Ik heb voldoende economische achtergrond, en daarnaast weet ik óók nog wat een voltooid deelwoord isquote:Op maandag 5 oktober 2009 14:27 schreef Matteüs het volgende:
Is goed. Al heeft dat niets met financiën te maken.
Dus ik mag aannemen dat je nu ff offline bent en druk gaat leren?![]()
Of was dit ook weer zon waardeloze uitspraak en ga je gewoon door?
Beter lezen, mijn stroom wordt opgewekt door windmolensquote:Ahum... je zou kunnen beginnen met je computer uit te zetten. Die dingen vreten aardig wat stroom.
Dus je haalt nu je eigen discussie om zeep en bent klaar met je betoog.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:29 schreef DennisMoore het volgende:
Bovendien heb jij niets te maken met de stand van de thermostaat van de minister. Als er maar het juiste prijskaartje aan hangt, dan mag iedereen (ook de minister) helemaal zélf bepalen en de keuze maken de prijs te betalen voor extra comfort.
Dus in feite maakt het jou geen reet uit wat er met het milieu gebeurt zo lang je er maar je centen voor neertelt?quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:29 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Weet jij wat 'het grotere plaatje' inhoudt? Stel jij voor dat iedereen die bijvoorbeeld straks naar de conferentie in Kopenhagen gaat, er op de fiets naartoe moet?
Bovendien heb jij niets te maken met de stand van de thermostaat van de minister. Als er maar het juiste prijskaartje aan hangt, dan mag iedereen (ook de minister) helemaal zélf bepalen en de keuze maken de prijs te betalen voor extra comfort. Punt is wel dat er eerst een goed prijskaartje aan moet komen te hangen, en daar is een CO2-tax een middel voor.
[..]
Zet de TV aan en je ziet het gebeuren, is geen misplaatste karikatuur.quote:Je karikaturen blijven vermakelijk . En een beetje sneu ook wel.
Mijn god, je snapt er écht geen hol van he?quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:32 schreef Matteüs het volgende:
Dus je haalt nu je eigen discussie om zeep en bent klaar met je betoog.
Mooi. Doei
Mijn stroom ook, en ik betaal er niet extra voorquote:Op maandag 5 oktober 2009 14:31 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Beter lezen, mijn stroom wordt opgewekt door windmolens.
En al kwam m'n stroom uit vervuilende kolencentrales, dan nog heb ik 't recht die keuze te maken. Maar dan moet ik er gewoon flink meer voor betalen.
En je wilt ons bewijzen dat je daarin niet geslaagd bent? Ik snap je punt hier niet.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:31 schreef DennisMoore het volgende:
Ik heb voldoende economische achtergrond...
Dat weet je volgens mij niet zeker en roep je zomaar.quote:Beter lezen, mijn stroom wordt opgewekt door windmolens.
Ah! Je bewijst mijn eerder punt. LOLquote:En al kwam m'n stroom uit vervuilende kolencentrales
Nah... iemand die met een grote bek anderen wijst op normen en waarden moet zelf het goede voorbeeld geven. Je bent dus een flauwe nar in deze.quote:dan nog heb ik 't recht die keuze te maken.
Grijze en groene stroom is in Nederland even duur. Knul... please...quote:Maar dan moet ik er gewoon flink meer voor betalen.
Jazeker wel. Maar ik weet dat niet iedereen te overtuigen is van milieu-belangen met 'morele argumenten'. En die egoïsten overtuig je dus middels hun heilige portemonnee. Dan betalen ze om hun vervuiling te compenseren, als ze geen zin hebben om uit zichzelf hun vervuiling wat te beperken.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:33 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dus in feite maakt het jou geen reet uit wat er met het milieu gebeurt zo lang je er maar je centen voor neertelt?
Ah, de TV is je venster op de wereldquote:Zet de TV aan en je ziet het gebeuren, is geen misplaatste karikatuur.
Het zou juist minder moeten kostenquote:Op maandag 5 oktober 2009 14:34 schreef Dragorius het volgende:
Mijn stroom ook, en ik betaal er niet extra voor![]()
Energie-leveranciers moeten zelf maar weten welk etiketje ze erop plakken, marketingtechnisch gesproken. Als de specs maar kloppen. Als ik een kWh windstroom koop, dan wil ik dat iemand in Nederland die kWh windstroom uit z'n stopcontact krijgt.quote:Leuk he, die farce die groene stroom heet?
Lol (alweer)quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:37 schreef DennisMoore het volgende:
Jazeker wel. Maar ik weet dat niet iedereen te overtuigen is van milieu-belangen met 'morele argumenten'. En die egoïsten overtuig je dus middels hun heilige portemonnee. Dan betalen ze om hun vervuiling te compenseren, als ze geen zin hebben om uit zichzelf hun vervuiling wat te beperken.
Dat was duidelijk geworden jaquote:
Bij sommigen zijn financiën nou eenmaal belangrijker dan rasta-hippies die bomen knuffelen, vreemd toch hé?quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:37 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Jazeker wel. Maar ik weet dat niet iedereen te overtuigen is van milieu-belangen met 'morele argumenten'. En die egoïsten overtuig je dus middels hun heilige portemonnee. Dan betalen ze om hun vervuiling te compenseren, als ze geen zin hebben om uit zichzelf hun vervuiling wat te beperken.
Laatste keer dat ik bovenstaande uitleg hoor, goed lezen nu.
[..]
Bij gebrek aan antwoord, wegduiken.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:43 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Dat was duidelijk geworden ja.
Je beschikt niet over 't juiste denkvermogen. Laat maar verder.
Nope, daarom dus verschillende benaderingen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:43 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Bij sommigen zijn financiën nou eenmaal belangrijker dan rasta-hippies die bomen knuffelen, vreemd toch hé?
quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:44 schreef Matteüs het volgende:
Bij gebrek aan antwoord, wegduiken.
Ik had het al voorspeltd he?
Of je doet geen van alles, en laat mensen hun eigen gang gaan. Als er mensen zijn die het milieu belangrijk achten dan doen ze er wel wat aan, zie ook de asiel-actie op Fok!. Genoeg mensen die er aan willen doneren zonder dwang.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:46 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Nope, daarom dus verschillende benaderingen.
Jou moet je blijkbaar via je je geld aanspreken, een ander moet je foto's van zielige uitstervende beestjes laten zien, en een derde denkt gewoon logisch na en ziet dat het duurzamer moet voor de lange termijn.
Zoals ik al eerder zei: mensen kunnen niet hun eigen gang gaan zonder dat hun omgeving gevolgen ondervindt van 'hun eigen gang'.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:48 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Of je doet geen van alles, en laat mensen hun eigen gang gaan. Als er mensen zijn die het milieu belangrijk achten dan doen ze er wel wat aan, zie ook de asiel-actie op Fok!. Genoeg mensen die er aan willen doneren zonder dwang.
Huh? Nu weer niet?quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:52 schreef DennisMoore het volgende:
Zoals ik al eerder zei: mensen kunnen niet hun eigen gang gaan zonder dat hun omgeving gevolgen ondervindt van 'hun eigen gang'.
Dat is jouw opinie, maar de wereld waar ik in rondloop/rij is ook MIJN wereld, en als ik er met een Hummer wil doorraggen en een ander in een Prius dan gaan ze beiden hun gang maar. Ik spreek hem er niet op aan, en hij mij niet. Allemaal vrolijk en blij met eigen auto en eigen leven.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:52 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei: mensen kunnen niet hun eigen gang gaan zonder dat hun omgeving gevolgen ondervindt van 'hun eigen gang'.
Als jij onder een koepeltje gaat wonen, helemaal afgeschermd van de omgeving... prima, ga vooral je eigen gang binnen je koepel. Maar zodra jij met je eigen gang besluit rond te rijden in een vervuilende auto die het leefklimaat in een stad vermindert, dan heeft die stad het recht om een prijskaartje aan jouw gedrag te hangen.
En dan heb jij de vrijheid om te besluiten de prijs te betalen voor je gedrag, of in een andere auto te gaan rijden.
En dat terwijl Al Gore al toegegeven heeft 12 grove fouten gemaakt te hebben in zijn film/betoog.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:56 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Maar dat is het geval niet, nee, de mensen die het oneens zijn met Al Gore die moeten "boeten" en degenen die zijn visie volgen die krijgen subsidies. Dat is oneerlijk.
Ze hebben inderdaad gewoon oogkleppen op en iedereen die niet voldoet aan die richtlijnen dat zijn egocentrische klootzakken die moeten boeten. Genoeg voorbeelden van deze idioterie te vinden in het nieuws, rangerend van het ingooien van ruiten van banken en het in de fik steken van auto's van CEO's die weigeren mee te doen aan die (dure) onzin.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:59 schreef Matteüs het volgende:
[..]
En dat terwijl Al Gore al toegegeven heeft 12 grove fouten gemaakt te hebben in zijn film/betoog.
Dat Co2 geouwehoer kan op de schop. Maar groene boys lopen wat achter de feiten aan.
Alleen vervuil jij die gedeelde wereld met je Hummer dan veel meer dan diegene in z'n Prius dat doet. Helemaal niet allemaal vrolijk en blij dus. Jij beïnvloedt met jouw leven het leven van anderen onevenredig veel.quote:Op maandag 5 oktober 2009 14:56 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat is jouw opinie, maar de wereld waar ik in rondloop/rij is ook MIJN wereld, en als ik er met een Hummer wil doorraggen en een ander in een Prius dan gaan ze beiden hun gang maar. Ik spreek hem er niet op aan, en hij mij niet. Allemaal vrolijk en blij met eigen auto en eigen leven.
Dat is 't hem juist, altijd maar dat eeuwige gezeik op mensen die geen behoefte hebben aan dezelfde idealen als milieu activisten. Door irritante overheidspropaganda en organisaties als GreenPeace lijkt het wel alsof mensen collectief worden gehersenspoeld om groen te denken en alles wat "grijs" is te verachten.quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:01 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Op mijn sympathie hoef je niet te rekenen met je Hummer, jij verstaat alleen de taal van "financiële oppressie en dwang.".
Het blijft een herhaling van dezelfde non-argumenten die jij aandraagt.quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:02 schreef DennisMoore het volgende:
En nu even wachten of er nog users zijn die wat nieuwe argumenten inbrengen.
Nou opeens zag ik sinds vorige maand dat er stickers op de a*dam trams "GROENE STROOM" staat. Zo gemakkelijk is dat. Gewoon een sticker er op plakken.quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:23 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Het blijft een herhaling van dezelfde non-argumenten die jij aandraagt.
Groen is uit, nadenken is in.
Serieus?quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:54 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nou opeens zag ik sinds vorige maand dat er stickers op de a*dam trams "GROENE STROOM" staat. Zo gemakkelijk is dat. Gewoon een sticker er op plakken.
Net als met al die andere keurmerken. Volslagen kolder is dat.
Gezeik? Nee hoor. Voor jou is 't voldoende als je de portemonnee trekt om je onevenredig vervuilende gedrag te compenseren. Of je het ermee eens bent, is verder niet relevantquote:Op maandag 5 oktober 2009 15:07 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Dat is 't hem juist, altijd maar dat eeuwige gezeik op mensen die geen behoefte hebben aan dezelfde idealen als milieu activisten.
Sinds wanneer hebben milieu-fanatici het recht de hoeksteen van de democratie te ondermijnen?quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:14 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Gezeik? Nee hoor. Voor jou is 't voldoende als je de portemonnee trekt om je onevenredig vervuilende gedrag te compenseren. Of je het ermee eens bent, is verder niet relevant.
Nee, dat betekent dat de hoeveelheid stroom die trams verbruiken nu ergens op groene wijze wordt opgewekt. Een Eneco bijvoorbeeld heeft dus de opdracht gekregen zoveel kWh op te wekken mbv bijvoorbeeld windmolens. Zijn die er onvoldoende, dan dient Eneco molens bij te bouwen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:56 schreef Dragorius het volgende:
Dat is wel heel triest overigens...trams op "groene stroom" . Enige dat verandert is een sticker, verder niets.
Sinds op democratische wijze wordt besloten om vervuilers te laten betalenquote:Op maandag 5 oktober 2009 16:16 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Sinds wanneer hebben milieu-fanatici het recht de hoeksteen van de democratie te ondermijnen?
Daar hebben ze een contract voor afgesloten met Nuon, en ja, groen ondernemen is goede PR, dat zou ik ook op de trams zetten. Maar jij denkt natuurlijk weer dat ze enkel die stickers gekocht hebben, of niet?quote:Op maandag 5 oktober 2009 15:54 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Nou opeens zag ik sinds vorige maand dat er stickers op de a*dam trams "GROENE STROOM" staat. Zo gemakkelijk is dat. Gewoon een sticker er op plakken.
Net als met al die andere keurmerken. Volslagen kolder is dat.
Volgens mij is "Of je het ermee eens bent, is verder niet relevant" niet democratisch.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:18 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Sinds op democratische wijze wordt besloten om vervuilers te laten betalen.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Democratiequote:Op maandag 5 oktober 2009 16:20 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Volgens mij is "Of je het ermee eens bent, is verder niet relevant" niet democratisch.
Waarom? Omdat jij die mening niet deelt, is de mijne maar onzinnig?quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:24 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Democratie
Dictatuur van de meerderheid, in redelijkheid rekening houdend met de belangen van de minderheid. Maar jouw belangen ("zonder consequenties zoveel mogen vervuilen als ik maar wil") zijn te onzinnig om rekening mee te houden.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:17 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Nee, dat betekent dat de hoeveelheid stroom die trams verbruiken nu ergens op groene wijze wordt opgewekt.
Vind jij het niet onzinnig om zonder consequenties te mogen vervuilen zoveel je wilquote:Op maandag 5 oktober 2009 16:26 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Waarom? Omdat jij die mening niet deelt, is de mijne maar onzinnig?
Jawel, maar waarom moet op alles een taks komen? Ik zie ook het verschil wel tussen al je afval in de achtertuin werpen of niet. Maar is het nou ZO'N GROOT probleem om een iets vervuilendere auto te rijden dat je door alle mensen met stokken wordt nagejaagd (fiscaal gezien) om te dokken hiervoor?quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:28 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Vind jij het niet onzinnig om zonder consequenties te mogen vervuilen zoveel je wil?
En het zou leuk zijn als dat geld dan gebruikt wordt om alternatieven te bedenken om die vervuiling naar beneden te krijgen, maar meestal verdwijnt het geld gewoon in de algemene middelen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:30 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Jawel, maar waarom moet op alles een taks komen? Ik zie ook het verschil wel tussen al je afval in de achtertuin werpen of niet. Maar is het nou ZO'N GROOT probleem om een iets vervuilendere auto te rijden dat je door alle mensen met stokken wordt nagejaagd (fiscaal gezien) om te dokken hiervoor?
Ik vind het maar een slechte hype.
Omdat sommige figuren alleen gevoelig zijn voor financiële prikkers, en nooit 's verder zullen nadenken dan hun neus lang is.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:30 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Jawel, maar waarom moet op alles een taks komen?
En helaas denken veel mensen: Ach, het is toch mijn achtertuin niet. En vervolgens dumpen ze hun afval, of de inhoud van hun asbak op straat. Dat ruimt een ander wel op, wie dan leeft, wie dan zorgt, etc etc.quote:Ik zie ook het verschil wel tussen al je afval in de achtertuin werpen of niet.
Nee, als jij een 'iets' vervuilender auto rijdt, dan betaal je wat mij betreft 'iets' meer.quote:Maar is het nou ZO'N GROOT probleem om een iets vervuilendere auto te rijden dat je door alle mensen met stokken wordt nagejaagd (fiscaal gezien) om te dokken hiervoor?
We zijn de hype nu wel voorbij.quote:Ik vind het maar een slechte hype.
Net als groene stroom.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:32 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
En het zou leuk zijn als dat geld dan gebruikt wordt om alternatieven te bedenken om die vervuiling naar beneden te krijgen, maar meestal verdwijnt het geld gewoon in de algemene middelen.
Dat zou het begrip en draagvlak voor maatregelen wel verbeteren jaquote:Op maandag 5 oktober 2009 16:32 schreef Boris_Karloff het volgende:
En het zou leuk zijn als dat geld dan gebruikt wordt om alternatieven te bedenken om die vervuiling naar beneden te krijgen, maar meestal verdwijnt het geld gewoon in de algemene middelen.
Omdat sommige figuren er gewoon GEEN INTERESSE in hebben, ik heb geen mensen nodig die voor mij wensen te denken als het gaat om het milieu. Leuk als ze dit doen als het gaat om economische dingen als de nationale groei, of defensie, maar NIET belasten op milieu, wat een onzin. Begrijp me niet verkeerd, er mag best naar omgekeken worden, maar ze moeten eens ophouden met die godsgruwelijke kutregeltjes en belastinkjes op elk klein rottig ding dat je meer verbruikt dan je buurman. Gewoon ziekmakend.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:33 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Omdat sommige figuren alleen gevoelig zijn voor financiële prikkers, en nooit 's verder zullen nadenken dan hun neus lang is.
[..]
Ach doe niet zo kinderachtig, je doet net alsof er maar twéé soorten mensen zijn, de een die is groen en de ander smijt alles in de achtertuin. Net alsof er geen gewoon modaal gezin kan zijn die een iets duurdere/dikkere wagen rijdt, en daar meteen voor moet boeten. Dát is pas het probleem, en een hoop onzin. Ik heb het niet over de roetfilters of gescheiden afvalbakken.quote:En helaas denken veel mensen: Ach, het is toch mijn achtertuin niet. En vervolgens dumpen ze hun afval, of de inhoud van hun asbak op straat.
Zoals ik eerder al zei, gewoon pure onzin en een middel om mensen met een fiscale stok te slaan. Denk je nou werkelijk dat 20 euro per maand meer als wegenbelasting nou effect heeft op het milieu? Zwakzinnige regeltjes die eerder zijn bedoeld voor de staatskas en regeringspropaganda hoe "groen" we wel niet zijn met z'n allen. En ditzelfde geld voor de toegang tot binnensteden voor SUV's. Het milieu wordt er geen slag beter van, allemaal schijnpolitiek.quote:Nee, als jij een 'iets' vervuilender auto rijdt, dan betaal je wat mij betreft 'iets' meer.
Zolang er nog mensen op Marianne Thieme stemmen en op Femke Halsema omdat ze werkelijk denken dat wij hier in Nederland het milieu kunnen beïnvloeden met minitieuze belastingen voor de CONSUMENT, en het hier zoals jou komen verdedigen dan kan ik nog wel spreken van gedesillusioneerde hypes.quote:We zijn de hype nu wel voorbij.
Molens bijbouwen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:17 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Nee, dat betekent dat de hoeveelheid stroom die trams verbruiken nu ergens op groene wijze wordt opgewekt. Een Eneco bijvoorbeeld heeft dus de opdracht gekregen zoveel kWh op te wekken mbv bijvoorbeeld windmolens. Zijn die er onvoldoende, dan dient Eneco molens bij te bouwen.
Een zoveelste deel ('k weet niet hoeveel die trams verbruiken) van de elektriciteitsproductie is hiermee dus verduurzaamd. Hoe kom je erbij dat er niets verandert?
Het boeit mij niet zo of het uit egoïsme is of uit gebrek aan interesse. De vervuiler betaalt voor de rotzooi die ie maakt van het milieu.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:39 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Omdat sommige figuren er gewoon GEEN INTERESSE in hebben, ik heb geen mensen nodig die voor mij wensen te denken als het gaat om het milieu.
Denk dat onze leefomgeving, en die van onze achterkleinkinderen ook best aandacht verdient. Prima dat drijfgassen uit spuitbussen zijn verdwenen, dat lood is verdwenen uit brandstof, dat rivieren schoner worden. Heel prima die bemoeiienis van de democratisch gekozen overheidquote:Leuk als ze dit doen als het gaat om economische dingen als de nationale groei, of defensie, maar NIET belasten op milieu, wat een onzin.
Daarom ook geen zooi ambtenaren die van ieder dingetje zitten bij te houden hoe vervuilend het wel of niet is. Gewoon zoveel mogelijk bij de bron belasten, dan wordt het vanzelf doorberekend in de prijs die je in de winkel ziet liggen. Overigens, als jij meer consumeert dan je buurman, betaal je nu ook al meer in vorm van btw. Dus zo'n raar idee is het niet om meer te betalen dan de buurman op basis van (koop)gedrag.quote:Begrijp me niet verkeerd, er mag best naar omgekeken worden, maar ze moeten eens ophouden met die godsgruwelijke kutregeltjes en belastinkjes op elk klein rottig ding dat je meer verbruikt dan je buurman. Gewoon ziekmakend.
Onzin, het is niet zwartwit. Maar omdát er altijd (helaas veel) mensen zullen zijn die zich alleen om zichzelf en hun eigen gemak bekommeren en niét vrijwillig op basis van gezond verstand hun gedrag aanpassen, ontkom je er niet aan dat je regels moet maken en ze op een andere manier hun gedrag moet laten compenseren.quote:Ach doe niet zo kinderachtig, je doet net alsof er maar twéé soorten mensen zijn, de een die is groen en de ander smijt alles in de achtertuin. Net alsof er geen gewoon modaal gezin kan zijn die een iets duurdere/dikkere wagen rijdt, en daar meteen voor moet boeten. Dát is pas het probleem, en een hoop onzin. Ik heb het niet over de roetfilters of gescheiden afvalbakken.
Een paar miljoen keer 20 euro heeft best effect ja. En wil je die 20 euro niet betalen, dan koop je een auto die wat minder zuipt, of je laat 'm eens staan als je effe naar de winkel moet. Niet zo in de slachtofferrol kruipen.quote:Zoals ik eerder al zei, gewoon pure onzin en een middel om mensen met een fiscale stok te slaan. Denk je nou werkelijk dat 20 euro per maand meer als wegenbelasting nou effect heeft op het milieu?
Nederland loopt ontzettend achter op milieu-gebied. D'r mag flink wat veranderen, en niemand zit te wachten op symboolpolitiek.quote:Zwakzinnige regeltjes die eerder zijn bedoeld voor de staatskas en regeringspropaganda hoe "groen" we wel niet zijn met z'n allen. En ditzelfde geld voor de toegang tot binnensteden voor SUV's. Het milieu wordt er geen slag beter van, allemaal schijnpolitiek.
Nope, zij willen verbieden en mensen keuzes ontnemen. Ik wil vooral dat de vervuiler zijn vervuiling compenseert.quote:Zolang er nog mensen op Marianne Thieme stemmen en op Femke Halsema omdat ze werkelijk denken dat wij hier in Nederland het milieu kunnen beïnvloeden met minitieuze belastingen voor de CONSUMENT, en het hier zoals jou komen verdedigen dan kan ik nog wel spreken van gedesillusioneerde hypes.
Ach, dat soort trucs duren een tijdje, maar dan zijn alle waterkrachtcentrales ook wel van een etiketje voorzienquote:Op maandag 5 oktober 2009 16:46 schreef DiRadical het volgende:
Molens bijbouwen.![]()
Dat duurt 10 jaar in Nederland.
Veel goedkoper is het om "groene stroomcertificaten" te kopen van Noorse waterkrachtcentrales die al 50 jaar bestaan, maar nog geen groene stroom certificaat hebben.
Er wordt niks verduurzaamd,
er wordt een alleen een stempel gezet zodat de Noorse waterkrachtcentrale nuofficieel
groene energie produceert.
Aangezien de GM EV1 alleen geleased kon worden zijn er 0 verkocht en werden ze terug genomen toen de lease termijn verstreek.quote:Op maandag 5 oktober 2009 13:45 schreef Matteüs het volgende:
Die warne er al in de jaren 30, 50 en 90. Dankzij de olie "mochten" we ze niet hebben.
Zelfs de massaal verkochte GM EV1 werd na een lobby van de olie bedrijven gewoon bij de mensen onder dwang van de oprit opgehaald.
[..]
Er als er dan geen, te weinig of te veel wind is, wil je ook geen stroom?quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:58 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Ach, dat soort trucs duren een tijdje, maar dan zijn alle waterkrachtcentrales ook wel van een etiketje voorzien. Hoe Eneco z'n windstroom voor elkaar krijgt, zelf maken of elders inkopen, boeit me niet. Maar voor mijn kWh zorgen ze maar dat ze 't voor elkaar krijgen. En als heel veel mensen zo denken, dan heeft het geen zin meer om kolencentrales te bouwen, omdat niemand die grijze stroom wil hebben. (Wat consumenten betreft iig.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Happyness is nature's way of informing human resources that you're overpaid
-Catbert: Evil director of HR
Waarom is kernenergie onbespreekbaar? De publieke opinie gaat steeds meer die kant op, omdat iedere sukkel ondertussen wel begrijpt dat het een stuk schoner is dan kolencentrales.quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:07 schreef DiRadical het volgende:
Toch wel, dan moeten er ook kolencentrales bijkomen. Zeker als we 1 miljoen electische auto's hebben in NL. Een goede energie mix is essentieel. Gas centrales hebben we genoeg, kernenergie is nog steeds onbespreekbaar, dus blijft kolen over. Eventueel met bijstook voor een deel groene energie.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:07 schreef DiRadical het volgende:
Er als er dan geen, te weinig of te veel wind is, wil je ook geen stroom?Da's niet mijn probleem, dan zorgt Eneco maar voor een oplossing of ze moeten het product niet langer verkopen. Wat mij betreft bouwen ze kolencentrales met CO2-opslag, slaan ze overtollige windenergie even op in accu's (vehicle to grid), pompen ze er water mee omhoog, slaan ze de energie op in waterstof. Tegen de tijd dat dit probleem zou gaan spelen, zijn er voldoende creatieve oplossingen voorhandenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Landelijk gezien is een mix uiteraard noodzakelijk. Maar je hebt gezien welk percentage in NL op dit moment duurzaam is in vergelijking met andere landen? Schandalig verwaarloosbaar.
quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:07 schreef DiRadical het volgende:
[..]
Er als er dan geen, te weinig of te veel wind is, wil je ook geen stroom?Juist geen kolencentrales, want die moeten langzaam opgestart worden. Dan zouden gas gestookte centrales juist beter zijn, die turbines zet je zo aan met een druk op de knop. Net als met waterkracht trouwens, even een paar turbines bijschakelen in een waterkracht centrale is ook een kwestie van een paar kranen extra open zetten..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 9 juni 2010 @ 09:07 schreef lezzer: Verder legt fruityloop uitstekend uit hoe het in het echte leven gaat.
Op het moment dat Eneco geen oplossing heeft of ze verkopen het product niet meer, dan komen er bij jou thuis plotseling geen stroombeestjes meer uit het stopcontact wandelen. Dus wordt het jou probleem.quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:15 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Da's niet mijn probleem, dan zorgt Eneco maar voor een oplossing of ze moeten het product niet langer verkopen.
Misschien hebben wij hier te weinig natuurlijke middelen??? Of begrijp je dat niet helemaal.quote:Landelijk gezien is een mix uiteraard noodzakelijk. Maar je hebt gezien welk percentage in NL op dit moment duurzaam is in vergelijking met andere landen? Schandalig verwaarloosbaar.
Yeah right, jij ziet Eneco even failliet gaan omdat de wind effe op isquote:Op maandag 5 oktober 2009 17:29 schreef AchJa het volgende:
Op het moment dat Eneco geen oplossing heeft of ze verkopen het product niet meer, dan komen er bij jou thuis plotseling geen stroombeestjes meer uit het stopcontact wandelen. Dus wordt het jou probleem.
Als je naar het lijstje met andere landen kijkt, dan zie je dat het écht niet allemaal landen met waterkracht etc zijn. Misschien hebben wij politici die te visieloos zijn om de juiste randvoorwaarden te scheppen? De zon hier schijnt ongeveer evenveel als in Duitsland lijkt me zo.quote:Misschien hebben wij hier te weinig natuurlijke middelen??? Of begrijp je dat niet helemaal.
Och gut, een zielige ad hominem.quote:Overigens moet jij best wel een heel beroerd leven hebben, ik krijg van jou een beetje het idee dat omdat jij op de fiets gaat de hele wereld op de fiets moet en anders mogen ze maximaal betalen.
Klopt. Maar het zaakjes stinkt als alle autos tegelijk opgehaald worden terwijl de leasecontracten allemaal verschillende aanvang periodes hadden.quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:01 schreef DiRadical het volgende:
[..]
Aangezien de GM EV1 alleen geleased kon worden zijn er 0 verkocht en werden ze terug genomen toen de lease termijn verstreek.
Als GM, ondanks de positieve reacties, besluit om ze niet te bouwen dan is dat de keus van GM.
Als je kijkt naar de huidige staat van het bedrijf ligt dat besluit in de lijn der verwachting.
Lach maar. Zullen je kinderen en kleinkinderen trots op zijn.quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:42 schreef DennisMoore het volgende:
Ja joh, straks nog een chip in je nek!
Peeuw!
Zegt degene die staat te juichen en schreeuwen van blijdschap bij een nieuwe EU belasting.quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:42 schreef DennisMoore het volgende:
Ja joh, straks nog een chip in je nek!
Peeuw!
Nee, maar dan komt er plotseling weer "grijze" stroom uit het stopcontact, maar dat wil jij niet hebben toch?quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:32 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Yeah right, jij ziet Eneco even failliet gaan omdat de wind effe op is.
Oh ja, biomassa...quote:Als je naar het lijstje met andere landen kijkt, dan zie je dat het écht niet allemaal landen met waterkracht etc zijn. Misschien hebben wij politici die te visieloos zijn om de juiste randvoorwaarden te scheppen? De zon hier schijnt ongeveer evenveel als in Duitsland lijkt me zo.
Hoeft ook niet, het is gewoon opvallend.quote:Och gut, een zielige ad hominem.
Zal ik erop reageren? Nah.
Die zouden ook hartelijk lachen om dergelijke BNW-onzinquote:Op maandag 5 oktober 2009 17:54 schreef Salvad0R het volgende:
Lach maar. Zullen je kinderen en kleinkinderen trots op zijn.
Een vervangende harmoniserende belasting, die geïmplementeerd zou worden door de nationale overheden. Dus dezelfde belastingstructuur in Duitsland als in Nederland, weg met al die nationale heffinkjes die overal verschillen.quote:Op maandag 5 oktober 2009 17:56 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Zegt degene die staat te juichen en schreeuwen van blijdschap bij een nieuwe EU belasting.
En zo hoort het ook, want de Europese Unie is geen staat. Nóg niet tenminste, en zolang dat het geval blijft wens ik geen directe invloed van Brussel (of méér directe invloed) dan er nu wordt uitgeoefend. En daar horen stupide belastingen ook bij.quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:01 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Een vervangende harmoniserende belasting, die geïmplementeerd zou worden door de nationale overheden. Dus dezelfde belastingstructuur in Duitsland als in Nederland, weg met al die nationale heffinkjes die overal verschillen.
Los daarvan vind ik eigenlijk dat de nationale belastingen omlaag zouden moeten (ze hebben immers steeds minder in de melk te brokkelen) en vervangen worden door een rechtstreekse EU-belasting. Een schatrijke Portugees betaalt nu minder aan Europa dan een arme Nederlander. No representation without taxation!
Zoals gezegd (maar misschien las je toen nog niet mee), de kleur van de stroom uit mijn individuele stopcontact doet er niet toe. Het gaat erom dat door mijn keuze een zestienmiljoenste deel van de opwekking in NL iig groen gebeurt.quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:00 schreef AchJa het volgende:
Nee, maar dan komt er plotseling weer "grijze" stroom uit het stopcontact, maar dat wil jij niet hebben toch?
Biomassa kan (!) idd verneukeratief zijn. Daarom koos ik ook specifiek voor Windstroom.quote:Oh ja, biomassa...Ook zoiets waar iedereen met beide benen intrapt alszijnde "duurzaam" Ze vergeten te vertellen dat er ipv 1 vrachtwagen kolen er nu 5 vrachtwagens met biomassa moeten rijden om dezelfde hoeveelheid energie te leveren.
Tja, mij vallen ook wel dingen aan jou op, maar die vind ik hier nog niet zo relevant om te noemen.quote:Hoeft ook niet, het is gewoon opvallend.
Nee, en een Waterschap is ook geen staat, en toch maak je geld naar ze over. What's your point.quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:03 schreef Whiskey_Tango het volgende:
En zo hoort het ook, want de Europese Unie is geen staat. Nóg niet tenminste, en zolang dat het geval blijft wens ik geen directe invloed van Brussel (of méér directe invloed) dan er nu wordt uitgeoefend. En daar horen stupide belastingen ook bij.
Ze vergeten alleen erbij te vertellen dat die molens in de hoogovens worden gemaakt.quote:Op maandag 5 oktober 2009 16:46 schreef DiRadical het volgende:
[..]
Molens bijbouwen.![]()
Dat duurt 10 jaar in Nederland.
Veel goedkoper is het om "groene stroomcertificaten" te kopen van Noorse waterkrachtcentrales die al 50 jaar bestaan, maar nog geen groene stroom certificaat hebben.
Er wordt niks verduurzaamd,
er wordt een alleen een stempel gezet zodat de Noorse waterkrachtcentrale nuofficieel
groene energie produceert.
Naar mijn weten hoef ik geen wetenschapstaks te betalen als ik mijn SUV in Den Haag wil hebben rijden, of beter nog, volgens mij hoef ik geen enkele wetenschappelijke belasting te betalen omdat ik gebruik van het dagelijks leven maak.quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:06 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Nee, en een Waterschap is ook geen staat, en toch maak je geld naar ze over. What's your point.
Als ook de hoogovens gewoon CO2-heffing betalen op de energie die ze gebruiken, dan wordt zo'n molen dus duurder, en wordt ook de ermee geproduceerde energie iets duurder. Da's toch niet zo spannend?quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:06 schreef Revolution-NL het volgende:
Ze vergeten alleen erbij te vertellen dat die molens in de hoogovens worden gemaakt.
De grootste vervuiler van Nederland
Asl het subforum Brave New World niet had bestaan, wat voor label had je het dan gegeven?quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:01 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Die zouden ook hartelijk lachen om dergelijke BNW-onzin.
[..]
Een vervangende harmoniserende belasting, die geïmplementeerd zou worden door de nationale overheden. Dus dezelfde belastingstructuur in Duitsland als in Nederland, weg met al die nationale heffinkjes die overal verschillen.
Los daarvan vind ik eigenlijk dat de nationale belastingen omlaag zouden moeten (ze hebben immers steeds minder in de melk te brokkelen) en vervangen worden door een rechtstreekse EU-belasting. Een schatrijke Portugees betaalt nu minder aan Europa dan een arme Nederlander. No representation without taxation!
Waterschap.quote:Op maandag 5 oktober 2009 18:09 schreef Whiskey_Tango het volgende:
Naar mijn weten hoef ik geen wetenschapstaks te betalen als ik mijn SUV in Den Haag wil hebben rijden, of beter nog, volgens mij hoef ik geen enkele wetenschappelijke belasting te betalen omdat ik gebruik van het dagelijks leven maak.
CONquote:Op maandag 5 oktober 2009 18:15 schreef Salvad0R het volgende:
Asl het subforum Brave New World niet had bestaan, wat voor label had je het dan gegeven?
Ah ben ik even blindquote:Op maandag 5 oktober 2009 18:16 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Waterschap.
Daar betaal jij belasting aan, en het is geen staat.
Net als Europa.
En als blijkt dat de huidige machthebbers weldegelijk iedereen gechipt willen hebben, wat ga je je kinderen dan vertellen? Dat alleen CON/BNW figuren geen chip nemen en dat die zuigen?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |