Haar kinderwens vervullen..quote:Op zondag 11 juli 2010 16:52 schreef LadyBlack het volgende:
Goh, wat kunnen jullie je GOED verplaatsen in alleenstaande vrouwen met een kinderwens zeg, echt knap hoor...
Dat je precies kan vertellen wat iemands drijfveren zijn, terwijl de TS bijna niks heeft verteld
Jij kunt het gewoon niet hebben dat er studies zijn en feiten die aantonen waarom het traditionele gezin zorgt voor een betere ontwikkeling van een kind.quote:Op zondag 11 juli 2010 16:52 schreef LadyBlack het volgende:
Goh, wat kunnen jullie je GOED verplaatsen in alleenstaande vrouwen met een kinderwens zeg, echt knap hoor...
Dat je precies kan vertellen wat iemands drijfveren zijn, terwijl de TS bijna niks heeft verteld
Maar waarom moet alles rationeel zijn? En waarom moet een alleenstaande beter nadenken dan een stel?quote:Op zondag 11 juli 2010 16:55 schreef fs180 het volgende:
[..]
Haar kinderwens vervullen..
Lekkere overweging dus, niets persoonlijk tegen ts maar toegeven aan je oerdriften spreekt niet van rationeel gedrag
dit:quote:Op zondag 11 juli 2010 16:56 schreef LadyBlack het volgende:
Dus wat is nou precies ook weer het probleem voor kinderen van alleenstaande ouders?
quote:Een kind "zonder" vader zal grotere kans hebben op achterstand en armoede, psychische problemen, gezondheidsproblemen, etc.
Als ik even google vind ik vast een heleboel onderzoeken die de cijfers wat nuancerenquote:Op zondag 11 juli 2010 16:56 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Jij kunt het gewoon niet hebben dat er studies zijn en feiten die aantonen waarom het traditionele gezin zorgt voor een betere ontwikkeling van een kind.
Doe het vooral en laat maar weten, maar wuif het vooral niet weg.quote:Op zondag 11 juli 2010 16:59 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Als ik even google vind ik vast een heleboel onderzoeken die de cijfers wat nuanceren
Maar het is warm hier, misschien doe ik het later wel.
Ik ken er anders genoeg die er totaal niet aan voldoen maar OK dat is weer een andere discussie.quote:Op zondag 11 juli 2010 16:39 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
De meeste vrouwen vallen wel óver zijn lompe beschrijving
Oh jezus zeg, jij lijkt wel een papegaai.quote:
Wat zou het trauma dan zijn dat het kind oploopt? Ik begrijp het niet.quote:Op zondag 11 juli 2010 12:05 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ja, alleen is het verschil dat je een kind neemt als bezegeling op je relatie, niet omdat er ergens een homo rondloopt die een kinderwens heeft en je elkaar maar even gebruikt. Ook erg fijn voor dat kind zelf, hoe wil zo'n kind alleen al zijn schooltijd doorkomen zonder trauma op te lopen.
Nee daar heb ik het niet van. Kan me voorstellen dat het daar ook benoemd wordt overigens.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:00 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Oh jezus zeg, jij lijkt wel een papegaai.
Dat citaat komt uit een onderzoek (van tenenkrommend niveau) over ECHTSCHEIDINGEN
Echtscheidingen ja, dus niet over kinderen uit weloverwogen alleenstaand ouderschappen zoals TS overweegt.
Door elke keer uit te moeten leggen dat hij een homo als vader heeft. Of denk je dat ze dat normaal vinden op school? Of het nou terecht is of niet doet niet ter zake.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:01 schreef Tarak het volgende:
[..]
Wat zou het trauma dan zijn dat het kind oploopt? Ik begrijp het niet.
Sja... ik vrees dat we het nooit eens gaan worden.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:02 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Nee daar heb ik het niet van. Kan me voorstellen dat het daar ook benoemd wordt overigens.
Het is iets wat je zo ook wel kunt bedenken, maar ga zelf maar eens op onderzoek uit.
Dat is een ander onderwerp. Maar als je mijn mening wil weten: hadden ze hun leven maar op de rit moeten krijgen want laag inkomen is een keuze (tenzij je een laag IQ hebt of arbeidsongeschikt bent).quote:Op zondag 11 juli 2010 17:01 schreef LadyBlack het volgende:
Oh, en bovendien, kinderen uit achterstandsgezinnen hebben nog veel meer kans op al deze zaken, maar daar val je toch ook niet over?
Nou, ik denk niet dat kinderen daar nu echt de hele dag mee bezig zijn of überhaupt precies beseffen wat dat is. En het nieuwtje is er op een gegeven moment wel vanaf denk ik....er zijn wel belangrijker zaken om je druk over te maken.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:04 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Door elke keer uit te moeten leggen dat hij een homo als vader heeft. Of denk je dat ze dat normaal vinden op school? Of het nou terecht is of niet doet niet ter zake.
Tsja, maar afgezien van dit loopt hij ook nog een trauma op door de achterstand die hij oploopt binnen het niet traditionele gezin.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:13 schreef Tarak het volgende:
[..]
Nou, ik denk niet dat kinderen daar nu echt de hele dag mee bezig zijn of überhaupt precies beseffen wat dat is. En het nieuwtje is er op een gegeven moment wel vanaf denk ik....er zijn wel belangrijker zaken om je druk over te maken.
Zie verder ook Homoseksueel ouderschap waarin het hele gedoe wat het betekent voor een kind ook uitgebreid aan bod komt.
Pffff Hoeveel 100% normale gezinnen ken je eigenlijk?quote:Op zondag 11 juli 2010 17:15 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Tsja, maar afgezien van dit loopt hij ook nog een trauma op door de achterstand die hij oploopt binnen het niet traditionele gezin.
Beetje jammer dan je op de rest van mijn argumentatie niet ingaat. Dooddoener, zo u wiltquote:Op zondag 11 juli 2010 16:52 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Het onderzoek dat ik ken heeft daar een 112 boeken over geraadpleegd, die titels kan ik je wel geven als je daar zin in hebt? Het is verder geen aanval op de vrouw, maar gewoon een feit dat blijkt uit de studie. Net zoals de man niet de rol van de vrouw volledig kan vervangen.
Daar ga je al de fout in, het gaat hier over de alleenstaande moeder die naar de spermabank gaat en dan is er dus geen vader dus je kunt niet spreken over ouderS.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:19 schreef Tarak het volgende:
[..]
Pffff Hoeveel 100% normale gezinnen ken je eigenlijk?
En een trauma........als de ouders van hun kind houden, er voor hun kind zijn dan als het nodig is, geestelijk stabiel zijn en relativeringsvermogen hebben dan lijkt me een goeie basis voor een gezonde opvoeding waarbij de kans op "trauma's" (wel heel zwaar hoor) beperkt is.
Mooi je krabbelt terug en ik heb mijn gelijk gekregen.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:23 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Beetje jammer dan je op de rest van mijn argumentatie niet ingaat. Dooddoener, zo u wiltEn kom maar door met je bronnen, ja. Ik beweer overigens gansch niet dat er geen enkel verschil is tussen één- of tweeoudergezinnen, of dat beide partners in een tweeoudergezin precies hetzelfde bijdragen aan de opvoeding, maar wel dat het woord 'trauma' dat jij zo rijkelijk vaak bezigt, totaal niet op z'n plaats is.
Succes met lezen !quote:Op zondag 11 juli 2010 17:23 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
En kom maar door met je bronnen, ja.
Dit soort dingen (om er maar even ééntje uit te pikken) geeft toch al aan over wat voor situatie het gaat (scheiding etc etc), en dat dat absoluut niet relevant is voor het verhaal homoseksuele ouders? Of ligt het nou aan mij?quote:49 Whitehead, L.(1979), ‘Sex differences in children’s responses to family stress: A re-evaluation’ Journal of Child Psychology and Psychiatry 20, pp. 247–254.
quote:Op zondag 11 juli 2010 17:06 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Dat is een ander onderwerp. Maar als je mijn mening wil weten: hadden ze hun leven maar op de rit moeten krijgen want laag inkomen is een keuze (tenzij je een laag IQ hebt of arbeidsongeschikt bent).
Daarop kan ik alleen maar 'quote:Op zondag 11 juli 2010 17:29 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Mooi je krabbelt terug en ik heb mijn gelijk gekregen.
Ik ga me nu voorbereiden op de wedstrijd, misschien tot later.
Ah, dan ligt het dus toch niet aan mijquote:Op zondag 11 juli 2010 17:37 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Daarop kan ik alleen maar '' reageren.
Wat betreft de bronnelijst die je geeft: bij welk artikel hoort dit? Ik neem aan dat dit niet het nuttige product is van je eigen literatuurstudie.
Als ik zo de lijst eens naloop, zie ik dat het vooral over de breakdown van gezinnen (scheidingen/verbroken relaties), en de gezinsvormen die daaruit voortkomen.
Dat lijkt mij weinig zeggen over homostellen of gevallen als TS.
Ik geef die bronnen omdat men daar steeds om vraagt, ik geef alleen feiten en argumenten die ik niet uit bronnen hoef te halen, vooruit ik zal ze nog 1 keer speciaal voor jou opnoemen. Maar wellicht is het enige dat je hierop kunt zeggen dat het niet waar is? Of zal ik dan ook gaan vragen om bronnen die dat aantonen?quote:Op zondag 11 juli 2010 17:35 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Dit soort dingen (om er maar even ééntje uit te pikken) geeft toch al aan over wat voor situatie het gaat (scheiding etc etc), en dat dat absoluut niet relevant is voor het verhaal homoseksuele ouders? Of ligt het nou aan mij?
Overigens, Monco, misschien zou het helpen als je voortaan direct je standpunten onderbouwt, in plaats van 5 pagina's lang te zeggen dat "iedereen dat wel weet" of "mensen het zelf maar op moeten zoeken", en uiteindelijk met een gekopieerde lijst van nietszeggende bronnen en referenties te komen.
Pesten is slechts 1 aspect, het gaat om de achterstand die het kind oploopt en daar kies je bewust voor als je gaat voor de spermabank.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:39 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Ah, dan ligt het dus toch niet aan mij
Tja... ik denk niet dat het heel veel zin heeft om hierover verder te discussieren, want volgens mij gaat meneer gbv er toch niets mee doen. Ik hoop alleen dat ie ooit nog eens in gaat zien dat, als een kind gepest wordt op school, de pesters de schuldigen zijn, en niet de ouders van het gepeste kind.
quote:Op zondag 11 juli 2010 17:44 schreef Monco10 het volgende:
ik geef alleen feiten en argumenten die ik niet uit bronnen hoef te halen
Dat er een vader mist natuurlijk. Alle beslissingen worden dan genomen door de vrouw alleen. En is geen ruimte voor discussie, zoals de moeder het wil zo zal het geschieden. Je wordt dus eenzijdig opgevoed.Plus dat een vrouw haar zoon geen mannelijke dingen kan lerenquote:Op zondag 11 juli 2010 16:56 schreef LadyBlack het volgende:
Ja tuurlijk, als een kind maar 1 ouder heeft, dan mist hij/zij volgens het traditionele plaatje de tweede ouder.
En ik kan alleen voor mezelf spreken (wederom: zouden meer mensen moeten doen!) maar ik ben er niet slechter van gewordenGewenster had ik niet kunnen zijn, en ik ben een blij mens met een masterdiploma op zak en een heerlijke relatie
Dus wat is nou precies ook weer het probleem voor kinderen van alleenstaande ouders?
Self-proclaimed life expert.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:44 schreef Monco10 het volgende:
ik geef alleen feiten en argumenten die ik niet uit bronnen hoef te halen
Omdat we labiele mensen gewoon wegstoppen in een kliniek enzoquote:Op zondag 11 juli 2010 16:58 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Maar waarom moet alles rationeel zijn? En waarom moet een alleenstaande beter nadenken dan een stel?
Stellen kunnen uit elkaar gaan, met alle problematiek van dien (vraag Monco maar), en ook stellen kunnen te maken krijgen met ontslag en dus armoede.
Er zijn genoeg alleenstaanden (zoals TS) die hun zaakjes goed voor elkaar hebben en dan ook dán pas een kind willen. Dat is dan toch een heel weloverwogen keus?
quote:Op zondag 11 juli 2010 17:55 schreef Bramdecaviaeter het volgende:
Je moet natuurlijk ook de rest van haar sociale leven erbij betrekken. Als ze genoeg (mannelijke) vrienden heeft of genoeg familie, en die vaak genoeg op bezoek komen zullen die ook een invloed uitoefenen op het kind.
Bij veel gezinnen is het juist de vader die voor de financiele problemen zorgtquote:Op zondag 11 juli 2010 17:56 schreef fs180 het volgende:
[..]
Omdat we labiele mensen gewoon wegstoppen in een kliniek enzoHet maken van de verkeerde keuzes kan in dit geval grote gevolgen hebben, het is raadzaam goed stil te staan bij de keuzes die je maakt, omdat ze neit alleen het hier en nu betreffen, maar ook de latere jaren van het kind. Een gezin kan altijd uit elkaar gaan, maar dan blijft er nog steeds een vaderfiguur,die alsnog kan voorkomen dat het gezin in financiele problemen komt. Bij Ts is dat dus niet zo.
Als je een goede school uitzoekt wel hoor. En iemand die zo bewust een kind krijgt gaat dat zeker weten ook doen. Dan lijkt het me eerder waarschijnlijk dat de andere kinderen er helemaal geen probleem van maken, wel belangstellende vragen stellen en vissen naar een uitnodiging om eens bij je kind te komen spelen.quote:Op zondag 11 juli 2010 17:04 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Door elke keer uit te moeten leggen dat hij een homo als vader heeft. Of denk je dat ze dat normaal vinden op school? Of het nou terecht is of niet doet niet ter zake.
Zoals wat? Staand pissen? De toekomstige schoondochter zal haar dankbaar zijnquote:Op zondag 11 juli 2010 17:51 schreef fs180 het volgende:
[..]
Dat er een vader mist natuurlijk. Alle beslissingen worden dan genomen door de vrouw alleen. En is geen ruimte voor discussie, zoals de moeder het wil zo zal het geschieden. Je wordt dus eenzijdig opgevoed.Plus dat een vrouw haar zoon geen mannelijke dingen kan leren
Ow jaquote:Op zondag 11 juli 2010 17:56 schreef fs180 het volgende:
[..]
Een gezin kan altijd uit elkaar gaan, maar dan blijft er nog steeds een vaderfiguur,die alsnog kan voorkomen dat het gezin in financiele problemen komt. Bij Ts is dat dus niet zo.
Sommige vrouwen ook hoor, kwaadspreken over hun ex-echtgenoot/partner terwijl daar helemaal geen reden voor is (met alle gevolgen voor de relatiie tussen vader en kinderen), kinderen weghouden bij de vader en noem maar op, sommige vrouwen zijn net zo erg.quote:Op zondag 11 juli 2010 18:17 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ow jaJe bedoelt dat het uitgesloten is dat vader het grootste deel van inboedel inpikt, zich met grote spoed een nieuwe vrouw uitzoekt en haar de foon op laat pakken, zodat als het kind belt om te vragen wanneer vader hem komt ophalen voor een bezoekje zei kan zeggen * je vader is niet thuis * ? Dat kan dus allemaal niet ? En dat vader zijn uiterste best doet om vooral geen alimentatie te hoeven betalen voor de kinders, ook dat kan niet ?
Nooit geweten dat ik last had van hallucinaties![]()
![]()
Sommige mannen wreken het op hun kinderen als hun vrouw echtscheiding aanvraagt.
Het kind van TS gaat dit gelukkig nooit meemaken.
Dat is nog wel het minste waar je je zorgen om zal maken.. Wat een man een man maakt natuurlijk! Een man kan zijn eigen boonjes doppen, en hoeft niet naar mamma te zeggen om haar advies over zijn zaken te moeten vragenquote:Op zondag 11 juli 2010 18:16 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Zoals wat? Staand pissen? De toekomstige schoondochter zal haar dankbaar zijn
't Is een beetje jammer dat dit topic nu ontaard is in statistische miskleunen en domme algemeenheden; een zinnig gesprek over de moderne gezinsvormen had ik wel leuk gevonden
Ik kan natuurlijk jouw post beantwoorden met 'misschien heeft het kind van last van freudiaanse trekjes en vermoord hij zijn vader. Maar dat zal ik niet doen, aangezien het beter is om niet in extreme te kijken maar naar de voorkomende eigenschappen. En normaal gesproken is de vader mede verantwoordelijk voor zijn kind tot het volwassen is. Maarja, ik zit hier in OUD tegen vrouwenlogica te beredeneren, misschien moet ik maar meedoen met hard labiel dingen roepen en doen alsof een vrouw haar kind net zo goed, danwel niet beter op kan voeden dan een normaal gezin, zijn jullie ook weer blijquote:Op zondag 11 juli 2010 18:17 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ow jaJe bedoelt dat het uitgesloten is dat vader het grootste deel van inboedel inpikt, zich met grote spoed een nieuwe vrouw uitzoekt en haar de foon op laat pakken, zodat als het kind belt om te vragen wanneer vader hem komt ophalen voor een bezoekje zei kan zeggen * je vader is niet thuis * ? Dat kan dus allemaal niet ? En dat vader zijn uiterste best doet om vooral geen alimentatie te hoeven betalen voor de kinders, ook dat kan niet ?
Nooit geweten dat ik last had van hallucinaties![]()
![]()
Sommige mannen wreken het op hun kinderen als hun vrouw echtscheiding aanvraagt.
Het kind van TS gaat dit gelukkig nooit meemaken.
Dat is zo dat was het punt ook niet. Het ging erom dat vaders niet altijd goed zijn voor hun kinderen en dat en kind zonder vader dus best ook gelukkig kan zijn.quote:Op zondag 11 juli 2010 18:28 schreef trovey het volgende:
[..]
Sommige vrouwen ook hoor, kwaadspreken over hun ex-echtgenoot/partner terwijl daar helemaal geen reden voor is (met alle gevolgen voor de relatiie tussen vader en kinderen), kinderen weghouden bij de vader en noem maar op, sommige vrouwen zijn net zo erg.![]()
Net zo goed is wat mij betreft prima en * normale * gezinnen bestaan niet. Het is daarmee net zoals in alle andere relaties : je kunt er wel tegenaan kijken maar niet erin.quote:Op zondag 11 juli 2010 18:38 schreef fs180 het volgende:
[..]
Ik kan natuurlijk jouw post beantwoorden met 'misschien heeft het kind van last van freudiaanse trekjes en vermoord hij zijn vader. Maar dat zal ik niet doen, aangezien het beter is om niet in extreme te kijken maar naar de voorkomende eigenschappen. En normaal gesproken is de vader mede verantwoordelijk voor zijn kind tot het volwassen is. Maarja, ik zit hier in OUD tegen vrouwenlogica te beredeneren, misschien moet ik maar meedoen met hard labiel dingen roepen en doen alsof een vrouw haar kind net zo goed, danwel niet beter op kan voeden dan een normaal gezin, zijn jullie ook weer blij
Datzelfde geldt ook voor een man alleen uiteraard.quote:Op zondag 11 juli 2010 18:39 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Dat is zo dat was het punt ook niet. Het ging erom dat vaders niet altijd goed zijn voor hun kinderen en dat en kind zonder vader dus best ook gelukkig kan zijn.
Nee hoor dat geloof ik niet. Waarom zouden ze dan opeens gelukkiger zijn ? En wat die betere opvoeding betreft : dat vind ik al helemaal de grootste onzin. Vaak zijn vader en moeder het niet eens over de opvoeding en dat kan ook problemen geven.quote:Op zondag 11 juli 2010 18:47 schreef fs180 het volgende:
[..]
Datzelfde geldt ook voor een man alleen uiteraard.
Maar was ook niet de insteek. De insteek was niet dat ze gelukkig kunnen zijn, maar dat ze met een vader+moeder gelukkiger! zijn. En natuurlijk een betere opvoeding krijgen.
quote:Op zondag 11 juli 2010 18:34 schreef fs180 het volgende:
[..]
Dat is nog wel het minste waar je je zorgen om zal maken.. Wat een man een man maakt natuurlijk! Een man kan zijn eigen boonjes doppen, en hoeft niet naar mamma te zeggen om haar advies over zijn zaken te moeten vragen
quote:Op zondag 11 juli 2010 18:56 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Nee hoor dat geloof ik niet. Waarom zouden ze dan opeens gelukkiger zijn ? En wat die betere opvoeding betreft : dat vind ik al helemaal de grootste onzin. Vaak zijn vader en moeder het niet eens over de opvoeding en dat kan ook problemen geven.
Er zijn vele wegen die naar Rome leiden.
Mocht wel iets genuanceerder jaquote:Op zondag 11 juli 2010 19:06 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Ik ga het hier toch echt met je oneens zijn. Sinds wanneer is eigen boontjes kunnen doppen een "mannelijke" eigenschap (een term waar ik sowieso al niet van houdt)? Volgens mij zouden alle volwassenen dat moeten kunnen, en heeft dat niets te maken met het geslacht.
Wat is die nieuwe layout overigens verschrikkelijk![]()
quote:Op zondag 11 juli 2010 16:52 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Het onderzoek dat ik ken heeft daar een 112 boeken over geraadpleegd, die titels kan ik je wel geven als je daar zin in hebt? Het is verder geen aanval op de vrouw, maar gewoon een feit dat blijkt uit de studie. Net zoals de man niet de rol van de vrouw volledig kan vervangen.
quote:Op zondag 11 juli 2010 17:04 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Door elke keer uit te moeten leggen dat hij een homo als vader heeft. Of denk je dat ze dat normaal vinden op school? Of het nou terecht is of niet doet niet ter zake.
Waarom zou mamma dat zeggen ? In welke eeuw leef jij ?quote:Op zondag 11 juli 2010 19:32 schreef fs180 het volgende:
[..]
Juist dat geeft een betere opvoeding. Als moeder A vindt, en vader B. Moet er dus de beste oplossing gezocht worden, natuurlijk kan mamma zeggen pap, jij krijgt pikstraf als je niet meewerkt (jullie houden van uitzonderingen)
[quote]
Of ze krijgen er ruzie over en komen er niet uit. Of kind weet dan niet waar het aan toe is en/of leert de ouders tegen elkaar uit te spelen. Mij lijkt het niet verkeerd als er maar één de regels stelt.
[quote]
Maar normaal gesproken zal er een discussei ontstaan waarbij de beste beslissing genomen moet worden, ipv dat mamma zegt; ja hoor schatje, is goed.
quote:Of vind je dat een eenzijdig verhaal goed is? En wat vind je dan van het opvoeden van een kind volgens de regels van de bijbel, zonder aan deze regels te twijfelen of er vragen bij te stellen?
ja leuk gebabbeld, maar nu ondermijn je dus al die onderzoeken waar je mee smijt. en negeer je echt *alles* wat hier gepost wordt. er is een verschil tussen opgroeien in een waar een ouder gezin en opgroeien in een traditioneel gezin waar pa en ma dan onderweg scheiden.quote:Op zondag 11 juli 2010 15:59 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Nee,
Of het nu gaat om een scheiding waardoor bijvoorbeeld de vader niet meer inwoont, of dat hij in het buitenland werkt, of onbekend is voor het kind doet niet ter zake.
Feit blijft dat het hier in dit voorbeeld gaat om een vaderloos gezin en de gevolgen daarvan.
Haar vraag ging over ervaringen met de spermabank geloof ik. We zijn een beetje afgeweken van het eigenlijke onderwerpquote:
De schuld ligt niet altijd bij de biologische vader hoor als er gedonder isquote:Op zondag 11 juli 2010 20:39 schreef hexje het volgende:
Nee TS ik heb geen ervaring met donorsperma van de spermabank. In mijn omgeving directe omgeving ken ik iemand die met een homo-vriend een kind heeft gekregen. En ook zij kreeg gedonder met de biologische vader van haar kind. Zo gek is de spermabank nog niet.
Succes met je beslissing.
Jij hebt er helemaal niets van begrepen, de argumenten staan er overduidelijk, ik heb ze nog 2 keer geciteerd zelfs. Als je ze niet kunt weerleggen moet je niet gaan huilen hier.quote:Op zondag 11 juli 2010 19:54 schreef simmu het volgende:
[..]
ja leuk gebabbeld, maar nu ondermijn je dus al die onderzoeken waar je mee smijt. en negeer je echt *alles* wat hier gepost wordt. er is een verschil tussen opgroeien in een waar een ouder gezin en opgroeien in een traditioneel gezin waar pa en ma dan onderweg scheiden.
Probleem is dat de vrouw volgens de huidige (rechts)cultuur nog het voordeel van de twijfel heeft.quote:Op maandag 12 juli 2010 00:12 schreef trovey het volgende:
[..]
De schuld ligt niet altijd bij de biologische vader hoor als er gedonder is....ook mamsie of de mamsies kunnen zich niet aan de afspraken houden die er van tevoren zijn gemaakt...een biologische vader waarmee je de afspraak maakt dat hij zijn biologische kinderen 1/2 x per jaar wel mag zien en waar je ook de afspraak mee hebt gemaakt dat hij bij de mijlpalen in een kinderleven eens wat hoort van de mammies en kinderen compleet aan de kant zetten als zijnde buit binnen en jij kunt oprotten met je afspraken is ook een rotstreek, zeker als dat jaren duurt en er hele nare dingen gebeuren als dat contact er met veel moeite wel is door het doorzetten door de bioloigische vader.
JIJ hebt er niks van begrepen, als je het verschil niet begrijpt over wat voor impact het heeft op een kind als de ouders met ruzie uit elkaar gaan en waneer een kind bij een homostel, eenouder gezin of wat voor non standaard gezin wordt geboren waar en liefdevolle sfeer hangt heb jij het duidelijk niet begrepen.quote:Op maandag 12 juli 2010 00:43 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Jij hebt er helemaal niets van begrepen, de argumenten staan er overduidelijk, ik heb ze nog 2 keer geciteerd zelfs. Als je ze niet kunt weerleggen moet je niet gaan huilen hier.
In wat voor kleine wereld leven jullie als de enige twee mensen die kennelijk een (goede?) invloed op elkaar, de opvoeding en het kind hebben, de beide ouders van verschillend geslacht zijn?quote:Op zondag 11 juli 2010 19:32 schreef fs180 het volgende:
[..]
Juist dat geeft een betere opvoeding. Als moeder A vindt, en vader B. Moet er dus de beste oplossing gezocht worden, natuurlijk kan mamma zeggen pap, jij krijgt pikstraf als je niet meewerkt (jullie houden van uitzonderingen)
Maar normaal gesproken zal er een discussei ontstaan waarbij de beste beslissing genomen moet worden, ipv dat mamma zegt; ja hoor schatje, is goed.
Of vind je dat een eenzijdig verhaal goed is? En wat vind je dan van het opvoeden van een kind volgens de regels van de bijbel, zonder aan deze regels te twijfelen of er vragen bij te stellen?
Ik weet niet hoeveel (getrouwde) homostellen (man/man, vrouw/vrouw) jij kent, maar degenen die ik ken (en dat zijn er meerderen) hebben geen problemen op school, worden niet gepest, hebben het heel fijn op school, doen het ook prima, kunnen goed meekomen, zijn niet meer dan gemiddeld ziek, hebben geen achterstand en hoeven zelfs niet uit te leggen dat zij twee mama's hebben ipv een mama en een papa. Gewoonweg omdat kinderen de dingen namelijk accepteren zoals ze zijn Het zijn de ouders die kinderen inprenten dat het raar is, mensen als jij dus....quote:Op zondag 11 juli 2010 16:17 schreef fs180 het volgende:
[..]
Ik heb nu al medelijden met het kind. Wanneer stoppen mensen nou een met enkel en alleen aan zichzelf te denken; als je zo graag een statussysmbool wilt neem je een nieuwe auto, wil je gezelligheid neem je een huisdier. Zadel die evt kinderen toch niet op met dat soort onzin wat hun leven echt niet makkelijker gaat maken. Dat jij het normaal vindt dat 2 homos een kind opvoeden ok, maar ga jij het ook uitleggen als je kind elke dag huilend thuiskomt omdat hij weer buiten wordt gesloten door de kinderen op school..
Mensen
Als kind wil je vroeg of laat toch weten wie je vader is, of je op hem lijkt.quote:Op maandag 12 juli 2010 09:48 schreef dippiedooh het volgende:
Ik wil liever geen homostel of bekende donor. Het gevaar van ellende is te groot en daar heb ik absoluut geen trek in.
Ik realiseer me heus dat een vaderfiguur voor een kind heel belangrijk is maar een homo die wel zaad wil doneren en om de twee weken een keertje wil komen kijken zie ik ook niet echt als vaderfiguur en ik zal het wat dat betreft toch echt van familie en/of vrienden moeten hebben.
Komt hier ook jouw gevoel van "Ik heb geen man nodig hiervoor?" vandaan, of nog sceptischer "Is dat misschein de reden waarom je geen stabiele relatie kunt opbouwen en/of bang bent voor een manfiguur die medeverantwoordelijkheid draagt/voelt voor je toekomstige kind?".quote:Ik heb een grote kring met lieve mensen om me heen die mij hierin zouden steunen en indien nodig me best eens een handje willen helpen. Ik ben daar dus niet zo bang voor.
En ach ... ik ben zelf opgegroeid zonder vader en ben best goed terechtgekomen hoor, het kan dus best
Ik zou eens gaan praten met de psychologen van een dergelijke kliniek of dit nu de oplossing voor jouw probleem is. Of anders op een andere manier professionele begeleiding zoeken, want ik krijg het gevoel, als ik je zo hoor spreken, dat je nog een hoop stappen te maken hebt.quote:De wens naar een kindje kan zo enorm zijn en ik heb dan ook weinig zin om me verder te verantwoorden over deze keuze ansich maar zou graag wat ervaringen willen lezen.
Welke kliniek? Wachttijden? Traject als alleenstaande? Regeltjes? Tegenvallers? Reacties omgeving?
Nee, laten we deze gebruiker en masse naar de mond praten, daar is een forum toch voor? Het is nog steeds een vrij forum en dit allemaal lezende doet mij wel de wenkbrauwen fronsen. Ik ken meerdere 'donorzaadouders' en ik geloof niet dat dit de manier is om het alles aan te pakken, eigenlijk.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:07 schreef snakelady het volgende:
Ah, de internetpsycholoog is ook aanwezig.
quote:Op maandag 12 juli 2010 10:36 schreef belsen het volgende:
Komt hier ook jouw gevoel van "Ik heb geen man nodig hiervoor?" vandaan, of nog sceptischer "Is dat misschein de reden waarom je geen stabiele relatie kunt opbouwen en/of bang bent voor een manfiguur die medeverantwoordelijkheid draagt/voelt voor je toekomstige kind?".
Ik zou eens gaan praten met de psychologen van een dergelijke kliniek of dit nu de oplossing voor jouw probleem is. Of anders op een andere manier professionele begeleiding zoeken, want ik krijg het gevoel, als ik je zo hoor spreken, dat je nog een hoop stappen te maken hebt.
quote:Op maandag 12 juli 2010 09:16 schreef miss_sly het volgende:
[..]
In wat voor kleine wereld leven jullie als de enige twee mensen die kennelijk een (goede?) invloed op elkaar, de opvoeding en het kind hebben, de beide ouders van verschillend geslacht zijn?
Ik denk dat een alleenstaande moeder, zeker als ze er heel bewust voor gekozen heeft, echt niet zomaar wat aan rommelt. ze zal binnen haar netwerk op zoek gaan naar mensen om mee te sparren en zal zich ongetwijfeld tot anderen kunnen wenden als ze in de opvoeding vastloopt. Bovendien zal ze ervoor zorgen dat het kind een gevarieerde omgeving heeft, met mensen van allerlei geslacht en pluimage, om het kind te leren dat er meer in de wereld is dan alleen datgene waarin het opgroeit.
Mij lijkt het vele malen beter dan een kind dat in een tweeoudergezin met vader en moeder opgroeit, waarin dusdanig klein wordt gedacht als ik hier in de posts van sommigen lees.
Zij probeert koste wat het kost de verwekker uit ieder proces te houden, alsof dat een oplossing is voor haar losgeslagen kinderwens. Ik zeg niet dat ze bang is voor mannen an sich, maar dit valt wel op.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:40 schreef LadyBlack het volgende:
Ik denk dat dat 'internetpsycholoog eerder getriggerd werd door dit stukje
[..]
Psychologie van de koude grond, om te kotsen vind ik hetEr zijn honderden single vrouwen, maar als je toevallig zonder vader bent opgegroeid heb je ineens een angst voor mannen
!
Gelukkig voor de kinderen wel, ja. Dat neemt een deel van hun onzekerheid weg, maar in de moeilijkste fase van het leven van een kind, de puberteit, ontneem je een kind een deel van het beeld van wie het is.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:42 schreef LadyBlack het volgende:
En trouwens, donors zijn tegenwoordig niet meer anoniem he, als het kind 16 is (of 18?) mag hij of zij gegevens opvragen bij de spermabank.
Daarvan ken ik ook diverse situaties. Het is voor een kind belangrijk dat er in ieder geval een beeld is van de verwekker, al komt ie alleen maar op de verjaardag even langs.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:42 schreef Oksel het volgende:
Vriend van mij heeft 2 kinderen bij een lesbisch echtpaar.. beiden hebben een kind van hem. Hij ziet ze af en toe in het weekend..Toch papa, maar niet de lasten. Hij's er erg blij mee..
![]()
Is via kunstmatige inseminatie gegaan overigens.
Hoezo losgeslagen kinderwens? haar kinderwens kan net zo groot zijn als die bij een vrouw die wel een relatie heeft.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:54 schreef belsen het volgende:
[..]
Zij probeert koste wat het kost de verwekker uit ieder proces te houden, alsof dat een oplossing is voor haar losgeslagen kinderwens. Ik zeg niet dat ze bang is voor mannen an sich, maar dit valt wel op.
Wat ik wel denk is dat ze beter een psycholoog kan opzoeken om haar te helpen met haar keuzes, dan naar alle goed bedoelde adviesjes hier te luisteren.
Ik ben het met je eens hoor, maar om single vrouwen die door single vrouwen opgevoed zijn weg te zetten als incapabel om relaties te onderhouden vind ik gewoon een walgelijk cliché.quote:Op maandag 12 juli 2010 12:56 schreef belsen het volgende:
[..]
Gelukkig voor de kinderen wel, ja. Dat neemt een deel van hun onzekerheid weg, maar in de moeilijkste fase van het leven van een kind, de puberteit, ontneem je een kind een deel van het beeld van wie het is.
[..]
Daarvan ken ik ook diverse situaties. Het is voor een kind belangrijk dat er in ieder geval een beeld is van de verwekker, al komt ie alleen maar op de verjaardag even langs.
Dat vervangt nooit het beeld van de verwekker. Ieder kind heeft wel een leuke opa of oom, maar dat is nooit de vervanger van je biologische roots.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:09 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Ik denk dat de spermabank voor TS een goede optie is. Maar TS heb je misschien iemand in je famillie die een beetje de vader - kind dingen kan doen met je kind? want dat heeft een kind eigenlijk wel nodig.
Hehe dat is in veel gevallen ook maar een verkeerd beeld, 4% van de vaders voed een kind op waarvan hij denkt dat het van hemzelf is terwijl het van een ander is.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:29 schreef belsen het volgende:
[..]
Dat vervangt nooit het beeld van de verwekker. Ieder kind heeft wel een leuke opa of oom, maar dat is nooit de vervanger van je biologische roots.
Dat beeld van die verwekker is helemaal niet zo belangrijk, zeker niet in de eerste jaren. Dan is het veel belangrijker dat kinderen wel mannelijke rolmodellen hebben, maar dat kunnen ook opa's, ooms, broers!, of vrienden van de moeder(s) zijn.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:29 schreef belsen het volgende:
[..]
Dat vervangt nooit het beeld van de verwekker. Ieder kind heeft wel een leuke opa of oom, maar dat is nooit de vervanger van je biologische roots.
Klopt, dan wordt een kind, of volwassen persoon, bewust of onbewust zijn hele leven lang voorgelogen.quote:Op maandag 12 juli 2010 13:52 schreef Bramdecaviaeter het volgende:
[..]
Hehe dat is in veel gevallen ook maar een verkeerd beeld, 4% van de vaders voed een kind op waarvan hij denkt dat het van hemzelf is terwijl het van een ander is.
Het is alleen maar een essentieel deel in de vorming van je persoonlijkheid...quote:Op maandag 12 juli 2010 14:09 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat beeld van die verwekker is helemaal niet zo belangrijk, zeker niet in de eerste jaren.
Wat is een essentieel onderdeel van jepersoonlijkheid? Per se die ene die dat ene zaadje heeft verzorgd? Of een of twee liefhebbende ouders, waarvan een dan niet genetisch bij jou hoort, maar wel de mens(en) die je verzorgen als je ziek bent, je dingen leren, naar je luisteren, je knuffelen, je kennen vanaf dat je net geboren bent?quote:Op maandag 12 juli 2010 14:12 schreef belsen het volgende:
Het is alleen maar een essentieel deel in de vorming van je persoonlijkheid...
Het is niet voor niets zo dat vele mensen die niet weten wie hun biologische ouders zijn, hier op een gegeven moment een soort van levensdoel van maken...
Maar is het wel slim om er een levensdoel van te maken. Veel van die zoektochten lopen toch uit op een tragedie. Mensen hechten soms wat teveel aan het biologische ouder aspect.quote:Op maandag 12 juli 2010 14:12 schreef belsen het volgende:
[..]
Klopt, dan wordt een kind, of volwassen persoon, bewust of onbewust zijn hele leven lang voorgelogen.
[..]
Het is alleen maar een essentieel deel in de vorming van je persoonlijkheid...
Het is niet voor niets zo dat vele mensen die niet weten wie hun biologische ouders zijn, hier op een gegeven moment een soort van levensdoel van maken...
Nou, dat laatste vraag ik me af. Ook dan kun je vragen hebben, zoals: was ik niet belangrijk genoeg? Kon hij echt niet voor me zorgen? Hield hij niet van mij? Is het mijn schuld dat hij niet bij mijn moeder was?quote:Op maandag 12 juli 2010 14:24 schreef Bramdecaviaeter het volgende:
[..]
Maar is het wel slim om er een levensdoel van te maken. Veel van die zoektochten lopen toch uit op een tragedie. Mensen hechten soms wat teveel aan het biologische ouder aspect.
Het zaadje is wel belangrijk voor je genotype maar je uiteindelijke 20 jarige verzorging is veel belangrijker.
Maar het is wel begrijpelijk dat mensen er toch nieuwsgierig naar zijn en toch een hoop vragen blijven houden. Het knaagt natuurlijk een stuk meer dan dat je weet dat je vader een dronken zielig hoopje alcoholist is een paar dorpjes verder. Bij beide heb je geen vader, maar bij de laatste heb je iig geen vragen.
quote:Op maandag 12 juli 2010 14:30 schreef alsem het volgende:
yeah de 21e eeuw, vrienden heb je op internet, sociaal contact met je psycholoog of psychiater, seks met een import-hoer die belasting betaald aan de staat en kinderen koop je bij de spermabank. de cyclus van een autistische samenleving is rond, en mede dankzij TS!
TS, jij hebt nu een probleem, je hebt het fout gedaan en er is nu te weinig tijd over. De oorzaak hiervan ligt vast in je genen, wil je deze genen doorgeven aan je kinderen zodat zij later met het zelfde probleem zitten? Zo ja, dan scheidt ik mijzelf hierbij af als soort, en creeer ik mijn eigen. Ik hoef mij niet te identificeren met een soort dat leeft zonder gevoel en vertrouwen naar elkaar.
Ook dat is bewezen niet waar. Een groot deel van je zijn en karakter krijg je mee via de genen. Verslavingsrisico trouwens ook.quote:Op maandag 12 juli 2010 14:24 schreef Bramdecaviaeter het volgende:
[..]
Maar is het wel slim om er een levensdoel van te maken. Veel van die zoektochten lopen toch uit op een tragedie. Mensen hechten soms wat teveel aan het biologische ouder aspect.
Het zaadje is wel belangrijk voor je genotype maar je uiteindelijke 20 jarige verzorging is veel belangrijker.
Maar het is wel begrijpelijk dat mensen er toch nieuwsgierig naar zijn en toch een hoop vragen blijven houden. Het knaagt natuurlijk een stuk meer dan dat je weet dat je vader een dronken zielig hoopje alcoholist is een paar dorpjes verder. Bij beide heb je geen vader, maar bij de laatste heb je iig geen vragen.
Damn, dramaqueen.quote:Op maandag 12 juli 2010 14:30 schreef alsem het volgende:
yeah de 21e eeuw, vrienden heb je op internet, sociaal contact met je psycholoog of psychiater, seks met een import-hoer die belasting betaald aan de staat en kinderen koop je bij de spermabank. de cyclus van een autistische samenleving is rond, en mede dankzij TS!
TS, jij hebt nu een probleem, je hebt het fout gedaan en er is nu te weinig tijd over. De oorzaak hiervan ligt vast in je genen, wil je deze genen doorgeven aan je kinderen zodat zij later met het zelfde probleem zitten? Zo ja, dan scheidt ik mijzelf hierbij af als soort, en creeer ik mijn eigen. Ik hoef mij niet te identificeren met een soort dat leeft zonder gevoel en vertrouwen naar elkaar.
hehe niks bewezen, onderzoeken ernaar zijn niet zo gemakkelijk te interpreteren.quote:Op maandag 12 juli 2010 15:39 schreef belsen het volgende:
[..]
Ook dat is bewezen niet waar. Een groot deel van je zijn en karakter krijg je mee via de genen. Verslavingsrisico trouwens ook.
Nouja het Nature Nurture debat hoort eigenlijk wel over te zijn. Francis Galton(het neefje van Darwin) heeft het de wereld in geholpen en eigenlijk op een hele foute manier. De oplossing voor dit debat is voor veel mensen moeilijk te interpreteren.quote:Op maandag 12 juli 2010 16:43 schreef simmu het volgende:
nou niet doen alsof het hele nurture vs nature debat klaar en opgelost is he! dat is niet zo. het enige wat echt aangetoond is, is het feit dat beiden een factor zijn in de bepaling van wie je later als je groot bent wordt! de rest is allemaal open voor debat: https://secure.wikimedia.(...)ature_versus_nurture
quote:Op maandag 12 juli 2010 18:11 schreef Dipkip het volgende:
.
Voor zover je dus kunt zeggen dat homo's of alleenstaanden geen ouders zouden moeten worden zou je ook moeten zeggen dat mensen met een benedengemiddeld inkomen, opleidingsniveau, enzovoort, geen kinderen moeten krijgen.
Jij bent echt met de tijdmachine ingevlogen uit 19-heel-lang-geleden of niet? Wat een enge, bekrompen en ook enzijdige ideeen hou je erop na. Als je jouw posts zo leest, kun je ervan uitgaan dat iedere man/vader een liefdevolle, hardwerkende, gestudeerde man is die het ook nog eenws heel goed doet in relaties.quote:Op maandag 12 juli 2010 20:33 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Nee, er zijn andere negatieve effecten op een kind die niet veroorzaakt worden door armoede of lager niveau, maar doordat het kind niet opgroeit in een traditioneel gezin. Bijvoorbeeld wanneer de vader in het buitenland werkt of niet inwoont, zoals eerder gezegd. De verminderde ouderlijke en vaderlijke aandacht speelt wel degelijk een rol.
Denk alleen eens aan het feit dat 2 ouders die gezamenlijk hetzelfde gezag uitdragen, dat pakt een kind veel beter dan 1 ouder die het gezag voert. De vader binnen het traditionele gezin beinvloedt de ontwikkeling van het kind sowieso positief door bijvoorbeeld een rolmodel te zijn voor opleiding, vaardigheden en werkhouding en speelt een rol in het uitdragen van de voordelen van relaties.
Nee dat is uitgewezen, net zoals de moeder eigenschappen heeft die de vader niet kan vervangen.quote:Op maandag 12 juli 2010 20:38 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Jij bent echt met de tijdmachine ingevlogen uit 19-heel-lang-geleden of niet? Wat een enge, bekrompen en ook enzijdige ideeen hou je erop na. Als je jouw posts zo leest, kun je ervan uitgaan dat iedere man/vader een liefdevolle, hardwerkende, gestudeerde man is die het ook nog eenws heel goed doet in relaties.
Waar haal jij dan de wijsheid vandaan dat het niet zo is? Heb je al eens wat gegoogled als je zoveel waarde hecht aan bronnen?quote:Op maandag 12 juli 2010 20:46 schreef Vanyel het volgende:
Maar nooit nooit nooit kun je aangeven waar je die wijsheid vandaan haalt, anders dan uit je dikke duim.
Het is gebruikelijk dat je zelf je argumenten probeert kracht bij te zetten ipv anderen te vragen te googlen om jouw opvattingen te ondersteunen.quote:Op maandag 12 juli 2010 20:48 schreef Monco10 het volgende:
Waar haal jij dan de wijsheid vandaan dat het niet zo is? Heb je al eens wat gegoogled als je zoveel waarde hecht aan bronnen?
Tsja, hier kun jij je natuurlijk ook niet meer uitlullen. Als onze Loes haar literatuur benoemd had dan zou de auteur natuurlijk weer niet betrouwbaar zijn...quote:Op maandag 12 juli 2010 21:08 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Het is gebruikelijk dat je zelf je argumenten probeert kracht bij te zetten ipv anderen te vragen te googlen om jouw opvattingen te ondersteunen.
Of Loes ernaast zit kan ik niet beoordelen. Ze geeft namelijk geen enkele info over waar ze haar wijsheid vandaan heeft en of ze zelf onderbuikconclusies trekt of echt op basis van onderzoek zaken concludeert. Een beetje zoals jij
niemand ontkent volgens mij dat de rol van de vader totaal niet belangrijk is, natuurlijk is de rol van de vader belangrijk.quote:Op maandag 12 juli 2010 20:48 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Waar haal jij dan de wijsheid vandaan dat het niet zo is? Heb je al eens wat gegoogled als je zoveel waarde hecht aan bronnen?
Ik doe 1 search en meteen alweer info voor je:
http://hofvantwente.loes.(...)rijk-in-de-opvoeding
Oh nee, dan zal de auteur er wel weer naast zitten![]()
Ik ben niet op mijn teentjes getrapt, ik heb alleen een wat minder bekrompen wereldbeeld.quote:Op maandag 12 juli 2010 20:41 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Nee dat is uitgewezen, net zoals de moeder eigenschappen heeft die de vader niet kan vervangen.
Daar hoef je dus echt niet voor op je teentjes getrapt te zijn.
Leg mij maar uit waarom de invloed van een vader niets met dit onderwerp te maken heeft dan?quote:Op maandag 12 juli 2010 21:12 schreef Vanyel het volgende:
Hoogstwaarschijnlijk zou het onderzoek vooral geen klap met het onderwerp in dit topic te maken hebben, zoals bij de meeste bronnen die je aandraagt. Kunnen ze nog zo waar zijn, als ze niet relevant zijn, koop je er niet zoveel voor.
jij verwacht serieus dat een artikel waarin dit gesteld wordt:quote:Op maandag 12 juli 2010 20:48 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Waar haal jij dan de wijsheid vandaan dat het niet zo is? Heb je al eens wat gegoogled als je zoveel waarde hecht aan bronnen?
Ik doe 1 search en meteen alweer info voor je:
http://hofvantwente.loes.(...)rijk-in-de-opvoeding
Oh nee, dan zal de auteur er wel weer naast zitten![]()
serieus genomen wordt?quote:Als vaders thuis tijd met hun kinderen doorbrengen, gaat het vaak om samen televisie kijken of iets anders doen waarbij niet of nauwelijks gesproken wordt. Moeders proberen vaker dan vaders tijdens zulke activiteiten een gesprek met de kinderen te voeren.
Nou ja, wat een vreemde post...quote:Op maandag 12 juli 2010 13:23 schreef Paradijsvogeltje het volgende:
Ja maar... ze is 33 jaar. Is het nu al te laat? Je hebt toch nog even?
Ja, ik weet ook hoe die rammelende eierstokken voelen... Dat doet iets met je... Je ziet overal kinderwagens, baby's, dikke buiken, babykleertjes, babyvoeding etc etc...
Maar je hebt nog even. De één heeft haar "ware" gevonden met 20 jaar, de ander met 35 of 36 jaar. 't Komt op mij gewoon een beetje paniekerig over. Dat lijkt mij niet de goede aanleiding om aan kinderen te beginnen. Zeker niet als je het liefste eigenlijk nog een man zou hebben, want dat lees ik toch een beetje uit de eerste post.
Help, het lukt niet. Paniek, paniek. O, maar spermabank kan ook. Ja, het kan en het komt voor...
Kijk aan, is Meneer Belsen ook weer gerust gesteld.quote:Op maandag 12 juli 2010 14:32 schreef miss_sly het volgende:
TS, ik weet niet hoe het voor alleenstaanden is, maar een wachtlijst zal er sowieso zijn en niet iedere spermabank zal je willen helpen. Evenmin als ze allemaal lesbische stellen helpen. Ik denk dat daar je startpunt moet liggen: uitzoeken bij welke spermabanken je terecht kunt. Waarschijnlijk, zoals ik heb gehoord, zul je wel aan wat gesprekken moeten deelnemen, eventueel een psychische analyse misschien. Verder zul je als wensmoeder niet weten wie de donor is en is het niet zo dat je iets uit kunt zoeken uit een boek, ofzo.
Jouw onderzoeken gaan niet over de invloed van een aanwezige vader t.o.v. een vanaf het begin totaal afwezige vader. De situatie met een stuklopende relatie of een niet-betrokken, afwezige vader is fundamenteel anders dan de situatie waarin nooit een vader aanwezig is geweest, maar het kind wel een evenwichtig aanbod rolmodellen heeft gehad.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:15 schreef Monco10 het volgende:
Leg mij maar uit waarom de invloed van een vader niets met dit onderwerp te maken heeft dan?
Zo kun je het natuurlijk ook formulerenquote:Op maandag 12 juli 2010 21:20 schreef Dipkip het volgende:
De tering wat een mentaal beperkte klaplul.
psies!quote:Op maandag 12 juli 2010 21:20 schreef Dipkip het volgende:
De tering wat een mentaal beperkte klaplul.
Je vergeet alleen dat we het hadden over een vrouw die haar kind gaat verwekken bij een homostel. Of wil je daarmee zeggen dat het kind de vader, die niet inwoont, nooit mag zien? Dan heeft het homo stel er ook weinig baat bij.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:21 schreef Vanyel het volgende:
De situatie met een stuklopende relatie of een niet-betrokken, afwezige vader is fundamenteel anders dan de situatie waarin nooit een vader aanwezig is geweest, maar het kind wel een evenwichtig aanbod rolmodellen heeft gehad.
Kijk, daar heb je het al.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:26 schreef Dipkip het volgende:
ik ben afschuwelijk gepest met mn lesbische ouders,
Dude, dat gaat ze niet. Iemand opperde het als alternatief maar TS heeft al aangegeven dat niet te willen.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:28 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Je vergeet alleen dat we het hadden over een vrouw die haar kind gaat verwekken bij een homostel. Of wil je daarmee zeggen dat het kind de vader, die niet inwoont, nooit mag zien? Dan heeft het homo stel er ook weinig baat bij.
Ah, nog een bewijs van mijn eerdere argumenten, beter kan niet, dank.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:26 schreef Dipkip het volgende:
En dat zeg ik echt niet omdat het bij mij vroeger zo perfect is gegaan, ik ben afschuwelijk gepest met mn lesbische ouders, en zou niemand mijn jeugd toewensen.
jij weet niet waar het over gaat, het gaat hier niet over de TS.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:29 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Dude, dat gaat ze niet. Iemand opperde het als alternatief maar TS heeft al aangegeven dat niet te willen.
Dus je valt over iets wat helemaal niet aan de hand is.
Ja en waar ligt dat aan? Niet aan het feit zelf dat de ouders lesbisch zijn, maar uit de bekrompen denkbeelden van de omgeving! Dat heeft dus met de acceptatie van homoseksualiteit te maken en niet met de kwaliteit van het opvoeden van kinderen door 2 vrouwen!quote:
WTFquote:Op maandag 12 juli 2010 21:30 schreef Monco10 het volgende:
[..]
jij weet niet waar het over gaat, het gaat hier niet over de TS.
Het enige nadeel wat ik heb ondervonden van de seksuele voorkeur van mijn moeder is op jeugdige leeftijd al geconfronteerd worden met platschedelige klootzakjes zoals jijquote:Op maandag 12 juli 2010 21:29 schreef Monco10 het volgende:
Ah, nog een bewijs van mijn eerdere argumenten, beter kan niet, dank.
Ik ben niet erg onder de indruk van jouw statistische bewijsvoering als jij 1 geval al als overtuigend bewijs van jouw gelijk aan wenst te voerenquote:Op maandag 12 juli 2010 21:29 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ah, nog een bewijs van mijn eerdere argumenten, beter kan niet, dank.
Waarom ben ik een klootzakje volgens jou?quote:Op maandag 12 juli 2010 21:32 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Het enige nadeel wat ik heb ondervonden van de seksuele voorkeur van mijn moeder is op jeugdige leeftijd al geconfronteerd worden met platschedelige klootzakjes zoals jij
Nee, het topic heeft een wending genomen.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:32 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
WTF![]()
Open dan lekker een eigen topic.
Tuurlijk gaat dit wel over de TS!
Wil je weten waar het echt aan lag? Niet aan de kinderen. Toen ik het blijmoedig vertelde in de klas, vonden mn klasgemootjes het maar matig interessant en ging de rest van het kringgesprek over flippo's.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:31 schreef Qebbel het volgende:
Ja en waar ligt dat aan? Niet aan het feit zelf dat de ouders lesbisch zijn, maar uit de bekrompen denkbeelden van de omgeving! Dat heeft dus met de acceptatie van homoseksualiteit te maken en niet met de kwaliteit van het opvoeden van kinderen door 2 vrouwen!
Ja maar nogmaals die discussie is hier helemaal niet op zijn plaats.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:34 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Nee, het topic heeft een wending genomen.
Omdat ik een ban krijg als ik zeg wat ik echt van jou vindquote:Op maandag 12 juli 2010 21:33 schreef Monco10 het volgende:
Waarom ben ik een klootzakje volgens jou?
Tja, ik wens ook niemand mijn jeugd toe, aangezien mijn vader er wel voor me was alleen niet op de goede manier...quote:Op maandag 12 juli 2010 21:29 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ah, nog een bewijs van mijn eerdere argumenten, beter kan niet, dank.
Ehm, check de smiley.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:31 schreef Qebbel het volgende:
[..]
Ja en waar ligt dat aan? Niet aan het feit zelf dat de ouders lesbisch zijn, maar uit de bekrompen denkbeelden van de omgeving! Dat heeft dus met de acceptatie van homoseksualiteit te maken en niet met de kwaliteit van het opvoeden van kinderen door 2 vrouwen!
Toch ook niet over mij mag ik hopen.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:30 schreef Monco10 het volgende:
[..]
jij weet niet waar het over gaat, het gaat hier niet over de TS.
Beetje jammer want ik geef alleen de feiten. Zo is het ook een feit dat er veel vooroordelen bestaan tov homo's en lesbiennes en dat heb ik aangehaald. Dat zegt niks over hoe ik erover denk.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:38 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Omdat ik een ban krijg als ik zeg wat ik echt van jou vinddus klootzakje moest het dan maar worden.
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:37 schreef Dipkip het volgende:
Pas toen mochten er ineens kindjes niet meer bij ons thuis komen spelen omdat mijn mama een aidshoer was en je ziek kon worden van met mij knikkeren. Kinderen bedenken zulke dingen niet, dat doen ouders. Ik heb mijn moeder nooit iets kwalijk genomen, maar die ene kut van een moeder die hardop in de klas kwam informeren of ik niet met tafeltje en al op de gang gezet kon worden omdat ze haar kind niet wilde blootstellen aan zulke mensen, omwille van de hygiene, die mag van mij alsnog driehoog het raam uit.
Proestquote:Op maandag 12 juli 2010 21:42 schreef Monco10 het volgende:
Beetje jammer want ik geef alleen de feiten.
Gadverdamme uit wat voor een kutdorp kom jij wel niet? Ik ben in staat om er nu heen te gaan en die kut van een moeder tegen d'r bek te gaan rammen.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:37 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Wil je weten waar het echt aan lag? Niet aan de kinderen. Toen ik het blijmoedig vertelde in de klas, vonden mn klasgemootjes het maar matig interessant en ging de rest van het kringgesprek over flippo's.
Pas in de weken er na, toen de directeur toch maar een mededeling liet rondgaan om de ouders - we spreken nu over meer dan 20 jaar geleden he, ik was sowieso het eerste kind met gescheiden ouders laat staan dat er al een dorpshomo was avant mamma - gerust te stellen.... Pas toen mochten er ineens kindjes niet meer bij ons thuis komen spelen omdat mijn mama een aidshoer was en je ziek kon worden van met mij knikkeren. Kinderen bedenken zulke dingen niet, dat doen ouders. Ik heb mijn moeder nooit iets kwalijk genomen, maar die ene kut van een moeder die hardop in de klas kwam informeren of ik niet met tafeltje en al op de gang gezet kon worden omdat ze haar kind niet wilde blootstellen aan zulke mensen, omwille van de hygiene, die mag van mij alsnog driehoog het raam uit.
Los daarvan, ik heb dus wel een vader, dus niet vergelijkbaar met de situaties die we bespraken en alleen maar meer argumenten voor de stelling dat het erger is te verliezen wat je had dan niet weten wat je mist.
Klopt. Ik was er erg vatbaar voor door andere factoren die niets met mijn moeder te maken hebben (maar wel veel met mijn vader) en het was ook zeker niet de eerste keer dat ik gepest werd. Het was alleen een stuk heftiger omdat die ouders er zo hard aan meededen. Maar ik weet zeker dat ik hoe dan ook gepest zou zijn, ook als mijn biologische ouders bij elkaar waren gebleven.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:39 schreef snakelady het volgende:
Kinderen zoeken vaak gewoon dingen om andere kinderen te pesten die er vatbaar voor zijn ( niet ten nadele van dipkip, ik ben ook gepest).
quote:Op maandag 12 juli 2010 21:43 schreef Vanyel het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik lees het voor aan de vrouw en die roept meteen: "als iemand dat tegen mijn kind zei, hoekte ik haar direct neer".
Ze is 1.68 en heeft spaghetti arms
Ouders kunnen vaak nog harder zijn dan kinderen, bij kinderen kan je nog denken, ze weten niet beter maar volwassenen, die horen wel beter te weten.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:44 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Klopt. Ik was er erg vatbaar voor door andere factoren die niets met mijn moeder te maken hebben (maar wel veel met mijn vader) en het was ook zeker niet de eerste keer dat ik gepest werd. Het was alleen een stuk heftiger omdat die ouders er zo hard aan meededen. Maar ik weet zeker dat ik hoe dan ook gepest zou zijn, ook als mijn biologische ouders bij elkaar waren gebleven.
Ergens in Twente. Daar waren ze niet zo down and happening met de gay crowd. We hebben aardige sprintjes leren trekken destijds.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:44 schreef lezzer het volgende:
Gadverdamme uit wat voor een kutdorp kom jij wel niet? Ik ben in staat om er nu heen te gaan en die kut van een moeder tegen d'r bek gaan rammen.
* lezzer is pisnijdig
quote:Tienerkinderen van lesbische ouders in de Verenigde Staten vertonen een gezonde psychologische ontwikkeling en hebben minder gedragsproblemen dan hun leeftijdsgenoten die opgroeien in heteroseksuele gezinnen. Dit blijkt uit onderzoek dat op maandag 7 juni is gepubliceerd in het wetenschappelijke tijdschrift 'Pediatrics' van de American Academy of Pediatrics.
Nou, ik denk dat TS in ieder geval wel zeker weet wiens sperma ze liever niet heeft.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:48 schreef Monco10 het volgende:
[..]
veel verder kom je niet meer he schat?
Paarlen voor de zwijnen...quote:Op maandag 12 juli 2010 21:48 schreef lezzer het volgende:
Dit onderzoek is zeker al honderd keer gequote?
[..]
Dat soort kippen zouden ze eerder moeten verbieden zich voort te planten, dat zou het land ten goede komen.quote:Op maandag 12 juli 2010 21:49 schreef lezzer het volgende:
[..]
Nou, ik denk dat TS in ieder geval wel zeker weet wiens sperma ze liever niet heeft.
Pardon? En waarom ineens deze onsubtiele waardeoordeling?quote:Op maandag 12 juli 2010 21:51 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Dat soort kippen zouden ze eerder moeten verbieden zich voort te planten, dat zou het land ten goede komen.
Iets over een ware aard die in het staartje naar boven komt denk ikquote:Op maandag 12 juli 2010 21:52 schreef snakelady het volgende:
[..]
Pardon? En waarom ineens deze onsubtiele waardeoordeling?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |