quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 22:26 schreef SnuggLe het volgende:
Als er maar gekozen wordt voor 1 bron.
Dat vind ik altijd nog beter dan het per situatie te bezien. Oftewel: willekeur.
Dan kan je daarna gaan discussieren over WELKE bron.
Ik zou ook gewoon zeggen: eredivisie.nl
Wat dit doelpunt betreft geen gezever: dit houden we aan in de wedstrijd Feyenoord - Vitesse (4-0) van afgelopen zondag 29 augustus:quote:Op maandag 16 augustus 2010 18:57 schreef Sally het volgende:
[..]
Eredivisie.nl bestond nog niet een paar jaar geledenDus het is historisch zo gegroeid om van die site VI.nl uitslagen over te nemen.
Uiteraard zullen we, wat JJdJ al zegt, aan het eind van dit seizoen evalueren. Tussentijds de regels aanpassen is eigenlijk not done. Mocht blijken dat Eredivisie.nl aanmerkelijk grote verschillen vertoont met VI.nl, dan zullen we dat zeker meenemen.
Neemt overigens niet weg dat we als managercrew ons het recht voorbehouden om in onze ogen redelijke beslissingen te nemen indien de spelregels er niet uitkomen; zoals vorig seizoen alsnog nog op basis van tv-beelden een assist toekennen, bijvoorbeeld.
Correspondentie over dit onderwerp is niet meer mogelijkquote:• 20. Leerdam (kopbal)
assist: Fer
• 31. Fer (intikker)
assist: Bruins
• 74. Castaignos (volley)
assist: Leerdam
• 83. Wijnaldum (strafschop)
Goed ideequote:
Waarom twijfel je daaraan?quote:
quote:Op woensdag 1 september 2010 00:42 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Dan vind ik die strenge hand nog wel wat hebben
Ik heb ze zojuist gemaildquote:Op woensdag 1 september 2010 17:59 schreef SnuggLe het volgende:
Prima oplossing. Als VI Leerdam aangeeft: houden zo.
Wijzigen ze dat: dan ook hier wijzigen!
Klopt. Het is ook alleen maar de geschiedenis van je wissels.quote:Op woensdag 1 september 2010 20:56 schreef sasquatsch het volgende:
Is er ook een pagina / calculator waar ik de punten die een speler per ronde gescoord heeft kan zien?
Als ik in mijn persoonlijk profiel kijk zie ik wel de scores van de eerste ronde, maar in de tweede ronde alleen van mijn wissels en niet van al mijn spelers.
Je kunt de spelers in je team aanklikken en dan kun je zien wat ze gescoord hebben per ronde of totaal.quote:En kan ik ergens ook de totale score van alle spelers zien?
In de vorige voetbalmanager kon dit allebei wel.
Heb 1x meegedaan, denk 3 jaar terug, toen heel lang eerste gestaan, maar aan het eind teveel wezen 'wisselen om het wisselen', waardoor ik net buiten de boot viel. De jaren erna volgens mij wel aangemeld, maar vanwege de wanorde telkens afgehaakt. Dit jaar weer overgehaald door Dubnobasswithmyheadman omdat het spel vernieuwd en waterdicht zou zijn. Maar of het nu van weleer is of niet, een topper ben ik sowieso. Herken idd ook veel namen van toenquote:Op woensdag 1 september 2010 20:42 schreef SnuggLe het volgende:
Hoop dat ze het aanpassen!![]()
Heb ik ook weer meer punten![]()
Zeg DeVinger, hoor jij eigenlijk ook niet bij "Toppers van Weleer"? Ooit in de top 20 gezeten? Kom je naam ook al een aantal jaren tegen.
Jammer dat het niet in een overzicht is, maar het is te doen.quote:Op woensdag 1 september 2010 21:01 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Klopt. Het is ook alleen maar de geschiedenis van je wissels.
[..]
Je kunt de spelers in je team aanklikken en dan kun je zien wat ze gescoord hebben per ronde of totaal.
Een overzicht van alle spelers en wat ze gescoord hebben is er nog niet
OK, ik geef mij gewonnen.quote:Beste Ivo,
Reagerend op je mail over de 1-0 van Feyenoord tegen Vitesse:
Omdat de KNVB om wat de redactie van VI betreft onlegitieme redenen het doelpunt aan Smolov toekent houden wij Leerdam aan. Hij was het immers die de bal overduidelijk binnenknikte.
Even ter duidelijkheid: de KNVB houdt het wedstrijdformulier aan, maar als daar foutieve gegevens op staan worden die dus ook verwerkt. Tenzij een van de betrokkenen (in dit geval de scheidsrechter, Smolov of Leerdam) daartegen bezwaar aantekent. In dit geval is dat niet gebeurd, waardoor het doelpunt nog steeds op de naam van Smolov staat.
Vorig seizoen zijn op die manier ook al enkele foutieve gegevens door de KNVB doorgedrukt, zoals bij de eigen goal van Ooijer (PSV-Ajax) die toch op de naam van Suarez kwam. Toen hielden wij ons nog aan de feiten van de KNVB, maar vanaf dit seizoen doen wij dat dus niet als we zelf volledig overtuigd zijn van ons gelijk.
Ik hoop je zo voldoende opheldering te hebben gegeven, mocht je nog vragen hebben dan hoor ik het graag.
Groeten,
Tim Vos
Database-redacteur Voetbal International
Misschien moet die Tim Vos eens Leerdam bellen, die zegt zelf ook dat hij hem niet scoorde maar Smolov. (gehoord van een regelmatige bezoeker van trainingen van Feyenoord)quote:Op donderdag 2 september 2010 10:00 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Had jij niet ooit profcoach gemaild i.v.m. onrechtmatig doelpunt van Kwakman
Héy, dankjewel voor het (toch wel privé-)antwoordquote:
Wat een kul zeg, gelukkig hou je het alleen bij rekenen want elke rechtszaak zou je verliezen. (kortom er zit geen steekhoudelijk argument in je betoog)quote:Op donderdag 2 september 2010 14:22 schreef Sally het volgende:
[..]
Héy, dankjewel voor het (toch wel privé-)antwoord![]()
Als crew moeten we ook ergens een grens trekken, en als dat in het geval van VI.nl het wedstrijdformulier van de KNVB is, dan denk ik dat we een niet-onaardig besluit hadden genomen om VI aan te houden voor de officiële uitslagen.
Andere websites (ik zal geen namen noemen verder maar ik ken er meerdere) hebben soms alleen al zulke slechte spelling en taal in hun nieuwsberichten staan, dat zelfs ik mijn twijfels heb om op zo'n moment als dit dan af te gaan op de statistieken van die sites.
Ik zet net 3 van diegenen die jij eruit haalt er net in waarschijnlijk, ha!quote:Op woensdag 8 september 2010 14:17 schreef DeVinger het volgende:
ERUIT:
Jong-a-Pin
Immers
Fernandez
Tadic
Kieftenbeld
Ivens
Smolov
Laten staan: 4 stuks
Nieuw: gaat jullie niets aan.
Is dat niet hetzelfde dan?quote:Op woensdag 8 september 2010 18:46 schreef SnuggLe het volgende:
Je kan beter vragen: hoeveel sta je na de volgende ronde op me voor?
quote:Op woensdag 8 september 2010 18:46 schreef SnuggLe het volgende:
Je kan beter vragen: hoeveel sta ik je na de volgende ronde op joume voor?
Die deed het net zo lekker.quote:
Lekker? HIj schopte er geen drol in, ondanks 100 kansen.quote:
Nee, ik heb er nu 2 middenvelders van ADO staanquote:Op woensdag 8 september 2010 22:28 schreef SnuggLe het volgende:
Ik zou zeggen: kijk eerst eens goed naar het programma en vraag jezelf dan nog eens af of je die 2 ADO-spelers wil wisselen.
Boeiend of hij er deze ronde wel ineens ballen tegen de netten knalt, ze komen uiteindelijk toch niet op zijn naamquote:Op donderdag 9 september 2010 16:12 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Lekker? HIj schopte er geen drol in, ondanks 100 kansen.
Ik ga hem er ook uit halen. Wedden dat hij er deze ronde 2-3 in legt?
Grappig ja. Het loont dus om lang te wachten. Was dat altijd al zo eigenlijk of nu deze keer omdat er vrijdag niets gespeeld wordt?quote:Op zaterdag 11 september 2010 17:57 schreef Bayswater het volgende:
Dan heb je nu nog 2 minuten. Wel handig dat je al wat opstellingen kan zien.
Zelfs mijn opvulspeler pakt nog de volle winst. Cheap-ass excelsior dude.quote:Op zaterdag 11 september 2010 23:08 schreef Lastpost het volgende:
Oeps, vergeten.
Daar gaat de topklassering haha.
Ik durfde het niet aan, vond het teveel risico. Kan goed uitpakken met thuis excelsior nog voor de boeg dan!quote:Op maandag 13 september 2010 14:12 schreef Bayswater het volgende:
Van 35 naar 16, dus ook dik tevreden na een valse start. Blij dat ik die 6 Groningers heb laten staan.
Maar met Excelsior weet je het nooit, daar ben ik de eerste ronde al de mist mee ingegaan. Wel blij dat Fernandez komende wedstrijd niet meedoet.quote:Op maandag 13 september 2010 15:05 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Ik durfde het niet aan, vond het teveel risico. Kan goed uitpakken met thuis excelsior nog voor de boeg dan!
Dat is waar, maar ook dat effect stopt een keer en dan is het gewoon een puntenpakker.quote:Op maandag 13 september 2010 15:10 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Maar met Excelsior weet je het nooit, daar ben ik de eerste ronde al de mist mee ingegaan. Wel blij dat Fernandez komende wedstrijd niet meedoet.
Inderdaad goed uitgepakt al die Groningers en dan ook met 2 scorende spitsen van ADO erbij is deze ronde nu al geslaagd.quote:Op maandag 13 september 2010 15:18 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Dat is waar, maar ook dat effect stopt een keer en dan is het gewoon een puntenpakker.
De mijne valt nog mee, ook al was ik vergeten om de boel aan te passen.quote:Op zaterdag 18 september 2010 23:15 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Inderdaad goed uitgepakt al die Groningers en dan ook met 2 scorende spitsen van ADO erbij is deze ronde nu al geslaagd.
Toch netjes, zo 4 minuten voor tijdquote:Op zondag 19 september 2010 16:18 schreef Bayswater het volgende:
Wat een lul die Verbeek om Falkenburg zo te laten vallen. Laat hem ff 1 minuut invallen dan
kloptquote:Op dinsdag 28 september 2010 16:56 schreef Bayswater het volgende:
Alleen de wedstrijden van zaterdag zijn verwerkt zo te zien?
Ik heb hem goddank ook nietquote:Op zondag 3 oktober 2010 14:32 schreef TheDutchguy het volgende:
Suarez 1 punt intotaal deze ronde
Blij dat ik hem niet in mijn team heb.
Inderdaad, vi geeft de gele kaart aan Buttner ipv Pröpper zoals op teletekst en Eredivisie.nlquote:Op maandag 4 oktober 2010 15:05 schreef DeVinger het volgende:
Ik heb inderdaad ook maar 14 punten voor Bouma ipv (volgens VI) 18![]()
Daarnaast heeft Propper er maar 9 gekregen, terwijl hij volgens VI 11 behaald heeft.
Vorig weekend: http://www.vi.nl/Wedstrij(...)090&typeofpage=84140
uit excelsior gespeeld (2), gewonnen (3) en assist (3) = 8
Afgelopen weekend: http://www.vi.nl/Wedstrij(...)112&typeofpage=84140
Willem II thuis gespeeld (2) en gelijk (1) = 3
maakt totaal 11 en niet 9.
Zouden jullie hier nog naar willen kijken?
Deze twee zijn aangepast. Dank voor het meldenquote:Op maandag 4 oktober 2010 12:53 schreef MSNMGH het volgende:
Bij mji kloppen de punten niet bij drie spelers:
Wilfred Bouma:
http://www.vi.nl/Wedstrij(...)087&typeofpage=84140
http://www.vi.nl/Wedstrij(...)119&typeofpage=84140
PSV-Groningen: basis 2 + gelijkspel 1- doelpunt tegen + assist 4 = 6
PSV-VVV: basis 2 + winst 3 + de nul 2 + doelpunt 5 = 12
totaal 18 en niet 14 punten zoals door jullie berekend.
Jordy Clasie:
http://www.vi.nl/Wedstrij(...)090&typeofpage=84140
http://www.vi.nl/Wedstrij(...)741&typeofpage=84140
Excelsior-Vitesse: basis 2 = 2:
Excelsior-Roda: basis 2 - gele kaart 2 + assist 3 = 3
totaal 5 en niet 2 zoals door jullie berekend.
Scheelt me in totaal toch tien punten, zal ze toch net te kort komen straks aan de eindstreep!
Bij zowel Pröpper als Büttner aangepast.quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:05 schreef DeVinger het volgende:
Daarnaast heeft Propper er maar 9 gekregen, terwijl hij volgens VI 11 behaald heeft.
Vorig weekend: http://www.vi.nl/Wedstrij(...)090&typeofpage=84140
uit excelsior gespeeld (2), gewonnen (3) en assist (3) = 8
Afgelopen weekend: http://www.vi.nl/Wedstrij(...)112&typeofpage=84140
Willem II thuis gespeeld (2) en gelijk (1) = 3
maakt totaal 11 en niet 9.
Zouden jullie hier nog naar willen kijken?
Is ook bijgewerkt.quote:Op maandag 4 oktober 2010 15:31 schreef Bayswater het volgende:
DeLorge heeft +2 maar moet volgens mij -1 hebben. + 2 (basisplaats) + 1 (gelijkspel) -4 (2 keer geel) = -1
Dat kan zeker wel. Je kunt bij huidig team op iedere speler klikken en dan kijken wat hij gedaan heeft in deze ronde.quote:Op maandag 4 oktober 2010 22:41 schreef INViCTuS het volgende:
Ok. Ik kan dus niet zien hoeveel punten ik er per speler heb behaald om het eventueel na te rekenen?
jaquote:Op dinsdag 5 oktober 2010 14:34 schreef DeVinger het volgende:
Hoe gaat het eigenlijk de komende tijd, speelronde 9 en 10 is de volgende ronde, maar daarna is het direct de week na ronde 10 doordeweeks? Is het dan gewoon dat je 2 dagen hebt om je team te veranderen?
Die pagina had ik allang online willen zetten maar had nog niet alle informatie. Die heb ik als het goed is nu welquote:
Nou????????????quote:Op woensdag 6 oktober 2010 08:03 schreef JJdJ1984 het volgende:
[..]
Die pagina had ik allang online willen zetten maar had nog niet alle informatie. Die heb ik als het goed is nu welDus denk dat deze week alles er wel op zou moeten staan.
Zijn even in afwachting van een photoshopper. Tekst gaat sowieso vandaag online. Dan maar zonder afbeeldingen.quote:Op woensdag 13 oktober 2010 13:41 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Nou????????????
Team op 7 plekken vernieuwd.
Die komt er nog aanquote:
Ja ik uiteindelijk toch nog 54 punten afgelopen ronde, maar daarmee zal ik niet veel ingelopen zijn.quote:Op maandag 18 oktober 2010 13:13 schreef Bayswater het volgende:
Dacht dat ik het beroerd had gedaan met vooral die Bouma maar het valt nog mee zo te zien.
Correctie het was er uiteindelijk maar 1 die vroeg uitgevallen was. Gelukkig maar, die gozer speelt alleen volgende week niet mee heb ik al op de betreffende clubsite gekeken.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 07:24 schreef SnuggLe het volgende:
Je bedoelt Hadouir en Klavan? Denk dat beiden vlg week niet spelen.
57 punten hier, maar verkeerd gegokt met Eriksen, helaas. Teletekst was 2 minuten te laat met de opstellingen, anders had ik Schone & Ooijer gehad ipv Eriksen & Marcelo.
Het blijft natuurlijk wel een rode kaart en dus krijg je de minpunten lijkt me en aangezien ze tegen Ajax moeten betwijfel ik of het positief is dat ie dan weer in de basis staat.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 21:16 schreef INViCTuS het volgende:
Ik naam aan dat ik daar dan geen min 5 voor krijg of wel?!
17:57? 17:59 zul je bedoelen. Ik heb 17:58 mijn team gesaved :-)quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 09:06 schreef Bayswater het volgende:
Of Hiariej van Groningen, uitgevallen en doet ook niet mee volgende week. Ik zat ook mis met Eriksen, opstelling kwam pas 17.57 door. hoewel die wel de punten pakte als invaller. Nu de Jong terug is, zal zelfs een invalbeurt twijfelachtig worden.
Deze user heeft zijn profiel privé gemaakt; je kunt het dus niet bekijken.quote:Op dinsdag 19 oktober 2010 14:03 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Correctie het was er uiteindelijk maar 1 die vroeg uitgevallen was. Gelukkig maar, die gozer speelt alleen volgende week niet mee heb ik al op de betreffende clubsite gekeken.
Kortom, 1 man die al geen punten voor mij kan behalen.
Aangezien het eerder over Hadouir en Klavan ging en van Klavan nog niets bekend is, althans niet op az.nl vermoed ik dat het hier om Hadouir gaatquote:Op woensdag 20 oktober 2010 11:54 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Deze user heeft zijn profiel privé gemaakt; je kunt het dus niet bekijken.
Miet, zet je team open!![]()
Subleague Toppers van Weleer doet het goed: 2e, 4e, 5e, 7e, 18e en 25e plaats!![]()
![]()
3 van de 4 tot nog toe gespeelde ronden ook nr1 subleague.
Te veel punten doen we zeldenquote:Op woensdag 20 oktober 2010 14:01 schreef Bayswater het volgende:
Als je het verkeerd invoert heb je dat niet door, alleen als je er op geattendeerd wordt. Wellicht is er een mogelijkheid in de spelersdatabase om deze aan te klikken en de achterliggende punten te bekijken.
quote:Waarom zou ik het laten zien?Op woensdag 20 oktober 2010 11:54 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Deze user heeft zijn profiel privé gemaakt; je kunt het dus niet bekijken.
Miet, zet je team open!![]()
Subleague Toppers van Weleer doet het goed: 2e, 4e, 5e, 7e, 18e en 25e plaats!![]()
![]()
3 van de 4 tot nog toe gespeelde ronden ook nr1 subleague.
quote:Godsklere kerel, mooie score. Ik kom maar op 92 totaal... Moet even goed puzzelen om midweeks schade te beperkenOp zondag 24 oktober 2010 20:14 schreef SnuggLe het volgende:
117 punten in totaal. Jammer dat het geen doelpunt van Aaffelay was.
quote:Het is 1:15 uurOp maandag 25 oktober 2010 08:02 schreef shinji_united het volgende:
Marko Vejinovic is aangepast.... de punten zouden er vannacht om 00.01 bij moeten staan
quote:Klopt, BassieD ook. Heb net gevraagd in de subleague of we jullie ook even uitnodigen.Op maandag 25 oktober 2010 12:46 schreef DeVinger het volgende:
En dan tel je mij niet eens mee, want ik ben in wezen ook een Topper van Weleer.
quote:Heeft geen zin, want als je nu nog een subleague begint krijg je niet de volledige score.Op maandag 25 oktober 2010 13:02 schreef Bayswater het volgende:
Ik wil met nummer 1,5,7 en 9 ook wel een subleague beginnen om wat tegenwicht te bieden.![]()
quote:Klopt. De scores van een nieuwe subleague tellen alleen voor de rondes die nog moeten komen. Dus snel een subleague aanmaken om bovenaan komen te staan gaat niet lukkenOp maandag 25 oktober 2010 14:51 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Heeft geen zin, want als je nu nog een subleague begint krijg je niet de volledige score.
Volgensmij.
quote:Oh boeien, hoef niet mee te doen hoor. Wat is de toegevoegde waarde van een subleaque? Zijn daar extra prijzen of voordelen aan verbonden? Nee toch? Als het nu met vrienden is, onderling ouwehoeren, maar ik ken jullie helemaal niet. No offense verder hoor, anders komt het ook zo bot over. Met profcoach bijvoorbeeld hebben we altijd een subleaque met vrienden, dat is tof.Op maandag 25 oktober 2010 14:50 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Klopt, BassieD ook. Heb net gevraagd in de subleague of we jullie ook even uitnodigen.
Alleen....dan moet je wel te team open hebben staan. Dat is een vereiste. En ik weet dat BassieD geen PM-mogelijkheid heeft.
Wil je meedoen?
quote:No offense takenOp maandag 25 oktober 2010 15:28 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Oh boeien, hoef niet mee te doen hoor. Wat is de toegevoegde waarde van een subleaque? Zijn daar extra prijzen of voordelen aan verbonden? Nee toch? Als het nu met vrienden is, onderling ouwehoeren, maar ik ken jullie helemaal niet. No offense verder hoor, anders komt het ook zo bot over. Met profcoach bijvoorbeeld hebben we altijd een subleaque met vrienden, dat is tof.
quote:Dat je weet vanaf het begin, dus daar moet je ook op inspelen. Part of the game.Op maandag 25 oktober 2010 20:15 schreef INViCTuS het volgende:
Profcoach deed ik ook altijd aan mee maar dat is echt suf eigenlijk. Op een gegeven moment heb je zoveel spelers die geschorst worden, geblesseerd zijn of weet ik het wat dat je halve team niet speelt of je een stel n00bs erin hebt staan waar je geen drol aan hebt. Je kan maar 1x wisselen...
quote:Ja ik heb met 91 punten minder geld gekregen dan voorheen en wil ik in de top10 blijven (of top3, minimale einddoel) zal ik nu wel punten moeten halen. Puzzelen, zeker omdat ook PSV - Twente er aan komt.Op maandag 25 oktober 2010 20:39 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
No offense taken![]()
Vind het altijd wel leuk, met mensen die er ook echt voor gaan zitten en hele strategien uitdenken...en dan checken wat de rest heeft/doet. Dat is voor mij deels het spelletje.![]()
Bleeergh, nu wel een lastige keuze: Luuk de Jong & Enevoldsen of Kubik & Theo Janssen.....
quote:en je vergeet ook nog het binnen de subleague onderling uitwisselen van tips.Op maandag 25 oktober 2010 20:39 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
No offense taken![]()
Vind het altijd wel leuk, met mensen die er ook echt voor gaan zitten en hele strategien uitdenken...en dan checken wat de rest heeft/doet. Dat is voor mij deels het spelletje.![]()
Bleeergh, nu wel een lastige keuze: Luuk de Jong & Enevoldsen of Kubik & Theo Janssen.....
quote:En het uiten van je frustratie als je niet geluisterd hebt naar die tips en dat beter wel had kunnen doenOp dinsdag 26 oktober 2010 13:06 schreef MSNMGH het volgende:
[..]
en je vergeet ook nog het binnen de subleague onderling uitwisselen van tips.
quote:Dat vooral , haha!Op dinsdag 26 oktober 2010 13:23 schreef shinji_united het volgende:
[..]
En het uiten van je frustratie als je niet geluisterd hebt naar die tips en dat beter wel had kunnen doen
quote:Is dat zo? Ik meen dat we hem inactief hadden gezet. Bij deze dan.Op dinsdag 26 oktober 2010 14:31 schreef DeVinger het volgende:
Waarom is Tiote (twente) nog steeds te koop als middenvelder eigenlijk
quote:Moet je niet aan mij vragen, je weet dat ik uit principe geen spelers uit onze hoofdstad opstel.Op dinsdag 26 oktober 2010 14:06 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Dat vooral , haha!![]()
Help me nu met mijn keuze.... de Jong & Enevoldsen of Janssen & Kubik. Ik neig toch naar de eerste eigenlijk...!
quote:Kwam ik net ook achter door onze subleague....
quote:Ik hoop wel dat Roda gaat winnen de komende wedstrijden.Op dinsdag 26 oktober 2010 16:16 schreef Bayswater het volgende:
Roda met 2 vingers in de neus zou je denken de komende 2 wedstrijden, maarja Roda die heeft ook eens van Sparta thuis verloren na de speelronde daarvoor PSV uit van de mat te hebben gespeeld. Gekke ploeg vaak.
KERKRADE - Roda JC is nog geen vaste waarde in de subtop. Na de stunt vorige week bij PSV (4-2) verloor de ploeg van trainer Raymond Atteveld vrijdagavond in Kerkrade verrassend van degradatieploeg Sparta 2-3.
quote:Dat hoopt iedereen en iedereen heeft ook minimaal 2 van de 5 spelers die je noemt. Vaak nog aangevuld met Delorge. Hempte en Junker hebben de meeste mensen zeker.Op dinsdag 26 oktober 2010 17:30 schreef Wilskracht het volgende:
[..]
Ik hoop wel dat Roda gaat winnen de komende wedstrijden.
Heb deze spelers van Roda
Tyton
Kah
Hempte
Janssen
Junker.
quote:Verder heb ik nogOp dinsdag 26 oktober 2010 17:49 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Dat hoopt iedereen en iedereen heeft ook minimaal 2 van de 5 spelers die je noemt. Vaak nog aangevuld met Delorge. Hempte en Junker hebben de meeste mensen zeker.
Dus die mensen maken het verschil niet. Ik denk dat het erom gaat wat je naast de spelers van Roda nog in je team hebt. Zo heb ik nog steeds 3 PSV-ers en 2 mensen van Twente. Sommige mensen hebben juist verder alleen Groningen / Utrecht of nog wat AZ.
Volgende programma wordt lastig overigens.
quote:Berg doet morgen weer meeOp dinsdag 26 oktober 2010 20:46 schreef Bayswater het volgende:
Berg is toch weer terug? Of mag hij alleen de EC wedstrijden doen?
Alweer -5 te pakken momenteel.
quote:Ipv wie denk jij dat hij speelt dan?
quote:Das een lastige. Reis heeft het zondag voortreffelijk gedaan, maar ik denk dat Rutten de ballen niet heeft om Berg op de bank te zetten.Op dinsdag 26 oktober 2010 21:12 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Ipv wie denk jij dat hij speelt dan?
quote:Toch nietOp dinsdag 26 oktober 2010 21:20 schreef INViCTuS het volgende:
Hij heeft in ieder geval de 0 vandaag![]()
quote:Hij staat in de basis hoorOp dinsdag 26 oktober 2010 21:20 schreef INViCTuS het volgende:
Ik hoop dat ie dan die ballen wel heeft want ik dacht laat ik die Reis is halen. Laatste tijd heeft die wel een neusje voor goal en denk zelf dat ie gewoon zal starten.
quote:ja, 5 keer De FauwOp donderdag 28 oktober 2010 12:12 schreef SnuggLe het volgende:
Hopen dat Roda met 5-0 over Willem II heenwalst.
quote:Geduld kerel, normaal is het toch ook pas na twee weken.Op vrijdag 29 oktober 2010 06:46 schreef Bayswater het volgende:
Nog steeds niet helemaal bijgewerkt lijkt het. Mis 8 punten nog.
quote:Ik ga nu beginnen....Op vrijdag 29 oktober 2010 10:22 schreef Peterselieman het volgende:
Klopt. Er ontbreken nog een paar wedstrijden. Deze worden er vandaag in gezet
Had beter naar mijn voorgevoel kunnen luisteren dus, gelukkig heb ik Janssen nog.quote:Op dinsdag 26 oktober 2010 16:16 schreef Bayswater het volgende:
Roda met 2 vingers in de neus zou je denken de komende 2 wedstrijden, maarja Roda die heeft ook eens van Sparta thuis verloren na de speelronde daarvoor PSV uit van de mat te hebben gespeeld. Gekke ploeg vaak.
Congratsquote:Op donderdag 4 november 2010 09:49 schreef ntrx het volgende:
Ik ben eerste geworden deze ronde :|
dat had ik niet verwacht
En gefeliciteerd met je eerste post op Fokquote:Op donderdag 4 november 2010 09:49 schreef ntrx het volgende:
Ik ben eerste geworden deze ronde :|
dat had ik niet verwacht
Daarom heb ik voor afwijkende namen gekozen, heb er maar 3 uit dat rijtjequote:Op vrijdag 5 november 2010 18:07 schreef SnuggLe het volgende:
Blijft jammer dat bijna alle teams bovenin, behalve die uit de subleague "Toppers van Weleer", dicht zitten....
Veel...heel veel dezelfde teams. Kies er minimaal maar 8 uit dit rijtje:
Twente: Mihajlov, Rosales, Landzaat, Luuk de Jong, Chadli
Ajax: Suarez, El Hamdaoui, Ooijer, Siem de Jong
PSV: Toivonen, Reis, Pieters, Marcelo, Bouma
Groningen: Enevoldsen, Granqvist, Sparv, Matavz
Rest: Lasnik, Schone
Wordt wel iets minder leuk, nu iedereen eigenlijk al echt een topteam kan kopen.
Ja of de mensen die het anders willen doen gaan snoeihard de mist inquote:Op vrijdag 5 november 2010 18:27 schreef INViCTuS het volgende:
Dan is het wachten op de mensen die het juist anders willen doen en de teams met de toppers fouten gaan maken zoals psv vorige week.
In het algemeen of mijn team? Heb 386 punten, dus ruk valt wel meequote:
Zeer zeker.quote:Op vrijdag 5 november 2010 18:47 schreef Bayswater het volgende:
Nikolaj Michajlov ¤ 908.896,- FC Twente keeper
Andreas Lasnik ¤ 615.588,- Willem II middenvelder
Ibrahim Afellay ¤ 1.650.612,- PSV middenvelder
Lasse Schöne ¤ 748.295,- N.E.C. Nijmegen middenvelder
Youssouf Hersi ¤ 594.359,- De Graafschap middenvelder
Guram Kashia ¤ 731.197,- Vitesse verdediger
Muslu Nalbantoglu ¤ 503.242,- De Graafschap verdediger
Roberto Rosales ¤ 983.936,- FC Twente verdediger
Jonathan Reis ¤ 1.147.086,- PSV aanvaller
Luuk de Jong ¤ 1.030.125,- FC Twente aanvaller
Marc Janko ¤ 1.496.771,- FC Twente aanvaller
is toch wel vrij verrassend
Wel grappig dat de onderste, Willem II, op papier het makkelijkste programma heeft.
Je team natuurlijk.quote:Op vrijdag 5 november 2010 19:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
In het algemeen of mijn team? Heb 386 punten, dus ruk valt wel mee
3x ADO terwijl ze uit Ajax en NEC voor de boeg hebben, 2x Heerenveen terwijl ze uit Feyenoord krijgen deze ronde en 2x RODA terwijl ze uit Feyenoord en thuis Utrecht hebben ... Gewaagd, laat ik het zo zeggen.quote:Op vrijdag 5 november 2010 19:05 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
In het algemeen of mijn team? Heb 386 punten, dus ruk valt wel mee
Alle 'Toppers van Weleer' hebben hemquote:Op zaterdag 6 november 2010 03:33 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Waarom zou iemand trouwens Lasnik in z'n team willen? Willem II staat stijf onderaan, daar valt toch geen punten mee te behalen?
lol @ josuéquote:Op zaterdag 6 november 2010 11:59 schreef SnuggLe het volgende:
Precies. Maar misgegokt dus, kan een keer voorkomen. Die rode kaart was wel een breekpunt in de wedstrijd, helaas.
Jammer dat Josue niet speelde...balen.
Grote kans dat Chadli niet meedoet vanavondquote:
quote:Op zaterdag 6 november 2010 14:55 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Grote kans dat Chadli niet meedoet vanavond
Geintje, omdat Shinji hem had.quote:
Da's minderquote:Op zaterdag 6 november 2010 22:30 schreef Bayswater het volgende:
Overwerk voor de wedstrijdleiding met al die (gemiste) penalties.
Uiteindelijk 37 punten met 8 spelersquote:Op zaterdag 6 november 2010 20:47 schreef TheDutchguy het volgende:
7 spelers gespeeld, 40 punten. Toch netjes.
Penalty scoren is +1, missen -2. Eigen doelpunt is -2, dus Granqvist scoort -2+1+1+2+3-1= 4 puntenquote:Op zondag 7 november 2010 11:32 schreef TheDutchguy het volgende:
Wat ik me afvraag. krijgt Granqvist nu 2 punten voor die 2 gescoorde doelpunten, of wordt er nog 2 keer 5 punten bij opgeteld voor het scoren van een doelpunt.
U riep?quote:Op vrijdag 5 november 2010 19:08 schreef SnuggLe het volgende:
[..]
Je team natuurlijk.
ADO moet tegen Ajax...en dar heb je een verdediger van plus 2 middenvelders.
AZ....die moet daarna tegen Ajax. Dus ja, een rukteam.
Voor Holman had je beter Lasnik of Schone kunnen nemen, danwel een Groningen middenvelder. Of Landzaat, zelfs die is goedkoper. Sparv was ook een optie geweest.
En 386 punten? LOL. Je mag mijn schoenen nog niet eens poetsen! ;-)
Ik El Ham, maar erg vind ik het absoluut nietquote:
quote:
Leuke van dit spel is dat een op het oog topteam plots een flopteam wordt.quote:Op vrijdag 5 november 2010 18:07 schreef SnuggLe het volgende:
Blijft jammer dat bijna alle teams bovenin, behalve die uit de subleague "Toppers van Weleer", dicht zitten....
Veel...heel veel dezelfde teams. Kies er minimaal maar 8 uit dit rijtje:
Twente: Mihajlov, Rosales, Landzaat, Luuk de Jong, Chadli
Ajax: Suarez, El Hamdaoui, Ooijer, Siem de Jong
PSV: Toivonen, Reis, Pieters, Marcelo, Bouma
Groningen: Enevoldsen, Granqvist, Sparv, Matavz
Rest: Lasnik, Schone
Wordt wel iets minder leuk, nu iedereen eigenlijk al echt een topteam kan kopen.
Ach, hoezo? Alleen Ajax heeft verloren en Reis rood, voor de rest is alles naar verwachting verlopen?quote:Op zondag 7 november 2010 18:11 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Leuke van dit spel is dat een op het oog topteam plots een flopteam wordt.
Toivonen, Pieters en Enevoldsen geel. Granqvist eigen doelpunt (wel 2 penalty's) en de rest van de toppers kwam amper aan scoren toe. En een Ooijer die staat te schutteren.quote:Op zondag 7 november 2010 18:39 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Ach, hoezo? Alleen Ajax heeft verloren en Reis rood, voor de rest is alles naar verwachting verlopen?
^ what he said.quote:Op zondag 7 november 2010 21:33 schreef TheDutchguy het volgende:
46 punten.. Jammer dat Reis rood kreeg, hopen dat die voor volgende week niet wordt geschorst.
Elleboog staat volgens mij gewoon 4 wedstrijden voor. De intentie was daar dus de tuchtcommissie gaat de scheids heus wel beschermen.quote:Op maandag 8 november 2010 08:38 schreef Bayswater het volgende:
Als hij maar tegen Excelsior weer meedoet. Bij 1 wedstrijd schorsing zullen ze het laten lopen ivm Ajax de week erna.
Denk dat ze Wegereef eindelijk voorgoed gaan verbannen op deze wedstrijd.quote:Op maandag 8 november 2010 10:30 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Elleboog staat volgens mij gewoon 4 wedstrijden voor. De intentie was daar dus de tuchtcommissie gaat de scheids heus wel beschermen.
quote:Op maandag 8 november 2010 17:31 schreef Bayswater het volgende:
Met het oog op het wedstrijdprogramma van PSV is de leiding van PSV niet akkoord gegaan met de straf. Reis dreigt er niet bij te zijn in de bekerwedstrijd tegen Spakenburg en het competitieduel met Excelsior. " De wedstrijd tegen Excelsior kan ik gewoonweg niet accepteren aangezien vele Fokkers Reis in hun voetbalmanageropstelling hebben. Anders waren we waarschijnlijk niet in beroep gegaan", aldus Brands.
quote:Op maandag 8 november 2010 20:17 schreef INViCTuS het volgende:
Hempte is niet eens zeker dat ie speelt komend weekend.
quote:Voor alle wedstrijden worden punten gegeven aan de hand van het team dat je bezit in de ronde waarin hij gespeeld is. Mocht een wedstrijd om wat voor reden dan ook uitgesteld worden, zullen de punten voor die wedstrijd later worden uitgedeeld. Verplaatste wedstrijden wisselen niet van ronde. De punten worden toegekend aan je team zoals je dat op het moment van de speelronde hebt waarin de ingehaalde wedstrijd wordt uitgespeeld.
Een uitgestelde wedstrijd is dus een afgelaste of gestaakte wedstrijd (punten tellen voor de ronde waarin de wedstrijd is gestaakt of afgelast) en een verplaatste wedstrijd al ver van tevoren verplaatst door de KNVB (telt voor de ronde dat hij gespeeld wordt).quote:
Dan klopt de laatste zin in de quote niet, neem aan dat die uit de spelregels komt .quote:Op zaterdag 13 november 2010 17:26 schreef Peterselieman het volgende:
Ze tellen gewoon voor de ronde waarin ze in gespeeld behoren te worden.
Ik ken zelf niet alle regels dusquote:Op zaterdag 13 november 2010 17:36 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Dan klopt de laatste zin in de quote niet, neem aan dat die uit de spelregels komt .
Whehe, ik moet ook ff rekenenquote:Op zondag 14 november 2010 10:14 schreef TheDutchguy het volgende:
Wat een zaad ronde wordt dit... 6 spelers gehad (PSV en Fc Twente), 13 punten
Hij heeft ook nog een penalty veroorzaakt, dus die -9 klopt welquote:Op maandag 15 november 2010 00:07 schreef DeVinger het volgende:
Ik heb de vorig weekend -9 voor Arjan Swinkels (willem ii) gekregen.
Ze verloren die wedstrijd met 1-4 thuis van VVV Venlo en hij kreeg een directe rode kaart.
2 gespeeld - 4 tegendoelpunten - 5 voor de directe rode kaart = -7
Kan hier nog naar gekeken worden?
Ik heb niets gezegd.quote:Op maandag 15 november 2010 00:19 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Hij heeft ook nog een penalty veroorzaakt, dus die -9 klopt wel
Omdat ik het anders gewoon vergeetquote:Op maandag 15 november 2010 13:42 schreef DeVinger het volgende:
Waarom pas je toch altijd zo snel je team aan, er kan de gehele week nog van alles gebeuren qua blessures etc.
Dat geloof ik niet.quote:Op maandag 15 november 2010 13:50 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Omdat ik het anders gewoon vergeet
Tja, dan nietquote:
Het is uitgelegd op de pagina met de Speluitleg ( http://managers.fok.nl/voetbal/2010-2011/speluitleg#spelr ), en voor jouw gemak plaats ik het citaat van de bewuste alinea:quote:Op maandag 15 november 2010 22:46 schreef On het volgende:
Misschien is het al gepost maar hoe zit het met die verplaatste wedstrijden? Gelden die nog voor de opstelling van je vorige of je huidige ronde?
Ik hoop hiermee je vraag te hebben beantwoordquote:Voor alle wedstrijden worden punten gegeven aan de hand van het team dat je bezit in de ronde waarin hij gespeeld is. Mocht een wedstrijd om wat voor reden dan ook uitgesteld worden, zullen de punten voor die wedstrijd later worden uitgedeeld. Verplaatste wedstrijden wisselen niet van ronde. De punten worden toegekend aan je team zoals je dat op het moment van de speelronde hebt waarin de ingehaalde wedstrijd wordt uitgespeeld. We houden je op de hoogte van dit soort ontwikkelingen op FOK!sport en in het Managernieuws.
Ik snap het toch nog niet helemaal.quote:Op maandag 15 november 2010 23:18 schreef Sally het volgende:
[..]
Het is uitgelegd op de pagina met de Speluitleg ( http://managers.fok.nl/voetbal/2010-2011/speluitleg#spelr ), en voor jouw gemak plaats ik het citaat van de bewuste alinea:
[..]
Ik hoop hiermee je vraag te hebben beantwoordZo niet, dan gil je maar weer hier
Veruit het eerlijkst is natuurlijk zoals het in speelronde 7 stond anders moet ik dadelijk ook de weersvoorspellingen gaan bijhouden.quote:Op dinsdag 16 november 2010 01:28 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Ik snap het toch nog niet helemaal.
De wedstrijd Willem II - De Graafschap is afgelast na 57 minuten in speelronde 7 (FOK!), en het restant van de wedstrijd wordt uitgespeeld in speelronde 8 (FOK!), krijgen diegene die spelers van deze teams hadden opgesteld dan hun punten op basis van die spelers zie ze hadden opgesteld in speelronde 7 of op basis van de spelers die ze hadden opgesteld in speelronde 8?
Dezelfde vraag kan ik stellen voor Roda JC - Utrecht, aangezien ook deze in speelronde 7 (FOK!) zou plaatsvinden en nu ingehaald wordt in speelronde 8 (FOK!).
Mij hoef je niet te overtuigen, maar ik begreep het niet goed uit eerdere teksten, vandaar mijn vraag!?quote:Op dinsdag 16 november 2010 15:40 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Veruit het eerlijkst is natuurlijk zoals het in speelronde 7 stond anders moet ik dadelijk ook de weersvoorspellingen gaan bijhouden.
Een ronde in de manager is twee speelronden. In de ronde waarop jij doelt verloor Feyenoord eerst met 0-1 van Twente en daarna met 10-0 van PSV. Dat levert -11 op. Van Dijk stond 2x in de basis wat +4 opleverde. Dat maakt in totaal -7.quote:Op dinsdag 16 november 2010 18:40 schreef Zorro het volgende:
Ik snap de puntentelling niet helemaal geloof ik. Of er klopt iets niet, dat kan ook.
Ik was aan het kijken of er spelers waren met negatieve punten, vraag me niet waarom
Ik zie dat Rob van Dijk in de wedstrijd tegen PSV op -6 punten staat. Ik snap basisplaats = 2 punten
Ik snap 10 tegendoelpunten = -10 punten. Samen maakt dat -8
Voor die wedstrijd had hij zo te zien 1 punt. Dat wordt dus -7
Toch staat hij op -6. Dat snap ik niet. Waar heeft hij die ene andere punt dan gepakt ???
Als dit een fout is vertrouw ik de rest ook niet helemaal natuurlijk...
Ze gelden voor speelronde 13/14 oftewel de zevende ronde in het spel.quote:
quote:Op maandag 15 november 2010 23:18 schreef Sally het volgende:
[..]
Het is uitgelegd op de pagina met de Speluitleg ( http://managers.fok.nl/voetbal/2010-2011/speluitleg#spelr ), en voor jouw gemak plaats ik het citaat van de bewuste alinea:
Voor alle wedstrijden worden punten gegeven aan de hand van het team dat je bezit in de ronde waarin hij gespeeld is. Mocht een wedstrijd om wat voor reden dan ook uitgesteld worden, zullen de punten voor die wedstrijd later worden uitgedeeld. Verplaatste wedstrijden wisselen niet van ronde. De punten worden toegekend aan je team zoals je dat op het moment van de speelronde hebt waarin de ingehaalde wedstrijd wordt uitgespeeld. We houden je op de hoogte van dit soort ontwikkelingen op FOK!sport en in het Managernieuws.
Ik hoop hiermee je vraag te hebben beantwoordZo niet, dan gil je maar weer hier
Thnx, ja ik heb ook zo mijn trots.quote:Op dinsdag 16 november 2010 19:12 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ze gelden voor speelronde 13/14 oftewel de zevende ronde in het spel.
[..]
Wat een snelle en duidelijke uitlegquote:Op dinsdag 16 november 2010 18:48 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Een ronde in de manager is twee speelronden. In de ronde waarop jij doelt verloor Feyenoord eerst met 0-1 van Twente en daarna met 10-0 van PSV. Dat levert -11 op. Van Dijk stond 2x in de basis wat +4 opleverde. Dat maakt in totaal -7.
In het managerspel stond Van Dijk al op +1 punt en als je daar -7 bij optelt kom je op -6 uit.
Dzudzsak wil ik ook nog een keer kopen ja. Wel een dure voorhoede, maar ik denk waar voor je geld. Suarez...als die het weer op de heupen krijgt.quote:Op woensdag 17 november 2010 03:34 schreef DeVinger het volgende:
Aangezien ik omhoog wil heb ik gekozen voor de aanval. Van daaruit zal ik toewerken naar een winnend team. Met andere woorden, ik heb gekozen voor de (in mijn ogen) beste drie aanvallende spelers van de top 3: Dzsudzsak, Suarez, Ruiz.
Koolwijk-wie?quote:Voor de komende ronde heb ik gekozen voor een middenveld bestaande uit
Viktor Elm (in de spits gepositioneerd ten faveure van Dost), Propper&Aissati en Koolwijk.
Kijk uit met Vitesse hoor. Ja, ze winnen van een ONTHUTSEND zwak VVV. Maar Heracles? Die winnen net 3-0 van Groningen. En de Graafschap uit (mijn clubbie).... Dat is het Ajax-Feyenoord van het Oosten. Ik reken erop dat de Graafschap minimaal 1x scoort.quote:De verdediging is nog meer gokken, alhoewel voorgaande rondes ook hebben aangetoond dat de traditionele topclubs ook moeite hebben om cleansheets te behalen.
Op goal heb ik al sinds het begin Michajlov, punt.
Maarrrrrr, mijn verdediging bestaat uit, jawel, daar komt het, Bovenberg&Van Steensel en Rajkovic.
Met Ajax - PSV voor de boeg is het überhaupt geen schande om een alternatieve route te kiezen, maar met Excelsior - VVV en Willem II - Excelsior, alsmede Vitesse - Heracles en De Graafschap - Vitesse zou ik daar zomaar eens een keer de nul kunnen halen. Al ga ik er eerlijk gezegd vanuit dat dit hoogstens in 1 of 2 van de wedstrijden lukt, dan slaik ten opzichte van de mensen met een Ajax - PSV achterhoede niet eens een flater.
Kusje.quote:Zo tevreden Snuggle?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |