of Annelies van Bronswijkquote:Op dinsdag 28 september 2010 23:58 schreef bakatje het volgende:
Ze hadden beter Midas Dekkers naar Bonaire kunnen sturen, had een stuk interessanter verhaal opgeleverd.
Anneliesquote:
Wat een uiterst domme irrelevante openingsvragen hadden Pauw & Witteman aan Carice... jezus christus, wat een beschamende tvquote:Op dinsdag 28 september 2010 16:21 schreef Toad het volgende:
Hey, leuk Carice. Die komt zeker praten over haar Bonairedocu.
LOL, die Hiddema is geniaalquote:
LOL, dat ging idd nergens over.quote:Op dinsdag 28 september 2010 23:58 schreef bakatje het volgende:
Ze hadden beter Midas Dekkers naar Bonaire kunnen sturen, had een stuk interessanter verhaal opgeleverd.
Hoe moeten ze dan? Zwemmend?quote:Op woensdag 29 september 2010 14:51 schreef pberends het volgende:
[..]
LOL, dat ging idd nergens over.
Bovendien: waarom gaan onze milieubobo's altijd met vliegtuig zo'n reis maken? Lekker milieuvriendelijk zeg!
Gewoon niet gaan, daar bespaar het milieu pas meequote:Op woensdag 29 september 2010 14:52 schreef TeringHenkie het volgende:
[..]
Hoe moeten ze dan? Zwemmend?
Ik heb helemaal niets tegen Carice, ik vind haar wel leuk, alleen het was een beetje beschamend hoe ze bijna echt niets wist. Gewoon niets.quote:Op woensdag 29 september 2010 15:00 schreef Toad het volgende:
Wat heeft iedereen toch opeens tegen Carice? Ze is toch hartstikke grappig. Van haar verwacht je toch ook geen diepgravende analyse over de mangrovebossen in Bonaire? Daar was die WNF-dude voor.
Het kwam misschien een beetje gek over. Maar ik snap ook wel dat je inhoudelijke vragen laat beantwoorden door die WNF-collega die veel meer knowhow heeft over de milieusituatie daar. Ik denk dat als Carice daar alleen had gezeten, ze zich ook wat meer had voorbereid op inhoudelijke vragen.quote:Op woensdag 29 september 2010 15:01 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik heb helemaal niets tegen Carice, ik vind haar wel leuk, alleen het was een beetje beschamend hoe ze bijna echt niets wist. Gewoon niets.
ze heeft een leuke subsidiereis gemaakt en wil graag vaker, nou leuk toch voor haarquote:Op woensdag 29 september 2010 15:00 schreef Toad het volgende:
Wat heeft iedereen toch opeens tegen Carice? Ze is toch hartstikke grappig. Van haar verwacht je toch ook geen diepgravende analyse over de mangrovebossen in Bonaire? Daar was die WNF-dude voor. Ik vind het wel leuk dat iemand als Carice zich zo bezig houdt met het milieu.
Gewoon alles samengooien. Genoeg overhead die geschrapt kan worden. En ja, BBC-model dus.quote:Op woensdag 29 september 2010 23:23 schreef rubbereend het volgende:
Dat is gewoon een verstandig plan, veel centraliseren.
Hoe dan?quote:Op woensdag 29 september 2010 23:23 schreef Toad het volgende:
Je merkt toch wel dat Klink er anders bij zit dan anders.
BBC is veul duurderquote:Op woensdag 29 september 2010 23:24 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Gewoon alles samengooien. Genoeg overhead die geschrapt kan worden. En ja, BBC-model dus.
Slecht punt juist, de historie leert dat bezuinigingen door efficiënter te werken nauwelijks wat opleveren, iedereen wil gewoon z'n eigen organisatie behouden. Er moet gewoon een net weg en er moeten wat omroepen weg.quote:Op woensdag 29 september 2010 23:25 schreef borisz het volgende:
Wel een goed punt van Slagter. Er kan een hele hoop gecentraliseerd worden.
Klopt, maar we hoeven in Nederland ook geen 40 regionale omroepen te hebben (heeft de Beeb wel). Als je dat soort dingen weglaat, valt 't reuzemee. En door schaalvergroting kun je ook fatsoenlijk in programma's investeren.quote:
We hebben al bergen regionale omroepen die door lagere overheden gefinancierd wordenquote:Op woensdag 29 september 2010 23:30 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Klopt, maar we hoeven in Nederland ook geen 40 regionale omroepen te hebben (heeft de Beeb wel). Als je dat soort dingen weglaat, valt 't reuzemee. En door schaalvergroting kun je ook fatsoenlijk in programma's investeren.
Ja dat begrijp ik ook niet. Met hoogtepunt een keer gezien 3 NOS microfoonsquote:Op woensdag 29 september 2010 23:27 schreef rubbereend het volgende:
Bij Sport werken ze al veel samen, daar gebruiken ze interviews van elkaar en zie je zelden meer twee microfoons van Studio Sport en Langs de lijn in beeld. Maar bij bij het nieuws zie je bergen verschillende verslaggevers van de PO
Gaaf toch, word je breed geïnformeerdquote:Op woensdag 29 september 2010 23:36 schreef StephanL het volgende:
[..]
Ja dat begrijp ik ook niet. Met hoogtepunt een keer gezien 3 NOS microfoons![]()
1 voor het journaal, 1 voor de radio en 1 voor NOVA, nu dan Nieuwsuur, met eigen microfoon.
Niet van mijn centen.quote:Op woensdag 29 september 2010 23:39 schreef Lkw het volgende:
[..]
Gaaf toch, word je breed geïnformeerd
Door dezelfde nieuwsredactie?quote:Op woensdag 29 september 2010 23:39 schreef Lkw het volgende:
[..]
Gaaf toch, word je breed geïnformeerd
Denk ik niet nee. Ik vraag me af waarom ze dat eigenlijk nu niet aan hem vragen.quote:Op woensdag 29 september 2010 23:42 schreef Roel_Jewel het volgende:
Alsof Klink die brief niet zelf gelekt heeft.
Misschien gebruiken ze voor de verschillende platforms verschillende stukjes uit het geheel. Vind ik niet heel raar. De insteek van het Journaal kan anders zijn dan die van Radio 1. Sowieso is radio heel anders dan TV.quote:Op woensdag 29 september 2010 23:41 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Door dezelfde nieuwsredactie?
Natuurlijk heeft Verhagen dat gedaan, kwam hem op alle fronten goed uit. Één lastige weg, een gouden kans om meer te vragen bij de onderhandelingen en zelf als de koning eruit komen.quote:Op woensdag 29 september 2010 23:42 schreef Roel_Jewel het volgende:
Alsof Klink die brief niet zelf gelekt heeft.
Waarom werkt het dan bij Langs de Lijn en Studio Sport perfect?quote:Op woensdag 29 september 2010 23:44 schreef Lkw het volgende:
[..]
Misschien gebruiken ze voor de verschillende platforms verschillende stukjes uit het geheel. Vind ik niet heel raar. De insteek van het Journaal kan anders zijn dan die van Radio 1. Sowieso is radio heel anders dan TV.
Weet ik het, ik veronderstel ook maar wat. Van mij hoeft er niet al te zeer bezuinigd te worden op de publieke omroep, en ik ben zeker niet voor fusies.quote:Op woensdag 29 september 2010 23:45 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Waarom werkt het dan bij Langs de Lijn en Studio Sport perfect?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |