abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_80928314
quote:
Op zondag 2 mei 2010 12:52 schreef Tijn het volgende:

[..]

Waarom reageer je dan op mijn opmerking dat het geen consumentensoftware is?
is het wel want voor consumenten is het goed software
  zondag 2 mei 2010 @ 13:02:32 #102
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80928420
quote:
Op zondag 2 mei 2010 12:59 schreef Athlon64x het volgende:

[..]

is het wel want voor consumenten is het goed software
Ja hoor, schotel jij een gemiddelde consument Premiere en Windows Movie Maker voor en dan mag jij raden wie er het eerste z'n vakantiefilmpje af heeft
pi_80928648
dat weten we niet windows movie maker beetje gaar
pi_80928976
quote:
Op vrijdag 30 april 2010 18:44 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Wat een valide argument zeg.
Je kan als scholier zijnde het negen van de tien keer goedkoop krijgen.
En je jat het wel degelijk omdat je er niet voor betaald hebt.
Als HBO'er misschien, maar ik doe MBO ICT beheer, het lijkt mij sterk dat ik het goedkoper krijg
Op vrijdag 22 juli 2011 00:30 schreef yvonne het volgende:
Ja DE Ik houd nog heel veel van je
pi_80929269
Kunnen we niet iemand vragen om brein te blokkeren?
Conscience do cost.
  zondag 2 mei 2010 @ 14:20:39 #106
188734 Revolution-NL
VOC Mentaliteit
pi_80931116
Dat moet Ziggo vooral doen, ik zeg dan principieel mijn internet bij hun op
  zondag 2 mei 2010 @ 14:29:36 #107
156981 bijdehand
bijdevoet
pi_80931393
quote:
Op zondag 2 mei 2010 13:08 schreef Athlon64x het volgende:
dat weten we niet windows movie maker beetje gaar
jouw taal beetje gaar
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_80931618
quote:
Op zondag 2 mei 2010 14:29 schreef bijdehand het volgende:

[..]

jouw taal beetje gaar
ben je een duitser
pi_80933270
In 1995 betaalde men 20 euro voor een CD. De consument werd toen belazerd, nu nog.
Copyright © 2009-2011 Super_Fucker
pi_80933399
quote:
Op zondag 2 mei 2010 14:20 schreef Revolution-NL het volgende:
Dat moet Ziggo vooral doen, ik zeg dan principieel mijn internet bij hun op
Als de rechter hier in mee gaat moet Ziggo wel. En dan zullen andere providers snel volgen. Ik mag alleen wel hopen dat de rechter zo verstandig is hier niet in mee te gaan.
Hou vol mensen, alleen samen krijgen we de vergrijzing eronder!
pi_80933526
quote:
Op zondag 2 mei 2010 15:17 schreef Super_Fucker het volgende:
In 1995 betaalde men 20 euro voor een CD. De consument werd toen belazerd, nu nog.
In 1995 waren er nog geen euro's
  zondag 2 mei 2010 @ 15:29:30 #112
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_80933674
Brein
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
  zondag 2 mei 2010 @ 15:31:33 #113
263818 Bleekscheet
wijs me de weg
pi_80933733
Stichting Brein sleept Ziggo voor de rechter.

Stichting Brein sleept Ziggo voor de rechter. Het internetbedrijf weigert om de website The Pirate Bay te blokkeren. Eerder deze week eiste Brein dat Ziggo de site 'op zwart' zou zetten. Maar het bedrijf ziet zichzelf als doorgeefluik van websites en is een voorstander van openbaar internet. Brein wil het conflict nu voor de rechter uitvechten.

Via The Pirate Bay kunnen internetters gratis bestanden downloaden. Dat valt vaak onder piraterij, waar Brein tegen strijdt. The Pirate Bay werd eerder al door een rechter verboden.

© ANP
http://www.rtl.nl/(/actue(...)-voor-de-rechter.xml




:
routine
pi_80933889
tim kuik moge de download goden hem zwaar straffen anyway zie ze graag proberen usenet aan te pakken usenet
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
  zondag 2 mei 2010 @ 15:38:58 #115
132191 -jos-
Money=Power
pi_80933994
Tim Kuik mag kapot
WEB / [HaxBall #64] Jos is God
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics.
  zondag 2 mei 2010 @ 15:41:40 #116
156981 bijdehand
bijdevoet
pi_80934104
quote:
Op zondag 2 mei 2010 14:37 schreef Athlon64x het volgende:

[..]

ben je een duitser
Hoezo dat

Kom nou niet met grammar nazi aanzetten want je praat echt als Zanger Rinus gedeeld door 2.
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  zondag 2 mei 2010 @ 15:42:27 #117
90429 Arnold_fan
I'll be back
pi_80934142
Om te beginnen zouden alle providers in NL de sites van BREIN kunnen blokkeren. Als niemand in NL informatie over hen kan vinden zijn ze gelijk hun bestaansrecht kwijt.
Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
  zondag 2 mei 2010 @ 15:46:52 #118
156981 bijdehand
bijdevoet
pi_80934330
quote:
Op zondag 2 mei 2010 15:42 schreef Arnold_fan het volgende:
Om te beginnen zouden alle providers in NL de sites van BREIN kunnen blokkeren. Als niemand in NL informatie over hen kan vinden zijn ze gelijk hun bestaansrecht kwijt.
Dat zou geweldig zijn
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
pi_80934703
quote:
Op zondag 2 mei 2010 15:41 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Hoezo dat

Kom nou niet met grammar nazi aanzetten want je praat echt als Zanger Rinus gedeeld door 2.
wie is rinus wat rare naam klinkt als wc schoon maak middel
  zondag 2 mei 2010 @ 17:54:37 #120
257229 opastokvis
Oud maar nog geen tachtig. :(
pi_80939803
quote:
Op zondag 2 mei 2010 15:17 schreef Super_Fucker het volgende:
In 1995 betaalde men 20 euro 30 gulden voor een CD. De consument werd toen belazerd, nu nog.
en voor de rest heb je gelijk
Lafheid berust vaak op goede informatie, moed op gebrek aan inzicht.
  maandag 3 mei 2010 @ 02:26:11 #121
25889 Sitethief
Fulltime Flapdrol
pi_80957349
quote:
De Piratenpartij maakt zich grote zorgen over het aangekondigde kort geding van stichting BREIN tegen Ziggo. De auteursrechten industrie probeert op deze manier het Nederlands parlement buiten spel te zetten door jurisprudentie te kopen met top-advocaten.

De Piratenpartij heeft vernomen dat BREIN en Ziggo achter gesloten deuren al enige tijd in gesprek zijn. BREIN zou, onder dreiging van het aanpassen van de licentievoorwaarden van diensten die Ziggo nu of in de toekomst aanbied, grote druk hebben uitgeoefend op Ziggo om zich tijdens het kort geding sub-optimaal te laten verdedigen. Het is de Piratenpartij niet bekend of het hier om licentievoorwaarden van online on-demand TV diensten gaat, of reguliere doorgifte van bestaande Ziggo TV diensten.
Los van de timing, BREIN opent namelijk de aanval terwijl het parlement met mei-reces is, valt op dat BREIN iedere Nederlander met een snelle internetverbinding op voorhand schuldig verklaart door te beweren dat zij "vooral op het internet zitten vanwege de toegang tot illegale muziek, films, televisieseries en games". Op deze manier criminaliseert BREIN ten onrechte bijna alle internetgebruikers.

BREIN heeft aangekondigd dat de uit het kort geding voortvloeiende jurisprudentie zal worden gebruikt om ook aan andere internetproviders de dure censuurtechnologie op te leggen. Op deze manier dreigt, buiten de politiek om, de discussie over netwerkneutraliteit, het gelijkheidsbeginsel van het internet, beëindigd te worden voordat deze begonnen is. Tevens negeert men wederom doelbewust het feit dat het maken van een kopie voor eigen lering en gebruik expliciet is vrijgesteld in de auteurswet van 1912.

Recentelijk is door de Europese volksvertegenwoordiging bepaald dat de aansprakelijkheid van de inhoud die over een internetverbinding gaat, niet bij de internetproviders ligt. BREIN gaat hier direct tegenin, door het creëren van een precedent op nationaal niveau, zodat de internetprovider wél inhoud van het internet moet gaan censureren. Lijsttrekker Samir Allioui: "De rechten van de burger mogen niet buiten de democratie om worden beperkt, hiermee verklaart BREIN zich vijandig tegenover de democratie en de rechtsstaat". Daarnaast vindt de Piratenpartij dat discussie over censuur en netwerkneutraliteit binnen het parlement moet plaatsvinden en niet via de rechter.
Stroek: Sitethief, die is heel groot en sterk :Y.
Faat: *zucht* zoals gewoonlijk hoor Sitethief weer in de bocht >:)
pi_80957457
quote:
Op zaterdag 1 mei 2010 09:15 schreef AchJa het volgende:
Muziek downloaden is NIET illegaal.
Dat weet ik en daarom had ik het woord ook tussen aanhalingstekens gezet.
quote:
Op maandag 3 mei 2010 02:26 schreef Sitethief het volgende:
Los van de timing - BREIN opent namelijk de aanval terwijl het parlement met mei-reces is - valt op dat BREIN iedere Nederlander met een snelle internetverbinding op voorhand schuldig verklaart door te beweren dat zij "vooral op het internet zitten vanwege de toegang tot illegale muziek, films, televisieseries en games". Op deze manier criminaliseert BREIN ten onrechte bijna alle internetgebruikers.
Mee eens. En dit is precies wat D66 wil gaan doen. Die partij wil een internetheffing invoeren.
pi_80957531
quote:
Op maandag 3 mei 2010 02:40 schreef Boldface het volgende:

Mee eens. En dit is precies wat D66 wil gaan doen. Die partij wil een internetheffing invoeren.
Eigenlijk vind ik dat stiekem een veel beter idee. Net zoals de extra heffing die je betaalt op lege CD's. Dat geld kan dan mooi naar de muzikanten, filmmakers etc.

Zolang het een laag bedrag blijft, vind ik het best OK, als het gezeik dan eens ophoudt en het geld niet aan de verkeerde handen blijft plakken.

Ik kan me namelijk ook wel inleven in het standpunt van bv. muzikanten die geen droge boterham meer verdienen met hun CD-verkoop, omdat iedereen met een beetje internetverbinding hun hele oeuvre gratis kan binnenhalen op een uurtje tijd zonder ervoor te betalen. Daar heb je dan tien of twintig jaar voor gewerkt, dat is dus zeker ook niet eerlijk. Maar de internetproviders er voor verantwoordelijk stellen is natuurlijk ook weer nonsens.
pi_80957538
Ahh piratebay...
elke keer als ik ergens mee zit, een beetje down ben.. een kleine dip heb..
http://thepiratebay.org/legal
een minuut of 10 lezen, en ik ben weer helemaal het ventje
  maandag 3 mei 2010 @ 10:20:15 #125
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80959843
quote:
Op maandag 3 mei 2010 02:57 schreef Krantenman het volgende:


Ik kan me namelijk ook wel inleven in het standpunt van bv. muzikanten die geen droge boterham meer verdienen met hun CD-verkoop, omdat iedereen met een beetje internetverbinding hun hele oeuvre gratis kan binnenhalen op een uurtje tijd zonder ervoor te betalen. Daar heb je dan tien of twintig jaar voor gewerkt, dat is dus zeker ook niet eerlijk.
Dat is wel eerlijk.

Muziek is geen product. Het is een trilling in de lucht die zich verplaats, die voorbijgangers kunnen horen en opnemen.

De platenmaatschappijen verdienden vroeger geld aan geluidsdragers. Die hebben we niet meer nodig en nu proberen ze ons wijs te maken dat muziek een product is. Maar als je iets zo maar op kunt vangen en kopiëren, kan je er als industrie geen geld mee verdienen.

De platenmaatschappijen moeten stoppen met het misbruiken van overheden om geld te vragen voor niets. Als je geld wilt verdienen met een product moet je geen zuurstoffabriek beginnen en dan mensen verbieden gewone lucht te ademen omdat je "recht hebt op een fatsoenlijk inkomen". Je moet gewoon een product bedenken waar mensen geld voor willen neertellen.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_80961207
quote:
Op maandag 3 mei 2010 10:20 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Dat is wel eerlijk.

Muziek is geen product. Het is een trilling in de lucht die zich verplaats, die voorbijgangers kunnen horen en opnemen.

De platenmaatschappijen verdienden vroeger geld aan geluidsdragers. Die hebben we niet meer nodig en nu proberen ze ons wijs te maken dat muziek een product is. Maar als je iets zo maar op kunt vangen en kopiëren, kan je er als industrie geen geld mee verdienen.

De platenmaatschappijen moeten stoppen met het misbruiken van overheden om geld te vragen voor niets. Als je geld wilt verdienen met een product moet je geen zuurstoffabriek beginnen en dan mensen verbieden gewone lucht te ademen omdat je "recht hebt op een fatsoenlijk inkomen". Je moet gewoon een product bedenken waar mensen geld voor willen neertellen.
Muziek is wel een product. Als het 'gewoon een trilling in de lucht' zou zijn, dan hadden we er geen muziekinstrumenten voor nodig gehad. Natuurlijk kan je het ruisen van de wind door de bomen of het geluid van een nachtegaal wel mooi vinden. Maar je betaalt voor de toegevoegde waarde die de muzikant aan dat 'pure' geluid toebrengt door een instrument te bespelen, een melodie te verzinnen, een tekst te schrijven,...

Dan kan je ook wel zeggen dat boeken gratis moeten zijn omdat het gewoon taal is en taal kan je ook elke dag om je heen horen.
  maandag 3 mei 2010 @ 11:12:45 #127
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80961324
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:08 schreef Krantenman het volgende:
Maar je betaalt voor de toegevoegde waarde die de muzikant aan dat 'pure' geluid toebrengt door een instrument te bespelen, een melodie te verzinnen, een tekst te schrijven,...
Het is geen economische waarde waar je geld voor kan vragen via een geluidsdrager. Je kan als muzikant je "toegevoegde waarde" verzilveren door op te treden.
quote:
Dan kan je ook wel zeggen dat boeken gratis moeten zijn omdat het gewoon taal is en taal kan je ook elke dag om je heen horen.
Digitale boeken lijken me idd geen product waar je geld mee kan verdienen.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 11:17:34 #128
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80961483
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:12 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Digitale boeken lijken me idd geen product waar je geld mee kan verdienen.
Natuurlijk kun je daar wel geld mee verdienen. Net zoals je met digitale muziek geld kunt verdienen. Je moet alleen niet de hoofdprijs willen vangen per verkocht product, maar het meer uit de "long tail" halen.

Genoeg mensen zijn bereid om een klein bedrag (paar euro max) neer te leggen om makkelijk en snel een digitaal boek of een digitaal liedje te downloaden. Dat bewijzen diensten als iTunes, die prima lopen.
pi_80961516
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:12 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Het is geen economische waarde waar je geld voor kan vragen via een geluidsdrager. Je kan als muzikant je "toegevoegde waarde" verzilveren door op te treden.
Onder andere ja. Maar er zou geen kat naar dat optreden komen als ik gewoon een uur lang een tape met natuurgeluiden zou laten horen. (Een paar intellectuele freaks terzijde.) Jij verwart nu muziek als product met entertainment.
quote:
[..]

Digitale boeken lijken me idd geen product waar je geld mee kan verdienen.
Dat is dan het einde van het boek (want een boek van papier kan je ook kopiëren). Dan gaat geen enkele auteur nog zo gek zijn om een jaar of meerdere jaren research en moeite in zo'n boek te steken. Je kan dan net zo goed een chimpansee achter een keyboard zetten en willekeurig op de toetsen laten rammen. Dat zou dan even veel waard zijn volgens jouw theorie, namelijk niks.
  maandag 3 mei 2010 @ 11:23:01 #130
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80961648
Een belangrijk verschil tussen muziek en boeken is trouwens dat de digitale variant van boeken gewoon naast de papieren versie kan bestaan. Ze spreken maar voor een klein gedeelte dezelfde doelgroep aan, maar je boort vooral een nieuwe markt aan met het aanbod van digitale boeken. Mensen ervan houden om papieren boeken te lezen, blijven dat waarschijnlijk gewoon doen.

Met muziek is dat anders, omdat het medium veel minder uitmaakt en het mensen voornamelijk om de inhoud van de muziek gaat. Of je het dan downloadt of op CD koopt, maakt voor veel mensen weinig uit, dus nemen de CD-verkopen af naarmate mensen meer muziek downloaden.
  maandag 3 mei 2010 @ 11:25:11 #131
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80961718
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:18 schreef Krantenman het volgende:

[..]

Onder andere ja. Maar er zou geen kat naar dat optreden komen als ik gewoon een uur lang een tape met natuurgeluiden zou laten horen. (Een paar intellectuele freaks terzijde.) Jij verwart nu muziek als product met entertainment.
[..]
Nee, jij verwart het maken en verkopen van een product waar vraag naar is met een fascistische corporatistische politie staat waar burgers gedwongen worden bedrijven geld te geven voor dingen die ze al hebben of niet nodig hebben.
quote:
Dat is dan het einde van het boek (want een boek van papier kan je ook kopiëren). Dan gaat geen enkele auteur nog zo gek zijn om een jaar of meerdere jaren research en moeite in zo'n boek te steken. Je kan dan net zo goed een chimpansee achter een keyboard zetten en willekeurig op de toetsen laten rammen. Dat zou dan even veel waard zijn volgens jouw theorie, namelijk niks.
De waarde wordt bepaald door de consument en de omstandigheden. Je kan ook 300 euro de liter voor water rekenen. In de woestijn.

Muziek is geen product waar mensen 30 euro voor willen betalen. Vroeger hadden we geluidsdragers, die hebben we niet meer nodig.

Economics 101
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 11:27:50 #132
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80961810
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Muziek is geen product waar mensen 30 euro voor willen betalen. Vroeger hadden we geluidsdragers, die hebben we niet meer nodig.
Maar mensen willen wel een euro voor het downloaden van een liedje betalen.
  maandag 3 mei 2010 @ 11:31:03 #133
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80961910
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:27 schreef Tijn het volgende:

[..]

Maar mensen willen wel een euro voor het downloaden van een liedje betalen.
Niet als ze voor de gratis variant kunnen kiezen. En dat kan, want muziek is geen product.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 11:33:51 #134
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80962000
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:31 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Niet als ze voor de gratis variant kunnen kiezen. En dat kan, want muziek is geen product.
Ik denk dat mensen wel een euro willen betalen voor een liedje als het makkelijker en sneller gaat dan via een gratis alternatief, en/of de kwaliteit beter is, en/of de collectie waaruit ze kunnen kiezen groter.

[edit] Maar euh, is software dan wel een product? Of ook niet? En een film? Ook niet? Of wel?
pi_80962168
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:25 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Nee, jij verwart het maken en verkopen van een product waar vraag naar is met een fascistische corporatistische politie staat waar burgers gedwongen worden bedrijven geld te geven voor dingen die ze al hebben of niet nodig hebben.
Hoezo 'heb' ik die muziek al? Helemaal niet. Op een mooie zonnige dag kan ik hier langs het kanaal wandelen en dan zitten er af en toe wel eens een paar jongeren met een gitaar die wat aan het spelen zijn. Daar kan ik naar luisteren en het mooi vinden. Ik zou het in theorie zelfs kunnen opnemen (al zal ik daar dan wel apparatuur voor moeten meenemen en het zal waarschijnlijk van slechte kwaliteit zijn).

Maar niks garandeert me dat ze er volgende week opnieuw zitten, laat staan dat ze dezelfde liedjes spelen. Terwijl ik een cd of een mp3 eender wanneer opnieuw kan afspelen. Zowel de muziek zelf als de herhaalbaarheid ervan bieden al toegevoegde economische waarde.
quote:
[..]

De waarde wordt bepaald door de consument en de omstandigheden. Je kan ook 300 euro de liter voor water rekenen. In de woestijn.

Muziek is geen product waar mensen 30 euro voor willen betalen. Vroeger hadden we geluidsdragers, die hebben we niet meer nodig.

Economics 101
Helemaal waar. Maar als iets waardeloos wordt, dan wil niemand het meer produceren. Dus eigenlijk pleit je voor het einde van de muziek en het einde van het boek (en nog een hele rits andere dingen). Dat gevolg moet je dan ook maar trekken.
  maandag 3 mei 2010 @ 11:48:31 #136
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80962443
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:33 schreef Tijn het volgende:

[edit] Maar euh, is software dan wel een product? Of ook niet? En een film? Ook niet? Of wel?
Nee. Geluidstrillingen en bitjes zijn te makkelijk te kopiëren om een verkoopbaar product te kunnen zijn.

Je kan als artiest optreden en T-shirts verkopen, als software bedrijf kan je geld vragen voor service. Maar je kan geen geld vragen voor geluidstrillingen of bitjes, ook niet als zo veel mensen er zo veel tijd en moeite in hebben gestoken. Ik kan mijn hele leven 10 uur per dag water naar de zee zeulen, mag ik dan via wetgeving een beloning afdwingen?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 11:50:18 #137
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80962505
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:48 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Nee. Geluidstrillingen en bitjes zijn te makkelijk te kopiëren om een verkoopbaar product te kunnen zijn.
En het feit dat het al bestaande industrieën zijn, waarin al diverse bedrijven grote bakken met geld verdienen is niet relevant? Het zijn toch geen producten?
quote:
Je kan als artiest optreden en T-shirts verkopen, als software bedrijf kan je geld vragen voor service. Maar je kan geen geld vragen voor geluidstrillingen of bitjes, ook niet als zo veel mensen er zo veel tijd en moeite in hebben gestoken. Ik kan mijn hele leven 10 uur per dag water naar de zee zeulen, mag ik dan via wetgeving een beloning afdwingen?
Je hoeft niks af te dwingen, maar als mensen je daar voor willen betalen, waarom niet? Er zijn nu ook mensen die betalen voor digitale muziek en software immers.
  maandag 3 mei 2010 @ 11:52:18 #138
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80962582
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:40 schreef Krantenman het volgende:

[..]

Hoezo 'heb' ik die muziek al? Helemaal niet. Op een mooie zonnige dag kan ik hier langs het kanaal wandelen en dan zitten er af en toe wel eens een paar jongeren met een gitaar die wat aan het spelen zijn. Daar kan ik naar luisteren en het mooi vinden. Ik zou het in theorie zelfs kunnen opnemen (al zal ik daar dan wel apparatuur voor moeten meenemen en het zal waarschijnlijk van slechte kwaliteit zijn).
Dief! Er moet een politieagent bij die jongens staan om mensen zoals jij boetes te geven voor het gratis luisteren naar muziek!
quote:
Maar niks garandeert me dat ze er volgende week opnieuw zitten, laat staan dat ze dezelfde liedjes spelen. Terwijl ik een cd of een mp3 eender wanneer opnieuw kan afspelen. Zowel de muziek zelf als de herhaalbaarheid ervan bieden al toegevoegde economische waarde.
[..]
Als jij daar geld voor over hebt zal niemand je tegen houden om het uit te geven. Maar ik zie geen argument om mensen te dwingen geld uit te geven.
quote:
Helemaal waar. Maar als iets waardeloos wordt, dan wil niemand het meer produceren. Dus eigenlijk pleit je voor het einde van de muziek en het einde van het boek (en nog een hele rits andere dingen). Dat gevolg moet je dan ook maar trekken.
Nee hoor. Mensen kunnen en mogen gewoon muziek maken, maar ze mogen niet verwachten dat de overheid burgers geld aftroggelt die niet van plan waren om een product te kopen. Artiesten kunnen gaan optreden en T-shirts verkopen. De studio/CD-artiesten zullen misschien uitsterven of gespecialiseerde zaken als filmmuziek gaan maken.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 11:53:15 #139
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80962622
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:52 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

De studio/CD-artiesten zullen misschien uitsterven of gespecialiseerde zaken als filmmuziek gaan maken.
Ware het niet dat films ook geen producten zijn volgens jou
  maandag 3 mei 2010 @ 11:53:54 #140
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80962637
Oh ja, ik maak zelf muziek. Als de gehele muziekindustrie vandaag ter ziele gaat mis ik niets.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 11:58:35 #141
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80962780
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:53 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ware het niet dat films ook geen producten zijn volgens jou
Correct. Maar misschien kunnen bioscopen betalend publiek blijven trekken met goede popcorn, bewegende en verwarmde stoelen, masseuses, 3D-multimedia-shit, een goochelaar in de pauze en een afterparty. Je moet iets bedenken waar mensen voor willen betalen i.p.v. wetgeving om mensen geld af te troggelen.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_80962903
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:53 schreef Papierversnipperaar het volgende:
Oh ja, ik maak zelf muziek. Als de gehele muziekindustrie vandaag ter ziele gaat mis ik niets.
Nee, omdat je er waarschijnlijk niet professioneel mee bezig bent.
  maandag 3 mei 2010 @ 12:03:31 #143
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80963001
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:58 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Je moet iets bedenken waar mensen voor willen betalen i.p.v. wetgeving om mensen geld af te troggelen.
Daar ben ik het helemaal mee eens. Maar dat is wat mij betreft ook gewoon een goede downloaddienst voor muziek/films/software/boeken/whatever. iTunes bewijst dat het mogelijk is, maar er is verder veelste weinig concurrentie op dat gebied. Ik zou best betalen voor een Piratebay-achtige dienst die me een bepaalde snelheid, kwaliteit en gemak biedt en dat ik niet de enige ben, denkt XS4All ook.
pi_80963012
quote:
Op maandag 3 mei 2010 11:58 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Correct. Maar misschien kunnen bioscopen betalend publiek blijven trekken met goede popcorn, bewegende en verwarmde stoelen, masseuses, 3D-multimedia-shit, een goochelaar in de pauze en een afterparty. Je moet iets bedenken waar mensen voor willen betalen i.p.v. wetgeving om mensen geld af te troggelen.
Waarom zou ik willen betalen voor verwarmde stoelen? Of voor een masseuse (ik heb al een leuke vriendin)? 3D-shit? Waar is dat goed voor? En die goochelaar?
  maandag 3 mei 2010 @ 12:04:23 #145
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80963044
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:01 schreef Krantenman het volgende:

[..]

Nee, omdat je er waarschijnlijk niet professioneel mee bezig bent.
Ik verwacht niet dat mensen geld neertellen voor een schijfje met bitjes dat je gratis kan kopiëren en aan je vrienden geven. Als ik geld wil verdienen met mijn muziek, zoek ik wat mensen bij elkaar om muziek te maken voor publiek dat wil betalen om ons te zien.

Ik ga geen zuurstoffabriek opzetten om te klagen dat mensen zo maar lucht inademen terwijl ik recht heb op inkomsten omdat ik "een professionele zuurstofproducent ben"
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 12:06:44 #146
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80963153
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:03 schreef Krantenman het volgende:

[..]

Waarom zou ik willen betalen voor verwarmde stoelen?
Waarom zou ik betalen voor gratis te kopiëren bitjes?
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
pi_80963413
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Ik verwacht niet dat mensen geld neertellen voor een schijfje met bitjes dat je gratis kan kopiëren en aan je vrienden geven. Als ik geld wil verdienen met mijn muziek, zoek ik wat mensen bij elkaar om muziek te maken voor publiek dat wil betalen om ons te zien.

Ik ga geen zuurstoffabriek opzetten om te klagen dat mensen zo maar lucht inademen terwijl ik recht heb op inkomsten omdat ik "een professionele zuurstofproducent ben"
Prima, hiermee bewijs je mijn punt volledig. Je bent een amateur-muzikant die niet per se geld wil verdienen met zijn muziek. Er zijn echter ook professionele muzikanten die dat wel willen, en er is een vraag naar grote pop- en muzieksterren bij het publiek. Dan kan je niet anders dan professionaliseren, en er dus geld voor vragen.

Anders is het enige wat nog overblijft van de hele muziekwereld lokale circuits met covergroepjes of hobbyisten met te veel vrije tijd die van achter hun computer wat deuntjes in elkaar knutselen en ze op het internet zetten.

Geef het dan een paar jaar en muziek produceren wordt zoiets als het knutselen met modeltreintjes in je achtertuin.
  maandag 3 mei 2010 @ 12:17:43 #148
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80963572
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:06 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Waarom zou ik betalen voor gratis te kopiëren bitjes?
Omdat het makkelijk is.
  maandag 3 mei 2010 @ 12:18:30 #149
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80963601
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:13 schreef Krantenman het volgende:

[..]

Prima, hiermee bewijs je mijn punt volledig. Je bent een amateur-muzikant die niet per se geld wil verdienen met zijn muziek. Er zijn echter ook professionele muzikanten die dat wel willen,
Ze kunnen zo veel willen. Ik wil geld verdienen aan mijn zuurstoffabriek. Maar als ik geen product heb, heb ik geen klanten.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 12:18:50 #150
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80963614
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:04 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Ik verwacht niet dat mensen geld neertellen voor een schijfje met bitjes dat je gratis kan kopiëren en aan je vrienden geven.
Als mensen jouw muziek leuk vinden, willen ze daar ook wel voor betalen. Hetzelfde geldt trouwens voor je zuurstof. Als het iets is wat mensen willen hebben, dan willen ze er ook wel voor betalen. En er zullen ook mensen zijn die er gratis aan zullen komen. Big deal.
  maandag 3 mei 2010 @ 12:19:31 #151
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80963637
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:17 schreef Tijn het volgende:

[..]

Omdat het makkelijk is.
Gratis kopiëren is heel makkelijk, maar als iemand een nog makkelijkere manier weet, betaal ik daar misschien wel voor.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 12:19:55 #152
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80963651
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:19 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Gratis kopiëren is heel makkelijk, maar als iemand een nog makkelijkere manier weet, betaal ik daar misschien wel voor.
Precies.
  maandag 3 mei 2010 @ 12:21:31 #153
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80963716
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:18 schreef Tijn het volgende:

[..]

Als mensen jouw muziek leuk vinden, willen ze daar ook wel voor betalen. Hetzelfde geldt trouwens voor je zuurstof. Als het iets is wat mensen willen hebben, dan willen ze er ook wel voor betalen.
Precies. Je hoeft dus geen heksenjacht te houden op gratis downloaders. Als je klanten hebt voor een product, komen ze toch wel.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 12:23:30 #154
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80963773
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:21 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]

Je hoeft dus geen heksenjacht te houden op gratis downloaders. Als je klanten hebt voor een product, komen ze toch wel.
Ik ben dan ook tegen een heksenjacht, maar ik ben wel voor het aanbieden van digitale muziek/films/software/boeken/etc als product, omdat ik geloof dat je er prima geld mee kunt verdienen. Bestaande online winkels zoals iTunes aantonen dat dat inderdaad zo is.
  maandag 3 mei 2010 @ 12:52:19 #155
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_80964827
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:23 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ik ben dan ook tegen een heksenjacht, maar ik ben wel voor het aanbieden van digitale muziek/films/software/boeken/etc als product, omdat ik geloof dat je er prima geld mee kunt verdienen. Bestaande online winkels zoals iTunes aantonen dat dat inderdaad zo is.
Ik vind het prima, maar ga mensen niet iets verbieden.
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 3 mei 2010 @ 13:24:50 #156
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_80966087
ik ben bang dat zo'n rechter zo Brein nog in het gelijk stelt ook
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_80966239
quote:
Op maandag 3 mei 2010 13:24 schreef MikeyMo het volgende:
ik ben bang dat zo'n rechter zo Brein nog in het gelijk stelt ook
Dat zit er eerlijk gezegd wel in..
pi_80966463
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:23 schreef Tijn het volgende:

[..]

Ik ben dan ook tegen een heksenjacht, maar ik ben wel voor het aanbieden van digitale muziek/films/software/boeken/etc als product, omdat ik geloof dat je er prima geld mee kunt verdienen. Bestaande online winkels zoals iTunes aantonen dat dat inderdaad zo is.
En toch kan het nog veel beter.
Op vrijdag 22 juli 2011 00:30 schreef yvonne het volgende:
Ja DE Ik houd nog heel veel van je
  maandag 3 mei 2010 @ 13:34:56 #159
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80966486
quote:
Op maandag 3 mei 2010 13:24 schreef MikeyMo het volgende:
ik ben bang dat zo'n rechter zo Brein nog in het gelijk stelt ook
Schendt Ziggo z'n voorwaarden dan niet? Je neemt daar een abonnement om toegang te krijgen tot het internet, niet tot maar een stukje van het internet.
  maandag 3 mei 2010 @ 13:35:12 #160
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_80966498
quote:
Op maandag 3 mei 2010 13:34 schreef DutchErrorist het volgende:

[..]

En toch kan het nog veel beter.
Ja, dat denk ik ook.
  maandag 3 mei 2010 @ 13:39:44 #161
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_80966668
quote:
Op maandag 3 mei 2010 13:34 schreef Tijn het volgende:

[..]

Schendt Ziggo z'n voorwaarden dan niet? Je neemt daar een abonnement om toegang te krijgen tot het internet, niet tot maar een stukje van het internet.
mjah, ik geloof dat er op last van justitie ook toegang tot bepaalde sites (met bv kiddipr0n) worden geblokkeerd. dat kan ook
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  maandag 3 mei 2010 @ 13:40:59 #162
136 V.
Like tears in rain...
pi_80966715
quote:
Op vrijdag 30 april 2010 11:50 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Hij heeft wel degelijk een goed punt.
Het is ook te belachelijk voor woorden dat mensen wel massaal retedure programma's downloaden maar niet kopen.
Zelfde geldt voor spellen en films.
Wel 500 uur een spel spelen maar vertikken om het dan te kopen.
Dat graaigedrag mag van mij ook uitgeroeid worden.
En van mij ook.

V.
Ja inderdaad, V. ja.
pi_80985881
TPB doet het hier ook nog gewoon
"Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
  maandag 3 mei 2010 @ 22:36:21 #164
156981 bijdehand
bijdevoet
pi_80988361
quote:
Op maandag 3 mei 2010 13:39 schreef MikeyMo het volgende:

[..]

mjah, ik geloof dat er op last van justitie ook toegang tot bepaalde sites (met bv kiddipr0n) worden geblokkeerd. dat kan ook
Hopelijk zie je verschil tussen TBP en kinderporn?
Om aan te geven hoe hoog Erdogan het moederschap acht, gaf hij een voorbeeld uit de praktijk. ''Ik kuste wel eens de voeten van mijn moeder omdat ze naar het paradijs roken. Zij wierp me dan een zedige blik toe en huilde soms.''
  maandag 3 mei 2010 @ 22:42:47 #165
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_80988658
quote:
Op maandag 3 mei 2010 22:36 schreef bijdehand het volgende:

[..]

Hopelijk zie je verschil tussen TBP en kinderporn?
tuurlijk, maar de vraag is: ziet de rechter dat ook?
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  maandag 19 juli 2010 @ 14:44:43 #166
23267 Roel_Jewel
Gobbledigook
pi_84235152
http://www.nu.nl/internet(...)-the-pirate-bay.html
quote:
Stichting Brein verliest zaak rondom The Pirate Bay

AMSTERDAM - Stichting Brein heeft de zaak tegen Ziggo en XS4all over het blokkeren van The Pirate Bay verloren.

Dat blijkt uit het online gepubliceerde vonnis.
Stichting Brein, die zich in Nederland bezighoudt met de aanpak van piraterij, stapte eind april naar de rechter in verband met de site van The Pirate Bay. De stichting wilde het kabelbedrijf Ziggo dwingen om de downloadwebsite onbereikbaar te maken.


Daar had Brein al eerder in een brief om gevraagd. De brief is alleen naar Ziggo gestuurd, niet naar andere providers. De voorzieningenrechter in Amsterdam besloot vorig jaar dat The Pirate Bay inbreuk maakt op het auteursrecht en daarom ontoegankelijk moest worden gemaakt voor Nederlandse gebruikers. De personen achter de downloadsite negeerde het vonnis echter en vooralsnog is er niets gebeurd.

XS4all en UPC betuigde hun steun aan Ziggo. “In de wet staat helemaal nergens dat Ziggo verantwoordelijk is voor een website die niet bij Ziggo gehost wordt”, aldus een XS4all woorvoerder in mei. “Er is dus geen enkele reden ze daar op aan te spreken.” De provider voegde zich later bij de rechtszaak.
UPC liet desgevraagd weten het compleet eens te zijn met de opstelling van Ziggo. "Ook wij zijn van mening dat we slechts toegang verlenen tot het web, en dus niet verantwoordelijk zijn voor de content. We vinden overigens naast open toegang tot het web het ook belangrijk dat auteursrechten goed geregeld zijn."
pi_84235715
quote:
Rechtszaak was ook compleet van de pot gerukt.
Alsof je de Nederlandse staat aanklaagt voor alle asfaltwegen omdat daar smokkelwaar over vervoerd wordt.
pi_84235860
quote:
Mooi.
pi_84236135
  maandag 19 juli 2010 @ 15:52:40 #170
100642 S1nn3rz
Provocato ergo sum
pi_84237336
Bah, kunnen die kanslozen dus gewoon doorgaan met het stelen van spelletjes, films en andere software.
Tim Kuik for President!
From feudal serf to spender.
  maandag 19 juli 2010 @ 15:56:00 #171
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_84237444
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_84237497
Via Geenstijl:
quote:
In het midden latend of het percentage van 27% van de abonnees van Ziggo inbreuk
maken op de intellectuele eigendomsrechten van de bij Brein aangesloten
rechthebbenden, geldt dat in ieder geval van het overgrote merendeel van de abonnees
niet is komen vast te staan dat zij zich schuldig hebben gemaakt aan inbreuk
op de auteurs- of naburige rechten van de bij Brein aangesloten rechthebbenden.
De vordering van Brein ziet evenwel op een stakingsbevel voor alle abonnees van
Ziggo. Een dergelijke, verstrekkende, vordering echter, is op grond van de artikelen
26d Aw en 15e Wnr naar voorlopig oordeel eenvoudigweg niet toewijsbaar.
Een stakingsbevel gebaseerd op genoemde artikelen kan immers slechts betrekking
hebben op die ‘derden’ die de diensten van de tussenpersoon gebruiken om inbreuk
te maken. Van het overgrote deel van de bij Ziggo aangesloten abonnees is dat, als
gezegd, in ieder geval niet komen vast te staan. De artikelen 26d Aw en 15e Wnr,
geïnterpreteerd in het licht van de Handhavingsrichtlijn, bieden slechts een handvat
om een specifieke, anders gezegd concrete en individualiseerbare, inbreuk te beeindigen.
Alleen in die gevallen kan met de vereiste mate van zekerheid worden
vastgesteld dat van inbreuk sprake is. Reeds op deze grond stranden de vorderingen
voor zover zij zijn gebaseerd op de artikelen 26d Aw en 15e Wnr.

Daarnaast zou toewijzing van de vordering naar voorlopig oordeel in strijd komen
met de in de parlementaire geschiedenis verwoorde subsidiariteitseis. Brein, die
blijkens voornoemde steekproef bekend is met de IP-adressen van de Ziggo abonnees,
heeft er voor gekozen geen van deze abonnees in rechte te betrekken. Als argument
daarvoor voert zij aan dat het “onmogelijk en (dus) onwenselijk [is] om de
(alle) abonnees afzonderlijk aan te spreken”. Daarom, aldus Brein, spreekt zij Ziggo
aan. Dit argument overtuigt niet. Ten minste valt, zonder toelichting, die ontbreekt,
niet in te zien waarom het onmogelijk zou zijn een of meer abonnees in
rechte aan te spreken. Brein zou onder omstandigheden de NAW-gegevens van de
betreffende abonnee bij Ziggo kunnen opvragen, iets waarvan Ziggo ter zitting ook
heeft aangegeven daartoe in beginsel bereid te zijn.
https://www.bof.nl/live/w(...)7/KG-Brein-Ziggo.pdf

Ben ik even blij dat ik daar geen klant ben
  maandag 19 juli 2010 @ 15:59:03 #173
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_84237541
Ik ben daar wel klant, maar volgens mij zal dit wel loslopen
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_84237842
  maandag 19 juli 2010 @ 17:57:21 #175
172669 Papierversnipperaar
Cafeïne is ook maar een drug.
pi_84242421
Free Assange! Hack the Planet
[b]Op dinsdag 6 januari 2009 19:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:[/b]
De gevolgen van de argumenten van de anti-rook maffia
  maandag 19 juli 2010 @ 19:04:37 #176
66714 YuckFou
Nu niet, nooit niet...
pi_84244643
quote:
Op maandag 3 mei 2010 12:13 schreef Krantenman het volgende:
Je bent een amateur-muzikant die niet per se geld wil verdienen met zijn muziek. Er zijn echter ook professionele muzikanten die dat wel willen, en er is een vraag naar grote pop- en muzieksterren bij het publiek. Dan kan je niet anders dan professionaliseren, en er dus geld voor vragen.
Ingewikkeld altijd, 2 topics over hetzelfde, nah ja, crossposten dan maar
Pirate Bay illegaal in Nederland
De downloaders zijn zogenaamd dieven, maar de echte dieven zijn de maatschappijen zelf.



Bron: http://www.techdirt.com/articles/20100712/23482610186.shtml

voor mensen die daar meer over willen lezen is dit bijzonder verhelderend artikel:
Courtney Love does the math
quote:
Stealing our copyright reversions in the dead of night while no one was looking, and with no hearings held, is piracy.

It's piracy when the RIAA lobbies to change the bankruptcy law to make it more difficult for musicians to declare bankruptcy. Some musicians have declared bankruptcy to free themselves from truly evil contracts. TLC declared bankruptcy after they received less than 2 percent of the $175 million earned by their CD sales. That was about 40 times less than the profit that was divided among their management, production and record companies.

Toni Braxton also declared bankruptcy in 1998. She sold $188 million worth of CDs, but she was broke because of a terrible recording contract that paid her less than 35 cents per album. Bankruptcy can be an artist's only defense against a truly horrible deal and the RIAA wants to take it away.

Artists want to believe that we can make lots of money if we're successful. But there are hundreds of stories about artists in their 60s and 70s who are broke because they never made a dime from their hit records. And real success is still a long shot for a new artist today. Of the 32,000 new releases each year, only 250 sell more than 10,000 copies. And less than 30 go platinum.
quote:
Op maandag 19 juli 2010 15:38 schreef Verbal het volgende:
...maar als je het downloadt zonder te betalen krijgen ze meer

V.
Als je, zoals Courtney vertelde, de muziek van o.m. TLC en Tony Braxton had gedownloaded in plaats van gerkocht, hadden zij zich niet failliet hoeven verklaren
M.a.w. de jankende maatschappijen, die met ondersteuning van de RIAA en hier Brein zo ageren tegen het downloaden zijn zelf misschien nog wel erger dan de downloaders die muziek "stelen", artiesten zien een fractie van de auteursrechten waarover zo geklaagd wordt en RIAAbonzen die volgens hen de verkopen enorm zien dalen hebben zichzelf vooral een flinke salarisverhoging gegeven

wat verdient die Tim Kuik eigenlijk? en de staf van Buma/Stemra? hoe ligt de verdeel sleutel hier in Nederland eigenlijk?
Are we not savages, innately destined to maim and kill?
Blame it on the environment, heredity or evolution: we're still responsible
Our intelligence may progress at geometric rates
Yet socially we remain belligerent neonates
  maandag 19 juli 2010 @ 19:05:26 #177
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_84244665
quote:
Op zondag 2 mei 2010 12:31 schreef opgebaarde het volgende:
Waarom heeft alleen Ziggo nu gezeik en de andere providers niet?
Dit is zwaar nadelig voor Ziggo als zij er gehoor aan moeten geven, waar the hell is Brein mee bezig?
Niemand hoeft ergens gehoor aan te geven. Ze bluffen gewoon, spindocter technieken

Downloaden is legaal.
Providers zijn niet verantwoordelijk voor content op het internet.
Er ontstaat geen schade bij downloaden.
pi_84245937
quote:
Op maandag 19 juli 2010 15:00 schreef Wijze_appel het volgende:

[..]

Rechtszaak was ook compleet van de pot gerukt.
Alsof je de Nederlandse staat aanklaagt voor alle asfaltwegen omdat daar smokkelwaar over vervoerd wordt.
Leuke vergelijking hehe...
  maandag 19 juli 2010 @ 20:24:19 #180
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_84247683
quote:
Op maandag 19 juli 2010 19:37 schreef Dutchguy het volgende:

[..]

Leuke vergelijking hehe...
Of supermartken omdat winkeldiefstal bestaat.
pi_84248309
quote:
Op maandag 19 juli 2010 15:52 schreef S1nn3rz het volgende:
Bah, kunnen die kanslozen dus gewoon doorgaan met het stelen van spelletjes, films en andere software.
Tim Kuik for President!
Nee dank je.. 5 jaar nazi-regime in Nederland was genoeg.
pi_84250825
Organisaties als de RIAA en Brein zijn de lobbyisten van de rijkste corporaties en wellicht hier en daar een zeer rijke muzikant. Het doel is uiteraard om nog meer geld te verdienen.
The problem is not the occupation, but how people deal with it.
  maandag 19 juli 2010 @ 22:23:50 #183
269262 PalmRoyale
Life's a bitch.
pi_84253369
quote:
Op maandag 19 juli 2010 15:52 schreef S1nn3rz het volgende:
Bah, kunnen die kanslozen dus gewoon doorgaan met het stelen van spelletjes, films en andere software.
Tim Kuik for President!
Blijkbaar zijn sommige mensen zo dom als het achtereind van een koe dus ik zal het even uitleggen. Stelen is het ontvreemden van het orgineel. Kopieeren is zoals het woord al zegt een kopie maken van het orgineel. Het orgineel blijft dus in handen van de rechtmatige eigenaar. Jij snap?
"Our rights are not granted by governments. They are inherent to our nature. But it's entirely the opposite for governments: their privileges are precisely equal to only that which we suffer them to enjoy." - Edward Snowden
  Moderator maandag 19 juli 2010 @ 23:27:00 #184
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_84256530
quote:
Op maandag 19 juli 2010 22:23 schreef PalmRoyale het volgende:

[..]

Blijkbaar zijn sommige mensen zo dom als het achtereind van een koe dus ik zal het even uitleggen. Stelen is het ontvreemden van het orgineel. Kopieeren is zoals het woord al zegt een kopie maken van het orgineel. Het orgineel blijft dus in handen van de rechtmatige eigenaar. Jij snap?


"Diefstal is een strafrechtelijk delict dat bestaat uit het op onrechtmatige wijze eigenhandig in bezit nemen van andermans eigendom."
http://nl.wikipedia.org/wiki/Diefstal

niet dat ik zelf nooit iets download zonder te betalen (steel) hoor maar je moet niet mensen dom noemen en vervolgens met foute definities gaan strooien
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_84257264
Omdat ze zo erg zeuren ga ik voor straf alles 2x downloaden vanaf nu.
Conscience do cost.
pi_84275851
quote:
BoF vreest individuele aanpak Brein


Uitgegeven: 20 juli 2010 14:11
Laatst gewijzigd: 20 juli 2010 15:07

AMSTERDAM – Digitale burgerrechtenbeweging Bits of Freedom (BoF) vreest dat Stichting Brein achter individuen aangaat nu Ziggo van de rechter downloadsite The Pirate Bay niet hoeft te blokkeren voor abonnees.

Dat meldt Ot van Daalen, directeur van BoF, in een analyse van de rechtszaak.

Maandag bepaalde de rechter dat Ziggo The Pirate Bay niet hoeft te blokkeren voor abonnees, wat door Stichting Brein geëist werd. Daar had Brein al eerder in een brief om gevraagd.


Auteursrecht

De voorzieningenrechter in Amsterdam besloot vorig jaar dat The Pirate Bay inbreuk maakt op het auteursrecht en daarom ontoegankelijk moest worden gemaakt voor Nederlandse gebruikers. De personen achter de downloadsite negeerden het vonnis echter en vooralsnog is er niets gebeurd.

Vorige week werd het vonnis nog door een rechter bevestigd. Als de beheerders van de illegale website hun activiteiten weigeren te staken, verbeuren ze dwangsommen van 50.000 euro per dag.


Individuele gevallen

Een andere rechter oordeelde maandag dat het buiten proportioneel zou zijn om alle abonnees van Ziggo toegang tot The Pirate Bay te weigeren wanneer slechts een aantal abonnees zich schuldig maken aan illegaal downloaden.

De rechter liet weten dat er pas kan worden bewezen dat er inbreuk is op auteursrechten als naar individuele gevallen wordt gekeken. BoF vreest dat Stichting Brein dit advies ter harte zal nemen.

“Brein zegt al een aantal jaren – en wij complimenteren de stichting daarvoor – dat zij individuele internetgebruikers niet meer bij dit conflict wil betrekken”, aldu BoF. “Dat uitgangspunt komt nu op de helling te staan.”


Rechtszaken

“Het zou betekenen dat miljoenen gewone Nederlanders rekening moeten gaan houden met een rechtszaak. Miljoenen Nederlanders hebben immers wel eens zonder toestemming muziek of films uitgewisseld”, vertelt Van Daalen tegenover NU.nl. “Brein hanteert nu nog een soort gedoogbeleid, zodat de vraag of deze miljoenen Nederlanders de wet overtreden niet expliciet aan de orde komt.”

Enige troost is volgens Van Daalen dat een rechter in 2006 een strenge toets hanteerde toen Brein probeerde de identiteit van een aantal uitwisselaars te achterhalen. “Ziggo mag de gegevens pas doorgeven als Brein met doorslaggevend bewijs komt dat een gebruiker inderdaad inbreuk maakt”, legt Van Daalen uit.


Muziekindustrie

De BoF-directeur benadrukt dat verdergaande handhaving en het aanpakken van individuele gebruikers geen duurzame oplossing is van het conflict tussen auteursrecht en het internet. “De muziekindustrie moet in plaats daarvan met haar tijd meegaan”, vindt Van Dalen. “Gebruikers zouden een licentie moeten gaan geven voor het uitwisselen van muziek.”

Stichting Brein liet dinsdagochtend tegenover Tweakers.net weten de individuele aanpak niet uit te sluiten. "Maar het heeft niet de voorkeur", vertelt Tim Kuik, directeur van Brein.
http://www.nu.nl/internet(...)le-aanpak-brein.html
pi_84275889
quote:
Bring it on motherfuckers. Ik lust jullie rauw, kut Brein.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 15:23:50 #188
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_84276400
Maar downloaden is legaal, dus dan zal Brein moeten bewijzen dat je stelselmatig uploadt.

Ik ben benieuwd of we binnenkort een huisvrouwtje voor het gerecht zien staan waarvan haar kinderen een 538 Cdtje hebben binnengehaald
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  dinsdag 20 juli 2010 @ 15:24:23 #189
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_84276424
Overigens zegt Ziggo wel mee te werken aan het afstaan van gebruikersgegevens, maar is dat niet in strijd met de wet?
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  dinsdag 20 juli 2010 @ 15:25:05 #190
136 V.
Like tears in rain...
pi_84276447
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 15:23 schreef MikeyMo het volgende:
Maar downloaden is legaal, dus dan zal Brein moeten bewijzen dat je stelselmatig uploadt.

Ik ben benieuwd of we binnenkort een huisvrouwtje voor het gerecht zien staan waarvan haar kinderen een 538 Cdtje hebben binnengehaald
Zo'n verhaal is er toch in Amerika, waar een vrouw voor het downloaden van 8 nummers beboet werd met iets van twee ton?

Edit: O nee, het was nog ietsje meer...

V.
Ja inderdaad, V. ja.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 15:27:57 #191
12221 Tijn
Powered by MS Paint
pi_84276535
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 15:25 schreef Verbal het volgende:

[..]

Zo'n verhaal is er toch in Amerika, waar een vrouw voor het downloaden van 8 nummers beboet werd met iets van twee ton?

V.
Dat soort figuren zijn doorgaans de slachtoffers

Overigens heeft in Amerika de RIAA vorig jaar 16 miljoen dollar uitgegeven aan advocaten om uiteindelijk nog geen 4 ton te claimen bij burgers

Bron
  dinsdag 20 juli 2010 @ 15:29:07 #192
302743 WhateverWhatever
Tik `m aan ouwe!
pi_84276582
Moet google dan ook verboden worden?

En als ze alle abbonees willen gaan aanpakken kunnen ze 70% van Nederland beboeten, onbegonnen werk dus...
  dinsdag 20 juli 2010 @ 15:29:21 #193
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_84276587
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 15:25 schreef Verbal het volgende:

[..]

Zo'n verhaal is er toch in Amerika, waar een vrouw voor het downloaden van 8 nummers beboet werd met iets van twee ton?

Edit: O nee, het was nog ietsje meer...

V.
ietsjes maar hea
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_84276623
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 15:24 schreef MikeyMo het volgende:
Overigens zegt Ziggo wel mee te werken aan het afstaan van gebruikersgegevens, maar is dat niet in strijd met de wet?
Ligt eraan wie die gegevens vraagt. Als het in het kader van een strafrechtelijk onderzoek is dan staat duidelijk in de voorwaarden dat Ziggo ze dan verstrekt.
Als Brein ze vraagt ga ik ervan uit dat Ziggo ze niet verstrekt, maar hoogstens dat ze de post van Brein naar overtreder zullen doorsturen.
  dinsdag 20 juli 2010 @ 15:41:15 #195
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_84277069
Dat mag ik ook hopen
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  dinsdag 20 juli 2010 @ 15:49:51 #196
302743 WhateverWhatever
Tik `m aan ouwe!
pi_84277360
pi_84277837
quote:
Op maandag 3 mei 2010 21:53 schreef DjinN het volgende:
TPB doet het hier ook nog gewoon
hier ook
Jusqu'ici tout va bien...
  dinsdag 20 juli 2010 @ 16:36:50 #198
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_84279305
quote:
Op dinsdag 20 juli 2010 15:30 schreef Wokkel het volgende:

[..]

Ligt eraan wie die gegevens vraagt. Als het in het kader van een strafrechtelijk onderzoek is dan staat duidelijk in de voorwaarden dat Ziggo ze dan verstrekt.
Als Brein ze vraagt ga ik ervan uit dat Ziggo ze niet verstrekt, maar hoogstens dat ze de post van Brein naar overtreder zullen doorsturen.
Dat vind ik al ver gaan. Laat Brein maar een zaak aanspannen, het OM mag het dan uitrechercheren. Brein is daarvoor helemaal niet de bevoegde instantie.
Life is what you make it.
  zaterdag 29 oktober 2011 @ 23:28:57 #199
13462 BansheeBoy
Assimilatie = Laxatie = Stront
pi_103724432
Is het Brein nog gelukt eigenlijk? :{

:{²
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma
pi_103724810
Ik helemaal schrikken dat het ze nu misschien dan toch zou lukken is het die hangjas met een nutteloze kick.
Conscience do cost.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')