Is geen gezeik, ik had me ook verheugd op een uurtje VI.quote:Op vrijdag 19 maart 2010 23:48 schreef RobertoCarlos het volgende:
Wat een gezeik zeg...w8 gewoon nog ff
Geen idee, moet je ff RTL bellen.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 00:01 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Nummer 4, centrale verdediger
Wanneer staat het online?
Ik ga bijna medelijden krijgen met zequote:Feyenoord doet aangifte van inbraak op Varkenoord
Feyenoord meldt op haar eigen website, dat er in de nacht van donderdag op vrijdag ingebroken is in het tribunegebouw van Feyenoords jeugdcomplex Varkenoord. Bij de inbraak werden vijf computers, twee camera's en een flatscreen gestolen.
"Deze apparatuur werd gebruikt voor de videoanalyse bij de jeugdopleiding van Feyenoord. Een groot deel van de apparatuur kon worden aangeschaft dankzij de inzamelingsactie die de FSV vorig seizoen had georganiseerd," zo verteld de club op Feyenoord.nl. Feyenoord heeft intussen aangifte gedaan bij de politie.
Zitten best leuke gasten tussenquote:Op zaterdag 20 maart 2010 02:02 schreef msnk het volgende:
Ik vind het echt bedroevend zo met al die BN'ers als gasten. Bah.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The time you enjoy wasting is not wasted time.
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 03:30 schreef Greetings het volgende:
Youssef El-Bassity was er met een vraag. Dat is een personage uit ONM![]()
Wel zijn voornaam op de Nederlandse manier geschrevenquote:Op zaterdag 20 maart 2010 03:36 schreef Greetings het volgende:
Iemand moet eens Erik Spoelstra uit Miami doen. Dat is een NBA-coach die helemaal geen Nederlander is en geen woord Nederlands kan. Komt er zeker doorheen en zullen de basketbal liefhebbers raar opkijken
quote:Op zaterdag 20 maart 2010 03:32 schreef Theoria_Colorum het volgende:
[..]
Nice.
//
"En dan hebben we hier een vraag van Dexter Morgan uit Miama helemaal."
F. Castro uit Havana. Papalamepiemelos uit Athene.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 03:41 schreef heiden6 het volgende:
[..]
![]()
Ik ga echt een keer zorgen dat ik met een gekke naam een vraag stel die in het programma komt.
"En dan hier nog een vraag voor Hans van Riet Aerts uit Lienden"quote:Op zaterdag 20 maart 2010 03:51 schreef Morendo het volgende:
[..]
F. Castro uit Havana. Papalamepiemelos uit Athene.
Dat is niet alleen Nederlands hoor. Ook Scandinavisch bijv. Maar Erik met een "k" kom je in de US best vaak tegen hoor.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 03:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Wel zijn voornaam op de Nederlandse manier geschreven
Uitzondering voor Anouk Hoogendijkquote:Op zaterdag 20 maart 2010 02:17 schreef heiden6 het volgende:
Zolang ze maar geen vrouwen uit gaan nodigen.
quote:
Ik vond er ook niet zoveel aan. Het begin was wel aardig, maar later zakte het steeds verder weg.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 11:16 schreef Veerboot het volgende:
Ik vond het een van de minst boeiende afleveringen van dit seizoen
Ten eerste is dat volgens mij nu nog helemaal bekend wie er te gast zal zijn en verder denk ik dat het een vrij flauw geintje is omdat zijn collega Frank Lammers er gister was. (Ze verzorgden samen ook het "commentaar" tijdens Ajax - Psv).quote:Op zaterdag 20 maart 2010 15:59 schreef bascross het volgende:
[..]
Die was er paar weken geleden ook al?
Johan kennende trekt hij zich daar echt niets van aan hoor. Ze hebben ook de rechten van de Jupiler League en daar is Johan toch ook niet altijd bijster lovend over.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 16:16 schreef Loohcs het volgende:
misschien omdat RTL de rechten heeft van de EL??
Genoeg mensen die voetbal louter als vermaak zien voor met 20 bier achter je kiezen en die zeker niet zitten te wachten op serieuze journalistiek/analyses. Johan bedoelt volgens mij ook meer dat hij dáár niet op zit te wachten.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 17:06 schreef DrDentz het volgende:
Johan vindt dat je de kijker serieus moet nemen. Die zit niet te wachten op twee schreeuwende lolbroeken.
Net zoals hij dat doet met zijn kutscheten?quote:Op zaterdag 20 maart 2010 17:06 schreef DrDentz het volgende:
Johan vindt dat je de kijker serieus moet nemen. Die zit niet te wachten op twee schreeuwende lolbroeken.
Johan kan gewoon niet hebben dat Frankje Lammers 2 keer zoveel zendtijd @ EL krijgt in een middagje, dan Johan in een hele maand.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 17:06 schreef DrDentz het volgende:
Johan vindt dat je de kijker serieus moet nemen. Die zit niet te wachten op twee schreeuwende lolbroeken.
bedoel feitjes en achtergrond informatie.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 17:32 schreef Sj0rs het volgende:
Neu, zet hem voor een voetbalelftal en hij faalt net zo hard als iedere andere boer.
Dat was een slip of the tongue.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 17:14 schreef Sj0rs het volgende:
[..]
Net zoals hij dat doet met zijn kutscheten?
Ik vind dat ook not dun. Johan is namelijk wel iemand die het optimale rendement uit zich zelf weet te halen.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 23:24 schreef RobertoCarlos het volgende:
Als ik ook een keer niets te doen heb, ga ik ook een lange post posten....
Je vergeet dat Van Bommel en Robben bij Bayern München spelen. Een club die waarsch. kampioen van Duitsland wordt en in ieder geval tot de laatste 8 van Europa is gekomen dit seizoen.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 23:16 schreef Xaobotnik het volgende:
Johan + alle napraters, hebben een selffulfilling prophecy gecreëerd. Onze Oranjespelers spelen nu bij Duitse middenmoters, en niet meer bij de echte topclubs, op een Van Persie en Vd Vaart na. En zo'n HSV noemen we dan maar een topclub en een verbetering, terwijl het tegen PSV en ook Anderlecht niet eens veel beter was. Sterker nog, een volwassen PSV (dus niet dat huilzooitje dat er nu staat) had er gewoon van gewonnen.
Alleen geen clubs als ManU, Arsenal, AC Milan, Real Madrid of Barcelona. Wel topclubs, maar toch minder. Niet de absolute top dus. Ik heb ze dus bewust niet genoemd. Vroeger speelde Aron WInter bij Inter, maar was toch een invaller (hoewel hij in Italië wel als topper werd gezien, en speelde daar toen spelers als Ronaldo, Zanetti, West, Zamorano, Baggio). Maar toch niet zoals die andere clubs. Al zie ik in Sneijder toch wel een grote speler (figuurlijk dan). Maar hij heeft niet de allure toegeschreven gekregen van een wereldtopper. Die had hij 10 jaar geleden wel gehad.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 23:32 schreef Theoria_Colorum het volgende:
[..]
Je vergeet dat Van Bommel en Robben bij Bayern München spelen. Een club die waarsch. kampioen van Duitsland wordt en in ieder geval tot de laatste 8 van Europa is gekomen dit seizoen.
Ook is Sneijder 1 van de bepalende spelers bij Inter in de Serie A en doet het ook goed in de CL.
Kuyt is ook gewoon een basisspeler bij Liverpool etc.
Alsof we internationaal een flater slaan met jongens van het niveau Mathijsen, Van Bommel, De Jong, Heitinga etc, om het nog maar niet te hebben over Robben, Van Nistelrooij, Kuijt en Sneijder, die je vergeet. Natuurlijk is niet elke speler die voor Oranje wordt geselecteerd wereldtop, maar dat is voor vrijwel geen enkel land realistisch. Het Nederlands elftal hoort al 15 jaar structureel bij de top 8-10 van de wereld en wordt overal gerespecteerd.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 23:16 schreef Xaobotnik het volgende:
Onze Oranjespelers spelen nu bij Duitse middenmoters, en niet meer bij de echte topclubs, op een Van Persie en Vd Vaart na.
Kom op zeg, Kuijt heeft zeker al meer bereikt dan Hasselbaink ooit gedaan heeft, en is beter dan hij ooit was. Van eenzelfde kaliber als Makaay, maar met andere kwaliteiten. Hij is geen topschutter maar wel een dragende speler bij een club die bij de absolute wereldtop behoort.quote:Op zondag 21 maart 2010 00:33 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Alleen geen clubs als ManU, Arsenal, AC Milan, Real Madrid of Barcelona. Wel topclubs, maar toch minder. Niet de absolute top dus. Ik heb ze dus bewust niet genoemd. Vroeger speelde Aron WInter bij Inter, maar was toch een invaller (hoewel hij in Italië wel als topper werd gezien, en speelde daar toen spelers als Ronaldo, Zanetti, West, Zamorano, Baggio). Maar toch niet zoals die andere clubs. Al zie ik in Sneijder toch wel een grote speler (figuurlijk dan). Maar hij heeft niet de allure toegeschreven gekregen van een wereldtopper. Die had hij 10 jaar geleden wel gehad.
Bayern staat op eenzelfde niveau als Inter. Misschien iets lager, gezien de competitie.
Over de Duitse clubs gesproken. Sinds wanneer zijn zij de vijand niet meer? Vroeger (een paar jaar terug) hadden we meteen extra strijdvaardigheid als we tegen de moffen moesten. Maar tegenwoordig gaat men maar wat graag daar spelen. Niet dat ik zeg dat we iets tegen Duitsers moeten hebben, maar het is toch een onze voetbalcuncurrent. Maar we zijn zo zwak dat het kansloos is, en dus maar een potje spelen tegen HSV alsof het iedere andere tegenstander is.
En Kuyt, tjsa. Leuk werkertje, maar die zou nooit als echte topper worden gezien. Het is geen Kluivert, Bergkamp, Van Nistelrooij of ook maar Makaay of zelfs Hasselbaink.
Liverpool is dus eveneens geen echte topclub (nog een stap minder dat Inter en Bayern). Die CL-winst was een leuke toevalligheid. Maar structureel waren ze er niet. Sterker nog, het seizoen erop hadden ze eigenlijk niet eens mee mogen doen (doordat ze hun sportieve plichten in de competitie niet na wisten te komen, en op de 5e plek eindigden).
Ik vind het onderscheid dat jij maakt niet logisch en ook niet echt stroken met de feiten. Op basis waarvan biijvoorbeeld beschouw jij Arsenal als een grotere club dan Inter?quote:Op zondag 21 maart 2010 00:33 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Alleen geen clubs als ManU, Arsenal, AC Milan, Real Madrid of Barcelona. Wel topclubs, maar toch minder. Niet de absolute top dus. Ik heb ze dus bewust niet genoemd.
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 21 maart 2010 00:52 schreef Theoria_Colorum het volgende:
[..]
Ik vind het onderscheid dat jij maakt niet logisch en ook niet echt stroken met de feiten. Op basis waarvan biijvoorbeeld beschouw jij Arsenal als een grotere club dan Inter?
Inter is de afgelopen 4 seizoen kampioen van Italie geworden en ook dit seizoen zullen ze waarsch. weer kampioen worden. Ook in de CL doen ze het uitstekend en zijn ze verdiend ten koste van Chelsea naar de kwartfinales gegaan.
Jij lijkt meer naar de schoonheid van het voetbal te kijken, maar ook een spelers als Kuyt is van grote waarde. Als je slechts een werkertje bent, dan sta je niet al jaren structureel in de basis bij 1 van de grootste clubs van de PL.
Ok, vanaf hier verlies je geloofwaardigheid. Historisch is Liverpool FC één van de grootste clubs van Europa. Barcelona is inderdaad een topclub, maar op dit moment met een Spanjaard als trainer die minder snel Nederlanders zal halen dan bijvoorbeeld een Schuster bij Real Madrid.quote:Op zondag 21 maart 2010 00:33 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Liverpool is dus eveneens geen echte topclub (nog een stap minder dat Inter en Bayern).
Het is ook maar een gevoel. Maar laten we eerlijk wezen. Wie bepaald er nog meer de tendens in Nederland? Derksen is zo vaak op TV dat voor velen hij de enige is die uitspraken doet. Kranten leest men amper. Tijdschriften iets meer, maar ja, VI niet niet bepaald afwezig op dat vlak.quote:Op zaterdag 20 maart 2010 23:22 schreef DrDentz het volgende:
Maar waarom een selffulfilling prophecy? Ik zie het verband tussen Johan Derksen en de aftakeling van de Eredivisie niet zo. Daar geef je hem ook teveel krediet mee.
Dan zijn we het oneens. Hasselbaink deed mee in de topscorerslijsten in Portugal, Spanje en Engeland. In het laatste geval is hij meermaals bovenaan geëindigd, en dat bij clubs die niet meestrijden in de top. Daarmee vind ik Hasselbaink een betere speler. Of hij ook bruikbaarder is, is een tweede.quote:Op zondag 21 maart 2010 00:50 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Kom op zeg, Kuijt heeft zeker al meer bereikt dan Hasselbaink ooit gedaan heeft, en is beter dan hij ooit was. Van eenzelfde kaliber als Makaay, maar met andere kwaliteiten. Hij is geen topschutter maar wel een dragende speler bij een club die bij de absolute wereldtop behoort.
Zoals ik al aangaf is mijn verhaal puur een gevoel, en niet geheel rationeel. Waarom ik Arsenal als grotere club beschouw? De Engelse competitie waar meer spelers willen spelen, hogere salarissen, bekendere spelers. Zoiets. Maar jouw argumenten zijn zeker valide. Ik denk dat wanneer je naar de cijfers kijkt die echt relevant zijn voor de grootte, Inter ook de grotere club is. En de situatie die ik omtrent Winter omschreef, is natuurlijk ook sprekend. Maar Sneijder is ook wel een absolute topper. En het ging me uiteindelijk om de kwaliteit van de spelers.quote:Op zondag 21 maart 2010 00:52 schreef Theoria_Colorum het volgende:
[..]
Ik vind het onderscheid dat jij maakt niet logisch en ook niet echt stroken met de feiten. Op basis waarvan biijvoorbeeld beschouw jij Arsenal als een grotere club dan Inter?
Inter is de afgelopen 4 seizoenen kampioen van Italie geworden en ook dit seizoen zullen ze waarsch. weer kampioen worden. Ook in de CL doen ze het uitstekend en zijn ze verdiend ten koste van Chelsea naar de kwartfinales gegaan.
Waarom niet? Werkers zijn ook belangrijk. Ik stel alleen dat hij niet de klasse van een Kluivert of Bergkamp heeft of Drogba, of Eto'o, en dat hij nooit in aanmerking voor Oranje was gekomen in de jaren '90 of begin 2000. Een absolute topspits is het gewoon niet.quote:Als je slechts een werkertje bent, dan sta je niet al jaren structureel in de basis bij 1 van de grootste clubs van de PL.
Check even het grote PSV-topic...quote:Op zondag 21 maart 2010 01:00 schreef heiden6 het volgende:
Sowieso kan ik op basis van hoe Xaobotnik de spelers en clubs die hij noemt beoordeelt al zien dat hij een Ajacied is terwijl noch het woord Ajax genoemd wordt, noch spelers van die club. Wel opvallend eigenlijk.(Nu sta ik wel voor aap als het niet klopt, maar goed, dat zal vast niet zo zijn.)
Welke club willen spelers liever spelen, denk je? Het gaat meer om de allure, de uitstraling. Maar goed, ik moet zeggen dat ik Inter te laag ingeschaald heb, zoals ik al zei. Het was vroeger zelfs een tijdje een van mijn favoriete clubs met spelers als Bam Bam Zamarano, Winter, Ronaldo en West (ik had ook een zwak voor Nigeria in die tijd en die groene vlechten maakte het compleet).quote:Real Madrid kun je op dit moment, op basis van de resultaten dit jaar en de afgelopen jaren, toch onmogelijk hoger aanslaan dan Inter Milan. Kijk eens wat minder naar historie, spelersnamen, grote transfers, reputatie, uitstraling etc. en wat meer naar resultaten.
Goed punt. Je hebt ook wel gelijk. Maar jullie focussen je teveel op mijn inschaling van de buitenlandse clubs. Het gaat mij erom dat onze topspelers vroeger gewoon goed genoeg waren voor de buitenlandse top, en niet een middenmoter. Dit was logisch, aangezien buitenlandse middenmoters of subtop hier echt niet hoefden te rekenen op een overwinning tegen onze top.quote:[quote]Op zondag 21 maart 2010 10:04 schreef Bestolene het volgende:
Bij Arsenal, Milan, Real en Manchester spelen allemaal Nederlanders trouwens. Hoeveel landen kunnen dat zeggen? Jij bent een beetje verwend geraakt de afgelopen jaren.
Ik toevallig ook, daar zullen er wel tientallen over komen helaas dus weinig kans voor ons.quote:Op maandag 22 maart 2010 15:50 schreef -J-D- het volgende:
Ik heb ook weer een vraag ingestuurd over het afspelen/overspelen van Fey - Vitesse.
Done, mede mogelijk gemaakt door:quote:Op maandag 22 maart 2010 15:53 schreef DrDentz het volgende:
Misschien iets aan Gijp vragen over de uittrap van Aerts.
Die uit Lienden was toch wel aan Hansie?quote:Op maandag 22 maart 2010 15:59 schreef Greetings het volgende:
[..]
Done, mede mogelijk gemaakt door:
Cees Toet uit Roosendaal
Jan Naaktgeboren uit Lienden
Nee, ik stel geen vragen aan Hansie, want die komen toch niet (of bijna nooit) in de uitzending....quote:Op maandag 22 maart 2010 16:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Die uit Lienden was toch wel aan Hansie?
Die komt in de uitzending! 100%quote:Op maandag 22 maart 2010 17:45 schreef Greetings het volgende:
Een boze Willem II-fan heeft gevraagd of het geen competitievervalsing is dat Hofs en Verhaegh nu tegen Willem II mee mogen doen en pas in april geschorst zijn.
Zijn naaam is Toine van Breda uit Tilburg
Om Johan te stangen, omdat Wilfred van tevoren al weet dat Johan dat volstrekte onzin vindt.quote:
Elke woensdag heeft hij nog een uitzending, langer dan vorig jaar.quote:Op maandag 22 maart 2010 17:55 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Is Johan nu helemaal gestopt met Waarde hoofdredacteur, beste Johan?
Ik als fan zat er afgelopen woensdag idd weer met smart op te wachten maar helaas.quote:Op maandag 22 maart 2010 18:31 schreef DrDentz het volgende:
Zijn laatste is alweer van 10 maart. Of hij heeft een onaangekondigde pauze ingelast. Verwarrend voor zijn fans.
De laatste doordekken die online staat is ook alweer van 12 maart.quote:Op maandag 22 maart 2010 18:31 schreef DrDentz het volgende:
Zijn laatste is alweer van 10 maart. Of hij heeft een onaangekondigde pauze ingelast. Verwarrend voor zijn fans.
Ja dat waren gouden tijden. Er is ons een hoop levensgeluk afgenomen, begin ik me steeds beter te beseffen.quote:Op maandag 22 maart 2010 19:22 schreef DrDentz het volgende:
We zijn niet te benijden.
Ik weet nog hoe het vroeger was. Iedere dag een Doordekken, ergens op locatie in het land met Johan en Wilfred, en iedere dag een Waarde hoofdredacteur, beste Johan.
Minachting van zijn fans!quote:Op maandag 22 maart 2010 18:31 schreef DrDentz het volgende:
Zijn laatste is alweer van 10 maart. Of hij heeft een onaangekondigde pauze ingelast. Verwarrend voor zijn fans.
Precies de reden waarom ik in dit topic kwam posten....quote:Op maandag 22 maart 2010 19:20 schreef Theoria_Colorum het volgende:
[..]
De laatste doordekken die online staat is ook alweer van 12 maart.
Jep, voor de wedstrijden en late-night.quote:Op maandag 22 maart 2010 20:40 schreef RemcoW23 het volgende:
Is dit nu eenmaal of tweemaal daags op TV tijdens het WK? Dat laatste zou wel veel zijn, maar dacht het ergens te lezen.
clubs die uit de JL degraderen zien we over paar jaar ook niet meer terugquote:Op maandag 22 maart 2010 20:41 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
MVV gaat ook failliet, het wordt rustig in de Jupiler League zo.
Niet met Wilfred maar met een echte toppresentator.quote:Op maandag 22 maart 2010 20:46 schreef RemcoW23 het volgende:
Om 22:00 gaan we nog verder met deze 3.. Beste Goals Ooit komt hierna.
Te slecht iddquote:Op maandag 22 maart 2010 20:47 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
Wat een kut reclame die van T mobile.
QFTquote:Op maandag 22 maart 2010 20:47 schreef DiegoRibasdaCunha het volgende:
Wat een kut reclame die van T mobile.
Reageer gewoon een keer in dit topic in plaats van steeds je eigen topics te claimenquote:Op maandag 22 maart 2010 21:14 schreef tong80 het volgende:
Ben in een slechte bui maar moet steeds lachen.
Geen idee, maar volgt ontiegelijk veel wedstrijden. Ziet echt leuke dingen die ik over het hoofd zie of vergeten ben.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:11 schreef RemcoW23 het volgende:
Is die niet getrouwd trouwens? Of loopt ie lekker te nachtbraken in zijn eentje met Nigeriaanse wedstrijden?
en dat kan niet gewoon in dit topic omdat?quote:Op maandag 22 maart 2010 21:14 schreef tong80 het volgende:
Ben in een slechte bui maar moet steeds lachen.
Bij dezequote:Op maandag 22 maart 2010 21:15 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Reageer gewoon een keer in dit topic in plaats van steeds je eigen topics te claimen
best redelijk is nog een understatementquote:Op maandag 22 maart 2010 21:24 schreef Confetti het volgende:
Makaay![]()
Wat is die snel afgegleden zeg. Was nog best redelijk bij zijn laatste seizoen met Bayern.
Cruijff is echt steeds meer onzin gaan lullen. Daar is het misgegaan.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:30 schreef DrDentz het volgende:
Toch vreemd, een aantal jaar geleden zat Derksen helemaal in de reet van Cruijff en kon die niets fout doen. Nu levert hij bijna alleen maar kritiek op Cruijff. Misschien omdat hij zelf nu een Mister Big Star is.
Ontzettende lulletje rozenwater vond hem in de uitzending al vervelend overkomen.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:37 schreef Ronaldsen het volgende:
Hehe nog ff een trap na voor die oetlul van een frank Lammers
Ja echt zo`n irritant mannetje zal dat zijn geweest vroeger.. Nu nog trouwens.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:39 schreef Sj0rs het volgende:
[..]
Ontzettende lulletje rozenwater vond hem in de uitzending al vervelend overkomen.
Beetje makkelijk nu hij er niet bij is. In de uitzending gaf hij tenminste wat degelijk tegengas tegen Derksen..quote:Op maandag 22 maart 2010 21:37 schreef Ronaldsen het volgende:
Hehe nog ff een trap na voor die oetlul van een frank Lammers
Ja, en Derksen had zijn woordje ook wel klaar, maar snap dat ie dat Unibet-verhaal niet echt live erbij wou betrekken. Zonde van zijn tijd, kan ie beter nu doen als ie er toch niet meer bij is.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:41 schreef zeebeschuit het volgende:
[..]
Beetje makkelijk nu hij er niet bij is. In de uitzending gaf hij tenminste wat degelijk tegengas tegen Derksen..
Beetje jammer om net voor de uitzending je shirt uit te trekken en illegaal reclame te gaan makenquote:Op maandag 22 maart 2010 21:41 schreef zeebeschuit het volgende:
[..]
Beetje makkelijk nu hij er niet bij is. In de uitzending gaf hij tenminste wat degelijk tegengas tegen Derksen..
johan diende hem anders behoorlijk van repliek, maar die Lammers zat er doorheen te schreeuwen met z'n irritante stemquote:Op maandag 22 maart 2010 21:41 schreef zeebeschuit het volgende:
[..]
Beetje makkelijk nu hij er niet bij is. In de uitzending gaf hij tenminste wat degelijk tegengas tegen Derksen..
quote:
Dan was ie waarschijnlijk omgedraaid en naar huis toe gelopen.. Dat was ie toch al van plan als Derksen 1 verkeerd ding zei. Beetje zijn eigen regeltjes maken.quote:Op maandag 22 maart 2010 21:47 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Waarom heeft de redactie niet even snel die sponsor afgeplakt?
Idd zeg, 3e keer op rijquote:Op maandag 22 maart 2010 22:31 schreef Ad_rem het volgende:
Verdomme ik kon niet kijken, hebben ze het weeerrr niet online.
Kut RTL. Zouden ze de aflevering niet online zetten omdat Johan dit keer het woord 'Unibet' heeft gezegd?quote:
mee eens. ik kan ook niet slechte service dit en ik doe voortaan alleen de vrijdag dan nog maar kijken jammer maar helaas....quote:Op maandag 22 maart 2010 22:54 schreef HenkieVdV het volgende:
De enige reden die ik kan bedenken is dat ze meer "live-kijkers" willen.Maar dat is echt ontzettend dom want i.v.m werk kan ik het gewoon niet kijken en hierdoor wordt m'n mening over het programma niet echt beter ofzo.
Niet geschikt voor dit niveau dus. Geen professional.quote:Op maandag 22 maart 2010 22:55 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Zou ook kunnen dat die gozer die de website bijhoudt effe een bakkie is doen
Inderdaad een droomjobquote:Op maandag 22 maart 2010 22:57 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Niet geschikt voor dit niveau dus. Geen professional.
Ja, me2, alleen ben ik dan ook meestal pas om 22:00 vrij.quote:Op maandag 22 maart 2010 22:56 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
mee eens. ik kan ook niet slechte service dit en ik doe voortaan alleen de vrijdag dan nog maar kijken jammer maar helaas....
Het meest vreemde vind ik dat hij dan uiteindelijk toch online komt, dus het lijkt mij dat de uitzending tegenwoordig eerst nagekeken wordt op rare uitspraken etc..quote:
Wankers!quote:De webpagina die je hebt opgevraagd bestaat niet.
Waarom zou je dat doen als hij normaal gewoon meteen online komt te staan?quote:Op maandag 22 maart 2010 23:57 schreef DrDentz het volgende:
Neem het dan ook op met een videoband. Even terugspoelen en kijken maar.
Ook maar eens IE proberen danquote:Op dinsdag 23 maart 2010 00:04 schreef metamoffos het volgende:
Misschien dat het cache van mijn firefox wat tegenwerkte ...
In IE had ik hem meteen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |