Ignore. Ga maar een ander afblaffen. Ik geef je een goed stuk wat het uiteen legt. Als je daar te goed voor bent, zoek je een andere gesprekspartner. Ik lees je kul niet meer.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:02 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Ik ben je hond niet.
Geef maar eens gewoon antwoord. Ik vraag het jou, niet aan meneer Verhoeven.
Kom jij maar eens met goede argumenten. Argumenten van JOU en niet die van Marc Verhoeven, tenzij jij Marc Verhoeven bent.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:08 schreef chriss179 het volgende:
[..]
Ignore. Ga maar een ander afblaffen. Ik geef je een goed stuk wat het uiteen legt. Als je daar te goed voor bent, zoek je een andere gesprekspartner. Ik lees je kul niet meer.
Jij zit zo vol praatjes dat je je eigen praatjes gelooft. Je weet werkelijk niet wat je zegt en roept maar van alles om twist en strijd te zaaien. Fariseeer, je weet niet eens wat het betekent. De gist van de fariseeers. Loopt maar van alles te schreeuwen in de overtuiging dat je iets zinnigs zegt. En dan moet ik en mijn alter ego.. Vent wat kun jij een braak uitslaan. Overigens past dat goed bij die andere 4-5 maloten die hier rond zwermen en maar van alles roepen. Techno, Duimelot, Strawberry, ladidadinogwat.quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:12 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Kom jij maar eens met goede argumenten. Argumenten van JOU en niet die van Marc Verhoeven, tenzij jij Marc Verhoeven bent.
En de enige die kul posten en er voor zorgen dat een rechtgeaarde Christen het schaamrood op de kaken heeft staan zijn jij en je alterego.
Hallelujah.quote:
Naastenliefde, anyone?quote:Op woensdag 28 april 2010 01:28 schreef chriss179 het volgende:
Ik schaam me eerder voor jou! Een schandvlek ben je! Aan mijn tafel eet jij niet!
Ik ben niet chriss179, dingen waar ik b.v. niet achter sta is het gebruik van scheldwoorden.quote:Op dinsdag 27 april 2010 21:10 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je mag jezelf ook wel verdedigen onder je originele account, Matthijs.
En wie ben jij dan om te bepalen wat wel en wat niet door God ingegeven is? Want zo is Christen zijn natuurlijk makkelijk; alleen leven naar wat jou zelf leuk en goed lijkt, en de rest af doen met: 'dat komt niet van God'. Waar baseer je dit op, dat je het zomaar niet eens kunt zijn met Paulus?quote:Op dinsdag 27 april 2010 22:06 schreef chriss179 het volgende:
[..]
Juist, de hele bijbel is niet het woord van god. Dat heb je goed gezien. Wil je weten wat het woord van god is??? Dan lees eens de zinnen die zeggen: Dit zegt de heer. of: Het woord des heren kwam tot mij en zei:.
De woorden van jezus zijn tevens ook de woorden van god. Jezus zegt dan: Noem niemand uw leraar (rabi) dan god. En noem niemand uw vader dan god. Voorts vertelt 1 joh 2 ons dat wij de heilige geest hebben en "NIET VAN NODE HEBBEN DAT IEMAND ONS LERE". Hierbij duidt johannes op de belofte van jezus die ons belooft dat hij ons niet als wezen zal achterlaten, maar ons de trooster zal zenden die ons alle dingen zal openbaren. Hij zal uit jezus nemen en het ons (op zijn tijd) openbaren. Als je dan de leringen van de leraren, de apostelen, doorzoekt vind je diepe geheimen die je zelf in het evangelie, uit de woorden van jezus en de profeten, terug kunt vinden. De woorden van paulus met het oog op de gevallen engelen ben ik het niet mee eens. En wie daarover een debat met me aangaat (paulus verdedigende) kan ik met uitstekende arguemten alle bodem onder de voeten uit halen. Maar wie mijn standpunt verdedigt zou ik ook met argumenten kunnen bestrijden. Een goed argument is dat god in de wet vastgesteld heeft dat als de vrouw een belofte maakt naar god, en haar man of vader (indien ze niet getrouwd is) is het niet eens met haar belofte, dat zij van haar belofte naar god ontslagen is. Maar dit is net zo goed uit te leggen als gods uitkomst voor de vrouw die in die cultuur onderworpen werd aan de man. Dat god van de vrouw niets verwachten zou waarin zij door haar man (of vader) verhinderd zou worden.
Het definitieve antwoord zullen we weten als we voor god staan. Maar voor mij geld deze vaste regel. Ik hou net zoveel van mijn zoontje als mijn dochtertje en ze hebben beiden van mij het beste gekregen en niemand is meer dan de ander. Als god zo niet is, wil ik daar wel een hartig woordje met hem over spreken. Dat pik ik niet.
Ik ben prima in staat een link te openen, je moet wel lezen. Ik wíl het niet. Ik ben in discussie met jou (nou ja, discussie....), ik vroeg naar jóuw mening. Als iedereen hier gewoon dingen gaat kopiëren, kunnen we net zo goed allemaal gewoon gaan google-en wat we willen weten. Geef toch eens gewoon je mening in je eigen woorden, het is echt niet zo moeilijk allemaal. Of ben je bang dat je dan gelijk gaat schelden?quote:Op woensdag 28 april 2010 01:28 schreef chriss179 het volgende:
Ladidadibla. Wat ever the hell jij bent, je bent niet in staat in alle rust de link te openen. Gaat me lopen af blaffen. Me vertellen je bent me hond niet?? Nou, de mijne ben je niet nee.. Maar een hond daar zit ik zwaar over te twijfelen. Je hebt wat leuke weetjes in pacht. Misschien hoor jij in deze lijst niet. Maar mag ik je een vraag stellen??
Waarom zei jezus dat hij ons als schapen tussen de wolven gezonden heeft??? Heb je je al eens afgevraagd waarom jij geen wolven hebt??? Was jezus aan het dollen toen hij sprak over wolven??? Als je dan geen wolven hebt, ben jij wel een schaap? Vraag je je dat wel eens af?? Ok, genoeg gefilosofeer...
Wie een vriend wil zijn met de wereld heeft vijandschap met god. Die 2 zijn niet te combineren. Jij bent duidelijk erin.. Oordeel niet... zo heb je veel vriendjes met de wereld. Tenslotte haten ze jezus omdat hij de mensen vertelt dat ze kwaad doen.. Als ze jezus haten zullen ze jou ook haten en als ze zich van jezus laten gezeggen zullen ze dat van jou ook. Echter als je jezus nou gewoon dumpt heb je veel vriendjes. Je hoeft niet te oordelen. Alles is goed! Maar daar verlies je wel jezus mee....
Bijbeltexten verboden van hieraf aan! Weet je wat jij doet.... Overtuig die 4 voorgenoemden maar dat je een rechtgeaarde... (een vriendje van de wereld) christen bent. Dat jij je schaamt voor mij.... Ik schaam me eerder voor jou! Een schandvlek ben je! Aan mijn tafel eet jij niet!
Er is niemand die dat nog gelooft hoor.quote:Op woensdag 28 april 2010 06:54 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Ik ben niet chriss179, dingen waar ik b.v. niet achter sta is het gebruik van scheldwoorden.
romeinen12v14 Zegent wie u vervolgen, zegent en vervloekt niet.
Als je in je gedachten overspel hebt gepleegd, dan heb je het nog niet in het echt gedaan maar dan is het al een zonde. matteus5v28 Maar Ik zeg u: Een ieder, die een vrouw aanziet om haar te begeren, heeft in zijn hart reeds echtbreuk met haar gepleegd.quote:Op dinsdag 27 april 2010 20:15 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Alleen de praktijk is zondig, de fantasie zelf niet.....een beetje zoals vreemdgaan.![]()
Dus zelfs met dromen waar je geen controle over hebt?quote:Op woensdag 28 april 2010 07:22 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Als je in je gedachten overspel hebt gepleegd, dan heb je het nog niet in het echt gedaan maar dan is het al een zonde. matteus5v28 Maar Ik zeg u: Een ieder, die een vrouw aanziet om haar te begeren, heeft in zijn hart reeds echtbreuk met haar gepleegd.
Misschien moet je dan eens wat beter lezen; ik zeg nergens de juiste interpretatie van de Bijbel te kennen. En jij ook niet. Dat heeft niets met mijn smaak te maken, maar met realiteitszin. Ik doe helemaal geen oordelen over de inhoud, ik zeg alleen dat het nogal arrogant is om te denken dat jouw in terpretatie de juiste is terwijl je dat niet kan weten, naar mijn mening. Ik vel verder geen oordeel OVER die interpretatie.quote:Strawberry, ja joh, de waarheid is alleen in jouw hoofd. Daarom moet "jij" er niet te veel over discussieren want de enige reden waarom je niet tot een gezamelijke waarheidsbevinding kunt komen is omdat het jouw smaak is waar niet over valt te twisten. De bijbel intresseert je geen ruk maar je weet wel te vertellen dat het allemaal op zo veel manieren is uit te leggen. Goed he als je een boek niet bestudeerd dat je een oordeel over de inhoud maakt. Zulke rechters hebben we nodig. Die zonder de stukken te zien een oordeel vellen. Ja, da's een kwestie van smaak. Daar valt niet over te twisten... (da's een goeie aanzet om ruzie te maken, goed man! Maar met mij niet meer)
Luister je wel, ik ben niet chris. Ik spreek 100% de waarheid dat ik geen chris ben en dat het account ook niet van mij is.quote:Op woensdag 28 april 2010 07:43 schreef -Strawberry- het volgende:
Oh, ik ben dus een malloot. Iedereen die anders gelooft dan Chris/Matthijs is een malloot blijkbaar.
En ik geloof je niet.quote:Op woensdag 28 april 2010 07:52 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Luister je wel, ik ben niet chris. Ik spreek 100% de waarheid dat ik geen chris ben en dat het account ook niet van mij is.
Die conclusie is inderdaad juist, dat iedereen dan zonde begaat (uitgezonderd Jezus) daarom heeft ook ieder mens vergeving nodig om gered te worden. Wat alleen door het werk van Jezus christus kan.quote:Op woensdag 28 april 2010 07:44 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dus zelfs met dromen waar je geen controle over hebt?
Dan denk ik dat iedereen die zonde wel eens begaat.
Ieder mens? Ik heb het niet nodig hoor, ik vind het geen zonde maar juist normaal.quote:Op woensdag 28 april 2010 07:55 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Die conclusie is inderdaad juist, dat iedereen dan zonde begaat (uitgezonderd Jezus) daarom heeft ook ieder mens vergeving nodig om gered te worden. Wat alleen door het werk van Jezus christus kan.
Irritant hè, als mensen niet luisteren.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:05 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Je luistert dus niet, je zult je wel vervelen ofzo denk ik.
tong als grap bedoeld.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:06 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Irritant hè, als mensen niet luisteren.
Waar ken ik die toon toch van.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:05 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Je luistert dus niet, je zult je wel vervelen ofzo denk ik.
Ik heb geen haat tegen andere mensen maar probeer ze lief te hebben als mijn naasten. Dat betekend niet dat ik hun daden, nog de gedachten die ze aanhangen goedkeur.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:11 schreef Fes1-2 het volgende:
Wat ik me nou nog steeds afvraag he, is of een mathijs en een chris respect kunnen opbrengen voor het feit dat ik niet in god geloof. Even buiten de bijbelse mening om. In Nederland is +/- de helft niet gelovig maar het merendeel van deze mensen heeft wél respect voor de mensen die in een god geloven. Als ik soms de berichten in dit topic van mathijs en chris lees krijg ik het idee alsof ze me het liefst hoog aan de schandpaal zouden willen hangen omdat ik in hun ogen een stuk uitschot ben.
Daarom mijn vraag. Stellen jullie je religie in deze ten allen tijde vóór de in Nederland 'geldende' culturele normen en waarden? Oftewel je brengt respect op voor iedereen ongeacht wat hij / zij denkt of gelooft. Nederland is immers het meest liberale land van Europa zo niet de wereld en deze denkwijze / gedachtegang past bij onze cultuur.
Nee, dat laat ik wel aan jou over.quote:Op woensdag 28 april 2010 01:28 schreef chriss179 het volgende:
[..]
Jij zit zo vol praatjes dat je je eigen praatjes gelooft. Je weet werkelijk niet wat je zegt en roept maar van alles om twist en strijd te zaaien.
Jawel. Ik ben gelovig opgevoed en als kind vond ik het al irritant betweterig volk. Jij daarintegen weet niet eens hoe je het schrijft.quote:Fariseeer, je weet niet eens wat het betekent.
En dat is precies het gevoel wat ik bij jou heb.quote:Loopt maar van alles te schreeuwen in de overtuiging dat je iets zinnigs zegt.
Dat je mijn daden niet goedkeurt snap ik niet helemaal, kan je dat uitleggen?quote:Op woensdag 28 april 2010 08:20 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Ik heb geen haat tegen andere mensen maar probeer ze lief te hebben als hun naasten. Dat betekend niet dat ik hun daden, nog de gedachten die ze aanhangen goedkeur.
Nee, hij kan het niet uitleggen, maar hij kan het vast wel onderbouwen met een citaat uit de Bijbel.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:25 schreef Fes1-2 het volgende:
[..]
Dat je mijn daden niet goedkeurt snap ik niet helemaal, kan je dat uitleggen?
Bijvoorbeeld als je iemand vermoord of in overspel leeft, ik kan toch niet gaan zeggen ik respecteer dat je dat doet.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:25 schreef Fes1-2 het volgende:
[..]
Dat je mijn daden niet goedkeurt snap ik niet helemaal, kan je dat uitleggen?
De rest beschouw ik als leugens en dat het niet van de waarheid getuigt. Op het moment dat je alles hetzelfde probeert te maken, leef je in de leugen. B.v. de bijbel zegt dat Jezus de zoon van God is, de koran zegt dat God geen zoon heeft. Een van de twee boeken verteld iets, dat niet waar is. Ik zeg dat alleen de bijbel het woord van God is.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:29 schreef RealZeus het volgende:
Wat ik dan even niet snap: Chris en Matthijs beweren de Bijbel als richtsnoer te hebben. Toch zijn er zoveel verschillende geloven met elk hun eigen opvattingen, die allemaal de Bijbel als richtsnoer hebben. Vinden de heren dan ook dat bepaalde manier van geloven minder goed zijn als die van hun? Die indruk krijg k namelijk nogal.
Ik heb het over de verschillende Christelijke stromingen, daar zit namelijk ook nogal een verschil tussen.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:35 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
De rest beschouw ik als leugens en dat het niet van de waarheid getuigt. Op het moment dat je alles hetzelfde probeert te maken, leef je in de leugen. B.v. de bijbel zegt dat Jezus de zoon van God is, de koran zegt dat God geen zoon heeft. Een van de twee boeken verteld iets, dat niet waar is. Ik zeg dat alleen de bijbel het woord van God is.
Bedoel je met in overspel leven het niet geloven in god? Voor moordenaars heb ik natuurlijk ook geen respect.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:31 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld als je iemand vermoord of in overspel leeft, ik kan toch niet gaan zeggen ik respecteer dat je dat doet.
Ik ben niet op zoek naar citaten uit de bijbel, maar naar zijn persoonlijke mening. Als zijn persoonlijke mening tevens die van de bijbel is, dan is dat maar zo.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:29 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Nee, hij kan het niet uitleggen, maar hij kan het vast wel onderbouwen met een citaat uit de Bijbel.
Ik denk dat hij daar vreemdgaan mee bedoelt.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:39 schreef Fes1-2 het volgende:
[..]
Bedoel je met in overspel leven het niet geloven in god? Voor moordenaars heb ik natuurlijk ook geen respect.
[..]
Ik ben niet op zoek naar citaten uit de bijbel, maar naar zijn persoonlijke mening. Als zijn persoonlijke mening tevens die van de bijbel is, dan is dat maar zo.
ja dat bedoel ik ook.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:41 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Ik denk dat hij daar vreemdgaan mee bedoelt.
quote:Op woensdag 28 april 2010 09:22 schreef Copycat het volgende:
Chriss is hard op weg naar een psychose?
En het was niet eens grappig bedoeld. Ik vind zijn rantings echt beangstigend en ziekelijk overkomen.quote:
Chris ziet zichzelf als de boodschapper van Jezus op aarde en vindt daarom dat hij in zijn recht staat om te oordelen. Hij heeft last van grootheidswaanzin, meer kan ik er niet van maken.quote:Op woensdag 28 april 2010 09:59 schreef Copycat het volgende:
[..]
En het was niet eens grappig bedoeld. Ik vind zijn rantings echt beangstigend en ziekelijk overkomen.
Ik denk het niet, gezien het verleden van zelfmoordneigingen bij Matthijs.quote:Op woensdag 28 april 2010 10:42 schreef Copycat het volgende:
Ik vraag me vooral af hoe het dagelijks leven van Matthijs/Chriss eruitziet. Of ze hun goddelijke ei ook bij vrienden en/of familie kwijt kunnen of dat ze die ook al van zich hebben vervreemd met hun tunnelvisie.
Ik vind het altijd wel mooi dat een mens blijkbaar tot meer vergeving in staat is dan een god.quote:Op woensdag 28 april 2010 07:55 schreef matthijs.. het volgende:
Die conclusie is inderdaad juist, dat iedereen dan zonde begaat (uitgezonderd Jezus) daarom heeft ook ieder mens vergeving nodig om gered te worden. Wat alleen door het werk van Jezus christus kan.
Verbeter dan ook die d/t-fout nog even.quote:Op woensdag 28 april 2010 10:45 schreef -Strawberry- het volgende:
Ik denk het niet, gezien het verleden van zelfmoordneigingen bij Matthijs.
Niet lullig bedoelt overigens, maar hey we zitten immers in het juiste subforum.
quote:Op woensdag 28 april 2010 10:51 schreef Arcee het volgende:
[..]
Verbeter dan ook die d/t-fout nog even.
Dit geloof je ook alleen maar omdat je toevallig opgegroeid bent in een omgeving waar je niet geindoctrineerd bent door Moslims, maar door Christelijken.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:35 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
De rest beschouw ik als leugens en dat het niet van de waarheid getuigt. Op het moment dat je alles hetzelfde probeert te maken, leef je in de leugen. B.v. de bijbel zegt dat Jezus de zoon van God is, de koran zegt dat God geen zoon heeft. Een van de twee boeken verteld iets, dat niet waar is. Ik zeg dat alleen de bijbel het woord van God is.
Ook moet hij nog een gerstekoek eten die hij voor ieders ogen moet bakken op menselijke uitwerpselen.quote:Op woensdag 28 april 2010 11:33 schreef Blue-eagle het volgende:
Daarnaast staat in de bijbel het volgende: Mark 16 vers 17 en 18. Lees het maar na. Als jij een waar gelovige bent moet je vergif kunnen drinken zonder te sterven. Succes daarmee.
Voor zover ik heb begrepen is hij niet gelovig opgegroeid, maar heeft hij God pas later in zijn leven gevonden toen ie nogal met zichzelf in de knoop zat. Geen sprake van indoctrinatie dus.quote:Op woensdag 28 april 2010 11:33 schreef Blue-eagle het volgende:
[..]
Dit geloof je ook alleen maar omdat je toevallig opgegroeid bent in een omgeving waar je niet geindoctrineerd bent door Moslims, maar door Christelijken.
Daarnaast staat in de bijbel het volgende: Mark 16 vers 17 en 18. Lees het maar na. Als jij een waar gelovige bent moet je vergif kunnen drinken zonder te sterven. Succes daarmee.
Klopt ik ben niet echt gelovig opgevoed, maar heb wel een beetje van het katholisme meegekregen toen ik klein was. Trouwens over moslims die tot geloof zijn gekomen in Jezus christus zoon van God, zijn er velen die een visioen hebben gehad.quote:Op woensdag 28 april 2010 11:39 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Voor zover ik heb begrepen is hij niet gelovig opgegroeid, maar heeft hij God pas later in zijn leven gevonden toen ie nogal met zichzelf in de knoop zat. Geen sprake van indoctrinatie dus.
Alleen blijf jij maar aan het feit voorbij gaan dat jouw waarheid niet dè waarheid is. Maar dat is inmiddels overduidelijk een gebed zonder end.quote:Op woensdag 28 april 2010 12:19 schreef matthijs.. het volgende:
Inplaats van al dat gedicusieer, kan ik tegen de mensen zeggen die dit lezen. matteus7v23
En dan zal Ik hun openlijk zeggen: Ik heb u nooit gekend; gaat weg van Mij, gij werkers der wetteloosheid. Zorg dat je niet bij deze groep zit en maak het in orde met God.
Er is ook geen dé waarheid of juist eigenlijk wel. Ieders eigen waarheid is de waarheid.quote:Op woensdag 28 april 2010 12:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
Alleen blijf jij maar aan het feit voorbij gaan dat jouw waarheid niet dè waarheid is. Maar dat is inmiddels overduidelijk een gebed zonder end.
Ik getuig van de absolute waarheid. Mensen reageren op een verschillende manier op het evangelie, ik heb vrienden waar we er niet over uitgepraat raken en het een hele zegen is. Ik heb ook meegemaakt, dat ik verliefd was op iemand en die wilde er niks van weten.quote:Op woensdag 28 april 2010 12:22 schreef Copycat het volgende:
[..]
Alleen blijf jij maar aan het feit voorbij gaan dat jouw waarheid niet dè waarheid is. Maar dat is inmiddels overduidelijk een gebed zonder end.
Maar vertel eens: hoe reageert jouw directe omgeving (vrienden/familie) op jouw Christelijke boodschappen?
quote:Op woensdag 28 april 2010 14:30 schreef matthijs.. het volgende:
Ik getuig van de absolute waarheid.
Hoe kunnen ze met het volle verstand een keuze maken zonder beide zijden te kennen?quote:Op woensdag 28 april 2010 14:30 schreef Majkool het volgende:
Wel ben ik van mening dat je kinderen geen geloof moet 'geven'. Laat kinderen buiten het geloof, en laat ze beslissen wanneer ze het volle verstand hebben om zelf een keuze te maken...
Maar ik begrijp dat argument nooit zo. Miljoenen mensen overal op de wereld geloven, hèquote:Op woensdag 28 april 2010 14:30 schreef Majkool het volgende:
Ik snap dat geloof voor sommige mensen het leven dragelijker maakt, maar ik vind 'geloof' niet meer van deze tijd.
Verschil is dat de niet-gelovigen de mensen die er zo blind in een geloof opgaan wel accepteren. Maar andersom beland je in de hel (en nu niet zeggen niet zeuren van daar geloof je niet in, dat is bullshit) of moet je dood of dit of dat.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:01 schreef avotar het volgende:
Het is heel lastig voor streng gelovigen te accepteren dat er meer is in de wereld, zoals het voor niet-gelovigen moeiljk is om zich voor te stellen dat mensen zo blind opgaan in hun geloof.
Jij geloofd dat dat de waarheid is, en kap is met doen alsof wij minder zijn. Dan straal je maar een eind op.quote:Op woensdag 28 april 2010 14:30 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Ik getuig van de absolute waarheid.
Je snapt dat je hiermee elke vorm van relativering en discussie van tafel veegt? Prima dat je dat gelooft hoor, hoewel ik zelf moeilijk kan bevatten hoe mensen dit kunnen verkondigen, maar dan hoop ik ook dat je doorhebt hoe je tegenover andere mensen staat die jouw overtuiging niet hebben.quote:Op woensdag 28 april 2010 14:30 schreef matthijs.. het volgende:
Ik getuig van de absolute waarheid.
Onderbouw dan eens met echte feiten (en dus niet met bijbelteksten, al dan niet uit hun context gerukt) dat jouw waarheid de absolute waarheid is. Lijkt mij onmogelijk, maar bewijs me svp het tegendeel.quote:Op woensdag 28 april 2010 15:25 schreef matthijs.. het volgende:
Wat heeft de absolute waarheid te maken, met dat je minder bent. B.v. stel ik zeg dat de aarde rond is en jij zegt dat de aarde plat is, is het dan allebei waar? Als je niet kan accepteren dat er een absolute waarheid is, dan wil je de waarheid gewoon niet.
Mijn zussen hebben het min of meer zo opgelost: ze hebben hun kinderen niet laten dopen maar opgedragen. Dan kunnen de kinderen later zelf een beslissing nemen.quote:Op woensdag 28 april 2010 14:30 schreef Majkool het volgende:
Wel ben ik van mening dat je kinderen geen geloof moet 'geven'. Laat kinderen buiten het geloof, en laat ze beslissen wanneer ze het volle verstand hebben om zelf een keuze te maken...
Nee, jij getuigt niet, jij ramt het mensen door de strot.quote:Op woensdag 28 april 2010 14:30 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Ik getuig van de absolute waarheid.
Dat de aarde rond is kan je bewijzen.quote:Op woensdag 28 april 2010 15:25 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Wat heeft de absolute waarheid te maken, met dat je minder bent. B.v. stel ik zeg dat de aarde rond is en jij zegt dat de aarde plat is, is het dan allebei waar? Als je niet kan accepteren dat er een absolute waarheid is, dan wil je de waarheid gewoon niet.
Er is geen absolute waarheid wat dit soort dingen betreft: kijk, de aarde plat of rond is makkelijk te controleren.quote:Op woensdag 28 april 2010 15:25 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Wat heeft de absolute waarheid te maken, met dat je minder bent. B.v. stel ik zeg dat de aarde rond is en jij zegt dat de aarde plat is, is het dan allebei waar? Als je niet kan accepteren dat er een absolute waarheid is, dan wil je de waarheid gewoon niet.
Dat de aarde niet plat is maar rond is wetenschappelijk bewezen, dus degene die opteert voor 'plat' heeft te maken met een waanvoorstelling van zaken. We hebben het dan dus over 'feit' vs 'zwakzinnige mening' en in de discussie 'bestaat God wel of niet?' kunnen we het alleen maar hebben over 'mening' vs 'mening' want geen van beide is wetenschappelijk aan te tonen, al weet ik wel welke kant de wetenschap op neigt. Zie je het verschil?quote:Op woensdag 28 april 2010 15:25 schreef matthijs.. het volgende:
Wat heeft de absolute waarheid te maken, met dat je minder bent. B.v. stel ik zeg dat de aarde rond is en jij zegt dat de aarde plat is, is het dan allebei waar? Als je niet kan accepteren dat er een absolute waarheid is, dan wil je de waarheid gewoon niet.
de "wetenschap" dat zegt dat de mens en de aap een gemeenschappelijke voorouder hebben, wat uiteraard niet waar is romeinen1v22 Bewerende wijs te zijn, zijn zij dwaas geworden, 23 en zij hebben de majesteit van de onvergankelijke God vervangen door hetgeen gelijkt op het beeld van een vergankelijk mens, van vogels, van viervoetige en van kruipende dieren.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:14 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Dat de aarde niet plat is maar rond is wetenschappelijk bewezen, dus degene die opteert voor 'plat' heeft te maken met een waanvoorstelling van zaken. We hebben het dan dus over 'feit' vs 'zwakzinnige mening' en in de discussie 'bestaat God wel of niet?' kunnen we het alleen maar hebben over 'mening' vs 'mening' want geen van beide is wetenschappelijk aan te tonen, al weet ik wel welke kant de wetenschap op neigt. Zie je het verschil?
Ik vrees het niet, want hij ziet het niet als een meningquote:Op woensdag 28 april 2010 16:14 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Dat de aarde niet plat is maar rond is wetenschappelijk bewezen, dus degene die opteert voor 'plat' heeft te maken met een waanvoorstelling van zaken. We hebben het dan dus over 'feit' vs 'zwakzinnige mening' en in de discussie 'bestaat God wel of niet?' kunnen we het alleen maar hebben over 'mening' vs 'mening' want geen van beide is wetenschappelijk aan te tonen, al weet ik wel welke kant de wetenschap op neigt. Zie je het verschil?
Beroep je nou eens één keer niet op de Bijbel. De meesten hier geloven niet in de Bijbel. Kom eens met iets anders.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:19 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
de "wetenschap" dat zegt dat de mens en de aap een gemeenschappelijke voorouder hebben, wat uiteraard niet waar is romeinen1v22 Bewerende wijs te zijn, zijn zij dwaas geworden, 23 en zij hebben de majesteit van de onvergankelijke God vervangen door hetgeen gelijkt op het beeld van een vergankelijk mens, van vogels, van viervoetige en van kruipende dieren.
Dan is het te laat, maak het in orde voordat het te laat is.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:08 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Er is geen absolute waarheid wat dit soort dingen betreft: kijk, de aarde plat of rond is makkelijk te controleren.
Maar ik weet niet of er een god is of niet. Ik heb hem nog nooit gezien in elk geval. Ik denk wel dat er meer is tussen hemel en aarde maar wat, dat zie ik na mijn dood wel.
Of niet natuurlijk.
Het is niet niet waar omdat één of andere romein iets vaags gezegd heeft dat er eventueel mee te maken zou kunnen hebben, matthijs. Dat is natuurlijk bewijsvoering van likmefessie.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:19 schreef matthijs.. het volgende:
de "wetenschap" dat zegt dat de mens en de aap een gemeenschappelijke voorouder hebben, wat uiteraard niet waar is romeinen1v22 Bewerende wijs te zijn, zijn zij dwaas geworden, 23 en zij hebben de majesteit van de onvergankelijke God vervangen door hetgeen gelijkt op het beeld van een vergankelijk mens, van vogels, van viervoetige en van kruipende dieren.
Jij zei ook likmefessie. Dat kan geen toeval zijn. Is er dan toch meer tussen hemel en aard' ?quote:
Wat dat betreft vind ik het zo kut dat ik gelijk heb, nadat ik dood ben gegaan heb ik niet de kans om tegen matthijs te zeggen 'TOLD YA SO'quote:Op woensdag 28 april 2010 16:21 schreef Copycat het volgende:
Gebed zonder end. Wat zal Matthijs op zijn neus kijken straks. Of er blijkt helemaal geen hemel te zijn of die is er wel en God heeft dan nog een appeltje te schillen met deze apostel van lik-me-vestje.
See you in hell, mate!
Daar baal ik ook van ja, dat we niet de kans krijgen om te wijzen en te lachen.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:27 schreef Scorpie het volgende:
Wat dat betreft vind ik het zo kut dat ik gelijk heb, nadat ik dood ben gegaan heb ik niet de kans om tegen matthijs te zeggen 'TOLD YA SO'
quote:Op woensdag 28 april 2010 16:22 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Dan is het te laat, maak het in orde voordat het te laat is.
Dat denk jij, ja. Ik zie dat echter anders en ik vind mijn waarheid de enige waarheid. Jij lult uit je nek. Ik getuig van de enige en echte waarheid.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:22 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
Dan is het te laat, maak het in orde voordat het te laat is.
Of deze van Prediker:quote:Op woensdag 28 april 2010 16:19 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
de "wetenschap" dat zegt dat de mens en de aap een gemeenschappelijke voorouder hebben, wat uiteraard niet waar is romeinen1v22 Bewerende wijs te zijn, zijn zij dwaas geworden, 23 en zij hebben de majesteit van de onvergankelijke God vervangen door hetgeen gelijkt op het beeld van een vergankelijk mens, van vogels, van viervoetige en van kruipende dieren.
quote:Ik zei tegen mezelf dat God de mensen heeft bevoorrecht: ze beseffen dat ze als de dieren zijn. Niet meer dan de dieren zijn ze, 19 want de mensen en de dieren treft hetzelfde lot. Zoals een dier sterft, zo sterft ook een mens; ze delen in dezelfde adem. Dat is hun beider lot. Een mens is niet beter af dan een dier, want alles is leegte. 20 Alles gaat naar dezelfde plaats, alles is uit stof ontstaan en alles keert terug tot stof. 21 Wie zal ooit weten of de adem van een mens naar boven opstijgt en die van een dier afdaalt naar de aarde? 22 Daarom, zo heb ik vastgesteld, is het maar het beste voor een mens dat hij vreugde put uit alles wat hij onderneemt. Dat is wat hem is toebedeeld, want wie zal hem van iets laten genieten na zijn dood?
Hoe dan?quote:Op woensdag 28 april 2010 16:07 schreef Blue-eagle het volgende:
Dat de aarde rond is kan je bewijzen.
quote:Op woensdag 28 april 2010 16:33 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Dat denk jij, ja. Ik zie dat echter anders en ik vind mijn waarheid de enige waarheid. Jij lult uit je nek. Ik getuig van de enige en echte waarheid.
Ik mag geen koffie, dat past absoluut niet in mijn waarheid.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:39 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Kom jij ook al langs de deuren dan? Als je lief bent krijg je wel een kopje koffie
Nou ik zal je nog eens uitnodigenquote:Op woensdag 28 april 2010 16:45 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Ik mag geen koffie, dat past absoluut niet in mijn waarheid.![]()
quote:Op woensdag 28 april 2010 16:45 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Nou ik zal je nog eens uitnodigen
Het zou wel heel erg des FOK!s zijn als ik nu ja zeg, hè?quote:Op woensdag 28 april 2010 16:46 schreef Ladidadida het volgende:
Het Grote Koffiemonster
[ afbeelding ]
Laat me raden, bier en tieten zeker?
Ga maar lopen tot je er vanaf valt. Als dat nooit gebeurt, dan is die rond; als dat wel gebeurt, dan is die bij nader inzien eigenlijk tóch plat.quote:
Dat is geen bewijs, maar een indicatie.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:47 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Ga maar lopen tot je er vanaf valt. Als dat nooit gebeurt, dan is die rond; als dat wel gebeurt, dan is die bij nader inzien eigenlijk tóch plat.
Een maansverduistering werkt goed. De schaduw van de aarde op de maan is altijd rond, van begin tot eind. Dat kan je zelf waarnemen. Dat is al een geregistreerd wetenschappelijk feit sinds de oude Romeinen.quote:
Ik weet niet of je wel eens foto's gezien hebt die afkomstig zijn van een ruimteschip?quote:Op woensdag 28 april 2010 16:50 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Dat is geen bewijs, maar een indicatie.
Er wordt weer es te makkelijk met het woord "bewijs" gesmetenEr zit een nogal subtiel verschil tussen wat "bewijzen" in de wetenschap inhoudt en wat het in de volksmond betekent. Als er hier dan toch de les wordt gelezen dan lijkt het me verstandig om de wetenschappelijke notie van "bewijs" te gebruiken.
Volgens mij is de wetenschap ruimschoots ver genoeg gevorderd om een globe-vorm van een pannenkoek-vorm te onderscheiden, ook al heeft die een omtrek van 40.000 km. Nu is het toch zeker niet de bedoeling dat ik de wetenschappelijke onderbouwing incluis onverkorte berekeningen hier ga opdissen hè?quote:Op woensdag 28 april 2010 16:50 schreef Haushofer het volgende:
Er wordt weer es te makkelijk met het woord "bewijs" gesmetenEr zit een nogal subtiel verschil tussen wat "bewijzen" in de wetenschap inhoudt en wat het in de volksmond betekent. Als er hier dan toch de les wordt gelezen dan lijkt het me verstandig om de wetenschappelijke notie van "bewijs" te gebruiken.
Is dit aan mij gericht?quote:Op woensdag 28 april 2010 16:50 schreef Blue-eagle het volgende:
Wanneer ga je vergif tot je nemen? Je durft niet te reageren waarschijnlijk. Want de bijbel is nep he? Je waarheid valt een klein beetje in duigen misschien?
Nee hoor, want dat doet niks af aan het feit dat het formeel geen "bewijzen" zijn volgens mij. Niet dat ik er aan twijfel hoor, zo pragmatisch ben ik dan ook wel weer, maar ik wou het gewoon even aanstippen omdat het een wijdverbreid misverstand lijkt te zijn wat nu precies een "bewijs" is en het begrip falsificatie.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:56 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Volgens mij is de wetenschap ruimschoots ver genoeg gevorderd om een globe-vorm van een pannenkoek-vorm te onderscheiden, ook al heeft die een omtrek van 40.000 km. Nu is het toch zeker niet de bedoeling dat ik de wetenschappelijke onderbouwing incluis onverkorte berekeningen hier ga opdissen hè?
Het zal voor jou wel geen bewijs zijn, maar we komen steeds en steeds dichter in de buurt. Maarja, god speelde natuurlijk eerst met dino's enzo en pas later kwam de sims uit toch? Wat een ontzettende idioot ben jij.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:19 schreef matthijs.. het volgende:
[..]
de "wetenschap" dat zegt dat de mens en de aap een gemeenschappelijke voorouder hebben, wat uiteraard niet waar is romeinen1v22 Bewerende wijs te zijn, zijn zij dwaas geworden, 23 en zij hebben de majesteit van de onvergankelijke God vervangen door hetgeen gelijkt op het beeld van een vergankelijk mens, van vogels, van viervoetige en van kruipende dieren.
Je kan wel 500 rondjes om de aarde vliegen in alle mogelijke richtingen, dit is te herhalen en te herhalen en je zal telkens maar tot dezelfde conclusie komen. Dus de aarde is rond.quote:Op woensdag 28 april 2010 17:00 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Nee hoor, want dat doet niks af aan het feit dat het formeel geen "bewijzen" zijn volgens mij. Niet dat ik er aan twijfel hoor, zo pragmatisch ben ik dan ook wel weer, maar ik wou het gewoon even aanstippen omdat het een wijdverbreid misverstand lijkt te zijn wat nu precies een "bewijs" is en het begrip falsificatie.
Ik ken je niet, ben je een gelovige Christelijke? Zo ja: de bijbel zegt dat het vergif je niks doetquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |