Dat was bekend, ik was meer nieuwsgierig naar de voortgang van coalitievorming in Almere.quote:Op woensdag 10 maart 2010 17:13 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De PVV wil dus niet de problemen aanpakken, maar aan de wal blijven staan.
Tuurlijk willen ze geen problemen aanpakken. Ik ben nog steeds benieuwd voor welk probleem een hoofddoekjesverbod een oplossing is.quote:Op woensdag 10 maart 2010 17:13 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
De PVV wil dus niet de problemen aanpakken, maar aan de wal blijven staan.
En zeker in Almere, waar nauwelijks moslims wonen. Vooralsnog denk ik dat Almere en Den Haag voor de PVV alleen bedoeld zijn om publiciteit te trekken voor de kamerverkiezingen.quote:Op woensdag 10 maart 2010 18:26 schreef trekhengel het volgende:
[..]
Tuurlijk willen ze geen problemen aanpakken. Ik ben nog steeds benieuwd voor wel probleem een hoofddoekjesverbod een oplossing is.
Is dat wel zo?quote:Op woensdag 10 maart 2010 18:36 schreef petertje2 het volgende:
[..]
En zeker in Almere, waar nauwelijks moslims wonen.
Volgens wiki wonen er in Almere 6500 Marrokanen en 3100 turken op een totaal van 188000 inwoners. Dat is een ongeveer 5 procent. Akkoord, het is nogal een loze schatting want er zijn turkse en marrokaanse niet-moslims, en wel-moslims van andere herkomst maar het geeft zeker een indicatie.quote:
Maar ze willen dus ook vooral geen poot uitsteken naar de criminaliteit of de parkeerproblematie of iets dergelijks. Ze laten de burger en met name hun kiezers gewoon stikken.quote:Op woensdag 10 maart 2010 18:26 schreef trekhengel het volgende:
Tuurlijk willen ze geen problemen aanpakken. Ik ben nog steeds benieuwd voor welk probleem een hoofddoekjesverbod een oplossing is.
Hallo, wakker worden. De PVV is helemaal niet geinteresseerd in Almere of Den Haag maar zoekt alleen een podium om zich te profileren voor de tweede kamer verkiezingen.quote:Op woensdag 10 maart 2010 19:46 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Maar ze willen dus ook vooral geen poot uitsteken naar de criminaliteit of de parkeerproblematie of iets dergelijks. Ze laten de burger en met name hun kiezers gewoon stikken.
Gemiddelde in Nederland. In noord-Groningen 0 % en in Rotterdam 50%. Dus voor de Randstad zit Almere wel heel laag hoor.quote:Op woensdag 10 maart 2010 19:41 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Volgens wiki wonen er in Almere 6500 Marrokanen en 3100 turken op een totaal van 188000 inwoners. Dat is een ongeveer 5 procent. Akkoord, het is nogal een loze schatting want er zijn turkse en marrokaanse niet-moslims, en wel-moslims van andere herkomst maar het geeft zeker een indicatie.
Volgens ook wiki is 5,3% van de Nederlandse bevolking moslim. Almere ligt dus (volgens deze kloteschatting) iets onder het landelijk gemiddelde. Aangezien de aantallen stukken lager liggen in plattelandsgemeentes, zijn er dus gegarandeerd een serie steden waar de groepen een stuk groter zijn dan in Almere.
Wat leuk om het eens met jou eens te zijnquote:Op maandag 8 maart 2010 20:32 schreef Iblis het volgende:
[..]
PVV wil het hoofddoekjesverbod per se houden, anderen willen het per se niet. Ze weigeren dus allemaal wat dat betreft minstens even hard niet te geven of te nemen.
De anderen hebben echter nog als punt dat het juridisch volledig onhoudbaar is.
Het is nog erger, ze sluiten zichzelf uit en gaan er daarná over jankenquote:Op woensdag 10 maart 2010 20:17 schreef JanJanJan het volgende:
de partij die mensen wil uitsluiten, huilt als ze zelf worden uitgesloten
Ten eerste: Je hebt je mond vol over radicaliseren, maar begint je post met jullie. Je schaart me bij een groep(ben ik ineens links?) die je vervolgens domme linkse nazi verwanten noemt. En dan durf je het woord radicaliseren nog te noemen!quote:Op maandag 8 maart 2010 21:38 schreef VivaLaHollandia het volgende:
[..]
Jullie verwarren de Islam zoals die momenteel hier is, met een godsdienst zoals het christelijke wat wij hier oa kennen. Echter, de Islam is niet alleen godsdienst maar een politiek en TOTALITAIR systeem. Daar slaat dat "totalitair" op, stelletje domme linkse nazi-verwanten met dezelfde trekjes als de knulletjes van een tijdje terug. Zodra de aantallen toenemen, waar dan ook ter wereld, zie je het radicaliseren toenemen. En dat gaat al sinds mensenheugenis zo. Maar ja, het is natuurlijk teveel moeite om even de geschiedenisboekjes er op na te slaan. Het is veel makkelijker om niet na te denken en gewoon wat te bleren. Zoals "nazi" tegen rechtse mensen, terwijl de nazi's een linkse club waren met links gedachtengoed. Grappig ook dat de grote mufti pufti zich scheinheilig aansloot bij hitler om tegen de joden te vechten. En had hitler gewonnen, dan was de mufti pufti en zn stapeltje geesteszieken dan wel afgeslacht.
Jullie vergeten dat de enige reden dat we hier een beetje relaxte samenleving hebben is, dat we in 1683 een stelletje barbaren bij de muur van wenen een poepie hebben laten ruiken. En zo vergeet jouw soort wel meer. Of weigert het te zien. Misschien gewoon te stom voor. Kan ook natuurlijk. Is niet erg hoor. Wij zij het gewend jullie troep op te ruimen. Daar hebben we ooit eens bepaalde mensen voor aangetrokken zelfs...
Net als dat we nu weer polen hiernaartoe halen. MET een stijgende werkloosheid. Ach... ik vind het niet erg, veel van dat geld komt direct of indirect mij ten goede. Dus..... maar STOM vind ik het wel, met name voor de gewone man.
Da gebeurt hier vooral door bezopen autochtonen. Moslims leven hier over het algemeen gewoon keurig tussen alle andere culturen.quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:28 schreef AardbeefMachine het volgende:
[..]
Ohh vandaar je naiviteit een oosters boertje. Wachtmaar tot je een aantal keer beroofd bent of in elkaar getrapt bent voor niets door een paar gasten die net nieuw in je dorpje komen wonen.
Jouw mooie wereldje blijft ook niet mooi voor altijd geloof mij nou maar.
Rechts en nadenken?quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:41 schreef okiokinl het volgende:
de partij van de vrijheid will de vrijheid van godsdienst verbieden.
denk nou eens na, mensen.
In de economische dimensie was Hitler inderdaad voorstander van een planeconomie, en dus links. Dat we Hitler en de nazi's terecht extreem-rechts noemen, heeft echter niets met zijn economische politiek te maken. Wel met het feit dat hij op cultureel vlak (in de ruimste zin van het woord) het racisme en de xenofobie ten top dreef. Op de culturele links-rechts as staat links nu eenmaal voor multicultuur en uiterst-rechts voor xenofobie. Vermits deze culturele dimensie uiteindelijk zwaarder doorweegt bij de globale beoordeling van Hitlers bewind, is de stempel "extreem-rechts" wel degelijk terecht.quote:Op maandag 8 maart 2010 21:38 schreef VivaLaHollandia het volgende:
Zoals "nazi" tegen rechtse mensen, terwijl de nazi's een linkse club waren met links gedachtengoed. Grappig ook dat de grote mufti pufti zich scheinheilig aansloot bij hitler om tegen de joden te vechten.
mee eens gr ryanjquote:Op donderdag 11 maart 2010 04:07 schreef scanman1 het volgende:
Wilders is niet het probleem. Het probleem is dat ongeveer een zesde deel van de stemmers het met hem eens is. Dáár ligt het probleem. Die mensen hebben dus geen idee wat voor gevolgen hun stem kan hebben (niets geleerd van de jaren 30 van de vorige eeuw) en dat maakt het zo gevaarlijk.
Associëren is geen kunst. Vertel er dan even bij wat die gevolgen kunnen zijn.quote:Op donderdag 11 maart 2010 04:07 schreef scanman1 het volgende:
Wilders is niet het probleem. Het probleem is dat ongeveer een zesde deel van de stemmers het met hem eens is. Dáár ligt het probleem. Die mensen hebben dus geen idee wat voor gevolgen hun stem kan hebben (niets geleerd van de jaren 30 van de vorige eeuw) en dat maakt het zo gevaarlijk.
Waarom moet hij het er bij vertellen ??? Je hebt toch wel enigzins vermogen om je in te denken wat hij er mee bedoelt ?Kijk dat je er misschien niet eens er mee zult zijn dat is 2.Maar we zijn toch geen kinderen meer.gr RyanJquote:Op donderdag 11 maart 2010 04:48 schreef Ribbenburg het volgende:
[..]
Associëren is geen kunst. Vertel er dan even bij wat die gevolgen kunnen zijn.
Omdat associatie een vuile verdachtmakingstactiek is. Daarom ben ik wel benieuwd wat meneer precies bedoelt.quote:Op donderdag 11 maart 2010 05:13 schreef RyanJ het volgende:
[..]
Waarom moet hij het er bij vertellen ??? Je hebt toch wel enigzins vermogen om je in te denken wat hij er mee bedoelt ?Kijk dat je er misschien niet eens er mee zult zijn dat is 2.Maar we zijn toch geen kinderen meer.gr RyanJ
Precies. In bepaalde gevallen zinspeelt men erop om die parallellen ook maar even door te trekken. Daarom sla je daar praktisch elke discussie mee dood. Daarbij zie ik scanman1 in andere topics ook verschillende opmerkingen maken die hem geen haar beter maken als de mensen die hij denkt te willen bestrijden.quote:Op donderdag 11 maart 2010 07:24 schreef Ribbenburg het volgende:
[..]
Omdat associatie een vuile verdachtmakingstactiek is. Daarom ben ik wel benieuwd wat meneer precies bedoelt.
Ho even, maar mag je dan geen parallel trekken als er duidelijke overeenkomsten zijn? Je moet het wel kunnen onderbouwen natuurlijk.quote:Op donderdag 11 maart 2010 07:24 schreef Ribbenburg het volgende:
Omdat associatie een vuile verdachtmakingstactiek is. Daarom ben ik wel benieuwd wat meneer precies bedoelt.
Het zijn vaak puike boekhouders idd.quote:
of gewoon VVD ers...quote:Op donderdag 11 maart 2010 19:36 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het zijn vaak puike boekhouders idd.
okee deze pvver heeft in ieder geval wel humor lolquote:Op donderdag 11 maart 2010 21:51 schreef Drassss het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)h_blazen_de_mos.html
Mooi stukje weer dit
Een kinderhand is gauw gevuld....quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:15 schreef okiokinl het volgende:
[..]
okee deze pvver heeft in ieder geval wel humor lol
Hoe oud ben je? Jezus christus. Is toch om te janken, het niveau van de PVV-kamerleden. Het lullige is dat al die josti's die op de PVV stemmen nu bulderend achter hun tv-schermpje zitten.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:15 schreef okiokinl het volgende:
[..]
okee deze pvver heeft in ieder geval wel humor lol
quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:35 schreef Bernhard.von.Galen het volgende:
Het niveau in dit topic van de PVVstemmers is echt om te huilen. Net als je denkt dat het niet erger kan, zie ik dat filmpje van De Mos.
Shit man, wie denken ze wel niet dat ze zijn.quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:51 schreef Drassss het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)h_blazen_de_mos.html
Mooi stukje weer dit
En dan janken als je PVV'ers tokkies noemt.quote:Op donderdag 11 maart 2010 22:35 schreef Bernhard.von.Galen het volgende:
[..]
Een kinderhand is gauw gevuld....
Het niveau in dit topic van de PVVstemmers is echt om te huilen. Net als je denkt dat het niet erger kan, zie ik dat filmpje van De Mos.
Dit gezanik hoef ik de komende vier jaar echt niet te zien met een dubbel aantal zetels, het is gewoon treurig dat politieke onderwerpen op puberaal niveau besproken worden.quote:Op donderdag 11 maart 2010 21:51 schreef Drassss het volgende:
http://www.dumpert.nl/med(...)h_blazen_de_mos.html
Mooi stukje weer dit
Juist ja.Goed opgemerkt.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 00:37 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Ik vraag mij trouwens af wie er voor de rest voor een hoofddoekjes verbod zou zijn als het er op aan komt,de liberalen kunnen het niet verbieden en de christelijken willen het niet vanwege vrijheid van godsdienst en zo, dus als zoiets er al op aan zou moeten komen dan zijn ze afhankelijk van socialisten en communisten.
Niemand. PVV is de enige partij. Vanwege dat standpunt en andere soortgelijke standpunten zullen ze ook nooit regeren.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 00:37 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
Ik vraag mij trouwens af wie er voor de rest voor een hoofddoekjes verbod zou zijn als het er op aan komt,de liberalen kunnen het niet verbieden en de christelijken willen het niet vanwege vrijheid van godsdienst en zo, dus als zoiets er al op aan zou moeten komen dan zijn ze afhankelijk van socialisten en communisten.
En daaruit blijkt dus dat ze helemaal niet wíllen regeren.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 03:15 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Niemand. PVV is de enige partij. Vanwege dat standpunt en andere soortgelijke standpunten zullen ze ook nooit regeren.
Omdat je tegen de linkse elite bent die door de PVV helemaal GEK gemaakt gaat worden!11!!quote:Op vrijdag 12 maart 2010 09:31 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
En daaruit blijkt dus dat ze helemaal niet wíllen regeren.
En waarom zou je op een partij stemmen die dat niet wil? Ik heb geen idee....
VVD lijkt me dan een betere optie.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 09:35 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Omdat je tegen de linkse elite bent die door de PVV helemaal GEK gemaakt gaat worden!11!!
Nee, dat zijn landen met een wat meer seculiere grondslag dan wij hier in Nederland kennen. Daar zijn keppeltjes en kruisjes ook verboden.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:52 schreef BitjesenMoeren het volgende:
Ah typisch weer, even tactisch vergeten dat er al meerdere landen zijn waar dergelijke verboden al gelden.
Zijn dat nu ook allemaal populistische nazi's gesteund door tokkies volgens jullie ?
Volgens de koran is dit soort gedrag verboden...quote:Op woensdag 10 maart 2010 15:28 schreef AardbeefMachine het volgende:
[..]
Ohh vandaar je naiviteit een oosters boertje. Wachtmaar tot je een aantal keer beroofd bent of in elkaar getrapt bent voor niets door een paar gasten die net nieuw in je dorpje komen wonen.
Jouw mooie wereldje blijft ook niet mooi voor altijd geloof mij nou maar.
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 10:53 schreef ethiraseth het volgende:
Ja, wel als het op dezelfde manier tot stand is gekomen als wilders wilt. Dus alleen tegen moslims gericht, en niet tegen christenen/joden.
Tja die laatste twee veroorzaken nu eenmaal relatief niet zo veel problemen, prediken niet over van die gewelddadige doelen en passen zich aan.quote:Wilders wil het gewoon verbieden omdat alle moslims volgens hem niet deugen.
Dat maakt niks uit. discriminatie is discriminatie, en dus tegen zowel onze grondwet als tegen de Rechten van de Mens. Wat ik wel weer tekenend vind dat Wilders daar niet zo'n hoge pet van op heeft.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 11:55 schreef BitjesenMoeren het volgende:
[..]
[..]
Tja die laatste twee veroorzaken nu eenmaal relatief niet zo veel problemen, prediken niet over van die gewelddadige doelen en passen zich aan.
van dale:quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:05 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Dat maakt niks uit. discriminatie is discriminatie, en dus tegen zowel onze grondwet als tegen de Rechten van de Mens. Wat ik wel weer tekenend vind dat Wilders daar niet zo'n hoge pet van op heeft.
Neerlands' grondwet:quote:Op vrijdag 12 maart 2010 13:23 schreef BitjesenMoeren het volgende:
[..]
van dale:
dis·cri·mi·na·tie de; v het maken van ongeoorloofd onderscheid: rassendiscriminatie
Als ze daadwerkelijk schuldig zijn aan de eerde genoemde dingen (en dat zijn een groot aantal) is het niet een ongeoorloofd onderscheid en dus geen discriminatie maar preventief optreden tegen een groep die openlijk vijandig is tegen onze cultuur en samenleving
Nog iemand die dit verder wil uitleggen?quote:'Art 1. Allen die zich in Nederland bevinden , worden in gelijke gevallen gelijk behandeld. Discriminatie wegens godsdienst, levensovertuiging, politieke gezindheid, ras, geslacht of op welke grond dan ook, is niet toegestaan.'
hangjongeren? Zijn niet per definitie marrokaans of islamitsch. Ik had erg veel last van skinheads die altijd maar hitlerleuzen naar me riepen, totdat ik maar gericht op ze ging schieten, Nooit meer last van gehad.quote:Op maandag 8 maart 2010 20:33 schreef gelly het volgende:
[..]
Overlast van hangjongeren, criminaliteit. etc. Je weet wel, dingen waar burgers wel last van hebben en die niet worden veroorzaakt door hoofddoekjesdragers.
En terecht. PVV heeft anti-grondwettelijke voorstellen, er valt daar niet over te praten. Ze moeten maar oprotten uit Nederland, als ze zich niet aan de grondwet willen houden.quote:Op maandag 8 maart 2010 20:23 schreef AardbeefMachine het volgende:
nee die andere partij'en sluiten PVV uit door hier niet eens over te praten.
quote:Op vrijdag 12 maart 2010 21:58 schreef BogardeRules het volgende:
[..]
En terecht. PVV heeft anti-grondwettelijke voorstellen, er valt daar niet over te praten. Ze moeten maar oprotten uit Nederland, als ze zich niet aan de grondwet willen houden.
Emigreer naar Turkije joh... als je dat zoveel beter vindt.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 01:53 schreef the_legend_killer het volgende:
In Frankrijk en Turkije kan het wel, maar hier kan het weer niet
In Turkije heb je een hoofddoekjesverbod op scholen. Wat Wilders wil gaat nog wel even veel verder, die wil mensen met hoofddoekjes verbieden op straat, in concertzalen, in musea en in parken te komen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 01:53 schreef the_legend_killer het volgende:
In Frankrijk en Turkije kan het wel, maar hier kan het weer niet
Bron?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:22 schreef Nielsch het volgende:
[..]
In Turkije heb je een hoofddoekjesverbod op scholen. Wat Wilders wil gaat nog wel even veel verder, die wil mensen met hoofddoekjes verbieden op straat, in concertzalen, in musea en in parken te komen.
Exact.quote:Op vrijdag 12 maart 2010 21:58 schreef BogardeRules het volgende:
[..]
En terecht. PVV heeft anti-grondwettelijke voorstellen, er valt daar niet over te praten. Ze moeten maar oprotten uit Nederland, als ze zich niet aan de grondwet willen houden.
Geert Wilders z'n toespraak in Almere.quote:
Hoe kom jij bij dat percentage in R'dam. In R'dam is het percentage eerder 20% ofzo.quote:Op woensdag 10 maart 2010 20:00 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Gemiddelde in Nederland. In noord-Groningen 0 % en in Rotterdam 50%. Dus voor de Randstad zit Almere wel heel laag hoor.
In Frankrijk en Turkije gaat het om ALLE religieuze uitingen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 01:53 schreef the_legend_killer het volgende:
In Frankrijk en Turkije kan het wel, maar hier kan het weer niet
Nonsensquote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:32 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Geert Wilders z'n toespraak in Almere.
Daarin stelde hij dat hij hoofddoekjes wil verbieden op alle plekken waar ook maar 1 eurocent belastinggeld naartoe is gegaan.
Dat is natuurlijk gewoon een algemeen hoofddoekjesverbod, want alle wegen en straten in Nederland zijn aangelegd met belastinggeld. Bibliotheken, gemeentelijke zwembaden, concertzalen, musea en pleinen zit ook belastinggeld in. Een openbaar park, daar zit meestal ook wel wat gemeentelijk geld in, dus daar het dragen van een hoofddoekje ook maar verbieden.
Zoals gewoonlijk weer meesterlijk onderbouwdquote:
Nonsens onderbouwen?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:06 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Zoals gewoonlijk weer meesterlijk onderbouwd
Ik kijk dagelijks naar L_V.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:12 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nonsens onderbouwen?Laat toch naar je kijken.
Ik ben blij dat je zelf inziet, dat je je nonsens niet kunt onderbouwen en dus maar wat loopt te blaten. De eerste stap op weg naar verbetering. Ga zo door, ga zo door.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:12 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Nonsens onderbouwen?Laat toch naar je kijken.
Nog nooit gehoord van de werkvloer? Nee, denk het niet. Je blaat zelf een eind weg om vooral je rancune te kunnen halen. Al met al ben en blijf je een klein zielig verradelijk figuurtje.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 11:15 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je zelf inziet, dat je je nonsens niet kunt onderbouwen en dus maar wat loopt te blaten. De eerste stap op weg naar verbetering. Ga zo door, ga zo door.
En dat is natuurlijk prima !quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:35 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
In Frankrijk en Turkije gaat het om ALLE religieuze uitingen.
Ik wil alleen maar zeggen dat het best kan.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 02:49 schreef scanman1 het volgende:
[..]
Emigreer naar Turkije joh... als je dat zoveel beter vindt.
Omdat de politieke meerderheid hier vrijheid van geloof in een hoog vaandel heeft staan, en zowel de Christelijke als liberale partijen hun eigen ideologie verloochenen als ze deze vrijheid beperken tot iedereen behalve moslims?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:09 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk prima !
Waarom kom je aan met desmiley ?
Minder christenlijkheid mag van mij ook wel, maar dat is mijn eigen mening.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:13 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Omdat de politieke meerderheid hier vrijheid van geloof in een hoog vaandel heeft staan, en zowel de Christelijke als liberale partijen hun eigen ideologie verloochenen als ze deze vrijheid beperken tot iedereen behalve moslims?
Er staat ook niet in de Bijbel, dat vrouwen verplicht een rok moeten dragen en dat broeken verboden zijn. Toch zijn er hele geloofsgemeenschappen, die daar strikt aan vasthouden en scholen, die meisjes in broek naar huis sturen, al vriest het 25 graden. Dat dan ook maar gaan verbieden?quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:21 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Minder christenlijkheid mag van mij ook wel, maar dat is mijn eigen mening.
Tuurlijk is dit een zeer moeilijk standpunt, maar hoofddoeken hebben niets met de islam te maken.
zij menen dat dit een islamitisch voorschrift is maar dat staat zo niet in de koran.
We leven niet meer in de middeleeuwen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:23 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Er staat ook niet in de Bijbel, dat vrouwen verplicht een rok moeten dragen en dat broeken verboden zijn. Toch zijn er hele geloofsgemeenschappen, die daar strikt aan vasthouden en scholen, die meisjes in broek naar huis sturen, al vriest het 25 graden. Dat dan ook maar gaan verbieden?
Dat was mijn vgraag niet. Mijn vraag was of je die uiting van vrouwenonderdrukking dan ook gaat verbieden. En of je dan ook de SGP daadwerkelijk gaat verplichten om vrouwen toe te laten tot functies.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:28 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
We leven niet meer in de middeleeuwen.
Een beetje realistisch nadenken mag ook wel.
Zelf vind ik een schooluniform wel een pluspunt, maar er natuurlijk wel een verschil tussen zomer en winter.
Tuurlijk zou ik dat willen verbieden.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dat was mijn vgraag niet. Mijn vraag was of je die uiting van vrouwenonderdrukking dan ook gaat verbieden. En of je dan ook de SGP daadwerkelijk gaat verplichten om vrouwen toe te laten tot functies.
Wilders niet. Dat is nou net het verschilquote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:39 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Tuurlijk zou ik dat willen verbieden.
Dat doet natuurlijk helemaal niet terzake. Het gaat erom of een vrouw zelf mag beslissen wat ze draagt en wat ze van haar schoonheid laat zien, of dat ze gedwongen wordt haar haar of decolleté te showen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:21 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Minder christenlijkheid mag van mij ook wel, maar dat is mijn eigen mening.
Tuurlijk is dit een zeer moeilijk standpunt, maar hoofddoeken hebben niets met de islam te maken.
zij menen dat dit een islamitisch voorschrift is maar dat staat zo niet letterlijk in de koran.
Wilders mag ook niet serieus genomen worden.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:41 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Wilders niet. Dat is nou net het verschil
vreemd, blijkbaar is dat met een verbod op vlaggetjes, bomberjacks, petjes en bepaalde merken kleding geen enkel probleem.quote:[Het Hoofddoekjesverbod geeft volgens hoogleraar strafrecht Douwe Jan Elzinga van de Rijksuniversiteit Groningen overigens aan dat de PVV niet serieus wil deelnemen aan het college in Almere. "Wie dit voorstel echt ten uitvoer wil brengen, stuit op allerlei mensenrechtelijke problemen", aldus Elzinga. Hij noemt onder meer de artikelen 1 en 7 van de Grondwet.
En pet draag je ook uit vrije wil en als je uit vrije wil een hoofddoek wilt dragen dan mag je dat naar mijn mening gerust doen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:41 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat doet natuurlijk helemaal niet terzake. Het gaat erom of een vrouw zelf mag beslissen wat ze draagt en wat ze van haar schoonheid laat zien, of dat ze gedwongen wordt haar haar of decolleté te showen.
In Iran niet en in Afghanistan ook niet, maar in Nederland wel. Als je bezwijkt voor druk van familie of omgeving dan is dat nog steeds vrije wil.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:47 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
En pet draag je ook uit vrije wil en als je uit vrije wil een hoofddoek wilt dragen dan mag je dat naar mijn mening gerust doen.
Alleen is dit niet altijd uit vrije wil.
Ik kan me geen verbod in openbare gebouwen op die kleding herinneren. Scholen mogen kinderen aan regels onderwerpen, dat is heel wat anders.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
vreemd, blijkbaar is dat met een verbod op vlaggetjes, bomberjacks, petjes en bepaalde merken kleding geen enkel probleem.
want? Een school is ook een openbaar gebouw. Verbod op een bepaalde kledingstijl op welke plek dan ook is in mijn beleving exact hetzelfde.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:53 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik kan me geen verbod in openbare gebouwen op die kleding herinneren. Scholen mogen kinderen aan regels onderwerpen, dat is heel wat anders.
Nee.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 12:58 schreef Swetsenegger het volgende:
want? Een school is ook een openbaar gebouw.
Dat is het probleem van jouw beleving, en het probleem dat jij jouw beleving relevant acht. Dat is het niet.quote:Verbod op een bepaalde kledingstijl op welke plek dan ook is in mijn beleving exact hetzelfde.
Klopt, mits die plekken subsidie ontvangen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 09:22 schreef Nielsch het volgende:
[..]
In Turkije heb je een hoofddoekjesverbod op scholen. Wat Wilders wil gaat nog wel even veel verder, die wil mensen met hoofddoekjes verbieden op straat, in concertzalen, in musea en in parken te komen.
http://www.parool.nl/paro(...)-belangrijkste.dhtmlquote:De PVV-politicus stelde dat ook alle andere instellingen, stichtingen of verenigingen 'die ook maar één eurocent subsidie' van de gemeente ontvangen, hoofddoekjes in de ban moeten doen. ''Weg met dat voor vrouwen vernederende islamitische symbool.''
Voor andere religieuze uitingen, zoals christelijke kruisjes of joodse keppeltjes, gaat het verbod echter niet gelden.
Typisch PVV. Zodra ze met de fascistische praktijken van hun partij worden geconfronteerd is het nonsens. Maar Wilders heeft het toch echt gezegd, dus leg maar eens uit waarom het nonsens is. Tuurlijk kun je dat niet, want dit is gewoon wat Wilders wil.quote:
Laat ik het voorop stellen dat ik niet eens stem.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:32 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Typisch PVV. Zodra ze met de fascistische praktijken van hun partij worden geconfronteerd is het nonsens. Maar Wilders heeft het toch echt gezegd, dus leg maar eens uit waarom het nonsens is. Tuurlijk kun je dat niet, want dit is gewoon wat Wilders wil.
quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:41 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Laat ik het voorop stellen dat ik niet eens stem.
Wilders heeft het niet alleen over de werkvloer, maar alle openbare ruimten waar ook maar 1 eurocent belastinggeld in zit. Dus ook bibliotheken, straten, snelwegen, kinderdagverblijven, concertzalen, parken en ga zo nog maar even door. Mensen hebben niet in de gaten hoe gevaarlijk die man is. Zeker ook voor de Nederlandse economie en internationele betrekkingen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 13:41 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Laat ik het voorop stellen dat ik niet eens stem.
Zover ik weet heeft hij het gehad over de werkvloer, dus de mensen in loondienst waar hij geen hoofddoekjes van wil zien.
Kledingvoorschriften. En guess, bij onze ondernemingen willen wij dat ook niet.
Overdrijf toch niet zo angsthaas.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:36 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Wilders heeft het niet alleen over de werkvloer, maar alle openbare ruimten waar ook maar 1 eurocent belastinggeld in zit. Dus ook bibliotheken, straten, snelwegen, kinderdagverblijven, concertzalen, parken en ga zo nog maar even door. Mensen hebben niet in de gaten hoe gevaarlijk die man is. Zeker ook voor de Nederlandse economie en internationele betrekkingen.
Slechte trpllpoging. Komop, je kunt beter.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:22 schreef Ringo het volgende:
[..]Wat zit je hier dan te blazen, nep-Nederlandse? Dan verdien je het toch gewoon om als een paria behandeld te worden? Ga paprika's kweken, Mensch.
Niet alleen een gevaar voor de economie en de betrekkingen, Geert Wilders is ook een concreet gevaar voor Nederlanders. Als het aan Geert Wilders ligt, wordt de Koran verboden. Wij Nederlanders zouden dus strafbaar zijn, worden bedreigd door Geerts overheid dus, als wij een Koran willen lezen, kopen of verkopen. Geert Wilders is hierdoor, en niet alleen hierdoor, dus een concreet en duidelijk gevaar voor Nederlanders en hun vrijheid en vrijheid in het algemeen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 16:36 schreef Nielsch het volgende:
Mensen hebben niet in de gaten hoe gevaarlijk die man is. Zeker ook voor de Nederlandse economie en internationele betrekkingen.
of te denken dat als je een symbool van onderdrukking verband de onderdrukking ook stopt, niet dat ik Wilders nu zo'n voorstander vind van geemancipeerde moslima's.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 15:46 schreef okiokinl het volgende:
ik denk dat veel mensen missen wat het idee hiervan is.
wilders wil gewoon dat het voor moslims onmogelijk word hier in nederland te blijven, zodat ze weg gaan.
vandaar dus hoofdoekjes verbieden.
en trouwens, in turkije dragen al die dames pruiken naar school en de universiteit, hebben ze ook hun haar bedenkt. en in turkije blijkt dat dit verbod geen enkele zin heeft, omdat de invloed van strenge islam daar alleen maar groter wordt.
dat weten we toch allang, dat als je dingen gaat verbieden , dan gaan mensen het juist doen.
Inhoudelijk zijn jouw reacties echt zo zwak. Snap ik ook wel, want zoveel domheid als de PVV is ook moeilijk inhoudelijk te verdedigen.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 18:18 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Overdrijf toch niet zo angsthaas.
De angsthazen hier zijn de mensen die hoofddoekjes willen verbieden. Alsof je daarmee het moslimterrorisme oplost. Het is angstige symboolpolitiek die kant noch wal slaat. Angst is in het verleden natuurlijk heel vaak de motivatie voor fascistische maatregelen geweest en de geschiedenis herhaalt zichzelf nu.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 18:18 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Overdrijf toch niet zo angsthaas.
Als jij je als volwaardig burger gedroeg, getroostte ik mij die moeite.quote:Op zaterdag 13 maart 2010 18:19 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Slechte trpllpoging. Komop, je kunt beter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |