quote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:18 schreef Ewelina het volgende:
O ja mo, nu zie ik het wel. Maar die knot vind ik echt mooi.
Ik denk dat ik dat ook maar doe. Moet ik nog wel eerst even een vent strikkenquote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:23 schreef eleusis het volgende:Waarom is die bruiloftshit ook altijd zo vroeg?
Ik ga lekker 's middags om 15:00 trouwen denk ik. Gewoon netjes om 8:30 op. Of is dat tegen de wet
ik trouw ook om 15.00uurquote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:23 schreef eleusis het volgende:
Waarom is die bruiloftshit ook altijd zo vroeg?
Ik ga lekker 's middags om 15:00 trouwen denk ik. Gewoon netjes om 8:30 op. Of is dat tegen de wet
het heeft haar een half uurtje gekost ditquote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:23 schreef Rituals het volgende:
Leuk MoBlo! Om 7 uur al? Jeetje! Hoe lang is ze ermee bezig geweest?
Heb je hem al geactiveerd door 'm aan je compu te hangen met iTunes?quote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:50 schreef Phaidra het volgende:
En vanochtend heb ik een iPhone gekocht, maar nu herkent 'ie mijn sim niet. Vanmiddag, als ik dan nog energie over heb, maar even terug naar de winkel.
Stomme vraag misschien, maar heb je het simkaartje er wel goed ingedaan?quote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:50 schreef Phaidra het volgende:
Goedemorgen!!
Mooi hoor Mo! Dat ze dat in een half uurtje in elkaar zet!
Ik ben eindelijk weer een beetje levend. Ik heb 2 dagen bijna alleen maar in bed gelegen met een keelontsteking. Zó niet fijn. Wel een paar kilo afgevallen
.
En vanochtend heb ik een iPhone gekocht, maar nu herkent 'ie mijn sim niet. Vanmiddag, als ik dan nog energie over heb, maar even terug naar de winkel.
Wat bedoel je met 'mijn sim'? Het werkt alleen met T-Mobile he, dus je kunt waarschijnlijk niet je oude simkaart gebruiken.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:50 schreef Phaidra het volgende:
Goedemorgen!!
Mooi hoor Mo! Dat ze dat in een half uurtje in elkaar zet!
Ik ben eindelijk weer een beetje levend. Ik heb 2 dagen bijna alleen maar in bed gelegen met een keelontsteking. Zó niet fijn. Wel een paar kilo afgevallen
.
En vanochtend heb ik een iPhone gekocht, maar nu herkent 'ie mijn sim niet. Vanmiddag, als ik dan nog energie over heb, maar even terug naar de winkel.
Zit?? De zitkist!! Nu voor meer ruimte op het kerkhof!! Ik ga patent aanvragen!quote:Op zaterdag 27 maart 2010 13:57 schreef XcUZ_Me het volgende:
Mijn brakke lijf stopt pas met brak zijn als ik tussen zes plankjes zit. En ik hoop dat dat nog een tijdje duurt.
Je hebt de eerste al verkocht, aan mijquote:Op zaterdag 27 maart 2010 14:00 schreef conleche het volgende:
[..]
Zit?? De zitkist!! Nu voor meer ruimte op het kerkhof!! Ik ga patent aanvragen!
quote:Op zaterdag 27 maart 2010 14:00 schreef conleche het volgende:
[..]
Zit?? De zitkist!! Nu voor meer ruimte op het kerkhof!! Ik ga patent aanvragen!
Ik wil graag mijn conditie verbeteren en met hardlopen gaat dat vrij hard en het is gratisquote:Op zaterdag 27 maart 2010 17:08 schreef sigme het volgende:
Waarom wil je je wandelen graag inruilen voor hardlopen, uniekhoorn?
Zou best kunnen! Stapte in de stoptrein rond die tijd omdat die andere gast op een ander station moest zijnquote:Op zaterdag 27 maart 2010 16:53 schreef kwakz0r het volgende:
Naam topic! Ik ben in de trein even mobiel online. Wilde even melden dat ik volgens mij net neen zag op station groningen... Hij stapte in de trein naar leeuwarden, ik zag hem door het raam! Baby was lief, lekker geknuffeld. Nu racen naar repetitie. Konijn viel erg in de smaak!
Lekkerrrr!quote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Afhaal ja! Ik kan echt niet Indonesisch koken.. Ik weet niet eens wat het allemaal is.
. Wat leuk, een dagje Amsterdam! Was 't er niet stervensdruk?
Welke dan? M'n moeder kwam ook net terug uit Groningen en die had iets gegeten van Toko Semarang (en meegnenomen) ze vond sommige dingen best lekker.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:20 schreef DevilsAndDust het volgende:
Afhaal ja! Ik kan echt niet Indonesisch koken.. Ik weet niet eens wat het allemaal is.
. Wat leuk, een dagje Amsterdam! Was 't er niet stervensdruk?
ja, ik kwam aanlopen vanaf de parkeerplaats en ik zag jou en nog iemand door het raam van de trein heen (door twee ramen dus, je liep nog op het perron. k had de trein van 16.45, met veel rennen!) en nu ben ik net op tijd op lokatie voor de repetitie. ajuus!quote:Op zaterdag 27 maart 2010 18:38 schreef neen het volgende:
[..]
Zou best kunnen! Stapte in de stoptrein rond die tijd omdat die andere gast op een ander station moest zijnjou niet gezien.... kwam je aanlopen ofzo want jou trein staat helemaal aan de andere kant van het station
De Omhelzing. Zit op 100 meter, lekker gemakkelijk.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 20:13 schreef neen het volgende:
[..]
Welke dan? M'n moeder kwam ook net terug uit Groningen en die had iets gegeten van Toko Semarang (en meegnenomen) ze vond sommige dingen best lekker.
Ik had die ervoor al gemistquote:Op zaterdag 27 maart 2010 20:17 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ja, ik kwam aanlopen vanaf de parkeerplaats en ik zag jou en nog iemand door het raam van de trein heen (door twee ramen dus, je liep nog op het perron. k had de trein van 16.45, met veel rennen!) en nu ben ik net op tijd op lokatie voor de repetitie. ajuus!
Lekker Rituals...quote:Op zaterdag 27 maart 2010 20:25 schreef Rituals het volgende:
Heerlijke dag gehad vandaag! Lekker uitgeslapen, daarna met een vriendinnetje de stad in geweest en op het terras gezeten. Vervolgens naar de markt geweest waar ik een Tibetaans brood heb gekocht en van de marktkoopman gratis een of ander broodje kreeg. Op een of andere manier krijg ik op die markt bijna altijd gratis dingen van de mensen. Zo lief.
Daarnet nog 1.45 uur gewandeld (6km/uur). Het is echt lekker buiten! Nu twijfel ik weer of ik toch de Nijmeegse vierdaagse wil lopen. Ik ga maar weer opnieuw nadenken.
Ik moet zeggen dat 25km mij ook een stuk lekkerder in de oren klinkt dan 4x 40 km. Ik heb nu 10 a 11 km gelopen en kon nog zeker een stuk langer lopen (alleen ik vind het eng om alleen in het donker te lopenquote:Op zaterdag 27 maart 2010 21:43 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Lekker Rituals...
Eind mei gaan we 25 km wandelen en dat vind ik toch echt lang genoeg! Laat staan 4 dagen lang minimaal 30km lopen, da's lang hoor.
Maar als je drukte leuk vind dan kun je dat inderdaad overwegen
Over 25 km doe je toch al 5 uur... Maare ik word niet graag moe dus lang zatquote:Op zaterdag 27 maart 2010 21:54 schreef Rituals het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat 25km mij ook een stuk lekkerder in de oren klinkt dan 4x 40 km. Ik heb nu 10 a 11 km gelopen en kon nog zeker een stuk langer lopen (alleen ik vind het eng om alleen in het donker te lopen), maar of ik 4x zo lang (en dat 4x) kan lopen vraag ik me ernstig af.
Waar gaan jullie 25 km wandelen? Mooi gebied?
In je eentje wandelen of met een giga groep is echt heel anders. Lekker achter een schor, al marcherend marsliedjes zingend peleton aan lopen.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 21:54 schreef Rituals het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat 25km mij ook een stuk lekkerder in de oren klinkt dan 4x 40 km. Ik heb nu 10 a 11 km gelopen en kon nog zeker een stuk langer lopen (alleen ik vind het eng om alleen in het donker te lopen), maar of ik 4x zo lang (en dat 4x) kan lopen vraag ik me ernstig af.
Waar gaan jullie 25 km wandelen? Mooi gebied?
Dat heeft de mijne dus blijkbaar ook gedaan, maar ik heb het zelf ook nog gedaan (vond het zo knap van mezelf dat ik eraan dacht...). Ik verkeerde volledig in de veronderstelling dat het 10 uur was en ik nodig op moest staan, tot ik de klok in de keuken op 8 uur zag staan. Nu ben ik veel te vroeg op.quote:Op zondag 28 maart 2010 08:25 schreef loveli het volgende:
Ok, blijkbaar verzet m'n foon de tijd ook automatisch.
Wat leuk artsy!quote:Op zondag 28 maart 2010 18:12 schreef LadyBlack het volgende:
Ohja, ik zou nog een plaatje posten van de cartoon van mij en mn vriend
[ afbeelding ]
Ik vind het zooooooo knap!!
De vriend van mijn moederquote:Op zondag 28 maart 2010 18:27 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Wat leuk artsy!Ga je hem aan de muur hangen? En wie heeft hem gemaakt?
Ah, post vooral wat je ervan vond, ik wil m denk ik ook zienquote:Op zondag 28 maart 2010 18:41 schreef Viking84 het volgende:
Ik ga zo naar A Single Man. Dat moet een hele goeie film zijn.
* Viking84 hoopt dat haar hooggespannen verwachten waargemaakt worden.
Heb jij een pratende weegschaal??quote:Op zondag 28 maart 2010 18:46 schreef LadyBlack het volgende:
De weegschaal zei gisterochtend trouwens dat ik 60 kilo woog!!
Er is gewoon bijna 4 kilo af sinds december!!!![]()
ik lees net op hyves:quote:Op zondag 28 maart 2010 19:21 schreef Syrena het volgende:
OMG, America's next tap maddel is in NL "You've got to make yourself long"TALL! TALL!
Net zoals de baas van mijn vader, die zei doodserieus tegen ons (waar de baas-baas uit Engeland bij zat): "Do you look a lot of TV?" toen mijn vader jubileum had op z'n werk.
Ow fijn zulke info, ik hou van aanbiedingenquote:Op zondag 28 maart 2010 19:33 schreef Chicolate het volgende:
Volgens mij vroeg er laatst hier iemand naar vaccuumzakken en waar je die koopt ... vanaf 31 maart zijn ze weer bij de Aldi, 2 stuks voor 3,50 (kost de helft van bij de blokker).
quote:Op zondag 28 maart 2010 19:35 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik lees net op hyves:
she became today 2 years!
Hou je het wel vol?? LIjkt me echt vreselijk!quote:Op zondag 28 maart 2010 19:39 schreef AKnynke het volgende:..de hele dag in stockholm geweest met het vriendje, en hij is nu onderweg naar huis. Ik vind het helemaal niet leuk en ik mis hem nu al, we hadden zo'n fijn weekend...
ik voel me nu wel wat kut. Deze keer afscheid nemen was ook het moeilijkst tot nu toe..Ik ben in juni afgestudeerd, en hopelijk kan ik dan wat dichter bij hem in de buurt gaan wonen, maar dezelfde stad zal het niet worden denk ik. Jammer, maar helaas.quote:Op zondag 28 maart 2010 19:44 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Hou je het wel vol?? LIjkt me echt vreselijk!
Hoe lang moet je dit nog volhouden?
oeh, receptje graag!quote:Op zondag 28 maart 2010 19:47 schreef motorbloempje het volgende:
hardlopen niet meer gedaan. Was zo lekker bezig met leren, dat het laat werd, en ineens ging het ook regenen enzo
maar, ik heb wel spontaan voor 't eerst zelf een turks brood gebakkenen dat was lekker!
nom!
nu douchen en verder leren.
wat ik gedaan heb is:quote:
Niet schamen, heb je er wel van genoten? Morgen gewoon weer netjes en van 300 kcal teveel (meer is het zeker niet) kom je geen geen 50 gram aan. Je hebt ook hardgelopen, kunnen de brandstoffen heerlijk je vermoeide spieren weer aanvullen.quote:Op zondag 28 maart 2010 19:53 schreef MevrouwPuff het volgende:
2350 kcal!![]()
![]()
Schaam me rot... Morgen echt weer gewoon netjes eten. Gelukkig vind ik het doordeweeks makkelijker.
Zelfgemaakte toetje en maaltijd vind ik wel prima, maar dat m&ms mee-eten is eigenlijk wel zonde, dat is maar troep.quote:Op zondag 28 maart 2010 19:58 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Niet schamen, heb je er wel van genoten? Morgen gewoon weer netjes en van 300 kcal teveel (meer is het zeker niet) kom je geen geen 50 gram aan. Je hebt ook hardgelopen, kunnen de brandstoffen heerlijk je vermoeide spieren weer aanvullen.
Nee dat was mn doel, maar ik vrees dat dat m niet wordtquote:Op zondag 28 maart 2010 20:39 schreef uniekhoorn het volgende:
Na 10 week? Knap!
Heb je ook cm gemeten??
Vraag even aan die X-factor chicks van vrijdag hoe ze dat deden!quote:Op zondag 28 maart 2010 21:02 schreef motorbloempje het volgende:
ik wil ook mijn buikvet naar mijn tieten.
goeiequote:Op zondag 28 maart 2010 21:08 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Vraag even aan die X-factor chicks van vrijdag hoe ze dat deden!![]()
Gheil toch?quote:
quote:Op zondag 28 maart 2010 21:19 schreef Chicolate het volgende:
Ik heb iets gemist zo te horen?Veiligheidsgordels?
quote:Op zondag 28 maart 2010 21:22 schreef conleche het volgende:
Nee, ze zijn normaal veel dikker! Die korsetten deden echt goed werk!!
Ik vond het getiete mighty impressive. Het waren een soort onafhankelijke opererende onderdelen. En ze zongen ook best goed. (De meisjes heb ik het nu weer over)
ja ze hadden wel taille nu! en ze zongen ook wel goed. ik was gisteren ineens fan van de badboys, die vond ik eerst stom...quote:Op zondag 28 maart 2010 21:22 schreef conleche het volgende:
Nee, ze zijn normaal veel dikker! Die korsetten deden echt goed werk!!
Ik vond het getiete mighty impressive. Het waren een soort onafhankelijk opererende onderdelen. En ze zongen ook best goed. (De meisjes heb ik het nu weer over)
Ok dat is wel erg ja ... ze zitten zowat in hun nek geproptquote:
quote:Op zondag 28 maart 2010 21:22 schreef conleche het volgende:
Nee, ze zijn normaal veel dikker! Die korsetten deden echt goed werk!!
Ik vond het getiete mighty impressive. Het waren een soort onafhankelijk opererende onderdelen. En ze zongen ook best goed. (De meisjes heb ik het nu weer over)
Ik heb ook een liefde voor kousebandquote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:11 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oe leuk DaD! Allemaal door hen klaargemaakte gerechten of meer ingrediënten? Wij hebben nu ook eindelijk een toko in ons miniwinkelcentrumpje, daar wil ik ook nog gaan kijken! We hadden wel al een toko-annex-poelier, maar die had niet altijd veel kouseband. En ik heb liefde voor kouseband.
We hebben net, omdat mn kaak braaf is, een middagje Amsterdam gedaan!De buit: dvd box van Louis Theroux, een zwart gilet-achtig dingetje, een nieuw boek met collected stories van Hanif Kureishi (voor school maar ook voor de leuk) en een ijsje
Lijstje:
Late O: twee bolletjes met filet americain
L: twee eierkoeken
T: ijsje
D: gemarineerde kipfilet in stukjes met geroerbakte sperziebonen
T: misschien nog iets van pudding ofzo, eens zien hoe het na het avondeten is!
Voor een day-after-verstandskiesverwijdering-lijstje vind ik hem best mooi![]()
Ik zat te twijfelen of dat nu met dubbel t moest. Ik dacht aan gebergte en besloot toen van niet, terwijl ik had moeten besluiten van wel.quote:Op zondag 28 maart 2010 21:32 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
*mental image of zingend getiette*
Ik vind die badboys ook leuk.quote:Op zondag 28 maart 2010 21:31 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ja ze hadden wel taille nu! en ze zongen ook wel goed. ik was gisteren ineens fan van de badboys, die vond ik eerst stom...
Je D is welquote:Op zondag 28 maart 2010 21:37 schreef Goodbye het volgende:
Meh.
O: 2 crackers jam, 2 kiwi's
L: kop tomatensoep, 3 stukjes breekbrood met aioli
T: halve reep chocola, banaan, klein zakje chips
D: 2 zelfgemaakte wraps met guacamole, zure room, kip en prei/rode ui.
Kan beter.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |