 21 december 2010 @ 16:54:13 #26
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_90241282
Jozef is inmiddels klaar en ik hoop vanavond de os ook bij het tafereeltje te kunnen zetten *O*
It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
  dinsdag 21 december 2010 @ 17:43:14 #27
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_90243622
leuk!! Ollie en de slinger en de hanger (had ik die al genoemd of neit, weet ik niet meer) en de lavender bunny!!! :D:D

hier veel gewerk, weinig gehaak :P het is me wel gelukt om met de trein van rotterdam naar Houten te komen :O
  dinsdag 21 december 2010 @ 18:05:20 #28
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_90244611


Helaas alleen even een webcam-fotootje, want de batterijen van de camera zijn leeg.
It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
pi_90245402
:D Ollie O+
en de kerstgroep van Muck! O+ die is ook helemaal geweldig! weer heel anders dan die van Trui! (en grappig die kerstboom erbij... christelijk en heidens meet...)

de vraag over de Lavenerbunny, ik heb hem gemaakt met verschillende acrylsoorten, en dan heb je over het algemeen met 1 bol wel genoeg. (bij 1 lavenderbunny had ik net tekort voor de oren en de staart, maar dat kwam omdat dat al een aangebroken bol was...) de verschillende groottes kun je op de foto zien:

de meest linkse is de bol zeeman, de middelste is een babywol en de meest rechtse is een gewone acryl, wel dunner dan zeeman/wibra-acryl.) en ik had nog een gemaakt van een andere (multicolour) wol, en daar had ik net te weinig van, ik miste een oor, dus daarvan moest ik bijkopen. (daar zat ook wat minder op een bolletje) (dat was deze:
)
dus, met acryl van zeeman/wibra kun je makkelijk met 1 bol doen, maar wordt je bunny wel groot/grof van, van babywol kan het ook, en dan ligt het eraan hoeveel gram je op je bolletje hebt of je met 1 bol uitkan, of dat je er dus 2 moet hebben... moraal van het verhaal, zorg voor 2 bolletjes, dan heb je zeker weten genoeg, en dan kun je wat je overhoudt ook nog wel gebruiken bij andere dingen... :)
  dinsdag 21 december 2010 @ 18:31:40 #30
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_90245713
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 december 2010 18:24 schreef mijsje het volgende:
:D Ollie O+
en de kerstgroep van Muck! O+ die is ook helemaal geweldig! weer heel anders dan die van Trui! (en grappig die kerstboom erbij... christelijk en heidens meet...)
Thanks!
De kerstboom kan ook nog hysterisch knipperend lichtgeven, dus het foute kerstfeest is compleet O-)
It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
pi_90245904
:D dat is helemaal grappig! *O* het is kerstmis!!! (bijna dan... ;) )

oeh, ik lees net de nieuwe flow, staat er een reclame in van dekentjes van 80x80cm gehaakt voor 150 euro... :o ik blijf me erover verbazen hoeveel ze ervoor vragen...
http://www.woodwoolstool.com/prod_blankets.html
pi_90248171
Wat een leuke dingen komen er voorbij!
De lavenderbunny staat ook nog op mijn te haken lijstje. Maar dat lijstje telt inmiddels 60 dingen ofzo :P

De boom is een hoop werk, zeg! Ik schat dat ik in totaal wel 40 - 50 blaadjes moet haken en heel wat takjes. Allemaal kleine wriemeldingetjes, maar ik vind hem wel schattig. O+ Hierna een boom met herfstbladeren maken. (Heel toepasselijk ja bij mijn naam haha. ;) )
pi_90252716
Wat een toffe knuffels! Dat konijn en Ollie staan nu ook op m'n lijstje. En de kerstfiguurtjes die voorbijkomen zijn ook zo leuk. O+

Ik heb Rudolf af:



Eigenlijk moet hij nog oortjes, maar ik heb geen zin meer in gepriegel, dus die laat ik maar zitten. Eindelijk ook een kerstversiering! :D
In some cases, resentment can result simply from being on the receiving end of good arguments. Collini
How much more precious is a little humanity than all the rules in the world.Piaget
pi_90253959
Hij is leuk geworden! :)
pi_90256218
O+ rudolf
  dinsdag 21 december 2010 @ 21:50:29 #36
38674 Spiegelei
sunny side up!
pi_90257077
Rudolf is leuk!
klerkje
pi_90257081
Leuke slinger trui!
En je versiering is erg mooi knitwit
Spiegeleis schildpad O+ en mucks kerstal O+ en rudolf! O+

Ik heb een taartje, koekjes en een hoesje voor telefoon van nichtje gehaakt


  dinsdag 21 december 2010 @ 22:21:38 #38
277759 caroline88
The Unstoppable
pi_90259104
Rudolf is lief... en om een of andere reden heb ik opeens trek in zoetigheid :P
  dinsdag 21 december 2010 @ 22:30:06 #39
112545 Muck
Meine Sprache: International
pi_90259683
Rudolf _O_
It's al boa it's all good it's all bueno benne bon, let's go!
pi_90277455
quote:
2s.gif Op dinsdag 21 december 2010 18:24 schreef mijsje het volgende:

de vraag over de Lavenerbunny, ik heb hem gemaakt met verschillende acrylsoorten, en dan heb je over het algemeen met 1 bol wel genoeg. (bij 1 lavenderbunny had ik net tekort voor de oren en de staart, maar dat kwam omdat dat al een aangebroken bol was...) de verschillende groottes kun je op de foto zien:
[ afbeelding ]
de meest linkse is de bol zeeman, de middelste is een babywol en de meest rechtse is een gewone acryl, wel dunner dan zeeman/wibra-acryl.) en ik had nog een gemaakt van een andere (multicolour) wol, en daar had ik net te weinig van, ik miste een oor, dus daarvan moest ik bijkopen. (daar zat ook wat minder op een bolletje) (dat was deze:
[ afbeelding ] )
dus, met acryl van zeeman/wibra kun je makkelijk met 1 bol doen, maar wordt je bunny wel groot/grof van, van babywol kan het ook, en dan ligt het eraan hoeveel gram je op je bolletje hebt of je met 1 bol uitkan, of dat je er dus 2 moet hebben... moraal van het verhaal, zorg voor 2 bolletjes, dan heb je zeker weten genoeg, en dan kun je wat je overhoudt ook nog wel gebruiken bij andere dingen... :)
Thanks for the bunny info! Ik heb 1 acryl/katoenmix 100 gram en eentje alleen katoen 50 gram, ga ik het mee proberen.
Cat hair is a fashion statement
I'm really a cat you see and it's not my last life at all
  woensdag 22 december 2010 @ 09:57:53 #41
312047 EsseEi
groot klein meisje
pi_90277513
wow weer van die toffe dingen! :D
De kerststal :D vind ik echt schattig, later, als ik groot ben, afgestudeerd en een eigen huis komt dat denk ik ook bij mij erin ;)

en rudolf!! :D:D
Telefoonhoesjes zijn ook poepig :) en die taartjes ook!! :D:D

En wat een verschil tussen je Bunny's Mijsje!!! en inderdaad prijzig dat dekentje, maar vind 'm wel heel mooi (de kleuren enzo, goed idee om te maken haha :@)
*tralala oude discussie, maar toch vraag ik me dan af of er mensen zijn die zo'n dekentje kopen voor dat geld...kweetniet 80 euro kan ik me nog in vinden ofzo maar 150....:O)
pi_90277798
succes whiskers :) als je beide bollen voor 1 bunny wil gebruiken, heb je volgens mij wel genoeg :D

EsseEi, dat heb ik dus ook. als ik er een wil maken is het echt zoveel goedkoper (ligt wel aan de materiaalkeuze, maar toch) en inderdaad, 80 euro zou nog redelijk zijn ook met betalen enzo, maar 150... daarvan viel ik toch wel steil achterover...
  woensdag 22 december 2010 @ 10:50:51 #43
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_90279074
leuke rudolf!! O+
en ik zag nog veeeel meer leuke dingen. bijvoorbeeld muck's kerstgroepje O+

ik ben nog even snel een ronde sjaal aan 't haken, ook voor schoonmoeder:

waarom? om je nek! ;) (hij kan 1x dubbel, hopelijk is dat warm genoeg). maar er moet dus nog een flink stuk bij, ik wil 'm zo'n 20cm hoog maken.
in de haak.
pi_90279493
O+ mooi Trui, gezellige kleurtjes! hoe hoog is hij nu al?
pi_90284922
Ik zag een mooie rudolf en kerstgroepje en ollie O+

Ik ben gister in totaal 9 uur van huis geweest, en 1 uurtje tentamen gemaakt, ik was er wal al anderhalf uur van te voren maar had er eigenlijk 3 uur van te voren moeten zijn. Haarlem was een ramp! terugweg ging beter, half uurtje langer dan normaal.

Het is bijna kerst O+ Dan krijg ik mn boekjes O+
  woensdag 22 december 2010 @ 13:44:48 #46
12713 trui
enorm aantrekkelijk!
pi_90286510
maar... hoe ging 't tentamen zelf, whoop?

mijsje, op die foto was 't ongeveer 12cm. inmiddels weer een paar toeren erbij. maar: ook naar kinderboerderij geweest met de slee, extra kinderen mee terug genomen die hier nu spelen, tosti's gemaakt, wel tien keer op bezoek geweest in 't speelhuisje-van-karton dat onze woonkamer vult, inclusief het wegwerken van 10 nepkopjes thee en 10 nepkoekjes. :) ook moest 't huisje versierd worden dus ik loop nu met doekjes te voorkomen dat er al teveel verfvlekken op de vloer komen... weinig haaktijd dus. vanavond waarschijnlijk maar weer verder.
in de haak.
  woensdag 22 december 2010 @ 13:49:47 #47
171422 LadyBlack
paint it black
pi_90286742
Klinkt wel gezellig Trui :)

Ik heb een haakwerkje mee (zo'n puff-muts) naar mn portiersbaantje, maar ik kijk al dagen scheel van de hoofdpijn dus dat schiet echt niet op -O- Vandaag ben ik flink gedrogeerd, maar eens zien wat er nu van komt!
pi_90287342
O+ wat een gezelligheid Trui O+
al 12 cm is al best een eind... denk je dat je hem vanavond af gaat krijgen? :)

:* LB, dat is vervelend... dat had ik vorige week, na ongeer 3 dagen met ibuprofen was ik er dan eindelijk vanaf...
pi_90287772
Wat leuk trui.
Het tentamen ging wel, heb alleen 2 hele domme fouten gemaakt. En had gehoord van andere die wel naar de inzage konden dat ze echt specifieke woorden wilde zien, ja die moet je dan maar net hebben opgeschreven. Dus hoop zo dat het gewoon een 5.5 of meer is
pi_90290340
Hier zijn jullie! Wat een leuke dingen allemaal O+
Mijn oma heeft last van dat elke muts van haar hoofd af waait op de scootmobiel, of ik een muts wil maken voor haar O+ ik heb wol besteld alaska van drops en ook een patroon van hun dus hopelijk is de wol snel binnen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')