Linkje naar de shop?quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:09 schreef Whoopdidoo het volgende:
Pff kom ik net via dat linkje voor de wedstrijd op een site van iemand met een webshop.
En die vraagt gewoon 10 tot 12 euro voor nog vrij kleine gehaakte diertjes.
Vond ik eigelijk best duur. Aangezien het ook niet heel bijzondere dingen zijn maar gewoon van patronen uit boekjes enzo. en dan staat dit er ook nog"unieke betaalbare knuffels" nou sorry maar ik vind ze best duur, uniek ook niet echt, en ook niet super mooi gehaakt.
Zal wel aan mij liggen dan misschien, maar je moet ook weten wat je verkoopt denk ik. Kijk als t dan nog heel veel werk is ofzo, maar dit zijn echt van die 2 dagen poppetjes.
Maar afijn, wie zegt dat ze ze verkoopt.
Mn bolletjes zijn trouwens binnen, zit een hele mooie kleur blauw bij.
Nee dat is gemeenquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:39 schreef Yachiru het volgende:
[..]
Linkje naar de shop?
Fijn dat je bolletjes binnen zijn trouwens!![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok ik ben dom, ik las iets met proefpakketten zpagetti, ik denk wat moet je nou met een proefpakket (als in: 3 rijen haken om te kijken of je t lekker vind ofzo?)
Maar t waren dus poefpakketten...
En morgen gaan er dus een zooi knuffels weg, tenminste hopelijk, want je weet maar nooit of ze t uberhaupt wel wil hebben. Maar toch als t wel zo is, soort van snik, mn kindjes.
als je er 2 dagen over doet is 12 euro toch niet zo ontzettend duur? trek materiaalkosten eraf en er blijft misschien 4 euro per dag! over aan 'winst'. dat komt niet in de buurt van 't minimum loon hoor.quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 16:09 schreef Whoopdidoo het volgende:
Pff kom ik net via dat linkje voor de wedstrijd op een site van iemand met een webshop.
En die vraagt gewoon 10 tot 12 euro voor nog vrij kleine gehaakte diertjes.
Vond ik eigelijk best duur. Aangezien het ook niet heel bijzondere dingen zijn maar gewoon van patronen uit boekjes enzo. en dan staat dit er ook nog"unieke betaalbare knuffels" nou sorry maar ik vind ze best duur, uniek ook niet echt, en ook niet super mooi gehaakt.
Zal wel aan mij liggen dan misschien, maar je moet ook weten wat je verkoopt denk ik. Kijk als t dan nog heel veel werk is ofzo, maar dit zijn echt van die 2 dagen poppetjes.
awwwquote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:03 schreef trui het volgende:
ik heb gisteravond een mand gehaakt van zpagetti. was bedoeld om bolletjes wol in te bewaren, maar Gijsje dacht daar een beetje anders over:
[ afbeelding ]
hij heeft er echt de hele middag in doorgebracht.zie voor meer foto's mijn flickr-account.
Hey, dat lijkt op die manden die ze bij IKEA (?) verkopen toch?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 10:26 schreef trui het volgende:
ik zag later andere zpagetti-manden waarbij de bovenkant omgeslagen is, zie hier. dat maakt de vorm nog wat steviger denk ik, en is ook mooi (kost wel meer garen.) ook hebben ze daar de overgang naar het verticale gedeelte wat scherper gemaakt door op die plaats 1 ronde alleen in 't achterste lusje te haken. het overwegen waard.
Twáálf mm??!!quote:Op woensdag 13 oktober 2010 10:47 schreef trui het volgende:
als de naalden maar dik genoeg zijn, ladyblack. dan maakt 't verder niet uit waar je ze koopt. ik heb er een van 12mm voor gebruikt.
Leuk!quote:Op dinsdag 12 oktober 2010 23:03 schreef trui het volgende:
ik heb gisteravond een mand gehaakt van zpagetti. was bedoeld om bolletjes wol in te bewaren, maar Gijsje dacht daar een beetje anders over:
[ afbeelding ]
hij heeft er echt de hele middag in doorgebracht.zie voor meer foto's mijn flickr-account.
Meer geknoopt volgens mij eigenlijk...quote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:28 schreef trui het volgende:
schön! maar gebreid of gehaakt? en welke steek, denken jullie? ik had een poefje gekocht via marktplaats, maar we waren zondag net iets later dan de afgesproken tijd om 'm op te halen, en toen was er niemand meer thuis.op mijn excuses-mail geen reactie meer gehad dus ik neem aan dat ik op zoek kan naar een andere poef.
Ja, dat heb ik ook vaak! Vind het ook altijd verbazend dat die haren dan zo vast zittenquote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:59 schreef Eska het volgende:
Oh, wat flauw zeg, van die verkopende partij. Dat ze dan helemaal niet meer reageren op jouw mail naderhand.
Hebben jullie (nou ja, de langharige dames vooral) ook dat je regelmatig een haar meehaakt? Losse haren bedoel ik hè. Niet die nog vast zitten.
Ik kom er dan pas na een paar steken achter, probeer 'm los te trekken en uiteraard breekt 'ie dan af. Wordt het wel een uniek item natuurlijk, zo met extra eigen input.
Yepquote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:59 schreef Eska het volgende:
Oh, wat flauw zeg, van die verkopende partij. Dat ze dan helemaal niet meer reageren op jouw mail naderhand.
Hebben jullie (nou ja, de langharige dames vooral) ook dat je regelmatig een haar meehaakt? Losse haren bedoel ik hè. Niet die nog vast zitten.
Ik kom er dan pas na een paar steken achter, probeer 'm los te trekken en uiteraard breekt 'ie dan af. Wordt het wel een uniek item natuurlijk, zo met extra eigen input.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is wat het is, resten textiel verwerkt tot "garen".quote:Op woensdag 13 oktober 2010 21:23 schreef Skochsela het volgende:
daarbij gingen ze heel lange stroken naaien van oude kleren
quote:Op woensdag 13 oktober 2010 23:28 schreef EsseEi het volgende:
Hij is mooi je stapeltoren Skochsela!!
En ze vind het wel leuk! Mijn nichtje wordt aankomende dinsdag 2, en heeft afgelopen zaterdag de stapeltoren gehad, ze ging er gelijk mee spelen!!!![]()
En leuk poppetje Lyssa!!!Dat is fijn om te horen, dan krijgt ze het gewoon met kerstSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die andere twee zijn 4 en 2/3 tegen die tijd, dus die vinden die tasjes ook wel leuk denk ik.
Ik wil alleen het tasje eigenlijk twee keer zo groot hebben haha, lekker handig want ik heb geen idee hoe ik het patroon dan precies moet aanpassen. Ik kan niet zomaar alles verdubbelen, of wel?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 08:58 schreef Skochsela het volgende:
Dank jullie wel!
[..]
Dat is fijn om te horen, dan krijgt ze het gewoon met kerstDie andere twee zijn 4 en 2/3 tegen die tijd, dus die vinden die tasjes ook wel leuk denk ik.
Ik wil alleen het tasje eigenlijk twee keer zo groot hebben haha, lekker handig want ik heb geen idee hoe ik het patroon dan precies moet aanpassen. Ik kan niet zomaar alles verdubbelen, of wel?plaats eens een stukje van t patroon, kan niet op ravelry hier, kunnen we ff kijken of je gemakkelijk kunt vergrotenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.
Dale Carnegie
waarom mag iemand niet voor geld haken? wat een onzin zeg. jullie gaan nota bene zelf je poppetjes te koop aanbieden in een winkel (of verwar ik je nu met iemand anders?).quote:Op woensdag 13 oktober 2010 20:55 schreef Whoopdidoo het volgende:
En over de prijzen, ja als je het gaat doen om er echt wat aan te verdienen, moet je t wel duur maken, maarja dat vind ik dan weer geen goede reden om te haken. Maar ja ieder zn ding.
Gewoon een lapje.. maar het is helemaal schots en scheef en elke keer flikkert alles van die haaknaald afquote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:16 schreef trui het volgende:
dank je! wat heb je al zoal geprobeerd swietje?
Dat wordt vanzelf beterquote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:18 schreef Swietje het volgende:
[..]
Gewoon een lapje.. maar het is helemaal schots en scheef en elke keer flikkert alles van die haaknaald af
CRADLE: Starting at base of cradle, with white, ch 20 .quote:Op donderdag 14 oktober 2010 09:15 schreef Ynske het volgende:
w
[..]
plaats eens een stukje van t patroon, kan niet op ravelry hier, kunnen we ff kijken of je gemakkelijk kunt vergroten
Ik heb het nu in een week geleerd! 3 dagen geleden zat ik ook nog in de stress dat mijn 'ahum' haaknaaldtasje opeens in het midden 5 steken minder had dan waar ik mee begonnen wasquote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:25 schreef Swietje het volgende:
Nou ik hoop dat er verbetering in komt dames want 5 december moet m'n Klaas af zijn...
Heb je 't geleerd uit een boekje of een website o.i.d.? Dit geeft hoopquote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:28 schreef kirsten. het volgende:
[..]
Ik heb het nu in een week geleerd! 3 dagen geleden zat ik ook nog in de stress dat mijn 'ahum' haaknaaldtasje opeens in het midden 5 steken minder had dan waar ik mee begonnen wasKomt vanzelf goed, gewoon blijven oefenen.
als ik t goedl lees, kun je deze uitnreiden met 5 steken...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:23 schreef Skochsela het volgende:
[..]
CRADLE: Starting at base of cradle, with white, ch 20 .
Rnd 1: Dc in 4th ch from hook and in each of next 15 ch make 5 dc in last ch, working along opposite side of starting ch, dc in next 16 ch, 4 dc in last ch ...42 dc Join with sl st to top of ch 3.
Rnds 2-6: Ch 3, dc in each dc around. Join to top of ch-3
Rnd 7: Ch 2, hdc in next 10 dc: mark last hdc with a thread, hdc in each dc to last 9 dc, mark last hdc with a thread, hdc in last 9 dc. Join to top of ch 2. Ch 3, turn.
Rnd 8: Working in back lps only, make 1 dc in joining, make 2 dc in each st around...84 dc.
Join with sl st to top of ch 3.
Rnd 9: Ch 3, dc in each dc around. Join to top of ch-3.
Rnd 10: Ch 4, make 3 tr in joining, * skip next 3 dc, 4 tr in next dc. Repeat from * around, end last repeat with skip last 3 dc, join with sl st in top of ch-4.
Fasten off white.
Rnd 11: Join pink in sp between 4-tr group, ch 4, make 3 tr on same sp; * skip 4 tr, make 4 tr in next sp. Rep from * around, end last rep with skip 4 tr, join as before.
Fasten off pink. Fold last 4 rnds down to form cradle.
youtube en blijven proberen, dan heb je de handigheid zo onder de kniequote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:30 schreef Swietje het volgende:
[..]
Heb je 't geleerd uit een boekje of een website o.i.d.? Dit geeft hoop
Combinatie van youtube, de mensen hier en in de flat was iemand die me een beetje alles aan elkaar kon laten zien. Is wel handig als er iemand in de buurt is die het even kan laten zien, maar het is niet per sé nodig als je een beetje inzicht hebt (heb ik dus totaal nietquote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:30 schreef Swietje het volgende:
[..]
Heb je 't geleerd uit een boekje of een website o.i.d.? Dit geeft hoop
dat noemen ze toch gerstekorrel?quote:Op woensdag 13 oktober 2010 17:11 schreef mijsje het volgende:
nee, hij is gebreid. het is met heel grof garen gebreid, steeds 1 rechts, 1 averechts en dan de toer daarna precies omgedraaid, zodat er een rechte boven een averechtse komt en andersom... snap je? en na het breien is hij op zijn kant gezet. wat je breit van links naar rechts, zie je hier van boven naar beneden... zie je?
jammer van het poefje Trui, misschien kun je telefonisch nog contact leggen?
anders is die link naar een serie amigurumi-tutorials uit de OP ook vrij duidelijk. succes!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:46 schreef Swietje het volgende:
Ik ga eens kijken op YTAl heb ik echt 0,0 inzicht... een vriendin heeft gister wat geholpen maar ik snapte er dus echt niet veel van, maar ja misschien komt dat ook doordat zij al veel verder is en alles heel simpel vind
swietje! jij woont toch ook in Leiden? Ik wil best een keer afspreken voor thee en haken hoor! lijkt me gezellig@ ik kan best goed haken en ik ben natuurlijk juf dus ik zou t moeten kunnen uitleggen...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:46 schreef Swietje het volgende:
Ik ga eens kijken op YTAl heb ik echt 0,0 inzicht... een vriendin heeft gister wat geholpen maar ik snapte er dus echt niet veel van, maar ja misschien komt dat ook doordat zij al veel verder is en alles heel simpel vind
Ja! Leuk!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:09 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
swietje! jij woont toch ook in Leiden? Ik wil best een keer afspreken voor thee en haken hoor! lijkt me gezellig@ ik kan best goed haken en ik ben natuurlijk juf dus ik zou t moeten kunnen uitleggen...
keesie & gijsie, dat klinkt ook wel bijna 't zelfde he!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:06 schreef lady-wrb het volgende:
ik zat net je foto's te bekijken, trui. wat maak je toch mooie dingen
en gijs is een schatje. hij lijkt een beetje op onze KC
Je bedoelt bij alles 5 steken optellen?quote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:32 schreef Ynske het volgende:
[..]
als ik t goedl lees, kun je deze uitnreiden met 5 steken...
dat kan ook, maar dan moet je alle acties verdubbelenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:13 schreef Skochsela het volgende:
[..]
Je bedoelt bij alles 5 steken optellen?
Eigenlijk wil ik 'm 2x zo groot, dus alleen al beginnen met een ch van 40 ipv 20Maar daarvoor moet ik dus ook al flink gaan meerderen in de bodem denk ik (in rnd2 ook weer 5 erbij per kant ofzo). Ik probeer het wel op gevoel te doen en kijk waar ik uitkom, denk ik.
Maar dat kan dus wel? Ik ga het wel proberen in de trein zometeenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:41 schreef Ynske het volgende:
[..]
dat kan ook, maar dan moet je alle acties verdubbelen
Ik kan niks anders. Alle andere amigurumi worden asymmetrisch. En ik vind lijfjes zo'n geprul. Je kunt die dingskes uiteindelijk alleen maar neerleggen, niks blijft staan. Dat is met zo'n bloempotje mooi opgelost. (Die cupcakeamigurumi die je vaak ziet vind ik overigens ook nog het overwegen waard, maar ben hard aan het denken aan meer manieren om poppetjes te laten blijven staan.)quote:Op donderdag 14 oktober 2010 15:40 schreef trui het volgende:
ha arual, je bent wel heel vasthoudend aan je cactusthema he!lief cactusmannetje! maak je dat hoedje er nu los op of zit het vast?
eska, join the club!
ik geloof het wel inderdaad. en dat is hier dan op z'n kant...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 13:02 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
dat noemen ze toch gerstekorrel?
quote:Op donderdag 14 oktober 2010 16:55 schreef mijsje het volgende:
[..]
ik geloof het wel inderdaad. en dat is hier dan op z'n kant...
wow, hele leuke dingen weer voorbij zien komen...![]()
arual, wat een lief mannetje zo...doe is een fotootje van mutsje af? (als je wil) ik ben ook wel nieuwsgierig hoe "bloot" dat er dan uit ziet...
en ik ben er nog steeds van overtuigd dat je het wel kan hoor, andere amigurumi's... het hoeft namelijk helemaal niet recht te zijn toch? mijn amigurumi's kunnen ook bijna geen van allen zelf rechtop zitten of staan... altijd ergens tegenaan...
Je mag best voor geld haken, zeg toch niet dat het niet mag? Maar persoonlijk vind ik dat geen goede reden om te haken, en al doe je t is het alleen maar nuttig als extra zakcentje. Of je moet die ene zijn met een servies van 65 euro(ofzo).quote:Op donderdag 14 oktober 2010 12:14 schreef trui het volgende:
[..]
waarom mag iemand niet voor geld haken? wat een onzin zeg. jullie gaan nota bene zelf je poppetjes te koop aanbieden in een winkel (of verwar ik je nu met iemand anders?).
Ik studeer in Leiden, woon er (nog) niet!quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:07 schreef Whoopdidoo het volgende:
[..]
Je mag best voor geld haken, zeg toch niet dat het niet mag? Maar persoonlijk vind ik dat geen goede reden om te haken, en al doe je t is het alleen maar nuttig als extra zakcentje. Of je moet die ene zijn met een servies van 65 euro(ofzo).
Maar ik vind het iets anders om te gaan haken 'om geld te verdienen'.
Ik kan het niet precies uitleggen. Ik vind dat je het moet doen omdat je t leuk vind.
En nee je verwart me niet met iemand anders.
En waarom woont iedereen opeens in Leiden?
En er was nog iets maar dat ben ik even vergeten.
Moet vanavond oppassen dus moet nog een projectje...misschien ga ik wel de pauw van christel krukkert, iemand die al gemaakt?
quote:
Was jij niet in t buitenland? Anders is er namelijk nog een in Leiden.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:11 schreef kirsten. het volgende:
[..]
Ik studeer in Leiden, woon er (nog) niet!
kan iemand me helpen dit een beetje te visualiseren? Het gaat dus om de creeper voor vriendlief:
Legs
Chain 5; then turn, single crochet 4, chain 1, and repeat 7 more times until you have a 4x8 rectangle. Do this twice.
Chain 5; then turn, single crochet 4, chain 1, and repeat 3 more times until you have a 4x4 square; then single crochet 4 into the front loop and chain 1; then turn single crochet 4, chain 1 and repeat 6 more times (you should now have a 4x4 square, a corner, and a 4x8 rectangle); single crochet 4 into the front loop and make another 4x4 square, then single crochet 4 into the front loop and make another 4x8 rectangle. You should now have a rectangular box with two 4x4 sides and two 4x8 sides. Use a tapestry needle to close the ends of the box, and to attach the 4x8 sides. Don't forget the polyfill!
De 1e regel gaat nog wel. Daarna kan ik het me niet goed meer voorstellen.
klopt, maar ik kom over 3 maanden al weer terug hoor.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:15 schreef Whoopdidoo het volgende:
[..]
Was jij niet in t buitenland? Anders is er namelijk nog een in Leiden.
Woon er ook niet, studeer er alleen maar(als ik zin heb) Maar las er net wat over.
En uhm...ik kan m niet visualiseren, misschien een kwestie van uitproberen?
Ow en de mensen die met zpagetti hebben gehaakt, is het uit te halen? als het niet goed gaat bv, valt t daarna nog normaal te gebruiken?
Enn diegene die alleen cactussen maakt: Maar zn hoofdje zeg maar is toch wel mooi rond? dat is bij een amigurumi niet anders toch? En die van mij zijn ook niet altijd helemaal symmetrisch
"al" duurt nog een tijdje hoor.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:20 schreef kirsten. het volgende:
[..]
klopt, maar ik kom over 3 maanden al weer terug hoor.
Dat lezen en schrijven werd op een gegeven moment echt werk. Kan in mijn vrije tijd geen boek of pen meer zien.quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:24 schreef Whoopdidoo het volgende:
En arual (toch), hoe kwam het dan dat je die hobbys om zeep heb geholpen? omdat het een soort moeten werd ofzo? Want dan zou je gewoon dingen kunnen maken, en dan verkopen, zodat je t gewoon op jouw tempo en wanneer je zin hebt doet, maar toch verkoopt. Ofzo.
SPOILER: voor skochselaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
haha die is idd awesome. Misschien ben ik een beetje simpel, maar kan je niet gewoon steken tellen (voor gevorderdenquote:Op donderdag 14 oktober 2010 21:37 schreef Eska het volgende:
Even een vraagje aan ervaren amigurumi'sters. Ik heb me daar nog helemaal niet mee beziggehouden, omdat het me eigenlijk niet zo aanspreekt. Maar ik heb wel een zwak voor deze
[ afbeelding ]
Alleen ook weer niet zó'n zwak dat ik ruim 5 euro over heb voor 't patroon.
Als ik me nou wat verdiep in 't amigurumi-gebeuren, kan ik het patroon dan redelijk eenvoudig uitvogelen? Zo vanaf een plaatje? Of is dat echt een vak apart?
Volgens de dames waarbij ik een zpagettiworkshop heb gevolgd wel...quote:Op donderdag 14 oktober 2010 17:15 schreef Whoopdidoo het volgende:
[..]
Ow en de mensen die met zpagetti hebben gehaakt, is het uit te halen? als het niet goed gaat bv, valt t daarna nog normaal te gebruiken?
Ik vond die sokkenwol zoo vervelend. Ook veels te dun. Volgens mij heeft Mijsje het meeste van mij mee naar huis genomen. Maak je er sokken mee?quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 09:50 schreef Ynske het volgende:
zo laatste dag hier op t werk vandaag
gisteravond nog even lekker opgeschoten met t huidige projectje, overigens is de sokkenwol van de lidl erg zacht
ik heb niet die hele dunne, maar wat dikkere. wel iets dunner dan die van bv de wibra.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 10:54 schreef Lyssa het volgende:
[..]
Ik vond die sokkenwol zoo vervelend. Ook veels te dun. Volgens mij heeft Mijsje het meeste van mij mee naar huis genomen. Maak je er sokken mee?
Als je op Amigurumi zoektkrijg je toch een aardige lijst. Weet natuurlijkniet welke jij al kent en welke niet maar ik zie regelmatig nieuwe die ik er op Picasa niet tussen heb zien staan.quote:Op vrijdag 15 oktober 2010 12:00 schreef Whoopdidoo het volgende:
Nee joh ik heb zitten oppassen zodat er een volwassene(ok iemand van boven de 18 tenminste) aanwezig is als er iets met die kinderen gebeurd.
Ze sponsoren mij gewoon omdat ik een arme student ben.
En ben ik nou dom of kan ik vrijwel geennieuwe boekjes vinden om yesasia?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |