abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_69462218










De iPhone3G is vanaf nu exclusief verkrijgbaar bij T-Mobile. Hij is het wachten meer dan waard geweest. Want met 3G technologie, GPS routeplanner, Microsoft Exchange en App Store heb je nog meer functies bij de hand. De iPhone3G is net als de eerste iPhone drie producten in één: een revolutionaire telefoon, een iPod met breedbeelddisplay en een toestel waarmee je kunt internetten en e-mailen. Alleen gaat dit nu veel sneller en zonder beperkingen. iPhone3G. Zet de trend in de mobiele telefonie.




De knoppen en maten:





En de specificaties:
quote:
• Afmetingen - 115,5 x 61,1 x 12,3mm
• Gewicht - 133 gram
• Scherm - 3.5 inch - 320 x 480 (163 ppi)
• Opslag - 8GB of 16GB (waarvan ongeveer 500 MB wordt ingenomen door het OS)
• Camera - 2.0 megapixels
• Kleur - zwart (8GB) & wit of zwart (16GB)

• UMTS/HSDPA - 850, 1900, 2100 MHz
• GSM / EDGE - 850, 900, 1800, 1900 MHz
• Wi-Fi - 802.11b/g (met geavanceerde beveiligingsopties zoals WPA2 en 802.1X)
• Wi-Fi - Bluetooth 2.0 + EDR

• Batterij
- Lithium
- Bellen - tot 10 uur met 2G en tot 5 uur met 3G
- Internet - tot 7 uur met Wi-Fi en tot 6 uur met 3G
- Video - tot 7 uur
- Audio - tot 24 uur
- Standby - tot 300 uur

• Aansluitingen e.d.
- 30 pins iPod dock aansluiting
- 3.5mm jack met audio en microfoon ondersteuning
- SIM kaart houder
- Ingebouwde luidspreker
- Ingebouwde microfoon

• Fysieke knoppen:
- Volume luider / zachter
- Geluid aan / uit
- Sluimer / Waakstand
- Thuisknop

In de doos zit: iPhone 3G, stereoheadset met microfoon, dockconnector-naar-USB-kabel, USB-lichtnetadapter, documentatie, reinigings- en poetsdoekje en een pinnetje voor het plaatsen van de simkaart.


Klik hier voor de uitgebreide technische specificaties.



Wat is nieuw aan de Iphone 3G?



iPhone met 3G-technologie biedt snelle toegang tot het internet en e-mail, op alle mobiele netwerken wereldwijd. Met iPhone 3G kun je overal van alles doen: internetten, e-mailen, routebeschrijvingen opvragen en filmpjes bekijken – zelfs als je tegelijkertijd aan het bellen bent.



Altijd weten waar je bent, routebeschrijvingen opvragen en kijken waar de files staan – het kan allemaal direct vanaf je iPhone. De applicatie Kaarten op iPhone 3G combineert GPS, Wi-Fi en gsm-locatietechnologie met een multi-touch-interface, en vormt zo de beste routeplanner ooit.



Een abonnement neem je bij T-Mobile met de volgende tarieven:



En het unlocken van de sim bij T-Mobile kost:
quote:
0 tot 3 maanden: ¤120
3 tot 6 maanden: ¤90
6 tot 9 maanden: ¤70
9 tot 12 maanden: ¤50
vanaf 12 maanden: gratis



Frequently Asked Questions

Onderstaande tekst is afkomstig van het iPhone-topic @ GoT en is vervaardigd door harley.

Wat is de nieuwe functionaliteit van de 2.0 software?

De functionaliteit is voor de nieuwe en oude iPhone gelijk en is alleen beperkt door de hardware. Het is onder te verdelen in 3 categoriën: de nieuwe functionaliteit die vooral interessant voor bedrijven is, de SDK en de nieuwe functionaliteit voor de "gewone" consumenten.

Voor bedrijven is er naast Microsoft Exchange support, ondersteuning voor Cisco VPN netwerken, auto-discovery, remote wipe en betere beveiligingen voor draadloze netwerken, zoals 802.1X en WPA2 worden ondersteund.

De SDK voegt de mogelijkheid toe voor ontwikkelaars om software te ontwikkelen. Deze software wordt verkocht via de App store. Deze zorgt er ook voor dat updates beschikbaar worden gesteld etc. De AppStore is beschikbaar in 62 landen, en alle applicaties die kleiner zijn dan 10 MB kunnen via het mobiele netwerk worden gedownload.

Voor de eindgebruiker zijn er ook veel nieuwe features, ik zal de belangrijkste hier noemen. Er is volledige ondersteuning voor zowel iWork als MS Office documenten (incl. Powerpoint). In het adresboek zit nu ook een zoekfunctie. In Mail is het mogelijk om meerdere e-mails tegelijk te verwijderen of verplaatsen.


Hoe kan ik aan een simlockvrije iPhone komen?

Met de komst van de nieuwe 3G iPhone zal importeren een stuk lastiger worden. In Amerika zal de telefoon alleen nog maar geactiveerd verkocht worden. Dus je kunt niet zomaar de winkel uit lopen, je zult een abonnement erbij moeten afsluiten. Misschien komen er wel mogelijkheden in andere landen, want vanaf 11 juli zal de iPhone in 22 landen te koop zijn en later dit jaar zelfs in 70 landen.

In België en Frankrijk moet de iPhone ook simlockvrij verkocht worden. Dat betekent dat er daar een mogelijkheid zal zijn om aan een simlockvrije telefoon te komen. Het probleem daarbij is alleen de prijs, want het zal waarschijnlijk niet goedkoop worden. In Engeland zal de iPhone ook prepaid te krijgen zijn, misschien dat daar mogelijkheden voor komen

Het importeren (voornamelijk uit Amerika) wordt verder besproken in [iPhone] Importeren deel 2. Als je een topic wilt openen over het gebruiken van een iPhone 3G uit een andere europees land, neem dan even contact op met een van de moderators van Apple Talk


Waar kan ik de handleiding eigenlijk vinden?

De iPhone is voor veel mensen het eerste Apple produkt en daarom kunnen er een aantal zaken onduidelijk zijn. Het feit dat je niet eens een handleiding meegeleverd krijgt en alleen een snelstartgids helpt hier natuurlijk niet aan mee. Dus om te beginnen. De nederlandse handleiding is te downloaden op:
Apple iPhone handleiding (PDF).

Daarnaast staat bij de bookmarks op de iPhone zelf ook een link naar de "iPhone User Guide". Dit is een link naar de website van Apple, waarin op een speciaal voor de iPhone gemaakte site ook allerlei dingen worden uitgelegd.


Hoe kan ik de iPhone klaarmaken voor gebruik?

Als je je iPhone voor de 1e keer aanzet krijg je na het opstarten en ingeven van je pincode het volgende scherm:



Hiermee bedoelt apple dat je je telefoon aan je pc of mac dient te koppelen en via iTunes dient aan te melden. Mocht je iTunes nog niet geinstalleerd hebben kun je deze downloaden via: iTunes Download pagina. Hierna is je iPhone actief en kun je bellen en alle andere dingen doen die mogelijk zijn met een iPhone.


Ik heb geen creditcard en wil me toch registreren om mijn iPhone te kunnen gebruiken?

Je kunt in het registratiescherm ook kiezen voor de optie:
Geen - aanschaffen van betaalde applicaties is niet mogelijk
Click 'n Buy - voor aanschaffen via je afschrijving van je bankrekening.


Hoe kan ik een eigen ringtone instellen?

Mac gebruikers kunnen dit het makkelijkst doen via het programmapakket iLife '08 van Apple zelf waarin het programma Garageband zit. Hiermee kun je een willekeurig audiobestand selecteren bewerken en omzetten naar het juiste formaat zodat je iPhone hem accepteert als beltoon.

Voor Windows gebruikers is er het programma iPhone Ringtone Maker van Efiko Software. Je kunt daarvan een demo downloaden welke je 3 ringtones laat maken. Vanuit dit programma wordt het direct toegevoegd aan je ringtone collectie in iTunes 7.7. Logischerwijs dien je op de Mac en PC nog wel even te synchroniseren en daarna via het instellingen menu je ringtone in te stellen.

Daarnaast kan het ook via iTunes zelf (met dank aan Fab1Man):
Ga naar de MP3 die je wilt converten naar ringtone.
Rechtsklik op MP3 -> Info Tonen -> Opties -> stel bij begintijd je starttijd in, dus stel op 0:10 gaat dat in waarmee je wilt beginnen. Eindtijd moet maximaal 40 seconden later zijn.
Sluit venster.
Rechtsklik op MP3 -> Selectie converteren naar AAC
Rechtsklik op de ringtone -> In Windows Explorer tonen.
Extensie wijzigen van m4a naar m4r.
Plaats je ringtone in een map waar je 'm wilt hebben en dubbelklik op de ringtone.
Er komt een nieuwe tab bij in iTunes, genaamd ringtones.
Wanneer je nu je iPhone synchroniseert, heb je de tab "Ringtones". Hierin kun je de gewenste ringtone(s) selecteren om te syncen met je iPhone.
Wil je apps uit de store via je pc installeren op je iPhone maar heb je daar geen rechten toe volgens iTunes?

Probeer in bovenaan in de werkbalk van itunes het volgende in te stellen:
Store -> Computer Machtigen met dank aan Erulezz

Het terugsyncen van apps die gekocht zijn via de iPhone wil ook niet altijd lekker gaan. Je kunt dit handmatig doen, door de iPhone aan te sluiten en dan in de linkerkolom van iTunes met de rechtermuisknop te klikken op de iPhone en te kiezen voor "zet aankopen over".


Hoe kan ik apps verwijderen welke via de iPhone zijn geinstalleerd?

- Houd je vinger op een willekeurig programmasymbool op het beginscherm tot de
symbolen gaan bewegen.
- Tik op het kruisje in de hoek van het programma dat u wilt verwijderen.
- Tik op 'Verwijder' en druk vervolgens op de thuisknop om de wijziging te bewaren.


Hoe kan ik het springboard organiseren?

- Houd uw vinger op een willekeurig programmasymbool op het beginscherm tot de
symbolen gaan bewegen.
- Sleep het icoontje naar de gewenste plaats.druk vervolgens op de thuisknop om de wijziging te bewaren.


Hoe kan ik een filmpje omzetten voor gebruik op de iPhone?

Mits hij aan de goede voorwaarden voldoet kun je hem via iTunes zo overzetten. Mocht je een afwijkend bestandsformaat hebben. Dan zijn er heel veel opties. iLounge heeft twee fantastische guides hierover gemaakt:
The Complete Guide to iPod, iPhone and Apple TV Video Conversion (Mac)
The Complete Guide to iPod, iPhone and Apple TV Video Conversion (Windows)

Voor Windows gebruikers is er daarnaast in PMD nog een fantastische handleiding te vinden: Video coderen voor je PMD: Tips en trucs.


Waarom geeft Google Maps geeft een grote blauwe pulserende ring om mijn locatie?

Deze ring geeft aan hoeveel "afwijking" er is op dat moment. De afwijking zal binnen groter zijn, omdat GPS dan geen of geen goede fix kan krijgen. Dan wordt er overgeschakeld op de minder precieze locatiebepaling met behulp van GSM masten en wifi.


Waarom kan ik niet navigeren?

Google Maps is een locatiebepalend programma met routeplan mogelijkheden. Het is dus wel mogelijk om een route te plannen en deze dan te volgen op het scherm. Het is niet mogelijk om aanwijzingen te krijgen.

Gesproken navigatie is nog niet mogelijk alhoewel er al een werkende Tomtom is geshowed door TomTom en Telenav ook al navigatie officieel heeft aangekondigd zie ook Telenav kondigt navigatie voor iPhone 3G aan.


Hoe kan ik tabbladen gebruiken in Safari?

Het onderste icoontje (de twee kleine venstertjes achter elkaar) eenmaal aanklikken en je kunt met meerdere vensters/tabbladen internetten.


Ik kan de Scientific calculator niet vinden alleen de standaard?

Kantel je iPhone eens op zijn kant en dan schakelt de calculator ook om naar de uitgebreide variant.


Hoe maak ik een screenshot op de iPhone?

Houd de home-knop ingedrukt en druk één maal op de aan/uit-knop. Je screenshot word nu in de foto-rol geplaatst (zelfde locatie als de foto's van de camera). De screenshots worden opgeslagen als PNG's. Bestandsgrootte is ongeveer 50-100 Kb.


Linkje naar wiki van deze OP

WWDC 2009 is van 8 tot 12 Juni.
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
pi_69462416
Must.. have.. iPhone!!

Wachten totdat de bank het weer toelaat.
AFC Ajax - SS Lazio
29 Aug. Mystery Land 2009
  woensdag 27 mei 2009 @ 18:29:00 #3
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_69462420
Al bekend wanneer er de vernieuwingen doorgevoerd worden?

tevens tvp
I've got more game than Monopoly.
  woensdag 27 mei 2009 @ 18:29:34 #4
20641 portier
Parkeer binnen de vakken!
pi_69462443
Lang leve 3.0.
GEILE VROUWPERSONEN!
Als je je doelen hebt bereikt heb je de lat te laag gelegd.
If a butterfly flaps its wings on one side of the world, the ripple effect could cause a tempest on the other --Chaos theory
pi_69462470
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 18:29 schreef getl0st het volgende:
Al bekend wanneer er de vernieuwingen doorgevoerd worden?

tevens tvp
8 Juni 10:00 lokale tijd is de keynote
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
pi_69462582
ik zit sinds een week met een nokia (leentoestel) en wat mis ik mijn iphone zeg. Hopelijk is hij snel weer gefixt en krijg ik hem weer in handen.

Nog een ontopicvraagje: ik weet niet zeker wat er allemaal gesynct wordt qua reervekopie en zo, maar is het nou zo dat mijn smsje ook weer op mijn iphone komen als ik hem weer sync?
pi_69462681
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 18:33 schreef TN-FR het volgende:
ik zit sinds een week met een nokia (leentoestel) en wat mis ik mijn iphone zeg. Hopelijk is hij snel weer gefixt en krijg ik hem weer in handen.

Nog een ontopicvraagje: ik weet niet zeker wat er allemaal gesynct wordt qua reervekopie en zo, maar is het nou zo dat mijn smsje ook weer op mijn iphone komen als ik hem weer sync?
Als het goed is wel
  woensdag 27 mei 2009 @ 18:42:07 #8
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_69462853
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 18:30 schreef EvilMarc het volgende:

[..]

8 Juni 10:00 lokale tijd is de keynote
Pfff nog zolang geduld hebben
Zit nog op de iPhone 1e gen.. maar wil toch wel de 3G en hopende dat de nieuwe iphones betere batterijen hebben
I've got more game than Monopoly.
pi_69464201
zie ginds komt 3.0
pi_69465268
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 19:23 schreef sunmoonstar het volgende:
zie ginds komt 3.0
Doe het dan goed: Zie ginds komt de Keynote.
pi_69465739
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 19:51 schreef Zpottr het volgende:

[..]

Doe het dan goed: Zie ginds komt de Keynote.
Beter idd!


Zie ginds komt de Keynote
Bij Apple vandaan
En daar staat Steve Jobs ook
Ik zie hem al staan
pi_69466430
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 20:04 schreef sunmoonstar het volgende:

[..]

Beter idd!


Zie ginds komt de Keynote
Bij Apple vandaan
En daar staat Steve Jobs ook
Ik zie hem al staan
Maar daar Huppelt Phill Schiller het podium op en neer
Zien we die beste Steve ooit nog een keer?
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
pi_69478017
Can't wait till 3.0
Heb het hoesje wat ik om mijn iPhone heb verwijderd. Had de Ice Box Pro van Gear4. Waardeloos ding. Mijn hele achterkant bekrast. Nu een andere die alleen de achterkant beschermt. Deze:

Ben tevreden, alleen komt er nog steeds stof tussendoor. Das wel jammer.
pi_69480080
Dan moet je hem maar vacumeren :p Ik denk dat niet 1 case al het stof tegenhoud.
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
pi_69480178
3.0 er al?
  donderdag 28 mei 2009 @ 09:56:38 #16
39631 GoeRoe86
Libera eas de ore leonis!
pi_69481639
Pff, ik lees zo ongeveer om de 2 dagen de featurelist aan het lezen. Waar blijft het nou
pi_69483812
Zouden ze trouwens nog meer 3.0 features gaan introduceren?
Dat zou tof zijn
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
  donderdag 28 mei 2009 @ 11:10:48 #18
39631 GoeRoe86
Libera eas de ore leonis!
pi_69484174
Dat lijkt me niet. Het OS is al een beta dus er zullen geen nieuwe features aan toegevoegd worden. Ik wil navigatie en push notifications
  donderdag 28 mei 2009 @ 12:24:40 #19
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69492012
Jeuj, mijn vierde iPhone is binnen. Kan ik weer een week of wat.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  donderdag 28 mei 2009 @ 14:52:38 #21
161882 Trigalti
Doet maar wat!
pi_69492045
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 14:51 schreef Skv het volgende:
Jeuj, mijn vierde iPhone is binnen. Kan ik weer een week of wat.
Succes ermee...
------------------
  donderdag 28 mei 2009 @ 15:09:37 #22
39631 GoeRoe86
Libera eas de ore leonis!
pi_69492575
Kom er net achter dat ik de eerste paar smsjes die ik ooit met mijn vriendin heb uitgewisseld niet meer op mijn iPhone staan. Kan ik die terugkrijgen?
pi_69500026
gister eindelijk m'n iPhone gejailbreaked, ging makkelijker dan ik dacht

whooptiewhoop
  donderdag 28 mei 2009 @ 20:27:42 #24
237906 Chocolatebear
Tikkeltje narcistisch
pi_69503309
Morgen eindelijk mijn Iphone !
The stories and information posted here are artistic works of fiction and falsehood.
Only a fool would take anything posted here as fact.
pi_69504713
Weet iemand of het mogelijk is om een iPhone te nemen icm een Hi abonnement? Klasgenoot wil namelijk een iPhone maar wil niet naar een andere provider.
  donderdag 28 mei 2009 @ 21:15:53 #26
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69504913
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 21:09 schreef AssyriskaFF het volgende:
Weet iemand of het mogelijk is om een iPhone te nemen icm een Hi abonnement? Klasgenoot wil namelijk een iPhone maar wil niet naar een andere provider.
dacht het wel, met traag internet

weet zo uit m'n hoofd niet waar.
Please, make yourself uncomfortable.
pi_69507837
Dus als ik 't goed heb is 't beter te wachten nu als je het idee hebt opgevat een ipone aan te schaffen (UK) omdat er een betere versie aankomt? Of is dat alleen iets softwarematigs en maakt het niet uit?
  donderdag 28 mei 2009 @ 23:07:39 #28
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69509169
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 22:34 schreef jmac het volgende:
Dus als ik 't goed heb is 't beter te wachten nu als je het idee hebt opgevat een ipone aan te schaffen (UK) omdat er een betere versie aankomt? Of is dat alleen iets softwarematigs en maakt het niet uit?
3.0 is gewoon software/firmware voor de iPhone 3G
Please, make yourself uncomfortable.
pi_69509317
Klopt het dat de accu zo snel leeg is?
  donderdag 28 mei 2009 @ 23:18:07 #30
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69509580
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 23:11 schreef larry_flynt het volgende:
Klopt het dat de accu zo snel leeg is?
wat is snel? ik doe er na een nacht lang opladen ongeveer 1 á 2 dagen mee. alles aan.
Please, make yourself uncomfortable.
pi_69515219
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 23:11 schreef larry_flynt het volgende:
Klopt het dat de accu zo snel leeg is?
Vertel eens wat je allemaal doet met de iPhone en wat je aan hebt staan, denk aan: wifi, bluetooth, gps, helderheid van het scherm.
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
  vrijdag 29 mei 2009 @ 10:46:02 #32
69726 timbob
Nu ook als webicon.
pi_69519105
Hoi

▀█▀ █ █▀█▀█
Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
pi_69519853
quote:
Op donderdag 28 mei 2009 21:15 schreef bodylotion het volgende:

[..]

dacht het wel, met traag internet

weet zo uit m'n hoofd niet waar.
En bijbetaling ook?
  vrijdag 29 mei 2009 @ 13:21:49 #34
246116 Gootsteen
en weg ...
pi_69524195
TVP. Ik overweeg ook de iPhone, dekking valt me mee (heb een test SIMkaartje gekocht). Ik moet alleen nog even uitzoeken hoe ik hem kan verzekeren, angezien een telefoon bij mij gemiddeld 2 keer per jaar valt.
Trotse mensen verdwalen liever dan de weg te vragen.
  vrijdag 29 mei 2009 @ 13:36:48 #35
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69524667
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 13:21 schreef Gootsteen het volgende:
TVP. Ik overweeg ook de iPhone, dekking valt me mee (heb een test SIMkaartje gekocht). Ik moet alleen nog even uitzoeken hoe ik hem kan verzekeren, angezien een telefoon bij mij gemiddeld 2 keer per jaar valt.
Kan bij T-Mobile voor ¤6 per maand excl. diefstal. Incl. diefstal is ¤7 per maand, maar dat werd mij bij T-Mobile afgeraden omdat diefstal vaak lastig te bewijzen is.

Ik meende dat het bij de Apple store nog iets goedkoper was zelfs.
Please, make yourself uncomfortable.
  vrijdag 29 mei 2009 @ 13:37:52 #36
246116 Gootsteen
en weg ...
pi_69524696
Thanks, daar ga ik dan maar eens achteraan.

-edit- Bij iCentre zie ik 7,95¤ p.m. staan
Trotse mensen verdwalen liever dan de weg te vragen.
  vrijdag 29 mei 2009 @ 13:45:15 #37
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69524944
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 13:37 schreef Gootsteen het volgende:
Thanks, daar ga ik dan maar eens achteraan.

-edit- Bij iCentre zie ik 7,95¤ p.m. staan
Oh het kan ook wel eens 6,95 en 7,95 zijn :p
Please, make yourself uncomfortable.
pi_69529484
Bij het verzenden van smsjes blijft hij hangen. Het balkje laadt tot zo'n 90% en niet verder. Iemand die dit probleem ook heeft gehad en een oplossing weet?
  vrijdag 29 mei 2009 @ 16:40:22 #39
20641 portier
Parkeer binnen de vakken!
pi_69530030
Reboot of restore?
GEILE VROUWPERSONEN!
Als je je doelen hebt bereikt heb je de lat te laag gelegd.
If a butterfly flaps its wings on one side of the world, the ripple effect could cause a tempest on the other --Chaos theory
pi_69530872
Ah het werkt weer. Geen idee wat de oorzaak was. In ieder geval bedankt voor je reactie.
  vrijdag 29 mei 2009 @ 18:26:13 #41
246116 Gootsteen
en weg ...
pi_69533182
Heeft iemand een gouden tip waar ik veel accessoires kan vinden tegen leuke prijzen (online) ?
Trotse mensen verdwalen liever dan de weg te vragen.
  FOK!fotograaf vrijdag 29 mei 2009 @ 19:32:35 #42
159915 -Menn0-
MNO
pi_69535008
Is de 3G nou wel of niet simlock vrij te maken?

Collega van m'n vader heeft een iPhone 3G maar met simlock, is hier wat aan te doen of heeft hij gewoon een hele dure iPod geregeld?

Heb trouwens wel al deze site gevonden maar heb zelfde een 2G dus kan het niet testen.

http://www.iphonehacks.com/2009/01/unlock-3g-guide.html
,,/
  vrijdag 29 mei 2009 @ 20:13:45 #43
250488 Teezie
niet(machine)
pi_69536177
Ik snap het ff niet meer jongens. Heb je nou gratis internet met een Iphone i.c.m. een T-Mobile abonnement ofniet?

Kosten:
Iphone = ter waarde van EURO 799,00 voor Euro 0,00
inclusief 250 belminuten
maandelijkse kosten Euro 25,00, mobiel internet:Euro 5,45 voor de eerste 6 maanden
Aansluitkosten = gratis - Verzendkosten =gratis

Ik zie nu deze aanbieding alleen ik zie dat je per maand een bedrag moet betalen voor mobiel internet.
Provider is T-Mobile.
Chubun Tomata
  vrijdag 29 mei 2009 @ 22:54:17 #44
224489 Wayoflife_
-__- oo0( G1 )
pi_69541423
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 20:13 schreef Teezie het volgende:
Ik snap het ff niet meer jongens. Heb je nou gratis internet met een Iphone i.c.m. een T-Mobile abonnement ofniet?

Kosten:
Iphone = ter waarde van EURO 799,00 voor Euro 0,00
inclusief 250 belminuten
maandelijkse kosten Euro 25,00, mobiel internet:Euro 5,45 voor de eerste 6 maanden
Aansluitkosten = gratis - Verzendkosten =gratis

Ik zie nu deze aanbieding alleen ik zie dat je per maand een bedrag moet betalen voor mobiel internet.
Provider is T-Mobile.
Ja , je moet hier appart ervoor betalen. Als je echt heel graag een iphone moet hebben kun je beter wachten tot medio Juli want dan komt een nieuwe versie uit. Deze versie is hardware matig veel beter maar zal er wel hetzelfde uitzien. Hij wordt dacht ik ook gepresenteerd door steve als die dan nog niet kapot is.
Staat zo een man op de bus te wachten, zegt de buschauffeur; Hey! Kom daar eens vanaf!
FCB Tricampeones 2008/2009; Spaanse cup: [ x ] , Spaanse landskampioen: [ x ] , Champions League: [ x ]
LaLalalalala
  vrijdag 29 mei 2009 @ 22:55:44 #45
204963 Kankerkachelsverkopert
2 halen, 3 betalen!
pi_69541476
Was 'ff bezig met xcode, gaat perfect.

Iemand nog een App idee?
pi_69542855
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 22:54 schreef Wayoflife_ het volgende:

[..]

Ja , je moet hier appart ervoor betalen. Als je echt heel graag een iphone moet hebben kun je beter wachten tot medio Juli want dan komt een nieuwe versie uit. Deze versie is hardware matig veel beter maar zal er wel hetzelfde uitzien. Hij wordt dacht ik ook gepresenteerd door steve als die dan nog niet kapot is.
Oh, is dat zo ja
pi_69543385
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 20:13 schreef Teezie het volgende:
Ik snap het ff niet meer jongens. Heb je nou gratis internet met een Iphone i.c.m. een T-Mobile abonnement ofniet?
Bij de i???-abos is internet inbegrepen. Bij een of ander willekeurig T-Mobile abo niet.
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 18:26 schreef Gootsteen het volgende:
Heeft iemand een gouden tip waar ik veel accessoires kan vinden tegen leuke prijzen (online) ?
dealextreme.com
mobile.brando.com.hk
Wel altijd even voorzichtig mbt iPhone 3G compatibiliteit.
  zaterdag 30 mei 2009 @ 00:15:23 #48
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69544118
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 22:55 schreef Kankerkachelsverkopert het volgende:
Was 'ff bezig met xcode, gaat perfect.

Iemand nog een App idee?
n degelijke pdf reader :d
Please, make yourself uncomfortable.
  zaterdag 30 mei 2009 @ 03:39:53 #49
50442 DaMook
Lonely together ( Miss u Caro)
pi_69546731
quote:
Op woensdag 27 mei 2009 18:30 schreef EvilMarc het volgende:

[..]

8 Juni 10:00 lokale tijd is de keynote
1 dag voordat ik op vakantie ga. Hoop dat ie dan ook direct leverbaar is zodat ik hem nog kan halen voor ik op vakantie ga . Zal wel niet dus wordt het anderhalve week later dat ik hem kan gaan halen . Wordt wel tijd want mijn 1e generatie iphone begint na bijna 2 jaar toch wel wat gebruikerssporen te vertonen . Ja op voor en achterkant, en ja ik heb mijn sleutels regelmatig in dezelfde zak . Het is en blijft een gebruiksvoorwerp .
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
pi_69548092
Er is na 20 dagen nog steeds geen nieuwe beta van iPhone OS 3.0. Op het developer forum van Apple gaat het gerucht dat beta 5 is de laatste omdat er al in juni een RC of zelfs de final versie uit moet komen

Maar aan de andere kant, sommige iPhone's van developers zijn nu tijdelijk 'gebricked' om dat hun beta al verlopen is.
pi_69548893
quote:
Op vrijdag 29 mei 2009 23:51 schreef Zpottr het volgende:

[..]

Bij de i???-abos is internet inbegrepen. Bij een of ander willekeurig T-Mobile abo niet.
[..]

dealextreme.com
mobile.brando.com.hk
Wel altijd even voorzichtig mbt iPhone 3G compatibiliteit.
WTF. Hoe kunnen die oordopjes daar 3 dollar zijn? In de winkel hier zijn ze 25 euro.
Of zijn het nagemaakte producten? Dan nog fucking goedkoop hehe.
pi_69549120
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 11:16 schreef AssyriskaFF het volgende:

[..]

WTF. Hoe kunnen die oordopjes daar 3 dollar zijn? In de winkel hier zijn ze 25 euro.
Of zijn het nagemaakte producten? Dan nog fucking goedkoop hehe.
Fake, natuurlijk. Maar het snoertje incl. mic/switch is prima geschikt om zelf een paar goeie dopjes aan te solderen zoals ik zelf hebt gedaan

Wat verder goed werkt imho:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.21446
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.20279 (oordopjes wegmikken, kabeltje gebruiken met bv. CX400 werkt erg goed)
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.34
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.4505 plus http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.3529

De autohouders zoals http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13234 zijn niet meer dan redelijk maar wel goedkoop.

[ Bericht 21% gewijzigd door Zpottr op 30-05-2009 11:38:45 ]
  zaterdag 30 mei 2009 @ 11:30:28 #53
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69549178
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 11:16 schreef AssyriskaFF het volgende:

[..]

WTF. Hoe kunnen die oordopjes daar 3 dollar zijn? In de winkel hier zijn ze 25 euro.
Of zijn het nagemaakte producten? Dan nog fucking goedkoop hehe.
De standaard oordopjes van Apple klinken al kut, dus wat maakt het uit of je vervolgens namaak koopt of niet
pi_69549289
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 11:30 schreef TNA het volgende:

[..]

De standaard oordopjes van Apple klinken al kut, dus wat maakt het uit of je vervolgens namaak koopt of niet
Geloof me, dat maakt heel veel uit Zo slecht zijn die Apple dingen echt niet, je moet ze alleen niet vergelijken met in-ears. En ze blijven nooit in mijn oren zitten.
  zaterdag 30 mei 2009 @ 11:38:55 #55
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69549361
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 11:35 schreef Zpottr het volgende:

[..]

Geloof me, dat maakt heel veel uit Zo slecht zijn die Apple dingen echt niet, je moet ze alleen niet vergelijken met in-ears. En ze blijven nooit in mijn oren zitten.
Ik vind die Appledingen wel echt slecht. 't Is maar net hoe kritisch je bent I guess.
pi_69549467
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 11:38 schreef TNA het volgende:

[..]

Ik vind die Appledingen wel echt slecht. 't Is maar net hoe kritisch je bent I guess.
Voor meegeleverde niet-in-ears? Ik heb nooit iets beters bij mijn spullen gekregen en ik heb toch aardig wat Walkmans, Discmans en MP3-spul versleten.

In vergelijking met aftermarket spul, ja duh. Ik gebruik zelf ook liever iets anders. Maar het eeuwige gezeik over de Apple dopjes is onterecht en veelal napraterij.
  zaterdag 30 mei 2009 @ 11:45:27 #57
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69549500
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 11:43 schreef Zpottr het volgende:

[..]

Voor meegeleverde niet-in-ears? Ik heb nooit iets beters bij mijn spullen gekregen en ik heb toch aardig wat Walkmans, Discmans en MP3-spul versleten.

In vergelijking met aftermarket spul, ja duh.
Er zijn genoeg meegeleverde oordopjes die nog slechter zijn, maar ik heb na een dag al andere gekocht. Besteed een paar tientjes en je hebt veel beter geluid.
pi_69549625
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 11:45 schreef TNA het volgende:

[..]

Er zijn genoeg meegeleverde oordopjes die nog slechter zijn, maar ik heb na een dag al andere gekocht. Besteed een paar tientjes en je hebt veel beter geluid.
Ah. We zijn het gewoon eens Pais en vree en zo.
  zaterdag 30 mei 2009 @ 16:20:49 #59
105018 Borizzz
Thich Nhat Hanh
pi_69554888
Ik overweeg ook om een IPhone aan te schaffen. Ik ben klant bij TMobile en kan dus gewoon het abbonnement met 2 jr verlengen voor 30,- p.m.
Geen slechte deal lijkt me zo op t eerste gezicht.

Zijn er onder jullie die ook een dergelijk abonnement hebben en wat zijn jullie ervaringen? Is het gebruik van internet echt gratis? (je hoort wel eens over extra rekeningen achteraf). Hoe zit dat in het buitenland?
Is het bereik van met TMobile goed? In het binnen en buitenland?
Ik zou het prettig vinden als ik wat hoor wat anderen vinden. Waar moet ik op letten bij een dergelijk abonnement? Voor- en nadelen?
kloep kloep
  zaterdag 30 mei 2009 @ 17:18:44 #60
180148 RHCPeter
aaiphone.com
  zaterdag 30 mei 2009 @ 17:18:47 #61
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69555955
Het bereik ligt in ieder geval aan waar je woont, in Amsterdam-Centraal zal het beter zijn dan in een plaatsje met 300 inwoners. Voor de rest heb ik geen ervaring met T-Mobile.

Een vraagje: ik dacht dat Simyo mij dubbel liet betalen voor smsjes, maar ik ben er al achter wat het probleem is: mijn iPhone laat niet zien of het smsje 1 of 2 smsje's 'kost' Hoort er dan niet ergens een 2tje te staan? Redelijk irritant dit .
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  zaterdag 30 mei 2009 @ 17:33:17 #62
180148 RHCPeter
aaiphone.com
pi_69556235
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 17:18 schreef MacorgaZ het volgende:
Het bereik ligt in ieder geval aan waar je woont, in Amsterdam-Centraal zal het beter zijn dan in een plaatsje met 300 inwoners. Voor de rest heb ik geen ervaring met T-Mobile.

Een vraagje: ik dacht dat Simyo mij dubbel liet betalen voor smsjes, maar ik ben er al achter wat het probleem is: mijn iPhone laat niet zien of het smsje 1 of 2 smsje's 'kost' Hoort er dan niet ergens een 2tje te staan? Redelijk irritant dit .
Ik meen mij te herinneren dat dit bij 3.0 inzit
  zaterdag 30 mei 2009 @ 17:35:24 #63
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69556282
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 17:33 schreef RHCPeter het volgende:

[..]

Ik meen mij te herinneren dat dit bij 3.0 inzit
Ik hoop het, maar ik dacht dat het al standaard erin zat?
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  zaterdag 30 mei 2009 @ 18:20:15 #64
69726 timbob
Nu ook als webicon.
pi_69557274
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 17:18 schreef MacorgaZ het volgende:
Het bereik ligt in ieder geval aan waar je woont, in Amsterdam-Centraal zal het beter zijn dan in een plaatsje met 300 inwoners. Voor de rest heb ik geen ervaring met T-Mobile.

Een vraagje: ik dacht dat Simyo mij dubbel liet betalen voor smsjes, maar ik ben er al achter wat het probleem is: mijn iPhone laat niet zien of het smsje 1 of 2 smsje's 'kost' Hoort er dan niet ergens een 2tje te staan? Redelijk irritant dit .
Ja, vind ik ook erg irritant. Aangezien ik los voor smsjes moet betalen. Zal je net zien dat je 1 letter over een smsje heen zit, en dan betaal je meteen dubbel.

Maar ze mogen sowieso het hele sms-gebeuren wel wat opwaarderen.
Je kan dus niet zien hoeveel smsjes het zijn,
Je kan geen losse smsjes weggooien. (heel irritant met die gemiste oproep smsjes)
en je kan geen status bekijken, of het smsje al aangekomen is.

Vind het nogal sumier hoe het erbij staat zo.

▀█▀ █ █▀█▀█
Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
  zaterdag 30 mei 2009 @ 18:55:51 #65
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69558100
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 17:18 schreef MacorgaZ het volgende:
Een vraagje: ik dacht dat Simyo mij dubbel liet betalen voor smsjes, maar ik ben er al achter wat het probleem is: mijn iPhone laat niet zien of het smsje 1 of 2 smsje's 'kost' Hoort er dan niet ergens een 2tje te staan? Redelijk irritant dit .
Gewoon software kopen/downloaden. Ik gebruik zelf iRealSMS, ideaal, een berichtteller, de mogelijkheid de previews van inkomende berichten uit te schakelen, timestamps per sms, losse smsjes verwijderen en de mogelijkheid voor sortering op tijd
pi_69568977
fuck, ik wordt net wakker en probeer op mijn iphone te kijken, werkt de fucking thuisknop niet meer
zelfs na 100x er op gedrukt te hebben niet.. zwaar irritant!
We'll never stop, we'll never quit, 'cause we are Metallica!
pi_69569313
quote:
Op zaterdag 30 mei 2009 18:55 schreef TNA het volgende:

[..]

Gewoon software kopen/downloaden. Ik gebruik zelf iRealSMS, ideaal, een berichtteller, de mogelijkheid de previews van inkomende berichten uit te schakelen, timestamps per sms, losse smsjes verwijderen en de mogelijkheid voor sortering op tijd
3.0 software zit dat ook allemaal in
  zondag 31 mei 2009 @ 13:25:29 #68
67670 Skv
Cynist.
pi_69573024
quote:
Op zondag 31 mei 2009 10:07 schreef no1uknow het volgende:

[..]

3.0 software zit dat ook allemaal in
Wanneer komt die update nou precies? Begin juni?
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  zondag 31 mei 2009 @ 15:25:18 #69
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69575810
Zal op de WWDC (8 juni) wel bekend worden.
2000 light years from home
  zondag 31 mei 2009 @ 15:28:29 #70
148823 znarch
ondertitel
pi_69575884
Meer mensen trouwens die op die iphone niet meer hun Gmail op kunnen halen ? :s
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
pi_69576334
quote:
Op zondag 31 mei 2009 15:28 schreef znarch het volgende:
Meer mensen trouwens die op die iphone niet meer hun Gmail op kunnen halen ? :s
Werkt prima hier. Daar is trouwens wel het een en ander aan verbeterd zeg (gebruik het bijna nooit)!
  zondag 31 mei 2009 @ 15:56:57 #72
67670 Skv
Cynist.
pi_69576501
Ik gebruik die standaard mail app nooit meer; de webversie van Gmail is prima!
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_69578306
Hallo,

Sinds ik afgelopen zaterdag de iphone van mijn vriendin toegang heb gegeven tot mijn draadloze netwerk (WPA2 sleutel ingevoerd in de iphone), lukt het niet meer om met mijn eigen iphone op mijn draadloos netwerk te komen. Bovenin blijft 3g staan, terwijl bij de instellingen staat dat mijn iphone contact heeft met het draadloze netwerk. Mijn draadloze router is een d-link 635. Ik heb helaas geen andere draadloze netwerken in de buurt waar ik toegang tot heb.

Iemand ervaring met het hebben van 2 iphones op 1 draadloosnetwerk?
So my mind was filled with wonder when the evening headlines read: "Richard Cory went home last night and put a bullet through his head."
  zondag 31 mei 2009 @ 17:18:59 #74
180148 RHCPeter
aaiphone.com
pi_69578474
Nee. Ik zit nu wel met 2 pc's en een iPhone op het netwerk. Dus lijkt mij dat twee iPhones wel moet lukken
pi_69578579
quote:
Op zondag 31 mei 2009 17:13 schreef Durango79 het volgende:
Hallo,

Sinds ik afgelopen zaterdag de iphone van mijn vriendin toegang heb gegeven tot mijn draadloze netwerk (WPA2 sleutel ingevoerd in de iphone), lukt het niet meer om met mijn eigen iphone op mijn draadloos netwerk te komen. Bovenin blijft 3g staan, terwijl bij de instellingen staat dat mijn iphone contact heeft met het draadloze netwerk. Mijn draadloze router is een d-link 635. Ik heb helaas geen andere draadloze netwerken in de buurt waar ik toegang tot heb.

Iemand ervaring met het hebben van 2 iphones op 1 draadloosnetwerk?
Mag geen enkel probleem zijn, tenzij je bv. 2x hetzelfde IP-adres probeert uit te delen of bij MAC-filtering jouw adres hebt vervangen door het hare. Maar in principe maakt het jouw router niet uit of er 2 iPhones, 2 MacBooks of 2 PC's proberen verbinding te maken.
pi_69597071
Dank voor de reacties. Uiteindelijk heb ik op mijn iphone mijn netwerk verwijderd en opnieuw ingesteld, en toen deed hij het wel.
So my mind was filled with wonder when the evening headlines read: "Richard Cory went home last night and put a bullet through his head."
  Moderator / FOK!Fotograaf maandag 1 juni 2009 @ 12:17:24 #77
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_69598596
3.0 is er al? Mooi.
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
  maandag 1 juni 2009 @ 12:18:17 #78
3185 Adelante
To let it go now
pi_69598614
quote:
Op maandag 1 juni 2009 12:17 schreef Dark_Angelus het volgende:
3.0 is er al? Mooi.
Ik zit ook te wachten
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
pi_69604472
Ligt iPhoneclub er bij jullie ook uit?
  maandag 1 juni 2009 @ 15:46:15 #80
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69604492
Ja.
2000 light years from home
  maandag 1 juni 2009 @ 16:21:13 #81
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69605380
quote:
Op maandag 1 juni 2009 15:45 schreef sunmoonstar het volgende:
Ligt iPhoneclub er bij jullie ook uit?
Nee.
pi_69605506
quote:
Op maandag 1 juni 2009 16:21 schreef TNA het volgende:

[..]

Nee.
Hij doet het nu weer, idd.
  Moderator maandag 1 juni 2009 @ 16:27:43 #83
18653 crew  D.
pi_69605580
*ff een tvp'tje plaatst zodat ik straks kan kijken of er het laatste half jaar nog leuke apps zijn uitgekomen
  maandag 1 juni 2009 @ 18:25:03 #84
51286 w00h00
Digital man!
pi_69608936
Is het te adviseren om 3.0 te installeren op de eerste generatie Iphone?
pi_69609809
is het mogelijk om nummers te blokkeren voor de sms?

ik probeerde vanmiddag mijn account te activeren bij digID, maar nu krijg ik sinds half één elke halve minuut een smsje met een code (steeds dezelfde) vet vervelend
  dinsdag 2 juni 2009 @ 11:55:38 #86
148823 znarch
ondertitel
pi_69629916
quote:
Op maandag 1 juni 2009 18:25 schreef w00h00 het volgende:
Is het te adviseren om 3.0 te installeren op de eerste generatie Iphone?
Geen id, maar 3.0 is er voorlopig toch nog niet
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
pi_69630286
Een tijdje terug had ik een handige app gevonden voor radio op de iphone, maar kan hem dus niet meer vinden (mn nieuwe abo ging vandaag pas in, dus nu pas interessant ivm data kosten omdat ik geen internet abo had)
weet iemand welke dat zou kunnen zijn geweest?
  dinsdag 2 juni 2009 @ 13:11:13 #88
69726 timbob
Nu ook als webicon.
pi_69631712
dat remote werkt echt verbazingwekkend goed.
M'n wifi kaart is zelfs disabeld en het werkt nog, via de router die in de gang staat.

jammer dat ie soms wat snel de verbinding verliest.. maarja, die router is sowieso een beetje brak.

▀█▀ █ █▀█▀█
Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
pi_69633464
Ik kan in juli mijn abo bij t-mobile verlengen. Ik zou eerst gaan voor de Blackberry, totdat ik er achter kwam dat de support voor Mac OS onder BlackBerry compleet shit is...

Maar goed, mijn probleem met de iPhone is dat deze niet in staat is om office en pdf documenten op te slaan. Nu zag ik op de site van dataviz dat er binnenkort een iPhone versie van Documents to Go gelanceerd zal worden: betekend dit dat OS 3.0 dit wel gaat ondersteunen? Zonder de mogelijkheid op documenten op te slaan heb je namelijk niet zo heel veel aan doc's to go.
  dinsdag 2 juni 2009 @ 15:50:26 #90
208569 NiekR
Onverdraagbare puber
pi_69636037
iPhone OS 3.0 wordt toch pas in Juni verwacht?
pi_69642439
quote:
Op zondag 31 mei 2009 15:25 schreef Merkie het volgende:
Zal op de WWDC (8 juni) wel bekend worden.
Groot kans dat het binnen enkele dagen na de WWDC al gelanceerd gaat worden, ze maken wel erg veel haast met de beta's namelijk.
  Moderator / FOK!Fotograaf dinsdag 2 juni 2009 @ 19:12:26 #92
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_69642489
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 15:50 schreef NiekR het volgende:
iPhone OS 3.0 wordt toch pas in Juni verwacht?
JA JUNI!
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_69642541
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 15:50 schreef NiekR het volgende:
iPhone OS 3.0 wordt toch pas in Juni verwacht?
Kijk anders even in je agenda welke maand het is
pi_69642583
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 13:11 schreef timbob het volgende:
dat remote werkt echt verbazingwekkend goed.
M'n wifi kaart is zelfs disabeld en het werkt nog, via de router die in de gang staat.

jammer dat ie soms wat snel de verbinding verliest.. maarja, die router is sowieso een beetje brak.
  dinsdag 2 juni 2009 @ 19:31:36 #95
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69643095
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 19:10 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Groot kans dat het binnen enkele dagen na de WWDC al gelanceerd gaat worden, ze maken wel erg veel haast met de beta's namelijk.
De release van iTunes 8.2 maakt dat ook wel geloofwaardig.
2000 light years from home
pi_69644448
mijn iPhone is gejailbreaked, is het nou zometeen mogelijk om m'n iPhone te updaten naar 3.0 of is dat niet handig?
  dinsdag 2 juni 2009 @ 20:22:24 #97
67670 Skv
Cynist.
pi_69644918
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 12:09 schreef sexymofo het volgende:
Een tijdje terug had ik een handige app gevonden voor radio op de iphone, maar kan hem dus niet meer vinden (mn nieuwe abo ging vandaag pas in, dus nu pas interessant ivm data kosten omdat ik geen internet abo had)
weet iemand welke dat zou kunnen zijn geweest?
Tunin.fm?
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  dinsdag 2 juni 2009 @ 20:23:00 #98
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69644941
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 20:11 schreef fretclick het volgende:
mijn iPhone is gejailbreaked, is het nou zometeen mogelijk om m'n iPhone te updaten naar 3.0 of is dat niet handig?
Er zal spoedig een gehackte versie van 3.0 verschijnen na de release.
pi_69645133
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 12:09 schreef sexymofo het volgende:
Een tijdje terug had ik een handige app gevonden voor radio op de iphone, maar kan hem dus niet meer vinden (mn nieuwe abo ging vandaag pas in, dus nu pas interessant ivm data kosten omdat ik geen internet abo had)
weet iemand welke dat zou kunnen zijn geweest?
http://www.nederland.fm/iphone/
pi_69645260
Kan ik Itunes gewoon update? Las ergens volgens mij dat je ipod anders straks niet meer gejailbreakt kan worden ofzo. Soort van jailbreak blokkade
AJAX AMSTERDAM!
pi_69654902
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 19:10 schreef no1uknow het volgende:

[..]

Groot kans dat het binnen enkele dagen na de WWDC al gelanceerd gaat worden, ze maken wel erg veel haast met de beta's namelijk.
Zo erg schiet het niet echt op, de laatste beta is al bijna 3 weken oud, en zelfs al verlopen op sommige toestellen. En er worden ook nog geen applicatie's die 3.0 vereisen toegelaten in de AppStore, maar ze moeten wel al compatible zijn. Ik denk dat we op het WWDC wel een datum te horen krijgen.
pi_69661232
quote:
Op dinsdag 2 juni 2009 20:27 schreef fretclick het volgende:

[..]

http://www.nederland.fm/iphone/
Volgens mij was dat hem niet, maar lijkt prima te werken, bedankt
pi_69661848
Een weekendje strand kan je Iphone dus niet aan. Mijn home én standby knop werken beide erg slecht, ik moet er nu echt hard op drukken voordat er iets gebeurd. Iemand enig idee of dit onder standaard garantie valt? Of moet ik hem laten repareren?
  woensdag 3 juni 2009 @ 12:44:01 #104
107445 Jajong
Hadouken!
pi_69661989
Ben gezwicht heb er net 1tje besteld.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
pi_69662125
Beetje afhankelijk wat je er mee op het strand hebt gedaan heh, heb je er mee in zee liggen rollen oid.
pi_69662202
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 12:48 schreef TN-FR het volgende:
Beetje afhankelijk wat je er mee op het strand hebt gedaan heh, heb je er mee in zee liggen rollen oid.
Nop, zat gewoon in mijn tas en een enkele keer eruit gehaald om te bellen. Het waaide natuurlijk wel, dus er kan wel zand tussen zijn gekomen.
  donderdag 4 juni 2009 @ 11:32:50 #107
69726 timbob
Nu ook als webicon.
pi_69695430
Ik word wel een beetje moe van dat zinlose gesynchronizeer... Ik heb in iTunes of op m'n telefoon niks verandert met m'n muziek, maar toch moet hij bij het inpluggen weer 133 liedjes opnieuw copieeren. En dat zo'n beetje elke keer als ik 'm inplug.

gedoe.

▀█▀ █ █▀█▀█
Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
pi_69696907
quote:
Op woensdag 3 juni 2009 12:51 schreef honderd het volgende:

[..]

Nop, zat gewoon in mijn tas en een enkele keer eruit gehaald om te bellen. Het waaide natuurlijk wel, dus er kan wel zand tussen zijn gekomen.
Oeh dat is we kut ja. Wel vaag idd dat je knoppen dan traag reageren, aangezien er waarschijnlijk alleen wat zand in je headsetplugje zit en misschien onder bij de aansluiting.
  donderdag 4 juni 2009 @ 16:17:10 #109
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_69705806
Iemand een idee hoe ik gesprekken kan opnemen met de iPhone.. telefoongesprekken wel te verstaan..

BVD
I've got more game than Monopoly.
  donderdag 4 juni 2009 @ 16:40:04 #110
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69706730
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 16:17 schreef getl0st het volgende:
Iemand een idee hoe ik gesprekken kan opnemen met de iPhone.. telefoongesprekken wel te verstaan..

BVD
Ik dacht dat je het had over 'de telefoon opnemen'. Het leek me de meest stupide vraag is deze 32-delige reeks. Maar ontopic: geen idee.
  donderdag 4 juni 2009 @ 16:55:28 #111
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_69707280
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 16:40 schreef TNA het volgende:

[..]

Ik dacht dat je het had over 'de telefoon opnemen'. Het leek me de meest stupide vraag is deze 32-delige reeks. Maar ontopic: geen idee.
nee echt recorden dus
I've got more game than Monopoly.
  donderdag 4 juni 2009 @ 17:00:53 #112
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69707481
3,5mm kabeltje op de microfooningang van je PC aansluiten, aanvinken dat je geluid van de microfoon door de speakers wil horen, geluidsrecorder openen en vervolgens gewoon in de iPhone praten.
2000 light years from home
  donderdag 4 juni 2009 @ 18:13:17 #113
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_69709578
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 17:00 schreef Merkie het volgende:
3,5mm kabeltje op de microfooningang van je PC aansluiten, aanvinken dat je geluid van de microfoon door de speakers wil horen, geluidsrecorder openen en vervolgens gewoon in de iPhone praten.
1e gen iPhone heeft nog niet de universele aansluiten
I've got more game than Monopoly.
  donderdag 4 juni 2009 @ 18:27:52 #114
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69709993
Heb je geen verloopkabeltje dan? Ik heb er een zwik op eBay besteld voor een habbekrats een jaar geleden .
2000 light years from home
  donderdag 4 juni 2009 @ 18:35:15 #115
174540 getl0st
rot op en raak kwijt.
pi_69710192
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 18:27 schreef Merkie het volgende:
Heb je geen verloopkabeltje dan? Ik heb er een zwik op eBay besteld voor een habbekrats een jaar geleden .
Nee die heb ik nog niet.. tijd voor de 3G
I've got more game than Monopoly.
  donderdag 4 juni 2009 @ 19:44:46 #116
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69712452
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 18:27 schreef Merkie het volgende:
Heb je geen verloopkabeltje dan? Ik heb er een zwik op eBay besteld voor een habbekrats een jaar geleden .
Precies, die dingen kosten een paar euro of minder.
  donderdag 4 juni 2009 @ 21:51:26 #117
67670 Skv
Cynist.
pi_69717777
Hoera, na een week nog steeds geen barstjes!
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  donderdag 4 juni 2009 @ 22:09:07 #118
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69718636
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 21:51 schreef Skv het volgende:
Hoera, na een week nog steeds geen barstjes!
Hoezo "hoera"? Volgende maand komt de nieuwe iPhone en wellicht kan je een telefoon met barstjes inruilen voor de nieuwe iPhone (onder het mom van na 5 keer nog geen goed functionerende telefoon) .
2000 light years from home
  donderdag 4 juni 2009 @ 22:10:59 #119
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69718737
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 22:09 schreef Merkie het volgende:

[..]

Hoezo "hoera"? Volgende maand komt de nieuwe iPhone en wellicht kan je een telefoon met barstjes inruilen voor de nieuwe iPhone (onder het mom van na 5 keer nog geen goed functionerende telefoon) .
Dat wordt krassen!
pi_69728660
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 11:32 schreef timbob het volgende:
Ik word wel een beetje moe van dat zinlose gesynchronizeer... Ik heb in iTunes of op m'n telefoon niks verandert met m'n muziek, maar toch moet hij bij het inpluggen weer 133 liedjes opnieuw copieeren. En dat zo'n beetje elke keer als ik 'm inplug.

gedoe.
Dat heb ik ook ja (wel met wat minder liedjes), iemand een idee hoe je dit kunt oplossen?
pi_69728728
Heb je geen smart playlists die door het afspelen van muziek op je PC gewijzigd zijn en dus kopieslagen veroorzaken naar je iPhone?
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_69728775
quote:
Op vrijdag 5 juni 2009 08:34 schreef Jarno het volgende:
Heb je geen smart playlists die door het afspelen van muziek op je PC gewijzigd zijn en dus kopieslagen veroorzaken naar je iPhone?
Nope....
  vrijdag 5 juni 2009 @ 12:04:16 #123
29063 Bellerophon
Persona non grata
pi_69734281
Hmm ik probeer een applicatie 'Ports of Call' op mijn iphone te plaatsen (Jailbroken) echter krijg ik dan de melding dat ik de nieuwste firmware nodig heb. Ik heb momenteel firmware versie 2.2 erop staan.

Hoe krijg ik nu de nieuwste firmware erop, ik wil natuurlijk mijn jailbraik behouden, dus ik neem aan dat ik dan quickpwn moet gebruiken?
[b]PSN:[/b] Bellerophon-
[b]Op vrijdag 31 oktober 2008 09:51 schreef Sgele het volgende:[/b] Klootzak :')
[b][i]Non est vivere sed valere vita est[/i][/b]
  vrijdag 5 juni 2009 @ 13:12:55 #124
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69736467
Gewoon updaten via iTunes en dan QuickPwn aanslingeren.
2000 light years from home
  vrijdag 5 juni 2009 @ 13:38:19 #125
29063 Bellerophon
Persona non grata
pi_69737398
quote:
Op vrijdag 5 juni 2009 13:12 schreef Merkie het volgende:
Gewoon updaten via iTunes en dan QuickPwn aanslingeren.
Zo simpel? Ik las wel ergens op de QuickPwn website dat je een bepaalde recover versie nodig had?
En hoe zit het met alle gedownloade dingen uit Cydia? Blijven die bestaan op de iPhone?
[b]PSN:[/b] Bellerophon-
[b]Op vrijdag 31 oktober 2008 09:51 schreef Sgele het volgende:[/b] Klootzak :')
[b][i]Non est vivere sed valere vita est[/i][/b]
pi_69740546
Ik heb de iPhone net even uit geprobeerd bij de lokale t-mobile shop: hij typt erg fijn Ik heb momenteel een LG KE 850, en die beschikt ook over een touchscreen, de iPhone voelt iets responsiever aan, helemaal als je een dubbele letter wilt typen.
pi_69743926
Ik heb een vraagje over het abbo dat ik bij me iPhone heb.

ik heb een t-mobile 250 abbo voor 25 euro in de maand
hierbij heb ik een web n walk van 9.95
en een sms-bundel van 2.50

bij elkaar is die 37.45

alleen nu staat er op mijn online t-mobile pagina dat ik 57.12 moet betalen, inclusief 9.12 en ik ben niet over mijn bel of sms bundel heengegaan, kan iemand mij vertellen wat die extra kosten inhouden?

edit: ik heb t al gevonden, er zat nog een gedeelte bij van de maand ervoor, omdat mijn abbo halverwege die maand inging
pi_69744235
Kun je bij t-mobile eigenlijk tussentijds overstappen naar een iPhone? Mijn abo, bij T-m, loopt af in november. Je kunt 4mnd van te voren je contract verlengen, alleen gaat dat nieuwe iPhone abo dan pas begin november in...
pi_69754815
quote:
Op donderdag 4 juni 2009 11:32 schreef timbob het volgende:
Ik word wel een beetje moe van dat zinlose gesynchronizeer... Ik heb in iTunes of op m'n telefoon niks verandert met m'n muziek, maar toch moet hij bij het inpluggen weer 133 liedjes opnieuw copieeren. En dat zo'n beetje elke keer als ik 'm inplug.

gedoe.
Dat kun je toch zelf uitvinken.

Niet dat ik niet gek wordt van dat gesynchroniseer en die kutbeveiliging .

Als ik een muziekalbum naar de map Muziek sleep en deze laat synchroniseren, blijft iTunes dat pad dan onthouden waar dat muziekalbum staat? Volgens mij wel he? Dus als ik dat muziekalbum op m'n pc ergens anders neerzet ziet iTunes 'm al niet meer?
  vrijdag 5 juni 2009 @ 22:04:33 #130
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69755158
Jep, dan staat er een uitroeptekentje bij als je hem wil kopieren naar je iPhone of wil afspelen, en dan moet je hem ff relocaten (voor zover ik me het kan herinneren in iTunes-voor-versie 8).
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  zaterdag 6 juni 2009 @ 01:13:04 #131
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69760162
quote:
Op vrijdag 5 juni 2009 21:54 schreef Nashje het volgende:

[..]

Dat kun je toch zelf uitvinken.

Niet dat ik niet gek wordt van dat gesynchroniseer en die kutbeveiliging .

Als ik een muziekalbum naar de map Muziek sleep en deze laat synchroniseren, blijft iTunes dat pad dan onthouden waar dat muziekalbum staat? Volgens mij wel he? Dus als ik dat muziekalbum op m'n pc ergens anders neerzet ziet iTunes 'm al niet meer?
Klopt.
2000 light years from home
pi_69762396
quote:
Op vrijdag 5 juni 2009 15:07 schreef Kremers het volgende:
Ik heb de iPhone net even uit geprobeerd bij de lokale t-mobile shop: hij typt erg fijn Ik heb momenteel een LG KE 850, en die beschikt ook over een touchscreen, de iPhone voelt iets responsiever aan, helemaal als je een dubbele letter wilt typen.
Hij heeft als het goed is als enige 'multitouch', is gepatenteerd door Apple.
  zaterdag 6 juni 2009 @ 12:56:55 #133
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69766757
Dat is niet de reden waarom scherm zo fijn typt. De meeste touchscreens zijn resistief (drukgevoelig), het scherm van de iPhone is capacitief. In theorie zou je het scherm van de iPhone zelfs kunnen bedienen zonder hem aan te raken .
2000 light years from home
  zaterdag 6 juni 2009 @ 13:00:53 #134
69726 timbob
Nu ook als webicon.
pi_69766860
quote:
Op vrijdag 5 juni 2009 08:34 schreef Jarno het volgende:
Heb je geen smart playlists die door het afspelen van muziek op je PC gewijzigd zijn en dus kopieslagen veroorzaken naar je iPhone?
Uhm, hoe check ik dit?

▀█▀ █ █▀█▀█
Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
  zaterdag 6 juni 2009 @ 13:07:51 #135
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69767012
In iTunes kijken of er een smart playlist staat ?
2000 light years from home
  zaterdag 6 juni 2009 @ 13:10:33 #136
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69767059
quote:
Op zaterdag 6 juni 2009 12:56 schreef Merkie het volgende:
Dat is niet de reden waarom scherm zo fijn typt. De meeste touchscreens zijn resistief (drukgevoelig), het scherm van de iPhone is capacitief. In theorie zou je het scherm van de iPhone zelfs kunnen bedienen zonder hem aan te raken .
likken werkt ook
pi_69767400
quote:
Op zaterdag 6 juni 2009 12:56 schreef Merkie het volgende:
Dat is niet de reden waarom scherm zo fijn typt. De meeste touchscreens zijn resistief (drukgevoelig), het scherm van de iPhone is capacitief. In theorie zou je het scherm van de iPhone zelfs kunnen bedienen zonder hem aan te raken .
Anyhow, het typt erg goed Ik heb ook geen typfouten gemaakt, iets waar je veel mensen over hoort (misdrukken en de verkeerde toets indrukken...) Maar dat heeft ook te maken met gewenning, en ik werk al 2j met een touchscreen.

Ik kan trouwens echt niet wachten tot a.s. maandag 19:00
  zaterdag 6 juni 2009 @ 13:27:35 #138
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69767458
quote:
Op zaterdag 6 juni 2009 13:25 schreef Kremers het volgende:

[..]

Anyhow, het typt erg goed Ik heb ook geen typfouten gemaakt, iets waar je veel mensen over hoort (misdrukken en de verkeerde toets indrukken...) Maar dat heeft ook te maken met gewenning, en ik werk al 2j met een touchscreen.

Ik kan trouwens echt niet wachten tot a.s. maandag 19:00
Ik ook niet . Hoewel ik toch al weet dat de nieuwe iPhone beschikt over een nieuwe camera die video kan opnemen en autofocus heeft, een mat zwarte achterkant krijgt en een digitaal kompas heeft ingebouwd . Maar het is toch fijn als Apple het even bevestigt .
2000 light years from home
pi_69768620
Precies En ik hoop nog steeds vurig op een OLED scherm Maar goed, als de batterijduur langer gemaakt kan worden ook met gebruik van een LCD vind ik dat ook prima

Ik heb v.d. week de app store via itunes bekeken, ik heb al een paar mooie apps op het oog die precies doen wat ik out of the box mis Zoals het kunnen lezen van PDF en office bestanden. Nu alleen oppassen voor een app store verslaving One buy click zal ik maar niet aanzetten
  zaterdag 6 juni 2009 @ 14:22:26 #140
69726 timbob
Nu ook als webicon.
pi_69768945
quote:
Op zaterdag 6 juni 2009 13:07 schreef Merkie het volgende:
In iTunes kijken of er een smart playlist staat ?
Ah, het was even zoeken wat je bedoelde.. maar nee, geen smart playlist.

Het is een playlist met gewoon zo'n muzieknootje ervoor. en die synct met m'n iphone. Daar sleep ik dan de albums in die ik wil hebben.

Maar ook als ik geen albums erin sleep, niks verander of wat.. dan gaat ie soms evengoed weer dezelfde muziek die er al op staat weer opnieuw erop zetten...

▀█▀ █ █▀█▀█
Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
  zaterdag 6 juni 2009 @ 14:24:26 #141
246116 Gootsteen
en weg ...
pi_69769007
Hoe lang zit er meestal tussen de release van een nieuw model en het moment dat hij op de Europese markt komt ?
Trotse mensen verdwalen liever dan de weg te vragen.
  zaterdag 6 juni 2009 @ 14:32:08 #142
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69769208
quote:
Op zaterdag 6 juni 2009 14:24 schreef Gootsteen het volgende:
Hoe lang zit er meestal tussen de release van een nieuw model en het moment dat hij op de Europese markt komt ?
De iPhone 3G werd wereldwijd tegelijk gelanceerd, zal bij de nieuwe iPhone niet veel anders gaan. Zal wel ergens halverwege juli worden.
2000 light years from home
  zaterdag 6 juni 2009 @ 16:01:10 #143
69726 timbob
Nu ook als webicon.
pi_69771270
-edit-

Sorry, ik las het verkeerd..
nevermind

[ Bericht 44% gewijzigd door timbob op 06-06-2009 16:02:16 (leeschfout) ]

▀█▀ █ █▀█▀█
Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
  zaterdag 6 juni 2009 @ 16:44:48 #145
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69772308
quote:
Op zaterdag 6 juni 2009 16:32 schreef Kremers het volgende:
Nieuwe iPhone duikt op in activatiesysteem t-mobile

Ontkennen heeft geen zin meer
Al een tijdje niet meer . Hoop zo dat hij ook met andere providers komt . Wil niet overstappen, zo'n gedoe is dat altijd.

[ Bericht 0% gewijzigd door Merkie op 06-06-2009 16:58:55 ]
2000 light years from home
pi_69772480
quote:
Op zaterdag 6 juni 2009 16:44 schreef Merkie het volgende:

[..]

Al een tijdje niet meer . Hoop zo dat hij ook met andere providers komt .Wil niet overstappen, zo'n gedoe is dat altijd.


Ik blijf het vreemd vinden dat Apple gekozen heeft voor een exclusieve deal... Nu zit ik zelf bij T-Mobile, dus voor mij is het geen probleem. Maar ik kan mij voortstellen dat niet iedereen gebruik wil maken van T-Mobile. Apple moet dat ding gewoon via elke telco beschikbaar stellen....
  zaterdag 6 juni 2009 @ 19:00:45 #147
151400 EvilMarc
, gekkie!
pi_69775898
quote:
Op zaterdag 6 juni 2009 16:52 schreef Kremers het volgende:

[..]



Ik blijf het vreemd vinden dat Apple gekozen heeft voor een exclusieve deal... Nu zit ik zelf bij T-Mobile, dus voor mij is het geen probleem. Maar ik kan mij voortstellen dat niet iedereen gebruik wil maken van T-Mobile. Apple moet dat ding gewoon via elke telco beschikbaar stellen....
T-mobile bied Apple gewono het hoogste percentage van de inkomsten
Omnia dicta fortiora, si dicta Latina
  zondag 7 juni 2009 @ 00:34:58 #148
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69784804
Iphone .
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 7 juni 2009 @ 00:36:44 #149
123869 Merkie
Surprisingly contagious
  zondag 7 juni 2009 @ 11:03:45 #150
107445 Jajong
Hadouken!
pi_69788691
Op wat voor termijn zal 'ie komen dan? Ik heb vorige week een Iphone besteld, en ik twijfel nu of ik de order moet annuleren om hierop te wachten...
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
  zondag 7 juni 2009 @ 11:05:06 #151
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69788705
quote:
Op zondag 7 juni 2009 11:03 schreef Jajong het volgende:
Op wat voor termijn zal 'ie komen dan? Ik heb vorige week een Iphone besteld, en ik twijfel nu of ik de order moet annuleren om hierop te wachten...
Doen. Maandje denk ik?
  zondag 7 juni 2009 @ 11:08:54 #152
107445 Jajong
Hadouken!
pi_69788747
quote:
Op zondag 7 juni 2009 11:05 schreef TNA het volgende:

[..]

Doen. Maandje denk ik?
Maandje? Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dat duurt nog zooo lang . Zijn er echte WEZELIJKE verbeteringen dan? Als ie alleen een betere camera heeft ofzo heb ik schijt.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
  Moderator / FOK!Fotograaf zondag 7 juni 2009 @ 11:11:54 #153
132619 crew  D_A
Ben jij van die © ?
pi_69788789
Dat weten we dus nog niet
[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
pi_69788912
quote:
Op zondag 7 juni 2009 11:08 schreef Jajong het volgende:

[..]

Maandje? Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm dat duurt nog zooo lang . Zijn er echte WEZELIJKE verbeteringen dan? Als ie alleen een betere camera heeft ofzo heb ik schijt.
Maandag weten we het pas zeker (tenminste, als de geruchten van een presentatie op maandag kloppen ). Ik zou dus nog even wachten. Wat is een maandje nu?

Weet je wat lang is? 2j met een klote telefon rondlopen wachtend tot het abo eindelijk afgelopen is... Dat geduld heb ik dus moeten opbrengen
  zondag 7 juni 2009 @ 11:24:39 #155
107445 Jajong
Hadouken!
pi_69788984
Hatelijk. Morgen om 19:00 is die presentatie?
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
pi_69789021
Yep Via verschillende sites, o.a. onemorething.nl, is een live verslag te volgen.
  zondag 7 juni 2009 @ 11:33:31 #157
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69789128
He bah. heb al een tijdje geen internet meer op de mobiel. Zal wel een storing zijn bij HI oid.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 7 juni 2009 @ 11:50:30 #158
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69789483
Hmz, vaag.. Even de iphone resetten en hij doet het weer.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  zondag 7 juni 2009 @ 11:54:58 #159
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69789569
quote:
Op zondag 7 juni 2009 11:24 schreef Jajong het volgende:
Hatelijk. Morgen om 19:00 is die presentatie?
Ik zou je order annuleren hoor. Ongeacht de vernieuwingen is het gewoon spijtig dat je iPhone al outdated is voordat je heb hemt. Het is toch veel leuker om de nieuwste iPhone als één van de eersten te hebben . Hieronder even een lijstje van de upgrades die ik verwacht:

- 16GB en 32GB ipv 8GB en 16GB
- Digitaal kompas (kan je leuke dingen mee doen)
- Camera met autofocus (toch wel een flinke verbetering)
- Mat zwarte achterkant, de huidige achterkant is glimmend en wordt snel vies. Bovendien veel last van scheurende cases
- Video recorder
- Wellicht dubbelfunctie van het Apple-logo als flitser
2000 light years from home
pi_69795420
Heeft iemand IDA navigator al geprobeerd?
Bij mij crasht ie best vaak en mijn ontvangs komt nooit verder dan 2 streepjes
http://i.mauce.mobi , DE portal voor de iPhone
  zondag 7 juni 2009 @ 16:00:11 #161
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_69796790
quote:
Op zondag 7 juni 2009 11:03 schreef Jajong het volgende:
Op wat voor termijn zal 'ie komen dan? Ik heb vorige week een Iphone besteld, en ik twijfel nu of ik de order moet annuleren om hierop te wachten...
Annuleren, nu.
Ten percent faster with a sturdier frame
  zondag 7 juni 2009 @ 16:10:17 #162
246116 Gootsteen
en weg ...
pi_69797136
Ik ga het eens goed in de gaten houden allemaal, ik zag vandaag met mijn T-Mobile test kaartje dat ik totaal geen ontvangst heb rond het sportcentrum waar ik toch regelmatig ben. En juist dat bereik vind ik best cruciaal, ik gebruik een telefoon om te bellen en ben het gewend om overal dekking te hebben.

Wellicht komen er veel 3G's unlocked op de markt nu ze er een jaar zijn en er een nieuwe versie komt ? Voorlopig is mijn enige en grootste twijfel toch die dekking van dat butT-Mobile.
Trotse mensen verdwalen liever dan de weg te vragen.
  zondag 7 juni 2009 @ 16:13:05 #163
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_69797232
Inderdaad, ik vind het ook zeer frusterend dat T-Mobile het alleenrecht heeft. Sowieso een zorgwekkende ontwikkeling, de G1 (Android) is ook al alleen met T-Mobile verkrijgbaar. Ik wil mijn telefoon kunnen met een provider naar keuze.
Ten percent faster with a sturdier frame
  zondag 7 juni 2009 @ 17:29:12 #164
107445 Jajong
Hadouken!
pi_69799927
Zal morgen even bellen dan om te annuleren lolz.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
pi_69800461
Wacht ik ook nog maar even. Wou 'm prepaid aanschaffen in de UK maar 32gb versie zou idd erg fijn zijn. We merken 't wel morgen!
pi_69803614
Ik heb zojuist mijn WPA code voor het draadloos netwerk veranderd en kan nu niet meer gebruik van wifi maken met mijn iphone. Hoe kom ik bij het invulschermpje voor WPA? Als ik op mijn netwerk klik onder de tabblad WiFi, krijg ik de melding dat ik geen verbinding kan maken, wat dus hoogstwaarschijnlijk komt omdat de WPA is veranderd.
pi_69803804
Voor als je maandag niet online kunt zijn maar toch op de hoogte gehouden wil worden:
http://www.onemorething.nl/?p=showarticle&art_id=4256
  maandag 8 juni 2009 @ 07:30:51 #168
29063 Bellerophon
Persona non grata
pi_69816347
quote:
Op vrijdag 5 juni 2009 13:12 schreef Merkie het volgende:
Gewoon updaten via iTunes en dan QuickPwn aanslingeren.
Wel even een vraagje, veel van mijn cydia apps zijn nu verdwenen (valt mee te leven), maar ook de themes die ik gebruikte met winterboard, heb winterboard alweer opnieuw geinstalleerd maar de eerder gedownloade themes zie ik niet verschijnen, enig idee hoe ik die terug krijg?


Tevens krijg ik met spellen (als ik wil synchroniseren via iTunes) zoals Ports of Call, Pocket God de melding... "Kan niet synchroniseren omdat het niet gecontroleerd kan worden". Iemand een idee hoe ik dit kan oplossen?
[b]PSN:[/b] Bellerophon-
[b]Op vrijdag 31 oktober 2008 09:51 schreef Sgele het volgende:[/b] Klootzak :')
[b][i]Non est vivere sed valere vita est[/i][/b]
pi_69816813
quote:
Op zondag 7 juni 2009 19:35 schreef AngryNerd het volgende:
Ik heb zojuist mijn WPA code voor het draadloos netwerk veranderd en kan nu niet meer gebruik van wifi maken met mijn iphone. Hoe kom ik bij het invulschermpje voor WPA? Als ik op mijn netwerk klik onder de tabblad WiFi, krijg ik de melding dat ik geen verbinding kan maken, wat dus hoogstwaarschijnlijk komt omdat de WPA is veranderd.
Kun je dan niet op het blauwe pijltje klikken (aan de rechterzijde) en vervolgens op 'vergeet dit netwerk'? Want daarna zou je je weer opnieuw kunnen aanmelden, met dan het nieuwe WPA-wachtwoord.
  maandag 8 juni 2009 @ 09:22:36 #170
107445 Jajong
Hadouken!
pi_69817646
Hmmz. Pakketje was al verstuurd, moet 'm dus weigeren aan de deur, dan wordt ie teruggestuurd naar T-Mobile.. Kan daarna 2 week duren voordat ik een nieuwe order kan plaatsen maar zo snel komt de nieuwe iPhone vast niet.
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
pi_69823971
iPhone 2009 tekens dus gevonden in het T-mobile systeem . Ben echt benieuwd.

  maandag 8 juni 2009 @ 13:25:40 #172
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69823991
quote:
Op maandag 8 juni 2009 09:22 schreef Jajong het volgende:
Hmmz. Pakketje was al verstuurd, moet 'm dus weigeren aan de deur, dan wordt ie teruggestuurd naar T-Mobile.. Kan daarna 2 week duren voordat ik een nieuwe order kan plaatsen maar zo snel komt de nieuwe iPhone vast niet.
Lijkt me niet nee. Hopen dat je er geen problemen verder mee krijgt (het blijft een telefoonbedrijf).
2000 light years from home
  maandag 8 juni 2009 @ 17:49:03 #173
50442 DaMook
Lonely together ( Miss u Caro)
pi_69832116
Gvd bedenk me net dat ik morgen op vakantie ga en daar mijn iphone niet op kan laden . Zullen ze op het vliegveld van die stekkers hebben waar je het usb kabeltje in kan pluggen ?
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
  maandag 8 juni 2009 @ 17:51:59 #174
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69832212
quote:
Op maandag 8 juni 2009 17:49 schreef DaMook het volgende:
Gvd bedenk me net dat ik morgen op vakantie ga en daar mijn iphone niet op kan laden . Zullen ze op het vliegveld van die stekkers hebben waar je het usb kabeltje in kan pluggen ?
Je kan toch gewoon je iPhone via een normale stekker (+ eventuele adapter) opladen? Er zit namelijk een USB-naar-110V~230V ding in de doos.
2000 light years from home
  maandag 8 juni 2009 @ 17:54:28 #175
50442 DaMook
Lonely together ( Miss u Caro)
pi_69832315
quote:
Op maandag 8 juni 2009 17:51 schreef Merkie het volgende:

[..]

Je kan toch gewoon je iPhone via een normale stekker (+ eventuele adapter) opladen? Er zit namelijk een USB-naar-110V~230V ding in de doos.
Bij de 3G zit dat ding er mischien bij, maar bij de 1e generatie zat die er dus geen bij. Nou verkopen ze die stekkers wel op meerdere plaatsen, maar de winkels zijn nu dicht en ik vlieg morgen al vroeg . Nou ja anders in spanje maar ergens een vandaan zien te halen.
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
  maandag 8 juni 2009 @ 18:04:00 #176
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69832654


  maandag 8 juni 2009 @ 18:04:35 #177
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 18:06:35 #178
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69832984
quote:
Op maandag 8 juni 2009 18:04 schreef YazooW het volgende:
[ afbeelding ]




Nieuwe iPhone, kom er maar in
  maandag 8 juni 2009 @ 18:19:57 #180
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69833182
quote:
Op maandag 8 juni 2009 13:24 schreef Nashje het volgende:
iPhone 2009 tekens dus gevonden in het T-mobile systeem . Ben echt benieuwd.

[ afbeelding ]
NTB staat voor NeTBook?
  maandag 8 juni 2009 @ 18:32:48 #181
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69833581
quote:
Op maandag 8 juni 2009 18:19 schreef YazooW het volgende:

[..]

NTB staat voor NeTBook?
Niet te bestellen.
2000 light years from home
  maandag 8 juni 2009 @ 18:33:27 #182
69726 timbob
Nu ook als webicon.
pi_69833603
quote:
Op maandag 8 juni 2009 17:54 schreef DaMook het volgende:

[..]

Bij de 3G zit dat ding er mischien bij, maar bij de 1e generatie zat die er dus geen bij. Nou verkopen ze die stekkers wel op meerdere plaatsen, maar de winkels zijn nu dicht en ik vlieg morgen al vroeg . Nou ja anders in spanje maar ergens een vandaan zien te halen.
Zorgen dat je naast een internetcafe zit. kan je de hele tijd op usb opladen

Ohja, Fijne vakantie

▀█▀ █ █▀█▀█
Last.fm || 8bc.org || Timbob.nl
pi_69833695
quote:
Op maandag 8 juni 2009 18:19 schreef YazooW het volgende:

[..]

NTB staat voor NeTBook?
niet te breken
  maandag 8 juni 2009 @ 18:40:48 #184
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69833829
quote:
Op maandag 8 juni 2009 18:36 schreef TN-FR het volgende:

[..]

niet te breken
jwt
Please, make yourself uncomfortable.
  maandag 8 juni 2009 @ 18:49:28 #185
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69834141
Heeft iemand een live-video-stream? Ik kan me herinneren dat Apple het altijd een dag later in HD uitbrengt, maar er zijn ook mensen die vorig jaar bijv. op Qik.com een livestream hadden.

Anders worden het wel de liveblogs .
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  maandag 8 juni 2009 @ 18:51:17 #186
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69834215
Zou toch wel tof zijn als Steve Jobs zijn zwarte coltrui kwam showen.
  maandag 8 juni 2009 @ 18:57:45 #187
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_69834435
quote:
Op maandag 8 juni 2009 18:51 schreef TNA het volgende:
Zou toch wel tof zijn als Steve Jobs zijn zwarte coltrui kwam showen.
Volgens mij krijgt hij dan echt een staande ovatie.
Ten percent faster with a sturdier frame
  maandag 8 juni 2009 @ 19:12:29 #188
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69835003
Niet echt duidelijk, maar audio is goed te doen
http://www.ustream.tv/channel/apple-wwdc-09
  maandag 8 juni 2009 @ 19:29:28 #189
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69835691
Ga toch weg met Snow Leopard, ik wil iPhones zien.
  maandag 8 juni 2009 @ 19:42:05 #190
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_69836199
Ik word altijd zo moe van die blije icoontjes die Apple voor elk klein dingetje verzint.
Ten percent faster with a sturdier frame
  maandag 8 juni 2009 @ 19:48:45 #191
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69836638
SPANNENNDDDDD!

;box
  maandag 8 juni 2009 @ 19:54:00 #193
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 19:57:52 #194
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 19:58:52 #195
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69836902
quote:
“AT&T will be ready to support MMS later this summer.” Fail. FAIL FAIL FAIL FAIL FAIL FAIL FAIL
Whehe
  maandag 8 juni 2009 @ 20:03:16 #196
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69837103
Javascript is in 3.0 sneller, dus Fok! is dan ook sneller
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  maandag 8 juni 2009 @ 20:06:09 #197
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 20:14:36 #198
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69837640
Dit lijkt wel het 3.0-event opnieuw...
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  maandag 8 juni 2009 @ 20:17:53 #199
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69837786
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:14 schreef MacorgaZ het volgende:
Dit lijkt wel het 3.0-event opnieuw...
Klopt ja.
  maandag 8 juni 2009 @ 20:24:40 #200
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69838257
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:24 schreef TNA het volgende:
TomTom.
TELL ME MORE!
  maandag 8 juni 2009 @ 20:29:31 #202
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 20:30:26 #203
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69838413
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:29 schreef TNA het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Ziet er puik uit hoor. Geen half werk.
2000 light years from home
pi_69838417
Nice tomtom houder!
pi_69838464
Nice tomtom houder!

Krijg een sms van tmobile dat ik mijn nummer moet invoeren voor mms.
  maandag 8 juni 2009 @ 20:36:16 #206
67670 Skv
Cynist.
pi_69838674
Beetje kut dat je zo'n schrale houder er bij moet kopen voor ontvangst e.d. Zal wel weer onnodig duur zijn.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
pi_69838697
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:29 schreef TNA het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Niiiiiice! Ook enige schatting over wanneer beschikbaar? Met/na 3.0 neem ik aan?
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:31 schreef nelisb het volgende:
Nice tomtom houder!

Krijg een sms van tmobile dat ik mijn nummer moet invoeren voor mms.
Serieus joh? Die zijn er snel bij
  maandag 8 juni 2009 @ 20:38:23 #208
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69838762
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:36 schreef Skv het volgende:
Beetje kut dat je zo'n schrale houder er bij moet kopen voor ontvangst e.d. Zal wel weer onnodig duur zijn.
Moet niet, is optioneel.
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  maandag 8 juni 2009 @ 20:38:53 #209
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69838779
Uit 1 of andere App genaamd Zipcar:


Auto locken en openen en tuuteren met je iPhone
  maandag 8 juni 2009 @ 20:41:04 #210
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69838876
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:38 schreef YazooW het volgende:
Uit 1 of andere App genaamd Zipcar:
[ afbeelding ]

Auto locken en openen en tuuteren met je iPhone
Geniaal bedacht idd. Nu overigens de tweede softwarefabrikant die zijn presentatie verneukt
  maandag 8 juni 2009 @ 20:43:24 #211
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69838952
iPhone OS 3.0 komt uit op 17 juni !

En ja hoor, de iPhone 3GS!
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  maandag 8 juni 2009 @ 20:47:34 #212
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69839124
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:43 schreef MacorgaZ het volgende:
iPhone OS 3.0 komt uit op 17 juni !

En ja hoor, de iPhone 3GS!
Crap dat is best snel!
  maandag 8 juni 2009 @ 20:47:40 #214
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839130
NIEUWE IPHONE
  maandag 8 juni 2009 @ 20:48:17 #215
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69839160
It has “the same great design of the iPhone 3G”

  maandag 8 juni 2009 @ 20:48:18 #216
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839165
Mark Wilson:

Launching messaging is 2.1x faster, loading SimCity is 2.4x faster, viewing Excel 3.6x faster, loading NY Times 2.9x faster.

11:47 am ON Jun 8 2009
Jason Chen:

The phone’s back is still glossy, apparently.

11:47 am ON Jun 8 2009
Mark Wilson:

It has “the same great design of the iPhone 3G”
  maandag 8 juni 2009 @ 20:49:25 #217
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69839223
kut waarom heb ik een maandje geleden de iphone 3g gekocht
pi_69839258
Oh maar hij blijft hetzelfde? OS 3.0 hihi
  maandag 8 juni 2009 @ 20:50:49 #220
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69839278
3MP autofocus camera, 10 cm macro, video, 7.2 Mbps HSDPA.
pi_69839345
Nice foto focus is gaaf!
pi_69839346
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:50 schreef TNA het volgende:
3MP autofocus camera, 10 cm macro, video, 7.2 Mbps HSDPA.
That's it?
pi_69839348
Wat kun je eigenlijk niet met OS 3.0 op de 3G wat je dan wel met de nieuwe kunt?
pi_69839355
Video functie
  maandag 8 juni 2009 @ 20:53:06 #225
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839390
quote:
This photo “was taken on an iPhone 3GS.”
pi_69839453
Video bewerken
  maandag 8 juni 2009 @ 20:54:43 #227
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839456
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:52 schreef Nashje het volgende:
Wat kun je eigenlijk niet met OS 3.0 op de 3G wat je dan wel met de nieuwe kunt?
Zo te zien lijkt alles hetzelfde, op de CPU etc na
pi_69839481
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:53 schreef YazooW het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
En was het ze gelukt?
pi_69839492
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:54 schreef YazooW het volgende:

[..]

Zo te zien lijkt alles hetzelfde, op de CPU etc na
Oke. En de camera dan?
  maandag 8 juni 2009 @ 20:56:07 #230
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69839542
Voice control bellen met je stem en iTunes bedienen.

Geen shazam meer nodig kan het je iPhone vragen
pi_69839561
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:55 schreef Nashje het volgende:

[..]

Oke. En de camera dan?


3 megapixel
  maandag 8 juni 2009 @ 20:57:16 #233
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69839587
Ik heb alleen wel het gevoel dat ze bijv. Voice Control en de native videorecorder zo gaan beveiligingen dat je hem niet op de iPhone 3G kan gebruiken .
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  maandag 8 juni 2009 @ 20:57:45 #234
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69839606
quote:
Op maandag 8 juni 2009 20:57 schreef MacorgaZ het volgende:
Ik heb alleen wel het gevoel dat ze bijv. Voice Control en de native videorecorder zo gaan beveiligingen dat je hem niet op de iPhone 3G kan gebruiken .
Jailbreak.
pi_69839626
Encryptie van data.
Op afstand je iPhone wissen als je hem kwijt bent.

Ik bestel hem vast
pi_69839673
Verbeterde batterij tot 9 uur internetten , 10 uur video
  maandag 8 juni 2009 @ 20:59:10 #237
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 20:59:14 #238
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839679
edit. TNA was te snel...
  maandag 8 juni 2009 @ 21:00:14 #239
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839743
$199 is 16GB version, $299 is 32GB version.
pi_69839779
Voor nieuwe klanten met ABO bij at en t
  maandag 8 juni 2009 @ 21:01:25 #241
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839814
$99 gets you 8GB of storage.

best goedkoop...
pi_69839843
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:01 schreef YazooW het volgende:
$99 gets you 8GB of storage.

best goedkoop...
met abo
pi_69839868
19 juni is de dag
  maandag 8 juni 2009 @ 21:02:24 #244
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 21:02:48 #245
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839905
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:01 schreef nelisb het volgende:

[..]

met abo
Aight scherp... dacht al hoe kunnen die dingen zo goedkoop zijn
  maandag 8 juni 2009 @ 21:03:25 #246
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69839938
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:01 schreef YazooW het volgende:
$99 gets you 8GB of storage.

best goedkoop...
Da's de 3G nog hè.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:04:42 #247
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69839992
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:03 schreef TNA het volgende:

[..]

Da's de 3G nog hè.
Yep
  maandag 8 juni 2009 @ 21:04:56 #248
6290 Dr_Crouton
Uw advertentieruimte hier.
pi_69840004
Damn! 3GS...

TomTom! Me want! Me want!
The Internets, I needs it..
  maandag 8 juni 2009 @ 21:05:47 #249
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69840057
Waarom zie ik bij die releasedate foto's op Gizmodo geen Nederland staan?
Weten jullie zeker dat het 19 juni gaat worden voor ons?
  maandag 8 juni 2009 @ 21:05:53 #250
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 21:06:43 #251
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69840103
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:05 schreef TNA het volgende:
Niets over de iPod Touch?
Enige wat ik heb gehoord over de Touch is dat ze iets van 10dollars moeten betalen voor 3.0
  maandag 8 juni 2009 @ 21:07:47 #252
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_69840159
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:05 schreef YazooW het volgende:
Waarom zie ik bij die releasedate foto's op Gizmodo geen Nederland staan?
Weten jullie zeker dat het 19 juni gaat worden voor ons?
Dat vroeg ik me ook al af, maar OMT belt nu T-Mobile volgensmij.
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:05 schreef TNA het volgende:
Niets over de iPod Touch?
$9,99 voor de 3.0-upgrade
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:08:11 #253
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69840178
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:05 schreef YazooW het volgende:
Waarom zie ik bij die releasedate foto's op Gizmodo geen Nederland staan?
Weten jullie zeker dat het 19 juni gaat worden voor ons?
België ontbreekt ook, zouden we genaaid worden?
  maandag 8 juni 2009 @ 21:08:31 #254
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69840200
quote:
Daar weten ze ook niet zeker wat de NL release date wordt, ze gaan nu de T-Mobile woordvoerder bellen. Best chille stream...
pi_69840224
Maar wat veranderd 3.0 nou aan de 3G
  maandag 8 juni 2009 @ 21:11:03 #256
3185 Adelante
To let it go now
pi_69840324
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:09 schreef Nashje het volgende:
Maar wat veranderd 3.0 nou aan de 3G
Spellingcontrole voor d's en t's staat standaard aan
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  maandag 8 juni 2009 @ 21:11:07 #257
139330 TNA
For the stars that shine
  maandag 8 juni 2009 @ 21:11:35 #258
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69840349
Hm, nog niets bekend over de datum in Nederland... Als.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:13:06 #259
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69840440
Chickie van T-Mobile weet niks.
Kerel van iphoneclub zegt dat het waarschijnlijk 6 juli wordt.
pi_69840511
Wat een klote afsluiting Gewoon geen Nederland in het lijste opgenomen... Apple neemt ons niet serieus De fik erin
pi_69840615
Wat is landscape keyboard . Gewoon horizontaal smsen ofzo?
  maandag 8 juni 2009 @ 21:16:49 #262
6290 Dr_Crouton
Uw advertentieruimte hier.
pi_69840625
Nou ja, de 3GS is geen grote update, dus ik kan gerust nog even vooruit met mijn 3G met 3.0
The Internets, I needs it..
  maandag 8 juni 2009 @ 21:17:10 #263
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69840641
Nja, 16 juni is ie al wel in Duitsland (T-Mobile). Frankrijk ook 16 juni onder Orange. Is Orange ook T-Mobile in frankrijk of is dat alleen hier in Nederland? Anders zou er wel een kans zijn dat hij gewoon 16 juni komt

edit, 16 juni, 19 juni, 26 juni, ik weet het ook niet meer 1 van die 3 in ieder geval
  maandag 8 juni 2009 @ 21:17:13 #264
67670 Skv
Cynist.
pi_69840642
quote:
iPhoneclubNL: Het is nu definitief dat Nederland bij de landen op 9 juli zit voor de iPhone 3GS #wwdcnl (8 minutes ago from Tweetie)
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:17:28 #265
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69840654
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:16 schreef Nashje het volgende:
Wat is landscape keyboard . Gewoon horizontaal smsen ofzo?
Ja.
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:14 schreef Kremers het volgende:
Wat een klote afsluiting Gewoon geen Nederland in het lijste opgenomen... Apple neemt ons niet serieus De fik erin
26 juni .
2000 light years from home
  maandag 8 juni 2009 @ 21:20:58 #266
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69840831
Nou, ik hou gewoon de 3g.
Zo super vind ik de update niet.
Gewoon 3.0 erop pleuren straks.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  maandag 8 juni 2009 @ 21:21:05 #267
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69840834
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:17 schreef Skv het volgende:

iPhoneclubNL: Het is nu definitief dat Nederland bij de landen op 9 juli zit voor de iPhone 3GS #wwdcnl (8 minutes ago from Tweetie)
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:17 schreef Merkie het volgende:

[..]

Ja.
[..]

26 juni .
Dat noemt men dus onduidelijkheid
pi_69840840
Nette upgrade van de iPhone .

Gelukkig niet zo spectaculair dat ik mijn 3G bij het grofvuil moet gooien en een nieuwe kopen. Ik moet immers nog een tijdje doen met mijn huidige iPhone .
  maandag 8 juni 2009 @ 21:21:42 #269
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69840860
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:21 schreef TNA het volgende:

[..]


[..]

Dat noemt men dus onduidelijkheid
Op de slide voor 9 juli stond Nederland er niet bij ?
2000 light years from home
  maandag 8 juni 2009 @ 21:22:26 #270
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69840901
Alleen de nieuwe batterij is wel vet.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_69840930
Ik zag later een week later 6 andere landen op de erste slide staan... Dus dat zou NL dan kunnen zijn. Of ze zijn ons vergeten te vermelden op de tweede slide
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:22 schreef venomsnake het volgende:
Alleen de nieuwe batterij is wel vet.
Dubbel geheugen, 3MP autofocus camera, video opneemfunctie, snellere laadtijden... Ik zie wel meer nieuwe goede dingen
  maandag 8 juni 2009 @ 21:23:44 #272
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69840972
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:21 schreef Merkie het volgende:

[..]

Op de slide voor 9 juli stond Nederland er niet bij ?
Nope... Maar goed:

"Nederland zit in de tweede ronde: wij krijgen op 9 juli de nieuwe iPhone 3GS."
  maandag 8 juni 2009 @ 21:24:49 #273
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69841027
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:23 schreef TNA het volgende:

[..]

Nope... Maar goed:

"Nederland zit in de tweede ronde: wij krijgen op 9 juli de nieuwe iPhone 3GS."
Volgens mij is alleen de tweede ronde bevestigd en heeft iPhoneclub er zelf bij verzonnen dat dat 9 juli is, terwijl dat in werkelijkheid 26 juni is. Maar goed, als hij met T-Mobile komt heb ik hem sowieso pas over 3 maanden .
2000 light years from home
  maandag 8 juni 2009 @ 21:26:07 #274
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69841094
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:23 schreef Kremers het volgende:

Dubbel geheugen, 3MP autofocus camera, video opneemfunctie, snellere laadtijden... Ik zie wel meer nieuwe goede dingen
Voor die video en foto opties heb ik wel een HD Camera.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  maandag 8 juni 2009 @ 21:26:48 #275
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69841125
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:26 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Voor die video en foto opties heb ik wel een HD Camera.
Die met de aanschaf van de 3GS de prullenbak in kunnen. One device for all .
2000 light years from home
pi_69841139
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:20 schreef venomsnake het volgende:
Nou, ik hou gewoon de 3g.
Zo super vind ik de update niet.
Gewoon 3.0 erop pleuren straks.
Je hebt gelijk. 3.0 is zat.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:27:27 #277
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69841148
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:26 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Voor die video en foto opties heb ik wel een HD Camera.
Mijn idee, telefooncamera's zijn nooit echt goed. Voice control, digitaal kompas, tsja, grappig, meer niet. Echte voordelen: sneller en betere batterij, maar ook dat is nou weer geen enorme verandering. En het design is precies hetzelfde. Samenvatting: weinig boeiende update.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:27:53 #278
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69841171
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:26 schreef Merkie het volgende:

[..]

Die met de aanschaf van de 3GS de prullenbak in kunnen. One device for all .
Please, make yourself uncomfortable.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:28:37 #279
130370 bodylotion
Since 16.09.05
pi_69841207
maar geen video en voice control voor de 3G of?
Please, make yourself uncomfortable.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:29:18 #280
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69841245
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:28 schreef bodylotion het volgende:
maar geen video en voice control voor de 3G of?
Nee, maar dat zal met jailbreak nog wel komen.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:29:39 #281
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69841263
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:26 schreef Merkie het volgende:

[..]

Die met de aanschaf van de 3GS de prullenbak in kunnen. One device for all .
Je zal er vast leuke filmpjes en foto's mee kunnen nemen, maar de kwaliteit kan natuurlijk niet tippen aan een Canon HG20 bijvoorbeeld .
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  maandag 8 juni 2009 @ 21:30:50 #282
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69841331
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:27 schreef bodylotion het volgende:

[..]

Kan je wel zo'n smiley doen, maar daar staat de iPhone toch voor? Het samenvoegen van allerlei apparaten in één apparaat? Telefoon, "internet communicator" ( ), iPod "in one device", je kent het praatje wel. Een camera heb je bijna nooit bij je, je telefoon altijd. Een goede telefooncamera zou ik dan ook enorm waarderen. Onder andere omdat ik niet kan emailen met mijn digitale camera en wel met mijn iPhone.
2000 light years from home
pi_69841342
Had meer verwacht van de nieuwe Iphone, ik blijf bij de 3G
Aan u Medemensch; Onderga het leven niet al te serieus A.U.B.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:31:38 #284
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69841354
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:29 schreef venomsnake het volgende:

[..]

Je zal er vast leuke filmpjes en foto's mee kunnen nemen, maar de kwaliteit kan natuurlijk niet tippen aan een Canon HG20 bijvoorbeeld .
Alleen kan je met de Canon HG20 niet bellen, mailen, spelletjes spelen, internetten, etc. Snap je mijn punt ?
2000 light years from home
pi_69841363
Dat het niet de kwaliteit van een echte camera is dat lijkt mij logisch Maar heb jij je camera altijd bij je? Ik niet, maar mijn telfoon wel.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:32:59 #286
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69841427
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:31 schreef Kremers het volgende:
Dat het niet de kwaliteit van een echte camera is dat lijkt mij logisch Maar heb jij je camera altijd bij je? Ik niet, maar mijn telfoon wel.
Mijn telefoon is voor leuke foto's tussendoor, niet voor kwalitatieve dingen. 2MP of 3MP, het blijft gewoon kut. Voor goede foto's heb je een goede camera. En ja, fijn als alles in één zou zijn, maar zover is het nog lang niet.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:33:09 #287
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69841434
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:31 schreef Merkie het volgende:

[..]

Alleen kan je met de Canon HG20 niet bellen, mailen, spelletjes spelen, internetten, etc. Snap je mijn punt ?
Dat is waar. Maar voor snelle foto's etc voldoet de Iphone 3g ook prima imo.
Als je echt mooie foto's en filmpjes wilt maken doe ik dat toch echt liever met een goede camera.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  maandag 8 juni 2009 @ 21:33:17 #288
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_69841441
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:27 schreef TNA het volgende:

[..]

Mijn idee, telefooncamera's zijn nooit echt goed. Voice control, digitaal kompas, tsja, grappig, meer niet. Echte voordelen: sneller en betere batterij, maar ook dat is nou weer geen enorme verandering. En het design is precies hetzelfde. Samenvatting: weinig boeiende update.
Telefooncamera's zijn nooit echt goed nee, maar wel goed genoeg. Een digitale camera heb je niet altijd bij je, een telefoon wel. Daarnaast is een camera met 3 MP en autofocus prima geschikt voor kiekjes.
Ten percent faster with a sturdier frame
  maandag 8 juni 2009 @ 21:34:07 #289
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69841481
Als ze nou eens een telefoon zouden bouwen in een digitale camera...
Gat in de markt
  maandag 8 juni 2009 @ 21:34:49 #290
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69841515
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:34 schreef YazooW het volgende:
Als ze nou eens een telefoon zouden bouwen in een digitale camera...
Gat in de markt
.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  maandag 8 juni 2009 @ 21:36:02 #291
3185 Adelante
To let it go now
pi_69841581
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:22 schreef venomsnake het volgende:
Alleen de nieuwe batterij is wel vet.
Is die nu wel los verkrijgbaar en te vervangen volgens de eisen van de EU
"We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
  maandag 8 juni 2009 @ 21:36:29 #292
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69841599
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:34 schreef YazooW het volgende:
Als ze nou eens een telefoon zouden bouwen in een digitale camera...
Gat in de markt


Ja hoi met mij!
pi_69841603
Aantal MP's zegt niks over de kwaliteit van foto's..
Sluitertijd en lens zeggen veel meer.. Zo had ik ooit (3 jaar geleden) een Sagem My-X8 met 1,3 MP en ik heb nog geen telefoon gezien die betere (scherpere) foto's maakt. Zat gewoon een erg goede lens in.
Was ik maar rijk en niet zo gelukkig.
pi_69841612
Wat zit iedereen nu te bitchen op dat kompas? Zijn we de accelerometer en het 'godwatmoetjedaarnouweermee' van de vorige iPhone vergeten ofzo?
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  maandag 8 juni 2009 @ 21:37:21 #295
218617 YazooW
bel de wouten!
pi_69841640
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:36 schreef TNA het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Ja hoi met mij!
  maandag 8 juni 2009 @ 21:37:38 #296
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69841652
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:32 schreef TNA het volgende:

[..]

Mijn telefoon is voor leuke foto's tussendoor, niet voor kwalitatieve dingen. 2MP of 3MP, het blijft gewoon kut. Voor goede foto's heb je een goede camera. En ja, fijn als alles in één zou zijn, maar zover is het nog lang niet.
Voor foto's tussendoor is juist autofocus enorm belangrijk. Zonder autofocus; even een foto maken van een notitie? Is nu wazig. Foto maken van je nieuwe patta's? Wazig. Foto van je nieuwe huisdier? Wazig. Foto van je moeder? Wazig.

Met autofocus zijn je foto's altijd scherp.
2000 light years from home
  maandag 8 juni 2009 @ 21:39:35 #297
121310 venomsnake
El Saltador
pi_69841749
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:36 schreef TNA het volgende:

[..]

[ afbeelding ]

Ja hoi met mij!
Deze ligt wat makkelijker in de hand:



Ja hoi, met mij..
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  maandag 8 juni 2009 @ 21:39:43 #298
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69841752
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:37 schreef Merkie het volgende:

[..]

Voor foto's tussendoor is juist autofocus enorm belangrijk. Zonder autofocus; even een foto maken van een notitie? Is nu wazig. Foto maken van je nieuwe patta's? Wazig. Foto van je nieuwe huisdier? Wazig. Foto van je moeder? Wazig.

Met autofocus zijn je foto's altijd scherp.
Nooit last van gehad. Camerafoto's zijn camerafoto's en als ik ergens heenga waar ik foto's wil maken neem ik mijn digitale camera mee. Autofocus op de iPhone zal me een spreekwoordelijke Hemaworst zijn.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:41:05 #299
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69841822
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:39 schreef TNA het volgende:

[..]

Nooit last van gehad.
Het is toch echt zo. Wazig in de zin van out-of-focus bedoel ik. Het is niet haarscherp. Met autofocus wel.
2000 light years from home
  maandag 8 juni 2009 @ 21:42:29 #300
139330 TNA
For the stars that shine
pi_69841887
quote:
Op maandag 8 juni 2009 21:41 schreef Merkie het volgende:

[..]

Het is toch echt zo. Wazig in de zin van out-of-focus bedoel ik. Het is niet haarscherp. Met autofocus wel.
Nou ja, dat haarscherpe doet er voor mij dus echt niet toe omdat ik de kwaltieit sowieso ondermaats vind. Maar goed, het is een verbetering die mensen blijkbaar bevalt die hun iPhonecamera meer gebruiken dan ik.
  maandag 8 juni 2009 @ 21:44:36 #301
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_69841989
Nouja, ik vind het wel een fijne verbetering. Op mijn vorige telefoon (K810i) had ik een goede camera, en die heb ik de afgelopen anderhalf jaar enorm gemist .
2000 light years from home
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')