Het hupt is 45, heeft 4+1 kind, doet zich voor als iemand van 25. Balt minstens 2 sletjes. -> Rel.quote:
Terwijl zijn echte vrouw en 4 kindjes thuis zitten en van alles niks weet? Niks van Fok! hoe die zich hier voordoet (Niet zo'n probleem, maargoed) en dat die af en toe wat chicks mixt van Fok! Ik vind dat wel redelijk ernstig.quote:Op woensdag 16 september 2009 09:53 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Ik zie nog steeds het probleem niet.
Hij gaat vreemd en doet zich voor als iemand van 25.
Nou en?
Dat hij geen moraal heeft is toch zijn probleem. Zo zijn er wel meer hier hoor. Stemmingmakerij om niks.
En waarom is hij nu gebanned?quote:Op woensdag 16 september 2009 09:56 schreef zovty het volgende:
[..]
Het hupt is 45, heeft 4+1 kind, doet zich voor als iemand van 25. Balt minstens 2 sletjes. -> Rel.
Zou hij het opgebiecht hebben ?quote:Op woensdag 16 september 2009 09:57 schreef Mr.Cooper het volgende:
Terwijl zijn echte vrouw en 4 kindjes thuis zitten en van alles niks weet? Niks van Fok! hoe die zich hier voordoet (Niet zo'n probleem, maargoed) en dat die af en toe wat chicks mixt van Fok! Ik vind dat wel redelijk ernstig.
kloten in ZUUquote:Op woensdag 16 september 2009 09:57 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
En waarom is hij nu gebanned?
BrandX was niet de enigequote:Op woensdag 16 september 2009 09:58 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zou hij het opgebiecht hebben ?
Wat een klojo.
En wijven zoals BrandX verdienen ook tiet-punishment voor dit soort acties
Ik denk het niet, zo'n lul is het wel.quote:Op woensdag 16 september 2009 09:58 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zou hij het opgebiecht hebben ?
Wat een klojo.
En wijven zoals BrandX verdienen ook tiet-punishment voor dit soort acties
quote:
quote:Op dinsdag 15 september 2009 22:53 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
wat snap je niet aan de OP?
Het_hupt is 45, geen 25
Het_hupt is getrouwd
Het_hupt heeft 4 (bijna 5) kids
Het_hupt heeft geneukt met BrandX (buiten dat z'n vrouw het wist/weet om)
Het_hupt hefet geneukt met Kyna (buiten dat z'n vrouw het wist/weet om)
Zal het ook eens proberenquote:Op woensdag 16 september 2009 10:00 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Op basis van die topics heb ik in ieder geval geleerd dat slijmen in het fobo van onzekere FOK!-meisjes loont.
quote:Op woensdag 16 september 2009 10:00 schreef DogTown het volgende:
Ik heb gelezen wat zich afgespeeld heeft en het is dus als volgt: Het_Hupt deed zich dus voor als iemand anders en bleek in werkelijkheid niet 25 maar 45 te zijn en 4 kinderen te hebben met een 5e onderweg.
Toen hij zich nog verschool onder zijn verzonnen identiteit heeft hij 2 foksters flink volgeblaft waarvan er nu een zwanger is.
En nu lopen mensen dus te bitchen op Het_Hupt? Deze man weet gewoon wat hij wil en schroomt zich niet om alles te manipuleren om aan zijn trekken te komen, kudo's dus.
Iedereen die bitcht op deze man is zelf een verliezer, de wereld is hard, pak wat je pakken kan en fuck de andere mensen, immers draait het om jezelf.
Het_Hupt is een echte warrior.
Klacht: Mensen die bitchen op koningen.
Is hij gebanned?quote:Op woensdag 16 september 2009 09:57 schreef DutchErrorist het volgende:
[..]
En waarom is hij nu gebanned?
Ontzettendquote:Op woensdag 16 september 2009 10:00 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
BrandX was niet de enigemaar die was in ieder geval 18+
Die kerel heeft blijkbaar ook genoeg meiden van onder de 18 benaderd als ik het zo lees.
Op basis van die topics heb ik in ieder geval geleerd dat slijmen in het fobo van onzekere FOK!-meisjes loont.
Eens.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef speknek het volgende:
Ik vond Het_Hupt altijd een sukkeltje, maar als je overduidelijk ruim in de veertig bent en je maakt een meisje wijs da je 25 bent en neukt met 'r, dan ben je gewoon best wel een baas.
Idd, kan niet wachten totdat ik hetzelfde truukje kan doenquote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef speknek het volgende:
Ik vond Het_Hupt altijd een sukkeltje, maar als je overduidelijk ruim in de veertig bent en je maakt een meisje wijs da je 25 bent en neukt met 'r, dan ben je gewoon best wel een baas.
Je hebt toch wel door dat iemand ouder is als je hem ziet.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef speknek het volgende:
Ik vond Het_Hupt altijd een sukkeltje, maar als je overduidelijk ruim in de veertig bent en je maakt een meisje wijs da je 25 bent en neukt met 'r, dan ben je gewoon best wel een baas.
Mooi. En waar en hoelaat zijn dan de algemene beschouwingen? Ik stel voor om half 4 in KLB.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef de_boswachter het volgende:
Yvonne zal nog met een persbericht komen.
Reden is niet onbekend.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:06 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja.
Reden onbekend.
Yvonne zal nog met een persbericht komen.
Ik ben blij dat ze er achter komen. Mensen die 40+ zijn en zich voordoen als iemand van 20 om zo meiden onder de 18 te benaderen heb ik het niet zo op.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:01 schreef Myraela het volgende:
Ik blijf het knap vinden hoe mensen achter dit soort dingen komen.
quote:Op woensdag 12 september 2007 14:22 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Onze zoon, ADHD/PDD-NOS heeft voor zijn geboorte 2 minuten zonder zuurstof gezeten en is daar door meervoudig gehandicapt.
14 jaar en het vermogen van en kind van zes, dit vermogen zal altijd op het huidige niveau blijven steken, hoe oud hij ook wordt.
Het lagere school niveau is al te hoog voor hem, laat staan hoger.
Eens.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:08 schreef zovty het volgende:
Mooi. En waar en hoelaat zijn dan de algemene beschouwingen? Ik stel voor om half 4 in KLB.
Maken mensen zich nog druk om Ted?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:09 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Reden is niet onbekend.
Hij had gepost dat Ted kleine meisjes uitscheurde in Thailand
Wie is Ted ?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:09 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Reden is niet onbekend.
Hij had gepost dat Ted kleine meisjes uitscheurde in Thailand
Zeker zeker, lees de abbo pagina maarquote:Op woensdag 16 september 2009 10:10 schreef zovty het volgende:
[..]
Maken mensen zich nog druk om Ted?.
Dude die danny genaaid heeft voor 3 ton ofzo. lees even hier:quote:Op woensdag 16 september 2009 10:10 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wie is Ted ?
Toch niet Static ?
Nee, dankje, ik mag niet buiten KLB komen van m'n moeder.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:11 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
Zeker zeker, lees de abbo pagina maar
quote:
Zeker als diegene over de 40 is en zegt dat hij 25 is! Als je dat niet ziet... tenzij hij er wel ERG goed uit zag voor zijn leeftijd.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:08 schreef Myraela het volgende:
[..]
Je hebt toch wel door dat iemand ouder is als je hem ziet.
Hij doet het met geld, Het_hupt met een fotoboek.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:15 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Eigenlijk is Ted dus gewoon een stereotype FOK! user. Een mannetje van in de 40 die meiden van 20 benaderd.
Dat is jou taak.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:11 schreef Triggershot het volgende:
Zeg Bowa, wees op zn minst solidair en plaats links voor mensen die het ook hebben gemist.
Nogmaals ik respecteer zijn keuzes niet, maar waarom onstaat er nou een rel terwijl er genoeg mensen met foute moraal op Fok! zitten.quote:Op woensdag 16 september 2009 09:57 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Terwijl zijn echte vrouw en 4 kindjes thuis zitten en van alles niks weet? Niks van Fok! hoe die zich hier voordoet (Niet zo'n probleem, maargoed) en dat die af en toe wat chicks mixt van Fok! Ik vind dat wel redelijk ernstig.
Je bent nu 2 mensen door elkaar aan het halen.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:15 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Eigenlijk is Ted dus gewoon een stereotype FOK! user. Een mannetje van in de 40 die meiden van 20 benaderd.
Heb gedeelte ingelezen. Ook dit heb ik gemistquote:Op woensdag 16 september 2009 10:11 schreef PiRANiA het volgende:
Dude die danny genaaid heeft voor 3 ton ofzo. lees even hier:
Loos Ted, STEUN FOK! (deel 2)
Niet echt om het hele feit dat hij 2 chicks (quote:Op woensdag 16 september 2009 10:16 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Nogmaals ik respecteer zijn keuzes niet, maar waarom onstaat er nou een rel terwijl er genoeg mensen met foute moraal op Fok! zitten.
niet in klbquote:Op woensdag 16 september 2009 10:15 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dat is jou taak.
Jij bent hier de mod
Jamaar, jamaar, als je het zo brengt is het niet sappig!quote:Op woensdag 16 september 2009 10:17 schreef de_boswachter het volgende:
Wat ik zo lees is Danny toch niet genaaid? Maar gewoon op basis van een contract dat ze hebben achteraf financieel slechter af ?
Volgens mijn is zijn 'echte' vrouw zwanger in plaats van de Fok!er.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Zeker als diegene over de 40 is en zegt dat hij 25 is! Als je dat niet ziet... tenzij hij er wel ERG goed uit zag voor zijn leeftijd.
Maar verder wel een kansloze actie, vrouw en kinderen thuis en ondertussen allerlei wijven versieren en blijkbaar nog zwanger maken ook![]()
Of is het allemaal leuk verzonnen?
Wat versta jij onder een fout moraal ?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:16 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Nogmaals ik respecteer zijn keuzes niet, maar waarom onstaat er nou een rel terwijl er genoeg mensen met foute moraal op Fok! zitten.
Ohja wacht dit is FOK he...quote:Op woensdag 16 september 2009 10:18 schreef zovty het volgende:
[..]
Jamaar, jamaar, als je het zo brengt is het niet sappig!
Ik gok op het laatste eerlijk gezegd....quote:Op woensdag 16 september 2009 10:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Zeker als diegene over de 40 is en zegt dat hij 25 is! Als je dat niet ziet... tenzij hij er wel ERG goed uit zag voor zijn leeftijd.
Maar verder wel een kansloze actie, vrouw en kinderen thuis en ondertussen allerlei wijven versieren en blijkbaar nog zwanger maken ook![]()
Of is het allemaal leuk verzonnen?
Uiteindelijk hebben ze toch hetzelfde doel.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:16 schreef zovty het volgende:
[..]
Je bent nu 2 mensen door elkaar aan het halen.
Ted is niet Het_Hupt.
Ben ik dan de enigste die het erger vind dat die 2 wijven heeft gepakt terwijl hij thuis kinderen en een vrouw heeft zitten in plaats van dat hij zich voordoet als iemand anders?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:17 schreef Biels het volgende:
[..]
Niet echt om het hele feit dat hij 2 chicks (!!!!!!!!!!!!) gepakt heeft, meer omdat hij zich altijd uitgaf als iemand van 25 en daar een hele identiteit omheen heeft gebouwd, met verhalen en alles, wat nu niet waar blijkt te zijn.
Ik hoop dat het verzonnen is. Het is geen leuke grap dan, maar als het waarheid is dan is het nog allemaal net iets erger.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:21 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik gok op het laatste eerlijk gezegd....
Ja, allemaal schitterend, maar wat ik interessant vind bij dit soort 'ontmaskeringen': wie is de bron en hoe komt die bron aan zijn informatie?quote:Op woensdag 16 september 2009 09:56 schreef zovty het volgende:
[..]
Het hupt is 45, heeft 4+1 kind, doet zich voor als iemand van 25. Balt minstens 2 sletjes. -> Rel.
Sommige mensen die laten wel eens wat steekjes vallen als ze een identiteit aan het bouwen zijn.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:22 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Ja, allemaal schitterend, maar wat ik interessant vind bij dit soort 'ontmaskeringen': wie is de bron en hoe komt die bron aan zijn informatie?
Uiteraard is mijn tijd veel te kostbaar om die ONZ-topics door te gaan spitten. De bron lijkt Loveless85 te zijn? Zo ja, hoe komt hij aan die foto en informatie over het ontmaskerd voorwerp?
Uiteindelijk hebben we allemaal het zelfde doel: ons dna verspreiden, maar daar gaat het topic (nog) niet over.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:21 schreef Ron.Burgundy het volgende:
[..]
Uiteindelijk hebben ze toch hetzelfde doel.
Een anonieme bron zegt van niet.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:23 schreef DutchErrorist het volgende:
Okay H_H is best een baasMaar goed weet zijn vrouw het nu al?
Lelijk, dat wel, oordeel zelf.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:25 schreef Scorpie het volgende:
Die 2 sletjes, de tering, hoe lelijk moeten die zijn geweest :/
Mensen met andere opvattingen als de mijne.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:19 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Wat versta jij onder een fout moraal ?
Precies, zij verdienen een ban.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:25 schreef Mystikvm het volgende:
Op FOK is dus blijkbaar een hersenloos kippetje actief die mannen van 45 aanziet voor 25, en ook nog te stom is om anticonceptie te gebruiken?
Natuurlijke selectie zeg ik je.
Nee, ik ben het met je eens dat je voordoen als iemand anders niet zo erg is.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:21 schreef Mr.Cooper het volgende:
[..]
Ben ik dan de enigste die het erger vind dat die 2 wijven heeft gepakt terwijl hij thuis kinderen en een vrouw heeft zitten in plaats van dat hij zich voordoet als iemand anders?
Sterker nog, dat hersenloos kippetje is ook een mod, net zoals Het_Hupt was....quote:Op woensdag 16 september 2009 10:25 schreef Mystikvm het volgende:
Op FOK is dus blijkbaar een hersenloos kippetje actief die mannen van 45 aanziet voor 25, en ook nog te stom is om anticonceptie te gebruiken?
Natuurlijke selectie zeg ik je.
Ben ik dan toch nog blij dat ik geen Mod benquote:Op woensdag 16 september 2009 10:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Sterker nog, dat hersenloos kippetje is ook een mod, net zoals Het_Hupt was....
Zou je dan te dom om in de keuken te schijten moeten zijn om mod te kunnen worden?
BX?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Sterker nog, dat hersenloos kippetje is ook een mod, net zoals Het_Hupt was....
Zou je dan te dom om in de keuken te schijten moeten zijn om mod te kunnen worden?
Waarom zou dat een probleem zijn? Je moet af en toe een slotje zetten, dat kan een kip zonder kop ook.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:29 schreef Scorpie het volgende:
Zou je dan te dom om in de keuken te schijten moeten zijn om mod te kunnen worden?
Dit dus:quote:Op woensdag 16 september 2009 10:48 schreef Loveless85 het volgende:
Oh en het is waar hoor (TS van het eerste topique hier).
Yvonne geloofde het eerst niet van hem en BX, maar na een avondje mail contact en het zijn wat extra picca's kon ze niet anders dan roepen dat het toch echt allemaal wáár is.
Behalve dan dat BX zwanger is, daar weet ik iig niks van...
En getuige dr slotpost zit dr nog meer shit aan te komen?quote:Op dinsdag 15 september 2009 21:31 schreef yvonne het volgende:
Oké. loveless lulde niet uit z'n nek en ik ben geschockeerd.
quote:Op dinsdag 15 september 2009 23:42 schreef yvonne het volgende:
Ik vind dit een van de bizarste zaken op FOK!
Heb ik behoefte deze man tot op het bot te laten fileren, nee, er zijn rondom deze man genoeg mensen die mede slachtoffer worden daardoor
Heb ik behoefte de vrouwen op FOK! te slachtofferen en te laten fileren?
Ook al niet.
Dat hier flink iets mis zit lijkt me duidelijk.
Maar om het FOK tribunaal hier op los te laten waar zo in het kort te lezen behoorlijk wat schade aangericht kan worden lijkt me ook niet nodig.
What to do what to do.
Iig op slot voor de nacht en mocht het nodig zijn een unban voor hh om hem iig zelf het woord te kunnen laten doen.
inderdaad uitgebreid verslagquote:Op woensdag 16 september 2009 10:49 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Nou vertel eens hoe het precies zit, ouwe relcreerdert !
quote:Op woensdag 16 september 2009 10:48 schreef Loveless85 het volgende:
Behalve dan dat BX zwanger is, daar weet ik iig niks van...
ze schijnt wel furieus te zijn en onthoud zich van enkel commentaar.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:50 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
![]()
Dat is wat ik deed afleiden uit 2 topics rellen in ONZ.
STOP DE PERSEN !111 BX IS NIET IK HERHAAL NIET ZWANGER VAN HET HUPT !111
Er zijn piccas van?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:48 schreef Loveless85 het volgende:
Oh en het is waar hoor (TS van het eerste topique hier).
Yvonne geloofde het eerst niet van hem en BX, maar na een avondje mail contact en het zijn wat extra picca's kon ze niet anders dan roepen dat het toch echt allemaal wáár is.
Behalve dan dat BX zwanger is, daar weet ik iig niks van...
Liiszle is dan ook wel de **** van fok!quote:Op woensdag 16 september 2009 10:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
ze schijnt wel furieus te zijn en onthoud zich van enkel commentaar.
Het_hupt schijnt alweer gesignaleerd te zijn mét kloon: http://fotoboek.fok.nl/molletjuh
En Liiszle en Jojoortje en nog wat meer FOK!sters schenen toch wel aardig met H_h aan t PMen/Mailen geweest te zijn. Hoe ver dat ging weet ik niet. Er staan wat mails van liiszle in #1
Neuh die zijn niet zo shocking, geen naakt of iets ofzo.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:53 schreef zovty het volgende:
[..]
Er zijn piccas van?And the plot thickens!!
brand_x.rar?
Furieus omdat ze naief is of wat ?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:52 schreef Loveless85 het volgende:
ze schijnt wel furieus te zijn en onthoud zich van enkel commentaar.
Waarom? Op wie?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
ze schijnt wel furieus te zijn
Elk?quote:en onthoud zich van enkel commentaar.
#1?quote:En Liiszle en Jojoortje en nog wat meer FOK!sters schenen toch wel aardig met H_h aan t PMen/Mailen geweest te zijn. Hoe ver dat ging weet ik niet. Er staan wat mails van liiszle in #1
quote:Op woensdag 16 september 2009 10:54 schreef Loveless85 het volgende:
En ter bescherming van BX komen die niet online
quote:Op woensdag 16 september 2009 10:54 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Furieus omdat ze naief is of wat ?
Echt priceless dit.
Kan ze zich nog zo stoer en hard opstellen als bokschick.... als er piemels in het spel komen zijn wijven zo zacht als boter. Stuk voor stuk.
Natuurlijke selectie?quote:Op woensdag 16 september 2009 10:25 schreef Mystikvm het volgende:
Op FOK is dus blijkbaar een hersenloos kippetje actief die mannen van 45 aanziet voor 25, en ook nog te stom is om anticonceptie te gebruiken?
Natuurlijke selectie zeg ik je.
Mij, H_h? Ik heb geen idee, het is wat ik hoorde...quote:
ja dat ja, net wakker enzoquote:[..]
Elk?
Jup deel 1 vd 2 ONZ-delen over de rel:quote:[..]
#1?
Dat kun je die users niet kwalijk nemen, die hebben gewoon moeite met begrijpend lezen.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:59 schreef Loveless85 het volgende:
Waarin in deel 1 ook de eerste 20 josti's meteen door de mand vallen omdat ze niet de OP maar alleen de TT lezen, want die begonnen allemaal 'ja we missen 'm' enzo te gillen![]()
Verslaggever.quote:Op woensdag 16 september 2009 10:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
ze schijnt wel furieus te zijn en onthoud zich van enkel commentaar.
Het_hupt schijnt alweer gesignaleerd te zijn mét kloon: http://fotoboek.fok.nl/molletjuh
En Liiszle en Jojoortje en nog wat meer FOK!sters schenen toch wel aardig met H_h aan t PMen/Mailen geweest te zijn. Hoe ver dat ging weet ik niet. Er staan wat mails van liiszle in #1
Voor jou wel, wellicht kan je het origineel van de foto opvragen en op een mok laten drukken?quote:Op woensdag 16 september 2009 11:06 schreef Stefan het volgende:
Ik heb nog nooit gehooord van Het Hupt maar als ie als 45 jarige het klaarspeelt 20 jarige FOK!chickies in bed te lullen dan issie toch gewoon een held?
Dat word even standby staan vandaag op Fok!.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:04 schreef Loveless85 het volgende:
Yvonne is nu werken maar ga haar straks ff mailen of het topic weer open mag, er waren verder geen privegegevens gepost en niemand die wilde gaan rellen ofzo. Ging er nog vrij netjes aan toe, maar aangezien er dus een aantal vrouwen (), en een kindje of 5 bij betrokken zijn wilde ze niet dat het uit de klauwen liep en er straks FOK!kers voor z'n deur stonden ofzo
Vind ik niet.quote:Op woensdag 16 september 2009 11:06 schreef Stefan het volgende:
Ik heb nog nooit gehooord van Het Hupt maar als ie als 45 jarige het klaarspeelt 20 jarige FOK!chickies in bed te lullen dan issie toch gewoon een held?
Is dit trouwens het centrale topic?quote:Op woensdag 16 september 2009 11:04 schreef de_boswachter het volgende:
Volgens mij ben ik de enige die het vreemd vind dat als je vrouw en kinderen hebt, doodleuk andere meiden (die de helft van je leeftijd zijn) ligt vol te blaffen terwijl moeder de vrouw zich het zweet uit de naad werkt om de kids op te voeden.
Maar goed he.... kan aan mij liggen hoor !!!
En T-shirts. Maar welke foto's hebben jullie het over? Zijn er bewijzen dat die 45 jarige player het doet met chickies?quote:Op woensdag 16 september 2009 11:07 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Voor jou wel, wellicht kan je het origineel van de foto opvragen en op een mok laten drukken?
Ja maar dat is toch niet ons probleem, dat is het probleem van hem en zijn vrouw.quote:
Lees de topics even dan. Of hierboven staat korte uitleg met Yvonne die dus alle shit heeft gezien en bevestigd dat t eigenlijk gewoon allemaal wáár is...quote:Op woensdag 16 september 2009 11:09 schreef Stefan het volgende:
[..]
En T-shirts. Maar welke foto's hebben jullie het over? Zijn er bewijzen dat die 45 jarige player het doet met chickies?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |