SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Laatst bijgewerkt op dinsdag 12 oktober door Neelix
Deze OP kan je hier vinden.
[ Bericht 54% gewijzigd door Duimelot op 15-10-2010 15:54:07 ]
was met opzet in dezelfde stijl, meet was niet met 3rdrockquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 15:06 schreef brunette82 het volgende:jouw verslag, daar krijg ik een deja vu van...het lijkt wel alsof je met 3rdrock gedated hebt
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 15:41 schreef brunette82 het volgende:ik moest erom lachen. Maar Duimelot, leuk dat het zo gezellig was. Ik neem aan dat je weer met hem daten gaat?
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 15:52 schreef douche-eendje het volgende:
Duimelot, hier is de wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Dating
wat wil je googlen dan?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 15:46 schreef macondo het volgende:
Heb een date geregeld met een heel mooi meisje, alleen het gekke is dat ik vrij snel haar 06 kreeg maar haar msn wil ze nog even niet geven. Heb dus geen achternaam, en kan dus niet googlen grrr
Nou, het feit dat ze geen achternaam geeft - doet bijna suggereren alsof ik iets vervelends zou gaan vindenquote:
joh gebeurd dat echt?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:12 schreef macondo het volgende:
[..]
Nou, het feit dat ze geen achternaam geeft - doet bijna suggereren alsof ik iets vervelends zou gaan vinden
Dat dus. 'k Beken dan ook zonder schroom dat ik ook aan enige screening zal doenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:01 schreef Turbomuis het volgende:
Ik googelde een keer op het emailadres van een paiqgesprekdinges (emailadres van msn, dus dat gaat jou niet lukken...sorry) en als resultaat kreeg ik drie pagina's met latex-, bondage-, swingers- en sexdatingsites. Heb het dus maar niet tot een date laten komen
voor sommigen misschien. er zijn ook mensen die echt op zoek zijn naar iemand om een tijd of nog langer mee om te gaan.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:21 schreef Wijze_appel het volgende:
Datingsites zijn toch gewoon grote afspreek-neuk sites?
Ik heb er niets mee. Beetje plaatjes kieken en elkaar wegklikken omdat die ene "fotomodel"... Tis mij te oppervlakkig allemaal.
Nou, het overgrote deel wat een potje seks zoekt maakt het voor dat handjevol serieuzen wel kaput.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:24 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
voor sommigen misschien. er zijn ook mensen die echt op zoek zijn naar iemand om een tijd of nog langer mee om te gaan.
Geachte gebruiker detijd,quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:26 schreef detijd het volgende:
Ik moet geloof ik meer tijd/aandacht besteden aan mn profielen, want het is bij mij nog niet tot een match gekomen
Je hebt helemaal gelijk joh. Het zijn gewoon afspreek plekken voor vieze neukseks. Net als die andere poel des bederfs, "horeca".quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:26 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Nou, het overgrote deel wat een potje seks zoekt maakt het voor dat handjevol serieuzen wel kaput.
Vooral RP staat er bekend om. Ken kerels die zelfs in groepjes werken om die meiden in te palmen. Het is bijna een sport geworden onderhand.
Soa's op een barkrukquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:44 schreef macondo het volgende:
[..]
Je hebt helemaal gelijk joh. Het zijn gewoon afspreek plekken voor vieze neukseks. Net als die andere poel des bederfs, "horeca".
Mijn date van vanavond weigerde ook zijn achternaam te geven, want "ik zou toch niks vinden"quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:12 schreef macondo het volgende:
[..]
Nou, het feit dat ze geen achternaam geeft - doet bijna suggereren alsof ik iets vervelends zou gaan vinden
Wat is er zo belangrijk aan een achternaam? Je wilt alvast even kijken of het staat?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:58 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Mijn date van vanavond weigerde ook zijn achternaam te geven, want "ik zou toch niks vinden"Wat is dan het probleem, denk ik dan. Maakt me wel lichtelijk achterdochtig, maarja, we gaan het wel zien straks
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:30 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Geachte gebruiker detijd,
Het is ons opgevallen dat uw profiel de afgelopen 11 maanden weinig tot geen aandacht heeft getrokken. Volgens de statistieken heeft u welgeteld 2404 bezichtigingen gehad maar geen enkel respons.
Wij als support adviseren u dan ook, op basis van onze ervaring, uw profiel eens te updaten zonder foto.
Veel succes,
Internet Dating
JA! Dan kan ik zijn naam opschrijven en mijn naam en dan kan ik calculeren of het iets wordt. Anders kan ik net zo goed meteen de date cancellenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:04 schreef Dr.Hilfiger het volgende:
[..]
Wat is er zo belangrijk aan een achternaam? Je wilt alvast even kijken of het staat?
oh ja dat deed ik vroeger ook met namenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:06 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
JA! Dan kan ik zijn naam opschrijven en mijn naam en dan kan ik calculeren of het iets wordt. Anders kan ik net zo goed meteen de date cancellen
Nee, maar heb een keer gehad dat een gast zei dat ie een eigen bedrijf had. Iets met internet en distribueren van media. Googlede ik op zijn emailadres, bleek ie grote partijen dvd's met pornofilms op te kopen en door te verkopen
Is ook een baan toch? Een echte hosselaar! Op internet DVD's en chickies hosselen!quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:06 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
JA! Dan kan ik zijn naam opschrijven en mijn naam en dan kan ik calculeren of het iets wordt. Anders kan ik net zo goed meteen de date cancellen
Nee, maar heb een keer gehad dat een gast zei dat ie een eigen bedrijf had. Iets met internet en distribueren van media. Googlede ik op zijn emailadres, bleek ie grote partijen dvd's met pornofilms op te kopen en door te verkopen
Haha, zo had ik em nog niet gelezen!quote:
Hahaha... kep dat bericht ooit eens als SMS gehad. Leuke gein.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:10 schreef detijd het volgende:
[..]
niet leuk![]()
en et bestaat nog geen 11 maanden
okies acceptedquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 17:12 schreef Wijze_appel het volgende:
[..]
Hahaha... kep dat bericht ooit eens als SMS gehad. Leuke gein.
Ik moest hem hier gewoon vertellen. Toevallig was jij nu het haasje.
Is gewoon een grapje. Niets van aan trekken.
mmmm, dit heb ik al eens eerder vanuit een ander perspectief gelezen.......:Dquote:
dat ik halverwege de rit naar huis even gestopt ben om haar verslag te lezen ben ik nog vergeten te meldenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 18:45 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
mmmm, dit heb ik al eens eerder vanuit een ander perspectief gelezen.......:D
en fijn dat iedereen mijn stijl gebruikt![]()
![]()
ow, en props voor de liga!
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
bravo joe!quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 18:46 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
dat ik halverwege de rit naar huis even gestopt ben om haar verslag te lezen ben ik nog vergeten te melden
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 18:51 schreef Duimelot het volgende:
[..]
helemaal vergeten
[ afbeelding ]thnxSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I bet I'm helium, I never get chemistry with anyone...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"Unicorns don't whinny, they just open their mouths and Enya falls out" GWS
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 19:14 schreef douche-eendje het volgende:
Jaaaaa Joe aan het daten! meeten
quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 18:53 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
thnx
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Héééé Picardmike heeuj heujjjjjjj *geeft beuk op schouder* ben je weer intiem geweest jonguh heeeuuuyyy!!!!quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 20:09 schreef picardmike het volgende:
en ik moest ze allebei al liefje noemen.
zo, jij hebt ook ff een oud profiel afgestoft?quote:
De verleiding werd me simpelweg te grootquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:21 schreef 3rdRock het volgende:
zo, jij hebt ook ff een oud profiel afgestoft?
Tja het ging goed eigenlijk, ik had zelfs nog een dag van te voren aangekondigd dat ik ga bellen. Ik bellen om 9.15 vraag ik eerst of ze tijd heeft. Zegt ze dat ze bezig is en mij terugbelt. Toen kwam er net een collega een vuurtje aan me vragen dus ik hield haar maar niet langer op. Krijg ik later ineens een sms'je van ik wilde je niet afwimpelen want ik zit met 3 collega's aan 1 blok dus ik kan niet vrijuit praten, snap je. De gedachtes schoten door mijn hoofd zit ze in de gevangenis ofzo? Dus ik heb het voor vandaag maar bij laten zitten, s'avonds heb ik een paar sms'jes gestuurd maar volgens mij is ze boos dat ik niet gereageerd heb op haar sms. Maar ik snap er ook echt geen reet van!quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:06 schreef Silenus het volgende:
[..]
Héééé Picardmike heeuj heujjjjjjj *geeft beuk op schouder* ben je weer intiem geweest jonguh heeeuuuyyy!!!!
Je moet eigenlijk wel echt iets raars zeggen dat ze ineens zo afhaken, dat kan niet anders. Kun je misschien een gedetailleerde 3drock-achtige beschrijving geven van je gesprekken? Anders blijft dit een gebed zonder eind.
precies!quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:54 schreef macondo het volgende:
[..]
Neee.... meeten, dat is heul wat anders
Ja dat snap ik, maar dat is het niet. Waarom maakt ze een voorzichtige insinuatie dat ze mij aan het afwimpelen is. Dit klinkt als vrouwenlogica op rp. Ik moet op mijn tellen passen.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:52 schreef Thornado het volgende:
Ik denk dat ze met het blok eerder een kantoor bedoelt met meerdere bureau's aan elkaar.
Als ze in de cel zou zitten, zou daten toch wat lastig worden
dat dekt de lading wel ongeveer jaquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:59 schreef 3rdRock het volgende:
een 3drock achtige beschrijving.....ikvermoed een wollige omschrijving van een date/meet. met oa beschrijving van de broodjes en de kaasfondue. en daarna nog een korte emotionele beschrijving als: 't was gezellig"
toch mensen?
Ja ik ben raarquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 01:57 schreef dawg het volgende:
jij vindt sg:u leuk! een meisje.
ik mag hier posten want mijn ava staat in de op
Ik vond SGA denk ik nóg leuker... en BSGquote:
sga vond ik wel leuk maar op een gegeven moment een beetje veel van hetzelfde. bsg heb ik nooit gekeken en sg1 wel natuurlijk.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 02:00 schreef LilDutchPrincess het volgende:
[..]
Ik vond SGA denk ik nóg leuker... en BSGen SG natuurlijk sowieso.... Vond wel grappig dat ik een heel topic over SGU vond op fok, toch nog mensen die sci fi leuk vinden
(rl ken ik niemand die dat leuk vind, behalve mijn vader)
BSG FTW!quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 02:00 schreef LilDutchPrincess het volgende:
[..]
Ik vond SGA denk ik nóg leuker... en BSGen SG natuurlijk sowieso.... Vond wel grappig dat ik een heel topic over SGU vond op fok, toch nog mensen die sci fi leuk vinden
(rl ken ik niemand die dat leuk vind, behalve mijn vader)
de dames zijn er als nieuwelingen vol ingegaan en hadden het even leuk met je, enkele dagen later zijn er NOG leukere mannen opgestaan en nu word jij aan de kant geschovenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 21:57 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ja dat snap ik, maar dat is het niet. Waarom maakt ze een voorzichtige insinuatie dat ze mij aan het afwimpelen is. Dit klinkt als vrouwenlogica op rp. Ik moet op mijn tellen passen.
Ik ben zelf een enorme SF fan maar volgens mij hoort dit allemaal niet in dit topic thuis.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 09:38 schreef Neelix het volgende:
[..]
BSG FTW!
Die serie was echt briljant, jammer dat het weer afgelopen is...
Maar what about TNG, DS9 en Voy? die zouden jullie toch ook wel gezien moeten hebben....
maar als dat wel je passis zijn ga je die toch niet ontkennen in je profiel, zo ontken je je ware ik en zal er geen match uit komen.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:13 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik ben zelf een enorme SF fan maar volgens mij hoort dit allemaal niet in dit topic thuis.
Even een ontopic datingsite ervaring:: SF in je profiel is voor de meeste vrouwen een nono evenals metal
anime, manga en WoW doen het in veel gevallen ook niet al te best. jammer dan, het hoort bij me, dus ik ga het niet weglaten.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:13 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik ben zelf een enorme SF fan maar volgens mij hoort dit allemaal niet in dit topic thuis.
Even een ontopic datingsite ervaring:: SF in je profiel is voor de meeste vrouwen een nono evenals metal
kloptquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:13 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik ben zelf een enorme SF fan maar volgens mij hoort dit allemaal niet in dit topic thuis.
Even een ontopic datingsite ervaring:: SF in je profiel is voor de meeste vrouwen een nono evenals metal
dat WoW mag je wel weglaten, dat ga je toch nooit meer spelenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:16 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
anime, manga en WoW doen het in veel gevallen ook niet al te best. jammer dan, het hoort bij me, dus ik ga het niet weglaten.
Behalve als vrouw op OKCupid, dan is SF in je profiel een ontzettende aandachtstrekker.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:13 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik ben zelf een enorme SF fan maar volgens mij hoort dit allemaal niet in dit topic thuis.
Even een ontopic datingsite ervaring:: SF in je profiel is voor de meeste vrouwen een nono evenals metal
klopt, staat er dus ook niet op, maar de 1e 2 staan er welquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:17 schreef Duimelot het volgende:
[..]
dat WoW mag je wel weglaten, dat ga je toch nooit meer spelen
dat het ik met profielen van vrouwen waarop staat dat ze gek zijn op romcom'squote:
absoluutquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:17 schreef Neelix het volgende:
[..]
Behalve als vrouw op OKCupid, dan is SF in je profiel een ontzettende aandachtstrekker.
wat is anime dan?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:20 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
klopt, staat er dus ook niet op, maar de 1e 2 staan er wel
Ik heb het nu natuurlijk wel over de informatie die je in je datingprofiel zet. Vrouwen hoeven maar 1 ding te lezen waar ze op kunnen afknappen en dan ben je gelijk weg. Dit blijft het grootste manco van datingsites t.o.v IRL daten.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:16 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
anime, manga en WoW doen het in veel gevallen ook niet al te best. jammer dan, het hoort bij me, dus ik ga het niet weglaten.
wil je wel daten met iemand die zo bekrompen is dan?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:26 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik heb het nu natuurlijk wel over de informatie die je in je datingprofiel zet. Vrouwen hoeven maar 1 ding te lezen waar ze op kunnen afknappen en dan ben je gelijk weg. Dit blijft het grootste manco van datingsites t.o.v IRL daten.
Als je elkaar wat beter kent zal je voorkeur voor bijv SF of metal minder snel een reden zijn om het contact te verbreken.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:25 schreef Duimelot het volgende:
[..]
wat is anime dan?
en wat is er mis met manga?
oh en romcoms wat zijn dat dan??
oh begint al te dagen opeenslama
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:27 schreef Duimelot het volgende:
[..]
wil je wel daten met iemand die zo bekrompen is dan?
geanimeerde manga zeg maar. En dat gaat van pokemon tot Grave of the Fireflies (van voor kinderen tot absoluut niet voor kinderenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:30 schreef Duimelot het volgende:
[..]
dat anime mag je me nog wel even zeggen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I bet I'm helium, I never get chemistry with anyone...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"Unicorns don't whinny, they just open their mouths and Enya falls out" GWS
ok, ik vind candy candy zo leukquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:34 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
geanimeerde manga zeg maar. En dat gaat van pokemon tot Grave of the Fireflies (van voor kinderen tot absoluut niet voor kinderen)
ik geloof dat avatar anime genoemd word, maar waar het verschil precies in zit weet ik niet.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:35 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ok, ik vind candy candy zo leuk
is avatar (niet de film) dan ook anime of gewoon een tekenfilm, waar zit het verschil nu in?
ik vind het wel belangrijk want dan kan ik aangeven of ik anime leuk vind of nietquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:40 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik geloof dat avatar anime genoemd word, maar waar het verschil precies in zit weet ik niet.
Kan best zijn dat het puur origine is (en avatar=anime dus niet juist is).
Vind ik ook niet zo belangrijk overigens.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Animequote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:42 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ik vind het wel belangrijk want dan kan ik aangeven of ik anime leuk vind of niet
oh uiteindelijk zijn t gewoon tekenfilms en die vind ik leukquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:45 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Anime
succes
Nee, maar toch laat ik het op mijn datingprofiel weg.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:27 schreef Duimelot het volgende:
[..]
wil je wel daten met iemand die zo bekrompen is dan?
mwah, als ik dan met The Place We Promised in Our Early Days aan kom, gaan ze alsnog lopen, ook al is dat een behoorlijk romantische film (waar ik geen genoeg van kan krijgenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:47 schreef Duimelot het volgende:
[..]
oh uiteindelijk zijn t gewoon tekenfilms en die vind ik leuk![]()
profielinvul tip: schrijf je anime dan zullen enkele bekromen vrouwen je profiel wegklikken, schrijf je tekenfilms dan is er een groepje vrouwen die met kloppend hartje verder lezen (die denken misschien dat je op dombo en bambi doelt)
mar je zal toch wel meer muziek kunnen waarderen dan alleen metal? kan je dan niet gewoon je veelzijdigheid weergevenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:47 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Nee, maar toch laat ik het op mijn datingprofiel weg.
hoeveel vrouwen zijn al gaan lopen toen je deze film eens met ze wilde zien?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:50 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
mwah, als ik dan met The Place We Promised in Our Early Days aan kom, gaan ze alsnog lopen, ook al is dat een behoorlijk romantische film (waar ik geen genoeg van kan krijgen).
geen, want het is er nooit van gekomenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:51 schreef Duimelot het volgende:
[..]
hoeveel vrouwen zijn al gaan lopen toen je deze film eens met ze wilde zien?
ah dan doe eens niet al op voorhand bedenken wat er misschien wel zou kunnen gebeurenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:53 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
geen, want het is er nooit van gekomen
studio Ghibli heeft naast de genoemde 2 nog meer mooie films gemaakt, allemaal aanraders.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:59 schreef 3rdRock het volgende:
@joe, thanks voor de tips. wil zo af en toe eens een anime-film aanzetten, maar veel verder dan Spirited Away en Howls Moving Castle ben ik nooit gekomen. Ben benieuwd naar The Place Promised in Our Early Days en Grave of the Fireflies
maar ik ben juist zo goed *ahum* in invulkunde (tm)quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:54 schreef Duimelot het volgende:
[..]
ah dan doe eens niet al op voorhand bedenken wat er misschien wel zou kunnen gebeuren
een beetje vrouw is bereid je film een kans te geven, beloven dat ze er ook weg van is kan niet maar joh de wnderen zijn de wereld nog niet uit
ik geef alleen mn wijze raad enzulksquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:04 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
maar ik ben juist zo goed *ahum* in invulkunde (tm)
Ik heb zeker meer muzieksmaken en dat staat er ook bij maar zoals ik al zei er hoeft maar iets te zijn wat vrouwen niet bevalt (en metal hoort daar echt bijquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:50 schreef Duimelot het volgende:
[..]
mar je zal toch wel meer muziek kunnen waarderen dan alleen metal? kan je dan niet gewoon je veelzijdigheid weergeven
het is blijkbaar een belangrijk onderdeel in je leven.
Dat is voor veel mannen dan weer een nono (als ze klein zijn tenminste)quote:Mijn kids kan ik dan weer niet weglaten![]()
andersom voor veel vrouwen ook.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:11 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik heb zeker meer muzieksmaken en dat staat er ook bij maar zoals ik al zei er hoeft maar iets te zijn wat vrouwen niet bevalt (en metal hoort daar echt bij) en zap,weg ben je. Dus inderdaad bekrompen.
[..]
Dat is voor veel mannen dan weer een nono (als ze klein zijn tenminste)
ik ken anders genoeg vrouwen die metal wel kunnen waarderen of op zijn minst gedogenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:11 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik heb zeker meer muzieksmaken en dat staat er ook bij maar zoals ik al zei er hoeft maar iets te zijn wat vrouwen niet bevalt (en metal hoort daar echt bij) en zap,weg ben je. Dus inderdaad bekrompen.
[..]
Dat is voor veel mannen dan weer een nono (als ze klein zijn tenminste)
ik weet het, maar het is dan ook niet voor niets mijn zoonquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:23 schreef Duimelot het volgende:
[..]
in jouw geval echt niet want het is zo'n schatje
het was dan ook een verkapte 'jij bent een schatjequote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:25 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik weet het, maar het is dan ook niet voor niets mijn zoon
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:27 schreef Lamon. het volgende:
"Ben je rijk?"
Nee.
"Heb je een auto?"
Nee.
"Zullen we dan maar gewoon neuken?"
..echt, soms denk ik dat ik in een hele slechte speelfilm zit.
ik kan geen bevestiging genoeg krijgenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:27 schreef Duimelot het volgende:
[..]
het was dan ook een verkapte 'jij bent een schatje' post
toch laat ik het er voor nu even bijquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:29 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik kan geen bevestiging genoeg krijgen
Toffe film. Mensen moeten niet zo miepen over anime, maar er zijn nog te veel die bij dat woord in de eerste plaats aan Pokémon o.i.d. denkenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:50 schreef JoeBravo het volgende:
mwah, als ik dan met The Place We Promised in Our Early Days aan kom, gaan ze alsnog lopen, ook al is dat een behoorlijk romantische film (waar ik geen genoeg van kan krijgen).
Kan ik me voorstellenquote:Op vrijdag 15 oktober 2010 16:01 schreef Turbomuis het volgende:
Ik googelde een keer op het emailadres van een paiqgesprekdinges (emailadres van msn, dus dat gaat jou niet lukken...sorry) en als resultaat kreeg ik drie pagina's met latex-, bondage-, swingers- en sexdatingsites. Heb het dus maar niet tot een date laten komen
Waar doen jullie toch al deze vrouwen op ? Ik kom ze nooit tegenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 11:27 schreef Lamon. het volgende:
"Ben je rijk?"
Nee.
"Heb je een auto?"
Nee.
"Zullen we dan maar gewoon neuken?"
..echt, soms denk ik dat ik in een hele slechte speelfilm zit.
BSG (de nieuwe he) moet je nog wel ff kijken dan. Heb je leuk wat te doen. Eindigt wel een beetje maf, maar dat is wel vaker met series.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 02:03 schreef dawg het volgende:
[..]
sga vond ik wel leuk maar op een gegeven moment een beetje veel van hetzelfde. bsg heb ik nooit gekeken en sg1 wel natuurlijk.
die zijn er genoeg, al ken ik ze in mijn omgeving ook niet veel. 1 eigenlijk maar, nu ik erover nadenk.
Star Trek bedoel je? Hmmm.. Die heb ik alleen op tv gezien eigenlijkquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 09:38 schreef Neelix het volgende:
[..]
BSG FTW!
Die serie was echt briljant, jammer dat het weer afgelopen is...
Maar what about TNG, DS9 en Voy? die zouden jullie toch ook wel gezien moeten hebben....
dan ben je in de war met Hentai volgens mij.....quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 13:41 schreef Silenus het volgende:
Ik dacht altijd dat anime van die Japanse porno was met pikachu's die elkaar al xD-kijkend verwennen. Of zoiets.
Oh kijk 3rd rock heeft er verstand vanquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 13:43 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
dan ben je in de war met Hentai volgens mij.....
ik ben dol op getekende japanse schoolmeisje die bruut vernederd worden door gigantische octopussen.....quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 13:51 schreef LilDutchPrincess het volgende:
[..]
Oh kijk 3rd rock heeft er verstand van
Maar hentai is toch alleen tekeningen niet films?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 13:43 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
dan ben je in de war met Hentai volgens mij.....
dan weet je idd precies wat hentai isquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 13:53 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
ik ben dol op getekende japanse schoolmeisje die bruut vernederd worden door gigantische octopussen.....
hentai anime en hentai manga kan beide.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 14:29 schreef Neelix het volgende:
[..]
Maar hentai is toch alleen tekeningen niet films?
Al die termen zijn toch allemaal een beetje door de war gehaald en betekenen niet overal hetzelfde meer geloof ik.
Zo'n discussie aangaan is nog erger dan het op je profiel zettenquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 14:32 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
Hmm, hoe zorg ik voor een verkeerd beeld van mezelf
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 15:57 schreef picardmike het volgende:
En jahoor wat zei ik jullie, kreeg dit sms'je van de dame. Laten we maar zeggen de eindsmoes.
Ik heb een oude school liefde ontmoet dus ik kan niet meer afspreken, wens je veel succes!
She told you soquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:13 schreef Duimelot het volgende:
[..]
de dames zijn er als nieuwelingen vol ingegaan en hadden het even leuk met je, enkele dagen later zijn er NOG leukere mannen opgestaan en nu word jij aan de kant geschoven
Zou best kunnen tot donderdag zei ze dat ik nog de enige was die ze had toegevoegd. Zat ze te vissen wie ik allemaal toegevoegd had ik zei meerdere. Het is dan blijkbaar in 2dg gebeurd.Voor wie nog een poging wil wagen dit is haar nummer 77458140quote:
De sletquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:19 schreef picardmike het volgende:
[..]
Zou best kunnen tot donderdag zei ze dat ik nog de enige was die ze had toegevoegd. Zat ze te vissen wie ik allemaal toegevoegd had ik zei meerdere. Het is dan blijkbaar in 2dg gebeurd.Voor wie nog een poging wil wagen dit is haar nummer 77458140
Ze staat ondertussen gewoon nog online.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:13 schreef picardmike het volgende:
[..]
Ja heb de Italiaan er al op af gestuurd.
De droom van elke slet die niet meer weet wie ze toevoegd op msn.quote:
Jij bent echt eng johquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:27 schreef picardmike het volgende:
[..]
De droom van elke slet die niet meer weet wie ze toevoegd op msn.
Tja het ergste is nog ik kan die andere nu ook wel schudden want daar heb ik nu ook al 3dg niet tegen gepraat. Terwijl die eigenlijk veel gemeender overkwam maar minder mooi is.quote:
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 19:35 schreef picardmike het volgende:
[..]
Tja het ergste is nog ik kan die andere nu ook wel schudden want daar heb ik nu ook al 3dg niet tegen gepraat. Terwijl die eigenlijk veel gemeender overkwam maar minder mooi is.
Zal ik haar voor je toevoegen, teasen en dan dumpen?quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 16:19 schreef picardmike het volgende:
[..]
Zou best kunnen tot donderdag zei ze dat ik nog de enige was die ze had toegevoegd. Zat ze te vissen wie ik allemaal toegevoegd had ik zei meerdere. Het is dan blijkbaar in 2dg gebeurd.Voor wie nog een poging wil wagen dit is haar nummer 77458140
Ze staat ondertussen gewoon nog online.
Ja is goed.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 19:43 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Zal ik haar voor je toevoegen, teasen en dan dumpen?
Want dat is inderdaad niet aardig...
Van welke site is dat nummer... (geen garantie dat het lukt natuurlijk, maar dan heb je wel duidelijkheid over wat voor type het is, zonder dat je haar zelf hoeft te stalken.quote:
quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 19:50 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Van welke site is dat nummer... (geen garantie dat het lukt natuurlijk, maar dan heb je wel duidelijkheid over wat voor type het is, zonder dat je haar zelf hoeft te stalken.)
relatieplanetquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 19:50 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Van welke site is dat nummer... (geen garantie dat het lukt natuurlijk, maar dan heb je wel duidelijkheid over wat voor type het is, zonder dat je haar zelf hoeft te stalken.)
Hoe kom je daar nou bij?quote:de verhalen over RP dat mannen in groepjes werken is nog waar ook]
Ik denk dat meer vrouwen dat doen, ik zet de weegschaal weer wat rechter.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 19:57 schreef Duimelot het volgende:
[..]
de verhalen over RP dat mannen in groepjes werken is nog waar ook
line = topic.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 20:06 schreef brunette82 het volgende:
totaal off line, maar wat is de film Shrek leuuuuk
Je bent gewoon jaloersquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 21:19 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Joh, ik had jou toch echt wel iets hoger ingeschat dan dit..
Ik vind het een kutstreek, dus ik help een medemens bepalen of ze echt zo is...quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 21:19 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Joh, ik had jou toch echt wel iets hoger ingeschat dan dit..
dat zal vast niet meer rondzwerven op internet iddquote:Op zaterdag 16 oktober 2010 22:12 schreef Lamon. het volgende:
http://hahaloser24.hyves.nl/
wtf, herken ik dat plaatje niet ergens van?
Nogmaals:quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 17:27 schreef picardmike het volgende:
[..]
De droom van elke slet die niet meer weet wie ze toevoegd op msn.
Zo begon ze al:
Goedemorgen,
Ik zat net aan je te denken.. Wilde je net een mailtje sturen!
Sorry als ik gisteren kortaf overkwam.. Kreeg inderdaad het gevoel dat je misschien geen interesse had dus daarom hield ik het maar kort.. Het is gewoon moeilijk elkaar te leren kennen als je elkaar maar zo weinig spreekt, en jij bent wel echt iemand die ik graag beter wilt leren kennen.. Klinkt misschien stom hoor, maar ik meen het wel J
Wel leuk dat we vandaag wat vaker contact kunnen houden J Bijleerdag? Op werk gewoon? Hoelang doe je dit werk nu dan???
Ik heb vandaag een gesprek met mijn baas over die hbo opleiding die in maart start.. Dus hopelijk krijg ik goed nieuws J Moet ook een presentatie houden en daar krijg ik vandaag ook info over..
Nou het luchtbed begint me na 1,5 week een beetje op te breken.. Het slaapt wel goed hoor, maar een bed slaapt wel heel wat beter L Maar mijn opa gaat vandaag weer in het huis werken dus misschien kan ik zaterdag weer terug en anders volgende week zaterdag..
Ik woon nu bij mijn moeder, mijn ouders zijn uit elkaar, en mijn zusje woont nog wel een paar jaartjes thuis.. Dus het is wel erg gezellig, maar mis me spulletjes om me heen..
Nou ik ben nog een beetje wakker aan het worden hoor hahahaha.. Ga je vandaag nog iets leuks doen na werk?
Ik hoor je wel J
Je doet er nu eenmaal niets aan. Dit blijft gewoon een negatief aspect van het internetdaten en ik kan het weten want ben zo al velen malen aan de kant geschoven.quote:Op zaterdag 16 oktober 2010 10:13 schreef Duimelot het volgende:
[..]
de dames zijn er als nieuwelingen vol ingegaan en hadden het even leuk met je, enkele dagen later zijn er NOG leukere mannen opgestaan en nu word jij aan de kant geschoven
Dat weet jij , dat weten je vrienden maar helaas weten vrouwen dat pas als je ze eenmaal ontmoet hebt.quote:Op zondag 17 oktober 2010 00:08 schreef 3rdRock het volgende:
dan vraag ik me toch af waarom ze mij aan de kant schuiven.....veel leuker kunnen ze niet tegenkomen!
Tja dat is misschien wel waar maar ik snap niet waarom vrouwen dan meteen zo intiem gaan doen. Ik moet allerlei dingen zeggen zodat ik mij gedwongen voel om keuzes te maken in haar voordeel en zij gaat er gewoon vandoor met iemand anders. Houdt het gewoon professioneel, het lijkt hierdoor echt alsof de vrouwen zeer verwend en arrogant zijn.quote:Op zondag 17 oktober 2010 00:19 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Dat weet jij , dat weten je vrienden maar helaas weten vrouwen dat pas als je ze eenmaal ontmoet hebt.
Voor het zover is moet je echter eerst gekeurd worden op foto, opleiding,lengte,auto, eigen huis,muzieksmaak, filmsmaak etc
Om hier nog even een update over te gegeven. Vandaag nog gepraat en heb het afgekaptquote:Op donderdag 14 oktober 2010 23:07 schreef ReWout het volgende:
Ok even advies of tjah mening gevraagd...
Ik heb nu al zo'n 2 weken contact met een leuk meisje, gechat, gemailed en gecammed. Allemaal leuke gesprekken gehad en volgens mij heeft zij ook genoeg interesse in me omdat zij vaak begint met praten tegen mij. Nou vroeg ik dus of ze voor aankomende zondag wat wou gaan drinken in de stad zodat we elkaar in het echt konden ontmoeten. Nu zegt ze dus dat ze niet weet of ze wil omdat ze nog niet echt wat voelt en dat wil ze eerst. Toen had ik eigenlijk zoiets van "tjah meid ik weet dat ook nog niet over jou hoor, ik vind je leuk en aardig maar zolang ik je niet in het echt ontmoet zullen me gevoelens hoogstwaarschijnlijk op dat niveau blijven steken."
Nou iig sta ik hier als nog met lege handenze zou er nog eens diep over nadenken, maar tjah neig er eigenlijk aan om het gewoon af te kappen... Ik bedoel als je eerst wat moet gaan voelen voor iemand via chat, mail en cam...
Zit ik nou fout of heeft zij toch een punt?
Lijkt mij bulsshit gewoon pro houden. Meestal willen de meiden zich goed voelen om te kijken of ze je kunnen krijgen. Weet ze dat dan blaast ze de date af. Want dan gaat ze het goede gevoel wat je geeft in haar omgeving gebruiken.quote:Op zondag 17 oktober 2010 00:58 schreef ReWout het volgende:
[..]
Om hier nog even een update over te gegeven. Vandaag nog gepraat en heb het afgekapt
Ik ben tot nu toe nog geen enkele vrouw tegengekomen welke gelijk intiem wil via SMS of MSN en ik kan me er eerlijk gezegd niets bij voorstellen.quote:Op zondag 17 oktober 2010 00:27 schreef picardmike het volgende:
[..]
Tja dat is misschien wel waar maar ik snap niet waarom vrouwen dan meteen zo intiem gaan doen. Ik moet allerlei dingen zeggen zodat ik mij gedwongen voel om keuzes te maken in haar voordeel en zij gaat er gewoon vandoor met iemand anders. Houdt het gewoon professioneel, het lijkt hierdoor echt alsof de vrouwen zeer verwend en arrogant zijn.
Vrouwen en SMS'en ! Het lijkt wel een eerste levensbehoefte, maar maak je niet druk ze sms't hoogstwaarschijnlijk niet met jouw alleen en noemt ze allemaal wel eens schatje of liefje.quote:Ik zat maandag op mijn werk dacht haar rustig een bericht te sturen na 2 berichten dacht ik doe effe 3 uur niks krijg ik na een uur een bericht. Of ik het druk heb, dat ik daarom niet reageer. Stuurt ze me later een sms van heb je het druk ofzo? En aan het einde van de week komt ze ineens iemand tegen amehoela!
That's the spiritquote:Op zondag 17 oktober 2010 00:58 schreef ReWout het volgende:
[..]
Om hier nog even een update over te gegeven. Vandaag nog gepraat en heb het afgekapt
Goede zetquote:Op zondag 17 oktober 2010 00:58 schreef ReWout het volgende:
[..]
Om hier nog even een update over te gegeven. Vandaag nog gepraat en heb het afgekapt
Succes!!quote:Op zondag 17 oktober 2010 11:20 schreef macondo het volgende:
Date vanmiddag. Supermooi meisje - maar wel redelijk ver weg (50 minuten in de trein) en dus geen thuiswedstrijd in café's die ik ken.. ben nog brak van gisteren, maar gezonde wedstrijdspanning komt nog wel.
Dat zou ik dus niet doen, als ik een date zou hebben, de avond van te voren flink op stap gaan en dan half dood / brak op date gaan.quote:Op zondag 17 oktober 2010 11:20 schreef macondo het volgende:
Date vanmiddag. Supermooi meisje - maar wel redelijk ver weg (50 minuten in de trein) en dus geen thuiswedstrijd in café's die ik ken.. ben nog brak van gisteren, maar gezonde wedstrijdspanning komt nog wel.
nu heb ik het gemist!quote:
+1quote:
mijn weekend meet zit film te kijken, heeft verder veel op zn Ipad zitten spelen enzoquote:Op zondag 17 oktober 2010 12:57 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
+1
irritant is dat wanneer mensen posts helemaal leeg editten....
iemand btw nog dateplannen voor vandaag trouwens?
mijn hele weekendmeet (nee, geen date) is gecanceld ivm ziekte aan haar zijde
we zijn dan ook al een jaar of 9 bevriendquote:Op zondag 17 oktober 2010 13:23 schreef 3rdRock het volgende:
ah, ik had al zo'n vermoeden....
maar dat klinkt idd niet echt als een geslaagde date/meet......meer iets voor over een paar jaar
oooooooooooooooowwwwwwwwwwwww, dan is het goedquote:Op zondag 17 oktober 2010 13:24 schreef Duimelot het volgende:
[..]
we zijn dan ook al een jaar of 9 bevriend
gheghequote:Op zondag 17 oktober 2010 13:25 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
oooooooooooooooowwwwwwwwwwwww, dan is het goed
tis maar wat je intentie is he?quote:Op zondag 17 oktober 2010 13:27 schreef Duimelot het volgende:
[..]
gheghe
nou ja Joe zag ik voor t eerst en zaten we ook te fokken
dat is dus eigenlijk niet goed he
het geeft wel aan dat er een vertrouwd gevoel is dat je dit samen kan doen zonder je er ongemakkelijk bij te voelenquote:Op zondag 17 oktober 2010 13:31 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
tis maar wat je intentie is he?
ik persoonlijk zou het niet doen denk ik.......hoewel, ik zit ff te denken...maar mijn 1e internetdate (jaaaaaaaaaaren geleden en via een ander forum) was bij haar thuis en toen hebben we het betreffende forum nog even aangeslingerd geloof ik....Uiteindelijk een jaar samen geweest dus het kan een goed idee zijn
dat dus!quote:Op zondag 17 oktober 2010 13:39 schreef 3rdRock het volgende:
mee eens. goede vrienden kunnen gewoon doen waar ze zin in hebben zelfs als ze samen zijn. dan hoef je niet alles samen te doen. en dat is later in een relatie ook zo. in t begin doe je vaak alles samen, later wordt dat wat geforceerdere en nog later denk je: "ja, maar hallo! je hoeft niet alles samen te doen. De 1 voor de TV en de ander achter de pc kan ook prima."
dat is mijn ervaring iig.
Eenschquote:Op zondag 17 oktober 2010 13:44 schreef Duimelot het volgende:
dat dus!
denk dat iedereen zich daar wel in kan vinden toch?
met mij op een 1e date? denk het nietquote:Op zondag 17 oktober 2010 13:35 schreef Duimelot het volgende:
[..]
het geeft wel aan dat er een vertrouwd gevoel is dat je dit samen kan doen zonder je er ongemakkelijk bij te voelen
onze intentie was echt meeten dus dat moet kunnen, anders hadden we wel in bed liggen rollebollen ipv fokken
speel nou gewoon es een keertje mee het is toch maar hypothetischquote:Op zondag 17 oktober 2010 13:50 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
met mij op een 1e date? denk het niet
moet wel realistisch blijvenquote:Op zondag 17 oktober 2010 13:58 schreef Duimelot het volgende:
[..]
speel nou gewoon es een keertje mee het is toch maar hypothetisch
quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:00 schreef Duimelot het volgende:
[..]
hier op fok lijkt alles realistisch
Ja dus.quote:Op zondag 17 oktober 2010 12:57 schreef 3rdRock het volgende:
iemand btw nog dateplannen voor vandaag trouwens?
Ja erg leuk maar hier heb ik dus geen zin inquote:"One of these 9 people just gave you high marks (4 or 5 stars) on QuickMatch. Congratulations!
If you give high marks to the same girl who chose you, we'll let you both know you match. If not, no biggie. Click anyone below to start playing or click here to login instantly. Somewhere in the first few people you rate will be your potential match."
we hebben het pas nog gehad over of je de liefde voor metal in een profiel zou moeten zetten of niet omdat veel vrouwen (in het geval van die discussie) bekrompen zouden kunnen zijn en niet verder kijken dan het metal gedeelte.quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:33 schreef Drakire het volgende:
Een beetje een "rant" van mijn kant, eerder in dit topic waarschijnlijk een editie of 7 geleden (want wat gaat dit topic snel) zei ik dat ik OKcupid wel een vette site vond maar ik denk dat ik hier een beetje op moet terugkomen.
Zoals andere mensen ook al zeiden is het gewoon te veel gericht op de Angelsaksische wereld en zijn er veel te weinig Nederlanders op te vinden; ik ben tot nu toe ook alleen nog maar gecontacteerd in het Engels heel leuk allemaal en ik spreek ook goed Engels maar ik zoek gewoon een Nederlandse meid.
En dan nog zo iets:
[..]
Ja erg leuk maar hier heb ik dus geen zin inzeg gewoon wie het is dan bepaal ik zelf wel of ik geïnteresseerd ben of niet.
Verder heb ik elders wel een leuke dame ontmoet kan uren met haar kletsen op msn (je kent het wel.) maar nu komt het: ze houdt heel erg van metal en dan echt de keiharde dingen (Sepultura, killswitch engage , lamb of god, In flames, children of bodom, as i lay dying, my dying bride.)
Zelf luister ik heel veel naar rock muziek maar dan voornamelijk bluesrock / indie rock maar ik vind veel metal gewoon kut :/
Ik vind het dus een hele lieve intelligente meid maar some how blijf ik telkens maar denken aan dat metal gebeuren en dat dat niet echt bij mij past.
Stel ik me nu aan en moet ik daar overheen kijken hoe ervaren jullie dit?
Het is wel een beetje een lang stukje geworden geloof ik
Je stelt je aan er is meer dan muziek.quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:33 schreef Drakire het volgende:
Een beetje een "rant" van mijn kant, eerder in dit topic waarschijnlijk een editie of 7 geleden (want wat gaat dit topic snel) zei ik dat ik OKcupid wel een vette site vond maar ik denk dat ik hier een beetje op moet terugkomen.
Zoals andere mensen ook al zeiden is het gewoon te veel gericht op de Angelsaksische wereld en zijn er veel te weinig Nederlanders op te vinden; ik ben tot nu toe ook alleen nog maar gecontacteerd in het Engels heel leuk allemaal en ik spreek ook goed Engels maar ik zoek gewoon een Nederlandse meid.
En dan nog zo iets:
[..]
Ja erg leuk maar hier heb ik dus geen zin inzeg gewoon wie het is dan bepaal ik zelf wel of ik geïnteresseerd ben of niet.
Verder heb ik elders wel een leuke dame ontmoet kan uren met haar kletsen op msn (je kent het wel.) maar nu komt het: ze houdt heel erg van metal en dan echt de keiharde dingen (Sepultura, killswitch engage , lamb of god, In flames, children of bodom, as i lay dying, my dying bride.)
Zelf luister ik heel veel naar rock muziek maar dan voornamelijk bluesrock / indie rock maar ik vind veel metal gewoon kut :/
Ik vind het dus een hele lieve intelligente meid maar some how blijf ik telkens maar denken aan dat metal gebeuren en dat dat niet echt bij mij past.
Stel ik me nu aan en moet ik daar overheen kijken hoe ervaren jullie dit?
Het is wel een beetje een lang stukje geworden geloof ik
Het ging wel wat verder dan schatje noemen hoor! Ze zat echt voortdurend te sms'en dat ze hele dag aan me dacht.quote:Op zondag 17 oktober 2010 01:22 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Ik ben tot nu toe nog geen enkele vrouw tegengekomen welke gelijk intiem wil via SMS of MSN en ik kan me er eerlijk gezegd niets bij voorstellen.
[..]
Vrouwen en SMS'en ! Het lijkt wel een eerste levensbehoefte, maar maak je niet druk ze sms't hoogstwaarschijnlijk niet met jouw alleen en noemt ze allemaal wel eens schatje of liefje.
Gewoon niets erachter zoeken (dames op mijn werk noemen me ook wel eens schatje) en proberen af te spreken.
Als dat niet binnen een week of anderhalf lukt dan afkappen en verder gaan, want dan wordt het nooit iets.
quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:38 schreef Duimelot het volgende:
Er zullen hier nu enkele graag het msnadres van die meid van je willen hebben hahaha.
quote:Op zondag 17 oktober 2010 14:39 schreef Godshand het volgende:
Zo niet, pass haar msn dan maar aan mij want ze heeft een goede muzieksmaak
Als ik me verveel vind ik het wel leuk. Maar nu ben ik brak dus heb ik geen zin om als een speedy gonzalez te gaan zitten typen. Wel goed voor m'n ego, als ik al die debielen 'aan de andere kant' zie.quote:Op zondag 17 oktober 2010 17:48 schreef ReWout het volgende:
Trouwens vele van jullie zitten toch wel op paiq? Reageren jullie ook altijd meteen als je een battledate uitnodiging krijgt? Ik ben nu net in dit uurtje al 4x uitgenodigd maar niks mee gedaan... niet echt zin om wat leuk te gaan doen zodat zo'n meid je dan kiest
als ik een uitnodiging krijg ga ik de uitdaging meestal wel aan. t valt mij wel op dat als ik een speeddate of batteldate aanvraag er niemand reageert. Doen de dames dit niet ofzo?quote:Op zondag 17 oktober 2010 17:48 schreef ReWout het volgende:
Trouwens vele van jullie zitten toch wel op paiq? Reageren jullie ook altijd meteen als je een battledate uitnodiging krijgt? Ik ben nu net in dit uurtje al 4x uitgenodigd maar niks mee gedaan... niet echt zin om wat leuk te gaan doen zodat zo'n meid je dan kiest
De dames verwijderen me al van MSN omdat ik met mijn tweevingersysteem niet binnen 30 seconden een bericht weet te typen dus battledaten is niks voor mijquote:Op zondag 17 oktober 2010 17:48 schreef ReWout het volgende:
Trouwens vele van jullie zitten toch wel op paiq? Reageren jullie ook altijd meteen als je een battledate uitnodiging krijgt? Ik ben nu net in dit uurtje al 4x uitgenodigd maar niks mee gedaan... niet echt zin om wat leuk te gaan doen zodat zo'n meid je dan kiest
Jawel, maar die zien dan natuurlijk ook dat je fucking ver weg woont. (Voor bijna iedereenquote:Op zondag 17 oktober 2010 18:03 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
als ik een uitnodiging krijg ga ik de uitdaging meestal wel aan. t valt mij wel op dat als ik een speeddate of batteldate aanvraag er niemand reageert. Doen de dames dit niet ofzo?
Veel dames niet vermoed ik. Vorige week een aantal keer ingegaan op een battledateverzoek, telkens geen andere kandidaat kunnen vinden dus kreeg ik gelijk een speeddate.quote:Op zondag 17 oktober 2010 18:03 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
als ik een uitnodiging krijg ga ik de uitdaging meestal wel aan. t valt mij wel op dat als ik een speeddate of batteldate aanvraag er niemand reageert. Doen de dames dit niet ofzo?
Aan de ene kant, ja het zijn vaak dezelfde vragen. Aan de andere kant..goh...iemand heeft interesse in je en vist naar informatie.:)quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:22 schreef Cue_ het volgende:
Daarbij telkens al die nieuwe contacten, met telkens dezelfde vragen (of juist altijd van die gasten die origineel proberen te doen).
Ik snap het ook wel en natuurlijk is het logisch. Maar na 4/5 x zo'n gesprek te zijn begonnen ben ik er wel klaar mee, dat verveeld zeg maarquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:27 schreef Thornado het volgende:
[..]
Aan de ene kant, ja het zijn vaak dezelfde vragen. Aan de andere kant..goh...iemand heeft interesse in je en vist naar informatie.:)
(meest vreemde vraag die ik kreeg, was dat ik gelijk ten huwelijk gevraagd werd)
Mja...en als er een manier is om af te schrikken is wel gelijk een huwelijksvoorstelquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:29 schreef Cue_ het volgende:
[..]
aah kijk, iemand probeerde origineel te zijn
Ja, lekker uit eten geweest, was heel erg leuk. Nadeel aan hier afspreken is alleen dat als we nog wat in mn favoriete kroeg gaan drinken, je per ongeluk ineens omringd bent door je vriendenquote:Op zondag 17 oktober 2010 11:59 schreef Neelix het volgende:
[..]
Had jij niet afgelopen vrijdag een date?
Misschien hebben wij dan wel een keer gechat! Als een man zegt dat ie kan koken, roep ik vaak dat ik met em wil trouwenquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:27 schreef Thornado het volgende:
[..]
Aan de ene kant, ja het zijn vaak dezelfde vragen. Aan de andere kant..goh...iemand heeft interesse in je en vist naar informatie.:)
(meest vreemde vraag die ik kreeg, was dat ik gelijk ten huwelijk gevraagd werd)
Iedereen kan wel koken.. net als dat iedereen van lekker eten houdt.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:37 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Misschien hebben wij dan wel een keer gechat! Als een man zegt dat ie kan koken, roep ik vaak dat ik met em wil trouwen![]()
Overigens heb ik een schurfthekel aan battledates, dus nee, daar doe ik niet aan
Nee, ik denk niet dat wij gechat hebben. Ik heb tijdens die chat geen woord laten vallen over of ik kan koken of niet...ze vroeg mij nog eerder ten huwelijk dan dat ik mijzelf had voorgesteld:Pquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:37 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Misschien hebben wij dan wel een keer gechat! Als een man zegt dat ie kan koken, roep ik vaak dat ik met em wil trouwen![]()
Wat zijn haar nadelen?quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:35 schreef macondo het volgende:
Dates ver weg blijven toch behelpen. Gehang in de trein altijd. Leuke chick trouwens, nog even over nadenken of ik voor een tweede date ga of niet.
Ik ben helemaal niet wispelturig, ben juist hartstikke constantquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:40 schreef dawg het volgende:
weet je wel wat je wilt spirit? heb bij jou de indruk dat je nogal wispelturig bent.
Volgens mij kom jij bij een vent helemaal niet (meer) aan je trekken...quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:35 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Maar gebruikelijke verhaal: leuke gast, erg aardig, kan lekker zoenen, maar hoef hem niet nog een keer te zien.
Waarom wel zoenen dan?quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:43 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet wispelturig, ben juist hartstikke constant![]()
Maar even serieus: ja, ik weet wel wat ik wil. Juist daarom loopt een date meestal op niks uit
uhuquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:43 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet wispelturig, ben juist hartstikke constant![]()
Maar even serieus: ja, ik weet wel wat ik wil. Juist daarom loopt een date meestal op niks uit
Omdat het een leuke gast was, we een heel leuke avond hebben gehad en we allebei wat hadden gedronken en hij nogal overtuigend initiatief namquote:
Maar wat zijn z'n nadelen dan? dat je niet nog eens wilt afspreken?quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:46 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Omdat het een leuke gast was, we een heel leuke avond hebben gehad en we allebei wat hadden gedronken en hij nogal overtuigend initiatief namEn omdat zoenen gewoon leuk is
Te gecompliceerd om hier uit te leggen... Uberhaupt is het niet echt uit te leggen, maar meer een gevoel. Bijna altijd heeft de date wel een deel van wat ik zoek, maar klopt het totaalplaatje gewoon niet. Als ik date via internet is het innerlijk meestal grotendeels goed, als ik iemand in de kroeg ontmoet, zit de aantrekkingskracht meestal goed.quote:
Moet je nadenken vanwege de afstand, of is er iets anders waardoor je er nog niet uit bent?quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:35 schreef macondo het volgende:
Dates ver weg blijven toch behelpen. Gehang in de trein altijd. Leuke chick trouwens, nog even over nadenken of ik voor een tweede date ga of niet.
Daar valt toch echt over te twistenquote:
vrouwenuitleg.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:51 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Te gecompliceerd om hier uit te leggen... Uberhaupt is het niet echt uit te leggen, maar meer een gevoel. Bijna altijd heeft de date wel een deel van wat ik zoek, maar klopt het totaalplaatje gewoon niet. Als ik date via internet is het innerlijk meestal grotendeels goed, als ik iemand in de kroeg ontmoet, zit de aantrekkingskracht meestal goed.
ik vrees dat ik hetzelfde in elkaar zit. Misschien kan het daten maar beter laten zittenquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:51 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Te gecompliceerd om hier uit te leggen... Uberhaupt is het niet echt uit te leggen, maar meer een gevoel. Bijna altijd heeft de date wel een deel van wat ik zoek, maar klopt het totaalplaatje gewoon niet. Als ik date via internet is het innerlijk meestal grotendeels goed, als ik iemand in de kroeg ontmoet, zit de aantrekkingskracht meestal goed.
Ik vind zijn gezicht niet aantrekkelijk. Hij is absoluut niet lelijk, maar hij doet me weinig. Daarnaast is hij een beetje een bal (het gooi, hockey, rijke ouders) en ben ik juist vrij lomp. Ik zou mezelf niet kunnen zijn bij hem.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:47 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar wat zijn z'n nadelen dan? dat je niet nog eens wilt afspreken?
Vandaar ook;quote:
quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:40 schreef Cue_ het volgende:
Maar of jij zijn kookkunsten lekker zal vinden, dat is de vraag natuurlijk
Nee joh, daten is wel heel erg leuk! Hou de moed er inquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:54 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
ik vrees dat ik hetzelfde in elkaar zit. Misschien kan het daten maar beter laten zitten
waarom zou je een leuke vriendin zijn?quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:57 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Wat heb ik te bieden? Ik snap je vraag niet helemaal...
Ik ga mezelf hier echt niet aan lopen prijzen hoor vriendquote:Op zondag 17 oktober 2010 19:59 schreef dawg het volgende:
[..]
waarom zou je een leuke vriendin zijn?
heh, jammer. dat was nml wel leuk geweest denk ik.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:00 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik ga mezelf hier echt niet aan lopen prijzen hoor vriend
mwah, ik heb momenteel een " 't is me de stress niet waard" bui. Misschien waait die over, misschien niet.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:56 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Nee joh, daten is wel heel erg leuk! Hou de moed er inJe verliest er toch niks aan?
kudo's voor de pogingquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:01 schreef dawg het volgende:
[..]
heh, jammer. dat was nml wel leuk geweest denk ik.
Ja, denk dat een aantal mensen er smakelijk om zouden kunnen lachen jaquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:01 schreef dawg het volgende:
[..]
heh, jammer. dat was nml wel leuk geweest denk ik.
niet zo negatief, misschien overtuig je wel iemandquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:06 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja, denk dat een aantal mensen er smakelijk om zouden kunnen lachen ja
Ja dat is ook inderdaad mijn doel hierquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:09 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
niet zo negatief, misschien overtuig je wel iemand
humor & zelfsport is goed, dus stiekem heb je jezelf nu al een beetje aangeprezen. voor de rest moet je dus met jou op date.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:06 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ja, denk dat een aantal mensen er smakelijk om zouden kunnen lachen ja
mij?quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:43 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik ben helemaal niet wispelturig, ben juist hartstikke constant![]()
Maar even serieus: ja, ik weet wel wat ik wil. Juist daarom loopt een date meestal op niks uit
quote:
Het was leuk, maar nog niet heel veel meer dan dat. En dan zijn het toch kleine dingetjes die opvallen, namelijk dat het gesprek niet echt vloeiend liep. Wel leuk, maar geen klik in het begin. En buiten op terras is leuk, maar in je jas blijft het toch soms ook wat.. afstandelijk.quote:Op zondag 17 oktober 2010 19:52 schreef Lolaatje het volgende:
Moet je nadenken vanwege de afstand, of is er iets anders waardoor je er nog niet uit bent?
Als ik het zo lees zit er volgens mij vanuit jou kant nog wel een tweede date in.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:20 schreef macondo het volgende:
[..]
[..]
Het was leuk, maar nog niet heel veel meer dan dat. En dan zijn het toch kleine dingetjes die opvallen, namelijk dat het gesprek niet echt vloeiend liep. Wel leuk, maar geen klik in het begin. En buiten op terras is leuk, maar in je jas blijft het toch soms ook wat.. afstandelijk.
Dan zal er ook wel niet veel aan te prijzen zijn...quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:00 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Ik ga mezelf hier echt niet aan lopen prijzen hoor vriend
Wie gaat er dan ook op een terras zitten in deze weersomstandigheden?quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:20 schreef macondo het volgende:
[..]
[..]
Het was leuk, maar nog niet heel veel meer dan dat. En dan zijn het toch kleine dingetjes die opvallen, namelijk dat het gesprek niet echt vloeiend liep. Wel leuk, maar geen klik in het begin. En buiten op terras is leuk, maar in je jas blijft het toch soms ook wat.. afstandelijk.
Dat snap ik ook niet echt...dat heb je toch echt zelf in de hand.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:38 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Wie gaat er dan ook op een terras zitten in deze weersomstandigheden?
Als ik zoiets aan mijn date vraag, rent ze volgens mij gelijk gillend weg...quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:42 schreef 3rdRock het volgende:
zjuist op 3fm een pracht van een opening voor een conversatie meegepikt....
"stel, je zit op een terrasje met een biertje of een wijntje en er komt ineens een duif overvliegen. Die duif die poept op je hoofd, zo'n lekkere flats! MAar als je dan omhoog kijkt zie je geen flats duivenstront, maar heeft die duif gewoon 1000euro op je hoofd gedropt. Die duif vliegt naar je toe en zegt "EN JE GAAT HET NIET OP DE BANK ZETTEN!". Wat doe je?"
diegene die bij mij blijft staan.....die hoef ik dan weer niet. wat een kulzin hè?quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:44 schreef Thornado het volgende:
[..]
Als ik zoiets aan mijn date vraag, rennen ze volgens mij gelijk gillend weg...
quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:38 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Wie gaat er dan ook op een terras zitten in deze weersomstandigheden?
Zon scheen volop. Dan ga je niet binnen in een leeg cafe zitten. Bovendien was het mijn stad niet, en ben je overgeleverd aan toeval van de juiste plekken.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:42 schreef Thornado het volgende:
[..]
Dat snap ik ook niet echt...dat heb je toch echt zelf in de hand.
Beetje uitgebreid verhaal om eigenlijk gewoon te vragen "waar zou je direct 1000 euro aan gaan uitgeven"quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:42 schreef 3rdRock het volgende:
zjuist op 3fm een pracht van een opening voor een conversatie meegepikt....
"stel, je zit op een terrasje met een biertje of een wijntje en er komt ineens een duif overvliegen. Die duif die poept op je hoofd, zo'n lekkere flats! MAar als je dan omhoog kijkt zie je geen flats duivenstront, maar heeft die duif gewoon 1000euro op je hoofd gedropt. Die duif vliegt naar je toe en zegt "EN JE GAAT HET NIET OP DE BANK ZETTEN!". Wat doe je?"
en dat is dan op zichzelf al een achterlijke vraag om te stellen imo. Dat levert echt een groot inzicht op in iemands persoonlijkheid, iets dat je in een normaal gesprek niet te weten zou kunnen komenquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:47 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Beetje uitgebreid verhaal om eigenlijk gewoon te vragen "waar zou je direct 1000 euro aan gaan uitgeven"
'Hai Schatje. Leuk dat je op tijd bent gekomen voor onze date.quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:52 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
en dat is dan op zichzelf al een achterlijke vraag om te stellen imo. Dat levert echt een groot inzicht op in iemands persoonlijkheid, iets dat je in een normaal gesprek niet te weten zou kunnen komen
Maarreh, jij ging toch nooit ver treinen voor een date zei je ooit?quote:Op zondag 17 oktober 2010 20:46 schreef macondo het volgende:
[..]
[..]
Zon scheen volop. Dan ga je niet binnen in een leeg cafe zitten. Bovendien was het mijn stad niet, en ben je overgeleverd aan toeval van de juiste plekken.
Ik laat een date niet graag over aan toeval... nu date ik ook nooit, dus heb ik waarschijnlijk geen recht van sprekenquote:Op zondag 17 oktober 2010 20:46 schreef macondo het volgende:
[..]
[..]
Zon scheen volop. Dan ga je niet binnen in een leeg cafe zitten. Bovendien was het mijn stad niet, en ben je overgeleverd aan toeval van de juiste plekken.
daarom moet je er ook een heel verhaal omheen breien. nu dnekt ze dat je een gigolo bent!quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:03 schreef Thornado het volgende:
[..]
'Hai Schatje. Leuk dat je op tijd bent gekomen voor onze date.
Mijn naam is Thornado. Waar geef jij 1000 euro aan uit?'
* dame staat op en rent gillend de kroeg uit
Niet daten is wel ultiem alle risico's uitsluitenquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:04 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Ik laat een date niet graag over aan toeval... nu date ik ook nooit, dus heb ik waarschijnlijk geen recht van spreken
Ik wil graag de grote filosoof F. Rijkaard aanhalen. "Je moet sterk zijn om je aan je principes te houden. Maar soms moet je nóg sterker zijn om je over je principes heen te kunnen zetten"quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:03 schreef Silenus het volgende:
[..]
Maarreh, jij ging toch nooit ver treinen voor een date zei je ooit?
Nouja.. ik vind het gewoon niks om met iemand af te spreken die ik niet of nauwelijks ken... ik sla dat daten meestal over en ga gelijk door naar home base als je begrijpt wat ik bedoel..quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:07 schreef macondo het volgende:
[..]
Niet daten is wel ultiem alle risico's uitsluiten
Met als risico dat de dame in kwestie je na een minuut steeds glaziger gaat aanstaren, de draad van het verhaal kwijt is, haar drankje naar binnen klokt, opstaat en gillend weg rent terwijl je monoloog over het uitgeven van 1000 euro nog steeds niet af is?quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:04 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
daarom moet je er ook een heel verhaal omheen breien. nu dnekt ze dat je een gigolo bent!
Dat klinkt best leuk, heel erg origineel vooral! Het is niet echt mijn ding, maar waardering voor de post, het is in ieder geval geen troepquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:09 schreef Thornado het volgende:
Even het topic opleuken met een muziekje
heb je iig langer naar d'r kunnen kijken....quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:11 schreef Thornado het volgende:
[..]
Met als risico dat de dame in kwestie je na een minuut steeds glaziger gaat aanstaren, de draad van het verhaal kwijt is, haar drankje naar binnen klokt, opstaat en gillend weg rent terwijl je monoloog over het uitgeven van 1000 euro nog steeds niet af is?
Mijn gedachtequote:Op zondag 17 oktober 2010 21:11 schreef Thornado het volgende:
[..]
Met als risico dat de dame in kwestie je na een minuut steeds glaziger gaat aanstaren, de draad van het verhaal kwijt is, haar drankje naar binnen klokt, opstaat en gillend weg rent terwijl je monoloog over het uitgeven van 1000 euro nog steeds niet af is?
Mijzelf kennende zou ik teveel opgaan in zo'n monoloog en pas na een paar minuten door hebben dat ik tegen een lege stoel zit aan te starenquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:13 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
heb je iig langer naar d'r kunnen kijken....
The Posies zijn dan ook een erg goede band, heb ze vorige week live mogen zien spelen in Amsterdam. Erg tof concert.:)quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:13 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Dat klinkt best leuk, heel erg origineel vooral! Het is niet echt mijn ding, maar waardering voor de post, het is in ieder geval geen troep
vooral het vrouwvolk is stil....;)quote:
* 3rdRock roept "HARDER"quote:
ik voel me niet lekker, dus geen behoefte om nu liedjes te luisterenquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:18 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Jij hebt overduidelijk het liedje over het hoofd gezien wat Thornado heeft geplaatst...
Aangezien er maar twee hier zijn die een date gehad hebben dit weekend, en daar al verslag van gedaan hebben blijft er weinig over als alleen wat gekeuvel over koetjes en kalfjesquote:
Conlusie: minder lullen en meer daten dusquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:22 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Aangezien er maar twee hier zijn die een date gehad hebben dit weekend, en daar al verslag van gedaan hebben blijft er weinig over als alleen wat gekeuvel over koetjes en kalfjes
Daten met de zweep: omdat het moetquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:23 schreef brunette82 het volgende:
[..]
Conlusie: minder lullen en meer daten dus
ik wou zeggen "ik heb m'n aandeel gedaan, dus ik ga nu achteroverleunen", maar het was een meet, geen date.quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:22 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Aangezien er maar twee hier zijn die een date gehad hebben dit weekend, en daar al verslag van gedaan hebben blijft er weinig over als alleen wat gekeuvel over koetjes en kalfjes
ik hossel mijn dates door (virtueel) te lullen.....quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:23 schreef brunette82 het volgende:
[..]
Conlusie: minder lullen en meer daten dus
ik zie een nieuwe TTquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:25 schreef Thornado het volgende:
[..]
Daten met de zweep: omdat het moet
Welke dames?quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:28 schreef brunette82 het volgende:
deis bedoeld van, trek de stoute schoenen aan, en vraag de dames...
Oh hier bedoel je?quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:30 schreef brunette82 het volgende:
er zijn er genoeg toch op heel Fok? spirit82 bijvoorbeeld
Er word aardig wat gedate tussen fokkers in deze reeksquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:31 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Oh hier bedoel je?
Kan dat ook al tegenwoordig? Wow, we zijn er zo op vooruitgegaan de laatste jaren..
Als je graag na een avondje eten en zoenen afgewezen wil worden.quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:30 schreef brunette82 het volgende:
er zijn er genoeg toch op heel Fok? spirit82 bijvoorbeeld
och.......quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:33 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Als je graag na een avondje eten en zoenen afgewezen wil worden.
Je meent t!quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:33 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Er word aardig wat gedate tussen fokkers in deze reeks
Misschien dat Nathalie haar lijstje nog eens uit de papierbak kan halen ?quote:
als in: nieuwe dates of als in: al gewezen dates die nog op het lijstje moeten?quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:43 schreef douche-eendje het volgende:
Dat lijstje zal geloof ik ook wel eens aangevuld mogen worden
Dat lijkt mij ook best lastigquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:43 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Ik geloof je.. er heeft namelijk nog nooit een douche-eend tegen mij gelogen
Gewoon, een complete update.quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:45 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
als in: nieuwe dates of als in: al gewezen dates die nog op het lijstje moeten?
Jij weet niet hoeveel douche-eenden ik al heb leren kennen in mijn tijdquote:
haha, of van wel gezellige dates maar niet met het gewenste resultaat. of men vindt het gewoon leuk hier terug te komenquote:Op zondag 17 oktober 2010 21:52 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Jij weet niet hoeveel douche-eenden ik al heb leren kennen in mijn tijd![]()
Maar goed even ter zake.. het komt dus vaker voor dat mensen hier gaan daten met mekaar.. jij komt hier nog steeds, dus dat getuigt niet van veel positieve dates tot dusver...?
Hoeveel Fok!-dates heb jij al op je naam staan dan?quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:54 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
haha, of van wel gezellige dates maar niet met het gewenste resultaat. of men vindt het gewoon leuk hier terug te komen
ehm....1quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:56 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Hoeveel Fok!-dates heb jij al op je naam staan dan?
twas een gezellige middag/avondquote:
dat is shit maat..quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:59 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
twas een gezellige middag/avondmaar geen vonken en vuur en vlam en hoppeta enzo
Zit je weer over mij te roddelen?quote:Op zondag 17 oktober 2010 21:59 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
twas een gezellige middag/avondmaar geen vonken en vuur en vlam en hoppeta enzo
Was jij zijn enige date? Nou ben ik al helemaal nieuwsgierig naar een verslagquote:Op zondag 17 oktober 2010 22:02 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Zit je weer over mij te roddelen?![]()
hij zegt net "geen hoppeta", hoeveelquote:Op zondag 17 oktober 2010 22:04 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Was jij zijn enige date? Nou ben ik al helemaal nieuwsgierig naar een verslag
uhhhh.....?quote:Op zondag 17 oktober 2010 22:06 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
hij zegt net "geen hoppeta", hoeveelblijft er dan nog over?
Ja. Zijn verslag kun je hier vinden:quote:Op zondag 17 oktober 2010 22:04 schreef Mahjoe_Jazz het volgende:
[..]
Was jij zijn enige date? Nou ben ik al helemaal nieuwsgierig naar een verslag
Hij is wel lovend over de dame in kwestie, dus zij zal hem wel hebben geweigerd neem ik aan?quote:Op zondag 17 oktober 2010 22:07 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Ja. Zijn verslag kun je hier vinden:
Datingsite #59Hoe heet een vrouwelijke hosselaar eigenlijk?
En in de daarop volgende topics staan nog wat remake's van het verslag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |