FOK!forum / Flora & Fauna / [sc] 411 Waar alle uien sneeuwen...
DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 19:16


Welkom in de Flora & Fauna slowchat! Waar het soms ook wel eens speedchat wil zijn!

Je bent aangekomen in het kippenhok van het Flora & Fauna subforum op FOK!. Hier kom je alle vaste bezoekers tegen van F&F die hier naast onzinnige en grappige gesprekken ook serieuze discussies voeren over van alles en nog wat.

Onze opperbevelhebbers
  • Senesta
  • ElisaB

    Onze vaste stamgasten
  • Greys
  • Ingetje79
  • Morretje
  • Ynske
  • oh-oh
  • Harajuku.
  • Missbliss
  • Cat22
  • Muis006
  • Loveless85
  • JJH
  • Pagan
  • Qwea
  • BigBird
  • Isdatzo
  • Nokwanda
  • Re
  • ferrari_rood
  • Maes
  • draculettetje
  • Takaiki
  • Memento-Mori
  • Strega
  • Bamba
  • Goodbye
  • Nieslief
  • Barbaaf
  • Ml-etje
  • MrSubtle
  • DeZwabber
  • Surveillance-Fiets
  • Dizzy-miss-lizzy
  • Enfermera
  • gothic-blackie
  • Tombolafan
  • P.F
  • trovey


    Wil je meedoen in dit kippenhok? Van harte welkom! Roep even in het topic en we zetten je er bij. De deur van dit hoenderhuis staat altijd voor iedereen open.







    Het kippenhok:


    De Pink Bandana Posse:


    Een paar vaak gebruikte smileys hier:
    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    [img=41,24]http://tinyurl.com/cheerleader-santa[/img]
    [img=15,15]http://tinyurl.com/very-grumpy[/img]
    [img=15,15]http://tinyurl.com/eyebrows-flirt[/img]
    [img=27,23]http://tinyurl.com/emo-gay-handtasje[/img]
    [img=19,18]http://tinyurl.com/pink-bandana[/img]
    [img=35,15]http://tinyurl.com/slap-that-bitch[/img]
    [img=34,28]http://tinyurl.com/sorry-roos[/img]
    [img=55,24]http://tinyurl.com/schiet-smiley[/img]



    ALS FOK! DOWNTIME HEEFT en je verveelt je:
    Ga naar http://irc.tweakers.net/ffsc (zet dit nu meteen even in je bookmarks!!)
    Inloggen met je username van FOK!, wachtwoord kan je leeg laten.
    Typen kan gewoon onderin het balkje en dan enter, gewoon ouderwetse chat.
    Deze is speciaal voor de F&F SC, dus daar kunnen we elkaar eventueel weer vinden

    Deze OP is HIER te vinden!
    Het Secret Santa lijstje is HIER te vinden, en de laatste status van ontvangen pakjes vind je HIER!
    Een magische lijst van alle voorgaande delen is HIER te vinden dankzij JJH!
    De volgorde lijst van Leesclub De Natte Doos staat HIER!
    *Beestachtig Verlangen* door Tombolafan en Nieslief staat HIER!
    Dierenthuis 9 januari lijstje staat HIER
  • MrSubtlewoensdag 9 december 2009 @ 19:17
    waarom een ui?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:17
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:17 schreef MrSubtle het volgende:
    waarom een ui?
    Omdat die sneeuw heeft!

    Iesch logiesch.
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 19:17
    Enfermerawoensdag 9 december 2009 @ 19:18
    HAHAHAHA dat plaatje van die sneeuwende ui (het klinkt niet. Is het nou die of dat? )
    DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 19:20
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:17 schreef MrSubtle het volgende:
    waarom een ui?
    omdat iederen zijn UserImage altijd een UI noemt

    en tombola wilde een nieuwe
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 19:20
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:17 schreef MrSubtle het volgende:
    waarom een ui?
    omdat je moet huilen van me...
    SPOILER
    user icon (u.i.) zei ik... ui dus...
    Stregawoensdag 9 december 2009 @ 19:21
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:17 schreef Ynske het volgende:

    Kom maar groqje drinken
    F_rwoensdag 9 december 2009 @ 19:21
    Zal sneeuw bij de mijne ook leuk staan?
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 19:22
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:18 schreef Enfermera het volgende:
    HAHAHAHA dat plaatje van die sneeuwende ui (het klinkt niet. Is het nou die of dat? )
    Die. (de ui --> die ui)

    En ik wil geen sneeuwende ui als U.I.
    Stregawoensdag 9 december 2009 @ 19:23
    Zo, we gaan hier aan de boerenkool.
    Voor het eerst met vegetarische spekjes van de Appie.
    Ben benieuwd
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 19:23
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:21 schreef Strega het volgende:

    [..]

    Kom maar groqje drinken
    eerst maar even gaan sporten
    Stregawoensdag 9 december 2009 @ 19:24
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:23 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    eerst maar even gaan sporten
    Ja, das beter dan andersom!
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:25
    Nieuw favoriet toetje!

    Danio rabarber met vanille.
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 19:26
    FiPo
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 19:26
    Ik vraag me wel af of je ook nog rijk kan worden van het schrijven van bouquet-boekjes...
    Dan overweeg ik een carriere-switch...
    zo, mooi bruggetje naar t volgende deel...
    SPOILER
    Meteen nadat meneer Subtiel Grijs had gebeld, riep deze haar vriendinnen bij elkaar. Ze moesten nu goed georganiseerd te werk gaan, anders zouden Kat5 en KKI vast iets in de gaten houden. Vanuit haar ooghoek hield Grijs het personeel in de gaten. Ze leken wat onrustig te zijn, maar dat kon ook al de hele tijd zo zijn, ze had daar eigenlijk niet zo op gelet deze avond. “Luister, niet meteen overal heen kijken, maar er zijn hier spionnen onder ons.” Kvel en Ip-Ip keken duidelijk geschrokken, maar hielden zich in. “Meneer Subtiel en Klassieke Witte hebben iemand van de catering betrapt, en haar gevolgd. Ze zijn haar kwijtgeraakt, maar hebben wel opgevangen dat de rest van het personeel hier waarschijnlijk bij de anderen hoort. We moeten eerst zorgen dat KKI en Kat5 hier weggaan, dan kunnen we proberen om ze te pakken te krijgen. Hun huwelijksnacht mag echter geen gevaar lopen!”

    De meiden knikten. Ze besloten het bruidspaar te vertellen dat hun huwelijksnacht niet in het geplande hotel plaats zou vinden, maar in een veel luxer hotel, en dan ook nog de bruidssuite. Een verrassing, van meneer Subtiel. Terwijl Kvel hotels belde om te reserveren, liepen Grijs en Ip-Ip naar KKI en Kat5 toe. Gelukkig was een groot deel van de gasten al weg, dat zou het makkelijker maken om het bruidspaar weg te laten gaan zonder dat ze zich opgelaten voelden. “Lieve schatten, we hebben een verrassing voor jullie. Ik weet dat jullie vannacht in een hotel door wilden brengen, maar Meneer Subtiel heeft daar een stokje voor gestoken… “ Grijs liet een stilte vallen omdat Kvel naast haar kwam staan. “Hij heeft voor jullie een bruidssuite geboekt in het….” “Westin hotel!” vulde Kvel snel aan. KKI en Kat5 kregen een kleur. “Echt waar? Wat heerlijk!” “Jullie moeten wel nu heen, dan kun je optimaal genieten van de kamer.” Verbijsterd knikten KKI en Kat5.

    Grijs riep de gasten bij elkaar om afscheid te nemen van het bruidspaar. Met zijn allen zwaaiden ze naar het pasgetrouwde stel, dat in de limousine vertrok naar het luxe 5 sterren hotel. Stoffer kwam naast Grijs staan. “Wat is er aan de hand? Waarom gaan ze nu al weg?” Grijs legde uit wat ze gehoord had van meneer Subtiel. Ze merkte niet op dat Stoffer wit wegtrok bij haar uitleg, ze was namelijk op zoek naar het personeel. Dat leek echter spoorloos verdwenen. Stoffer mompelde iets over hoofdpijn, en Grijs keek hem verbaasd aan. “Ja natuurlijk, we zitten hier met een probleem en jij hebt weer ergens last van. Ga anders maar gewoon naar huis ofzo, we hebben niets aan je zo.” Ze zag Stoffer weglopen en haalde haar schouders op. Ze wist ook wel dat hij niet echt meer betrokken was bij het bedrijf, maar een beetje meer hulp had ze wel verwacht; hij was immers de beste vriend van KKI!

    KKI en Kat5 zaten zwijgend naast elkaar in de auto. KKI was verbaasd te merken dat hij redelijk zenuwachtig was voor de komende nacht. Hij was al redelijk ervaren op het gebied van de liefde, waarom zou hij zich zorgen maken. Hij dacht zelf dat het kwam doordat de vrouwen die hij tot nu toe had bemind niets voor hem betekenden, en Kat5 was zijn grote liefde. Hij zou het vreselijk vinden als hij haar vannacht teleur zou stellen.

    Kat5 was lichtelijk gespannen, maar vooral opgewonden over de komende nacht. Hoe dichterbij hun trouwdag was gekomen, hoe meer zorgen ze zich had gemaakt over haar eerste keer met KKI. Vandaar dat ze zich had aangemeld op een forum, om lotgenoten te zoeken. En die had ze gevonden. Niet alleen vrouwen die ook nog nooit het bed hadden gedeeld met een man, maar ook vrouwen die dit inmiddels wel hadden gedaan, en haar goede tips hadden gegeven. De belangrijkste tip was; houdt het heft zelf in handen! Kat5 had zelfs afgesproken met een van de vrouwen, om in real life te praten over de mogelijkheden. Van haar had ze bovendien een aantal spullen geleend om de avond “wat op te leuken”, zoals de vrouw had gezegd. Kat5 voelde zich vrij zeker van zichzelf. Ze kon zich niet voorstellen dat zij de eerste vrouw was voor KKI (de verhalen die de ronde deden over de zakenreizen die de mannen van Meneer Subtiel maakten zaten vol vrouwelijk schoon), maar ze wist bijna zeker dat hij vannacht nieuwe ervaringen op zou gaan doen!

    In de tussentijd hadden Grijs en haar vriendinnen de gasten de receptiezaal uit weten te krijgen. Het personeel was spoorloos verdwenen, en Grijs baalde stevig. Hoe had ze dit over het hoofd kunnen zien? Ze was al zo lang in dienst bij Meneer Subtiel, en toch had ze niets doorgehad vandaag. Het feit dat de jongste bediende van het bedrijf, Klassieke Witte, nota bene wel door had gehad dat er iets speelde, maakte haar humeur er niet beter op. Ze probeerde Meneer Subtiel te bellen, maar die nam niet op. Daarop belde ze Barbier, die zou vast wel weten wat ze moest doen nu.

    Barbier werd ruw uit zijn slaap gewekt door zijn telefoon. Hij keek naast zich, naar Goedendag, die nog sliep. Hoewel het nog niet zo diep in de nacht was, waren ze redelijk uitgeput na hun bedactiviteiten. Hij liep de gang op, om Goedendag niet wakker te maken, en nam de telefoon op. Het was Grijs. Barbier luisterde naar haar relaas, en zuchtte. Het werd nu wel een rare situatie. Hij kon er vergif op innemen dat Subtiel hem morgen zou gaan bellen, en hij wilde voor die tijd nog met Purple Lady gesproken hebben. Er was iets dat niet klopte, en dat kon zij hopelijk ophelderen. Hij vertelde Grijs dat ze niets anders kon doen dan naar huis gaan en wachten op bericht van meneer Subtiel. Hij stuurde Purple Lady een sms, dat hij dringend met haar moest praten en de volgende dag om 8 uur ’s ochtends langs zou komen. Hij hoopte maar dat Meneer Subtiel niet nog vroeger zou bellen, maar dat risico nam hij maar. Barbier zette zijn wekker en kroop weer tegen het warme lijf van Goedendag.

    KKI keek de hotelkamer rond. Wat een luxe! Hij was zijn werkgever erg dankbaar dat hij dit geregeld had. Hij keek naar Kat5 die in de badkamer haar trouwjurk uitgedaan had. Ze had nu een zijden nachtjapon aan, en hij voelde zijn opwinding groeien. Ze had zo’n mooi lijf, hij kon niet wachten tot hij dat vast mocht houden! Hij begon zijn kleren uit te trekken, tot hij alleen zijn boxershort nog aan had. KKI liep op zijn vrouw af, en kuste haar. De kracht waarmee ze zijn zoen beantwoordde verraste hem. “Ik heb een verrassing voor je…” fluisterde Kat5 in zijn oor. “Ga op je rug op het bed liggen, met je handen boven je hoofd en je ogen dicht.” KKI raakte steeds meer opgewonden door haar gefluister, en door het feit dat ze ineens zo daadkrachtig over kwam. Hij deed wat ze zei en voelde hoe ze naast hem neerknielde. Hij vond het moeilijk zijn ogen gesloten te houden terwijl ze hem zacht maar vastberaden kuste .Ineens hoorde hij klik-geluiden, en hij sperde zijn ogen open. Hij wilde overeind gaan zitten, maar merkte dat zijn handen vastzaten aan het bed. KKI keek snel naar Kat5, en zag dat ze glimlachend een sleuteltje omhoog hield. “Even wachten schat, ik doe ze nog even iets strakker. We willen natuurlijk niet dat je losschiet vannacht…” KKI voelde hoe de handboeien om zijn polsen strakker gedaan werden. Hoewel hij aan de ene kant zenuwachtig werd van het feit dat hij niets kon doen, raakte hij opgewonden van de blik in de ogen van Kat5…
    Dit verhaal is niet gebaseerd op feiten. Enige overeenkomst met de werkelijkheid berust puur op toeval...
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 19:27
    * drukt MrS troostend aan tussen de borsten

    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 19:27
    Elies
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:10 schreef tombolafan het volgende:

    [..]


    niet mijn beroep bespotten he...
    Het was juist ter aanmoediging!
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:21 schreef ferrari_rood het volgende:
    Zal sneeuw bij de mijne ook leuk staan?
    Vast wel! Zal het zo ff doen!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 19:30
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:21 schreef ferrari_rood het volgende:
    Zal sneeuw bij de mijne ook leuk staan?
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 19:30
    MrS
    Eten is op en was me toch een partij lekkerrrrr
    En terwijl de kipkerrie kookte en de rijst afkoelde na het koken stond ik ff snel 4 pannekoeken te bakken, bentovulling voor morgen en overmorgen
    ALTER-EGOwoensdag 9 december 2009 @ 19:35
    Hoi ben ik weer...

    Kan het allemaal niet zo bijhouden vandaag.
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:36
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:27 schreef ElisaB het volgende:
    * drukt MrS troostend aan tussen de borsten

    Waar, zeg je?

    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 19:36
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:27 schreef Greys het volgende:
    Elies
    [..]

    Het was juist ter aanmoediging!
    ah... maar kun je ook ergens vinden of ik er rijk van kan worden?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:38
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:26 schreef tombolafan het volgende:
    Ik vraag me wel af of je ook nog rijk kan worden van het schrijven van bouquet-boekjes...
    Dan overweeg ik een carriere-switch...
    zo, mooi bruggetje naar t volgende deel...
    SPOILER
    Meteen nadat meneer Subtiel Grijs had gebeld, riep deze haar vriendinnen bij elkaar. Ze moesten nu goed georganiseerd te werk gaan, anders zouden Kat5 en KKI vast iets in de gaten houden. Vanuit haar ooghoek hield Grijs het personeel in de gaten. Ze leken wat onrustig te zijn, maar dat kon ook al de hele tijd zo zijn, ze had daar eigenlijk niet zo op gelet deze avond. “Luister, niet meteen overal heen kijken, maar er zijn hier spionnen onder ons.” Kvel en Ip-Ip keken duidelijk geschrokken, maar hielden zich in. “Meneer Subtiel en Klassieke Witte hebben iemand van de catering betrapt, en haar gevolgd. Ze zijn haar kwijtgeraakt, maar hebben wel opgevangen dat de rest van het personeel hier waarschijnlijk bij de anderen hoort. We moeten eerst zorgen dat KKI en Kat5 hier weggaan, dan kunnen we proberen om ze te pakken te krijgen. Hun huwelijksnacht mag echter geen gevaar lopen!”

    De meiden knikten. Ze besloten het bruidspaar te vertellen dat hun huwelijksnacht niet in het geplande hotel plaats zou vinden, maar in een veel luxer hotel, en dan ook nog de bruidssuite. Een verrassing, van meneer Subtiel. Terwijl Kvel hotels belde om te reserveren, liepen Grijs en Ip-Ip naar KKI en Kat5 toe. Gelukkig was een groot deel van de gasten al weg, dat zou het makkelijker maken om het bruidspaar weg te laten gaan zonder dat ze zich opgelaten voelden. “Lieve schatten, we hebben een verrassing voor jullie. Ik weet dat jullie vannacht in een hotel door wilden brengen, maar Meneer Subtiel heeft daar een stokje voor gestoken… “ Grijs liet een stilte vallen omdat Kvel naast haar kwam staan. “Hij heeft voor jullie een bruidssuite geboekt in het….” “Westin hotel!” vulde Kvel snel aan. KKI en Kat5 kregen een kleur. “Echt waar? Wat heerlijk!” “Jullie moeten wel nu heen, dan kun je optimaal genieten van de kamer.” Verbijsterd knikten KKI en Kat5.

    Grijs riep de gasten bij elkaar om afscheid te nemen van het bruidspaar. Met zijn allen zwaaiden ze naar het pasgetrouwde stel, dat in de limousine vertrok naar het luxe 5 sterren hotel. Stoffer kwam naast Grijs staan. “Wat is er aan de hand? Waarom gaan ze nu al weg?” Grijs legde uit wat ze gehoord had van meneer Subtiel. Ze merkte niet op dat Stoffer wit wegtrok bij haar uitleg, ze was namelijk op zoek naar het personeel. Dat leek echter spoorloos verdwenen. Stoffer mompelde iets over hoofdpijn, en Grijs keek hem verbaasd aan. “Ja natuurlijk, we zitten hier met een probleem en jij hebt weer ergens last van. Ga anders maar gewoon naar huis ofzo, we hebben niets aan je zo.” Ze zag Stoffer weglopen en haalde haar schouders op. Ze wist ook wel dat hij niet echt meer betrokken was bij het bedrijf, maar een beetje meer hulp had ze wel verwacht; hij was immers de beste vriend van KKI!

    KKI en Kat5 zaten zwijgend naast elkaar in de auto. KKI was verbaasd te merken dat hij redelijk zenuwachtig was voor de komende nacht. Hij was al redelijk ervaren op het gebied van de liefde, waarom zou hij zich zorgen maken. Hij dacht zelf dat het kwam doordat de vrouwen die hij tot nu toe had bemind niets voor hem betekenden, en Kat5 was zijn grote liefde. Hij zou het vreselijk vinden als hij haar vannacht teleur zou stellen.

    Kat5 was lichtelijk gespannen, maar vooral opgewonden over de komende nacht. Hoe dichterbij hun trouwdag was gekomen, hoe meer zorgen ze zich had gemaakt over haar eerste keer met KKI. Vandaar dat ze zich had aangemeld op een forum, om lotgenoten te zoeken. En die had ze gevonden. Niet alleen vrouwen die ook nog nooit het bed hadden gedeeld met een man, maar ook vrouwen die dit inmiddels wel hadden gedaan, en haar goede tips hadden gegeven. De belangrijkste tip was; houdt het heft zelf in handen! Kat5 had zelfs afgesproken met een van de vrouwen, om in real life te praten over de mogelijkheden. Van haar had ze bovendien een aantal spullen geleend om de avond “wat op te leuken”, zoals de vrouw had gezegd. Kat5 voelde zich vrij zeker van zichzelf. Ze kon zich niet voorstellen dat zij de eerste vrouw was voor KKI (de verhalen die de ronde deden over de zakenreizen die de mannen van Meneer Subtiel maakten zaten vol vrouwelijk schoon), maar ze wist bijna zeker dat hij vannacht nieuwe ervaringen op zou gaan doen!

    In de tussentijd hadden Grijs en haar vriendinnen de gasten de receptiezaal uit weten te krijgen. Het personeel was spoorloos verdwenen, en Grijs baalde stevig. Hoe had ze dit over het hoofd kunnen zien? Ze was al zo lang in dienst bij Meneer Subtiel, en toch had ze niets doorgehad vandaag. Het feit dat de jongste bediende van het bedrijf, Klassieke Witte, nota bene wel door had gehad dat er iets speelde, maakte haar humeur er niet beter op. Ze probeerde Meneer Subtiel te bellen, maar die nam niet op. Daarop belde ze Barbier, die zou vast wel weten wat ze moest doen nu.

    Barbier werd ruw uit zijn slaap gewekt door zijn telefoon. Hij keek naast zich, naar Goedendag, die nog sliep. Hoewel het nog niet zo diep in de nacht was, waren ze redelijk uitgeput na hun bedactiviteiten. Hij liep de gang op, om Goedendag niet wakker te maken, en nam de telefoon op. Het was Grijs. Barbier luisterde naar haar relaas, en zuchtte. Het werd nu wel een rare situatie. Hij kon er vergif op innemen dat Subtiel hem morgen zou gaan bellen, en hij wilde voor die tijd nog met Purple Lady gesproken hebben. Er was iets dat niet klopte, en dat kon zij hopelijk ophelderen. Hij vertelde Grijs dat ze niets anders kon doen dan naar huis gaan en wachten op bericht van meneer Subtiel. Hij stuurde Purple Lady een sms, dat hij dringend met haar moest praten en de volgende dag om 8 uur ’s ochtends langs zou komen. Hij hoopte maar dat Meneer Subtiel niet nog vroeger zou bellen, maar dat risico nam hij maar. Barbier zette zijn wekker en kroop weer tegen het warme lijf van Goedendag.

    KKI keek de hotelkamer rond. Wat een luxe! Hij was zijn werkgever erg dankbaar dat hij dit geregeld had. Hij keek naar Kat5 die in de badkamer haar trouwjurk uitgedaan had. Ze had nu een zijden nachtjapon aan, en hij voelde zijn opwinding groeien. Ze had zo’n mooi lijf, hij kon niet wachten tot hij dat vast mocht houden! Hij begon zijn kleren uit te trekken, tot hij alleen zijn boxershort nog aan had. KKI liep op zijn vrouw af, en kuste haar. De kracht waarmee ze zijn zoen beantwoordde verraste hem. “Ik heb een verrassing voor je…” fluisterde Kat5 in zijn oor. “Ga op je rug op het bed liggen, met je handen boven je hoofd en je ogen dicht.” KKI raakte steeds meer opgewonden door haar gefluister, en door het feit dat ze ineens zo daadkrachtig over kwam. Hij deed wat ze zei en voelde hoe ze naast hem neerknielde. Hij vond het moeilijk zijn ogen gesloten te houden terwijl ze hem zacht maar vastberaden kuste .Ineens hoorde hij klik-geluiden, en hij sperde zijn ogen open. Hij wilde overeind gaan zitten, maar merkte dat zijn handen vastzaten aan het bed. KKI keek snel naar Kat5, en zag dat ze glimlachend een sleuteltje omhoog hield. “Even wachten schat, ik doe ze nog even iets strakker. We willen natuurlijk niet dat je losschiet vannacht…” KKI voelde hoe de handboeien om zijn polsen strakker gedaan werden. Hoewel hij aan de ene kant zenuwachtig werd van het feit dat hij niets kon doen, raakte hij opgewonden van de blik in de ogen van Kat5…
    Dit verhaal is niet gebaseerd op feiten. Enige overeenkomst met de werkelijkheid berust puur op toeval...

    Mrrrrrrrauw!

    SPOILER
    Ze zijn toch wel paars he? Want dan is het echt echt.
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 19:38
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:36 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Waar, zeg je?


    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 19:38
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:36 schreef Cat22 het volgende:
    Waar, zeg je?

    Kan je niet lezen
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:39
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:38 schreef ElisaB het volgende:

    [..]

    Kan je niet lezen
    Nee, ik kan maar half lezen, weet je toch?
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 19:40
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:39 schreef Cat22 het volgende:
    Nee, ik kan maar half lezen, weet je toch?
    Ow nee he; niet weer
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 19:40
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:38 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Mrrrrrrrauw!

    SPOILER
    Ze zijn toch wel paars he? Want dan is het echt echt.
    SPOILER
    paars???
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:42
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:40 schreef tombolafan het volgende:

    [..]
    SPOILER
    paars???
    Had ik dat niet verteld bij mijn vakantie avonturen?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:43
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:40 schreef ElisaB het volgende:

    [..]

    Ow nee he; niet weer
    Altijd.
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 19:43
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:43 schreef Cat22 het volgende:
    Altijd.
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 19:46
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:42 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Had ik dat niet verteld bij mijn vakantie avonturen?
    ben ik misschien vergeten...
    Ingetje79woensdag 9 december 2009 @ 19:46


    Elies, melden svp
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 19:47
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:46 schreef Ingetje79 het volgende:


    Elies, melden svp
    Ai ai sir yes sir!
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:48
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:46 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    ben ik misschien vergeten...
    Het kan best zijn dat ik dat in alle excitement vergeten ben te vertellen. No biggie.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 19:50
    dilemma... de primeval gaat per 1 jan iets omhoog bij dierapotheek.com ... overal kost dat spul rond de 90 euro... alleen daar 67 euro. Nou twijfel ik dus of ik voor 1 jan nog 1 of 2 emmers moet bestellen.

    Kijk als het met 3 euro omhoog gaat is het niet zo'n ramp... maar een tientje is toch al wat erger. Ik ben dan wel in 1x in deze maand bijna 140 euro lichter dus ik weet het niet zo goed
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 19:51
    FILMTIP!

    A Good Year komt vanavond op tv.
    Erg leuke en aparte en beetje trage maar mooie en verrassende film
    quote:
    A British investment broker inherits his uncle's chateau and vineyard in Provence, where he spent much of his childhood. He discovers a new laid-back lifestyle as he tries to renovate the estate to be sold.
    Met Russel Crowe in de hoofdrol, in een film die eigenlijk totaal niet bij hem past maar hij komt verrassend goed uit de verf zo
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 19:51
    oeh en baloe is denk ziek. Hij had de kamer onder gekotst en kwijlt nu best wel erg.
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 19:53
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:51 schreef Qwea het volgende:
    oeh en baloe is denk ziek. Hij had de kamer onder gekotst en kwijlt nu best wel erg.
    Had ie niet je ananas opgegeten vandaag?
    Of was dat gister alweer?
    Misschien iets verkeerd gegeten?
    MrSubtlewoensdag 9 december 2009 @ 19:53
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:51 schreef Greys het volgende:
    FILMTIP!

    A Good Year komt vanavond op tv.
    Erg leuke en aparte en beetje trage maar mooie en verrassende film
    [..]

    Met Russel Crowe in de hoofdrol, in een film die eigenlijk totaal niet bij hem past maar hij komt verrassend goed uit de verf zo
    Ik twijfelde tussen deze en The Client... maar ik neig toch naar die tweede
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 19:53
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:48 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Het kan best zijn dat ik dat in alle excitement vergeten ben te vertellen. No biggie.
    Ik zal kijken of het er nog in kom...
    SPOILER
    Ik dacht dat je het over de courgette had, dat die paars moest...
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:55
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:53 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    Ik zal kijken of het er nog in kom...
    SPOILER
    Ik dacht dat je het over de courgette had, dat die paars moest...


    NEE!!!!!!
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 19:57
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:51 schreef Qwea het volgende:
    oeh en baloe is denk ziek. Hij had de kamer onder gekotst en kwijlt nu best wel erg.
    Ananas lijkt me niet echt goed voor een hond. En ananashart is volgens mij giftig. Ik weet niet of het je-valt-meteen-om giftig is, maar gezond is het iig niet. Het bevat kinine.
    troveywoensdag 9 december 2009 @ 19:58
    Zo...eten is klaar nu nog opeten en dan ben ik voor een paar uurtjes weg dus ik zie jullie vanavond wel weer , alhoewel nachtchat...., ok tot straks en morgen dan maar weer .....
    MrSubtlewoensdag 9 december 2009 @ 19:58
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:27 schreef ElisaB het volgende:
    * drukt MrS troostend aan tussen de borsten

    I'M CURED
    ALTER-EGOwoensdag 9 december 2009 @ 19:59
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:58 schreef trovey het volgende:
    Zo...eten is klaar nu nog opeten en dan ben ik voor een paar uurtjes weg dus ik zie jullie vanavond wel weer , alhoewel nachtchat...., ok tot straks en morgen dan maar weer .....
    Tot morgenochtend Trovey.
    Nonnekewoensdag 9 december 2009 @ 20:00
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:01
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:26 schreef tombolafan het volgende:
    Ik vraag me wel af of je ook nog rijk kan worden van het schrijven van bouquet-boekjes...
    Dan overweeg ik een carriere-switch...
    zo, mooi bruggetje naar t volgende deel...
    SPOILER
    Meteen nadat meneer Subtiel Grijs had gebeld, riep deze haar vriendinnen bij elkaar. Ze moesten nu goed georganiseerd te werk gaan, anders zouden Kat5 en KKI vast iets in de gaten houden. Vanuit haar ooghoek hield Grijs het personeel in de gaten. Ze leken wat onrustig te zijn, maar dat kon ook al de hele tijd zo zijn, ze had daar eigenlijk niet zo op gelet deze avond. “Luister, niet meteen overal heen kijken, maar er zijn hier spionnen onder ons.” Kvel en Ip-Ip keken duidelijk geschrokken, maar hielden zich in. “Meneer Subtiel en Klassieke Witte hebben iemand van de catering betrapt, en haar gevolgd. Ze zijn haar kwijtgeraakt, maar hebben wel opgevangen dat de rest van het personeel hier waarschijnlijk bij de anderen hoort. We moeten eerst zorgen dat KKI en Kat5 hier weggaan, dan kunnen we proberen om ze te pakken te krijgen. Hun huwelijksnacht mag echter geen gevaar lopen!”

    De meiden knikten. Ze besloten het bruidspaar te vertellen dat hun huwelijksnacht niet in het geplande hotel plaats zou vinden, maar in een veel luxer hotel, en dan ook nog de bruidssuite. Een verrassing, van meneer Subtiel. Terwijl Kvel hotels belde om te reserveren, liepen Grijs en Ip-Ip naar KKI en Kat5 toe. Gelukkig was een groot deel van de gasten al weg, dat zou het makkelijker maken om het bruidspaar weg te laten gaan zonder dat ze zich opgelaten voelden. “Lieve schatten, we hebben een verrassing voor jullie. Ik weet dat jullie vannacht in een hotel door wilden brengen, maar Meneer Subtiel heeft daar een stokje voor gestoken… “ Grijs liet een stilte vallen omdat Kvel naast haar kwam staan. “Hij heeft voor jullie een bruidssuite geboekt in het….” “Westin hotel!” vulde Kvel snel aan. KKI en Kat5 kregen een kleur. “Echt waar? Wat heerlijk!” “Jullie moeten wel nu heen, dan kun je optimaal genieten van de kamer.” Verbijsterd knikten KKI en Kat5.

    Grijs riep de gasten bij elkaar om afscheid te nemen van het bruidspaar. Met zijn allen zwaaiden ze naar het pasgetrouwde stel, dat in de limousine vertrok naar het luxe 5 sterren hotel. Stoffer kwam naast Grijs staan. “Wat is er aan de hand? Waarom gaan ze nu al weg?” Grijs legde uit wat ze gehoord had van meneer Subtiel. Ze merkte niet op dat Stoffer wit wegtrok bij haar uitleg, ze was namelijk op zoek naar het personeel. Dat leek echter spoorloos verdwenen. Stoffer mompelde iets over hoofdpijn, en Grijs keek hem verbaasd aan. “Ja natuurlijk, we zitten hier met een probleem en jij hebt weer ergens last van. Ga anders maar gewoon naar huis ofzo, we hebben niets aan je zo.” Ze zag Stoffer weglopen en haalde haar schouders op. Ze wist ook wel dat hij niet echt meer betrokken was bij het bedrijf, maar een beetje meer hulp had ze wel verwacht; hij was immers de beste vriend van KKI!

    KKI en Kat5 zaten zwijgend naast elkaar in de auto. KKI was verbaasd te merken dat hij redelijk zenuwachtig was voor de komende nacht. Hij was al redelijk ervaren op het gebied van de liefde, waarom zou hij zich zorgen maken. Hij dacht zelf dat het kwam doordat de vrouwen die hij tot nu toe had bemind niets voor hem betekenden, en Kat5 was zijn grote liefde. Hij zou het vreselijk vinden als hij haar vannacht teleur zou stellen.

    Kat5 was lichtelijk gespannen, maar vooral opgewonden over de komende nacht. Hoe dichterbij hun trouwdag was gekomen, hoe meer zorgen ze zich had gemaakt over haar eerste keer met KKI. Vandaar dat ze zich had aangemeld op een forum, om lotgenoten te zoeken. En die had ze gevonden. Niet alleen vrouwen die ook nog nooit het bed hadden gedeeld met een man, maar ook vrouwen die dit inmiddels wel hadden gedaan, en haar goede tips hadden gegeven. De belangrijkste tip was; houdt het heft zelf in handen! Kat5 had zelfs afgesproken met een van de vrouwen, om in real life te praten over de mogelijkheden. Van haar had ze bovendien een aantal spullen geleend om de avond “wat op te leuken”, zoals de vrouw had gezegd. Kat5 voelde zich vrij zeker van zichzelf. Ze kon zich niet voorstellen dat zij de eerste vrouw was voor KKI (de verhalen die de ronde deden over de zakenreizen die de mannen van Meneer Subtiel maakten zaten vol vrouwelijk schoon), maar ze wist bijna zeker dat hij vannacht nieuwe ervaringen op zou gaan doen!

    In de tussentijd hadden Grijs en haar vriendinnen de gasten de receptiezaal uit weten te krijgen. Het personeel was spoorloos verdwenen, en Grijs baalde stevig. Hoe had ze dit over het hoofd kunnen zien? Ze was al zo lang in dienst bij Meneer Subtiel, en toch had ze niets doorgehad vandaag. Het feit dat de jongste bediende van het bedrijf, Klassieke Witte, nota bene wel door had gehad dat er iets speelde, maakte haar humeur er niet beter op. Ze probeerde Meneer Subtiel te bellen, maar die nam niet op. Daarop belde ze Barbier, die zou vast wel weten wat ze moest doen nu.

    Barbier werd ruw uit zijn slaap gewekt door zijn telefoon. Hij keek naast zich, naar Goedendag, die nog sliep. Hoewel het nog niet zo diep in de nacht was, waren ze redelijk uitgeput na hun bedactiviteiten. Hij liep de gang op, om Goedendag niet wakker te maken, en nam de telefoon op. Het was Grijs. Barbier luisterde naar haar relaas, en zuchtte. Het werd nu wel een rare situatie. Hij kon er vergif op innemen dat Subtiel hem morgen zou gaan bellen, en hij wilde voor die tijd nog met Purple Lady gesproken hebben. Er was iets dat niet klopte, en dat kon zij hopelijk ophelderen. Hij vertelde Grijs dat ze niets anders kon doen dan naar huis gaan en wachten op bericht van meneer Subtiel. Hij stuurde Purple Lady een sms, dat hij dringend met haar moest praten en de volgende dag om 8 uur ’s ochtends langs zou komen. Hij hoopte maar dat Meneer Subtiel niet nog vroeger zou bellen, maar dat risico nam hij maar. Barbier zette zijn wekker en kroop weer tegen het warme lijf van Goedendag.

    KKI keek de hotelkamer rond. Wat een luxe! Hij was zijn werkgever erg dankbaar dat hij dit geregeld had. Hij keek naar Kat5 die in de badkamer haar trouwjurk uitgedaan had. Ze had nu een zijden nachtjapon aan, en hij voelde zijn opwinding groeien. Ze had zo’n mooi lijf, hij kon niet wachten tot hij dat vast mocht houden! Hij begon zijn kleren uit te trekken, tot hij alleen zijn boxershort nog aan had. KKI liep op zijn vrouw af, en kuste haar. De kracht waarmee ze zijn zoen beantwoordde verraste hem. “Ik heb een verrassing voor je…” fluisterde Kat5 in zijn oor. “Ga op je rug op het bed liggen, met je handen boven je hoofd en je ogen dicht.” KKI raakte steeds meer opgewonden door haar gefluister, en door het feit dat ze ineens zo daadkrachtig over kwam. Hij deed wat ze zei en voelde hoe ze naast hem neerknielde. Hij vond het moeilijk zijn ogen gesloten te houden terwijl ze hem zacht maar vastberaden kuste .Ineens hoorde hij klik-geluiden, en hij sperde zijn ogen open. Hij wilde overeind gaan zitten, maar merkte dat zijn handen vastzaten aan het bed. KKI keek snel naar Kat5, en zag dat ze glimlachend een sleuteltje omhoog hield. “Even wachten schat, ik doe ze nog even iets strakker. We willen natuurlijk niet dat je losschiet vannacht…” KKI voelde hoe de handboeien om zijn polsen strakker gedaan werden. Hoewel hij aan de ene kant zenuwachtig werd van het feit dat hij niets kon doen, raakte hij opgewonden van de blik in de ogen van Kat5…
    Dit verhaal is niet gebaseerd op feiten. Enige overeenkomst met de werkelijkheid berust puur op toeval...
    leuk en romantisch !
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:03
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:55 schreef Cat22 het volgende:

    [..]



    NEE!!!!!!

    ja, weet ik veel...
    ALTER-EGOwoensdag 9 december 2009 @ 20:03
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:00 schreef Nonneke het volgende:
    Hoi Nonneke.
    Heb jij je pakje al ontvangen?
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 20:03
    Qwea, als ie verder wel normaal doet nu ( rustig ademen en zo, geen paniek ) zou ik ook zeggen dat t die ananananas was hoor, das niet echt supergoed hondeneten zeg maar.
    Zorgen dat ie lekker kan drinken, ff geen eten geven en morgen es zien hoe t gaat
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:05
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:58 schreef MrSubtle het volgende:

    [..]

    I'M CURED
    HALLELUJAH!

    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:07
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:01 schreef P.F het volgende:

    [..]

    leuk en romantisch !

    jij hebt duidelijk de sm-voorgesprekken hier gemist...
    MrSubtlewoensdag 9 december 2009 @ 20:07
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:05 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    HALLELUJAH!

    [ afbeelding ]
    Ik moest lachen
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:08
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:07 schreef tombolafan het volgende:

    [..]


    jij hebt duidelijk de sm-voorgesprekken hier gemist...
    Oja Die met die Engelsman?

    Is het eerste verhaal dat ik lees ! Mag ik ook een lijstje met namen?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:09
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:07 schreef MrSubtle het volgende:

    [..]

    Ik moest lachen
    En daar doen we het voor.
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:10
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:08 schreef P.F het volgende:

    [..]

    Oja Die met die Engelsman?

    Is het eerste verhaal dat ik lees ! Mag ik ook een lijstje met namen?

    je moet wel op volgorde lezen he! er zit een lijn in!
    (pm komt eraan)
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:11
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:53 schreef MrSubtle het volgende:

    [..]

    Ik twijfelde tussen deze en The Client... maar ik neig toch naar die tweede
    Zelf weten, jij bent een man dus hebt vast een andere smaak
    Ik vond die ene in elk geval erg leuk! Lekker Franserig, kreeg er een enorm 'ik pak mijn boeltje en ga daar ook zo wonen' gevoel van
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:11
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:09 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    En daar doen we het voor.
    lachen is gezond!
    Nonnekewoensdag 9 december 2009 @ 20:11
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:03 schreef ALTER-EGO het volgende:

    [..]

    Hoi Nonneke.
    Heb jij je pakje al ontvangen?
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:11
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:53 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Had ie niet je ananas opgegeten vandaag?
    Of was dat gister alweer?
    Misschien iets verkeerd gegeten?
    Ja vandaag. En dat had ie dus ook weer uitgekotst. Ik snap alleen dat kwijlen niet. Hij kwijlt echt als een idioot

    Die zooi heeft ie rond 17:00 ofzo uitgekotst
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:12
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:08 schreef P.F het volgende:

    [..]

    Oja Die met die Engelsman?

    Is het eerste verhaal dat ik lees ! Mag ik ook een lijstje met namen?
    Je hebt al een paar keer hiervoor gevraagd naar linkjes naar Het Verhaal en je gaat nu pas lezen?
    Foei, PFje! Wel vanaf het begin lezen, anders is er niets an.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:12
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 19:57 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Ananas lijkt me niet echt goed voor een hond. En ananashart is volgens mij giftig. Ik weet niet of het je-valt-meteen-om giftig is, maar gezond is het iig niet. Het bevat kinine.
    Hart heeft ie niet gehad. Das vet hard. Maar is ananas giftig voor een hond? ?
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:13
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:03 schreef oh-oh het volgende:
    Qwea, als ie verder wel normaal doet nu ( rustig ademen en zo, geen paniek ) zou ik ook zeggen dat t die ananananas was hoor, das niet echt supergoed hondeneten zeg maar.
    Zorgen dat ie lekker kan drinken, ff geen eten geven en morgen es zien hoe t gaat
    Eten heeft ie al gehad

    Maar ja, hij is verder rustig. Hij ligt suf op zn kleed. Geen rare dingen, afgezien van het kwijlen.
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:14
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:11 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Ja vandaag. En dat had ie dus ook weer uitgekotst. Ik snap alleen dat kwijlen niet. Hij kwijlt echt als een idioot

    Die zooi heeft ie rond 17:00 ofzo uitgekotst
    Heel veel kwijlen doen ze soms als ze misselijk zijn.
    Dus misschien toch die ananas nog, dat die echt verkeerd is gevallen?
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:15
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:12 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Hart heeft ie niet gehad. Das vet hard. Maar is ananas giftig voor een hond? ?
    Nee hoor, ananas zelf niet.
    Maar dat soort dingen kan je hem beter niet meer geven, ook al vond je het poepig
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:16
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:14 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Heel veel kwijlen doen ze soms als ze misselijk zijn.
    Dus misschien toch die ananas nog, dat die echt verkeerd is gevallen?
    Dat zou dan idd het enige kunnen zijn. Verder heeft ie afgezien van wat hondenkoekjes en zn voer niks gehad.

    Ik ben in paniek

    Moet ik nog ergens extra op letten?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:16
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:11 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Ja vandaag. En dat had ie dus ook weer uitgekotst. Ik snap alleen dat kwijlen niet. Hij kwijlt echt als een idioot

    Die zooi heeft ie rond 17:00 ofzo uitgekotst
    Hoe laat heeft hij die ananas gegeten dan? Want als dat een paar uur in zijn maag heeft rondgeklotst kan hij ook stofjes hebben opgenomen.
    Kwijlen kan ook komen omdat hij misselijk is.
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:12 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Hart heeft ie niet gehad. Das vet hard. Maar is ananas giftig voor een hond? ?
    Dat scheelt dan. Het vruchtvlees zal minder kwaad kunnen maar is uiteraard niet iets wat in zijn dieet past als carnivoor zijnde. Kan best dat hij er misselijk van is.

    Ik klink misschien heel betweterig maar Qwea, hoe komt het toch dat Baloe telkens weer wat gapt? Als mijn huisdier zo allergisch zou zijn en meteen uitbreekt in hotspots en daarnaast ook nog gapperig is dan zou ik er 100% zeker voor zorgen dat hij nergens bij kon. Hoef jij ook niet telkens DA kosten en paniek te hebben.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:17
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:15 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Nee hoor, ananas zelf niet.
    Maar dat soort dingen kan je hem beter niet meer geven, ook al vond je het poepig
    Ik zweer het je, ik wist het niet

    Baloe krijgt wel vaker fruit. Maar geen ananas dus meer

    Hij likt trouwens de hele tijd aan zn voorpoten. Misschien om het kwijl eraf te likken?
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 20:17
    Ik mag morgen beginnen met de insuline Hopelijk voel ik me dan snel weer beter...

    En m'n kerstboom staat! En ik heb een nieuwe lens! En.....toen wist ik het niet meer
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:18
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:17 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Ik zweer het je, ik wist het niet

    Baloe krijgt wel vaker fruit. Maar geen ananas dus meer

    Hij likt trouwens de hele tijd aan zn voorpoten. Misschien om het kwijl eraf te likken?
    Lees ik het nu goed? Heb je het hem gegeven!?
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:18
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:16 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Hoe laat heeft hij die ananas gegeten dan? Want als dat een paar uur in zijn maag heeft rondgeklotst kan hij ook stofjes hebben opgenomen.
    Kwijlen kan ook komen omdat hij misselijk is.
    [..]

    Dat scheelt dan. Het vruchtvlees zal minder kwaad kunnen maar is uiteraard niet iets wat in zijn dieet past als carnivoor zijnde. Kan best dat hij er misselijk van is.

    Ik klink misschien heel betweterig maar Qwea, hoe komt het toch dat Baloe telkens weer wat gapt? Als mijn huisdier zo allergisch zou zijn en meteen uitbreekt in hotspots en darnaast ook nog gapperig is dan zou ik er 100% zeker voor zorgen dat hij nergens bij kon.
    Dit heeft ie niet gejat, dit heeft het vrouwtje hem gegeven. Hij mag namelijk volgens de DA best eens een beetje fruit als tussendoortje. Gezien hij dol is op fruit.

    Ananas heeft ie rond 12u vanmiddag gehad. Overigens zegt google dat ananas gezond is voor de hond Maar idd, ik snap wel dat als je als carnivoor zijnde niet zo goed tegen fruit ofzo kan.
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:19
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:17 schreef Bamba het volgende:
    Ik mag morgen beginnen met de insuline Hopelijk voel ik me dan snel weer beter...

    En m'n kerstboom staat! En ik heb een nieuwe lens! En.....toen wist ik het niet meer
    Kerstboom!

    Lens!

    Insuline! (of zoiets ) Hopelijk voel je je gauw beter.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:19
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:18 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Lees ik het nu goed? Heb je het hem gegeven!?
    Ja. Ja je maakt er een heel drama van, maar ik zweer je, ik ken meerdere honden die het krijgen Baloe krijgt ook gewoon mandarijn. Volgens de DA mag die best fruit. En ik weet dat druiven giftig zijn, maar volgens google is ananas dus zelfs gezond
    ALTER-EGOwoensdag 9 december 2009 @ 20:20
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:11 schreef Nonneke het volgende:

    [..]

    Nog even geduld hebben.
    Wat niet is, kan nog komen.
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:20
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:10 schreef tombolafan het volgende:

    [..]


    je moet wel op volgorde lezen he! er zit een lijn in!
    (pm komt eraan)
    Dank je wel!
    jaaa is goed, doe ik straks, ben nu een presentatie aan het maken

    Nou ja... ik moet nog beginnen... 3-5 minuten: onderwerp waar ik enthausiast over ben. Ik weet zoooo geen onderwerp
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:20
    Ananas wordt in sommige gevallen zelfs aangeraden om aan honden te geven, dus kan ECHT geen kwaad.
    Alleen, wat Cat al zegt... als je een moeilijke hond hebt qua allergieën en hotspots moet je echt strenger worden Q en niet zomaar fruit geven enzo
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 20:20
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:19 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Kerstboom!

    Lens!

    Insuline! (of zoiets ) Hopelijk voel je je gauw beter.
    Dank je . Ik hoop het ook, want alleen maar slapen is ook niet erg gezellig natuurlijk
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:20
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:19 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Ja. Ja je maakt er een heel drama van, maar ik zweer je, ik ken meerdere honden die het krijgen Baloe krijgt ook gewoon mandarijn. Volgens de DA mag die best fruit. En ik weet dat druiven giftig zijn, maar volgens google is ananas dus zelfs gezond
    Tja, het is jouw hond dus jij zult het wel weten.
    Maar ik ben niet degene die nu in paniek is.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:21
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:20 schreef Greys het volgende:
    Ananas wordt in sommige gevallen zelfs aangeraden om aan honden te geven, dus kan ECHT geen kwaad.
    Alleen, wat Cat al zegt... als je een moeilijke hond hebt qua allergieën en hotspots moet je echt strenger worden Q en niet zomaar fruit geven enzo
    Ja maar lieverd. Baloe kan alleen niet tegen aardappels. Dus zetmeel e.d voor de rest kan hij overal tegen. Dus hij mag ook gewoon fruit.

    Hij mag geen aardappels, geen bonen (Zetmeel), geen brood, dat soort dingen.
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:21
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:20 schreef P.F het volgende:

    [..]

    Dank je wel!
    jaaa is goed, doe ik straks, ben nu een presentatie aan het maken

    Nou ja... ik moet nog beginnen... 3-5 minuten: onderwerp waar ik enthausiast over ben. Ik weet zoooo geen onderwerp
    Ons! Lul je zo een half uur vol.
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:21
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:12 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Je hebt al een paar keer hiervoor gevraagd naar linkjes naar Het Verhaal en je gaat nu pas lezen?
    Foei, PFje! Wel vanaf het begin lezen, anders is er niets an.
    Ja dan begon ik aan de eerste paar zinnen en dan duizelde de tekst mij Maar die van net niet
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:21
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:20 schreef Greys het volgende:
    Ananas wordt in sommige gevallen zelfs aangeraden om aan honden te geven, dus kan ECHT geen kwaad.
    ooh en fijn om nog even bevestigd te zien dat ik toch niet helemaal debiel ben
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:21
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:18 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Dit heeft ie niet gejat, dit heeft het vrouwtje hem gegeven. Hij mag namelijk volgens de DA best eens een beetje fruit als tussendoortje. Gezien hij dol is op fruit.

    Ananas heeft ie rond 12u vanmiddag gehad. Overigens zegt google dat ananas gezond is voor de hond Maar idd, ik snap wel dat als je als carnivoor zijnde niet zo goed tegen fruit ofzo kan.
    Ik zag op google ook overal dat het alleen maar goed is voor de hond...
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:23
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:21 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    Ik zag op google ook overal dat het alleen maar goed is voor de hond...
    Jij hebt ook gegoogled
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:23
    Nou Q, dan weet je nu in elk geval dat je het hem beter niet meer kunt geven!
    Even in de gaten houden of het strakjes minder wordt, dat kwijlen. En niet panieken.

    Hij kan ook veel kwijlen omdat ie iets klem heeft zitten in zijn keel, lijkt het erop alsof er iets klem zit? Alsof ie iets weg probeert te slikken?

    Maar ik denk dat het 't zure van de ananas is wat hem dwars zit hoor
    Paganwoensdag 9 december 2009 @ 20:23
    Daar zijn we weer (even). Zijn dit geel leuke gelakte nageltjes?



    Vegospekjes van de Appie zijn net echt, alleen dan zonder varken.

    Straks "de grote woonwens"kijken op RTL4. Komt uit Siddeburen, hier vlak om de hoek. Met in de hoofdrol installatiebedrijf Bosma. Die werken ook voor onze woningstichting, en het zijn zulke incompetente lullen, daar zijn werkelijk geen woorden voor. Dakleer van een dakkapel vervangen, helaas even vergeten de enige naad in dat vierkante metertje dicht te branden. Wel eens een lamp van venetiaans glas gezien, maar dan vol water. Net een hangende vissenkom.
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:24
    Wat fijn!! Want spekjes mis ik wel een beetje!!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:24
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:21 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    ooh en fijn om nog even bevestigd te zien dat ik toch niet helemaal debiel ben
    Wie zegt er dan dat je debiel bent?
    Dat zegt toch niemand?

    Het kan zijn dat Baloe gewoon slecht reageert op dat zurige ineens van die ananas.
    Heeft ie veel gehad? Of 1 stukje?

    Ananas kan dan wel goed zijn voor SOMMIGE honden (niet voor alle ) maar op internet hebben ze het over 'een schijfje' en niet bv over een halve ananas
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:25
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:21 schreef P.F het volgende:

    [..]

    Ja dan begon ik aan de eerste paar zinnen en dan duizelde de tekst mij Maar die van net niet
    ZEG! Zit jij mijn schrijverskunsten af te kraken?
    SPOILER
    net nu ik beroepsschrijver wil worden...
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:25
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:25 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    ZEG! Zit jij mijn schrijverskunsten af te kraken?
    SPOILER
    net nu ik beroepsschrijver wil worden...
    Soms is "wollige" tekst net even te veel als ik de hele dag heb lopen screenen in teksten !
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:26
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:23 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Jij hebt ook gegoogled

    speciaal voor jou...
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:26
    Misschien moet ik mijn presentatie over mijn nieuwe glitternagellak houden !
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:27
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:25 schreef P.F het volgende:

    [..]

    Soms is "wollige" tekst net even te veel als ik de hele dag heb lopen screenen in teksten !
    WOLLIG!
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:27
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:27 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    WOLLIG!
    Ik vind jouw teksten messcherp hoor.
    ALTER-EGOwoensdag 9 december 2009 @ 20:28
    [quote]Op woensdag 9 december 2009 20:23 schreef Pagan het volgende:
    Daar zijn we weer (even). Zijn dit geel leuke gelakte nageltjes?

    [ afbeelding ]

    Oehw, dat is wel eh... apart.
    Je zou erbijna een hap van willen nemen.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:29
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:23 schreef Greys het volgende:
    Nou Q, dan weet je nu in elk geval dat je het hem beter niet meer kunt geven!
    Even in de gaten houden of het strakjes minder wordt, dat kwijlen. En niet panieken.

    Hij kan ook veel kwijlen omdat ie iets klem heeft zitten in zijn keel, lijkt het erop alsof er iets klem zit? Alsof ie iets weg probeert te slikken?

    Maar ik denk dat het 't zure van de ananas is wat hem dwars zit hoor
    MM net in zn bek gekeken, en hij heeft om 18:30 ook gewoon gegeten . Niks te zien in zn bekkie
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:29
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:24 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Wie zegt er dan dat je debiel bent?
    Dat zegt toch niemand?

    Het kan zijn dat Baloe gewoon slecht reageert op dat zurige ineens van die ananas.
    Heeft ie veel gehad? Of 1 stukje?

    Ananas kan dan wel goed zijn voor SOMMIGE honden (niet voor alle ) maar op internet hebben ze het over 'een schijfje' en niet bv over een halve ananas
    Nou, ik vond mezelf al debiel omdat ik mn hond wat gaf wat giftig zou zijn. Maar ik ben dus niet debiel

    Hij heeft ongeveer 2 schijfjes gehad.
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:30
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:27 schreef Cat22 het volgende:

    [..]

    Ik vind jouw teksten messcherp hoor.
    SPOILER
    maar ik heb moeite met een sm-scene hoor! dat wordt dus heel minimaal!!!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:31
    Iemand Theo Maassen net tegenover Patricia Paay zien zitten bij DWDD?
    Echt, die man is enorm in mijn achting gedaald.
    Kritisch zijn over iemands keuze om in de Playboy te gaan staan op die leeftijd is prima. Graag zelfs. Maar godallemachtig, wat een walgelijke kerel is dat zeg. Overal dwars doorheen hakken en de allerergste beledigingen over tafel slingeren (mijn vriend is necrofiel, die vindt die foto's van jou wellicht wel wat!) tot zelfs Van Nieuwkerk het te ver vond gaan en zei dat ie zijn excuses moest aanbieden.
    Het antwoord van Theo: 'Nooit!'.

    Lekker goedkoop scoren zeg. Gatverdamme.
    Als ik Paay was had ik hem ter plekke een klap voor zijn waffel gegeven.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 20:32
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:31 schreef Greys het volgende:
    Iemand Theo Maassen net tegenover Patricia Paay zien zitten bij DWDD?
    Echt, die man is enorm in mijn achting gedaald.
    Kritisch zijn over iemands keuze om in de Playboy te gaan staan op die leeftijd is prima. Graag zelfs. Maar godallemachtig, wat een walgelijke kerel is dat zeg. Overal dwars doorheen hakken en de allerergste beledigingen over tafel slingeren (mijn vriend is necrofiel, die vindt die foto's van jou wellicht wel wat!) tot zelfs Van Nieuwkerk het te ver vond gaan en zei dat ie zijn excuses moest aanbieden.
    Het antwoord van Theo: 'Nooit!'.

    Lekker goedkoop scoren zeg. Gatverdamme.
    Als ik Paay was had ik hem ter plekke een klap voor zijn waffel gegeven.
    Mn theo, wat doe je.

    Kan ik dit ergens terug zien?
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:32
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:27 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    WOLLIG!

    Ja dat is toch wollig? Of noem je dat anders?

    Bijv:
    1. Hij trekt zijn jas aan en ging weg.

    2. Haar tedere hand reikte naar de jas. Met een blik vol verlangen pakte hij de jas van haar aan. Behoedzaam duwde hij zijn armen in de mouwen en ritste hem dicht. Triest keek zij hem na, hoe hij door de gang liep. Eenmaal buiten haar gezichtsveld slaakte hij een zucht van verlichting. Dat avontuur had hij ook weer overleefd.


    2 is wollig
    Paganwoensdag 9 december 2009 @ 20:32
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:24 schreef P.F het volgende:
    Wat fijn!! Want spekjes mis ik wel een beetje!!
    Eet je geen vlees, of alleen geen varkensvlees? Het beviel ons erg goed, lekker van smaak, zelf even bakken en klaar.

    Terzijde, weet iemand hoe mijn ui een beetje sneeuw (of hagel) kan krijgen?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:33
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:30 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    SPOILER
    maar ik heb moeite met een sm-scene hoor! dat wordt dus heel minimaal!!!
    SPOILER
    Met één hulpmiddel kom je al heel ver is mij verteld.
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:34
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:31 schreef Greys het volgende:
    Iemand Theo Maassen net tegenover Patricia Paay zien zitten bij DWDD?
    Echt, die man is enorm in mijn achting gedaald.
    Kritisch zijn over iemands keuze om in de Playboy te gaan staan op die leeftijd is prima. Graag zelfs. Maar godallemachtig, wat een walgelijke kerel is dat zeg. Overal dwars doorheen hakken en de allerergste beledigingen over tafel slingeren (mijn vriend is necrofiel, die vindt die foto's van jou wellicht wel wat!) tot zelfs Van Nieuwkerk het te ver vond gaan en zei dat ie zijn excuses moest aanbieden.
    Het antwoord van Theo: 'Nooit!'.

    Lekker goedkoop scoren zeg. Gatverdamme.
    Als ik Paay was had ik hem ter plekke een klap voor zijn waffel gegeven.

    ik vond theo altijd cool!!!!
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:34
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:32 schreef Pagan het volgende:

    [..]

    Eet je geen vlees, of alleen geen varkensvlees? Het beviel ons erg goed, lekker van smaak, zelf even bakken en klaar.

    Terzijde, weet iemand hoe mijn ui een beetje sneeuw (of hagel) kan krijgen?
    Geen vlees.

    Ook mis ik lemper en risolle wel een beetje ( ) maar dat was het eigenlijk wel!
    Oja en plakjes ham uit de koelkast eten, de morning after een feestje. Maar met kaas werkt het ook
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 20:35
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:31 schreef Greys het volgende:
    Iemand Theo Maassen net tegenover Patricia Paay zien zitten bij DWDD?
    Echt, die man is enorm in mijn achting gedaald.
    Kritisch zijn over iemands keuze om in de Playboy te gaan staan op die leeftijd is prima. Graag zelfs. Maar godallemachtig, wat een walgelijke kerel is dat zeg. Overal dwars doorheen hakken en de allerergste beledigingen over tafel slingeren (mijn vriend is necrofiel, die vindt die foto's van jou wellicht wel wat!) tot zelfs Van Nieuwkerk het te ver vond gaan en zei dat ie zijn excuses moest aanbieden.
    Het antwoord van Theo: 'Nooit!'.

    Lekker goedkoop scoren zeg. Gatverdamme.
    Als ik Paay was had ik hem ter plekke een klap voor zijn waffel gegeven.
    Wat een eikel! Ik vind het al een nare kwal om te zien, laat staan als 'ie z'n muil opentrekt.
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:35
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:33 schreef Cat22 het volgende:

    [..]
    SPOILER
    Met één hulpmiddel kom je al heel ver is mij verteld.
    ja, maar vertel dan iets meer dan dat!!! Want ik weet dus echt niks daarvan
    SPOILER
    ik ben sowieso heeeeeeeel onschuldig...
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:36
    Heb je het nou gelezen over dat wollig ?
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:37
    oh, heel even een stukje mama mia musical op sbs6
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:38
    Ik vond Theo ook altijd cool.
    Maar dit ging echt véél en veel te ver. Heel goedkoop scoren.
    Het wil wel wat zeggen als zelfs MvNieuwkerk vindt dat je je excuses moet aanbieden.

    Hij bleef ook maar brullen dat ze het niet kon maken tegenover haar dochter. Dat ze geen goed voorbeeld is voor haar. Nou ja sorry, sommige mensen zullen hem ook geen goed voorbeeld vinden En haar dochter is volwassen en trots op haar moeder.

    Of de hoofdredacteur van de Playboy nou sprak, of Patricia, Theo blèrde er dwars doorheen met smerige beledigingen. Zelfs Nico Dijkshoorn hield zijn column beschaafd over haar. Daar kon Maassen nog een voorbeeld aan nemen.
    Barbaafwoensdag 9 december 2009 @ 20:38
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 17:46 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Wat een rot-favo-smiley
    Trut En dat dan net posten als ik weer hard aan het werk ben
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 17:47 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    vast om ons vrouwen op afstand te houden...
    Sommige vrouwen, sommige . Hoewel ik ook wel eens als redder in de nood mag optreden
    SPOILER
    En dan de hulpeloze spin redt van de grote gemene vrouw ja
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:30 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    SPOILER
    maar ik heb moeite met een sm-scene hoor! dat wordt dus heel minimaal!!!
    SPOILER
    Ik wil je wel van inspiratie voorzien hoor
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:39
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:36 schreef P.F het volgende:
    Heb je het nou gelezen over dat wollig ?
    mja... op wikipedia staat: Wollige taal - Veel gebruik van weinig zeggende woorden. ( )

    en dat mama mia is alweer over, sorry...
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:39
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:32 schreef Pagan het volgende:

    [..]

    Eet je geen vlees, of alleen geen varkensvlees? Het beviel ons erg goed, lekker van smaak, zelf even bakken en klaar.

    Terzijde, weet iemand hoe mijn ui een beetje sneeuw (of hagel) kan krijgen?
    Dat programmaatje dat ik gebruikte dat werkt helaas niet als je ui al animated is
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:40
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:38 schreef Barbaaf het volgende:

    [..]

    Trut En dat dan net posten als ik weer hard aan het werk ben
    Doe er dan eentje met roze pumpjes
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:40
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:38 schreef Barbaaf het volgende:

    [..]

    Trut En dat dan net posten als ik weer hard aan het werk ben
    [..]

    Sommige vrouwen, sommige . Hoewel ik ook wel eens als redder in de nood mag optreden [ afbeelding ]
    SPOILER
    En dan de hulpeloze spin redt van de grote gemene vrouw ja
    [..]
    SPOILER
    Ik wil je wel van inspiratie voorzien hoor
    zeg, ik had een veel leukere smiley voor je!
    en kom maar op met je inspiratie!!!
    SPOILER
    (en ik zet spinnen altijd braaf levend naar buiten )
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:40
    SUBTLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
    Welke film ben je nou gaan kijken?
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:41
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:39 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    mja... op wikipedia staat: Wollige taal - Veel gebruik van weinig zeggende woorden. ( )

    en dat mama mia is alweer over, sorry...
    Ja maar dat is toch de hele charme van zo een verhaal ?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 20:41
    Zo, ik ga vuilniszakken en katten verzamelen. De ene helft buiten, de andere op hun kamer en dan ga ik repeteren.

    Tot straks!
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:44
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:41 schreef Cat22 het volgende:
    Zo, ik ga vuilniszakken en katten verzamelen. De ene helft buiten, de andere op hun kamer en dan ga ik repeteren.

    Tot straks!
    tot straks!
    DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 20:45
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:31 schreef Greys het volgende:
    Iemand Theo Maassen net tegenover Patricia Paay zien zitten bij DWDD?
    Echt, die man is enorm in mijn achting gedaald.
    Kritisch zijn over iemands keuze om in de Playboy te gaan staan op die leeftijd is prima. Graag zelfs. Maar godallemachtig, wat een walgelijke kerel is dat zeg. Overal dwars doorheen hakken en de allerergste beledigingen over tafel slingeren (mijn vriend is necrofiel, die vindt die foto's van jou wellicht wel wat!) tot zelfs Van Nieuwkerk het te ver vond gaan en zei dat ie zijn excuses moest aanbieden.
    Het antwoord van Theo: 'Nooit!'.

    Lekker goedkoop scoren zeg. Gatverdamme.
    Als ik Paay was had ik hem ter plekke een klap voor zijn waffel gegeven.
    neeee theo nie doen
    #ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 20:48
    Ach Theo had best wel een punt, hij uitte het alleen wat lomp.
    Barbaafwoensdag 9 december 2009 @ 20:49
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:40 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    zeg, ik had een veel leukere smiley voor je!
    en kom maar op met je inspiratie!!!
    SPOILER
    (en ik zet spinnen altijd braaf levend naar buiten )
    Sorry, alleen echte eenden doen 't voor me

    Inspiratie komt zo per PM
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:50
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:48 schreef Loveless85 het volgende:
    Ach Theo had best wel een punt, hij uitte het alleen wat lomp.
    Nee Ll, hoe wij ons hier soms uitdrukken, dat is soms 'wat lomp'.
    Dit was ver beneden alle peil of je hebt niet alles gehoord
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 20:50
    Bento is klaar, afwas is gedaan
    #ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 20:51
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:50 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Nee Ll, hoe wij ons hier soms uitdrukken, dat is soms 'wat lomp'.
    Dit was ver beneden alle peil of je hebt niet alles gehoord

    Nogmaals, hij had ballen gehad als hij een discussie met haar aanging zonder dat necrofielengedoe e.d.
    Zij beledigt hem toch ook niet?
    Mwah het hele laatdunkende gedoe over dat zij hem niet kende en haar zus moest uitleggen wie hij was dus dat hij wel niks was, en die hoofdredacteur van Playboy die maar net deed alsof hij te dom was om bij eerdere interviews z'n mening te geven en alleen nu wat zei waren ook aardig onder de gordel.

    Hij begon sterk met die vragen over waarom ze in godsnaam met dit soort dingen aandacht wil, en ze die dingen over Adam riep bij Jensen terwijl ze het wel over de vader van dr dochter heeft enzo.

    Het necrofielen gedoe sloeg idd nergens op

    [ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 09-12-2009 20:55:28 ]
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 20:52
    Hoe krijg je de tekst als een linkje in je signature?
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 20:52
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:49 schreef Barbaaf het volgende:

    [..]

    Sorry, alleen echte eenden doen 't voor me

    Inspiratie komt zo per PM
    ah, echte eenden en nep-spinnen... noteert!!!
    en inspiratie per pm??
    SPOILER
    ik denk wij gaan irl inspireren...
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:53
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:52 schreef P.F het volgende:
    Hoe krijg je de tekst als een linkje in je signature?
    [ url=http://www.cosmopinie.nl/] HIER DE TEKST DIE JE WILT LATEN ZIEN [/url]

    En dan zonder spaties.
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:56
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:51 schreef Loveless85 het volgende:

    [..]

    Mwah het hele laatdunkende gedoe over dat zij hem niet kende en haar zus moest uitleggen wie hij was dus dat hij wel niks was, en die hoofdredacteur van Playboy die maar net deed alsof hij te dom was om bij eerdere interviews z'n mening te geven en alleen nu wat zijn waren ook aardig onder de gordel.
    Dat ZEI ze niet
    Hij vroeg waarom ze hem niet enthousiast begroette bij het binnenkomen en ze zei daarop als antwoord dat ze hem niet kende en daarom moest vragen wie hij was. Ze zei niet 'dat hij wel niks was', dat verzin je er zelf bij nu
    En die hoofdredacteur had gelijk. Theo zat daar duidelijk alleen om lekker vooringenomen haar af te maken en verder zat ie daar voor jan doedel.
    quote:
    Hij begon sterk met die vragen over waarom ze in godsnaam met dit soort dingen aandacht wil, en ze die dingen over Adam riep bij Jensen terwijl ze het wel over de vader van dr dochter heeft enzo.
    En op die voet had hij gewoon moeten doorgaan. Kritisch mag best, maar hij liet haar ook totaal niet antwoorden en uitpraten, hij hakte er elke keer als hij wat vroeg daarna weer dwars doorheen met een belediging. Da's geen discussie natuurlijk, éénzijdig beledigen
    Toppunt van zwakte, wat mij betreft. Zwaar door de mand gevallen, die kerel.
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 20:57
    Voor morgen, onderste bakje ( nu goed om gefotografeerd ook ) een pakkekoek met jam en een pannekoek met kaas.
    Bovenste bakje, een rode paprika en wat snoepgoed.
    Ik baal dat mn fruit op is, want ik had boven liever een mandarijn of zo gedaan met die paprika, maar tis niet anders

    Ennuh, check mn prikkertjes en mn grasjes
    #ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 20:57
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:56 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Dat ZEI ze niet
    Hij vroeg waarom ze hem niet enthousiast begroette bij het binnenkomen en ze zei daarop als antwoord dat ze hem niet kende en daarom moest vragen wie hij was. Ze zei niet 'dat hij wel niks was', dat verzin je er zelf bij nu
    [..]

    En op die voet had hij gewoon moeten doorgaan. Kritisch mag best, maar hij liet haar ook totaal niet antwoorden en uitpraten, hij hakte er elke keer als hij wat vroeg daarna weer dwars doorheen met een belediging. Da's geen discussie natuurlijk, éénzijdig beledigen
    Toppunt van zwakte, wat mij betreft. Zwaar door de mand gevallen, die kerel.
    Het was inderdaad het toppunt van makkelijk scoren
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 20:58
    Oh-oh, behalve de paprika (brrrrrrrrrr, lussiknie! ) ziet het er weer zaaaaaaalig uit!
    En wat gezellig met die grasjes en prikkertjes, het maakt je lunch echt een feestje zo
    bigbirdwoensdag 9 december 2009 @ 20:58
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:57 schreef oh-oh het volgende:
    Voor morgen, onderste bakje ( nu goed om gefotografeerd ook ) een pakkekoek met jam en een pannekoek met kaas.
    Bovenste bakje, een rode paprika en wat snoepgoed.
    Ik baal dat mn fruit op is, want ik had boven liever een mandarijn of zo gedaan met die paprika, maar tis niet anders
    [ afbeelding ]
    Ennuh, check mn prikkertjes en mn grasjes
    [ afbeelding ]
    cute ik ga dat ook eens doen
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 21:00
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:58 schreef Greys het volgende:
    Oh-oh, behalve de paprika (brrrrrrrrrr, lussiknie! ) ziet het er weer zaaaaaaalig uit!
    En wat gezellig met die grasjes en prikkertjes, het maakt je lunch echt een feestje zo
    Oh ik ben echt gek op rauwe paprika
    Ik eet dr nu makkelijk drie per week gewoon rauw in die bento's
    Dat grasje is functioneel, daardoor blijft mn jampannekoek gescheiden van die met kaas, en de prikkertjes houden de pannekoekies netjes opgerold.
    Sweetness he
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:00
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:57 schreef oh-oh het volgende:
    Voor morgen, onderste bakje ( nu goed om gefotografeerd ook ) een pakkekoek met jam en een pannekoek met kaas.
    Bovenste bakje, een rode paprika en wat snoepgoed.
    Ik baal dat mn fruit op is, want ik had boven liever een mandarijn of zo gedaan met die paprika, maar tis niet anders
    [ afbeelding ]
    Ennuh, check mn prikkertjes en mn grasjes
    [ afbeelding ]

    en cool, die koala in het gras!
    en perfect gefotografeerd ook!
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 21:00
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:58 schreef bigbird het volgende:

    [..]

    cute ik ga dat ook eens doen
    Ja moet je doen, is leuk
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 21:02
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:00 schreef tombolafan het volgende:

    [..]


    en cool, die koala in het gras!
    en perfect gefotografeerd ook!
    Ja , ik pik ze wel op die tips
    Ik heb nu dus gewoon een roze tafelloper op de strijkplank liggen om daar ff snel die foto te maken elke avond
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:02
    @Barbaaf ik zit nu vol spanning steeds mn pm-inbox te refreshen...
    waar blijft die inspiratie!
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:03
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:02 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ja , ik pik ze wel op die tips
    Ik heb nu dus gewoon een roze tafelloper op de strijkplank liggen om daar ff snel die foto te maken elke avond
    Ik ga toch ook maar eens beginnen vanaf januari... box is er al nu nog de wil/tijd...
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 21:05
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:03 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    Ik ga toch ook maar eens beginnen vanaf januari... box is er al nu nog de wil/tijd...
    Wat heb je allemaal voor spullies???
    MrSubtlewoensdag 9 december 2009 @ 21:06
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:40 schreef Greys het volgende:
    SUBTLEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
    Welke film ben je nou gaan kijken?
    The Client
    bigbirdwoensdag 9 december 2009 @ 21:07
    Lief is gek van Japans, dus denk dat een bento wel erg goed gaat bevallen
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:08
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:06 schreef MrSubtle het volgende:

    [..]

    The Client
    In die andere zit een HEULLLLLLLLLLLL knappe francaise
    Kijk maar even snel 1 seconde op RTL5
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 21:11
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:07 schreef bigbird het volgende:
    Lief is gek van Japans, dus denk dat een bento wel erg goed gaat bevallen
    Oh das helemaal leuk ja,leuk kadootje voor kerst mss, een stoere bento voor hem, een leuke voor jezelf en wat spulletjes
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:11
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:05 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Wat heb je allemaal voor spullies???
    *box erbij pakt*
    1 dubbele bak
    1 enkele bak in thermodoek
    eetstokjes
    grasjes
    muffinvormpjes
    saus/dressingflesjes
    furikakemix
    warmhoud-jasje voor flesje
    draagtasje
    Barbaafwoensdag 9 december 2009 @ 21:11
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:02 schreef tombolafan het volgende:
    @Barbaaf ik zit nu vol spanning steeds mn pm-inbox te refreshen...
    waar blijft die inspiratie!
    In je in-doos
    SPOILER
    IRL? Sure, doe je as. zaterdag/zondag iets?
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 21:12
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:11 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    *box erbij pakt*
    1 dubbele bak
    1 enkele bak in thermodoek
    eetstokjes
    grasjes
    muffinvormpjes
    saus/dressingflesjes
    furikakemix
    warmhoud-jasje voor flesje
    draagtasje

    Ah leuk, en idd genoeg om meteen te beginnen
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 21:12
    En TF maak ook es fotos dan please
    #ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 21:13


    Gister
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:16
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:12 schreef oh-oh het volgende:
    En TF maak ook es fotos dan please
    ik heb nog nooit iets gemaakt...
    of wil je foto's van het setje
    (nu ik er bij nadenk heb ik dus ook ergens ei- en rijstvormpjes, maar ik weet even niet waar! )
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 21:21
    Ik kom ook snel langsgewaait, in een reclameblok.
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:21
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:11 schreef Barbaaf het volgende:

    [..]

    In je in-doos
    SPOILER
    IRL? Sure, doe je as. zaterdag/zondag iets?
    SPOILER
    Ik ben een watje joh, ik durf helemaal niet irl te meeten! (ik vind dat van 9 januari stiekem al eng... )
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:22
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:21 schreef JJH het volgende:
    Ik kom ook snel langsgewaait, in een reclameblok.
    whoei, ik doe net inspiratie op hoe ik je kan tergen!
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 21:23
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:21 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    SPOILER
    Ik ben een watje joh, ik durf helemaal niet irl te meeten! (ik vind dat van 9 januari stiekem al eng... )
    Daar hoef je niket bang voor te zijn. Het zijn allemaal heel lieve mensen, en als je niet te dicht in de buurt komt, bijten ze ook niet.
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:24
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:23 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Daar hoef je niket bang voor te zijn. Het zijn allemaal heel lieve mensen, en als je niet te dicht in de buurt komt, bijten ze ook niet.
    Ik ben ook niet bang, maar ik vind het wel spannend!
    ga jij niet?
    bigbirdwoensdag 9 december 2009 @ 21:25
    waar kan ik aan die bento spulletjes komen dan?
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:25
    Ik kom (onder voorbehoud) ook de 9e! . Ik ga via het werk proberen handdoeken te scoren van collega's e.d. en dan rijd ik achter Elies aan (want anders ben ik vast nooit op tijd met mijn richtingsgevoel ).

    tombola: ik vind het ook eng hoor! Waar woon je ergens? Anders kan ik je wel oppikken eventueel
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 21:26
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:24 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    Ik ben ook niet bang, maar ik vind het wel spannend!
    ga jij niet?
    Ik heb de dag ervoor en zaterdag een nachtdienst, als ik ga beslis ik dat op het laatste moment.
    bigbirdwoensdag 9 december 2009 @ 21:26
    iedereen is lievvv
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:26
    Ik krijg spontaan zin om ook te gaan Bento-en door je foto's Oh-oh . Alleen werk ik maar 4 keer 3 uurtjes, dus lunch ik nooit op het werk en om nou zoiets voor thuis te maken .
    #ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 21:27
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:23 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Daar hoef je niket bang voor te zijn. Het zijn allemaal heel lieve mensen, en als je niet te dicht in de buurt komt, bijten ze ook niet.
    Oh nee?
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:27
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:26 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Ik heb de dag ervoor en zaterdag een nachtdienst, als ik ga beslis ik dat op het laatste moment.
    En ben jij ook lief of bijt jij wel...?
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:30
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:25 schreef bigbird het volgende:
    waar kan ik aan die bento spulletjes komen dan?
    ik had t via ebay volgens mij...
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:32
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:25 schreef Bamba het volgende:
    Ik kom (onder voorbehoud) ook de 9e! . Ik ga via het werk proberen handdoeken te scoren van collega's e.d. en dan rijd ik achter Elies aan (want anders ben ik vast nooit op tijd met mijn richtingsgevoel ).

    tombola: ik vind het ook eng hoor! Waar woon je ergens? Anders kan ik je wel oppikken eventueel
    noordholland...
    dat wordt ver omrijden dan...
    Ik kom er wel, maar t blijft inderdaad spannend!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:33
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:21 schreef JJH het volgende:
    Ik kom ook snel langsgewaait, in een reclameblok.
    Nog steeds geen pakketje of ophaalbriefje?
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 21:35
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 20:53 schreef Greys het volgende:

    [..]

    [ url=http://www.cosmopinie.nl/] HIER DE TEKST DIE JE WILT LATEN ZIEN [/url]

    En dan zonder spaties.
    Dank je!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:35


    Wie gaat er mee naar Dierenthuis op zaterdag 9 januari? Gewoon weer even wat beestjes aaien, misschien wat borstelen en helpen kattenbakken verschonen of honden borstelen ofzo? Daarna indien gewenst wat eten voor degenen die dat willen.

    Zeker gaan:
    - ElisaB
    - Ingetje79
    - Barbaaf
    - Cat22
    - Maes
    - Greys
    - Loveless85
    - Tombolafan
    - MrSubtle

    Nog even onder klein voorbehoud:
    - Stali en Mini-Stali
    - Nokwanda
    - MissBliss (en Re?)
    - Bigbird en meneer Bigbird
    - P.F
    - gothic-blackie
    - Ynske
    - Bambaaaaaaaaa
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:37
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:32 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    noordholland...
    dat wordt ver omrijden dan...
    Ik kom er wel, maar t blijft inderdaad spannend!
    haha dat is wel een hele omweg idd! Kom je met de auto?
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 21:38
    Ik heb net mijn agenda van 2010 ontvangen en ingevuld.... Heb ik 9 januari gala & tentamenweek ! Noess
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:39
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:35 schreef P.F het volgende:

    [..]

    Dank je!
    Je kunt dus ook ipv dat www. enzo een tekst zetten bv 'Vul mijn enquete in!!!' oid he, en dat dat dan linkt naar je enquete. Is het dat wel, of is het wat anders? (Heb nog niet geklikt).
    #ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 21:39
    Zullen we het over tieten gaan hebben?
    bigbirdwoensdag 9 december 2009 @ 21:40
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:39 schreef Loveless85 het volgende:
    Zullen we het over tieten gaan hebben?
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:41
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:39 schreef Loveless85 het volgende:
    Zullen we het over tieten gaan hebben?
    Ja oke!
    Wist jij dat als je siliconen hebt gehad en daarna er weer uithaalt en dan verkleint dus enzo dat je er dan wel weer iets in MOET stoppen omdat het er anders niet uitziet? Heb ik net geleerd in het Paay topique!
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:41
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:39 schreef Loveless85 het volgende:
    Zullen we het over tieten gaan hebben?
    Heb jij met dit koude weer ook zo'n last van je tieten?
    #ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 21:43
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:41 schreef Bamba het volgende:

    [..]

    Heb jij met dit koude weer ook zo'n last van je tieten?
    Nee, jij wel? Kan ik helpen ergens mee?
    DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 21:43
    tetteh!

    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 21:44
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:39 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Je kunt dus ook ipv dat www. enzo een tekst zetten bv 'Vul mijn enquete in!!!' oid he, en dat dat dan linkt naar je enquete. Is het dat wel, of is het wat anders? (Heb nog niet geklikt).
    Is de website van een vriendin van mij, waar ik in het testpanel zit & blogs schrijf/ga schrijven!
    oh-ohwoensdag 9 december 2009 @ 21:44
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:25 schreef bigbird het volgende:
    waar kan ik aan die bento spulletjes komen dan?
    Ik heb t via ebay, ik kan je wel een hele fijne verkoper uit Japan doormailen als je echt es wil kijken.
    Daar heb ik die tweede box en wat accesoires besteld, dat was er snel , en dat meisje was heel aardig en behulpzaam en zo
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 21:44
    Serieus, kunnen we stoppen met al die pm's
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:44
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:43 schreef Loveless85 het volgende:

    [..]

    Nee, jij wel? Kan ik helpen ergens mee?
    Nou, als je ze af en toe es over zou willen nemen...Graag!
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:45
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:39 schreef Loveless85 het volgende:
    Zullen we het over tieten gaan hebben?

    eerst een foto van jouw tieten, daarna wil ik het er best over hebben... :p
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:46
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:44 schreef Qwea het volgende:
    Serieus, kunnen we stoppen met al die pm's
    Geen PM's hier!
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:46
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:43 schreef DeZwabber het volgende:
    tetteh!



    Rondje bezemkast doen?
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 21:47
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:46 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Geen PM's hier!
    Hier dus wel. 9 ofzo al.
    Barbaafwoensdag 9 december 2009 @ 21:47
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:38 schreef P.F het volgende:
    Ik heb net mijn agenda van 2010 ontvangen en ingevuld.... Heb ik 9 januari gala & tentamenweek ! Noess
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:46 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Geen PM's hier!
    Zit je inbox weer vol?
    bigbirdwoensdag 9 december 2009 @ 21:47
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:44 schreef oh-oh het volgende:

    [..]

    Ik heb t via ebay, ik kan je wel een hele fijne verkoper uit Japan doormailen als je echt es wil kijken.
    Daar heb ik die tweede box en wat accesoires besteld, dat was er snel , en dat meisje was heel aardig en behulpzaam en zo
    Nou graag!
    DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 21:48
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:46 schreef Bamba het volgende:

    [..]



    Rondje bezemkast doen?
    oeh
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:48
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:44 schreef Qwea het volgende:
    Serieus, kunnen we stoppen met al die pm's
    tuurlijk, als jij dat niet wilt stop ik er mee hoor...
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 21:48
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:48 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    tuurlijk, als jij dat niet wilt stop ik er mee hoor...
    Dank u
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:51
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:48 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    oeh
    Hubba hubba!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:51
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:47 schreef Barbaaf het volgende:

    Zit je inbox weer vol?
    Nope
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 21:52
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:27 schreef Bamba het volgende:

    [..]

    En ben jij ook lief of bijt jij wel...?
    Ik ben hardstikke lief. Vraag Cat maar.
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 21:52
    Greys, je UI. !
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 21:53
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:48 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    oeh
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:51 schreef Bamba het volgende:

    [..]

    Hubba hubba!
    en jullie gaan alletwee de 9e mee????
    DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 21:53
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:52 schreef JJH het volgende:
    Greys, je UI. !
    tssss hij sneeuwt niet eens
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 21:54
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:53 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    tssss hij sneeuwt niet eens
    Euh?
    MrSubtlewoensdag 9 december 2009 @ 21:55
    welterusten allemaal
    DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 21:55
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:54 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Euh?
    de nieuwe rage hier is sneeuw in je UI fiksen
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:55
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:53 schreef tombolafan het volgende:

    [..]


    [..]

    en jullie gaan alletwee de 9e mee????
    Ehhh...
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 21:56
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:55 schreef MrSubtle het volgende:
    welterusten allemaal


    Da's al vroeg?
    DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 21:56
    en ik ben lekker nonconformistisch
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:56
    JJH
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:33 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Nog steeds geen pakketje of ophaalbriefje?
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 21:57
    Trust Subtle!
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 21:57
    Whoeeeeeeeeehahahha bij sbs 6, Marc Forno en Carlo en Irene als k3
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 21:58
    "You've Got a Friend in FEE". voor jullie
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 21:59
    nat geregend
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 22:01
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:55 schreef MrSubtle het volgende:
    welterusten allemaal
    Slaap lekker!
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 22:02
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:58 schreef Qwea het volgende:
    "You've Got a Friend in FEE". voor jullie
    Qwea! Mag ik je nog 1 pm sturen???
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:05
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:58 schreef Qwea het volgende:
    "You've Got a Friend in FEE". voor jullie
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 22:05
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:02 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    Qwea! Mag ik je nog 1 pm sturen???
    Nou, vooruit
    DeZwabberwoensdag 9 december 2009 @ 22:05
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:58 schreef Qwea het volgende:
    "You've Got a Friend in FEE". voor jullie
    Q jij bent zo poepig als onderstaande onderzeeer:
    SPOILER
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 22:06
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:05 schreef DeZwabber het volgende:

    [..]

    Q jij bent zo poepig als onderstaande onderzeeer:
    SPOILER
    P.Fwoensdag 9 december 2009 @ 22:07
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:47 schreef Barbaaf het volgende:

    [..]


    [..]

    Zit je inbox weer vol?
    De was ivm met het DTH!
    #ANONIEMwoensdag 9 december 2009 @ 22:09
    Ik ga ook maar es vroeg de mand in, was gister ook laat na concert
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:09
    haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaylow
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 22:09
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:05 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Nou, vooruit
    *nu zenuwachtig op reactie wacht...*
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 22:10
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:09 schreef Ynske het volgende:
    haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaylow
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:11
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:09 schreef Ynske het volgende:
    haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaylow


    Ik heb 'm hoor! De Tamron! Wel even wennen, heb opeens rode ogen in de woonkamer vanmiddag . Even stoeien dus nog, maar hij is super!!
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:12
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:11 schreef Bamba het volgende:

    [..]



    Ik heb 'm hoor! De Tamron! Wel even wennen, heb opeens rode ogen in de woonkamer vanmiddag . Even stoeien dus nog, maar hij is super!!
    rode ogen?
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:15
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:12 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    rode ogen?
    Ja, de woonkamer van m'n ouders is wel erg donker..Maar ik stond ook al raar te kijken..Heb ik nog nooit gehad met m'n Canon.
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:15
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:15 schreef Bamba het volgende:

    [..]

    Ja, de woonkamer van m'n ouders is wel erg donker..Maar ik stond ook al raar te kijken..Heb ik nog nooit gehad met m'n Canon.
    flitser gebruikt?
    bigbirdwoensdag 9 december 2009 @ 22:18
    Thx voor de pm oh-oh Ik ga ermee aan de slag. Misschien kan ik mijn man er mooi een keer mee verrassen. Hij houdt er ook van om Sushi te maken, lijkt me ook erg lekker om mee te hebben
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 22:19
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:56 schreef Greys het volgende:
    JJH
    [..]
    Nee!

    Wel een mailtje via lootjestrekken dat het onderweg zou zijn...
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:22
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:15 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    flitser gebruikt?
    Ja, maar omdat ik anders erg donkere foto's kreeg..Heb jij daar een oplossing voor?
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:25
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:15 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    flitser gebruikt?
    Anders krijg je toch geen rode ogen
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:25
    Zit er niet zo'n anti rode ogen flitsstand op dan Bamba?
    Dat ie ff snel voorflitst?
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:26
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:22 schreef Bamba het volgende:

    [..]

    Ja, maar omdat ik anders erg donkere foto's kreeg..Heb jij daar een oplossing voor?
    ja een lichtsterke lens
    de lens die je nu hebt heeft een grootste diafragma van 3.5 op 70 en 5.6 op 300 mm (uit mijn hoofd)
    daardoor heb je minder lichtinval en moet je je iso veel meer omhoog schroeven. maar vaak is t niet haalbaar om binnen niet te flitsen bij weinig licht en hogere Fgetallen.

    die rode ogen komen van de grote lichtinval die in de ogen vallen (je ogen staan groot open bij weinig licht) waardoor het licht op de achterwand van je oog word weerkaatst.
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:26
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:19 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Nee!

    Wel een mailtje via lootjestrekken dat het onderweg zou zijn...
    Oh gelukkig! En was het wel op tijd gepost of stond dat er niet bij?
    Ik bedoel, als het maandag gepost is, is het wel raar dat het er op woensdag nog niet is.
    Of hoeven we ons (nog) geen zorgen te maken?
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 22:26
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:25 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Anders krijg je toch geen rode ogen
    dat durfde ik niet te posten omdat ik het een domme gedachte van mezelf vond...
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:26
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:25 schreef Greys het volgende:
    Zit er niet zo'n anti rode ogen flitsstand op dan Bamba?
    Dat ie ff snel voorflitst?
    kun je beter niet gebruiken. de ingebouwde flitsers van een SLR zijn niet erg tof, beter is een losse flitser met een omibounce of via t plafond flitsen
    Nonnekewoensdag 9 december 2009 @ 22:27
    truste all
    morgen nieuwe ronde, nieuwe kansen :p
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:27
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:25 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Anders krijg je toch geen rode ogen
    dat is niet waar, dit kan ook gebeuren door een lamp
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:28
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:26 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    ja een lichtsterke lens
    de lens die je nu hebt heeft een grootste diafragma van 3.5 op 70 en 5.6 op 300 mm (uit mijn hoofd)
    daardoor heb je minder lichtinval en moet je je iso veel meer omhoog schroeven. maar vaak is t niet haalbaar om binnen niet te flitsen bij weinig licht en hogere Fgetallen.

    die rode ogen komen van de grote lichtinval die in de ogen vallen (je ogen staan groot open bij weinig licht) waardoor het licht op de achterwand van je oog word weerkaatst.
    Hmmm oke..Weer wat geleerd. Ik snap van de technische kant nog helemaal niet veel, vandaar ook een goedkope lens . Maar ik ga 'm sowieso vooral buiten gebruiken deze Tamron. Nu verder sparen .
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:29
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:27 schreef Nonneke het volgende:
    truste all
    morgen nieuwe ronde, nieuwe kansen :p
    Ik duim dat je pakje er morgen is Non!
    Trusten!
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:27 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    dat is niet waar, dit kan ook gebeuren door een lamp
    Oh ik geloof je hoor, maar dat heb ik echt nog nooit gehad (of gezien bij een ander op de foto die niet geflitst had)
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:29
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:26 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Oh gelukkig! En was het wel op tijd gepost of stond dat er niet bij?
    Ik bedoel, als het maandag gepost is, is het wel raar dat het er op woensdag nog niet is.
    Of hoeven we ons (nog) geen zorgen te maken?
    Ik kreeg bij m'n parfum business een melding dat TNT 1 werkdag achterloopt momenteel. Misschien dat dat de vertraging verklaart?
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:30
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:26 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    kun je beter niet gebruiken. de ingebouwde flitsers van een SLR zijn niet erg tof, beter is een losse flitser met een omibounce of via t plafond flitsen
    Idd, dat is m'n volgende stap om voor te gaan sparen..Als ik een miljoen zou winnen, wist ik het wel
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:31
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:26 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    kun je beter niet gebruiken. de ingebouwde flitsers van een SLR zijn niet erg tof, beter is een losse flitser met een omibounce of via t plafond flitsen
    Maar zolang ze van dat soort dingen nog niet zoveel kaas heeft gegeten (haar eigen woorden ongeveer ) is het misschien for the time being wel handig als ze gaat flitsen dat ze dan die stand gebruikt om rode ogen in elk geval een beetje te voorkomen, toch?
    Dan kan ze daarna eens gaan oefenen met die omnibounce of via plafond flitsen, als ze al een losse flitser heeft that is.
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:31
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:28 schreef Bamba het volgende:

    [..]

    Hmmm oke..Weer wat geleerd. Ik snap van de technische kant nog helemaal niet veel, vandaar ook een goedkope lens . Maar ik ga 'm sowieso vooral buiten gebruiken deze Tamron. Nu verder sparen .
    ok ff in simpel

    als je een klein F getal ( diafragma) hebt dan is de opening groot O bv 2.8
    weinig scherpte diepte, wazige achtergrond
    bij een groot F getal is de opening klein o b.v 11
    veel scherpte, alles scherp

    bij weinig licht, kun je meer licht op de sensor laten vallen door
    a. een hogere isowaarde te gebruiken (risico op ruis) of
    b. een groter gat te nemen ( dus lagere Fwaarde) of
    c. je sluitertijd langer maken (risico op beweging)


    of natuurlijk flitsen
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:32
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:31 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Maar zolang ze van dat soort dingen nog niet zoveel kaas heeft gegeten (haar eigen woorden ) is het misschien for the time being wel handig als ze gaat flitsen dat ze dan die stand gebruikt om rode ogen in elk geval een beetje te voorkomen, toch?
    Dan kan ze daarna eens gaan oefenen met die omnibounce of via plafond flitsen, als ze al een losse flitser heeft that is.
    t is veel verstandiger om te beginnen bij goed daglicht buiten
    leer je camera kennen

    waarom t flitsen via t plafond. omdat je dan geen rechtstreekse harde schaduwen krijgt
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:33
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:30 schreef Bamba het volgende:

    [..]

    Idd, dat is m'n volgende stap om voor te gaan sparen..Als ik een miljoen zou winnen, wist ik het wel
    voor 100 euro heb je al een goede flitser als de Canon 420
    maar flitsen is niet verplicht
    ik heb er zelfs een hekel aan, daarom ook richting lichtsterke lenzen gaan kijken


    owja, 50mm 1.8 voor 80 euro geloof ik, is echt een heel fijne lens om mee te leren werken in mindere lichtsituaties een lens die in geen tas mag ontbreken
    Memento-Moriwoensdag 9 december 2009 @ 22:34
    ik vind het altijd zo'n schattig gezicht als een van mn kattenn uitgebreid gaapt al die gevaarlijke tandjes
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 22:34
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:31 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    ok ff in simpel

    als je een klein F getal ( diafragma) hebt dan is de opening groot O bv 2.8
    weinig scherpte diepte, wazige achtergrond
    bij een groot F getal is de opening klein o b.v 11
    veel scherpte, alles scherp

    bij weinig licht, kun je meer licht op de sensor laten vallen door
    a. een hogere isowaarde te gebruiken (risico op ruis) of
    b. een groter gat te nemen ( dus lagere Fwaarde) of
    c. je sluitertijd langer maken (risico op beweging)


    of natuurlijk flitsen
    dus als je een lagere F neemt kun je ook betere foto's met weinig licht maken?
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:35
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:34 schreef tombolafan het volgende:

    [..]

    dus als je een lagere F neemt kun je ook betere foto's met weinig licht maken?
    ja dat klopt
    mijn theaterfoto's zijn allemaal met een lage f (tussen de 1.8 en 2.8) gemaakt zonder flitser
    zo worden bv ook concertfoto's gemaakt
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:39
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:32 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    t is veel verstandiger om te beginnen bij goed daglicht buiten
    leer je camera kennen
    Ja dat snap ik
    Maar er zijn in het begin toch gewoon ook situaties dat ze binnen wil flitsen terwijl ze nog geen losse flitser heeft? Da's alles wat ik zeg, dat ze dán beter die ene stand kan gebruiken.

    Ik probeer er geen wedstrijdje van te maken ofzo wie er het meest vanaf weet want dat ben jij, da's duidelijk. Maar zo'n gek idee was het nou toch ook weer niet. Ze hééft geen losse flitser nog
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:40
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:39 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Ja dat snap ik
    Maar er zijn in het begin toch gewoon ook situaties dat ze binnen wil flitsen terwijl ze nog geen losse flitser heeft? Da's alles wat ik zeg, dat ze dán beter die ene stand kan gebruiken.

    Ik probeer er geen wedstrijdje van te maken ofzo wie er het meest vanaf weet want dat ben jij, da's duidelijk. Maar zo'n gek idee was het nou toch ook weer niet. Ze hééft geen losse flitser nog
    t is nog maar te betwijfelen of die stand er zo opzit, dan zou je al moeten gaan testen met flitsen op t tweede gordijn, maar dat kan ik niet simpel uitleggen
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:41
    ow en ik probeer t alleen maar goed te doen door dingen simpel proberen uit te leggen, als dat liever niet is, is t ook goed
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:41
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:34 schreef Memento-Mori het volgende:
    ik vind het altijd zo'n schattig gezicht als een van mn kattenn uitgebreid gaapt al die gevaarlijke tandjes
    Ja leuk he? En dan zie ik bij Boris ook een donkere vlek op zijn gehemelte
    Net een vampiertje met al die tandjes, ben vaak net te laat om een foto te maken

    Hier zie je de tandjes al niet meer, bummer.

    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:42
    die is schattig bij Saar is t echt een grote scheur die ze open trekt
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 22:42
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:41 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Ja leuk he? En dan zie ik bij Boris ook een donkere vlek op zijn gehemelte
    Net een vampiertje met al die tandjes, ben vaak net te laat om een foto te maken

    Hier zie je de tandjes al niet meer, bummer.

    [ afbeelding ]
    je kat wat doe je

    Je zet hem wel voor lul hoor arme boor
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:43
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:41 schreef Ynske het volgende:
    ow en ik probeer t alleen maar goed te doen door dingen simpel proberen uit te leggen, als dat liever niet is, is t ook goed

    Vat het nou niet meteen op als commentaar Niemand zegt toch dat ze dat niet willen? Integendeel
    Alleen ik had het idee dat jij dacht dat ze al een losse flitser had en dat heeft ze niet. Dawasalles.
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:44
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:42 schreef Ynske het volgende:
    die is schattig bij Saar is t echt een grote scheur die ze open trekt
    Ja bij Boor ook, alleen ik ben elke keer nét te laat
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:44
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:44 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Ja bij Boor ook, alleen ik ben elke keer nét te laat
    k probeer t niet eens meer
    zodra mn camera uit de tas is zit ze erbij


    vleugel 1 van kraai is klaar
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:45
    Ynske bedankt voor de info. Ik heb al tig keer over diafragma gelezen en ik vergeet het keer op keer . Nou is m'n concentratie de laatste tijd ook niet optimaal, dus hopelijk blijft het een keer beter hangen . Ik moet alles helaas in stapjes aanschaffen, dus over een paar jaar kom ik er wel . Het is nu vooral nog hobbyend bedoeld met af en toe een opdrachtje ertussen van iemand.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 22:45
    ik ga denk slapen
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:46
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:45 schreef Qwea het volgende:
    ik ga denk slapen
    Trustels, Miss Ananas!

    Mijn beesten vinden mij slaapverwekkend

    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 22:46
    Ik ga ook naar bed...
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:47
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:45 schreef Bamba het volgende:
    Ynske bedankt voor de info. Ik heb al tig keer over diafragma gelezen en ik vergeet het keer op keer . Nou is m'n concentratie de laatste tijd ook niet optimaal, dus hopelijk blijft het een keer beter hangen . Ik moet alles helaas in stapjes aanschaffen, dus over een paar jaar kom ik er wel . Het is nu vooral nog hobbyend bedoeld met af en toe een opdrachtje ertussen van iemand.
    ezelsbruggetje voor mij om t te onthouden (ik draai getallen om enzo, niet handig)
    2.0 bij weinig licht of bij wazige achtergrond, en verder gewoon proberen. t makkelijkste om t te leren is vanuit de AV stand te werken. dan kun je de iso aanpassen, en kies je de diafragma, de rest berekend de camera er zelf bij
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:47
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:41 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Ja leuk he? En dan zie ik bij Boris ook een donkere vlek op zijn gehemelte
    Net een vampiertje met al die tandjes, ben vaak net te laat om een foto te maken

    Hier zie je de tandjes al niet meer, bummer.

    [ afbeelding ]
    Gizmo heeft ook een donkere plek op zijn gehemelte! Alleen is die bijna niet te fotograferen..Ik had geen zwarte kat moeten nemen .
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:47
    die tong
    tombolafanwoensdag 9 december 2009 @ 22:48
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:46 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Trustels, Miss Ananas!

    Mijn beesten vinden mij slaapverwekkend

    [ afbeelding ]
    oh, maar die is echt prachtig!!! Dat tongetje omhooggekruld!!!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:48
    Ik vind het altijd superverwarrend dat bij een lager getal de opening juist GROTER is
    Lekker logisch ook
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:46 schreef tombolafan het volgende:
    Ik ga ook naar bed...
    Slaap lekker!
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:48
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:47 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    ezelsbruggetje voor mij om t te onthouden (ik draai getallen om enzo, niet handig)
    2.0 bij weinig licht of bij wazige achtergrond, en verder gewoon proberen. t makkelijkste om t te leren is vanuit de AV stand te werken. dan kun je de iso aanpassen, en kies je de diafragma, de rest berekend de camera er zelf bij
    die ga ik proberen te onthouden!
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 22:48
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:46 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Trustels, Miss Ananas!

    Mijn beesten vinden mij slaapverwekkend

    [ afbeelding ]
    Bink

    Misschien moet je hard chihuahuaaaaaaaaaaaa gaan gillen

    Trusten hysterisch trutje van me
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 22:48
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 21:58 schreef Qwea het volgende:
    "You've Got a Friend in FEE". voor jullie
    Da's lief van je
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:48
    Ik heb ook een onflatteuze foto van Gizmo, ff zoeken...
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 22:49
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:48 schreef ElisaB het volgende:

    [..]

    Da's lief van je
    Ik ben altijd lief
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 22:50
    Nu wil ik op vakantie naar een zonnige Provence.
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 22:50
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:48 schreef Bamba het volgende:
    Ik heb ook een onflatteuze foto van Gizmo, ff zoeken...
    Onflatteus is his middle name

    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:50
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:48 schreef Qwea het volgende:

    [..]

    Bink

    Misschien moet je hard chihuahuaaaaaaaaaaaa gaan gillen

    Trusten hysterisch trutje van me
    Trusten, Jij Vol Goede Ideeën Jij!

    Chihuahuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:51
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:50 schreef JJH het volgende:
    Nu wil ik op vakantie naar een zonnige Provence.
    Je hebt Russel Crowe zitten kijken?
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:52
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:48 schreef Greys het volgende:
    Ik vind het altijd superverwarrend dat bij een lager getal de opening juist GROTER is
    Lekker logisch ook
    [..]

    Slaap lekker!
    dat is ook verwarrend en echt a-logisch
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 22:52
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:49 schreef Qwea het volgende:
    Ik ben altijd lief
    Ja, dat is waar
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    NOT
    Ynskewoensdag 9 december 2009 @ 22:53
    nog ff douchen en dan lekker onder de wol
    Qweawoensdag 9 december 2009 @ 22:53
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:52 schreef ElisaB het volgende:

    [..]

    Ja, dat is waar
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    NOT
    Kutwijf

    Ik ga slapen

    Trustuhhh
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:54
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:52 schreef Ynske het volgende:

    [..]

    dat is ook verwarrend en echt a-logisch
    Nou ik ben bij dat jij dat ook vindt! Serieus!
    Want Heer G vindt dat maar onzin dat ik dat niet logisch vindt.
    "Ja dat is nou eenmaal zo, wat is daar dan niet logisch aan???"
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 22:54
    Trust slaperds!
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 22:56
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:53 schreef Qwea het volgende:
    Kutwijf

    Ik ga slapen

    Trustuhhh
    Slecht garpje hè
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 22:56
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:51 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Je hebt Russel Crowe zitten kijken?
    Ja.

    En nee. Marion Cotillard.
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 22:57


    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 22:57
    Iedereen naar bed?

    Wie moet ik nu vertellen van de vreemde hond die mijn huis binnen drong?
    Ml-etjewoensdag 9 december 2009 @ 22:58
    Cat!
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 23:00
    Ik ben er ook nog hoor!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 23:01
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:56 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Ja.

    En nee. Marion Cotillard.
    Leuke aparte film wel he?

    Ik wil ook zo'n huis
    En zo'n tuin en zo'n zwembad en zo'n vijver
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:57 schreef Cat22 het volgende:
    Iedereen naar bed?

    Wie moet ik nu vertellen van de vreemde hond die mijn huis binnen drong?
    WHUT?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 23:02
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:58 schreef Ml-etje het volgende:
    Cat!
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:00 schreef Bamba het volgende:
    Ik ben er ook nog hoor!

    En Greysie!!!




    Willen jullie het horen?

    [aandachtszoeker]
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 23:02
    quote:
    [b]Op woensdag 9 december 2009 23:02
    Willen jullie het horen?

    [aandachtszoeker]
    Nee
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 23:03
    Tuluk wel

    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 23:03
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:01 schreef Greys het volgende:

    [..]

    Leuke aparte film wel he?

    Ik wil ook zo'n huis
    En zo'n tuin en zo'n zwembad en zo'n vijver
    [..]

    WHUT?
    Die omgeving.
    Heerlijk!
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:02 schreef Cat22 het volgende:

    [..]


    [..]

    En Greysie!!!




    Willen jullie het horen?

    [aandachtszoeker]
    Vertel maar schatje.
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 23:03
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:02 schreef Cat22 het volgende:

    [..]


    [..]

    En Greysie!!!




    Willen jullie het horen?

    [aandachtszoeker]
    Nee!
    SPOILER
    Tuurlijk wel!
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 23:04
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 22:57 schreef Bamba het volgende:
    [ afbeelding ]



    @Cat:

    [BertjeVisscher] VERTEL VERTEL VERTELLLLLLLLLLLLLLLLLLLL! [/BertjeVisscher]
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 23:05
    OMG, Elies, Rocky met de kerstmuts
    Ml-etjewoensdag 9 december 2009 @ 23:06

    Dit zat bij ons op de stoep
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 23:07
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:04 schreef Greys het volgende:

    [..]



    @Cat:

    [BertjeVisscher] VERTEL VERTEL VERTELLLLLLLLLLLLLLLLLLLL! [/BertjeVisscher]
    BERT BERT, NIET TE SNEL, WE SCHRIJVEN MEE!!!!!
    Ml-etjewoensdag 9 december 2009 @ 23:07
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:02 schreef Cat22 het volgende:

    [..]


    [..]

    En Greysie!!!




    Willen jullie het horen?

    [aandachtszoeker]
    nnnaa vooruut dan maaar
    JJHwoensdag 9 december 2009 @ 23:07
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:06 schreef Ml-etje het volgende:
    [ afbeelding ]
    Dit zat bij ons op de stoep
    Sneeuwt het nou?
    Bambawoensdag 9 december 2009 @ 23:07
    Wat is het? Een alien kat?
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 23:08
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:06 schreef Ml-etje het volgende:
    [ afbeelding ]
    Dit zat bij ons op de stoep
    Een kat met een rood en een groen oog?
    Cat-astrophewoensdag 9 december 2009 @ 23:08
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:02 schreef ElisaB het volgende:

    [..]

    Nee
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:03 schreef ElisaB het volgende:
    Tuluk wel

    Beetje schizo skat?
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:03 schreef JJH het volgende:

    [..]

    Vertel maar schatje.
    J J H!


    Vooruit dan, op veler verzoek:
    SPOILER
    Disclaimer ik liet het een stuk drahamatischer klinken dan het was.
    Ik ging straks de vuilnis buiten zetten toen ik opeens iets tegen mijn billen voelde duwen. Ik kijk om: hondeneus. Horende bij een hele gezellige hond uit de buurt. Hij vond het wel leuk bij mij en ging mij + vuilnisbak uitgebreid besnuffelen.
    Vrouwtje liep een beetje rood aan maar kreeg meneer niet mee. Ik had de voordeur nog open staan, wandelt het hondebeest opeens de gang in.
    Vrouwtje knalrode kop en twijfel tussen een vreemd huis binnenlopen om de hond te halen of hem eruit roepen. Uiteindelijk is ze hem toch maar komen halen onder duizend excuses.

    Ik moest er wel mee lachen. Maar verwacht dat de katten less amused zijn als ze een geurspoor opvangen van de indringer.
    Greyswoensdag 9 december 2009 @ 23:08
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:07 schreef JJH het volgende:

    [..]

    BERT BERT, NIET TE SNEL, WE SCHRIJVEN MEE!!!!!
    Whoehoehoeeeeeeeeeeee

    'We schrijven mee' ja!
    ElisaBwoensdag 9 december 2009 @ 23:09
    quote:
    Op woensdag 9 december 2009 23:05 schreef Greys het volgende:
    OMG, Elies, Rocky met de kerstmuts
    Kjoet he