Psssst.... http://www.opdieet.nl/water.htmquote:Op woensdag 23 juni 2010 11:18 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Nou..je lichaam heeft vocht (lees: water) nodig om afvalstoffen (sneller) af te voeren en je te reinigen zeg maar. Als je dus meer water drinkt, zet vet minder snel aan aangezien het sneller wordt afgevoerd. Je valt niet af als je heel veel water drinkt, maar je komt minder snel aan.
quote:Wegspoelen kan niet
Water drinken is dus gezond, maar je valt er niet van af. Vet kan sowieso niet worden weggespoeld met water, want het lost er niet in op. Suiker kan wel worden weggespoeld, maar dat gebeurt alleen bij onbehandelde diabetespatiënten.
quote:In elk geval is water drinken belangrijk als je aan het afvallen bent.
Tijdens het afvallen wordt het vetweefsel afgebroken, waardoor vetten en gifstoffen in je bloed terecht komen.
Gifstoffen worden namelijk opgeslagen in het vetweefsel. Daar zitten ze relatief veilig, maar in je bloed zijn ze schadelijk. Daarom is het belangrijk om gifstoffen zo snel mogelijk kwijt te raken. Je nieren helpen je er bij. Ze spoelen gif via de urine weg, en daar is...je raadt het al...veel water voor nodig. Drink daarom minimaal 1,5 liter per dag.
Jawel, want het is goed voor je. En waarschijnlijk (als je ook een beetje op je eten let natuurlijk) is je gewicht min of meer constant gebleven?quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:20 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Oke.....dat wist ik nog niet
Nu drink ik altijd al veel water dus heb ik er niets meer aan
Ik had het over afvalstoffen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:21 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Psssst.... http://www.opdieet.nl/water.htm
[..]
Toch is water wel belangrijk volgens dat artikel
[..]
En in zin 2 over vetquote:
Miscommunicatie danquote:Op woensdag 23 juni 2010 11:25 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Het vet zet minder snel aan, ik zei niet dat water het wegspoelt ;o. Maar goed.
hier heb ik die ook, maar ik neem 2 keer per dag nu een warme chocomel (gewone en ik druk maar niet op de knop luxe chocomel). Die wiener melange vind ik veel te zoet.quote:Op woensdag 23 juni 2010 11:17 schreef PdeHoog het volgende:
Mijn enige zondigingen die ik probeer vast te houden zijn de bekertjes Wiener Melange hier op kantoor![]()
ga je naar de bijeenkomsten toe of ga je het zelf doen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 13:25 schreef beautyfreak het volgende:
Ik ga beginnen met Weight Watchers, en ik wil 15 kilo kwijt. Liefst nog 20. Maar laten we niet tè hard van stapel lopen he
Begint je maag om 16.00 uur toch te knorren? Neem dan bijvoorbeeld vers fruit of een plak ontbijtkoek aldus het Voedingscentrum, bron:quote:Ontbijtkoek bevat weinig vet en blijft een gezond tussendoortje. Andere gezonde vergelijkbare tussendoortjes zijn rijstwafels, lange vingers, eierkoeken en tussendoorbiscuits. Er is geen reden om geen ontbijtkoek meer te eten. Het is belangrijker minder chips, zoutjes en patat te eten, zodat op die manier de hoeveelheid vet en acrylamide in het eten beperkt blijft.
Ja joh dat je dat niet weet!quote:
Niemand heeft mij nog kunnen vertellen wat dan die "gezonde" tussendoortjes zijn volgens mijquote:Op woensdag 23 juni 2010 16:17 schreef Sjeen het volgende:
En ik zou dus echt niet alleen maar op echt 'gezonde' tussendoortjes kunnen overleven
Phew..goed hoor!quote:Op woensdag 23 juni 2010 12:19 schreef sweetlady-o het volgende:
Nog maar 5,6 kilo en dan ben ik 50 kilo afgevallen.
Komkommer e.d. zijn alleen lekker met een sausje en tja.... sausjes....quote:Op woensdag 23 juni 2010 16:45 schreef PdeHoog het volgende:
Niemand heeft mij nog kunnen vertellen wat dan die "gezonde" tussendoortjes zijn volgens mijDan kom je al heel snel op cherrytomaatjes, komkommer etc. uit. Ook lekker op zijn tijd, maar juist dat kleine beetje zoete kan de trigger geven om toch vol te houden
Niet waar. Komkommer moet zonder sausquote:Op woensdag 23 juni 2010 17:27 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Komkommer e.d. zijn alleen lekker met een sausje en tja.... sausjes....
Die zoetstof mag wel weg, maar voor de rest.quote:Op woensdag 23 juni 2010 18:05 schreef uniekhoorn het volgende:
Komkommer schoonmaken in plakjes snijden met kaasschaaf in een grote kom, daarover veel witte azijn zoetstof, zout en peper! Lekker hoor
Gebruik geen mayonaise, maar fritesaus. Dat scheelt al een hoop (en ik vind het persoonlijk lekkerder dan mayonaise)quote:Op woensdag 23 juni 2010 18:52 schreef Laydina het volgende:
Ik doe het met azijn, suiker, peper en mayonaise. Wel iets minder goed, maar ook lekker
Zometeen toch maar sporten. Heb er wel zin in, maar heb op verschillende plekken al spierpijn die mij echt niet gaat helpen bij het sporten. Wil in ieder geval wel weer dat hardlopen gaan doen en dan kijk ik wel of de dumbell oefeningen ook gaan werken. Anders doe ik die morgen thuis wel ofzo.
ow ik noem alles mayo, ik weet niet welke variant ik hebquote:Op woensdag 23 juni 2010 18:55 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Gebruik geen mayonaise, maar fritesaus. Dat scheelt al een hoop (en ik vind het persoonlijk lekkerder dan mayonaise)
ik heb laatst mayonaise met 0,3 % vet gekocht en het ziet er echt uit als mayonaise, alleen het smaakte naar niksquote:Op woensdag 23 juni 2010 18:55 schreef xBlossomx het volgende:
Gebruik geen mayonaise, maar fritesaus. Dat scheelt al een hoop (en ik vind het persoonlijk lekkerder dan mayonaise)
Getsie. Neem dan gewoon fritessaus, maar MINDER en meer ketchup (of in elk geval een rode saus). Ik ben fel voorstander van minder lekkers i.p.v. meer 'vies'.quote:Op woensdag 23 juni 2010 18:59 schreef willempjewever het volgende:
[..]
ik heb laatst mayonaise met 0,3 % vet gekocht en het ziet er echt uit als mayonaise, alleen het smaakte naar niks
rode sauzen vind ik niet lekker op chilisaus na. Ik ga weer aan de jopisaus de volgende keer hoor, dan maar een beetje, maar die mayo zonder vet was goor.quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:00 schreef xBlossomx het volgende:
Getsie. Neem dan gewoon fritessaus, maar MINDER en meer ketchup (of in elk geval een rode saus). Ik ben fel voorstander van minder lekkers i.p.v. meer 'vies'.
quote:Op woensdag 23 juni 2010 16:17 schreef Sjeen het volgende:
Het gaat erom dat die tussendoortjes in vergelijking gezond zijn, niet strikt gezond. In vergelijking met een tompouce is een plak peperkoek een gezonde keuze. En in vergelijking met chocolat chip cookies zijn lange vingers een gezonde keuze.
Vergeet niet dat een heleboel mensen geen benul hebben van voeding. Dan zijn dit soort tips heus niet verkeerd. En ik zou dus echt niet alleen maar op echt 'gezonde' tussendoortjes kunnen overleven
Veel groente inderdaad of gewoon een extra volkoren boterhamquote:Op woensdag 23 juni 2010 16:45 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Niemand heeft mij nog kunnen vertellen wat dan die "gezonde" tussendoortjes zijn volgens mijDan kom je al heel snel op cherrytomaatjes, komkommer etc. uit. Ook lekker op zijn tijd, maar juist dat kleine beetje zoete kan de trigger geven om toch vol te houden
quote:Op woensdag 23 juni 2010 16:42 schreef PdeHoog het volgende:
De ontbijtkoekdiscussie is er eentje waar je niet uit gaat komen denk ikIk ben daar heel simpel in: als je het lekker vind en het helpt je om te voorkomen dat de snoepautomaat geplunderd wordt, dan gewoon doen
![]()
Qua kcals is het goed te doen: 65 kcal voor een plak van 25 gr. Koolhydraten en suikers is een ander verhaal. Maar goed, moet ieder voor zich weten. Het is gelukkig allemaal geen wet wat al die gezonde voedselorganisaties beweren.
Ook dat is weer waar... Het blijft schipperen hoe je informatie zo goed mogelijk bij een zo grote groep brengtquote:Op woensdag 23 juni 2010 19:18 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Maar voor diegene die er niet veel van af weten is het juist gevaarlijk als ze wel heel erg geloven dat ontbijtkoek gezond is
Help hem dan af en toe met de infoquote:Op woensdag 23 juni 2010 19:44 schreef xBlossomx het volgende:
Niet zo fitten op WW hoorHij is wel mijn vriendje.
![]()
Ja, dat doe ik inderdaad omdat ik al een gezonde levensstijl heb. Altijd al gehad, ik kan wel blijven herhalen dat ik mijn hele leven 4 keer per week minimaal heb gesport en dat ik altijd zeer gezond eet. Ik ben pas wat aangekomen toen ik kinderen kreeg en gestopt ben met sporten en elke avond lekker ging snacken bij het tv kijken.quote:Op woensdag 23 juni 2010 19:21 schreef Sarabi het volgende:
Ik denk ook dat ik dit bedoelde met dat ik zei dat WW alleen maar op gewichtsverlies zit te kijken
dan is jouw mening over wat een gezonde levensstijl is wel heel anders dan de mijnequote:Op woensdag 23 juni 2010 21:06 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Ja, dat doe ik inderdaad omdat ik al een gezonde levensstijl heb. Altijd al gehad, ik kan wel blijven herhalen dat ik mijn hele leven 4 keer per week minimaal heb gesport en dat ik altijd zeer gezond eet. Ik ben pas wat aangekomen toen ik kinderen kreeg en gestopt ben met sporten en elke avond lekker ging snacken bij het tv kijken.
En dit is het laatste wat ik erover zeg Sarabi, het is notebene al de 3e keer dat ik dit moet herhalen voor je. Zoals ik al per pm aan je gezegd heb: negeer me maar en dan zit je een stuk fijner op Fok! zonder je te ergeren.
Lekkerquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:08 schreef Sjeen het volgende:
Wat heerlijk buiten trouwens! Ben net even de tuin ingelopen en heb stiekem van de zwarte bessen gesnoept
Aardappelen zijn niet zo heel slecht voor je, maar wel meer groente etenquote:Op woensdag 23 juni 2010 20:51 schreef xBlossomx het volgende:
Normaal schepte ik 3x op zoiets..en dan wel wat meer aardappelen (lees: heel veel meer)
Ik zal me hier verder alleen gaan bezighouden met mijn vorderingen en geen adviezen meer posten voor anderen. Dan hebben we hier geen discussies en kunnen we elkaar steunen in het afvalproces zonder ergernissen, dat is voor niemand leuk.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:09 schreef Sarabi het volgende:
[..]
dan is jouw mening over wat een gezonde levensstijl is wel heel anders dan de mijnemaar daar heb ik ook geen probleem mee
alleen als je iemand advies gaat geven over iets dat niet klopt zal ik er wel iets van zeggen, sorry als je dat vervelend vind
Advies is altijd welkom lijkt me dus daar moet je niet mee stoppenquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:12 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Ik zal me hier verder alleen gaan bezighouden met mijn vorderingen en geen adviezen meer posten voor anderen. Dan hebben we hier geen discussies en kunnen we elkaar steunen in het afvalproces zonder ergernissen, dat is voor niemand leuk.
ik ben iemand die altijd gelijk denkt te hebben, het lijkt me echt beter dat ik wat minder eetadviezen ga gevenquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:14 schreef Sarabi het volgende:
Maar dan moet je het wel van te voren even checken
Een echte man dusquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:21 schreef willempjewever het volgende:
[..]
ik ben iemand die altijd gelijk denkt te hebben, het lijkt me echt beter dat ik wat minder eetadviezen ga geven
ja, ik houd op. Ga lekker op bed. Heb straks nog een heel pak magere yoghurt dat ik mag/moet opeten om aan mjn hoeveelheid voor vandaag te komen. Heb namelijk alleen een lichte maaltijd voor het sporten genomen.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:21 schreef xBlossomx het volgende:WW en Sarabi, ophouden nu
Ja, advies geven mag, en ja, commentaar geven mag, maar laten we het wel leuk houden hoor.
Hoe vaak moet jij van het schema in de week sporten? 2 keer of ook 3 keer?quote:
Zeg, wil je hier nu mee zeggen dat ik een man ben?quote:
ik heb 2 schema's. Allebei voor 1 dag in de week.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:23 schreef willempjewever het volgende:
Hoe vaak moet jij van het schema in de week sporten? 2 keer of ook 3 keer?
Ik ga in september. Weet nog niet welke dagen..en ik zit erover te denken om er een nog 4e dag bij te doen met alleen cardio.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:23 schreef willempjewever het volgende:
[..]
ja, ik houd op. Ga lekker op bed. Heb straks nog een heel pak magere yoghurt dat ik mag/moet opeten om aan mjn hoeveelheid voor vandaag te komen. Heb namelijk alleen een lichte maaltijd voor het sporten genomen.
Hoe gaat het met jouw sportschool? Wordt het september of ben je al begonnen?
[..]
ik heb op dag 1 spieren en cardioquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:25 schreef Laydina het volgende:
ik heb 2 schema's. Allebei voor 1 dag in de week.
De ene dag iets andere spiergroepen dan de andere dag. Maar in beide cardio.
ik zou de eerste maand 3 dagen doen, daarna misschien 4... het valt namelijk niet echt mee.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:27 schreef xBlossomx het volgende:
Ik ga in september. Weet nog niet welke dagen..en ik zit erover te denken om er een nog 4e dag bij te doen met alleen cardio.
Kan je die van maand 2 en 3 mailen?quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:27 schreef willempjewever het volgende:
[..]
ik heb op dag 1 spieren en cardio
op dag 2 heb ik cardio en heeeeeel veel spieren
en op dag 3 alleen cardio
en ik heb per ongeluk gekeken bij maand 2 en 3 hoe het er dan uit gaat zien en dan is dit een lachertje en ik heb er nu al wat moeite mee (maar dat komt vast door die zware dag 2 en mijn conditie
Ja, kan beter rustig beginnen. Dat is waar.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:29 schreef willempjewever het volgende:
[..]
ik zou de eerste maand 3 dagen doen, daarna misschien 4... het valt namelijk niet echt mee.
Ik heb een bloedhekel aan zumba.quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:29 schreef willempjewever het volgende:
[..]
ik zou de eerste maand 3 dagen doen, daarna misschien 4... het valt namelijk niet echt mee.
of dag 4 wat leuks zoals zumba ofzo (neem aan dat alle vrouwen dat leuk vinden).
doe ik, maar ik moet ze nog even uitwerken. Ik mail ze je morgen. Het boek ligt namelijk op mijn werk. Maand 2 is al 2 keer zo zwaar als maand 1 (althans voor mjijn gevoel) en maand 3 is gewoon 3 dagen voluit gaan. Maar het boek belooft 12 kilo gewichtsverlies in 3 maand van het sporten alleen! Maar ik moet er nu nog niet aan denken, als het te zwaar is doe ik gewoon maand 1 opnieuw. Al moet je conditie wel na 6 weken verdubeld zijn volgens mijn sportschool (althans als die net als die van mij op low staat volgens zo'n tabel).quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:29 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Kan je die van maand 2 en 3 mailen?Hoop dat ik geen hartverzakking krijg.
![]()
Dag 2 is echt verschrikkelijk (in vergelijking met dag 1 en 2).
dat wil ik wel, maar lukt vaak niet. Ik ben donderdag en vrijdag vanaf 06:00 in de ochtend tot 22:00 in de avond weg voor het werk en zaterdagochtend kraambezoek van nichtje en zaterdagmiddag en zondag is de sportschool dichtquote:Op woensdag 23 juni 2010 21:30 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Ja, kan beter rustig beginnen. Dat is waar.
Doe jij een dag rust er tussen of niet?
Toe maar...12 kilo in 3 maanden. En als je verder gaat met de schema's, wat beloven ze dan voor leuks?quote:Op woensdag 23 juni 2010 21:32 schreef willempjewever het volgende:
[..]
doe ik, maar ik moet ze nog even uitwerken. Ik mail ze je morgen. Het boek ligt namelijk op mijn werk. Maand 2 is al 2 keer zo zwaar als maand 1 (althans voor mjijn gevoel) en maand 3 is gewoon 3 dagen voluit gaan. Maar het boek belooft 12 kilo gewichtsverlies in 3 maand van het sporten alleen! Maar ik moet er nu nog niet aan denken, als het te zwaar is doe ik gewoon maand 1 opnieuw. Al moet je conditie wel na 6 weken verdubeld zijn volgens mijn sportschool (althans als die net als die van mij op low staat volgens zo'n tabel).
Verder heb ik vandaag gesproken met een collega die Nederlands kampioen kickboxen (of zoiets) is en die zei dat je na 3 maanden beter je eigen schema kan gaan maken om specifieke onderdelen te gaan trainen van je lichaam (maar dat klonk nogal wat ambitieus).
ongeveer een jaar.quote:Op woensdag 23 juni 2010 17:12 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Phew..goed hoor!Hoe lang ben je al bezig?
Train jij, net zoals de meesten hier ook, of let je echt alleen op je eten en is je beweging per dag matig?quote:
Fietsen naar het werk helpt echt, gewoon om er aan te wennen elke dag in elk geval te bewegen (hoewel je dat vast wel al doet).quote:Op woensdag 23 juni 2010 22:50 schreef Barretje80 het volgende:
pff.. ik heb m'n ander halve uurtje yoga er ook weer opzitten..
wat een rek eb strek ellende weer!![]()
ik ben ook altijd helemaal bezweet als ik daar geweest ben.
maar nu weer een fijn gevoel dat ik toch gegaan ben..
binnenkort maar eens m'n fiets fixen om op de fiets naar werk te gaan
tellen bed-sports ook?quote:
Verbrand je ook cals meequote:
Ik wii bijna elke dag dance dance revolutionquote:Op woensdag 23 juni 2010 23:09 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Train jij, net zoals de meesten hier ook, of let je echt alleen op je eten en is je beweging per dag matig?
Ligt eraan of je sliktquote:
Dance dance revolution is echt helemaal geweldig.quote:Op donderdag 24 juni 2010 00:27 schreef sweetlady-o het volgende:
[..]
Ik wii bijna elke dag dance dance revolution
En nu dus ook heel veel workout dvd's
Dat is maar 7 calorieën bij de gemiddelde man, bij mij mag je 14 rekenenquote:
Een clitoraal orgasme is 15 calorieënquote:
groter feest morgenquote:
Mel B kon ik zo snel vinden, al staat hier een andere personal trainer vermeld, maar daar zullen de sterren wel snel van wisselen kennelijk:quote:Op donderdag 24 juni 2010 15:36 schreef Sarabi het volgende:
Kom je er als vrouwzijnde dan ook uit te zien als Madonna?
Dat is al uitquote:Op donderdag 24 juni 2010 17:52 schreef willempjewever het volgende:
Vandaar dat de personal trainer niet klopte! Nouja, Mel B was ook zo dik (maar dan niet zwanger) en zag er later ook zo uit. Maar 5 keer per dag sex? Lucky Eddy Murphy (als ze daar nog mee gaat).
Maar haar buik was wel erg grootquote:Op donderdag 24 juni 2010 18:47 schreef Isabeau het volgende:
En 'aankomen door zwangerschap' kan je natuurlijk niet vergelijken met dik worden en daarna afvallen
Ja, er zat een baby inquote:
jaja en zoveel sporten op een dag en 5x keer seks... rightquote:Op donderdag 24 juni 2010 17:50 schreef Sarabi het volgende:
Maar is het nu Mel B of Mel C
Mel B zegt 5x per dag sex te hebben dus dat is al een hele workout
Welk boek is het eigenlijk?quote:Op donderdag 24 juni 2010 14:35 schreef willempjewever het volgende:
Voor Blossom en liefhebbers:
Ik post hier voor iedereen het vetverliesprogramma voor gebruik in de sportschool. Ik zal dit tevens straks in het nieuwe topic posten, voor de mensen die naast het dieet serieus aan de fitness/cardio willen is het een zeer goed schema (maar wel zwaar, zweer zwaar). Qua zwaarte redeiljk gelijk aan P90X, een impressie van de resultaten die je na 90 dagen behaalt:
Het schema is opgesteld door Matt Roberts en wordt onder andere door Sting, Madonna, Mel C en Naomi Campbell gevolgd.
Het doel van het programma is vet te verbranden en ook de stofwisseling sneller te laten werken; dit wordt bereikt door aerobe training. Steeds op hetzelfde tempo werken voor langere tijd bouwt uithoudingsvermogen op.
Intervaltraining, korte perioden met veel inspanning trainht het weerstandsvermogen en versnelt de stofwisseling tot zelfs twintig uur na de training. Krachttraining met veel herhalingen zullen met name de lange spieren van benen, borst en rug verstevigen. Dit versnelt je stofwisseling omdat de spieren actiever zijn en je blijft op gewicht.
Het is van belang dat je dit schema volgt met de hartslagmeter. In het schema staan de hartslagen voor mijzelf vermeld. Je kan het voor jezelf aanpassen. Een hartslag van 130 voor mij is 70% Hf, een hartslag van 140 is 75% Hf en 149 is 80% Hf. Je Hf kan je op de sportschool laten berekeken door een conditietest op de fiets.
Als je de 3 maanden volmaakt val je minimaal 12 kilo af. Als je daarnaast minimaal 1 liter water per dag drinkt, elke dag ontbijt, een keer per dag maximaal tarwe producten neemt, maximaal 1 keer per week rood vlees eet en 5 porties vers fruit en 3 porties groente neemt en veel vette vis eet val je meer, veel meer af. Zie het boek Fitness-coarch voor het leven van Matt Roberts voor meer uitleg over bijvoorbeeld het mijden van koffie (doe ik zelf niet) en het eten van vette vis. Deze tekst komt letterlijk uit zijn boek.
Het schema is een stuk zwaarder dan je van een sportschool zal krijgen als beginner. Overleg het gerust met je sportschool, ze zullen onder de indruk zijn als je dit gaat uitvoeren. En gebruik het youtube filmpje als stimulans!!! Jij kan dit ook!
Ik begin maandag met week 2 en maak me ernstig zorgen over maand 3, maar als Mel C het kan, dan kan ik het ook!
Het document is 132 pagina's lang met plaats voor aantekeningen in de sportschool:
Klik hier om het trainingsschema in PDF formaat te downloaden
Ik zocht een mel c , maar vond alleen een mel b.quote:Op donderdag 24 juni 2010 18:47 schreef Isabeau het volgende:
En 'aankomen door zwangerschap' kan je natuurlijk niet vergelijken met dik worden en daarna afvallen
Maar wat probeer je nu precies met die Mel's te zeggen?quote:Op donderdag 24 juni 2010 20:21 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Ik zocht een mel c , maar vond alleen een mel b.
En een paar weken geleden leek het anders wel net alsof ik zanger was met mijn bierbuik
Ach het maakt echt niets uit om welke Mel het gaat. Dat is echt pure bijzaak, vind je niet?quote:Op donderdag 24 juni 2010 20:26 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Maar wat probeer je nu precies met die Mel's te zeggen?
En hoe kom je erbij om Mel B dan dik te noemen?
Ik wil niet moeilijk doen maar je blijft maar dingen roepen die uiteindelijk dan weer nergens op slaan.....
Is dat het boek waar de schema's uit komen, die van 200 pagina's?quote:Op donderdag 24 juni 2010 20:24 schreef willempjewever het volgende:
Hier een filmpje van mijn fitness hulpmannetje Robert en het gaat ook even kort over Mel C (en niet B zoals ik dacht)...
Dit boek heb ik in 1 ruk uitgelezen:
[ afbeelding ]
Ik vind het een fijne leidraad bij het afvallen en sporten. Het geeft mij een beter gevoel dan de schema's van de sportschool omdat ik er nu zelf ook over lees en straks een eigen schema kan maken.
Nou.....komt er dus weer op neer dat iets niet klopt dat hij probeert te vertellen, maar goed het kan dat je je vergistquote:Op donderdag 24 juni 2010 20:28 schreef xBlossomx het volgende:
[..]
Ach het maakt echt niets uit om welke Mel het gaat. Dat is echt pure bijzaak, vind je niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |