Ja, dat zag ik ook. Hij denkt waarschijnlijk dat ie bij z'n gouden broekje een schattig zilveren slippertje moet dragen.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:17 schreef Anniebab het volgende:
O my God.... maarre heb je die slippers ook wel eens bekeken?Ook niet echt mannelijk vind ik, terwijl t toch best wel een echt stiertje is...Wrong styler???Ross??
En die Louis Vuitton-tas maakt het plaatje complietquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:17 schreef Anniebab het volgende:
O my God.... maarre heb je die slippers ook wel eens bekeken?Ook niet echt mannelijk vind ik, terwijl t toch best wel een echt stiertje is...Wrong styler???Ross??
Mike de Boer....quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:20 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Ja, dat zag ik ook. Hij denkt waarschijnlijk dat ie bij z'n gouden broekje een schattig zilveren slippertje moet dragen.Lijkt me meer de smaak van die kale styler, ik ben z'n naam ff kwijt
Ja ook...maar we gaan die tijd toch tegemoet ,dat mannen ook gewoon echt perfect gestyled er bij lopen, zoals David Beckham ...daar kan ik weer wel uren naar kijken, maar die draagt niet dit soort.....euh broekies.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:22 schreef Eef999 het volgende:
[..]
En die Louis Vuitton-tas maakt het plaatje compliet
Tuurlijk wacht goud....golddigger yep....zij styled hem,echt wel.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:27 schreef Haaibaaike het volgende:
Hij kleedt zich zo als Yo wilt denk ik..zilver kleurig slippers en goud kleurig broekje
Zou Jan dat ook gedaan hebben, er zo bij lopen op vakantiequote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:27 schreef Haaibaaike het volgende:
Hij kleedt zich zo als Yo wilt denk ik..zilver kleurig slippers en goud kleurig broekje
ëcht rijke mensen hébben stijl, dit is klatergoudquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:29 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Tuurlijk wacht goud....golddigger yep....zij styled hem,echt wel.
Ik vind het kamperstijlquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:31 schreef yvonne het volgende:
[..]
ëcht rijke mensen hébben stijl, dit is klatergoud
quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:31 schreef yvonne het volgende:
[..]
ëcht rijke mensen hébben stijl, dit is klatergoud
Neuh ik denk van niet..Wesley is een ander type natuurlijkquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:30 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Zou Jan dat ook gedaan hebben, er zo bij lopen op vakantie
Nou staat Yolanthe wel met bijna alles hoor ,eerlijk is eerlijk, maar idd hier kan ze zo mee om een kampvuur dansen met tamboerijn erbij .... ja ik zie t voor me.quote:
Jan gaat toch altijd goed gekleedquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:34 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Neuh ik denk van niet..Wesley is een ander type natuurlijk
Dit zal toch maar een kleine kring mensen aansprekenquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:41 schreef Anniebab het volgende:
Kijk die kleren van wes vinden wij nix, maar t zal in hun kringen best wel hot zijn....ze lopen een paar jaar op voor vergeleken met ons denk ik...hahahaha
Of een van de dekbeddenquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:34 schreef Anniebab het volgende:
[..]
dit is dit is verschrikkelijk ,en volgens mij was die rok eerst een gordijn in Jans logeerkamer!!!
Neeequote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:42 schreef Eef999 het volgende:
[..]
Dit zal toch maar een kleine kring mensen aanspreken![]()
Ben je ook de zomer voorbij aan het kijken
Ja die zijn duur, Yo gaat niet naast iemand lopen met een Zeemanstas....quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:46 schreef Mylene het volgende:
Dat tasje van Wesley is van Louis Vuitton, kost denk ik zo'n 600 euro.
Het zal ook allemaal design en duur zijn, maar mooi is andersquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:46 schreef Mylene het volgende:
Dat tasje van Wesley is van Louis Vuitton, kost denk ik zo'n 600 euro.
Het is de aflevering met Giel Beelen, die had ik nog niet gezienquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:45 schreef Anniebab het volgende:
[..]
Neeezoonlief wil film aan ...met een tv op zijn kamer ,maar dat vind ie niet gezellig, maar dit zijn herhalingen ik had t al eens gezien , en strax ff tussendoor op uitzending gemist kijken.
Nee, tuurlijk nietquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:50 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Ja dat wel maar geen goud broekje bedoel ik
Jaa alleen volgende week ben ik een hele week weg!!!!Dan houden jullie t toch wel open he?/Daar is duik ik af en toe wel even op een pc,t zal wel wennen zijn in ieder geval.quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:49 schreef Nizno het volgende:
annie heeft de smaak van nieuwe topics openen wel te pakken zeg
Ja das Geraldine, ik geloof niet dat zij connectiesheeft met Palinggate, maar geloof dat ze een grote kans maakt om te winnen.Ik volg t niet zo, maar heb wel gestemd...quote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:57 schreef Ceehaa het volgende:
Die rok van Yolanthe is toch niet zo gek? Die dingen hangen in alle winkels. Ik vind alleen wel dat dat korte bloesje erop het dan wel weer vrij 'kamper' maakt.
Kijken jullie weleens Sterretje gezocht? Ik keek net een stukje van de finale en één van de finalisten komt uit Volendam. Moeten we even natrekken of zij ook nog bij Paling-gate betrokken is?
Trouwens, zij deed een Volendam-musical-act in de finale. Had iemand het daar niet over in het vorige topic?
Dit is 'mquote:Op vrijdag 17 juli 2009 21:54 schreef Haaibaaike het volgende:
Nu zie ik pas zijn tasje ..Ik dacht welke tasje hebben ze over maar 600 euro is wel verschrikkelijk duur. en voor een man vind ik ook niet eens mooi!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |