Dat is inderdaad ook een godswonder, je zou denken dat na 4 keer de Nederlandse bevolking wel een keer deze Jan Pieter met consorten en al de plaatselijke plas in schopt en eindelijk een keer charismatische degelijke mensen in de regering kiest.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:16 schreef Picchia het volgende:
[..]
Balkenende dreigt voor de vijfde keer premier te worden.
Het koningshuis in Saudi-Arabië is nou niet echt islamitisch te noemen.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:15 schreef RobbieRivera het volgende:
[..]
- Saudi Arabië
- Libië
- Sudan
- Iran
- Afghanistan
- Yemen
- Syrië
Ach zo'n beetje elk land in het middenoosten welke vaak schurkenstaten zijn
Afghanistan als democratie beschouwen is echt vreemd. Het democratisch gekozen regime heeft eigenlijk alleen macht in Kabul en omstreken. In de buitengebieden zijn kiezers bedreigd door de Taliban om niet te gaan stemmen. Zo'n land heeft alleen in naam een democratie.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:20 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Het koningshuis in Saudi-Arabië is nou niet echt islamitisch te noemen.
Libië, sinds wanneer is gekke Qadaffi een islamist?
Soedan, daar zijn de islamisten idd aan de macht.
Iran... had ik al genoemd dus begrijp niet waarom jij het weer in je lijst zet.
Afghanistan.. geen democratie volgens jou? En dat terwijl Nederlandse troepen op dit moment de jonge democratie aldaar beschermen.
Yemen en Syrië: seculiere dictators?
Maar het is wel een democratisch gekozen regering net als de Iraakse regering.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:22 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Afghanistan als democratie beschouwen is echt vreemd. Het democratisch gekozen regime heeft eigenlijk alleen macht in Kabul en omstreken. In de buitengebieden zijn kiezers bedreigd door de Taliban om niet te gaan stemmen. Zo'n land heeft alleen in naam een democratie.
Democratisch gaat niet op als een groot deel van de kiesgerechtigde bevolking niet de gelegenheid heeft of te bang is om te gaan stemmen.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:23 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Maar het is wel een democratisch gekozen regering net als de Iraakse regering.
Net als dat alle vrouwen eigenlijk stiekem wel voor de burka kiezen?quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:23 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Maar het is wel een democratisch gekozen regering net als de Iraakse regering.
Zoals de zwarte bevolking in de VS die niet mochten stemmen, maar de VS was toch echt een democratie.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:24 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Democratisch gaat niet op als een groot deel van de kiesgerechtigde bevolking niet de gelegenheid heeft of te bang is om te gaan stemmen.
quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:24 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Net als dat alle vrouwen eigenlijk stiekem wel voor de burka kiezen?
In dat tijdperk was de VS niet als volwaardige democratie te beschouwen, omdat een deel van het electoraat werd uitgesloten.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:25 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Zoals de zwarte bevolking in de VS die niet mochten stemmen, maar de VS was toch echt een democratie.
Ach kom op, alsof een democratisch proces een democratisch proces is als er honderden Taliban mensen door 't land rijden met "als we een inkt-vinger zien ga je er aan" rondschreeuwen. En dat dan vergelijken met stemmen in het Westen. Ik neem aan (je bent net nieuw dus ik geef voordeel van de twijfel) dat je wel meer verstand hebt dan de gemiddelde Meki persoon.quote:
Maar het was dus wel een democratie, geen perfect functionerende democratie maar wel een democratie.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:26 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
In dat tijdperk was de VS niet als volwaardige democratie te beschouwen, omdat een deel van het electoraat werd uitgesloten.
Op die manier is een land waar 2 % van het potentiële electoraat mag stemmen ook een democratie, de zaak ligt toch wel wat genuanceerder.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:27 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Maar het was dus wel een democratie, geen perfect functionerende democratie maar wel een democratie.
Nee, als een element van democratie mist dan is het ook geen democratie. Een halve taart is namelijk ook geen hele taart.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:27 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Maar het was dus wel een democratie, geen perfect functionerende democratie maar wel een democratie.
Dat verandert niets aan het feit dat er een democratisch proces aan de gang is in zowel Irak als Afghanistan. Miljoenen Irakezen die meededen met de afgelopen verkiezingen hebben voor de huidige Iraakse regering gekozen en de verkiezingen zijn eerlijk verlopen volgens VN waarnemers.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:27 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Ach kom op, alsof een democratisch proces een democratisch proces is als er honderden Taliban mensen door 't land rijden met "als we een inkt-vinger zien ga je er aan" rondschreeuwen. En dat dan vergelijken met stemmen in het Westen. Ik neem aan (je bent net nieuw dus ik geef voordeel van de twijfel) dat je wel meer verstand hebt dan de gemiddelde Meki persoon.
De enige reden dat die democratie nog in stand is, is de ondersteuning door Amerikaanse soldaten.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:29 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Dat verandert niets aan het feit dat er een democratisch proces aan de gang is in zowel Irak als Afghanistan. Miljoenen Irakezen die meededen met de afgelopen verkiezingen hebben voor de huidige Iraakse regering gekozen en de verkiezingen zijn eerlijk verlopen volgens VN waarnemers.
Ja maar zo erg is het toch niet in Afghanistan? En al helemaal niet in Irak.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:28 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Op die manier is een land waar 2 % van het potentiële electoraat mag stemmen ook een democratie, de zaak ligt toch wel wat genuanceerder.
Ja maar vanwaar dan een vergelijking met stemgerechtigheid en het stemproces in Europa, dat is namelijk een vergelijking die totaal de plank misslaat. Verder lopen die 'verkiezingen' alleen maar goed omdat wij er ik weet niet hoeveel militairen gestationeerd hebben, zodra je weggaat kan je die democratie ook wel in je hol schuiven.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:29 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Dat verandert niets aan het feit dat er een democratisch proces aan de gang is in zowel Irak als Afghanistan. Miljoenen Irakezen die meededen met de afgelopen verkiezingen hebben voor de huidige Iraakse regering gekozen en de verkiezingen zijn eerlijk verlopen volgens VN waarnemers.
Dat weten we pas in 2011 als de Amerikanen vertrekken uit Irak. Tot dan is het land een democratie.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:31 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
De enige reden dat die democratie nog in stand is, is de ondersteuning door Amerikaanse soldaten.
Ik was niet degene die een vergelijking maakte met Europa.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:31 schreef Whiskey_Tango het volgende:
[..]
Ja maar vanwaar dan een vergelijking met stemgerechtigheid en het stemproces in Europa, dat is namelijk een vergelijking die totaal de plank misslaat. Verder lopen die 'verkiezingen' alleen maar goed omdat wij er ik weet niet hoeveel militairen gestationeerd hebben, zodra je weggaat kan je die democratie ook wel in je hol schuiven.
Ah dan was 't Meki, een kleine verwarring van mijn kant.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:33 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Ik was niet degene die een vergelijking maakte met Europa.
Ik had het over islam en democratie.
De zon is dan ook al bijna onder, hij zal wel honger gekregen hebben van al dat gemekker.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:37 schreef thewishmaster het volgende:
Meki is inmiddels verdwenen trouwens nu de discussie inhoudelijk is geworden.
Troll.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:45 schreef RobbieRivera het volgende:
Ok tot zover de bijdrage van Middle-East, waarbij maar weer eens blijkt na mijn voorzetje hoeveel domme posts de beste man plaatst. Ik kop in, de rest maakt hem af. Het begint saai en voorspelbaar te worden
Maar toch bedankt medestanders
Hoe kom je erbij dat Saoedi-Arabië een democratie is terwijl politieke partijen verboden zijn in dat land.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:11 schreef Meki het volgende:
[..]
Egypte en Iran en S.Arabie en Soedan hebben allemaal een democratische gekozen regering
Behalve Libie niet.
FOUT !!
Nee, een reactie nadat je volledig bent afgeserveerd na deze post:quote:
case closed, volgende kloonquote:Op zaterdag 12 september 2009 19:20 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Het koningshuis in Saudi-Arabië is nou niet echt islamitisch te noemen.
Libië, sinds wanneer is gekke Qadaffi een islamist?
Soedan, daar zijn de islamisten idd aan de macht.
Iran... had ik al genoemd dus begrijp niet waarom jij het weer in je lijst zet.
Afghanistan.. geen democratie volgens jou? En dat terwijl Nederlandse troepen op dit moment de jonge democratie aldaar beschermen.
Yemen en Syrië: seculiere dictators?
Wat is er mis met mijn post?quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:49 schreef RobbieRivera het volgende:
[..]
Nee, een reactie nadat je volledig bent afgeserveerd na deze post:
[..]
case closed, volgende kloon
Is je dat niet door WT en TWM niet duidelijk genoeg gemaakt dan?quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:50 schreef Middle-East het volgende:
[..]
Wat is er mis met mijn post?
Nee.quote:Op zaterdag 12 september 2009 19:51 schreef RobbieRivera het volgende:
[..]
Is je dat niet door WT en TWM niet duidelijk genoeg gemaakt dan?
Iddquote:Op zaterdag 12 september 2009 15:26 schreef Desunoto het volgende:
Wilders is een vaag aandachtsgeil persoon die van allerlei onzin roept en ik mag hem niet. Maar dat 'ie daarom voor de rechter moet komen is onzin. Zo kan je half Nederland wel vervolgen om uitspraken..
Nou, volgens mij valt dat wel mee. Volgens mij kun je de dingen waarvoor Janmaat destijds werd veroordeeld nu rustig zeggen.quote:Op zaterdag 12 september 2009 20:04 schreef Lub_ya het volgende:
De vrijheid van meningsuiting wordt steeds beperkter lijkt het. Mill zou er in ieder geval niet enthousiast over zijn.
http://www.volkskrant.nl/(...)_voor_imam_El_Moumniquote:De Rotterdamse imam Khalil el Moumni is maandag door de rechtbank in Rotterdam vrijgesproken van het opzettelijk discrimineren van homoseksuelen en het aanzetten tot discriminatie en haat jegens homoseksuelen. Volgens de rechter vallen de uitspraken van de imam onder de godsdienstvrijheid.
Klopt. En daarom gaat het iedereen aan die geen geloof heeft om zich achter te verschuilen.quote:Op zaterdag 12 september 2009 20:24 schreef yyentle het volgende:
[..]
http://www.volkskrant.nl/(...)_voor_imam_El_Moumni
Als ik bovenstaand stukje lees, dan denk ik dat het niet alleen om Wilders gaat, maar ook om de vrijheid van meningsuiting voor de mensen die geen boek hebben waarachter ze zich kunnen verschuilen.
Het is vreemd dat iemand zich moet verdedigen tov mensen die hier te gast zijn en de cultuur van hun gastland niet respecteren en zelfs veroordelen, integratie tegenwerken oftewel misbruik maken van de gastvrijheid.quote:Op zaterdag 12 september 2009 17:55 schreef SCH het volgende:
[..]
Laat het gelul over de linkse media dan in ieder geval eens ophouden als de meest rechtse politicus zich vierkant gestuend wordt door de grootste krant van ons land.
Voor de rest vind ik het een zinloos proces, laat het er maar niet komen want mensen willen er toch niks van leren. De vrijheid van meningsuiting is allang verkracht helaas en gegijzeld door mensen die denken dat het het recht van discrimineren, schelden en beledigen betekent.
Deel 1 was gewoon volgepost hoor. Maar misschien is daar intussen wat opgeruimd zodat het lijkt alsof 'ie voortijdig gesloten werd?quote:Op zondag 13 september 2009 08:40 schreef nummer_zoveel het volgende:
Deel 1 is voortijdig gesloten maar toch een deel 2?
Dit inderdaad.quote:Op zondag 13 september 2009 10:52 schreef Igen het volgende:
[..]
Deel 1 was gewoon volgepost hoor. Maar misschien is daar intussen wat opgeruimd zodat het lijkt alsof 'ie voortijdig gesloten werd?
Dus jij vindt dat Wilders niet over zijn eigen individuele rechtszaak mag praten?quote:
Ah, ok.quote:Op zondag 13 september 2009 10:52 schreef Igen het volgende:
[..]
Deel 1 was gewoon volgepost hoor. Maar misschien is daar intussen wat opgeruimd zodat het lijkt alsof 'ie voortijdig gesloten werd?
Niet als andere politici dat niet mogen.quote:Op zondag 13 september 2009 11:42 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dus jij vindt dat Wilders niet over zijn eigen individuele rechtszaak mag praten?
Jouw linkse correctheid begint krankzinnige vormen aan te nemen. Iemand mag zih niet in zijn eigen rechtszaak verdedigen? Met lui zoals jou kunnen we beter meteen gelijk de macht overdragen aan de aanhangers van de islam.quote:Op zondag 13 september 2009 11:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Niet als andere politici dat niet mogen.
Doe niet zo raar. Ik zeg dat Wilders er best over mag praten als andere politici dat ook mogen.quote:Op zondag 13 september 2009 11:46 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Jouw linkse correctheid begint krankzinnige vormen aan te nemen. Iemand mag zih niet in zijn eigen rechtszaak verdedigen? Met lui zoals jou kunnen we beter meteen gelijk de macht overdragen aan de aanhangers van de islam.
Al zouden andere politici er niet over mogen praten, dan mag hij er nog over praten. Wilders is partij in deze rechtszaak, figuren als Pechtold en Halsema niet.quote:Op zondag 13 september 2009 11:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Doe niet zo raar. Ik zeg dat Wilders er best over mag praten als andere politici dat ook mogen.
Ja, ik snap dat jij een voorstander bent van grote leiders die meer mogen dan de rest, ik niet. Jij wilt blijkbaar een showproces, ik niet.quote:Op zondag 13 september 2009 11:52 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Al zouden andere politici er niet over mogen praten, dan mag hij er nog over praten. Wilders is partij in deze rechtszaak, figuren als Pechtold en Halsema niet.
Een showproces wanneer een verdachte het recht heeft om zich in zijn eigen rechtszaak te verdedigen tegen ridicule aanklachten? Ik neem jou steeds minder serieus.quote:Op zondag 13 september 2009 11:58 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja, ik snap dat jij een voorstander bent van grote leiders die meer mogen dan de rest, ik niet. Jij wilt blijkbaar een showproces, ik niet.
Dat jij aangeeft dat een bepaalde groep mensen hier slechts te gast is, en dus niet eens gelijkwaardig is aan jou, geeft al voldoende aan. Hoe heeft dat zover kunnen komen !?!quote:Op zondag 13 september 2009 03:40 schreef DikVoormekaar het volgende:
[..]
Het is vreemd dat iemand zich moet verdedigen tov mensen die hier te gast zijn en de cultuur van hun gastland niet respecteren en zelfs veroordelen, integratie tegenwerken oftewel misbruik maken van de gastvrijheid.
Het is de omgekeerde wereld.
De gastheer aangeklaagd door de gast omdat hij niet akkoord is.
Dat is de kern van het proces. Hoe het zover is kunnen komen !?!
De vrijheid van meningsuiting is allang verkracht toen Theo van Gogh werd vermoord door een moslim.
Hij mag zich verdedigen, wel lezen graag. Maar er samen met de Telegraaf een hele campagne van maken is weer heel iets anders.quote:Op zondag 13 september 2009 12:00 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Een showproces wanneer een verdachte het recht heeft om zich in zijn eigen rechtszaak te verdedigen tegen ridicule aanklachten? Ik neem jou steeds minder serieus.
Een hetze van baardapen die in verschillende media hun bezwaren tegen de uitspraken van Wilders aan het voetlicht mogen brengen is dus wel getolereerd?quote:Op zondag 13 september 2009 12:10 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij mag zich verdedigen, wel lezen graag. Maar er samen met de Telegraaf een hele campagne van maken is weer heel iets anders.
'Baardapen'quote:Op zondag 13 september 2009 12:17 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Een hetze van baardapen die in verschillende media hun bezwaren tegen de uitspraken van Wilders aan het voetlicht mogen brengen is dus wel getolereerd?
Ik geef hem groot gelijk. Het komt hem politiek gezien alleen maar goed uit dat hij voor de rechter moet verschijnen. Dit gaat hem meer stemmen opleveren, en elke politieke partij zal dmv de media nog meer stemmen proberen binnen te slepen. Daar is Geert niet anders in.quote:Op zondag 13 september 2009 12:10 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij mag zich verdedigen, wel lezen graag. Maar er samen met de Telegraaf een hele campagne van maken is weer heel iets anders.
Och... ik zie je nooit klagen als PVVstemmers weer over de balk getrokken worden als NSB'ers of NAZI's...quote:Op zondag 13 september 2009 12:26 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
'Baardapen'
En jij bent dan het toonbeeld van de Westerse beschaving?
Leg eens uit wat daar zo slecht aan zou zijn...quote:Op zondag 13 september 2009 12:36 schreef nummer_zoveel het volgende:
Ik kan nog steeds niet begrijpen dat ze hem voor het gerecht slepen. Dankzij dit gedoe wordt die malloot straks nog onze minister-president.
Nee.quote:Op zondag 13 september 2009 12:49 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Och... ik zie je nooit klagen als PVVstemmers weer over de balk getrokken worden als NSB'ers of NAZI's...
Beetje hypocriet om hier wel wat van te zeggen, niet?
Een minister-president die boeken wil gaan verbieden...quote:Op zondag 13 september 2009 12:50 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Leg eens uit wat daar zo slecht aan zou zijn...
Ok, dan mogen ook boeken met kinderpornoplaatjes erin gewoon overal in de winkel, toch?quote:Op zondag 13 september 2009 12:52 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Een minister-president die boeken wil gaan verbieden...
Hoe is dat niet slecht?
quote:Op zondag 13 september 2009 12:56 schreef RobbieRivera het volgende:
[..]
Ok, dan mogen ook boeken met kinderpornoplaatjes erin gewoon overal in de winkel, toch?
Ik had niets anders verwacht. Je weet dat ik gelijk heb maar weet niet beter dan met "nee" je onwil om me gelijk te geven te voorkomen.quote:
Nu niet gaan lopen draaien, draaikont. Jij begint over dat je er zo op tegen bent dat er boeken worden verboden. Vervolgens heb ik het over een boek met kinderporno, en begin jij weer over de koran?quote:Op zondag 13 september 2009 13:01 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Hoe kom je er ook maar bij om kinderporno te vergelijken met de Koran?
JP wilde ook van alles voor hij MP werd. Van veel is ook niets terecht gekomen.quote:Op zondag 13 september 2009 12:52 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Een minister-president die boeken wil gaan verbieden...
Hoe is dat niet slecht?
Aisha?quote:Op zondag 13 september 2009 13:01 schreef Bowlingbal het volgende:
Hoe kom je er ook maar bij om kinderporno te vergelijken met de Koran?
Ik kan je echt niet volgen.quote:Op zondag 13 september 2009 13:04 schreef RobbieRivera het volgende:
[..]
Nu niet gaan lopen draaien, draaikont. Jij begint over dat je er zo op tegen bent dat er boeken worden verboden. Vervolgens heb ik het over een boek met kinderporno, en begin jij weer over de koran?
Zieke geest
Krijgen we dit weerquote:
quote:Op zondag 13 september 2009 13:05 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Ik kan je echt niet volgen.
Totaal niet.
Hoe kom je erbij om letters te vergelijken met kinderpornoblaadjes?
Hoe?
quote:
Wat is dat voor argument?quote:Op zondag 13 september 2009 13:04 schreef Matteüs het volgende:
[..]
JP wilde ook van alles voor hij MP werd. Van veel is ook niets terecht gekomen.
Je denkt werkelijk dat onze politiek zo werkt dat wat de MP zegt, ook gebeurd.
Welterusten.
Yup. Mee eens. Maar je raakt me daar niet mee en de bijbel is in deze discussie niet aan de orde.quote:Op zondag 13 september 2009 13:06 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Krijgen we dit weer
Moet ik soms die incest- en ontuchtstuk uit de Bijbel gaan opzoeken? Of geloof je niet dat dat ook in de Bijbel staat?Misschien is dat goed voor je perspectief.
Dat gedraaiquote:Op zondag 13 september 2009 13:07 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Wat is dat voor argument?
Jij vind het ok om Wilders als MP te hebben.
Ik zeg dat hij boeken wil verbieden.
En vervolgens zeg je, geen zorgen, andere MP's lukt ook niets. En dan heb jij het over zwaktebod?
quote:Op zondag 13 september 2009 13:08 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Maar goed, aangezien je de bijbel erbij haalt in de vorm van "hullie ook hoor" geef je dus aan dat de Koran wel kinderporno bevat. Case closed.
Lees alleen eens even Genesis. Over hoe Lot zijn dochters neukt, over hoe Jacob zijn ma neukt, dat soort gezellige stukjes.quote:Op zondag 13 september 2009 13:06 schreef RobbieRivera het volgende:
[..]
[..]![]()
![]()
Maar om serieus in te gaan op je vraag: zie mijn eerdere post
Yup.quote:Op zondag 13 september 2009 13:07 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Wat is dat voor argument?
Jij vind het ok om Wilders als MP te hebben.
Ik zeg dat hij boeken wil verbieden.
En vervolgens zeg je, geen zorgen, andere MP's lukt ook niets. En dan heb jij het over zwaktebod?
De Koran zal vast wel vage stukjes bevatten ja. Net zoals de Bijbel. Maar ik zie niemand ook maar roepen om de Bijbel te verbieden, dus waarom de Koran wel verbieden? Jij begon toch te zwaaien met het woord hypocriet? Dit lijkt me een schoolvoorbeeld.quote:Op zondag 13 september 2009 13:08 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Yup. Mee eens. Maar je raakt me daar niet mee en de bijbel is in deze discussie niet aan de orde.
Dus ff ontopic blijven knul.
Maar goed, aangezien je de bijbel erbij haalt in de vorm van "hullie ook hoor" geef je dus aan dat de Koran wel kinderporno bevat. Case closed.
quote:Op zondag 13 september 2009 13:11 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Yup.
Die boeken verbieden gaat hem toch niet lukken. Denk eens na knul. Ons volk mag dan wel Wilders als MP gekozen hebben, ze zullen massaal dat idee van hem tegenwerken waardoor hij het laat varen.
Evengoed jullie moslims angst dat hij ALLE moslims uit het land wil gooien. Ten eerste heeft hij dat niet nooit gezegt, hoe vaak jullie het ook blijven herhalen, ten tweede gaat hij zoveel tegensgas krijgen van moslims en Nederlanders, dat je je daar geen enkel zorgen over hoeft te maken.
Als je niet weet hoe de politiek werkt moet je wegblijven met domme reacties. Kost ons en de politiek onnodig veel tijd waar niemand iets mee op schiet.
Helemaal waar. De bijbel is ook een dom boek. Minder dom als de Koran, maar ook dom.quote:Op zondag 13 september 2009 13:10 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Lees alleen eens even Genesis. Over hoe Lot zijn dochters neukt, over hoe Jacob zijn ma neukt, dat soort gezellige stukjes.
Waarbij aangetekend dat de bijbel zijn tweede testament kent, de koran is nog V1.0.... en in deze achterlopende version 1.0 staat voor 98% aan haatdragende verachtelijke teksten in. Dus als ze het nou eens gaan herschrijven, en version 2.0 eens proberen te releasen praten we verderquote:Op zondag 13 september 2009 13:11 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
De Koran zal vast wel vage stukjes bevatten ja. Net zoals de Bijbel.
Duidelijk... je hebt dus geen verstand van politiek en je probeert uit de wind te blijven. Best zielig.quote:Op zondag 13 september 2009 13:13 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sorry? Wat is dit voor vaag gedoe? Komt Harry Potter ook nog halverwege voetballen ofzo?
Waarom beweerde je eerst dan vol vuur van niet?quote:Op zondag 13 september 2009 13:11 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
De Koran zal vast wel vage stukjes bevatten ja.
Ik had het niet over kinderporno met dat stuk. Maar voordat de aluminium hoedjes weer roepen dat het een leugen is wat ik zeg, de quote uit de statenvertaling:quote:Op zondag 13 september 2009 13:14 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Helemaal waar. De bijbel is ook een dom boek. Minder dom als de Koran, maar ook dom.
Maar ff tussen haakjes, die dochters en Oma's waren geen kleuters. In de Koran wel.
Ik weet niet of je weet wat "kinderporno" betekent....
http://www.statenvertaling.net/bijbel/gene/19.htmlquote:Genesis 19: 36 En de twee dochters van Lot werden bevrucht van haar vader.
Dat deed ik niet.quote:Op zondag 13 september 2009 13:16 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Waarom beweerde je eerst dan vol vuur van niet?
quote:Geef nu maar toe dat je niet weet hoe je je moet verdedigen en daarom bereid bent om te liegen. Zwakkeling.
Oooh, nu ineens staat het er wel in. Ooh dan is het goed natuurlijkquote:Op zondag 13 september 2009 13:17 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Nogmaals, ik had het niet eens over kinderporno. Dat staat er vast ook wel in. Maar als je de Koran wil verbieden vanwege kinderporno, waarom dan de Bijbel toestaan terwijl het vol staat met incest? Is dat ineens ok?
'Maak je geen zorgen met Pol Pot, hij wil wel het volk ruimen, maar dat lukt hem toch vast niet. Oppositiegewauwel en weerstand enzo. Zo werkt dat in de politiek'quote:Op zondag 13 september 2009 13:15 schreef Matteüs het volgende:
[..]
Duidelijk... je hebt dus geen verstand van politiek en je probeert uit de wind te blijven. Best zielig.
Lees je wel wat ik schrijf? Met je persoonlijke aanvallen?quote:Op zondag 13 september 2009 13:18 schreef RobbieRivera het volgende:
[..]
Oooh, nu ineens staat het er wel in. Ooh dan is het goed natuurlijk
Kneus
Lees je wel wat je zelf schrijft? Draaikont! En je draait maar, je liegt zelfs, verdraaid feiten net als mekker7. Nou, nee, met zulke zwakzinnigheid wil ik niet veel mee te maken hebben, en ook dat is een mening die ik gewoon geef, heeft niets met persoonlijke aanval te maken. Huilebalk.quote:Op zondag 13 september 2009 13:18 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Lees je wel wat ik schrijf? Met je persoonlijke aanvallen?
*gaap*quote:Op zondag 13 september 2009 13:17 schreef Bowlingbal het volgende:
de aluminium hoedjes
Dat had je wel. De ander kwam met de vergelijking en jij haalde de bijbel erbij om aan te tonen dat die OOK kinderverkrachtig bevat.quote:http://www.statenvertaling.net/bijbel/gene/19.html
[quote]Nogmaals, ik had het niet eens over kinderporno. Dat staat er vast ook wel in. Maar als je de Koran wil verbieden vanwege kinderporno, waarom dan de Bijbel toestaan terwijl het vol staat met incest? Is dat ineens ok?
Verdraai je woorden nou eens niet, en blijf eens bij je leest.quote:Op zondag 13 september 2009 13:20 schreef Bowlingbal het volgende:
Vraag aan RobbieRivera en Matteüs, is incest dan wel ok? Als de Koran immers verboden moet worden omdat er iets instaat wat we niet goed vinden (kinderporno) dan waarom wel de Bijbel met incest toestaan? Of is dat minder erg?
Mja, afleidingsmanoevre heet dat.quote:Op zondag 13 september 2009 13:20 schreef Bowlingbal het volgende:
Vraag aan RobbieRivera en Matteüs, is incest dan wel ok? Als de Koran immers verboden moet worden omdat er iets instaat wat we niet goed vinden (kinderporno) dan waarom wel de Bijbel met incest toestaan? Of is dat minder erg?
Heb ik gedaan.quote:Op zondag 13 september 2009 13:23 schreef Bowlingbal het volgende:
Zelfs als ik volgens jullie zou draaien, zouden jullie ook eens een keer antwoord willen geven op de vraag?
Ja, kinderporno staat er ook in, ik weet niet waar, want het is lastig googleen met al die verkrachtingen van minderjarigen in kerken... De stukken over incest kon ik wel vinden, vandaar dat ik dat gebruik als onderdeel van mijn argument, en niet iets wat ik niet direct uit de Bijbel kan quoten. Is dat zo vreemd?quote:Op zondag 13 september 2009 13:21 schreef Matteüs het volgende:
[..]
*gaap*
[..]
Dat had je wel. De ander kwam met de vergelijking en jij haalde de bijbel erbij om aan te tonen dat die OOK kinderverkrachtig bevat.
Dan heb je het over kinderporno Wilem....
Kijk, doe je het weer. Typisch Marokkaans.quote:Op zondag 13 september 2009 13:25 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Ja, kinderporno staat er ook in, ik weet niet waar, want het is lastig googleen met al die verkrachtingen van minderjarigen in kerken... De stukken over incest kon ik wel vinden, vandaar dat ik dat gebruik als onderdeel van mijn argument, en niet iets wat ik niet direct uit de Bijbel kan quoten. Is dat zo vreemd?
quote:Op zondag 13 september 2009 13:25 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Ja, kinderporno staat er ook in, ik weet niet waar, want het is lastig googleen met al die verkrachtingen van minderjarigen in kerken... De stukken over incest kon ik wel vinden, vandaar dat ik dat gebruik als onderdeel van mijn argument, en niet iets wat ik niet direct uit de Bijbel kan quoten. Is dat zo vreemd?
Simpel vraagje aan jou: Hoeveel mensen denk je dat er in NL leven naar de letter van het OT en dat zonder met de wet in conflict te komen?quote:Op zondag 13 september 2009 13:20 schreef Bowlingbal het volgende:
Vraag aan RobbieRivera en Matteüs, is incest dan wel ok? Als de Koran immers verboden moet worden omdat er iets instaat wat we niet goed vinden (kinderporno) dan waarom wel de Bijbel met incest toestaan? Of is dat minder erg?
Vraagje aan jou: zijn dat zoveel moslims dan? Die volgens de Koran leven en met de wet in conflict komen?quote:Op zondag 13 september 2009 13:50 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Simpel vraagje aan jou: Hoeveel mensen denk je dat er in NL leven naar de letter van het OT en dat zonder met de wet in conflict te komen?
Je hebt het over boeken. Welke, behalve evident de Koran, zijn dat dan?quote:Op zondag 13 september 2009 12:52 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Een minister-president die boeken wil gaan verbieden...
Hoe is dat niet slecht?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |