Dan heeft dat kleine meisje van jou een heeeeeeeeeeeeel groot maagje!quote:Op donderdag 28 januari 2010 17:18 schreef Beessie-Jen het volgende:
ik kolf inmiddels bijna 8 weken (ook vanaf dag 1 gestart in het ziekenhuis) en ik produceer ook ongeveer een liter.. alleen drinkt mijn kleine meisje ook echt ALLES op! haha..
nou ze drinkt wel 7-9 keer hoor... dus het gaat er in etappes in...quote:Op donderdag 28 januari 2010 17:22 schreef Basboussa het volgende:
[..]
Dan heeft dat kleine meisje van jou een heeeeeeeeeeeeel groot maagje!
Ik ben langzaam aan het afbouwen, nu op 4 flesjes per dag, van 100-150 ml, maar dat is nogal lastg vol te houden. Kan mijn productie lastig op dat peil houden... Nog anderhalve maand, en dan kap ik ermee. Ben het zat,en dan is dochter 12 maanden! Vinnik voldoende! Ben geen koe!
Eh nee, maar wel een zoogdier. Ik kan me goed voorstellen dat je het zat bent hoor, kolven is ook niet mijn hobby en dat is nog zacht uitgedrukt. En dat je dat al zo lang doet: wow!quote:Op donderdag 28 januari 2010 17:22 schreef Basboussa het volgende:
[..]
Dan heeft dat kleine meisje van jou een heeeeeeeeeeeeel groot maagje!
Ik ben langzaam aan het afbouwen, nu op 4 flesjes per dag, van 100-150 ml, maar dat is nogal lastg vol te houden. Kan mijn productie lastig op dat peil houden... Nog anderhalve maand, en dan kap ik ermee. Ben het zat,en dan is dochter 12 maanden! Vinnik voldoende! Ben geen koe!
quote:Op donderdag 28 januari 2010 18:14 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ik denk gewoon bij mijzelf: zij noemen mij een koe omdat ik kolf, maar ik noem hen een koe omdat ze dom zijn...
Misschien zou je het eens kunnen uitproberen?quote:Op vrijdag 29 januari 2010 21:43 schreef oeke het volgende:
Ko komt nu weer vaker 's nachts om te drinken ipv 1 keer, en ik dacht dat dat was omdat hij tandjes kreeg, maar het gaat maar door. Nu vraag ik me af of hij overdag wel genoeg te eten krijgt. Hij neemt nog erg weinig van de bijvoeding ook.
Is het slim om hem vaker aan te leggen als ik wel thuis ben. Ook al riskeer ik dan spugen?
He wat naar, Ca.ra. Ik denk dat het wel mogelijk moet zijn om overdag fv te geven en 's ochtends en 's avonds bv. En overdag 8 uur niet kolven zal uiteindelijk ook wel moeten kunnen, maar dat zul je wel moeten afbouwen lijkt me.quote:Op zaterdag 30 januari 2010 00:09 schreef Ca.ra het volgende:
Ik hoop dat ik de boel nog op een dusdanig niveau kan houden dat ik 's ochtend voor het werk en 's avonds na het werk nog kan blijven kolven (en dan verder gedurende de avond ook nog natuurlijk) en waar nodig bijvoeden met fv. Hebben jullie enig idee of mijn productie dat zou redden na 5 maanden? Of heb ik dan kans dat het hele kaartenhuis instort?
In principe red ik het nu ook een nacht lang zonder aanleggen (Thomas wil alleen nog maar flesjes), zou ik het dan overdag niet ook 8 uur zonder kolven moeten kunnen?
Bedankt voor de steun van iedereen hier. De oorzaak weet ik niet zo goed. De dagen dat hij helemaal geen voedsel wilde behalve flessen was het denk ik in zijn mond heel erg gevoelid en deed pijn. De periode daarvoor was misschien ook het wennen aan bijten en borstvoeding. Nu bijt hij alleen als hij klaar is met een borst denk ik. En misschien als het echt erg pijn doet. Vaak kan ik het ook aan zijn gezicht zien als hij wil bijten en dan kan ik hem voor zijn.quote:Op vrijdag 29 januari 2010 14:45 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Tiniviel, wat geweldig dat Jair weer aan de borst drinkt.Heb je enig idee waarom hij niet meer dronk, of zal dat altijd een mysterie blijven?
Sst dat wil ik niet horenquote:Op vrijdag 29 januari 2010 11:20 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
tinu, je hebt geen klein baby'tje, het is over een paar dagen al een dreumes!
dus je voedt al bijna een jaar, je borsten kunnen nu een hele hoop hebben (zeggen de langvoedsters hier). hoe vaak kolf je nu nog overdag?
Ik heb dezelfde hoeveelheid bv aangehouden als normaal gesproken andere melk.quote:Op zondag 31 januari 2010 11:36 schreef Tinuviel het volgende:
Even nog een vraagje aan diegenen, die al eens met borstvoeding hebben gekookt/ gebakken. Dinsdag wil ik graag pannenkoeken maken voor mijn zoontje. Vooralsnog hebben wij geen koemelk geintroduceerd en dacht ik eraan om het gewoon met bv te maken. Doe je het dan op dezelfde manier als met gewone melk? Kun je borstvoeding ook in bijvoorbeeld een cakemix verwerken waar je ander melk in zou moeten doen?
Aha!quote:Op zondag 31 januari 2010 21:25 schreef Grijs het volgende:
Bij diarree ziet de poep er nogal eens anders uit, dat is normaal bij diarree.
En wat afkolven en dat met een cupje geven?quote:Op maandag 1 februari 2010 11:18 schreef Twinkly het volgende:
Niels werd gisteravond toch wat humeurig en suffig en zijn fontanel was ingezakt dus ik heb de huisartsenpost gebeld. Hun advies was veel aanleggen, dat had ik natuurlijk al wel bedacht maar toch fijn dat zij niet dachten dat er iets ernstigs was. Dus 's nachts de wekker om de 3 uur gezet en hij knapte gelukkig op, zijn fontanel bleef echter wel ingezakt. Vanmorgen wel weer heel veel diarree.
We zijn net naar de huisarts geweest en die adviseerde thee te gevenNou accepteert hij geen flesje dus kan het niet eens, maar toch.. thee?!
Dus gewoon maar weer door met veel aanleggen
Oh maar hij drinkt nog wel goed hoor gelukkigquote:Op maandag 1 februari 2010 11:19 schreef Ticootje het volgende:
[..]
En wat afkolven en dat met een cupje geven?
Nee, het is niet handig om vanaf dag 1 je kind met de fles te voeden als je borstvoeding wilt geven. Het zuigen aan een fles of aan je tepel is een hele andere techniek. Het kan uiteraard goed gaan, maar het kan ook niet goed gaan, tepel-speen-verwarring. Om dezelfde reden is het niet handig je kindje een speentje te geven bij dag 1. (uitzonderingen daargelaten..)quote:Op maandag 1 februari 2010 11:56 schreef ymme het volgende:
Hoe kun je het beste je kind ook aan een fles laten wennen?
Hier is het de bedoeling 4 á 6 weken borstvoeding te geven, en daarna overstappen op kunstvoeding.
Maar misschien is het toch wel handig om vanaf dag één ofzo, te laten wennen aan een fles?
Bedankt voor deze informatiequote:Op maandag 1 februari 2010 12:07 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nee, het is niet handig om vanaf dag 1 je kind met de fles te voeden als je borstvoeding wilt geven. Het zuigen aan een fles of aan je tepel is een hele andere techniek. Het kan uiteraard goed gaan, maar het kan ook niet goed gaan, tepel-speen-verwarring. Om dezelfde reden is het niet handig je kindje een speentje te geven bij dag 1. (uitzonderingen daargelaten..)
Als je kindje moeite blijkt te hebben met de 2 technieken uit elkaar houden kan hij er een behoorlijke rommel van maken met de voeding. Hij kan verkeerd aanhappen, waardoor hij jou pijn kan doen. Maar wat denk ik wat zorgelijker is, door verkeerd happen kan het ook zijn dat hij niet genoeg voeding binnen krijgt. Dan kom je in een neergaande spiraal terecht. Doordat hij te weinig "vraagt" zal jij weer minder aanmaken. In het begin zal je niets merken, je kindje slaapt lekker lang enz.. Maar ondertussen krijgt hij te weinig, kun je hem slecht wakker maken en kost de voeding hem te veel energie....
Tuurlijk is dat een doemscenario, maar het is er wel 1 waar je rekening mee moet houden als je toch besluit algemene adviezen in de wind te slaan wat betreft bijvoeden met een fles of een speentje voordat je kindje goed aan de borst heeft leren drinken.
Beginnen met oefenen met de fles kun je het beste vanaf 4 weken doen.
Je geeft zelf aan vanf 4 weken te willen afbouwen. Je bouwt in principe 1 voeding per 3-4 dagen af. Je laat de makkelijkste voeding als eerste vallen. Let goed op je borsten dat er niet teveel druk op komt te staan en dat er geen schijven of rode plekken ontstaan. Als je echt last hebt van teveel stuwing kolf je alleen de druk eraf, stuwing opzich hoort erbij als je aan het afbouwenbent.
ik wil, maar nu nog even niet, jammer want 6 feb was er 'scholing' maar dat is vooralsnog geen haalbare kaart voor mijquote:
Leuk dat je ook de opleiding wilt gaan doen! Scholingsdagen zijn er meerdere keren per jaar dus dat komt dan wel gewoon laterquote:Op maandag 1 februari 2010 12:37 schreef amaranta het volgende:
[..]
ik wil, maar nu nog even niet, jammer want 6 feb was er 'scholing' maar dat is vooralsnog geen haalbare kaart voor mij
In juni/juli is er weer scholingquote:Op maandag 1 februari 2010 12:37 schreef amaranta het volgende:
[..]
ik wil, maar nu nog even niet, jammer want 6 feb was er 'scholing' maar dat is vooralsnog geen haalbare kaart voor mij
Onlangs nog bij een aflevering van Friends.quote:Op maandag 1 februari 2010 18:00 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ik heb mijn eigen melk wel eens geproefd toen het ontdooid was. Ik vond het zelfs lekkerder dan verse melk...
Ja, ik heb het geproefd ja, sue me...![]()
Valt er wat te halen danquote:Op maandag 1 februari 2010 18:00 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ik heb mijn eigen melk wel eens geproefd toen het ontdooid was. Ik vond het zelfs lekkerder dan verse melk...
Ja, ik heb het geproefd ja, sue me...![]()
Ja, plus dat je al in die sector werkzaam moet zijn.quote:Op maandag 1 februari 2010 19:08 schreef WupWup het volgende:
[..]
Valt er wat te halen dan![]()
Ik zou graag in de toekomst de opleiding tot lactatiekundige volgen, eerst maar eens sparen dus
Lucky you!quote:
Ow, dit is fijn om te horen!quote:Op maandag 1 februari 2010 19:39 schreef krijtlijk het volgende:
miss-sly, mijn zoontje heeft vanaf dat hij 6 maanden was ook af en toe een kant en klaar pakje nutrilon gekregen als ik de deur uit was, en op het kdv kreeg hij ook kunstvoeding omdat het kolven niet genoeg opbracht.
In maart wordt hij 2 en ik geef nog steeds borstvoeding, dus het hoeft niet direct het begin van het einde te zijn hoor
Je kan van die kant en klaar pakjes kopen. Die had ik standaard in huis voor zoiets. Uiteindelijk nooit hoeven gebruiken... Maar gewoon voor mn gevoel. Om nu voor 1 voeding een heel pak te moeten openen, dat is utieindelijk ook maar heel beperkt houdbaar enzo.quote:Op maandag 1 februari 2010 20:02 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ow, dit is fijn om te horen!
ik weet nog niet hoe lang ik door wil gaan, maar stoppen was nu helemaal nog niet de bedoeling!
Als ze vanavond nou niet te vroeg komt, kolf ik nog een beetje bij straks
quote:Op maandag 1 februari 2010 20:14 schreef oeke het volgende:
Haha, herkenbaar!
Maar ik las laatst dat er uit onderzoek is gebleken dat mannen babygehuil echt-echt-echt niet horen in hun slaap. Auto-alarm daarentegen wel.
Gek genoeg vaak wel dus.quote:Op maandag 1 februari 2010 20:18 schreef Claudia_x het volgende:
!
Ach, op goeie dagen vind ik het fijn voor hem. Op slechte dagen neem ik het hem kwalijk en vraag ik me af hoe hij in godsnaam voor de kleine zou moeten zorgen zonder mij. Als ik straks een paar dagen wegga, wordt hij dan 's nachts ineens wel wakker van gehuil?![]()
hier wordt ook rustig even de gedownloade anime of andere serie even afgekeken hoor voor ie naar boven sukkelt om de speen terug te doen of even te kijkenquote:Op maandag 1 februari 2010 20:33 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vermoed dat hij het ook makkelijker zou horen als hij er wat ontvankelijker voor zou zijn, dus als hij mentaal een knop om zou zetten. Het is maar een vermoeden; ik ben benieuwd of ook daar onderzoek naar gedaan is. Ach ja, als ik weg ben zet hij de babyfoon wel aan. Die gebruiken we nu niet omdat ik anders maar de hele tijd lig te luisteren.
Nog een ergernis: als ik hem vraag om te kijken wat er met Ivan is maakt hij een omweg. Eerst moeten de sloffen nog aan, dan de ochtendjas, en soms moet hij ook nog eerst naar het toilet.![]()
Zo, dat lucht op.Ik vind het niet leuk van mezelf dat ik me aan deze dingen erger, maar ja, van slaapgebrek wordt niemand leuker.
herkenbaarquote:Op dinsdag 2 februari 2010 15:52 schreef huuphuup het volgende:
[..]
hier wordt ook rustig even de gedownloade anime of andere serie even afgekeken hoor voor ie naar boven sukkelt om de speen terug te doen of even te kijkentegen die tijd is Amélie natuurlijk allang wakker omdat ze dan uit haar slaap is zeg maar dus mja. MUH. Dus als ie niet gelijk gaat ga ik zelf maar.
Uiteraard onder een hoop gesteun en gezucht. Dat dan weer wel![]()
(en 's nachts geef ik ook wel ns een subtiele duw als ie er doorheen slaapt)
je hebt echt lang gevoed hoor!quote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:22 schreef mrien het volgende:
1 jaar, 7 maanden en 3 dagen borstvoeding
Afgelopen zondag heeft ze voor het laatst gedronken. Normaal gesproken dronk ze 's ochtends nog lekker bij me en gingen we dan aankleden.
Gisteren liep het 's ochtends wat anders en manlief ging haar aankleden en we hadden eigenlijk iets van, kijken hoe het gaat. Ze heeft er verder niet om gevraagd en vanmorgen ook niet, toen zijn we ook gelijk gaan aankleden toen ze wakker werd.
En nu voelt het toch vreemd, ik sta er wel achter maar het gevoel is dubbel en daar heb ik het nog even moeilijk mee (vreemd genoeg vind ik)
Ja het is wel goed zo. Ik zie ook het gemak er wel van in hoorquote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:27 schreef Ticootje het volgende:
Voordat M. actie onderneemt is het vaak al te laat. Dus ben ik meestal degene die als eerste reageert.
Mrien, ik vind het goed van je hoor! Maar wil je echt stoppen? Vind je het genoeg zo?
Ja alle kindjes van zn collega's waarschijnlijk welquote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:49 schreef amaranta het volgende:
ik had laatst ook een nachtelijk klaagmoment, waarop mijn man suggereerde dat ik ook kon stoppen met de bv.
Waarop ik zei: uh ja, want dan gaat hij zeker ineens wel doorslapen
ongetwijfeld, maar ik pak hem nog wel terugquote:Op dinsdag 2 februari 2010 16:50 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja alle kindjes van zn collega's waarschijnlijk wel
oh hou me op de hoogte alsjeblieft want ik zat me net te bedenken hoe ik eea in hemelsnaam moet gaan doenquote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:36 schreef oeke het volgende:
Oh Davinia, wat naar dat het pijn doet. En dat ze zo onrustig is. en alles. Misschien is een lk niet overdreven maar gewoon een verwennerij om iets wat al goed loopt nog beter te laten lopen. Ik hoop op een goede nacht!![]()
Ik dacht nog even over waarom ik het de laatste tijd maar moeilijk vind en ik denk dat het voor 6 maanden allemaal zo makkelijk ging, op verzoek en je gevoel volgen, veel informatie en zo.
Maar na 6 maanden komt er ook de bijvoeding bij, het werk, de vragen wanneer je gaat stoppen, tandjes, verlatingsangst, etc. Ik vind het nu gewoon verwarrender worden. Ik vind het nu moeilijker om op mijn gevoel te vertrouwen dan de eerste 6 maanden...
nouja dat dus.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:57 schreef oeke het volgende:Dat is stom.
Soms vind ik dat zo raar/naar dat mensen geneigd zijn alles op bv te gooien, niet doorslapen, niet poepen, huilen etc. Natuurlijk gaat het ook weleens niet goed, maar het lijkt alsof mensen meer vertrouwen hebben in 'kunstvoeding' dan 'natuurlijke' voeding.
Dat is misschien sowieso wel iets van deze tijd.
nog een hapje immunofortis?quote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:06 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Dat van alles op de bv te gooien is inderdaad van deze tijd, want bedrijven (niet alleen de kunstvoedingsbedrijven) weten inmiddels door onderzoek precies hoe ze op de onzekerheden die mensen hebben moeten inspelen. En het bereik van deze bedrijven is inmiddels zo ontzettend groot. Het is een van de redenen dat ik met mijn opleiding diëtetiek gestopt ben: ik werd gek van al die vermomde reclame.
Nog even volhouden en doorzetten. Over een paar maanden ben je 'afgeschreven' en 'hopeloos' en stopt dit gebeuren een tijdje.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:36 schreef oeke het volgende:
Maar na 6 maanden komt er ook de bijvoeding bij, het werk, de vragen wanneer je gaat stoppen, tandjes, verlatingsangst, etc. Ik vind het nu gewoon verwarrender worden. Ik vind het nu moeilijker om op mijn gevoel te vertrouwen dan de eerste 6 maanden...
Ik vind het vooral heel vervelend voor jou dat je lief zoiets zegt. Die borstvoeding komt van jou, het is door jouw lijf gemaakt. Het is echt niet leuk om te horen dat je haar daarmee iets aan zou doen of zo. Dat je schoonmoeder er lekker ongefuneerd het hare over denkt is één ding, maar je lief hoort je gewoon daarin te steunen. Hij moet het niet rechtzetten voor z'n moeder maar voor jou. Ik denk dat het al veel goed zou maken als hij zou erkennen dat hij het niet had moeten zeggen en dat hij hartstikke blij is met jou en de dierbare melk die je aan jullie kind geeft.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 19:49 schreef huuphuup het volgende:
omfg![]()
mn schoonmoeder vraagt net of Amélie nog steeds niet zelf poept (nee dus) en dat dat dan volgens haar aan de borstvoeding ligt. Waarop mn lief doodleuk zegt dat het idd aan de bv ligt en dat ze met fv waarschijnlijk wel meermalen per week zou poepen.
En nu ben ik pissig omdat het gewoon niet waar is en hij wil het niet rechtzetten want dat vindt ie teveel gedoe want zn moeder snapt toch niets van bv enzo. maar juist omdat ze er niet zoveel van weet en begrijpt wil ik dit soort misverstanden dus pertinent voorkomen.
Bluh.
whehequote:Op dinsdag 2 februari 2010 20:51 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Ik ben sowieso afgeschreven en hopeloos, want ik was zo gek om een maand lang te vingervoeden om de bv op de rit te krijgen.Mijn schoonmoeder hint er nu een beetje naar dat als ik een tweede krijg dat het wel genoeg is geweest, maar dan kent ze mij nog niet...
Mijn intentie is in ieder geval te tandemen .
ja nouja dat was het ook wel een beetje eigenlijk.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:15 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind het vooral heel vervelend voor jou dat je lief zoiets zegt. Die borstvoeding komt van jou, het is door jouw lijf gemaakt. Het is echt niet leuk om te horen dat je haar daarmee iets aan zou doen of zo. Dat je schoonmoeder er lekker ongefuneerd het hare over denkt is één ding, maar je lief hoort je gewoon daarin te steunen. Hij moet het niet rechtzetten voor z'n moeder maar voor jou. Ik denk dat het al veel goed zou maken als hij zou erkennen dat hij het niet had moeten zeggen en dat hij hartstikke blij is met jou en de dierbare melk die je aan jullie kind geeft.
Ik hou Senna ook wel eens wat voor. Vanavond nog een stukje champignon, omdat dat moeilijk pakken was voor haar. Maar ik stop het niet in haar mond, ik hou het ervoor. Aan haar de keus of ze het dan wil of niet. Mijn schoonmoeder wilde echt zorgen dat ze die rijstwafel opat, maar als dat nou ergens niet belangrijk van is, is het wel van die rijstwafelquote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:12 schreef oeke het volgende:
GWS, grappig eigk, wij hebben 3 weken gevingervoed. Dus een beetje hetzelfde verhaal. Leuk tandemen.![]()
Grappig al die schoonmoeders. Die van mij vind het ook maar overdreven. Maar die is sowieso meer van de liefdevolle verwaarlozing.
Miss, dat doe ik soms ook.Een stukje voor Ko's mond houden. Dan is hij zo afgeleid dat hij vergeet dat hij allerlei lekkers in zijn knuistje geklemd heeft. Hij hapt dan vrolijk wat ik hem voor houd.
Fijn dat je zoveel steun hebt in je omgeving.Ik vind heel veel steun bij P. en voor de rest heeft mijn naaste familie er niet echt een mening over, geloof ik. Soms vraagt iemand wanneer ik stop en dan zeg ik dat ik geen idee heb en dan is het alweer klaar.
ja ach, gaat ie zelf maar ergens anders zitten heb ik gezegdquote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:29 schreef oeke het volgende:
Je hebt gelijk hoor, Miss.![]()
He Huup, dat is inderdaad wel lastig. Fijn dat jullie er wel over kunnen praten en dat het ook verandert bij hem. Op de wc zitten voeden.![]()
Ik moet bekennen dat ik je lief wel begrijp omdat ik er zelf ook moeite mee heb (gehad). Borstvoeding is weliswaar iets natuurljks, maar dat betekent niet dat het ook iets openbaars is. Seks is bijvoorbeeld ook heel natuurlijk maar tegelijkertijd intiem. In onze cultuur wordt veel waarde gehecht aan privacy. Het bijzondere aan borstvoeding is dat het zowel een intieme handeling als een alledaagse handeling kan zijn. Dat onderscheid kan niet iedereen even makkelijk maken. Ik heb er nog steeds moeite mee.quote:Op dinsdag 2 februari 2010 21:21 schreef huuphuup het volgende:
Overigens merkte ik wel aan hem dat hij zich soms best druk kon maken over dingen als voeden in het openbaar. "ja er is daar toch ook een verschoningsruimte?" waarop ik dan weer verontwaardigt reageer van doe even gewoon, ik ga niet op een wc zitten voedenen t is niet alsof er een stoel staat daar ofzo... Daar is ie inmiddels wel overheen maar dat heeft een tijdje geduurd.
Je moeder is 73, dat was een hele andere tijd....quote:Op woensdag 3 februari 2010 09:45 schreef lily het volgende:
Ik herken dat wel...dat "moeilijk doen" over borstvoeding. Ik kom ook steeds meer moeders tegen die geen borstvoeding geven (veel moeders op school bijvoorbeeld).
Ik ben echt een van de weinige.
Mijn moeder (73) kan er ook wat van;
nee, vroeger had je geen nachtvoedingen hoorJullie huilde nooit 's nachts.
Regeldagen? Die had je vroeger niet. Misschien heb je wel niet genoeg voeding? Mam, ik heb voortdurend stuwing. Nou, dan is je melk misschien niet voedzaam genoeg?
Voeden op verzoek? Dat lijkt me niet goed. Regelmaat is goed, daar krijg je de liefste kinderen mee zei de huisarts vroeger.
Snap ik, maar babies zijn hetzelfde...quote:Op woensdag 3 februari 2010 09:49 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Je moeder is 73, dat was een hele andere tijd....
quote:Op dinsdag 2 februari 2010 17:16 schreef DaviniaHR het volgende:
en eenvoor tinu die vandaag een jaar voedt
aviva drinkt superonrustig. zwaar irritant. hoeft niets te betekenen, toch? ik word er wel zelf ook onrustig van. dat aanhappen blijft pijnlijk, en die vlakke tepel maakt het ook niet makkelijker voor haar. en dan is ze half klaar, is borst niet leeg, krijg ik daar weer de zenuwen van...
vannacht heeft ze ook superslecht gedronken, dus kwam ze 2 uur later weer, om 5uur, tot half 6, nou, dan kan je ook nietmeer slapenben moe.
tsja, wat moet je dan? een speen erin duwen s nachts? dan huilt ze weer, wordt eli mss wakker, en dan is het helemaal bal. of haar bij ons in bed nemen, maar dan slapen we ook niet rustig...
vanavond maar vroeg naar bed.
quote:Op woensdag 3 februari 2010 09:51 schreef lily het volgende:
[..]
Snap ik, maar babies zijn hetzelfde...
en het ging me meer om het onbegrip dat ik nu dan krijg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |