quote:Op donderdag 25 maart 2010 11:27 schreef Mylene het volgende:
Sephora is vandaag wederom met V&D prijzencircus van start gegaan met de 3 voor een tientje actie.
Sephora producten. Ik had de vorige keer 2 maal foundation a 14,95 en een bronzingpoeder a 12,95 voor een tientje.quote:Op donderdag 25 maart 2010 11:55 schreef purplerose het volgende:
Ik ben er ook weer bij!!
Is het echt 3 producten voor een tientje?En maakt het dan nog uit welke producten? Misschien toch nog een tripje naar de V&D waard.
Denk dat ik dan toch maar ff richting rotterdam of denhaag ga, heb nog een goeie blush nodigquote:Op donderdag 25 maart 2010 12:11 schreef Mylene het volgende:
[..]
Sephora producten. Ik had de vorige keer 2 maal foundation a 14,95 en een bronzingpoeder a 12,95 voor een tientje.
Ja, het is naar mijn mening echt wel de moeite waard.
Ik gebruik altijd (echt al jaren lang) Max Factor facefinity. De enige poederfoundation waar ik nog lang niet op uitgekeken ben geraakt. Zo fijn issie!quote:Op donderdag 25 maart 2010 12:06 schreef Cat_Tank het volgende:
Weet iemand nog een goede foundation in poedervorm ? Gewoon zo'n poedertje waar je een kwast in dauwt, op je gezicht doet en klaar? Ik vind vloeibare foundation niet altijd handig of mooi
ik heb de minerale compact poeder van MAC, suuuuuuuuuuperfijnquote:Op donderdag 25 maart 2010 12:06 schreef Cat_Tank het volgende:
Weet iemand nog een goede foundation in poedervorm ? Gewoon zo'n poedertje waar je een kwast in dauwt, op je gezicht doet en klaar? Ik vind vloeibare foundation niet altijd handig of mooi
Ik ga morgenquote:Op vrijdag 26 maart 2010 16:05 schreef Joysa het volgende:
Gisteren even 28euro bespaart bij Sephora![]()
Mascara, oogpotlood en oogschaduwgedoe (moah ik gebruik dat niet vaak) voor tientje
Sephora heeft Too Faced Shadow Insurance. Volgens mij even goed als die van Urban Decay, nadeel is alleen dat hij vaak uitverkocht is bij de Sephora in de V&D. Dus regelmatig kijken/op de loer liggen.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 08:57 schreef MinderMutsig het volgende:
De proefmake-up zag er prima uit.![]()
Paar kleine dingetjes die ik nog wel anders wil maar op zich perfect.
Ik ben nu alleen nog op zoek naar een goede oogschaduwprimer, een goede concealer voor de blauwige kringen onder mijn ogen, een goede mascara en gewoon wat oogschaduw, blush en poedertjes voor de fun.
Het mag wat kosten en ik heb geen problemen met via internet bestellen. Als het er maar binnen twee weken is.![]()
Tips? Webshops? Must haves?
Qua oogschaduwprimer weet ik dat die van Urban Decay heel goed moet zijn en er was er nog een die je ook bij Sephora kon kopen toch? Welke is beter?
Thanks.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 09:08 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Sephora heeft Too Faced Shadow Insurance. Volgens mij even goed als die van Urban Decay, nadeel is alleen dat hij vaak uitverkocht is bij de Sephora in de V&D. Dus regelmatig kijken/op de loer liggen.
Ik gebruik niet vaak concealer onder m'n ogen maar Touche Eclat van van Yves Saint Laurent is natuurlijk legendarisch, zou me daar eens over laten informeren. Zelf ben ik ook te spreken over Bo-ing van Benefit (ook bij Sephora).
Mascara is denk ik heel persoonlijk wat je daar prettig aan vind. Wil je volume of separatie, waterproof of juist niet...
Tot 3 april dacht ikquote:Op zaterdag 27 maart 2010 09:15 schreef ChipsZak. het volgende:
Tot wanneer duurt die actie van de V&D?
Oowwww ! Dan kan ik maandag gewoon langs de V&D huppelen.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:45 schreef purplerose het volgende:
[..]
Tot 3 april dacht ikIk ga straks ff neuzen in denhaag. Hopelijk hebben ze nog wat laten liggen voor me
Zoeva.de en het zijn mijn alltime favoriete pallettenquote:Op zaterdag 27 maart 2010 11:28 schreef MinderMutsig het volgende:
Oh en nog een vraagje. Helemaal ergens in het begin van deze reeks kocht iedereen van die palletten met 96? verschillende kleuren. Ze waren er in mat en glans. Waar waren die ook alweer van en was dat nog wat?
Ik heb wel zin om even all out te gaan qua make-up aankopen en ik heb eigenlijk geen zin om winkels als douglas in te lopen omdat ik daar dus echt galbulten van krijgdus ik ga lekker online shoppen.
Oh die zijn niet eens duur!quote:Op zaterdag 27 maart 2010 13:01 schreef Burdie het volgende:
[..]
Zoeva.de en het zijn mijn alltime favoriete palletten.
Ook mijn plan jaquote:Op zaterdag 27 maart 2010 12:58 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Oowwww ! Dan kan ik maandag gewoon langs de V&D huppelen.
Ahaha misschien wel.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 16:32 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Ook mijn plan jawie weet kom ik je wel tegen.
Nee, tentamens pas vanaf de 16e gelukkig! Wel college van 9 tot 1, maar weet nog niet of ik daarheen gaquote:Op zaterdag 27 maart 2010 16:32 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ahaha misschien wel.
Ook tentamens? Ik wel,van 9 tot 11.
[/offtopic]
OT;
Zin in maandag rond te snuffelen
Oh, nou succes met lerenquote:Op zaterdag 27 maart 2010 16:34 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nee, tentamens pas vanaf de 16e gelukkig! Wel college van 9 tot 1, maar weet nog niet of ik daarheen ga..
Jij succes alvast maandag
En ja ik heb er ook zin inwat belachelijk goedkoop. Ga je gericht op zoek naar iets of gewoon even rondkijken?
Dankje! En ik wil een leuke rode appelwangetjes blusher en de rest zien we daar wel!quote:Op zaterdag 27 maart 2010 16:38 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Oh, nou succes met leren.
& ik ga even snuffelen maar ook kijken of ze iets met rood hebben, want ik wil rood. Maar mss hebben ze ook wel een goeie foundation,
.
quote:Op donderdag 25 maart 2010 18:45 schreef Heroinjunk het volgende:
Hey.
Ik heb een vraagje. (Ja, duh!) Ik heb een hele droge huid en smeer al jaren crèmes op mijn gezicht. Nu smeer ik maar gewoon rozenglycerine erop en dat helpt redelijk. Maar weten jullie misschien een goede crème voor een droge huid? Ik vind het ook erg lastig met foundation. Ik heb een redelijk lichte huid, maar wel oneffenheden door acne van vroeger. Dit wil ik graag wat egaler maken, maar met foundation zie je vaak de "schilfertjes" op mijn huid heel goed. Ik heb mezelf ook al eens laten adviseren bij de ICI Paris XL voor speciale foundation voor een droge huid, maar dat werkt ook niet toppie bij mij.
Ik kan je helaas niet helpen ik heb een erg vette huidquote:
ik gebruik van garnier een dagcreme, zo een rode pot,volgens mij heet ie skin naturals ultralift ofzo,rode pot,wit deksel,quote:
Bedankt! Dan ga ik daar eens voor kijken.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 19:01 schreef _appeltje_ het volgende:
[..]
ik gebruik van garnier een dagcreme, zo een rode pot,volgens mij heet ie skin naturals ultralift ofzo,rode pot,wit deksel,
is speciaal voor droge huid en ik vind m kei fijn!
hij is erg vetttig en je gezicht blijft ook vetttig aanvoelen na t smeren,sommige vinden dat misschien nie zo fijn,maar ik vind t juist wel lekker dat t nie meteen intrekt en opdroogt..
ik pak altijd een beetje van die creme,daar doe ik mn vloeibare foundation mee mixen en voila:D
je moet wel die voor droge huid pakken want eris er ook 1 voor normale huid maar da weet ik dus nie
of dat wat is...
dit was mijn tip:) hopelijk is mijn poging tot quoten gelukt..
Ik gebruik Horma Huidcrème van het reformhuis / De Tuinen omdat het de enige crème is waar ik niet allergisch voor ben. Trekt niet heel snel in maar is wel heel prettig voor een droge huid.quote:
quote:Op zaterdag 27 maart 2010 21:19 schreef ad0rable het volgende:
mijn make up tip
zorgen dat je huid er gewoon goed uitziet door voldoende te slapen en goed te eten/sporten.
want met make up zien mensen er 9 van de 10 x lelijker uit dan zonder.
ja ok, maar foundation bedoelde ikquote:Op zaterdag 27 maart 2010 22:08 schreef purplerose het volgende:
[..]
Ik ben weer wat make up gaan gebruiken om de sporen van jarenlange depressie eens niet meer te zien, ik was die look gewoon zat en het maakt me niet vrolijker.![]()
Voel me er net wat frisser mee uitzien.
Ben het niet met je eens dus
Foundation is bij mij opzich niet voor elke dag maar meer voor als ik uit ga voor net dat beetje extra. Wat trouwens niet zegt dat ik voor de pancake-look ga, wil wel een foundation die eigenlijk niet te zien of te voelen is en puur en alleen om je gezicht egaler qua kleur te maken.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 22:09 schreef ad0rable het volgende:
[..]
ja ok, maar foundation bedoelde ik
Dat komt omdat veel vrouwen geen idee hebben van welke kleur ze nodig hebben om een natuurlijke look te krijgen. Bovendien vallen de miskleunen natuurlijk altijd veel meer op.quote:Op zaterdag 27 maart 2010 22:09 schreef ad0rable het volgende:
[..]
ja ok, maar foundation bedoelde ik
Serieusquote:Op maandag 29 maart 2010 17:14 schreef purplerose het volgende:
Wat ik trouwens wel raar vond is dat het personeel je niet mag adviseren tijdens die actie![]()
Jepquote:Op maandag 29 maart 2010 17:15 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Serieus? Zeiden ze dat tegen je?
Jaaaaaaa die heb ik ook genomen met die 2 voor 1 actiequote:Op woensdag 31 maart 2010 20:18 schreef cinnamongirl het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
I went purple! Altijd leuk, de 2 voor de prijs van 1 actie bij Ici Paris XL geldt dus nog steeds.
Het staat echt tof bij mijn groene ogen. Ik zal eens kijken of het me lukt om een duidelijke pic te maken.
Goeie tip! Er is ook een groen Smoky-penseel. Nu moet ik die óók kopen!quote:Op woensdag 31 maart 2010 20:21 schreef purplerose het volgende:
[..]
Jaaaaaaa die heb ik ook genomen met die 2 voor 1 actiemaar dan samen met blue magnetique
Dat gaat je echt vet staan!Ik gebruik zelf ook vaak de paars/groen combi (groen is dan de eyeliner) op me bruine ogen
Op die noir emeraude aas ik ook nog jaquote:Op woensdag 31 maart 2010 20:47 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Goeie tip! Er is ook een groen Smoky-penseel. Nu moet ik die óók kopen!
Ook prachtig vind ik het Black Emeraud oogschaduwrondje: het lijkt zwart maar is héél erg donkergroen. Ik denk alleen dat die mooier staat bij bruine ogen!
Ongeduldig op pics wachtquote:Op woensdag 31 maart 2010 20:18 schreef cinnamongirl het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
I went purple! Altijd leuk, de 2 voor de prijs van 1 actie bij Ici Paris XL geldt dus nog steeds.
Het staat echt tof bij mijn groene ogen. Ik zal eens kijken of het me lukt om een duidelijke pic te maken.
Woeii leuk!!quote:Op maandag 5 april 2010 01:31 schreef BBQ-kip het volgende:
Mijn zus wil dat ik haar bruids make-up doe, cool!!!
Misschien de wat grotere vestigingen?quote:Op woensdag 7 april 2010 09:30 schreef ChipsZak. het volgende:
Mooi purple,. Leuke kleurcombinaties.
Heeft trouwens iemand enig idee waar je in NL het merk Revlon kan kopen?
Ik zoek eigenlijk de 'Revlon colorstay liquid foundation' & ik las wel dat het merk verkocht werd bij DA, Etos & V&D maar heb niks kunnen vinden bij die drie?
De grootste Etos die ik kende heb ik geprobeerd en joah! Daar was het,quote:Op woensdag 7 april 2010 10:42 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Misschien de wat grotere vestigingen?
Welke combi zou jij kiezen, ik kan niet kiezen voor de shootquote:Op woensdag 7 april 2010 09:30 schreef ChipsZak. het volgende:
Mooi purple,. Leuke kleurcombinaties.
Heeft trouwens iemand enig idee waar je in NL het merk Revlon kan kopen?
Ik zoek eigenlijk de 'Revlon colorstay liquid foundation' & ik las wel dat het merk verkocht werd bij DA, Etos & V&D maar heb niks kunnen vinden bij die drie?
Goeie aankopen!quote:Op vrijdag 9 april 2010 20:50 schreef K.Weenie het volgende:
Vanmiddag even mascara ingeslagen bij de Kruidvat,
[ afbeelding ]
Van ¤17,- voor een tientje.
[ afbeelding ]
Van ¤15,- (geloof ik) voor een tientje.
En Rimmel liquid eyeliner:
[ afbeelding ]
Toch een goeide deal eh!![]()
Ik weet niet of het deze week bij alle Kruidvat filialen is (in Best hadden ze dergelijke acties donderdag niet) maar er is echt onwijs veel afgesprijsd, alles van L'Oreal 30% korting, en de meeste mascara's van de meeste merken zijn nu allemaal een tientje.
Weet iemand hier trouwens waar je lip stain kan halen? Bij de Etos en Kruidvat hebben ze het iig niet.Laat maar ik lees het al op de vorige pagina, heb zelfs nog aan het 2true rek zitten draaien.
![]()
Van de eyeliner van Rimmel en de Mascara van L'Oreal weet ik al dat ze fijn zijn.quote:Op vrijdag 9 april 2010 20:59 schreef purplerose het volgende:
[..]
Goeie aankopen!![]()
Heb je ze al geprobeerd en is het wat?
Goed dat je het zegt van die lipstain, ga morgen eens proberen wat die op me wangen en lippen doet
Wat ik begrepen heb is dat het echt helemaal in je lippen trekt en dat het ook aantal uren duurt voordat dat er weer afgesleten is!quote:Op vrijdag 9 april 2010 23:18 schreef Burdie het volgende:
Heb je wel eens lipstain geprobeerd, cinnamongirl?
Dat is echt nergens mee te vergelijken. Ja, met bessensap ofzo. Maar niet met lipstick, gloss, of iets van die strekking.
Klopt. Vergelijk het met bessensap: als je dat op je vingers krijgt, was je dat er ook niet zomaar afquote:Op vrijdag 9 april 2010 23:29 schreef purplerose het volgende:
Wat ik begrepen heb is dat het echt helemaal in je lippen trekt en dat het ook aantal uren duurt voordat dat er weer afgesleten is!![]()
Da's wel een goeie vergelijking, bessensap! Lijkt er inderdaad opquote:Op vrijdag 9 april 2010 23:33 schreef Burdie het volgende:
[..]
Klopt. Vergelijk het met bessensap: als je dat op je vingers krijgt, was je dat er ook niet zomaar af.
Is dat van The Body Shop?quote:Op vrijdag 9 april 2010 23:58 schreef Burdie het volgende:
Ik gebruik Benefit Pocket Pal, maar denk dat ik hierna voor de Benetint ga. Heeft wel een fijn kwastje, vind ik.
[ afbeelding ]
Mag ik dit spul even prijzen, ja?quote:Op woensdag 7 april 2010 14:01 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
De grootste Etos die ik kende heb ik geprobeerd en joah! Daar was het,.
Heb hem vandaag geprobeerd!quote:Op vrijdag 9 april 2010 23:33 schreef Burdie het volgende:
[..]
Klopt. Vergelijk het met bessensap: als je dat op je vingers krijgt, was je dat er ook niet zomaar af.
Ik heb hem van dat 2true merk, ook na het laten intrekken blijf je zo een vieze zeepsmaak houden maar ben blij te lezen dat het dus per merk verschilt gelukkig, op naar een andere danquote:Op zondag 11 april 2010 01:18 schreef BBQ-kip het volgende:
Die van Benefit ruikt/smaakt naar rozen dacht ik, lekker in ieder geval. Die van The Body Shop is ook prima te doen.
Die 2BeTrue ofzo is viezig, maar als je het niet in je mond smeert en laat intrekken voor je je tong over je lippen haalt is de smaak zo foetsie.
Dan zet ik die op me lijstje voor volgende keer, moet nu weer ff heeeeeeeeeeel erg sparenquote:Op zondag 11 april 2010 10:56 schreef Burdie het volgende:
De lipstain van Benefit is vrijwel smaak- en geurloos.
Yep, twee keer gekocht, maar om eerlijk te zijn snap ik de hype rond dat rondding niet helemaal. Het schilfert, dekt niet goed etc. Zelfs als ik eerst wat dagcrème op doe en 5 min daarna Touche Eclat ziet het er nog niet uit. Ik zou zeggen hou het geld in de zak voor iets beters.quote:Op zondag 11 april 2010 09:57 schreef Keroppi het volgende:
Zijn hier mensen met ervaring met Touch Eclat van YSL? Ik vind zelf namelijk niet dat ik last heb van donkere kringen onder m'n ogen maar in het verleden is het als eens voorgekomen dat iemand me vroeg waarom ik een blauw oog had... En deze week dacht een collega dat er uitgelopen mascara onder m'n oog zat.
Ik denk dat het er een beetje mee heeft te maken dat ik iets diepliggerende ogen heb, met veel sproeten eronder die ook voor een donkere kleur zorgen.
Maar na de opmerking van deze week dacht ik: ,misschien toch maar eens aan een concealer denken... en aangezien iedereen altijd zo weg is van Touch Eclat, is het de investering waard.
Maar ik ben dus benieuwd naar jullie ervaringen
Heb jij toevallig naar het prijskaartje gekeken van de Benetint en/of Benefit Pocket Pal?quote:Op zondag 11 april 2010 23:35 schreef BBQ-kip het volgende:
Vandaag de Benefit geroken in de winkel, ruikt naar rozen zoals ik al dacht eerder te hebben geroken. Erg subtiel en lekker
Ik gebruik hem bijna elke dag. Het is geen wondermiddel zoals sommigen beweren. Maar als ik 'm gebruik dan zie je niet dat ik m opheb, en dat is wel prettig. Verder is het eigenlijk meer een highlighter dan een conceiler. Maar ik gebruik het ook altijd voor m'n wallenquote:Op zondag 11 april 2010 09:57 schreef Keroppi het volgende:
Zijn hier mensen met ervaring met Touch Eclat van YSL? Ik vind zelf namelijk niet dat ik last heb van donkere kringen onder m'n ogen maar in het verleden is het als eens voorgekomen dat iemand me vroeg waarom ik een blauw oog had... En deze week dacht een collega dat er uitgelopen mascara onder m'n oog zat.
Ik denk dat het er een beetje mee heeft te maken dat ik iets diepliggerende ogen heb, met veel sproeten eronder die ook voor een donkere kleur zorgen.
Maar na de opmerking van deze week dacht ik: ,misschien toch maar eens aan een concealer denken... en aangezien iedereen altijd zo weg is van Touch Eclat, is het de investering waard.
Maar ik ben dus benieuwd naar jullie ervaringen
Yay! Welkom!quote:Op maandag 12 april 2010 16:25 schreef Mehehelzs het volgende:
laat ik ook maar eens mee gaan lezen in dit topic!!!
Natte vinger omhoog steekt....12 juni iets?quote:Op maandag 12 april 2010 19:43 schreef Burdie het volgende:
Dat zou idd ooit bij mij thuis zijn, maar niemand durfde een datum te prikken.
Volgens mij waren ze 26 en 23 euro, maar pin me er niet op vast. Erg duur in ieder geval...quote:Op maandag 12 april 2010 10:10 schreef Burdie het volgende:
[..]
Heb jij toevallig naar het prijskaartje gekeken van de Benetint en/of Benefit Pocket Pal?
Ik woon niet bij een Sephora in de buurt, dus twijfel of ik 'm niet beter via internet kan kopen.
Dan ben ik in ieder geval "en vacance"quote:Op maandag 12 april 2010 19:49 schreef purplerose het volgende:
[..]
Natte vinger omhoog steekt....12 juni iets?![]()
Okee thanx, op internet heb ik ze voor 9 en 13 dollar gezien, een iets beter prijskaartje dusquote:Op maandag 12 april 2010 23:18 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Volgens mij waren ze 26 en 23 euro, maar pin me er niet op vast. Erg duur in ieder geval...
clinique zou ik doen...quote:Op dinsdag 13 april 2010 18:55 schreef Heroinjunk het volgende:
Degene die me de tip gaf voor de crème van Garnier, dank je wel.Hij werkt echt geniaal, vind hem heerlijk! Nu ben ik nog op zoek naar een goede foundation die goed dekt op een droge huid. Mijn schoonheidsspecialiste heeft er wel een, maar die is niet te koop in de winkel.
Weten jullie misschien een goede? Ik heb in poedervorm en vloeibare vorm gebruikt, maar er zit toch ook een combinatie tussen? Die gebruikt mijn schoonheidsspecialiste en is het beste te gebruiken met mijn huid. Weten jullie hier misschien een goede van?
quote:Op woensdag 14 april 2010 10:05 schreef Ooi86 het volgende:
Je hebt dan een rode lipstick met een blauwe ondertoon nodig. Een hele koele rode kleur dus. Dan lijken je tanden witter.
Maybelinne is niet zo duur en heeft verschillende rode lipsticks.quote:Op woensdag 14 april 2010 10:10 schreef Loqi het volgende:
[..]
weet je een mooie van een makkelijk verkrijgbaar (en niet te duur) merk?
(sorry tis nogal een specifiek eisenlijstje)
Persoonlijk vind ik de lipsticks van de Hema fijn, met die zwarte verpakkingen.quote:Op woensdag 14 april 2010 10:10 schreef Loqi het volgende:
[..]
weet je een mooie van een makkelijk verkrijgbaar (en niet te duur) merk?
(sorry tis nogal een specifiek eisenlijstje)
Longlasting vind ik kut want die zijn vaak zo droog. De nieuwe lijn van Rimmel (van die reclame met dat meisje met knalrode lippen maar ik zie alleen maar die spleet tussen haar tandenquote:Op woensdag 14 april 2010 11:57 schreef Loqi het volgende:
Hebben die ook goede longlasting lipsticks (ja nog een eisik maak het niet makkelijk he?)
Maar lipstick is dan ook het enige wat ik nooit gebruik qua make-up en ik weet er dan ook helemaal niks vanaf
Zelf heb ik gewoon de rode kleur van de Etos [006]. Maar het is een hele mooie felle kleur en laat zeker mn tanden niet geel lijken! Ik zweer d'r iig bij, hij slijt namelijk ook niet snel weg.quote:Op woensdag 14 april 2010 10:02 schreef Loqi het volgende:
Dag dames! Zouden jullie mij kunnen helpen?
Ik ben op zoek naar een mooie rode lipstick die je tanden niet geel laat lijken. Ik heb hem echter maar een paar dagen nodig (voor een event) en daarna zal ik hem denk ik niet veel meer dragen, dus het liefst geen hele dure. Ook heb ik hem nogal kortdag nodig, dus zou ik hem graag in een winkel halen ipv bestellen.
De kleur rood maakt niet veel uit, fel of donker, maar het moet wel echt rood zijn, dus niet bordeaux ofzo![]()
Heeft er iemand tips voor een mooie? Alvast bedankt
Bare minerals wellicht? www.idmakeup.nlquote:Op woensdag 14 april 2010 14:40 schreef Lotteu het volgende:
Ik hoooop dat iemand mij kan helpen eigenlijk.
Ik heb heel lang last gehad van acne en daardoor vond ik opmaken meer een stomme verplichting dan dat het ook nog leuk is om te doen. Ik was uren bezig met het wegwerken van puistjes zonder dat het leek op een plamuurlaag. Maar nu heb ik medicijnen tegen mn acne en mn huid is nu best wel gaaf![]()
Maar ik heb nog wel een vette huid helaas. Als ik me 's ochtends opmaak (foundation zonder olie, beetje concealer en daarna een laagje (bronzing)poeder) ziet het er super mooi uit, maar halverwege de dag is mn gezicht, vooral mn neus, net een spiegel. Zo vet en makeup lijkt wel gewoon verdwenen van mn gezicht..
Weet iemand hier iets tegen? Goede foundation die echt goed blijft zitten op een vette huid, of een goede poeder die het echt de hele dag mat houdt?
@ Marloes, enig idee wat die prijzen zijn?quote:Op woensdag 14 april 2010 15:02 schreef Marloes het volgende:
[..]
Bare minerals wellicht? www.idmakeup.nl
Hm ja dat lijkt me wel wat, maar lastig om aan te komen en er staan idd nergens prijzen..quote:Op woensdag 14 april 2010 15:02 schreef Marloes het volgende:
[..]
Bare minerals wellicht? www.idmakeup.nl
is vrij prijzig wel.. maar idd hele goeie trouwens..quote:Op woensdag 14 april 2010 16:32 schreef Lotteu het volgende:
[..]
Hm ja dat lijkt me wel wat, maar lastig om aan te komen en er staan idd nergens prijzen..
Zag het laatst geloof ik bij de V&D... maar weet niet precies welk merk dit is...quote:Op woensdag 14 april 2010 16:32 schreef Lotteu het volgende:
[..]
Hm ja dat lijkt me wel wat, maar lastig om aan te komen en er staan idd nergens prijzen..
Enzymion van Lush gebruiken als dagcreme. Dat is tegen een vette huid en werkt prima. En verder: af en toe even je gezicht afdeppen met blotting papers (zo heet dat geloof ik, verkrijgbaar bij o.a. Bodyshop) of een stukje toiletpapier. Dan dep je de ergste glim weg. Als je voortdurend bijpoedert, dan wordt het alleen maar een dikke laag zooi op je gezicht.quote:Op woensdag 14 april 2010 14:40 schreef Lotteu het volgende:
Ik hoooop dat iemand mij kan helpen eigenlijk.
Ik heb heel lang last gehad van acne en daardoor vond ik opmaken meer een stomme verplichting dan dat het ook nog leuk is om te doen. Ik was uren bezig met het wegwerken van puistjes zonder dat het leek op een plamuurlaag. Maar nu heb ik medicijnen tegen mn acne en mn huid is nu best wel gaaf![]()
Maar ik heb nog wel een vette huid helaas. Als ik me 's ochtends opmaak (foundation zonder olie, beetje concealer en daarna een laagje (bronzing)poeder) ziet het er super mooi uit, maar halverwege de dag is mn gezicht, vooral mn neus, net een spiegel. Zo vet en makeup lijkt wel gewoon verdwenen van mn gezicht..
Weet iemand hier iets tegen? Goede foundation die echt goed blijft zitten op een vette huid, of een goede poeder die het echt de hele dag mat houdt?
Ja die papiertjes heb ik idd ooit gehad en dat werkt wel oke, die moet ik zeker weer kopen!quote:Op woensdag 14 april 2010 18:16 schreef Juud- het volgende:
[..]
Enzymion van Lush gebruiken als dagcreme. Dat is tegen een vette huid en werkt prima. En verder: af en toe even je gezicht afdeppen met blotting papers (zo heet dat geloof ik, verkrijgbaar bij o.a. Bodyshop) of een stukje toiletpapier. Dan dep je de ergste glim weg. Als je voortdurend bijpoedert, dan wordt het alleen maar een dikke laag zooi op je gezicht.
Je bedoelt minerale make-up? Ik had ook idd gevonden dat ze het bij Sephora hebben.quote:Op woensdag 14 april 2010 20:22 schreef Marloes het volgende:
je kunt het gewoon bij de sephora kopen! op dit moment kost het iets van 20 euro voor 2 gram, maar binnenkort wordt het 8 gram voor 25 euro!!! best goedkoop dus.
ik zou gewoon naar de sephora gaan en me daar laten adviseren! je kunt ook bijv. die starterskit kopen, is in verhouding ook niet duur en dan heb je alles + uitleg dvd
is ook zeer geschikt voor een huid met acne..
Ja die minerale make up verkopen ze bij de sephoraquote:Op donderdag 15 april 2010 10:22 schreef Lotteu het volgende:
[..]
Je bedoelt minerale make-up? Ik had ook idd gevonden dat ze het bij Sephora hebben.
Ik moet dus binnenkort maar eens naar een andere stad om te shoppen, want hier hebben ze helaas nergens Sephora te koop
Dat heb ik bij bijna al mijn mascaras... gebruik je zo'n primer?quote:Op donderdag 15 april 2010 21:07 schreef Breathtaking het volgende:
Die mascara van de Sephora valt me trouwens wel tegen, zit na een paar uur standaard onder je ogen.. Jammer.
Neequote:Op donderdag 15 april 2010 22:04 schreef ad0rable het volgende:
[..]
Dat heb ik bij bijna al mijn mascaras... gebruik je zo'n primer?
nee ik ook nietquote:Op donderdag 15 april 2010 22:05 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Nee! Zo ver ga ik niet, gebruik ook niet altijd mascara
maar die ik heb van de Hema is niet eens waterproof en blijft zelfs na een huilbui zitten
!
Waar koop je zoiets? En trouwens, ik wil die lip stain blush ding heel graag hebben, maar ik zie 'm gewoon niet bij de kruidvat hier? Waar staat 'iequote:Op vrijdag 16 april 2010 00:01 schreef ad0rable het volgende:
[..]
nee ik ook nietsoms ook wel eens lekker, hoef je die troep er ook niet af te halen.
een primer zorgt wel dat het beter blijft zitten en er met afhalen eigenlijk ook makkelijker afkomt.. worth the investment i'd say..
Die lipgloss met dat spiegeltje en verlichting! Echt de fijnste lipgloss die ik OOIT heb gehad, gisteren weer aardig ingeslagen bij de KV.quote:Op donderdag 15 april 2010 11:13 schreef tliciouz het volgende:
Welke producten van GOSH zijn de moeite waard om te halen?
ik oook! Ik wist het niet eens, maar wilde even een glosje halen, maar werd dus aangenaam verrast en maar meteen blush, compact powder, mascara en dus twee glossjes meegenomenquote:Op vrijdag 16 april 2010 15:01 schreef Mss het volgende:
Ik heb me gruwelijk uitgeleefd met de 50% actie bij het Kruidvat. Ik doe eigenlijk te weinig met mijn make-up dus ik komt hier ook meeposten.
Benetint pocketpal: 22 euroquote:Op maandag 12 april 2010 10:10 schreef Burdie het volgende:
[..]
Heb jij toevallig naar het prijskaartje gekeken van de Benetint en/of Benefit Pocket Pal?
Ik woon niet bij een Sephora in de buurt, dus twijfel of ik 'm niet beter via internet kan kopen.
Dan woon jij niet in NL, toch?!quote:Op maandag 19 april 2010 19:44 schreef Voici het volgende:
Lurker meldt zich. Vandaag de UDPP gehaald bij sephora, ben er nu al gelukkig mee
Klopt, ik had eerder in de winkel verkeerd gekeken. Was dit weekend in de Sephora en schrok me kapot toen ik goed keek, wat een geld!quote:Op maandag 19 april 2010 19:35 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Benetint pocketpal: 22 euro
Benetint: 32 euro
(Ik heb even online gekeken en het loont zeker om online te bestellen, alleen zitten blijkbaar in Hongkong veel verkopers die namaak verkopen)
Waar heb jij besteld dan?quote:Op maandag 19 april 2010 19:35 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Benetint pocketpal: 22 euro
Benetint: 32 euro
(Ik heb even online gekeken en het loont zeker om online te bestellen, alleen zitten blijkbaar in Hongkong veel verkopers die namaak verkopen)
Dunno. Ik wil een set samenstellen.quote:Op dinsdag 20 april 2010 07:52 schreef Burdie het volgende:
Wat versta je onder goed?
Ja ik vind het ook meevallen, dacht dat het iets van 80 euro moest zijn dus 65 valt me mee.quote:Op maandag 19 april 2010 22:40 schreef Marloes het volgende:
Nouja als je al die spullen los moet kopen kost het geloof ik iets van 150 euro, dus in die zin valt het wel mee..
Ik heb altijd die van Bourjois en die vind ik erg goed. Maar er zijn zooooo veel verschillendequote:Op dinsdag 20 april 2010 07:25 schreef xaban06 het volgende:
Vraagje aan de vrouwen:
Wat/welk merk is een goed oogpotlood (zwart)? Eventueel online te bestellen?
De vraag is eerst voor wie is het.quote:Op dinsdag 20 april 2010 07:53 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Dunno. Ik wil een set samenstellen.
Parfum, make-up, lingerie etc. Wil wel dat alles ook 'goed' is.
Oogpotlood/Eyeliner: Zwartquote:Op dinsdag 20 april 2010 12:05 schreef tanteklara het volgende:
[..]
De vraag is eerst voor wie is het.
Voor je vriendin: dan even in haar make-up tas snuffelen en opschrijven wat voor merken ze waarvoor gebruikt en kleur enzo.
Het maakt verder echt wel uit of het een jong of ouder iemand is.
Weet je dat dan kun je goede make-up op ebay.nl bestellen. Er zijn een paar leuke nederlandse verkopers die goed spul verkopen.
Kom eerst maar eens terug als je de merken en kleuren weet, dan kan ik je verder helpen.
Bedankt, dat is in elk geval iets. Dan hangt het van je budget af. Het handigst is dan naar een parfumerie-zaak te gaan, zoals Paris-ici XL of Douglas. Want wat nu verder belangrijk is, hoeveel is het budget?quote:Op dinsdag 20 april 2010 16:48 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Oogpotlood/Eyeliner: Zwart
Oogschaduw: Blauw
Merk: Zou het echt niet weten.
Leeftijd: 25
Budget? Make-up set mag rond de 50 euro kosten. Dus oogpotlood/eyeliner/oogschaduw/mascara.quote:Op dinsdag 20 april 2010 17:27 schreef tanteklara het volgende:
[..]
Bedankt, dat is in elk geval iets. Dan hangt het van je budget af. Het handigst is dan naar een parfumerie-zaak te gaan, zoals Paris-ici XL of Douglas. Want wat nu verder belangrijk is, hoeveel is het budget?
Heb je geen tijd om bij een parfumerie-zaak aan te gaan, en het is helemaal geen vreemde vraag in zo'n winkel, dan kun je nog op Douglas.nl kijken en via internet bestellen.
In elk geval als ik me goed herinner was er een leuk setje van ik dacht Clinque: maskara en nog iets erbij. Leuk geprijsd.
Wat de oogschaduw betreft zou ik voor een setje gaan. Want je hebt vele tinten blauw, dan zit je er in elk geval niet al te ver naast.
Succes en lukt het niet dan nog maar eens vragen..
Zie ook nog even mijn vorige berichtje.quote:Op dinsdag 20 april 2010 17:36 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Budget? Make-up set mag rond de 50 euro kosten. Dus oogpotlood/eyeliner/oogschaduw/mascara.
Met blauw bedoel ik: http://www.oopshi.nl/images/oog-make-up-oopshi-nl.jpg
Parfum kom ik zelf ook wel uit, mag ook rond de 50 euro kosten.
En een leuk lingerie set, ook rond de 50 euro, maar daar kom ik ook wel uit.
Het gaat mij puur om de make-up (set)
quote:Op dinsdag 20 april 2010 17:49 schreef xaban06 het volgende:
tanteklara/Marloes: Thanks! Ik denk dat ik inderdaad maar eens langs Ici Paris moet gaan, wel doordeweeks, weekenden is het altijd super druk!
Wat zijn vrouwen moeilijk zeg
Ze krijgt het pas ergens 2e of 3e week van mei.quote:Op dinsdag 20 april 2010 17:58 schreef tanteklara het volgende:
[..]
Graag gedaan Laat effe weten wat je gekocht hebt qua make-up en of ze er blij mee was.
p.s. kleine lettertjes: ik kan mijn leesbril niet vinden.
Bij zo iemand uit Hongkong dus. Ik las pas later de feedback met daarin veel klachten over dat het fake was. Nouja ik heb 6 dollar betaald voor een mini-benetint (2,5 ml) dus de wereld vergaat niet. Maar ik heb wel geleerd om even op dat soort dingen te letten...quote:
Ha Bob,quote:Op dinsdag 20 april 2010 18:09 schreef Bob. het volgende:
Ik kan ook wel wat hulp van make-up kenners gebruiken! Ik heb vaak last van donkere kringen onder mijn ogen en daar smeer altijd concealer op zodat het niet lijkt alsof ik al een week niet slaap.![]()
Gebruikte altijd Touche Eclat van YSL, maar mijn ogen zijn waanzinnig gevoelig en begonnen de laatste tijd gelijk te branden nadat ik het had opgesmeerd.. Nu wilde ik toch al switchen naar make-up die niet op dieren is getest, dus dit leek me wel een goed moment om eens wat anders te proberen.![]()
Nu heb ik de airbrush concealer van Clinique gekocht, dekt erg goed, maar daar krijg ik even goed last van.![]()
Nu kunnen jullie natuurlijk niet echt inschatten wat wel of niet zeer gaat doen, en dat zal ik vooral zelf een beetje moeten uit testen. Maar als er suggesties zijn qua merken die een goede concealer hebben die niet op dieren is getest en hypoallergeen is zou ik al heel blij zijn. Want dat is nog verdomd lastig te vinden.
Is die MAC die vloeibare? Laat me even weten of je 'm over 2 weken nog steeds fijn vind svpquote:Op woensdag 28 april 2010 20:34 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik heb in een extreme PMS bui bij de Bijenkorf het volgende gekocht:
Bobbi Brown gel-liner in de kleur Espresso Ink.
Mooooooi! Goed aan te brengen, mega intense kleur, blijft de heeeeeele dag perfect zitten zonder te creasen, smudgen of wat dan ook.
Alleen nog een beetje oefenen met hele dunne lijntjes.
MAC Mineralize Satinfinish SPF 15 Foundation in de kleur NW20.
Toch maar gekocht, Hij heeft een paar kleuren (stuk of 5) geprobeerd en deze paste perfect. Weg roodheid en vlekjes en welkom natuurlijke huidskleur zonder plamuur
Deze heb ik nog niet uitgeprobeerd, ga ik vrijdag doen, morgen geen tijd voor. Nu al zin in!
toevallig bij dealextreme besteld?quote:Op maandag 3 mei 2010 11:22 schreef Keroppi het volgende:
Hoera! Mijn mini-benetint uit hong kong is gearriveerd!
[ afbeelding ]
In de feedback van de verkoper waren er een paar klachten over dat het fake zou zijn. Nou ik vind het er erg echt uitzien, maar ik zou ook niet weten hoe ik fake Benefit zou moeten herkennen.
Het is een klein flesje, ongeveer ter groote van een AA batterij. Dat vond ik wel handig omdat het a) makkelijk meenemen is, b) ik geen idee had of een lipstain wat voor mij zou zijn. En ach, voor 6 euro incl verzendkosten kun je je geen buil vallen.
Ik heb geprobeerd om een foto te maken met de ene kant wel gekleurd en de andere niet. Maar m'n camera maakt niet zo'n mooie foto's met flits. Mochten er toch mensen zijn die het heel graag willen zien wil ik 'm evt wel hier neerzetten.
Maar ik vind het wel een aanwinst. Geeft echt niet af, resultaat is redelijk naturel (vooral als het nog een beetje afslijt). Zal over een tijdje laten weten of ik nog steeds enthousiast ben
Enige nadeel is dat wanneer je het met je vingers wil verdelen, je met rode vingertoppen zit die je écht niet 1 2 3 schoonpoetst.
Nee via een e-bay shop. Na 2 tosti's en een kop thee zit het er nog op (wel iets minder intens)quote:
Ah da's minder. Weet ik ook weer waar ik op moet letten! Graciasquote:Op zondag 2 mei 2010 01:14 schreef BBQ-kip het volgende:
Zo, da's flink goedkoper dan normaal zeg!
De MAC foundation gaat terug, er blijken allemaal miniglittertjes in te zitten![]()
De kleur is perfect, het aanbrengen is prima, blijft goed zitten etc. Maar ik had aangegeven absoluut geen glitters of glim erin te willen, gewoon normaal als mijn huid, dus ook geen poedermatte uitstraling. En toen kwam deze foundation eruit...
Kreeg dus na het opdoen en tijdens het buiten wandelen met familie een opmerking dat mijn gezicht onder de glitter zat terwijl ik in de spiegel bij het opmaken niets gezien had. Ik dacht dat het aan bijvoorbeeld een niet goed schoongemaakte kwast van mij lag ofzo, maar bij nader onderzoek bleek het echt in de foundation te zitten.
Bijna niet zichtbaar bij opdoen, maar wel als je met je porem in het daglicht of zinnetje staat en daar houd ik echt niet van![]()
![]()
Als ik een glitterhoofd wil, vraag ik wel om glitters, toch?
Het ziet er toch niet uit, je hals gewoon normale huidskleur en dan heel je gezicht onder de kleine glittertjes![]()
Iemand ervaring met die body- & facefoundation? Die grote flacon van 120 ml? Denk dat ik hem ga ruilen voor die. Ook lichte dekking en ook nog eens een stuk goedkoper en zonder die verdomde glim!
Waarom geen foundation van BB eigenlijk? Die heb ik ook en is heel okequote:Op zondag 2 mei 2010 01:14 schreef BBQ-kip het volgende:
Zo, da's flink goedkoper dan normaal zeg!
De MAC foundation gaat terug, er blijken allemaal miniglittertjes in te zitten![]()
De kleur is perfect, het aanbrengen is prima, blijft goed zitten etc. Maar ik had aangegeven absoluut geen glitters of glim erin te willen, gewoon normaal als mijn huid, dus ook geen poedermatte uitstraling. En toen kwam deze foundation eruit...
Kreeg dus na het opdoen en tijdens het buiten wandelen met familie een opmerking dat mijn gezicht onder de glitter zat terwijl ik in de spiegel bij het opmaken niets gezien had. Ik dacht dat het aan bijvoorbeeld een niet goed schoongemaakte kwast van mij lag ofzo, maar bij nader onderzoek bleek het echt in de foundation te zitten.
Bijna niet zichtbaar bij opdoen, maar wel als je met je porem in het daglicht of zinnetje staat en daar houd ik echt niet van![]()
![]()
Als ik een glitterhoofd wil, vraag ik wel om glitters, toch?
Het ziet er toch niet uit, je hals gewoon normale huidskleur en dan heel je gezicht onder de kleine glittertjes![]()
Iemand ervaring met die body- & facefoundation? Die grote flacon van 120 ml? Denk dat ik hem ga ruilen voor die. Ook lichte dekking en ook nog eens een stuk goedkoper en zonder die verdomde glim!
quote:Op woensdag 5 mei 2010 23:08 schreef BBQ-kip het volgende:
Nog geen tijd gehad om te ruilen, ga ik morgen doen. Hoop dat ze niet te moeilijk doen, maar goed, ik heb ook expliciet gevraagd om niet glimmende foundation.
Waarom geen BB, niet over nagedacht eigenlijk, misschien ook nog een keertje een idee.
Welke heb jij?
O ik ga altijd naar Adam en daar ben ik elke keer heel goed geholpen!! En het is de pressed powderquote:Op woensdag 5 mei 2010 23:22 schreef BBQ-kip het volgende:
Dat is stickfoundation en cream to powder neem ik aan?
Ik wil een wat lichtere dekking dan dat.
Op de glitter (mica) na zou de foundation die ik nu heb perfect zijn, maar ja... Ik heb dus echt een gruwelijke hekel aan glitters waar die niet horen, zoals je kunt merken
Ik werd vorige keren dat ik bij BB (1e keer R'dam, 2e keer Den Haag) niet zo super geholpen, vond ik wel jammer, maar goed...
Iemand trouwens ervaring met Rituals make-up? Ik heb de blush daarvan en ben er echt gek op, die past elke dag wel
De oogschaduw ziet er ook erg mooi uit, heel natuurlijke aardse kleuren. Ga ik ook eens kopen als dat weer mag van mezelf, laatste tijd béétje erg veel uitgegeven
Wat is een pressed powder dan ? dekt deze minder?quote:Op donderdag 6 mei 2010 01:51 schreef Marloes het volgende:
[..]
O ik ga altijd naar Adam en daar ben ik elke keer heel goed geholpen!! En het is de pressed powder
Da's toch gewoon poeder maar dan "geperst" zodat het in vaste vorm is neem ik aan?quote:Op donderdag 6 mei 2010 08:42 schreef Lief-visje het volgende:
[..]
Wat is een pressed powder dan ? dekt deze minder?
Heb ik ook met mijne van de Kruidvatquote:Op maandag 3 mei 2010 12:49 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Nee via een e-bay shop. Na 2 tosti's en een kop thee zit het er nog op (wel iets minder intens)
Nee gelukkig niet. Via twitter heeft lushiousbeauty een aantal waarschuwingen rond gestuurd, ik weet niet waar zij het weer vandaan heeftquote:Op donderdag 6 mei 2010 14:54 schreef BBQ-kip het volgende:
Oh da's een goeie Burdie... Ik zie inderdaad overal die reclamebanners de laatste tijd.
Hoe ben je erachter gekomen dat het fake is? Had je er zelf iets besteld?
Het gevaar bestaat natuurlijk altijd maar dat iedere blogger hier aan mee doet ben ik het absoluut niet mee eens. Ik blog dan over nagellak in plaats van make-up maar ik krijg ook regelmatig lakken opgestuurd voor review en ik herken me daar helemaal niet in.quote:Op donderdag 6 mei 2010 14:57 schreef BBQ-kip het volgende:
Oh en om de discussie over objectieve versus beïnvloede reviews nog eens aan te zwengelen
http://www.nu.nl/lifestyl(...)oen-goede-zaken.html
Ik ken geen enkele beautybloggen die er niet aan mee doet, al dan niet bewust.
Daaronder vind ik dus ook vallen het reviewen van producten die opgestuurd worden, zelden zie ik negatieve reviews en het is buiten dat flinke reclame voor die merken (zelfs als er negatieve reviews over zouden staan).
Fake producten in de zin van merkje nagemaakt?quote:Op donderdag 6 mei 2010 12:25 schreef Burdie het volgende:
Even een waarschuwing: op veel sites zie je tegenwoordig advertenties van tradetang.com (hier onder nu ook, terwijl ik dit typ) maar zij verkopen alleen fake producten.
Ja, je krijgt dus niet het echte merk, maar namaak.quote:Op donderdag 6 mei 2010 19:04 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Fake producten in de zin van merkje nagemaakt?
Coastal Scents? Al ben ik niet te spreken over hun gelliner, maar anderen wel.quote:Op maandag 17 mei 2010 14:38 schreef _aurum_ het volgende:
ik ben op zoek naar een bruinkleurige betaalbare gel liner. Sleek maakt ze niet meer, iemand nog suggesties?
Spullen van Zoeva kun je veel goedkoper op eBay krijgen. Palletten bijv 10¤ incl op eBayquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:11 schreef GimmeGore het volgende:
Vast al vaker gevraagd, maar weet iemand hoe vaak Zoeva update?
Er is momenteel echt veel uitverkocht.
Link van de winkel?quote:Op donderdag 8 juli 2010 19:44 schreef -ladybird- het volgende:
Ja klopt paletten van 10 euro, maar kreeg gister wel een mat palette ipv de shimmer die ik had besteld![]()
Gelukkig kreeg ik vandaag een mailtje dat ze het shimmer palette gratis nasturenze doen echt alles voor een 5 star rating daar
Winkel,quote:Op vrijdag 9 juli 2010 22:42 schreef Sharana_LV het volgende:
Kopen jullie MAC ook op ebay of gewoon in de winkel?
eBay of http://www.allcosmeticswholesale.com/quote:Op vrijdag 9 juli 2010 22:42 schreef Sharana_LV het volgende:
Kopen jullie MAC ook op ebay of gewoon in de winkel?
dankquote:Op zaterdag 10 juli 2010 17:17 schreef DeltaCephei het volgende:
[..]
eBay of http://www.allcosmeticswholesale.com/Maar op eBay idd uitkijken, veel nep!
quote:Op vrijdag 4 juni 2010 15:27 schreef Pien85 het volgende:
Ah, kan ik hier ook om tips vragen? Jullie zijn de experts, toch?
Het probleem: Ik ben inmiddels bijna 25, maar zie dr veel jonger uit. Als ik helemaal zonder make up naar, bijvoorbeeld, de supermarkt ga om sigaretten te halen, komt het nog regelmatig voor dat ze mijn legitimatie willen zien (). Nu ben ik sinds kort weer wat make up gaan gebruiken, gewoon 'n beetje oogschaduw en mascara. Sigaretten halen lukt me inmiddels zonder me te moeten legitimeren, maar voor een fles baileys moet ik nog steeds m'n legitimatie laten zien
Ook kleren met leuke kleurtjes of frutseltjes er aan waag ik me niet aan, maakt me ook veel jonger dan ik ben. Iemand tips om er voor te zorgen dat ik dr een klein beetje volwassen uit zie?
Als je nog nooit foundation hebt gebruikt zou ik niet zomaar in één keer voor een zware dekking gaan. Ik geloof dat je het natuurlijk wilt houden dus dan is een "glans" wel gewenst denk ik. Je zou zo'n half dagcréme/half foundation kunnen gebruiken. Nivea verkoopt ze, dacht ik. Vichy flexilift teint is ook een goeie, het geeft je een soort van natuurlijke,gezonde gloed.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 18:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik zou best wel 's een goede foundation ofzo willen proberen, gewoon om m'n gezicht wat meer levendigheid te geven, maar ik heb echt de ballen verstand van make-up. Wie geeft een lesje make-up 101, of, beter nog, zijn de dames bij de ici paris ed een beetje te vertrouwen?
Waar woon je ook alweer? In Rotterdam zit een hele grote Douglas waar mensen werken die er echt verstand van hebben. Laat je eens informeren, vraag of ze het product bij je aan willen brengen, schrijf de naam op van wat ze je hebben aangeraden, en ga weer naar huis. Kijk of het bij daglicht, in de etalage bij de volgende winkel, thuis in de badkamerspiegel, etc. er ook zo mooi uit ziet als in de winkel en besluit daarna of je het product wilt hebben of niet.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 18:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik zou best wel 's een goede foundation ofzo willen proberen, gewoon om m'n gezicht wat meer levendigheid te geven, maar ik heb echt de ballen verstand van make-up. Wie geeft een lesje make-up 101, of, beter nog, zijn de dames bij de ici paris ed een beetje te vertrouwen?
bij de ici paris in amsterdam staan meiden die heel goed meehelpen! ligt er trouwens wel aan welke je inlooptquote:Op zaterdag 10 juli 2010 18:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik zou best wel 's een goede foundation ofzo willen proberen, gewoon om m'n gezicht wat meer levendigheid te geven, maar ik heb echt de ballen verstand van make-up. Wie geeft een lesje make-up 101, of, beter nog, zijn de dames bij de ici paris ed een beetje te vertrouwen?
dames bij ici paris te vertrouwen? HMM. de ene wel en de andere vijf praten ergens over waar ze niet eens weten waar ze het over hebben.quote:Op zaterdag 10 juli 2010 18:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik zou best wel 's een goede foundation ofzo willen proberen, gewoon om m'n gezicht wat meer levendigheid te geven, maar ik heb echt de ballen verstand van make-up. Wie geeft een lesje make-up 101, of, beter nog, zijn de dames bij de ici paris ed een beetje te vertrouwen?
Misschien een ander kapseltje, kleine haarverandingen helpen ook al snel.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 15:27 schreef Pien85 het volgende:
Ah, kan ik hier ook om tips vragen? Jullie zijn de experts, toch?
Het probleem: Ik ben inmiddels bijna 25, maar zie dr veel jonger uit. Als ik helemaal zonder make up naar, bijvoorbeeld, de supermarkt ga om sigaretten te halen, komt het nog regelmatig voor dat ze mijn legitimatie willen zien (). Nu ben ik sinds kort weer wat make up gaan gebruiken, gewoon 'n beetje oogschaduw en mascara. Sigaretten halen lukt me inmiddels zonder me te moeten legitimeren, maar voor een fles baileys moet ik nog steeds m'n legitimatie laten zien
Ook kleren met leuke kleurtjes of frutseltjes er aan waag ik me niet aan, maakt me ook veel jonger dan ik ben. Iemand tips om er voor te zorgen dat ik dr een klein beetje volwassen uit zie?
Zwaai dan maar dag met het handje naar je bankrekening saldoquote:Op woensdag 16 juni 2010 12:08 schreef _aurum_ het volgende:
ik ben een paar weken geleden naar de MACstore geweest.
Ben naar huis gekomen met de oil control lotion, de studio fix fluid en powder. En kan alleen maar wow! zeggen.
Dekt supergoed, ik glim bijna niet meer en ik zie er niet uit alsof mijn hoofd is dichtgeplamuurd
Nadeel is nu wel dat ik meer MAC dingen wil
Ik zou een goede penselenset kopen en een leuk palette, bijvoorbeeld van NYX of Zoevaquote:Op woensdag 25 augustus 2010 16:46 schreef ymme het volgende:
Wat is echt een must have qua kwasten en oogschaduw?
Ja! Ik heb 2 foundationkwasten en die bevallen super. Ga binnenkort 1 van de kwastensets bestellen, als ik er uit ben welke het word. (L)quote:Op woensdag 25 augustus 2010 20:42 schreef Diconnected het volgende:
Zijn de kwasten van zoeva van goede kwaliteit? Zoek me wezeloos naar goede betaalbare kwasten namelijk
ik zou voor de bamboo gaan!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:33 schreef Diconnected het volgende:
Zit te twijfelen tussen https://www.zoeva-shop.de/brush-sets/12-tlg-basic-set/a-123594/ en https://www.zoeva-shop.de/brush-sets/bamboo-brush-set/a-123621/
Hoe doe je dat precies? Gebruik je daarvoor zo'n wenkbrauwkit die ze bv bij de etos wel eens hebben liggen? Mijn wenkbrauwenhebben niet veel vorm. Dat ondanks het epileren, de haartjes voorbij de 'knik' die de meeste mensen hebben staan naar beneden gericht en daardoor ziet het er al snel uit als een recht streepje. Ze zijn bovendien niet erg 'egaal'.quote:Op zondag 11 juli 2010 02:41 schreef beautyfreak het volgende:
[..]
Misschien een ander kapseltje, kleine haarverandingen helpen ook al snel.
Oh, wenkbrauwen aanzetten, eventueel wat bronzer om te shapen, en wat blush. Bij jouw koppie zou ik toch voor de warmere kleuren blush gaan.
Ja die ziet er best hendig en mooi uitquote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:35 schreef DeltaCephei het volgende:
[..]
ik zou voor de bamboo gaan!
Zijn genoeg filmpjes over te vinden op youtubequote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:49 schreef Sts het volgende:
[..]
Hoe doe je dat precies? Gebruik je daarvoor zo'n wenkbrauwkit die ze bv bij de etos wel eens hebben liggen? Mijn wenkbrauwenhebben niet veel vorm. Dat ondanks het epileren, de haartjes voorbij de 'knik' die de meeste mensen hebben staan naar beneden gericht en daardoor ziet het er al snel uit als een recht streepje. Ze zijn bovendien niet erg 'egaal'.
Ik zou juist die andere nemen, want ik heb helemaal niets met bamboo.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 13:52 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Ja die ziet er best hendig en mooi uit
Rood kan je neutraliseren met een groene concealer.quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:21 schreef ymme het volgende:
Ik heb van mezelf heel rode wangen.
Hoe kan die het beste camoufleren? Zonder een hele laag smink op mijn gezicht te hebben.
Het moet wel een beetje natuurlijk blijven zeg maar
Hmm naja het is dezelfde prijs, dus ik denk niet dat er veel verschil in zal zitten?quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:20 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ik zou juist die andere nemen, want ik heb helemaal niets met bamboo.
Qua kwaliteit zullen ze vergelijkbaar zijn denk ik.
Was vandaag bij de Sephora en zag dat zowel de produkten van Too Faced als Benefit FORS omhoog gegaan zijn. De Benetint is nu 38 euro. Ze hebben zelf over de display met adviesprijzen allemaal andere prijzen zitten plakken.quote:Op maandag 19 april 2010 19:35 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Benetint pocketpal: 22 euro
Benetint: 32 euro
(Ik heb even online gekeken en het loont zeker om online te bestellen, alleen zitten blijkbaar in Hongkong veel verkopers die namaak verkopen)
Eucerin heeft wel een goedequote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:24 schreef ymme het volgende:
Groene concealer check.
Ik ga op zoek. Thanks
Lees het topic even, een aantal pagina's terug vroeg iemand precies hetzelfde, en die heeft toen wat tips gekregenquote:Op zondag 29 augustus 2010 01:09 schreef Sharana_LV het volgende:
Ik wil ook een kwarstenset gaan aanschaffen! Wat zijn goede merken buiten MAC om?
ja dat doe k dus ook nooit, mijn dagcreme laat ik eerst goed intrekken en daarna pas foundation, maar k ben geen expertquote:Op maandag 30 augustus 2010 18:14 schreef Tamashii het volgende:
Ik hoor verschillende mensen zeggen om concealer of foundation in je dagcrème te mengen, maar is dat niet slecht voor je huid? Want ik doe altijd eerst mijn dagcrème, zodat dat lekker kan intrekken want dat is gewoon goed voor je huid. Maar foundation etc verstopt toch je poriën?
Oeh leuk! Wat heb je gekocht? Mijn favoriete kleur oogschaduw is Mulch. En Club is ook prachtig!quote:Op zondag 29 augustus 2010 22:27 schreef Sharana_LV het volgende:ik ga morgen naar de MAC store!
Ik wil mooie oogschaduw halen (liefst in bruintinten/naturel tinten, iig niet te donker) en ik wil een mooie kwarst om het aan te brengen, en misschien nog wat andere mooie spulletjes.
Hebben jullie nog tips voor oogschaduwkleurtjes?
En hoe brnegen jullie foundation aan? Ik doe het nu met een sponsje, opzich wel fijn alleen het gaat dan onder mijn nagels zitten!
quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 12:38 schreef Swatch het volgende:
[..]
Oeh leuk! Wat heb je gekocht? Mijn favoriete kleur oogschaduw is Mulch. En Club is ook prachtig!
dit dus, en:quote:Op maandag 30 augustus 2010 18:11 schreef Sharana_LV het volgende:
ik heb bij de mac oogschduw, poeder en primer gekocht!
ik heb nog wat chanel makeup gezien die ik wil, maar die haal ik donderdag op schiphol wel!
Bij de Etos hebben ze die!quote:Op donderdag 26 augustus 2010 14:24 schreef ymme het volgende:
Groene concealer check.
Ik ga op zoek. Thanks
Ik weet bijna zeker van niet.quote:Op dinsdag 31 augustus 2010 19:17 schreef Sharana_LV het volgende:
weet iemand of mac ook op schiphol verkocht wordt? anders haal ik mijn brushes daar vrijdag!
Aahh tnx. Hier wachtte ik opquote:Op donderdag 16 september 2010 19:16 schreef DeltaCephei het volgende:
Vanaf volgende week donderdag Sephora Prijzencircus, eigen merk (excl paletten en kwasten) 3 voor 10¤.
accepteren?quote:Op donderdag 16 september 2010 21:24 schreef vamperotica het volgende:
Ok...Help... Ik word oud(er) en mn oogleden gaan hangen... wat moet ik doen?
Dat ook jaquote:
Er is helaas weinig aan te doen behalve als je idd nix meer ziet het teveel weg laten halenquote:Op donderdag 16 september 2010 21:43 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Dat ook ja![]()
Maar t zit behoorlijk in den familie... Mn vader's oogleden hingen zowat over zijn ogen heen
*mesjes zoeken gaatquote:Op donderdag 16 september 2010 21:44 schreef purplerose het volgende:
[..]
Er is helaas weinig aan te doen behalve als je idd nix meer ziet het teveel weg laten halen
Ik ben ook al halverwege een ooglidreductie/lift ding
Een tip: kom wel op dag 1, want daarna ziet de Sephora eruit alsof er een tornado overheen gegaan is. Persoonlijk vind ik de oogschaduw van Sephora bijzonder slecht. Maar andere dingen zijn dan weer best primaquote:Op donderdag 16 september 2010 19:16 schreef DeltaCephei het volgende:
Vanaf volgende week donderdag Sephora Prijzencircus, eigen merk (excl paletten en kwasten) 3 voor 10¤.
Ik heb er wat mascara's van gesleten en heb 2 colorful palettes met 4 kleurtjes oogschaduw erin.quote:Op zondag 19 september 2010 19:22 schreef koekii het volgende:
Heeft iemand al wat evaring met de make-up van Sephora?
Er is toch aankomende week toch weer circusprijzen ofzo? Vandaar mijn vraag over de make up van Sephora ze zijn echt prachtig, maar ik wou toch even weten of ze het waard zijn. Anders ga ik ook vroeg even langs bij de V&D.quote:Op zondag 19 september 2010 20:10 schreef princess-a het volgende:
[..]
Ik heb er wat mascara's van gesleten en heb 2 colorful palettes met 4 kleurtjes oogschaduw erin.
Die oogschaduws zijn supermooi en blijven erg goed zitten, de mascara's zijn ook fijn.
Ga deze week dan ook flink wat andere dingetjes inslaan als er weer 3 voor 10 euro zijnHierboven werd trouwens gezegd dat je er de eerste dag moet zijn, ik ben tot nu toe elke keer in Groningen geweest maar daar wordt elke dag, misschien wel meerdere keren per dag, keurig alles bijgevuld..
3 euro per stuk zijn ze zeker waard ja!quote:Op zondag 19 september 2010 20:13 schreef koekii het volgende:
[..]
Er is toch aankomende week toch weer circusprijzen ofzo? Vandaar mijn vraag over de make up van Sephora ze zijn echt prachtig, maar ik wou toch even weten of ze het waard zijn. Anders ga ik ook vroeg even langs bij de V&D.
Ik vond deze pallet er erg mooi uitzien maar ik las in reviews op internet dat veel mensen vonden dan er veel glitter in zat die dan over je hele gezicht belandde. Dus uiteindelijk heb ik er vanaf gezien. Maar heb je het online gekocht of verkopen ze het ook ergens in Nederland?quote:Op zondag 19 september 2010 16:49 schreef RabbitHeart het volgende:
Zijn er hier nog meer Urban Decay fans?.
Ik heb oogshaduw en een paar eyeliners van ze en ik vind ze echt helemaal fantastisch.
Eyeliners heb ik in de kleuren baked, honey, 1999, bourbon en stash. De eerste twee zijn mijn favorieten, ik vind de rest een beetje saai. Baked en honey staan echt prachtig bij mijn haar en ogen.
Vorige maand heb ik Ammo gekocht.
Ik woon in the UK dus gewoon bij Boots gekochtquote:Op zondag 19 september 2010 21:44 schreef Keroppi het volgende:
[..]
Ik vond deze pallet er erg mooi uitzien maar ik las in reviews op internet dat veel mensen vonden dan er veel glitter in zat die dan over je hele gezicht belandde. Dus uiteindelijk heb ik er vanaf gezien. Maar heb je het online gekocht of verkopen ze het ook ergens in Nederland?
(Ik heb vandaag een contrast duo van Chanel gekocht)
Dat heb ik dus met de Sephora oogschaduw maar daar zijn de mensen hierboven dan weer heel enthousiast over.quote:Op zondag 19 september 2010 22:32 schreef _aurum_ het volgende:
ik vind Chanel echt geen goede oogschaduw maken. Er zit niet genoeg pigment in en ze zijn te hard, dus je moet bijna boenen om het uit het doosje te krijgen![]()
Grootste miskoop ooit
Qua oogschaduw vind ik het het geld absoluut niet waard.. maar de Joues Contraste blushes daarentegenquote:Op zondag 19 september 2010 22:05 schreef RabbitHeart het volgende:
Ik heb geen ervaring met Chanel make-up, ligt een beetje boven mijn budget... Urban Decay, Mac en Benefit liggen wel in mijn budget. Is het kwaliteitsverschil groot genoeg om het de extra prijs waard te maken?.
Ik vind dat ze qua oogschaduw geen leuk assortiment hebben, maar mijn vrienden de make-upgeek is echt lyrisch over hun powders en foundations. Volgende make-up item dat word aangeschaft is de "hello flawless" powder. Wel aan de prijs, 25 pondquote:Op zondag 19 september 2010 23:02 schreef Keroppi het volgende:
[..]
(Trouwens sinds Sephora de prijzen van Benefit zo omhoog hebben gegooid, zit je al richting Lancome/Chanel/etc niveau...)
Wat is het?quote:Op maandag 20 september 2010 19:40 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik kon deze vanmiddag bij The Body Shop niet weerstaan...
[ afbeelding ]
Morgen ga ik hem proberen, ik ben benieuwd.
Kajal! Het is net een wasco-stift.quote:
Drie keer radenquote:Op maandag 20 september 2010 21:42 schreef Keroppi het volgende:
Aha, welke kleur heb je gekocht? Ik vind die kleur groen persoonlijk nogal afzichtelijk, zouden ze echt denken dat daar een markt voor is?
quote:Op maandag 20 september 2010 21:51 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Drie keer raden
Groene oogmake-up staat mij mooi, als rooie met groene ogen met bruin erdoor![]()
Jammer dat ze hem niet in paars hebben, dat is ook een superkleur voor mij.
hihiquote:Op maandag 20 september 2010 21:51 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Drie keer raden
Groene oogmake-up staat mij mooi, als rooie met groene ogen met bruin erdoor![]()
Jammer dat ze hem niet in paars hebben, dat is ook een superkleur voor mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |